Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 00:00 Program 00:00 - 02:00
- 02:00 Program 02:00 - 04:00
- 04:00 Program 04:00 - 06:00
- 06:00 Program 06:00 - 08:00
- 08:00 Program 08:00 - 10:00
- 10:00 Program 10:00 - 12:00
- 12:00 Program 12:00 - 14:00
- 14:00 Program 14:00 - 16:00
- 16:00 Program 16:00 - 18:00
- 18:00 Program 18:00 - 20:00
- 20:00 Program 20:00 - 22:00
- 22:00 Program 22:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Fakty po Faktach
- 00:45 Superwizjer
- 01:45 Kadr na Kino
- 01:55 Nowa Maja w ogrodzie
- 02:20 Akademia ogrodnika
- 02:30 Szkło kontaktowe
- 03:25 Kadr na Kino
- 03:35 Nowa Maja w ogrodzie
- 04:00 Akademia ogrodnika
- 04:15 Superwizjer
- 05:10 Kadr na Kino
- 05:20 Fakty po Faktach
- 06:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 06:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 07:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 07:15 Kadr na Kino
- 07:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 10:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 10:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 10:45 Kawa na ławę
- 11:55 Loża prasowa
- 16:00 Fakty po południu
- 22:00 Szkło kontaktowe
- 23:00 Dzień po dniu
- 00:40 Superwizjer
- 01:45 Fakty po Faktach
- 02:30 Szkło kontaktowe
- 03:30 Fakty po Faktach
- 04:15 Nowa Maja w ogrodzie
- 04:35 Szkło kontaktowe
- 05:35 Nowa Maja w ogrodzie
- 06:00 Nowa Maja w ogrodzie
- 06:35 Fakty po Faktach
- 07:20 Makłowicz w drodze
- 07:45 Szkło kontaktowe
- 08:50 Byk i Niedźwiedź
- 09:25 Rozmowy na szczycie
- 10:00 Kijek w kosmosie
- 10:45 Fakty po Faktach
- 11:25 Horyzont
- 11:55 Byk i Niedźwiedź
- 12:30 Bez śladu (Złote miasto)
- 13:30 Kawa na ławę
- 14:40 Loża prasowa
- 15:45 Wilfredo León. W drodze do Paryża 2024
- 18:00 Alarm dla Ziemi
- 18:35 Horyzont
- 19:00 Fakty
- 19:20 Fakty po Faktach
- 22:20 Złowieszcza powódź
- 23:35 Fakty po Faktach
- 00:05 Motozoom (112)
- 00:35 ITbiznes (184)
- 01:00 Biznes to ludzie (3)
- 01:30 Biznesmania (62)
- 02:00 Ameryka z powietrza (1)
- 03:05 Projekt kawa (5)
- 04:05 Projektantki (3)
- 04:35 Pan i Pani Szaran 2 (32)
- 05:00 Biznesmania (56)
- 05:30 Biznes to ludzie (3)
- 06:00 Motozoom (112)
- 06:30 Projektantki (4)
- 07:05 Pieniądze z papieru (106)
- 07:30 ITbiznes (184)
- 08:00 Pan i Pani Szaran 2 (32)
- 08:15 Dobra franczyza 2 (25)
- 08:30 Twój branding (102)
- 08:45 Po godzinach: Konie (5)
- 09:00 Świat do odczytu (33)
- 09:25 Biznes to ludzie (3)
- 10:05 Po godzinach: Konie (5)
- 10:20 Dłuższa rozmowa
- 10:35 Pieniądze z papieru (106)
- 11:00 Motozoom (112)
- 11:30 ITbiznes (184)
- 12:00 Biznes to ludzie (3)
- 12:30 Po godzinach: Konie (5)
- 12:45 Pan i Pani Szaran 2 (32)
- 13:00 Dobra franczyza 2 (25)
- 13:15 Dłuższa rozmowa
- 13:30 Kadry w pigułce (142)
- 13:45 Twój branding (102)
- 14:00 Motozoom (112)
- 14:30 Świat do odczytu (33)
- 15:00 Wyścigi konne
- 19:20 Dłuższa rozmowa
- 19:35 Biznes to ludzie (3)
- 20:05 Gitara elektryczna - rewolucja dźwięku (1)
- 21:10 Dłuższa rozmowa
- 21:25 Kadry w pigułce (142)
- 21:35 Dobra franczyza 2 (25)
- 21:50 Pan i Pani Szaran 2 (32)
- 22:05 Twój branding (102)
- 22:20 Kadry w pigułce (142)
- 22:35 Dobra franczyza 2 (25)
- 22:50 Dłuższa rozmowa
- 23:05 Pieniądze z papieru (106)
- 23:35 Kadry w pigułce (142)
- 23:45 Twój branding (102)
Aby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiej- 01:35 Mechanik
- 03:25 Zakochany anioł
- 08:00 Tydzień
- 08:30 Zakochaj się w Polsce (Centrum Paderewskiego w Kąśnej Dolnej i Ciężkowice)
- 09:00 Przed ekranem (8)
- 09:15 Faraon
- 11:55 Między ziemią a niebem
- 17:00 Teleexpress
- 17:20 Pogoda
- 17:30 Mecz - teleturniej piłkarski (4)
- 18:25 Gra na Maksa 3 (Wielki finał)
- 18:40 Jaka to melodia? (5298)
- 19:30 Program informacyjny 19.30
- 20:05 Pogoda
- 20:10 Sport
- 20:20 Piłka nożna: Euro 2024 - studio
- 20:40 Piłka nożna: Euro 2024 - mecz finałowy: Hiszpania - Anglia
- 01:00 Dziewczyna warta grzechu
- 02:45 Wszystko, co kocham
- 04:25 Rodzinka.pl (Pranie nie jest sexy)
- 04:50 Rodzinka.pl (Wilgotna Szeherezada)
- 05:15 Zakończenie programu
- 05:25 Barwy szczęścia (2983)
- 06:00 Barwy szczęścia (2984)
- 06:35 M jak miłość (1794)
- 07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka
- 07:55 Pytanie na śniadanie
- 14:00 Familiada (2963)
- 14:35 Koło fortuny (1575)
- 15:15 Szansa na sukces. Opole 2024 (Dżem)
- 16:15 Tak to leciało! (28)
- 17:05 Gra na Maksa 3 (Wielki finał)
- 17:20 Okrucieństwo nie do przyjęcia
- 20:00 Dziewczyna warta grzechu
- 21:50 Panorama
- 22:20 Informacje kulturalne
- 22:45 Kino bez granic: Blue Jasmine
- 00:10 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Wrocław i Toruń)
- 00:35 Całkiem niezła historia (Namalować marzenia)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Astronarium (Gwiezdny pył)
- 01:50 Wędrówki starszaków
- 02:15 Spotkania w świecie ciszy
- 02:40 Warszawa. Wczoraj i dziś (Łazienki Królewskie - Ermitaż)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Kuracjusz jestem
- 04:20 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1979)
- 04:30 Info Wilno (1282)
- 04:50 Warszawa. Wczoraj i dziś (Muzeum Narodowe - Bitwa pod Grunwaldem)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Dzika Polska (Puszczańskie pszczoły)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki
- 07:10 Turystyczna jazda (Region Dudince)
- 07:35 Sielskie życie (9)
- 07:55 Mieszkać piękniej (Domy)
- 10:00 Dobrego dnia
- 12:00 Zakochaj się w Polsce (Lębork)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 16:00 Na sygnale (Tu i teraz)
- 16:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 16:41 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Ludzie i pszczoły (Pan Piotr)
- 17:34 Polacy to wiedzą!
- 18:00 Z wieszaka historii (Płeć i ubiór)
- 18:30 Telewizyjny Kurier Warszawski
- 18:47 Pogoda
- 18:49 Kurier Mazowiecki
- 19:04 Sport
- 19:10 Strefa Mazowsze
- 19:30 Kościół z bliska
- 19:55 Szlakiem Świętej Warmii (3/20)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Cygański Tabor Patrycji Runo
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 21:48 Sport
- 21:53 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia (62)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Igrzyska w regionach
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 00:10 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Wrocław i Toruń)
- 00:35 Całkiem niezła historia (Namalować marzenia)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Astronarium (Gwiezdny pył)
- 01:50 Wędrówki starszaków
- 02:15 Spotkania w świecie ciszy
- 02:40 Warszawa. Wczoraj i dziś (Łazienki Królewskie - Ermitaż)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Kuracjusz jestem
- 04:20 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1979)
- 04:30 Info Wilno (1282)
- 04:50 Warszawa. Wczoraj i dziś (Muzeum Narodowe - Bitwa pod Grunwaldem)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Dzika Polska (Puszczańskie pszczoły)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki
- 07:10 Turystyczna jazda (Region Dudince)
- 07:35 Sielskie życie (9)
- 07:55 Mieszkać piękniej (Domy)
- 10:00 Rączka gotuje
- 10:30 Fest gryfne szlagry
- 11:00 Mikrokosmosy
- 11:30 Zdarzyło się
- 11:45 Telezakupy
- 12:00 Zakochaj się w Polsce (Lębork)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 14:00 Rączka gotuje
- 14:30 Aktualności - flesz
- 14:37 Pogoda
- 14:39 Sport - flesz
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 16:00 Na sygnale (Tu i teraz)
- 16:30 Aktualności - flesz
- 16:37 Pogoda
- 16:39 Sport - flesz
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Astronarium (Największa misja do Jowisza)
- 17:30 Trzciny, ryby i grzyby
- 18:00 Credo
- 18:30 Aktualności
- 18:50 Pogoda
- 18:55 Wieczorne wiadomości sportowe
- 19:10 Dej pozór
- 19:40 Ziołowa apteka
- 19:50 Z poddasza
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Cygański Tabor Patrycji Runo
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Aktualności
- 21:36 Pogoda
- 21:38 Wiadomości sportowe TVP 3 Katowice
- 22:00 Przepis dnia (62)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Igrzyska w regionach
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 00:10 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Wrocław i Toruń)
- 00:35 Całkiem niezła historia (Namalować marzenia)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Astronarium (Gwiezdny pył)
- 01:50 Wędrówki starszaków
- 02:15 Spotkania w świecie ciszy
- 02:40 Warszawa. Wczoraj i dziś (Łazienki Królewskie - Ermitaż)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Kuracjusz jestem
- 04:20 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1979)
- 04:30 Info Wilno (1282)
- 04:50 Warszawa. Wczoraj i dziś (Muzeum Narodowe - Bitwa pod Grunwaldem)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Dzika Polska (Puszczańskie pszczoły)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki
- 07:10 Turystyczna jazda (Region Dudince)
- 07:35 Sielskie życie (9)
- 07:55 Mieszkać piękniej (Domy)
- 10:00 Pogoda
- 10:05 Słowo o Ewangelii
- 10:10 Antoni Abraham Trybun Kaszubów
- 10:30 Śmiertelne życie
- 11:25 W labiryncie (Kasety)
- 11:58 Pogoda
- 12:00 Zakochaj się w Polsce (Lębork)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 14:00 Rączka gotuje
- 14:30 Jezioro Głodne - Płazie Eldorado
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 18:00 Droga
- 18:21 Którędy po sztukę (Möller)
- 18:30 Panorama
- 18:55 Panorama sport
- 18:58 Pogoda
- 19:00 Czytanie przed spaniem (Zabawa w chowanego)
- 19:10 Cały ten sport
- 19:40 Spotkania w pracowni (Marek Wrzesiński)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Cygański Tabor Patrycji Runo
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Panorama
- 21:40 Panorama sport
- 21:43 Pogoda
- 21:45 Ludzie, statki i okręty
- 22:00 Przepis dnia (62)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Igrzyska w regionach
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 00:10 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Wrocław i Toruń)
- 00:35 Całkiem niezła historia (Namalować marzenia)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Astronarium (Gwiezdny pył)
- 01:50 Wędrówki starszaków
- 02:15 Spotkania w świecie ciszy
- 02:40 Warszawa. Wczoraj i dziś (Łazienki Królewskie - Ermitaż)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Kuracjusz jestem
- 04:20 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1979)
- 04:30 Info Wilno (1282)
- 04:50 Warszawa. Wczoraj i dziś (Muzeum Narodowe - Bitwa pod Grunwaldem)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Dzika Polska (Puszczańskie pszczoły)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki
- 07:10 Turystyczna jazda (Region Dudince)
- 07:35 Sielskie życie (9)
- 07:55 Mieszkać piękniej (Domy)
- 10:00 Barka
- 10:21 Pogoda
- 10:24 Twórcze horyzonty
- 10:50 Muzeum Polskiej Piosenki, czyli historia jednego przeboju ("Oko za oko" - Justyna Steczkowska)
- 11:00 Nad Odrą (2)
- 11:51 Języczek u wagi (Nazwy ulic)
- 12:00 Zakochaj się w Polsce (Lębork)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 14:00 Rączka gotuje
- 14:30 Przyroda - wędka - przygoda (Karpie z Wilkas)
- 14:53 Listy do PRL-u (Zaradny radca)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 18:00 Magazyn sportowy
- 18:27 Pogoda
- 18:30 Kronika
- 18:49 Pogoda
- 18:51 Europa z bliska
- 19:03 Tajemnice początków Polski. Droga do królestwa
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Cygański Tabor Patrycji Runo
- 21:25 Program lokalny
- 21:29 Pogoda
- 21:30 Kronika
- 21:48 Pogoda
- 21:50 Wokół nas (Koegzystencja)
- 22:00 Przepis dnia (62)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Igrzyska w regionach
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 00:10 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Wrocław i Toruń)
- 00:35 Całkiem niezła historia (Namalować marzenia)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Astronarium (Gwiezdny pył)
- 01:50 Wędrówki starszaków
- 02:15 Spotkania w świecie ciszy
- 02:40 Warszawa. Wczoraj i dziś (Łazienki Królewskie - Ermitaż)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Kuracjusz jestem
- 04:20 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1979)
- 04:30 Info Wilno (1282)
- 04:50 Warszawa. Wczoraj i dziś (Muzeum Narodowe - Bitwa pod Grunwaldem)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Dzika Polska (Puszczańskie pszczoły)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki
- 07:10 Turystyczna jazda (Region Dudince)
- 07:35 Sielskie życie (9)
- 07:55 Mieszkać piękniej (Domy)
- 15:15 Wielkopolska każdego dnia (14 lipca)
- 15:20 Kościół z bliska
- 16:00 Na sygnale (Tu i teraz)
- 16:30 Teleskop
- 16:38 Prognoza pogody
- 16:39 Wielkopolska każdego dnia (14 lipca)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Szlakiem drewnianych kościołów (Brokęcino)
- 17:14 Medycyna i ty
- 17:31 Teleskop kulturalny
- 17:37 Prognoza pogody
- 17:41 New Musette Quartet - Koncert jubileuszowy (2)
- 18:28 Prognoza pogody
- 18:30 Teleskop
- 18:46 Prognoza pogody
- 18:47 Pociąg do Wielkopolski
- 19:04 Reportaż TVP Poznań
- 19:24 Wielkopolska każdego dnia (14 lipca)
- 19:30 Sportowy weekend
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Cygański Tabor Patrycji Runo
- 21:25 Program lokalny
- 21:28 Prognoza pogody
- 21:30 Teleskop
- 21:45 Prognoza pogody
- 21:47 Teleskop kulturalny
- 21:54 Wielkopolska każdego dnia (14 lipca)
- 22:00 Przepis dnia (62)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Igrzyska w regionach
- 23:55 Piosenka dla Ciebie