Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 05:05 Zakończenie programu
- 05:15 Dziedzictwo (313)
- 06:05 Złoty chłopak (216)
- 07:00 Transmisja mszy świętej z Sanktuarium Matki Bożej na Jasnej Górze
- 07:30 Studio Raban
- 12:10 Agrobiznes
- 12:30 Agropogoda
- 12:35 Magazyn rolniczy
- 12:55 BBC w Jedynce: Raj na Ziemi. Dziewicza planeta (Borneo. Święty las)
- 14:00 Złoty chłopak (217)
- 14:55 Jaka to melodia? (5180)
- 15:35 Gra słów. Krzyżówka (787)
- 16:05 Dziedzictwo (314)
- 17:00 Teleexpress
- 17:15 Pogoda
- 17:20 Jaka to melodia? (5296)
- 20:05 Pogoda
- 20:10 Sport
- 20:15 Reporterzy
- 20:35 Teatr Telewizji: Porozmawiajmy o życiu i śmierci
- 21:35 Gra na Maksa 3 (Aktywny wypoczynek)
- 21:50 07 zgłoś się (Major opóźnia akcję)
- 22:50 Gra na Maksa 3 (Wielki finał)
- 23:00 W poszukiwaniu Maryi
- 00:35 Wojenne dziewczyny 4 (40)
- 01:35 Wojenne dziewczyny 4 (41)
- 02:35 Przyjaźń bez granic
- 12:30 Koło fortuny (1576)
- 13:15 Akacjowa 38 (383)
- 16:00 Koło fortuny (1577)
- 16:35 Familiada (2964)
- 17:15 Zakazany owoc (500)
- 18:10 Rodzinka.pl (Zarządzanie kryzysowe)
- 18:45 Akacjowa 38 (415)
- 19:30 Gra na Maksa 3 (Próba generalna)
- 19:35 Barwy szczęścia (2985)
- 20:10 Ślady zbrodni
- 21:55 Na sygnale (Siurpryza)
- 22:30 Panorama
- 23:10 Izabela, królowa Hiszpanii (33)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Domy)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Lębork)
- 02:45 Pogoda
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Jakiego koloru jest miłość?
- 04:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kórnik)
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1966)
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Dobrego dnia
- 09:20 Zawsze na temat
- 09:48 WAWA Bohaterom
- 09:58 Pogoda
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Zabójcza głupota)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Kaszubska żurawina)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Igrzyska w regionach
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 14:15 Eko patent (8)
- 14:30 Dwory i dworki Lubelszczyzny (Dwór Łubieńskich w Kolanie)
- 14:45 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 14:57 Pogoda
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Studio Raban
- 15:50 Przepis dnia (64)
- 16:00 Na sygnale (Zranione serca)
- 16:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 16:41 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Piosenka u Ciebie
- 17:24 Ja cię uczyć każę (Domy, dwory i szkoły)
- 17:48 Kronika warszawska: Kronika lata '80
- 18:00 Zawsze na temat
- 18:30 Telewizyjny Kurier Warszawski
- 18:47 Pogoda
- 18:49 Kurier Mazowiecki
- 19:04 Sport
- 19:08 Prosto z Mazowsza
- 19:31 Podróże z historią (Na torach historii)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1992)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 21:48 Sport
- 21:54 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia (64)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (522)
- 23:40 Saga prastarej puszczy (Opowieść o żuku: potęga karła)
- 16:20 Pogoda (715)
- 16:25 Interwencja (5446)
- 16:40 Gliniarze (Kwestia szacunku)
- 17:40 Sekrety rodziny (Prawnik)
- 18:50 Wydarzenia (715)
- 19:25 Gość "Wydarzeń" (715)
- 19:45 Sport (715)
- 19:55 Pogoda (715)
- 22:50 W cywilu 5: Pole bitwy
- 14:00 Gliniarze (Zranieni)
- 15:00 Na ratunek 112 (Hejt)
- 15:30 Na ratunek 112 (Pamiątka z podróży)
- 23:00 Detoks
- 00:00 Uniwersalny żołnierz
- 02:05 Zobacz to!: Dyżur 3 (31)
- 02:35 Dyżur 3 (32)
- 03:00 Taki jest świat 9 (28)
- 04:00 Dyżur 3 (33)
- 04:35 Dyżur 3 (34)
- 05:00 Dzielnica strachu 6 (Krwawe łzy)
- 06:00 Nash Bridges (Pożoga)
- 07:00 Policjanci z Miami (Coś za coś)
- 12:00 Zbuntowany anioł (248)
- 13:00 Zaklinaczka duchów 3 (45)
- 23:30 Ninja 2: Cień łzy
- 04:55 Dyżur 3 (33)
- 05:30 Dyżur 3 (34)
- 05:55 Gra muzyka (1)
- 06:55 Dolina Muminków (Złoty ogon)
- 07:30 Dolina Muminków (Tajemnica Hatifnatów)
- 07:55 Smerfy (Zamiana smerfów)
- 10:00 Bing (Coś dla Suli)
- 10:05 Baranek Shaun (9)
- 10:10 Baranek Shaun (Weightlifting)
- 10:15 Baranek Shaun (Mistrz golfa)
- 10:20 Baranek Shaun (Tupecik)
- 10:25 Baranek Shaun (Kobza)
- 10:50 Milo (Malarz pokojowy Milo)
- 11:00 Milo (Archeolog Milo)
- 11:10 Blue 2 (Dziadzio)
- 11:20 Blue 2 (Chlup, chlup, Święta!)
- 11:25 Blue 2 (Wielkanoc)
- 11:45 Dinopociąg 2 (Trzęsienie ziemi/Wylęgarnia)
- 01:40 Bez litości 2
- 04:00 Agenci NCIS: Hawaje (19)
- 04:55 Agenci NCIS 17 (2)
- 05:35 Blok promocyjny AXN
- 06:05 Znaki 2 (2)
- 07:05 Rekrut 4 (17)
- 10:00 Rekrut 4 (17)
- 10:55 Agenci NCIS: Los Angeles 14 (4)
- 11:55 Agenci NCIS: Los Angeles 14 (5)
- 12:50 Rekrut 4 (18)
- 13:50 FBI 3 (10)
- 14:45 FBI 3 (11)
- 15:45 S.W.A.T. 5 (3)
- 16:35 S.W.A.T. 5 (4)
- 17:25 FBI 3 (12)
- 18:20 FBI 3 (13)
- 19:15 S.W.A.T. 5 (5)
- 20:05 S.W.A.T. 5 (6)
- 21:05 Premiera: FBI 4 (8)
- 22:00 FBI: Most Wanted (6)
- 23:00 FBI 3 (12)
- 23:55 FBI 3 (13)
- 00:05 Zabójcza pogoda 3 (10)
- 01:10 Cała prawda o układzie odpornościowym
- 02:10 Planeta Ziemia 2 (3)
- 03:00 Planeta Ziemia 2 (4)
- 03:55 Planeta Ziemia 2 (5)
- 08:25 Planeta Ziemia 2 (6)
- 09:35 W okowach mrozu 4 (6)
- 12:30 Planeta Ziemia 2 (6)
- 13:45 Malownicze trasy kolejowe 3 (1)
- 14:45 W okowach mrozu 5 (9)
- 15:45 Życie na pustkowiu 4 (8)
- 18:40 Planeta Ziemia 2 (6)
- 19:55 Wszechświat: kulisy (3)
- 20:55 Życie na pustkowiu 8 (10)
- 21:55 W okowach mrozu 4 (13)
- 00:25 Fatalna czarownica 4 (Godzina czarów: część 1)
- 01:00 Taffy 2 (Małpie figle)
- 01:05 Taffy 2 (Porwanie w raju)
- 01:20 Taffy 2 (Labirynt)
- 01:25 Taffy 2 (Misja niesamowita)
- 01:30 Taffy 2 (Wrobiony)
- 01:45 Ghostforce (Gumoklej / Skorpiod)
- 02:10 Ghostforce (Turbokorn/ Bibalon)
- 02:35 Płazowyż 2 (Przełęcz kłótników/Łowczyni ropuch)
- 02:55 Płazowyż 2 (Bagnisty i romantyczny/Muzeum figur woskowych)
- 03:20 Płazowyż 2 (Marcela)
- 03:40 Dronersi 2 (Zakazany wyścig)
- 04:05 Dronersi 2 (Wyścig Bumerów)
- 04:25 Szkoła Wikingów (Żelazna kapusta)
- 04:50 Szkoła Wikingów (Pajęcza sieć)
- 05:10 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Psołak na wolności)
- 05:20 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Rękawica mocarza)
- 05:35 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Wakacje w domu)
- 05:45 Taffy (Taffy z przyszłości)
- 05:50 Taffy (Zwrot)
- 06:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 2 (39)
- 06:25 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 2 (32)
- 06:55 Herosi pół na pół (Całkiem nowe brzmienie/ Boski filtr)
- 07:20 Herosi pół na pół (Lennyman/ Pożyteczne klony)
- 07:50 Greenowie w wielkim mieście 2 (Prezent dla przyjaciela/ Trauma)
- 20:25 Taffy (Zwrot)
- 20:30 Taffy (Pchli cyrk)
- 20:45 Taffy (Kichanie)
- 20:55 Taffy (Stróż)
- 21:10 Taffy (Dobranoc, kotku)
- 21:15 Taffy (Ciastka z wróżbą)
- 21:25 Taffy (Rozgrywka)
- 21:40 Moon Girl i Diabelski Dinozaur 2 (Kombi-nezon)
- 22:10 Moon Girl i Diabelski Dinozaur 2 (W brzuchu bestii)
- 22:40 Greenowie w wielkim mieście (Rated Cricket/Homeshare Hoedown)
- 23:00 Greenowie w wielkim mieście (16)
- 23:25 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Klub figurkowy)
- 23:35 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Mysie kroczki)
- 23:55 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Psołak na wolności)
- 00:25 Straszny film 5
- 01:50 Kobieta z piątej dzielnicy
- 03:15 Ostatnia szansa ludzkości
- 04:45 Zakończenie programu
- 05:15 Houdini - magia miłości
- 06:50 Next
- 08:25 Kochankowie z Księżyca
- 09:55 Kupiec wenecki
- 12:05 Zaginiona
- 13:40 Najlepszy przyjaciel dziewczyny
- 15:15 Wojenne kwiaty
- 16:50 Dawca pamięci
- 18:25 Lato we Florencji
- 20:00 Sędzia i kat
- 21:40 Milczenie
- 00:55 Kolczaste złoto (5)
- 01:45 Kolczaste złoto (6)
- 02:35 Brytyjska straż przybrzeżna (2)
- 03:25 Górscy cieśle (Powrót na plac budowy)
- 01:00 Ulica nadziei 3 (5)
- 02:00 Komisarz Maigret (1)
- 03:30 Profesor T 3 (6)
- 04:20 Z pamiętnika położnej 3 (7)
- 05:10 Obiady piątkowe 5 (4)
- 05:35 Obiady piątkowe 5 (5)
- 06:00 Ojciec Brown 6 (7)
- 07:00 Ojciec Brown 6 (8)
- 11:00 Ulica nadziei 3 (5)
- 12:00 Ojciec Brown 6 (8)
- 13:00 Śmierć pod palmami 13 (2)
- 16:00 Ulica nadziei 3 (5)
- 17:00 Ojciec Brown 6 (9)
- 21:00 Ulica nadziei 3 (6)
- 22:00 Tajemnice Brokenwood 2 (4)
- 23:50 Harry Wild (2)
- 10:00 Kabaretowy Szał (Smile)
- 11:00 Celnicy 2 (5)
- 20:55 77 TV (Katastrofy budowlane)
- 21:55 Łuczniczka
- 23:30 Negatyw
- 04:00 Morderstwa w Midsomer 8 (1)
- 06:00 Mistrzowie Kabaretu (Ani Mru-Mru)
- 07:00 Premiera: WP News (34)
- 07:20 Premiera: Tłit (1049)
- 07:55 Porzucone budowle 6 (3)
- 00:05 Magia nagości. Niemcy (3)
- 01:10 Body SOS: naga prawda (8)
- 02:15 Seks bez ograniczeń (2)
- 03:20 I love kabaret (4)
- 04:15 I love kabaret (3)
- 05:10 I love kabaret EXTRA (2)
- 05:40 I love kabaret EXTRA (64)
- 06:00 Poranny rogal (89)
- 06:25 Zoom na pogodę
- 06:45 Poranny rogal (30)
- 07:10 Bliżej! Magazyn reporterów (2)
- 07:40 Poranny rogal (Kaśki)
- 08:05 Gadżet show (1)
- 08:35 Transporty domów (4)
- 09:35 Dom w cenie mieszkania 2 (4)
- 20:00 I love kabaret (5)
- 21:00 Kabaretowe przeboje (3)
- 22:00 Kabaretowe przeboje (7)
- 23:00 Magia nagości. Polska (1)
- 00:00 Giganty na drogach 2 (9)
- 00:55 Darz Bór (310)
- 01:30 Darz Bór (311)
- 02:00 Darz Bór (312)
- 02:30 Darz Bór (313)
- 03:00 Darz Bór (314)
- 03:35 Darz Bór (315)
- 04:05 Darz Bór (316)
- 04:35 Na osi (996)
- 05:15 Na osi (997)
- 06:00 Na osi (1088)
- 06:30 Trucker Club (186)
- 07:00 77 TV 2 (Przypadków handlowych)
- 10:00 Inżynieryjne katastrofy (6)
- 11:00 Kontrola graniczna 2 (10)
- 12:00 Kontrola graniczna (1)
- 13:00 Kontrola graniczna (2)
- 14:00 Giganty na drogach 2 (4)
- 15:00 Giganty na drogach 2 (5)
- 15:00 15:00 - 16:00
- 16:00 Kontrola graniczna (3)
- 17:00 Kontrola graniczna (4)
- 22:00 Kod Jezusa (6)
- 22:55 Kod Jezusa 2 (1)
- 23:55 Niezwykłe pomysły 17 (2)
- 04:00 77 TV 2 (Wydarzenia, które wstrząsnęły światem. Część 1)
- 05:00 Zakręcone stworzonka z internetu (6)
- 05:30 Zakręcone stworzonka z internetu (7)
- 06:00 U nas w...
- 06:25 U nas w...
- 06:40 U nas w...
- 07:00 U nas w...
- 07:20 U nas w...
- 07:40 Z lokalnego archiwum
- 08:00 Z lokalnego archiwum
- 08:20 Z lokalnego archiwum
- 08:40 Z lokalnego archiwum
- 08:55 TVCentrum uwagi
- 09:20 TVCentrum uwagi
- 09:40 TVCentrum uwagi
- 10:00 77 TV (Przypadków lotniczych)
- 11:00 Na osi (1088)
- 11:30 Demolka: Nowa Zelandia 2 (10)
- 20:00 Gliniarz i prokurator (20)
- 21:00 Gliniarz i prokurator (21)