Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 00:10 Dzika kuchnia (1)
- 00:40 Dzika kuchnia (2)
- 01:10 Dzika kuchnia (3)
- 01:45 Dzika kuchnia (4)
- 02:15 Dzika kuchnia (5)
- 02:50 Dzika kuchnia (7)
- 03:25 Dzika kuchnia (1)
- 03:55 Dzika kuchnia (2)
- 04:30 Przepis na ogród (61)
- 04:35 Przepis na ogród (62)
- 04:45 Przepis na ogród (63)
- 04:55 Dzika kuchnia (3)
- 05:25 Dzika kuchnia (4)
- 06:00 Remont na 5+ (7)
- 06:25 Remont na 5+ (8)
- 06:50 Remont na 5+ (1)
- 07:15 Remont na 5+ (2)
- 07:40 Remont na 5+ (3)
- 08:05 Dzika kuchnia (9)
- 08:35 Dzika kuchnia (10)
- 09:05 Dzika kuchnia (1)
- 09:35 Dzika kuchnia (2)
- 10:10 Przepis na remont 2 (11)
- 10:35 Przepis na remont 2 (12)
- 11:05 Przepis na remont 2 (13)
- 11:30 Przepis na remont 2 (14)
- 15:00 Przepis na remont 2 (15)
- 15:30 Przepis na remont 2 (16)
- 16:00 Przepis na remont 2 (17)
- 16:30 Przepis na remont 2 (18)
- 17:00 Domy marzeń - nad morzem 7 (18)
- 04:15 Potęga zdrowia 3 (Podejście do małego pacjenta)
- 04:55 Potęga zdrowia 4 (Rak trzustki)
- 05:35 Szlachetne zdrowie (Autyzm)
- 06:00 Operacja zdrowie 3 (Wady wzroku u dzieci)
- 06:35 Zapytaj lekarza 3 (5)
- 07:10 Zdrowie w Twoich rękach (Zdrowe odżywianie)
- 07:30 Szlachetne zdrowie (Miastenia)
- 07:50 Potęga zdrowia 4 (Endometrioza)
- 18:20 Happy i Zen (11)
- 19:00 Moje życie XXL (11)
- 20:00 Nocna zmiana 2 (3)
- 20:55 Żyj jak Laila (12)
- 21:35 Chwile traumy (2)
- 22:45 Rozmowy o zdrowiu
- 22:55 Dr Miami (5)
- 23:25 Dr Miami (6)
- 23:55 Dziecięcy oddział ratunkowy (3)
- 01:05 Family Guy: Głowa rodziny 20 (Legendy rocka)
- 01:35 Family Guy: Głowa rodziny 20 (Musi kochać psy)
- 02:05 Family Guy: Głowa rodziny 20 (Głowa rodziny w latach 80.)
- 02:35 Family Guy: Głowa rodziny 20 (Spotkanie)
- 03:05 Family Guy: Głowa rodziny 20 (Zarazki i Chwalipięta)
- 03:35 Bajer z Bel-Air (Bajer i jego początki)
- 22:00 Zamiana ciał
- 00:00 Kapitan
- 02:40 Kobieta samotna
- 04:45 Jako w niebie, tak i w Komańczy
- 05:35 Pilotka
- 06:00 Polowanie na Hitlera (6)
- 06:35 Polowanie na Hitlera (7)
- 07:15 Premiera: Polscy naukowcy na świecie (Gwatemala)
- 08:05 Kabaretowy rejs (140)
- 09:00 Kabaretowy rejs (127)
- 09:55 Kabaretowy rejs (143)
- 10:55 Wilcze echa
- 13:00 Orzeł
- 15:30 Milioner
- 20:00 Wszystkie nasze strachy
- 21:55 Rezerwat
- 00:50 Żołnierz doskonały
- 02:40 Starsza pani znika
- 04:35 Zakręcone stworzonka z internetu (3)
- 05:05 77 TV 2 (Przypadki gastronomiczne)
- 06:00 Zameldowani (8)
- 06:30 Zameldowani (9)
- 07:00 Zameldowani (10)
- 07:25 Zameldowani (11)
- 07:55 Zameldowani (12)
- 08:25 Zameldowani (13)
- 08:55 Zameldowani 2 (1)
- 09:25 Zameldowani 2 (2)
- 09:55 Zakręcone stworzonka z internetu (10)
- 10:25 Bonanza (26)
- 11:25 Bonanza (27)
- 16:40 Bonanza (1)
- 17:50 III Rzesza (Śmiertelny bunt)
- 18:55 III Rzesza (Obrona Renu)
- 22:50 Droga do Palomy
- 00:55 Wstrząsy
- 02:55 Wampiry i świry
- 04:30 Bulionerzy (Odchudzanie)
- 05:00 Bulionerzy (Zastój)
- 05:30 Bulionerzy (Stały związek)
- 06:00 Kabaretowe hity (1)
- 06:45 Matki, żony i kochanki (11)
- 07:45 Matki, żony i kochanki (12)
- 16:00 Kojak (Biała śmierć)
- 17:00 Premiera: Kojak (12)
- 18:05 Komisarz Rex 5 (Sisi)
- 19:05 Hudson i Rex 2 (Słone paluszki)
- 22:00 Potężne uderzenie
- 01:01 Okrutne miasto (42)
- 02:00 Okrutne miasto (43)
- 03:00 Okrutne miasto (44)
- 04:00 Płomienie pożądania (3)
- 05:00 Płomienie pożądania (4)
- 06:00 Niezwyciężona miłość (40)
- 07:00 Trzy siostry (224)
- 08:00 Dzika miłość (104)
- 09:00 Teresa (20)
- 10:00 Okrutne miasto (44)
- 11:00 Przypieczętowany los (96)
- 12:00 Sploty nienawiści (1)
- 13:00 Dzika miłość (104)
- 14:00 Trzy siostry (224)
- 15:00 Niezwyciężona miłość (40)
- 16:00 Niezwyciężona miłość (41)
- 17:00 Trzy siostry (225)
- 18:00 Dzika miłość (105)
- 19:00 Teresa (21)
- 20:00 Okrutne miasto (45)
- 21:00 Przypieczętowany los (97)
- 22:00 Sploty nienawiści (2)
- 23:00 Niezwyciężona miłość (41)
- 00:55 Agora
- 03:30 Sukiyaki western django
- 05:40 Hity AXN
- 06:05 Totalcar 7 (7)
- 06:35 Prezentuj broń! (38)
- 07:45 Kafejka za rogiem 4 (23)
- 08:50 Kafejka za rogiem 5 (1)
- 09:55 Najdroższy rejs świata (2)
- 12:50 Gdzie powiem "tak"? 3 (7)
- 13:20 Gdzie powiem "tak"? 3 (8)
- 13:50 Najdroższy rejs świata (2)
- 22:00 Pod jednym dachem z mordercą 4 (5)
- 23:00 Pod jednym dachem z mordercą 4 (6)
- 23:55 Znaki (2)
- 00:50 Układ (5)
- 01:50 Układ (6)
- 02:50 Nielegalni (9)
- 03:50 Nielegalni (10-ost.)
- 04:50 Układ (5)
- 05:40 Blok promocyjny AXN Black
- 06:00 Zagadki z przeszłości 2 (5)
- 06:55 Xena: Wojownicza księżniczka 2 (3)
- 07:55 Słoneczny patrol 8 (16)
- 08:55 Drużyna A 2 (2)
- 09:55 Zagadki z przeszłości 2 (5)
- 10:55 Xena: Wojownicza księżniczka 2 (3)
- 11:55 Drużyna A 2 (2)
- 15:00 Drużyna A 2 (3)
- 20:00 Medalion
- 21:55 Raport mniejszości
- 02:10 Miss Bala
- 04:20 Prezentuj broń! (38)
- 05:25 Hity AXN
- 05:40 Blok promocyjny AXN White
- 06:00 Hity AXN
- 06:20 Winnice miłości 2 (78)
- 07:20 Candice Renoir 9 (9)
- 08:30 Candice Renoir 9 (10-ost.)
- 09:40 Domek na prerii 7 (21)
- 10:40 Domek na prerii 7 (22)
- 11:50 Cztery siostry (35)
- 13:05 Winnice miłości 2 (78)
- 14:05 Candice Renoir 10 (1)
- 15:25 Candice Renoir 10 (2)
- 16:35 Domek na prerii 8 (1)
- 17:40 Domek na prerii 8 (2)
- 21:00 Miss Bala
- 23:15 Cztery siostry (36)
- 01:35 Thelma i Louise
- 04:20 Bonanza (Ucieczka do Ponderosy)
- 05:20 Zakończenie programu
- 05:45 Bonanza (Ucieczka do Ponderosy)
- 06:40 To nie ze mną 2 (2)
- 07:15 To nie ze mną 2 (3)
- 07:50 Poirot (Kot wśród gołębi)
- 09:55 Poirot (Po pogrzebie)
- 12:00 Zabójcze związki
- 13:55 Kosmiczna kolizja
- 20:00 Blitz
- 22:05 The Lodgers. Przeklęci
- 00:05 Zakończenie programu
- 10:55 Czekając na Anyę
- 12:40 Mój przyjaciel Shadow
- 19:30 Juliusz Cezar
- 21:00 Spooner
- 22:20 Generacja hmm
- 23:55 Zakończenie programu
- 00:55 Drain Your Nuts for These Stunners
- 01:55 Niezłomni
- 03:55 Zakończenie programu
- 06:00 Młodzi muszkieterowie
- 07:30 Wielki Mistrz
- 09:30 Tajemnica pieczęci smoka
- 11:30 Strefa Q
- 13:25 Projekt: Dinozaur
- 14:45 Czerwone niebo
- 16:30 Kung-fu joga
- 18:15 Link do zbrodni
- 20:00 Windykatorzy
- 21:30 Stan Helsing
- 23:00 Z zaskoczenia
- 00:20 Dzikie serca
- 01:25 Niebiescy
- 01:35 Manos - ręce przeznaczenia
- 02:45 Dzień dobrze minął?
- 04:15 Sędzia Priest
- 06:00 Zdjęcie
- 06:10 Wiatry pustkowia
- 07:05 Frank-Etienne: W stronę piękna
- 07:20 Rycząca otchłań
- 08:50 Niesamowita przygoda
- 09:50 Bisho
- 10:15 Pani na Musashino
- 11:40 Ambasador w Bernie
- 13:00 Kapitan Fatum
- 14:05 Nowojorski port
- 15:25 Podążaj na Zachód
- 16:45 Bunt
- 18:00 Ponad dwie godziny
- 18:15 Mamuśka
- 18:25 Namiętny hydraulik
- 19:40 Strach
- 21:00 Guerrero
- 01:35 Świat według Barneya
- 03:45 Zakończenie programu
- 06:20 Che. Rewolucja
- 08:30 To nie ze mną (11)
- 09:00 Rzeź
- 10:20 W zawieszeniu
- 12:10 Przesyłka specjalna
- 13:45 Camino
- 16:10 Opowieść o Zbawicielu
- 19:05 Leonardo (1)
- 20:00 Leonardo (2)
- 20:55 Plan B 2 (3)
- 21:40 Obsesja Eve 2 (6)
- 22:25 Quiz (2)
- 23:15 Regulamin zabijania
- 00:45 Dom śmierci
- 02:40 Lody na patyku 5
- 08:05 Między gwiazdami (Małgorzata Rozenek-Majdan - extra!)
- 08:25 Superstars (Nicolas Cage, Michael Jackson, Kevin Costner, Cate Blanchett, Johnny Depp)
- 08:55 Dziesięć najlepszych (Największe gwiazdy Instagramu)
- 09:10 Warsztat filmowy (46)
- 09:30 Ikony (Charlie Chaplin)
- 09:45 Klik News (49)
- 09:50 Ale lapsus (7)
- 10:00 Klik News (50)
- 10:05 Ikony - 10 min. (Meryl Streep)
- 10:15 Burza (80)
- 11:05 Klik News (50)
- 11:15 Najpiękniejsza brzydula (81)
- 12:05 Klik News (49)
- 12:15 Moda na sukces 34 (8586)
- 12:40 Moda na sukces 34 (8587)
- 13:10 The Queen of Flow 2 (36)
- 16:05 Ikony - 10 min. (Marilyn Monroe)
- 16:20 Klik News (49)
- 16:25 The Queen of Flow 2 (44)
- 17:15 Najpiękniejsza brzydula (75)
- 18:10 Klik News (49)
- 18:15 Klik News (50)
- 18:25 Arabela (Zbyt wielu generałów)
- 19:00 Klik News (49)
- 19:10 Przypadki kryminalne (Modus operandi)
- 20:10 Klik News (50)
- 20:20 Moda na sukces 34 (8587)
- 20:50 Moda na sukces 34 (8588)
- 21:20 Siedmiu wspaniałych
- 23:35 Bohaterowie z piekła
- 00:50 Dziewica wśród żywych trupów
- 02:45 Ale lapsus (6)
- 02:55 20 Million Miles to Earth
- 04:45 Brzdąc
- 06:00 Niewolnica Isaura (13)
- 06:45 Żyjąca planeta - Portret Ziemi (1)
- 07:10 Tajemnice Marilyn Monroe: Nieznane nagrania
- 08:25 Ty tam jesteś - Pearl Harbor
- 08:55 Olimpiada, część 2
- 18:20 Triumf miłości (92)
- 19:15 Klik News (46)
- 19:20 The Queen of Flow 2 (10)
- 20:15 Moda na sukces 34 (8290)
- 20:50 Moda na sukces 34 (8291)
- 21:25 Lata 90. (1)
- 22:45 Legionista
- 01:25 Śląska karuzela
- 02:50 Pasmo ciekawostek
- 06:00 Telesprzedaż
- 10:00 Przegląd prasy
- 10:10 Muzyczne dzień dobry
- 10:35 Przy muzyce po Śląsku
- 11:30 Spotkanie z balladą
- 12:40 Columbo 4 (1)
- 14:55 Chicago Fire 3 (14)
- 15:55 Przegląd prasy
- 16:00 Silesia flesz; Pogoda
- 16:10 Schlesien Journal
- 16:20 Aktywny senior
- 16:45 Przy muzyce po Śląsku
- 17:45 Silesia flesz; Pogoda
- 18:00 Napisała: Morderstwo 2 (22)
- 19:00 Chicago Fire 3 (15)
- 19:55 Columbo 4 (3)
- 17:25 UK Wrestling Showdown (20)
- 17:55 UK Wrestling Showdown (21)
- 18:25 UK Wrestling Showdown (22)
- 19:00 WGP Kickboxing Brazil (13)