Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 00:15 Czarodziejska cukiernia Alicji (Piernikowy pałac)
- 00:40 Czarodziejska cukiernia Alicji (Specjalna mieszanka / Księżniczka i Marcowy Zając)
- 01:05 Czarodziejska cukiernia Alicji (Przedstawiam Dyle / Wesele w Krainie Czarów)
- 01:30 Spidey i superkumple (51)
- 01:55 Spidey i superkumple (52)
- 02:20 Spidey i superkumple (53)
- 02:45 Myszka Miki: Frajdomek (A niech to Pete! / Minnie gra w golfa)
- 03:10 Myszka Miki: Frajdomek (Awaryjne lądowanie Mikołaja)
- 03:35 Myszka Miki: Frajdomek (Bez uścisków / Gdzie Frajdek?)
- 04:00 Eureka! (Porażka/ Kanion)
- 04:30 Eureka! (Kichający Maciek / Nowa skała)
- 05:00 Eureka! (Światełko na końcu jaskini / W poszukiwaniu swojego miejsca)
- 05:30 Myszka Miki: Frajdomek (Nowy trubadur!/ Pod Mod Minnie)
- 06:00 Myszka Miki: Frajdomek (Niepozorna żabka / Pinky i pszczoły)
- 06:30 Myszka Miki: Frajdomek (Crystal Clearwater kontra agresywna alga / Wielka przygoda Trollanda!)
- 07:00 Blue (Zoo)
- 07:10 Blue (Plecakowe wędrówki)
- 07:20 Blue (Przygoda)
- 07:30 Blue (Papugowanie)
- 07:40 Blue (Nocowanko)
- 07:50 Blue (Wcześniaczek)
- 12:00 Pupstruction (Tycia stodoła/ Do wyboru, do koloru)
- 12:30 Blue 3 (Ziemia)
- 12:40 Blue 3 (130)
- 12:50 Blue 3 (Żółwik chłopczyk)
- 13:00 Blue 3 (Piżamki)
- 13:10 Blue 3 (Fachowcy)
- 13:20 Blue 3 (Babuniowóz)
- 13:30 Straż Ekipa (Syreni śpiew / Ojciec i syn)
- 16:00 Pupstruction (Poczta walentynkowa/ Awaria prądu)
- 16:30 Pupstruction (Zbudowany do budowania / Pup De-Struction)
- 17:00 Blue (Zoo)
- 17:10 Blue (Plecakowe wędrówki)
- 17:20 Blue (Przygoda)
- 17:30 Blue (Papugowanie)
- 17:40 Blue (Nocowanko)
- 17:50 Blue (Wcześniaczek)
- 18:00 Superkoty (Świstaki nie ogarniają / Dalej, ptaszki)
- 18:30 Jej Wysokość Zosia (23)
- 19:00 Jej Wysokość Zosia (24)
- 19:30 Blue (Strumyk)
- 19:40 Blue (Wróżki)
- 19:50 Blue (Praca)
- 22:00 Czarodziejska cukiernia Alicji (Kuriozalna granola / Kwaśne winogrona)
- 22:30 Myszka Miki: Frajdomek 3 (Nieuczęszczany szlak / Vardavar!)
- 23:00 Pidżamersi 5 (Miniludek na ratunek/ Niewidzialny Munki-Gu)
- 23:25 Pidżamersi 5 (Roślinki Ortycji / Ortycja i dyńki)
- 23:50 Pidżamersi 5 (Robopirat/ Sowella, Królowa Piratów)
- 00:15 Prawo Milo Murphy'ego 2 (Pole krzyku/Mała agentka)
- 00:40 Wodogrzmoty Małe 2 (Sklep ze strasznymi pamiątkami!)
- 01:05 Wodogrzmoty Małe 2 (Stowarzyszenie Ślepego Oka)
- 01:30 Wodogrzmoty Małe 2 (Igrzyska Blendina)
- 01:55 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (25)
- 02:15 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (1)
- 02:35 Duch i nas dwóch (11)
- 03:00 Duch i nas dwóch (12)
- 03:25 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (3)
- 03:45 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (4)
- 04:05 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja (11)
- 04:30 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja (12)
- 04:50 Duch i nas dwóch (20)
- 05:15 Duch i nas dwóch (21)
- 05:35 Robale ziomale (Owadzie radio / Wyraź siebie)
- 06:00 Taffy 2 (Pieskie życie)
- 06:05 Taffy 2 (Pies i szop w dziczy)
- 06:10 Taffy 2 (Aport!)
- 06:25 Taffy 2 (Perfekcyjny gość)
- 06:35 Taffy 2 (Ochroniarze)
- 06:40 Taffy 2 (Robot na straży)
- 06:55 Płazowyż 2 (21)
- 07:25 Płazowyż 2 (22)
- 07:50 Herosi pół na pół (Królowie stołówki/ Moc ogórków)
- 10:20 Dziewczyna, chłopak, itd. (Seropetarda)
- 10:30 Dziewczyna, chłopak, itd. (Ogonkowo)
- 10:50 Dziewczyna, chłopak, itd. (Ściemy bez ściemy)
- 11:00 Dziewczyna, chłopak, itd. (Perfekcyjnie dysfunkcyjni)
- 11:20 Greenowie w wielkim mieście 3 (Z dyńki)
- 11:45 Greenowie w wielkim mieście 3 (Szef to ma życie/ Propaganda radości)
- 16:15 Prawo Milo Murphy'ego 2 (Porwanie prawa Murphy'ego)
- 16:45 Dziewczyna, chłopak, itd. (Gwiżdżąca gwiazda)
- 16:55 Dziewczyna, chłopak, itd. (Rodzinna bańka)
- 17:15 Dziewczyna, chłopak, itd. (Na smyczy)
- 17:25 Dziewczyna, chłopak, itd. (Barwy sztuki)
- 17:45 Molly i Duch (Klątwa/ Pierwszy dzień w szkole)
- 18:15 Molly i Duch (Wyjąca Weronika/ (Nie)naturalni)
- 18:45 Taffy 2 (Wilk w skórze Bentleya)
- 18:50 Taffy 2 (Dzielny bohater)
- 18:55 Taffy 2 (Podróże w czasie)
- 19:10 Taffy 2 (Gość z reklamy)
- 19:20 Taffy 2 (Śledztwo Alexa)
- 19:25 Taffy 2 (Dom na sprzedaż)
- 19:40 Wodogrzmoty Małe (Świnia, kalkulator i inne takie...)
- 22:00 Fineasz i Ferb 2 (47)
- 22:30 Fineasz i Ferb 2 (48)
- 23:00 Dzieciak kontra Kot (21)
- 23:25 Dzieciak kontra Kot (22)
- 23:55 Ghostforce (Gumoklej / Skorpiod)
- 00:00 Blue 2 (2)
- 00:10 Blue (33)
- 00:20 Andy dookoła świata (21)
- 00:35 Andy i dino-zabawy (14)
- 00:40 Hej, Duggee! 4 (13)
- 00:50 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (44)
- 01:05 Piotruś Królik (50)
- 01:20 Psi Oddział (2)
- 01:35 Blue (40)
- 01:40 Blue (41)
- 01:50 Blue 2 (3)
- 02:00 Blue (42)
- 02:05 Noddy: detektyw w krainie zabawek (20)
- 02:20 Blue (43)
- 02:25 Tosia i Tymek (31)
- 02:40 Kręciołki (94)
- 02:50 Teletubisie (38)
- 03:05 Blue 2 (2)
- 03:10 Blue 2 (30)
- 03:20 JoJo i Babcia (12)
- 03:30 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne (1)
- 03:45 Tosia i Tymek (57)
- 03:55 Tosia i Tymek (58)
- 04:10 Blue (1)
- 04:15 Blue (2)
- 04:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (9)
- 04:35 Blue 2 (19)
- 04:45 Blue 2 (20)
- 04:50 Blue 2 (21)
- 05:00 Blue 2 (22)
- 05:05 Superpyra (11)
- 05:15 Kolorklocki (26)
- 05:20 Hej, Duggee! (48)
- 05:25 Hej, Duggee! (49)
- 05:35 Piotruś Królik 2 (15)
- 05:50 W Papierowej Krainie (33)
- 06:00 W Papierowej Krainie (17)
- 06:15 JoJo i Babcia 2 (9)
- 06:30 Piotruś Królik 2 (11)
- 06:40 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (11)
- 06:55 Blue 2 (19)
- 07:05 Blue (9)
- 07:15 Blue (17)
- 07:20 Blue 2 (2)
- 07:30 Blue 2 (3)
- 07:40 Blue 2 (28)
- 07:50 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 3 (11)
- 08:05 Matklocki (29)
- 08:10 Blue 2 (29)
- 08:20 Blue 2 (30)
- 08:30 Blue 2 (24)
- 08:35 Psi Oddział (5)
- 08:50 JoJo i Babcia 3 (25)
- 09:05 W Papierowej Krainie (26)
- 09:15 Piotruś Królik 2 (25)
- 09:30 Piotruś Królik 2 (26)
- 09:45 Teletubisie (33)
- 10:00 Kręciołki (75)
- 10:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek (24)
- 10:25 Blue (11)
- 10:35 Blue 2 (11)
- 10:45 Matklocki (21)
- 10:50 Yakka Dee (1)
- 11:00 Piotruś Królik (50)
- 11:15 W Papierowej Krainie (33)
- 11:25 Pirackie potyczki 8 (16)
- 11:50 Superpyra (38)
- 12:00 Blue (29)
- 12:10 Blue 2 (37)
- 12:15 Blue 2 (3)
- 12:25 Blue 2 (9)
- 12:35 Blue 2 (2)
- 12:45 Andy dookoła świata (21)
- 13:00 Andy i dino-zabawy (14)
- 13:10 Hej, Duggee! 4 (13)
- 13:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (44)
- 13:30 Piotruś Królik (50)
- 13:45 Psi Oddział (2)
- 13:55 Blue (40)
- 14:05 Blue (41)
- 14:15 Blue (42)
- 14:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (20)
- 14:35 Blue (43)
- 14:45 Tosia i Tymek (31)
- 15:00 Piotruś Królik (51)
- 15:15 W Papierowej Krainie (37)
- 15:25 Pirackie potyczki 8 (17)
- 15:50 Superpyra (39)
- 16:00 Blue (30)
- 16:10 Blue 2 (38)
- 16:15 Blue 2 (4)
- 16:25 Blue 2 (5)
- 16:35 Blue 2 (3)
- 16:45 Andy dookoła świata (22)
- 17:00 Andy i dino-zabawy (15)
- 17:10 Hej, Duggee! 4 (14)
- 17:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (45)
- 17:30 Piotruś Królik (51)
- 17:45 Psi Oddział (6)
- 18:00 Blue (43)
- 18:10 Blue (44)
- 18:15 Blue (45)
- 18:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (21)
- 18:40 Blue (19)
- 18:50 Tosia i Tymek (32)
- 19:00 Kręciołki (95)
- 19:15 Teletubisie (39)
- 19:30 Blue 2 (31)
- 19:35 Blue 2 (32)
- 19:45 JoJo i Babcia (13)
- 20:00 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne (2)
- 20:15 Tosia i Tymek (59)
- 20:30 Tosia i Tymek (60)
- 20:40 Blue (3)
- 20:50 Blue (4)
- 21:00 Noddy: detektyw w krainie zabawek (10)
- 21:15 Blue 2 (23)
- 21:20 Blue 2 (24)
- 21:30 Blue 2 (25)
- 21:40 Blue 2 (26)
- 21:50 Superpyra (12)
- 22:00 Hej, Duggee! (51)
- 22:10 Kolorklocki (27)
- 22:15 Piotruś Królik 2 (16)
- 22:30 W Papierowej Krainie (37)
- 22:40 Piotruś Królik (51)
- 22:55 W Papierowej Krainie (33)
- 23:10 Pirackie potyczki 8 (17)
- 23:35 Superpyra (39)
- 23:45 Blue (30)
- 23:55 Blue 2 (38)
- 01:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 02:00 Rodzina Treflików (Kołysanka)
- 02:10 Rodzina Treflików (Drzewko)
- 02:25 Rodzina Treflików (Król i królowa)
- 02:35 Rodzina Treflików (Urodziny Treflika)
- 02:45 Rodzina Treflików (Żywa woda)
- 02:50 Rodzina Treflików (Nowy sąsiad)
- 03:00 Rodzina Treflików (Domek w domku)
- 03:15 Rodzina Treflików (Treflik królem)
- 03:25 Rodzina Treflików (Buty)
- 03:35 Rodzina Treflików (Szczęśliwa rodzinka)
- 03:45 Rodzina Treflików (Z wizytą u cioci)
- 03:55 Rodzina Treflików (Babski wieczór)
- 04:00 Rodzina Treflików 2 (Serce Robbobota)
- 04:15 Rodzina Treflików 2 (Kot)
- 04:30 Rodzina Treflików 2 (Kura)
- 04:40 Rodzina Treflików 2 (Zdrowy tatuś)
- 04:45 Rodzina Treflików 2 (Jajko)
- 04:55 Cocomelon - baw się razem z nami
- 05:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 06:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 07:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 12:00 Strażak Sam 9 (Wielka ucieczka z wyspy)
- 12:20 Strażak Sam 9 (Niebezpieczne wody)
- 12:35 Strażak Sam 9 (Najlepsze nocowanko na świecie!)
- 12:45 Strażak Sam 9 (Wielorybia historia)
- 12:55 Strażak Sam 9 (Leć, leć i jeszcze raz leć)
- 13:05 Strażak Sam 9 (Światła, kamera, lawina)
- 13:25 Strażak Sam 9 (Puchar Pontypandy)
- 13:40 Strażak Sam 9 (Szalony domek na drzewie)
- 13:50 Strażak Sam 9 (Pogromcy rekordów)
- 14:00 Strażak Sam 9 (Gorące kiełbaski)
- 14:15 Strażak Sam 9 (Norman i pociąg do skamieniałości)
- 14:35 Strażak Sam 9 (Polowanie na żółwia)
- 14:45 Strażak Sam 9 (Mapa, duchy i skarb)
- 14:55 Strażak Sam 9 (Granity, piaskowce i inne)
- 15:05 Strażak Sam 9 (Koty czy psy?)
- 15:25 Strażak Sam 9 (Niech chowa się kto może)
- 15:40 Strażak Sam 9 (Boyce, Boyce, Boyce)
- 15:50 Strażak Sam 9 (Trema)
- 16:05 Strażak Sam 9 (Piękny ogród górą!)
- 16:20 Strażak Sam 10 (Nieposłuszny koń)
- 16:40 Strażak Sam 10 (Urodziny Sama)
- 16:50 Strażak Sam 10 (Królowie i zamczyska)
- 17:00 Strażak Sam 10 (Szaleństwo na punkcie pizzy)
- 17:15 Strażak Sam 10 (Katastrofa pod psem)
- 17:30 Strażak Sam 10 (Autobus w opałach)
- 17:40 Strażak Sam 10 (Szpiegowskie intrygi)
- 17:50 Strażak Sam 10 (Lis na wolności)
- 18:00 Strażak Sam 10 (Upiorne przyjęcie)
- 18:20 Strażak Sam 10 (Rozstanie)
- 18:35 Strażak Sam 10 (Ognista piłka)
- 18:45 Strażak Sam 10 (Jaskiniowa wpadka)
- 19:00 Strażak Sam 10 (Trenuj i błyszcz)
- 19:15 Strażak Sam 10 (Kosmiczny pociąg)
- 19:30 Strażak Sam 10 (Największy miś)
- 19:45 Strażak Sam 10 (Zamki na piasku)
- 19:55 Strażak Sam 10 (Lodowiskowa katastrofa)
- 20:05 Strażak Sam 10 (Uciekający ponton)
- 20:20 Strażak Sam 10 (Żabia fantazja)
- 20:40 Strażak Sam 10 (Pada, pada śnieg)
- 20:50 Strażak Sam 10 (Norman i wielki cyrk)
- 21:00 Strażak Sam 10 (Wio, wio, wiosłuj!)
- 21:15 Strażak Sam 10 (Dzień pingwina)
- 21:30 Strażak Sam 10 (Festyn w Pontypandy)
- 21:40 Strażak Sam 8 (Milionowy klient)
- 21:50 Strażak Sam 8 (Jupiter na wolności)
- 22:00 Strażak Sam 8 (Zima zła)
- 22:20 Strażak Sam 8 (Boyce, jak to Boyce)
- 22:35 Strażak Sam 8 (Wielki koncert)
- 22:45 Strażak Sam 8 (Mandy na morzu)
- 22:55 Strażak Sam 8 (Wielkie ratowanie świnki morskiej)
- 23:05 Strażak Sam 8 (Niedźwiedź polarny w Pontypandy)
- 23:20 Strażak Sam 8 (Szalona wieża ciśnień)
- 23:40 Strażak Sam 8 (Mandy i wielka góra)
- 23:50 Strażak Sam 8 (Uciekający pociąg)
- 00:00 Kolorowa magia
- 00:03 Kolorowe koło
- 00:06 Opowieści warzywne
- 00:08 Wstawaj!
- 00:10 Teraz się bawimy
- 00:13 Wakacje
- 00:15 Zwierzęta
- 00:17 Towarzysze zabawy
- 00:20 Jaki jest twój zawód ?
- 00:23 Towarzysze zabawy
- 00:26 Sunville
- 00:29 Towarzysze zabawy
- 00:32 Wakacje
- 00:34 Wakacje
- 00:36 Opowieści warzywne
- 00:39 Kolorowe koło
- 00:41 Jaki jest twój zawód ?
- 00:44 Świat podwodny
- 00:47 Kolorowe koło
- 00:50 Wakacje
- 00:52 Świat elfów
- 00:55 Kolorowe koło
- 00:58 Sunville
- 01:01 Kolorowe koło
- 01:05 Indie
- 01:09 Świat podwodny
- 01:12 Świat zwierząt
- 01:15 Safari
- 01:17 Indie
- 01:21 Urocze miejsca
- 01:24 Łazienka
- 01:26 Indie
- 01:28 Łazienka
- 01:31 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 01:33 Galaktyczni turyści
- 01:36 Łazienka
- 01:38 Sport, sport, sport
- 01:42 Mini opowiadania
- 01:44 Sunville
- 01:50 Opowieści warzywne
- 01:52 Świat zwierząt
- 01:55 Zwierzęta
- 01:57 Świat zwierząt
- 02:00 Safari
- 02:02 Posłuchaj tego
- 02:04 Przygody w przestrzeni
- 02:08 Grupy
- 02:10 Miejskie życie
- 02:13 Oli - cykle natury
- 02:16 Przygody w przestrzeni
- 02:18 Urocze miejsca
- 02:21 Miyu i Litto
- 02:24 Sunville
- 02:27 Posłuchaj tego
- 02:30 Sunville
- 02:33 Puffy i Tubby
- 02:37 Jaki jest twój zawód ?
- 02:40 Kącik naukowy
- 02:43 Grupy
- 02:45 Kolorowa magia
- 02:48 Panni i Fanni
- 02:51 Kącik naukowy
- 02:54 Posłuchaj tego
- 02:57 Jaki jest twój zawód ?
- 03:00 Safari
- 03:02 Muzeum
- 03:05 Kolorowe koło
- 03:08 Miyu i Litto
- 03:11 Opowieści warzywne
- 03:13 Wstawaj!
- 03:15 Świat zwierząt
- 03:18 Urocze miejsca
- 03:21 Mini opowiadania
- 03:24 Jaki jest twój zawód ?
- 03:27 Teraz się bawimy
- 03:29 Teraz się bawimy
- 03:31 Rodzina bobrów
- 03:34 Jaki jest twój zawód ?
- 03:37 Urocze miejsca
- 03:39 Opowieści warzywne
- 03:42 Świat zwierząt
- 03:44 Urocze miejsca
- 03:47 Świat zwierząt
- 03:50 Urocze miejsca
- 03:52 Teraz się bawimy
- 03:54 Wstawaj!
- 03:57 Sport, sport, sport
- 04:00 Świat elfów
- 04:03 Wstawaj!
- 04:05 Jak podróżujemy
- 04:08 Ding Dang Dong
- 04:12 Opowieści warzywne
- 04:14 Teraz się bawimy
- 04:16 Wakacje
- 04:19 Towarzysze zabawy
- 04:22 Świat elfów
- 04:25 Wakacje
- 04:28 Teraz się bawimy
- 04:30 Wakacje
- 04:32 Sunville
- 04:35 Opowieści warzywne
- 04:38 Kolorowe koło
- 04:41 Wakacje
- 04:44 Towarzysze zabawy
- 04:46 Opowieści warzywne
- 04:49 Kolorowe koło
- 04:51 Opowieści warzywne
- 04:53 Kolorowe koło
- 04:56 Świat podwodny
- 04:59 Wakacje
- 05:01 Kolorowe koło
- 05:04 Opowieści warzywne
- 05:06 Wakacje
- 05:09 Świat podwodny
- 05:12 Opowieści warzywne
- 05:15 Safari
- 05:17 Kolorowa magia
- 05:20 Opowieści warzywne
- 05:23 Puffy i Tubby
- 05:27 Urocze miejsca
- 05:30 Kolorowe koło
- 05:33 Opowieści warzywne
- 05:35 Kolorowe koło
- 05:38 Kącik naukowy
- 05:40 Urocze miejsca
- 05:43 Jaki jest twój zawód ?
- 05:45 Posłuchaj tego
- 05:48 Kolorowe koło
- 05:51 Posłuchaj tego
- 05:53 Panni i Fanni
- 05:55 Jaki jest twój zawód ?
- 05:57 Kolorowa magia
- 06:01 Kącik naukowy
- 06:04 Urocze miejsca
- 06:06 Puffy i Tubby
- 06:10 Urocze miejsca
- 06:13 Kolorowa magia
- 06:16 Dinozaur Milo
- 06:20 Mimo & Bobo PLUS
- 06:24 Sippi Sappi
- 06:27 Świat Mimo
- 06:29 Fin i Fianna
- 06:32 Zoo
- 06:35 Raul
- 06:38 Towarzysze zabawy
- 06:40 Miejskie życie
- 06:42 Safari
- 06:45 Łazienka
- 06:48 Urocze miejsca
- 06:50 Drużyna lalek na ratunek
- 06:52 Raul
- 06:55 Kaczka i jej przyjaciele
- 06:57 Wesołe królestwo
- 07:00 Świat zabawek
- 07:04 Risto Gusto
- 07:07 Świat elfów
- 07:10 Sunville
- 07:12 Puffy i Tubby
- 07:16 Mini opowiadania
- 07:21 Sippi Sappi
- 07:24 Lola i Liczby
- 07:27 Elfy przyrody
- 07:28 Hubbi i jego koledzy
- 07:30 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 07:33 Zack i Ziggy
- 07:36 Historie Henryka
- 07:38 Posłuchaj tego
- 07:40 Urocze miejsca
- 07:43 Świat zwierząt
- 07:45 Wstawaj!
- 07:48 Taniec
- 07:50 Ding Dang Dong
- 07:54 Hop-hop
- 07:56 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 07:59 Mały Didy
- 08:02 Elfy przyrody
- 08:03 Hubbi się tym zajmie
- 08:05 Margo i Felix
- 08:09 Taniec
- 08:12 Ding Dang Dong
- 08:16 Teraz się bawimy
- 08:18 Ding Dang Dong
- 08:22 Dinoland
- 08:25 Uczymy się
- 08:27 Albert tłumaczy
- 08:30 Wesoła łąka
- 08:33 Słodki dom
- 08:34 Tempo Giusto
- 08:36 Monika i Rudi 2
- 08:39 Monika i Rudi
- 08:42 Grupy
- 08:44 Jaki jest twój zawód ?
- 08:46 Muzeum
- 08:49 Grupy
- 08:52 Kolorowa magia
- 08:54 Jaki jest twój zawód ?
- 08:57 Co rośnie na drzewie?
- 08:58 Słodki dom
- 09:00 Monika i Rudi
- 09:02 Afryka
- 09:05 Monika i Rudi
- 09:08 Uczymy się
- 09:11 Grupy
- 09:14 Jaki jest twój zawód ?
- 09:16 Posłuchaj tego
- 09:19 Miyu i Litto
- 09:21 Muzeum
- 09:25 Wesoła łąka
- 09:28 Monika i Rudi 2
- 09:31 Fin i Fianna
- 09:34 Wesołe królestwo
- 09:37 Monika i Rudi 2
- 09:40 Mimo i Bobo
- 09:42 Lola i Liczby
- 09:45 Małe melodie
- 09:47 Kształcików
- 09:49 Małe melodie
- 09:51 Lola i Liczby
- 09:54 Elfy przyrody
- 09:55 Tempo Giusto
- 09:57 Kolorowa Klara
- 09:59 Uczymy się
- 10:02 Toobys
- 10:04 Albert tłumaczy
- 10:09 Lola i Liczby
- 10:11 Toobys
- 10:13 Kształcików
- 10:15 Hubbi i jego koledzy
- 10:17 Kształcików
- 10:18 Elfy przyrody
- 10:19 Sippi Sappi
- 10:22 Kształcików
- 10:23 Kaczka i jej przyjaciele
- 10:25 Toobys
- 10:28 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 10:31 Toby McFly
- 10:34 Elfy przyrody
- 10:35 Przygody kaczki
- 10:37 Kaczka i jej przyjaciele
- 10:39 Toobys
- 10:42 Dotty i Kitty
- 10:46 Afryka
- 10:48 Hop-hop
- 10:50 Toby McFly
- 10:53 Uczymy się
- 10:56 Kolorowa Klara
- 10:58 Brygada ogniowa
- 11:01 Raul
- 11:04 Mimo i Bobo
- 11:07 Drużyna lalek
- 11:09 Mimo i Bobo
- 11:12 Kaczka i jej przyjaciele
- 11:14 Sippi Sappi
- 11:17 Raul
- 11:19 Świat Mimo
- 11:22 Cubie
- 11:24 Przygody kaczki
- 11:26 Zack i Ziggy
- 11:29 Toobys
- 11:32 Dinozaur Milo
- 11:36 Afryka
- 11:39 Przygody kaczki
- 11:41 Dotty i Kitty
- 11:45 Drużyna lalek na ratunek
- 11:48 Afryka
- 11:51 Uczymy się
- 11:53 Świat zabawek
- 11:55 Raul
- 11:58 Kaczka i Puszek
- 12:00 Hubbi i jego koledzy
- 12:02 Pociąg
- 12:04 Mimo & Bobo PLUS
- 12:08 Kaczka i Puszek
- 12:10 Zastęp strażaków
- 12:13 Świat zabawek
- 12:15 Hubbi się tym zajmie
- 12:19 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 12:22 Hiphopowy kaktus
- 12:25 Wesołe królestwo
- 12:28 Risto Gusto
- 12:30 Połączony świat
- 12:33 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 12:37 Mały Didy
- 12:39 Zoo
- 12:41 Hubbi i jego koledzy
- 12:44 Drużyna lalek na ratunek
- 12:46 Zastęp strażaków
- 12:49 Mały Didy
- 12:52 Hubbi i jego koledzy
- 12:54 Kaczka i Puszek
- 12:56 Drużyna lalek na ratunek
- 13:00 Kaczka i jej przyjaciele
- 13:02 Restauracja
- 13:05 Zoo
- 13:08 Dinozaur Milo
- 13:12 Hubbi i jego koledzy
- 13:15 Skoczkowie Planet
- 13:19 Uczymy się
- 13:22 Połączony świat
- 13:25 Zoo
- 13:28 Toby McFly
- 13:31 Dinozaur Milo
- 13:35 Kaczka i jej przyjaciele
- 13:37 Co rośnie na drzewie?
- 13:39 Kaczka i jej przyjaciele
- 13:41 Przygody kaczki
- 13:43 Uczymy się
- 13:46 Słodki dom
- 13:47 Kształcików
- 13:48 Toobys
- 13:51 Dźwięki wokół nas
- 13:53 ABC - duckBC
- 13:56 Historie Henryka
- 13:58 Zack i Ziggy
- 14:01 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 14:04 Mimo i Bobo
- 14:07 Margo i Felix
- 14:10 Fin i Fianna
- 14:13 Margo i Felix
- 14:16 Zack i Ziggy
- 14:19 ABC - duckBC
- 14:23 DuckSchool
- 14:26 Małe melodie
- 14:28 Mimo i Bobo
- 14:30 Dotty i Kitty
- 14:33 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 14:36 Kolorowa Klara
- 14:39 Przygody kaczki
- 14:41 DuckSchool
- 14:44 Elfy przyrody
- 14:45 Lola i Liczby
- 14:47 Hop-hop
- 14:49 Mały Didy
- 14:52 Tempo Giusto
- 14:54 Hop-hop
- 14:56 DuckSchool
- 14:59 Raul
- 15:02 Hop-hop
- 15:04 Wstawaj!
- 15:06 Mimo i Bobo
- 15:09 Raul
- 15:11 Wstawaj!
- 15:13 Tempo Giusto
- 15:15 Risto Gusto
- 15:19 Afryka
- 15:21 Mimo i Bobo
- 15:24 Świat Mimo
- 15:27 Sippi Sappi
- 15:29 Afryka
- 15:31 Lola i Liczby
- 15:33 Wstawaj!
- 15:35 Sippi Sappi
- 15:37 Lola i Liczby
- 15:41 Świat Mimo
- 15:44 Cubie
- 15:46 DuckSchool
- 15:48 Drużyna lalek
- 15:51 ABC - duckBC
- 15:54 Kaczka i jej przyjaciele
- 15:56 Mimo i Bobo
- 15:58 Risto Gusto
- 16:01 Elfy przyrody
- 16:03 Margo i Felix
- 16:06 Mały Didy
- 16:08 Historie Henryka
- 16:10 Brygada ogniowa
- 16:12 Mimo i Bobo
- 16:15 Restauracja
- 16:18 Afryka
- 16:20 Wesołe królestwo
- 16:23 Fin i Fianna
- 16:26 Afryka
- 16:29 Toobys
- 16:30 Brygada ogniowa
- 16:33 Świat Mimo
- 16:36 Mały Didy
- 16:38 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 16:42 Raul
- 16:45 Kaczka i jej przyjaciele
- 16:47 Wstawaj!
- 16:49 Albert tłumaczy
- 16:52 Świat Mimo
- 16:55 Zack i Ziggy
- 16:58 Dźwięki wokół nas
- 17:00 Zabawa w chowanego
- 17:02 Margo i Felix
- 17:05 Kaczka i jej przyjaciele
- 17:07 Mimo i Bobo
- 17:10 Raul
- 17:13 Zabawa w chowanego
- 17:16 Mimo & Bobo PLUS
- 17:20 Wstawaj!
- 17:22 Mimo & Bobo PLUS
- 17:26 Raul
- 17:28 Afryka
- 17:31 Afryka
- 17:33 Wstawaj!
- 17:35 Mimo i Bobo
- 17:37 Mimo & Bobo PLUS
- 17:41 Mimo i Bobo
- 17:45 Dźwięki wokół nas
- 17:47 Co rośnie na drzewie?
- 17:48 Zabawa w chowanego
- 17:51 Kolorowa Klara
- 17:53 Kształcików
- 17:54 Sippi Sappi
- 17:57 Małe melodie
- 17:59 ABC - duckBC
- 18:02 Wesoła łąka
- 18:06 Co rośnie na drzewie?
- 18:07 Zabawa w chowanego
- 18:10 Co rośnie na drzewie?
- 18:11 Lola i Liczby
- 18:13 Co rośnie na drzewie?
- 18:14 Monika i Rudi
- 18:17 Przygody kaczki
- 18:19 Sippi Sappi
- 18:22 ABC - duckBC
- 18:25 Słodki dom
- 18:26 Wesoła łąka
- 18:29 Zabawa w chowanego
- 18:31 Uczymy się
- 18:34 Dotty i Kitty
- 18:38 Historie Henryka
- 18:40 Fin i Fianna
- 18:43 Małe melodie
- 18:45 Co rośnie na drzewie?
- 18:47 Zack i Ziggy
- 18:50 Małe, ale pracowite
- 18:53 Restauracja
- 18:56 Małe, ale pracowite
- 18:59 Dotty i Kitty
- 19:03 Pociąg
- 19:06 Dotty i Kitty
- 19:08 Toby McFly
- 19:11 Uczymy się
- 19:14 Historie Henryka
- 19:16 Hubbi i jego koledzy
- 19:18 Kaczka i jej przyjaciele
- 19:20 Przygody kaczki
- 19:22 Hubbi i jego koledzy
- 19:24 Dźwięki wokół nas
- 19:26 Fin i Fianna
- 19:29 Hop-hop
- 19:31 Afryka
- 19:33 Pociąg
- 19:36 Cubie
- 19:39 Dinoland
- 19:41 Zoo
- 19:43 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 19:46 Dotty i Kitty
- 19:50 Lola i Liczby
- 19:53 Monika i Rudi
- 19:57 Hubbi i jego koledzy
- 20:00 Formy są twoje
- 20:02 Mimo i Bobo
- 20:05 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 20:08 Formy są twoje
- 20:10 Pociąg
- 20:13 Małe, ale pracowite
- 20:15 Hiphopowy kaktus
- 20:19 Historie Henryka
- 20:21 Formy są twoje
- 20:23 Margo i Felix
- 20:26 Brygada ogniowa
- 20:29 Toby McFly
- 20:32 Drużyna lalek
- 20:36 Kaczka i jej przyjaciele
- 20:38 Przygody kaczki
- 20:40 Zabawa w chowanego
- 20:43 Tempo Giusto
- 20:45 Zack i Ziggy
- 20:48 Drużyna lalek na ratunek
- 20:51 Hop-hop
- 20:54 Lola i Liczby
- 20:56 Mimo i Bobo
- 20:58 Dźwięki wokół nas
- 21:00 Raul
- 21:03 Co rośnie na drzewie?
- 21:04 Restauracja
- 21:07 Mały Didy
- 21:09 Brygada ogniowa
- 21:12 Świat podwodny
- 21:14 Wakacje
- 21:17 Kolorowe koło
- 21:20 Opowieści warzywne
- 21:22 Kolorowe koło
- 21:24 Świat podwodny
- 21:26 Toobys
- 21:28 Raul
- 21:31 Lola i Liczby
- 21:34 Elfy przyrody
- 21:35 Mimo i Bobo
- 21:37 Zabawa w chowanego
- 21:39 Opowieści warzywne
- 21:42 Wakacje
- 21:45 Kolorowe koło
- 21:47 Świat podwodny
- 21:51 Wakacje
- 21:54 Toby McFly
- 21:57 Kaczka i Puszek
- 21:59 Brygada ogniowa
- 22:01 Zastęp strażaków
- 22:03 Sztuka Leona
- 22:06 Zoo
- 22:08 Hubbi i jego koledzy
- 22:11 Małe, ale pracowite
- 22:14 Towarzysze zabawy
- 22:17 Pojazdy
- 22:20 Świat podwodny
- 22:22 Świat elfów
- 22:25 Łazienka
- 22:28 Sztuka Leona
- 22:30 Brygada ogniowa
- 22:32 Połączony świat
- 22:35 Mimo i Bobo
- 22:38 Hop-hop
- 22:40 Dinozaur Milo
- 22:44 Świat podwodny
- 22:47 Indie
- 22:51 Opowieści warzywne
- 22:53 Zwierzęta
- 22:55 Miejskie życie
- 23:00 Kolorowa Klara
- 23:02 Wesoła łąka
- 23:05 Słodki dom
- 23:06 Małe melodie
- 23:08 Pixie 2
- 23:09 Dotty i Kitty
- 23:13 Sippi Sappi
- 23:15 Panni i Fanni
- 23:17 Kolorowe koło
- 23:20 Muzeum
- 23:23 Kolorowe koło
- 23:26 Kącik naukowy
- 23:27 Grupy
- 23:30 Sippi Sappi
- 23:33 Małe melodie
- 23:35 Fin i Fianna
- 23:38 Dotty i Kitty
- 23:41 Monika i Rudi
- 23:45 Panni i Fanni
- 23:47 Grupy
- 23:50 Kącik naukowy
- 23:53 Kolorowa magia
- 23:55 Kącik naukowy
- 23:59 Taniec
- 00:01 Pory roku
- 01:06 Ulubione bajki
- 02:09 Uczymy się z ducktv
- 03:13 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 04:13 Pory roku
- 05:15 Uczymy się z ducktv
- 06:17 Ulubione bajki
- 07:20 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 08:20 Uczymy się z ducktv
- 10:28 Pory roku
- 11:28 Ulubione bajki
- 13:36 Uczymy się z ducktv
- 14:37 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 15:41 Pory roku
- 16:44 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 17:45 Uczymy się z ducktv
- 18:49 Bajki na dobranoc
- 19:50 Słodkie sny
- 20:54 Pory roku
- 21:57 Ulubione bajki
- 23:00 Uczymy się z ducktv
- 05:00 Z archiwum LaLiga
- 06:00 Diego Rodriguez
- 06:35 Paco Gento
- 07:10 Miguel Soler
- 07:50 La Manita
- 22:40 LaLiga Top Goals
- 23:40 Serie A Made in Italy (Inter)
- 12:00 LaLiga Best 11 (Gaizka Mendieta)
- 12:40 LaLiga Best Goalkeeper
- 13:00 LaLiga Top Scorer
- 13:35 La Manita
- 18:00 The LaLiga EA Sports Champion
- 19:00 LaLiga Top Goals
- 10:00 Legendy LaLiga (Michael Laudrup)
- 10:30 Legendy LaLiga (Samuel Eto'o)
- 11:00 La Manita
- 11:20 La Manita
- 11:35 La Manita
- 04:00 LaLiga Post-Season Show
- 05:00 LaLiga Top Scorer
- 05:30 LaLiga Best Goalkeeper
- 06:00 Z archiwum LaLiga (3)
- 07:00 Z archiwum LaLiga (4)
- 14:00 The LaLiga EA Sports Champion
- 15:00 LaLiga Promoted Teams
- 22:00 Z archiwum LaLiga (1)
- 23:00 Z archiwum LaLiga (2)
- 00:00 Nitro Circus Live (5)
- 00:30 Nitro Circus Live (6)
- 01:00 Nitro Circus Live (7)
- 01:30 Nitro Circus Live (8)
- 02:00 Pro Bull Riders 2016 (1)
- 03:00 Pro Bull Riders 2016 (2)
- 04:00 Pro Bull Riders 2016 (3)
- 05:00 Fighting Fit (2)
- 06:00 Facing Waves (8)
- 06:30 Facing Waves (9)
- 07:00 Nitro World Games: All Access (1)
- 07:30 Nitro World Games: All Access (2)
- 08:00 Nomads Seeking Adventure (13)
- 08:30 Nomads Seeking Adventure (14)
- 09:00 Fighting Fit (5)
- 12:00 Beyond The Beaten Path (2)
- 13:00 X Games - Minneapolis (2)
- 14:00 Pro Bull Riders 2016 (13)
- 15:00 Pro Bull Riders 2016 (14)
- 16:00 Liga wyścigów dronów (2)
- 18:00 Now Boarding (3)
- 18:30 Now Boarding (4)
- 19:00 Nitro World Games: All Access (5)
- 19:30 Nitro World Games: All Access (6)
- 20:00 WWE NXT (16)
- 21:00 Fighting Fit (3)
- 22:00 Fighting Fit (4)
- 23:00 EFC (2)
- 04:20 Remont na 5+ (2)
- 04:45 Remont na 5+ (3)
- 05:15 Remont na 5+ (4)
- 05:40 Remont na 5+ (5)
- 06:00 Zawodowiec amator (9)
- 06:30 Zawodowiec amator (10)
- 07:00 Zawodowiec amator (11)
- 07:30 Zawodowiec amator (12)
- 08:00 Zakręcone stworzonka z internetu (4)
- 08:30 Zakręcone stworzonka z internetu (5)
- 09:00 Celnicy 3 (6)
- 09:30 Celnicy 3 (7)
- 10:00 Celnicy 3 (8)
- 10:35 Celnicy 3 (9)
- 11:05 Niezwykłe pomysły 18 (12)
- 11:35 Niezwykłe pomysły 18 (13)
- 12:00 Niezwykłe pomysły 17 (1)
- 12:30 Niezwykłe pomysły 17 (2)
- 13:00 Niezwykłe pomysły 17 (3)
- 13:30 Niezwykłe pomysły 17 (4)
- 13:55 Remont na 5+ (6)
- 14:25 Remont na 5+ (7)
- 14:50 Remont na 5+ (8)
- 15:15 Remont na 5+ (1)
- 15:40 Remont na 5+ (2)
- 16:00 Celnicy 3 (10)
- 16:30 Celnicy 3 (11)
- 17:00 Celnicy 3 (12)
- 17:30 Celnicy (1)
- 20:00 Demolka: Nowa Zelandia (1)
- 20:30 Demolka: Nowa Zelandia (2)
- 21:00 Demolka: Nowa Zelandia (3)
- 21:30 Demolka: Nowa Zelandia (4)
- 08:30 Warsztat Hammonda 3 (8)
- 09:30 Top Gear 13 (4)
- 10:30 Top Gear 31 (2)
- 11:45 Najsłabsze ogniwo (1)
- 12:45 Top Gear 21 (5)
- 16:15 Alfabet Top Gear (2)
- 17:25 Top Gear 13 (4)
- 18:30 W warsztacie (6)
- 19:30 Top Gear 21 (6)