Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 00:00 Łowcy przeszłości (3)
- 01:00 Podróż przez historię (29)
- 01:30 Podróż przez historię (30)
- 02:00 Cel podróży (Brazil)
- 02:30 Cel podróży (Antarctica)
- 03:00 Zadziwiająca nauka (3)
- 03:30 Zadziwiająca nauka (4)
- 04:00 Lodołamacze arktyczne
- 05:00 Nowe oblicze Kuby
- 06:00 Pokaż mi jak mieszkasz (5)
- 06:30 Pokaż mi jak mieszkasz (6)
- 07:00 Olej arganowy - białe złoto Maroka
- 08:00 Lamparty z Dead Tree Island
- 09:00 A to ciekawe! (1)
- 09:30 A to ciekawe! (2)
- 12:00 Zabójcza szybkość (1)
- 13:00 Plagi (4)
- 14:00 Siła natury (7)
- 14:30 Efekt technologii (1)
- 15:00 Tam, gdzie poniesie rzutka (7)
- 15:25 Tam, gdzie poniesie rzutka (8)
- 16:00 Ostatnie tygrysy z Sumatry
- 17:00 Wspaniały świat (7)
- 17:30 Wspaniały świat (8)
- 18:00 Z dala od miasta (7)
- 18:30 Z dala od miasta (8)
- 19:00 Zabójcza szybkość (1)
- 20:00 Ekologiczna panika (3)
- 20:30 Ekologiczna panika (4)
- 21:00 Detektywi historii: Waterloo
- 22:00 Pieskie życie
- 23:00 Falklandy - raj dla pingwinów
- 00:15 Stream Nation (Nightingale, część 20)
- 00:45 Stream Nation (Nightingale, część 21)
- 01:10 Stream Nation (Nightingale, część 22)
- 01:40 Stream Nation (Blair Witch, część 7)
- 02:20 Stream Nation (Blair Witch, część 8)
- 03:00 Stream Nation (Life is Strange: True Colors, część 5)
- 03:30 Stream Nation (Life is Strange: True Colors, część 6)
- 03:00 Młoda Polska
- 05:00 Śpiewaj z Nami!
- 06:00 Śpiewaj z rana!
- 08:00 Kultowe przeboje
- 10:00 Młoda Polska
- 11:00 Nastrojowe
- 13:00 Kochamy Lata 90!
- 13:30 Kochamy Lata 80!
- 14:00 Śpiewaj z Nami!
- 15:00 Młoda Polska
- 16:00 TOP Przeboje Roku
- 16:30 To Był Hit!
- 17:00 20 Najlepszych Wokalistek Lat 80.
- 06:00 Ultra poranek
- 07:30 Kuchnia na dziko
- 07:45 Kuchnia na dziko
- 08:00 Dziesięć największych skarbów
- 08:55 Dziesięć największych skarbów
- 09:50 Życie w oceanie
- 10:55 Prawdziwe potwory z oceanów
- 11:50 Ultra muzyka
- 18:05 Ultra hity
- 19:55 Dziesięć największych skarbów
- 20:55 Dziesięć największych skarbów
- 21:50 Ultra hity
- 23:05 Polska w 4K
- 00:00 Nuta Gold karaoke
- 06:00 Nuta Gold karaoke
- 08:00 Przeboje na dzień dobry
- 11:00 To był rok
- 12:00 Hity 80
- 14:00 Hity 90
- 16:00 To był rok
- 17:00 Hity eurodance
- 20:00 Gold impreza
- 23:00 Nuta Gold karaoke
- 06:00 Same hity!
- 10:00 Dzienna dawka rapu
- 15:00 1 na 1
- 15:15 Dzienna dawka rapu
- 16:00 Same hity!
- 18:00 Klasyka gatunku
- 20:00 Dzienna dawka rapu
- 23:00 Bez cenzury
- 00:00 Dobra-noc
- 06:00 Budzik
- 09:00 Hitmix
- 11:00 Odlatowe Hity
- 19:00 Hits Around the World
- 20:00 Odlatowe Hity
- 21:00 Kapsuła czasu
- 00:00 Best Hits
- 01:00 Best Polish
- 07:00 Best 00's
- 11:00 Best 90's
- 12:00 Best Ballads
- 13:00 Best 80's
- 16:00 Best 80's
- 23:00 Best 90's
- 06:00 Power karaoke
- 07:00 Słoneczny Power wake up!
- 09:00 Top Power 15 !
- 10:00 100% Power Dance
- 15:00 Power Classic
- 16:00 Power mix
- 17:00 Top Power 15 !
- 18:00 Classic Euro i Disco Dance
- 19:00 Power mix
- 22:30 Power karaoke
- 00:00 Śpiewaj z NUTA.TV!
- 06:00 Śpiewaj z NUTA.TV!
- 08:00 Poranna nakrętka
- 11:00 Hit NUTA
- 13:00 Hit NUTA
- 15:00 Best of 2000+
- 18:00 Hit NUTA
- 20:00 Imprezowa NUTA
- 23:00 Śpiewaj z NUTA.TV!
- 00:00 Feature film
- 01:40 English up (2)
- 01:50 English up (5)
- 02:00 Feature film
- 04:10 English united (12)
- 04:20 3ways2 (15)
- 04:30 English in focus (51)
- 04:40 English 911 2 (141)
- 04:45 English 911 2 (142)
- 04:50 English 911 2 (148)
- 05:00 Art land (15)
- 05:05 Art land (16)
- 05:10 Crafty hands 2 (8)
- 05:20 Okey-dokey (8)
- 05:30 Once upon a time (8)
- 05:40 Words to grow (15)
- 05:45 Words to grow (16)
- 05:50 English playtime (2)
- 06:00 Magic science (2)
- 06:15 Yummy for mummy (2)
- 06:25 Yummy for mummy (3)
- 06:35 Kids in action (3)
- 06:40 Kids in action (4)
- 06:45 Alfred & wilfred (1)
- 06:50 Alfred & wilfred (11)
- 07:00 Simple phrases (2)
- 07:10 Life around (2)
- 07:20 Life around (36)
- 07:30 Life around (45)
- 07:40 Jack of all trades (1)
- 07:50 Basic lexis (10)
- 07:55 Basic lexis (11)
- 08:00 Mojo morning (13)
- 08:15 All about (37)
- 08:20 All about (38)
- 08:25 All about (39)
- 08:30 Here and there (25)
- 08:40 Here and there (26)
- 08:50 Euronews. smart regions (13)
- 09:00 This day in history
- 09:10 Easy talk (3)
- 09:20 Let's talk (3)
- 09:35 English in focus (9)
- 09:45 English 911 2 (14)
- 09:50 English 911 2 (15)
- 09:55 English 911 2 (18)
- 10:00 Spot on the map (11)
- 10:10 Spot on the map (12)
- 10:20 Easy talk (37)
- 10:25 Worth seeing (11)
- 10:35 Worth seeing (12)
- 10:45 National parks (11)
- 10:50 National parks (13)
- 10:55 National parks (14)
- 11:00 Art land (15)
- 11:05 Art land (16)
- 11:10 Crafty hands 2 (8)
- 11:20 Okey-dokey (8)
- 11:30 Once upon a time (8)
- 11:40 Words to grow (15)
- 11:45 Words to grow (16)
- 11:50 English playtime (2)
- 12:00 Magic science (2)
- 12:15 Yummy for mummy (2)
- 12:25 Yummy for mummy (3)
- 12:35 Kids in action (3)
- 12:40 Kids in action (4)
- 12:45 Alfred & wilfred (1)
- 12:50 Alfred & wilfred (11)
- 13:00 Mojo morning (14)
- 13:15 Easy talk (28)
- 13:20 All about (40)
- 13:25 All about (41)
- 13:30 All about (42)
- 13:35 Here and there (27)
- 13:45 Here and there (28)
- 13:55 Euronews. smart regions (14)
- 14:00 English united (13)
- 14:10 3ways2 (16)
- 14:20 English in focus (52)
- 14:30 English 911 2 (149)
- 14:35 English 911 2 (150)
- 14:40 English 911 2 (151)
- 15:00 This day in history
- 15:10 Gadget-x (7)
- 15:25 English 911 2 (33)
- 15:30 English 911 2 (36)
- 15:35 English 911 2 (37)
- 15:40 Evolution (7)
- 16:00 Grammar wise (6)
- 16:25 English in focus (2)
- 16:35 English in focus (7)
- 16:45 English in focus (8)
- 17:00 Feature film
- 18:30 Easy talk (37)
- 18:40 Worth seeing (11)
- 18:50 Worth seeing (12)
- 19:00 Simple phrases (2)
- 19:10 Life around (2)
- 19:20 Life around (36)
- 19:30 Life around (45)
- 19:40 Jack of all trades (1)
- 19:50 Basic lexis (10)
- 19:55 Basic lexis (11)
- 20:00 This day in history
- 20:10 Easy talk (3)
- 20:20 Let's talk (3)
- 20:35 English in focus (9)
- 20:45 English 911 2 (14)
- 20:50 English 911 2 (15)
- 20:55 English 911 2 (18)
- 21:00 Feature film
- 23:00 This day in history
- 23:10 Gadget-x (7)
- 23:25 English 911 2 (33)
- 23:30 English 911 2 (36)
- 23:35 English 911 2 (37)
- 23:40 Evolution (7)
- 00:30 FREEDOM
- 04:00 Кризисы Путинской России
- 05:00 Кризисы Путинской России
- 05:30 Информационные сюжеты
- 06:00 Наше время
- 06:30 Информационные сюжеты
- 07:00 FREEDOM
- 09:00 Смотрите сами
- 09:30 Информационные сюжеты
- 10:30 Антизомби
- 10:45 Гражданская оборона
- 11:00 FREEDOM
- 12:00 Документальный фильм
- 12:45 FREEDOM
- 14:00 Zahysnyky neba
- 14:30 Информационные сюжеты
- 15:00 Наше время
- 15:30 FREEDOM
- 17:00 Виновники войны
- 17:30 FREEDOM
- 20:00 Наше время
- 20:30 FREEDOM
- 21:30 Документальный фильм
- 22:15 Информационные сюжеты
- 23:00 Гимн Украины
- 23:02 Информационные сюжеты
- 10:00 НОВИНИ
- 10:10 Інформаційний марафон з Лесею Вакулюк та Андрієм Сайчуком
- 11:00 НОВИНИ
- 11:10 ПолітКлуб з Віталієм Портниковим
- 16:00 НОВИНИ
- 16:10 Інформаційний марафон з Мартою Оліярник та Антоном Борковським
- 17:00 НОВИНИ
- 17:10 Великий ефір Василя Зими
- 20:00 BBC News Украина
- 20:15 Вердикт з Сергієм Руденком
- 21:00 Футбольний формат
- 22:00 Свобода Live
- 23:00 Час-Time
- 23:30 Власні назви з Мирославою Барчук
- 00:00 Le journal
- 00:15 Access Asia
- 00:30 Le journal
- 00:45 People And Profit
- 01:00 Le journal
- 01:15 Reporters
- 01:30 Le journal
- 01:45 Arts24
- 02:00 Le journal
- 02:15 The 51 Percent
- 02:30 Le journal
- 02:45 France In Focus
- 03:00 Le journal
- 03:15 Talking Europe
- 03:30 Le journal
- 03:45 Talking Europe
- 04:00 Le journal
- 04:10 Revisited
- 04:30 Le journal
- 04:40 French Connections
- 04:46 Access Asia
- 05:00 Le journal
- 05:15 Across Africa
- 05:30 Le journal
- 05:45 Arts24
- 06:00 Le journal
- 06:15 France In Focus
- 06:30 Le journal
- 06:45 Focus
- 06:50 Sports
- 07:00 Le journal
- 07:15 The 51 Percent
- 07:30 Le journal
- 07:45 Focus
- 07:50 Sports
- 08:00 Le journal
- 08:15 Arts24
- 08:30 Le journal
- 08:45 Focus
- 08:50 Sports
- 09:00 Le journal
- 09:30 Le journal
- 10:00 Le journal
- 10:15 French Connections
- 10:30 Le journal
- 10:45 French Connections
- 10:51 Fashion
- 11:00 Le journal
- 11:15 Talking Europe
- 11:30 Le journal
- 11:45 Access Asia
- 12:00 Le journal
- 12:16 Arts24
- 12:30 Le journal
- 12:45 Focus
- 12:50 Sports
- 13:00 Le journal
- 13:30 Le journal
- 14:00 Le journal
- 14:15 France In Focus
- 14:30 Le journal
- 14:45 Focus
- 14:50 You Are Here
- 15:00 Le journal
- 15:15 French Connections
- 15:30 Le journal
- 15:45 France In Focus
- 16:00 Le journal
- 16:10 Focus
- 16:15 The 51 Percent
- 16:30 Le journal
- 16:40 Revisited
- 17:00 Le journal
- 17:15 Arts24
- 17:30 Le journal
- 17:45 French Connections
- 17:51 Fashion
- 18:00 Le journal
- 18:15 France In Focus
- 18:30 Le journal
- 18:45 Focus
- 18:50 You Are Here
- 19:00 Le journal
- 19:15 French Connections
- 19:30 Le journal
- 19:45 The 51 Percent
- 20:00 Le journal
- 20:30 Le journal
- 21:00 Le journal
- 21:15 Reporters
- 21:30 Le journal
- 21:46 Eye on Africa
- 22:00 Le journal
- 22:15 French Connections
- 22:21 You Are Here
- 22:30 Le journal
- 22:46 Eye on Africa
- 23:00 Le journal
- 23:15 Arts24
- 23:30 Le journal
- 23:45 Eye on Africa
- 00:00 Le journal
- 00:15 C'est en France
- 00:30 Le journal
- 00:45 Actuelles
- 01:00 Le journal
- 01:15 Le journal de l'Afrique
- 01:30 Le journal
- 01:45 En tete a tete
- 02:00 Le journal
- 02:15 Reporters plus
- 03:00 Le journal
- 03:10 Ici l'Europe
- 03:30 Le journal
- 03:40 Légendes urbaines
- 04:00 Le journal
- 04:15 La semaine de l'éco
- 05:00 Le journal
- 05:10 Billet retour
- 05:30 Le journal
- 05:40 L'instant mobile
- 05:45 Le journal de l'Afrique
- 06:00 Le journal
- 06:15 L'entretien de l'intelligence économique
- 06:30 Le journal
- 06:45 Focus
- 06:50 Sports
- 07:00 Le journal
- 07:15 Reporters France 24
- 07:30 Le journal
- 07:45 Focus
- 07:50 Sports
- 08:00 Le journal
- 08:30 Le journal
- 09:00 Le journal
- 09:15 A l'affiche
- 09:30 Le journal
- 09:45 Focus
- 09:50 Sports
- 10:00 Le journal
- 10:15 C'est en France
- 10:30 Le journal
- 10:45 Plan B
- 10:51 The Observers
- 11:00 Le journal
- 11:15 En tete a tete
- 11:30 Le journal
- 11:45 Plan B
- 11:51 Focus
- 12:00 Le journal
- 12:16 A l'affiche
- 12:30 Le journal
- 12:45 Focus
- 12:50 Sports
- 13:00 Le journal
- 13:30 Le journal
- 14:00 Le journal
- 14:15 Reporters France 24
- 14:30 Le journal
- 14:45 L'entretien de l'intelligence économique
- 15:00 Le journal
- 15:15 Reporters plus
- 15:45 C'est en France
- 16:00 Le journal
- 16:15 L'invité de l'économie
- 16:30 Le journal
- 16:45 A l'affiche
- 17:00 Le journal
- 17:15 The Observers
- 17:21 Focus
- 17:30 Le journal
- 17:45 Outre-mer
- 18:00 Le journal
- 18:15 Plan B
- 18:21 Focus
- 18:30 Le journal
- 18:45 Reporters France 24
- 19:00 Le journal
- 19:15 Focus
- 19:20 The Observers
- 19:30 Le journal
- 19:45 C'est en France
- 20:00 Le journal
- 20:30 Le journal
- 21:00 Le journal
- 21:15 A l'affiche
- 21:30 Le journal
- 21:45 Le journal de l'Afrique
- 22:00 Le journal
- 22:15 Plan B
- 22:21 Focus
- 22:30 Le journal
- 22:45 Le journal de l'Afrique
- 23:00 Le journal
- 23:10 Billet retour
- 23:30 Le journal
- 23:40 Légendes urbaines
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Domy)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Lębork)
- 02:45 Pogoda
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Jakiego koloru jest miłość?
- 04:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kórnik)
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1966)
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Droga
- 08:22 Którędy po sztukę (Möller)
- 08:30 Panorama
- 08:44 Pogoda
- 08:45 Reportaż TVP Gdańsk
- 09:30 Reportaż TVP Gdańsk
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Zabójcza głupota)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Kaszubska żurawina)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Igrzyska w regionach
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 14:15 Eko patent (8)
- 14:30 Panorama
- 14:43 Pogoda
- 14:45 ABC szachów
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Studio Raban
- 15:50 Przepis dnia (64)
- 16:00 Na sygnale (Zranione serca)
- 16:30 Panorama flesz
- 16:43 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Cały ten sport
- 17:30 Panorama flesz
- 17:35 Moja droga ja... Danuta Baduszkowa
- 18:15 W ogrodzie i zagrodzie
- 18:30 Panorama
- 18:55 Panorama sport
- 18:58 Pogoda
- 19:00 Forum "Panoramy"
- 19:15 Pensjonat nad rozlewiskiem (13)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1992)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Panorama
- 21:40 Panorama sport
- 21:43 Pogoda
- 21:45 Forum "Panoramy"
- 22:00 Przepis dnia (64)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (522)
- 23:40 Saga prastarej puszczy (Opowieść o żuku: potęga karła)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Domy)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Lębork)
- 02:45 Pogoda
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Jakiego koloru jest miłość?
- 04:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kórnik)
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1966)
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Barka
- 08:21 Przepis dnia (7)
- 08:25 U Pana Boga w ogródku (4/12)
- 09:10 Prosto z lasu
- 09:25 Magazyn sportowy
- 09:51 Wokół nas
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Zabójcza głupota)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Kaszubska żurawina)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Igrzyska w regionach
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 14:15 Eko patent (8)
- 14:30 Moda na język polski (Lato czeka, czyli w podróży...)
- 14:53 Listy do PRL-u (Ciąża w eterze)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Studio Raban
- 15:50 Przepis dnia (64)
- 18:27 Pogoda
- 18:30 Kronika
- 18:50 Pogoda
- 18:52 Wokół nas
- 19:00 Cisza nad rozlewiskiem (9/13)
- 19:46 Prosto z lasu
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1992)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:29 Pogoda
- 21:30 Kronika
- 21:48 Pogoda
- 21:50 Rozmowa dnia
- 22:00 Przepis dnia (64)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (522)
- 23:40 Saga prastarej puszczy (Opowieść o żuku: potęga karła)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Domy)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Lębork)
- 02:45 Pogoda
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Jakiego koloru jest miłość?
- 04:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kórnik)
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1966)
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Ewa i jej goście (Jerzy Stuhr, część 2)
- 08:30 Teleskop
- 08:35 Prognoza pogody
- 08:38 Z archiwum TVP Poznań: Reportaż
- 09:30 Teleskop
- 09:35 Prognoza pogody
- 09:37 Sztuka codziennego życia
- 09:45 Prosto z lasu
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Zabójcza głupota)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Kaszubska żurawina)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Igrzyska w regionach
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 14:15 Eko patent (8)
- 14:31 Teleskop
- 14:37 Prognoza pogody
- 14:39 EKO prognoza dla Wielkopolski
- 14:43 Z życia Kościoła
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Studio Raban
- 15:50 Przepis dnia (64)
- 16:00 Na sygnale (Zranione serca)
- 16:30 Teleskop
- 16:37 Prognoza pogody
- 16:39 EKO prognoza dla Wielkopolski
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Ewa i jej goście
- 17:30 Teleskop kulturalny
- 17:35 Prognoza pogody
- 17:36 Pociąg do Wielkopolski
- 17:51 Podróże po Wielkopolsce
- 18:30 Teleskop
- 18:49 Prognoza pogody
- 18:50 Wielkopolska każdego dnia (15 lipca)
- 18:55 Animacje na antenie TVP 3 Poznań
- 19:19 Wielkopolski informator ekologiczny
- 19:40 Medycyna i ty
- 19:56 EKO prognoza dla Wielkopolski
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1992)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Teleskop
- 21:45 Prognoza pogody
- 21:47 Wiadomości sportowe
- 21:54 Teleskop kulturalny
- 22:00 Przepis dnia (64)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (522)
- 23:40 Saga prastarej puszczy (Opowieść o żuku: potęga karła)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Domy)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Lębork)
- 02:45 Pogoda
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Jakiego koloru jest miłość?
- 04:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kórnik)
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1966)
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Żyjący Kościół
- 08:28 Przystanek Kultura
- 08:45 Warto tam być
- 08:49 Tydzień białoruski
- 09:11 Spotkania w świecie ciszy
- 09:34 Dzieciaki zdolniaki (Przodkowie)
- 09:47 Nie taki internet straszny
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Zabójcza głupota)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Kaszubska żurawina)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Igrzyska w regionach
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 14:15 Eko patent (8)
- 14:30 Piosenka u Ciebie
- 14:54 Przystanek Kultura (Twórcy - Anna Moniuszko)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Studio Raban
- 15:50 Przepis dnia (64)
- 16:00 Na sygnale (Zranione serca)
- 16:30 Obiektyw
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Spotkania w pracowni (Anna Waligórska)
- 17:23 Tatarskie wieści
- 17:33 Walizka
- 17:50 Księga przestrzeni (Na sportowo)
- 18:20 Ogród i nie tylko
- 18:27 Warto tam być
- 18:30 Obiektyw
- 18:53 Gość "Obiektywu"
- 19:03 Prognoza pogody
- 19:04 Strefa otwarta (Motywacja)
- 19:29 Żyjący Kościół
- 19:57 Warto tam być
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 21:28 Warto tam być
- 21:30 Obiektyw
- 21:50 Prognoza pogody
- 21:51 Przystanek Kultura (Twórcy - Anna Moniuszko)
- 21:57 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1972)
- 22:00 Przepis dnia (64)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (522)
- 23:40 Saga prastarej puszczy (Opowieść o żuku: potęga karła)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Domy)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Lębork)
- 02:45 Pogoda
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Jakiego koloru jest miłość?
- 04:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kórnik)
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1966)
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Zabójcza głupota)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Kaszubska żurawina)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Igrzyska w regionach
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 14:15 Eko patent (8)
- 14:30 Pogoda
- 14:35 Ahora Espanol (Rozmowa Agaty i Oliwii na temat problemów Loreny)
- 14:50 Tajemniczy świat zwierząt
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Studio Raban
- 15:50 Przepis dnia (64)
- 16:00 Na sygnale (Zranione serca)
- 16:30 Głos regionu
- 16:43 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:15 Prosto z lasu
- 17:30 Liczy się pasja (Małgorzata Głodowska-Marszałek)
- 17:45 Szlakiem drewnianych kościołów (Żabno)
- 18:00 Informacje sport
- 18:15 Czas dotacji, czas rozwoju (2/24)
- 18:30 Głos regionu
- 18:49 Pogoda
- 18:50 Głos dnia
- 19:00 Z historią na Ty
- 19:20 Unia kulinarna
- 19:45 Urywki z rozrywki
- 19:55 Pogoda
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1992)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Głos regionu
- 21:44 Pogoda
- 21:45 Głos dnia
- 22:00 Przepis dnia (64)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (522)
- 23:40 Saga prastarej puszczy (Opowieść o żuku: potęga karła)