Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Domy)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Lębork)
- 02:45 Pogoda
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Jakiego koloru jest miłość?
- 04:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kórnik)
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1966)
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Żyjący Kościół
- 08:28 Przystanek Kultura
- 08:45 Warto tam być
- 08:49 Tydzień białoruski
- 09:11 Spotkania w świecie ciszy
- 09:34 Dzieciaki zdolniaki (Przodkowie)
- 09:47 Nie taki internet straszny
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Zabójcza głupota)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Kaszubska żurawina)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Igrzyska w regionach
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 14:15 Eko patent (8)
- 14:30 Piosenka u Ciebie
- 14:54 Przystanek Kultura (Twórcy - Anna Moniuszko)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Studio Raban
- 15:50 Przepis dnia (64)
- 16:00 Na sygnale (Zranione serca)
- 16:30 Obiektyw
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Spotkania w pracowni (Anna Waligórska)
- 17:23 Tatarskie wieści
- 17:33 Walizka
- 17:50 Księga przestrzeni (Na sportowo)
- 18:20 Ogród i nie tylko
- 18:27 Warto tam być
- 18:30 Obiektyw
- 18:53 Gość "Obiektywu"
- 19:03 Prognoza pogody
- 19:04 Strefa otwarta (Motywacja)
- 19:29 Żyjący Kościół
- 19:57 Warto tam być
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 21:28 Warto tam być
- 21:30 Obiektyw
- 21:50 Prognoza pogody
- 21:51 Przystanek Kultura (Twórcy - Anna Moniuszko)
- 21:57 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1972)
- 22:00 Przepis dnia (64)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (522)
- 23:40 Saga prastarej puszczy (Opowieść o żuku: potęga karła)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Domy)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Lębork)
- 02:45 Pogoda
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Jakiego koloru jest miłość?
- 04:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kórnik)
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1966)
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Zabójcza głupota)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Kaszubska żurawina)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Igrzyska w regionach
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 14:15 Eko patent (8)
- 14:30 Pogoda
- 14:35 Ahora Espanol (Rozmowa Agaty i Oliwii na temat problemów Loreny)
- 14:50 Tajemniczy świat zwierząt
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Studio Raban
- 15:50 Przepis dnia (64)
- 16:00 Na sygnale (Zranione serca)
- 16:30 Głos regionu
- 16:43 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:15 Prosto z lasu
- 17:30 Liczy się pasja (Małgorzata Głodowska-Marszałek)
- 17:45 Szlakiem drewnianych kościołów (Żabno)
- 18:00 Informacje sport
- 18:15 Czas dotacji, czas rozwoju (2/24)
- 18:30 Głos regionu
- 18:49 Pogoda
- 18:50 Głos dnia
- 19:00 Z historią na Ty
- 19:20 Unia kulinarna
- 19:45 Urywki z rozrywki
- 19:55 Pogoda
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1992)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Głos regionu
- 21:44 Pogoda
- 21:45 Głos dnia
- 22:00 Przepis dnia (64)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (522)
- 23:40 Saga prastarej puszczy (Opowieść o żuku: potęga karła)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Domy)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Lębork)
- 02:45 Pogoda
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Jakiego koloru jest miłość?
- 04:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kórnik)
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1966)
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Lato na ROD'os
- 08:30 Zbliżenia - flesz
- 08:45 Nożem i widelcem (Steki w ostrej marynacie, deser truskawkowy)
- 09:00 Studio lato
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Zabójcza głupota)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Kaszubska żurawina)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Igrzyska w regionach
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 14:15 Eko patent (8)
- 14:30 Zbliżenia
- 14:45 Małe miejscowości - wielcy ludzie (Maestro)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Studio Raban
- 15:50 Przepis dnia (64)
- 16:00 Na sygnale (Zranione serca)
- 16:30 Zbliżenia
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Audycje komitetów wyborczych
- 17:15 Harcerskie "czuwaj"
- 17:30 Studio lato
- 18:23 Audycje komitetów wyborczych
- 18:30 Zbliżenia - wydanie główne
- 18:55 Pogoda
- 19:00 Polacy w kosmosie (Polskie rakiety)
- 19:25 Weterynarze z sercem
- 19:45 Prosto z lasu (13/24)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1992)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Zbliżenia - wieczorne
- 21:45 Sport
- 21:50 Pogoda wieczorna
- 22:00 Przepis dnia (64)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (522)
- 23:40 Saga prastarej puszczy (Opowieść o żuku: potęga karła)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Domy)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Lębork)
- 02:45 Pogoda
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Jakiego koloru jest miłość?
- 04:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kórnik)
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1966)
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Przegląd tygodnia
- 08:25 Tour de Lubuskie
- 09:15 Całkiem niezła historia (Podziemne pomarańcze)
- 09:28 Poranny gość Radia Zachód
- 09:56 Twój punkt widzenia
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Zabójcza głupota)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Kaszubska żurawina)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Igrzyska w regionach
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 14:15 Eko patent (8)
- 14:30 Informacje lubuskie - flesz
- 14:35 Sport
- 14:39 Prognoza pogody
- 14:41 Całkiem niezła historia (Seniorki na chacie)
- 14:53 Tajemniczy świat zwierząt (18)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Studio Raban
- 15:50 Przepis dnia (64)
- 16:00 Na sygnale (Zranione serca)
- 16:30 Informacje lubuskie
- 16:39 Sport
- 16:43 Prognoza pogody
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Piosenka u Ciebie
- 17:24 Twój punkt widzenia
- 17:27 Informacje lubuskie - flesz
- 17:32 Sport
- 17:36 Prognoza pogody
- 17:38 Dwory i dworki Lubelszczyzny (Szlachecki zaścianek w Maszowie)
- 17:51 Sport - podsumowanie weekendu
- 18:17 Abecadło astronomii (Astrofotografia)
- 18:26 Bitwa regionów
- 18:30 Informacje lubuskie
- 18:51 Sport
- 18:55 Prognoza pogody
- 18:58 Sielskie życie
- 19:11 Tajemniczy świat zwierząt
- 19:17 Całkiem niezła historia (Podziemne pomarańcze)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1992)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Informacje lubuskie
- 21:52 Sport
- 21:57 Prognoza pogody
- 22:00 Przepis dnia (64)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (522)
- 23:40 Saga prastarej puszczy (Opowieść o żuku: potęga karła)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Domy)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Lębork)
- 02:45 Pogoda
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Jakiego koloru jest miłość?
- 04:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kórnik)
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1966)
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 To dobry dzień
- 09:00 Panorama lubelska - flesz
- 09:13 Prognoza pogody
- 09:15 Gość "Panoramy"
- 09:35 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii (Kryptonim T-4)
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Zabójcza głupota)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Kaszubska żurawina)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Igrzyska w regionach
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 14:15 Eko patent (8)
- 14:30 Magazyn sportowy
- 14:45 Żyj w przyrodzie
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Studio Raban
- 15:50 Przepis dnia (64)
- 16:00 Na sygnale (Zranione serca)
- 16:30 Skarbiec sztuki Lubelszczyzny (Ołtarz główny kolegiaty zamojskiej w Tarnogrodzie)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Nie taki internet straszny
- 17:15 Historie niezapisane (Mama na czas wojny)
- 17:30 Panorama lubelska - flesz
- 17:42 Prognoza pogody
- 17:45 Ewangelicki Gdańsk
- 18:15 Reportaż. Z lubelskiego (Po prostu posadź)
- 18:30 Panorama lubelska - wydanie główne
- 18:55 Prognoza pogody
- 19:00 Czas na speedway
- 19:45 Gość "Panoramy"
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1992)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Panorama lubelska - wydanie wieczorne
- 21:55 Prognoza pogody
- 22:00 Przepis dnia (64)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (522)
- 23:40 Saga prastarej puszczy (Opowieść o żuku: potęga karła)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Domy)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Lębork)
- 02:45 Pogoda
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Jakiego koloru jest miłość?
- 04:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kórnik)
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1966)
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Aktualności poranne
- 08:06 Sportowe wydarzenia
- 08:19 Pełnosprawni
- 08:41 Kalejdoskop filmowy
- 08:45 Podkarpacka scena przebojów (Patryk Mateja)
- 08:57 Z życia regionu (Fotokonkurs BPN)
- 09:00 Aktualności poranne
- 09:06 Moda na język polski (Rzeki)
- 09:30 Pakistan OFFroadowo
- 09:56 Kalejdoskop filmowy
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Zabójcza głupota)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Kaszubska żurawina)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Igrzyska w regionach
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 14:15 Eko patent (8)
- 14:30 Sportowe wydarzenia
- 14:45 Liczy się pasja (Łukasz Luca Ślęzak)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Studio Raban
- 15:50 Przepis dnia (64)
- 16:00 Na sygnale (Zranione serca)
- 16:30 Aktualności - flesz
- 16:34 Pogoda
- 16:37 Z życia regionu (Rymanów-Zdrój)
- 16:41 Kalejdoskop filmowy
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Z życia regionu (Śladami Wielkiej Wojny - Depozyt Chryszczatej)
- 17:09 Leśne rezerwaty Podkarpacia (Enklawy dawnej puszczy)
- 17:30 Magazyn sportowy
- 18:00 Kwartet (Lalkarze)
- 18:30 Aktualności
- 18:52 Pogoda
- 18:55 Kalejdoskop filmowy
- 19:00 Z Andrusem po Galicji (Żywiec)
- 19:24 Kalejdoskop filmowy
- 19:30 Magazyn sportowy
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1992)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Aktualności
- 21:52 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia (64)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (522)
- 23:40 Saga prastarej puszczy (Opowieść o żuku: potęga karła)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Domy)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Lębork)
- 02:45 Pogoda
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Jakiego koloru jest miłość?
- 04:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kórnik)
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1966)
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:01 Fakty o poranku
- 08:10 Pogoda
- 08:12 Fakty o poranku
- 08:40 Pogoda
- 08:42 Fakty o poranku
- 09:01 Z Archiwum Telewizji Wrocław: Uzdrowiska
- 09:28 Pasmo zdarzeń (Bożena Biskupska)
- 09:57 Pogoda
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Zabójcza głupota)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Kaszubska żurawina)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Igrzyska w regionach
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 14:15 Eko patent (8)
- 14:31 Dlaczego krowa... (Wielbłądy)
- 14:45 Liczy się pasja (Łukasz Luca Ślęzak)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Studio Raban
- 15:50 Przepis dnia (64)
- 16:00 Na sygnale (Zranione serca)
- 16:31 Magazyn Dolnośląski
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:01 Astronarium (Stumetrowy radioteleskop)
- 17:25 Sekrety świata (Japońskie ogrody)
- 17:35 Teraz wieś
- 18:01 Agro-Fakty
- 18:15 Szlachetne zdrowie
- 18:30 Fakty - wydanie główne
- 18:50 Pogoda
- 18:53 Fakty sport
- 19:07 Szlak snów
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1992)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Fakty - wydanie wieczorne
- 21:42 Pogoda
- 21:44 Prosto z lasu
- 22:00 Przepis dnia (64)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (522)
- 23:40 Saga prastarej puszczy (Opowieść o żuku: potęga karła)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Domy)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Lębork)
- 02:45 Pogoda
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Jakiego koloru jest miłość?
- 04:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kórnik)
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1966)
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Kronika (15)
- 08:16 Bliżej polityki
- 08:29 Pogoda (15)
- 08:31 Kronika sportowa
- 08:35 Kwartet (Ryby)
- 09:00 Święto Dzieci Gór 2023 (2)
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Zabójcza głupota)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Kaszubska żurawina)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Igrzyska w regionach
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 14:15 Eko patent (8)
- 14:30 Krzemionki 30. Przystanek reportaż (Hamernik - nasz żywot)
- 14:45 Kronika dnia (15)
- 14:57 Pogoda (15)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Studio Raban
- 15:50 Przepis dnia (64)
- 16:00 Na sygnale (Zranione serca)
- 16:30 Kronika dnia (15)
- 16:42 Pogoda (15)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Pogoda (15)
- 17:02 Raport pogodowy (15)
- 17:04 Działo się w Krakowie
- 17:07 Z Andrusem po Galicji (Przemyśl)
- 17:33 Zdrowie dla Ciebie (Szczepienia przeciw HPV)
- 17:43 Wojownicy czasu (Małe Verdun, czyli Gorlice 1915)
- 18:10 Legendy Tatrzańskich Szczytów (Czerwone Wierchy)
- 18:30 Kronika (15)
- 18:51 Tematy dnia (15)
- 19:02 Pogoda (15)
- 19:05 Kronika sportowa
- 19:08 Raport pogodowy (15)
- 19:11 Działo się w Krakowie
- 19:14 Bieszczadzki Park Narodowy - nasze wspólne dziedzictwo (Bieszczadzka kraina dolin - fenomen historyczno-przyrodniczy)
- 19:22 Niecodziennik (Stanisław Majorek)
- 19:32 Magazyn medyczny (Nowoczesna diagnostyka chorób rzadkich)
- 19:48 Kwartet
- 19:54 Pogoda (15)
- 19:57 Raport pogodowy (15)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1992)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kronika (15)
- 21:45 Tematy dnia
- 21:55 Pogoda (15)
- 21:56 Kronika sportowa
- 22:00 Przepis dnia (64)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (522)
- 23:40 Saga prastarej puszczy (Opowieść o żuku: potęga karła)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Domy)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Lębork)
- 02:45 Pogoda
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Jakiego koloru jest miłość?
- 04:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kórnik)
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1966)
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Kurier opolski
- 08:15 Sport opolski
- 08:35 7 dni opolskie
- 08:50 Wiadomości w języku polskim (255)
- 09:00 Do przerwy 0:1 (Ucieczka)
- 09:30 Las all inclusive (Nadleśnictwo Kup)
- 09:50 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Gdynia)
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Zabójcza głupota)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Kaszubska żurawina)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Igrzyska w regionach
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 14:15 Eko patent (8)
- 14:30 Kurier opolski
- 14:40 Sport opolski
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Studio Raban
- 15:50 Przepis dnia (64)
- 18:05 Artyści Śląska Opolskiego. Moje inspiracje, moja sztuka (Zdzisław Budziński)
- 18:25 Sport opolski
- 18:30 Kurier opolski
- 18:48 Pogoda
- 18:50 Rozmowa dnia
- 19:00 Czas na speedway
- 19:45 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1992)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier opolski
- 21:52 Sport opolski
- 21:57 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia (64)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (522)
- 23:40 Saga prastarej puszczy (Opowieść o żuku: potęga karła)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Domy)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Lębork)
- 02:45 Pogoda
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Jakiego koloru jest miłość?
- 04:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kórnik)
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1966)
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Dobrego dnia z TVP 3 Kielce
- 09:00 Sport
- 09:20 Pogoda w regionie
- 09:22 Astronarium
- 09:45 Gwiazdy od szafy
- 09:58 Pogoda w regionie
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Zabójcza głupota)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Kaszubska żurawina)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Igrzyska w regionach
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 14:15 Eko patent (8)
- 14:30 Informacje
- 14:36 Dobrego dnia z TVP 3 Kielce
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Studio Raban
- 15:50 Przepis dnia (64)
- 16:00 Na sygnale (Zranione serca)
- 16:30 Informacje
- 16:42 Pogoda w regionie
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Pogoda w regionie
- 17:01 Muzeum Polskiej Piosenki
- 17:09 Sport
- 17:30 Fakty i opinie
- 18:15 Rola wsi
- 18:29 Informacje
- 18:51 Pogoda w regionie
- 18:52 Gość Informacji
- 19:00 Świat pomiarów
- 19:12 Świętokrzyskie Espresso
- 19:44 Zawodowcy. CK
- 19:58 Pogoda w regionie
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1992)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Informacje
- 21:50 Pogoda w regionie
- 21:51 Gość Informacji
- 22:00 Przepis dnia (64)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (522)
- 23:40 Saga prastarej puszczy (Opowieść o żuku: potęga karła)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Domy)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Lębork)
- 02:45 Pogoda
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Jakiego koloru jest miłość?
- 04:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kórnik)
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1966)
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Reportaż
- 08:35 Pracownia reportażu
- 09:00 Aktywni seniorzy
- 09:10 Łódzka nauka
- 09:30 Depozyt wiary
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Zabójcza głupota)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Kaszubska żurawina)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Igrzyska w regionach
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 14:15 Eko patent (8)
- 14:30 Pracownia reportażu
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Studio Raban
- 15:50 Przepis dnia (64)
- 16:00 Na sygnale (Zranione serca)
- 16:30 Reportaż
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Życie jest piękne
- 17:15 Reportaż
- 17:45 Prosto z lasu
- 18:00 Misja OGRÓD
- 18:15 Skarby Łodzi
- 18:30 Łódzkie wiadomości dnia
- 18:50 Sport
- 18:56 Pogoda
- 19:00 Rozmowa dnia
- 19:15 Polityczna dogrywka
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1992)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Łódzkie wiadomości dnia
- 21:55 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia (64)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (522)
- 23:40 Saga prastarej puszczy (Opowieść o żuku: potęga karła)
- 01:00 Kuchenne rewolucje (Kołobrzeg, Figa z Makiem)
- 02:10 Kwatery Hitlera (3/10)
- 03:10 Szpital (243)
- 04:10 Uwaga! (7523)
- 04:30 Nauka jazdy 5 (23/30)
- 05:05 Recepta na stary dom 4 (7/8)
- 05:40 Uwaga! (7523)
- 06:00 Wilfredo León. W drodze do Paryża 2024
- 06:30 Kuchenne rewolucje (Zamość, Karczma Ordynat)
- 07:25 SOS. Ekipy w akcji (16/60)
- 08:20 W-11 - Wydział Śledczy (900)
- 09:05 Detektywi (9/56)
- 12:20 Ukryta prawda (1034)
- 13:25 Ukryta prawda (1006)
- 14:25 Szpital (929)
- 15:30 Kuchenne rewolucje (Słupia, Hacjenda)
- 16:35 Ukryta prawda (1039)
- 17:40 Detektywi (10/56)
- 18:45 Sport
- 18:55 Pogoda
- 19:00 Fakty
- 19:40 Uwaga! (7524)
- 20:00 Doradca smaku (39/40)
- 20:10 Na Wspólnej (3852)
- 20:50 Yellowstone (4/9)
- 21:50 Yellowstone (5/9)
- 22:55 Wygrać ze śmiercią
Za gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PIN- 00:30 Serwis informacyjny
- 01:00 Serwis informacyjny
- 01:15 Serwis informacyjny
- 01:37 Serwis informacyjny
- 02:00 Serwis informacyjny
- 02:30 Serwis informacyjny
- 03:00 Programy powtórkowe
- 03:30 Serwis informacyjny
- 04:00 Serwis informacyjny
- 04:30 Serwis informacyjny
- 05:00 Serwis informacyjny
- 05:30 Serwis informacyjny
- 06:00 Serwis informacyjny
- 06:30 Serwis informacyjny
- 07:00 Serwis informacyjny
- 07:10 News24 na start
- 07:30 Serwis informacyjny
- 07:44 News24 na start
- 08:00 Serwis informacyjny
- 08:10 News24 na start
- 08:30 Serwis informacyjny
- 08:44 News24 na start
- 09:00 Serwis dnia
- 09:10 News24 na start
- 09:30 Serwis informacyjny
- 09:44 News24 na start
- 10:00 Serwis informacyjny
- 10:10 News24 na start
- 10:30 Serwis informacyjny
- 10:44 News24 na start
- 11:00 Serwis informacyjny
- 11:10 News na start
- 11:30 Serwis informacyjny
- 11:44 News24 na start
- 12:00 Serwis informacyjny
- 12:30 Serwis informacyjny
- 12:44 News24 na start
- 13:00 Serwis informacyjny
- 13:10 News24 dzień
- 13:30 Serwis informacyjny
- 13:44 News24 dzień
- 14:00 Serwis informacyjny
- 14:10 News24 dzień
- 14:30 Serwis informacyjny
- 14:42 News24 dzień
- 15:00 Serwis informacyjny
- 15:10 News24 dzień
- 15:30 Serwis informacyjny
- 15:44 News24 dzień
- 16:00 Serwis informacyjny
- 16:10 News24 dzień
- 16:30 Serwis informacyjny
- 17:00 Serwis informacyjny
- 17:10 News24 dzień
- 17:32 Blisko nas
- 18:00 Serwis informacyjny
- 18:30 Serwis informacyjny
- 19:00 Biznes News24
- 19:30 Serwis 24 minuty
- 20:00 Serwis informacyjny
- 20:30 Serwis informacyjny
- 21:00 Serwis informacyjny
- 21:30 Serwis informacyjny
- 22:00 Serwis informacyjny
- 22:30 Serwis informacyjny
- 23:00 Serwis informacyjny
- 23:30 Serwis informacyjny
- 00:00 Newsday
- 00:30 Business Today
- 00:45 Sportsday
- 01:00 Newsday
- 01:30 Business Today
- 01:45 Sportsday
- 02:00 Newsday
- 02:30 Business Today
- 02:45 Sportsday
- 03:00 BBC News
- 03:30 Business Today
- 03:45 Sportsday
- 04:00 BBC News
- 04:30 Click: Eco Tech
- 05:00 BBC News
- 05:30 HARDtalk: Maria Butina, Member of Russia's State Duma
- 06:00 BBC News
- 06:30 Business Today
- 07:00 BBC News
- 07:30 Business Today
- 07:55 Click
- 08:00 BBC News
- 08:30 Business Today
- 08:55 TechXplore: Paris
- 09:00 BBC News
- 09:30 Talking Business
- 10:00 BBC News
- 10:30 BBC News
- 10:55 Click
- 11:00 BBC News
- 11:30 HARDtalk: Maria Butina, Member of Russia's State Duma
- 12:00 BBC News
- 12:30 Business Today
- 12:45 BBC News
- 12:55 TechXplore: Paris
- 13:00 BBC News Now
- 13:30 BBC News Now
- 14:00 BBC News Now
- 14:30 BBC News Now
- 14:55 Click
- 15:00 BBC News Now
- 15:30 Business Today - NYSE Opening Bell
- 15:45 BBC News Now
- 16:00 Verified Live
- 16:30 Verified Live
- 17:00 Verified Live
- 17:30 Business Today
- 17:45 Verified Live
- 17:55 TechXplore: Paris
- 18:00 Verified Live
- 18:30 Focus on Africa
- 19:00 The World Today with Maryam Moshiri
- 19:30 The World Today with Maryam Moshiri
- 20:00 The World Today with Maryam Moshiri
- 20:30 The World Today with Maryam Moshiri
- 20:55 Click
- 21:00 The Context
- 21:30 The Context
- 22:00 The Context
- 22:30 The Context
- 22:55 TechXplore: Paris
- 23:00 BBC World News America
- 23:30 HARDtalk: Maria Butina, Member of Russia's State Duma