Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Domy)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Lębork)
- 02:45 Pogoda
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Jakiego koloru jest miłość?
- 04:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kórnik)
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1966)
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Lato na ROD'os
- 08:30 Zbliżenia - flesz
- 08:45 Nożem i widelcem (Steki w ostrej marynacie, deser truskawkowy)
- 09:00 Studio lato
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Zabójcza głupota)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Kaszubska żurawina)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Igrzyska w regionach
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 14:15 Eko patent (8)
- 14:30 Zbliżenia
- 14:45 Małe miejscowości - wielcy ludzie (Maestro)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Studio Raban
- 15:50 Przepis dnia (64)
- 16:00 Na sygnale (Zranione serca)
- 16:30 Zbliżenia
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Audycje komitetów wyborczych
- 17:15 Harcerskie "czuwaj"
- 17:30 Studio lato
- 18:23 Audycje komitetów wyborczych
- 18:30 Zbliżenia - wydanie główne
- 18:55 Pogoda
- 19:00 Polacy w kosmosie (Polskie rakiety)
- 19:25 Weterynarze z sercem
- 19:45 Prosto z lasu (13/24)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1992)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Zbliżenia - wieczorne
- 21:45 Sport
- 21:50 Pogoda wieczorna
- 22:00 Przepis dnia (64)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (522)
- 23:40 Saga prastarej puszczy (Opowieść o żuku: potęga karła)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Domy)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Lębork)
- 02:45 Pogoda
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Jakiego koloru jest miłość?
- 04:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kórnik)
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1966)
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Przegląd tygodnia
- 08:25 Tour de Lubuskie
- 09:15 Całkiem niezła historia (Podziemne pomarańcze)
- 09:28 Poranny gość Radia Zachód
- 09:56 Twój punkt widzenia
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Zabójcza głupota)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Kaszubska żurawina)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Igrzyska w regionach
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 14:15 Eko patent (8)
- 14:30 Informacje lubuskie - flesz
- 14:35 Sport
- 14:39 Prognoza pogody
- 14:41 Całkiem niezła historia (Seniorki na chacie)
- 14:53 Tajemniczy świat zwierząt (18)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Studio Raban
- 15:50 Przepis dnia (64)
- 16:00 Na sygnale (Zranione serca)
- 16:30 Informacje lubuskie
- 16:39 Sport
- 16:43 Prognoza pogody
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Piosenka u Ciebie
- 17:24 Twój punkt widzenia
- 17:27 Informacje lubuskie - flesz
- 17:32 Sport
- 17:36 Prognoza pogody
- 17:38 Dwory i dworki Lubelszczyzny (Szlachecki zaścianek w Maszowie)
- 17:51 Sport - podsumowanie weekendu
- 18:17 Abecadło astronomii (Astrofotografia)
- 18:26 Bitwa regionów
- 18:30 Informacje lubuskie
- 18:51 Sport
- 18:55 Prognoza pogody
- 18:58 Sielskie życie
- 19:11 Tajemniczy świat zwierząt
- 19:17 Całkiem niezła historia (Podziemne pomarańcze)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1992)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Informacje lubuskie
- 21:52 Sport
- 21:57 Prognoza pogody
- 22:00 Przepis dnia (64)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (522)
- 23:40 Saga prastarej puszczy (Opowieść o żuku: potęga karła)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Domy)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Lębork)
- 02:45 Pogoda
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Jakiego koloru jest miłość?
- 04:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kórnik)
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1966)
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 To dobry dzień
- 09:00 Panorama lubelska - flesz
- 09:13 Prognoza pogody
- 09:15 Gość "Panoramy"
- 09:35 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii (Kryptonim T-4)
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Zabójcza głupota)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Kaszubska żurawina)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Igrzyska w regionach
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 14:15 Eko patent (8)
- 14:30 Magazyn sportowy
- 14:45 Żyj w przyrodzie
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Studio Raban
- 15:50 Przepis dnia (64)
- 16:00 Na sygnale (Zranione serca)
- 16:30 Skarbiec sztuki Lubelszczyzny (Ołtarz główny kolegiaty zamojskiej w Tarnogrodzie)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Nie taki internet straszny
- 17:15 Historie niezapisane (Mama na czas wojny)
- 17:30 Panorama lubelska - flesz
- 17:42 Prognoza pogody
- 17:45 Ewangelicki Gdańsk
- 18:15 Reportaż. Z lubelskiego (Po prostu posadź)
- 18:30 Panorama lubelska - wydanie główne
- 18:55 Prognoza pogody
- 19:00 Czas na speedway
- 19:45 Gość "Panoramy"
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1992)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Panorama lubelska - wydanie wieczorne
- 21:55 Prognoza pogody
- 22:00 Przepis dnia (64)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (522)
- 23:40 Saga prastarej puszczy (Opowieść o żuku: potęga karła)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Domy)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Lębork)
- 02:45 Pogoda
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Jakiego koloru jest miłość?
- 04:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kórnik)
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1966)
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Aktualności poranne
- 08:06 Sportowe wydarzenia
- 08:19 Pełnosprawni
- 08:41 Kalejdoskop filmowy
- 08:45 Podkarpacka scena przebojów (Patryk Mateja)
- 08:57 Z życia regionu (Fotokonkurs BPN)
- 09:00 Aktualności poranne
- 09:06 Moda na język polski (Rzeki)
- 09:30 Pakistan OFFroadowo
- 09:56 Kalejdoskop filmowy
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Zabójcza głupota)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Kaszubska żurawina)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Igrzyska w regionach
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 14:15 Eko patent (8)
- 14:30 Sportowe wydarzenia
- 14:45 Liczy się pasja (Łukasz Luca Ślęzak)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Studio Raban
- 15:50 Przepis dnia (64)
- 16:00 Na sygnale (Zranione serca)
- 16:30 Aktualności - flesz
- 16:34 Pogoda
- 16:37 Z życia regionu (Rymanów-Zdrój)
- 16:41 Kalejdoskop filmowy
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Z życia regionu (Śladami Wielkiej Wojny - Depozyt Chryszczatej)
- 17:09 Leśne rezerwaty Podkarpacia (Enklawy dawnej puszczy)
- 17:30 Magazyn sportowy
- 18:00 Kwartet (Lalkarze)
- 18:30 Aktualności
- 18:52 Pogoda
- 18:55 Kalejdoskop filmowy
- 19:00 Z Andrusem po Galicji (Żywiec)
- 19:24 Kalejdoskop filmowy
- 19:30 Magazyn sportowy
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1992)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Aktualności
- 21:52 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia (64)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (522)
- 23:40 Saga prastarej puszczy (Opowieść o żuku: potęga karła)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Domy)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Lębork)
- 02:45 Pogoda
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Jakiego koloru jest miłość?
- 04:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kórnik)
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1966)
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:01 Fakty o poranku
- 08:10 Pogoda
- 08:12 Fakty o poranku
- 08:40 Pogoda
- 08:42 Fakty o poranku
- 09:01 Z Archiwum Telewizji Wrocław: Uzdrowiska
- 09:28 Pasmo zdarzeń (Bożena Biskupska)
- 09:57 Pogoda
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Zabójcza głupota)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Kaszubska żurawina)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Igrzyska w regionach
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 14:15 Eko patent (8)
- 14:31 Dlaczego krowa... (Wielbłądy)
- 14:45 Liczy się pasja (Łukasz Luca Ślęzak)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Studio Raban
- 15:50 Przepis dnia (64)
- 16:00 Na sygnale (Zranione serca)
- 16:31 Magazyn Dolnośląski
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:01 Astronarium (Stumetrowy radioteleskop)
- 17:25 Sekrety świata (Japońskie ogrody)
- 17:35 Teraz wieś
- 18:01 Agro-Fakty
- 18:15 Szlachetne zdrowie
- 18:30 Fakty - wydanie główne
- 18:50 Pogoda
- 18:53 Fakty sport
- 19:07 Szlak snów
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1992)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Fakty - wydanie wieczorne
- 21:42 Pogoda
- 21:44 Prosto z lasu
- 22:00 Przepis dnia (64)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (522)
- 23:40 Saga prastarej puszczy (Opowieść o żuku: potęga karła)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Domy)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Lębork)
- 02:45 Pogoda
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Jakiego koloru jest miłość?
- 04:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kórnik)
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1966)
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Kronika (15)
- 08:16 Bliżej polityki
- 08:29 Pogoda (15)
- 08:31 Kronika sportowa
- 08:35 Kwartet (Ryby)
- 09:00 Święto Dzieci Gór 2023 (2)
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Zabójcza głupota)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Kaszubska żurawina)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Igrzyska w regionach
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 14:15 Eko patent (8)
- 14:30 Krzemionki 30. Przystanek reportaż (Hamernik - nasz żywot)
- 14:45 Kronika dnia (15)
- 14:57 Pogoda (15)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Studio Raban
- 15:50 Przepis dnia (64)
- 16:00 Na sygnale (Zranione serca)
- 16:30 Kronika dnia (15)
- 16:42 Pogoda (15)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Pogoda (15)
- 17:02 Raport pogodowy (15)
- 17:04 Działo się w Krakowie
- 17:07 Z Andrusem po Galicji (Przemyśl)
- 17:33 Zdrowie dla Ciebie (Szczepienia przeciw HPV)
- 17:43 Wojownicy czasu (Małe Verdun, czyli Gorlice 1915)
- 18:10 Legendy Tatrzańskich Szczytów (Czerwone Wierchy)
- 18:30 Kronika (15)
- 18:51 Tematy dnia (15)
- 19:02 Pogoda (15)
- 19:05 Kronika sportowa
- 19:08 Raport pogodowy (15)
- 19:11 Działo się w Krakowie
- 19:14 Bieszczadzki Park Narodowy - nasze wspólne dziedzictwo (Bieszczadzka kraina dolin - fenomen historyczno-przyrodniczy)
- 19:22 Niecodziennik (Stanisław Majorek)
- 19:32 Magazyn medyczny (Nowoczesna diagnostyka chorób rzadkich)
- 19:48 Kwartet
- 19:54 Pogoda (15)
- 19:57 Raport pogodowy (15)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1992)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kronika (15)
- 21:45 Tematy dnia
- 21:55 Pogoda (15)
- 21:56 Kronika sportowa
- 22:00 Przepis dnia (64)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (522)
- 23:40 Saga prastarej puszczy (Opowieść o żuku: potęga karła)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Domy)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Lębork)
- 02:45 Pogoda
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Jakiego koloru jest miłość?
- 04:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kórnik)
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1966)
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Kurier opolski
- 08:15 Sport opolski
- 08:35 7 dni opolskie
- 08:50 Wiadomości w języku polskim (255)
- 09:00 Do przerwy 0:1 (Ucieczka)
- 09:30 Las all inclusive (Nadleśnictwo Kup)
- 09:50 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Gdynia)
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Zabójcza głupota)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Kaszubska żurawina)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Igrzyska w regionach
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 14:15 Eko patent (8)
- 14:30 Kurier opolski
- 14:40 Sport opolski
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Studio Raban
- 15:50 Przepis dnia (64)
- 18:05 Artyści Śląska Opolskiego. Moje inspiracje, moja sztuka (Zdzisław Budziński)
- 18:25 Sport opolski
- 18:30 Kurier opolski
- 18:48 Pogoda
- 18:50 Rozmowa dnia
- 19:00 Czas na speedway
- 19:45 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1992)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier opolski
- 21:52 Sport opolski
- 21:57 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia (64)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (522)
- 23:40 Saga prastarej puszczy (Opowieść o żuku: potęga karła)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Domy)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Lębork)
- 02:45 Pogoda
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Jakiego koloru jest miłość?
- 04:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kórnik)
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1966)
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Dobrego dnia z TVP 3 Kielce
- 09:00 Sport
- 09:20 Pogoda w regionie
- 09:22 Astronarium
- 09:45 Gwiazdy od szafy
- 09:58 Pogoda w regionie
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Zabójcza głupota)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Kaszubska żurawina)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Igrzyska w regionach
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 14:15 Eko patent (8)
- 14:30 Informacje
- 14:36 Dobrego dnia z TVP 3 Kielce
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Studio Raban
- 15:50 Przepis dnia (64)
- 16:00 Na sygnale (Zranione serca)
- 16:30 Informacje
- 16:42 Pogoda w regionie
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Pogoda w regionie
- 17:01 Muzeum Polskiej Piosenki
- 17:09 Sport
- 17:30 Fakty i opinie
- 18:15 Rola wsi
- 18:29 Informacje
- 18:51 Pogoda w regionie
- 18:52 Gość Informacji
- 19:00 Świat pomiarów
- 19:12 Świętokrzyskie Espresso
- 19:44 Zawodowcy. CK
- 19:58 Pogoda w regionie
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1992)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Informacje
- 21:50 Pogoda w regionie
- 21:51 Gość Informacji
- 22:00 Przepis dnia (64)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (522)
- 23:40 Saga prastarej puszczy (Opowieść o żuku: potęga karła)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Domy)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Lębork)
- 02:45 Pogoda
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Jakiego koloru jest miłość?
- 04:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kórnik)
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1966)
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Reportaż
- 08:35 Pracownia reportażu
- 09:00 Aktywni seniorzy
- 09:10 Łódzka nauka
- 09:30 Depozyt wiary
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Zabójcza głupota)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Kaszubska żurawina)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Igrzyska w regionach
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 14:15 Eko patent (8)
- 14:30 Pracownia reportażu
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Studio Raban
- 15:50 Przepis dnia (64)
- 16:00 Na sygnale (Zranione serca)
- 16:30 Reportaż
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Życie jest piękne
- 17:15 Reportaż
- 17:45 Prosto z lasu
- 18:00 Misja OGRÓD
- 18:15 Skarby Łodzi
- 18:30 Łódzkie wiadomości dnia
- 18:50 Sport
- 18:56 Pogoda
- 19:00 Rozmowa dnia
- 19:15 Polityczna dogrywka
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1992)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Łódzkie wiadomości dnia
- 21:55 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia (64)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (522)
- 23:40 Saga prastarej puszczy (Opowieść o żuku: potęga karła)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Domy)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Lębork)
- 02:45 Pogoda
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Jakiego koloru jest miłość?
- 04:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kórnik)
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1966)
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Raz, dwa, trzy - lato!
- 08:45 Dej pozór
- 09:15 Credo
- 09:45 Telezakupy
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Zabójcza głupota)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Kaszubska żurawina)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Igrzyska w regionach
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 14:15 Eko patent (8)
- 14:30 Aktualności - flesz
- 14:37 Pogoda
- 14:39 Sport - flesz
- 14:45 Telezakupy
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Studio Raban
- 15:50 Przepis dnia (64)
- 16:00 Na sygnale (Zranione serca)
- 16:30 Aktualności - flesz
- 16:38 Pogoda
- 16:39 Sport - flesz
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Ziołowa apteka
- 17:15 Relacje
- 17:30 Czujesz to?
- 18:15 Wiesz jak jest?
- 18:30 Aktualności
- 18:50 Pogoda
- 18:55 Wieczorne wiadomości sportowe
- 19:10 Raz, dwa, trzy - lato!
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1992)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Aktualności
- 21:38 Pogoda
- 21:40 Wieczorne wiadomości sportowe
- 22:00 Przepis dnia (64)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (522)
- 23:40 Saga prastarej puszczy (Opowieść o żuku: potęga karła)
- 00:00 Słowo życia ((Mk 6, 7-13) Rozesłanie Dwunastu)
- 00:05 Świat w obrazach
- 00:10 Informacje dnia
- 00:30 33. Pielgrzymka Rodziny Radia Maryja na Jasną Górę (Godzinki ku czci Niepokalanego Poczęcia NMP)
- 01:30 33. Pielgrzymka Rodziny Radia Maryja na Jasną Górę (Spotkanie w Rodzinie Radia Maryja)
- 03:30 33. Pielgrzymka Rodziny Radia Maryja na Jasną Górę (Msza święta)
- 06:00 33. Pielgrzymka Rodziny Radia Maryja na Jasną Górę (Koncert Orkiestry Koncertowej Victoria Parafii Matki Boskiej Zwycięskiej w Warszawie-Rembertowie)
- 07:00 33. Pielgrzymka Rodziny Radia Maryja na Jasną Górę (Koncert Kapeli znad Baryczy)
- 07:30 33. Pielgrzymka Rodziny Radia Maryja na Jasną Górę (Koronka do Miłosierdzia Bożego)
- 07:55 Poczet wielkich Polaków (Prof. Henryk Arctowski)
- 08:00 Informacje dnia
- 08:15 Wytrwali w wierze
- 09:15 Słowo życia ((Mt 10, 34 - 11, 1) Kto was przyjmuje, Mnie przyjmuje)
- 09:20 Mateczniki Polskości (Olenderski Park Etnograficzny w Wielkiej Nieszawce)
- 09:30 Moja katolicka rodzina (Św. Józef)
- 09:55 Święty na każdy dzień (15 lipca, wspomnienie św. Bonawentury, biskupa i doktora Kościoła)
- 16:00 Informacje dnia
- 16:10 Sanktuaria polskie (Sanktuarium Matki Bożej Szkaplerznej w Tomaszowie Lubelskim)
- 16:30 Porady medyczne bonifratrów (Choroba wieńcowa)
- 17:00 Świadkowie (Maria Bidermann-Kowalewska, część 2)
- 17:30 Rajd Katyński: Rajd Katyński (Sokółka, Kopna Góra)
- 17:55 Poczet wielkich Polaków (Prof. Henryk Arctowski)
- 18:00 Anioł Pański
- 18:05 Informacje dnia
- 18:15 Rozmowy niedokończone (Kalkulator kosztów ETS2 - ogrzewanie i transport od 2027 r.)
- 19:25 Święty na każdy dzień (15 lipca, wspomnienie św. Bonawentury, biskupa i doktora Kościoła)
- 19:30 Poznajemy Polskę (Niziny ocz. 1)
- 19:45 Modlitwa z telefonicznym udziałem dzieci
- 20:00 Informacje dnia
- 20:20 Różaniec
- 20:50 Nie tylko Ulmowie (Rodzina Strutyńskich, Drohobycz)
- 21:00 Apel Jasnogórski
- 21:20 Informacje dnia
- 21:40 Polski punkt widzenia
- 01:25 Mroczne historie magazynowe (3)
- 03:05 Miłosny trójkąt (10)
- 03:35 Nieźle kliknięci bez filtra (11)
- 03:55 Uśmiechnij się (9)
- 04:00 Miłe rozmowy
- 04:55 Miłe rozmowy
- 05:45 Nieźle kliknięci bez filtra (9)
- 06:00 SAF3 - Oddział ratunkowy (16)
- 06:55 SAF3 - Oddział ratunkowy (17)
- 07:55 Jeden plus Dziesięć (51)
- 08:35 Geronimo (55)
- 09:35 Moje trzy siostry (115)
- 10:35 Królowa szpady (17)
- 11:35 Królowa szpady (18)
- 12:30 Jeden plus Dziesięć (22)
- 13:05 Doktory 2 (19)
- 13:40 Namiętności (52)
- 14:20 Namiętności (53)
- 15:00 Klejnot TV
- 17:00 Gigi (Porwanie)
- 17:30 Gigi (Drużyna dziewcząt)
- 18:00 Klejnot TV
- 21:00 Zagadka tygodnia
- 21:40 Wesoły ambulans (19)
- 22:15 Uśmiechnij się 3 (2)
- 22:25 Uśmiechnij się 3 (6)
- 22:35 Zagadka tygodnia
- 23:15 Miłe rozmowy (6)
- 23:40 Mroczne historie magazynowe (3)
- 00:20 Trucker Club (1)
- 00:55 Nocny pociąg do Lizbony
- 03:05 Amerykański domek na plaży
- 10:00 Remont na 5+ (6)
- 10:35 Telezakupy
- 11:05 Legendy sportu (Paweł Nastula)
- 11:40 Telezakupy
- 12:10 Muzyka
- 12:20 Telezakupy
- 13:05 Droga wolna 3 (23)
- 13:35 Klub Winx 4 (7 to idealna liczba)
- 14:00 Klub Winx 4 (Lekcja czarów)
- 14:30 Klub Winx 4 (Wirtualny świat)
- 15:00 Telezakupy
- 15:45 Muzyka
- 20:00 Krew odkupienia
- 21:50 Mała doboszka (6)
- 00:40 Manéž Bolka Polívky
- 01:50 Banánové rybičky
- 02:20 Tatíček profesor
- 03:10 Chalupa je hra
- 03:35 Zahrada je hra
- 04:00 Pod pokličkou
- 04:20 Bydlení je hra
- 04:50 Hranice bez hranic (Jizerské hory)
- 05:15 Etiketa (Zasedací pořádek)
- 05:30 Zajímavosti z regionů
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Walker: Independence (6)
- 09:40 Lavice, moje žena a já
- 14:15 Dražba
- 15:15 Nemocnice na kraji města (8)
- 16:10 Magnum (Motyčka Doyleová)
- 17:00 Na cestě po ostrově Madeira
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Svět pod hlavou (3)
- 21:10 Neviditelní (4)
- 22:09 Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty
- 22:10 Trpaslík (4)
- 22:50 Sisi II (1)
- 23:45 Angličanka (3)
- 04:05 Počesku (Polná)
- 04:15 Folklorní výlety
- 04:40 Libuška a její rod
- 05:05 Žiješ jenom 2x (12)
- 05:35 Cyklotoulky
- 05:45 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 06:00 Kam k nám (2)
- 06:50 Nádherná Amerika II (Georgie)
- 07:40 Soužití v africké divočině
- 08:30 Matsés
- 09:20 Bedekr (Berlín)
- 09:45 Čína na jazyku II (2)
- 20:00 Zelená karta
- 21:50 Tequila koktejl
- 23:45 Zločiny srdce
- 00:00 Atentát na Donalda Trumpa
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Zajímavosti z regionů
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Zajímavosti z regionů
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v letoviscích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 04:45 Před půlnocí
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Przerwa w transmisji 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Jakub a jeho pán
- 06:00 Panáček Paneláček (Kde se vzal, tu se vzal)
- 06:10 Jogínci
- 06:20 Když Bitz a Bob kutí
- 06:30 Bruno
- 06:45 Luo Bao Bei
- 06:55 Bing
- 07:00 Sovík zvaný Otík
- 07:10 Bo & To
- 07:15 Stateční zajíčci
- 07:20 Prasátko Peppa V
- 07:30 Pošťák Pat zvláštní zásilková služba
- 07:45 Ella, Oskar a Hú
- 07:55 Dynotrax
- 08:20 Tlapková patrola VIII
- 08:45 Méďové
- 08:50 Sportující zvířata
- 08:55 Kámoši hafíci (8)
- 09:20 Terčin zvířecí svět
- 09:35 Idefix a smečka Nepoddajných
- 09:50 Sardinka ve vesmíru
- 10:00 Operace Jauu!
- 10:30 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví
- 10:55 Vyber si svůj sport
- 11:00 Turbo R.A.Ke.Ta
- 11:25 DVA3
- 11:40 Zákony Mila Murphyho (4)
- 12:00 Kamarádi z koše
- 12:15 Byl jednou jeden život
- 12:40 Šmoulové
- 13:10 Bludiště
- 13:40 Superhrdinové
- 13:45 Městečko na moři
- 13:55 Příběhy o telátku
- 14:05 Stavitelé
- 14:35 Čarodějky školou povinné II (11)
- 15:05 Čvacht
- 15:20 Remy a Fů
- 15:30 Dodohando
- 15:35 Sovička Ollie
- 15:40 Hej, Hafí! III
- 15:45 Operace Jauu!
- 16:15 Sportující zvířata
- 16:20 Splat & Harry
- 16:30 Bruno
- 16:45 Gusta, malý velký rytíř
- 16:55 Bing
- 17:05 Sovík zvaný Otík
- 17:10 Ryšáček Pablo
- 17:15 Drobečkové
- 17:25 Méďové
- 17:35 Vyber si svůj sport
- 17:40 Nefertine na Nilu
- 17:50 Jak vycvičit draky II
- 18:15 Fazolčina kavárna
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 Kokoškovi na cestách (Setkání v Himálajích)
- 18:55 Kámoši hafíci (9)
- 19:20 Zákony Mila Murphyho (5)
- 19:40 Sportující zvířata
- 19:45 Bajkovník
- 19:55 Przerwa w transmisji 19:55-06:00
Aby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiej