Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 00:15 Czarodziejska cukiernia Alicji (Wykipienie / Tasowanie strażników)
- 00:40 Czarodziejska cukiernia Alicji (Róża pośród cierni)
- 01:05 Czarodziejska cukiernia Alicji (Mistrzowskie ptysie / Króliczy chrzan)
- 01:30 Spidey i superkumple (54)
- 01:55 Spidey i superkumple 3 (Przyjazna okolica/ Walka o motyle)
- 02:20 Spidey i superkumple 3 (Posłuszny wobec Ock / Lemur na wolności)
- 02:45 Myszka Miki: Frajdomek 3 (Nieuczęszczany szlak / Vardavar!)
- 03:10 Myszka Miki: Frajdomek 3 (Daisy i zagubiony sen/ Wielkie zdjęcie Daisy)
- 03:35 Myszka Miki: Frajdomek 3 (Zabezpieczenie Goofy'ego/ Zaczarowany ratunek)
- 04:00 Eureka! (Ale koło! / Tak jak Yurt)
- 04:30 Eureka! (Projekt Bog / Gigantyczny slalom)
- 05:00 Eureka! (Wyścig po owoce/ Na biwaku)
- 05:30 Myszka Miki: Frajdomek 3 (Gdzie jesteś, Chickie Boo-Boo?/ Bohaterowie placu zabaw!)
- 06:00 Myszka Miki: Frajdomek 3 (Nieuczęszczany szlak / Vardavar!)
- 06:30 Myszka Miki: Frajdomek 3 (Daisy i zagubiony sen/ Wielkie zdjęcie Daisy)
- 07:00 Blue (Góra Mamatata)
- 07:10 Blue (Dzieci)
- 07:20 Blue (Szczurokura)
- 07:30 Blue (Sąsiedzi)
- 07:40 Blue (Dokuczanie)
- 07:50 Blue (Szparag)
- 12:00 Pupstruction (2)
- 12:30 Blue 3 (Kosmos)
- 12:40 Blue 3 (136)
- 12:50 Blue 3 (Muzyczne posągi)
- 13:00 Blue 3 (Historie)
- 13:10 Blue 3 (Pacynki)
- 13:20 Blue 3 (Ćwiczenia)
- 13:30 Straż Ekipa (Głodna psina / Lodowi rabusie)
- 16:00 Pupstruction (3)
- 16:30 Pupstruction (Szybcy i futrzasty/ Luna kopie głęboko)
- 17:00 Blue (Góra Mamatata)
- 17:10 Blue (Dzieci)
- 17:20 Blue (Szczurokura)
- 17:30 Blue (Sąsiedzi)
- 17:40 Blue (Dokuczanie)
- 17:50 Blue (Szparag)
- 18:00 Superkoty (Złodziej zabawek / Nocne strachy)
- 18:30 Jej Wysokość Zosia (25)
- 19:00 Jej Wysokość Zosia 2 (Moja mama)
- 19:30 Blue (Zoo)
- 19:40 Blue (Plecakowe wędrówki)
- 19:50 Blue (Przygoda)
- 20:00 Blue (Papugowanie)
- 20:10 Blue (Nocowanko)
- 20:20 Blue (Wcześniaczek)
- 20:30 Superkoty (Słodkie stworki/ Patyk do aportowania)
- 21:00 Spidey i superkumple 3 (Podróż z Zolą)
- 21:15 Spidey i superkumple 3 (Teraz mnie widać, a teraz nie)
- 21:30 Gwiezdne wojny: Przygody młodych Jedi (Gangule / Niesforne jajka)
- 00:25 Ghostforce (Turbokorn/ Bibalon)
- 00:50 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Larpuj na całego)
- 01:00 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Rodzinne potyczki)
- 01:15 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Własne plony)
- 01:25 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Super dzieciaki)
- 01:40 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Nie bój się bawić)
- 01:55 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (2)
- 02:15 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (3)
- 02:35 Duch i nas dwóch (13)
- 03:00 Duch i nas dwóch (14)
- 03:25 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (5)
- 03:45 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (6)
- 04:05 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja (13)
- 04:30 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja (14)
- 04:50 Duch i nas dwóch (22)
- 05:15 Duch i nas dwóch (23)
- 05:35 Robale ziomale (Eldowszado / Owad Roku)
- 06:00 Taffy 2 (Zjeżdżalnia)
- 06:05 Taffy 2 (Zagubieni w dżungli)
- 06:10 Taffy 2 (Ostatnia gra)
- 06:25 Taffy 2 (Perfekcyjne szkolenie)
- 06:35 Taffy 2 (Pamiątka)
- 06:40 Taffy 2 (Bentley na obozie)
- 06:55 Płazowyż 2 (Polcia na gigancie/Karawana zwana pożądaniem)
- 07:25 Płazowyż 2 (Przełęcz kłótników/Łowczyni ropuch)
- 07:50 Herosi pół na pół (Bez pudła/ Kotek Bubu)
- 10:20 Dziewczyna, chłopak, itd. (Pierwszy Ser na Marsie)
- 10:30 Dziewczyna, chłopak, itd. (Kocia mścicielka)
- 10:50 Dziewczyna, chłopak, itd. (Fotokoszmar)
- 11:00 Dziewczyna, chłopak, itd. (Golfowi kumple)
- 11:20 Greenowie w wielkim mieście 3 (Mały kumpel / Ogród Zen)
- 11:45 Greenowie w wielkim mieście 3 (Przepisy i zasady / Zaporwany)
- 16:15 Prawo Milo Murphy'ego 2 (Kumple od przygód / Jedź z nami, piesku)
- 16:45 Dziewczyna, chłopak, itd. (Poza schematem)
- 16:55 Dziewczyna, chłopak, itd. (Sekretne życie Kici)
- 17:15 Dziewczyna, chłopak, itd. (Magiczna kulka)
- 17:25 Dziewczyna, chłopak, itd. (Cząstka)
- 17:45 Molly i Duch (Na ratunek muszli koncertowej/ Najlepszy koncert wszechczasów)
- 00:00 Blue 2 (4)
- 00:10 Blue 2 (3)
- 00:20 Andy dookoła świata (22)
- 00:35 Andy i dino-zabawy (15)
- 00:40 Hej, Duggee! 4 (14)
- 00:50 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (45)
- 01:05 Piotruś Królik (51)
- 01:20 Psi Oddział (6)
- 01:35 Blue (43)
- 01:40 Blue (44)
- 01:50 Blue 2 (5)
- 02:00 Blue (45)
- 02:05 Noddy: detektyw w krainie zabawek (21)
- 02:20 Blue (44)
- 02:25 Tosia i Tymek (32)
- 02:40 Kręciołki (95)
- 02:50 Teletubisie (39)
- 03:05 Blue 2 (4)
- 03:10 Blue 2 (32)
- 03:20 JoJo i Babcia (13)
- 03:30 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne (2)
- 03:45 Tosia i Tymek (59)
- 03:55 Tosia i Tymek (60)
- 04:10 Blue (3)
- 04:15 Blue (4)
- 04:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (10)
- 04:35 Blue 2 (23)
- 04:45 Blue 2 (24)
- 04:50 Blue 2 (25)
- 05:00 Blue 2 (26)
- 05:05 Superpyra (12)
- 05:15 Kolorklocki (27)
- 05:20 Hej, Duggee! (50)
- 05:25 Hej, Duggee! (51)
- 05:35 Piotruś Królik 2 (16)
- 05:50 W Papierowej Krainie (37)
- 06:00 W Papierowej Krainie (18)
- 06:15 JoJo i Babcia 2 (10)
- 06:30 Piotruś Królik 2 (12)
- 06:40 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (12)
- 06:55 Blue 2 (20)
- 07:05 Blue (10)
- 07:15 Blue (18)
- 07:20 Blue 2 (3)
- 07:30 Blue 2 (4)
- 07:40 Blue 2 (29)
- 07:50 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 3 (12)
- 08:05 Matklocki (30)
- 08:10 Blue 2 (31)
- 08:20 Blue 2 (32)
- 08:30 Blue 2 (25)
- 08:35 Psi Oddział (6)
- 08:50 JoJo i Babcia 3 (26)
- 09:05 W Papierowej Krainie (1)
- 09:15 Piotruś Królik 2 (27)
- 09:30 Piotruś Królik 2 (28)
- 09:45 Teletubisie (34)
- 10:00 Kręciołki (76)
- 10:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek (25)
- 10:25 Blue (12)
- 10:35 Blue 2 (12)
- 10:45 Matklocki (22)
- 10:50 Yakka Dee (2)
- 11:00 Piotruś Królik (51)
- 11:15 W Papierowej Krainie (37)
- 11:25 Pirackie potyczki 8 (17)
- 11:50 Superpyra (39)
- 12:00 Blue (30)
- 12:10 Blue 2 (38)
- 12:15 Blue 2 (5)
- 12:25 Blue 2 (10)
- 12:35 Blue 2 (3)
- 12:45 Andy dookoła świata (22)
- 13:00 Andy i dino-zabawy (15)
- 13:10 Hej, Duggee! 4 (14)
- 13:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (45)
- 13:30 Piotruś Królik (51)
- 13:45 Psi Oddział (6)
- 13:55 Blue (43)
- 14:05 Blue (44)
- 14:15 Blue (45)
- 14:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (21)
- 14:35 Blue (44)
- 14:45 Tosia i Tymek (32)
- 15:00 Piotruś Królik (52)
- 15:15 W Papierowej Krainie (38)
- 15:25 Pirackie potyczki 8 (18)
- 15:50 Superpyra (40)
- 16:00 Blue (31)
- 16:10 Blue 2 (39)
- 16:15 Blue 2 (6)
- 16:25 Blue 2 (7)
- 16:35 Blue 2 (4)
- 16:45 Andy dookoła świata (23)
- 17:00 Andy i dino-zabawy (1)
- 17:10 Hej, Duggee! 4 (15)
- 17:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (46)
- 17:30 Piotruś Królik (52)
- 17:45 Psi Oddział (7)
- 18:00 Blue (46)
- 18:10 Blue (47)
- 18:15 Blue (48)
- 18:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (22)
- 18:40 Blue (45)
- 18:50 Tosia i Tymek (33)
- 19:00 Kręciołki (96)
- 19:15 Teletubisie (40)
- 19:30 Blue 2 (33)
- 19:35 Blue 2 (34)
- 19:45 JoJo i Babcia (14)
- 20:00 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne (3)
- 20:15 Tosia i Tymek (1)
- 20:30 Tosia i Tymek (2)
- 20:40 Blue (5)
- 20:50 Blue (6)
- 21:00 Noddy: detektyw w krainie zabawek (11)
- 21:15 Blue 2 (27)
- 21:20 Blue 2 (28)
- 21:30 Blue 2 (29)
- 21:40 Blue 2 (30)
- 21:50 Superpyra (13)
- 22:00 Hej, Duggee! 2 (1)
- 22:10 Kolorklocki (28)
- 22:15 Piotruś Królik 2 (17)
- 22:30 W Papierowej Krainie (38)
- 22:40 Piotruś Królik (52)
- 22:55 W Papierowej Krainie (37)
- 23:10 Pirackie potyczki 8 (18)
- 23:35 Superpyra (40)
- 23:45 Blue (31)
- 23:55 Blue 2 (39)
- 00:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 01:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 02:00 Rodzina Treflików 2 (Sobowtóry)
- 02:10 Rodzina Treflików 2 (Zaginiony Treflik)
- 02:25 Rodzina Treflików 2 (Huśtawka)
- 02:30 Rodzina Treflików 2 (Pasja Treflinki)
- 02:40 Rodzina Treflików 2 (Duży wujcio)
- 02:50 Rodzina Treflików 2 (Sami w domu)
- 03:00 Rodzina Treflików 2 (Przepis na ciasto)
- 03:10 Rodzina Treflików 3 (Kłamstewko)
- 03:25 Rodzina Treflików 3 (Dziki Zachód)
- 03:35 Rodzina Treflików 3 (Przyjaźń)
- 03:40 Rodzina Treflików 3 (Duch)
- 03:50 Rodzina Treflików 3 (Gra)
- 04:00 Rodzina Treflików 3 (Śmieci)
- 04:10 Rodzina Treflików 3 (Syrenka)
- 04:25 Rodzina Treflików 3 (Oj, boli)
- 04:35 Rodzina Treflików 3 (Smog)
- 04:40 Rodzina Treflików 3 (Fortepian)
- 04:50 Rodzina Treflików 3 (Kwiat paproci)
- 05:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 06:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 07:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 07:55 Cocomelon - baw się razem z nami
- 12:05 Strażak Sam 8 (Bessie mknie na ratunek)
- 12:20 Strażak Sam 8 (Kula grozy)
- 12:35 Strażak Sam 8 (Król gór)
- 12:45 Strażak Sam 8 (Ach, te widoki)
- 12:55 Strażak Sam 8 (Światełka, światełka i jeszcze raz światełka)
- 13:05 Strażak Sam 8 (Babski wieczór)
- 13:25 Strażak Sam 8 (Fajerwerki w ogniu)
- 13:40 Strażak Sam 8 (Przechytrzyć lisa)
- 13:50 Strażak Sam 8 (Lily i wielkie fale)
- 14:00 Strażak Sam 8 (Lampiony)
- 14:15 Strażak Sam 9 (Morskie opowieści)
- 14:35 Strażak Sam 9 (Szalone toczenie sera)
- 14:45 Strażak Sam 9 (Kto po cienkim stąpa lodzie)
- 14:55 Strażak Sam 9 (Norman czaruje)
- 15:05 Strażak Sam 9 (Wielka ucieczka z wyspy)
- 15:25 Strażak Sam 9 (Niebezpieczne wody)
- 15:40 Strażak Sam 9 (Najlepsze nocowanko na świecie!)
- 15:50 Strażak Sam 9 (Wielorybia historia)
- 16:05 Strażak Sam 9 (Leć, leć i jeszcze raz leć)
- 16:20 Strażak Sam 9 (Światła, kamera, lawina)
- 16:35 Strażak Sam 9 (Puchar Pontypandy)
- 16:50 Strażak Sam 9 (Szalony domek na drzewie)
- 17:00 Strażak Sam 9 (Pogromcy rekordów)
- 17:15 Strażak Sam 9 (Gorące kiełbaski)
- 17:30 Strażak Sam 9 (Norman i pociąg do skamieniałości)
- 17:40 Strażak Sam 9 (Polowanie na żółwia)
- 17:50 Strażak Sam 9 (Mapa, duchy i skarb)
- 18:10 Strażak Sam 9 (Granity, piaskowce i inne)
- 18:25 Strażak Sam 9 (Koty czy psy?)
- 18:35 Strażak Sam 9 (Niech chowa się kto może)
- 18:50 Strażak Sam 9 (Boyce, Boyce, Boyce)
- 19:00 Strażak Sam 9 (Trema)
- 19:15 Strażak Sam 9 (Piękny ogród górą!)
- 19:35 Strażak Sam 10 (Nieposłuszny koń)
- 19:45 Strażak Sam 10 (Urodziny Sama)
- 19:55 Strażak Sam 10 (Królowie i zamczyska)
- 20:05 Strażak Sam 10 (Szaleństwo na punkcie pizzy)
- 20:20 Strażak Sam 10 (Katastrofa pod psem)
- 20:35 Strażak Sam 10 (Autobus w opałach)
- 20:45 Strażak Sam 10 (Szpiegowskie intrygi)
- 20:55 Strażak Sam 10 (Lis na wolności)
- 21:15 Strażak Sam 10 (Upiorne przyjęcie)
- 21:25 Strażak Sam 10 (Rozstanie)
- 21:40 Strażak Sam 10 (Ognista piłka)
- 21:50 Strażak Sam 10 (Jaskiniowa wpadka)
- 22:00 Strażak Sam 10 (Trenuj i błyszcz)
- 22:20 Strażak Sam 10 (Kosmiczny pociąg)
- 22:35 Strażak Sam 10 (Największy miś)
- 22:45 Strażak Sam 10 (Zamki na piasku)
- 22:55 Strażak Sam 10 (Lodowiskowa katastrofa)
- 23:05 Strażak Sam 10 (Uciekający ponton)
- 23:25 Strażak Sam 10 (Żabia fantazja)
- 23:40 Strażak Sam 10 (Pada, pada śnieg)
- 23:50 Strażak Sam 10 (Norman i wielki cyrk)
- 00:02 Świat elfów
- 00:05 Opowieści warzywne
- 00:07 Świat podwodny
- 00:10 Jaki jest twój zawód ?
- 00:12 Świat podwodny
- 00:15 Wstawaj!
- 00:17 Sunville
- 00:20 Kolorowa magia
- 00:23 Świat podwodny
- 00:25 Opowieści warzywne
- 00:28 Wakacje
- 00:31 Świat elfów
- 00:33 Towarzysze zabawy
- 00:36 Wakacje
- 00:39 Opowieści warzywne
- 00:41 Jaki jest twój zawód ?
- 00:44 Sunville
- 00:47 Zwierzęta
- 00:50 Teraz się bawimy
- 00:53 Opowieści warzywne
- 00:55 Kolorowe koło
- 00:58 Sunville
- 01:01 Teraz się bawimy
- 01:03 Towarzysze zabawy
- 01:07 Świat zwierząt
- 01:09 Pojazdy
- 01:12 Miejskie życie
- 01:15 Teraz się bawimy
- 01:17 Przygody w przestrzeni
- 01:19 Mini opowiadania
- 01:21 Łazienka
- 01:23 Pojazdy
- 01:26 Urocze miejsca
- 01:29 Łazienka
- 01:31 Rodzina bobrów
- 01:33 Jak podróżujemy
- 01:38 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 01:41 Indie
- 01:44 Sunville
- 01:49 Świat elfów
- 01:53 Jak podróżujemy
- 01:56 Zwierzęta
- 01:59 Jak podróżujemy
- 02:01 Urocze miejsca
- 02:04 Morskie przygody
- 02:06 Świat elfów
- 02:10 Miejskie życie
- 02:12 Kolorowe koło
- 02:15 Oli - cykle natury
- 02:18 Posłuchaj tego
- 02:20 Panni i Fanni
- 02:22 Urocze miejsca
- 02:25 Puffy i Tubby
- 02:29 Kącik naukowy
- 02:32 Grupy
- 02:34 Urocze miejsca
- 02:37 Kolorowe koło
- 02:40 Przygody w przestrzeni
- 02:43 Safari
- 02:45 Kącik naukowy
- 02:48 Posłuchaj tego
- 02:50 Urocze miejsca
- 02:53 Grupy
- 02:55 Posłuchaj tego
- 02:59 Jaki jest twój zawód ?
- 03:02 Panni i Fanni
- 03:04 Jaki jest twój zawód ?
- 03:07 Kolorowa magia
- 03:10 Ding Dang Dong
- 03:13 Urocze miejsca
- 03:17 Teraz się bawimy
- 03:20 Posłuchaj tego
- 03:21 Jak podróżujemy
- 03:24 Przygody w przestrzeni
- 03:28 Jaki jest twój zawód ?
- 03:31 Wstawaj!
- 03:34 Sport, sport, sport
- 03:37 Teraz się bawimy
- 03:39 Rodzina bobrów
- 03:42 Jaki jest twój zawód ?
- 03:44 Świat elfów
- 03:47 Wstawaj!
- 03:49 Ding Dang Dong
- 03:53 Mini opowiadania
- 03:55 Urocze miejsca
- 03:59 Teraz się bawimy
- 04:01 Sport, sport, sport
- 04:03 Opowieści warzywne
- 04:05 Taniec
- 04:08 Świat zwierząt
- 04:11 Taniec
- 04:14 Wakacje
- 04:17 Kolorowe koło
- 04:20 Towarzysze zabawy
- 04:23 Kolorowe koło
- 04:25 Teraz się bawimy
- 04:27 Towarzysze zabawy
- 04:30 Kolorowe koło
- 04:33 Opowieści warzywne
- 04:35 Towarzysze zabawy
- 04:38 Świat podwodny
- 04:42 Opowieści warzywne
- 04:44 Wakacje
- 04:47 Opowieści warzywne
- 04:49 Świat podwodny
- 04:50 Opowieści warzywne
- 04:52 Świat podwodny
- 04:55 Opowieści warzywne
- 04:57 Wakacje
- 05:00 Wakacje
- 05:03 Opowieści warzywne
- 05:05 Kolorowe koło
- 05:08 Wakacje
- 05:10 Kolorowe koło
- 05:13 Wakacje
- 05:16 Kolorowa magia
- 05:19 Muzeum
- 05:21 Kącik naukowy
- 05:25 Muzeum
- 05:27 Kolorowe koło
- 05:30 Urocze miejsca
- 05:32 Opowieści warzywne
- 05:35 Jaki jest twój zawód ?
- 05:37 Urocze miejsca
- 05:40 Sunville
- 05:42 Kącik naukowy
- 05:45 Opowieści warzywne
- 05:47 Panni i Fanni
- 05:50 Safari
- 05:53 Sunville
- 05:55 Miyu i Litto
- 05:58 Kącik naukowy
- 06:00 Jaki jest twój zawód ?
- 06:03 Posłuchaj tego
- 06:08 Kolorowe koło
- 06:11 Kącik naukowy
- 06:13 Kolorowa magia
- 06:16 Jaki jest twój zawód ?
- 06:19 Fin i Fianna
- 06:22 Wesołe królestwo
- 06:25 Dinozaur Milo
- 06:29 Hubbi się tym zajmie
- 06:31 Dinozaur Milo
- 06:35 Mimo & Bobo PLUS
- 06:40 Towarzysze zabawy
- 06:43 Urocze miejsca
- 06:46 Teraz się bawimy
- 06:49 Sunville
- 06:51 Kaczka i jej przyjaciele
- 06:53 Przygody kaczki
- 06:55 Afryka
- 06:57 Hiphopowy kaktus
- 07:00 Świat Mimo
- 07:02 Risto Gusto
- 07:06 Łazienka
- 07:09 Zwierzęta
- 07:11 Świat podwodny
- 07:13 Łazienka
- 07:15 Opowieści warzywne
- 07:18 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 07:21 Tempo Giusto
- 07:23 Zack i Ziggy
- 07:26 Raul
- 07:29 Risto Gusto
- 07:32 Lola i Liczby
- 07:35 Sippi Sappi
- 07:38 Wstawaj!
- 07:40 Wstawaj!
- 07:43 Mini opowiadania
- 07:45 Taniec
- 07:48 Sport, sport, sport
- 07:50 Opowieści warzywne
- 07:53 Teraz się bawimy
- 07:55 Raul
- 07:58 Afryka
- 08:01 Wstawaj!
- 08:03 Raul
- 08:05 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 08:09 Świat zwierząt
- 08:11 Wstawaj!
- 08:14 Sport, sport, sport
- 08:16 Świat zwierząt
- 08:20 Urocze miejsca
- 08:23 Wesołe królestwo
- 08:26 Monika i Rudi 2
- 08:29 Toobys
- 08:31 Kształcików
- 08:32 Co rośnie na drzewie?
- 08:34 Historie Henryka
- 08:36 Dinoland
- 08:38 Kształcików
- 08:39 Wesoła łąka
- 08:43 Kącik naukowy
- 08:46 Posłuchaj tego
- 08:49 Panni i Fanni
- 08:52 Jaki jest twój zawód ?
- 08:55 Miyu i Litto
- 08:57 Pixie 2
- 08:58 Monika i Rudi
- 09:01 Monika i Rudi 2
- 09:04 Toobys
- 09:06 Sippi Sappi
- 09:09 Pixie 2
- 09:10 Grupy
- 09:13 Panni i Fanni
- 09:16 Puffy i Tubby
- 09:20 Muzeum
- 09:23 Kolorowa magia
- 09:27 Monika i Rudi
- 09:29 Kaczka i jej przyjaciele
- 09:31 Tempo Giusto
- 09:33 Słodki dom
- 09:35 Pixie 2
- 09:36 Kaczka i jej przyjaciele
- 09:38 Słodki dom
- 09:39 Wesoła łąka
- 09:42 Monika i Rudi
- 09:45 Toobys
- 09:47 Afryka
- 09:50 Albert tłumaczy
- 09:54 Uczymy się
- 09:57 Hubbi i jego koledzy
- 09:59 Wesoła łąka
- 10:02 Tempo Giusto
- 10:04 Margo i Felix
- 10:07 Monika i Rudi 2
- 10:10 Monika i Rudi
- 10:14 Małe melodie
- 10:16 Słodki dom
- 10:17 DuckSchool
- 10:19 Zabawa w chowanego
- 10:22 Margo i Felix
- 10:25 Wesoła łąka
- 10:29 Historie Henryka
- 10:31 Sippi Sappi
- 10:33 Co rośnie na drzewie?
- 10:34 Kaczka i jej przyjaciele
- 10:36 Toobys
- 10:38 Kolorowa Klara
- 10:40 Lola i Liczby
- 10:42 Afryka
- 10:45 Mimo i Bobo
- 10:47 Toobys
- 10:50 Afryka
- 10:52 Kaczka i jej przyjaciele
- 10:54 Mały Didy
- 10:56 Przygody kaczki
- 10:58 Raul
- 11:01 Przygody kaczki
- 11:03 Mimo i Bobo
- 11:05 Uczymy się
- 11:08 Margo i Felix
- 11:11 Raul
- 11:14 Hop-hop
- 11:16 Brygada ogniowa
- 11:19 Kaczka i jej przyjaciele
- 11:21 Raul
- 11:23 ABC - duckBC
- 11:26 Mały Didy
- 11:28 Fin i Fianna
- 11:32 Drużyna lalek
- 11:34 Zoo
- 11:37 Skoczkowie Planet
- 11:41 Brygada ogniowa
- 11:43 Połączony świat
- 11:46 Zoo
- 11:49 Wesołe królestwo
- 11:52 Świat Mimo
- 11:54 Sztuka Leona
- 11:56 Mimo & Bobo PLUS
- 12:00 Zoo
- 12:03 Dinoland
- 12:06 Świat Mimo
- 12:08 Hiphopowy kaktus
- 12:12 Risto Gusto
- 12:15 Uczymy się
- 12:18 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 12:21 Małe, ale pracowite
- 12:23 Świat zabawek
- 12:27 Hiphopowy kaktus
- 12:30 Dinoland
- 12:33 Risto Gusto
- 12:36 Toby McFly
- 12:39 Afryka
- 12:41 Hubbi i jego koledzy
- 12:43 Sippi Sappi
- 12:45 Hop-hop
- 12:47 Hubbi i jego koledzy
- 12:49 Skoczkowie Planet
- 12:53 Drużyna lalek
- 12:56 Mimo i Bobo
- 12:58 Kaczka i jej przyjaciele
- 13:00 Mimo i Bobo
- 13:03 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 13:06 Świat zabawek
- 13:10 Połączony świat
- 13:13 Kaczka i Puszek
- 13:15 Mimo i Bobo
- 13:17 Zastęp strażaków
- 13:20 Mimo & Bobo PLUS
- 13:24 Świat Mimo
- 13:27 Hubbi się tym zajmie
- 13:30 Brygada ogniowa
- 13:32 Afryka
- 13:35 ABC - duckBC
- 13:38 Wesoła łąka
- 13:41 Fin i Fianna
- 13:44 Dotty i Kitty
- 13:48 Albert tłumaczy
- 13:52 Dźwięki wokół nas
- 13:55 Toobys
- 13:57 Zabawa w chowanego
- 14:00 Elfy przyrody
- 14:02 Małe melodie
- 14:04 Uczymy się
- 14:06 Kształcików
- 14:08 Monika i Rudi
- 14:11 Albert tłumaczy
- 14:13 Dźwięki wokół nas
- 14:15 Monika i Rudi
- 14:18 Kształcików
- 14:19 Uczymy się
- 14:21 Lola i Liczby
- 14:25 Słodki dom
- 14:26 Zack i Ziggy
- 14:29 Albert tłumaczy
- 14:31 Sippi Sappi
- 14:34 Kolorowa Klara
- 14:36 Kształcików
- 14:38 Hubbi i jego koledzy
- 14:40 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 14:43 Hop-hop
- 14:45 Świat Mimo
- 14:48 Elfy przyrody
- 14:49 Dźwięki wokół nas
- 14:51 Zabawa w chowanego
- 14:53 DuckSchool
- 14:56 Sippi Sappi
- 14:59 Świat Mimo
- 15:02 Zack i Ziggy
- 15:05 Mały Didy
- 15:07 Sippi Sappi
- 15:10 Elfy przyrody
- 15:11 Zabawa w chowanego
- 15:14 DuckSchool
- 15:17 Margo i Felix
- 15:20 Raul
- 15:23 Elfy przyrody
- 15:25 Afryka
- 15:27 Lola i Liczby
- 15:29 Mimo & Bobo PLUS
- 15:33 Hop-hop
- 15:35 Mimo i Bobo
- 15:37 Afryka
- 15:40 Świat Mimo
- 15:42 Toby McFly
- 15:45 Hiphopowy kaktus
- 15:48 Świat Mimo
- 15:50 Dźwięki wokół nas
- 15:52 Wesołe królestwo
- 15:55 Brygada ogniowa
- 15:58 Brygada ogniowa
- 16:01 Dotty i Kitty
- 16:05 Zack i Ziggy
- 16:08 Zabawa w chowanego
- 16:11 Mały Didy
- 16:13 Toobys
- 16:16 Elfy przyrody
- 16:17 Zabawa w chowanego
- 16:19 Co rośnie na drzewie?
- 16:20 Toby McFly
- 16:23 Toobys
- 16:27 Fin i Fianna
- 16:30 Hiphopowy kaktus
- 16:32 Tempo Giusto
- 16:34 Świat Mimo
- 16:36 Lola i Liczby
- 16:39 Raul
- 16:43 Afryka
- 16:45 Mimo & Bobo PLUS
- 16:49 Mimo i Bobo
- 16:51 Historie Henryka
- 16:53 Margo i Felix
- 16:56 Lola i Liczby
- 16:59 Zabawa w chowanego
- 17:03 Mimo i Bobo
- 17:05 Przygody kaczki
- 17:07 Albert tłumaczy
- 17:10 Lola i Liczby
- 17:12 Tempo Giusto
- 17:14 Mały Didy
- 17:17 Zabawa w chowanego
- 17:19 Hubbi się tym zajmie
- 17:22 Raul
- 17:24 Mimo i Bobo
- 17:27 Mimo & Bobo PLUS
- 17:31 Raul
- 17:34 Afryka
- 17:36 Raul
- 17:39 Hop-hop
- 17:41 Kaczka i jej przyjaciele
- 17:43 Wstawaj!
- 17:46 Zabawa w chowanego
- 17:48 Kolorowa Klara
- 17:50 Toobys
- 17:51 Lola i Liczby
- 17:54 Fin i Fianna
- 17:57 Co rośnie na drzewie?
- 17:59 Elfy przyrody
- 18:00 Albert tłumaczy
- 18:04 Słodki dom
- 18:06 Fin i Fianna
- 18:09 Kształcików
- 18:10 ABC - duckBC
- 18:13 Monika i Rudi
- 18:16 Zack i Ziggy
- 18:19 Uczymy się
- 18:21 Sippi Sappi
- 18:24 Kształcików
- 18:25 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 18:28 Mimo i Bobo
- 18:31 ABC - duckBC
- 18:34 Mimo i Bobo
- 18:37 Toobys
- 18:40 Uczymy się
- 18:43 Monika i Rudi
- 18:46 Afryka
- 18:48 Monika i Rudi
- 18:50 Raul
- 18:53 Margo i Felix
- 18:56 DuckSchool
- 18:59 Zoo
- 19:02 Restauracja
- 19:05 Zack i Ziggy
- 19:09 Hop-hop
- 19:11 Małe, ale pracowite
- 19:14 Tempo Giusto
- 19:16 Małe, ale pracowite
- 19:19 Elfy przyrody
- 19:20 Mały Didy
- 19:22 Monika i Rudi
- 19:25 Brygada ogniowa
- 19:28 Dinoland
- 19:30 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 19:33 Lola i Liczby
- 19:36 Historie Henryka
- 19:38 Drużyna lalek
- 19:40 Przygody kaczki
- 19:42 Raul
- 19:45 Kaczka i Puszek
- 19:48 Drużyna lalek
- 19:51 Drużyna lalek na ratunek
- 19:54 Hiphopowy kaktus
- 19:56 Zack i Ziggy
- 19:59 Mały Didy
- 20:02 Hiphopowy kaktus
- 20:06 Drużyna lalek na ratunek
- 20:09 Historie Henryka
- 20:11 Hop-hop
- 20:13 Formy są twoje
- 20:15 Uczymy się
- 20:18 Margo i Felix
- 20:21 Restauracja
- 20:24 Mały Didy
- 20:27 Pociąg
- 20:29 Kaczka i jej przyjaciele
- 20:31 Uczymy się
- 20:35 Przygody kaczki
- 20:37 Hubbi i jego koledzy
- 20:40 Brygada ogniowa
- 20:43 Elfy przyrody
- 20:45 Zabawa w chowanego
- 20:48 Lola i Liczby
- 20:50 Formy są twoje
- 20:52 Mimo i Bobo
- 20:55 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 20:58 Restauracja
- 21:01 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 21:04 Mimo i Bobo
- 21:07 Drużyna lalek
- 21:09 Cubie
- 21:12 Kolorowe koło
- 21:14 Wakacje
- 21:16 Kolorowe koło
- 21:19 Wakacje
- 21:21 Kolorowe koło
- 21:24 DuckSchool
- 21:26 Brygada ogniowa
- 21:28 Toobys
- 21:30 Mimo i Bobo
- 21:33 Toobys
- 21:35 Elfy przyrody
- 21:36 Mimo i Bobo
- 21:40 Kolorowe koło
- 21:42 Wakacje
- 21:44 Kolorowe koło
- 21:47 Wakacje
- 21:50 Kolorowe koło
- 21:53 Wakacje
- 21:56 Restauracja
- 22:00 Przygody kaczki
- 22:02 Dinoland
- 22:05 Mimo i Bobo
- 22:07 Drużyna lalek na ratunek
- 22:10 Hubbi i jego koledzy
- 22:13 Świat zabawek
- 22:16 Mini opowiadania
- 22:18 Pojazdy
- 22:21 Świat zwierząt
- 22:23 Puffy i Tubby
- 22:27 Posłuchaj tego
- 22:30 Sztuka Leona
- 22:32 Pociąg
- 22:35 Toby McFly
- 22:38 Uczymy się
- 22:40 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 22:44 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 22:46 Urocze miejsca
- 22:49 Świat elfów
- 22:52 Galaktyczni turyści
- 22:54 Safari
- 22:57 Kolorowa Klara
- 22:59 Lola i Liczby
- 23:01 Słodki dom
- 23:03 Toobys
- 23:05 Uczymy się
- 23:08 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 23:11 Słodki dom
- 23:12 Małe melodie
- 23:14 Monika i Rudi
- 23:17 Posłuchaj tego
- 23:20 Jaki jest twój zawód ?
- 23:23 Grupy
- 23:25 Posłuchaj tego
- 23:29 Grupy
- 23:31 Sippi Sappi
- 23:34 Historie Henryka
- 23:36 Fin i Fianna
- 23:39 Małe melodie
- 23:41 ABC - duckBC
- 23:44 Kolorowe koło
- 23:47 Muzeum
- 23:50 Kącik naukowy
- 23:53 Panni i Fanni
- 23:55 Muzeum
- 23:57 Kolorowa magia
- 00:00 Pory roku
- 01:03 Ulubione bajki
- 02:05 Uczymy się z ducktv
- 03:09 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 04:10 Pory roku
- 05:14 Uczymy się z ducktv
- 06:16 Ulubione bajki
- 07:19 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 08:19 Uczymy się z ducktv
- 10:25 Pory roku
- 11:28 Ulubione bajki
- 13:34 Uczymy się z ducktv
- 14:38 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 15:39 Pory roku
- 16:42 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 17:44 Uczymy się z ducktv
- 18:46 Bajki na dobranoc
- 19:48 Słodkie sny
- 20:49 Pory roku
- 21:52 Ulubione bajki
- 22:56 Uczymy się z ducktv
- 23:57 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 05:10 Z archiwum LaLiga
- 06:00 Ronaldo
- 06:40 Hugo Sanchez
- 07:15 Jorge Valdano
- 17:00 LaLiga Best 11 (Diego Forlan)
- 17:35 La Manita
- 21:00 Jorge Valdano
- 21:40 La Manita
- 12:00 The LaLiga EA Sports Champion
- 13:00 LaLiga Top Goals
- 18:00 Full Impact Season Review
- 19:00 LaLiga Promoted Teams
- 04:00 Full Impact Season Review
- 05:00 LaLiga Post-Season Show
- 06:00 Z archiwum LaLiga (5)
- 07:00 Z archiwum LaLiga (6)
- 14:00 LaLiga Top Scorer
- 14:30 LaLiga Best Goalkeeper
- 15:00 LaLiga Top Goals
- 22:00 Z archiwum LaLiga (3)
- 23:00 Z archiwum LaLiga (4)
- 00:00 Nomads Seeking Adventure (7)
- 00:30 Nomads Seeking Adventure (8)
- 01:00 X Games - Minneapolis (2)
- 02:00 Pro Bull Riders 2016 (4)
- 03:00 Rumble & Hum (8)
- 08:00 Voss Extreme Sports Week (1)
- 08:30 Voss Extreme Sports Week (2)
- 09:00 Fighting Fit (6)
- 10:00 Pro Bull Riders 2016 (27)
- 11:00 Rumble & Hum (1)
- 12:00 Beyond The Beaten Path (3)
- 13:00 X Games - Minneapolis (3)
- 14:00 Pro Bull Riders 2016 (15)
- 15:00 Pro Bull Riders 2016 (16)
- 16:00 Liga wyścigów dronów (3)
- 18:00 WWE Classic Gold (32)
- 18:30 WWE Classic Gold (33)
- 19:00 WWE SmackDown (31)
- 20:00 WWE SmackDown (32)
- 21:00 WWE NXT (16)
- 22:00 WWE - Main Event (16)
- 23:00 Liga wyścigów dronów (2)
- 04:20 Remont na 5+ (5)
- 04:50 Remont na 5+ (6)
- 05:15 Remont na 5+ (7)
- 05:40 Remont na 5+ (8)
- 06:00 77 TV 2 (Przypadki w pracy)
- 07:00 77 TV 2 (Fascynujące rekordy świata. Część 1)
- 08:00 Zakręcone stworzonka z internetu (10)
- 08:30 Zakręcone stworzonka z internetu (1)
- 09:00 Celnicy (2)
- 09:30 Celnicy (3)
- 10:00 Celnicy (4)
- 10:30 Celnicy (5)
- 11:05 Niezwykłe pomysły 17 (5)
- 11:30 Niezwykłe pomysły 17 (6)
- 12:00 Niezwykłe pomysły 17 (7)
- 12:30 Niezwykłe pomysły 17 (8)
- 13:00 Niezwykłe pomysły 17 (9)
- 13:25 Niezwykłe pomysły 17 (10)
- 13:55 Remont na 5+ (1)
- 14:20 Remont na 5+ (2)
- 14:50 Remont na 5+ (3)
- 15:15 Remont na 5+ (4)
- 15:40 Remont na 5+ (5)
- 16:00 Celnicy (6)
- 16:30 Celnicy (7)
- 17:00 Celnicy (8)
- 17:30 Celnicy 2 (1)
- 18:05 III Rzesza (Pancerna furia)
- 19:05 III Rzesza (Wrogi sojusz)
- 20:05 Demolka: Nowa Zelandia (5)
- 20:35 Demolka: Nowa Zelandia (6)
- 21:00 Demolka: Nowa Zelandia (7)
- 21:30 Demolka: Nowa Zelandia (8)
- 08:15 Cuda inżynierii 5 (1)
- 09:20 Top Gear 13 (5)
- 10:25 Top Gear 31 (3)
- 11:40 W warsztacie (6)
- 12:40 Top Gear 21 (6)
- 16:20 Top Gear: Ambitne porażki (2)
- 17:25 Top Gear 13 (5)
- 18:30 Gaz do dechy (3)
- 19:30 Top Gear 21 (7)
- 22:00 Gaz do dechy (4)
- 23:00 Nadzwyczajne maszyny (6)
- 08:15 Niezwykła przyroda Madagaskaru
- 09:25 Węże (Australia)
- 20:00 Najgroźniejsi łowcy (Jad)
- 21:00 Rok na Ziemi (Zima)
- 22:00 Kanada: cztery pory roku (Wiosna)
- 23:00 Z lotu ptaka