Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 00:00 Łowcy przeszłości (4)
- 01:00 Podróż przez historię (31)
- 01:30 Podróż przez historię (32)
- 02:00 Cel podróży (6)
- 02:30 Cel podróży (8)
- 03:00 Zadziwiająca nauka (5)
- 03:30 Zadziwiająca nauka (9)
- 08:15 Wyspy na pustyni
- 09:05 A to ciekawe! (3)
- 09:30 A to ciekawe! (4)
- 12:00 Anatolia - kraina moreli
- 13:00 Ratujmy bucardo
- 16:00 Wywrotowcy
- 17:00 Skarby Salomona
- 18:00 Z dala od miasta (9)
- 18:30 Z dala od miasta (10)
- 19:00 Trafalgar
- 00:35 Stream Nation (Cyberpunk 2077: Widmo Wolności, część 10)
- 01:05 Sim Racing Challenge 2022 (1)
- 01:20 Stream Nation (Assassin's Creed Valhalla, część 2)
- 02:00 Stream Nation (Wiedźmin 3: Dziki Gon, część 55)
- 02:30 Stream Nation (Wiedźmin 3: Dziki Gon, część 56)
- 02:55 Stream Nation (The Last of Us Part 2, część 5)
- 03:40 Robot Wars 3 (5)
- 12:35 Stream Nation (Dredge, część 2)
- 13:00 VR Day (3)
- 13:15 TVGry (371)
- 13:30 Stream Nation (Spider-Man 2, część 11)
- 00:00 Śpiewaj z Nami!
- 03:00 Młoda Polska
- 05:00 Śpiewaj z Nami!
- 06:00 Śpiewaj z rana!
- 08:00 Kultowe przeboje
- 10:00 Młoda Polska
- 11:00 Nastrojowe
- 13:00 Kochamy Lata 80!
- 13:30 Kochamy Lata 90!
- 14:00 Śpiewaj z Nami!
- 15:00 Młoda Polska
- 16:00 TOP Przeboje Roku
- 16:30 Pytania do Gwiazd
- 17:00 20 Najlepszych Wokalistów Lat 80.
- 06:00 Ultra poranek
- 07:30 Kuchnia na dziko
- 07:45 Kuchnia na dziko
- 08:00 Dziesięć największych skarbów
- 08:55 Dziesięć największych skarbów
- 09:50 Życie w oceanie
- 10:55 Prawdziwe potwory z oceanów
- 11:50 Ultra muzyka
- 18:05 Ultra hity
- 19:55 Życie w oceanie
- 20:55 Życie w oceanie
- 21:50 Ultra hity
- 23:05 Polska w 4K
- 06:00 Nuta Gold karaoke
- 08:00 Przeboje na dzień dobry
- 11:00 To był rok
- 12:00 Hity 80
- 14:00 Hity 90
- 16:00 To był rok
- 17:00 Hity eurodance
- 20:00 Gold impreza
- 23:00 Nuta Gold karaoke
- 06:00 Same hity!
- 10:00 Dzienna dawka rapu
- 14:00 Ulica mówi
- 15:00 Dzienna dawka rapu
- 16:00 1 na 1
- 16:15 Same hity!
- 18:00 Fresh
- 20:00 Dzienna dawka rapu
- 23:00 Bez cenzury
- 00:00 Dobra-noc
- 06:00 Budzik
- 09:00 Hitmix
- 11:00 Odlatowe hity
- 15:00 Top Dance Chart
- 16:00 Odlatowe hity
- 19:00 Halo, Warszawo!
- 20:00 Odlatowe hity
- 21:00 Kapsuła czasu
- 00:00 Best Hits
- 01:00 Best Polish
- 07:00 Best 00's
- 11:00 Best 90's
- 12:00 Best Ballads
- 13:00 Best 80's
- 16:00 Best 80's
- 23:00 Best 90's
- 06:00 Power karaoke
- 07:00 Słoneczny Power wake up!
- 09:00 Top Power 15 !
- 10:00 100% Power Dance
- 15:00 Power Classic
- 16:00 Power mix
- 17:00 Top Power 15 !
- 18:00 Classic Euro i Disco Dance
- 19:00 Power mix
- 22:30 Power karaoke
- 06:00 Śpiewaj z NUTA.TV!
- 08:00 Poranna nakrętka
- 11:00 Hit NUTA
- 13:00 Hit NUTA
- 15:00 Best of 2000+
- 18:00 Hit NUTA
- 20:00 Imprezowa NUTA
- 23:00 Śpiewaj z NUTA.TV!
- 00:00 Feature film
- 01:30 English in focus (2)
- 01:40 English in focus (7)
- 01:50 English in focus (8)
- 02:00 Feature film
- 04:00 English united (13)
- 04:10 3ways2 (16)
- 04:20 English in focus (52)
- 04:30 English 911 2 (149)
- 04:35 English 911 2 (150)
- 04:40 English 911 2 (151)
- 05:00 Art land (17)
- 05:05 Art land (18)
- 05:10 Crafty hands 2 (9)
- 05:20 Okey-dokey (9)
- 05:30 Once upon a time (9)
- 05:40 Words to grow (17)
- 05:45 Words to grow (18)
- 05:50 English playtime (3)
- 06:00 Magic science (3)
- 06:15 Yummy for mummy (4)
- 06:25 Yummy for mummy (5)
- 06:35 Kids in action (5)
- 06:40 Kids in action (6)
- 06:45 Alfred & wilfred (2)
- 06:50 Alfred & wilfred (12)
- 07:00 Simple phrases (3)
- 07:10 Life around (3)
- 07:15 Life around (37)
- 07:20 Life around (46)
- 07:25 City grammar (8)
- 07:35 Basic lexis (54)
- 07:40 Basic lexis (55)
- 07:45 Step by step 2 (1)
- 07:50 Step by step 2 (2)
- 08:00 Film set (3)
- 08:15 Here and there (81)
- 08:25 Here and there (82)
- 08:35 Study choice (10)
- 08:40 Euronews. futuris (14)
- 08:45 Euronews. futuris (15)
- 08:50 Euronews. futuris (16)
- 09:00 This day in history
- 09:10 Easy talk (4)
- 09:20 Let's talk (4)
- 09:35 English in focus (14)
- 09:45 English 911 2 (19)
- 09:50 English 911 2 (20)
- 09:55 English 911 2 (24)
- 10:00 The language of business (25)
- 10:15 The language of business (26)
- 10:30 Business words (25)
- 10:35 Business words (26)
- 10:40 3ways2 (26)
- 10:45 3ways2 (27)
- 10:50 Best of the best (10)
- 10:55 Best of the best (11)
- 11:00 Art land (17)
- 11:05 Art land (18)
- 11:10 Crafty hands 2 (9)
- 11:20 Okey-dokey (9)
- 11:30 Once upon a time (9)
- 11:40 Words to grow (17)
- 11:45 Words to grow (18)
- 11:50 English playtime (3)
- 12:00 Magic science (3)
- 12:15 Yummy for mummy (4)
- 12:25 Yummy for mummy (5)
- 12:35 Kids in action (5)
- 12:40 Kids in action (6)
- 12:45 Alfred & wilfred (2)
- 12:50 Alfred & wilfred (12)
- 13:00 Film set (31)
- 13:15 Film set (32)
- 13:30 Film set (33)
- 13:40 Easy talk (29)
- 13:45 Euronews. futuris (47)
- 13:50 Euronews. futuris (48)
- 13:55 Euronews. futuris (49)
- 14:00 English united
- 14:10 English united
- 14:20 3ways2 (17)
- 14:30 English in focus (53)
- 15:00 This day in history
- 15:10 Labour of love (7)
- 15:25 What did they say (28)
- 15:30 What did they say (29)
- 15:35 English 911 2 (145)
- 15:40 Keep fit (2)
- 16:00 Grammar wise (10)
- 16:25 City grammar (6)
- 16:35 City grammar (9)
- 16:45 City grammar (11)
- 17:00 Feature film
- 18:30 The language of business (25)
- 18:45 The language of business (26)
- 19:00 Simple phrases (3)
- 19:10 Life around (3)
- 19:15 Life around (37)
- 19:20 Life around (46)
- 19:25 City grammar (8)
- 19:35 Basic lexis (54)
- 19:40 Basic lexis (55)
- 19:45 Step by step 2 (1)
- 19:50 Step by step 2 (2)
- 20:00 This day in history
- 20:10 Easy talk (4)
- 20:20 Let's talk (4)
- 20:35 English in focus (14)
- 20:45 English 911 2 (19)
- 20:50 English 911 2 (20)
- 20:55 English 911 2 (24)
- 21:00 Feature film
- 23:10 This day in history
- 23:20 Labour of love (7)
- 23:35 What did they say (28)
- 23:40 What did they say (29)
- 23:45 English 911 2 (145)
- 23:50 Keep fit (2)
- 00:30 FREEDOM
- 04:00 Информационные сюжеты
- 05:00 Смотрите сами
- 05:30 Информационные сюжеты
- 06:00 Наше время
- 06:30 Информационные сюжеты
- 07:00 FREEDOM
- 09:00 Люди доброй воли
- 09:30 Информационные сюжеты
- 10:00 Тайная жизнь матрешки
- 10:15 Информационные сюжеты
- 10:30 Виновники войны
- 11:00 FREEDOM
- 12:00 Документальный фильм
- 12:45 FREEDOM
- 14:00 Смотрите сами
- 14:30 Информационные сюжеты
- 15:00 Наше время
- 15:30 FREEDOM
- 17:00 Ваши деньги
- 17:30 FREEDOM
- 20:00 Наше время
- 20:30 FREEDOM
- 21:30 Документальный фильм
- 22:15 Информационные сюжеты
- 23:00 Гимн Украины
- 23:02 Информационные сюжеты
- 10:00 НОВИНИ
- 10:10 Інформаційний марафон з Лесею Вакулюк та Андрієм Сайчуком
- 11:00 НОВИНИ
- 11:10 ПолітКлуб з Віталієм Портниковим
- 16:00 НОВИНИ
- 16:10 Інформаційний марафон з Мартою Оліярник та Антоном Борковським
- 17:00 НОВИНИ
- 17:10 Великий ефір Василя Зими
- 20:00 BBC News Украина
- 20:15 Вердикт з Сергієм Руденком
- 21:00 Футбольний формат
- 22:00 Свобода Live
- 23:00 Час-Time
- 23:30 Власні назви з Мирославою Барчук
- 00:00 Le journal
- 00:15 French Connections
- 00:30 Le journal
- 00:45 The 51 Percent
- 01:00 Le journal
- 01:15 France In Focus
- 01:30 Le journal
- 01:45 Arts24
- 02:00 Le journal
- 02:15 French Connections
- 02:21 Fashion
- 02:30 Le journal
- 02:45 Eye on Africa
- 03:00 Le journal
- 03:10 Reporters
- 03:30 Le journal
- 03:40 Revisited
- 04:00 Le journal
- 04:15 Access Asia
- 04:30 Le journal
- 04:45 The 51 Percent
- 05:00 Le journal
- 05:15 Eye on Africa
- 05:30 Le journal
- 05:45 Arts24
- 06:00 Le journal
- 06:15 France In Focus
- 06:30 Le journal
- 06:45 Focus
- 06:50 Sports
- 07:00 Le journal
- 07:15 The 51 Percent
- 07:30 Le journal
- 07:45 Focus
- 07:50 Sports
- 08:00 Le journal
- 08:15 Arts24
- 08:30 Le journal
- 08:45 Focus
- 08:50 Sports
- 09:00 Le journal
- 09:30 Le journal
- 10:00 Le journal
- 10:15 French Connections
- 10:30 Le journal
- 10:45 French Connections
- 10:51 Fashion
- 11:00 Le journal
- 11:15 Talking Europe
- 11:30 Le journal
- 11:45 The Observers
- 11:51 Focus
- 12:00 Le journal
- 12:16 Arts24
- 12:30 Le journal
- 12:45 Focus
- 12:50 Sports
- 13:00 Le journal
- 13:30 Le journal
- 14:00 Le journal
- 14:15 France In Focus
- 14:30 Le journal
- 14:45 Focus
- 14:50 You Are Here
- 15:00 Le journal
- 15:15 French Connections
- 15:30 Le journal
- 15:45 Talking Europe
- 16:00 Le journal
- 16:15 The 51 Percent
- 16:30 Le journal
- 16:45 Reporters
- 17:00 Le journal
- 17:15 Arts24
- 17:30 Le journal
- 17:45 The 51 Percent
- 18:00 Le journal
- 18:15 France In Focus
- 18:30 Le journal
- 18:45 Focus
- 18:50 You Are Here
- 19:00 Le journal
- 19:15 French Connections
- 19:30 Le journal
- 19:45 The 51 Percent
- 20:00 Le journal
- 20:30 Le journal
- 21:00 Le journal
- 21:15 Reporters
- 21:30 Le journal
- 21:46 Eye on Africa
- 22:00 Le journal
- 22:15 French Connections
- 22:21 You Are Here
- 22:30 Le journal
- 22:46 Eye on Africa
- 23:00 Le journal
- 23:15 Arts24
- 23:30 Le journal
- 23:45 Eye on Africa
- 00:00 Le journal
- 00:15 L'invité de l'économie
- 00:30 Le journal
- 00:45 Reporters France 24
- 01:00 Le journal
- 01:15 Le journal de l'Afrique
- 01:30 Le journal
- 01:45 A l'affiche
- 02:00 Le journal
- 02:15 Plan B
- 02:21 Focus
- 02:30 Le journal
- 02:45 En tete a tete
- 03:00 Le journal
- 03:15 Reporters plus
- 04:00 Le journal
- 04:15 The Observers
- 04:21 Focus
- 04:30 Le journal
- 04:45 Outre-mer
- 05:00 Le journal
- 05:15 En tete a tete
- 05:30 Le journal
- 05:45 Le journal de l'Afrique
- 06:00 Le journal
- 06:15 L'entretien de l'intelligence économique
- 06:30 Le journal
- 06:45 Focus
- 06:50 Sports
- 07:00 Le journal
- 07:15 Reporters France 24
- 07:30 Le journal
- 07:45 Focus
- 07:50 Sports
- 08:00 Le journal
- 08:30 Le journal
- 09:00 Le journal
- 09:15 A l'affiche
- 09:30 Le journal
- 09:45 Focus
- 09:50 Sports
- 10:00 Le journal
- 10:15 C'est en France
- 10:30 Le journal
- 10:45 Plan B
- 10:51 The Observers
- 11:00 Le journal
- 11:10 Ici l'Europe
- 11:30 Le journal
- 11:45 L'entretien de l'intelligence économique
- 12:00 Le journal
- 12:15 A l'affiche
- 12:30 Le journal
- 12:45 Focus
- 12:50 Sports
- 13:00 Le journal
- 13:30 Le journal
- 14:00 Le journal
- 14:15 Reporters France 24
- 14:30 Le journal
- 14:45 L'entretien de l'intelligence économique
- 15:00 Le journal
- 15:10 Ici l'Europe
- 15:30 Le journal
- 15:40 Le Paris des arts
- 16:00 Le journal
- 16:15 Plan B
- 16:21 Focus
- 16:30 Le journal
- 16:45 A l'affiche
- 17:00 Le journal
- 17:15 Reporters plus
- 18:00 Le journal
- 18:10 Mardi politique
- 18:30 Le journal
- 18:45 Reporters France 24
- 19:00 Le journal
- 19:15 Focus
- 19:20 The Observers
- 19:30 Le journal
- 19:45 C'est en France
- 20:00 Le journal
- 20:30 Le journal
- 21:00 Le journal
- 21:15 A l'affiche
- 21:30 Le journal
- 21:45 Le journal de l'Afrique
- 22:00 Le journal
- 22:15 L'entretien de l'intelligence économique
- 22:30 Le journal
- 22:45 Le journal de l'Afrique
- 23:00 Le journal
- 23:10 Billet retour
- 23:30 Le journal
- 23:40 Légendes urbaines
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (286)
- 02:05 Dzikie pszczoły (31)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Pogoda
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1284)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Kiedy potarga je wiatr...)
- 04:35 Igrzyska w regionach
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Eko patent (8)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Niezwykłe miejsca (Muzeum Ziemi - bursztyny)
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Żurawina nie tylko dla głuszca)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Cały ten sport
- 08:30 Panorama
- 08:44 Pogoda
- 08:45 Stulecie Winnych 4 (46)
- 09:30 W labiryncie (Breloczek)
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Wyczyn)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Rączka gotuje
- 11:40 Naturalnie Lubelskie (Park Krajobrazowy Puszczy Solskiej)
- 12:00 Fascynujące miejsca: Fascynujący Schwarzwald
- 12:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kołbacz)
- 12:30 Wędrówki starszaków
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Sielskie życie
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Panorama
- 14:43 Pogoda
- 14:45 Forum "Panoramy"
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia (65)
- 16:00 Na sygnale (Uwaga na pasożyty)
- 16:30 Panorama flesz
- 16:43 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Droga
- 17:20 Którędy po sztukę (Möller)
- 17:30 Panorama flesz
- 17:35 Wiatrak
- 17:50 Pomorze na weekend (Łeba)
- 18:15 Gotyckie szaty
- 18:30 Panorama
- 18:55 Panorama sport
- 18:58 Pogoda
- 19:00 Forum "Panoramy"
- 19:15 Doktor Ewa (Trudny wybór)
- 19:50 Czytanie przed spaniem (Zabawa w chowanego)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1993)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Panorama
- 21:40 Panorama sport
- 21:43 Pogoda
- 21:45 Forum "Panoramy"
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (523)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (286)
- 02:05 Dzikie pszczoły (31)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Pogoda
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1284)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Kiedy potarga je wiatr...)
- 04:35 Igrzyska w regionach
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Eko patent (8)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Niezwykłe miejsca (Muzeum Ziemi - bursztyny)
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Żurawina nie tylko dla głuszca)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Arka
- 08:25 U Pana Boga w ogródku (5/12)
- 09:05 Polacy światu (Wojciech Trojanowski)
- 09:10 Europa z bliska
- 09:25 Smaki świata - pośród mórz (6)
- 09:48 A to polski właśnie... (Zapożyczenia)
- 09:50 Wokół nas
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Wyczyn)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Rączka gotuje
- 11:40 Naturalnie Lubelskie (Park Krajobrazowy Puszczy Solskiej)
- 12:00 Fascynujące miejsca: Fascynujący Schwarzwald
- 12:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kołbacz)
- 12:30 Wędrówki starszaków
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Sielskie życie
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Na tropie przypraw. Pikantnie i słodko (Tymianek)
- 14:56 Muzealne opowieści (59)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia (65)
- 16:00 Na sygnale (Uwaga na pasożyty)
- 16:30 Kronika - flesz
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Telezakupy
- 17:30 Reportaż sportowy (ŻNIN - 2 eliminacje Motorowodnych MŚ Formuły 125, Formuły 250, Formuły 500)
- 17:49 Felietony WOT (Sztuka w kadrze Traumatrasse)
- 17:58 Dzieła, arcydzieła (Pamiętnik Lenartowicza)
- 18:04 Smaki świata - pośród mórz
- 18:27 Pogoda
- 18:30 Kronika
- 18:49 Pogoda
- 18:51 Wokół nas (Niezwykłe narodziny)
- 19:00 Cisza nad rozlewiskiem (10/13)
- 19:45 Świat pomiarów
- 19:56 Sekrety świata (Włochy)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1993)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:29 Pogoda
- 21:30 Kronika (Podsumowanie Dnia)
- 21:48 Pogoda
- 21:49 Rozmowa dnia
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (523)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (286)
- 02:05 Dzikie pszczoły (31)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Pogoda
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1284)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Kiedy potarga je wiatr...)
- 04:35 Igrzyska w regionach
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Eko patent (8)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Niezwykłe miejsca (Muzeum Ziemi - bursztyny)
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Żurawina nie tylko dla głuszca)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Starszaki
- 08:30 Teleskop
- 08:35 Prognoza pogody
- 08:38 Łączymy z archiwum TVP Poznań
- 09:30 Teleskop
- 09:36 Prognoza pogody
- 09:38 Wiadomości sportowe
- 09:48 Rozmowa dnia
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Wyczyn)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Rączka gotuje
- 11:40 Naturalnie Lubelskie (Park Krajobrazowy Puszczy Solskiej)
- 12:00 Fascynujące miejsca: Fascynujący Schwarzwald
- 12:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kołbacz)
- 12:30 Wędrówki starszaków
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Sielskie życie
- 14:15 Europa z bliska
- 14:31 Teleskop
- 14:37 Prognoza pogody
- 14:39 Wielkopolska każdego dnia (16 lipca)
- 14:44 Alfabet Wielkopolski (Polanie)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia (65)
- 16:00 Na sygnale (Uwaga na pasożyty)
- 16:30 Teleskop
- 16:37 Prognoza pogody
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Sportowy weekend
- 17:30 Teleskop kulturalny
- 17:35 Prognoza pogody
- 17:37 Księga przestrzeni
- 18:03 Poza miastem - Europejska wieś
- 18:16 Warci, niewarci
- 18:30 Teleskop
- 18:48 Prognoza pogody
- 18:49 Wielkopolska każdego dnia (16 lipca)
- 18:55 Naturalnie, na zdrowie
- 19:15 Czysta energia (Biomasa jako źródło energii, która odnawia się co roku)
- 19:41 Dwór życiem malowany (Stare Popowo)
- 19:57 Prognoza pogody
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1993)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:29 Teleskop
- 21:45 Prognoza pogody
- 21:47 Wiadomości sportowe
- 21:54 Teleskop kulturalny
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (523)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (286)
- 02:05 Dzikie pszczoły (31)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Pogoda
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1284)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Kiedy potarga je wiatr...)
- 04:35 Igrzyska w regionach
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Eko patent (8)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Niezwykłe miejsca (Muzeum Ziemi - bursztyny)
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Żurawina nie tylko dla głuszca)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Wyczyn)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Rączka gotuje
- 11:40 Naturalnie Lubelskie (Park Krajobrazowy Puszczy Solskiej)
- 12:00 Fascynujące miejsca: Fascynujący Schwarzwald
- 12:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kołbacz)
- 12:30 Wędrówki starszaków
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Sielskie życie
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Księga przestrzeni (Na sportowo)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia (65)
- 16:00 Na sygnale (Uwaga na pasożyty)
- 16:30 Obiektyw
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Z Internetu na antenę (Warszawska 50 - Joanna Kozłowska)
- 17:10 Słownik polsko@polski
- 17:35 To je Borowicz. Podróże ze smakiem
- 17:57 Języczek u wagi (Anatomia)
- 18:07 Zwierzaki (Mrówki)
- 18:13 Przegląd suwalski
- 18:30 Obiektyw
- 18:53 Gość "Obiektywu"
- 19:03 Prognoza pogody
- 19:05 Święte Krynice
- 19:24 U źródeł wiary
- 19:56 Warto tam być
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1993)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:28 Warto tam być
- 21:30 Obiektyw
- 21:50 Prognoza pogody
- 21:51 Przystanek Kultura (Twórcy - Adam Zieleniecki)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (523)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (286)
- 02:05 Dzikie pszczoły (31)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Pogoda
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1284)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Kiedy potarga je wiatr...)
- 04:35 Igrzyska w regionach
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Eko patent (8)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Niezwykłe miejsca (Muzeum Ziemi - bursztyny)
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Żurawina nie tylko dla głuszca)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Liczy się pasja (Małgorzata Głodowska-Marszałek)
- 08:15 Szlakiem drewnianych kościołów (Żabno)
- 08:30 Świadkowie czasu (Zrozumieć, co się stało...)
- 08:50 Urywki z rozrywki
- 09:00 Pełnia wiary
- 09:25 Bezbłędnie (Maryja)
- 09:45 Głos dnia
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Wyczyn)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Rączka gotuje
- 11:40 Naturalnie Lubelskie (Park Krajobrazowy Puszczy Solskiej)
- 12:00 Fascynujące miejsca: Fascynujący Schwarzwald
- 12:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kołbacz)
- 12:30 Wędrówki starszaków
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Sielskie życie
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Pogoda
- 14:35 ABC zdrowia (Osteoporoza)
- 14:45 Głos dnia
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia (65)
- 16:00 Na sygnale (Uwaga na pasożyty)
- 16:30 Głos regionu
- 16:43 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:15 Z historią na Ty
- 17:35 Unia kulinarna
- 18:00 Nie taki internet straszny
- 18:15 Przedziwna Puszcza Białowieska
- 18:30 Głos regionu
- 18:49 Pogoda
- 18:50 Głos dnia
- 19:00 Informacje kulturalne
- 19:15 Gra Warszawa
- 19:40 Małe miejscowości - wielcy ludzie (Między piórem a kuźnią)
- 19:55 Pogoda
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1993)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Głos regionu
- 21:44 Pogoda
- 21:45 Głos dnia
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (523)
- 23:40 Sprawa dla reportera