Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 00:30 Dzika kuchnia (5)
- 01:05 Dzika kuchnia (7)
- 01:40 Dzika kuchnia (1)
- 02:15 Dzika kuchnia (2)
- 02:45 Dzika kuchnia (3)
- 03:20 Dzika kuchnia (4)
- 03:50 Dzika kuchnia (5)
- 04:25 Dzika kuchnia (7)
- 04:55 Dzika kuchnia (1)
- 05:25 Dzika kuchnia (2)
- 05:30 Dzika kuchnia (2)
- 06:00 Remont na 5+ (8)
- 06:25 Remont na 5+ (1)
- 06:50 Remont na 5+ (2)
- 07:15 Remont na 5+ (3)
- 07:40 Remont na 5+ (4)
- 08:05 Dzika kuchnia (10)
- 08:35 Dzika kuchnia (1)
- 09:05 Dzika kuchnia (2)
- 09:35 Dzika kuchnia (3)
- 10:10 Przepis na remont 2 (12)
- 10:35 Przepis na remont 2 (13)
- 11:05 Przepis na remont 2 (14)
- 11:30 Przepis na remont 2 (15)
- 15:00 Przepis na remont 2 (16)
- 15:30 Przepis na remont 2 (17)
- 16:00 Przepis na remont 2 (18)
- 16:30 Przepis na remont 2 (19)
- 17:00 Domy marzeń - nad morzem 7 (19)
- 04:20 Zdrowie w Twoich rękach (Zdrowe odżywianie)
- 04:40 Czy wiesz, co jesz? (Ryby)
- 05:10 Potęga zdrowia 3 (Uzależnienia, jak leczyć)
- 05:45 Szlachetne zdrowie (Chirurgia okulistyczna)
- 06:00 Operacja zdrowie 3 (Alergie)
- 06:35 Zapytaj lekarza 3 (6)
- 07:10 Zdrowie w Twoich rękach (Depresja)
- 07:30 Szlachetne zdrowie (Astma)
- 07:50 Potęga zdrowia 4 (Proktologia)
- 12:20 Szpital dziecięcy. Kansas (1)
- 12:50 Kierunek zdrowie (Tętniak)
- 13:20 Pytania do doktora (Seks)
- 16:25 Operacja zdrowie 3 (Alergie)
- 17:00 Pytania do doktora (Seks)
- 17:40 Łowcy smaków (12)
- 18:20 Happy i Zen (12)
- 19:00 Moje życie XXL (12)
- 20:00 Nocna zmiana 2 (4)
- 20:55 Żyj jak Laila (13)
- 21:35 Chwile traumy (3)
- 22:55 Dr Miami (7)
- 23:25 Dr Miami (8)
- 23:55 Dziecięcy oddział ratunkowy (4)
- 00:10 Family Guy: Głowa rodziny 20 (Spotkanie)
- 00:40 Family Guy: Głowa rodziny 20 (Zarazki i Chwalipięta)
- 01:10 Family Guy: Głowa rodziny 20 (Dwór Peterschmidta)
- 01:40 Family Guy: Głowa rodziny 20 (Urodzinowy szmugler)
- 02:10 Bajer z Bel-Air (Myślał indyk)
- 02:40 Bajer z Bel-Air (Wiedza to potęga)
- 03:10 Bajer z Bel-Air (Straszliwe początki)
- 03:40 Wszyscy kochają Raymonda (Szkoda, że nie jestem Gusem)
- 04:05 Wszyscy kochają Raymonda (Standardowe odchylenie)
- 04:35 Wszyscy kochają Raymonda (Popatrz sobie, ale nie dotykaj)
- 05:35 Brzydula Betty (Musical)
- 06:30 Brzydula Betty 2 (Jak Betty znów mogła żałować)
- 07:25 Melissa i Joey 3 (Rodzinne święta w nowym stylu)
- 07:50 Melissa i Joey 4 (Moralna propozycja)
- 00:00 PitBull
- 02:10 Tylko strach
- 08:20 Kabaretowy rejs (141)
- 09:10 Kabaretowy rejs (144)
- 10:00 Och! Kabaret (1)
- 11:00 Cudowne miejsce
- 13:00 Książę
- 13:10 Nóż w wodzie
- 15:25 Gdzie jest generał?
- 20:00 Wenecja
- 22:35 Koniec sezonu na lody
- 00:40 Śmierć jeździ konno
- 02:55 Gdańsk 1939
- 04:05 Zakręcone stworzonka z internetu (4)
- 04:35 Zakręcone stworzonka z internetu (5)
- 05:00 77 TV 2 (Katastrofy lotnicze, część 1)
- 06:00 Zameldowani (9)
- 06:30 Zameldowani (10)
- 07:00 Zameldowani (11)
- 07:25 Zameldowani (12)
- 07:55 Zameldowani (13)
- 08:25 Zameldowani 2 (1)
- 08:55 Zameldowani 2 (2)
- 09:25 Zameldowani 2 (3)
- 09:55 Zakręcone stworzonka z internetu (1)
- 10:20 Bonanza (27)
- 11:25 Bonanza (28)
- 16:40 Bonanza (2)
- 17:50 III Rzesza (Obrona Renu)
- 18:55 Bez prawa do życia
- 20:00 Wściekła pięść
- 22:25 Żołnierz doskonały
- 04:40 Bulionerzy (Wyścig)
- 05:10 Bulionerzy (Wolny strzelec)
- 05:35 Bulionerzy (Kanał intelektualny)
- 06:00 Kabaretowe hity (2)
- 06:45 Matki, żony i kochanki (12)
- 07:45 Matki, żony i kochanki (13)
- 08:55 Kojak (Biała śmierć)
- 16:00 Kojak (12)
- 17:00 Premiera: Kojak (13)
- 18:05 Komisarz Rex 5 (Okup)
- 19:05 Hudson i Rex 2 (Psia pochodnia)
- 20:00 Łowcy umysłów
- 22:10 Robocop 2
- 00:00 Trzy siostry (225)
- 01:00 Dzika miłość (105)
- 02:00 Teresa (21)
- 03:00 Okrutne miasto (45)
- 04:00 Przypieczętowany los (97)
- 05:00 Sploty nienawiści (2)
- 06:00 Niezwyciężona miłość (41)
- 07:00 Trzy siostry (225)
- 08:00 Dzika miłość (105)
- 09:00 Teresa (21)
- 10:00 Okrutne miasto (45)
- 11:00 Przypieczętowany los (97)
- 12:00 Sploty nienawiści (2)
- 13:00 Dzika miłość (105)
- 14:00 Trzy siostry (225)
- 15:00 Niezwyciężona miłość (41)
- 16:00 Niezwyciężona miłość (42)
- 17:00 Trzy siostry (226)
- 18:00 Dzika miłość (106)
- 19:00 Teresa (22)
- 20:00 Okrutne miasto (46)
- 21:00 Przypieczętowany los (98)
- 22:00 Sploty nienawiści (3)
- 23:00 Niezwyciężona miłość (42)
- 01:00 Znaki (3)
- 02:00 Pod jednym dachem z mordercą 4 (5)
- 03:00 Pod jednym dachem z mordercą 4 (6)
- 04:00 Znaki (3)
- 05:00 Znaki 2 (7)
- 06:00 Totalcar 7 (8)
- 06:35 Prezentuj broń! (39)
- 07:40 Kafejka za rogiem 5 (1)
- 08:40 Kafejka za rogiem 5 (2)
- 09:50 Najdroższy rejs świata (3)
- 00:55 Nocny lot
- 02:40 Prezentuj broń! (54)
- 03:45 Prezentuj broń! (55)
- 04:50 Prezentuj broń! (56)
- 05:45 Blok promocyjny AXN Black
- 06:00 Zagadki z przeszłości 2 (6)
- 06:55 Xena: Wojownicza księżniczka 2 (4)
- 07:55 Słoneczny patrol 8 (17)
- 08:55 Drużyna A 2 (3)
- 09:55 Zagadki z przeszłości 2 (6)
- 10:55 Xena: Wojownicza księżniczka 2 (4)
- 11:55 Drużyna A 2 (3)
- 14:55 Drużyna A 2 (4)
- 20:00 W ciemność. Star Trek
- 00:30 Winnice miłości 2 (79)
- 01:40 Prezentuj broń! (7)
- 02:45 Prezentuj broń! (8)
- 03:45 Prezentuj broń! (9)
- 04:50 Prezentuj broń! (10)
- 05:40 Blok promocyjny AXN White
- 06:00 Winnice miłości 2 (79)
- 07:15 Candice Renoir 10 (1)
- 08:35 Candice Renoir 10 (2)
- 09:40 Domek na prerii 8 (1)
- 10:50 Domek na prerii 8 (2)
- 11:50 Cztery siostry (36)
- 13:10 Winnice miłości 2 (79)
- 14:20 Candice Renoir 10 (3)
- 15:25 Candice Renoir 10 (4)
- 16:35 Domek na prerii 8 (3)
- 17:40 Domek na prerii 8 (4)
- 21:00 Żona na niby
- 23:20 Cztery siostry (37)
- 00:05 Fala ognia
- 02:00 Błękitna laguna
- 04:20 Bonanza (Ucieczka do Ponderosy)
- 05:20 Zakończenie programu
- 05:45 Bonanza (Dzień sądu)
- 06:40 To nie ze mną 2 (3)
- 07:15 To nie ze mną 2 (4)
- 07:50 Poirot (Trzecia lokatorka)
- 09:55 Poirot (Pora przypływu)
- 12:00 Joga dla dwojga
- 13:55 Airliner - Bitwa w przestworzach
- 15:50 Panna Marple: Nemezis
- 17:55 Poirot (Wielka czwórka)
- 20:00 Demony wojny wg Goi
- 22:05 Kickboxer
- 05:30 Obóz skautów
- 06:55 Magia malin
- 08:15 Gdy płoną lasy
- 09:50 Nico jednorożec
- 12:50 Latarnicy
- 14:25 Tajemnica pieczęci smoka
- 16:25 Irlandzki numer
- 18:00 Jack Hunter i grobowiec Akenatena
- 19:35 Juliusz Cezar
- 21:00 Klub tajemnic
- 22:40 Sarkazm wielokrotny
- 00:30 Pure and Natural
- 01:15 Formuła
- 02:45 Pechowa siódemka
- 04:10 Zakończenie programu
- 06:30 Link do zbrodni
- 08:10 Łąka zgubionych butów
- 09:45 Cesarz
- 13:00 Skarb Jesse'ego Jamesa
- 14:40 Tygrysy ze stacji Shagou
- 16:40 Wyspa skarbów
- 18:15 Amerykanin
- 20:00 Ostatni samarytanin
- 21:30 Wielkie oszustwo
- 22:55 Clover Bend
- 00:40 Nowe życie
- 01:55 Yoko - droga życia
- 03:55 Ostatni dzień sierpnia
- 05:10 Nielegalne szwalnie
- 06:00 Bajeczka dla przeciętniaków
- 06:15 Na posterunku
- 07:20 Gorączka złota
- 08:45 Wyprane brudy na słońcu
- 09:00 Hostessa
- 10:25 Fabiu
- 10:55 Scena dla Joan
- 12:00 Schengen
- 12:10 Prawdziwy uśmiech
- 13:35 Sztama
- 13:45 Aicha
- 14:10 Odosobnienie
- 15:35 Dingi
- 15:45 Pościg
- 17:10 Koniec wojny
- 18:55 Nigdy nie jest za późno
- 19:10 Szarada
- 22:35 Nieznajoma w kobiecie
- 01:20 Julia
- 03:40 Klub miliarderów
- 08:10 To nie ze mną (12)
- 08:40 Kto zabił ciotkę Cookie?
- 10:35 Książę i ja
- 12:25 Na przekór całemu światu
- 14:05 Pan Pip
- 16:00 Maudie
- 17:55 Kolejny rok
- 20:00 Obsesja Eve 2 (7)
- 20:45 Houdini i Doyle (1)
- 21:30 Cake
- 23:10 Życie nie gryzie
- 01:45 Klik News (49)
- 10:00 Ikony - 10 min. (Robert De Niro)
- 10:10 Burza (81)
- 11:05 Najpiękniejsza brzydula (82)
- 11:55 Klik News (51)
- 12:05 Moda na sukces 34 (8587)
- 12:35 Moda na sukces 34 (8588)
- 13:00 The Queen of Flow 2 (37)
- 13:50 Między gwiazdami (odc_150)
- 14:15 Dziesięć najlepszych (Filmy, które chronią środowisko)
- 14:35 Planetarium (163)
- 14:55 Willy agent (24)
- 15:10 Warsztat filmowy (WF_116)
- 15:30 Klik News (51)
- 15:40 Ikony - 10 min. (Audrey Hepburn)
- 15:55 Muzyczny express (139)
- 16:15 Klik News (51)
- 16:30 Klik News (52)
- 16:35 The Queen of Flow 2 (45)
- 17:25 Najpiękniejsza brzydula (76)
- 18:20 Ale lapsus (6)
- 18:30 Arabela (Gołąbek przychodzi z pomocą)
- 19:05 Klik News (52)
- 19:20 Przypadki kryminalne (Antropologia)
- 20:20 Moda na sukces 34 (8588)
- 20:50 Klik News (52)
- 20:55 Moda na sukces 34 (8589)
- 21:25 Słomiany wdowiec
- 23:20 Caboblanco
- 00:45 Dom na przeklętym wzgórzu
- 02:20 Death Race 2000
- 04:10 TNT Jackson
- 05:50 Willy agent (23)
- 06:00 Niewolnica Isaura (14)
- 06:40 Żyjąca planeta - Portret Ziemi (14)
- 07:05 Vidocówka (2)
- 07:15 Olimpiada, część 2
- 10:30 Ty tam jesteś - Pearl Harbor
- 11:00 Bitwa o San Pietro
- 11:40 Tu i Teraz (FilmoFenomeny)
- 14:25 Ale lapsus (5)
- 14:35 Herod Wielki
- 16:15 Najpiękniejsza brzydula (90)
- 17:10 Karetka (1)
- 18:25 Triumf miłości (93)
- 19:25 The Queen of Flow 2 (11)
- 20:20 Moda na sukces 34 (8291)
- 20:50 Moda na sukces 34 (8292)
- 21:25 Lata 90. (2)
- 22:45 Pasażer w deszczu
- 01:05 Pasmo ciekawostek
- 04:55 Program kulinarny
- 05:25 Propozycje do "Szlagierowej listy"
- 06:00 Telesprzedaż
- 10:00 Przegląd prasy
- 10:10 Muzyczne dzień dobry
- 10:35 Przy muzyce po Śląsku
- 11:30 Spotkanie z balladą
- 12:40 Columbo 5 (1)
- 14:20 Chicago Fire 3 (15)
- 15:15 Pasmo ciekawostek
- 15:55 Przegląd prasy
- 16:00 Silesia flesz; Pogoda
- 16:10 Podróże z wędrownymi motylami
- 16:45 Przy muzyce po Śląsku
- 17:45 Silesia flesz; Pogoda
- 18:00 Napisała: Morderstwo 3 (3)
- 19:00 Chicago Fire 3 (16)
- 19:55 Columbo 4 (5)
- 22:40 Pasmo ciekawostek
- 23:00 Silesia flesz; Pogoda
- 23:15 Kino TVS: Rosamunde Pilcher: Zawsze z tobą
- 00:00 Fighting Rookies 2014
- 00:50 Fighting Rookies 2014
- 01:40 Sporty walki: We Love MMA 52
- 04:05 Hard Knocks Fighting (9)
- 04:55 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:10 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:20 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:25 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:40 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:45 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 06:00 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 06:15 Boks: LNK Boxing Night 5 w Rydze