Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 04:00 Kakao z Esmeraldas
- 05:00 Butan - w poszukiwaniu szczęścia
- 06:00 Gdzie jest Sułtan?
- 07:00 Czarna mamba - pocałunek śmierci
- 08:00 Lodołamacze arktyczne
- 08:55 Skarby Salomona
- 09:45 Dzika Brytania z Rayem Mearsem (1)
- 16:00 Boteti - powracająca rzeka
- 17:00 Tajemnica ciemnej materii
- 20:00 Zenit (7)
- 20:30 Zenit (8)
- 21:00 Nepalscy żołnierze z Korony Himalajów
- 22:00 Tajemnica ginących pszczół
- 23:30 Nowa granica (2)
- 00:30 Stream Nation (Cyberpunk 2077: Widmo Wolności, część 11)
- 01:05 Stream Nation (Assassin's Creed Valhalla, część 3)
- 01:50 Stream Nation (Wiedźmin 3: Dziki Gon, część 57)
- 02:20 Stream Nation (Wiedźmin 3: Dziki Gon, część 58)
- 02:55 Stream Nation (The Last of Us Part 2, część 6)
- 03:35 Robot Wars 3 (6)
- 08:20 VR Day (2)
- 08:30 TVGry (395)
- 08:50 Stream Nation (The Artful Escape, część 4)
- 09:20 Let's Replay (Crossout, część 3)
- 09:40 TVGry (396)
- 00:00 Śpiewaj z Nami!
- 03:00 Młoda Polska
- 05:00 Śpiewaj z Nami!
- 06:00 Śpiewaj z rana!
- 08:00 Kultowe przeboje
- 10:00 Młoda Polska
- 11:00 Nastrojowe
- 13:00 Kochamy Lata 90!
- 13:30 Kochamy Lata 80!
- 14:00 Śpiewaj z Nami!
- 15:00 Młoda Polska
- 16:00 TOP Przeboje Roku
- 16:30 To Był Hit!
- 17:00 55 Najlepszych Polskich Przebojów
- 06:00 Ultra poranek
- 07:30 Kuchnia na dziko
- 07:45 Kuchnia na dziko
- 08:00 Dziesięć największych skarbów
- 08:55 Dziesięć największych skarbów
- 09:50 Życie w oceanie
- 10:55 Prawdziwe potwory z oceanów
- 11:50 Ultra muzyka
- 18:05 Ultra hity
- 19:55 Prawdziwe potwory z oceanów
- 20:55 Prawdziwe potwory z oceanów
- 21:50 Ultra hity
- 23:05 Polska w 4K
- 06:00 Nuta Gold karaoke
- 08:00 Przeboje na dzień dobry
- 11:00 To był rok
- 12:00 Hity 80
- 14:00 Hity 90
- 16:00 To był rok
- 17:00 Hity eurodance
- 20:00 Gold impreza
- 23:00 Nuta Gold karaoke
- 06:00 Same hity!
- 10:00 Dzienna dawka rapu
- 16:00 Same hity!
- 17:00 Wydział newsów
- 17:15 Same hity!
- 18:00 Klasyka gatunku
- 20:00 1 na 1
- 20:15 Dzienna dawka rapu
- 21:30 Chat gp... suja
- 21:45 Dzienna dawka rapu
- 23:00 Bez cenzury
- 00:00 Dobra-noc
- 06:00 Budzik
- 09:00 Hitmix
- 11:00 Odlatowe hity
- 15:00 Hits Around the World
- 16:00 Odlatowe hity
- 19:00 Polish muzykę
- 20:00 Odlatowe hity
- 21:00 Kapsuła czasu
- 00:00 Best Hits
- 01:00 Best Polish
- 07:00 Best 00's
- 11:00 Best 90's
- 12:00 Best Ballads
- 13:00 Best 80's
- 16:00 Best 80's
- 23:00 Best 90's
- 06:00 Power karaoke
- 07:00 Słoneczny Power wake up!
- 09:00 Top Power 15 !
- 10:00 100% Power Dance
- 15:00 Power Classic
- 16:00 Power mix
- 17:00 Top Power 15 !
- 18:00 Classic Euro i Disco Dance
- 19:00 Power mix
- 22:30 Power karaoke
- 06:00 Śpiewaj z NUTA.TV!
- 08:00 Poranna nakrętka
- 11:00 Hit NUTA
- 13:00 Hit NUTA
- 15:00 Best of 2000+
- 18:00 Hit NUTA
- 20:00 Imprezowa NUTA
- 23:00 Śpiewaj z NUTA.TV!
- 00:00 Feature film
- 01:30 City grammar (6)
- 01:40 City grammar (9)
- 01:50 City grammar (11)
- 02:00 Feature film
- 04:10 English united (14)
- 04:20 English united (15)
- 04:30 3ways2 (17)
- 04:40 English in focus (53)
- 05:00 Art land (19)
- 05:05 Art land (20)
- 05:10 Crafty hands 2 (10)
- 05:20 Okey-dokey (10)
- 05:30 Once upon a time (10)
- 05:40 Words to grow (19)
- 05:45 Words to grow (20)
- 05:50 English playtime (4)
- 06:00 Magic science (4)
- 06:15 Yummy for mummy (6)
- 06:25 Kids in action (7)
- 06:30 Kids in action (8)
- 06:35 Alfred & wilfred (1)
- 06:40 Alfred & wilfred (13)
- 06:45 A school day in the uk (2)
- 07:00 Simple phrases (4)
- 07:10 Life around (4)
- 07:15 Life around (38)
- 07:20 Life around (47)
- 07:25 Grammar wise (9)
- 07:50 Basic lexis (4)
- 07:55 Basic lexis (5)
- 08:00 Mojo morning (15)
- 08:15 All about (43)
- 08:20 All about (44)
- 08:25 All about (45)
- 08:30 Here and there (29)
- 08:40 Here and there (30)
- 08:50 Euronews. smart regions (15)
- 09:00 This day in history
- 09:10 Easy talk (5)
- 09:20 Let's talk (5)
- 09:35 English in focus (15)
- 09:45 English 911 2 (30)
- 09:50 English 911 2 (31)
- 09:55 English 911 2 (34)
- 10:00 Perfect english (31)
- 10:05 Perfect english (32)
- 10:10 English in focus (32)
- 10:20 Let's read right (16)
- 10:25 Basic lexis (49)
- 10:35 Basic lexis (50)
- 10:45 Basic lexis (51)
- 10:55 Step by step 2 (17)
- 11:00 Art land (19)
- 11:05 Art land (20)
- 11:10 Crafty hands 2 (10)
- 11:20 Okey-dokey (10)
- 11:30 Once upon a time (10)
- 11:40 Words to grow (19)
- 11:45 Words to grow (20)
- 11:50 English playtime (4)
- 12:00 Magic science (4)
- 12:15 Yummy for mummy (6)
- 12:25 Kids in action (7)
- 12:30 Kids in action (8)
- 12:35 Alfred & wilfred (1)
- 12:40 Alfred & wilfred (13)
- 12:45 A school day in the uk (2)
- 13:00 Mojo morning (17)
- 13:15 Easy talk (30)
- 13:20 All about (46)
- 13:25 All about (47)
- 13:30 All about (48)
- 13:35 Here and there (31)
- 13:45 Here and there (32)
- 13:55 Euronews. smart regions (16)
- 14:00 English united (16)
- 14:05 English united (17)
- 14:20 3ways2 (18)
- 14:30 English in focus (54)
- 15:00 This day in history
- 15:10 Keep fit (20)
- 15:20 Keep fit (21)
- 15:30 What did they say (70)
- 15:35 What did they say (71)
- 15:40 What did they say (72)
- 15:45 What did they say (63)
- 16:00 Grammar wise (12)
- 16:25 English is the key (4)
- 16:35 English is the key (5)
- 16:45 English is the key (6)
- 17:00 Feature film
- 18:30 Basic lexis (49)
- 18:40 Basic lexis (50)
- 18:50 Basic lexis (51)
- 19:00 Simple phrases (4)
- 19:10 Life around (4)
- 19:15 Life around (38)
- 19:20 Life around (47)
- 19:25 Grammar wise (9)
- 19:50 Basic lexis (4)
- 19:55 Basic lexis (5)
- 20:00 This day in history
- 20:10 Easy talk (5)
- 20:20 Let's talk (5)
- 20:35 English in focus (15)
- 20:45 English 911 2 (30)
- 20:50 English 911 2 (31)
- 20:55 English 911 2 (34)
- 21:00 Feature film
- 23:10 This day in history
- 23:20 Keep fit (20)
- 23:30 Keep fit (21)
- 23:40 What did they say (70)
- 23:45 What did they say (71)
- 23:50 What did they say (72)
- 23:55 What did they say (63)
- 00:30 FREEDOM
- 04:00 Информационные сюжеты
- 05:00 Ваши деньги
- 05:30 Информационные сюжеты
- 06:00 Наше время
- 06:30 Информационные сюжеты
- 07:00 FREEDOM
- 09:00 Антизомби
- 09:15 Гражданская оборона
- 09:30 Информационные сюжеты
- 10:30 Ваши деньги
- 11:00 FREEDOM
- 12:00 Документальный фильм
- 12:45 FREEDOM
- 14:00 Люди доброй воли
- 14:30 Информационные сюжеты
- 15:00 Наше время
- 15:30 FREEDOM
- 17:00 Последний день диктатора
- 17:30 FREEDOM
- 20:00 Наше время
- 20:30 FREEDOM
- 21:30 Документальный фильм
- 22:15 Информационные сюжеты
- 23:00 Гимн Украины
- 23:02 Информационные сюжеты
- 00:15 Судовий контроль з Тетяною Шустровою
- 00:30 Колаборанти
- 00:45 Великий ефір Василя Зими
- 02:30 Beraber. Разом
- 03:15 Вердикт з Сергієм Руденком
- 10:00 НОВИНИ
- 10:10 Інформаційний марафон з Лесею Вакулюк та Андрієм Сайчуком
- 11:00 НОВИНИ
- 11:10 Вердикт з Сергієм Руденком
- 16:00 НОВИНИ
- 16:10 Хроніки інформаційної війни
- 16:45 Колаборанти
- 17:00 НОВИНИ
- 17:10 Великий ефір Василя Зими
- 20:00 ВВС News Україна
- 20:15 Вердикт з Сергієм Руденком
- 21:00 Хроніки інформаційної війни
- 21:30 Колаборанти
- 22:00 Свобода Live
- 23:00 Час-Time
- 23:30 Вердикт з Сергієм Руденком
- 00:00 Le journal
- 00:15 French Connections
- 00:30 Le journal
- 00:45 The 51 Percent
- 01:00 Le journal
- 01:15 France In Focus
- 01:30 Le journal
- 01:45 Arts24
- 02:00 Le journal
- 02:15 French Connections
- 02:21 Fashion
- 02:30 Le journal
- 02:45 Eye on Africa
- 03:00 Le journal
- 03:10 Reporters
- 03:30 Le journal
- 03:40 Revisited
- 04:00 Le journal
- 04:15 France In Focus
- 04:30 Le journal
- 04:45 Reporters
- 05:00 Le journal
- 05:15 Eye on Africa
- 05:30 Le journal
- 05:45 Arts24
- 06:00 Le journal
- 06:15 France In Focus
- 06:30 Le journal
- 06:45 Focus
- 06:50 Sports
- 07:00 Le journal
- 07:15 The 51 Percent
- 07:30 Le journal
- 07:45 Focus
- 07:50 Sports
- 08:00 Le journal
- 08:15 Arts24
- 08:30 Le journal
- 08:45 Focus
- 08:50 Sports
- 09:00 Le journal
- 09:30 Le journal
- 10:00 Le journal
- 10:15 French Connections
- 10:30 Le journal
- 10:45 French Connections
- 10:51 Fashion
- 11:00 Le journal
- 11:10 People And Profit
- 11:22 You Are Here
- 11:30 Le journal
- 11:40 Revisited
- 12:00 Le journal
- 12:16 Arts24
- 12:30 Le journal
- 12:45 Focus
- 12:50 Sports
- 13:00 Le journal
- 13:30 Le journal
- 14:00 Le journal
- 14:15 France In Focus
- 14:30 Le journal
- 14:45 Focus
- 14:50 You Are Here
- 15:00 Le journal
- 15:15 French Connections
- 15:30 Le journal
- 15:45 Talking Europe
- 16:00 Le journal
- 16:15 The 51 Percent
- 16:30 Le journal
- 16:45 France In Focus
- 17:00 Le journal
- 17:15 Arts24
- 17:30 Le journal
- 17:45 Access Asia
- 18:00 Le journal
- 18:15 France In Focus
- 18:30 Le journal
- 18:45 Focus
- 18:50 You Are Here
- 19:00 Le journal
- 19:15 French Connections
- 19:30 Le journal
- 19:45 The 51 Percent
- 20:00 Le journal
- 20:30 Le journal
- 21:00 Le journal
- 21:15 Reporters
- 21:30 Le journal
- 21:46 Eye on Africa
- 22:00 Le journal
- 22:15 French Connections
- 22:21 You Are Here
- 22:30 Le journal
- 22:46 Eye on Africa
- 23:00 Le journal
- 23:15 Arts24
- 23:30 Le journal
- 23:45 Eye on Africa
- 00:00 Le journal
- 00:15 L'invité de l'économie
- 00:30 Le journal
- 00:45 Reporters France 24
- 01:00 Le journal
- 01:15 Le journal de l'Afrique
- 01:30 Le journal
- 01:45 A l'affiche
- 02:00 Le journal
- 02:10 Ici l'Europe
- 02:45 L'entretien de l'intelligence économique
- 02:55 Le journal
- 02:57 L'instant mobile
- 03:00 Le journal
- 03:10 Billet retour
- 03:30 Le journal
- 03:40 L'instant mobile
- 03:45 A l'affiche
- 04:00 Le journal
- 04:15 Actuelles
- 04:30 Le journal
- 04:45 Pas2quartier
- 04:51 Mode
- 05:00 Le journal
- 05:15 L'invité de l'économie
- 05:30 Le journal
- 05:45 Le journal de l'Afrique
- 06:00 Le journal
- 06:15 L'entretien de l'intelligence économique
- 06:30 Le journal
- 06:45 Focus
- 06:50 Sports
- 07:00 Le journal
- 07:15 Reporters France 24
- 07:30 Le journal
- 07:45 Focus
- 07:50 Sports
- 08:00 Le journal
- 08:30 Le journal
- 09:00 Le journal
- 09:15 A l'affiche
- 09:30 Le journal
- 09:45 Focus
- 09:50 Sports
- 10:00 Le journal
- 10:15 C'est en France
- 10:30 Le journal
- 10:45 Plan B
- 10:51 The Observers
- 11:00 Le journal
- 11:10 Ici l'Europe
- 11:30 Le journal
- 11:40 Face a face
- 12:00 Le journal
- 12:15 A l'affiche
- 12:30 Le journal
- 12:45 Focus
- 12:50 Sports
- 13:00 Le journal
- 13:30 Le journal
- 14:00 Le journal
- 14:15 Reporters France 24
- 14:30 Le journal
- 14:45 L'entretien de l'intelligence économique
- 15:00 Le journal
- 15:15 Actuelles
- 15:30 Le journal
- 15:45 Pas2quartier
- 15:52 Mode
- 16:00 Le journal
- 16:15 L'entretien de l'intelligence économique
- 16:30 Le journal
- 16:45 A l'affiche
- 17:00 Le journal
- 17:10 Billet retour
- 17:30 Le journal
- 17:40 Ici l'Europe
- 18:00 Le journal
- 18:10 Face a face
- 18:30 Le journal
- 18:40 Reporters France 24
- 18:52 L'instant mobile
- 19:00 Le journal
- 19:15 Focus
- 19:20 The Observers
- 19:30 Le journal
- 19:45 C'est en France
- 20:00 Le journal
- 20:30 Le journal
- 21:00 Le journal
- 21:15 A l'affiche
- 21:30 Le journal
- 21:45 Le journal de l'Afrique
- 22:00 Le journal
- 22:12 Face a face
- 22:30 Le journal
- 22:44 Le journal de l'Afrique
- 23:00 Le journal
- 23:10 Billet retour
- 23:30 Le journal
- 23:40 Légendes urbaines
- 00:40 Panorama
- 01:05 Pogoda
- 01:10 Dziedzictwo (287)
- 02:05 Dzikie pszczoły (32)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:45 Pogoda
- 03:55 Info Wilno (1285)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Siłaczka z Kamionka)
- 04:35 Tacy byliśmy (Jak się bawiliśmy)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 Niezwykłe miejsca (Muzeum Ziemi - budynek z zewnątrz)
- 06:30 Przystanek slow food (Miody)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Reportaż TVP Gdańsk
- 08:30 Panorama
- 08:44 Pogoda
- 08:45 Reportaż TVP Gdańsk
- 09:30 Reportaż TVP Gdańsk
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom (6)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Agroregion (14)
- 13:55 Tajemniczy świat zwierząt (19)
- 14:15 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (Wriezen - Siekierki)
- 14:30 Panorama
- 14:43 Pogoda
- 14:45 Forum "Panoramy"
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Posługa w Giżycku
- 15:40 Niezwykłe miejsca (Fotoplastikon)
- 15:50 ZUS bez tajemnic
- 16:00 Na sygnale (Kompletny zawał)
- 16:30 Panorama flesz
- 16:43 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Reportaż TVP Gdańsk
- 17:30 Panorama flesz
- 18:05 Raport gospodarczy
- 18:30 Panorama
- 18:50 Panorama sport
- 18:57 Pogoda
- 19:00 Forum "Panoramy"
- 19:15 Droga
- 19:45 Reportaż TVP Gdańsk
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Jerzy Stuhr. Sam ze sobą
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Panorama
- 21:40 Panorama sport
- 21:42 Pogoda
- 21:44 Forum "Panoramy"
- 22:00 Przepis dnia (65)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (524)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Nadajnik i morfina)
- 00:40 Panorama
- 01:05 Pogoda
- 01:10 Dziedzictwo (287)
- 02:05 Dzikie pszczoły (32)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:45 Pogoda
- 03:55 Info Wilno (1285)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Siłaczka z Kamionka)
- 04:35 Tacy byliśmy (Jak się bawiliśmy)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 Niezwykłe miejsca (Muzeum Ziemi - budynek z zewnątrz)
- 06:30 Przystanek slow food (Miody)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom (6)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Agroregion (14)
- 13:55 Tajemniczy świat zwierząt (19)
- 18:00 Polskie Parki Narodowe (Park Narodowy Gór Stołowych)
- 18:27 Pogoda
- 18:30 Kronika
- 18:50 Pogoda
- 18:51 Wokół nas
- 19:00 Cisza nad rozlewiskiem (11/13)
- 19:45 Dlaczego krowa... (Jelenie)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Jerzy Stuhr. Sam ze sobą
- 21:25 Program lokalny
- 21:29 Pogoda
- 21:30 Kronika (Podsumowanie Dnia)
- 21:48 Pogoda
- 21:49 Rozmowa dnia
- 22:00 Przepis dnia (65)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (524)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Nadajnik i morfina)
- 00:40 Panorama
- 01:05 Pogoda
- 01:10 Dziedzictwo (287)
- 02:05 Dzikie pszczoły (32)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:45 Pogoda
- 03:55 Info Wilno (1285)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Siłaczka z Kamionka)
- 04:35 Tacy byliśmy (Jak się bawiliśmy)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 Niezwykłe miejsca (Muzeum Ziemi - budynek z zewnątrz)
- 06:30 Przystanek slow food (Miody)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Ewa i jej goście
- 08:30 Teleskop
- 08:35 Prognoza pogody
- 08:38 Łączymy z archiwum TVP Poznań
- 09:30 Teleskop
- 09:36 Prognoza pogody
- 09:38 Wiadomości sportowe
- 09:48 Rozmowa dnia
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom (6)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Agroregion (14)
- 13:55 Tajemniczy świat zwierząt (19)
- 14:15 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (Wriezen - Siekierki)
- 14:31 Teleskop
- 14:37 Prognoza pogody
- 14:40 Wielkopolska każdego dnia (17 lipca)
- 14:45 Dlaczego krowa...
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Posługa w Giżycku
- 15:40 Niezwykłe miejsca (Fotoplastikon)
- 15:50 ZUS bez tajemnic
- 16:00 Na sygnale (Kompletny zawał)
- 16:30 Teleskop
- 16:37 Prognoza pogody
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Telekurier
- 17:29 Teleskop kulturalny
- 17:34 Prognoza pogody
- 17:36 Igrzyska w regionach
- 18:03 Prosto z lasu
- 18:16 Rozmowa dnia
- 18:30 Teleskop
- 18:48 Prognoza pogody
- 18:49 Wielkopolska każdego dnia (18 lipca)
- 18:55 Czas na muzykę
- 19:45 Reportaż TVP Poznań
- 19:57 Prognoza pogody
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Jerzy Stuhr. Sam ze sobą
- 21:25 Program lokalny
- 21:29 Teleskop
- 21:45 Prognoza pogody
- 21:47 Wiadomości sportowe
- 21:54 Teleskop kulturalny
- 22:00 Przepis dnia (65)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (524)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Nadajnik i morfina)
- 00:40 Panorama
- 01:05 Pogoda
- 01:10 Dziedzictwo (287)
- 02:05 Dzikie pszczoły (32)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:45 Pogoda
- 03:55 Info Wilno (1285)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Siłaczka z Kamionka)
- 04:35 Tacy byliśmy (Jak się bawiliśmy)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 Niezwykłe miejsca (Muzeum Ziemi - budynek z zewnątrz)
- 06:30 Przystanek slow food (Miody)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Gość "Obiektywu"
- 08:10 Przegląd suwalski
- 08:24 Warto tam być
- 08:27 Panorama litewska
- 08:34 Przegląd ukraiński
- 08:48 Muszelki Wigier 2023 - Młodzi w Suwałkach (1)
- 09:43 Walizka
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom (6)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Agroregion (14)
- 13:55 Tajemniczy świat zwierząt (19)
- 16:00 Na sygnale (Kompletny zawał)
- 16:30 Obiektyw
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Kuchnia polskich Żydów (Sukkot: Co jadano w szałasach?)
- 17:26 Kamperem po południu
- 17:41 Abecadło astronomii (Jowisz)
- 17:51 Kierunek Paryż
- 18:11 Panorama łomżyńska
- 18:26 Warto tam być
- 18:30 Obiektyw
- 18:53 Gość "Obiektywu"
- 19:03 Sport
- 19:07 Prognoza pogody
- 19:09 Tydzień białoruski
- 19:31 Przegląd ukraiński
- 19:43 Panorama litewska
- 19:51 Reportaż na deser (Sztuka i dom)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Jerzy Stuhr. Sam ze sobą
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Obiektyw
- 21:50 Prognoza pogody
- 21:51 Sport
- 21:56 Warto tam być
- 22:00 Przepis dnia (65)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (524)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Nadajnik i morfina)
- 00:40 Panorama
- 01:05 Pogoda
- 01:10 Dziedzictwo (287)
- 02:05 Dzikie pszczoły (32)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:45 Pogoda
- 03:55 Info Wilno (1285)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Siłaczka z Kamionka)
- 04:35 Tacy byliśmy (Jak się bawiliśmy)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 Niezwykłe miejsca (Muzeum Ziemi - budynek z zewnątrz)
- 06:30 Przystanek slow food (Miody)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom (6)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Agroregion (14)
- 13:55 Tajemniczy świat zwierząt (19)
- 14:15 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (Wriezen - Siekierki)
- 14:30 Pogoda
- 14:35 Obalamy mity medyczne
- 14:40 Bezbłędnie (Maryja)
- 14:45 Głos dnia
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Posługa w Giżycku
- 15:40 Niezwykłe miejsca (Fotoplastikon)
- 15:50 ZUS bez tajemnic
- 16:00 Na sygnale (Kompletny zawał)
- 16:30 Głos regionu
- 16:43 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:15 Nie taki internet straszny
- 17:30 Gra Warszawa
- 17:55 Obalamy mity medyczne
- 18:00 Przedziwna Puszcza Białowieska
- 18:15 L jak las (4/24)
- 18:30 Głos regionu
- 18:49 Pogoda
- 18:50 Głos dnia
- 19:00 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki (Pallotyni z Karczówki)
- 19:30 Moda na język polski (Fotografia)
- 19:55 Pogoda
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Jerzy Stuhr. Sam ze sobą
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Głos regionu
- 21:44 Pogoda
- 21:45 Głos dnia
- 22:00 Przepis dnia (65)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (524)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Nadajnik i morfina)