Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 00:40 Panorama
- 01:05 Pogoda
- 01:10 Dziedzictwo (287)
- 02:05 Dzikie pszczoły (32)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:45 Pogoda
- 03:55 Info Wilno (1285)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Siłaczka z Kamionka)
- 04:35 Tacy byliśmy (Jak się bawiliśmy)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 Niezwykłe miejsca (Muzeum Ziemi - budynek z zewnątrz)
- 06:30 Przystanek slow food (Miody)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Gość "Obiektywu"
- 08:10 Przegląd suwalski
- 08:24 Warto tam być
- 08:27 Panorama litewska
- 08:34 Przegląd ukraiński
- 08:48 Muszelki Wigier 2023 - Młodzi w Suwałkach (1)
- 09:43 Walizka
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom (6)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Agroregion (14)
- 13:55 Tajemniczy świat zwierząt (19)
- 16:00 Na sygnale (Kompletny zawał)
- 16:30 Obiektyw
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Kuchnia polskich Żydów (Sukkot: Co jadano w szałasach?)
- 17:26 Kamperem po południu
- 17:41 Abecadło astronomii (Jowisz)
- 17:51 Kierunek Paryż
- 18:11 Panorama łomżyńska
- 18:26 Warto tam być
- 18:30 Obiektyw
- 18:53 Gość "Obiektywu"
- 19:03 Sport
- 19:07 Prognoza pogody
- 19:09 Tydzień białoruski
- 19:31 Przegląd ukraiński
- 19:43 Panorama litewska
- 19:51 Reportaż na deser (Sztuka i dom)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Jerzy Stuhr. Sam ze sobą
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Obiektyw
- 21:50 Prognoza pogody
- 21:51 Sport
- 21:56 Warto tam być
- 22:00 Przepis dnia (65)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (524)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Nadajnik i morfina)
- 00:40 Panorama
- 01:05 Pogoda
- 01:10 Dziedzictwo (287)
- 02:05 Dzikie pszczoły (32)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:45 Pogoda
- 03:55 Info Wilno (1285)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Siłaczka z Kamionka)
- 04:35 Tacy byliśmy (Jak się bawiliśmy)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 Niezwykłe miejsca (Muzeum Ziemi - budynek z zewnątrz)
- 06:30 Przystanek slow food (Miody)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom (6)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Agroregion (14)
- 13:55 Tajemniczy świat zwierząt (19)
- 14:15 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (Wriezen - Siekierki)
- 14:30 Pogoda
- 14:35 Obalamy mity medyczne
- 14:40 Bezbłędnie (Maryja)
- 14:45 Głos dnia
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Posługa w Giżycku
- 15:40 Niezwykłe miejsca (Fotoplastikon)
- 15:50 ZUS bez tajemnic
- 16:00 Na sygnale (Kompletny zawał)
- 16:30 Głos regionu
- 16:43 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:15 Nie taki internet straszny
- 17:30 Gra Warszawa
- 17:55 Obalamy mity medyczne
- 18:00 Przedziwna Puszcza Białowieska
- 18:15 L jak las (4/24)
- 18:30 Głos regionu
- 18:49 Pogoda
- 18:50 Głos dnia
- 19:00 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki (Pallotyni z Karczówki)
- 19:30 Moda na język polski (Fotografia)
- 19:55 Pogoda
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Jerzy Stuhr. Sam ze sobą
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Głos regionu
- 21:44 Pogoda
- 21:45 Głos dnia
- 22:00 Przepis dnia (65)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (524)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Nadajnik i morfina)
- 00:40 Panorama
- 01:05 Pogoda
- 01:10 Dziedzictwo (287)
- 02:05 Dzikie pszczoły (32)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:45 Pogoda
- 03:55 Info Wilno (1285)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Siłaczka z Kamionka)
- 04:35 Tacy byliśmy (Jak się bawiliśmy)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 Niezwykłe miejsca (Muzeum Ziemi - budynek z zewnątrz)
- 06:30 Przystanek slow food (Miody)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Lato na ROD'os
- 08:30 Zbliżenia - flesz
- 08:45 Nożem i widelcem (Tatar z pomidorów z domowymi klopsikami)
- 09:00 Studio lato
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom (6)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Agroregion (14)
- 13:55 Tajemniczy świat zwierząt (19)
- 16:00 Na sygnale (Kompletny zawał)
- 16:30 Zbliżenia
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Audycje komitetów wyborczych
- 17:03 Astronarium
- 17:30 Studio lato
- 18:23 Audycje komitetów wyborczych
- 18:30 Zbliżenia - wydanie główne
- 18:55 Pogoda
- 19:00 Unia kulinarna (137)
- 19:20 Weterynarze z sercem
- 19:45 Po obu stronach Wisły
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Jerzy Stuhr. Sam ze sobą
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Zbliżenia - wieczorne
- 21:45 Sport
- 21:50 Pogoda wieczorna
- 22:00 Przepis dnia (65)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (524)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Nadajnik i morfina)
- 00:40 Panorama
- 01:05 Pogoda
- 01:10 Dziedzictwo (287)
- 02:05 Dzikie pszczoły (32)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:45 Pogoda
- 03:55 Info Wilno (1285)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Siłaczka z Kamionka)
- 04:35 Tacy byliśmy (Jak się bawiliśmy)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 Niezwykłe miejsca (Muzeum Ziemi - budynek z zewnątrz)
- 06:30 Przystanek slow food (Miody)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Nad Odrą
- 08:51 Magazyn reporterski
- 09:05 Leśny kalejdoskop
- 09:19 Abecadło astronomii
- 09:27 Twój punkt widzenia
- 09:31 Poranny gość Radia Zachód
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom (6)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Agroregion (14)
- 13:55 Tajemniczy świat zwierząt (19)
- 14:15 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (Wriezen - Siekierki)
- 14:30 Informacje lubuskie - flesz
- 14:34 Sport
- 14:38 Prognoza pogody
- 14:40 Magazyn reporterski
- 14:55 Twój punkt widzenia
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Posługa w Giżycku
- 15:40 Niezwykłe miejsca (Fotoplastikon)
- 15:50 ZUS bez tajemnic
- 16:00 Na sygnale (Kompletny zawał)
- 16:30 Informacje lubuskie
- 16:39 Sport
- 16:43 Prognoza pogody
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Piosenka u Ciebie
- 17:24 Twój punkt widzenia
- 17:27 Informacje lubuskie - flesz
- 17:32 Sport
- 17:35 Prognoza pogody
- 17:38 Astronarium
- 18:01 Psia służba
- 18:25 Twój punkt widzenia
- 18:30 Informacje lubuskie
- 18:51 Sport
- 18:56 Prognoza pogody
- 18:59 Magazyn reporterski
- 19:14 Leśny kalejdoskop
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Jerzy Stuhr. Sam ze sobą
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Informacje lubuskie
- 21:53 Sport
- 21:57 Prognoza pogody
- 22:00 Przepis dnia (65)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (524)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Nadajnik i morfina)
- 00:40 Panorama
- 01:05 Pogoda
- 01:10 Dziedzictwo (287)
- 02:05 Dzikie pszczoły (32)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:45 Pogoda
- 03:55 Info Wilno (1285)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Siłaczka z Kamionka)
- 04:35 Tacy byliśmy (Jak się bawiliśmy)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 Niezwykłe miejsca (Muzeum Ziemi - budynek z zewnątrz)
- 06:30 Przystanek slow food (Miody)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 To dobry dzień
- 09:00 Panorama lubelska - flesz
- 09:13 Prognoza pogody
- 09:15 Gość "Panoramy"
- 09:35 Stop! Kultura
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom (6)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Agroregion (14)
- 13:55 Tajemniczy świat zwierząt (19)
- 14:15 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (Wriezen - Siekierki)
- 14:30 Ewangelicki Gdańsk
- 14:55 Bezbłędnie (Stek)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Posługa w Giżycku
- 15:40 Niezwykłe miejsca (Fotoplastikon)
- 15:50 ZUS bez tajemnic
- 16:00 Na sygnale (Kompletny zawał)
- 16:30 Pałace i rezydencje Lubelszczyzny (Zespół pałacowo-parkowy w Kocku)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Wojownicy czasu (Z ziemi śląskiej do Polski, czyli oblężenie Nysy 1807)
- 17:30 Panorama lubelska - flesz
- 17:42 Prognoza pogody
- 17:45 Na tropach historii (Marmur nie jest wieczny)
- 17:55 Moda na styl (Męskie stylizacje wakacyjne)
- 18:10 Naturalnie Lubelskie (Nałęczów)
- 18:30 Panorama lubelska - wydanie główne
- 18:54 Prognoza pogody
- 19:00 Gość "Panoramy"
- 19:20 Z wieszaka historii (Narodowo i z fasonem)
- 19:45 Magazyn sportowy
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Jerzy Stuhr. Sam ze sobą
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Panorama lubelska - wydanie wieczorne
- 21:50 Prognoza pogody
- 21:55 Krótka historia (Wybory czerwcowe)
- 22:00 Przepis dnia (65)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (524)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Nadajnik i morfina)
- 00:40 Panorama
- 01:05 Pogoda
- 01:10 Dziedzictwo (287)
- 02:05 Dzikie pszczoły (32)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:45 Pogoda
- 03:55 Info Wilno (1285)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Siłaczka z Kamionka)
- 04:35 Tacy byliśmy (Jak się bawiliśmy)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 Niezwykłe miejsca (Muzeum Ziemi - budynek z zewnątrz)
- 06:30 Przystanek slow food (Miody)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Aktualności poranne
- 08:06 Studio lato
- 08:34 Liczy się pasja (Łukasz Luca Ślęzak)
- 08:50 Z życia regionu (150-lecie tunelu kolejowego w Starym Łupkowie)
- 09:00 Aktualności poranne
- 09:07 Z życia regionu (Rodzina Ulmów patronem Podkarpacia)
- 09:21 Kalejdoskop filmowy
- 09:25 Moda na język polski (Rzeki)
- 09:49 Z życia regionu (Największe na świecie)
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom (6)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Agroregion (14)
- 13:55 Tajemniczy świat zwierząt (19)
- 14:15 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (Wriezen - Siekierki)
- 14:30 Studio lato
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Posługa w Giżycku
- 15:40 Niezwykłe miejsca (Fotoplastikon)
- 15:50 ZUS bez tajemnic
- 16:00 Na sygnale (Kompletny zawał)
- 16:30 Aktualności - flesz
- 16:34 Pogoda
- 16:38 Kalejdoskop filmowy
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Odkryj regiony
- 17:19 Z życia regionu (150-lecie tunelu kolejowego w Starym Łupkowie)
- 17:30 Studio lato
- 18:01 Kwartet (Ruch na świeżym powietrzu)
- 18:30 Aktualności
- 18:50 Pogoda
- 18:53 Kalejdoskop filmowy
- 19:00 Dokument w TVP Rzeszów (Gra o życie)
- 19:15 Elektrykiem po mieście, czyli hulaj Rzeszów
- 19:30 Studio lato
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Jerzy Stuhr. Sam ze sobą
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Aktualności
- 21:52 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia (65)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (524)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Nadajnik i morfina)
- 00:40 Panorama
- 01:05 Pogoda
- 01:10 Dziedzictwo (287)
- 02:05 Dzikie pszczoły (32)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:45 Pogoda
- 03:55 Info Wilno (1285)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Siłaczka z Kamionka)
- 04:35 Tacy byliśmy (Jak się bawiliśmy)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 Niezwykłe miejsca (Muzeum Ziemi - budynek z zewnątrz)
- 06:30 Przystanek slow food (Miody)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:01 Fakty o poranku
- 08:10 Pogoda
- 08:12 Fakty o poranku
- 08:40 Pogoda
- 08:42 Fakty o poranku
- 09:00 Okno na pogranicze (Kuchnia)
- 09:26 Astronarium (Stumetrowy radioteleskop)
- 09:57 Pogoda
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom (6)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Agroregion (14)
- 13:55 Tajemniczy świat zwierząt (19)
- 18:01 Szansa (1/24)
- 18:15 Magazyn Dolnośląski
- 18:30 Fakty - wydanie główne
- 18:50 Pogoda
- 18:53 Kwartet (Zabytkowe skarby)
- 19:22 Szlakiem drewnianych kościołów (Lubstówek)
- 19:36 Tekieli. Krótki przewodnik po duszy
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Jerzy Stuhr. Sam ze sobą
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Fakty - wydanie wieczorne
- 21:42 Pogoda
- 21:44 Trzynaście minut w przeszłość (Nierząd w służbie SB)
- 22:00 Przepis dnia (65)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (524)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Nadajnik i morfina)
- 00:40 Panorama
- 01:05 Pogoda
- 01:10 Dziedzictwo (287)
- 02:05 Dzikie pszczoły (32)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:45 Pogoda
- 03:55 Info Wilno (1285)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Siłaczka z Kamionka)
- 04:35 Tacy byliśmy (Jak się bawiliśmy)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 Niezwykłe miejsca (Muzeum Ziemi - budynek z zewnątrz)
- 06:30 Przystanek slow food (Miody)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Gdyby nie ty)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Żurawina nie tylko dla głuszca)
- 11:40 Stacja innowacja (35)
- 11:57 Nasz Kraków (Stare Miasto)
- 11:59 Msza święta
- 14:00 Kronika dnia (17)
- 14:57 Pogoda w regionie (17)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Posługa w Giżycku
- 15:40 Niezwykłe miejsca (Fotoplastikon)
- 15:50 ZUS bez tajemnic
- 16:00 Na sygnale (Kompletny zawał)
- 16:30 Kronika dnia (17)
- 16:41 Pogoda w regionie (17)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Pogoda (17)
- 17:01 Raport pogodowy (17)
- 17:05 Encyklopedia Tatrzańska (Opisanie ciekawe Gór Tatrów)
- 17:42 Krakowskie Podgórze (Ludwinów)
- 17:45 Opowieści z Collegium Maius (Rządy uczonych mężów)
- 18:03 Krakowskie Podgórze (Morze Mioceńskie)
- 18:04 Bieszczadzki Park Narodowy - nasze wspólne dziedzictwo (Bieszczadzka kraina dolin - fenomen historyczno-przyrodniczy)
- 18:16 Zdrowie dla Ciebie (Szczepienia przeciw HPV)
- 18:26 Klasztor Norbertanek
- 18:30 Kronika (17)
- 18:51 Tematy dnia (17)
- 19:03 Pogoda w regionie (17)
- 19:05 Kronika sportowa
- 19:09 Raport pogodowy (17)
- 19:11 Jedź bezpiecznie (895)
- 19:21 Kwartet (Oszczędzamy energię)
- 19:48 Wieża Mariacka - remont
- 19:52 Działo się w Krakowie
- 19:54 Pogoda (17)
- 19:56 Raport pogodowy (17)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Jerzy Stuhr. Sam ze sobą
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kronika (17)
- 21:45 Tematy dnia
- 21:55 Pogoda (17)
- 21:56 Kronika sportowa
- 22:00 Przepis dnia (65)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (524)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Nadajnik i morfina)
- 00:40 Panorama
- 01:05 Pogoda
- 01:10 Dziedzictwo (287)
- 02:05 Dzikie pszczoły (32)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:45 Pogoda
- 03:55 Info Wilno (1285)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Siłaczka z Kamionka)
- 04:35 Tacy byliśmy (Jak się bawiliśmy)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 Niezwykłe miejsca (Muzeum Ziemi - budynek z zewnątrz)
- 06:30 Przystanek slow food (Miody)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Kurier opolski
- 08:20 Sport opolski
- 08:25 Rozmowa dnia
- 08:40 Strefa kultury
- 09:00 Serial
- 09:30 Astronarium
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom (6)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Agroregion (14)
- 13:55 Tajemniczy świat zwierząt (19)
- 14:15 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (Wriezen - Siekierki)
- 14:30 Kurier opolski
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Posługa w Giżycku
- 15:40 Niezwykłe miejsca (Fotoplastikon)
- 15:50 ZUS bez tajemnic
- 16:00 Na sygnale (Kompletny zawał)
- 16:30 Kurier opolski
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Oblicza wiary
- 17:35 Astronarium
- 18:00 Czytanie puszczy
- 18:25 Sport opolski
- 18:30 Kurier opolski
- 18:52 Pogoda
- 18:55 Rozmowa dnia
- 19:10 Polacy na ratunek Żydom
- 19:30 Serial
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Jerzy Stuhr. Sam ze sobą
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier opolski
- 21:52 Sport opolski
- 21:57 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia (65)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (524)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Nadajnik i morfina)
- 00:40 Panorama
- 01:05 Pogoda
- 01:10 Dziedzictwo (287)
- 02:05 Dzikie pszczoły (32)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:45 Pogoda
- 03:55 Info Wilno (1285)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Siłaczka z Kamionka)
- 04:35 Tacy byliśmy (Jak się bawiliśmy)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 Niezwykłe miejsca (Muzeum Ziemi - budynek z zewnątrz)
- 06:30 Przystanek slow food (Miody)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Dobrego dnia z TVP 3 Kielce
- 09:00 Zmiana biegu
- 09:22 Pogoda w regionie
- 09:24 Na tropach historii
- 09:36 Prosto z lasu
- 09:50 Gość Informacji
- 09:58 Pogoda w regionie
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom (6)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Agroregion (14)
- 13:55 Tajemniczy świat zwierząt (19)
- 14:15 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (Wriezen - Siekierki)
- 14:30 Informacje
- 14:36 Dobrego dnia z TVP 3 Kielce
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Posługa w Giżycku
- 15:40 Niezwykłe miejsca (Fotoplastikon)
- 15:50 ZUS bez tajemnic
- 16:00 Na sygnale (Kompletny zawał)
- 16:30 Informacje
- 16:42 Pogoda w regionie
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Pogoda w regionie
- 17:01 Informator kulturalny
- 17:09 Odkryj regiony
- 17:27 Wakacje z TVP 3 Kielce
- 18:29 Informacje
- 18:51 Pogoda w regionie
- 18:52 Gość Informacji
- 19:00 Informator kulturalny
- 19:07 Bezbłędnie
- 19:12 Dzieciaki zdolniaki
- 19:27 Astronarium
- 19:50 Informator kulturalny
- 19:58 Pogoda w regionie
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Jerzy Stuhr. Sam ze sobą
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Informacje
- 21:50 Pogoda w regionie
- 21:51 Gość Informacji
- 22:00 Przepis dnia (65)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (524)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Nadajnik i morfina)
- 00:40 Panorama
- 01:05 Pogoda
- 01:10 Dziedzictwo (287)
- 02:05 Dzikie pszczoły (32)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:45 Pogoda
- 03:55 Info Wilno (1285)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Siłaczka z Kamionka)
- 04:35 Tacy byliśmy (Jak się bawiliśmy)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 Niezwykłe miejsca (Muzeum Ziemi - budynek z zewnątrz)
- 06:30 Przystanek slow food (Miody)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Rozsiewane wiatrem
- 08:41 Ale to już było (26)
- 08:54 Skarby Łodzi (10)
- 09:00 Rozmowa dnia
- 09:14 Zdarzyło się w kulturze
- 09:29 Portret z pamięci (Tadeusz Robak)
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom (6)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Agroregion (14)
- 13:55 Tajemniczy świat zwierząt (19)
- 14:15 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (Wriezen - Siekierki)
- 14:30 Sport po łódzku
- 14:55 Obalamy mity medyczne (4)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Posługa w Giżycku
- 15:40 Niezwykłe miejsca (Fotoplastikon)
- 15:50 ZUS bez tajemnic
- 16:00 Na sygnale (Kompletny zawał)
- 16:30 Tajemniczy świat zwierząt
- 16:38 Tajemniczy świat zwierząt
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 LOFT
- 17:20 Niewolnicy Isaury
- 17:42 Skarby Łodzi (11)
- 17:48 Łódzka nauka
- 18:03 Prosto z lasu (13/24)
- 18:16 Misja OGRÓD
- 18:30 Łódzkie wiadomości dnia
- 18:51 Sport
- 18:57 Pogoda
- 19:01 Rozmowa dnia
- 19:14 Dwa Plus Jeden
- 19:46 Łódź światłoczuła
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Jerzy Stuhr. Sam ze sobą
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Łódzkie wiadomości dnia
- 21:50 Pogoda
- 21:54 Skarby Łodzi (21)
- 22:00 Przepis dnia (65)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (524)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Nadajnik i morfina)
- 00:20 Król Skorpion
- 02:15 Szpital (244)
- 03:20 Uwaga! (7525)
- 03:40 Nauka jazdy 5 (25/30)
- 04:10 Recepta na stary dom (1/14)
- 04:45 Jak to jest zrobione? (6/26)
- 05:25 Uwaga! (7525)
- 05:40 Ukryta prawda (982)
- 06:30 Kuchenne rewolucje (Świnoujście, Taste)
- 07:25 SOS. Ekipy w akcji (18/60)
- 08:20 W-11 - Wydział Śledczy (902)
- 09:05 Detektywi (11/56)
- 12:20 Ukryta prawda (1036)
- 13:25 Ukryta prawda (1008)
- 14:25 Szpital (931)
- 15:25 Doradca smaku (24/40)
- 15:30 Kuchenne rewolucje (Rybnik, Dzika Róża)
- 16:35 Ukryta prawda (1041)
- 17:40 Detektywi (13/56)
- 18:45 Sport
- 18:55 Pogoda
- 19:00 Fakty
- 19:40 Uwaga! (7526)
- 20:00 Doradca smaku (20/40)
- 20:10 Na Wspólnej (3854)
- 20:50 Ocean strachu 2
Za gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PIN- 00:30 Serwis informacyjny
- 01:00 Serwis informacyjny
- 01:30 Serwis informacyjny
- 02:00 Serwis informacyjny
- 02:30 Serwis informacyjny
- 03:00 Serwis informacyjny
- 03:30 Serwis informacyjny
- 04:00 Serwis informacyjny
- 04:30 Serwis informacyjny
- 05:00 Serwis informacyjny
- 05:30 Serwis informacyjny
- 06:00 Serwis informacyjny
- 06:30 Serwis informacyjny
- 07:00 Serwis informacyjny
- 07:10 News24 na start
- 07:30 Serwis informacyjny
- 07:44 News24 na start
- 08:00 Serwis informacyjny
- 08:10 News24 na start
- 08:30 Serwis informacyjny
- 08:44 News24 na start
- 09:00 Serwis dnia
- 09:10 News24 na start
- 09:30 Serwis informacyjny
- 09:44 News24 na start
- 10:00 Serwis informacyjny
- 10:10 News24 na start
- 10:30 Serwis informacyjny
- 10:44 News24 na start
- 11:00 Serwis informacyjny
- 11:10 News na start
- 11:30 Serwis informacyjny
- 11:44 News24 na start
- 12:00 Serwis informacyjny
- 12:30 Serwis informacyjny
- 12:44 News24 na start
- 13:00 Serwis informacyjny
- 13:10 News24 dzień
- 13:30 Serwis informacyjny
- 13:44 News24 dzień
- 14:00 Serwis informacyjny
- 14:10 News24 dzień
- 14:30 Serwis informacyjny
- 14:42 News24 dzień
- 15:00 Serwis informacyjny
- 15:10 News24 dzień
- 15:30 Serwis informacyjny
- 15:44 News24 dzień
- 16:00 Serwis informacyjny
- 16:10 News24 dzień
- 16:30 Serwis informacyjny
- 17:00 Serwis informacyjny
- 17:10 News24 dzień
- 17:32 Blisko nas
- 18:00 Serwis informacyjny
- 18:30 Serwis informacyjny
- 19:00 Biznes News24
- 19:30 Serwis 24 minuty
- 20:00 Serwis informacyjny
- 20:30 Serwis informacyjny
- 21:00 Serwis informacyjny
- 21:30 Serwis informacyjny
- 22:00 Serwis informacyjny
- 22:30 Serwis informacyjny
- 23:00 Serwis informacyjny
- 23:30 Serwis informacyjny
- 00:00 Newsday
- 00:30 Business Today
- 00:45 Sportsday
- 01:00 Newsday
- 01:30 Business Today
- 01:45 Sportsday
- 02:00 BBC News
- 03:00 BBC News
- 04:00 BBC News
- 05:00 BBC News
- 05:30 HARDtalk
- 06:00 BBC News
- 06:30 Business Today
- 07:00 BBC News
- 07:30 Business Today
- 07:55 Click
- 08:00 BBC News
- 08:30 Business Today
- 08:55 Click
- 09:00 BBC News
- 09:30 Talking Business
- 12:00 BBC News
- 12:30 Business Today
- 12:45 BBC News
- 12:55 Click
- 13:00 BBC News Now
- 13:30 BBC News Now
- 14:00 BBC News Now
- 14:30 BBC News Now
- 14:55 Click
- 15:00 BBC News Now
- 15:30 Business Today - NYSE Opening Bell
- 15:45 BBC News Now
- 16:00 Verified Live
- 16:30 Verified Live
- 17:00 Verified Live
- 17:30 Business Today
- 17:45 Verified Live
- 17:55 Click
- 18:00 Verified Live
- 18:30 Focus on Africa
- 19:00 The World Today with Maryam Moshiri
- 19:30 The World Today with Maryam Moshiri
- 20:00 The World Today with Maryam Moshiri
- 20:30 The World Today with Maryam Moshiri
- 20:55 Click
- 21:00 The Context
- 21:30 The Context
- 22:00 The Context
- 22:30 The Context
- 22:55 Click
- 23:00 BBC World News America
- 23:30 HARDtalk