Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 00:30 Dzika kuchnia (3)
- 01:05 Dzika kuchnia (4)
- 01:35 Dzika kuchnia (5)
- 02:10 Dzika kuchnia (7)
- 02:40 Dzika kuchnia (1)
- 03:15 Dzika kuchnia (2)
- 03:50 Dzika kuchnia (3)
- 04:25 Dzika kuchnia (4)
- 04:55 Dzika kuchnia (5)
- 05:25 Dzika kuchnia (7)
- 06:00 Remont na 5+ (1)
- 06:25 Remont na 5+ (2)
- 06:55 Remont na 5+ (3)
- 07:15 Remont na 5+ (4)
- 07:40 Remont na 5+ (5)
- 08:05 Dzika kuchnia (1)
- 08:35 Dzika kuchnia (2)
- 09:05 Dzika kuchnia (3)
- 09:40 Dzika kuchnia (4)
- 10:10 Przepis na remont 2 (13)
- 10:35 Przepis na remont 2 (14)
- 11:05 Przepis na remont 2 (15)
- 11:35 Przepis na remont 2 (16)
- 15:00 Przepis na remont 2 (17)
- 15:30 Przepis na remont 2 (18)
- 16:00 Przepis na remont 2 (19)
- 16:30 Przepis na remont 2 (20)
- 17:00 Domy marzeń - nad morzem 7 (20)
- 04:20 Zdrowie w Twoich rękach (Depresja)
- 04:40 Czy wiesz, co jesz? (Śniadania)
- 05:10 Potęga zdrowia 3 (Jak dbać o głos)
- 05:45 Szlachetne zdrowie (Zwyrodnienie plamki żółtej)
- 06:00 Operacja zdrowie 3 (Histerektomia)
- 06:35 Zapytaj lekarza (1)
- 07:10 Zdrowie w Twoich rękach (Zjawisko polipragmazji, jak brać leki)
- 07:30 Szlachetne zdrowie (Chirurgia okulistyczna)
- 07:50 Potęga zdrowia 4 (SMA)
- 14:00 Operacje plastyczne - powrót do normalności (15)
- 14:40 Zapytaj lekarza (1)
- 15:15 Pies na życie (13)
- 15:55 Zwierzaki z misją 2 (1)
- 16:25 Operacja zdrowie 3 (Histerektomia)
- 17:00 Pytania do doktora (Cukier)
- 17:40 Łowcy smaków (13)
- 18:20 Happy i Zen (13)
- 19:00 Metoda Osmina (1)
- 20:00 Nocna zmiana 2 (5)
- 20:55 Upiększeni w raju (1)
- 21:35 Chwile traumy (4)
- 22:45 Rozmowy o zdrowiu
- 22:55 Dr Miami (9)
- 23:20 Dr Miami (10)
- 23:55 Dziecięcy oddział ratunkowy (5)
- 00:25 Family Guy: Głowa rodziny 20 (Urodzinowy szmugler)
- 00:55 Family Guy: Głowa rodziny 20 (Grubas zawsze dzwoni dwa razy)
- 01:25 Family Guy: Głowa rodziny 20 (Bożonarodzeniowa zbrodnia)
- 01:55 Bajer z Bel-Air (Świąteczne dekoracje)
- 02:25 Bajer z Bel-Air (Talizman)
- 02:55 Bajer z Bel-Air (Czarna historia)
- 03:25 Wszyscy kochają Raymonda (Popatrz sobie, ale nie dotykaj)
- 03:55 Wszyscy kochają Raymonda (Frank, dziennikarz)
- 22:00 Ja, ty i on
- 00:25 Między ustami a brzegiem pucharu
- 02:50 Dwa księżyce
- 05:40 Pilotka
- 06:05 Polowanie na Hitlera (8)
- 06:55 Polowanie na Hitlera (9)
- 07:50 Premiera: Polscy naukowcy na świecie (Peru)
- 08:45 Kabaretowy rejs (142)
- 09:40 Kabaretowy rejs (145)
- 10:35 Och! Kabaret (2)
- 11:35 Panny i wdowy
- 14:35 Wracając do Marka
- 15:40 Hania
- 20:00 Kapitan
- 22:25 Kroll
- 00:15 Dwa oblicza zemsty
- 03:05 Bez prawa do życia
- 04:00 Zakręcone stworzonka z internetu (6)
- 04:30 Zakręcone stworzonka z internetu (7)
- 05:00 77 TV 2 (Katastrofy lotnicze, część 2)
- 06:00 Zameldowani (10)
- 06:30 Zameldowani (11)
- 07:00 Zameldowani (12)
- 07:25 Zameldowani (13)
- 07:55 Zameldowani 2 (1)
- 08:25 Zameldowani 2 (2)
- 08:55 Zameldowani 2 (3)
- 09:25 Zameldowani 2 (4)
- 09:55 Zakręcone stworzonka z internetu (2)
- 10:25 Bonanza (28)
- 11:25 Bonanza (29)
- 16:40 Bonanza (3)
- 17:50 Bez prawa do życia
- 18:45 Gdańsk 1939
- 20:00 Trójkąt bermudzki
- 22:00 Szarada
- 04:30 Bulionerzy (Zmiana klimatu)
- 05:05 Bulionerzy (Menago)
- 05:30 Bulionerzy (Brzemię oglądalności)
- 06:00 Kabaretowe hity (3)
- 06:45 Matki, żony i kochanki (13)
- 07:45 Matki, żony i kochanki (14)
- 08:55 Kojak (12)
- 16:00 Kojak (13)
- 17:00 Premiera: Kojak (Jeszcze zdążysz umrzeć)
- 20:00 Cop Land
- 22:05 Bez przedawnienia
- 00:00 Trzy siostry (226)
- 01:00 Dzika miłość (106)
- 02:00 Teresa (22)
- 03:00 Okrutne miasto (46)
- 04:00 Przypieczętowany los (98)
- 05:00 Sploty nienawiści (3)
- 06:00 Niezwyciężona miłość (42)
- 07:00 Trzy siostry (226)
- 08:00 Dzika miłość (106)
- 09:00 Teresa (22)
- 10:00 Okrutne miasto (46)
- 11:00 Przypieczętowany los (98)
- 12:00 Sploty nienawiści (3)
- 13:00 Dzika miłość (106)
- 14:00 Trzy siostry (226)
- 15:00 Niezwyciężona miłość (42)
- 16:00 Niezwyciężona miłość (43)
- 17:00 Trzy siostry (227)
- 18:00 Dzika miłość (107)
- 19:00 Teresa (23)
- 20:00 Okrutne miasto (47)
- 21:00 Przypieczętowany los (99)
- 22:00 Sploty nienawiści (4)
- 23:00 Niezwyciężona miłość (43)
- 00:00 Znaki (3)
- 01:00 Znaki (4)
- 02:00 Pod jednym dachem z mordercą 4 (7)
- 03:00 Pod jednym dachem z mordercą 4 (8)
- 04:00 Znaki (4)
- 05:00 Znaki 2 (8)
- 06:00 Totalcar 7 (9)
- 06:35 Prezentuj broń! (40)
- 07:35 Kafejka za rogiem 5 (2)
- 08:40 Kafejka za rogiem 5 (3)
- 09:50 Najdroższy rejs świata (4)
- 00:40 Resident Evil: Retrybucja
- 02:35 Prezentuj broń! (57)
- 03:40 Prezentuj broń! (58)
- 04:45 Prezentuj broń! (59)
- 05:40 Blok promocyjny AXN Black
- 06:00 Zagadki z przeszłości 2 (7)
- 06:55 Xena: Wojownicza księżniczka 2 (5)
- 07:55 Słoneczny patrol 8 (18)
- 08:55 Drużyna A 2 (4)
- 09:55 Zagadki z przeszłości 2 (7)
- 10:55 Xena: Wojownicza księżniczka 2 (5)
- 11:55 Drużyna A 2 (4)
- 14:55 Drużyna A 2 (5)
- 20:00 Nocny lot
- 21:45 Ryzykowny układ
- 23:30 Projekt Monster
- 00:35 Winnice miłości 2 (80)
- 01:50 Prezentuj broń! (11)
- 02:50 Prezentuj broń! (12)
- 03:50 Prezentuj broń! (13)
- 04:55 Prezentuj broń! (14)
- 05:45 Blok promocyjny AXN White
- 06:15 Winnice miłości 2 (80)
- 07:25 Candice Renoir 10 (3)
- 08:30 Candice Renoir 10 (4)
- 09:45 Domek na prerii 8 (3)
- 10:50 Domek na prerii 8 (4)
- 11:55 Cztery siostry (37)
- 13:15 Winnice miłości 2 (80)
- 14:20 Candice Renoir 10 (5)
- 15:30 Candice Renoir 10 (6)
- 16:40 Domek na prerii 8 (5)
- 17:45 Domek na prerii 8 (6)
- 21:00 Miłość i inne używki
- 23:20 Cztery siostry (38)
- 00:05 Joker
- 02:05 Powrót laleczki Chucky
- 03:55 Bonanza (Dzień sądu)
- 12:00 Zabójczy miesiąc miodowy
- 13:55 Meteor kontra Ziemia
- 20:00 Operacja Goliat
- 22:45 Psy
- 00:15 Zakończenie programu
- 05:25 Świątynia koszykówki
- 07:00 Maszynista
- 08:35 Łowcy przygód
- 10:00 Książę i ja: Królewskie wesele
- 11:35 Stracone marzenia
- 13:25 Romans (jak) z powieści
- 14:55 Guido Superbohater
- 16:20 Letnie wino
- 17:50 Jack Hunter i Gwiazda Niebios
- 21:00 Misja: Niewykonalna
- 22:30 Rzeź
- 23:50 Zakończenie programu
- 00:25 Jedyne wyjście
- 02:20 Zakładnik z wyboru
- 03:55 Zakończenie programu
- 06:15 Czarownik i biały wąż
- 07:50 Czarny motyl
- 09:20 Wrobieni
- 10:50 Trzy kule
- 12:20 Niezawodny plan
- 13:55 Na ratunek
- 15:25 Król wojowników
- 16:55 Wyspa piratów
- 18:25 Zaginiona
- 20:00 Prawdziwa legenda
- 21:55 Supercon
- 23:35 Śmiertelne odliczanie
- 00:15 Kto zabił pluszowego misia
- 01:45 Namacalni
- 01:55 Wiadro krwi
- 03:00 Pieskie życie
- 03:35 Miłość to za mało
- 04:55 Charlie żołnierzem
- 06:00 Rozkosznie niebezpieczna
- 07:30 Edith
- 07:45 Laleczka
- 09:05 Bella vista
- 10:25 Dryfowanie
- 10:40 Monopol na głupotę
- 11:00 Velo Mysterium
- 11:10 Salonik, sypialnia i kąpiel
- 12:20 Sprzątaczka
- 12:35 Na brzegu
- 13:55 Moulin Rouge
- 16:00 Matka
- 17:35 Cenny czas
- 19:05 Zbiór
- 20:20 Woda
- 20:35 Titus i Mirabella
- 21:00 Worek mąki
- 22:30 Trumna doktora Blooda
- 00:50 Zawsze chciałem być gangsterem
- 02:40 Leonardo (1)
- 03:35 Słodka zemsta
- 05:00 Zakończenie programu
- 05:35 Paryż 36
- 07:35 To nie ze mną 2 (1)
- 08:00 Magiczny świat Davida Copperfielda
- 09:55 Rodzina Steedów
- 11:45 Poczuj rytm
- 16:25 Czekając na Anyę
- 18:10 Książę i ja
- 20:00 Houdini i Doyle (2)
- 20:45 Dynastia Tudorów (6)
- 21:40 Wkłucie
- 23:20 Piraci z Somalii
- 01:15 Lody na patyku 2
- 03:10 Flip i Flap w Legii Cudzoziemskiej
- 04:40 Sąsiedzi - Buster Keaton
- 05:15 Skazaniec - Buster Keaton
- 05:50 Ale lapsus (7)
- 06:00 ShowBiznes po godzinach (Olga Bończyk)
- 06:30 Skąd ja Cię znam? (Post Malone)
- 06:45 Superstars (Sigourney Weaver, Tom Hanks, Natalie Portman, David Bowie, Arnold Schwarzenegger)
- 07:15 FilmoNewsy (37)
- 07:40 Gość Red Carpet TV (26)
- 08:00 Między gwiazdami (Marcelina Zawadzka - extra!)
- 08:20 Superstars (Dido, Antonio Banderas, Julie Walters, Clint Eastwood, David Bowie)
- 08:50 Dziesięć najlepszych (Świąteczne hity filmowe)
- 09:05 Warsztat filmowy (48)
- 09:25 Willy agent (4)
- 09:40 Klik News (51)
- 09:50 Ikony - 10 min. (Humphrey Bogart)
- 10:00 Klik News (52)
- 10:20 Burza (82)
- 11:10 Najpiękniejsza brzydula (83)
- 12:00 Klik News (51)
- 12:10 Moda na sukces 34 (8588)
- 12:35 Moda na sukces 34 (8589)
- 13:05 The Queen of Flow 2 (38)
- 13:55 Muzyczny express (139)
- 16:10 Willy agent (25)
- 16:25 Klik News (51)
- 16:35 The Queen of Flow 2 (46)
- 17:25 Najpiękniejsza brzydula (77)
- 20:25 Moda na sukces 34 (8589)
- 20:55 Moda na sukces 34 (8590)
- 21:20 Easy Rider
- 23:05 Pasażer w deszczu
- 01:10 Cannes 2024 (10)
- 01:20 Tron we krwi
- 03:40 Dom na przeklętym wzgórzu
- 05:10 Miłosne gniazdko
- 05:55 Cannes 2024 (Ceremonia zamknięcia)
- 06:00 Niewolnica Isaura (15)
- 06:45 Żyjąca planeta - Portret Ziemi (3)
- 07:05 Know Your Enemy - Japan
- 14:05 Moda na sukces 34 (8269)
- 14:35 Burza (93)
- 15:25 Pierwsza dama (91)
- 16:15 Najpiękniejsza brzydula (95)
- 17:05 Karetka (2)
- 18:20 Triumf miłości (95)
- 19:20 The Queen of Flow 2 (15)
- 20:15 Moda na sukces 34 (8279)
- 20:50 Moda na sukces 34 (8280)
- 21:25 Lata 90. (3)
- 23:00 U wrót śmierci
- 01:05 Pasmo ciekawostek
- 04:55 Program kulinarny
- 05:25 Propozycje do "Szlagierowej listy"
- 06:00 Telesprzedaż
- 10:00 Przegląd prasy
- 10:10 Muzyczne dzień dobry
- 10:35 Przy muzyce po Śląsku
- 11:30 Spotkanie z balladą
- 12:40 Columbo
- 14:55 Chicago Fire
- 15:55 Przegląd prasy
- 16:00 Silesia flesz; Pogoda
- 16:10 Aktywny senior
- 16:30 Przy muzyce po Śląsku
- 16:45 Przy muzyce po Śląsku
- 17:45 Silesia flesz; Pogoda
- 18:00 Napisała: Morderstwo
- 19:00 Chicago Fire
- 19:55 Columbo
- 22:00 Napisała: Morderstwo
- 23:00 Silesia flesz; Pogoda
- 23:15 Kino TVS: Statek marzeń - Seszele
- 04:05 Hip Show
- 04:25 Hip Show
- 04:45 Hip Show
- 05:05 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:15 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:25 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:30 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:45 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 06:00 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 06:15 Kick-boxing: King of Kings - Summer Special Edition 02.08.2020 - część 2