Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 08:00 Wyspiarze (Zanzibar, Tanzania)
- 08:45 Labirynt krokodyli
- 09:40 Paragwajskie roślinne domy
- 14:40 Podwodny świat
- 15:05 Podwodne królestwo Okavango
- 18:00 Wyprawa do Afryki 2 (1)
- 18:30 Wyprawa do Afryki 2 (2)
- 19:00 Gaz za wszelką cenę
- 20:00 Zenit (9)
- 20:30 Zenit (10)
- 21:00 Hiszpania - podniebni strażacy
- 22:00 Sokotra, zagrożony raj
- 23:00 Nowozelandzki bieg ekstremalny
- 00:10 Stream Nation (Iron Harvest, część 3)
- 00:50 Stream Nation (Cyberpunk 2077: Widmo Wolności, część 12)
- 01:25 Sim Racing Challenge 2022 (9)
- 01:30 Stream Nation (Assassin's Creed Valhalla, część 4)
- 02:15 Stream Nation (Wiedźmin 3: Dziki Gon, część 59)
- 02:50 Stream Nation (Wiedźmin 3: Dziki Gon, część 60)
- 03:25 Stream Nation (The Last of Us Part 2, część 7)
- 08:05 Stream Nation (House Flipper, część 2)
- 08:35 VR Day (4)
- 08:45 TVGry (396)
- 09:05 Stream Nation (The Artful Escape, część 5)
- 09:35 Let's Replay (Crossout, część 4)
- 09:55 TVGry (397)
- 00:00 Śpiewaj z Nami!
- 03:00 Młoda Polska
- 05:00 Śpiewaj z Nami!
- 06:00 Śpiewaj z rana!
- 08:00 Kultowe przeboje
- 10:00 Młoda Polska
- 11:00 Nastrojowe
- 13:00 Kochamy Lata 80!
- 13:30 Kochamy Lata 90!
- 14:00 Śpiewaj z Nami!
- 15:00 Młoda Polska
- 16:00 TOP Przeboje Roku
- 16:30 Pytania do Gwiazd
- 17:00 Disco TOP Wszech Czasów
- 20:00 Kultowe przeboje
- 21:00 Wielka wakacyjna potańcówka
- 06:00 Ultra poranek
- 07:30 Kuchnia na dziko
- 07:45 Kuchnia na dziko
- 08:00 Dziesięć największych skarbów
- 08:55 Dziesięć największych skarbów
- 09:50 Życie w oceanie
- 10:55 Prawdziwe potwory z oceanów
- 11:50 Ultra muzyka
- 18:05 Ultra hity
- 19:55 Dzikie Chiny
- 20:55 Dzikie Chiny
- 21:50 Ultra hity
- 23:05 Polska w 4K
- 06:00 Nuta Gold karaoke
- 08:00 Przeboje na dzień dobry
- 11:00 To był rok
- 12:00 Hity 80
- 14:00 Hity 90
- 16:00 To był rok
- 17:00 Hity eurodance
- 20:00 Gold impreza
- 23:00 Nuta Gold karaoke
- 06:00 Same hity!
- 10:00 Dzienna dawka rapu
- 14:00 1 na 1
- 14:15 Dzienna dawka rapu
- 16:00 Same hity!
- 17:00 Trzymacie
- 17:15 Same hity!
- 18:00 Fresh
- 20:00 Top 16
- 21:20 Dzienna dawka rapu
- 23:00 Bez cenzury
- 00:00 Dobra-noc
- 06:00 Budzik
- 09:00 Hitmix
- 11:00 Odlatowe hity
- 15:00 Halo, Warszawo!
- 16:00 Odlatowe hity
- 21:00 Kapsuła czasu
- 00:00 Best Hits
- 01:00 Best Polish
- 07:00 Best 00's
- 11:00 Best 90's
- 12:00 Best Ballads
- 13:00 Best 80's
- 16:00 Best 80's
- 23:00 Best 90's
- 06:00 Power karaoke
- 07:00 Słoneczny Power wake up!
- 09:00 Top Power 15 !
- 10:00 100% Power Dance
- 15:00 Power Classic
- 16:00 Power mix
- 17:00 Top Power 15 !
- 18:00 Classic Euro i Disco Dance
- 19:00 Power mix
- 22:30 Power karaoke
- 06:00 Śpiewaj z NUTA.TV!
- 08:00 Poranna nakrętka
- 11:00 Hit NUTA
- 13:00 Hit NUTA
- 15:00 Best of 2000+
- 18:00 Hit NUTA
- 20:00 Best of 2000+
- 23:00 Śpiewaj z NUTA.TV!
- 00:00 Feature film
- 01:30 English is the key (4)
- 01:40 English is the key (5)
- 01:50 English is the key (6)
- 02:00 Feature film
- 04:10 English united (16)
- 04:15 English united (17)
- 04:30 3ways2 (18)
- 04:40 English in focus (54)
- 05:00 Art land (21)
- 05:05 Art land (22)
- 05:10 Crafty hands 2 (11)
- 05:20 Okey-dokey (11)
- 05:30 Once upon a time (11)
- 05:40 Words to grow (21)
- 05:45 Words to grow (22)
- 05:50 English playtime (5)
- 06:00 Magic science (5)
- 06:15 Yummy for mummy (7)
- 06:25 Yummy for mummy (8)
- 06:35 Kids in action (9)
- 06:40 Kids in action (10)
- 06:45 Alfred & wilfred (2)
- 07:00 Simple phrases (5)
- 07:10 Life around (5)
- 07:20 Life around (6)
- 07:30 Life around (48)
- 07:35 Jack of all trades (2)
- 07:45 Basic lexis (14)
- 07:50 Basic lexis (15)
- 07:55 Basic lexis (16)
- 08:00 Film set (4)
- 08:15 Here and there (83)
- 08:25 Here and there (84)
- 08:35 Study choice (11)
- 08:45 Euronews. futuris (17)
- 08:50 Euronews. futuris (18)
- 08:55 Euronews. futuris (19)
- 09:00 This day in history
- 09:10 Easy talk (6)
- 09:20 Let's talk (6)
- 09:35 English in focus (16)
- 09:45 English 911 2 (35)
- 09:50 English 911 2 (38)
- 09:55 English 911 2 (42)
- 10:00 Easy talk (38)
- 10:10 National parks (47)
- 10:25 National parks (48)
- 10:40 National parks (49)
- 10:50 National parks (50)
- 11:00 Art land (21)
- 11:05 Art land (22)
- 11:10 Crafty hands 2 (11)
- 11:20 Okey-dokey (11)
- 11:30 Once upon a time (11)
- 11:40 Words to grow (21)
- 11:45 Words to grow (22)
- 11:50 English playtime (5)
- 12:00 Magic science (5)
- 12:15 Yummy for mummy (7)
- 12:25 Yummy for mummy (8)
- 12:35 Kids in action (9)
- 12:40 Kids in action (10)
- 12:45 Alfred & wilfred (2)
- 13:00 Film set (34)
- 13:15 Film set (35)
- 13:30 Film set (36)
- 13:40 Easy talk (41)
- 13:45 Euronews. futuris (50)
- 13:50 Euronews. futuris (51)
- 13:55 Euronews. futuris (52)
- 14:00 English united (18)
- 14:15 English united (19)
- 14:25 3ways2 (19)
- 14:35 Figures of speech (1)
- 15:00 This day in history
- 15:10 Gadget-x (8)
- 15:25 English 911 2 (39)
- 15:30 English 911 2 (40)
- 15:35 English 911 2 (41)
- 15:40 Evolution (8)
- 16:00 Grammar wise (13)
- 16:25 English up (6)
- 16:35 English up (8)
- 16:45 English up (9)
- 17:00 Feature film
- 18:30 Easy talk (38)
- 18:40 National parks (49)
- 18:50 National parks (50)
- 19:00 Simple phrases (5)
- 19:10 Life around (5)
- 19:20 Life around (6)
- 19:30 Life around (48)
- 19:35 Jack of all trades (2)
- 19:45 Basic lexis (14)
- 19:50 Basic lexis (15)
- 19:55 Basic lexis (16)
- 20:00 This day in history
- 20:10 Easy talk (6)
- 20:20 Let's talk (6)
- 20:35 English in focus (16)
- 20:45 English 911 2 (35)
- 20:50 English 911 2 (38)
- 20:55 English 911 2 (42)
- 21:00 Feature film
- 22:45 Film set (4)
- 23:00 This day in history
- 23:10 Gadget-x (8)
- 23:25 English 911 2 (39)
- 23:30 English 911 2 (40)
- 23:35 English 911 2 (41)
- 23:40 Evolution (8)
- 00:30 FREEDOM
- 04:00 Информационные сюжеты
- 05:00 Народ
- 05:30 Информационные сюжеты
- 06:00 Наше время
- 06:30 Информационные сюжеты
- 07:00 FREEDOM
- 09:00 Антизомби
- 09:15 Гражданская оборона
- 09:30 Информационные сюжеты
- 10:30 Последний день диктатора
- 11:00 FREEDOM
- 12:00 Документальный фильм
- 12:45 FREEDOM
- 14:00 Антизомби
- 14:15 Гражданская оборона
- 14:30 Информационные сюжеты
- 15:00 Наше время
- 15:30 FREEDOM
- 17:00 Исторические факты
- 17:30 FREEDOM
- 20:00 Наше время
- 20:30 FREEDOM
- 21:30 Документальный фильм
- 22:15 Информационные сюжеты
- 23:00 Гимн Украины
- 23:02 Информационные сюжеты
- 01:15 Великий ефір Василя Зими
- 03:00 “Студія Захід” з Антоном Борковським
- 03:45 Колаборанти
- 10:00 НОВИНИ
- 10:10 Інформаційний марафон з Лесею Вакулюк та Андрієм Сайчуком
- 11:00 НОВИНИ
- 11:10 Вердикт з Сергієм Руденком
- 16:00 НОВИНИ
- 16:10 ”Хроніки війни” з Ольгою Лень
- 17:00 НОВИНИ
- 17:10 Великий ефір Василя Зими
- 20:00 ВВС News Україна
- 20:15 Вердикт з Сергієм Руденком
- 21:00 ”Хроніки війни” з Ольгою Лень
- 22:00 Свобода Live
- 23:00 Час-Time
- 23:30 Вердикт з Сергієм Руденком
- 00:00 Le journal
- 00:15 French Connections
- 00:30 Le journal
- 00:45 The 51 Percent
- 01:00 Le journal
- 01:15 France In Focus
- 01:30 Le journal
- 01:45 Arts24
- 02:00 Le journal
- 02:15 French Connections
- 02:21 Fashion
- 02:30 Le journal
- 02:45 Eye on Africa
- 03:00 Le journal
- 03:10 Reporters
- 03:30 Le journal
- 03:40 Revisited
- 04:00 Le journal
- 04:10 Focus
- 04:15 Talking Europe
- 04:30 Le journal
- 04:40 Revisited
- 05:00 Le journal
- 05:15 Eye on Africa
- 05:30 Le journal
- 05:45 Arts24
- 06:00 Le journal
- 06:15 France In Focus
- 06:30 Le journal
- 06:45 Focus
- 06:50 Sports
- 07:00 Le journal
- 07:15 The 51 Percent
- 07:30 Le journal
- 07:45 Focus
- 07:50 Sports
- 08:00 Le journal
- 08:15 Arts24
- 08:30 Le journal
- 08:45 Focus
- 08:50 Sports
- 09:00 Le journal
- 09:30 Le journal
- 10:00 Le journal
- 10:15 French Connections
- 10:30 Le journal
- 10:45 French Connections
- 10:51 Fashion
- 11:00 Le journal
- 11:15 France In Focus
- 11:30 Le journal
- 11:45 Reporters
- 12:00 Le journal
- 12:16 Arts24
- 12:30 Le journal
- 12:45 Focus
- 12:50 Sports
- 13:00 Le journal
- 13:30 Le journal
- 14:00 Le journal
- 14:15 France In Focus
- 14:30 Le journal
- 14:45 Focus
- 14:50 You Are Here
- 15:00 Le journal
- 15:15 French Connections
- 15:30 Le journal
- 15:45 Across Africa
- 16:00 Le journal
- 16:15 The 51 Percent
- 16:30 Le journal
- 16:45 People And Profit
- 17:00 Le journal
- 17:15 Arts24
- 17:30 Le journal
- 17:45 French Connections
- 17:51 The Observers
- 18:00 Le journal
- 18:15 France In Focus
- 18:30 Le journal
- 18:45 Focus
- 18:50 You Are Here
- 19:00 Le journal
- 19:15 French Connections
- 19:30 Le journal
- 19:45 The 51 Percent
- 20:00 Le journal
- 20:30 Le journal
- 21:00 Le journal
- 21:15 Reporters
- 21:30 Le journal
- 21:46 Eye on Africa
- 22:00 Le journal
- 22:15 French Connections
- 22:21 You Are Here
- 22:30 Le journal
- 22:46 Eye on Africa
- 23:00 Le journal
- 23:15 Arts24
- 23:30 Le journal
- 23:45 Eye on Africa
- 00:00 Le journal
- 00:15 L'invité de l'économie
- 00:30 Le journal
- 00:45 Reporters France 24
- 01:00 Le journal
- 01:15 Le journal de l'Afrique
- 01:30 Le journal
- 01:45 A l'affiche
- 02:00 Le journal
- 02:10 Ici l'Europe
- 02:38 Face a face
- 02:45 Le journal
- 03:00 Le journal
- 03:15 Actuelles
- 03:30 Le journal
- 03:45 A l'affiche
- 04:00 Le journal
- 04:10 Billet retour
- 04:30 Le journal
- 04:40 Légendes urbaines
- 05:00 Le journal
- 05:10 Face a face
- 05:30 Le journal
- 05:40 L'instant mobile
- 05:45 Le journal de l'Afrique
- 06:00 Le journal
- 06:15 L'entretien de l'intelligence économique
- 06:30 Le journal
- 06:45 Focus
- 06:50 Sports
- 07:00 Le journal
- 07:15 Reporters France 24
- 07:30 Le journal
- 07:45 Focus
- 07:50 Sports
- 08:00 Le journal
- 08:30 Le journal
- 09:00 Le journal
- 09:15 A l'affiche
- 09:30 Le journal
- 09:45 Focus
- 09:50 Sports
- 10:00 Le journal
- 10:15 C'est en France
- 10:30 Le journal
- 10:45 Plan B
- 10:51 The Observers
- 11:00 Le journal
- 11:15 Actuelles
- 11:30 Le journal
- 11:45 L'invité de l'économie
- 12:00 Le journal
- 12:15 A l'affiche
- 12:30 Le journal
- 12:45 Focus
- 12:50 Sports
- 13:00 Le journal
- 13:30 Le journal
- 14:00 Le journal
- 14:15 Reporters France 24
- 14:30 Le journal
- 14:45 L'entretien de l'intelligence économique
- 15:00 Le journal
- 15:10 Ici l'Europe
- 15:30 Le journal
- 15:40 Légendes urbaines
- 16:00 Le journal
- 16:15 En tete a tete
- 16:30 Le journal
- 16:45 A l'affiche
- 17:00 Le journal
- 17:15 Politique
- 18:00 Le journal
- 18:15 L'invité de l'économie
- 18:30 Le journal
- 18:45 Reporters France 24
- 19:00 Le journal
- 19:15 Focus
- 19:20 The Observers
- 19:30 Le journal
- 19:45 C'est en France
- 20:00 Le journal
- 20:30 Le journal
- 21:00 Le journal
- 21:15 A l'affiche
- 21:30 Le journal
- 21:45 Le journal de l'Afrique
- 22:00 Le journal
- 22:15 L'invité de l'économie
- 22:30 Le journal
- 22:45 Le journal de l'Afrique
- 23:00 Le journal
- 23:10 Billet retour
- 23:30 Le journal
- 23:40 Légendes urbaines
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (288)
- 02:05 Dzikie pszczoły (33)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1286)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Mój przyjaciel sokół)
- 04:35 Na ratunek ogrodom (6)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Kaszubska żurawina)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Reportaż TVP Gdańsk
- 08:30 Panorama
- 08:44 Pogoda
- 08:45 Reportaż TVP Gdańsk
- 09:30 Reportaż TVP Gdańsk
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Coś na ząb)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food (Miody)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Panorama
- 14:43 Pogoda
- 14:45 Forum "Panoramy"
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia (66)
- 16:00 Na sygnale (Małe, wielkie kłamstewka)
- 16:30 Panorama flesz
- 16:43 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Reportaż TVP Gdańsk
- 17:30 Panorama flesz
- 17:50 Pin do kultury
- 18:30 Panorama
- 18:50 Panorama sport
- 18:57 Pogoda
- 19:00 Forum "Panoramy"
- 19:15 Reportaż TVP Gdańsk
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1995)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Panorama
- 21:40 Panorama sport
- 21:42 Pogoda
- 21:44 Forum "Panoramy"
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:20 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (525)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (288)
- 02:05 Dzikie pszczoły (33)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1286)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Mój przyjaciel sokół)
- 04:35 Na ratunek ogrodom (6)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Kaszubska żurawina)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Coś na ząb)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food (Miody)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 16:00 Na sygnale (Małe, wielkie kłamstewka)
- 16:30 Kronika - flesz
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Telezakupy
- 17:30 Polacy światu (Wojciech Trojanowski)
- 17:36 Nad Odrą (2)
- 18:27 Pogoda
- 18:30 Kronika
- 18:49 Pogoda
- 18:51 Wokół nas
- 19:00 Cisza nad rozlewiskiem (12/13)
- 19:45 Pomorze Etniczne (Moje życie z fotografią)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1995)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:29 Pogoda
- 21:30 Kronika (Podsumowanie Dnia)
- 21:49 Pogoda
- 21:50 Rozmowa dnia
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:20 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (525)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (288)
- 02:05 Dzikie pszczoły (33)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1286)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Mój przyjaciel sokół)
- 04:35 Na ratunek ogrodom (6)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Kaszubska żurawina)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Szlakiem Kolberga
- 08:30 Teleskop
- 08:35 Prognoza pogody
- 08:39 Łączymy z archiwum TVP Poznań
- 09:30 Teleskop
- 09:36 Prognoza pogody
- 09:38 Wiadomości sportowe
- 09:48 Rozmowa dnia
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Coś na ząb)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food (Miody)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:31 Teleskop
- 14:37 Prognoza pogody
- 14:39 Wielkopolska każdego dnia (18 lipca)
- 14:45 Podróże po Wielkopolsce
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia (66)
- 16:00 Na sygnale (Małe, wielkie kłamstewka)
- 16:30 Teleskop
- 16:37 Prognoza pogody
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Telekurier
- 17:30 Teleskop kulturalny
- 17:35 Prognoza pogody
- 17:37 Wiek to tylko liczba
- 18:04 Czysta energia (Biomasa jako źródło energii, która odnawia się co roku)
- 18:30 Teleskop
- 18:47 Prognoza pogody
- 18:50 RetroTEYada
- 19:27 Miejsca i ludzie (Chłapowski z Jaszkowa)
- 19:40 Medycyna i ty
- 19:57 Prognoza pogody
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1995)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:29 Teleskop
- 21:45 Prognoza pogody
- 21:47 Wiadomości sportowe
- 21:54 Teleskop kulturalny
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:20 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (525)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (288)
- 02:05 Dzikie pszczoły (33)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1286)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Mój przyjaciel sokół)
- 04:35 Na ratunek ogrodom (6)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Kaszubska żurawina)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Coś na ząb)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food (Miody)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Gra Warszawa
- 14:54 Co na obiad? (Sałatka z tuńczyka)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia (66)
- 18:09 Felietony WOT (Sztuka w kadrze Zegar z pozytywką w formie klatki z ptakiem, złocony brąz Szwajcaria)
- 18:17 Turbo Podlasie
- 18:25 Warto tam być
- 18:30 Obiektyw
- 18:53 Gość "Obiektywu"
- 19:03 Sport
- 19:07 Prognoza pogody
- 19:09 Świadkowie czasu (Z Białegostoku do Faras)
- 19:25 Arrasów dzieje osobliwe (Królewskie marzenia)
- 19:50 Notacje (Ryszard Seruga. Z kajakiem przez życie)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1995)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Obiektyw
- 21:50 Prognoza pogody
- 21:51 Sport
- 21:56 Warto tam być
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:20 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (525)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (288)
- 02:05 Dzikie pszczoły (33)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1286)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Mój przyjaciel sokół)
- 04:35 Na ratunek ogrodom (6)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Kaszubska żurawina)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Gra Warszawa
- 08:25 Fajna Polska (Pojezierze Augustowskie)
- 09:10 Świadkowie czasu (Zrozumieć, co się stało...)
- 09:45 Głos dnia
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Coś na ząb)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food (Miody)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Pogoda
- 14:35 Urywki z rozrywki
- 14:45 Głos dnia
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia (66)
- 18:10 Bezbłędnie (Maryja)
- 18:15 Winda regionu (Niezwyciężeni)
- 18:30 Głos regionu
- 18:49 Pogoda
- 18:50 Głos dnia
- 19:00 L jak las (4/24)
- 19:15 Unia kulinarna
- 19:40 Czas dotacji, czas rozwoju (2/24)
- 19:55 Pogoda
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1995)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Głos regionu
- 21:44 Pogoda
- 21:45 Głos dnia
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:20 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (525)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik