Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (288)
- 02:05 Dzikie pszczoły (33)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1286)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Mój przyjaciel sokół)
- 04:35 Na ratunek ogrodom (6)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Kaszubska żurawina)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Coś na ząb)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food (Miody)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Zbliżenia
- 14:45 Małe miejscowości - wielcy ludzie (Narodziny powieści)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia (66)
- 16:00 Na sygnale (Małe, wielkie kłamstewka)
- 16:30 Zbliżenia
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Audycje komitetów wyborczych
- 17:03 Z miłości do zwierząt
- 17:30 Studio lato
- 18:23 Audycje komitetów wyborczych
- 18:30 Zbliżenia - wydanie główne
- 18:55 Pogoda
- 19:00 Unia kulinarna (138)
- 19:25 Weterynarze z sercem
- 19:45 To jest temat na reportaż
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1995)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Zbliżenia - wieczorne
- 21:45 Sport
- 21:50 Pogoda
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:20 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (525)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (288)
- 02:05 Dzikie pszczoły (33)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1286)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Mój przyjaciel sokół)
- 04:35 Na ratunek ogrodom (6)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Kaszubska żurawina)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Astronarium
- 08:24 Psia służba
- 08:47 Całkiem niezła historia
- 09:00 Szlakiem Świętej Warmii
- 09:04 Obalamy mity medyczne
- 09:10 Tajemniczy świat zwierząt
- 09:15 Całkiem niezła historia
- 09:28 Twój punkt widzenia
- 09:31 Poranny gość Radia Zachód
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Coś na ząb)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food (Miody)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Informacje lubuskie - flesz
- 14:34 Sport
- 14:38 Prognoza pogody
- 14:40 Pamiętajcie o ogrodach
- 14:55 Twój punkt widzenia
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia (66)
- 16:00 Na sygnale (Małe, wielkie kłamstewka)
- 16:30 Informacje lubuskie
- 16:39 Sport
- 16:43 Prognoza pogody
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Piosenka u Ciebie
- 17:24 Twój punkt widzenia
- 17:27 Informacje lubuskie - flesz
- 17:32 Sport
- 17:35 Prognoza pogody
- 17:38 Pamiętajcie o ogrodach
- 17:50 RODowity działkowiec
- 18:03 Obalamy mity medyczne
- 18:08 Całkiem niezła historia
- 18:21 Tour de Lubuskie - bis
- 18:30 Informacje lubuskie
- 18:51 Sport
- 18:56 Prognoza pogody
- 18:58 Psia służba
- 19:22 Obalamy mity medyczne
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1995)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Informacje lubuskie
- 21:53 Sport
- 21:57 Prognoza pogody
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:20 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (525)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (288)
- 02:05 Dzikie pszczoły (33)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1286)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Mój przyjaciel sokół)
- 04:35 Na ratunek ogrodom (6)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Kaszubska żurawina)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 To dobry dzień
- 09:00 Panorama lubelska - flesz
- 09:12 Prognoza pogody
- 09:15 Gość "Panoramy"
- 09:35 Afisz
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Coś na ząb)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food (Miody)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Magazyn sportowy
- 14:45 Prosto z lasu
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia (66)
- 16:00 Na sygnale (Małe, wielkie kłamstewka)
- 16:30 Design i ty (Ilustracje książkowe)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Kuchnia Jagiellonów (Jadwiga i Jagiełło. Fuzja jadłospisów)
- 17:30 Panorama lubelska - flesz
- 17:42 Prognoza pogody
- 17:45 Ci cholerni Polacy. Lotnictwo polskie 1939-1945 (Wyspy ostatnich nadziei)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1995)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Panorama lubelska - wydanie wieczorne
- 21:55 Prognoza pogody
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:20 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (525)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (288)
- 02:05 Dzikie pszczoły (33)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1286)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Mój przyjaciel sokół)
- 04:35 Na ratunek ogrodom (6)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Kaszubska żurawina)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Aktualności poranne
- 08:05 Studio lato
- 08:34 Odkryj regiony
- 08:47 Liczy się pasja
- 09:00 Aktualności poranne
- 09:05 Kwartet
- 09:30 Z życia regionu
- 09:55 Kalejdoskop filmowy
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Coś na ząb)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food (Miody)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Studio lato
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia (66)
- 16:00 Na sygnale (Małe, wielkie kłamstewka)
- 16:30 Aktualności - flesz
- 16:34 Pogoda
- 16:37 Kalejdoskop filmowy
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Nielegalne kościoły
- 17:30 Studio lato
- 18:01 Podkarpacka scena przebojów
- 18:15 Dokument w TVP Rzeszów
- 18:30 Aktualności
- 18:46 Pogoda
- 18:53 Kalejdoskop filmowy
- 19:00 Z życia regionu
- 19:15 Stacja Rzeszów Główny
- 19:30 Studio lato
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1995)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Aktualności
- 21:52 Pogoda
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:20 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (525)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (288)
- 02:05 Dzikie pszczoły (33)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1286)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Mój przyjaciel sokół)
- 04:35 Na ratunek ogrodom (6)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Kaszubska żurawina)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:01 Fakty o poranku
- 08:10 Pogoda
- 08:12 Fakty o poranku
- 08:40 Pogoda
- 08:42 Fakty o poranku
- 09:03 Odkryj regiony
- 09:23 Teraz wieś
- 09:55 Pogoda
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Coś na ząb)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food (Miody)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:32 Z Unią na Ty
- 14:46 Magazyn Dolnośląski
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia (66)
- 18:30 Fakty - wydanie główne
- 18:53 Pogoda
- 18:57 Szansa (1/24)
- 19:14 Psia służba
- 19:38 Poznaj region
- 19:43 Wschód
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1995)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Fakty - wydanie wieczorne
- 21:42 Pogoda
- 21:44 Oblicza kultury (Artur Młodnicki)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:20 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (525)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (288)
- 02:05 Dzikie pszczoły (33)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1286)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Mój przyjaciel sokół)
- 04:35 Na ratunek ogrodom (6)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Kaszubska żurawina)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Kronika (18)
- 08:16 Tematy dnia (17)
- 08:27 Pogoda (18)
- 08:30 Wolę dokument (Dom mały i ciasny. Koryznówka)
- 08:36 Filmoteka małopolska: Dom mały i ciasny. Koryznówka
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Coś na ząb)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food (Miody)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Spichlerz smaków (53)
- 14:45 Kronika dnia (18)
- 14:57 Pogoda (18)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia (66)
- 16:00 Na sygnale (Małe, wielkie kłamstewka)
- 16:30 Kronika dnia (18)
- 16:42 Pogoda (18)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Pogoda (18)
- 17:02 Raport pogodowy (18)
- 17:04 Działo się w Krakowie
- 17:07 Magazyn medyczny
- 17:22 Turystyczna jazda
- 17:35 Śladami Eskulapa (Krew za krew)
- 18:02 Małopolska na rowery (Szczawnica - Krościenko)
- 18:13 Czas pogodnej jesieni. Magazyn nie tylko dla seniorów (91)
- 18:30 Kronika (18)
- 18:51 Tematy dnia (18)
- 19:02 Pogoda (18)
- 19:05 Kronika sportowa
- 19:09 Raport pogodowy (18)
- 19:11 Kronika kulturalna
- 19:23 Pełnosprawni (559)
- 19:43 Bieszczadzki Park Narodowy - nasze wspólne dziedzictwo (Bieszczadzka kraina dolin - fenomen historyczno-przyrodniczy)
- 19:54 Pogoda (18)
- 19:57 Raport pogodowy (18)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1995)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kronika (18)
- 21:45 Tematy dnia
- 21:55 Pogoda (18)
- 21:56 Kronika sportowa
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:20 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (525)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (288)
- 02:05 Dzikie pszczoły (33)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1286)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Mój przyjaciel sokół)
- 04:35 Na ratunek ogrodom (6)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Kaszubska żurawina)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Kurier opolski
- 08:20 Sport opolski
- 08:25 Rozmowa dnia
- 08:40 Polacy na ratunek Żydom
- 09:00 Serial
- 09:30 Astronarium
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Coś na ząb)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food (Miody)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Kurier opolski
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia (66)
- 16:00 Na sygnale (Małe, wielkie kłamstewka)
- 16:30 Kurier opolski
- 16:45 Dziennik regionów
- 18:10 Dwory i dworki Lubelszczyzny
- 18:25 Sport opolski
- 18:30 Kurier opolski
- 18:52 Pogoda
- 18:55 Rozmowa dnia
- 19:10 Ludzie, sprawy, historie
- 19:30 Serial
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1995)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier opolski
- 21:52 Sport opolski
- 21:57 Pogoda
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:20 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (525)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (288)
- 02:05 Dzikie pszczoły (33)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1286)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Mój przyjaciel sokół)
- 04:35 Na ratunek ogrodom (6)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Kaszubska żurawina)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Dobrego dnia z TVP 3 Kielce
- 09:00 Kwartet
- 09:27 Pogoda w regionie
- 09:29 Świat pomiarów
- 09:41 Informator kulturalny
- 09:50 Gość Informacji
- 09:58 Pogoda w regionie
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Coś na ząb)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food (Miody)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Informacje
- 14:36 Dobrego dnia z TVP 3 Kielce
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia (66)
- 16:00 Na sygnale (Małe, wielkie kłamstewka)
- 16:30 Informacje
- 16:42 Pogoda w regionie
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Pogoda w regionie
- 17:01 Fakty i opinie
- 17:48 Odkryj regiony
- 18:07 Drzwi do kultury
- 18:29 Informacje
- 18:51 Pogoda w regionie
- 18:52 Gość Informacji
- 19:00 Zmiana biegu
- 19:20 Zawodowcy. CK
- 19:32 Drzwi do kultury
- 19:58 Pogoda w regionie
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1995)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Informacje
- 21:50 Pogoda w regionie
- 21:51 Gość Informacji
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:20 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (525)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (288)
- 02:05 Dzikie pszczoły (33)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1286)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Mój przyjaciel sokół)
- 04:35 Na ratunek ogrodom (6)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Kaszubska żurawina)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Reportaż
- 08:35 Teatr Wielki zza kulis
- 08:50 Obalamy mity medyczne
- 08:55 Aktywni seniorzy
- 09:00 Rozmowa dnia
- 09:15 Samorządni
- 09:45 ABC pacjenta
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Coś na ząb)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food (Miody)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Pracownia reportażu
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia (66)
- 16:00 Na sygnale (Małe, wielkie kłamstewka)
- 16:30 Reportaż
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Reportaż
- 17:45 Pracownia reportażu
- 18:00 Szlakiem filmowej Łodzi
- 18:16 Zakręceni, wkręceni
- 18:30 Łódzkie wiadomości dnia
- 18:50 Sport
- 18:56 Pogoda
- 19:00 Rozmowa dnia
- 19:15 Kulturalnie po Łodzi i regionie
- 19:30 Sport po łódzku
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1995)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Łódzkie wiadomości dnia
- 21:55 Pogoda
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:20 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (525)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (288)
- 02:05 Dzikie pszczoły (33)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1286)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Mój przyjaciel sokół)
- 04:35 Na ratunek ogrodom (6)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Kaszubska żurawina)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Raz, dwa, trzy - lato!
- 08:45 Zdarzyło się
- 09:30 Wiesz jak jest?
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Coś na ząb)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food (Miody)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Aktualności - flesz
- 14:37 Pogoda
- 14:39 Sport - flesz
- 14:45 Telezakupy
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia (66)
- 16:00 Na sygnale (Małe, wielkie kłamstewka)
- 16:30 Aktualności - flesz
- 16:38 Pogoda
- 16:39 Sport - flesz
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Ziołowa apteka
- 17:15 Tamte lata, tamte dni
- 17:45 Mikrokosmosy
- 18:15 Wiesz jak jest?
- 18:30 Aktualności
- 18:50 Pogoda
- 18:55 Wieczorne wiadomości sportowe
- 19:10 Raz, dwa, trzy - lato!
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1995)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Aktualności
- 21:38 Pogoda
- 21:40 Wieczorne wiadomości sportowe
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:20 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (525)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 00:00 Słowo życia ((Mt 11, 25-27) Tajemnice królestwa objawione prostaczkom)
- 00:05 Świat w obrazach
- 00:10 Informacje dnia
- 00:30 Sanktuaria polskie (Sanktuarium Matki Bożej Szkaplerznej w Tomaszowie Lubelskim)
- 00:55 Poczet wielkich Polaków (Św. królowa Jadwiga Andegaweńska)
- 01:00 Anioł Pański
- 01:05 Ma się rozumieć (Miłość nieprzyjaciół)
- 01:15 Rozmowy niedokończone
- 02:25 Święty na każdy dzień (17 lipca, wspomnienie św. Aleksego, wyznawcy)
- 02:30 Opowieści z Księgi Cnót (Opowieść o wytrwałości)
- 03:00 Informacje dnia
- 03:20 Różaniec
- 03:50 Myśląc Ojczyzna (Ks. Bp Tadeusz Bronakowski, Przewodniczący Zespołu KEP ds. Apostolstwa Trzeźwości i Osób Uzależnionych)
- 08:00 Informacje dnia
- 08:15 Polski punkt widzenia
- 08:35 Słowo życia ((Mt 11, 28-30) Chrystus pokrzepia utrudzonych)
- 08:40 Poznajemy Polskę (Beskidy)
- 08:55 Święty na każdy dzień (18 lipca, wspomnienie św. Szymona z Lipnicy, prezbitera)
- 09:00 Na zdrowie (Opieka geriatryczna)
- 09:20 Opowieści z Księgi Cnót (Opowieść o wytrwałości)
- 09:45 Rzeźbiarz Wielkiego Króla
- 12:00 Anioł Pański
- 12:03 Informacje dnia
- 12:20 Wykłady z Konferencji "Kryzys praworządności i wymiar sprawiedliwości - co dalej?" (Nielegalność zmian w prokuraturze i ich wpływ na bezpieczeństwo państwa)
- 12:40 Zuzela - tu wszystko się zaczęło
- 13:20 Przegląd katolickiego tygodnika "Niedziela"
- 13:30 Msza święta z Jasnej Góry (Transmisja z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej)
- 16:00 Informacje dnia
- 16:10 Z wędką nad wodę w Polskę i świat
- 16:35 Sól ziemi (Gliniane cuda)
- 17:05 Akademia pro-life
- 17:15 Muzyczne chwile
- 17:30 Odpowiedzialni za Kościół
- 17:55 Poczet wielkich Polaków (Maria Michalczyk "Wyrwicz")
- 20:00 Informacje dnia
- 20:20 Różaniec
- 20:50 Nie tylko Ulmowie (Anna Bogdanowicz, Jasło i Kielce)
- 21:00 Apel Jasnogórski
- 21:20 Informacje dnia
- 21:40 Polski punkt widzenia
- 02:00 Pełny krąg
- 03:50 Uśmiechnij się 3 (2)
- 04:00 Miłe rozmowy
- 04:50 Miłe rozmowy
- 05:45 Nieźle kliknięci bez filtra (12)
- 06:00 SAF3 - Oddział ratunkowy (19)
- 06:55 SAF3 - Oddział ratunkowy (20)
- 07:55 Jeden plus Dziesięć (54)
- 08:35 Geronimo (58)
- 09:35 Moje trzy siostry (118)
- 10:35 Królowa szpady (20)
- 11:35 Królowa szpady (21)
- 12:35 Jeden plus Dziesięć (25)
- 13:10 Doktory 2 (22)
- 13:40 Namiętności (55)
- 14:20 Namiętności (56)
- 15:00 Klejnot TV
- 17:00 Gigi (Kuracja odchudzająca)
- 17:30 Gigi (Żart)
- 18:00 Klejnot TV
- 21:00 Zagadka tygodnia
- 21:40 Wesoły ambulans (22)
- 22:15 Uśmiechnij się (9)
- 22:25 Uśmiechnij się (3)
- 22:35 Zagadka tygodnia
- 23:15 Miłe rozmowy (6)
- 23:40 Odlotowy gość
- 00:50 Odludzie
- 02:40 Coś śmiesznego (Kabaret Jurki)
- 03:00 Kobra - oddział specjalny (6)
- 10:00 Remont na 5+ (5)
- 10:30 Telezakupy
- 11:00 Legendy sportu (4)
- 11:35 Telezakupy
- 12:05 Muzyka
- 12:20 Telezakupy
- 13:05 Trucker Club (5)
- 13:35 Droga wolna 3 (26)
- 14:00 Klub Winx 4 (Gniew natury)
- 14:30 Klub Winx 4 (W królestwie Diany)
- 15:00 Telezakupy
- 15:45 Muzyka
- 20:00 Odludzie
- 21:55 Kabaretowy Szał 2 (Kabaret Czesuaf)
- 00:40 Sisi II (1)
- 01:35 AZ-kvíz
- 02:00 Mnohotvárná Troja
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Hranice v srdci (Gorolské trojmezí)
- 05:15 Etiketa (Exotika u stolu)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Litovelské Pomoraví)
- 06:25 Na cestě po Paříži
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Magnum II (Billy Joe Bob)
- 09:55 Úsměvy Karla Gotta
- 10:30 Toulavá kamera
- 11:05 Klenoty naší krajiny (Labské pískovce)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně Athén s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Za oponou s Jiřinou
- 13:55 Muzikálová féerie
- 14:10 Kluci v akci
- 14:35 Hercule Poirot XI (Kočka mezi holuby)
- 16:15 Magnum II (Průliv smrti)
- 17:00 Na cestě po Malých Antilách
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 MOST! (3)
- 20:55 Vinnetou - Rudý gentleman
- 00:25 Dalgliesh (Černá věž - 1. část)
- 01:10 Království pirátů (3)
- 02:00 Na moll...
- 02:45 Před půlnocí
- 03:10 Liběna Rochová, oděvní designérka
- 03:25 Žijeme s vírou
- 04:25 Divnopis (Drštěkryje)
- 04:35 To mě baví
- 04:55 Sváteční slovo Vojtěcha Kodeta
- 05:00 Roubenka pro 21. století
- 05:30 Vzkaz Aloise Mikulky
- 05:45 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 06:00 Narozeni 1918 – viděno šesti (3)
- 06:55 Povolání: královna (3)
- 07:40 Svět zvířat (Želvy)
- 12:35 České tajemno (3)
- 13:15 Námluvy ve světě zvířat (1)
- 20:00 Bathory
- 22:25 Pravidla lži
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Události v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v letoviscích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 05:30 Cyklotoulky
- 05:45 Branky, body, vteřiny
- 06:00 Kvalifikace na ME žen 2025 (Dánsko - Česko)
- 07:45 BBV po 25 letech
- 08:00 Panorama
- 08:35 MS v orientačním běhu 2024 (MS Skotsko)
- 12:05 Panorama
- 12:25 Sportovní zprávy
- 12:55 První oddíl (2)
- 13:00 Tour de France 2024 (Tour de France)
- 13:45 Tour de France 2024 (Tour de France)
- 18:15 Triatlon ČR 2024 (ČP Konopiště)
- 18:30 Triatlon ČR 2024 (Welzlův kvadriatlon)
- 18:45 Cyklistika ČR 2024 (MČR Vysoké Mýto)
- 19:00 Golf Time
- 19:20 Svět motorů
- 00:25 Norská čítanka: Kjartan Fløgstad
- 00:35 Norská čítanka: M. Seppola Simonsen
- 00:45 Greenhorns
- 01:45 Jana Kirschner
- 02:25 BRAVO! Jana Semerádová
- 03:00 Uchem jehly
- 03:25 V televizi
- 03:50 Terra musica
- 04:20 Divadlo žije!
- 04:45 Kámen, dřevo ...
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Przerwa w transmisji 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Markýza
- 22:05 Frank Sinatra: portrét
- 23:25 100 dní ve Versailles (2)
- 06:00 Panáček Paneláček (Jak Večerníček nemohl usnout)
- 06:10 Jogínci
- 06:20 Splat & Harry
- 06:30 Bruno
- 06:45 Luo Bao Bei
- 06:55 Bing
- 07:00 Sovík zvaný Otík
- 07:10 Bo & To
- 07:15 Drobečkové
- 07:25 Prasátko Peppa V
- 07:30 Pošťák Pat zvláštní zásilková služba
- 07:45 Ella, Oskar a Hú
- 08:00 Dynotrax
- 08:20 Tlapková patrola VIII
- 08:45 Méďové
- 08:50 Sportující zvířata
- 09:00 Kámoši hafíci (11)
- 09:20 Terčin zvířecí svět
- 09:35 Idefix a smečka Nepoddajných
- 09:50 Sardinka ve vesmíru
- 10:05 Operace Jauu! IX
- 10:35 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví
- 10:55 Olympijská Shaun
- 11:00 Vyber si svůj sport
- 11:05 Turbo R.A.Ke.Ta
- 11:25 DVA3
- 11:40 Zákony Mila Murphyho (7)
- 12:05 Kamarádi z koše
- 12:20 Byl jednou jeden život
- 12:45 Šmoulové
- 13:10 Bludiště
- 13:40 Superhrdinové
- 13:50 Městečko na moři
- 14:00 Příběhy o telátku
- 14:10 Stavitelé II
- 14:40 Super třída II (1)
- 15:05 Čvacht
- 15:20 Remy a Fů
- 15:30 Dodohando
- 15:35 Sovička Ollie
- 15:40 Hej, Hafí! III
- 15:45 Operace Jauu! IX
- 16:15 Sportující zvířata
- 16:20 Splat & Harry
- 16:30 Bruno
- 16:45 Gusta, malý velký rytíř
- 16:55 Bing
- 17:05 Sovík zvaný Otík
- 17:10 Ryšáček Pablo
- 17:15 Drobečkové II
- 17:25 Méďové
- 17:35 Vyber si svůj sport
- 17:40 Nefertine na Nilu
- 17:50 Jak vycvičit draky II
- 18:15 Fazolčina kavárna
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 O krtkovi (Krtek a paraplíčko)
- 18:55 Kámoši hafíci (12)
- 19:20 Zákony Mila Murphyho (8)
- 19:40 Sportující zvířata
- 19:45 Bajkovník
- 19:55 Przerwa w transmisji 19:55-06:00
Aby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiej