Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 00:05 Łowca jeleni
- 03:20 Miłość w Sankt Petersburgu
- 14:00 Złoty chłopak (223)
- 14:55 Jaka to melodia? (5188)
- 15:35 Gra słów. Krzyżówka (793)
- 16:05 Dziedzictwo (320)
- 17:00 Teleexpress
- 17:15 Pogoda
- 17:20 Jaka to melodia? (5306)
- 18:00 Dziewczyny ze Lwowa 2 (Terapia szokowa)
- 19:00 Jeden z dziesięciu (13/139)
- 19:30 Program informacyjny 19.30
- 19:55 Pytanie dnia
- 20:05 Pogoda
- 20:10 Sport
- 20:15 Reporterzy
- 20:35 07 zgłoś się (Dlaczego pan zabił moją mamę?)
- 21:40 07 zgłoś się (Rozkład jazdy)
- 23:10 Wyjście awaryjne
- 00:05 Utoya, 22 lipca
- 01:55 O mnie się nie martw 11 (4/13)
- 02:55 Z pasją
- 04:30 Zakończenie programu
- 04:40 Na dobre i na złe (Znajdź najjaśniejsze miejsce)
- 05:35 M jak miłość (1622)
- 06:25 Adolf Loewe - architekt
- 06:55 Rodzinka.pl (Kubek z syrenką)
- 07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka
- 07:55 Pytanie na śniadanie
- 11:15 Lena na Bałkanach (Religia)
- 11:50 Barwy szczęścia (2991)
- 12:30 Koło fortuny (1590)
- 13:15 Akacjowa 38 (389)
- 14:05 Va banque (752)
- 14:35 Na sygnale (Ojcowie)
- 15:05 M jak miłość (1797)
- 16:00 Koło fortuny (1591)
- 16:35 Familiada (2974)
- 17:15 Miłość i nadzieja (4)
- 18:10 Va banque (753)
- 18:45 Akacjowa 38 (422)
- 19:35 Barwy szczęścia (2991)
- 20:10 Ile waży koń trojański?
- 22:30 Panorama
- 23:10 Izabela, królowa Hiszpanii (37)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (291)
- 02:05 Dzikie pszczoły (36)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1290)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Głębia szczęścia)
- 04:35 Igrzyska w regionach
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Eko patent (9)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Królewska kuchnia myśliwska)
- 07:00 Dobrego dnia
- 08:00 Dobrego dnia
- 09:20 Zawsze na temat
- 09:48 Kronika warszawska: Film dokumentalny
- 09:58 Pogoda
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Złudne nadzieje)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Rączka gotuje
- 11:40 Naturalnie Lubelskie (Dolina Tyśmienicy)
- 12:00 O pracy po pracy
- 12:30 Wiek to tylko liczba
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Sielskie życie
- 14:15 Europa z bliska
- 14:45 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 14:57 Pogoda
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia (69)
- 18:00 Zawsze na temat
- 18:30 Telewizyjny Kurier Warszawski
- 18:48 Pogoda
- 18:50 Kurier Mazowiecki
- 19:04 Sport
- 19:09 Prosto z Mazowsza
- 19:35 Z boisk i stadionów Warszawy i Mazowsza
- 19:52 Niezwykłe miejsca (Muzeum Cystersów)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1998)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 21:46 Sport
- 21:52 Pogoda
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (528)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 01:15 Dzień, w którym zatrzymała się Ziemia
- 03:35 Znaki (13)
- 04:45 Disco Gramy (6252)
- 05:25 Telezakupy TV Okazje
- 06:00 Nowy dzień z Polsat News
- 16:20 Pogoda (723)
- 16:25 Interwencja (5452)
- 16:40 Gliniarze (Transakcja)
- 17:40 Sekrety rodziny (369)
- 18:50 Wydarzenia (723)
- 19:25 Gość "Wydarzeń" (723)
- 19:45 Sport (723)
- 19:55 Pogoda (723)
- 20:05 Jason Bourne
- 22:45 Granice wytrzymałości
- 01:30 Love Island. Wyspa miłości (165)
- 02:30 Interwencja (5451)
- 02:40 Cudownych rodziców mam (Mateusz Kusznierewicz)
- 02:55 SuperLudzie (20)
- 03:25 SuperLudzie (21)
- 03:55 SuperLudzie (22)
- 04:25 SuperLudzie (23)
- 04:55 SuperLudzie (24)
- 05:30 Telezakupy TV Okazje
- 06:00 Łowcy skarbów. Kto da więcej? (71)
- 07:00 Łowcy skarbów. Kto da więcej? (277)
- 20:00 Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (783)
- 21:00 Banita
- 12:00 Zbuntowany anioł (254)
- 13:00 Zaklinaczka duchów 3 (51)
- 20:00 Atak na szpital
- 21:50 Potępiony 2
- 23:45 Sęp
- 10:00 Bing (Nocowanie)
- 10:10 Baranek Shaun (21)
- 10:12 Baranek Shaun (Trening Bitzera)
- 10:20 Baranek Shaun (Rzeźba)
- 10:25 Baranek Shaun (Nowe rządy)
- 10:50 Milo (Rybak Milo)
- 11:00 Milo (Pisarz Milo)
- 11:10 Blue 2 (Wojsko)
- 11:20 Blue 2 (Wytworna restauracja)
- 11:25 Blue 2 (Na barana)
- 11:45 Dinopociąg 2 (Dinołódź podwodna/Król poznaje Krysię)
- 22:00 Dzielnica strachu 6 (Tam mieszka zło)
- 23:00 Wesele
- 01:00 FBI 4 (9)
- 01:55 FBI: Most Wanted (7)
- 02:55 Zagadki z przeszłości 2 (11)
- 03:55 Znaki 2 (7)
- 04:55 Rysa (6)
- 05:40 Blok promocyjny AXN
- 06:00 Znaki 2 (8)
- 07:00 Rekrut 5 (1)
- 07:55 Agenci NCIS: Los Angeles 14 (14)
- 08:50 Agenci NCIS: Los Angeles 14 (15)
- 09:50 Rekrut 5 (1)
- 12:30 Rekrut 5 (2)
- 13:25 Seal Team 5 (7)
- 14:20 Seal Team 5 (8)
- 15:20 S.W.A.T. 5 (15)
- 16:15 S.W.A.T. 5 (16)
- 17:05 Seal Team 5 (9)
- 18:10 Seal Team 5 (10)
- 19:10 S.W.A.T. 5 (17)
- 20:05 S.W.A.T. 5 (18)
- 21:05 Rekrut 5 (19)
- 22:00 Premiera: Rekrut: FBI (19)
- 23:00 Seal Team 5 (9)
- 08:30 Planeta Ziemia 3 (6)
- 09:35 W okowach mrozu 4 (14)
- 10:40 Życie na pustkowiu 9 (1)
- 11:40 Starożytne mocarstwa (1)
- 12:45 Planeta Ziemia 3 (6)
- 13:50 Malownicze trasy kolejowe 2 (1)
- 14:45 W okowach mrozu 5 (15)
- 15:50 Życie na pustkowiu 5 (6)
- 20:55 Życie na pustkowiu 9 (6)
- 21:55 W okowach mrozu 5 (1)
- 00:05 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Rajska miejscówka)
- 00:20 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Megawaleczne roboty)
- 00:30 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Żadnych chłopaków)
- 00:50 Ghostforce (Katastrofa / Galareciarz)
- 01:15 Ghostforce (Głoschaos / Wiekduch)
- 01:45 Taffy (Wysokie loty)
- 01:55 Taffy (Lustrzany dom)
- 02:00 Taffy (Trening zbieracza)
- 02:05 Taffy (Powrót Chudego)
- 02:15 Płazowyż (Wielki mecz robalówki/Obóz przetrwania)
- 02:35 Płazowyż (Dzieci zarodnika/Anna roku)
- 03:00 Płazowyż (Znowu razem)
- 03:20 Dronersi (Tor Pająka)
- 03:40 Dronersi (Zapętlony wyścig)
- 04:05 Dronersi (Duch)
- 04:25 Szkoła Wikingów (Koniec szkoły)
- 04:50 Szkoła Wikingów (Oczy Lokiego)
- 05:10 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Psia poczta)
- 05:20 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Świetna dziewczyna)
- 05:35 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Napraw to sam)
- 05:45 Taffy (Milczenie szopów)
- 05:50 Taffy (Nowa pani Majętna)
- 06:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 2 (31)
- 06:25 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 2 (30)
- 06:55 Herosi pół na pół (Przygoda wysokich lotów/ Pokonać Tuptupa)
- 07:20 Herosi pół na pół (Naciągana zabawa/ Humorzasta pogoda)
- 07:50 Greenowie w wielkim mieście 3 (Z dyńki)
- 22:10 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 2 (29)
- 22:40 Greenowie w wielkim mieście (Przyczepa Mamy/ u Remingtonów)
- 23:00 Greenowie w wielkim mieście (Parkowe szaleństwo/ Babcine ciastka)
- 23:25 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Szpieg, który mnie szkolił)
- 23:35 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Cierpienie w salonie gier)
- 23:55 Dziewczyna, chłopak, itd. (Greb-Nefual E-Neg!)
- 01:05 Spragnieni życia
- 03:10 Londyński bulwar
- 04:50 Zakończenie programu
- 05:35 Żółwik Sammy 2
- 07:05 Next
- 08:40 Kochankowie z Księżyca
- 10:10 Tańcząca z wiatrem
- 11:40 Droga pod wiatr
- 13:10 Dom zbrodni
- 15:05 Maudie
- 17:00 Tajna agentka
- 18:30 Wampirzyce
- 20:00 Murarz. Na granicy spisku
- 21:50 Alex z Venice
- 23:20 Zombieland
- 00:55 Milczący świadek 21 (2)
- 02:00 Ulica nadziei 3 (7)
- 02:45 Tajemnice Brokenwood 3 (1)
- 04:15 Z pamiętnika położnej 4 (5)
- 05:10 Obiady piątkowe 2 (5)
- 05:35 Obiady piątkowe 4 (3)
- 06:00 Śmierć pod palmami 13 (8)
- 07:10 Ojciec Brown 7 (4)
- 08:10 Morderstwa w Midsomer 19 (2)
- 09:55 Ulica nadziei 3 (7)
- 12:00 Ojciec Brown 7 (4)
- 13:00 Morderstwa w Midsomer 19 (2)
- 15:00 Ulica nadziei 3 (7)
- 16:00 Lewis 8 (5)
- 17:00 Ojciec Brown 7 (5)
- 18:00 Morderstwa w Midsomer 19 (3)
- 19:50 Śmierć pod palmami 3 (1)
- 21:00 Harry Wild (4)
- 22:05 Milczący świadek 21 (3)
- 23:10 Wina 3 (3)
- 00:00 Magia nagości. Hiszpania (4)
- 01:10 Magia nagości. Finlandia (11)
- 01:45 I love kabaret (8)
- 02:45 I love kabaret EXTRA (32)
- 03:05 Rodzinne perypetie (33)
- 04:05 I love kabaret (8)
- 05:05 I love kabaret (2)
- 06:00 Poranny rogal (95)
- 06:25 Zoom na pogodę
- 06:40 Poranny rogal (2)
- 07:10 Bliżej! Magazyn reporterów (8)
- 07:35 To leci w sieci (13)
- 08:00 Gadżet show (5)
- 08:35 Transporty domów (10)
- 09:30 Największe kłamstwa świata (Wojna światów)
- 16:15 M.A.S.H. (Doradca)
- 16:50 M.A.S.H. (Areszt domowy)
- 17:25 M.A.S.H. (Punkt pierwszej pomocy)
- 18:00 Kabaretowe przeboje (8)
- 19:00 I love kabaret (4)
- 22:00 Zabójcze potrawy (Wietnam)
- 23:00 Magia nagości 2 (9)
- 00:20 Niezwykłe pomysły 17 (8)
- 00:45 Dzika kuchnia (3)
- 01:15 Dzika kuchnia (4)
- 01:50 Dzika kuchnia (5)
- 02:20 Dzika kuchnia (7)
- 02:55 Dzika kuchnia (1)
- 03:25 Dzika kuchnia (2)
- 03:55 Dzika kuchnia (3)
- 04:25 Dzika kuchnia (4)
- 04:55 Dzika kuchnia (5)
- 05:25 Dzika kuchnia (7)
- 06:00 77 TV 2 (Fascynujące rekordy świata. Część 2)
- 07:00 77 TV (Przypadków lotniczych)
- 10:00 Inżynieryjne katastrofy (2)
- 11:00 Kontrola graniczna (6)
- 12:00 Kontrola graniczna (7)
- 13:00 Kontrola graniczna (8)
- 16:00 Kontrola graniczna 2 (1)
- 17:00 Kontrola graniczna 2 (2)
- 22:05 Kod Jezusa 2 (6)
- 23:05 Kod Jezusa (1)
- 23:55 Niezwykłe pomysły 17 (8)
- 04:00 Kabaretowy Szał (Kabaret Młodych Panów)
- 05:00 Kabaretowy Szał (Kabaret Moralnego Niepokoju)
- 06:00 U nas w...
- 06:25 U nas w...
- 06:40 U nas w...
- 07:00 U nas w...
- 07:20 U nas w...
- 07:40 Z lokalnego archiwum
- 08:00 Z lokalnego archiwum
- 08:20 Z lokalnego archiwum
- 08:40 Z lokalnego archiwum
- 08:55 TVCentrum uwagi
- 09:20 TVCentrum uwagi
- 09:40 TVCentrum uwagi
- 12:00 Celnicy 2 (2)
- 13:00 77 TV 2 (Duchy i zjawiska paranormalne)
- 14:00 III Rzesza (Obrona Renu)
- 15:00 Kupiec Hitlera
- 14:45 Nowy wymiar remontu 3 (8)
- 15:50 Wielkie projekty 13 (1)
- 22:05 Rodzina 18+2
- 23:00 Wstydliwe choroby: Nastolatki 2 (2)
- 00:15 Czarodziejska cukiernia Alicji 2 (Zamiankowy Dzień/ Raz na czaro-czas)
- 00:40 Czarodziejska cukiernia Alicji 2 (Skok w zwierciadło / Tort na odwrót)
- 01:05 Czarodziejska cukiernia Alicji 2 (Gwiezdny Suflet Prababci / Pierwszy mecz sezonu)
- 01:30 Spidey i superkumple (12)
- 01:55 Spidey i superkumple (Mega pajęcza Gwiazdka / Gobby na lodzie)
- 02:20 Spidey i superkumple (14)
- 02:45 Myszka Miki: Frajdomek (Słoneczny śnieżek/ Bałwan Promyk!)
- 03:10 Myszka Miki: Frajdomek (W labiryncie/ Kraina zagubionych... skarpet)
- 03:35 Myszka Miki: Frajdomek (Krystaliczna Crystal/ Wielkie Frajdomkowe nocowanko)
- 04:00 Eureka! (Kły, kłopoty i takie tam / Abso-fletnie fantastycznie)
- 04:30 Eureka! (Lawa i pizza / Prehistoryczna zoologia)
- 05:00 Eureka! (Ślizg / Smrodkowy dzień)
- 05:30 Myszka Miki: Frajdomek (Magiczna posiadłość/Wycieczka z Frajdkiem!)
- 06:00 Myszka Miki: Frajdomek (12)
- 06:30 Myszka Miki: Frajdomek (Słoneczny śnieżek/ Bałwan Promyk!)
- 07:00 Blue 2 (89)
- 07:10 Blue 2 (90)
- 07:20 Blue 2 (91)
- 07:30 Blue 2 (92)
- 07:40 Blue 2 (Kibel)
- 07:50 Blue 2 (Tort-kaczka)
- 12:00 Pupstruction (Tycia stodoła/ Do wyboru, do koloru)
- 12:30 Blue (Bob Wielkouch)
- 12:40 Blue (Szpiegowanie)
- 12:50 Blue (Jedzenie na wynos)
- 13:00 Blue (Motylki)
- 13:10 Blue (Piłka do jogi)
- 13:20 Blue (Pani Matylda)
- 13:30 Straż Ekipa (Zaciemnienie / Uwaga, tłukące)
- 16:00 Eureka! (Życie nomadów)
- 16:15 Eureka! (Muszla pełna dźwięków)
- 16:30 Pupstruction (Poczta walentynkowa/ Awaria prądu)
- 17:00 Blue 2 (89)
- 17:10 Blue 2 (90)
- 17:20 Blue 2 (91)
- 17:30 Blue 2 (Podróż)
- 17:40 Blue 2 (Kibel)
- 17:50 Blue 2 (Tort-kaczka)
- 20:00 Blue 2 (80)
- 20:10 Blue 2 (81)
- 20:20 Blue 2 (82)
- 20:30 Superkoty (23)
- 21:00 Spidey i superkumple (15)
- 21:30 Gwiezdne wojny: Przygody młodych Jedi (15)
- 00:25 Ghostforce (Masta / Pająguma)
- 00:50 Dziewczyna, chłopak, itd. (Listowna kumpela)
- 01:00 Dziewczyna, chłopak, itd. (Serowy dziennik)
- 01:15 Dziewczyna, chłopak, itd. (Gra o tron)
- 01:25 Dziewczyna, chłopak, itd. (Przyjaciel Chłopca)
- 01:40 Dziewczyna, chłopak, itd. (Babcisynek)
- 01:55 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (16)
- 02:15 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (17)
- 02:35 Duch i nas dwóch (1)
- 03:00 Duch i nas dwóch (2)
- 03:25 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (19)
- 03:45 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (20)
- 04:05 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja 2 (27)
- 04:30 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja 2 (28)
- 04:50 Duch i nas dwóch (10)
- 05:15 Duch i nas dwóch (11)
- 05:35 Robale ziomale (Magiczna perła/Ślimakowe rodeo)
- 06:00 Taffy (Wszędzie jarmuż)
- 06:05 Taffy (Fabryka waz)
- 06:10 Taffy (Zaklinacz krzyków)
- 06:25 Taffy (Swetry)
- 06:35 Taffy (Marzenia maszyny)
- 06:40 Taffy (Dzień szopa)
- 06:55 Płazowyż 2 (Ifcia na gigancie/Po deszczu)
- 07:25 Płazowyż 2 (Pierwsza świątynia)
- 07:50 Herosi pół na pół (Weekendowa zamiana/ Myśli, które coś znaczą)
- 10:20 Dziewczyna, chłopak, itd. (Początek! Część 2)
- 10:30 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Roboto-karate)
- 10:50 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Dudy i Ser)
- 11:00 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Gracze, do boju!)
- 11:20 Greenowie w wielkim mieście 3 (Ciasto twarde/ Szczurzy ogon)
- 11:45 Greenowie w wielkim mieście 3 (Dostawa pizzy / Dziewczyna z koniem)
- 16:15 Prawo Milo Murphy'ego (Niebezpieczna imprezka/Gładki operator)
- 16:45 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Leniwy pies)
- 16:55 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Dzień narwala)
- 17:15 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Klub figurkowy)
- 17:25 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Mysie kroczki)
- 17:45 Molly i Duch (Skazany za bycie duchem/ Bliźniacze kłopoty)
- 18:15 Molly i Duch (Raz kozę mieć/ Bardzo głodny duch)
- 18:45 Taffy 2 (Małpie figle)
- 18:50 Taffy 2 (Porwanie w raju)
- 18:55 Taffy 2 (Bestia w domu)
- 19:10 Taffy 2 (Ofermy z północy)
- 19:20 Taffy 2 (Zaśnieżeni)
- 19:25 Taffy (Wejście kota)
- 19:40 Wodogrzmoty Małe 2 (Straszneoke)
- 00:00 Blue 2 (19)
- 00:10 Blue 2 (10)
- 00:20 Andy dookoła świata (29)
- 00:35 Andy i dino-zabawy (7)
- 00:40 Hej, Duggee! 4 (21)
- 00:50 Noddy: detektyw w krainie zabawek (2)
- 01:05 Piotruś Królik 2 (2)
- 01:20 Psi Oddział (11)
- 01:35 Blue 2 (13)
- 01:40 Blue 2 (14)
- 01:50 Blue 2 (15)
- 02:00 Blue 2 (18)
- 02:05 Noddy: detektyw w krainie zabawek (28)
- 02:20 Blue (51)
- 02:25 Tosia i Tymek (39)
- 02:40 Kręciołki (52)
- 02:50 Teletubisie (46)
- 03:05 Blue 2 (45)
- 03:10 Blue 2 (46)
- 03:20 JoJo i Babcia (20)
- 03:30 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne (9)
- 03:45 Tosia i Tymek (13)
- 03:55 Tosia i Tymek (14)
- 04:10 Blue (17)
- 04:15 Blue (18)
- 04:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (17)
- 04:35 Blue 2 (Świąteczne pływanie)
- 04:45 Blue 2 (Wielkanoc)
- 04:50 Blue (1)
- 05:00 Blue (2)
- 05:05 Superpyra (19)
- 05:15 Kolorklocki (4)
- 05:20 Hej, Duggee! 2 (12)
- 05:25 Hej, Duggee! 2 (13)
- 05:35 Piotruś Królik 2 (23)
- 05:50 W Papierowej Krainie (31)
- 06:00 W Papierowej Krainie (23)
- 06:15 JoJo i Babcia 2 (15)
- 06:30 Piotruś Królik 2 (17)
- 06:40 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (17)
- 06:55 Blue 2 (25)
- 07:05 Blue (15)
- 07:15 Blue (23)
- 07:20 Blue 2 (8)
- 07:30 Blue 2 (9)
- 07:40 Blue 2 (34)
- 07:50 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 3 (17)
- 08:05 Matklocki 2 (5)
- 08:10 Blue 2 (41)
- 08:20 Blue 2 (42)
- 08:30 Blue 2 (30)
- 08:35 Psi Oddział (11)
- 08:50 JoJo i Babcia 3 (31)
- 09:05 W Papierowej Krainie (6)
- 09:15 Piotruś Królik 2 (39)
- 09:30 Piotruś Królik 2 (40)
- 09:45 Teletubisie (39)
- 10:00 Kręciołki (81)
- 10:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek (30)
- 10:25 Blue (17)
- 10:35 Blue 2 (17)
- 10:45 Matklocki (27)
- 10:50 Yakka Dee (7)
- 11:00 Piotruś Królik 2 (2)
- 11:15 W Papierowej Krainie (31)
- 11:25 Pirackie potyczki 8 (24)
- 11:50 Superpyra (46)
- 12:00 Blue (37)
- 12:10 Blue 2 (45)
- 12:15 Blue 2 (18)
- 12:25 Blue 2 (19)
- 12:35 Blue 2 (10)
- 12:45 Andy dookoła świata (29)
- 13:00 Andy i dino-zabawy (7)
- 13:10 Hej, Duggee! 4 (21)
- 13:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek (2)
- 13:30 Piotruś Królik 2 (2)
- 13:45 Psi Oddział (11)
- 13:55 Blue 2 (13)
- 14:05 Blue 2 (14)
- 14:15 Blue 2 (15)
- 14:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (28)
- 14:35 Blue (51)
- 14:45 Tosia i Tymek (39)
- 15:00 Piotruś Królik 2 (3)
- 15:15 W Papierowej Krainie (32)
- 15:25 Pirackie potyczki 8 (25)
- 15:50 Superpyra (47)
- 16:00 Blue (38)
- 16:10 Blue 2 (46)
- 16:15 Blue 2 (20)
- 16:25 Blue 2 (21)
- 16:35 Blue 2 (11)
- 16:45 Andy dookoła świata (30)
- 17:00 Andy i dino-zabawy (8)
- 17:10 Hej, Duggee! 4 (22)
- 17:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek (3)
- 17:30 Piotruś Królik 2 (3)
- 17:45 Psi Oddział (12)
- 18:00 Blue 2 (16)
- 18:10 Blue 2 (17)
- 18:15 Blue 2 (18)
- 18:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (29)
- 18:40 Blue 2 (1)
- 18:50 Tosia i Tymek (40)
- 19:00 Kręciołki (53)
- 19:15 Teletubisie (47)
- 19:30 Blue 2 (47)
- 19:35 Blue 2 (48)
- 19:45 JoJo i Babcia (21)
- 20:00 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne (10)
- 20:15 Tosia i Tymek (15)
- 20:30 Tosia i Tymek (16)
- 20:40 Blue (19)
- 20:50 Blue (20)
- 21:00 Noddy: detektyw w krainie zabawek (18)
- 21:15 Blue (3)
- 21:20 Blue (4)
- 21:30 Blue (5)
- 21:40 Blue (6)
- 21:50 Superpyra (20)
- 22:00 Hej, Duggee! 2 (15)
- 22:10 Kolorklocki (5)
- 22:15 Piotruś Królik 2 (24)
- 22:30 W Papierowej Krainie (32)
- 22:40 Piotruś Królik 2 (3)
- 22:55 W Papierowej Krainie (31)
- 23:10 Pirackie potyczki 8 (25)
- 23:35 Superpyra (47)
- 23:45 Blue (38)
- 23:55 Blue 2 (46)
- 00:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 01:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 02:00 Rodzina Treflików 2 (Sobowtóry)
- 02:15 Rodzina Treflików 2 (Zaginiony Treflik)
- 02:30 Rodzina Treflików 2 (Huśtawka)
- 02:40 Rodzina Treflików 2 (Pasja Treflinki)
- 02:50 Rodzina Treflików 2 (Duży wujcio)
- 03:00 Rodzina Treflików 2 (Sami w domu)
- 03:15 Rodzina Treflików 2 (Przepis na ciasto)
- 03:30 Rodzina Treflików 3 (Kłamstewko)
- 03:40 Rodzina Treflików 3 (Dziki Zachód)
- 03:50 Rodzina Treflików 3 (Przyjaźń)
- 12:00 Strażak Sam 10 (Szpiegowskie intrygi)
- 12:20 Strażak Sam 10 (Lis na wolności)
- 12:35 Strażak Sam 10 (Upiorne przyjęcie)
- 12:45 Strażak Sam 10 (Rozstanie)
- 12:55 Strażak Sam 10 (Ognista piłka)
- 13:05 Strażak Sam 10 (Jaskiniowa wpadka)
- 13:25 Strażak Sam 10 (Trenuj i błyszcz)
- 13:40 Strażak Sam 10 (Kosmiczny pociąg)
- 13:50 Strażak Sam 10 (Największy miś)
- 14:00 Strażak Sam 10 (Zamki na piasku)
- 14:15 Strażak Sam 10 (Lodowiskowa katastrofa)
- 14:30 Strażak Sam 10 (Uciekający ponton)
- 14:45 Strażak Sam 10 (Żabia fantazja)
- 14:55 Strażak Sam 10 (Pada, pada śnieg)
- 15:05 Strażak Sam 10 (Norman i wielki cyrk)
- 15:25 Strażak Sam 10 (Wio, wio, wiosłuj!)
- 15:40 Strażak Sam 10 (Dzień pingwina)
- 15:50 Strażak Sam 10 (Festyn w Pontypandy)
- 16:05 Strażak Sam 8 (Milionowy klient)
- 16:20 Strażak Sam 8 (Jupiter na wolności)
- 16:35 Strażak Sam 8 (Zima zła)
- 16:45 Strażak Sam 8 (Boyce, jak to Boyce)
- 17:00 Strażak Sam 8 (Wielki koncert)
- 17:15 Strażak Sam 8 (Mandy na morzu)
- 17:35 Strażak Sam 8 (Wielkie ratowanie świnki morskiej)
- 17:45 Strażak Sam 8 (Niedźwiedź polarny w Pontypandy)
- 18:00 Strażak Sam 8 (Szalona wieża ciśnień)
- 18:20 Strażak Sam 8 (Mandy i wielka góra)
- 18:35 Strażak Sam 8 (Uciekający pociąg)
- 18:45 Strażak Sam 8 (Potwór z Pontypandyness)
- 19:00 Strażak Sam 8 (Za dobre chęci Dilys)
- 19:15 Strażak Sam 8 (Zimno, zimno i jeszcze zimniej...)
- 19:35 Strażak Sam 8 (Halloweenowy przekręt Normana)
- 19:45 Strażak Sam 8 (Charlie i fura ryb)
- 19:55 Strażak Sam 8 (Bessie mknie na ratunek)
- 20:05 Strażak Sam 8 (Kula grozy)
- 20:25 Strażak Sam 8 (Król gór)
- 20:40 Strażak Sam 8 (Ach, te widoki)
- 20:55 Strażak Sam 8 (Światełka, światełka i jeszcze raz światełka)
- 21:05 Strażak Sam 8 (Babski wieczór)
- 21:20 Strażak Sam 8 (Fajerwerki w ogniu)
- 21:40 Strażak Sam 8 (Przechytrzyć lisa)
- 21:50 Strażak Sam 8 (Lily i wielkie fale)
- 22:00 Strażak Sam 8 (Lampiony)
- 22:15 Strażak Sam 9 (Morskie opowieści)
- 22:35 Strażak Sam 9 (Szalone toczenie sera)
- 22:45 Strażak Sam 9 (Kto po cienkim stąpa lodzie)
- 22:55 Strażak Sam 9 (Norman czaruje)
- 23:05 Strażak Sam 9 (Wielka ucieczka z wyspy)
- 23:20 Strażak Sam 9 (Niebezpieczne wody)
- 23:40 Strażak Sam 9 (Najlepsze nocowanko na świecie!)
- 23:50 Strażak Sam 9 (Wielorybia historia)
- 00:02 Zwierzęta
- 00:05 Świat elfów
- 00:07 Jaki jest twój zawód ?
- 00:10 Wstawaj!
- 00:12 Sunville
- 00:16 Wakacje
- 00:18 Towarzysze zabawy
- 00:21 Świat podwodny
- 00:23 Kolorowe koło
- 00:26 Wakacje
- 00:29 Jaki jest twój zawód ?
- 00:32 Wakacje
- 00:34 Świat podwodny
- 00:36 Sunville
- 00:39 Wakacje
- 00:41 Teraz się bawimy
- 00:43 Opowieści warzywne
- 00:45 Świat elfów
- 00:48 Kolorowa magia
- 00:51 Opowieści warzywne
- 00:54 Świat podwodny
- 00:56 Teraz się bawimy
- 00:59 Sunville
- 01:02 Opowieści warzywne
- 01:05 Miejskie życie
- 01:08 Zwierzęta
- 01:11 Safari
- 01:14 Pojazdy
- 01:16 Teraz się bawimy
- 01:18 Towarzysze zabawy
- 01:22 Sunville
- 01:26 Świat zwierząt
- 01:28 Zwierzęta
- 01:30 Galaktyczni turyści
- 01:33 Teraz się bawimy
- 01:35 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 01:38 Puffy i Tubby
- 01:41 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 01:44 Miejskie życie
- 01:49 Morskie przygody
- 01:51 Świat zwierząt
- 01:54 Świat elfów
- 01:57 Świat zwierząt
- 02:00 Świat elfów
- 02:03 Sunville
- 02:05 Świat podwodny
- 02:10 Grupy
- 02:12 Miyu i Litto
- 02:15 Posłuchaj tego
- 02:18 Sunville
- 02:21 Posłuchaj tego
- 02:26 Jaki jest twój zawód ?
- 02:28 Safari
- 02:31 Przygody w przestrzeni
- 02:34 Puffy i Tubby
- 02:38 Kolorowe koło
- 02:41 Oli - cykle natury
- 02:44 Posłuchaj tego
- 02:47 Kolorowe koło
- 02:50 Jaki jest twój zawód ?
- 02:53 Safari
- 02:56 Miejskie życie
- 02:58 Urocze miejsca
- 03:00 Grupy
- 03:03 Jaki jest twój zawód ?
- 03:05 Kolorowa magia
- 03:09 Puffy i Tubby
- 03:13 Ding Dang Dong
- 03:17 Mini opowiadania
- 03:19 Świat elfów
- 03:22 Wstawaj!
- 03:24 Rodzina bobrów
- 03:27 Jaki jest twój zawód ?
- 03:30 Wstawaj!
- 03:32 Urocze miejsca
- 03:35 Mini opowiadania
- 03:38 Przygody w przestrzeni
- 03:42 Teraz się bawimy
- 03:45 Wstawaj!
- 03:47 Opowieści warzywne
- 03:49 Posłuchaj tego
- 03:51 Jaki jest twój zawód ?
- 03:54 Ding Dang Dong
- 03:57 Świat zwierząt
- 04:00 Teraz się bawimy
- 04:02 Wstawaj!
- 04:04 Opowieści warzywne
- 04:07 Taniec
- 04:09 Ding Dang Dong
- 04:12 Świat zwierząt
- 04:15 Teraz się bawimy
- 04:17 Świat podwodny
- 04:20 Opowieści warzywne
- 04:22 Towarzysze zabawy
- 04:25 Wakacje
- 04:28 Kolorowe koło
- 04:31 Towarzysze zabawy
- 04:33 Świat podwodny
- 04:36 Towarzysze zabawy
- 04:39 Wakacje
- 04:41 Opowieści warzywne
- 04:44 Wakacje
- 04:46 Kolorowe koło
- 04:49 Wakacje
- 04:52 Świat podwodny
- 04:55 Kolorowe koło
- 04:57 Opowieści warzywne
- 05:00 Wakacje
- 05:02 Kolorowe koło
- 05:05 Towarzysze zabawy
- 05:08 Wakacje
- 05:11 Opowieści warzywne
- 05:13 Kolorowe koło
- 05:15 Puffy i Tubby
- 05:20 Panni i Fanni
- 05:22 Muzeum
- 05:24 Sunville
- 05:27 Kolorowa magia
- 05:30 Kolorowe koło
- 05:33 Panni i Fanni
- 05:36 Kącik naukowy
- 05:39 Kolorowe koło
- 05:42 Kącik naukowy
- 05:44 Jaki jest twój zawód ?
- 05:47 Kolorowe koło
- 05:49 Urocze miejsca
- 05:52 Kącik naukowy
- 05:55 Grupy
- 05:57 Miyu i Litto
- 06:00 Muzeum
- 06:03 Kącik naukowy
- 06:06 Urocze miejsca
- 06:08 Kolorowa magia
- 06:11 Urocze miejsca
- 06:13 Miyu i Litto
- 06:16 Posłuchaj tego
- 06:18 Kolorowe koło
- 06:22 Pociąg
- 06:24 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 06:27 Przygody kaczki
- 06:29 Zoo
- 06:32 Brygada ogniowa
- 06:34 Dinozaur Milo
- 06:38 Towarzysze zabawy
- 06:42 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 06:44 Jak podróżujemy
- 06:47 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 06:50 Safari
- 06:52 Zwierzęta
- 06:54 Przygody kaczki
- 06:56 Mimo i Bobo
- 06:59 Drużyna lalek na ratunek
- 07:03 Mimo i Bobo
- 07:05 Hop-hop
- 07:08 Sunville
- 07:11 Urocze miejsca
- 07:14 Zwierzęta
- 07:16 Urocze miejsca
- 07:19 Puffy i Tubby
- 07:23 Hubbi się tym zajmie
- 07:26 Margo i Felix
- 07:29 Mały Didy
- 07:31 Mimo & Bobo PLUS
- 07:35 Risto Gusto
- 07:39 Zabawa w chowanego
- 07:42 Świat zwierząt
- 07:44 Urocze miejsca
- 07:47 Ding Dang Dong
- 07:51 Jak podróżujemy
- 07:53 Urocze miejsca
- 07:56 Wstawaj!
- 07:58 Kaczka i jej przyjaciele
- 08:00 Afryka
- 08:02 Albert tłumaczy
- 08:05 Świat Mimo
- 08:09 Sippi Sappi
- 08:12 Urocze miejsca
- 08:14 Wstawaj!
- 08:17 Urocze miejsca
- 08:19 Świat zwierząt
- 08:22 Wstawaj!
- 08:25 Dźwięki wokół nas
- 08:27 Lola i Liczby
- 08:30 Monika i Rudi
- 08:33 Uczymy się
- 08:36 Mimo i Bobo
- 08:38 Elfy przyrody
- 08:40 Małe melodie
- 08:42 Zack i Ziggy
- 08:45 Kolorowa magia
- 08:48 Muzeum
- 08:50 Kolorowa magia
- 08:53 Kolorowe koło
- 08:56 Panni i Fanni
- 08:58 Toobys
- 09:00 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 09:03 Hubbi i jego koledzy
- 09:06 Małe melodie
- 09:08 Historie Henryka
- 09:10 Kolorowa Klara
- 09:12 Kolorowe koło
- 09:15 Opowieści warzywne
- 09:18 Kącik naukowy
- 09:20 Grupy
- 09:23 Panni i Fanni
- 09:26 ABC - duckBC
- 09:29 Margo i Felix
- 09:32 Tempo Giusto
- 09:34 Sippi Sappi
- 09:37 Uczymy się
- 09:39 Tempo Giusto
- 09:41 Zack i Ziggy
- 09:44 Toobys
- 09:46 Pixie 2
- 09:47 Historie Henryka
- 09:49 Monika i Rudi
- 09:52 Fin i Fianna
- 09:55 Toobys
- 09:57 Dotty i Kitty
- 10:01 Lola i Liczby
- 10:03 Uczymy się
- 10:06 Dotty i Kitty
- 10:10 Co rośnie na drzewie?
- 10:12 Dotty i Kitty
- 10:16 Dotty i Kitty
- 10:20 Fin i Fianna
- 10:23 Margo i Felix
- 10:26 Kolorowa Klara
- 10:28 Monika i Rudi
- 10:31 Margo i Felix
- 10:34 Restauracja
- 10:37 Co rośnie na drzewie?
- 10:38 Mały Didy
- 10:40 Raul
- 10:43 Tempo Giusto
- 10:45 ABC - duckBC
- 10:48 DuckSchool
- 10:50 Fin i Fianna
- 10:53 Hop-hop
- 10:56 Historie Henryka
- 10:58 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 11:01 Toby McFly
- 11:04 Drużyna lalek
- 11:06 Dźwięki wokół nas
- 11:08 Lola i Liczby
- 11:10 Cubie
- 11:13 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 11:16 Risto Gusto
- 11:19 Hiphopowy kaktus
- 11:21 Fin i Fianna
- 11:24 Mały Didy
- 11:26 Świat Mimo
- 11:29 Zabawa w chowanego
- 11:31 Mimo i Bobo
- 11:34 Sippi Sappi
- 11:37 Wesołe królestwo
- 11:40 Mimo & Bobo PLUS
- 11:44 Dinozaur Milo
- 11:48 Risto Gusto
- 11:51 Wesoła łąka
- 11:55 Zastęp strażaków
- 11:57 Mały Didy
- 11:59 Przygody kaczki
- 12:01 Raul
- 12:04 Zastęp strażaków
- 12:07 Pociąg
- 12:09 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 12:12 Dinozaur Milo
- 12:16 Małe, ale pracowite
- 12:18 Kaczka i jej przyjaciele
- 12:21 Świat Mimo
- 12:25 Hubbi się tym zajmie
- 12:27 Zastęp strażaków
- 12:30 Przygody kaczki
- 12:32 Mimo i Bobo
- 12:34 Kaczka i Puszek
- 12:36 Mimo i Bobo
- 12:40 Sztuka Leona
- 12:42 Drużyna lalek na ratunek
- 12:44 Brygada ogniowa
- 12:46 Restauracja
- 12:50 Świat zabawek
- 12:53 Hiphopowy kaktus
- 12:56 Hiphopowy kaktus
- 12:58 Wesoła łąka
- 13:00 Hiphopowy kaktus
- 13:03 Drużyna lalek na ratunek
- 13:06 Brygada ogniowa
- 13:09 Skoczkowie Planet
- 13:13 Zoo
- 13:16 Hiphopowy kaktus
- 13:18 Pociąg
- 13:20 Restauracja
- 13:24 Przygody kaczki
- 13:26 Uczymy się
- 13:29 Dotty i Kitty
- 13:33 Kaczka i Puszek
- 13:35 Drużyna lalek
- 13:38 DuckSchool
- 13:40 Elfy przyrody
- 13:42 Słodki dom
- 13:43 Fin i Fianna
- 13:46 Uczymy się
- 13:48 Pixie 2
- 13:49 Kaczka i jej przyjaciele
- 13:51 Kolorowa Klara
- 13:53 Monika i Rudi
- 13:57 Co rośnie na drzewie?
- 13:58 Wesoła łąka
- 14:01 Kolorowa Klara
- 14:03 Lola i Liczby
- 14:06 Toobys
- 14:09 Małe melodie
- 14:11 Małe melodie
- 14:13 Kolorowa Klara
- 14:15 Słodki dom
- 14:16 Pixie 2
- 14:17 Toobys
- 14:20 Dotty i Kitty
- 14:23 Kształcików
- 14:24 Zabawa w chowanego
- 14:27 Lola i Liczby
- 14:29 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 14:32 Uczymy się
- 14:35 ABC - duckBC
- 14:38 Albert tłumaczy
- 14:43 Raul
- 14:46 Dźwięki wokół nas
- 14:48 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 14:51 DuckSchool
- 14:54 Mimo i Bobo
- 14:56 Zack i Ziggy
- 14:59 Kaczka i jej przyjaciele
- 15:01 Historie Henryka
- 15:03 Zack i Ziggy
- 15:06 Margo i Felix
- 15:09 Tempo Giusto
- 15:11 Raul
- 15:14 Zabawa w chowanego
- 15:16 Świat Mimo
- 15:19 Hop-hop
- 15:21 Lola i Liczby
- 15:24 Przygody kaczki
- 15:26 Zabawa w chowanego
- 15:28 DuckSchool
- 15:31 Mały Didy
- 15:33 Tempo Giusto
- 15:35 Mimo i Bobo
- 15:38 Zabawa w chowanego
- 15:41 Mimo i Bobo
- 15:44 Raul
- 15:47 Przygody kaczki
- 15:49 Hiphopowy kaktus
- 15:51 Sippi Sappi
- 15:54 Dotty i Kitty
- 15:57 Kolorowa Klara
- 15:59 Wesołe królestwo
- 16:03 Afryka
- 16:05 Zack i Ziggy
- 16:08 Raul
- 16:10 Toby McFly
- 16:13 Przygody kaczki
- 16:16 Co rośnie na drzewie?
- 16:17 Mimo i Bobo
- 16:20 Restauracja
- 16:22 Zabawa w chowanego
- 16:25 Mimo i Bobo
- 16:28 Toobys
- 16:31 Kaczka i jej przyjaciele
- 16:33 Afryka
- 16:35 Lola i Liczby
- 16:38 Cubie
- 16:41 Mimo i Bobo
- 16:43 Drużyna lalek
- 16:46 Wstawaj!
- 16:48 Raul
- 16:51 Hubbi i jego koledzy
- 16:53 Mimo i Bobo
- 16:56 Hop-hop
- 16:58 Wstawaj!
- 17:00 Mimo i Bobo
- 17:03 Hop-hop
- 17:05 Wstawaj!
- 17:07 Raul
- 17:10 Sippi Sappi
- 17:12 Mimo & Bobo PLUS
- 17:16 Wstawaj!
- 17:18 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 17:21 Elfy przyrody
- 17:23 Afryka
- 17:25 Raul
- 17:28 Hop-hop
- 17:30 Raul
- 17:33 Raul
- 17:36 Mimo & Bobo PLUS
- 17:40 Afryka
- 17:42 Lola i Liczby
- 17:45 Mimo i Bobo
- 17:48 Wesołe królestwo
- 17:51 Toobys
- 17:54 DuckSchool
- 17:56 Co rośnie na drzewie?
- 17:57 Uczymy się
- 18:00 Dinoland
- 18:02 Fin i Fianna
- 18:06 Słodki dom
- 18:07 Pixie 2
- 18:08 Toobys
- 18:11 Uczymy się
- 18:13 Fin i Fianna
- 18:16 ABC - duckBC
- 18:19 Dotty i Kitty
- 18:23 Mimo i Bobo
- 18:26 Małe melodie
- 18:28 Albert tłumaczy
- 18:30 Afryka
- 18:33 Monika i Rudi
- 18:36 Kaczka i jej przyjaciele
- 18:38 Zabawa w chowanego
- 18:41 Albert tłumaczy
- 18:46 Małe melodie
- 18:48 Dźwięki wokół nas
- 18:50 Toby McFly
- 18:53 Toobys
- 18:56 Hubbi i jego koledzy
- 18:58 Cubie
- 19:01 Dobranoc!
- 19:03 ABC - duckBC
- 19:06 Elfy przyrody
- 19:07 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 19:10 Zabawa w chowanego
- 19:12 Dinoland
- 19:14 Fin i Fianna
- 19:17 Kaczka i jej przyjaciele
- 19:19 Uczymy się
- 19:22 Toobys
- 19:25 Cubie
- 19:27 Monika i Rudi
- 19:30 Elfy przyrody
- 19:31 Historie Henryka
- 19:33 Zoo
- 19:36 Lola i Liczby
- 19:39 Dobranoc!
- 19:41 Drużyna lalek
- 19:43 Margo i Felix
- 19:46 Dźwięki wokół nas
- 19:48 Pociąg
- 19:50 Lola i Liczby
- 19:53 Mały Didy
- 19:56 Mimo i Bobo
- 19:58 Toby McFly
- 20:01 Zoo
- 20:04 Pociąg
- 20:07 Formy są twoje
- 20:09 Drużyna lalek
- 20:13 Hiphopowy kaktus
- 20:15 Historie Henryka
- 20:17 Małe, ale pracowite
- 20:20 Kaczka i jej przyjaciele
- 20:22 Drużyna lalek
- 20:26 Restauracja
- 20:29 Zabawa w chowanego
- 20:32 Przygody kaczki
- 20:34 Elfy przyrody
- 20:35 Lola i Liczby
- 20:38 Hop-hop
- 20:41 Hiphopowy kaktus
- 20:45 Dźwięki wokół nas
- 20:47 Brygada ogniowa
- 20:50 Mały Didy
- 20:53 Sippi Sappi
- 20:56 Toobys
- 20:59 Brygada ogniowa
- 21:01 Raul
- 21:04 Uczymy się
- 21:06 Mimo i Bobo
- 21:09 Elfy przyrody
- 21:10 Mały Didy
- 21:12 Elfy przyrody
- 21:14 Wakacje
- 21:16 Kolorowe koło
- 21:19 Wakacje
- 21:21 Opowieści warzywne
- 21:23 Wakacje
- 21:26 Opowieści warzywne
- 21:29 Elfy przyrody
- 21:30 Hiphopowy kaktus
- 21:32 Afryka
- 21:34 Brygada ogniowa
- 21:36 Afryka
- 21:39 Toobys
- 21:41 Świat Mimo
- 21:44 Kolorowe koło
- 21:47 Wakacje
- 21:49 Opowieści warzywne
- 21:52 Wakacje
- 21:54 Kolorowe koło
- 21:57 Mimo i Bobo
- 22:00 Uczymy się
- 22:02 Hubbi się tym zajmie
- 22:06 Świat zabawek
- 22:08 Toby McFly
- 22:11 Świat zabawek
- 22:13 Mimo & Bobo PLUS
- 22:18 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 22:20 Safari
- 22:23 Sport, sport, sport
- 22:27 Urocze miejsca
- 22:30 Afryka
- 22:32 Małe, ale pracowite
- 22:35 Fin i Fianna
- 22:38 Restauracja
- 22:42 Małe, ale pracowite
- 22:45 Jak podróżujemy
- 22:48 Posłuchaj tego
- 22:50 Świat elfów
- 22:53 Opowieści warzywne
- 22:55 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 22:58 Urocze miejsca
- 23:01 Mimo i Bobo
- 23:03 Przygody kaczki
- 23:05 Wesoła łąka
- 23:08 Monika i Rudi
- 23:11 Albert tłumaczy
- 23:13 Pixie 2
- 23:14 Dotty i Kitty
- 23:17 Sippi Sappi
- 23:19 Grupy
- 23:22 Kolorowa magia
- 23:24 Panni i Fanni
- 23:27 Kącik naukowy
- 23:29 Posłuchaj tego
- 23:32 Kolorowa magia
- 23:35 Monika i Rudi 2
- 23:38 Uczymy się
- 23:41 Pixie 2
- 23:42 Dotty i Kitty
- 23:44 Słodki dom
- 23:45 DuckSchool
- 23:48 Jaki jest twój zawód ?
- 23:50 Miyu i Litto
- 23:53 Opowieści warzywne
- 23:55 Muzeum
- 23:57 Kolorowe koło
- 00:00 Pory roku
- 01:03 Ulubione bajki
- 02:06 Uczymy się z ducktv
- 03:10 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 04:14 Pory roku
- 05:13 Uczymy się z ducktv
- 06:16 Ulubione bajki
- 07:19 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 08:23 Uczymy się z ducktv
- 10:26 Pory roku
- 11:28 Ulubione bajki
- 13:35 Uczymy się z ducktv
- 14:36 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 15:37 Pory roku
- 16:41 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 17:43 Uczymy się z ducktv
- 18:43 Bajki na dobranoc
- 19:46 Słodkie sny
- 20:48 Pory roku
- 21:51 Ulubione bajki
- 22:55 Uczymy się z ducktv
- 23:54 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 05:00 Z archiwum LaLiga
- 06:00 La Manita
- 06:20 La Manita
- 06:40 La Manita
- 07:00 LaLiga Post-Season Show
- 21:00 LaLiga Best 11 (Diego Forlan)
- 21:35 La Manita
- 22:00 Leo Messi
- 23:00 LaLiga Post-Season Show
- 04:00 Magazyn sportowy
- 05:00 Magazyn sportowy
- 06:00 Magazyn sportowy
- 07:00 Magazyn sportowy
- 14:00 Magazyn sportowy
- 15:00 Magazyn sportowy
- 22:00 Magazyn sportowy
- 23:00 Magazyn sportowy
- 00:00 Nomads Seeking Adventure (11)
- 00:30 Nomads Seeking Adventure (12)
- 01:00 X Games - Minneapolis (7)
- 02:00 Pro Bull Riders 2016 (9)
- 03:00 Grid (3)
- 08:00 Voss Extreme Sports Week (4)
- 08:30 Voss Extreme Sports Week (5)
- 09:00 Action Sports World (6)
- 12:00 Beyond The Beaten Path (8)
- 13:00 X Games - Minneapolis (8)
- 14:00 Pro Bull Riders 2016 (23)
- 15:00 Pro Bull Riders 2016 (24)
- 16:00 Liga wyścigów dronów (4)
- 18:00 WWE Classic Gold (34)
- 18:20 WWE Classic Gold (35)
- 19:00 WWE SmackDown (33)
- 20:00 WWE SmackDown (34)
- 21:00 WWE NXT (17)
- 22:00 WWE - Main Event (17)
- 23:00 Beyond The Beaten Path (11)
- 04:15 Remont na 5+ (3)
- 04:40 Remont na 5+ (4)
- 05:05 Remont na 5+ (5)
- 05:30 Remont na 5+ (6)
- 05:40 Remont na 5+ (2)
- 06:00 77 TV (UFO i zjawiska paranormalne)
- 06:55 77 TV 2 (Przypadków świątecznych)
- 07:55 Zakręcone stworzonka z internetu (2)
- 08:25 Zakręcone stworzonka z internetu (3)
- 08:50 Celnicy 2 (6)
- 09:20 Celnicy 2 (7)
- 09:50 Celnicy 2 (8)
- 10:20 Celnicy 2 (9)
- 10:50 Niezwykłe pomysły 18 (5)
- 11:15 Niezwykłe pomysły 18 (6)
- 11:45 Niezwykłe pomysły 18 (7)
- 12:10 Niezwykłe pomysły 18 (8)
- 12:35 Niezwykłe pomysły 18 (9)
- 13:00 Niezwykłe pomysły 18 (10)
- 13:30 Niezwykłe pomysły 18 (11)
- 13:55 Remont na 5+ (7)
- 14:25 Remont na 5+ (8)
- 14:50 Remont na 5+ (1)
- 15:10 Remont na 5+ (2)
- 15:35 Remont na 5+ (3)
- 16:00 Celnicy 2 (10)
- 16:30 Celnicy 3 (1)
- 17:00 Celnicy 3 (2)
- 17:30 Celnicy 3 (3)
- 18:00 III Rzesza (Pancerna furia)
- 19:00 III Rzesza (Wrogi sojusz)
- 20:00 Demolka: Nowa Zelandia (5)
- 21:00 Demolka: Nowa Zelandia (1)
- 00:05 Who Wants to Be a Millionaire z Jeremym Clarksonem 3 (9)
- 01:10 Gaz do dechy (4)
- 02:20 Cuda inżynierii 5 (5)
- 03:10 Top Gear 14 (3)
- 04:10 Top Gear 24 (4)
- 05:10 W warsztacie (6)
- 06:00 W warsztacie (7)
- 06:55 Who Wants to Be a Millionaire z Jeremym Clarksonem 3 (10)
- 07:55 Top Gear: Ambitne porażki (7)
- 08:55 Cuda inżynierii 5 (6)
- 09:55 Top Gear 14 (4)
- 11:05 Top Gear 32 (2)
- 12:15 W warsztacie (7)
- 13:15 Top Gear 24 (4)
- 16:25 Top Gear: Ambitne porażki (7)
- 17:25 Top Gear 14 (4)
- 18:30 Gaz do dechy (4)
- 19:30 Top Gear 24 (5)
- 22:00 Gaz do dechy (5)
- 23:00 Jak powstaje samochód 2 (1)
- 00:50 Dzika kuchnia (3)
- 01:20 Dzika kuchnia (4)
- 01:50 Dzika kuchnia (5)
- 02:25 Dzika kuchnia (7)
- 02:55 Dzika kuchnia (1)
- 03:25 Dzika kuchnia (2)
- 03:55 Dzika kuchnia (3)
- 04:25 Dzika kuchnia (4)
- 05:00 Dzika kuchnia (5)
- 05:30 Dzika kuchnia (7)
- 06:00 Remont na 5+ (5)
- 06:25 Remont na 5+ (6)
- 06:50 Remont na 5+ (7)
- 07:20 Remont na 5+ (8)
- 07:45 Remont na 5+ (9)
- 08:05 Dzika kuchnia (5)
- 08:40 Dzika kuchnia (6)
- 09:10 Dzika kuchnia (7)
- 09:40 Dzika kuchnia (8)
- 10:10 Przepis na remont 2 (17)
- 10:40 Przepis na remont 2 (18)
- 11:10 Przepis na remont 2 (19)
- 11:40 Przepis na remont 2 (20)
- 15:05 Przepis na remont 2 (21)
- 15:35 Przepis na remont 2 (22)
- 16:05 Przepis na remont 2 (23)
- 16:35 Przepis na remont 2 (24)
- 17:05 Domy marzeń - nad morzem 6 (4)
- 00:05 Dziecięcy oddział ratunkowy (8)
- 01:10 Czy wiesz, co jesz? 2 (Wołowina)
- 01:40 Czy wiesz, co jesz? (Śmieciowe jedzenie)
- 02:10 Potęga zdrowia 3 (Rehabilitacja onkologiczna)
- 02:50 Szlachetne zdrowie (Wpływ wirusów na układ nerwowy)
- 03:10 Być rodzicem (6)
- 03:40 Potęga zdrowia 3 (Jak mądrze korzystać z ziół)
- 04:20 Zdrowie w Twoich rękach (Profilaktyka antynowotworowa)
- 04:40 Czy wiesz, co jesz? (Opakowania)
- 05:10 Potęga zdrowia 3 (Jak dbać o tarczycę)
- 05:45 Szlachetne zdrowie (Nowoczesne leczenie zaćmy)
- 06:00 Operacja zdrowie 3 (Choroby uszu)
- 06:35 Zapytaj lekarza (5)
- 07:10 Zdrowie w Twoich rękach (Tętniaki aorty brzusznej)
- 07:30 Szlachetne zdrowie (Anafilaksja)
- 07:50 Potęga zdrowia 4 (Choroba Alzheimera)
- 10:40 Ciąża i poród. Cała prawda 2 (2)
- 11:15 Poród co minutę (1)
- 14:00 Operacje plastyczne - powrót do normalności (3)
- 14:40 Zapytaj lekarza (5)
- 15:15 Pies na życie (4)
- 15:55 Zwierzaki z misją 2 (5)
- 18:20 Happy i Zen 2 (2)
- 19:00 Metoda Osmina (5)
- 20:00 Nocna zmiana 2 (9)
- 20:55 Upiększeni w raju (5)
- 21:35 Chirurdzy 2 (1)
- 00:15 Family Guy: Głowa rodziny 20 (Nie zadzieraj z Meg)
- 00:45 Family Guy: Głowa rodziny 20 (Medyczna heroina)
- 01:15 Family Guy: Głowa rodziny 20 (Wszystko o Alanie)
- 01:45 Family Guy: Głowa rodziny 20 (Dziewczyna, tak?)
- 02:15 Bajer z Bel-Air (Matka wszystkich bitew)
- 02:45 Bajer z Bel-Air (Will idzie do pracy)
- 03:15 Bajer z Bel-Air (Próbny egzamin)
- 03:45 Wszyscy kochają Raymonda (Debra jest chora)
- 01:20 Body/Ciało
- 03:05 Dwa księżyce
- 05:50 Książę
- 06:00 Ludzie morza (2)
- 06:50 Ludzie morza (3)
- 07:55 Premiera: Patent na zieleń (3)
- 08:20 Nowy kabaretowy rejs (3)
- 09:25 Nowy kabaretowy rejs (4)
- 10:35 Och! Kabaret (6)
- 11:35 Łukasiewicz - nafciarz, romantyk
- 12:45 Wojciech Cejrowski. Kura
- 13:35 Hania
- 15:15 Dzieci i ryby
- 22:05 Girl Guide
- 04:10 Zakręcone stworzonka z internetu (7)
- 04:45 Zakręcone stworzonka z internetu (3)
- 05:00 77 TV 2 (Przypadków handlowych)
- 06:00 Zameldowani 2 (1)
- 06:30 Zameldowani 2 (2)
- 07:00 Zameldowani 2 (3)
- 07:25 Zameldowani 2 (4)
- 07:55 Zameldowani 2 (5)
- 08:25 Zameldowani 2 (6)
- 08:55 Zameldowani 2 (7)
- 09:25 Zameldowani 2 (8)
- 09:55 Zakręcone stworzonka z internetu (1)
- 10:25 Bonanza (3)
- 11:25 Bonanza (4)
- 14:35 II wojna światowa - bez granic (1)
- 15:40 Bonanza (6)
- 20:00 Droga smoka
- 01:35 Wodzirej
- 03:50 Szereg syczący
- 04:20 Bulionerzy (Trzy życzenia)
- 04:55 Bulionerzy (Burżuazja)
- 05:25 Bulionerzy (Gra dżentelmenów)
- 06:00 Kabaretowe hity (3)
- 06:40 Matki, żony i kochanki (17)
- 07:40 Matki, żony i kochanki (18)
- 18:05 Komisarz Rex 5 (Bratobójstwo)
- 19:05 Hudson i Rex 3 (2)
- 20:00 Przebudzenie
- 21:50 Blitz
- 23:50 PolandJa
- 00:00 Trzy siostry (230)
- 01:00 Dzika miłość (110)
- 02:00 Teresa (26)
- 03:00 Okrutne miasto (50)
- 04:00 Przypieczętowany los (102)
- 05:00 Sploty nienawiści (7)
- 06:00 Niezwyciężona miłość (46)
- 07:00 Trzy siostry (230)
- 08:00 Dzika miłość (110)
- 09:00 Teresa (26)
- 10:00 Okrutne miasto (50)
- 11:00 Przypieczętowany los (102)
- 12:00 Sploty nienawiści (7)
- 13:00 Dzika miłość (110)
- 14:00 Trzy siostry (230)
- 15:00 Niezwyciężona miłość (46)
- 16:00 Niezwyciężona miłość (47)
- 17:00 Trzy siostry (231)
- 18:00 Dzika miłość (111)
- 19:00 Teresa (27)
- 20:00 Okrutne miasto (51)
- 21:00 Przypieczętowany los (103)
- 22:00 Sploty nienawiści (8)
- 23:00 Niezwyciężona miłość (47)
- 04:00 Pod jednym dachem z mordercą (4)
- 04:55 Znaki (4)
- 06:00 Totalcar (4)
- 06:35 Kafejka za rogiem 5 (6)
- 07:40 Kafejka za rogiem 5 (7)
- 08:40 Najdroższy rejs świata 2 (3)
- 09:40 Gdzie powiem "tak"? (7)
- 10:15 Gdzie powiem "tak"? (8)
- 10:50 Gdzie powiem "tak"? 2 (1)
- 11:15 Najdroższy rejs świata 3 (4)
- 14:25 Gdzie powiem "tak"? 2 (2)
- 14:55 Gdzie powiem "tak"? 2 (3)
- 15:25 Gdzie powiem "tak"? 2 (4)
- 15:55 Świąteczny rejs w luksusie 2
- 00:15 Po śladach mordercy
- 02:25 Prezentuj broń! (11)
- 03:25 Prezentuj broń! (12)
- 04:25 Prezentuj broń! (13)
- 05:40 Hity AXN
- 05:55 Blok promocyjny AXN Black
- 06:00 Zagadki z przeszłości 2 (11)
- 06:55 Xena: Wojownicza księżniczka 2 (9)
- 07:55 Słoneczny patrol 8 (22)
- 08:55 Drużyna A 2 (8)
- 09:55 Zagadki z przeszłości 2 (11)
- 10:55 Xena: Wojownicza księżniczka 2 (9)
- 11:55 Drużyna A 2 (8)
- 14:55 Drużyna A 2 (9)
- 20:00 Kosmiczny grzech
- 21:50 Dyktator
- 23:30 Naczelny dowódca
- 00:30 Winnice miłości 2 (84)
- 01:45 Prezentuj broń! (25)
- 02:50 Prezentuj broń! (26)
- 04:00 Prezentuj broń! (27)
- 05:15 Hity AXN
- 05:30 Blok promocyjny AXN White
- 06:00 Winnice miłości 2 (84)
- 07:10 Candice Renoir 9 (5)
- 08:20 Candice Renoir 9 (6)
- 09:35 Domek na prerii 8 (11)
- 10:35 Domek na prerii 8 (12)
- 11:40 Cztery siostry (41)
- 12:55 Winnice miłości 2 (84)
- 14:05 Candice Renoir 9 (7)
- 15:15 Candice Renoir 9 (8)
- 16:25 Domek na prerii 8 (13)
- 17:30 Domek na prerii 8 (14)
- 18:35 Winnice miłości 2 (84)
- 19:40 Winnice miłości 2 (85)
- 21:00 Recepta na święta
- 00:05 Demony wojny wg Goi
- 02:10 Zabójcze tornado
- 04:15 Bonanza (Wiara i nadzieja)
- 05:15 Zakończenie programu
- 05:45 Bonanza (Denver McKee)
- 06:40 To nie ze mną 2 (7)
- 07:20 To nie ze mną 2 (8)
- 07:50 Poirot (Morderstwo w Orient Ekspresie)
- 11:50 Zabójczy pacjent
- 13:45 Titanic 2
- 20:00 Fuks
- 21:55 Gra tajemnic
- 00:10 Zakończenie programu
- 05:05 Pierwiosnek
- 06:55 Regina - Śpiewająca czarodziejka
- 08:25 Wujek Nino
- 10:05 Gdy płoną lasy
- 11:40 Nico jednorożec
- 13:15 Latarnicy
- 14:50 Misja: Niewykonalna
- 16:20 Irlandzki numer
- 17:55 Miłość w Indiach
- 21:00 Wczorajsze dzieci
- 22:30 Paryż 36
- 00:40 Horny Housewives 3
- 01:40 Dobra i zła
- 03:20 Spowiednik
- 04:50 Zakończenie programu
- 06:05 Czarny motyl
- 07:35 Wyspa piratów
- 09:05 Król wojowników
- 10:35 Zaginiona
- 15:20 Wyspa skarbów
- 18:30 Wrobieni
- 22:05 Osiris Child
- 23:45 Colt 45
- 00:20 Ojciec
- 01:55 Śmierć i rycerz
- 02:30 Odosobnienie
- 03:55 Trumna doktora Blooda
- 05:23 Zakończenie programu
- 06:00 Sprawiedliwość na sprzedaż
- 07:10 Wysłuchaj
- 07:25 Kapitan Kidd
- 08:50 Titus i Mirabella
- 09:15 Paradise Club
- 10:20 Champagne Safari
- 11:15 Indianie
- 11:45 Zjazd
- 12:15 Niesamowita przygoda
- 13:15 Zemsta zombie
- 14:15 Dzień dobrze minął?
- 15:45 Tonąca koza
- 16:15 Milcząca odwaga
- 17:35 Mogłabym być twoją babcią
- 17:55 Strach
- 19:15 Velo Mysterium
- 19:25 Śladami Nazarina
- 20:45 Odlecieć
- 21:00 Manos - ręce przeznaczenia
- 22:10 Talizman
- 23:40 Nie nurkować
- 00:45 Interwencja
- 02:15 Blitz
- 03:50 Przebiegła gra
- 05:20 Zakończenie programu
- 06:00 Mam na imię Sara
- 07:30 Tedi i poszukiwacze zaginionego miasta
- 09:00 To nie ze mną 2 (5)
- 09:30 Piaskun
- 12:30 Mój najlepszy przyjaciel
- 16:55 Wesele Jenny
- 18:30 Ukryta kamera
- 20:00 Obsesja Eve 2 (8)
- 20:45 Houdini i Doyle (2)
- 21:30 Więzy krwi
- 23:15 Mężczyzna, który kocha
- 04:05 Galaktyka grozy
- 05:10 W teatrze
- 06:00 ShowBiznes po godzinach (Magda Welc)
- 06:20 Skąd ja Cię znam? (Brie Larson)
- 06:35 Superstars (Woody Allen, Scarlett Johanson, Vin Diesel, Nicole Kidman, Ozzy Osbourne)
- 07:05 FilmoNewsy (36)
- 07:30 Gość Red Carpet TV (35)
- 07:55 Między gwiazdami (Piotr Krysiak - extra!)
- 10:00 Ikony - 10 min. (Robert De Niro)
- 10:15 Burza (86)
- 11:05 Klik News (32)
- 11:10 Najpiękniejsza brzydula (87)
- 12:05 Moda na sukces 34 (8593)
- 12:35 Moda na sukces 34 (8594)
- 13:05 The Queen of Flow 2 (42)
- 13:55 Między gwiazdami (odc_132)
- 16:20 Klik News (8)
- 16:25 Klik News (33)
- 16:35 The Queen of Flow 2 (50)
- 17:25 Najpiękniejsza brzydula (81)
- 18:20 Arabela 2 (Arafon)
- 18:55 Ale lapsus (3)
- 19:05 Klik News (9)
- 19:15 Przygody kryminalistyki (Agencja detektywistyczna Pinkertona)
- 20:15 Moda na sukces 34 (8594)
- 20:45 Moda na sukces 34 (8595)
- 21:20 Mistrz kierownicy ucieka
- 23:05 Legionista
- 01:50 Lody na patyku
- 03:55 Delirium
- 05:29 Zakończenie programu
- 06:00 Niewolnica Isaura (20)
- 06:40 Żyjąca planeta - Portret Ziemi (2)
- 07:00 Olimpiada, część 2
- 14:00 Moda na sukces 34 (8269)
- 14:25 Burza (97)
- 15:15 Pierwsza dama (95)
- 16:05 Najpiękniejsza brzydula (99)
- 17:00 Karetka (6)
- 18:15 Triumf miłości (99)
- 19:15 The Queen of Flow 2 (19)
- 20:15 Moda na sukces 34 (8278)
- 20:50 Moda na sukces 34 (8279)
- 21:25 Francuski łącznik
- 23:25 Harakiri
- 01:05 Pasmo ciekawostek
- 04:55 Program kulinarny
- 05:25 Propozycje do "Szlagierowej listy"
- 06:00 Telesprzedaż
- 10:00 Przegląd prasy
- 10:10 Muzyczne dzień dobry
- 10:35 Przy muzyce po Śląsku
- 11:30 Spotkanie z balladą
- 12:40 Columbo
- 14:20 Chicago Fire
- 15:15 Pasmo ciekawostek
- 15:55 Przegląd prasy
- 16:00 Silesia flesz; Pogoda
- 16:10 Podróże z wędrownymi motylami
- 16:45 Przy muzyce po Śląsku
- 17:45 Silesia flesz; Pogoda
- 18:00 Napisała: Morderstwo
- 19:00 Chicago Fire
- 19:55 Columbo
- 21:40 Napisała: Morderstwo
- 22:40 Pasmo ciekawostek
- 23:00 Silesia flesz
- 23:15 Kino TVS: Inga Lindström: Nie zadzieraj z Lilli
- 10:00 Lamu, wyspa osłów
- 11:00 Nowe oblicze Kuby
- 14:00 Zaginiona muzyka Indii (1)
- 14:30 Zaginiona muzyka Indii (2)
- 15:00 Zaginiona muzyka Indii (3)
- 15:30 Zaginiona muzyka Indii (6)
- 16:00 Z dala od miasta 2 (9)
- 16:30 Z dala od miasta 2 (10)
- 17:00 Kondor andyjski - król przestworzy
- 18:00 Zabójcza szybkość (1)
- 19:00 Football uliczny (Argentyna)
- 19:30 Zenit (13)
- 20:00 Plagi (4)
- 21:00 Ekologiczna panika (2)
- 21:30 Ekologiczna panika (4)
- 00:35 Stream Nation (Cyberpunk 2077: Widmo Wolności, część 15)
- 01:10 Stream Nation (Assassin's Creed Valhalla, część 7)
- 01:55 Stream Nation (Wiedźmin 3: Dziki Gon, część 65)
- 02:25 Stream Nation (Wiedźmin 3: Dziki Gon, część 66)
- 02:55 Stream Nation (The Last of Us Part 2, część 10)
- 03:45 Gramy z Głową (8)
- 08:05 Stream Nation (House Flipper, część 5)
- 08:40 TVGry (407)
- 09:00 Stream Nation (The Artful Escape, część 8)
- 09:30 Let's Replay (Crossout, część 7)
- 09:55 TVGry (408)
- 00:00 Śpiewaj z Nami!
- 03:00 Młoda Polska
- 05:00 Śpiewaj z Nami!
- 06:00 Śpiewaj z rana!
- 08:00 Kultowe przeboje
- 10:00 Młoda Polska
- 11:00 Nastrojowe
- 13:00 Kochamy Lata 80!
- 13:30 Kochamy Lata 90!
- 14:00 Śpiewaj z Nami!
- 15:00 Młoda Polska
- 16:00 TOP Przeboje Roku
- 16:30 Pytania do Gwiazd
- 17:00 Maraton lat 80.
- 06:00 Ultra poranek
- 07:30 Kuchnia na dziko
- 07:45 Kuchnia na dziko
- 08:00 Dziesięć największych skarbów
- 08:55 Dziesięć największych skarbów
- 09:50 Życie w oceanie
- 10:55 Prawdziwe potwory z oceanów
- 11:50 Ultra muzyka
- 18:05 Ultra hity
- 19:55 Życie w oceanie
- 20:55 Życie w oceanie
- 21:50 Ultra hity
- 06:00 Nuta Gold karaoke
- 08:00 Przeboje na dzień dobry
- 11:00 To był rok
- 12:00 Hity 80
- 14:00 Hity 90
- 16:00 To był rok
- 17:00 Hity eurodance
- 20:00 Gold impreza
- 23:00 23:00 - 00:00
- 06:00 Same hity!
- 10:00 Dzienna dawka rapu
- 14:00 Ulica mówi
- 15:00 Dzienna dawka rapu
- 16:00 1 na 1
- 16:15 Same hity!
- 18:00 Fresh
- 20:00 Dzienna dawka rapu
- 23:00 23:00 - 00:00
- 00:00 Dobra-noc
- 06:00 Budzik
- 09:00 Hitmix
- 11:00 Odlatowe hity
- 15:00 Top Dance Chart
- 16:00 Odlatowe hity
- 19:00 Halo, Warszawo!
- 20:00 Odlatowe hity
- 21:00 Kapsuła czasu
- 00:00 Best Hits
- 01:00 Best Polish
- 11:00 Best 90's
- 12:00 Best Ballads
- 13:00 Best 80's
- 20:00 Best 80's
- 22:00 Best Ballads
- 23:00 Best Rock
- 06:00 Power karaoke
- 07:00 Słoneczny Power wake up!
- 09:00 Top Power 15 !
- 10:00 100% Power Dance
- 15:00 Power Classic
- 16:00 Power mix
- 17:00 Top Power 15 !
- 18:00 Classic Euro i Disco Dance
- 19:00 Power mix
- 22:30 22:30 - 00:00
- 06:00 Śpiewaj z NUTA.TV!
- 08:00 Poranna nakrętka
- 11:00 Hit NUTA
- 13:00 Hit NUTA
- 15:00 Best of 2000+
- 18:00 Hit NUTA
- 20:00 Imprezowa NUTA
- 23:00 23:00 - 00:00
- 00:00 Feature film
- 01:40 English up (11)
- 01:50 English up (12)
- 02:00 Feature film
- 04:10 English united (26)
- 04:20 English united (27)
- 04:30 3ways2 (23)
- 04:40 Figures of speech (5)
- 05:00 Art land (31)
- 05:05 Art land (32)
- 05:10 Crafty hands 2 (16)
- 05:20 Okey-dokey (16)
- 05:30 Once upon a time (16)
- 05:40 Word party (1)
- 05:45 Word party (2)
- 05:50 English playtime (1)
- 06:00 Magic science (10)
- 06:15 Yummy for mummy (16)
- 06:25 Kids in action (19)
- 06:30 Kids in action (20)
- 06:35 Alfred & wilfred (7)
- 06:45 A school day in the uk (4)
- 07:00 Simple phrases (10)
- 07:10 Life around (13)
- 07:20 Life around (14)
- 07:30 Life around (53)
- 07:35 Jack of all trades (4)
- 07:45 Basic lexis (22)
- 07:50 Basic lexis (23)
- 07:55 Basic lexis (24)
- 08:00 Mojo morning (23)
- 08:15 All about (61)
- 08:20 All about (62)
- 08:25 All about (63)
- 08:30 Here and there (41)
- 08:40 Here and there (42)
- 08:50 Euronews. smart regions (21)
- 09:00 This day in history
- 09:10 Easy talk (11)
- 09:20 Let's talk (11)
- 09:35 English in focus (26)
- 09:45 English 911 2 (77)
- 09:50 English 911 2 (78)
- 09:55 English 911 2 (86)
- 10:00 The language of business (29)
- 10:15 The language of business (30)
- 10:30 Business words (14)
- 10:35 Business words (15)
- 10:40 3ways2 (15)
- 10:45 3ways2 (16)
- 10:50 Best of the best (14)
- 10:55 Best of the best (15)
- 11:00 Art land (31)
- 11:05 Art land (32)
- 11:10 Crafty hands 2 (16)
- 11:20 Okey-dokey (16)
- 11:30 Once upon a time (16)
- 11:40 Word party (1)
- 11:45 Word party (2)
- 11:50 English playtime (1)
- 12:00 Magic science (10)
- 12:15 Yummy for mummy (16)
- 12:25 Kids in action (19)
- 12:30 Kids in action (20)
- 12:35 Alfred & wilfred (7)
- 12:45 A school day in the uk (4)
- 13:00 Mojo morning (24)
- 13:15 Easy talk (46)
- 13:20 All about (64)
- 13:25 All about (65)
- 13:30 All about (66)
- 13:35 Here and there (43)
- 13:45 Here and there (44)
- 13:55 Euronews. smart regions (22)
- 14:00 English united (28)
- 14:15 English united (29)
- 14:25 3ways2 (24)
- 14:35 Figures of speech (6)
- 15:00 This day in history
- 15:10 Keep fit (24)
- 15:20 Keep fit (15)
- 15:30 What did they say (78)
- 15:35 What did they say (79)
- 15:40 What did they say (80)
- 15:45 What did they say (81)
- 16:00 Grammar wise (20)
- 16:25 English in focus (13)
- 16:35 English in focus (17)
- 16:45 English in focus (21)
- 17:00 Feature film
- 18:30 The language of business (29)
- 18:45 The language of business (30)
- 19:00 Simple phrases (10)
- 19:10 Life around (13)
- 19:20 Life around (14)
- 19:30 Life around (53)
- 19:35 Jack of all trades (4)
- 19:45 Basic lexis (22)
- 19:50 Basic lexis (23)
- 19:55 Basic lexis (24)
- 20:00 This day in history
- 20:10 Easy talk (11)
- 20:20 Let's talk (11)
- 20:35 English in focus (26)
- 20:45 English 911 2 (77)
- 20:50 English 911 2 (78)
- 20:55 English 911 2 (86)
- 21:00 Feature film
- 23:00 This day in history
- 23:10 Keep fit (24)
- 23:20 Keep fit (15)
- 23:30 What did they say (78)
- 23:35 What did they say (79)
- 23:40 What did they say (80)
- 23:45 What did they say (81)
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Le journal
- 00:15 French Connections
- 00:30 Le journal
- 00:45 The 51 Percent
- 01:00 Le journal
- 01:15 France In Focus
- 01:30 Le journal
- 01:45 Arts24
- 02:00 Le journal
- 02:15 French Connections
- 02:21 Fashion
- 02:30 Le journal
- 02:45 Eye on Africa
- 03:00 Le journal
- 03:10 Reporters
- 03:30 Le journal
- 03:40 Revisited
- 04:00 Le journal
- 04:15 Focus
- 04:20 You Are Here
- 04:30 Le journal
- 04:45 French Connections
- 05:00 Le journal
- 05:15 Eye on Africa
- 05:30 Le journal
- 05:45 Arts24
- 06:00 Le journal
- 06:15 France In Focus
- 06:30 Le journal
- 06:45 Focus
- 06:50 Sports
- 07:00 Le journal
- 07:15 The 51 Percent
- 07:30 Le journal
- 07:45 Focus
- 07:50 Sports
- 08:00 Le journal
- 08:15 Arts24
- 08:30 Le journal
- 08:45 Focus
- 08:50 Sports
- 09:00 Le journal
- 09:30 Le journal
- 10:00 Le journal
- 10:15 French Connections
- 10:30 Le journal
- 10:45 French Connections
- 10:51 Fashion
- 11:00 Le journal
- 11:10 Reporters
- 11:30 Le journal
- 11:40 Revisited
- 12:00 Le journal
- 12:16 Arts24
- 12:30 Le journal
- 12:45 Focus
- 12:50 Sports
- 13:00 Le journal
- 13:30 Le journal
- 14:00 Le journal
- 14:15 France In Focus
- 14:30 Le journal
- 14:45 Focus
- 14:50 You Are Here
- 15:00 Le journal
- 15:15 French Connections
- 15:30 Le journal
- 15:45 The 51 Percent
- 16:00 Le journal
- 16:10 Reporters
- 16:30 Le journal
- 16:40 Revisited
- 17:00 Le journal
- 17:15 Arts24
- 17:30 Le journal
- 17:45 French Connections
- 17:51 Fashion
- 18:00 Le journal
- 18:15 France In Focus
- 18:30 Le journal
- 18:45 Focus
- 18:50 You Are Here
- 19:00 Le journal
- 19:15 French Connections
- 19:30 Le journal
- 19:45 The 51 Percent
- 20:00 Le journal
- 20:30 Le journal
- 21:00 Le journal
- 21:15 Reporters
- 21:30 Le journal
- 21:46 Eye on Africa
- 22:00 Le journal
- 22:15 French Connections
- 22:21 You Are Here
- 22:30 Le journal
- 22:45 Eye on Africa
- 23:00 Le journal
- 23:15 Arts24
- 23:30 Le journal
- 23:45 Eye on Africa
- 00:00 Le journal
- 00:15 L'invité de l'économie
- 00:30 Le journal
- 00:45 Reporters France 24
- 01:00 Le journal
- 01:15 Le journal de l'Afrique
- 01:30 Le journal
- 01:45 A l'affiche
- 02:00 Le journal
- 02:10 Billet retour
- 02:30 Le journal
- 02:40 Le Paris des arts
- 03:00 Le journal
- 03:15 Plan B
- 03:21 The Observers
- 03:30 Le journal
- 03:45 Actuelles
- 04:00 Le journal
- 04:15 The Observers
- 04:21 Focus
- 04:30 Le journal
- 04:45 Outre-mer
- 05:00 Le journal
- 05:15 En tete a tete
- 05:30 Le journal
- 05:45 Le journal de l'Afrique
- 06:00 Le journal
- 06:15 L'entretien de l'intelligence économique
- 06:30 Le journal
- 06:45 Focus
- 06:50 Sports
- 07:00 Le journal
- 07:15 Reporters France 24
- 07:30 Le journal
- 07:45 Focus
- 07:50 Sports
- 08:00 Le journal
- 08:30 Le journal
- 09:00 Le journal
- 09:15 A l'affiche
- 09:30 Le journal
- 09:45 Focus
- 09:50 Sports
- 10:00 Le journal
- 10:15 C'est en France
- 10:30 Le journal
- 10:45 Plan B
- 10:51 The Observers
- 11:00 Le journal
- 11:10 Ici l'Europe
- 11:30 Le journal
- 11:40 L'entretien de l'intelligence économique
- 11:52 L'instant mobile
- 12:00 Le journal
- 12:15 A l'affiche
- 12:30 Le journal
- 12:45 Focus
- 12:50 Sports
- 13:00 Le journal
- 13:30 Le journal
- 14:00 Le journal
- 14:15 Reporters France 24
- 14:30 Le journal
- 14:45 L'entretien de l'intelligence économique
- 15:00 Le journal
- 15:10 L'instant mobile
- 15:15 C'est en France
- 15:30 Le journal
- 15:40 Le Paris des arts
- 16:00 Le journal
- 16:15 Plan B
- 16:21 The Observers
- 16:30 Le journal
- 16:45 A l'affiche
- 17:00 Le journal
- 17:10 L'instant mobile
- 17:15 Reporters France 24
- 17:30 Le journal
- 17:40 Ici l'Europe
- 18:00 Le journal
- 18:15 L'invité de l'économie
- 18:30 Le journal
- 18:45 Reporters France 24
- 19:00 Le journal
- 19:15 Plan B
- 19:21 The Observers
- 19:30 Le journal
- 19:45 C'est en France
- 20:00 Le journal
- 20:20 Destination Paris
- 20:30 Le journal
- 21:00 Le journal
- 21:15 A l'affiche
- 21:30 Le journal
- 21:45 Le journal de l'Afrique
- 22:00 Le journal
- 22:15 L'entretien de l'intelligence économique
- 22:30 Le journal
- 22:45 Le journal de l'Afrique
- 23:00 Le journal
- 23:10 Billet retour
- 23:30 Le journal
- 23:40 Légendes urbaines
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (291)
- 02:05 Dzikie pszczoły (36)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1290)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Głębia szczęścia)
- 04:35 Igrzyska w regionach
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Eko patent (9)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Królewska kuchnia myśliwska)
- 07:00 Dobrego dnia
- 08:00 Reportaż TVP Gdańsk
- 08:30 Panorama
- 08:44 Pogoda
- 08:45 Reportaż TVP Gdańsk
- 09:30 Reportaż TVP Gdańsk
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Złudne nadzieje)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Rączka gotuje
- 11:40 Naturalnie Lubelskie (Dolina Tyśmienicy)
- 12:00 O pracy po pracy
- 12:30 Wiek to tylko liczba
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Sielskie życie
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Panorama
- 14:43 Pogoda
- 14:45 Forum "Panoramy"
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia (69)
- 16:00 Na sygnale (Prędzej trupem padnę)
- 16:30 Panorama flesz
- 16:43 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Droga
- 17:30 Panorama flesz
- 17:35 Dycht Kociewie
- 18:00 Reportaż TVP Gdańsk
- 18:30 Panorama
- 18:50 Panorama sport
- 18:57 Pogoda
- 19:00 Forum "Panoramy"
- 19:15 Reportaż TVP Gdańsk
- 19:35 O pracy po pracy
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1998)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Panorama
- 21:40 Panorama sport
- 21:42 Pogoda
- 21:44 Forum "Panoramy"
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (528)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (291)
- 02:05 Dzikie pszczoły (36)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1290)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Głębia szczęścia)
- 04:35 Igrzyska w regionach
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Eko patent (9)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Królewska kuchnia myśliwska)
- 07:00 Dobrego dnia
- 08:00 Arka
- 08:25 U Pana Boga w ogródku (10/12)
- 09:10 Europa z bliska
- 09:22 Bezbłędnie (Wakacje)
- 09:25 Smaki świata - pośród mórz (7)
- 09:51 Wokół nas
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Złudne nadzieje)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Rączka gotuje
- 11:40 Naturalnie Lubelskie (Dolina Tyśmienicy)
- 12:00 O pracy po pracy
- 12:30 Wiek to tylko liczba
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Sielskie życie
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Na tropie przypraw. Pikantnie i słodko (Lawenda)
- 14:53 Polacy światu
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia (69)
- 16:00 Na sygnale (Prędzej trupem padnę)
- 16:30 Kronika - flesz
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Telezakupy
- 17:30 Wędrowiec polski (Kociewie)
- 18:00 Smaki świata - pośród mórz
- 18:27 Pogoda
- 18:30 Kronika
- 18:50 Pogoda
- 18:52 Wokół nas
- 19:00 Pensjonat nad rozlewiskiem (2/13)
- 19:45 Świat pomiarów
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1998)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:29 Pogoda
- 21:30 Kronika (Podsumowanie Dnia)
- 21:48 Pogoda
- 21:50 Rozmowa dnia
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (528)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (291)
- 02:05 Dzikie pszczoły (36)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1290)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Głębia szczęścia)
- 04:35 Igrzyska w regionach
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Eko patent (9)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Królewska kuchnia myśliwska)
- 07:00 Dobrego dnia
- 08:00 Starszaki
- 08:30 Teleskop
- 08:35 Prognoza pogody
- 08:38 Łączymy z archiwum TVP Poznań
- 09:30 Teleskop
- 09:36 Prognoza pogody
- 09:38 Wiadomości sportowe
- 09:48 Rozmowa dnia
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Złudne nadzieje)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Rączka gotuje
- 11:40 Naturalnie Lubelskie (Dolina Tyśmienicy)
- 12:00 O pracy po pracy
- 12:30 Wiek to tylko liczba
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Sielskie życie
- 14:15 Europa z bliska
- 14:31 Teleskop
- 14:37 Prognoza pogody
- 14:39 Wielkopolska każdego dnia (23 lipca)
- 14:44 Alfabet Wielkopolski (Polanie)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia (69)
- 16:00 Na sygnale (Prędzej trupem padnę)
- 16:30 Teleskop
- 16:37 Prognoza pogody
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Sportowy weekend
- 17:30 Teleskop kulturalny
- 17:35 Prognoza pogody
- 17:37 Księga przestrzeni
- 18:03 Poza miastem - Europejska wieś
- 18:16 Wielkopolscy twórcy ludowi (Od wiersza do wiersza)
- 18:30 Teleskop
- 18:48 Prognoza pogody
- 18:49 Wielkopolska każdego dnia (23 lipca)
- 18:55 Naturalnie, na zdrowie
- 19:17 Czysta energia (Wodór)
- 19:41 Dwór życiem malowany (Niemieczkowo)
- 19:57 Prognoza pogody
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1998)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:29 Teleskop
- 21:45 Prognoza pogody
- 21:47 Wiadomości sportowe
- 21:54 Teleskop kulturalny
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (528)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (291)
- 02:05 Dzikie pszczoły (36)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1290)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Głębia szczęścia)
- 04:35 Igrzyska w regionach
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Eko patent (9)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Królewska kuchnia myśliwska)
- 07:00 Dobrego dnia
- 08:00 Gość "Obiektywu"
- 08:10 U źródeł wiary
- 08:40 Kuchnia polskich Żydów
- 09:05 Świadkowie czasu
- 09:25 Podróże z historią
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Złudne nadzieje)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Rączka gotuje
- 11:40 Naturalnie Lubelskie (Dolina Tyśmienicy)
- 12:00 O pracy po pracy
- 12:30 Wiek to tylko liczba
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Sielskie życie
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Księga przestrzeni
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia (69)
- 16:00 Na sygnale (Prędzej trupem padnę)
- 16:30 Obiektyw
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Z Internetu na antenę
- 17:10 Słownik polsko@polski
- 17:40 To je Borowicz. Podróże ze smakiem
- 18:05 Zwierzaki
- 18:15 Przegląd suwalski
- 18:30 Obiektyw
- 18:50 Gość "Obiektywu"
- 19:00 Prognoza pogody
- 19:05 Nasi w Paryżu
- 19:10 Reportaż ekumeniczny
- 19:30 U źródeł wiary
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 21:30 Obiektyw
- 21:50 Prognoza pogody
- 21:55 Przystanek Kultura
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (528)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (291)
- 02:05 Dzikie pszczoły (36)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1290)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Głębia szczęścia)
- 04:35 Igrzyska w regionach
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Eko patent (9)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Królewska kuchnia myśliwska)
- 07:00 Dobrego dnia
- 08:00 Łowcy pasjonatów (81)
- 08:15 Wiatrak
- 08:30 Odkryj regiony (179)
- 08:50 Języczek u wagi (Awiacja)
- 09:00 Astronarium (Meteoryt Ribbeck)
- 09:25 Bezbłędnie (Bitcoin)
- 09:45 Głos dnia
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Złudne nadzieje)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Rączka gotuje
- 11:40 Naturalnie Lubelskie (Dolina Tyśmienicy)
- 12:00 O pracy po pracy
- 12:30 Wiek to tylko liczba
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Sielskie życie
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Pogoda
- 14:35 ABC zdrowia (Depresja)
- 14:45 Głos dnia
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia (69)
- 16:00 Na sygnale (Prędzej trupem padnę)
- 16:30 Głos regionu
- 16:43 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:15 Z historią na Ty
- 17:35 Unia kulinarna
- 18:00 Nie taki internet straszny
- 18:15 Przedziwna Puszcza Białowieska
- 18:30 Głos regionu
- 18:49 Pogoda
- 18:50 Głos dnia
- 19:00 Informacje kulturalne
- 19:15 Gra Warszawa
- 19:40 Małe miejscowości - wielcy ludzie (Malarz i podróżnik)
- 19:55 Pogoda
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1998)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Głos regionu
- 21:44 Pogoda
- 21:45 Głos dnia
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (528)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (291)
- 02:05 Dzikie pszczoły (36)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1290)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Głębia szczęścia)
- 04:35 Igrzyska w regionach
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Eko patent (9)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Królewska kuchnia myśliwska)
- 07:00 Dobrego dnia
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Złudne nadzieje)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Rączka gotuje
- 11:40 Naturalnie Lubelskie (Dolina Tyśmienicy)
- 12:00 O pracy po pracy
- 12:30 Wiek to tylko liczba
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Sielskie życie
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Zbliżenia
- 14:45 Małe miejscowości - wielcy ludzie (Królowa Shimmy)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia (69)
- 16:00 Na sygnale (Prędzej trupem padnę)
- 16:30 Zbliżenia
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Obiektyw regionu (4/24)
- 17:30 Studio lato
- 18:30 Zbliżenia - wydanie główne
- 18:55 Pogoda
- 19:00 Unia kulinarna
- 19:25 Weterynarze z sercem
- 19:45 Nad Drwęcą
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1998)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Zbliżenia - wieczorne
- 21:45 Sport
- 21:50 Pogoda wieczorna
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (528)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (291)
- 02:05 Dzikie pszczoły (36)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1290)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Głębia szczęścia)
- 04:35 Igrzyska w regionach
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Eko patent (9)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Królewska kuchnia myśliwska)
- 07:00 Dobrego dnia
- 08:00 Sport - podsumowanie weekendu
- 08:26 Całkiem niezła historia
- 08:39 Sielskie życie
- 08:53 Całkiem niezła historia
- 09:06 Geograficzne fenomeny Lubelszczyzny
- 09:20 Tajemniczy świat zwierząt
- 09:25 Twój punkt widzenia
- 09:29 Poranny gość Radia Zachód
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Złudne nadzieje)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Rączka gotuje
- 11:40 Naturalnie Lubelskie (Dolina Tyśmienicy)
- 12:00 O pracy po pracy
- 12:30 Wiek to tylko liczba
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Sielskie życie
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Informacje lubuskie - flesz
- 14:34 Sport
- 14:38 Prognoza pogody
- 14:40 Całkiem niezła historia
- 14:55 Twój punkt widzenia
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia (69)
- 16:00 Na sygnale (Prędzej trupem padnę)
- 16:30 Informacje lubuskie
- 16:39 Sport
- 16:43 Prognoza pogody
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Piosenka u Ciebie
- 17:24 Twój punkt widzenia
- 17:27 Informacje lubuskie - flesz
- 17:32 Sport
- 17:35 Prognoza pogody
- 17:38 Leśny kalejdoskop
- 17:50 Całkiem niezła historia
- 18:02 Magazyn reporterski
- 18:16 Całkiem niezła historia
- 18:30 Informacje lubuskie
- 18:51 Sport
- 18:56 Prognoza pogody
- 18:58 Dwory i dworki Lubelszczyzny
- 19:12 Pamiętajcie o ogrodach
- 19:24 Twój punkt widzenia
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1998)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Informacje lubuskie
- 21:53 Sport
- 21:57 Prognoza pogody
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (528)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (291)
- 02:05 Dzikie pszczoły (36)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1290)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Głębia szczęścia)
- 04:35 Igrzyska w regionach
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Eko patent (9)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Królewska kuchnia myśliwska)
- 07:00 Dobrego dnia
- 08:00 To dobry dzień
- 09:00 Panorama lubelska - flesz
- 09:12 Prognoza pogody
- 09:15 Gość "Panoramy"
- 09:35 Piosenka u Ciebie
- 09:36 Czas na speedway
- 09:50 Bezbłędnie (Hajtać się)
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Złudne nadzieje)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Rączka gotuje
- 11:40 Naturalnie Lubelskie (Dolina Tyśmienicy)
- 12:00 O pracy po pracy
- 12:30 Wiek to tylko liczba
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Sielskie życie
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 RoberTeka
- 14:45 Agrowieści
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia (69)
- 16:00 Na sygnale (Prędzej trupem padnę)
- 16:30 Zbieram, więc jestem. Kolekcje - zbiory - hobby (Hodowla kanarków harceńskich)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Abecadło astronomii (Jowisz)
- 17:09 Bezbłędnie (Hajtać się)
- 17:15 Reportaż. Z lubelskiego (Twój dar serca)
- 17:30 Panorama lubelska - flesz
- 17:42 Prognoza pogody
- 17:45 Kuchnia Jagiellonów (Synowie Jagiełły początek ekspansji. Smaki od morza do morza)
- 18:10 Design i ty (Typografia)
- 18:30 Panorama lubelska - wydanie główne
- 18:55 Prognoza pogody
- 19:00 Gość "Panoramy"
- 19:21 Stop! Kultura
- 19:45 Nie taki internet straszny
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1998)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Panorama lubelska - wydanie wieczorne
- 21:55 Prognoza pogody
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (528)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (291)
- 02:05 Dzikie pszczoły (36)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1290)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Głębia szczęścia)
- 04:35 Igrzyska w regionach
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Eko patent (9)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Królewska kuchnia myśliwska)
- 07:00 Dobrego dnia
- 08:00 Aktualności poranne
- 08:05 Magazyn sportowy
- 08:34 Z Andrusem po Galicji
- 09:00 Aktualności poranne
- 09:04 Rok w ogrodzie
- 09:24 Rok w ogrodzie extra
- 09:34 Odkrywanie Podkarpacia
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Złudne nadzieje)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Rączka gotuje
- 11:40 Naturalnie Lubelskie (Dolina Tyśmienicy)
- 12:00 O pracy po pracy
- 12:30 Wiek to tylko liczba
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Sielskie życie
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Magazyn sportowy
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia (69)
- 16:00 Na sygnale (Prędzej trupem padnę)
- 16:30 Aktualności - flesz
- 16:34 Pogoda
- 16:37 Kalejdoskop filmowy
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Moda na język polski
- 17:30 Studio lato
- 18:01 Z życia regionu
- 18:30 Aktualności
- 18:46 Pogoda
- 18:52 Kalejdoskop filmowy
- 19:00 Liczy się pasja
- 19:15 Podkarpackie tablice i inskrypcje
- 19:30 Studio lato
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1998)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Aktualności
- 21:52 Pogoda
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (528)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (291)
- 02:05 Dzikie pszczoły (36)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1290)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Głębia szczęścia)
- 04:35 Igrzyska w regionach
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Eko patent (9)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Królewska kuchnia myśliwska)
- 07:00 Dobrego dnia
- 08:01 Fakty o poranku
- 08:10 Pogoda
- 08:12 Fakty o poranku
- 08:40 Pogoda
- 08:42 Fakty o poranku
- 09:03 Szczawno. Uzdrowisko książęce
- 09:55 Pogoda
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Złudne nadzieje)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Rączka gotuje
- 11:40 Naturalnie Lubelskie (Dolina Tyśmienicy)
- 12:00 O pracy po pracy
- 12:30 Wiek to tylko liczba
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Sielskie życie
- 14:15 Europa z bliska
- 14:32 Z Archiwum Telewizji Wrocław: Harcerze
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia (69)
- 18:02 Dlaczego krowa... (Motyle)
- 18:14 Doktor Haust i tajemnice ściśle jawne (Owady)
- 18:30 Fakty - wydanie główne
- 18:53 Pogoda
- 18:57 Wschód
- 19:14 Słownik polsko@polski
- 19:39 A to polski właśnie...
- 19:43 Design i ty
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1998)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Fakty - wydanie wieczorne
- 21:42 Pogoda
- 21:44 Sielskie życie
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (528)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (291)
- 02:05 Dzikie pszczoły (36)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1290)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Głębia szczęścia)
- 04:35 Igrzyska w regionach
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Eko patent (9)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Królewska kuchnia myśliwska)
- 07:00 Dobrego dnia
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Złudne nadzieje)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Rączka gotuje
- 11:40 Naturalnie Lubelskie (Dolina Tyśmienicy)
- 12:00 O pracy po pracy
- 12:30 Wiek to tylko liczba
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Sielskie życie
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Prosto z lasu (11/23)
- 14:45 Kronika dnia (23)
- 14:57 Pogoda (23)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia (69)
- 16:00 Na sygnale (Prędzej trupem padnę)
- 16:30 Kronika dnia (23)
- 16:42 Pogoda (23)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Pogoda (23)
- 17:02 Raport pogodowy (23)
- 17:04 Działo się w Krakowie
- 17:07 Zaginione? Ocalone? Historie zawodów różnych (Wikliniarz)
- 17:30 Krzemionki 30. Przystanek reportaż (Oj, żeby nie ta koronka klockowa)
- 17:45 Pełnosprawni (560)
- 18:06 Moda na język polski (Łacina)
- 18:30 Kronika (23)
- 18:51 Tematy dnia (23)
- 19:02 Pogoda (23)
- 19:05 Kronika sportowa
- 19:08 Raport pogodowy (23)
- 19:11 Działo się w Krakowie
- 19:15 Filmoteka małopolska: Solidarni w pomocy
- 19:54 Pogoda (23)
- 19:57 Raport pogodowy (23)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1998)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kronika (23)
- 21:45 Tematy dnia
- 21:55 Pogoda (23)
- 21:56 Kronika sportowa
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (528)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (291)
- 02:05 Dzikie pszczoły (36)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1290)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Głębia szczęścia)
- 04:35 Igrzyska w regionach
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Eko patent (9)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Królewska kuchnia myśliwska)
- 07:00 Dobrego dnia
- 08:00 Kurier opolski
- 08:20 Sport opolski
- 08:25 Rozmowa dnia
- 09:00 Serial
- 09:30 Astronarium
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Złudne nadzieje)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Rączka gotuje
- 11:40 Naturalnie Lubelskie (Dolina Tyśmienicy)
- 12:00 O pracy po pracy
- 12:30 Wiek to tylko liczba
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Sielskie życie
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Kurier opolski
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia (69)
- 16:00 Na sygnale (Prędzej trupem padnę)
- 16:30 Kurier opolski
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Prosto z lasu
- 18:00 Schlesien Journal
- 18:15 Wiadomości w języku polskim
- 18:25 Sport opolski
- 18:30 Kurier opolski
- 18:52 Pogoda
- 18:55 Rozmowa dnia
- 19:10 Strefa kultury
- 19:30 Serial
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1998)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier opolski
- 21:52 Sport opolski
- 21:57 Pogoda
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (528)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (291)
- 02:05 Dzikie pszczoły (36)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1290)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Głębia szczęścia)
- 04:35 Igrzyska w regionach
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Eko patent (9)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Królewska kuchnia myśliwska)
- 07:00 Dobrego dnia
- 08:00 Dobrego dnia z TVP 3 Kielce
- 09:00 Odkryj regiony
- 09:18 Pogoda w regionie
- 09:20 Świętokrzyskie Espresso
- 09:50 Gość Informacji
- 09:58 Pogoda w regionie
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Złudne nadzieje)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Rączka gotuje
- 11:40 Naturalnie Lubelskie (Dolina Tyśmienicy)
- 12:00 O pracy po pracy
- 12:30 Wiek to tylko liczba
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Sielskie życie
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Informacje
- 14:36 Dobrego dnia z TVP 3 Kielce
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia (69)
- 16:00 Na sygnale (Prędzej trupem padnę)
- 16:30 Informacje
- 16:42 Pogoda w regionie
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Pogoda w regionie
- 17:01 Wakacje z TVP 3 Kielce
- 18:01 Fundusze wokół nas
- 18:15 Zawodowcy. CK
- 18:29 Informacje
- 18:51 Pogoda w regionie
- 18:52 Gość Informacji
- 19:00 ABC zdrowia
- 19:10 Fakty i opinie
- 19:58 Pogoda w regionie
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1998)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Informacje
- 21:50 Pogoda w regionie
- 21:51 Gość Informacji
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (528)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (291)
- 02:05 Dzikie pszczoły (36)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1290)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Głębia szczęścia)
- 04:35 Igrzyska w regionach
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Eko patent (9)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Królewska kuchnia myśliwska)
- 07:00 Dobrego dnia
- 08:00 Reportaż
- 08:35 Prosto z lasu
- 08:55 Aktywni seniorzy
- 09:00 Rozmowa dnia
- 09:15 Polityczna dogrywka
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Złudne nadzieje)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Rączka gotuje
- 11:40 Naturalnie Lubelskie (Dolina Tyśmienicy)
- 12:00 O pracy po pracy
- 12:30 Wiek to tylko liczba
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Sielskie życie
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Reportaż
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia (69)
- 16:00 Na sygnale (Prędzej trupem padnę)
- 16:30 Reportaż
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Moje miejsce
- 17:15 Teatr Wielki zza kulis
- 17:30 Reportaż
- 17:45 Łódzka nauka
- 18:00 Tajemniczy świat zwierząt
- 18:15 Strefa biznesu
- 18:30 Łódzkie wiadomości dnia
- 18:50 Sport
- 18:56 Pogoda
- 19:00 Rozmowa dnia
- 19:15 Zdarzyło się w kulturze
- 19:30 LOFT
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1998)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Łódzkie wiadomości dnia
- 21:55 Pogoda
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (528)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (291)
- 02:05 Dzikie pszczoły (36)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1290)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Głębia szczęścia)
- 04:35 Igrzyska w regionach
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Eko patent (9)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Królewska kuchnia myśliwska)
- 07:00 Dobrego dnia
- 08:00 Raz, dwa, trzy - lato!
- 08:45 Relacje
- 09:00 Spotkania w świecie ciszy
- 09:30 Wiesz jak jest?
- 09:43 Śląsk znany i nieznany
- 09:45 Telezakupy
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Złudne nadzieje)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Rączka gotuje
- 11:40 Naturalnie Lubelskie (Dolina Tyśmienicy)
- 12:00 O pracy po pracy
- 12:30 Wiek to tylko liczba
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Sielskie życie
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Aktualności - flesz
- 14:37 Pogoda
- 14:39 Sport - flesz
- 14:45 Telezakupy
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia (69)
- 16:00 Na sygnale (Prędzej trupem padnę)
- 16:30 Aktualności - flesz
- 16:38 Pogoda
- 16:39 Sport - flesz
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Zdarzyło się
- 17:15 Pierwsza trójka
- 17:45 Trzciny, ryby i grzyby
- 18:15 Wiesz jak jest?
- 18:30 Aktualności
- 18:50 Pogoda
- 18:55 Wieczorne wiadomości sportowe
- 19:10 Raz, dwa, trzy - lato!
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1998)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Aktualności
- 21:38 Pogoda
- 21:40 Wieczorne wiadomości sportowe
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (528)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:00 Słowo życia ((J 20, 1. 11-18) Niewiasto, czemu płaczesz? Kogo szukasz?)
- 00:05 Świat w obrazach
- 00:10 Informacje dnia
- 00:30 Rajd Katyński: Rajd Katyński (Narewka, Bielsk Podlaski, Drohiczyn)
- 00:55 Poczet wielkich Polaków (Por. Stefan Kosobudzki "Sęk")
- 01:00 Anioł Pański
- 01:05 Ma się rozumieć
- 01:15 Rozmowy niedokończone
- 02:25 Święty na każdy dzień (22 lipca, wspomnienie św. Marii Magdaleny)
- 02:30 Poznajemy Polskę (Niziny, część 2)
- 02:45 Modlitwa z telefonicznym udziałem dzieci
- 03:00 Informacje dnia
- 03:20 Różaniec
- 03:50 Nie tylko Ulmowie (Stanisława i Halina Kamińskie Sosnowica k. Włodawy)
- 08:00 Informacje dnia
- 08:15 Polski punkt widzenia
- 08:35 Cichy bohater z Puszczy Białowieskiej
- 09:00 Papież Polak do rodaków (Homilia w czasie mszy świętej odprawionej w katedrze wawelskiej. Kraków, 10 czerwca 1987 r.)
- 09:20 Słowo życia ((J 15, 1-8) Kto trwa w Chrystusie, przynosi owoc obfity)
- 09:25 Święty na każdy dzień (23 lipca, wspomnienie św. Brygidy, zakonnicy, patronki Europy)
- 09:30 Misja Szczecin - Madagaskar
- 10:00 Informacje dnia
- 10:15 Jak my to widzimy - z daleka widać lepiej (Przygotowania do obchodów śmierci bł. ks. Jerzego Popiełuszki)
- 10:45 Zew natury (4)
- 11:05 Mocni w wierze (Chrześcijaństwo przeciw wolności?)
- 11:35 Słowo życia ((J 15, 1-8) Kto trwa w Chrystusie, przynosi owoc obfity)
- 11:40 Ma się rozumieć
- 11:50 Święty na każdy dzień (23 lipca, wspomnienie św. Brygidy, zakonnicy, patronki Europy)
- 14:20 Muzyczne chwile
- 14:30 Ulmowie. Świadectwo sprawiedliwych
- 15:00 Bogu i ludziom - ks. Stanisław Sudoł
- 15:50 Ma się rozumieć
- 16:00 Informacje dnia
- 16:10 Jestem mamą
- 16:25 Przyroda w obiektywie (Rykowisko)
- 16:40 Zdrowie z Bożej Apteki (Aronia)
- 16:55 Kurier Pana Boga
- 17:10 Prosto o gospodarce
- 17:30 Zostań żołnierzem RP (18 Pułk Przeciwlotniczy)
- 17:50 Muzyczne chwile
- 17:55 Poczet wielkich Polaków (Prof. Henryk Jordan)
- 20:00 Informacje dnia
- 20:20 Różaniec
- 20:50 Nie tylko Ulmowie (Stefania i Wojciech Olesiejuk z synami, Kolonia Chominna)
- 21:00 Apel Jasnogórski
- 21:20 Informacje dnia
- 21:40 Polski punkt widzenia
- 22:00 Polityka
- 23:40 Mocarz pokory
- 01:40 Intryga
- 03:30 Miłosny trójkąt (14)
- 04:00 Miłe rozmowy
- 04:50 Miłe rozmowy
- 05:40 Nieźle kliknięci bez filtra (1)
- 06:00 Yattaman (Fałszywy prorok)
- 06:25 Yattaman (Pałac Słońca)
- 06:55 Yattaman (Karnawał w Rio)
- 07:25 Yattaman (Człowiek z Himalajów)
- 07:55 Jeden plus Dziesięć (57)
- 08:35 Pablo Escobar: Szef zła (3)
- 09:30 Moje trzy siostry (121)
- 10:35 Rozbitkowie (1)
- 11:35 Rozbitkowie (2)
- 12:35 Jeden plus Dziesięć (28)
- 13:10 Doktory 2 (25)
- 13:40 Namiętności (58)
- 14:20 Namiętności (59)
- 15:00 Klejnot TV
- 17:00 Gigi (Zemsta Salomona)
- 17:30 Gigi (25)
- 18:00 Klejnot TV
- 21:00 Zagadka tygodnia
- 21:40 Wesoły ambulans (25)
- 22:15 Uśmiechnij się (5)
- 22:20 Uśmiechnij się (10)
- 22:30 Uśmiechnij się 3 (3)
- 22:35 Zagadka tygodnia
- 23:15 Miłe rozmowy (6)
- 23:40 Samochód Jayne Mansfield
- 04:00 Kobra - oddział specjalny (10)
- 05:00 Na osi (498)
- 05:40 Świat z powietrza (1)
- 06:00 Jurajscy wojownicy (Tyranozaur - król myśliwych)
- 06:55 Simba lwi Król (2)
- 07:25 Simba lwi Król (3)
- 10:00 Remont na 5+ (6)
- 10:30 Telezakupy
- 11:00 Legendy sportu (7)
- 11:35 Telezakupy
- 12:05 Muzyka
- 12:20 Telezakupy
- 13:05 Droga wolna 3 (29)
- 13:30 Klub Winx 4 (Mroźna wieża)
- 14:00 Klub Winx 4 (Próba Bloom)
- 14:25 Klub Winx 4 (Dzień sprawiedliwości)
- 15:00 Telezakupy
- 15:45 Muzyka
- 20:00 Jawajska gorączka
- 00:25 AZ-kvíz
- 00:55 Zahrada je hra
- 01:20 Z metropole
- 01:45 Kalendárium
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Hranice v srdci (Zahrady Karpat)
- 05:15 Etiketa (Pozvánky)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Orlické hory)
- 06:30 Na cestě po Apulii
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Magnum II (Žena na pláži)
- 09:50 Hitparáda televizní zábavy
- 10:40 Písničky z obrazovky
- 11:05 Klenoty naší krajiny (České středohoří)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně Athén s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Logik
- 13:25 Rubín má barvu krve
- 16:10 Magnum II (Z Moskvy na Maui)
- 17:00 Na cestě po severní Kolumbii
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Milenci a vrazi
- 21:55 Zlata Adamovská
- 00:00 Cesta k ráji
- 01:45 Za mřížemi: v nejdrsnějších věznicích světa (3)
- 02:35 Návraty k divočině (Národní park Podyjí)
- 03:05 Zašlapané projekty (Kinoautomat)
- 03:20 Před půlnocí
- 03:50 Babylon
- 04:20 Muži, kteří sází stromy
- 04:45 Dobrodružství vědy a techniky (Život vysoko v horách - přírodní rezervace Sněžné hory Baima)
- 05:15 Podzemní voda
- 05:30 Vzkaz Karla Lopraise
- 05:45 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 06:00 University – Tajemství evropského zázraku
- 06:50 Zázraky lidského génia (Majestátní hrady)
- 07:45 Svérázné chování zvířat (3)
- 16:05 Římané za humny!
- 17:00 Evropa z výšky (Itálie)
- 17:50 Nádherná Amerika II (Kentucky)
- 20:00 Hrbáč
- 21:50 Velký flám
- 23:50 Kruk II (1)
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Události v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v letoviscích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 08:00 Panorama
- 08:35 BBV po 25 letech
- 08:45 Touchdown
- 09:10 Mystic Sk8 Cup 2024 (Mystic Sk8 Cup)
- 09:40 Cyklotoulky
- 09:55 Livesport Prague Open 2024 (Livesport Prague Open)
- 00:20 Geniální přítelkyně III: Příběh těch, co odcházejí, a těch, kteří zůstanou (3)
- 01:10 Taneční příběhy Darii Klimentové (3)
- 01:40 Norská čítanka: Kjartan Fløgstad
- 01:50 Norská čítanka: M. Seppola Simonsen
- 02:00 Televizní klub neslyšících
- 02:30 Laurel a Hardy (Bílá křídla)
- 02:40 Colours of Ostrava Radegast Czech stage
- 03:30 Ladí neladí
- 04:30 Apollo 2015
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Przerwa w transmisji 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 100 dní ve Versailles (3)
- 21:00 Američan v Paříži
- 06:00 Od Andulky po žížalu (Písmeno: B)
- 06:05 Rytmix
- 06:15 Splat & Harry
- 06:25 Bruno
- 06:40 Gusta, malý velký rytíř
- 06:50 Bing
- 07:00 Sovík zvaný Otík
- 07:05 Ryšáček Pablo
- 07:10 Drobečkové
- 07:20 Prasátko Peppa V
- 07:25 Pošťák Pat zvláštní zásilková služba
- 07:45 Ella, Oskar a Hú
- 07:55 Dynotrax
- 08:20 Tlapková patrola VIII
- 08:40 Podivuhodná cesta ježka Aladina
- 08:50 Sportující zvířata
- 08:55 Kámoši hafíci (16)
- 09:20 Terčin zvířecí svět
- 09:35 Idefix a smečka Nepoddajných
- 09:50 Sardinka ve vesmíru
- 10:00 Operace Jauu! IX
- 10:30 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví
- 10:55 Vyber si svůj sport
- 11:00 Turbo R.A.Ke.Ta
- 11:25 DVA3
- 11:40 Zákony Mila Murphyho (12)
- 12:00 Kamarádi z koše
- 12:15 Byl jednou jeden život
- 12:45 Šmoulové
- 13:10 Bludiště
- 13:40 Superhrdinové
- 13:50 Městečko na moři
- 13:55 Příběhy o telátku
- 14:05 Stavitelé II
- 14:40 Super třída II (4)
- 15:05 Čvacht
- 15:15 Remy a Fů
- 15:25 Dodohando
- 15:30 Sovička Ollie
- 15:35 Hej, Hafí! III
- 15:45 Operace Jauu! IX
- 16:15 Sportující zvířata
- 16:20 Splat & Harry
- 16:30 Bruno
- 16:45 Gusta, malý velký rytíř
- 16:55 Bing
- 17:00 Sovík zvaný Otík
- 17:10 Ryšáček Pablo
- 17:15 Drobečkové II
- 17:25 Podivuhodná cesta ježka Aladina
- 17:35 Vyber si svůj sport
- 17:40 Nefertine na Nilu
- 17:50 Jak vycvičit draky II
- 18:15 Fazolčina kavárna
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 O krtkovi (Krtek v ZOO)
- 18:55 Kámoši hafíci (17)
- 19:20 Zákony Mila Murphyho (13)
- 19:40 Sportující zvířata
- 19:45 Bajkovník
- 19:55 Przerwa w transmisji 19:55-06:00