Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 01:20 1920 Bitwa Warszawska
- 03:25 Obietnica (1/6)
- 12:10 Agrobiznes
- 12:30 Agropogoda
- 12:35 Magazyn rolniczy
- 12:55 Natura w Jedynce: Żółtodzioby. Pierwsze dni życia
- 14:00 Złoty chłopak (221)
- 14:55 Jaka to melodia? (5186)
- 15:35 Gra słów. Krzyżówka (791)
- 16:05 Dziedzictwo (318)
- 17:00 Teleexpress
- 17:15 Pogoda
- 17:20 Jaka to melodia? (5302)
- 18:00 Dziewczyny ze Lwowa 2 (Koncert)
- 19:00 Jeden z dziesięciu (11/139)
- 19:30 Program informacyjny 19.30
- 19:55 Pytanie dnia
- 20:05 Pogoda
- 20:10 Sport
- 20:15 Reporterzy
- 20:35 Galimatias, czyli kogel-mogel 2
- 22:20 Instynkt pierwotny
- 00:00 Krucjata. Prawo serii (6/13)
- 01:00 Morderstwa w Berry
- 02:40 Popioły (1/2)
- 12:30 Koło fortuny (1584)
- 13:15 Akacjowa 38 (387)
- 16:00 Koło fortuny (1585)
- 16:35 Familiada (2970)
- 17:15 Miłość i nadzieja (2)
- 18:10 Va banque (750)
- 18:45 Akacjowa 38 (419)
- 19:35 Barwy szczęścia (2989)
- 22:30 Panorama
- 23:10 Kino relaks: Stój, bo mamuśka strzela
- 00:20 Całkiem niezła historia (Babka ala Amadeusz)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (289)
- 02:05 Dzikie pszczoły (34)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Pogoda
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1287)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Dwa metry pod ziemią)
- 04:35 Prywatne życie zwierząt (Rezydenci)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Przyrodnik na tropie (Ryś)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Rok w ogrodzie extra
- 14:10 Dlaczego krowa...
- 14:30 Program lokalny
- 14:45 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 14:57 Pogoda
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Życiowe wybory (Kompromis)
- 15:50 Przepis dnia (67)
- 16:00 Na sygnale (Nigdy cię nie zapomnę)
- 16:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 16:41 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Rola życia (Anna Milewska)
- 17:24 Igrzyska w regionach
- 17:47 Filmowe spotkania
- 18:00 Zawsze na temat
- 18:30 Telewizyjny Kurier Warszawski
- 18:48 Pogoda
- 18:50 Kurier Mazowiecki
- 19:05 Sport
- 19:10 Prosto z Mazowsza
- 19:33 Na wszelki WYPADEK! (Śpiączka cukrzycowa)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Stulecie Winnych (6)
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 21:48 Sport
- 21:54 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia (67)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (526)
- 23:40 Wodecki Festiwal - przeboje tamtych lat (1)
- 06:00 Nowy dzień z Polsat News
- 12:35 Gliniarze (Wyższe dobro)
- 13:35 Trudne sprawy (Domek z kart)
- 16:20 Pogoda (719)
- 16:25 Interwencja (5450)
- 16:40 Gliniarze (Chrzciny)
- 17:40 Sekrety rodziny (Z orzekaniem o winie)
- 18:50 Wydarzenia (719)
- 19:20 Gość "Wydarzeń" (719)
- 19:45 Sport (719)
- 19:55 Pogoda (719)
- 20:00 Dlaczego nie!
- 22:10 Siódmy syn
- 04:20 Menu na miarę (7)
- 05:00 Menu na miarę (8)
- 05:35 Menu na miarę (9)
- 06:00 Policjanci z Miami (Złoty Trójkąt (Część 2))
- 07:00 Policjanci z Miami (Przemytniczy blues)
- 12:00 Zbuntowany anioł (252)
- 13:00 Zaklinaczka duchów 3 (49)
- 20:00 Zabójcza portierka
- 21:55 Dziedzictwo krwi
- 23:30 Ostatnie zlecenie
- 10:00 Bing (Latawiec)
- 10:10 Baranek Shaun (Zamiana)
- 10:12 Baranek Shaun (Zamiana)
- 10:20 Baranek Shaun (Zakochany Shaun)
- 10:25 Baranek Shaun (Pałac Bitzera)
- 10:50 Milo (Taksówkarz Milo)
- 11:00 Milo (Pracownik fabryki Milo)
- 11:10 Blue 2 (Wyspa Dywanowa)
- 11:20 Blue 2 (Kalambury)
- 11:25 Blue 2 (Lepki gekon)
- 11:45 Dinopociąg 2 (Nawiedzona parowozownia/Grządka dyni nad Wielkim Stawem)
- 18:00 Pingwiny z Madagaskaru 2 (Noce i dnie/ W uścisku boa)
- 18:35 Pingwiny z Madagaskaru 2 (Uwolnić owcę/ Twarde jajko do zgryzienia)
- 19:05 Psi Patrol 5 (Wodny Patrol: Pieski ratują latający dzwon nurkowy/Wodny Patrol: Pieski ratują zalaną farmę)
- 19:35 Psi Patrol 5 (Psia misja: Pieski ratują królewski koncert/ Psia misja: Pieski ratują przyjaciół księżniczki)
- 22:00 Dzielnica strachu 6 (Wilczy zew)
- 23:00 Wesele
- 00:50 Agenci NCIS: Hawaje (20)
- 01:50 Agenci NCIS 17 (3)
- 02:45 Zagadki z przeszłości 2 (9)
- 03:45 Znaki 2 (5)
- 04:45 Rysa (5)
- 05:40 Hity AXN
- 05:55 Blok promocyjny AXN
- 06:05 Znaki 2 (6)
- 07:05 Rekrut 4 (21)
- 10:00 Rekrut 4 (21)
- 10:55 Agenci NCIS: Los Angeles 14 (12)
- 11:50 Agenci NCIS: Los Angeles 14 (13)
- 12:50 Rekrut 4 (22)
- 13:45 Seal Team 5 (3)
- 14:40 Seal Team 5 (4)
- 15:40 S.W.A.T. 5 (11)
- 16:30 S.W.A.T. 5 (12)
- 17:25 Seal Team 5 (5)
- 18:20 Seal Team 5 (6)
- 19:15 S.W.A.T. 5 (13)
- 20:05 S.W.A.T. 5 (14)
- 21:05 W ciemność. Star Trek
- 23:50 Bez litości 2
- 04:20 Cała prawda o układzie odpornościowym
- 05:10 Planeta Ziemia 3 (3)
- 06:00 Weterynarze w Arktyce (10)
- 06:30 W okowach mrozu 5 (13)
- 07:30 Malownicze trasy kolejowe 3 (5)
- 08:30 Planeta Ziemia 3 (4)
- 09:35 W okowach mrozu 4 (10)
- 10:35 Życie na pustkowiu 8 (9)
- 11:35 Zwierzęta z kamerami 2 (2)
- 12:40 Planeta Ziemia 3 (4)
- 13:45 Malownicze trasy kolejowe 3 (5)
- 14:45 W okowach mrozu 5 (13)
- 15:45 Życie na pustkowiu 5 (4)
- 20:55 Życie na pustkowiu 9 (4)
- 21:55 W okowach mrozu 4 (17)
- 23:00 Zabójcza pogoda 3 (10)
- 00:05 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Wyprawa)
- 00:20 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Gospodarze)
- 00:30 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Kocia Mścicielka powraca!)
- 00:50 Ghostforce (Bananolody / Faraok)
- 01:15 Ghostforce (Śmiecioksyny / Mikrus)
- 01:45 Taffy (Podchody z duchami)
- 01:55 Taffy (Kochanie, zmniejszyłam szopa)
- 02:00 Taffy (Cudowna lampa)
- 02:05 Taffy (Piskofobia)
- 02:15 Płazowyż (Wojna domowa/Wybory)
- 02:35 Płazowyż (Zbrodnia i żaba/Wypad do archiwum)
- 03:00 Płazowyż (Mróz/Pani Rechotek wymiata)
- 03:20 Dronersi 2 (Wyścig w labiryncie)
- 03:40 Dronersi 2 (Wyzwanie tsunami)
- 04:05 Dronersi 2 (Wyścig albo klucz)
- 04:25 Szkoła Wikingów (Skarb z nieba)
- 04:50 Szkoła Wikingów (Paliwo wikinga)
- 05:10 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Larpuj na całego)
- 05:20 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Rodzinne potyczki)
- 05:35 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Własne plony)
- 05:45 Taffy (Rozgrywka)
- 05:50 Taffy (Zakopany skarb)
- 06:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 2 (35)
- 06:25 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 2 (43)
- 06:55 Herosi pół na pół (Gra o trony/ Duży problem, mały problem)
- 07:20 Herosi pół na pół (Przewinąć nudę/ Mozart gitary)
- 07:50 Greenowie w wielkim mieście 2 (Fastfood/ Teoriai spaghetti)
- 22:10 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 2 (33)
- 22:40 Greenowie w wielkim mieście (Night Bill/Cheap Snake)
- 23:00 Greenowie w wielkim mieście (Heja Henio/ Obserwowanie ludzi)
- 23:25 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Wrogi przyjaciel Kici)
- 23:35 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (DJ Kicia)
- 23:55 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Psia poczta)
- 04:05 Zakończenie programu
- 04:25 Wojenne kwiaty
- 06:00 Tajna agentka
- 07:30 Jak kochać się z D
- 11:00 Wielki Mistrz
- 13:00 Kochankowie z Księżyca
- 14:30 Agora
- 16:35 Gra tajemnic
- 23:15 Ja, Daniel Blake
- 04:00 Z pamiętnika położnej 4 (1)
- 04:50 Obiady piątkowe 2 (1)
- 05:15 Obiady piątkowe 2 (2)
- 05:35 Obiady piątkowe 4 (3)
- 06:00 Śmierć pod palmami 13 (6)
- 07:05 Ojciec Brown 7 (2)
- 12:10 Ojciec Brown 7 (2)
- 13:10 Morderstwa w Midsomer 18 (6)
- 16:00 Tajemnice Majorki 2 (5)
- 17:00 Ojciec Brown 7 (3)
- 22:10 Komisarz Maigret (1)
- 08:10 Kabaretowy Szał (Jurki)
- 09:10 Kabaretowy Szał (Czesuaf)
- 10:00 Kabaretowy Szał (Ani Mru-Mru)
- 11:00 Celnicy 3 (4)
- 22:00 77 TV 2 (Przypadki w pracy)
- 22:55 Rekin Gigant
- 00:05 Magia nagości (10)
- 01:15 Magia nagości. Włochy (8)
- 02:35 I love kabaret (1)
- 03:35 I love kabaret (8)
- 04:35 I love kabaret (6)
- 05:35 I love kabaret EXTRA (2)
- 06:00 Poranny rogal (93)
- 06:25 Zoom na pogodę
- 06:45 Poranny rogal (100)
- 07:10 Bliżej! Magazyn reporterów (6)
- 07:40 Poranny rogal (Katarzyna Zielińska)
- 12:35 Na łasce meteorów
- 13:50 M.A.S.H. (Oficer dyżurny)
- 14:25 M.A.S.H. (Kelly Żelazne Nerwy)
- 15:00 M.A.S.H. (Sala operacyjna)
- 15:35 M.A.S.H. (Wiosna)
- 18:00 Kabaretowe przeboje 2 (2)
- 19:00 I love kabaret EXTRA (43)
- 19:15 Kabaretowe przeboje 2 (1)
- 00:00 Niezwykłe pomysły 17 (5)
- 00:20 Niezwykłe pomysły 17 (6)
- 00:50 Na osi (1088)
- 01:20 Dzika kuchnia (2)
- 01:50 Dzika kuchnia (3)
- 02:25 Dzika kuchnia (4)
- 02:55 Dzika kuchnia (5)
- 03:25 Dzika kuchnia (7)
- 03:55 Dzika kuchnia (1)
- 04:25 Dzika kuchnia (2)
- 05:00 Dzika kuchnia (3)
- 05:30 Dzika kuchnia (4)
- 06:00 Na osi (1088)
- 06:30 Trucker Club (186)
- 07:00 77 TV 2 (Przypadki gastronomiczne)
- 10:00 Inżynieryjne katastrofy (10)
- 11:00 Kontrola graniczna (4)
- 12:00 Kontrola graniczna (5)
- 13:00 Kontrola graniczna (6)
- 14:00 Giganty na drogach 2 (8)
- 15:00 Giganty na drogach 2 (9)
- 16:00 Kontrola graniczna (7)
- 17:00 Kontrola graniczna (8)
- 22:00 Kod Jezusa 2 (4)
- 23:00 Kod Jezusa 2 (5)
- 04:00 Kabaretowy Szał (Kabaret Młodych Panów)
- 05:00 Kabaretowy Szał (Kabaret Moralnego Niepokoju)
- 06:00 U nas w...
- 06:20 U nas w...
- 06:40 U nas w...
- 07:00 U nas w...
- 07:20 U nas w...
- 07:40 Z lokalnego archiwum
- 08:00 Z lokalnego archiwum
- 08:20 Z lokalnego archiwum
- 08:40 Z lokalnego archiwum
- 09:00 TVCentrum uwagi
- 09:20 TVCentrum uwagi
- 09:40 TVCentrum uwagi
- 10:00 77 TV 2 (Duchy i zjawiska paranormalne)
- 11:00 Na osi (1089)
- 11:30 Demolka: Nowa Zelandia 2 (4)
- 20:00 McCanick
- 21:45 Kabaretowy Szał (Ani Mru-Mru)