Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 00:20 Całkiem niezła historia (Babka ala Amadeusz)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (289)
- 02:05 Dzikie pszczoły (34)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1287)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Dwa metry pod ziemią)
- 04:35 Prywatne życie zwierząt (Rezydenci)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Gość "Obiektywu"
- 08:10 Prywatne życie zwierząt 3 (Cieplejszy świat)
- 08:32 Skazany na zapomnienie. Wacław Lipiński
- 09:28 Polskie dziedzictwo
- 09:58 Warto tam być
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Przyrodnik na tropie (Ryś)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Rok w ogrodzie extra
- 18:03 Kreatywni po godzinach
- 18:10 Przystanek Kultura
- 18:27 Warto tam być
- 18:30 Obiektyw
- 18:53 Gość "Obiektywu"
- 19:03 Sport
- 19:07 Prognoza pogody
- 19:11 Narodziny polskich skrzydeł
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Stulecie Winnych (6)
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Obiektyw
- 21:50 Prognoza pogody
- 21:52 Sport
- 21:56 Warto tam być
- 22:00 Przepis dnia (67)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (526)
- 23:40 Wodecki Festiwal - przeboje tamtych lat (1)
- 00:20 Całkiem niezła historia (Babka ala Amadeusz)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (289)
- 02:05 Dzikie pszczoły (34)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1287)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Dwa metry pod ziemią)
- 04:35 Prywatne życie zwierząt (Rezydenci)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Z historią na Ty
- 08:20 Trzcina, ryby i grzyby
- 08:40 Ogród i nie tylko
- 08:50 ABC zdrowia (Osteoporoza)
- 09:00 L jak las (4/24)
- 09:45 Głos dnia
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Przyrodnik na tropie (Ryś)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Rok w ogrodzie extra
- 14:10 Dlaczego krowa...
- 14:30 Pogoda
- 14:35 Tajemniczy świat zwierząt
- 14:45 Głos dnia
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Życiowe wybory (Kompromis)
- 15:50 Przepis dnia (67)
- 16:00 Na sygnale (Nigdy cię nie zapomnę)
- 16:30 Głos regionu
- 16:43 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Tajemniczy świat zwierząt
- 17:10 Msza święta dla chorych
- 18:00 Dwory i dworki Lubelszczyzny (Milanów)
- 18:15 Everyday English (605)
- 18:30 Głos regionu
- 18:45 Pogoda z prezenterem
- 18:50 Głos dnia
- 19:00 Winda regionu (Niezwyciężeni)
- 19:15 Astronarium (Meteoryt Ribbeck)
- 19:40 RoberTeka
- 19:55 Pogoda z prezenterem
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Stulecie Winnych (6)
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Głos regionu
- 21:44 Pogoda z prezenterem
- 21:49 Głos dnia
- 22:00 Przepis dnia (67)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (526)
- 23:40 Wodecki Festiwal - przeboje tamtych lat (1)
- 00:20 Całkiem niezła historia (Babka ala Amadeusz)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (289)
- 02:05 Dzikie pszczoły (34)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1287)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Dwa metry pod ziemią)
- 04:35 Prywatne życie zwierząt (Rezydenci)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Przyrodnik na tropie (Ryś)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Rok w ogrodzie extra
- 14:10 Dlaczego krowa...
- 14:30 Zbliżenia
- 14:45 Małe miejscowości - wielcy ludzie (Szlachetna i święta)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Życiowe wybory (Kompromis)
- 15:50 Przepis dnia (67)
- 16:00 Na sygnale (Nigdy cię nie zapomnę)
- 16:30 Zbliżenia
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Audycje komitetów wyborczych
- 17:03 Po obu stronach Wisły
- 17:15 Nad Drwęcą
- 17:30 Studio lato
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Stulecie Winnych (6)
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Zbliżenia - wieczorne
- 21:45 Sport
- 21:50 Pogoda wieczorna
- 22:00 Przepis dnia (67)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (526)
- 23:40 Wodecki Festiwal - przeboje tamtych lat (1)
- 00:20 Całkiem niezła historia (Babka ala Amadeusz)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (289)
- 02:05 Dzikie pszczoły (34)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1287)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Dwa metry pod ziemią)
- 04:35 Prywatne życie zwierząt (Rezydenci)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Pamiętajcie o ogrodach
- 08:13 RODowity działkowiec
- 08:25 Całkiem niezła historia
- 08:38 Niezwykłe historie z pocztówek
- 08:51 Astronarium
- 09:15 Tour de Lubuskie - bis
- 09:26 Twój punkt widzenia
- 09:30 Poranny gość Radia Zachód
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Przyrodnik na tropie (Ryś)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Rok w ogrodzie extra
- 14:10 Dlaczego krowa...
- 14:30 Informacje lubuskie - flesz
- 14:34 Sport
- 14:38 Prognoza pogody
- 14:40 Całkiem niezła historia
- 14:55 Twój punkt widzenia
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Życiowe wybory (Kompromis)
- 15:50 Przepis dnia (67)
- 16:00 Na sygnale (Nigdy cię nie zapomnę)
- 16:30 Informacje lubuskie
- 16:39 Sport
- 16:43 Prognoza pogody
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Piosenka u Ciebie
- 17:24 Twój punkt widzenia
- 17:27 Informacje lubuskie - flesz
- 17:32 Sport
- 17:35 Prognoza pogody
- 17:38 Sielskie życie
- 17:51 Tajemniczy świat zwierząt
- 17:57 Magazyn reporterski
- 18:11 Całkiem niezła historia
- 18:24 Tour de Lubuskie - bis
- 18:30 Informacje lubuskie
- 18:51 Sport
- 18:56 Prognoza pogody
- 18:58 Pamiętajcie o ogrodach
- 19:11 RODowity działkowiec
- 19:23 Twój punkt widzenia
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Stulecie Winnych (6)
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Informacje lubuskie - flesz
- 21:53 Sport
- 21:57 Prognoza pogody
- 22:00 Przepis dnia (67)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (526)
- 23:40 Wodecki Festiwal - przeboje tamtych lat (1)
- 00:20 Całkiem niezła historia (Babka ala Amadeusz)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (289)
- 02:05 Dzikie pszczoły (34)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1287)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Dwa metry pod ziemią)
- 04:35 Prywatne życie zwierząt (Rezydenci)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 To dobry dzień
- 09:00 Prognoza pogody
- 09:01 Panorama lubelska - flesz
- 09:15 Zobacz, co słychać
- 09:30 Moda na styl
- 09:45 Ci cholerni Polacy. Lotnictwo polskie 1939-1945 (Wyspy ostatnich nadziei)
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Przyrodnik na tropie (Ryś)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Rok w ogrodzie extra
- 14:10 Dlaczego krowa...
- 14:30 Abecadło astronomii (Mars)
- 14:40 Świadkowie czasu (Taki nasz los)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Życiowe wybory (Kompromis)
- 15:50 Przepis dnia (67)
- 18:00 Agrowieści
- 18:10 Historie niezapisane (Cud Lubelski)
- 18:30 Panorama lubelska - wydanie główne
- 18:55 Prognoza pogody
- 19:00 Gość "Panoramy"
- 19:21 Języczek u wagi (Anatomia)
- 19:30 RoberTeka
- 19:45 Magazyn sportowy
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Stulecie Winnych (6)
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Panorama lubelska - wydanie wieczorne
- 21:55 Prognoza pogody
- 22:00 Przepis dnia (67)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (526)
- 23:40 Wodecki Festiwal - przeboje tamtych lat (1)
- 00:20 Całkiem niezła historia (Babka ala Amadeusz)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (289)
- 02:05 Dzikie pszczoły (34)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1287)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Dwa metry pod ziemią)
- 04:35 Prywatne życie zwierząt (Rezydenci)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Aktualności poranne
- 08:05 Studio lato
- 08:33 Stacja Rzeszów Główny
- 08:48 Dokument w TVP Rzeszów
- 09:00 Aktualności poranne
- 09:05 Nielegalne kościoły
- 09:35 Z życia regionu
- 09:53 Kalejdoskop filmowy
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Przyrodnik na tropie (Ryś)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Rok w ogrodzie extra
- 14:10 Dlaczego krowa...
- 14:30 Studio lato
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Życiowe wybory (Kompromis)
- 15:50 Przepis dnia (67)
- 16:00 Na sygnale (Nigdy cię nie zapomnę)
- 16:30 Aktualności - flesz
- 16:34 Pogoda
- 16:37 Kalejdoskop filmowy
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:04 Kalejdoskop filmowy
- 17:10 Msza święta dla chorych
- 18:01 Studio lato
- 18:30 Aktualności
- 18:46 Pogoda
- 18:52 Kalejdoskop filmowy
- 19:01 Odkryj regiony
- 19:15 Podkarpackie tablice i inskrypcje
- 19:30 Studio lato
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Stulecie Winnych (6)
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Aktualności
- 21:52 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia (67)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (526)
- 23:40 Wodecki Festiwal - przeboje tamtych lat (1)
- 00:20 Całkiem niezła historia (Babka ala Amadeusz)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (289)
- 02:05 Dzikie pszczoły (34)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1287)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Dwa metry pod ziemią)
- 04:35 Prywatne życie zwierząt (Rezydenci)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:01 Fakty o poranku
- 08:10 Pogoda
- 08:12 Fakty o poranku
- 08:40 Pogoda
- 08:42 Fakty o poranku
- 09:02 Szansa (1/24)
- 09:16 Strefa otwarta (Zaburzenia sensoryczne)
- 09:42 Poznaj region
- 09:55 Pogoda
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Przyrodnik na tropie (Ryś)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Rok w ogrodzie extra
- 14:10 Dlaczego krowa...
- 14:32 Teraz wieś
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Życiowe wybory (Kompromis)
- 15:50 Przepis dnia (67)
- 16:00 Na sygnale (Nigdy cię nie zapomnę)
- 16:31 Design i ty
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:02 Kwartet (Stare zawody)
- 17:35 Psia służba
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Stulecie Winnych (6)
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Fakty - wydanie wieczorne
- 21:42 Pogoda
- 21:44 Dlaczego krowa... (Wilki)
- 22:00 Przepis dnia (67)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (526)
- 23:40 Wodecki Festiwal - przeboje tamtych lat (1)
- 00:20 Całkiem niezła historia (Babka ala Amadeusz)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (289)
- 02:05 Dzikie pszczoły (34)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1287)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Dwa metry pod ziemią)
- 04:35 Prywatne życie zwierząt (Rezydenci)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Kronika (19)
- 08:16 Tematy dnia (18)
- 08:27 Pogoda (19)
- 08:30 Zdrowie dla Ciebie (Szczepienia przeciw HPV)
- 08:41 Kronika kulturalna
- 08:51 Pełnosprawni (559)
- 09:11 Kultura na Ludowo#wspieram (Twórcy ludowi na Kurpiach Zielonych)
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Przyrodnik na tropie (Ryś)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Rok w ogrodzie extra
- 14:10 Dlaczego krowa...
- 14:30 Czas pogodnej jesieni. Magazyn nie tylko dla seniorów (91)
- 14:45 Kronika dnia (19)
- 14:57 Pogoda (19)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Życiowe wybory (Kompromis)
- 15:50 Przepis dnia (67)
- 16:00 Na sygnale (Nigdy cię nie zapomnę)
- 16:30 Kronika dnia (19)
- 16:42 Pogoda (19)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Pogoda (19)
- 17:02 Raport pogodowy (19)
- 17:04 Felieton
- 17:10 Transmisja mszy świętej
- 18:00 Kronika kulturalna
- 18:12 Zbieram, więc jestem. Kolekcje - zbiory - hobby
- 18:30 Kronika (19)
- 18:51 Tematy dnia (19)
- 19:02 Pogoda (19)
- 19:05 Kronika sportowa
- 19:08 Raport pogodowy (19)
- 19:11 Działo się w Krakowie
- 19:14 Turystyczna jazda
- 19:24 Etnopejzaże (Łemkowie)
- 19:43 Małopolska na rowery (Szczawnica - Krościenko)
- 19:54 Pogoda (19)
- 19:57 Raport pogodowy (19)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Stulecie Winnych (6)
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kronika (19)
- 21:45 Tematy dnia
- 21:55 Pogoda (19)
- 21:56 Kronika sportowa
- 22:00 Przepis dnia (67)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (526)
- 23:40 Wodecki Festiwal - przeboje tamtych lat (1)
- 00:20 Całkiem niezła historia (Babka ala Amadeusz)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (289)
- 02:05 Dzikie pszczoły (34)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1287)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Dwa metry pod ziemią)
- 04:35 Prywatne życie zwierząt (Rezydenci)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Kurier opolski
- 08:20 Sport opolski
- 08:25 Rozmowa dnia
- 08:40 Ludzie, sprawy, historie
- 09:00 Serial
- 09:30 Astronarium
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Przyrodnik na tropie (Ryś)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Rok w ogrodzie extra
- 14:10 Dlaczego krowa...
- 14:30 Kurier opolski
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Życiowe wybory (Kompromis)
- 15:50 Przepis dnia (67)
- 16:00 Na sygnale (Nigdy cię nie zapomnę)
- 16:30 Kurier opolski
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:10 Msza święta dla chorych
- 18:00 Astronarium
- 18:25 Sport opolski
- 18:30 Kurier opolski
- 18:52 Pogoda
- 18:55 Rozmowa dnia
- 19:10 Politechnika dziecięca
- 19:30 Serial
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Stulecie Winnych (6)
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier opolski
- 21:52 Sport opolski
- 21:57 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia (67)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (526)
- 23:40 Wodecki Festiwal - przeboje tamtych lat (1)
- 00:20 Całkiem niezła historia (Babka ala Amadeusz)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (289)
- 02:05 Dzikie pszczoły (34)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1287)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Dwa metry pod ziemią)
- 04:35 Prywatne życie zwierząt (Rezydenci)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Dobrego dnia z TVP 3 Kielce
- 09:00 Drzwi do kultury
- 09:20 Pogoda w regionie
- 09:22 Podróże z historią
- 09:50 Gość Informacji
- 09:58 Pogoda w regionie
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Przyrodnik na tropie (Ryś)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Rok w ogrodzie extra
- 14:10 Dlaczego krowa...
- 14:30 Informacje
- 14:36 Dobrego dnia z TVP 3 Kielce
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Życiowe wybory (Kompromis)
- 15:50 Przepis dnia (67)
- 16:00 Na sygnale (Nigdy cię nie zapomnę)
- 16:30 Informacje
- 16:42 Pogoda w regionie
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Pogoda w regionie
- 17:01 Szlakiem drewnianych kaplic
- 17:10 Transmisja mszy świętej
- 18:00 Informator kulturalny
- 18:06 ABC zdrowia
- 18:15 Tu Kielce. Nowa Generacja
- 18:29 Informacje
- 18:51 Pogoda w regionie
- 18:52 Gość Informacji
- 19:00 Rola wsi
- 19:12 Wesołe lata Telewizji Kraków
- 19:42 Tu Kielce. Nowa Generacja
- 19:58 Pogoda w regionie
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Stulecie Winnych (6)
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Informacje
- 21:50 Pogoda w regionie
- 21:51 Gość Informacji
- 22:00 Przepis dnia (67)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (526)
- 23:40 Wodecki Festiwal - przeboje tamtych lat (1)
- 00:20 Całkiem niezła historia (Babka ala Amadeusz)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (289)
- 02:05 Dzikie pszczoły (34)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1287)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Dwa metry pod ziemią)
- 04:35 Prywatne życie zwierząt (Rezydenci)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Rzemieślnicy
- 08:55 Skarby Łodzi
- 09:00 Rozmowa dnia
- 09:14 Sport po łódzku
- 09:40 Ale to już było (24)
- 09:53 Obalamy mity medyczne (9)
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Przyrodnik na tropie (Ryś)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Rok w ogrodzie extra
- 14:10 Dlaczego krowa...
- 14:30 Portret z pamięci (Barbara Dembińska)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Życiowe wybory (Kompromis)
- 15:50 Przepis dnia (67)
- 16:00 Na sygnale (Nigdy cię nie zapomnę)
- 16:30 Tajemniczy świat zwierząt
- 16:38 Tajemniczy świat zwierząt
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Łódź światłoczuła
- 17:13 Ale to już było (26)
- 17:26 Zakręceni, wkręceni (9)
- 17:36 Łucka odkrywa Łódzkie
- 17:50 Historie z pasją (4)
- 18:02 Kulturalnie po Łodzi i regionie (8)
- 18:15 Misja OGRÓD
- 18:30 Łódzkie wiadomości dnia
- 18:51 Przed ligą
- 19:02 Pogoda
- 19:06 Rozmowa dnia
- 19:19 Ale to już było (23)
- 19:33 Zdarzyło się w kulturze
- 19:46 Kiedy, jak nie teraz...
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Stulecie Winnych (6)
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Łódzkie wiadomości dnia
- 21:50 Pogoda
- 21:54 Skarby Łodzi (10)
- 22:00 Przepis dnia (67)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (526)
- 23:40 Wodecki Festiwal - przeboje tamtych lat (1)
- 02:05 Szpital (246)
- 03:05 Uwaga! (7527)
- 03:20 Nauka jazdy 5 (27/30)
- 03:50 Recepta na stary dom (2/14)
- 04:20 Jak to jest zrobione? (7/26)
- 04:50 Kto was tak urządził?
- 05:25 Uwaga! (7527)
- 05:40 Ukryta prawda (984)
- 06:30 Kuchenne rewolucje (Warszawa, Mada)
- 07:25 SOS. Ekipy w akcji (20/60)
- 08:20 W-11 - Wydział Śledczy (904)
- 09:05 Detektywi (14/56)
- 12:20 Ukryta prawda (1038)
- 13:25 Ukryta prawda (1010)
- 14:25 Szpital (933)
- 15:25 Doradca smaku (40-ost.)
- 15:30 Kuchenne rewolucje (Kawice, Paradiso)
- 16:35 Ukryta prawda (1043)
- 17:40 Detektywi (15/56)
- 18:45 Sport
- 18:55 Pogoda
- 19:00 Fakty
- 19:35 Uwaga! (7528)
- 19:55 Doradca smaku (Sałatka z burratą)
- 20:00 Bękarty wojny
- 23:15 Ponad bezprawiem
Aby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiej- 00:30 Serwis informacyjny
- 01:00 Serwis informacyjny
- 01:30 Serwis informacyjny
- 02:00 Serwis informacyjny
- 02:30 Serwis informacyjny
- 03:00 Serwis informacyjny
- 03:30 Serwis informacyjny
- 04:00 Serwis informacyjny
- 04:30 Serwis informacyjny
- 05:00 Serwis informacyjny
- 05:30 Serwis informacyjny
- 06:00 Serwis informacyjny
- 06:30 Serwis informacyjny
- 07:00 Serwis informacyjny
- 07:10 Serwis informacyjny
- 07:30 Serwis informacyjny
- 07:44 News24 na start
- 08:00 Serwis informacyjny
- 08:10 News24 na start
- 08:30 Serwis informacyjny
- 08:44 News24 na start
- 09:00 Serwis dnia
- 09:10 News24 na start
- 09:30 Serwis informacyjny
- 09:44 News24 na start
- 10:00 Serwis informacyjny
- 10:30 Serwis informacyjny
- 10:44 News24 na start
- 11:00 Serwis informacyjny
- 11:10 News na start
- 11:30 Serwis informacyjny
- 11:44 News24 na start
- 12:00 Rozmowa dnia
- 12:30 Serwis informacyjny
- 12:44 News24 na start
- 13:00 Serwis informacyjny
- 13:10 News24 dzień
- 13:30 Serwis informacyjny
- 13:44 News24 dzień
- 14:00 Serwis informacyjny
- 14:10 News24 dzień
- 14:30 Serwis informacyjny
- 14:42 News24 dzień
- 15:00 Serwis informacyjny
- 15:10 News24 dzień
- 15:30 Serwis informacyjny
- 15:44 News24 dzień
- 16:00 Serwis informacyjny
- 16:10 News24 dzień
- 16:30 Serwis informacyjny
- 17:00 Serwis informacyjny
- 17:10 News24 dzień
- 17:32 Blisko nas
- 18:00 Serwis informacyjny
- 18:30 Serwis informacyjny
- 19:00 Serwis informacyjny
- 19:30 Serwis informacyjny
- 20:00 Serwis informacyjny
- 20:30 Serwis informacyjny
- 21:00 Serwis informacyjny
- 21:30 Serwis informacyjny
- 22:00 Serwis informacyjny
- 22:30 Serwis informacyjny
- 23:00 Serwis informacyjny
- 23:30 Serwis informacyjny
- 00:00 Newsday
- 00:30 Business Today
- 00:45 Sportsday
- 01:00 Newsday
- 01:30 Business Today
- 01:45 Sportsday
- 02:00 BBC News
- 03:00 BBC News
- 04:00 BBC News
- 05:00 BBC News
- 05:30 HARDtalk
- 06:00 BBC News
- 06:30 Business Today
- 07:00 BBC News
- 07:30 Business Today
- 07:55 The Travel Show
- 08:00 BBC News
- 08:30 Business Today
- 08:55 The Travel Show
- 09:00 BBC News
- 09:30 The Travel Show: Great British Railway Adventure
- 10:00 BBC News
- 10:30 BBC News
- 10:55 The Travel Show
- 11:00 BBC News
- 11:30 HARDtalk
- 12:00 BBC News
- 12:30 Business Today
- 12:45 BBC News
- 12:55 The Travel Show
- 13:00 BBC News Now
- 13:30 BBC News Now
- 14:00 BBC News Now
- 14:30 BBC News Now
- 14:55 The Travel Show
- 15:00 BBC News Now
- 15:30 Business Today - NYSE Opening Bell
- 15:45 BBC News Now
- 16:00 Verified Live
- 16:30 Verified Live
- 17:00 Verified Live
- 17:30 Verified Live
- 17:55 The Travel Show
- 18:00 Verified Live
- 18:30 Focus on Africa
- 19:00 The World Today with Maryam Moshiri
- 19:30 The World Today with Maryam Moshiri
- 20:00 The World Today with Maryam Moshiri
- 20:30 The World Today with Maryam Moshiri
- 20:55 The Travel Show
- 21:00 The Context
- 21:30 The Context
- 22:00 The Context
- 22:30 The Context
- 22:55 The Travel Show
- 23:00 BBC World News America
- 23:30 HARDtalk