Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 00:20 Całkiem niezła historia (Babka ala Amadeusz)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (289)
- 02:05 Dzikie pszczoły (34)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1287)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Dwa metry pod ziemią)
- 04:35 Prywatne życie zwierząt (Rezydenci)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Przyrodnik na tropie (Ryś)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Rok w ogrodzie extra
- 14:10 Dlaczego krowa...
- 14:30 Zbliżenia
- 14:45 Małe miejscowości - wielcy ludzie (Szlachetna i święta)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Życiowe wybory (Kompromis)
- 15:50 Przepis dnia (67)
- 16:00 Na sygnale (Nigdy cię nie zapomnę)
- 16:30 Zbliżenia
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Audycje komitetów wyborczych
- 17:03 Po obu stronach Wisły
- 17:15 Nad Drwęcą
- 17:30 Studio lato
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Stulecie Winnych (6)
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Zbliżenia - wieczorne
- 21:45 Sport
- 21:50 Pogoda wieczorna
- 22:00 Przepis dnia (67)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (526)
- 23:40 Wodecki Festiwal - przeboje tamtych lat (1)
- 00:20 Całkiem niezła historia (Babka ala Amadeusz)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (289)
- 02:05 Dzikie pszczoły (34)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1287)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Dwa metry pod ziemią)
- 04:35 Prywatne życie zwierząt (Rezydenci)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Pamiętajcie o ogrodach
- 08:13 RODowity działkowiec
- 08:25 Całkiem niezła historia
- 08:38 Niezwykłe historie z pocztówek
- 08:51 Astronarium
- 09:15 Tour de Lubuskie - bis
- 09:26 Twój punkt widzenia
- 09:30 Poranny gość Radia Zachód
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Przyrodnik na tropie (Ryś)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Rok w ogrodzie extra
- 14:10 Dlaczego krowa...
- 14:30 Informacje lubuskie - flesz
- 14:34 Sport
- 14:38 Prognoza pogody
- 14:40 Całkiem niezła historia
- 14:55 Twój punkt widzenia
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Życiowe wybory (Kompromis)
- 15:50 Przepis dnia (67)
- 16:00 Na sygnale (Nigdy cię nie zapomnę)
- 16:30 Informacje lubuskie
- 16:39 Sport
- 16:43 Prognoza pogody
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Piosenka u Ciebie
- 17:24 Twój punkt widzenia
- 17:27 Informacje lubuskie - flesz
- 17:32 Sport
- 17:35 Prognoza pogody
- 17:38 Sielskie życie
- 17:51 Tajemniczy świat zwierząt
- 17:57 Magazyn reporterski
- 18:11 Całkiem niezła historia
- 18:24 Tour de Lubuskie - bis
- 18:30 Informacje lubuskie
- 18:51 Sport
- 18:56 Prognoza pogody
- 18:58 Pamiętajcie o ogrodach
- 19:11 RODowity działkowiec
- 19:23 Twój punkt widzenia
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Stulecie Winnych (6)
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Informacje lubuskie - flesz
- 21:53 Sport
- 21:57 Prognoza pogody
- 22:00 Przepis dnia (67)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (526)
- 23:40 Wodecki Festiwal - przeboje tamtych lat (1)
- 00:20 Całkiem niezła historia (Babka ala Amadeusz)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (289)
- 02:05 Dzikie pszczoły (34)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1287)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Dwa metry pod ziemią)
- 04:35 Prywatne życie zwierząt (Rezydenci)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 To dobry dzień
- 09:00 Prognoza pogody
- 09:01 Panorama lubelska - flesz
- 09:15 Zobacz, co słychać
- 09:30 Moda na styl
- 09:45 Ci cholerni Polacy. Lotnictwo polskie 1939-1945 (Wyspy ostatnich nadziei)
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Przyrodnik na tropie (Ryś)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Rok w ogrodzie extra
- 14:10 Dlaczego krowa...
- 14:30 Abecadło astronomii (Mars)
- 14:40 Świadkowie czasu (Taki nasz los)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Życiowe wybory (Kompromis)
- 15:50 Przepis dnia (67)
- 18:00 Agrowieści
- 18:10 Historie niezapisane (Cud Lubelski)
- 18:30 Panorama lubelska - wydanie główne
- 18:55 Prognoza pogody
- 19:00 Gość "Panoramy"
- 19:21 Języczek u wagi (Anatomia)
- 19:30 RoberTeka
- 19:45 Magazyn sportowy
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Stulecie Winnych (6)
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Panorama lubelska - wydanie wieczorne
- 21:55 Prognoza pogody
- 22:00 Przepis dnia (67)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (526)
- 23:40 Wodecki Festiwal - przeboje tamtych lat (1)
- 00:20 Całkiem niezła historia (Babka ala Amadeusz)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (289)
- 02:05 Dzikie pszczoły (34)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1287)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Dwa metry pod ziemią)
- 04:35 Prywatne życie zwierząt (Rezydenci)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Aktualności poranne
- 08:05 Studio lato
- 08:33 Stacja Rzeszów Główny
- 08:48 Dokument w TVP Rzeszów
- 09:00 Aktualności poranne
- 09:05 Nielegalne kościoły
- 09:35 Z życia regionu
- 09:53 Kalejdoskop filmowy
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Przyrodnik na tropie (Ryś)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Rok w ogrodzie extra
- 14:10 Dlaczego krowa...
- 14:30 Studio lato
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Życiowe wybory (Kompromis)
- 15:50 Przepis dnia (67)
- 16:00 Na sygnale (Nigdy cię nie zapomnę)
- 16:30 Aktualności - flesz
- 16:34 Pogoda
- 16:37 Kalejdoskop filmowy
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:04 Kalejdoskop filmowy
- 17:10 Msza święta dla chorych
- 18:01 Studio lato
- 18:30 Aktualności
- 18:46 Pogoda
- 18:52 Kalejdoskop filmowy
- 19:01 Odkryj regiony
- 19:15 Podkarpackie tablice i inskrypcje
- 19:30 Studio lato
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Stulecie Winnych (6)
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Aktualności
- 21:52 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia (67)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (526)
- 23:40 Wodecki Festiwal - przeboje tamtych lat (1)
- 00:20 Całkiem niezła historia (Babka ala Amadeusz)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (289)
- 02:05 Dzikie pszczoły (34)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1287)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Dwa metry pod ziemią)
- 04:35 Prywatne życie zwierząt (Rezydenci)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:01 Fakty o poranku
- 08:10 Pogoda
- 08:12 Fakty o poranku
- 08:40 Pogoda
- 08:42 Fakty o poranku
- 09:02 Szansa (1/24)
- 09:16 Strefa otwarta (Zaburzenia sensoryczne)
- 09:42 Poznaj region
- 09:55 Pogoda
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Przyrodnik na tropie (Ryś)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Rok w ogrodzie extra
- 14:10 Dlaczego krowa...
- 14:32 Teraz wieś
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Życiowe wybory (Kompromis)
- 15:50 Przepis dnia (67)
- 16:00 Na sygnale (Nigdy cię nie zapomnę)
- 16:31 Design i ty
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:02 Kwartet (Stare zawody)
- 17:35 Psia służba
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Stulecie Winnych (6)
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Fakty - wydanie wieczorne
- 21:42 Pogoda
- 21:44 Dlaczego krowa... (Wilki)
- 22:00 Przepis dnia (67)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (526)
- 23:40 Wodecki Festiwal - przeboje tamtych lat (1)
- 00:20 Całkiem niezła historia (Babka ala Amadeusz)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (289)
- 02:05 Dzikie pszczoły (34)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1287)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Dwa metry pod ziemią)
- 04:35 Prywatne życie zwierząt (Rezydenci)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Kronika (19)
- 08:16 Tematy dnia (18)
- 08:27 Pogoda (19)
- 08:30 Zdrowie dla Ciebie (Szczepienia przeciw HPV)
- 08:41 Kronika kulturalna
- 08:51 Pełnosprawni (559)
- 09:11 Kultura na Ludowo#wspieram (Twórcy ludowi na Kurpiach Zielonych)
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Przyrodnik na tropie (Ryś)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Rok w ogrodzie extra
- 14:10 Dlaczego krowa...
- 14:30 Czas pogodnej jesieni. Magazyn nie tylko dla seniorów (91)
- 14:45 Kronika dnia (19)
- 14:57 Pogoda (19)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Życiowe wybory (Kompromis)
- 15:50 Przepis dnia (67)
- 16:00 Na sygnale (Nigdy cię nie zapomnę)
- 16:30 Kronika dnia (19)
- 16:42 Pogoda (19)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Pogoda (19)
- 17:02 Raport pogodowy (19)
- 17:04 Felieton
- 17:10 Transmisja mszy świętej
- 18:00 Kronika kulturalna
- 18:12 Zbieram, więc jestem. Kolekcje - zbiory - hobby
- 18:30 Kronika (19)
- 18:51 Tematy dnia (19)
- 19:02 Pogoda (19)
- 19:05 Kronika sportowa
- 19:08 Raport pogodowy (19)
- 19:11 Działo się w Krakowie
- 19:14 Turystyczna jazda
- 19:24 Etnopejzaże (Łemkowie)
- 19:43 Małopolska na rowery (Szczawnica - Krościenko)
- 19:54 Pogoda (19)
- 19:57 Raport pogodowy (19)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Stulecie Winnych (6)
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kronika (19)
- 21:45 Tematy dnia
- 21:55 Pogoda (19)
- 21:56 Kronika sportowa
- 22:00 Przepis dnia (67)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (526)
- 23:40 Wodecki Festiwal - przeboje tamtych lat (1)
- 00:20 Całkiem niezła historia (Babka ala Amadeusz)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (289)
- 02:05 Dzikie pszczoły (34)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1287)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Dwa metry pod ziemią)
- 04:35 Prywatne życie zwierząt (Rezydenci)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Kurier opolski
- 08:20 Sport opolski
- 08:25 Rozmowa dnia
- 08:40 Ludzie, sprawy, historie
- 09:00 Serial
- 09:30 Astronarium
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Przyrodnik na tropie (Ryś)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Rok w ogrodzie extra
- 14:10 Dlaczego krowa...
- 14:30 Kurier opolski
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Życiowe wybory (Kompromis)
- 15:50 Przepis dnia (67)
- 16:00 Na sygnale (Nigdy cię nie zapomnę)
- 16:30 Kurier opolski
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:10 Msza święta dla chorych
- 18:00 Astronarium
- 18:25 Sport opolski
- 18:30 Kurier opolski
- 18:52 Pogoda
- 18:55 Rozmowa dnia
- 19:10 Politechnika dziecięca
- 19:30 Serial
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Stulecie Winnych (6)
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier opolski
- 21:52 Sport opolski
- 21:57 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia (67)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (526)
- 23:40 Wodecki Festiwal - przeboje tamtych lat (1)
- 00:20 Całkiem niezła historia (Babka ala Amadeusz)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (289)
- 02:05 Dzikie pszczoły (34)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1287)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Dwa metry pod ziemią)
- 04:35 Prywatne życie zwierząt (Rezydenci)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Dobrego dnia z TVP 3 Kielce
- 09:00 Drzwi do kultury
- 09:20 Pogoda w regionie
- 09:22 Podróże z historią
- 09:50 Gość Informacji
- 09:58 Pogoda w regionie
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Przyrodnik na tropie (Ryś)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Rok w ogrodzie extra
- 14:10 Dlaczego krowa...
- 14:30 Informacje
- 14:36 Dobrego dnia z TVP 3 Kielce
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Życiowe wybory (Kompromis)
- 15:50 Przepis dnia (67)
- 16:00 Na sygnale (Nigdy cię nie zapomnę)
- 16:30 Informacje
- 16:42 Pogoda w regionie
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Pogoda w regionie
- 17:01 Szlakiem drewnianych kaplic
- 17:10 Transmisja mszy świętej
- 18:00 Informator kulturalny
- 18:06 ABC zdrowia
- 18:15 Tu Kielce. Nowa Generacja
- 18:29 Informacje
- 18:51 Pogoda w regionie
- 18:52 Gość Informacji
- 19:00 Rola wsi
- 19:12 Wesołe lata Telewizji Kraków
- 19:42 Tu Kielce. Nowa Generacja
- 19:58 Pogoda w regionie
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Stulecie Winnych (6)
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Informacje
- 21:50 Pogoda w regionie
- 21:51 Gość Informacji
- 22:00 Przepis dnia (67)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (526)
- 23:40 Wodecki Festiwal - przeboje tamtych lat (1)
- 00:20 Całkiem niezła historia (Babka ala Amadeusz)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (289)
- 02:05 Dzikie pszczoły (34)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1287)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Dwa metry pod ziemią)
- 04:35 Prywatne życie zwierząt (Rezydenci)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Rzemieślnicy
- 08:55 Skarby Łodzi
- 09:00 Rozmowa dnia
- 09:14 Sport po łódzku
- 09:40 Ale to już było (24)
- 09:53 Obalamy mity medyczne (9)
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Przyrodnik na tropie (Ryś)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Rok w ogrodzie extra
- 14:10 Dlaczego krowa...
- 14:30 Portret z pamięci (Barbara Dembińska)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Życiowe wybory (Kompromis)
- 15:50 Przepis dnia (67)
- 16:00 Na sygnale (Nigdy cię nie zapomnę)
- 16:30 Tajemniczy świat zwierząt
- 16:38 Tajemniczy świat zwierząt
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Łódź światłoczuła
- 17:13 Ale to już było (26)
- 17:26 Zakręceni, wkręceni (9)
- 17:36 Łucka odkrywa Łódzkie
- 17:50 Historie z pasją (4)
- 18:02 Kulturalnie po Łodzi i regionie (8)
- 18:15 Misja OGRÓD
- 18:30 Łódzkie wiadomości dnia
- 18:51 Przed ligą
- 19:02 Pogoda
- 19:06 Rozmowa dnia
- 19:19 Ale to już było (23)
- 19:33 Zdarzyło się w kulturze
- 19:46 Kiedy, jak nie teraz...
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Stulecie Winnych (6)
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Łódzkie wiadomości dnia
- 21:50 Pogoda
- 21:54 Skarby Łodzi (10)
- 22:00 Przepis dnia (67)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (526)
- 23:40 Wodecki Festiwal - przeboje tamtych lat (1)
- 00:20 Całkiem niezła historia (Babka ala Amadeusz)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (289)
- 02:05 Dzikie pszczoły (34)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1287)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Dwa metry pod ziemią)
- 04:35 Prywatne życie zwierząt (Rezydenci)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Raz, dwa, trzy - lato!
- 08:45 Schlesien Journal
- 09:00 Reportaż
- 09:30 Wiesz jak jest?
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Przyrodnik na tropie (Ryś)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Rok w ogrodzie extra
- 14:10 Dlaczego krowa...
- 14:30 Aktualności - flesz
- 14:37 Pogoda
- 14:39 Sport - flesz
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Życiowe wybory (Kompromis)
- 15:50 Przepis dnia (67)
- 16:00 Na sygnale (Nigdy cię nie zapomnę)
- 16:30 Aktualności - flesz
- 16:38 Pogoda
- 16:39 Sport - flesz
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Ekoagent
- 17:30 Zdarzyło się
- 17:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 18:15 Wiesz jak jest?
- 18:30 Aktualności
- 18:50 Pogoda
- 18:55 Wieczorne wiadomości sportowe
- 19:10 Raz, dwa, trzy - lato!
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Stulecie Winnych (6)
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Aktualności
- 21:38 Pogoda
- 21:40 Wieczorne wiadomości sportowe
- 22:00 Przepis dnia (67)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (526)
- 23:40 Wodecki Festiwal - przeboje tamtych lat (1)
- 00:00 Słowo życia ((Mt 11, 28-30) Chrystus pokrzepia utrudzonych)
- 00:05 Świat w obrazach
- 00:10 Informacje dnia
- 00:30 Odpowiedzialni za Kościół
- 00:55 Poczet wielkich Polaków (Maria Michalczyk "Wyrwicz")
- 01:00 Anioł Pański
- 01:05 Ma się rozumieć (Miłość - owoc Ducha Świętego)
- 01:15 Rozmowy niedokończone
- 02:25 Święty na każdy dzień (18 lipca, wspomnienie św. Szymona z Lipnicy, prezbitera)
- 02:30 Przyjaciele i bohaterowie (Zagubiona w Aleksandrii)
- 03:00 Informacje dnia
- 03:20 Różaniec
- 03:50 Nie tylko Ulmowie (Anna Bogdanowicz, Jasło i Kielce)
- 04:00 Apel Jasnogórski
- 04:20 Informacje dnia
- 04:40 Polski punkt widzenia
- 05:00 Od miłości do wieczności
- 05:30 Ze szkolnej ławki (Liceum Klasyczne im. papieża Jana Pawła II w Ostrołęce)
- 06:40 Cierpliwa ufność
- 07:45 Mateczniki Polskości (Muzeum Wsi Mazowieckiej w Sierpcu)
- 07:55 Poczet wielkich Polaków (Inż. Henryk Machalski)
- 14:20 Muzyczne chwile
- 14:30 Drzwi do lasu (Nadleśnictwo Świeradów)
- 14:55 Słowo życia ((Mt 12, 1-8) Syn Człowieczy jest Panem szabatu)
- 15:00 Modlitwa w Godzinie Miłosierdzia Koronką do Bożego Miłosierdzia
- 15:20 Mocni w wierze (Chrześcijaństwo przeciw wolności?)
- 15:50 Ma się rozumieć (Miłość - owoc pełnienia Prawa)
- 18:00 Anioł Pański
- 18:05 Informacje dnia
- 18:15 Westerplatte młodych
- 19:00 Warto zauważyć... w mijającym tygodniu
- 19:30 Brat Franciszek (Urodzeni do Królestwa)
- 20:00 Informacje dnia
- 20:20 Różaniec
- 20:50 Nie tylko Ulmowie (Tadeusz Nowak ps. "Szperacz")
- 21:00 Apel Jasnogórski
- 21:20 Informacje dnia
- 21:40 Polski punkt widzenia
- 02:00 Rekiny z lawiny
- 03:45 Nieźle kliknięci bez filtra (13)
- 04:00 Miłe rozmowy
- 04:50 Miłe rozmowy
- 05:45 Nieźle kliknięci bez filtra (16)
- 06:00 SAF3 - Oddział ratunkowy (20)
- 06:55 Yattaman (1)
- 07:25 Yattaman (Nos Sfinksa)
- 07:50 Jeden plus Dziesięć (55)
- 08:35 Pablo Escobar: Szef zła (1)
- 09:30 Moje trzy siostry (119)
- 10:35 Królowa szpady (21)
- 11:35 Królowa szpady (22)
- 12:35 Jeden plus Dziesięć (26)
- 13:10 Doktory 2 (23)
- 13:40 Namiętności (56)
- 14:20 Namiętności (57)
- 14:55 Uśmiechnij się 3 (2)
- 15:00 Klejnot TV
- 17:00 Gigi (Żart)
- 17:30 Gigi (Powietrzny wyścig)
- 18:00 Klejnot TV
- 21:00 Zagadka tygodnia
- 21:40 Wesoły ambulans (23)
- 22:15 Uśmiechnij się 3 (5)
- 22:20 Uśmiechnij się (4)
- 22:30 Zagadka tygodnia
- 23:10 Miłe rozmowy (6)
- 23:35 Amerykański domek na plaży
- 04:00 Kobra - oddział specjalny (8)
- 05:00 Na osi (497)
- 05:40 Świat z powietrza (3)
- 06:00 Prehistoryczne bestie (Ptak terrorysta)
- 07:05 Droga wolna 2 (15)
- 07:25 Trucker Club (6)
- 07:50 Legendy sportu (8)
- 10:00 Remont na 5+ (6)
- 10:30 Telezakupy
- 11:00 Legendy sportu (5)
- 11:35 Telezakupy
- 12:05 Muzyka
- 12:20 Telezakupy
- 13:05 Droga wolna 3 (27)
- 13:30 Klub Winx 4 (Gniew natury)
- 14:00 Klub Winx 4 (W królestwie Diany)
- 14:30 Klub Winx 4 (Dary przeznaczenia)
- 15:00 Telezakupy
- 15:45 Muzyka
- 20:00 Ashley
- 21:55 Kabaretowy Szał 2 (Kabret Tey)
- 01:15 AZ-kvíz
- 01:45 Banánové rybičky
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Hranice v srdci (V srdci hranice)
- 05:20 Etiketa (Prostírání stolu)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Labské pískovce)
- 06:25 Na cestě po Malých Antilách
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Magnum II (Průliv smrti)
- 09:50 Alimenty
- 10:05 Neobyčejné životy (Karel Gott)
- 11:00 Objektiv
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně Athén s Miroslavem Donutilem
- 13:00 Tak mi tedy řekněte
- 14:00 Slovácko sa nesúdí (1)
- 14:40 Slovácko sa nesúdí (2)
- 15:25 Vinnetou - Rudý gentleman
- 17:00 Na cestě po Mauriciu
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:15 Doktor Martin 2 (11)
- 21:10 Všechnopárty
- 22:04 Výsledky losování Šťastných 10
- 22:05 Hercule Poirot XI (Třetí dívka)
- 23:40 Toulavá kamera
- 04:00 Karlovy Vary, sadové město
- 04:20 Na moll...
- 05:00 Televizní klub neslyšících
- 05:30 Toulky s Ladislavem Smoljakem
- 05:45 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 06:00 Šílený svět studené války (Revoluce)
- 06:50 Raport o Velké válce (Jako hladová zvěř)
- 07:30 Divoké Tokio
- 08:30 Soužití v africké divočině
- 09:25 Římané za humny!
- 14:10 LEGIE 100 - Krvavá francouzská pole
- 15:05 Rekordní přehrady
- 20:00 Slunce rošťáků
- 21:45 Casino
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Události v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v letoviscích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 00:25 Archiv D: Olympionici století Emil Zátopek a Věra Čáslavská
- 00:45 Branky, body, vteřiny
- 01:00 Tour de France 2024 (Tour de France)
- 01:40 Cyklistika ČR 2024 (MČR Vysoké Mýto)
- 02:00 Golf Time
- 02:15 Triatlon ČR 2024 (ČP Konopiště)
- 02:35 Triatlon ČR 2024 (Welzlův kvadriatlon)
- 02:45 Branky, body, vteřiny
- 03:00 Svět motorů
- 08:05 Cyklistika ČR 2024 (MČR Vysoké Mýto)
- 08:20 Cyklotoulky
- 08:30 Panorama
- 09:05 BBV po 25 letech
- 09:15 Golf Time
- 09:30 MS v orientačním běhu 2024 (MS Skotsko)
- 11:05 Svět motorů
- 22:50 Svět motorů
- 23:50 Triatlon ČR 2024 (ČP Konopiště)
- 00:10 Moonwalker
- 01:45 Bill Wyman: Ten z Rolling Stones
- 03:20 Terra musica
- 03:50 Divadlo žije!
- 04:15 Kouzlo animace
- 04:40 Uchem jehly
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Przerwa w transmisji 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Fešáci a Nedvědi v Lucerně
- 21:05 Miki Ryvola
- 21:45 Recitál Ivo Jahelky
- 22:25 Robert Redford - Sundance Kid
- 23:20 Kanadská soda IX (14)
- 23:45 Elvis (1)
- 06:00 Panáček Paneláček (O zlém plamínku)
- 06:10 Jogínci
- 06:20 Splat & Harry
- 06:30 Bruno
- 06:45 Luo Bao Bei
- 06:55 Bing
- 07:05 Sovík zvaný Otík
- 07:10 Bo & To
- 07:15 Drobečkové
- 07:25 Prasátko Peppa V
- 07:30 Pošťák Pat zvláštní zásilková služba
- 07:45 Ella, Oskar a Hú
- 08:00 Dynotrax
- 08:20 Tlapková patrola VIII
- 08:45 Méďové
- 08:55 Sportující zvířata
- 09:00 Kámoši hafíci (12)
- 09:25 Terčin zvířecí svět
- 09:40 Idefix a smečka Nepoddajných
- 09:50 Sardinka ve vesmíru
- 10:05 Operace Jauu! IX
- 10:35 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví
- 11:00 Vyber si svůj sport
- 11:05 Turbo R.A.Ke.Ta
- 11:25 DVA3
- 11:45 Zákony Mila Murphyho (8)
- 12:05 Kamarádi z koše
- 12:20 Byl jednou jeden život
- 12:45 Šmoulové
- 13:10 Bludiště
- 13:40 Superhrdinové
- 13:50 Městečko na moři
- 14:00 Příběhy o telátku
- 14:10 Stavitelé II
- 14:40 Super třída II (2)
- 15:05 Čvacht
- 15:20 Remy a Fů
- 15:30 Dodohando
- 15:35 Sovička Ollie
- 15:40 Hej, Hafí! III
- 15:45 Operace Jauu! IX
- 16:15 Sportující zvířata
- 16:20 Splat & Harry
- 16:35 Bruno
- 16:45 Gusta, malý velký rytíř
- 16:55 Bing
- 17:05 Sovík zvaný Otík
- 17:10 Ryšáček Pablo
- 17:15 Drobečkové II
- 17:25 Méďové
- 17:35 Vyber si svůj sport
- 17:40 Nefertine na Nilu
- 17:50 Jak vycvičit draky II
- 18:15 Fazolčina kavárna
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 O krtkovi (Krtek a raketa)
- 18:55 Kámoši hafíci (13)
- 19:20 Zákony Mila Murphyho (9)
- 19:40 Sportující zvířata
- 19:45 Bajkovník
- 19:55 Przerwa w transmisji 19:55-06:00
Aby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiej