Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 00:00 Łowcy przeszłości (7)
- 01:00 Zaginiona muzyka Indii (3)
- 01:30 Zaginiona muzyka Indii (6)
- 02:00 Na tropie rysia iberyjskiego
- 03:00 Najlepsze psy pasterskie z Walii
- 10:00 Medycyna zwierząt
- 11:00 Wyspy Europy (3)
- 11:35 Wyspy Europy (7)
- 12:05 A to ciekawe! (1)
- 12:30 A to ciekawe! (2)
- 13:00 Guano - brudna robota w ptasim raju
- 14:00 Wyścig o życie (1)
- 14:30 Wyścig o życie (3)
- 15:00 Azory - wieloryby i ludzie
- 18:00 Wyprawa do Afryki 2 (3)
- 18:30 Wyprawa do Afryki 2 (4)
- 19:00 Europejskie tożsamości
- 20:00 Zenit (11)
- 20:30 Zenit (12)
- 21:00 Skarby Salomona
- 22:00 Wywrotowcy
- 23:00 Bretania - pszczoły i latarnie
- 00:25 Stream Nation (Cyberpunk 2077: Widmo Wolności, część 13)
- 00:55 Sim Racing Challenge 2022 (7)
- 01:10 Stream Nation (Assassin's Creed Valhalla, część 5)
- 01:50 Stream Nation (Wiedźmin 3: Dziki Gon, część 61)
- 02:20 Stream Nation (Wiedźmin 3: Dziki Gon, część 62)
- 02:55 Stream Nation (The Last of Us Part 2, część 8)
- 03:40 Gramy z Głową (2)
- 08:10 Stream Nation (House Flipper, część 3)
- 08:40 VR Day (5)
- 08:50 TVGry (397)
- 09:05 Stream Nation (The Artful Escape, część 6)
- 09:35 Let's Replay (Crossout, część 5)
- 09:55 TVGry (398)
- 00:00 Śpiewaj z Nami!
- 03:00 Młoda Polska
- 05:00 Śpiewaj z Nami!
- 06:00 Śpiewaj z rana!
- 08:00 Kultowe przeboje
- 10:00 Młoda Polska
- 11:00 Nastrojowe
- 13:00 Kochamy Lata 90!
- 13:30 Kochamy Lata 80!
- 14:00 Śpiewaj z Nami!
- 15:00 Młoda Polska
- 16:00 TOP Przeboje Roku
- 16:30 To Był Hit!
- 17:00 35 Śpiewających Mam
- 20:00 Kultowe przeboje
- 21:00 Top 30
- 06:00 Ultra poranek
- 07:30 Kuchnia na dziko
- 07:45 Kuchnia na dziko
- 08:00 Dziesięć największych skarbów
- 08:55 Dziesięć największych skarbów
- 09:50 Życie w oceanie
- 10:55 Prawdziwe potwory z oceanów
- 11:50 Ultra muzyka
- 18:05 Ultra hity
- 19:55 Biały żywioł
- 20:35 Na wielkiej falii
- 22:10 Ultra hity
- 23:05 Polska w 4K
- 06:00 Nuta Gold karaoke
- 08:00 Przeboje na dzień dobry
- 11:00 To był rok
- 12:00 Hity 80
- 14:00 Hity 90
- 16:00 To był rok
- 17:00 Hity eurodance
- 20:00 Gold impreza
- 06:00 Same hity!
- 10:00 Dzienna dawka rapu
- 16:00 Same hity!
- 17:00 Wydział newsów
- 17:15 Same hity!
- 18:00 Klasyka gatunku
- 20:00 Dzienna dawka rapu
- 22:00 1 na 1
- 22:15 Dzienna dawka rapu
- 23:00 Bez cenzury
- 00:00 Dobra-noc
- 06:00 Budzik
- 09:00 Hitmix
- 11:00 Odlatowe hity
- 15:00 Polish muzykę
- 16:00 Odlatowe Hity
- 19:00 Top Dance Chart
- 20:00 Odlatowe Hity
- 21:00 Kapsuła czasu
- 00:00 Best Hits
- 01:00 Best Polish
- 11:00 Best 90's
- 12:00 Best Ballads
- 13:00 Best 80's
- 20:00 Best 80's
- 23:00 Best Rock
- 06:00 Power karaoke
- 07:00 Słoneczny Power wake up!
- 09:00 Top Power 15 !
- 10:00 100% Power Dance
- 15:00 Power Classic
- 16:00 Power mix
- 17:00 Top Power 15 !
- 18:00 Classic Euro i Disco Dance
- 19:00 Power mix
- 22:30 Power karaoke
- 06:00 Śpiewaj z NUTA.TV!
- 08:00 Poranna nakrętka
- 11:00 Hit NUTA
- 13:00 Hit NUTA
- 15:00 Best of 2000+
- 18:00 Hit NUTA
- 20:00 Imprezowa NUTA
- 00:00 Feature film
- 01:30 English up (6)
- 01:40 English up (8)
- 01:50 English up (9)
- 02:00 Feature film
- 03:45 Film set (34)
- 04:00 English united (18)
- 04:15 English united (19)
- 04:25 3ways2 (19)
- 04:35 Figures of speech (1)
- 05:00 Art land (23)
- 05:05 Art land (24)
- 05:10 Crafty hands 2 (12)
- 05:20 Okey-dokey (12)
- 05:30 Once upon a time (12)
- 05:40 Words to grow (23)
- 05:45 Words to grow (24)
- 05:50 English playtime (6)
- 06:00 Magic science (6)
- 06:15 Yummy for mummy (9)
- 06:25 Yummy for mummy (10)
- 06:35 Kids in action (11)
- 06:40 Kids in action (12)
- 06:45 Alfred & wilfred (3)
- 07:00 Simple phrases (6)
- 07:10 Life around (7)
- 07:15 Life around (8)
- 07:20 Life around (49)
- 07:25 City grammar (10)
- 07:30 Basic lexis (56)
- 07:35 Basic lexis (57)
- 07:40 Step by step 2 (7)
- 07:45 Step by step 2 (8)
- 07:50 Step by step 2 (9)
- 07:55 Step by step 2 (10)
- 08:00 Mojo morning (18)
- 08:15 All about (49)
- 08:20 All about (50)
- 08:25 All about (51)
- 08:30 Here and there (33)
- 08:40 Here and there (34)
- 08:50 Euronews. smart regions (17)
- 09:00 This day in history
- 09:10 Easy talk (7)
- 09:20 Let's talk (7)
- 09:35 English in focus (18)
- 09:45 English 911 2 (44)
- 09:50 English 911 2 (45)
- 09:55 English 911 2 (46)
- 10:00 The language of business (27)
- 10:15 The language of business (28)
- 10:30 Business words (12)
- 10:35 Business words (13)
- 10:40 3ways2 (28)
- 10:45 3ways2 (14)
- 10:50 Best of the best (12)
- 10:55 Best of the best (13)
- 11:00 Art land (23)
- 11:05 Art land (24)
- 11:10 Crafty hands 2 (12)
- 11:20 Okey-dokey (12)
- 11:30 Once upon a time (12)
- 11:40 Words to grow (23)
- 11:45 Words to grow (24)
- 11:50 English playtime (6)
- 12:00 Magic science (6)
- 12:15 Yummy for mummy (9)
- 12:25 Yummy for mummy (10)
- 12:35 Kids in action (11)
- 12:40 Kids in action (12)
- 12:45 Alfred & wilfred (3)
- 13:00 Mojo morning (19)
- 13:15 Easy talk (42)
- 13:20 All about (52)
- 13:25 All about (53)
- 13:30 All about (54)
- 13:35 Here and there (35)
- 13:45 Here and there (36)
- 13:55 Euronews. smart regions (18)
- 14:00 English united (20)
- 14:10 English united (21)
- 14:20 3ways2 (20)
- 14:30 Figures of speech (2)
- 15:00 This day in history
- 15:10 Labour of love (8)
- 15:25 What did they say (30)
- 15:30 What did they say (31)
- 15:35 English 911 2 (146)
- 15:40 Keep fit (3)
- 16:00 Grammar wise (16)
- 16:25 English in focus (10)
- 16:35 English in focus (11)
- 16:45 English in focus (12)
- 17:00 Feature film
- 18:50 3ways2 (28)
- 18:55 3ways2 (14)
- 19:00 Simple phrases (6)
- 19:10 Life around (7)
- 19:15 Life around (8)
- 19:20 Life around (49)
- 19:25 City grammar (10)
- 19:30 Basic lexis (56)
- 19:35 Basic lexis (57)
- 19:40 Step by step 2 (7)
- 19:45 Step by step 2 (8)
- 19:50 Step by step 2 (9)
- 19:55 Step by step 2 (10)
- 20:00 This day in history
- 20:10 Easy talk (7)
- 20:20 Let's talk (7)
- 20:35 English in focus (18)
- 20:45 English 911 2 (44)
- 20:50 English 911 2 (45)
- 20:55 English 911 2 (46)
- 21:00 Feature film
- 22:35 All about (51)
- 22:40 Here and there (33)
- 22:50 Here and there (34)
- 23:00 This day in history
- 23:10 Labour of love (8)
- 23:25 What did they say (30)
- 23:30 What did they say (31)
- 23:35 English 911 2 (146)
- 23:40 Keep fit (3)
- 00:30 FREEDOM
- 04:00 Информационные сюжеты
- 05:00 Истории войны
- 05:30 Информационные сюжеты
- 06:00 Наше время
- 06:30 Информационные сюжеты
- 07:00 FREEDOM
- 09:00 Антизомби
- 09:15 Гражданская оборона
- 09:30 Информационные сюжеты
- 10:30 Исторические факты
- 11:00 FREEDOM
- 12:00 Документальный фильм
- 12:45 FREEDOM
- 14:00 Антизомби
- 14:15 Гражданская оборона
- 14:30 Информационные сюжеты
- 15:00 Наше время
- 15:30 FREEDOM
- 17:00 Специальный репортаж
- 17:30 FREEDOM
- 19:30 Все так однозначно
- 20:00 Наше время
- 20:30 FREEDOM
- 21:30 Документальный фильм
- 22:15 Информационные сюжеты
- 23:00 Гимн Украины
- 23:02 Информационные сюжеты
- 10:00 НОВИНИ
- 10:10 Інформаційний марафон з Лесею Вакулюк та Андрієм Сайчуком
- 11:00 НОВИНИ
- 11:10 Вердикт з Сергієм Руденком
- 16:00 НОВИНИ
- 16:10 Хроніки інформаційної війни
- 16:45 Судовий контроль з Тетяною Шустровою
- 17:00 НОВИНИ
- 17:10 Великий ефір Василя Зими
- 20:00 ВВС News Україна
- 20:15 «Говорить Великий Львів»
- 22:00 Свобода Live
- 23:00 Час-Time
- 23:30 Вердикт з Сергієм Руденком
- 00:00 Le journal
- 00:15 French Connections
- 00:30 Le journal
- 00:45 The 51 Percent
- 01:00 Le journal
- 01:15 France In Focus
- 01:30 Le journal
- 01:45 Arts24
- 02:00 Le journal
- 02:15 French Connections
- 02:21 Fashion
- 02:30 Le journal
- 02:45 Eye on Africa
- 03:00 Le journal
- 03:10 Reporters
- 03:30 Le journal
- 03:40 Revisited
- 04:00 Le journal
- 04:15 Talking Europe
- 04:30 Le journal
- 04:45 French Connections
- 04:51 The Observers
- 05:00 Le journal
- 05:15 Eye on Africa
- 05:30 Le journal
- 05:45 Arts24
- 06:00 Le journal
- 06:15 France In Focus
- 06:30 Le journal
- 06:45 Focus
- 06:50 Sports
- 07:00 Le journal
- 07:15 French Connections
- 07:30 Le journal
- 07:45 Focus
- 07:50 Sports
- 08:00 Le journal
- 08:15 Arts24
- 08:30 Le journal
- 08:45 Focus
- 08:50 Sports
- 09:00 Le journal
- 09:30 Le journal
- 10:00 Le journal
- 10:15 The 51 Percent
- 10:30 Le journal
- 10:45 French Connections
- 10:51 Fashion
- 11:00 Le journal
- 11:15 French Connections
- 11:21 Fashion
- 11:30 Le journal
- 11:45 France In Focus
- 12:00 Le journal
- 12:16 Arts24
- 12:30 Le journal
- 12:45 Focus
- 12:50 Sports
- 13:00 Le journal
- 13:30 Le journal
- 14:00 Le journal
- 14:15 France In Focus
- 14:30 Le journal
- 14:45 Focus
- 14:50 You Are Here
- 15:00 Le journal
- 15:15 French Connections
- 15:30 Le journal
- 15:45 Access Asia
- 16:00 Le journal
- 16:15 The 51 Percent
- 16:30 Le journal
- 16:45 Arts24
- 17:00 Le journal
- 17:15 Reporters
- 17:30 Le journal
- 17:45 France In Focus
- 18:00 Le journal
- 18:15 France In Focus
- 18:30 Le journal
- 18:45 Focus
- 18:50 You Are Here
- 19:00 Le journal
- 19:15 French Connections
- 19:30 Le journal
- 19:45 The 51 Percent
- 20:00 Le journal
- 20:30 Le journal
- 21:00 Le journal
- 21:15 En tete a tete
- 21:30 Le journal
- 21:46 Eye on Africa
- 22:00 Le journal
- 22:15 The 51 Percent
- 22:30 Le journal
- 22:46 Eye on Africa
- 23:00 Le journal
- 23:15 Arts24
- 23:30 Le journal
- 23:45 Eye on Africa
- 00:00 Le journal
- 00:15 L'invité de l'économie
- 00:30 Le journal
- 00:45 Reporters France 24
- 01:00 Le journal
- 01:15 Le journal de l'Afrique
- 01:30 Le journal
- 01:45 A l'affiche
- 02:00 Le journal
- 02:15 Politique
- 03:00 Le journal
- 03:15 The Observers
- 03:21 Focus
- 03:30 Le journal
- 03:45 A l'affiche
- 04:00 Le journal
- 04:10 Reporters plus
- 05:00 Le journal
- 05:15 Plan B
- 05:21 Focus
- 05:30 Le journal
- 05:45 Le journal de l'Afrique
- 06:00 Le journal
- 06:15 L'entretien de l'intelligence économique
- 06:30 Le journal
- 06:45 Focus
- 06:50 Sports
- 07:00 Le journal
- 07:15 Reporters plus
- 07:45 Focus
- 07:50 Sports
- 08:00 Le journal
- 08:30 Le journal
- 09:00 Le journal
- 09:16 A l'affiche
- 09:30 Le journal
- 09:45 Focus
- 09:50 Sports
- 10:00 Le journal
- 10:15 C'est en France
- 10:30 Le journal
- 10:45 Focus
- 10:50 Sports
- 11:00 Le journal
- 11:15 Pas2quartier
- 11:21 L'instant mobile
- 11:30 Le journal
- 11:45 En tete a tete
- 12:00 Le journal
- 12:15 A l'affiche
- 12:30 Le journal
- 12:45 Focus
- 12:50 Sports
- 13:00 Le journal
- 13:30 Le journal
- 14:00 Le journal
- 14:15 Reporters plus
- 14:45 L'entretien de l'intelligence économique
- 15:00 Le journal
- 15:15 Mode
- 15:22 Vous etes ici
- 15:30 Le journal
- 15:45 Outre-mer
- 16:00 Le journal
- 16:15 Actuelles
- 16:30 Le journal
- 16:45 A l'affiche
- 17:00 Le journal
- 17:15 Plan B
- 17:21 L'instant mobile
- 17:30 Le journal
- 17:45 Focus
- 17:50 L'instant mobile
- 18:00 Le journal
- 18:15 En tete a tete
- 18:30 Le journal
- 18:45 Reporters France 24
- 19:00 Le journal
- 19:15 Focus
- 19:20 The Observers
- 19:30 Le journal
- 19:45 C'est en France
- 20:00 Le journal
- 20:30 Le journal
- 21:00 Le journal
- 21:15 A l'affiche
- 21:30 Le journal
- 21:45 Le journal de l'Afrique
- 22:00 Le journal
- 22:15 En tete a tete
- 22:30 Le journal
- 22:45 Le journal de l'Afrique
- 23:00 Le journal
- 23:10 Billet retour
- 23:30 Le journal
- 23:40 Légendes urbaines
- 00:20 Całkiem niezła historia (Babka ala Amadeusz)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (289)
- 02:05 Dzikie pszczoły (34)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1287)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Dwa metry pod ziemią)
- 04:35 Prywatne życie zwierząt (Rezydenci)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Pin do kultury
- 08:30 Panorama
- 08:44 Pogoda
- 08:45 Reportaż TVP Gdańsk
- 09:30 Reportaż TVP Gdańsk
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Przyrodnik na tropie (Ryś)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Rok w ogrodzie extra
- 14:10 Dlaczego krowa...
- 14:30 Panorama
- 14:43 Pogoda
- 14:45 Forum "Panoramy"
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Życiowe wybory (Kompromis)
- 15:50 Przepis dnia (67)
- 16:00 Na sygnale (Nigdy cię nie zapomnę)
- 16:30 Panorama flesz
- 16:43 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Reportaż TVP Gdańsk
- 17:30 Panorama flesz
- 18:00 Reportaż
- 18:30 Panorama
- 18:50 Panorama sport
- 18:57 Pogoda
- 19:00 Forum "Panoramy"
- 19:15 Reportaż
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Stulecie Winnych (6)
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Panorama
- 21:40 Panorama sport
- 21:42 Pogoda
- 21:44 Forum "Panoramy"
- 22:00 Przepis dnia (67)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (526)
- 23:40 Wodecki Festiwal - przeboje tamtych lat (1)
- 00:20 Całkiem niezła historia (Babka ala Amadeusz)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (289)
- 02:05 Dzikie pszczoły (34)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1287)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Dwa metry pod ziemią)
- 04:35 Prywatne życie zwierząt (Rezydenci)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Przyrodnik na tropie (Ryś)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Rok w ogrodzie extra
- 14:10 Dlaczego krowa...
- 14:30 Ja cię uczyć każę
- 14:54 Idzie weekend
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Życiowe wybory (Kompromis)
- 15:50 Przepis dnia (67)
- 18:10 Rowerem przez Pomorze Zachodnie
- 18:22 Idzie weekend
- 18:27 Pogoda
- 18:30 Kronika
- 18:50 Pogoda
- 18:52 Wokół nas
- 19:00 Cisza nad rozlewiskiem (13/13)
- 19:45 Czas pieniądza (Historia polskiego złotego)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Stulecie Winnych (6)
- 21:25 Program lokalny
- 21:29 Pogoda
- 21:30 Kronika (Podsumowanie Dnia)
- 21:48 Pogoda
- 21:50 Rozmowa dnia
- 22:00 Przepis dnia (67)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (526)
- 23:40 Wodecki Festiwal - przeboje tamtych lat (1)
- 00:20 Całkiem niezła historia (Babka ala Amadeusz)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (289)
- 02:05 Dzikie pszczoły (34)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1287)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Dwa metry pod ziemią)
- 04:35 Prywatne życie zwierząt (Rezydenci)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Wędrówki starszaków
- 08:30 Teleskop
- 08:35 Prognoza pogody
- 08:39 Z archiwum TVP Poznań: Reportaż
- 09:30 Teleskop
- 09:35 Prognoza pogody
- 09:38 Wiadomości sportowe
- 09:48 Rozmowa dnia
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Przyrodnik na tropie (Ryś)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Rok w ogrodzie extra
- 14:10 Dlaczego krowa...
- 14:31 Teleskop
- 14:37 Prognoza pogody
- 14:40 Wielkopolska każdego dnia (19 lipca)
- 14:44 Dzielnice Poznania (Rataje, część 3)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Życiowe wybory (Kompromis)
- 15:50 Przepis dnia (67)
- 16:00 Na sygnale (Nigdy cię nie zapomnę)
- 16:30 Teleskop
- 16:37 Prognoza pogody
- 16:40 Prognoza pogody na lot. Prosto z Poznania
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Telekurier
- 17:30 Teleskop kulturalny
- 17:35 Prognoza pogody
- 17:37 Ewa i jej goście
- 18:24 Prognoza pogody na lot. Prosto z Poznania
- 18:30 Teleskop
- 18:48 Prognoza pogody
- 18:49 Wielkopolska każdego dnia (19 lipca)
- 18:53 Wielkopolski informator ekologiczny
- 19:09 Męska przygoda
- 19:34 Bez twarzy
- 19:55 Prognoza pogody na lot. Prosto z Poznania
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Stulecie Winnych (6)
- 21:25 Program lokalny
- 21:29 Teleskop
- 21:45 Prognoza pogody
- 21:47 Wiadomości sportowe
- 21:54 Teleskop kulturalny
- 22:00 Przepis dnia (67)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (526)
- 23:40 Wodecki Festiwal - przeboje tamtych lat (1)
- 00:20 Całkiem niezła historia (Babka ala Amadeusz)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (289)
- 02:05 Dzikie pszczoły (34)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1287)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Dwa metry pod ziemią)
- 04:35 Prywatne życie zwierząt (Rezydenci)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Gość "Obiektywu"
- 08:10 Prywatne życie zwierząt 3 (Cieplejszy świat)
- 08:32 Skazany na zapomnienie. Wacław Lipiński
- 09:28 Polskie dziedzictwo
- 09:58 Warto tam być
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Przyrodnik na tropie (Ryś)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Rok w ogrodzie extra
- 18:03 Kreatywni po godzinach
- 18:10 Przystanek Kultura
- 18:27 Warto tam być
- 18:30 Obiektyw
- 18:53 Gość "Obiektywu"
- 19:03 Sport
- 19:07 Prognoza pogody
- 19:11 Narodziny polskich skrzydeł
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Stulecie Winnych (6)
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Obiektyw
- 21:50 Prognoza pogody
- 21:52 Sport
- 21:56 Warto tam być
- 22:00 Przepis dnia (67)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (526)
- 23:40 Wodecki Festiwal - przeboje tamtych lat (1)
- 00:20 Całkiem niezła historia (Babka ala Amadeusz)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (289)
- 02:05 Dzikie pszczoły (34)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1287)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Dwa metry pod ziemią)
- 04:35 Prywatne życie zwierząt (Rezydenci)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Z historią na Ty
- 08:20 Trzcina, ryby i grzyby
- 08:40 Ogród i nie tylko
- 08:50 ABC zdrowia (Osteoporoza)
- 09:00 L jak las (4/24)
- 09:45 Głos dnia
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Przyrodnik na tropie (Ryś)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Rok w ogrodzie extra
- 14:10 Dlaczego krowa...
- 14:30 Pogoda
- 14:35 Tajemniczy świat zwierząt
- 14:45 Głos dnia
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Życiowe wybory (Kompromis)
- 15:50 Przepis dnia (67)
- 16:00 Na sygnale (Nigdy cię nie zapomnę)
- 16:30 Głos regionu
- 16:43 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Tajemniczy świat zwierząt
- 17:10 Msza święta dla chorych
- 18:00 Dwory i dworki Lubelszczyzny (Milanów)
- 18:15 Everyday English (605)
- 18:30 Głos regionu
- 18:45 Pogoda z prezenterem
- 18:50 Głos dnia
- 19:00 Winda regionu (Niezwyciężeni)
- 19:15 Astronarium (Meteoryt Ribbeck)
- 19:40 RoberTeka
- 19:55 Pogoda z prezenterem
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Stulecie Winnych (6)
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Głos regionu
- 21:44 Pogoda z prezenterem
- 21:49 Głos dnia
- 22:00 Przepis dnia (67)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (526)
- 23:40 Wodecki Festiwal - przeboje tamtych lat (1)