Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 00:00 Łowcy przeszłości (8)
- 01:00 Siła natury (1)
- 01:30 Siła natury (2)
- 02:00 Odkrywamy Chiny. Trzydzieści lat postępu (Odmienione miasto)
- 03:00 Tygrysy Szkocji
- 04:00 Na tropie yeti
- 05:00 Trumna Isetemcheb
- 06:00 Kreatywni zabójcy (1)
- 07:00 Najgroźniejsze drapieżniki Afryki (2)
- 08:00 Saint Pierre i Miquelon - zapomniany archipelag
- 09:00 Na wybrzeżu (1)
- 09:30 Na wybrzeżu (2)
- 10:00 Kreatywni zabójcy (2)
- 11:00 Zenit (7)
- 11:30 W blasku fleszy (Pele)
- 12:00 Gdzie jest Sułtan?
- 13:00 Plagi (2)
- 14:00 Siła natury (3)
- 14:30 Siła natury (4)
- 15:00 Berberyjska wyprawa po wodę
- 16:00 Jak działa mózg (Visual Perception)
- 16:25 Jak działa mózg (Altered Views)
- 17:00 Wspaniały świat (3)
- 17:30 Wspaniały świat (4)
- 18:00 Z dala od miasta (3)
- 18:30 Z dala od miasta (4)
- 19:00 Wyprawa do Afryki (3)
- 19:30 Wyprawa do Afryki (4)
- 22:00 Efekt technologii (3)
- 22:30 Efekt technologii (4)
- 23:00 Głuptaki - po złej stronie
- 00:35 Stream Nation (Cyberpunk 2077: Widmo Wolności, część 14)
- 01:10 Sim Racing Challenge 2022 (5)
- 01:25 Stream Nation (Assassin's Creed Valhalla, część 6)
- 02:05 Stream Nation (Wiedźmin 3: Dziki Gon, część 63)
- 02:35 Stream Nation (Wiedźmin 3: Dziki Gon, część 64)
- 03:10 Stream Nation (The Last of Us Part 2, część 9)
- 03:50 Gramy z Głową (4)
- 12:35 Stream Nation (The Artful Escape, część 1)
- 13:05 TVGry (część 375)
- 13:25 Robot Wars 3 (3)
- 00:00 Kochamy Lata 60. i 70.
- 02:00 Śpiewaj z Nami!
- 03:00 Młoda Polska
- 05:00 Śpiewaj z Nami!
- 06:00 Śpiewaj z rana!
- 08:00 Kultowe przeboje
- 10:00 Młoda Polska
- 11:00 Gwiazdy w trasie
- 11:30 Gwiazdy w trasie
- 12:00 Gwiazdy w trasie
- 12:30 Nastrojowe
- 13:00 Kochamy Lata 80!
- 13:30 Kochamy Lata 90!
- 14:00 Kochamy Lata 80!
- 14:30 Kochamy Lata 90!
- 15:00 Rockowa 20
- 17:00 To Był Hit!
- 17:30 TOP Przeboje Roku
- 18:00 Polski Top Tygodnia
- 19:00 Prywatka
- 06:00 Ultra poranek
- 10:05 Kuchnia na dziko
- 10:20 Kuchnia na dziko
- 10:35 Kuchnia na dziko
- 10:50 Kuchnia na dziko
- 11:05 Dziesięć największych skarbów
- 12:00 Dziesięć największych skarbów
- 13:00 Życie w oceanie
- 14:00 Prawdziwe potwory z oceanów
- 14:55 Ultra muzyka
- 18:05 Ultra hity
- 22:05 Dziesięć największych skarbów
- 23:00 Dziesięć największych skarbów
- 23:55 Polska w 4K
- 00:00 Nuta Gold karaoke
- 06:00 Nuta Gold karaoke
- 08:00 Przeboje na dzień dobry
- 10:00 Weekend z... (eurodisco)
- 12:00 Hity 60 i 70
- 13:00 Hity 80
- 16:00 Hity 90
- 18:00 Hity eurodance
- 22:00 Klubowa rewolucja 2000
- 06:00 Dzienna dawka rapu
- 09:00 Hip-hop nie ma granic
- 10:00 Same hity!
- 11:00 Trzymacie
- 11:15 Same hity!
- 13:00 1 na 1
- 13:15 Same hity!
- 14:00 Ulica mówi
- 15:00 Same hity!
- 16:00 Hip-hop nie ma granic
- 18:00 Fresh
- 20:00 Dzienna dawka rapu
- 21:30 Chat gp... suja
- 21:45 Dzienna dawka rapu
- 23:00 Bez cenzury
- 00:00 Dobra-noc
- 06:00 Budzik
- 09:00 Odlatowe hity
- 13:00 Kapsuła czasu
- 15:00 Hitmix
- 16:00 Halo, Warszawo!
- 17:00 Odlatowe hity
- 21:00 Kapsuła czasu
- 06:00 Power karaoke
- 07:00 Słoneczny Power wake up!
- 09:00 100% Power Dance
- 12:00 100% Power Dance
- 14:00 Power Classic 90. - Godzina z...
- 15:00 Power Classic 90.
- 16:00 Power mix
- 18:00 Classic Euro i Disco Dance
- 19:00 Power Impreza
- 22:30 Power karaoke
- 00:00 Śpiewaj z NUTA.TV!
- 06:00 Śpiewaj z NUTA.TV!
- 08:00 Weekendowa nakrętka
- 10:00 Weekend z... (Jennifer Lopez)
- 11:00 Hit NUTA
- 13:00 Best of 2000+
- 16:00 Top 30 Nuta.TV
- 18:00 Best new!
- 19:00 Weekend z... (Jennifer Lopez)
- 20:00 Imprezowa NUTA
- 00:00 Feature film
- 01:50 English in focus (12)
- 02:00 Feature film
- 03:35 All about (54)
- 03:40 Here and there (35)
- 03:50 Here and there (36)
- 04:00 English united (20)
- 04:10 English united (21)
- 04:20 3ways2 (20)
- 04:30 Figures of speech (2)
- 05:00 Art land (25)
- 05:05 Art land (26)
- 05:10 Crafty hands 2 (13)
- 05:20 Okey-dokey (13)
- 05:30 Once upon a time (13)
- 05:40 Words to grow (25)
- 05:45 Words to grow (26)
- 05:50 English playtime (7)
- 06:00 Magic science (7)
- 06:15 Yummy for mummy (11)
- 06:25 Kids in action (13)
- 06:30 Kids in action (14)
- 06:35 Alfred & wilfred (4)
- 06:45 A school day in the uk (3)
- 07:00 Simple phrases (7)
- 07:10 Life around (9)
- 07:15 Life around (39)
- 07:20 Life around (50)
- 07:25 Grammar wise (25)
- 07:40 Basic lexis (7)
- 07:50 Basic lexis (8)
- 08:00 Film set (5)
- 08:15 Film set (6)
- 08:30 Here and there (85)
- 08:40 Study choice (12)
- 08:42 Study choice (13)
- 08:45 Euronews. futuris (20)
- 08:50 Euronews. futuris (21)
- 08:55 Euronews. futuris (22)
- 09:00 This day in history
- 09:10 Easy talk (8)
- 09:20 Let's talk (8)
- 09:35 English in focus (19)
- 09:45 English 911 2 (48)
- 09:50 English 911 2 (50)
- 09:55 English 911 2 (52)
- 10:00 Perfect english (33)
- 10:05 Perfect english (34)
- 10:10 English in focus (3)
- 10:20 Let's read right (17)
- 10:25 Basic lexis (52)
- 10:35 Basic lexis (53)
- 10:45 Basic lexis (54)
- 10:55 Step by step 2 (18)
- 11:00 Art land (25)
- 11:05 Art land (26)
- 11:10 Crafty hands 2 (13)
- 11:20 Okey-dokey (13)
- 11:30 Once upon a time (13)
- 11:40 Words to grow (25)
- 11:45 Words to grow (26)
- 11:50 English playtime (7)
- 12:00 Magic science (7)
- 12:15 Yummy for mummy (11)
- 12:25 Kids in action (13)
- 12:30 Kids in action (14)
- 12:35 Alfred & wilfred (4)
- 12:45 A school day in the uk (3)
- 13:00 Film set (37)
- 13:15 Film set (38)
- 13:30 Film set (39)
- 13:40 Easy talk (43)
- 13:45 Euronews. futuris (53)
- 13:50 Euronews. futuris (54)
- 13:55 Euronews. futuris (55)
- 14:00 English united (22)
- 14:10 English united (23)
- 14:20 3ways2 (21)
- 14:30 Figures of speech (3)
- 15:00 This day in history
- 15:10 Keep fit (22)
- 15:20 Keep fit (23)
- 15:30 What did they say (74)
- 15:35 What did they say (75)
- 15:40 What did they say (76)
- 15:45 What did they say (77)
- 16:00 Grammar wise (17)
- 16:25 City grammar (12)
- 16:35 City grammar (15)
- 16:45 City grammar (17)
- 17:00 Feature film
- 19:10 Simple phrases (7)
- 19:20 Life around (9)
- 19:25 Life around (39)
- 19:30 Life around (50)
- 19:35 Grammar wise (25)
- 19:50 Basic lexis (7)
- 20:00 This day in history
- 20:10 Easy talk (8)
- 20:20 Let's talk (8)
- 20:35 English in focus (19)
- 20:45 English 911 2 (48)
- 20:50 English 911 2 (50)
- 20:55 English 911 2 (52)
- 21:00 Feature film
- 22:35 Film set (6)
- 22:50 Here and there (85)
- 23:00 This day in history
- 23:10 Keep fit (22)
- 23:20 Keep fit (23)
- 23:30 What did they say (74)
- 23:35 What did they say (75)
- 23:40 What did they say (76)
- 23:45 What did they say (77)
- 00:30 FREEDOM
- 04:00 Информационные сюжеты
- 05:00 В изоляции
- 05:30 Информационные сюжеты
- 06:00 Наше время
- 06:30 Информационные сюжеты
- 07:00 FREEDOM
- 09:00 ФронтNews
- 09:30 Информационные сюжеты
- 10:30 Специальный репортаж
- 11:00 FREEDOM
- 12:00 Документальный фильм
- 12:45 FREEDOM
- 14:00 Антизомби
- 14:15 Гражданская оборона
- 14:30 Информационные сюжеты
- 15:00 Наше время
- 15:30 FREEDOM
- 17:00 Антизомби
- 17:15 Гражданская оборона
- 17:30 FREEDOM
- 20:00 Наше время
- 20:30 FREEDOM
- 21:30 Документальный фильм
- 22:15 Информационные сюжеты
- 23:00 Гимн Украины
- 23:02 Информационные сюжеты
- 00:10 ”Хроніки війни” з Ольгою Лень
- 01:15 Великий ефір Василя Зими
- 03:00 ”Хроніки війни” з Ольгою Лень
- 03:45 Колаборанти
- 10:00 НОВИНИ
- 10:10 Інформаційний марафон з Лесею Вакулюк та Андрієм Сайчуком
- 11:00 НОВИНИ
- 11:10 Вердикт з Сергієм Руденком
- 16:00 НОВИНИ
- 16:10 Beraber. Разом
- 17:00 НОВИНИ
- 17:10 Великий ефір Василя Зими
- 20:00 ВВС News Україна
- 20:15 Вердикт з Сергієм Руденком
- 21:00 Хроніки інформаційної війни
- 21:30 Судовий контроль з Тетяною Шустровою
- 21:45 Колаборанти
- 22:00 Свобода Live
- 23:00 Час-Time
- 23:30 Вердикт з Сергієм Руденком
- 00:00 Le journal
- 00:10 Revisited
- 00:30 Le journal
- 00:40 The Observers
- 00:46 The 51 Percent
- 01:00 Le journal
- 01:15 Talking Europe
- 01:30 Le journal
- 01:45 Arts24
- 02:00 Le journal
- 02:15 Talking Europe
- 02:30 Le journal
- 02:45 Eye on Africa
- 03:00 Le journal
- 03:15 People And Profit
- 03:30 Le journal
- 03:45 France In Focus
- 04:00 Le journal
- 04:15 Across Africa
- 04:30 Le journal
- 04:45 Scoop
- 05:00 Le journal
- 05:15 Eye on Africa
- 05:30 Le journal
- 05:45 Arts24
- 06:00 Le journal
- 06:15 People And Profit
- 06:30 Le journal
- 06:45 Focus
- 06:50 Sports
- 07:00 Le journal
- 07:15 The Observers
- 07:21 Focus
- 07:30 Le journal
- 07:45 Focus
- 07:50 Sports
- 08:00 Le journal
- 08:15 Arts24
- 08:30 Le journal
- 08:45 Focus
- 08:50 Sports
- 09:00 Le journal
- 09:30 Le journal
- 10:00 Le journal
- 10:15 Talking Europe
- 10:30 Le journal
- 10:45 Talking Europe
- 11:00 Le journal
- 11:15 People And Profit
- 11:30 Le journal
- 11:45 En tete a tete
- 12:00 Le journal
- 12:15 Arts24
- 12:30 Le journal
- 12:45 Focus
- 12:50 Sports
- 13:00 Le journal
- 13:30 Le journal
- 14:00 Le journal
- 14:15 The 51 Percent
- 14:30 Le journal
- 14:45 Focus
- 14:50 You Are Here
- 15:00 Le journal
- 15:10 Focus
- 15:15 Access Asia
- 15:30 Le journal
- 15:40 Revisited
- 16:00 Le journal
- 16:15 French Connections
- 16:21 Fashion
- 16:30 Le journal
- 16:45 Arts24
- 17:00 Le journal
- 17:15 Across Africa
- 17:30 Le journal
- 17:45 En tete a tete
- 18:00 Le journal
- 18:10 Reporters
- 18:30 Le journal
- 18:40 Revisited
- 19:00 Le journal
- 19:15 Talking Europe
- 19:30 Le journal
- 19:45 Talking Europe
- 20:00 Le journal
- 20:30 Le journal
- 21:00 Le journal
- 21:15 French Connections
- 21:30 Le journal
- 21:45 A Week in France
- 22:00 Le journal
- 22:15 Reporters
- 22:30 Le journal
- 22:45 Talking Europe
- 23:00 Le journal
- 23:15 Arts24
- 23:30 Le journal
- 23:45 A Week in France
- 00:00 Le journal
- 00:15 L'invité de l'économie
- 00:30 Le journal
- 00:45 Reporters France 24
- 01:00 Le journal
- 01:15 Le journal de l'Afrique
- 01:30 Le journal
- 01:45 A l'affiche
- 02:00 Le journal
- 02:15 En tete a tete
- 02:30 Le journal
- 02:45 L'invité de l'économie
- 03:00 Le journal
- 03:15 Outre-mer
- 03:30 Le journal
- 03:45 A l'affiche
- 04:00 Le journal
- 04:15 Focus
- 04:20 L'instant mobile
- 04:30 Le journal
- 04:45 C'est en France
- 05:00 Le journal
- 05:15 Actuelles
- 05:30 Le journal
- 05:45 Le journal de l'Afrique
- 06:00 Le journal
- 06:15 L'entretien de l'intelligence économique
- 06:30 Le journal
- 06:45 Focus
- 06:50 Sports
- 07:00 Le journal
- 07:15 Reporters plus
- 07:45 Focus
- 07:50 Sports
- 08:00 Le journal
- 08:30 Le journal
- 09:00 Le journal
- 09:15 Mode
- 09:21 Vous etes ici
- 09:30 Le journal
- 09:45 Focus
- 09:50 Sports
- 10:00 Le journal
- 10:15 C'est en France
- 10:30 Le journal
- 10:45 The Observers
- 10:51 Sports
- 11:00 Le journal
- 11:10 Ici l'Europe
- 11:30 Le journal
- 11:40 Le Paris des arts
- 12:00 Le journal
- 12:15 Plan B
- 12:21 L'instant mobile
- 12:30 Le journal
- 12:45 Focus
- 12:50 Sports
- 13:00 Le journal
- 13:30 Le journal
- 14:00 Le journal
- 14:15 Reporters plus
- 14:45 L'entretien de l'intelligence économique
- 15:00 Le journal
- 15:10 En tete a tete
- 15:22 L'instant mobile
- 15:30 Le journal
- 15:40 Ici l'Europe
- 16:00 Le journal
- 16:10 Billet retour
- 16:30 Le journal
- 16:40 Légendes urbaines
- 17:00 Le journal
- 17:15 Pas2quartier
- 17:22 Mode
- 17:30 Le journal
- 17:45 Focus
- 17:50 L'instant mobile
- 18:00 Le journal
- 18:15 A l'affiche
- 18:30 Le journal
- 18:45 The Observers
- 18:52 Vous etes ici
- 19:00 Le journal
- 19:15 Plan B
- 19:21 Focus
- 19:30 Le journal
- 19:45 L'invité de l'économie
- 20:00 Le journal
- 20:30 Le journal
- 21:00 Le journal
- 21:15 Mode
- 21:21 Vous etes ici
- 21:30 Le journal
- 21:45 Le journal de l'Afrique
- 22:00 Le journal
- 22:15 Reporters France 24
- 22:30 Le journal
- 22:45 Le journal de l'Afrique
- 23:00 Le journal
- 23:10 Actuelles
- 23:22 Focus
- 23:30 Le journal
- 23:40 Légendes urbaines
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (290)
- 02:05 Dzikie pszczoły (35)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1288)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Chodził kiedyś kataryniarz...)
- 04:35 Przyrodnik na tropie (Ryś)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Gość Regionów
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Całkiem niezła historia (Wisła moja kochana)
- 06:15 Całkiem niezła historia (Niemi świadkowie)
- 06:35 Okrasa łamie przepisy (Bieszczadzkie dzikie zioła)
- 07:05 Na ratunek ogrodom (6)
- 07:40 ROD-owity działkowiec (11)
- 10:00 Pogoda
- 10:05 Forum "Panoramy"
- 10:15 Reportaż TVP Gdańsk
- 10:30 Reportaż TVP Gdańsk
- 11:28 Pogoda
- 11:30 Reportaż z regionu
- 12:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 12:30 Kryminalna siódemka
- 12:45 Całkiem niezła historia (Głębia szczęścia)
- 13:00 Piosenka u Ciebie
- 13:30 Igrzyska w regionach
- 16:00 Na sygnale (Oj, Karol)
- 16:30 Reportaż TVP Gdańsk
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Reportaż TVP Gdańsk
- 18:00 Reportaż TVP Gdańsk
- 18:30 Panorama
- 18:55 Panorama sport
- 18:57 Pogoda
- 19:00 Reportaż TVP Gdańsk
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 1. Liga - mecz: Stal Stalowa Wola - Górnik Łęczna
- 21:31 Panorama
- 21:40 Panorama sport
- 21:43 Pogoda
- 21:45 Reportaż TVP Gdańsk
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 23:20 Zmiennicy (Typowa logika damsko-męska)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (290)
- 02:05 Dzikie pszczoły (35)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1288)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Chodził kiedyś kataryniarz...)
- 04:35 Przyrodnik na tropie (Ryś)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Gość Regionów
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Całkiem niezła historia (Wisła moja kochana)
- 06:15 Całkiem niezła historia (Niemi świadkowie)
- 06:35 Okrasa łamie przepisy (Bieszczadzkie dzikie zioła)
- 07:05 Na ratunek ogrodom (6)
- 07:40 ROD-owity działkowiec (11)
- 12:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 12:30 Kryminalna siódemka
- 12:45 Całkiem niezła historia (Głębia szczęścia)
- 13:00 Piosenka u Ciebie
- 13:30 Igrzyska w regionach
- 16:00 Na sygnale (Oj, Karol)
- 16:30 Kronika - flesz
- 16:35 Wokół nas
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:30 Smaki świata - po bałkańsku (42)
- 18:00 Twórcze horyzonty
- 18:27 Pogoda
- 18:30 Kronika
- 18:50 Pogoda
- 18:52 Złota kolekcja: Reportaż
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 1. Liga - mecz: Stal Stalowa Wola - Górnik Łęczna
- 21:31 Kronika (Podsumowanie Dnia)
- 21:51 Pogoda
- 21:52 Wokół nas
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 23:20 Zmiennicy (Typowa logika damsko-męska)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (290)
- 02:05 Dzikie pszczoły (35)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1288)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Chodził kiedyś kataryniarz...)
- 04:35 Przyrodnik na tropie (Ryś)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Gość Regionów
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Całkiem niezła historia (Wisła moja kochana)
- 06:15 Całkiem niezła historia (Niemi świadkowie)
- 06:35 Okrasa łamie przepisy (Bieszczadzkie dzikie zioła)
- 07:05 Na ratunek ogrodom (6)
- 07:40 ROD-owity działkowiec (11)
- 10:00 EKO prognoza dla Wielkopolski
- 10:01 Wielkopolska każdego dnia (20 lipca)
- 10:06 Z życia Kościoła
- 10:23 Rozmowa dnia
- 10:43 Medycyna i ty
- 11:00 Ewa i jej goście
- 11:28 Prognoza pogody
- 11:30 Teleskop kulturalny
- 11:35 Nie taki internet straszny
- 11:47 Reportaż sportowy
- 14:30 Teleskop
- 14:38 Prognoza pogody
- 14:40 Wielkopolska każdego dnia (20 lipca)
- 14:45 Szlakiem drewnianych kościołów
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Dobre historie (MOST - Młodzież w Kościele)
- 16:00 Na sygnale (Oj, Karol)
- 16:30 Teleskop
- 16:37 Prognoza pogody
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:01 Luna - Park
- 17:30 Teleskop kulturalny
- 17:35 Księga przestrzeni
- 18:07 Podróże po Wielkopolsce
- 18:25 Prognoza pogody
- 18:30 Teleskop
- 18:45 Prognoza pogody
- 18:49 Film fabularny
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 1. Liga - mecz: Stal Stalowa Wola - Górnik Łęczna
- 21:31 Prognoza pogody
- 21:34 Teleskop
- 21:45 Prognoza pogody
- 21:46 Wiadomości sportowe
- 21:55 Teleskop kulturalny
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 23:20 Zmiennicy (Typowa logika damsko-męska)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (290)
- 02:05 Dzikie pszczoły (35)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1288)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Chodził kiedyś kataryniarz...)
- 04:35 Przyrodnik na tropie (Ryś)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Gość Regionów
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Całkiem niezła historia (Wisła moja kochana)
- 06:15 Całkiem niezła historia (Niemi świadkowie)
- 06:35 Okrasa łamie przepisy (Bieszczadzkie dzikie zioła)
- 07:05 Na ratunek ogrodom (6)
- 07:40 ROD-owity działkowiec (11)
- 10:00 Prognoza pogody
- 10:05 Tym żyje wieś
- 10:15 Poczytalnia
- 10:25 Dzieciaki zdolniaki
- 10:40 Muszelki Wigier 2023 - Młodzi w Suwałkach (2)
- 11:35 Arrasów dzieje osobliwe
- 12:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 12:30 Kryminalna siódemka
- 12:45 Całkiem niezła historia (Głębia szczęścia)
- 13:00 Piosenka u Ciebie
- 13:30 Igrzyska w regionach
- 16:00 Na sygnale (Oj, Karol)
- 16:30 Obiektyw
- 16:40 Prognoza pogody
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Nie taki internet straszny
- 17:10 Poczytalnia
- 17:25 Astronarium
- 17:50 Kuchenne recepty
- 18:15 Dzieciaki zdolniaki
- 18:30 Obiektyw
- 18:50 Sport
- 18:55 Prognoza pogody
- 19:00 Świadkowie czasu
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 1. Liga - mecz: Stal Stalowa Wola - Górnik Łęczna
- 21:30 Obiektyw
- 21:50 Prognoza pogody
- 21:55 Sport
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 23:20 Zmiennicy (Typowa logika damsko-męska)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (290)
- 02:05 Dzikie pszczoły (35)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1288)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Chodził kiedyś kataryniarz...)
- 04:35 Przyrodnik na tropie (Ryś)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Gość Regionów
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Całkiem niezła historia (Wisła moja kochana)
- 06:15 Całkiem niezła historia (Niemi świadkowie)
- 06:35 Okrasa łamie przepisy (Bieszczadzkie dzikie zioła)
- 07:05 Na ratunek ogrodom (6)
- 07:40 ROD-owity działkowiec (11)
- 08:00 Spotkania w świecie ciszy
- 08:30 Wiek to tylko liczba
- 10:00 Fajna Polska (Pojezierze Augustowskie)
- 10:45 Szlakiem drewnianych kościołów (Żabno)
- 11:00 Ewangelia na niedzielę
- 11:10 Z historią na Ty
- 11:35 Ogród i nie tylko
- 12:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 12:30 Kryminalna siódemka
- 12:45 Całkiem niezła historia (Głębia szczęścia)
- 13:00 Piosenka u Ciebie
- 13:30 Igrzyska w regionach
- 16:00 Na sygnale (Oj, Karol)
- 16:30 Dwory i dworki Lubelszczyzny (Milanów)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:15 Nie taki internet straszny
- 17:30 Astronarium (Meteoryt Ribbeck)
- 17:55 Obalamy mity medyczne
- 18:00 Winda regionu (Niezwyciężeni)
- 18:15 L jak las (4/24)
- 18:30 Głos regionu
- 18:44 Pogoda
- 18:45 Głos dnia
- 18:55 Odkryj regiony (179)
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 1. Liga - mecz: Stal Stalowa Wola - Górnik Łęczna
- 21:31 Głos regionu
- 21:44 Pogoda
- 21:45 Ewangelia na niedzielę
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 23:20 Zmiennicy (Typowa logika damsko-męska)