Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 00:40 Dzika kuchnia (3)
- 01:15 Dzika kuchnia (4)
- 01:50 Dzika kuchnia (5)
- 02:20 Dzika kuchnia (7)
- 02:55 Dzika kuchnia (1)
- 03:25 Dzika kuchnia (2)
- 03:55 Dzika kuchnia (3)
- 04:25 Dzika kuchnia (4)
- 04:55 Dzika kuchnia (5)
- 05:30 Dzika kuchnia (7)
- 06:00 ABC Designu (5)
- 06:15 ABC Designu (1)
- 06:30 ABC Designu (3)
- 06:40 ABC Designu (4)
- 06:55 Kuchnia na dziko (10)
- 07:05 Kuchnia na dziko (11)
- 07:20 Kuchnia na dziko (12)
- 07:35 Kuchnia na dziko (13)
- 07:50 Kuchnia na dziko (1)
- 08:05 Ogród bez tajemnic 4 (5)
- 08:30 Ogród bez tajemnic 4 (6)
- 09:00 Ogrody marzeń 3 (Havelland)
- 09:30 Ogrody marzeń 3 (Mazury)
- 18:00 Przepis na remont 2 (9)
- 18:30 Przepis na remont 2 (10)
- 19:00 Przepis na remont 2 (11)
- 19:30 Przepis na remont 2 (12)
- 22:55 Ogrody marzeń (Bretania)
- 23:30 Ogrody marzeń (Dania)
- 04:20 Zdrowie w Twoich rękach (Aktywność fizyczna jako forma podnoszenia kondycji psychofizycznej)
- 04:40 Czy wiesz, co jesz? (Śmieciowe jedzenie)
- 05:10 Potęga zdrowia 3 (Jak mądrze korzystać z ziół)
- 05:45 Szlachetne zdrowie (Anafilaksja)
- 06:00 Potęga zdrowia 4 (Małopłytkowość immunologiczna)
- 06:40 Operacja zdrowie 3 (Choroby uszu)
- 07:15 Zapytaj lekarza (5)
- 07:50 Ćwicz z Olą Żelazo (Całe ciało, nogi, pośladki, brzuch, ramiona)
- 10:00 Nocna zmiana 2 (3)
- 10:55 Nocna zmiana 2 (4)
- 11:45 Nocna zmiana 2 (5)
- 12:30 Nocna zmiana 2 (6)
- 13:25 Nocna zmiana 2 (7)
- 16:00 Zapytaj lekarza (2)
- 16:35 Łowcy smaków (3)
- 17:15 Przez żołądek do zdrowia (3)
- 17:50 Pies na życie (4)
- 18:25 Zwierzaki z misją (4)
- 19:00 Co kryje żywność: cukrzyca (3)
- 19:35 Zapytaj lekarza (3)
- 20:10 Happy i Zen (5)
- 20:40 Happy i Zen (6)
- 21:20 Żyj jak Laila (5)
- 21:50 Żyj jak Laila (6)
- 22:20 Metoda Osmina (5)
- 23:30 Monika i seks (9)
- 00:05 Family Guy: Głowa rodziny 20 (Łeb do kruczków)
- 00:35 Family Guy: Głowa rodziny 20 (HBO show)
- 01:05 Family Guy: Głowa rodziny 20 (Nie zadzieraj z Meg)
- 01:35 Family Guy: Głowa rodziny 20 (Medyczna heroina)
- 02:00 Bajer z Bel-Air (Zwyczajne zauroczenie)
- 02:30 Bajer z Bel-Air (Praca po godzinach)
- 03:00 Bajer z Bel-Air (Miłość jak trzęsienie ziemi)
- 03:30 Wszyscy kochają Raymonda (Kapitan Nemo)
- 04:00 Wszyscy kochają Raymonda (Piłka)
- 04:30 Wszyscy kochają Raymonda (Debra jest chora)
- 05:00 Współczesna rodzina 10 (Kocham parady)
- 05:30 Współczesna rodzina 10 (Całuj i mów)
- 06:00 Współczesna rodzina 10 (Problem wizerunkowy)
- 06:30 Współczesna rodzina 10 (Rozdarta)
- 07:00 Współczesna rodzina 10 (Ta sama Paige)
- 07:30 Współczesna rodzina 10 (Nagły żal)
- 00:05 Psy
- 02:40 Jak pies z kotem
- 04:50 Dom moich synów
- 06:00 Orzeł
- 08:00 Podróż za jeden uśmiech
- 09:55 Zezowate szczęście
- 12:15 Parada oszustów (Jaguar 1936)
- 13:35 Milioner
- 15:40 Serce, serduszko
- 17:55 Dzieci i ryby
- 20:00 Pogoda na jutro
- 00:30 Szkarłatna ulica
- 02:40 Starsza pani znika
- 04:30 Zakręcone stworzonka z internetu (1)
- 05:00 77 TV (Przypadków drogowych)
- 06:00 Zameldowani 2 (3)
- 06:30 Zameldowani 2 (4)
- 07:00 Zameldowani 2 (5)
- 07:30 Zameldowani 2 (6)
- 08:00 Zameldowani 2 (7)
- 08:30 Zameldowani 2 (8)
- 09:00 Zameldowani 2 (9)
- 09:30 Zakręcone stworzonka z internetu (5)
- 10:00 Zakręcone stworzonka z internetu (6)
- 10:35 Zakręcone stworzonka z internetu (3)
- 10:50 Bonanza (16)
- 11:55 Bonanza (17)
- 12:55 Legendy rocka (Rod Stewart)
- 13:25 Legendy rocka (U2)
- 13:55 Legendy rocka (Queen)
- 17:30 Znachor
- 20:00 Zbroja boga
- 22:00 Zbroja boga 2
- 00:00 Premiera: Straszne piątki: Smakosz
- 01:55 Zero
- 04:20 Bulionerzy (Mąż w delegacji)
- 04:55 Bulionerzy (Salsa)
- 05:25 Bulionerzy (Świadkowie)
- 06:00 Kabaretowe hity (2)
- 06:15 Przygody Merlina (5)
- 07:00 Komisarz Rex (Diagnoza: morderstwo)
- 10:00 Hudson i Rex 3 (1)
- 11:00 Hudson i Rex 3 (2)
- 14:10 Czterej pancerni i pies (Most)
- 15:35 Dzień Świstaka
- 17:45 Twister
- 22:10 Snajper
- 00:00 Trzy siostry (229)
- 01:00 Dzika miłość (109)
- 02:00 Teresa (25)
- 03:00 Okrutne miasto (49)
- 04:00 Przypieczętowany los (101)
- 05:00 Sploty nienawiści (6)
- 06:00 Przypieczętowany los (97)
- 07:00 Przypieczętowany los (98)
- 08:00 Przypieczętowany los (99)
- 09:00 Przypieczętowany los (100)
- 10:00 Przypieczętowany los (101)
- 11:00 Dzika miłość (105)
- 12:00 Dzika miłość (106)
- 13:01 Dzika miłość (107)
- 14:00 Dzika miłość (108)
- 15:00 Dzika miłość (109)
- 16:00 Niezwyciężona miłość (41)
- 17:00 Niezwyciężona miłość (42)
- 18:01 Niezwyciężona miłość (43)
- 19:00 Niezwyciężona miłość (44)
- 20:00 Niezwyciężona miłość (45)
- 21:00 Płomienie pożądania (5)
- 22:00 Płomienie pożądania (6)
- 23:00 Teresa (21)
- 00:55 Agenci NCIS 11 (Oszust)
- 01:40 Agenci NCIS 11 (Ropa i woda)
- 02:20 Paryż 1900: policja (5)
- 03:20 Świat w ogniu: Początki (5)
- 04:05 Pod jednym dachem z mordercą (3)
- 05:10 Totalcar 7 (10)
- 05:40 Hity AXN
- 06:20 Kafejka za rogiem 5 (7)
- 07:30 Kafejka za rogiem 5 (8)
- 22:50 Krzyk 4
- 00:00 Lot
- 02:55 Prezentuj broń! (8)
- 03:55 Prezentuj broń! (9)
- 04:55 Prezentuj broń! (10)
- 05:45 Blok promocyjny AXN Black
- 06:00 Totalcar 4 (7)
- 06:35 Flash 7 (14)
- 07:30 Flash 7 (15)
- 08:20 Flash 7 (16)
- 09:15 Zagadki z przeszłości 2 (10)
- 10:15 Zagadki z przeszłości 2 (11)
- 11:15 Flash 7 (17)
- 12:10 Flash 7 (18)
- 13:05 Flash 7 (1)
- 14:00 Amatorzy przygód (11)
- 15:00 Amatorzy przygód (12)
- 16:00 Amatorzy przygód (13)
- 16:55 Zagadki z przeszłości 2 (10)
- 17:55 Zagadki z przeszłości 2 (11)
- 20:00 Zagadki z przeszłości 2 (13)
- 21:00 Naczelny dowódca
- 22:50 Nocny lot
- 00:00 Winnice miłości 2 (83)
- 01:05 Prezentuj broń! (21)
- 02:10 Prezentuj broń! (22)
- 03:20 Prezentuj broń! (23)
- 04:25 Prezentuj broń! (24)
- 05:20 Blok promocyjny AXN White
- 06:00 Hity AXN
- 06:40 Winnice miłości 2 (96)
- 07:50 Candice Renoir 10 (1)
- 09:05 Candice Renoir 10 (2)
- 10:15 Candice Renoir 10 (3)
- 11:20 Candice Renoir 10 (4)
- 12:35 Candice Renoir 10 (5)
- 13:50 Domek na prerii 8 (1)
- 14:55 Domek na prerii 8 (2)
- 15:55 Domek na prerii 8 (3)
- 17:00 Domek na prerii 8 (4)
- 18:00 Domek na prerii 8 (5)
- 19:05 Carter 2 (9)
- 20:00 Carter 2 (10-ost.)
- 21:00 The Star
- 02:50 Autostopowicz
- 09:05 Człowiek z księżyca
- 11:10 Kung-fu joga
- 13:35 W jak morderstwo
- 15:50 Next
- 17:50 Samotny wilk McQuade
- 20:00 Londyn w ogniu
- 22:05 Nienawistna ósemka
- 00:05 Zakończenie programu
- 05:55 Zagubiony smok
- 07:30 Mój przyjaciel Shadow
- 09:10 Magia malin
- 14:45 Czekając na Anyę
- 16:30 Bernie
- 21:00 Autor widmo
- 23:05 Panna Nikt
- 00:30 Sukiyaki western django
- 02:05 Ostatni samarytanin
- 03:35 Witajcie w dżungli
- 04:55 Zakończenie programu
- 05:55 Jack Hunter i Gwiazda Niebios
- 07:30 Zaginiona
- 09:05 Wyspa piratów
- 10:35 Na ratunek
- 12:05 Wrobieni
- 13:35 Król wojowników
- 15:05 Lope
- 16:55 Czarny motyl
- 18:25 Czarownik i biały wąż
- 20:00 Zakładnik z wyboru
- 21:35 Naczelny dowódca
- 23:00 Dezerter
- 00:15 Ślady
- 01:45 Szalony doktor z wyspy Blood
- 03:15 Bonnie i Lionnie
- 03:35 Yoko - droga życia
- 06:00 Człowiek, który się oszukiwał
- 07:20 Inale
- 08:45 Nielegalne szwalnie
- 09:25 Smok morski
- 09:45 Nasz admirał był dziewczyną
- 11:15 Zabawa w chowanego
- 11:40 30 lat i ocean między nami
- 12:05 Nowojorski port
- 13:25 Szarada
- 15:15 Znikające zwłoki
- 16:20 Legenda Irokezów. Mohawk
- 17:40 Żelazna wyspa
- 19:10 Sunny
- 20:45 Frank-Etienne: W stronę piękna
- 21:00 Duch ojca
- 22:30 Nazajutrz
- 22:50 Poganiacze
- 01:55 Cake
- 03:35 Eksperyment
- 05:05 Zakończenie programu
- 06:00 To nie ze mną (10)
- 06:25 To nie ze mną (11)
- 06:55 To nie ze mną (12)
- 07:25 Paryż 36
- 10:50 Pan Pip
- 12:45 Leonie
- 14:25 Prawie przyjaciele
- 16:05 Wielki Mistrz
- 18:05 Kto zabił ciotkę Cookie?
- 20:00 Bij i wiej
- 21:40 Houdini i Doyle (2)
- 22:25 Leonardo (2)
- 23:20 Dynastia Tudorów (6)
- 01:55 Ścieżki chwały
- 03:50 Dzielnica Pięciu Narożników
- 14:00 Muzyczny express (130)
- 14:20 Ale lapsus (7)
- 14:30 Między gwiazdami (Joanna Krupa - extra!)
- 15:05 Najpiękniejsza brzydula (55)
- 16:00 Najpiękniejsza brzydula (56)
- 16:50 Ale lapsus (4)
- 17:00 W samo południe
- 18:35 Król i ja
- 21:20 Ucieczka z Sobiboru
- 00:40 Dom na skraju parku
- 02:40 Jestem potworem
- 08:30 Know Your Enemy - Japan
- 09:50 Bitwa o San Pietro
- 16:15 Stary Testament
- 17:55 Tess
- 21:15 Lata 90. (6)
- 23:00 Barbarzyńcy
- 01:05 Szlagierowa lista
- 03:00 Program kulinarny
- 03:30 Pasmo ciekawostek
- 05:00 Telesprzedaż
- 07:00 Pasmo ciekawostek
- 07:40 Koncert życzeń
- 09:25 Muzyczne dzień dobry
- 10:05 Przy muzyce po Śląsku
- 10:30 Weekend z TVS
- 10:50 Spotkanie z balladą
- 12:05 Spotkanie z balladą
- 13:10 Weekend z TVS
- 13:20 Kino TVS: Inga Lindström: Ślub Grety
- 15:15 Szlagroteka
- 15:50 Weekend z TVS
- 16:00 Koncert życzeń
- 17:45 Weekend z TVS
- 17:55 Przy muzyce po Śląsku
- 18:05 Śląska karuzela
- 19:40 Weekend z TVS
- 20:00 Muzyczna chata
- 21:30 Szlagierowa lista
- 23:25 Muzyczna chata
- 01:10 Hip Show
- 01:30 Hip Show
- 01:55 Hip Show
- 02:15 Fighting Rookies 2014
- 03:05 Fighting Rookies 2014
- 03:55 Hard Knocks Fighting (9)
- 04:40 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 04:50 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:05 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:20 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:35 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:50 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 06:00 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 06:15 Kick-boxing: King of Kings - Summer Special Edition 02.08.2020 - część 1