Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
- 01:40 Fuks
- 03:20 Gloria (6-ost.)
- 14:00 Złoty chłopak (216)
- 14:55 Jaka to melodia? (5179)
- 15:35 Gra słów. Krzyżówka (786)
- 16:05 Dziedzictwo (313)
- 16:50 Wielka wyprawa maluchów
- 17:00 Teleexpress
- 17:15 Pogoda
- 17:20 Jaka to melodia? (5295)
- 20:05 Pogoda
- 20:10 Sport
- 20:15 Reporterzy
- 20:35 Mecz - teleturniej piłkarski (4)
- 21:30 Gra na Maksa 3 (Dobre rady)
- 21:40 Kogel-mogel
- 23:35 Ukryta tożsamość
- 01:00 Morderstwa w Cotentin
- 02:45 Bella
- 11:15 Operacja zdrowie (Robotyka)
- 11:50 Barwy szczęścia (2984)
- 12:30 Koło fortuny (1572)
- 13:15 Akacjowa 38 (382)
- 16:00 Koło fortuny (1573)
- 16:35 Familiada (2961)
- 17:15 Zakazany owoc (499)
- 22:30 Panorama
- 23:10 Kino relaks: Okrucieństwo nie do przyjęcia
- 00:20 Całkiem niezła historia (Wielka armia małych żołnierzy)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (284)
- 02:05 Dzikie pszczoły (29)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Pogoda
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1281)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Psy, koty i my...)
- 04:35 Prywatne życie zwierząt (Partner na wagę złota)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:15 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Przyrodnik na tropie (Szarytka morska)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Rok w ogrodzie extra
- 14:10 Dlaczego krowa...
- 14:45 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 14:58 Pogoda
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Życiowe wybory (Niewidzialna)
- 15:50 Przepis dnia (63)
- 16:00 Na sygnale (Rodzinka)
- 16:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 16:42 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Rola życia (Hanna Nowosielska)
- 17:24 Igrzyska w regionach
- 17:47 Filmowe spotkania
- 18:01 Zawsze na temat
- 18:30 Telewizyjny Kurier Warszawski
- 18:49 Pogoda
- 18:50 Kurier Mazowiecki
- 19:06 Sport
- 19:10 Prosto z Mazowsza
- 19:33 Na wszelki WYPADEK! (Udar mózgu)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Stulecie Winnych (5)
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 21:48 Sport
- 21:54 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia (63)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (521)
- 23:40 Opole na bis (Premiery)
- 01:10 Pitch Perfect
- 03:40 Nasz nowy dom (235)
- 04:45 Disco Gramy (6242)
- 05:25 Telezakupy TV Okazje
- 06:00 Nowy dzień z Polsat News
- 12:30 Gliniarze (Wiewióra)
- 13:30 Trudne sprawy (Nauczyciel WF-u)
- 16:20 Pogoda (712)
- 16:25 Interwencja (5445)
- 16:40 Gliniarze (Skala bólu)
- 17:40 Sekrety rodziny (363)
- 18:50 Wydarzenia (712)
- 19:25 Gość "Wydarzeń" (712)
- 19:45 Sport (712)
- 19:55 Pogoda (712)
- 20:00 Tylko mnie kochaj
- 22:15 Niesamowity Spider-Man 2
- 01:05 Love Island. Wyspa miłości (159)
- 02:05 STOP Drogówka (329)
- 03:05 Interwencja (5441)
- 03:25 Disco Polo Life (2365)
- 22:00 Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (776)
- 23:00 Krwawy biznes
- 04:00 Zobacz to!: Taki jest świat 9 (27)
- 05:00 Menu na miarę (7)
- 05:35 Menu na miarę (8)
- 06:00 Nash Bridges (Gry wojenne)
- 07:00 Policjanci z Miami (Everglades)
- 12:00 Zbuntowany anioł (247)
- 13:00 Zaklinaczka duchów 2 (44)
- 16:00 Nash Bridges (Pożoga)
- 17:00 Policjanci z Miami (Coś za coś)
- 20:00 22 kule
- 22:30 Brygada ponad prawem
- 10:00 Bing (Piknik)
- 10:10 Baranek Shaun (Bezsenność)
- 10:12 Baranek Shaun (Bezssenność)
- 10:20 Baranek Shaun (Skaczące owce)
- 10:25 Baranek Shaun (Żadnych tańców)
- 10:50 Milo (Paleontolog Milo)
- 11:00 Milo (Florysta Milo)
- 11:10 Blue 2 (Kibel)
- 11:20 Blue 2 (Maszyna do pisania)
- 11:25 Blue 2 (Bobo-wyścig)
- 11:45 Dinopociąg 2 (To nie dinozaur!/Ogród Małej)
- 22:00 Dzielnica strachu 6 (Zło czyni zło)
- 23:00 Ibiza
- 00:50 Agenci NCIS: Hawaje (19)
- 01:45 Agenci NCIS 17 (2)
- 02:40 Zagadki z przeszłości 2 (4)
- 03:45 Znaki (8)
- 04:45 Rysa (1)
- 05:40 Hity AXN
- 05:55 Blok promocyjny AXN
- 06:05 Znaki 2 (1)
- 07:05 Rekrut 4 (16)
- 08:05 Agenci NCIS 17 (20)
- 09:00 Agenci NCIS: Los Angeles 14 (1)
- 09:55 Rekrut 4 (16)
- 12:50 Rekrut 4 (17)
- 13:45 FBI 3 (8)
- 14:45 FBI 3 (9)
- 15:40 S.W.A.T. 5 (1)
- 16:30 S.W.A.T. 5 (2)
- 17:25 FBI 3 (10)
- 18:20 FBI 3 (11)
- 19:15 S.W.A.T. 5 (3)
- 20:05 S.W.A.T. 5 (4)
- 21:05 Star Trek
- 23:45 Venom
- 04:25 W okowach mrozu 4 (2)
- 05:10 Cała prawda o fitnessie
- 06:00 Weterynarze w Arktyce (5)
- 06:25 W okowach mrozu 5 (8)
- 07:25 Pociągiem przez starożytny Egipt (4)
- 08:25 Planeta Ziemia 2 (5)
- 09:30 W okowach mrozu 4 (3)
- 14:40 W okowach mrozu 5 (8)
- 15:45 Życie na pustkowiu 4 (7)
- 20:55 Życie na pustkowiu 8 (9)
- 21:55 W okowach mrozu 4 (10)
- 23:00 Zabójcza pogoda 3 (9)
- 00:05 Dziewczyna, chłopak, itd. (Śmieci)
- 00:20 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Aport!)
- 00:30 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Zaczarowani)
- 00:50 Ghostforce (Drapacz / Krip Hop)
- 01:15 Ghostforce (Śpiączkoptak / Rozciągacz)
- 01:45 Taffy (Taffy z przyszłości)
- 01:55 Taffy (Zwrot)
- 02:00 Taffy (Pchli cyrk)
- 02:05 Taffy (Nowszy model)
- 02:15 Płazowyż 2 (Druga świątynia/Młot wojenny Beki)
- 02:35 Płazowyż 2 (Bysia i Michaś Aniołek/Trzecia świątynia)
- 03:00 Płazowyż 2 (Kolacja/Pojedynek kapel)
- 03:20 Dronersi 2 (Witamy w Tortudze, część 2)
- 03:40 Dronersi 2 (Wyścig Wotanów)
- 04:05 Dronersi 2 (Sądna trasa)
- 04:25 Szkoła Wikingów (Krzyk bojowy)
- 04:50 Szkoła Wikingów (Przepychanki)
- 05:10 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Zaczarowani)
- 05:20 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Współlokatorzy)
- 05:35 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Za dużo chili)
- 05:45 Taffy (Kwiaty dla Bentleya)
- 05:50 Taffy (Kochany klops)
- 06:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 2 (33)
- 06:25 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 2 (37)
- 06:55 Herosi pół na pół (Marzenie Hammisia/ Wysyp pryszczy)
- 07:20 Herosi pół na pół (Niezwykły talent Mo/ Materia a stan umysłu)
- 07:50 Greenowie w wielkim mieście 2 (Wy bez wad/ Piracki bankiet)
- 20:10 Taffy (Szop w złotej klatce)
- 20:20 Taffy (Narodziny gwiazdy)
- 20:25 Taffy (Kwiaty dla Bentleya)
- 20:40 Taffy (Kochany klops)
- 20:45 Taffy (Lekcja życia)
- 20:55 Taffy (Redaktor Taffy)
- 21:10 Taffy (Szczęśliwy dom)
- 21:15 Taffy (Szopi Księżyc)
- 21:25 Taffy (Taffy z przyszłości)
- 21:40 Moon Girl i Diabelski Dinozaur (OMG. Odcinek nr 2)
- 22:10 Moon Girl i Diabelski Dinozaur 2 (Wielki Beyonder)
- 22:40 Greenowie w wielkim mieście (Barry Cuda / Suite Retreat)
- 23:00 Greenowie w wielkim mieście (Family Legacy/Paint Misbehavin')
- 23:25 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Współlokatorzy)
- 23:35 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Za dużo chili)
- 23:55 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Poszukiwanie skarbu)
- 00:55 Wiwarium
- 02:30 Między miejscami
- 04:05 Zakończenie programu
- 05:00 W harmonii
- 06:25 Bernie
- 08:05 Mali agenci: Wyścig z czasem 4D
- 09:30 Prawie przyjaciele
- 11:10 Amerykanin
- 12:55 Maria Antonina
- 14:55 Najlepsi wrogowie
- 17:05 Dawca pamięci
- 18:40 Autostrada nadziei
- 23:40 Nigdy cię tu nie było
- 04:50 Obiady piątkowe 5 (1)
- 05:10 Obiady piątkowe 5 (2)
- 05:35 Obiady piątkowe 3 (6)
- 06:00 Śmierć pod palmami 13 (1)
- 07:10 Ojciec Brown 6 (7)
- 12:10 Ojciec Brown 6 (7)
- 13:10 Morderstwa w Midsomer 18 (1)
- 16:00 Tajemnice Majorki 2 (4)
- 17:00 Ojciec Brown 6 (8)
- 21:00 Profesor T 3 (6)
- 22:05 Komisarz Maigret (2)
- 23:55 Ulica nadziei 3 (5)
- 10:00 Kabaretowy Szał (Ciach)
- 11:00 Celnicy 2 (4)
- 20:00 Celnicy 3 (5)
- 21:00 77 TV 2 (Przypadki rolnicze i wiejskie)
- 22:00 77 TV (Katastrofy budowlane)
- 22:55 Węże w akademiku
- 00:05 Magia nagości (9)
- 01:15 Magia nagości. Włochy (7)
- 02:40 I love kabaret (8)
- 03:40 I love kabaret (8)
- 04:40 I love kabaret (2)
- 05:40 I love kabaret EXTRA (23)
- 06:00 Poranny rogal (88)
- 06:25 Zoom na pogodę
- 06:45 Poranny rogal (93)
- 07:15 Bliżej! Magazyn reporterów (1)
- 07:40 Poranny rogal (90)
- 08:05 Patent na zieleń (7)
- 08:35 Transporty domów (3)
- 09:35 Dom w cenie mieszkania 2 (3)
- 12:40 UFO: ujawnić prawdę (2)
- 13:50 M.A.S.H. (Razem podzieleni)
- 00:20 Niezwykłe pomysły 17 (1)
- 00:45 Na osi (1087)
- 01:10 Dzika kuchnia (2)
- 01:50 Dzika kuchnia (3)
- 02:20 Dzika kuchnia (4)
- 02:55 Dzika kuchnia (5)
- 03:25 Dzika kuchnia (7)
- 03:55 Dzika kuchnia (1)
- 04:25 Dzika kuchnia (2)
- 05:00 Dzika kuchnia (3)
- 05:30 Dzika kuchnia (4)
- 06:00 Na osi (1087)
- 06:30 Trucker Club (185)
- 07:00 77 TV 2 (Fascynujące rekordy świata. Część 1)
- 10:00 Inżynieryjne katastrofy (5)
- 11:00 Kontrola graniczna 2 (9)
- 12:00 Kontrola graniczna 2 (10)
- 13:00 Kontrola graniczna (1)
- 14:00 Giganty na drogach 2 (3)
- 15:00 Giganty na drogach 2 (4)
- 16:00 Kontrola graniczna (2)
- 17:05 Kontrola graniczna (3)
- 22:10 Kod Jezusa (5)
- 23:00 Kod Jezusa (6)
- 23:55 Niezwykłe pomysły 17 (1)
- 04:05 Kabaretowy Szał (Kabaret Młodych Panów)
- 05:05 Kabaretowy Szał (Kabaret Moralnego Niepokoju)
- 06:00 U nas w...
- 06:20 U nas w...
- 06:40 U nas w...
- 07:00 U nas w...
- 07:20 U nas w...
- 07:40 Z lokalnego archiwum
- 08:00 Z lokalnego archiwum
- 08:25 Z lokalnego archiwum
- 08:40 Z lokalnego archiwum
- 09:00 TVCentrum uwagi
- 09:20 TVCentrum uwagi
- 09:40 TVCentrum uwagi
- 10:00 77 TV 2 (Przypadków handlowych)
- 11:00 Na osi (1088)
- 11:30 Demolka: Nowa Zelandia (9)
- 20:00 Minion
- 00:10 Wstydliwe choroby 6 (6)
- 01:15 Dekady Diany (3)
- 02:25 Mistrzowie szycia 8 (4)
- 03:25 Wielkie brytyjskie wypieki 5 (4)
- 00:15 Czarodziejska cukiernia Alicji 2 (Liczy się różnorodność/ Smakowity mecz krokieta)
- 00:40 Czarodziejska cukiernia Alicji 2 (Zamiankowy Dzień/ Raz na czaro-czas)
- 01:05 Czarodziejska cukiernia Alicji (Niezapomniane nie-urodziny / Jednoosobowy piknik)
- 01:30 Spidey i superkumple (Spin ratuje dzień! / Wodne nieszczęście!)
- 01:55 Spidey i superkumple (Maltański Kot!/ Dzień z Czarną Panterą)
- 02:20 Spidey i superkumple (Nowy złoczyńca w mieście!/ Pająkot!)
- 02:45 Myszka Miki: Frajdomek (33)
- 03:10 Myszka Miki: Frajdomek (Kora, piracki krab / Ciekawy przypadek szalonego naukowca)
- 03:35 Myszka Miki: Frajdomek (Ząb zębowi nierówny / Igrzyska Bohaterów)
- 04:00 Eureka! (Chrapiący problem / Wycieczka do biblioteki)
- 04:30 Eureka! (Tworząc księżyc / Dinka u dentystki)
- 05:00 Eureka! (Pepper wynalazczyni/ Trasa do wodospadu)
- 05:30 Myszka Miki: Frajdomek (Dino Safari)
- 06:00 Myszka Miki: Frajdomek (Dzień wolny króla Ludwika / No Horsing Around)
- 06:30 Myszka Miki: Frajdomek (Minnie jest śnieżką! / Śnieżna Królewna)
- 07:00 Blue (Plaża)
- 07:10 Blue (Piraci)
- 07:20 Blue (Babunie)
- 07:30 Blue (Strumyk)
- 07:40 Blue (Wróżki)
- 07:50 Blue (Praca)
- 12:00 Pupstruction (Fryzjer/ Dzień Mamy)
- 12:30 Blue 3 (123)
- 12:40 Blue 3 (124)
- 12:50 Blue 3 (125)
- 13:00 Blue 3 (126)
- 13:10 Blue 3 (127)
- 13:20 Blue 3 (128)
- 13:30 Straż Ekipa (23)
- 16:00 Pupstruction (Parking rozrywki/ Dinopies)
- 16:30 Pupstruction (Akwariochód/ Balon Bogusia)
- 17:00 Blue (Plaża)
- 17:10 Blue (Piraci)
- 17:20 Blue (Babunie)
- 17:30 Blue (Strumyk)
- 17:40 Blue (Wróżki)
- 17:50 Blue (Praca)
- 18:00 Superkoty (Przysmak, pojazd, problem / Zawodny laser)
- 18:30 Jej Wysokość Zosia (21)
- 19:00 Jej Wysokość Zosia (22)
- 19:30 Blue (Rower)
- 19:40 Blue (Bob Wielkouch)
- 19:50 Blue (Szpiegowanie)
- 00:25 Ghostforce (Graffuriat / Levisfer)
- 00:50 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Wakacje w domu)
- 01:00 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Zamiana)
- 01:15 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Sama prawda)
- 01:25 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Randka dziadka)
- 01:40 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Skecz z papugą)
- 01:55 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (19)
- 02:15 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (20)
- 02:35 Duch i nas dwóch (5)
- 03:00 Duch i nas dwóch (6)
- 03:25 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (22)
- 03:45 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (23)
- 04:05 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja (5)
- 04:30 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja (6)
- 04:50 Duch i nas dwóch (14)
- 05:15 Duch i nas dwóch (15)
- 05:35 Robale ziomale (Nie taki chrząszcz straszny / Nowa Mo)
- 06:00 Taffy 2 (Super meteoryt)
- 06:05 Taffy 2 (Koci gang)
- 06:10 Taffy 2 (Duch Hentleya)
- 06:25 Taffy 2 (Dług)
- 06:35 Taffy 2 (Niczego się nie boję)
- 06:40 Taffy 2 (Kawiorowe imperium)
- 06:55 Płazowyż (Dzieci zarodnika/Anna roku)
- 07:25 Płazowyż (Znowu razem)
- 07:50 Herosi pół na pół (Zgrywuska/ Mój kumpel internet)
- 10:20 Dziewczyna, chłopak, itd. (Przezorny zawsze...)
- 10:30 Dziewczyna, chłopak, itd. (Straż osiedlowa)
- 10:50 Dziewczyna, chłopak, itd. (Przełamując złe nawyki)
- 11:00 Dziewczyna, chłopak, itd. (Psi pokaz)
- 11:20 Greenowie w wielkim mieście 2 (Van / Mecz bejsbola)
- 11:45 Greenowie w wielkim mieście 2 (Kuzynka Jilly/ Kawiarnia Glorii)
- 12:15 Taffy (Mysz, a kysz!)
- 12:25 Taffy (Plamki)
- 12:30 Taffy (Milczenie szopów)
- 12:45 Taffy (Nowa pani Majętna)
- 12:50 Taffy (Przyjaciele)
- 13:00 Taffy (Pani Śpiąca)
- 13:15 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 3 (Grafficzas)
- 13:45 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 3 (Lalkarka 2)
- 16:15 Prawo Milo Murphy'ego 2 (Spacer z psem, ucieczka, krzyk/Teraz jestem Murphym)
- 16:45 Dziewczyna, chłopak, itd. (Golfowi kumple)
- 16:55 Dziewczyna, chłopak, itd. (Mysz wielka jak dom)
- 17:15 Dziewczyna, chłopak, itd. (Pies salonowy)
- 17:25 Dziewczyna, chłopak, itd. (Żegnajcie jajogłowi)
- 17:45 Molly i Duch (Strasz w potrzebie/ Impreza całonocna)
- 22:00 Fineasz i Ferb 2 (44)
- 22:30 Fineasz i Ferb 2 (45)
- 23:00 Dzieciak kontra Kot (19)
- 23:25 Dzieciak kontra Kot (20)
- 23:55 Ghostforce (Paniclick / Sandyrok)
- 00:00 Blue (47)
- 00:10 Blue (50)
- 00:20 Andy dookoła świata (18)
- 00:35 Andy i dino-zabawy (11)
- 00:40 Hej, Duggee! 4 (10)
- 00:50 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (41)
- 01:05 Piotruś Królik (47)
- 01:20 Dog Squad (4)
- 01:35 Blue (31)
- 01:40 Blue (32)
- 01:50 Blue (48)
- 02:00 Blue (33)
- 02:05 Noddy: detektyw w krainie zabawek (17)
- 02:20 Blue (40)
- 02:25 Tosia i Tymek (28)
- 02:40 Kręciołki (91)
- 02:50 Teletubisie (35)
- 03:05 Blue (47)
- 03:10 Blue 2 (24)
- 03:20 JoJo i Babcia (9)
- 03:30 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 3 (24)
- 03:45 Tosia i Tymek (51)
- 03:55 Tosia i Tymek (52)
- 04:10 Blue 2 (47)
- 04:15 Blue 2 (48)
- 04:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (6)
- 04:35 Blue 2 (7)
- 04:45 Blue 2 (8)
- 04:50 Blue 2 (9)
- 05:00 Blue 2 (10)
- 05:05 Superpyra (8)
- 05:15 Kolorklocki (23)
- 05:20 Hej, Duggee! (42)
- 05:25 Hej, Duggee! (43)
- 05:35 Piotruś Królik 2 (12)
- 05:50 W Papierowej Krainie (35)
- 06:00 W Papierowej Krainie (16)
- 06:15 JoJo i Babcia 2 (8)
- 06:30 Piotruś Królik 2 (10)
- 06:40 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (10)
- 06:55 Blue 2 (18)
- 07:05 Blue (8)
- 07:15 Blue (16)
- 07:20 Blue 2 (1)
- 07:30 Blue 2 (2)
- 07:40 Blue 2 (27)
- 07:50 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 3 (10)
- 08:05 Matklocki (28)
- 08:10 Blue 2 (27)
- 08:20 Blue 2 (28)
- 08:30 Blue 2 (23)
- 08:35 Psi Oddział (4)
- 08:50 JoJo i Babcia 3 (24)
- 09:05 W Papierowej Krainie (25)
- 09:15 Piotruś Królik 2 (23)
- 09:30 Piotruś Królik 2 (24)
- 09:45 Teletubisie (32)
- 10:00 Kręciołki (74)
- 10:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek (23)
- 10:25 Blue (10)
- 10:35 Blue 2 (10)
- 10:45 Matklocki (20)
- 10:50 Yakka Dee 5 (20)
- 11:00 Piotruś Królik (47)
- 11:15 W Papierowej Krainie (35)
- 11:25 Pirackie potyczki 8 (13)
- 11:50 Superpyra (35)
- 12:00 Blue (26)
- 12:10 Blue 2 (34)
- 12:15 Blue (48)
- 12:25 Blue 2 (6)
- 12:35 Blue (50)
- 12:45 Andy dookoła świata (18)
- 13:00 Andy i dino-zabawy (11)
- 13:10 Hej, Duggee! 4 (10)
- 13:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (41)
- 13:30 Piotruś Królik (47)
- 13:45 Psi Oddział (4)
- 13:55 Blue (31)
- 14:05 Blue (32)
- 14:15 Blue (33)
- 14:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (17)
- 14:35 Blue (40)
- 14:45 Tosia i Tymek (28)
- 15:00 Piotruś Królik (48)
- 15:15 W Papierowej Krainie (36)
- 15:25 Pirackie potyczki 8 (14)
- 15:50 Superpyra (36)
- 16:00 Blue (27)
- 16:10 Blue 2 (35)
- 16:15 Blue (49)
- 16:25 Blue (50)
- 16:35 Blue (51)
- 16:45 Andy dookoła świata (19)
- 17:00 Andy i dino-zabawy (12)
- 17:10 Hej, Duggee! 4 (11)
- 17:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (42)
- 17:30 Piotruś Królik (48)
- 17:45 Psi Oddział (5)
- 18:00 Blue (34)
- 18:10 Blue (35)
- 18:15 Blue (36)
- 18:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (18)
- 18:40 Blue (41)
- 18:50 Tosia i Tymek (29)
- 19:00 Kręciołki (92)
- 19:15 Teletubisie (36)
- 19:30 Blue 2 (25)
- 19:35 Blue 2 (26)
- 19:45 JoJo i Babcia (10)
- 20:00 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 3 (25)
- 20:15 Tosia i Tymek (53)
- 20:30 Tosia i Tymek (54)
- 20:40 Blue 2 (49)
- 20:50 Blue 2 (50)
- 21:00 Noddy: detektyw w krainie zabawek (7)
- 21:15 Blue 2 (11)
- 21:20 Blue 2 (12)
- 21:30 Blue 2 (13)
- 21:40 Blue 2 (14)
- 21:50 Superpyra (9)
- 22:00 Hej, Duggee! (45)
- 22:10 Kolorklocki (24)
- 22:15 Piotruś Królik 2 (13)
- 22:30 W Papierowej Krainie (36)
- 22:40 Piotruś Królik (48)
- 22:55 W Papierowej Krainie (35)
- 23:10 Pirackie potyczki 8 (14)
- 23:35 Superpyra (36)
- 23:45 Blue (27)
- 23:55 Blue 2 (35)
- 01:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 02:00 Rodzina Treflików 2 (Przepis na ciasto)
- 02:10 Rodzina Treflików 3 (Kłamstewko)
- 02:25 Rodzina Treflików 3 (Dziki Zachód)
- 02:35 Rodzina Treflików 3 (Przyjaźń)
- 02:45 Rodzina Treflików 3 (Duch)
- 02:50 Rodzina Treflików 3 (Gra)
- 03:00 Rodzina Treflików 3 (Śmieci)
- 03:15 Rodzina Treflików 3 (Syrenka)
- 03:25 Rodzina Treflików 3 (Oj, boli)
- 03:35 Rodzina Treflików 3 (Smog)
- 03:45 Rodzina Treflików 3 (Fortepian)
- 03:55 Rodzina Treflików 3 (Kwiat paproci)
- 04:00 Rodzina Treflików 3 (Perełka)
- 04:15 Rodzina Treflików 3 (Obcy)
- 04:30 Rodzina Treflików (Tęcza)
- 04:40 Rodzina Treflików (Kołysanka)
- 04:45 Rodzina Treflików (Drzewko)
- 04:55 Cocomelon - baw się razem z nami
- 05:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 06:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 07:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 12:00 Strażak Sam 10 (Dzień pingwina)
- 12:20 Strażak Sam 10 (Festyn w Pontypandy)
- 12:35 Strażak Sam 8 (Milionowy klient)
- 12:45 Strażak Sam 8 (Jupiter na wolności)
- 12:55 Strażak Sam 8 (Zima zła)
- 13:05 Strażak Sam 8 (Boyce, jak to Boyce)
- 13:25 Strażak Sam 8 (Wielki koncert)
- 13:40 Strażak Sam 8 (Mandy na morzu)
- 13:50 Strażak Sam 8 (Wielkie ratowanie świnki morskiej)
- 14:00 Strażak Sam 8 (Niedźwiedź polarny w Pontypandy)
- 14:20 Strażak Sam 8 (Szalona wieża ciśnień)
- 14:35 Strażak Sam 8 (Mandy i wielka góra)
- 14:45 Strażak Sam 8 (Uciekający pociąg)
- 14:55 Strażak Sam 8 (Potwór z Pontypandyness)
- 15:05 Strażak Sam 8 (Za dobre chęci Dilys)
- 15:20 Strażak Sam 8 (Zimno, zimno i jeszcze zimniej...)
- 15:40 Strażak Sam 8 (Halloweenowy przekręt Normana)
- 15:50 Strażak Sam 8 (Charlie i fura ryb)
- 16:00 Strażak Sam 8 (Bessie mknie na ratunek)
- 16:15 Strażak Sam 8 (Kula grozy)
- 16:35 Strażak Sam 8 (Król gór)
- 16:45 Strażak Sam 8 (Ach, te widoki)
- 16:55 Strażak Sam 8 (Światełka, światełka i jeszcze raz światełka)
- 17:10 Strażak Sam 8 (Babski wieczór)
- 17:30 Strażak Sam 8 (Fajerwerki w ogniu)
- 17:40 Strażak Sam 8 (Przechytrzyć lisa)
- 17:50 Strażak Sam 8 (Lily i wielkie fale)
- 18:00 Strażak Sam 8 (Lampiony)
- 18:15 Strażak Sam 9 (Morskie opowieści)
- 18:30 Strażak Sam 9 (Szalone toczenie sera)
- 18:40 Strażak Sam 9 (Kto po cienkim stąpa lodzie)
- 18:50 Strażak Sam 9 (Norman czaruje)
- 19:10 Strażak Sam 9 (Wielka ucieczka z wyspy)
- 19:25 Strażak Sam 9 (Niebezpieczne wody)
- 19:35 Strażak Sam 9 (Najlepsze nocowanko na świecie!)
- 19:45 Strażak Sam 9 (Wielorybia historia)
- 19:55 Strażak Sam 9 (Leć, leć i jeszcze raz leć)
- 20:15 Strażak Sam 9 (Światła, kamera, lawina)
- 20:30 Strażak Sam 9 (Puchar Pontypandy)
- 20:40 Strażak Sam 9 (Szalony domek na drzewie)
- 20:50 Strażak Sam 9 (Pogromcy rekordów)
- 21:00 Strażak Sam 9 (Gorące kiełbaski)
- 21:20 Strażak Sam 9 (Norman i pociąg do skamieniałości)
- 21:35 Strażak Sam 9 (Polowanie na żółwia)
- 21:45 Strażak Sam 9 (Mapa, duchy i skarb)
- 21:55 Strażak Sam 9 (Granity, piaskowce i inne)
- 22:15 Strażak Sam 9 (Koty czy psy?)
- 22:30 Strażak Sam 9 (Niech chowa się kto może)
- 22:40 Strażak Sam 9 (Boyce, Boyce, Boyce)
- 22:50 Strażak Sam 9 (Trema)
- 23:00 Strażak Sam 9 (Piękny ogród górą!)
- 23:15 Strażak Sam 10 (Nieposłuszny koń)
- 23:35 Strażak Sam 10 (Urodziny Sama)
- 23:45 Strażak Sam 10 (Królowie i zamczyska)
- 23:55 Cocomelon - baw się razem z nami
- 00:02 Kolorowa magia
- 00:04 Teraz się bawimy
- 00:07 Świat podwodny
- 00:09 Wakacje
- 00:11 Towarzysze zabawy
- 00:14 Wakacje
- 00:17 Kolorowe koło
- 00:20 Wakacje
- 00:23 Towarzysze zabawy
- 00:25 Sunville
- 00:29 Towarzysze zabawy
- 00:31 Sunville
- 00:34 Jaki jest twój zawód ?
- 00:37 Kolorowe koło
- 00:39 Teraz się bawimy
- 00:41 Kolorowe koło
- 00:44 Towarzysze zabawy
- 00:48 Wakacje
- 00:50 Świat podwodny
- 00:53 Towarzysze zabawy
- 00:56 Świat elfów
- 00:59 Jaki jest twój zawód ?
- 01:01 Wstawaj!
- 01:03 Sunville
- 01:07 Puffy i Tubby
- 01:10 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 01:13 Galaktyczni turyści
- 01:15 Zwierzęta
- 01:17 Opowieści warzywne
- 01:20 Sunville
- 01:23 Posłuchaj tego
- 01:26 Posłuchaj tego
- 01:28 Safari
- 01:30 Miejskie życie
- 01:35 Zwierzęta
- 01:37 Opowieści warzywne
- 01:40 Zwierzęta
- 01:42 Safari
- 01:45 Teraz się bawimy
- 01:47 Świat zwierząt
- 01:49 Teraz się bawimy
- 01:52 Sport, sport, sport
- 01:57 Świat zwierząt
- 02:02 Mini opowiadania
- 02:04 Pojazdy
- 02:06 Towarzysze zabawy
- 02:10 Muzeum
- 02:13 Oli - cykle natury
- 02:16 Sunville
- 02:18 Muzeum
- 02:21 Miejskie życie
- 02:23 Przygody w przestrzeni
- 02:26 Kolorowa magia
- 02:29 Puffy i Tubby
- 02:33 Safari
- 02:36 Urocze miejsca
- 02:38 Opowieści warzywne
- 02:41 Muzeum
- 02:44 Kolorowe koło
- 02:47 Muzeum
- 02:49 Kolorowa magia
- 02:52 Safari
- 02:55 Posłuchaj tego
- 02:57 Miyu i Litto
- 03:00 Panni i Fanni
- 03:03 Posłuchaj tego
- 03:05 Opowieści warzywne
- 03:07 Kącik naukowy
- 03:11 Ding Dang Dong
- 03:14 Wstawaj!
- 03:16 Przygody w przestrzeni
- 03:21 Jaki jest twój zawód ?
- 03:23 Wstawaj!
- 03:26 Taniec
- 03:28 Wstawaj!
- 03:31 Świat elfów
- 03:34 Opowieści warzywne
- 03:36 Taniec
- 03:39 Urocze miejsca
- 03:42 Taniec
- 03:45 Jak podróżujemy
- 03:48 Posłuchaj tego
- 03:50 Rodzina bobrów
- 03:53 Wstawaj!
- 03:55 Mini opowiadania
- 03:59 Opowieści warzywne
- 04:01 Taniec
- 04:04 Ding Dang Dong
- 04:07 Sport, sport, sport
- 04:09 Świat zwierząt
- 04:11 Jaki jest twój zawód ?
- 04:15 Wakacje
- 04:17 Teraz się bawimy
- 04:20 Wakacje
- 04:22 Zwierzęta
- 04:25 Świat elfów
- 04:27 Kolorowe koło
- 04:30 Świat podwodny
- 04:32 Opowieści warzywne
- 04:35 Kolorowe koło
- 04:37 Świat podwodny
- 04:41 Opowieści warzywne
- 04:43 Świat podwodny
- 04:46 Opowieści warzywne
- 04:48 Kolorowe koło
- 04:51 Wakacje
- 04:53 Świat podwodny
- 04:56 Kolorowe koło
- 04:59 Opowieści warzywne
- 05:02 Wakacje
- 05:04 Kolorowe koło
- 05:07 Wakacje
- 05:10 Opowieści warzywne
- 05:12 Kolorowe koło
- 05:15 Wakacje
- 05:17 Muzeum
- 05:20 Kolorowe koło
- 05:22 Sunville
- 05:25 Muzeum
- 05:27 Kącik naukowy
- 05:30 Kolorowa magia
- 05:33 Panni i Fanni
- 05:37 Kącik naukowy
- 05:40 Grupy
- 05:42 Muzeum
- 05:45 Jaki jest twój zawód ?
- 05:47 Panni i Fanni
- 05:50 Posłuchaj tego
- 05:53 Kolorowe koło
- 05:56 Kolorowa magia
- 05:58 Muzeum
- 06:01 Panni i Fanni
- 06:04 Panni i Fanni
- 06:07 Puffy i Tubby
- 06:11 Kolorowa magia
- 06:14 Jaki jest twój zawód ?
- 06:17 Miyu i Litto
- 06:20 Kaczka i jej przyjaciele
- 06:22 Uczymy się
- 06:24 Dinozaur Milo
- 06:28 Risto Gusto
- 06:31 Drużyna lalek na ratunek
- 06:35 Zoo
- 06:38 Łazienka
- 06:40 Rodzina bobrów
- 06:43 Zwierzęta
- 06:46 Świat elfów
- 06:49 Urocze miejsca
- 06:52 Mały Didy
- 06:54 Skoczkowie Planet
- 06:58 Drużyna lalek
- 07:00 Połączony świat
- 07:03 Wesołe królestwo
- 07:07 Opowieści warzywne
- 07:09 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 07:12 Świat zwierząt
- 07:14 Morskie przygody
- 07:16 Indie
- 07:20 Świat Mimo
- 07:24 Raul
- 07:27 Afryka
- 07:29 Świat Mimo
- 07:31 Tempo Giusto
- 07:33 Albert tłumaczy
- 07:36 DuckSchool
- 07:39 Risto Gusto
- 07:43 Ding Dang Dong
- 07:46 Taniec
- 07:49 Ding Dang Dong
- 07:52 Wstawaj!
- 07:55 Zabawa w chowanego
- 07:58 Raul
- 08:00 Mimo i Bobo
- 08:03 Sippi Sappi
- 08:05 Mimo i Bobo
- 08:08 Hubbi się tym zajmie
- 08:11 Teraz się bawimy
- 08:13 Świat zwierząt
- 08:15 Teraz się bawimy
- 08:17 Świat zwierząt
- 08:19 Teraz się bawimy
- 08:21 Mini opowiadania
- 08:24 Kształcików
- 08:25 Kaczka i jej przyjaciele
- 08:27 Dźwięki wokół nas
- 08:29 Kształcików
- 08:30 DuckSchool
- 08:32 Mimo i Bobo
- 08:35 Wesoła łąka
- 08:39 Kaczka i jej przyjaciele
- 08:41 Grupy
- 08:43 Kolorowe koło
- 08:46 Posłuchaj tego
- 08:49 Panni i Fanni
- 08:51 Kolorowe koło
- 08:54 Puffy i Tubby
- 08:58 Wesołe królestwo
- 09:01 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 09:04 Sippi Sappi
- 09:06 Albert tłumaczy
- 09:09 Tempo Giusto
- 09:11 Muzeum
- 09:14 Miyu i Litto
- 09:16 Kącik naukowy
- 09:18 Kolorowa magia
- 09:21 Kącik naukowy
- 09:24 Monika i Rudi 2
- 09:27 Dotty i Kitty
- 09:31 Afryka
- 09:34 Historie Henryka
- 09:36 Zack i Ziggy
- 09:39 Elfy przyrody
- 09:40 Dotty i Kitty
- 09:44 Toobys
- 09:46 Albert tłumaczy
- 09:50 Co rośnie na drzewie?
- 09:52 Margo i Felix
- 09:55 Zack i Ziggy
- 09:58 Co rośnie na drzewie?
- 09:59 Lola i Liczby
- 10:01 Fin i Fianna
- 10:04 Mimo i Bobo
- 10:06 Przygody kaczki
- 10:08 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 10:11 Dinoland
- 10:14 Monika i Rudi
- 10:17 Wesoła łąka
- 10:20 Tempo Giusto
- 10:22 Dźwięki wokół nas
- 10:24 Kształcików
- 10:25 Toobys
- 10:28 Fin i Fianna
- 10:31 Mały Didy
- 10:33 Margo i Felix
- 10:36 Tempo Giusto
- 10:38 Toby McFly
- 10:41 Świat Mimo
- 10:44 Hiphopowy kaktus
- 10:46 Wesołe królestwo
- 10:49 Drużyna lalek
- 10:51 Fin i Fianna
- 10:54 Lola i Liczby
- 10:57 Co rośnie na drzewie?
- 10:59 Afryka
- 11:01 Raul
- 11:04 Hop-hop
- 11:06 Kolorowa Klara
- 11:08 Drużyna lalek
- 11:10 Sippi Sappi
- 11:13 Cubie
- 11:15 Zack i Ziggy
- 11:18 Co rośnie na drzewie?
- 11:20 Cubie
- 11:22 Przygody kaczki
- 11:24 Kaczka i jej przyjaciele
- 11:26 Świat Mimo
- 11:29 Mały Didy
- 11:31 Risto Gusto
- 11:34 Wesoła łąka
- 11:37 Przygody kaczki
- 11:39 Kaczka i jej przyjaciele
- 11:41 Hubbi się tym zajmie
- 11:45 Pociąg
- 11:47 Fin i Fianna
- 11:51 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 11:54 Uczymy się
- 11:56 Dinozaur Milo
- 12:00 Drużyna lalek
- 12:02 Dotty i Kitty
- 12:06 Hubbi i jego koledzy
- 12:08 Restauracja
- 12:13 Brygada ogniowa
- 12:15 Dinozaur Milo
- 12:19 Pociąg
- 12:22 Małe, ale pracowite
- 12:25 Pociąg
- 12:27 Wesoła łąka
- 12:30 Risto Gusto
- 12:33 Dinozaur Milo
- 12:37 Mimo i Bobo
- 12:40 Afryka
- 12:42 Mały Didy
- 12:45 Dinoland
- 12:47 Wesołe królestwo
- 12:50 Świat zabawek
- 12:56 Restauracja
- 13:00 Skoczkowie Planet
- 13:04 Małe, ale pracowite
- 13:06 Połączony świat
- 13:10 Wesoła łąka
- 13:12 Mały Didy
- 13:14 Raul
- 13:17 Restauracja
- 13:20 Mimo & Bobo PLUS
- 13:25 Mały Didy
- 13:27 Brygada ogniowa
- 13:29 Hop-hop
- 13:31 Dinozaur Milo
- 13:35 Drużyna lalek na ratunek
- 13:38 ABC - duckBC
- 13:41 Historie Henryka
- 13:43 Monika i Rudi 2
- 13:46 Wesoła łąka
- 13:49 Fin i Fianna
- 13:52 Kolorowa Klara
- 13:54 Kształcików
- 13:55 Zabawa w chowanego
- 13:59 Dotty i Kitty
- 14:02 Uczymy się
- 14:05 Elfy przyrody
- 14:06 Zabawa w chowanego
- 14:08 Lola i Liczby
- 14:11 Przygody kaczki
- 14:13 Monika i Rudi 2
- 14:16 Margo i Felix
- 14:19 DuckSchool
- 14:21 Pixie 2
- 14:22 Toobys
- 14:25 Zabawa w chowanego
- 14:28 Małe melodie
- 14:30 Sippi Sappi
- 14:32 DuckSchool
- 14:35 Mimo i Bobo
- 14:38 Fin i Fianna
- 14:42 Tempo Giusto
- 14:44 Margo i Felix
- 14:47 Raul
- 14:50 Hubbi i jego koledzy
- 14:52 Mimo i Bobo
- 14:55 Wstawaj!
- 14:57 Mimo & Bobo PLUS
- 15:01 Zack i Ziggy
- 15:04 Lola i Liczby
- 15:06 Przygody kaczki
- 15:08 Kaczka i jej przyjaciele
- 15:10 Zack i Ziggy
- 15:13 Dźwięki wokół nas
- 15:15 Mały Didy
- 15:18 Mimo i Bobo
- 15:20 Zabawa w chowanego
- 15:23 Elfy przyrody
- 15:24 DuckSchool
- 15:28 Sippi Sappi
- 15:30 Margo i Felix
- 15:33 Lola i Liczby
- 15:35 Hop-hop
- 15:37 Mimo i Bobo
- 15:40 Lola i Liczby
- 15:43 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 15:46 Mały Didy
- 15:49 ABC - duckBC
- 15:52 Hiphopowy kaktus
- 15:54 Dotty i Kitty
- 15:58 Mimo i Bobo
- 16:00 Przygody kaczki
- 16:02 Świat Mimo
- 16:05 Afryka
- 16:08 Risto Gusto
- 16:11 Hiphopowy kaktus
- 16:13 Zabawa w chowanego
- 16:16 Uczymy się
- 16:19 Raul
- 16:21 Elfy przyrody
- 16:23 Historie Henryka
- 16:25 Toobys
- 16:27 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 16:31 Mimo i Bobo
- 16:33 DuckSchool
- 16:35 Dźwięki wokół nas
- 16:37 Afryka
- 16:40 Restauracja
- 16:43 Toby McFly
- 16:46 Mały Didy
- 16:49 Zabawa w chowanego
- 16:51 Afryka
- 16:53 Sippi Sappi
- 16:55 Lola i Liczby
- 16:58 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 17:01 Afryka
- 17:04 Raul
- 17:06 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 17:09 Wstawaj!
- 17:11 Afryka
- 17:14 Mimo i Bobo
- 17:17 Elfy przyrody
- 17:18 Kaczka i jej przyjaciele
- 17:20 Zabawa w chowanego
- 17:22 Hop-hop
- 17:24 Historie Henryka
- 17:26 Raul
- 17:29 Hop-hop
- 17:32 Hop-hop
- 17:34 Wstawaj!
- 17:36 Elfy przyrody
- 17:37 Afryka
- 17:39 Mimo i Bobo
- 17:41 Raul
- 17:44 Mimo & Bobo PLUS
- 17:49 Sippi Sappi
- 17:51 Mimo i Bobo
- 17:53 Co rośnie na drzewie?
- 17:54 Fin i Fianna
- 17:57 Pixie 2
- 17:58 Co rośnie na drzewie?
- 18:00 Mimo i Bobo
- 18:02 Wesoła łąka
- 18:05 Słodki dom
- 18:07 Co rośnie na drzewie?
- 18:08 Dotty i Kitty
- 18:11 Lola i Liczby
- 18:13 Albert tłumaczy
- 18:17 Co rośnie na drzewie?
- 18:18 Pixie 2
- 18:20 Mimo i Bobo
- 18:22 Fin i Fianna
- 18:25 DuckSchool
- 18:27 Małe melodie
- 18:29 Kolorowa Klara
- 18:31 ABC - duckBC
- 18:34 Lola i Liczby
- 18:37 ABC - duckBC
- 18:40 Toobys
- 18:43 Co rośnie na drzewie?
- 18:44 Kształcików
- 18:46 Pixie 2
- 18:47 Dotty i Kitty
- 18:51 Dźwięki wokół nas
- 18:53 Przygody kaczki
- 18:55 Toby McFly
- 18:58 Monika i Rudi
- 19:01 Hiphopowy kaktus
- 19:04 Zabawa w chowanego
- 19:06 Uczymy się
- 19:09 Hop-hop
- 19:11 Afryka
- 19:13 Restauracja
- 19:16 Hiphopowy kaktus
- 19:19 Przygody kaczki
- 19:21 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 19:24 Margo i Felix
- 19:27 Brygada ogniowa
- 19:30 Afryka
- 19:32 ABC - duckBC
- 19:35 Fin i Fianna
- 19:38 Raul
- 19:41 Afryka
- 19:43 Historie Henryka
- 19:45 Hop-hop
- 19:47 Małe, ale pracowite
- 19:50 Hubbi i jego koledzy
- 19:52 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 19:55 Dźwięki wokół nas
- 19:57 Małe, ale pracowite
- 20:00 Drużyna lalek na ratunek
- 20:02 Toby McFly
- 20:05 Formy są twoje
- 20:07 Drużyna lalek na ratunek
- 20:09 Hop-hop
- 20:12 Formy są twoje
- 20:14 Afryka
- 20:17 Hiphopowy kaktus
- 20:20 Zabawa w chowanego
- 20:23 Drużyna lalek
- 20:26 Mimo i Bobo
- 20:29 Mały Didy
- 20:32 Pociąg
- 20:34 Brygada ogniowa
- 20:37 Kaczka i jej przyjaciele
- 20:40 Hiphopowy kaktus
- 20:43 Zoo
- 20:46 Monika i Rudi
- 20:50 Pociąg
- 20:53 Lola i Liczby
- 20:56 Kaczka i jej przyjaciele
- 20:58 Brygada ogniowa
- 21:00 Lola i Liczby
- 21:02 Kaczka i jej przyjaciele
- 21:04 Toobys
- 21:07 Mimo i Bobo
- 21:10 Elfy przyrody
- 21:11 Zabawa w chowanego
- 21:13 Wakacje
- 21:16 Kolorowe koło
- 21:18 Opowieści warzywne
- 21:20 Kolorowe koło
- 21:23 Wakacje
- 21:25 Kolorowe koło
- 21:28 Afryka
- 21:31 Restauracja
- 21:34 Toobys
- 21:37 Mimo i Bobo
- 21:39 Brygada ogniowa
- 21:41 Wakacje
- 21:44 Opowieści warzywne
- 21:47 Wakacje
- 21:49 Opowieści warzywne
- 21:52 Wakacje
- 21:54 Opowieści warzywne
- 21:56 Sztuka Leona
- 21:59 Mały Didy
- 22:01 Kaczka i Puszek
- 22:03 Toby McFly
- 22:06 Kaczka i jej przyjaciele
- 22:08 Przygody kaczki
- 22:10 Skoczkowie Planet
- 22:14 Pojazdy
- 22:16 Łazienka
- 22:20 Towarzysze zabawy
- 22:22 Łazienka
- 22:24 Świat elfów
- 22:27 Safari
- 22:30 Sippi Sappi
- 22:32 Pociąg
- 22:34 Zoo
- 22:37 Hiphopowy kaktus
- 22:40 Raul
- 22:43 Świat zwierząt
- 22:45 Puffy i Tubby
- 22:49 Posłuchaj tego
- 22:52 Teraz się bawimy
- 22:55 Świat zwierząt
- 22:58 Mimo i Bobo
- 23:00 Hubbi i jego koledzy
- 23:02 Uczymy się
- 23:05 Co rośnie na drzewie?
- 23:06 Słodki dom
- 23:08 Monika i Rudi
- 23:11 Mimo i Bobo
- 23:13 Co rośnie na drzewie?
- 23:14 Albert tłumaczy
- 23:19 Posłuchaj tego
- 23:22 Muzeum
- 23:25 Kolorowa magia
- 23:28 Grupy
- 23:30 Kącik naukowy
- 23:34 Wesoła łąka
- 23:37 Kolorowa Klara
- 23:39 Co rośnie na drzewie?
- 23:40 Kształcików
- 23:41 Sippi Sappi
- 23:44 DuckSchool
- 23:47 Muzeum
- 23:50 Panni i Fanni
- 23:52 Kolorowa magia
- 23:55 Kolorowe koło
- 23:58 Muzeum
- 00:02 Pory roku
- 01:07 Ulubione bajki
- 02:07 Uczymy się z ducktv
- 03:10 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 04:11 Pory roku
- 05:15 Uczymy się z ducktv
- 06:16 Ulubione bajki
- 07:20 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 08:21 Uczymy się z ducktv
- 10:25 Pory roku
- 11:28 Ulubione bajki
- 13:32 Uczymy się z ducktv
- 14:34 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 15:37 Pory roku
- 16:40 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 17:43 Uczymy się z ducktv
- 18:45 Bajki na dobranoc
- 19:44 Słodkie sny
- 20:47 Pory roku
- 21:50 Ulubione bajki
- 22:53 Uczymy się z ducktv
- 23:54 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 05:00 Z archiwum LaLiga
- 06:00 LaLiga Top Goals
- 07:05 LaLiga Team of the Season
- 07:45 Magazyn PGE Ekstraligi (10)
- 16:55 LaLiga Promoted Teams
- 22:00 Magazyn PGE Ekstraligi (10)
- 23:20 LaLiga Team of the Season
- 04:00 LaLiga Post-Season Show
- 05:00 LaLiga Top Scorer
- 05:30 LaLiga Best Goalkeeper
- 06:00 Z archiwum LaLiga (3)
- 07:00 Z archiwum LaLiga (4)
- 14:00 Full Impact Season Review
- 15:00 LaLiga Post-Season Show
- 22:00 Z archiwum LaLiga (1)
- 23:00 Z archiwum LaLiga (2)
- 01:00 World of X Games (11)
- 02:00 Pro Bull Riders 2016 (2)
- 03:00 Rumble & Hum (6)
- 04:00 Nomads Seeking Adventure (5)
- 04:30 Nomads Seeking Adventure (6)
- 05:00 Nitro Circus: Crazy Train (8)
- 06:00 Facing Waves (6)
- 06:30 Facing Waves (7)
- 07:00 Road To Nitro World Games (1)
- 08:00 Nomads Seeking Adventure (11)
- 08:30 Nomads Seeking Adventure (12)
- 09:00 Fighting Fit (4)
- 12:00 Beyond The Beaten Path (1)
- 13:00 X Games - Minneapolis (1)
- 14:00 Pro Bull Riders 2016 (11)
- 15:00 Pro Bull Riders 2016 (12)
- 16:00 WWE Raw (19)
- 19:00 WWE: NXT Heatwave (1)
- 22:00 WWE NXT (16)
- 23:00 EFC (2)
- 04:00 Remont na 5+ (3)
- 04:30 Remont na 5+ (4)
- 05:00 Remont na 5+ (5)
- 05:30 Remont na 5+ (6)
- 06:00 77 TV 2 (Katastrofy lotnicze, część 1)
- 07:00 77 TV 2 (Katastrofy lotnicze, część 2)
- 08:00 Zakręcone stworzonka z internetu (8)
- 08:30 Trucker Club (185)
- 09:05 Celnicy 2 (8)
- 09:35 Celnicy 2 (9)
- 10:05 Celnicy 2 (10)
- 10:35 Celnicy 3 (1)
- 11:05 Niezwykłe pomysły 17 (11)
- 11:35 Niezwykłe pomysły 17 (Innovation Nation)
- 14:00 Remont na 5+ (7)
- 14:25 Remont na 5+ (8)
- 14:50 Remont na 5+ (1)
- 15:15 Remont na 5+ (2)
- 15:40 Remont na 5+ (3)
- 16:00 Celnicy 3 (2)
- 16:30 Celnicy 3 (3)
- 17:00 Celnicy 3 (4)
- 17:35 Celnicy 3 (5)
- 20:05 Demolka: Nowa Zelandia (9)
- 20:35 Demolka: Nowa Zelandia (10)
- 21:05 Demolka: Nowa Zelandia (1)
- 21:30 Demolka: Nowa Zelandia (2)
- 00:05 Who Wants to Be a Millionaire z Jeremym Clarksonem 3 (2)
- 01:15 Najsłabsze ogniwo (1)
- 02:15 Warsztat Hammonda 3 (6)
- 03:00 Top Gear 13 (2)
- 03:55 Top Gear 21 (4)
- 08:25 Warsztat Hammonda 3 (7)
- 09:25 Top Gear 13 (3)
- 10:25 Top Gear 31 (1)
- 11:40 Król zdrajca: Edward VIII
- 12:40 Top Gear 21 (4)
- 13:55 Najsłabsze ogniwo (1)
- 16:15 Alfabet Top Gear (1)
- 17:30 Top Gear 13 (3)
- 18:30 Najsłabsze ogniwo (1)
- 19:30 Top Gear 21 (5)
- 20:50 Alfabet Top Gear (2)
- 00:35 Dzika kuchnia (1)
- 01:10 Dzika kuchnia (2)
- 01:40 Dzika kuchnia (3)
- 02:10 Dzika kuchnia (4)
- 02:45 Dzika kuchnia (5)
- 03:15 Dzika kuchnia (7)
- 03:55 Dzika kuchnia (1)
- 04:25 Dzika kuchnia (2)
- 04:55 Dzika kuchnia (3)
- 05:25 Dzika kuchnia (4)
- 05:30 Dzika kuchnia (4)
- 06:00 Remont na 5+ (6)
- 06:25 Remont na 5+ (7)
- 06:50 Remont na 5+ (8)
- 07:10 Remont na 5+ (1)
- 07:35 Remont na 5+ (2)
- 08:00 Dzika kuchnia (8)
- 08:30 Dzika kuchnia (9)
- 09:00 Dzika kuchnia (10)
- 09:30 Dzika kuchnia (1)
- 10:05 Przepis na remont 2 (10)
- 10:30 Przepis na remont 2 (11)
- 11:00 Przepis na remont 2 (12)
- 11:25 Przepis na remont 2 (13)
- 11:55 Przepis na remont 2 (14)
- 15:00 Przepis na remont 2 (14)
- 15:30 Przepis na remont 2 (15)
- 15:55 Przepis na remont 2 (16)
- 16:25 Przepis na remont 2 (17)
- 16:50 Przepis na remont 2 (18)
- 17:15 Domy marzeń - nad morzem 7 (17)
- 04:20 Zdrowie w Twoich rękach (Tętniaki aorty brzusznej)
- 04:40 Czy wiesz, co jesz? (Kraj pochodzenia)
- 05:10 Potęga zdrowia 3 (Kardiologia kobiety)
- 05:45 Szlachetne zdrowie (Miastenia)
- 06:00 Operacja zdrowie 3 (Wady postawy u dzieci)
- 06:35 Zapytaj lekarza 3 (4)
- 07:10 Zdrowie w Twoich rękach (Substancje psychoaktywne - dopalacze)
- 07:30 Szlachetne zdrowie (Operacje zaćmy w czasie epidemii)
- 07:50 Potęga zdrowia 4 (Cukrzyca)
- 10:40 Ciąża i poród. Cała prawda (10)
- 11:15 Poród co minutę (10)
- 18:20 Happy i Zen (10)
- 19:00 Moje życie XXL (10)
- 20:00 Nocna zmiana 2 (2)
- 20:55 Żyj jak Laila (11)
- 21:35 Chwile traumy (1)
- 22:55 Dr Miami (3)
- 23:25 Dr Miami (4)
- 23:55 Dziecięcy oddział ratunkowy (2)
- 00:15 Family Guy: Głowa rodziny 20 (Legendy rocka)
- 00:45 Family Guy: Głowa rodziny 20 (Musi kochać psy)
- 01:15 Family Guy: Głowa rodziny 20 (Głowa rodziny w latach 80.)
- 01:45 Bajer z Bel-Air (Błędnie rozpoznani)
- 02:15 Bajer z Bel-Air (Stowarzyszenie Umarłych Poetów)
- 02:45 Bajer z Bel-Air (Bajeranckie Halloween: część pierwsza)
- 03:15 Wszyscy kochają Raymonda 9 (Tajemnice Pat)
- 03:45 Wszyscy kochają Raymonda 9 (Finał)
- 22:00 Ja, ty i on
- 00:20 Obywatel Piszczyk
- 02:35 Hiacynt
- 04:50 Tylko do świtu
- 05:30 Fools Gold
- 06:00 Polowanie na Hitlera (5)
- 06:45 Polowanie na Hitlera (6)
- 07:35 Smaki Dubaju (2)
- 08:10 Kabaretowy rejs (126)
- 09:05 Kabaretowy rejs (146)
- 10:05 Kabaretowy rejs (147)
- 11:15 Konopielka
- 13:00 Perła w koronie
- 15:35 Cudowne miejsce
- 17:30 Noce i dnie (Miłość)
- 20:00 Moja krew
- 22:00 Mała Moskwa
- 02:05 Śmierć jeździ konno
- 04:20 Zakręcone stworzonka z internetu (9)
- 04:55 77 TV 2 (Fascynujące rekordy świata. Część 1)
- 06:00 Zameldowani (7)
- 06:30 Zameldowani (8)
- 07:00 Zameldowani (9)
- 07:30 Zameldowani (10)
- 08:00 Zameldowani (11)
- 08:25 Zameldowani (12)
- 08:55 Zameldowani (13)
- 09:25 Zameldowani 2 (1)
- 09:55 Zakręcone stworzonka z internetu (3)
- 10:20 Bonanza (25)
- 11:25 Bonanza (26)
- 16:45 Bonanza (29)
- 17:50 III Rzesza (Naziści kontratakują)
- 22:10 Wściekła pięść
- 00:10 Jak najdalej stąd
- 02:10 Milioner
- 04:15 Bulionerzy (Elita)
- 04:55 Bulionerzy (Kosmos)
- 05:25 Bulionerzy (Dzień zapłaty)
- 06:00 Scena śmiechu (70)
- 06:45 Matki, żony i kochanki (10)
- 07:45 Matki, żony i kochanki (11)
- 08:55 Kojak (W pojedynkę)
- 16:00 Kojak (Gliniarz w potrzasku)
- 17:00 Kojak (Biała śmierć)
- 00:00 Trzy siostry (223)
- 01:00 Dzika miłość (103)
- 02:00 Teresa (19)
- 03:00 Okrutne miasto (43)
- 04:00 Przypieczętowany los (95)
- 05:00 Słodycz kłamstwa (95)
- 06:00 Niezwyciężona miłość (39)
- 07:00 Trzy siostry (223)
- 08:00 Dzika miłość (103)
- 09:00 Teresa (19)
- 10:00 Okrutne miasto (43)
- 11:00 Przypieczętowany los (95)
- 12:00 Słodycz kłamstwa (95)
- 13:00 Dzika miłość (103)
- 14:00 Trzy siostry (223)
- 15:00 Niezwyciężona miłość (39)
- 16:00 Niezwyciężona miłość (40)
- 17:00 Trzy siostry (224)
- 18:00 Dzika miłość (104)
- 19:00 Teresa (20)
- 20:00 Okrutne miasto (44)
- 21:00 Przypieczętowany los (96)
- 22:00 Sploty nienawiści (1)
- 23:00 Niezwyciężona miłość (40)
- 01:00 Znaki (1)
- 02:00 Pod jednym dachem z mordercą 4 (1)
- 03:00 Pod jednym dachem z mordercą 4 (2)
- 04:00 Znaki (1)
- 05:00 Znaki 2 (5)
- 06:00 Totalcar 7 (6)
- 06:30 Prezentuj broń! (36)
- 07:35 Kafejka za rogiem 4 (22)
- 08:50 Kafejka za rogiem 4 (23)
- 09:55 Najdroższy rejs świata (1)
- 12:50 Gdzie powiem "tak"? 3 (5)
- 13:20 Gdzie powiem "tak"? 3 (6)
- 13:50 Najdroższy rejs świata (1)
- 22:00 Pod jednym dachem z mordercą 4 (3)
- 22:55 Pod jednym dachem z mordercą 4 (4)
- 23:55 Znaki (1)
- 01:30 Prezentuj broń! (46)
- 02:40 Prezentuj broń! (47)
- 03:45 Prezentuj broń! (48)
- 04:50 Prezentuj broń! (49)
- 05:40 Blok promocyjny AXN Black
- 06:00 Zagadki z przeszłości 2 (4)
- 06:55 Xena: Wojownicza księżniczka 2 (2)
- 07:55 Słoneczny patrol 8 (15)
- 08:55 Drużyna A 2 (1)
- 09:55 Zagadki z przeszłości 2 (4)
- 10:55 Xena: Wojownicza księżniczka 2 (2)
- 11:55 Drużyna A 2 (1)
- 14:55 Drużyna A 2 (2)
- 20:00 Nielegalni (9)
- 21:00 Nielegalni (10-ost.)
- 00:05 Winnice miłości 2 (77)
- 01:10 Prezentuj broń! (59)
- 02:25 Prezentuj broń! (60)
- 03:40 Prezentuj broń! (1)
- 04:45 Prezentuj broń! (2)
- 05:35 Blok promocyjny AXN White
- 06:10 Winnice miłości 2 (77)
- 07:25 Candice Renoir 9 (7)
- 08:35 Candice Renoir 9 (8)
- 09:40 Domek na prerii 7 (19)
- 10:45 Domek na prerii 7 (20)
- 11:50 Cztery siostry (34)
- 13:10 Winnice miłości 2 (77)
- 14:20 Candice Renoir 9 (9)
- 15:25 Candice Renoir 9 (10-ost.)
- 16:35 Domek na prerii 7 (21)
- 17:40 Domek na prerii 7 (22)
- 21:00 Carter 2 (7)
- 21:55 Carter 2 (8)
- 22:50 Cztery siostry (35)
- 04:05 Bonanza (Zaloty)
- 05:15 Zakończenie programu
- 05:30 Cimarron Strip (Pole walki)
- 06:55 Na skrzydłach orłów
- 08:55 Tajna agentka
- 10:50 Poirot (Przyjdź i zgiń)
- 12:50 Wysoka fala
- 15:15 Niezawodny plan
- 17:30 Intruz
- 22:10 Ludzie honoru
- 00:35 Zakończenie programu
- 04:25 Jack Hunter i grobowiec Akenatena
- 06:20 Stracone marzenia
- 11:15 Asterix na olimpiadzie
- 13:10 Misjonarze - krawaciarze
- 14:45 Romans (jak) z powieści
- 16:15 Delikatność
- 18:00 Wszystkie drogi prowadzą do Rzymu
- 19:30 Powrót do domu
- 21:00 Ekstrakt
- 22:30 Petunia
- 01:35 Billiard Babes 2
- 02:35 Krzyk 4
- 04:25 Zakończenie programu
- 05:50 Piraci ze słonego jeziora
- 07:15 Trzy kule
- 08:45 Król wojowników
- 10:15 Wyspa piratów
- 11:45 Tajemnica pieczęci smoka
- 13:45 Wrobieni
- 15:15 Kung-fu joga
- 17:00 Czarny motyl
- 18:30 Na ratunek
- 20:00 Pierwszy strzał
- 21:40 Joker
- 23:10 I zapadła ciemność
- 00:50 Intruz
- 02:10 Frieda
- 03:45 Wszystkie kwiaty w czasie
- 04:00 Południowiec
- 05:28 Zakończenie programu
- 06:00 Zdjęcie
- 06:10 Dryfowanie
- 06:25 Awaria
- 07:40 Sztama
- 07:50 Aun: początek i koniec wszech rzeczy
- 09:25 Zmierzch nad Tokio
- 13:10 Naginając zasady
- 14:45 Ekspres na Broadway
- 16:00 Nielegalne szwalnie
- 16:40 Champagne Safari
- 17:35 Poganiacze
- 22:25 Lokator
- 22:55 Namacalni
- 23:05 Duch ze Sierra de Cobre
- 01:50 Operacja Chromit - bitwa o Inczon
- 03:40 Słodka zemsta
- 05:05 Zakończenie programu
- 06:35 Książę i ja
- 08:25 Chłopak dla szefowej
- 09:50 To nie ze mną (10)
- 10:15 Che. Rewolucja
- 14:25 Paryż 36
- 16:25 Wielki Mistrz
- 18:25 Pies prezydenta
- 20:00 Plan B 2 (3)
- 20:45 Terrorysta
- 22:30 To nie ze mną 2 (11)
- 23:00 Ściema po polsku
- 02:25 Wykonać wyrok
- 04:40 Brzdąc
- 05:50 Ale lapsus (2)
- 06:00 ShowBiznes po godzinach (Monika Richardson)
- 06:20 Klik News (47)
- 06:30 Skąd ja Cię znam? (Ariana Grande)
- 06:40 Superstars (Leonardo DiCaprio, George Clooney, Robert Redford, Penelope Cruz, Renée Zellweger)
- 07:10 FilmoNewsy (39)
- 07:30 Klik News (48)
- 07:35 Gość Red Carpet TV (17)
- 08:00 Między gwiazdami (Barbara Kurdej-Szatan - extra!)
- 08:20 Superstars (Basil Rathbone, Bob Dylan, Mel Brooks, John Lennon, Andrew Lloyd Webber)
- 08:50 Dziesięć najlepszych (Legendy kina bez Oscara)
- 09:05 Warsztat filmowy (50)
- 09:25 Willy agent (6)
- 09:40 Ale lapsus (2)
- 09:45 Klik News (8)
- 09:55 Klik News (29)
- 10:05 Ikony - 10 min. (Leonardo Di Caprio)
- 10:15 Burza (79)
- 11:05 Klik News (46)
- 11:10 Najpiękniejsza brzydula (80)
- 16:15 Klik News (46)
- 16:25 Klik News (47)
- 16:30 Klik News (48)
- 16:40 The Queen of Flow 2 (43)
- 17:30 Najpiękniejsza brzydula (74)
- 20:10 Moda na sukces 34 (8585)
- 20:45 Moda na sukces 34 (8586)
- 21:15 Mistrz kierownicy ucieka
- 23:00 Ostatni seans filmowy
- 08:30 Ty tam jesteś - Pearl Harbor
- 09:00 Olimpiada, część 2
- 18:25 Triumf miłości (91)
- 19:25 The Queen of Flow 2 (9)
- 20:20 Moda na sukces 34 (8289)
- 20:50 Moda na sukces 34 (8290)
- 21:25 Bullitt
- 23:35 Cheerleaderki
- 01:05 Pasmo ciekawostek
- 04:55 Program kulinarny
- 05:25 Propozycje do "Szlagierowej listy"
- 06:00 Telesprzedaż
- 10:00 Przegląd prasy
- 10:03 Aktywny senior
- 10:15 Pasmo ciekawostek
- 10:50 Schlesien Journal
- 11:10 Spotkanie z balladą
- 12:35 Spotkanie z balladą
- 13:50 Koncert w TVS
- 15:55 Przegląd prasy
- 16:00 Silesia flesz; Pogoda
- 16:15 Przy muzyce po Śląsku
- 16:40 Przy muzyce po Śląsku
- 17:00 Przy muzyce po Śląsku
- 17:25 Dzieje się
- 17:45 Silesia flesz; Pogoda
- 18:05 Przy muzyce po Śląsku
- 19:00 Koncert życzeń
- 20:00 Koncert w TVS
- 21:20 Muzyczna chata
- 23:00 Silesia flesz; Pogoda
- 23:15 Muzyczna chata
- 00:10 Hip Show
- 00:30 Hip Show
- 00:50 Hip Show
- 01:10 Sporty walki: Bangkok Fight Night
- 03:10 Sporty walki: RXF - Real Xtreme Fighting 19.11.2018
- 00:30 Pierwiastki wokół nas (7)
- 01:00 Podróż przez historię (23)
- 01:30 Podróż przez historię (24)
- 02:00 Ruchome obrazki
- 03:00 Aleksander Macedoński Wielki
- 08:00 Nurkujący z krokodylami
- 09:00 Łowca nasion
- 12:20 Szkoła łapania dzikich zwierząt (2)
- 12:45 Szkoła łapania dzikich zwierząt (3)
- 13:10 Plagi (1)
- 14:00 Siła natury (1)
- 14:30 Siła natury (2)
- 15:00 Azory - wieloryby i ludzie
- 18:00 Z dala od miasta (1)
- 18:30 Z dala od miasta (2)
- 19:00 Wyprawa do Afryki (1)
- 19:30 Wyprawa do Afryki (2)
- 20:00 Florencki krwawy futbol
- 21:00 Kreatywni zabójcy (3)
- 22:00 Efekt technologii (1)
- 22:30 Efekt technologii (2)
- 23:00 Ratujmy bucardo
- 00:00 Stream Nation (Blair Witch, część 7)
- 00:40 Stream Nation (Cyberpunk 2077: Widmo Wolności, część 8)
- 01:15 VR Day (6)
- 01:25 Stream Nation (Watch Dogs: Legion, część 8)
- 02:05 Stream Nation (Wiedźmin 3: Dziki Gon, część 51)
- 02:35 Stream Nation (Wiedźmin 3: Dziki Gon, część 52)
- 03:10 Stream Nation (The Last of Us Part 2, część 3)
- 03:50 Robot Wars 3 (3)
- 00:00 Śpiewaj z Nami!
- 03:00 Młoda Polska
- 05:00 Śpiewaj z Nami!
- 06:00 Śpiewaj z rana!
- 08:00 Kultowe przeboje
- 10:00 Młoda Polska
- 11:00 Nastrojowe
- 13:00 Kochamy Lata 90!
- 13:30 Kochamy Lata 80!
- 14:00 Śpiewaj z Nami!
- 15:00 Młoda Polska
- 16:00 TOP Przeboje Roku
- 16:30 To Był Hit!
- 17:00 33 Największe Szlagiery
- 20:00 Kultowe przeboje
- 21:00 Top 30
- 06:00 Ultra poranek
- 07:30 Kuchnia na dziko
- 07:45 Kuchnia na dziko
- 08:00 Dziesięć największych skarbów
- 08:55 Dziesięć największych skarbów
- 09:50 Życie w oceanie
- 10:55 Prawdziwe potwory z oceanów
- 11:50 Ultra muzyka
- 18:05 Ultra hity
- 19:55 Narodziny Ziemii
- 20:35 Biały żywioł
- 22:10 Ultra hity
- 23:05 Polska w 4K
- 06:00 Nuta Gold karaoke
- 08:00 Przeboje na dzień dobry
- 11:00 To był rok
- 12:00 Hity 80
- 14:00 Hity 90
- 16:00 To był rok
- 17:00 Hity eurodance
- 20:00 Gold impreza
- 06:00 Same hity!
- 10:00 Dzienna dawka rapu
- 16:00 Same hity!
- 17:00 Wydział newsów
- 17:15 Same hity!
- 18:00 Klasyka gatunku
- 20:00 Dzienna dawka rapu
- 22:00 1 na 1
- 22:15 Dzienna dawka rapu
- 23:00 Bez cenzury
- 00:00 Dobra-noc
- 06:00 Budzik
- 09:00 Hitmix
- 11:00 Odlatowe hity
- 15:00 Polish muzykę
- 16:00 Odlatowe hity
- 19:00 Top Dance Chart
- 20:00 Odlatowe hity
- 21:00 Kapsuła czasu
- 00:00 Best Hits
- 01:00 Best Polish
- 07:00 Best 00's
- 11:00 Best 90's
- 12:00 Best Ballads
- 13:00 Best 80's
- 16:00 Best 80's
- 20:00 Best Euro Disco
- 22:00 Best Eurodance
- 06:00 Power karaoke
- 07:00 Słoneczny Power wake up!
- 09:00 Top Power 15 !
- 10:00 100% Power Dance
- 15:00 Power Classic
- 16:00 Power mix
- 17:00 Top Power 15 !
- 18:00 Classic Euro i Disco Dance
- 19:00 Power mix
- 22:30 Power karaoke
- 06:00 Śpiewaj z NUTA.TV!
- 08:00 Poranna nakrętka
- 11:00 Hit NUTA
- 13:00 Hit NUTA
- 15:00 Best of 2000+
- 18:00 Hit NUTA
- 20:00 Imprezowa NUTA
- 00:00 Feature film
- 01:50 English up (30)
- 02:00 Feature film
- 03:35 Easy talk (24)
- 03:40 Here and there (19)
- 03:50 Here and there (20)
- 04:00 English united (9)
- 04:10 3ways2 (12)
- 04:20 English in focus (48)
- 04:30 English 911 2 (132)
- 04:35 English 911 2 (133)
- 04:40 English 911 2 (134)
- 05:00 Art land (9)
- 05:05 Art land (10)
- 05:10 Crafty hands 2 (5)
- 05:20 Okey-dokey (5)
- 05:30 Once upon a time (5)
- 05:40 Words to grow (9)
- 05:45 Words to grow (10)
- 05:50 English playtime (3)
- 06:00 Magic science (9)
- 06:15 Yummy for mummy (13)
- 06:25 Yummy for mummy (14)
- 06:35 Kids in action (41)
- 06:40 Kids in action (42)
- 06:45 Alfred & wilfred (8)
- 07:00 Simple phrases (7)
- 07:10 Life around (32)
- 07:20 Life around (33)
- 07:30 Jack of all trades (10)
- 07:40 Basic lexis (46)
- 07:45 Basic lexis (47)
- 07:50 Basic lexis (48)
- 08:00 Film set (1)
- 08:15 Here and there (77)
- 08:25 Here and there (78)
- 08:35 Study choice (5)
- 08:37 Study choice (6)
- 08:45 Euronews. futuris (8)
- 08:50 Euronews. futuris (9)
- 08:55 Euronews. futuris (10)
- 09:00 This day in history
- 09:10 Easy talk (20)
- 09:20 Let's talk (20)
- 09:35 What did they say (12)
- 09:40 What did they say (13)
- 09:45 What did they say (14)
- 09:50 What did they say (15)
- 10:00 The language of business (23)
- 10:15 The language of business (24)
- 10:30 Business words (23)
- 10:35 Business words (24)
- 10:40 3ways2 (24)
- 10:45 3ways2 (25)
- 10:50 Best of the best (29)
- 10:55 Best of the best (30)
- 11:00 Art land (9)
- 11:05 Art land (10)
- 11:10 Crafty hands 2 (5)
- 11:20 Okey-dokey (5)
- 11:30 Once upon a time (5)
- 11:40 Words to grow (9)
- 11:45 Words to grow (10)
- 11:50 English playtime (3)
- 12:00 Magic science (9)
- 12:15 Yummy for mummy (13)
- 12:25 Yummy for mummy (14)
- 12:35 Kids in action (41)
- 12:40 Kids in action (42)
- 12:45 Alfred & wilfred (8)
- 13:00 Film set (25)
- 13:15 Film set (26)
- 13:30 Film set (27)
- 13:40 Easy talk (25)
- 13:45 Euronews. futuris (41)
- 13:50 Euronews. futuris (42)
- 13:55 Euronews. futuris (43)
- 14:00 English united (10)
- 14:10 3ways2 (13)
- 14:20 English in focus (49)
- 14:30 English 911 2 (135)
- 14:35 English 911 2 (136)
- 14:40 English 911 2 (137)
- 15:00 This day in history
- 15:10 Gadget-x (6)
- 15:25 English 911 2 (28)
- 15:30 English 911 2 (29)
- 15:35 English 911 2 (32)
- 15:40 Evolution (6)
- 16:00 Grammar wise (1)
- 16:25 City grammar (1)
- 16:35 City grammar (4)
- 16:45 City grammar (5)
- 17:00 Feature film
- 19:10 Simple phrases (7)
- 19:20 Life around (32)
- 19:30 Life around (33)
- 19:40 Jack of all trades (10)
- 19:50 Basic lexis (46)
- 19:55 Basic lexis (47)
- 20:00 This day in history
- 20:10 Easy talk (20)
- 20:20 Let's talk (20)
- 20:35 What did they say (12)
- 20:40 What did they say (13)
- 20:45 What did they say (14)
- 20:50 What did they say (15)
- 21:00 Feature film
- 22:35 Film set (1)
- 22:50 Here and there (77)
- 23:00 This day in history
- 23:10 Gadget-x (6)
- 23:25 English 911 2 (28)
- 23:30 English 911 2 (29)
- 23:35 English 911 2 (32)
- 23:40 Evolution (6)
- 04:17 Волонтерка
- 04:21 Григорий Герман
- 04:59 Боевая подготовка
- 05:02 Ваши деньги
- 05:30 Антизомби
- 05:46 Путин - вожатый поезда в никуда
- 06:00 Наше время
- 06:31 Россия усиливает кампанию по дестабилизации союзников Украины
- 06:56 Несокрушимые аграрии Украины
- 07:00 FREEDOM
- 14:00 Антизомби
- 14:15 Гражданская оборона
- 14:32 Спортивные протезы для ветеранов
- 14:35 Днепр. Ликвидация последствий удара
- 14:40 Зачем Путин раскручивает тему переговоров
- 15:00 Наше время
- 15:31 FREEDOM
- 16:58 Специальный репортаж
- 17:30 FREEDOM
- 19:35 Все так однозначно
- 20:00 Наше время
- 20:30 FREEDOM
- 21:30 СБУ. Спецоперации победы. Крымский мост на бис
- 21:58 Гражданская оборона
- 10:00 НОВИНИ
- 10:10 Інформаційний марафон з Лесею Вакулюк та Андрієм Сайчуком
- 11:00 НОВИНИ
- 11:10 ПолітКлуб з Віталієм Портниковим
- 16:00 НОВИНИ
- 16:10 Інформаційний марафон з Мартою Оліярник та Антоном Борковським
- 17:00 НОВИНИ
- 17:10 Великий ефір Василя Зими
- 20:00 BBC News Украина
- 20:15 Вердикт з Сергієм Руденком
- 21:00 Футбольний формат
- 22:00 Свобода Live
- 23:00 Час-Time
- 23:30 Власні назви з Мирославою Барчук
- 00:00 Le journal
- 00:10 The Debate
- 00:53 Short Cuts
- 01:00 Le journal
- 01:15 Across Africa
- 01:30 Le journal
- 01:45 Arts24
- 02:00 Le journal
- 02:15 A PROPOS
- 02:30 Le journal
- 02:45 Eye on Africa
- 03:00 Le journal
- 03:10 The Debate
- 03:53 Short Cuts
- 04:00 Le journal
- 04:15 Talking Europe
- 04:30 Le journal
- 04:45 French Connections
- 04:51 The Observers
- 05:00 Le journal
- 05:15 Eye on Africa
- 05:30 Le journal
- 05:45 Arts24
- 06:00 Le journal
- 06:20 Focus
- 06:30 Le journal
- 06:45 Le journal
- 06:46 Focus
- 06:51 Sports
- 07:00 Le journal
- 07:19 In the Press
- 07:30 Le journal
- 08:00 Le journal
- 08:30 Le journal
- 09:00 Le journal
- 09:15 En tete a tete
- 09:30 Le journal
- 09:45 Focus
- 09:50 Sports
- 10:00 Le journal
- 10:15 Le journal
- 10:16 Across Africa
- 10:30 Le journal
- 10:45 Le journal
- 10:46 The Observers
- 10:52 Sports
- 11:00 Le journal
- 11:15 Le journal
- 11:16 French Connections
- 11:22 Fashion
- 11:30 Le journal
- 11:45 Le journal
- 11:46 France In Focus
- 12:00 Le journal
- 12:15 Le journal
- 12:16 Arts24
- 12:30 Le journal
- 12:45 Le journal
- 12:46 Focus
- 12:51 Sports
- 13:00 Le journal
- 13:15 Scoop
- 13:30 Le journal
- 13:45 Entre Nous
- 14:00 Le journal
- 14:15 Entre Nous
- 14:30 Le journal
- 14:50 Culture Critics
- 15:00 Le journal
- 15:15 Le journal
- 15:16 En tete a tete
- 15:30 Le journal
- 15:45 Access Asia
- 16:00 Le journal
- 16:15 Le journal
- 16:16 The 51 Percent
- 16:30 Le journal
- 16:45 Le journal
- 16:46 Arts24
- 17:00 Le journal
- 17:15 Reporters
- 17:30 Le journal
- 17:45 France In Focus
- 18:00 Le journal
- 18:20 Top Story
- 18:30 Le journal
- 18:50 Sports
- 19:00 Le journal
- 19:10 The World This Week
- 19:53 Short Cuts
- 20:00 Le journal
- 20:15 Le journal
- 20:16 People And Profit
- 20:30 Le journal
- 20:45 Le journal
- 20:46 Across Africa
- 21:00 Le journal
- 21:15 En tete a tete
- 21:30 Le journal
- 21:40 Eye on Africa
- 22:00 Le journal
- 22:15 The 51 Percent
- 22:30 Le journal
- 22:42 Eye on Africa
- 23:00 Le journal
- 23:15 Scoop
- 23:30 Le journal
- 23:45 Focus
- 23:50 Sports
- 00:00 Le journal
- 00:12 Le débat
- 00:55 L'instant mobile
- 01:00 Le journal
- 01:15 Le journal de l'Afrique
- 01:30 Le journal
- 01:45 A l'affiche
- 02:00 Le journal
- 02:15 Politique
- 02:55 L'instant mobile
- 03:00 Le journal
- 03:12 Le débat
- 03:55 L'instant mobile
- 04:00 Le journal
- 04:10 Reporters France 24
- 04:25 L'instant mobile
- 04:30 Le journal
- 04:40 Le Paris des arts
- 05:00 Le journal
- 05:15 Destination Paris
- 05:30 Le journal
- 05:45 Le journal de l'Afrique
- 06:00 Le journal
- 06:22 Sports
- 06:30 Le journal
- 07:00 Le journal
- 07:14 Le journal
- 07:16 Dans la presse
- 07:21 Reportages
- 07:30 Le journal
- 07:44 Le journal
- 07:45 Focus
- 07:51 Sports
- 08:00 Le journal
- 08:14 Le journal
- 08:16 L'invité du jour
- 08:21 Dans la presse
- 08:30 Le journal
- 08:44 Le journal
- 08:45 Focus
- 08:50 Sports
- 09:00 Le journal
- 09:14 Le journal
- 09:15 L'invité de l'économie
- 09:30 Le journal
- 09:44 Le journal
- 09:45 Plan B
- 09:51 Focus
- 10:00 Le journal
- 10:14 Le journal
- 10:15 C'est en France
- 10:30 Le journal
- 10:44 Le journal
- 10:45 Destination Paris
- 11:00 Le journal
- 11:14 Le journal
- 11:15 Pas2quartier
- 11:21 Dans les hebdos
- 11:30 Le journal
- 11:44 Le journal
- 11:45 En tete a tete
- 12:00 Le journal
- 12:14 Le journal
- 12:16 A l'affiche
- 12:30 Le journal
- 12:44 Le journal
- 12:45 Focus
- 12:50 Sports
- 13:00 Le journal
- 13:15 L'invité du jour
- 13:30 Le journal
- 13:50 Actuelles
- 14:00 Le journal
- 14:20 Science +
- 14:30 Le journal
- 14:45 Culture
- 14:51 Elément Terre
- 15:00 Le journal
- 15:14 Le journal
- 15:15 Dans les hebdos
- 15:22 Vous etes ici
- 15:30 Le journal
- 15:44 Le journal
- 15:45 Outre-mer
- 16:00 Le journal
- 16:14 Le journal
- 16:15 Actuelles
- 16:30 Le journal
- 16:44 Le journal
- 16:45 A l'affiche
- 17:00 Le journal
- 17:15 L'invité de l'économie
- 17:30 Le journal
- 17:43 Plan B
- 17:49 Focus
- 17:55 L'instant mobile
- 18:00 Le journal
- 18:14 Le journal
- 18:15 En tete a tete
- 18:30 Le journal
- 18:44 Le journal
- 18:45 Reporters France 24
- 19:00 Le journal
- 19:10 Une semaine dans le monde
- 19:55 L'instant mobile
- 20:00 Le journal
- 20:22 Sports
- 20:30 Le monde dans tous ses Etats
- 21:00 Le journal
- 21:15 Elément Terre
- 21:21 Info ou intox
- 21:30 Le journal
- 21:36 La question qui fâche
- 21:44 Le journal de l'Afrique
- 22:00 Le journal
- 22:15 Info ou intox
- 22:21 Sports
- 22:30 Le journal
- 22:44 Le journal de l'Afrique
- 23:00 Le journal
- 23:10 Le café des sports
- 00:20 Całkiem niezła historia (Wielka armia małych żołnierzy)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (284)
- 02:05 Dzikie pszczoły (29)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Pogoda
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1281)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Psy, koty i my...)
- 04:35 Prywatne życie zwierząt (Partner na wagę złota)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:15 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Pin do kultury
- 08:30 Panorama
- 08:42 Pogoda
- 08:43 Stulecie Winnych 4 (44)
- 09:28 W labiryncie (Pistolet)
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Przyrodnik na tropie (Szarytka morska)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Rok w ogrodzie extra
- 14:10 Dlaczego krowa...
- 14:30 Panorama
- 14:43 Pogoda
- 14:45 Forum "Panoramy"
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Życiowe wybory (Niewidzialna)
- 15:50 Przepis dnia (63)
- 16:00 Na sygnale (Rodzinka)
- 16:30 Panorama flesz
- 16:43 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Raport gospodarczy
- 17:30 Panorama flesz
- 17:35 Ludzie, statki i okręty
- 17:50 Z Polski do Polski. Ostatni
- 18:10 Pomorze na weekend (Wejherowo)
- 18:30 Panorama
- 18:55 Panorama sport
- 18:58 Pogoda
- 19:00 Forum "Panoramy"
- 19:15 Pensjonat nad rozlewiskiem (12)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Stulecie Winnych (5)
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Panorama
- 21:40 Panorama sport
- 21:42 Pogoda
- 21:44 Forum "Panoramy"
- 22:00 Przepis dnia (63)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (521)
- 23:40 Opole na bis (Premiery)
- 00:20 Całkiem niezła historia (Wielka armia małych żołnierzy)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (284)
- 02:05 Dzikie pszczoły (29)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Pogoda
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1281)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Psy, koty i my...)
- 04:35 Prywatne życie zwierząt (Partner na wagę złota)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:15 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Poczet wielkich hetmanów (Jerzy Sebastian Lubomirski)
- 08:20 Idzie weekend
- 08:25 U Pana Boga w ogródku (3/12)
- 09:10 Wschód
- 09:25 Przyroda - wędka - przygoda (Karpie z Wilkas)
- 09:50 Wokół nas
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Przyrodnik na tropie (Szarytka morska)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Rok w ogrodzie extra
- 14:10 Dlaczego krowa...
- 14:30 Ja cię uczyć każę
- 14:54 Idzie weekend
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Życiowe wybory (Niewidzialna)
- 15:50 Przepis dnia (63)
- 18:10 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (Wriezen - Siekierki)
- 18:22 Idzie weekend
- 18:28 Pogoda
- 18:30 Kronika
- 18:49 Pogoda
- 18:50 Wokół nas
- 18:59 Cisza nad rozlewiskiem (8/13)
- 19:44 Wschód
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Stulecie Winnych (5)
- 21:25 Program lokalny
- 21:28 Pogoda
- 21:30 Kronika
- 21:48 Pogoda
- 21:49 Rozmowa dnia
- 22:00 Przepis dnia (63)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (521)
- 23:40 Opole na bis (Premiery)
- 00:20 Całkiem niezła historia (Wielka armia małych żołnierzy)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (284)
- 02:05 Dzikie pszczoły (29)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Pogoda
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1281)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Psy, koty i my...)
- 04:35 Prywatne życie zwierząt (Partner na wagę złota)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:15 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Wędrówki starszaków
- 08:26 Sekrety świata (Wyspa Wielkanocna)
- 08:29 Prognoza pogody
- 08:30 Teleskop
- 08:36 Prognoza pogody
- 08:38 Przeboje Bogusława Kaczyńskiego (Podróże muzyczne. Wiedeń, część 1)
- 09:21 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Toruń)
- 09:29 Prognoza pogody
- 09:30 Teleskop
- 09:35 Prognoza pogody
- 09:36 Wiadomości sportowe
- 09:44 Gimnastyka dla każdego
- 09:54 Wielkopolska każdego dnia (12 lipca)
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Przyrodnik na tropie (Szarytka morska)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Rok w ogrodzie extra
- 14:10 Dlaczego krowa...
- 14:30 Teleskop
- 14:38 Prognoza pogody
- 14:39 Wielkopolska każdego dnia (12 lipca)
- 14:45 Dzielnice Poznania (Rataje, część 2)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Życiowe wybory (Niewidzialna)
- 15:50 Przepis dnia (63)
- 16:00 Na sygnale (Rodzinka)
- 16:30 Teleskop
- 16:38 Prognoza pogody
- 16:41 Prognoza pogody na lot. Prosto z Poznania
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Telekurier
- 17:23 Wielkopolska każdego dnia (12 lipca)
- 17:28 Prognoza pogody
- 17:30 Teleskop kulturalny
- 17:36 Prognoza pogody
- 17:40 Zwierzenia Golibrody
- 17:54 Ewa i jej goście (Paulina Wycichowska)
- 18:25 Prognoza pogody na lot. Prosto z Poznania
- 18:28 Prognoza pogody
- 18:30 Teleskop
- 18:47 Prognoza pogody
- 18:48 Wielkopolska każdego dnia (12 lipca)
- 18:54 Wielkopolski informator ekologiczny
- 19:08 Męska przygoda
- 19:33 Bez twarzy (Autofobia)
- 19:51 Wielkopolska każdego dnia (12 lipca)
- 19:56 Prognoza pogody na lot. Prosto z Poznania
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Stulecie Winnych (5)
- 21:25 Program lokalny
- 21:28 Prognoza pogody
- 21:29 Teleskop
- 21:43 Prognoza pogody
- 21:45 Wiadomości sportowe
- 21:52 Teleskop kulturalny
- 22:00 Przepis dnia (63)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (521)
- 23:40 Opole na bis (Premiery)
- 00:20 Całkiem niezła historia (Wielka armia małych żołnierzy)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (284)
- 02:05 Dzikie pszczoły (29)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Pogoda
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1281)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Psy, koty i my...)
- 04:35 Prywatne życie zwierząt (Partner na wagę złota)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:15 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Gość "Obiektywu"
- 08:19 Prywatne życie zwierząt 3 (Przez żołądek do serca)
- 08:44 Summa
- 09:33 Polskie dziedzictwo
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Przyrodnik na tropie (Szarytka morska)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Rok w ogrodzie extra
- 14:10 Dlaczego krowa...
- 14:30 Astronarium (Zasada antropiczna)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Życiowe wybory (Niewidzialna)
- 15:50 Przepis dnia (63)
- 16:00 Na sygnale (Rodzinka)
- 16:30 Obiektyw
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Dziś w Podlaskiem - Suwałki
- 17:05 Polskie dziedzictwo (5)
- 17:32 Korycińskie święto truskawki
- 17:44 Gawędy Kłosowskiego (Ryś)
- 17:59 Kreatywni po godzinach
- 18:06 Przystanek Kultura
- 18:23 Dziś w Podlaskiem - Suwałki
- 18:30 Obiektyw
- 18:53 Gość "Obiektywu"
- 19:03 Sport
- 19:07 Prognoza pogody
- 19:09 Summa
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Stulecie Winnych (5)
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Obiektyw
- 21:50 Dziś w Podlaskiem - Suwałki
- 21:55 Prognoza pogody
- 21:57 Sport
- 22:00 Przepis dnia (63)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (521)
- 23:40 Opole na bis (Premiery)
- 00:20 Całkiem niezła historia (Wielka armia małych żołnierzy)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (284)
- 02:05 Dzikie pszczoły (29)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Pogoda
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1281)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Psy, koty i my...)
- 04:35 Prywatne życie zwierząt (Partner na wagę złota)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:15 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Z historią na Ty
- 08:20 Trzcina, ryby i grzyby
- 08:40 Ogród i nie tylko
- 08:50 ABC zdrowia (Astma)
- 09:00 L jak las (3/24)
- 09:45 Głos dnia
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Przyrodnik na tropie (Szarytka morska)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Rok w ogrodzie extra
- 14:10 Dlaczego krowa...
- 14:30 Pogoda
- 14:35 Tajemniczy świat zwierząt
- 14:40 Co, gdzie, kiedy?
- 14:45 Głos dnia
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Życiowe wybory (Niewidzialna)
- 15:50 Przepis dnia (63)
- 16:00 Na sygnale (Rodzinka)
- 16:30 Głos regionu
- 16:43 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Tajemniczy świat zwierząt
- 17:10 Msza święta dla chorych
- 18:00 Dwory i dworki Lubelszczyzny (Dwór Kościuszków w Lublinie)
- 18:15 Ahora Espanol ((567) - Rozmowa Agaty i Oliwii na temat problemów Loreny)
- 18:30 Głos regionu
- 18:45 Pogoda z prezenterem
- 18:50 Głos dnia
- 19:00 Design i ty
- 19:15 Pełnia wiary
- 19:40 Prosto z lasu
- 19:54 Pogoda z prezenterem
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Stulecie Winnych (5)
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Głos regionu
- 21:44 Pogoda z prezenterem
- 21:49 Głos dnia
- 22:00 Przepis dnia (63)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (521)
- 23:40 Opole na bis (Premiery)
- 00:20 Całkiem niezła historia (Wielka armia małych żołnierzy)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (284)
- 02:05 Dzikie pszczoły (29)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Pogoda
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1281)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Psy, koty i my...)
- 04:35 Prywatne życie zwierząt (Partner na wagę złota)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:15 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Przyrodnik na tropie (Szarytka morska)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Rok w ogrodzie extra
- 14:10 Dlaczego krowa...
- 14:30 Zbliżenia
- 14:45 Małe miejscowości - wielcy ludzie (Grudziądzkie lata Wacława)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Życiowe wybory (Niewidzialna)
- 15:50 Przepis dnia (63)
- 16:00 Na sygnale (Rodzinka)
- 16:30 Zbliżenia
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Audycje komitetów wyborczych
- 17:15 W Borach i na Krajnie
- 17:30 Studio lato
- 18:23 Audycje komitetów wyborczych
- 18:30 Zbliżenia - wydanie główne
- 18:55 Pogoda
- 19:00 Astronarium (Sejsmologia planetarna)
- 19:25 Woda bydgoska
- 19:30 Las jaki jest (1/24)
- 19:45 Andrzej Szwalbe i jego dziedzictwo (Przenikliwy kolekcjoner)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Stulecie Winnych (5)
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Zbliżenia - wieczorne
- 21:45 Sport
- 21:50 Pogoda wieczorna
- 22:00 Przepis dnia (63)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (521)
- 23:40 Opole na bis (Premiery)
- 00:20 Całkiem niezła historia (Wielka armia małych żołnierzy)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (284)
- 02:05 Dzikie pszczoły (29)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Pogoda
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1281)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Psy, koty i my...)
- 04:35 Prywatne życie zwierząt (Partner na wagę złota)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:15 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Pamiętajcie o ogrodach
- 08:13 RODowity działkowiec
- 08:25 Całkiem niezła historia (Jesteśmy strasznie nakręcone)
- 08:38 Niezwykłe historie z pocztówek (Jerzy Łopatyński - niezwykły lekarz)
- 08:51 Astronarium (Polacy w misji JUICE)
- 09:15 Całkiem niezła historia (Tu się kręci!)
- 09:27 Twój punkt widzenia
- 09:31 Poranny gość Radia Zachód
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Przyrodnik na tropie (Szarytka morska)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Rok w ogrodzie extra
- 14:10 Dlaczego krowa...
- 14:30 Informacje lubuskie - flesz
- 14:35 Sport
- 14:39 Prognoza pogody
- 14:41 Całkiem niezła historia (Tu się kręci!)
- 14:53 Obalamy mity medyczne (6)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Życiowe wybory (Niewidzialna)
- 15:50 Przepis dnia (63)
- 16:00 Na sygnale (Rodzinka)
- 16:30 Informacje lubuskie
- 16:39 Sport
- 16:43 Prognoza pogody
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Piosenka u Ciebie
- 17:25 Twój punkt widzenia
- 17:29 Informacje lubuskie - flesz
- 17:33 Sport
- 17:39 Prognoza pogody
- 17:40 Sielskie życie
- 17:54 Tajemniczy świat zwierząt
- 18:02 Magazyn reporterski
- 18:17 Całkiem niezła historia (Jesteśmy strasznie nakręcone)
- 18:30 Informacje lubuskie
- 18:52 Sport
- 18:57 Prognoza pogody
- 19:01 Pamiętajcie o ogrodach
- 19:13 RODowity działkowiec
- 19:26 Twój punkt widzenia
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Stulecie Winnych (5)
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Informacje lubuskie - flesz
- 21:52 Sport
- 21:57 Prognoza pogody
- 22:00 Przepis dnia (63)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (521)
- 23:40 Opole na bis (Premiery)
- 00:20 Całkiem niezła historia (Wielka armia małych żołnierzy)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (284)
- 02:05 Dzikie pszczoły (29)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Pogoda
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1281)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Psy, koty i my...)
- 04:35 Prywatne życie zwierząt (Partner na wagę złota)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:15 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Przyrodnik na tropie (Szarytka morska)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Rok w ogrodzie extra
- 14:10 Dlaczego krowa...
- 14:30 Abecadło astronomii (Merkury i Wenus)
- 14:40 Świadkowie czasu (Kismet)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Życiowe wybory (Niewidzialna)
- 15:50 Przepis dnia (63)
- 16:00 Na sygnale (Rodzinka)
- 16:30 Dwory i dworki Lubelszczyzny (Dwór Tęczyńskich w Końskowoli)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Z wieszaka historii (Buntownik z ubioru)
- 17:25 Bezbłędnie (Małogoszcz)
- 17:30 Panorama lubelska - flesz
- 17:40 Prognoza pogody
- 17:45 Zobacz, co słychać
- 18:00 Ja po ciebie, synku, wrócę
- 18:10 Historie niezapisane (Cud Lubelski)
- 18:30 Panorama lubelska - wydanie główne
- 18:55 Prognoza pogody
- 19:00 Gość "Panoramy"
- 19:20 Języczek u wagi (Depluralizacja)
- 19:30 RoberTeka
- 19:45 Magazyn sportowy
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Stulecie Winnych (5)
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Panorama lubelska - wydanie wieczorne
- 21:55 Prognoza pogody
- 22:00 Przepis dnia (63)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (521)
- 23:40 Opole na bis (Premiery)
- 00:20 Całkiem niezła historia (Wielka armia małych żołnierzy)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (284)
- 02:05 Dzikie pszczoły (29)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Pogoda
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1281)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Psy, koty i my...)
- 04:35 Prywatne życie zwierząt (Partner na wagę złota)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:15 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Aktualności poranne
- 08:06 Studio lato
- 08:35 Stacja Rzeszów Główny
- 08:53 Z życia regionu (Muzeum Pożarnictwa)
- 08:58 Impresje (Tarnobrzeg)
- 09:00 Aktualności poranne
- 09:06 Nielegalne kościoły (Grzegorzówka)
- 09:31 Ocalałam z rzezi
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Przyrodnik na tropie (Szarytka morska)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Rok w ogrodzie extra
- 14:10 Dlaczego krowa...
- 14:30 Studio lato
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Życiowe wybory (Niewidzialna)
- 15:50 Przepis dnia (63)
- 16:00 Na sygnale (Rodzinka)
- 16:30 Aktualności - flesz
- 16:34 Pogoda
- 16:35 Odkrywanie Podkarpacia (Carpathia Wildlife)
- 16:41 Kalejdoskop filmowy
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:02 Kalejdoskop filmowy
- 17:10 Msza święta dla chorych
- 18:01 Studio lato
- 18:30 Aktualności
- 18:46 Pogoda
- 18:52 Kalejdoskop filmowy
- 19:00 Odkryj regiony
- 19:16 Z życia regionu (Największe na świecie)
- 19:30 Studio lato
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Stulecie Winnych (5)
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Aktualności
- 21:52 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia (63)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (521)
- 23:40 Opole na bis (Premiery)
- 00:20 Całkiem niezła historia (Wielka armia małych żołnierzy)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (284)
- 02:05 Dzikie pszczoły (29)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Pogoda
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1281)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Psy, koty i my...)
- 04:35 Prywatne życie zwierząt (Partner na wagę złota)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:15 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:01 Fakty o poranku
- 08:10 Pogoda
- 08:12 Fakty o poranku
- 08:40 Pogoda
- 08:42 Fakty o poranku
- 09:02 Strefa otwarta
- 09:27 Szlakiem drewnianych kościołów (Starygród)
- 09:41 Odra (Rowery wodne (Gorzów Wielkopolski))
- 09:52 Co na obiad? (Placuszki z cukinii)
- 09:57 Pogoda
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Przyrodnik na tropie (Szarytka morska)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Rok w ogrodzie extra
- 14:10 Dlaczego krowa...
- 14:31 Teraz wieś
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Życiowe wybory (Niewidzialna)
- 15:50 Przepis dnia (63)
- 18:24 Studio (Przerzeczyn-Zdrój)
- 18:30 Fakty - wydanie główne
- 18:52 Pogoda
- 18:55 Studio (Przerzeczyn-Zdrój)
- 19:02 Errata do biografii (Kazimierz Orłoś)
- 19:26 Odkryj regiony
- 19:43 Tajemnice, zamki i podziemia (Wielka wsypa)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Stulecie Winnych (5)
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Fakty - wydanie wieczorne
- 21:42 Pogoda
- 21:44 Dlaczego krowa... (Wielbłądy)
- 22:00 Przepis dnia (63)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (521)
- 23:40 Opole na bis (Premiery)
- 00:20 Całkiem niezła historia (Wielka armia małych żołnierzy)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (284)
- 02:05 Dzikie pszczoły (29)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Pogoda
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1281)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Psy, koty i my...)
- 04:35 Prywatne życie zwierząt (Partner na wagę złota)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:15 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Kronika (12)
- 08:15 Tematy dnia (11)
- 08:25 Pogoda (12)
- 08:27 Muzealne opowieści (109)
- 08:30 Zdrowie dla Ciebie (Porody w Małopolsce)
- 08:40 Kronika kulturalna
- 08:50 Pełnosprawni (558)
- 09:13 Kultura na Ludowo#wspieram (Twórcy ludowi na Łemkowszczyźnie)
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Przyrodnik na tropie (Szarytka morska)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Rok w ogrodzie extra
- 14:10 Dlaczego krowa...
- 14:30 Czas pogodnej jesieni. Magazyn nie tylko dla seniorów (90)
- 14:45 Kronika dnia (12)
- 14:56 Pogoda w regionie (12)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Życiowe wybory (Niewidzialna)
- 15:50 Przepis dnia (63)
- 16:00 Na sygnale (Rodzinka)
- 16:30 Kronika dnia (12)
- 16:41 Pogoda w regionie (12)
- 16:42 Nasz Kraków (Wawel)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Pogoda (12)
- 17:01 Raport pogodowy (12)
- 17:04 Dzieła, arcydzieła (Komisja Edukacji Narodowej)
- 17:10 Transmisja mszy świętej
- 18:00 Kronika kulturalna
- 18:10 Krakowskie impresje Stanisława Markowskiego (Senne Bronowice)
- 18:13 Zbieram, więc jestem. Kolekcje - zbiory - hobby (Kolekcja odbiorników radiowych i TV)
- 18:30 Kronika (12)
- 18:52 Tematy dnia (12)
- 19:03 Pogoda w regionie (12)
- 19:06 Kronika sportowa
- 19:09 Raport pogodowy (12)
- 19:11 Turystyczna jazda (Zabrze)
- 19:22 Etniczne klimaty (Wilamowianie)
- 19:46 Niecodziennik (Zbigniew Święch)
- 19:55 Pogoda w regionie (12)
- 19:57 Raport pogodowy (12)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Stulecie Winnych (5)
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kronika (12)
- 21:45 Tematy dnia
- 21:55 Pogoda (12)
- 21:56 Kronika sportowa
- 22:00 Przepis dnia (63)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (521)
- 23:40 Opole na bis (Premiery)
- 00:20 Całkiem niezła historia (Wielka armia małych żołnierzy)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (284)
- 02:05 Dzikie pszczoły (29)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Pogoda
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1281)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Psy, koty i my...)
- 04:35 Prywatne życie zwierząt (Partner na wagę złota)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:15 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Przyrodnik na tropie (Szarytka morska)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Rok w ogrodzie extra
- 14:10 Dlaczego krowa...
- 14:30 Kurier opolski
- 14:45 Polacy na ratunek Żydom (Rodzina Labrygów)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Życiowe wybory (Niewidzialna)
- 15:50 Przepis dnia (63)
- 18:00 Astronarium (Polacy w misji JUICE)
- 18:25 Sport opolski
- 18:30 Kurier opolski
- 18:52 Pogoda
- 18:55 Rozmowa dnia
- 19:10 Politechnika dziecięca (Wydział Elektrotechniki, Automatyki i Informatyki)
- 19:25 Pocztówki z Kielc (Kadzielnia)
- 19:30 Do przerwy 0:1 (Piłka)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Stulecie Winnych (5)
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier opolski
- 21:52 Sport opolski
- 21:57 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia (63)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (521)
- 23:40 Opole na bis (Premiery)
- 00:20 Całkiem niezła historia (Wielka armia małych żołnierzy)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (284)
- 02:05 Dzikie pszczoły (29)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Pogoda
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1281)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Psy, koty i my...)
- 04:35 Prywatne życie zwierząt (Partner na wagę złota)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:15 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Dobrego dnia z TVP 3 Kielce
- 09:00 Drzwi do kultury
- 09:20 Pogoda w regionie
- 09:22 Podróże z historią
- 09:50 Gość Informacji
- 09:58 Pogoda w regionie
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Przyrodnik na tropie (Szarytka morska)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Rok w ogrodzie extra
- 14:10 Dlaczego krowa...
- 14:30 Informacje
- 14:36 Dobrego dnia z TVP 3 Kielce
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Życiowe wybory (Niewidzialna)
- 15:50 Przepis dnia (63)
- 16:00 Na sygnale (Rodzinka)
- 16:30 Informacje
- 16:42 Pogoda w regionie
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Pogoda w regionie
- 17:01 Szlakiem drewnianych kaplic
- 17:10 Transmisja mszy świętej
- 18:00 Informator kulturalny
- 18:06 ABC zdrowia
- 18:15 Tu Kielce. Nowa Generacja
- 18:29 Informacje
- 18:51 Pogoda w regionie
- 18:52 Gość Informacji
- 19:00 Rola wsi
- 19:12 Wesołe lata Telewizji Kraków
- 19:42 Tu Kielce. Nowa Generacja
- 19:58 Pogoda w regionie
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Stulecie Winnych (5)
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Informacje
- 21:50 Pogoda w regionie
- 21:51 Gość Informacji
- 22:00 Przepis dnia (63)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (521)
- 23:40 Opole na bis (Premiery)
- 00:20 Całkiem niezła historia (Wielka armia małych żołnierzy)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (284)
- 02:05 Dzikie pszczoły (29)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Pogoda
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1281)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Psy, koty i my...)
- 04:35 Prywatne życie zwierząt (Partner na wagę złota)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:15 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Rzemieślnicy
- 08:55 Skarby Łodzi (10)
- 09:00 Rozmowa dnia
- 09:13 Rozsiewane wiatrem
- 09:54 Skarby Łodzi (21)
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Przyrodnik na tropie (Szarytka morska)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Rok w ogrodzie extra
- 14:10 Dlaczego krowa...
- 14:30 Portret z pamięci (Maciej Wojtyszko)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Życiowe wybory (Niewidzialna)
- 15:50 Przepis dnia (63)
- 16:00 Na sygnale (Rodzinka)
- 16:31 Tajemniczy świat zwierząt
- 16:39 Tajemniczy świat zwierząt
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Łódź światłoczuła
- 17:13 LOFT
- 17:34 Historie z pasją (3)
- 17:48 Historie z pasją (4)
- 18:01 W życiu jak w teatrze. W teatrze jak w życiu (4)
- 18:17 Kulturalnie po Łodzi i regionie
- 18:30 Łódzkie wiadomości dnia
- 18:51 Przed ligą
- 19:01 Pogoda
- 19:06 Rozmowa dnia
- 19:19 Zakręceni, wkręceni (9)
- 19:30 Skarby Łodzi (10)
- 19:35 Misja OGRÓD
- 19:48 Dni Opoczna 2024
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Stulecie Winnych (5)
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Łódzkie wiadomości dnia
- 21:50 Pogoda
- 21:54 Skarby Łodzi (29)
- 22:00 Przepis dnia (63)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (521)
- 23:40 Opole na bis (Premiery)
- 00:20 Całkiem niezła historia (Wielka armia małych żołnierzy)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (284)
- 02:05 Dzikie pszczoły (29)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Pogoda
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1281)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Psy, koty i my...)
- 04:35 Prywatne życie zwierząt (Partner na wagę złota)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:15 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Raz, dwa, trzy - lato!
- 08:45 Schlesien Journal
- 08:58 Piękne bo śląskie (Bytom 2)
- 09:00 Tamte lata, tamte dni (Sebastian Karpiel-Bułecka)
- 09:28 Piękne bo śląskie (Pszczyna)
- 09:30 Wiesz jak jest?
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Przyrodnik na tropie (Szarytka morska)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Rok w ogrodzie extra
- 14:10 Dlaczego krowa...
- 14:30 Aktualności - flesz
- 14:37 Pogoda
- 14:38 Sport - flesz
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Życiowe wybory (Niewidzialna)
- 15:50 Przepis dnia (63)
- 16:00 Na sygnale (Rodzinka)
- 16:30 Aktualności - flesz
- 16:37 Pogoda
- 16:39 Sport - flesz
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Ekoagent
- 17:25 Piękne bo śląskie (Chorzów Park)
- 17:30 Zdarzyło się (Do zadań specjalnych)
- 17:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 18:15 Wiesz jak jest?
- 18:30 Aktualności
- 18:52 Pogoda
- 18:56 Wieczorne wiadomości sportowe
- 19:07 Piękne bo śląskie (Pszczyna)
- 19:10 Raz, dwa, trzy - lato!
- 19:55 Pokój na poddaszu (Z Poddasza - ZOO - Ptaki wodne)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Stulecie Winnych (5)
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Aktualności
- 21:38 Pogoda
- 21:39 Wieczorne wiadomości sportowe
- 22:00 Przepis dnia (63)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (521)
- 23:40 Opole na bis (Premiery)
- 00:00 Słowo życia ((Mt 19, 27-29) Wy, którzy poszliście za Mną, stokroć tyle otrzymacie)
- 00:05 Świat w obrazach
- 00:10 Informacje dnia
- 00:30 Odpowiedzialni za Kościół (Wszystko zniosę w pokorze, część 2)
- 00:55 Poczet wielkich Polaków (Inż. Wiesław Wiatrak)
- 01:00 Anioł Pański
- 01:05 Ma się rozumieć (Rodzice chrzestni)
- 01:15 Rozmowy niedokończone (Medycyna nuklearna - diagnostyka i terapia)
- 02:25 Święty na każdy dzień (11 lipca, wspomnienie św. Benedykta z Nursji, patrona Europy)
- 02:30 Przyjaciele i bohaterowie (Słodka wolność)
- 03:00 Informacje dnia
- 03:20 Różaniec
- 03:50 Nie tylko Ulmowie (Rodzina Baranków z Siedlisk k. Miechowa)
- 04:00 Apel Jasnogórski
- 04:20 Informacje dnia
- 04:40 Polski punkt widzenia
- 05:00 Cioteczka
- 05:30 Ze szkolnej ławki (Zespół Szkół Sióstr Salezjanek w Ostrowie Wielkopolskim)
- 06:40 Pod Twoją obronę
- 07:45 Mateczniki Polskości (Muzeum Sprzętu Wojskowego w Mrągowie)
- 07:55 Poczet wielkich Polaków (Por. Mieczysław Kudelski "Wiktor")
- 08:00 Informacje dnia
- 08:15 Polski punkt widzenia
- 08:40 Słowo życia ((Mt 10, 16-23) Apostołowie będą prześladowani)
- 08:45 Edek - idol na dziś
- 09:10 Z wędką nad wodę w Polskę i świat (Działalność stowarzyszenia Stawy Cietrzewia z Warszawy)
- 09:35 Święty na każdy dzień (12 lipca, wspomnienie św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, biskupa i męczennika)
- 09:45 Jestem mamą (Bezpieczny wypoczynek)
- 18:00 Anioł Pański
- 18:05 Informacje dnia
- 18:15 Westerplatte młodych (Panie, ratuj!)
- 19:00 Warto zauważyć... w mijającym tygodniu
- 19:30 Brat Franciszek (Przebaczenie)
- 20:00 Informacje dnia
- 20:20 Różaniec
- 20:50 Nie tylko Ulmowie (Zofia Klemens, Katowice. Polacy ratujący Żydów)
- 21:00 Apel Jasnogórski
- 21:20 Informacje dnia
- 21:40 Polski punkt widzenia
- 01:30 Amerykański domek na plaży
- 03:15 Miłosny trójkąt (9)
- 03:50 Uśmiechnij się (11)
- 04:00 Miłe rozmowy
- 04:50 Miłe rozmowy
- 05:40 Nieźle kliknięci bez filtra (19)
- 06:00 SAF3 - Oddział ratunkowy (13)
- 06:55 SAF3 - Oddział ratunkowy (14)
- 07:55 Jeden plus Dziesięć (50)
- 08:35 Geronimo (54)
- 09:35 Moje trzy siostry (114)
- 10:35 Królowa szpady (16)
- 11:30 Uśmiechnij się 3 (5)
- 11:35 Królowa szpady (17)
- 12:30 Jeden plus Dziesięć (21)
- 13:05 Doktory 2 (18)
- 13:35 Namiętności (51)
- 14:15 Uśmiechnij się 3 (4)
- 14:20 Namiętności (52)
- 15:00 Klejnot TV
- 17:00 Gigi (Staruszka)
- 17:30 Gigi (Super strzał)
- 18:00 Klejnot TV
- 21:00 Zagadka tygodnia
- 21:40 Wesoły ambulans (18)
- 22:10 Uśmiechnij się (15)
- 22:20 Uśmiechnij się (20)
- 22:30 Uśmiechnij się 3 (5)
- 23:10 Miłe rozmowy (6)
- 23:35 Lekcje latania
- 04:00 Kobra - oddział specjalny (3)
- 05:00 Na osi (496)
- 05:40 Świat z powietrza (2)
- 06:00 Jurajscy wojownicy (Armagedon)
- 06:55 Droga wolna 2 (15)
- 07:15 Trucker Club (20)
- 07:45 Legendy sportu (Sebastian Świderski)
- 10:00 Remont na 5+ (5)
- 10:30 Wesoły ambulans 2 (10)
- 11:00 Legendy sportu (8)
- 11:40 To nie tak miało być (10)
- 12:15 SAF3 - Oddział ratunkowy (10)
- 13:10 Droga wolna 3 (22)
- 13:30 Klub Winx 4 (11)
- 16:00 Jurajscy wojownicy (Armagedon)
- 17:00 Rozbitkowie (2)
- 20:00 Jawajska gorączka
- 01:20 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 01:55 Zahrada je hra
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Hranice bez hranic (Broumovsko)
- 05:15 Etiketa (V kanceláři)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Třeboňsko)
- 06:30 Na cestě po Nigde
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Magnum (Černá orchidej)
- 09:50 Vichřice mezi životem a smrtí
- 10:45 Objektiv
- 11:15 Písničky z jednoho města
- 11:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 14:00 Rána pod pás
- 15:15 Poklad na Stříbrném jezeře
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:15 Doktor Martin 2 (10)
- 21:10 Všechnopárty
- 04:10 Před půlnocí
- 04:35 Hody z ptačí perspektivy
- 05:00 Tam a zpátky do Písečné
- 05:30 Toulky s Ladislavem Smoljakem
- 05:45 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 06:00 Šílený svět studené války (Paranoia)
- 06:50 Raport o Velké válce (Dva bratři proti Rakousku)
- 07:35 Hledám Dunaj
- 08:30 Divocí a unikátní
- 09:25 Bedekr (Lipsko)
- 09:50 Koně z náhorní planiny Giara, Sardínie
- 10:15 John Wycliffe: jitřenka reformace
- 11:35 Vzkaz Václava Cílka
- 11:50 Čína na jazyku II (2)
- 14:35 Rekordní tunely
- 15:30 Tajemství skrytá v písku (5)
- 20:00 Melodie podzemí
- 21:50 Nebuďte policajta
- 23:30 Bílý palác
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Události v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v letoviscích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 08:00 Panorama
- 08:35 BBV po 25 letech
- 08:45 MS ve vodním slalomu juniorů a U23 2024 (MSJ a U23 Slovensko)
- 09:20 Český orienťák
- 12:05 Panorama
- 12:25 Sportovní zprávy
- 12:55 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 13:25 Po trailech přes hory
- 13:45 Tour de France 2024 (Tour de France)
- 00:30 G. Verdi: Macbeth
- 03:20 Peter Mešo
- 03:35 Ladí neladí
- 04:30 Roztroušený Hnát
- 04:55 English is English
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Przerwa w transmisji 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Greenhorns
- 21:15 Stanislav Wabi Daněk
- 21:55 Mimořádný vlak Ladislava Vodičky
- 06:00 Kluci, pozor (Kluci, pozor na horách)
- 06:05 Jogínci
- 06:15 Když Bitz a Bob kutí
- 06:30 Bruno
- 06:40 Luo Bao Bei
- 06:50 Bing
- 07:00 Sovík zvaný Otík
- 07:10 Bo & To
- 07:15 Stateční zajíčci
- 07:20 Prasátko Peppa V
- 07:25 Pošťák Pat zvláštní zásilková služba
- 07:45 Ella, Oskar a Hú
- 07:55 Dynotrax
- 08:20 Tlapková patrola VIII
- 08:45 Méďové
- 08:50 Sportující zvířata
- 08:55 Kámoši hafíci (5)
- 09:20 Terčin zvířecí svět
- 09:35 Idefix a smečka Nepoddajných
- 09:45 Sardinka ve vesmíru
- 10:00 Operace Jauu!
- 10:30 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví
- 10:55 Vyber si svůj sport
- 11:00 Turbo R.A.Ke.Ta
- 11:20 DVA3
- 11:40 Zákony Mila Murphyho (1)
- 12:00 Kamarádi z koše
- 12:15 Byl jednou jeden život
- 12:40 Šmoulové
- 13:10 Bludiště
- 13:40 Superhrdinové
- 13:45 Městečko na moři
- 13:55 Kombajn je fajn
- 14:05 Stavitelé
- 14:35 Čarodějky školou povinné II (10)
- 15:05 Čvacht
- 15:15 Remy a Fů
- 15:25 Dodohando
- 15:30 Sovička Ollie
- 15:35 Hej, Hafí! III
- 15:45 Operace Jauu!
- 16:15 Sportující zvířata
- 16:20 Splat & Harry
- 16:30 Bruno
- 16:45 Luo Bao Bei
- 16:55 Bing
- 17:05 Sovík zvaný Otík
- 17:10 Bo & To
- 17:15 Drobečkové
- 17:25 Méďové
- 17:35 Vyber si svůj sport
- 17:40 Nefertine na Nilu
- 17:50 Jak vycvičit draky II
- 18:15 Fazolčina kavárna
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 Kokoškovi na cestách (Ledový tobogán)
- 18:55 Kámoši hafíci (6)
- 19:15 Zákony Mila Murphyho (2)
- 19:40 Sportující zvířata
- 19:45 Kočování za pohádkou (Co se zdálo romskému chlapci)
- 19:54 Przerwa w transmisji 19:54-06:00
Za gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PIN- 00:00 Program 00:00 - 02:00
- 02:00 Program 02:00 - 04:00
- 04:00 Program 04:00 - 06:00
- 06:00 Program 06:00 - 08:00
- 08:00 Program 08:00 - 10:00
- 10:00 Program 10:00 - 12:00
- 12:00 Program 12:00 - 14:00
- 14:00 Program 14:00 - 16:00
- 16:00 Program 16:00 - 18:00
- 18:00 Program 18:00 - 20:00
- 20:00 Program 20:00 - 22:00
- 22:00 Program 22:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Fakty po Faktach
- 00:40 Kropka nad i
- 01:00 Tak jest
- 02:00 Nowa Maja w ogrodzie
- 02:30 Szkło kontaktowe
- 03:25 Kropka nad i
- 03:50 Nowa Maja w ogrodzie
- 04:20 Tak jest
- 05:25 Fakty po Faktach
- 06:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 06:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 07:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 07:30 Jeden na jeden
- 10:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 10:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 10:55 Biznes
- 11:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 11:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 11:55 Biznes
- 14:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 14:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 14:55 Biznes
- 15:00 15 na żywo
- 16:00 Fakty po południu
- 18:00 Tak jest
- 19:15 Serwis informacyjny
- 19:25 Fakty po Faktach
- 20:00 Bez kitu
- 21:00 Polska i świat
- 22:00 Szkło kontaktowe
- 23:00 Dzień po dniu
- 23:40 Biznes
- 23:42 Strefa kibica - żużel
- 00:35 Fakty po Faktach
- 01:00 Kropka nad i
- 01:35 Tak jest
- 02:35 Nowa Maja w ogrodzie
- 03:00 Nowa Maja w ogrodzie
- 03:35 Tak jest
- 04:35 Fakty po Faktach
- 05:00 Kropka nad i
- 05:35 Fakty o świecie
- 06:00 Makłowicz w drodze
- 06:30 Nowa Maja w ogrodzie
- 07:00 Podziemne sekrety (Wulkan)
- 07:55 Szkło kontaktowe
- 09:00 Rozmowy dnia
- 09:45 Fakty o świecie
- 10:10 Kropka nad i
- 10:45 Tak jest
- 11:45 Byk i Niedźwiedź
- 12:15 Alarm dla Ziemi
- 12:50 Fakty po Faktach
- 13:15 Kropka nad i
- 13:45 Tak jest
- 14:45 Fakty o świecie
- 15:20 Kijek w kosmosie
- 16:00 Dzień na świecie
- 18:30 Fakty o świecie
- 19:00 Fakty
- 19:25 Fakty po Faktach
- 20:00 Fakty o świecie
- 21:00 Rozmowy dnia
- 21:50 24 godziny
- 22:55 Tak jest
- 23:55 Polska i świat
- 00:00 Blajer mówi: Biznes (1)
- 00:15 Dłuższa rozmowa
- 00:35 Biznes wieczorem
- 01:05 Blajer mówi: Biznes
- 01:20 Blajer mówi: Biznes
- 01:35 Blajer mówi: Biznes
- 01:50 Blajer mówi: Biznes
- 02:05 Blajer mówi: Biznes (1)
- 02:20 Biznes wieczorem
- 02:50 Zdaniem analityków
- 03:05 Biznes wieczorem
- 03:30 Nowy jedwabny szlak (3)
- 04:30 Biznes wieczorem
- 05:00 Biznesmania (32)
- 05:30 Biznes wieczorem
- 06:00 Zdaniem analityków
- 06:15 Blajer mówi: Biznes
- 06:30 Blajer mówi: Biznes
- 06:45 Blajer mówi: Biznes
- 07:00 Blajer mówi: Biznes
- 07:15 Blajer mówi: Biznes (1)
- 07:30 Dłuższa rozmowa
- 07:45 Zdaniem analityków
- 08:00 Biznes od rana
- 09:00 Poranek inwestora
- 10:00 Biznes od rana
- 11:00 Blajer mówi: Biznes
- 11:15 Blajer mówi: Biznes
- 11:30 Blajer mówi: Biznes
- 11:45 Blajer mówi: Biznes
- 12:00 Biznes w południe
- 13:00 Motozoom (112)
- 13:35 Biznes w południe
- 14:00 Biznes to ludzie (3)
- 14:30 Dobra franczyza 2 (25)
- 14:45 Pan i Pani Szaran 2 (32)
- 15:00 Po godzinach: Konie (5)
- 15:15 Dłuższa rozmowa
- 15:30 Biznes po południu
- 16:30 Koniec dnia
- 17:30 Świat do odczytu (33)
- 18:05 Koniec dnia
- 20:00 Biznes wieczorem
- 21:00 Blajer mówi: Biznes
- 21:15 Blajer mówi: Biznes
- 21:30 Blajer mówi: Biznes
- 21:45 Blajer mówi: Biznes
- 22:00 Blajer mówi: Biznes (1)
- 22:20 Biznes wieczorem
- 22:50 Zdaniem analityków
- 23:05 Blajer mówi: Biznes
- 23:20 Blajer mówi: Biznes
- 23:30 Blajer mówi: Biznes
- 23:45 Blajer mówi: Biznes
Za gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PIN- 01:40 Fuks
- 03:20 Gloria (6-ost.)
- 14:00 Złoty chłopak (216)
- 14:55 Jaka to melodia? (5179)
- 15:35 Gra słów. Krzyżówka (786)
- 16:05 Dziedzictwo (313)
- 16:50 Wielka wyprawa maluchów
- 17:00 Teleexpress
- 17:15 Pogoda
- 17:20 Jaka to melodia? (5295)
- 20:05 Pogoda
- 20:10 Sport
- 20:15 Reporterzy
- 20:35 Mecz - teleturniej piłkarski (4)
- 21:30 Gra na Maksa 3 (Dobre rady)
- 21:40 Kogel-mogel
- 23:35 Ukryta tożsamość
- 01:00 Morderstwa w Cotentin
- 02:45 Bella
- 11:15 Operacja zdrowie (Robotyka)
- 11:50 Barwy szczęścia (2984)
- 12:30 Koło fortuny (1572)
- 13:15 Akacjowa 38 (382)
- 16:00 Koło fortuny (1573)
- 16:35 Familiada (2961)
- 17:15 Zakazany owoc (499)
- 22:30 Panorama
- 23:10 Kino relaks: Okrucieństwo nie do przyjęcia
- 00:20 Całkiem niezła historia (Wielka armia małych żołnierzy)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (284)
- 02:05 Dzikie pszczoły (29)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Pogoda
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1281)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Psy, koty i my...)
- 04:35 Prywatne życie zwierząt (Partner na wagę złota)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:15 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Przyrodnik na tropie (Szarytka morska)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Rok w ogrodzie extra
- 14:10 Dlaczego krowa...
- 14:45 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 14:58 Pogoda
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Życiowe wybory (Niewidzialna)
- 15:50 Przepis dnia (63)
- 16:00 Na sygnale (Rodzinka)
- 16:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 16:42 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Rola życia (Hanna Nowosielska)
- 17:24 Igrzyska w regionach
- 17:47 Filmowe spotkania
- 18:01 Zawsze na temat
- 18:30 Telewizyjny Kurier Warszawski
- 18:49 Pogoda
- 18:50 Kurier Mazowiecki
- 19:06 Sport
- 19:10 Prosto z Mazowsza
- 19:33 Na wszelki WYPADEK! (Udar mózgu)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Stulecie Winnych (5)
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 21:48 Sport
- 21:54 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia (63)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (521)
- 23:40 Opole na bis (Premiery)
- 00:20 Całkiem niezła historia (Wielka armia małych żołnierzy)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (284)
- 02:05 Dzikie pszczoły (29)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Pogoda
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1281)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Psy, koty i my...)
- 04:35 Prywatne życie zwierząt (Partner na wagę złota)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:15 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Raz, dwa, trzy - lato!
- 08:45 Schlesien Journal
- 08:58 Piękne bo śląskie (Bytom 2)
- 09:00 Tamte lata, tamte dni (Sebastian Karpiel-Bułecka)
- 09:28 Piękne bo śląskie (Pszczyna)
- 09:30 Wiesz jak jest?
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Przyrodnik na tropie (Szarytka morska)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Rok w ogrodzie extra
- 14:10 Dlaczego krowa...
- 14:30 Aktualności - flesz
- 14:37 Pogoda
- 14:38 Sport - flesz
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Życiowe wybory (Niewidzialna)
- 15:50 Przepis dnia (63)
- 16:00 Na sygnale (Rodzinka)
- 16:30 Aktualności - flesz
- 16:37 Pogoda
- 16:39 Sport - flesz
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Ekoagent
- 17:25 Piękne bo śląskie (Chorzów Park)
- 17:30 Zdarzyło się (Do zadań specjalnych)
- 17:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 18:15 Wiesz jak jest?
- 18:30 Aktualności
- 18:52 Pogoda
- 18:56 Wieczorne wiadomości sportowe
- 19:07 Piękne bo śląskie (Pszczyna)
- 19:10 Raz, dwa, trzy - lato!
- 19:55 Pokój na poddaszu (Z Poddasza - ZOO - Ptaki wodne)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Stulecie Winnych (5)
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Aktualności
- 21:38 Pogoda
- 21:39 Wieczorne wiadomości sportowe
- 22:00 Przepis dnia (63)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (521)
- 23:40 Opole na bis (Premiery)
- 00:20 Całkiem niezła historia (Wielka armia małych żołnierzy)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (284)
- 02:05 Dzikie pszczoły (29)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Pogoda
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1281)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Psy, koty i my...)
- 04:35 Prywatne życie zwierząt (Partner na wagę złota)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:15 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Pin do kultury
- 08:30 Panorama
- 08:42 Pogoda
- 08:43 Stulecie Winnych 4 (44)
- 09:28 W labiryncie (Pistolet)
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Przyrodnik na tropie (Szarytka morska)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Rok w ogrodzie extra
- 14:10 Dlaczego krowa...
- 14:30 Panorama
- 14:43 Pogoda
- 14:45 Forum "Panoramy"
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Życiowe wybory (Niewidzialna)
- 15:50 Przepis dnia (63)
- 16:00 Na sygnale (Rodzinka)
- 16:30 Panorama flesz
- 16:43 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Raport gospodarczy
- 17:30 Panorama flesz
- 17:35 Ludzie, statki i okręty
- 17:50 Z Polski do Polski. Ostatni
- 18:10 Pomorze na weekend (Wejherowo)
- 18:30 Panorama
- 18:55 Panorama sport
- 18:58 Pogoda
- 19:00 Forum "Panoramy"
- 19:15 Pensjonat nad rozlewiskiem (12)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Stulecie Winnych (5)
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Panorama
- 21:40 Panorama sport
- 21:42 Pogoda
- 21:44 Forum "Panoramy"
- 22:00 Przepis dnia (63)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (521)
- 23:40 Opole na bis (Premiery)
- 00:20 Całkiem niezła historia (Wielka armia małych żołnierzy)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (284)
- 02:05 Dzikie pszczoły (29)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Pogoda
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1281)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Psy, koty i my...)
- 04:35 Prywatne życie zwierząt (Partner na wagę złota)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:15 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Poczet wielkich hetmanów (Jerzy Sebastian Lubomirski)
- 08:20 Idzie weekend
- 08:25 U Pana Boga w ogródku (3/12)
- 09:10 Wschód
- 09:25 Przyroda - wędka - przygoda (Karpie z Wilkas)
- 09:50 Wokół nas
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Przyrodnik na tropie (Szarytka morska)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Rok w ogrodzie extra
- 14:10 Dlaczego krowa...
- 14:30 Ja cię uczyć każę
- 14:54 Idzie weekend
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Życiowe wybory (Niewidzialna)
- 15:50 Przepis dnia (63)
- 18:10 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (Wriezen - Siekierki)
- 18:22 Idzie weekend
- 18:28 Pogoda
- 18:30 Kronika
- 18:49 Pogoda
- 18:50 Wokół nas
- 18:59 Cisza nad rozlewiskiem (8/13)
- 19:44 Wschód
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Stulecie Winnych (5)
- 21:25 Program lokalny
- 21:28 Pogoda
- 21:30 Kronika
- 21:48 Pogoda
- 21:49 Rozmowa dnia
- 22:00 Przepis dnia (63)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (521)
- 23:40 Opole na bis (Premiery)
- 00:20 Całkiem niezła historia (Wielka armia małych żołnierzy)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (284)
- 02:05 Dzikie pszczoły (29)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Pogoda
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1281)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Psy, koty i my...)
- 04:35 Prywatne życie zwierząt (Partner na wagę złota)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:15 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Wędrówki starszaków
- 08:26 Sekrety świata (Wyspa Wielkanocna)
- 08:29 Prognoza pogody
- 08:30 Teleskop
- 08:36 Prognoza pogody
- 08:38 Przeboje Bogusława Kaczyńskiego (Podróże muzyczne. Wiedeń, część 1)
- 09:21 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Toruń)
- 09:29 Prognoza pogody
- 09:30 Teleskop
- 09:35 Prognoza pogody
- 09:36 Wiadomości sportowe
- 09:44 Gimnastyka dla każdego
- 09:54 Wielkopolska każdego dnia (12 lipca)
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Przyrodnik na tropie (Szarytka morska)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Rok w ogrodzie extra
- 14:10 Dlaczego krowa...
- 14:30 Teleskop
- 14:38 Prognoza pogody
- 14:39 Wielkopolska każdego dnia (12 lipca)
- 14:45 Dzielnice Poznania (Rataje, część 2)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Życiowe wybory (Niewidzialna)
- 15:50 Przepis dnia (63)
- 16:00 Na sygnale (Rodzinka)
- 16:30 Teleskop
- 16:38 Prognoza pogody
- 16:41 Prognoza pogody na lot. Prosto z Poznania
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Telekurier
- 17:23 Wielkopolska każdego dnia (12 lipca)
- 17:28 Prognoza pogody
- 17:30 Teleskop kulturalny
- 17:36 Prognoza pogody
- 17:40 Zwierzenia Golibrody
- 17:54 Ewa i jej goście (Paulina Wycichowska)
- 18:25 Prognoza pogody na lot. Prosto z Poznania
- 18:28 Prognoza pogody
- 18:30 Teleskop
- 18:47 Prognoza pogody
- 18:48 Wielkopolska każdego dnia (12 lipca)
- 18:54 Wielkopolski informator ekologiczny
- 19:08 Męska przygoda
- 19:33 Bez twarzy (Autofobia)
- 19:51 Wielkopolska każdego dnia (12 lipca)
- 19:56 Prognoza pogody na lot. Prosto z Poznania
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Stulecie Winnych (5)
- 21:25 Program lokalny
- 21:28 Prognoza pogody
- 21:29 Teleskop
- 21:43 Prognoza pogody
- 21:45 Wiadomości sportowe
- 21:52 Teleskop kulturalny
- 22:00 Przepis dnia (63)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (521)
- 23:40 Opole na bis (Premiery)