Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 00:15 Czarodziejska cukiernia Alicji 2 (Impreza u Kiki/ Ptysiowy pałac)
- 00:40 Czarodziejska cukiernia Alicji 2 (Święto czerwonych i białych róż/ Orzechowa zamiana)
- 01:05 Czarodziejska cukiernia Alicji 2 (Czas stop!/ Drużyna A)
- 01:30 Spidey i superkumple (Obozowe zamieszanie / Wielkie obozowe szaleństwo!)
- 01:55 Spidey i superkumple 3 (Teraz mnie widać, a teraz nie / Oto Squirrel Girl)
- 02:20 Spidey i superkumple 3 (Auto-koszmar/ Sandman i żółwie)
- 02:45 Myszka Miki: Frajdomek (Kłopoty z trollem/ Kanionowa rozgrywka)
- 03:10 Myszka Miki: Frajdomek (Miki i kukurydza / Król Miki)
- 03:35 Myszka Miki: Frajdomek (Daisy i Goofy sprzątają!/ Kredkowy świat)
- 04:00 Eureka! (Robimy pluszaka / Od początku)
- 04:30 Eureka! (Wyżerka w Paleo / Hałasliwy wynalazek)
- 05:00 Eureka! (Potężna Pepper / Do czysta)
- 05:30 Myszka Miki: Frajdomek (Fantastyczna piątka (plus jeden)! / Miki spotyka Myszkę Rakietę!)
- 06:00 Myszka Miki: Frajdomek (Zaczarowany las!/ Dino-pieski)
- 06:30 Myszka Miki: Frajdomek (Kłopoty z trollem/ Kanionowa rozgrywka)
- 07:00 Blue 3 (111)
- 07:10 Blue 3 (112)
- 07:20 Blue 3 (113)
- 07:30 Blue 3 (124)
- 07:40 Blue 3 (125)
- 07:50 Blue 3 (126)
- 08:00 Blue 3 (127)
- 08:10 Blue 3 (128)
- 08:20 Blue 3 (Ziemia)
- 08:30 Disney Junior Ariel (4)
- 09:00 Pupstruction (Zbudowany do budowania / Pup De-Struction)
- 09:30 Superkoty (Cicha niespodzianka / Fafu Snafu)
- 00:15 Prawo Milo Murphy'ego 2 (Porwanie prawa Murphy'ego)
- 00:40 Wodogrzmoty Małe 2 (Bożek miłości)
- 01:05 Wodogrzmoty Małe 2 (31)
- 01:30 Wodogrzmoty Małe 2 (Nie ten za kogo się podaje)
- 01:55 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (12)
- 02:15 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (13)
- 02:35 Duch i nas dwóch (23)
- 03:00 Duch i nas dwóch (24)
- 03:25 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (15)
- 03:45 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (16)
- 04:05 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja (23)
- 04:30 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja (24)
- 04:50 Duch i nas dwóch (6)
- 05:15 Duch i nas dwóch (7)
- 05:35 Robale ziomale (11)
- 06:00 Taffy 2 (Wszędzie kokardy)
- 06:05 Taffy 2 (Smrodek)
- 06:10 Taffy 2 (Rodzinna fortuna)
- 06:25 Taffy 2 (Mistrzowie tenisa)
- 06:35 Taffy 2 (Wielkie porządki)
- 06:40 Taffy 2 (Wystarczy zagwizdać)
- 06:55 Herosi pół na pół (Królowie stołówki/ Moc ogórków)
- 07:25 Herosi pół na pół (Mo wszechmogący/ Stary, dobry Mo)
- 07:50 Niesamowity Żółty Yeti (Rosomak / Yeti bez pamięci)
- 18:00 Taffy (Woń polowania)
- 18:10 Taffy (Wylogowanie)
- 18:25 Taffy (Dziewczyna Bentleya)
- 18:30 Taffy (Wakacje w domu)
- 18:35 Taffy (Zwierzaki cudaki)
- 18:50 Fineasz i Ferb 2 (32)
- 19:20 Fineasz i Ferb 2 (33)
- 19:50 Fineasz i Ferb 2 (34)
- 22:20 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Megawaleczne roboty)
- 22:30 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Żadnych chłopaków)
- 22:50 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Szpieg, który mnie szkolił)
- 23:00 Dziewczyna, chłopak, itd. (1)
- 23:20 Prawo Milo Murphy'ego 2 (Dziedzictwo Gulasza / Pies, który wiedział za dużo)
- 23:50 Prawo Milo Murphy'ego 2 (Kumple od przygód / Jedź z nami, piesku)
- 00:00 Blue 2 (15)
- 00:10 Blue 2 (8)
- 00:20 Andy dookoła świata (27)
- 00:35 Andy i dino-zabawy (5)
- 00:40 Hej, Duggee! 4 (19)
- 00:50 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (50)
- 01:05 Piotruś Królik (56)
- 01:20 Psi Oddział (3)
- 01:35 Blue 2 (7)
- 01:40 Blue 2 (8)
- 01:50 Blue 2 (9)
- 02:00 Blue 2 (14)
- 02:05 Noddy: detektyw w krainie zabawek (26)
- 02:20 Blue (49)
- 02:25 Tosia i Tymek (37)
- 02:40 Kręciołki (100)
- 02:50 Teletubisie (44)
- 03:05 Blue 2 (41)
- 03:10 Blue 2 (42)
- 03:20 JoJo i Babcia (18)
- 03:30 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne (7)
- 03:45 Tosia i Tymek (9)
- 03:55 Tosia i Tymek (10)
- 04:10 Blue (13)
- 04:15 Blue (14)
- 04:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (15)
- 04:35 Blue 2 (43)
- 04:45 Blue 2 (44)
- 04:50 Blue 2 (45)
- 05:00 Blue 2 (46)
- 05:05 Superpyra (17)
- 05:15 Kolorklocki (2)
- 05:20 Hej, Duggee! 2 (8)
- 05:25 Hej, Duggee! 2 (9)
- 05:35 Piotruś Królik 2 (21)
- 05:50 W Papierowej Krainie (29)
- 06:00 Nadjeżdża Pan Robótka (6)
- 06:20 W Papierowej Krainie (34)
- 06:35 Superpyra (49)
- 06:45 Blue 2 (16)
- 06:55 Blue 2 (17)
- 07:00 Blue 2 (18)
- 07:10 Blue 2 (19)
- 07:20 Blue 2 (20)
- 07:30 Blue 2 (21)
- 07:35 Nadjeżdża Pan Robótka (17)
- 08:00 Pan Robótka w domu (8)
- 08:10 W Papierowej Krainie (31)
- 08:20 Blue (23)
- 08:30 Blue (24)
- 08:40 Blue (25)
- 08:45 Blue (26)
- 08:55 Blue (27)
- 09:05 Blue 2 (28)
- 09:15 Pirackie potyczki 8 (24)
- 09:40 Piotruś Królik 2 (7)
- 09:55 Piotruś Królik 2 (8)
- 10:10 Tosia i Tymek (42)
- 10:20 Blue (47)
- 10:30 Blue (48)
- 10:40 Psi Oddział (4)
- 10:55 Matklocki (10)
- 11:00 Piotruś Królik (56)
- 11:15 W Papierowej Krainie (29)
- 11:25 Pirackie potyczki 8 (22)
- 11:50 Superpyra (44)
- 12:00 Blue 2 (13)
- 12:10 Blue 2 (43)
- 12:15 Blue 2 (14)
- 12:25 Blue 2 (15)
- 12:35 Blue 2 (8)
- 12:45 Andy dookoła świata (27)
- 13:00 Andy i dino-zabawy (5)
- 13:10 Hej, Duggee! 4 (19)
- 13:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (50)
- 13:30 Piotruś Królik (56)
- 13:45 Psi Oddział (3)
- 13:55 Blue 2 (7)
- 14:05 Blue 2 (8)
- 14:15 Blue 2 (9)
- 14:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (26)
- 14:35 Blue (49)
- 14:45 Tosia i Tymek (37)
- 15:00 Piotruś Królik 2 (1)
- 15:15 W Papierowej Krainie (30)
- 15:25 Pirackie potyczki 8 (23)
- 15:50 Superpyra (45)
- 16:00 Blue (36)
- 16:10 Blue 2 (44)
- 16:15 Blue 2 (16)
- 16:25 Blue 2 (17)
- 16:35 Blue 2 (9)
- 16:45 Andy dookoła świata (28)
- 17:00 Andy i dino-zabawy (6)
- 17:10 Hej, Duggee! 4 (20)
- 17:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek (1)
- 17:30 Piotruś Królik 2 (1)
- 17:45 Psi Oddział (4)
- 18:00 Blue 2 (10)
- 18:10 Blue 2 (11)
- 18:15 Blue 2 (12)
- 18:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (27)
- 18:40 Blue (50)
- 18:50 Tosia i Tymek (38)
- 19:00 Kręciołki (51)
- 19:15 Teletubisie (45)
- 19:30 Blue 2 (43)
- 19:35 Blue 2 (44)
- 19:45 JoJo i Babcia (19)
- 20:00 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne (8)
- 20:15 Tosia i Tymek (11)
- 20:30 Tosia i Tymek (12)
- 20:40 Blue (15)
- 20:50 Blue (16)
- 21:00 Noddy: detektyw w krainie zabawek (16)
- 21:15 Blue 2 (47)
- 21:20 Blue 2 (48)
- 21:30 Blue 2 (49)
- 21:40 Blue 2 (50)
- 21:50 Superpyra (18)
- 22:00 Hej, Duggee! 2 (11)
- 22:10 Kolorklocki (3)
- 22:15 Piotruś Królik 2 (22)
- 22:30 W Papierowej Krainie (30)
- 22:40 Piotruś Królik 2 (1)
- 22:55 W Papierowej Krainie (29)
- 23:10 Pirackie potyczki 8 (23)
- 23:35 Superpyra (45)
- 23:45 Blue (36)
- 23:55 Blue 2 (44)
- 01:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 02:00 Rodzina Treflików 3 (Śmieci)
- 02:10 Rodzina Treflików 3 (Syrenka)
- 02:25 Rodzina Treflików 3 (Oj, boli)
- 02:35 Rodzina Treflików 3 (Smog)
- 02:45 Rodzina Treflików 3 (Fortepian)
- 02:55 Rodzina Treflików 3 (Kwiat paproci)
- 03:00 Rodzina Treflików 3 (Perełka)
- 03:15 Rodzina Treflików 3 (Obcy)
- 03:30 Rodzina Treflików (Tęcza)
- 03:40 Rodzina Treflików (Kołysanka)
- 03:50 Rodzina Treflików (Drzewko)
- 03:55 Rodzina Treflików (Król i królowa)
- 04:10 Rodzina Treflików (Urodziny Treflika)
- 04:25 Rodzina Treflików (Żywa woda)
- 04:35 Rodzina Treflików (Nowy sąsiad)
- 04:40 Rodzina Treflików (Domek w domku)
- 04:50 Rodzina Treflików (Treflik królem)
- 05:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 06:00 Bob Budowniczy 21 (Akweduktowe kaczki)
- 06:25 Bob Budowniczy 21 (Słyszeć głośno i wyraźnie)
- 06:55 Bob Budowniczy 21 (Detektywi Boba)
- 07:20 Bob Budowniczy 21 (Stary wiadukt)
- 07:50 Bob Budowniczy 20 (Zagadka piramidy)
- 12:05 Strażak Sam 8 (Lily i wielkie fale)
- 12:20 Strażak Sam 8 (Lampiony)
- 12:35 Strażak Sam 9 (Morskie opowieści)
- 12:45 Strażak Sam 9 (Szalone toczenie sera)
- 12:55 Strażak Sam 9 (Kto po cienkim stąpa lodzie)
- 13:05 Strażak Sam 9 (Norman czaruje)
- 13:25 Strażak Sam 9 (Wielka ucieczka z wyspy)
- 13:40 Strażak Sam 9 (Niebezpieczne wody)
- 13:50 Strażak Sam 9 (Najlepsze nocowanko na świecie!)
- 14:00 Strażak Sam 9 (Wielorybia historia)
- 14:20 Strażak Sam 9 (Leć, leć i jeszcze raz leć)
- 14:35 Strażak Sam 9 (Światła, kamera, lawina)
- 14:45 Strażak Sam 9 (Puchar Pontypandy)
- 14:55 Strażak Sam 9 (Szalony domek na drzewie)
- 15:05 Strażak Sam 9 (Pogromcy rekordów)
- 15:25 Strażak Sam 9 (Gorące kiełbaski)
- 15:40 Strażak Sam 9 (Norman i pociąg do skamieniałości)
- 15:50 Strażak Sam 9 (Polowanie na żółwia)
- 16:00 Strażak Sam 9 (Mapa, duchy i skarb)
- 16:20 Strażak Sam 9 (Granity, piaskowce i inne)
- 16:35 Strażak Sam 9 (Koty czy psy?)
- 16:45 Strażak Sam 9 (Niech chowa się kto może)
- 16:55 Strażak Sam 9 (Boyce, Boyce, Boyce)
- 17:10 Strażak Sam 9 (Trema)
- 17:30 Strażak Sam 9 (Piękny ogród górą!)
- 17:40 Strażak Sam 10 (Nieposłuszny koń)
- 17:50 Strażak Sam 10 (Urodziny Sama)
- 18:00 Strażak Sam 10 (Królowie i zamczyska)
- 18:15 Strażak Sam 10 (Szaleństwo na punkcie pizzy)
- 18:35 Strażak Sam 10 (Katastrofa pod psem)
- 18:45 Strażak Sam 10 (Autobus w opałach)
- 18:55 Strażak Sam 10 (Szpiegowskie intrygi)
- 19:10 Strażak Sam 10 (Lis na wolności)
- 19:30 Strażak Sam 10 (Upiorne przyjęcie)
- 19:40 Strażak Sam 10 (Rozstanie)
- 19:50 Strażak Sam 10 (Ognista piłka)
- 20:00 Strażak Sam 10 (Jaskiniowa wpadka)
- 20:15 Strażak Sam 10 (Trenuj i błyszcz)
- 20:30 Strażak Sam 10 (Kosmiczny pociąg)
- 20:40 Strażak Sam 10 (Największy miś)
- 20:50 Strażak Sam 10 (Zamki na piasku)
- 21:10 Strażak Sam 10 (Lodowiskowa katastrofa)
- 21:25 Strażak Sam 10 (Uciekający ponton)
- 21:35 Strażak Sam 10 (Żabia fantazja)
- 21:45 Strażak Sam 10 (Pada, pada śnieg)
- 21:55 Strażak Sam 10 (Norman i wielki cyrk)
- 22:15 Strażak Sam 10 (Wio, wio, wiosłuj!)
- 22:30 Strażak Sam 10 (Dzień pingwina)
- 22:40 Strażak Sam 10 (Festyn w Pontypandy)
- 22:50 Strażak Sam 8 (Milionowy klient)
- 23:00 Strażak Sam 8 (Jupiter na wolności)
- 23:20 Strażak Sam 8 (Zima zła)
- 23:35 Strażak Sam 8 (Boyce, jak to Boyce)
- 23:45 Strażak Sam 8 (Wielki koncert)
- 23:55 Cocomelon - baw się razem z nami
- 00:00 Wakacje
- 00:02 Jaki jest twój zawód ?
- 00:05 Zwierzęta
- 00:07 Kolorowa magia
- 00:10 Teraz się bawimy
- 00:12 Wakacje
- 00:14 Świat elfów
- 00:17 Towarzysze zabawy
- 00:20 Świat podwodny
- 00:23 Jaki jest twój zawód ?
- 00:26 Sunville
- 00:29 Towarzysze zabawy
- 00:32 Kolorowe koło
- 00:35 Kolorowe koło
- 00:37 Świat podwodny
- 00:40 Teraz się bawimy
- 00:42 Świat elfów
- 00:45 Kolorowe koło
- 00:48 Kolorowe koło
- 00:51 Opowieści warzywne
- 00:53 Teraz się bawimy
- 00:56 Wakacje
- 00:58 Świat podwodny
- 01:02 Urocze miejsca
- 01:04 Sport, sport, sport
- 01:09 Sunville
- 01:12 Safari
- 01:14 Puffy i Tubby
- 01:18 Towarzysze zabawy
- 01:21 Świat zwierząt
- 01:23 Morskie przygody
- 01:25 Towarzysze zabawy
- 01:28 Safari
- 01:30 Łazienka
- 01:34 Miejskie życie
- 01:36 Safari
- 01:38 Zwierzęta
- 01:41 Opowieści warzywne
- 01:44 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 01:46 Zwierzęta
- 01:49 Zwierzęta
- 01:51 Świat elfów
- 01:54 Miejskie życie
- 01:57 Świat podwodny
- 01:59 Pojazdy
- 02:01 Puffy i Tubby
- 02:05 Opowieści warzywne
- 02:07 Safari
- 02:10 Przygody w przestrzeni
- 02:13 Opowieści warzywne
- 02:16 Sunville
- 02:18 Urocze miejsca
- 02:21 Safari
- 02:23 Kolorowe koło
- 02:26 Sunville
- 02:29 Puffy i Tubby
- 02:33 Kącik naukowy
- 02:36 Kolorowa magia
- 02:39 Kolorowa magia
- 02:42 Kolorowe koło
- 02:44 Miejskie życie
- 02:47 Jaki jest twój zawód ?
- 02:50 Puffy i Tubby
- 02:54 Kolorowa magia
- 02:57 Kącik naukowy
- 02:59 Muzeum
- 03:01 Kolorowe koło
- 03:04 Puffy i Tubby
- 03:09 Posłuchaj tego
- 03:11 Świat elfów
- 03:14 Opowieści warzywne
- 03:16 Świat zwierząt
- 03:20 Przygody w przestrzeni
- 03:25 Sport, sport, sport
- 03:27 Opowieści warzywne
- 03:30 Mini opowiadania
- 03:32 Świat zwierząt
- 03:34 Teraz się bawimy
- 03:38 Jaki jest twój zawód ?
- 03:41 Ding Dang Dong
- 03:45 Sport, sport, sport
- 03:47 Jaki jest twój zawód ?
- 03:50 Rodzina bobrów
- 03:53 Świat zwierząt
- 03:56 Wstawaj!
- 03:58 Mini opowiadania
- 04:00 Świat zwierząt
- 04:03 Wstawaj!
- 04:05 Ding Dang Dong
- 04:10 Wakacje
- 04:12 Kolorowe koło
- 04:15 Opowieści warzywne
- 04:18 Wakacje
- 04:20 Sunville
- 04:23 Wstawaj!
- 04:25 Towarzysze zabawy
- 04:28 Opowieści warzywne
- 04:31 Sunville
- 04:34 Towarzysze zabawy
- 04:36 Opowieści warzywne
- 04:38 Świat podwodny
- 04:41 Opowieści warzywne
- 04:43 Towarzysze zabawy
- 04:46 Kolorowe koło
- 04:48 Opowieści warzywne
- 04:51 Świat podwodny
- 04:53 Kolorowe koło
- 04:56 Wakacje
- 04:58 Kolorowe koło
- 05:01 Wakacje
- 05:04 Opowieści warzywne
- 05:07 Świat podwodny
- 05:10 Grupy
- 05:12 Jaki jest twój zawód ?
- 05:15 Muzeum
- 05:17 Kącik naukowy
- 05:21 Panni i Fanni
- 05:23 Miyu i Litto
- 05:26 Grupy
- 05:29 Muzeum
- 05:32 Oli - cykle natury
- 05:35 Kącik naukowy
- 05:37 Jaki jest twój zawód ?
- 05:39 Kącik naukowy
- 05:42 Miyu i Litto
- 05:45 Muzeum
- 05:47 Kącik naukowy
- 05:50 Jaki jest twój zawód ?
- 05:53 Panni i Fanni
- 05:55 Jaki jest twój zawód ?
- 05:58 Kolorowe koło
- 06:01 Grupy
- 06:04 Kolorowe koło
- 06:07 Grupy
- 06:09 Muzeum
- 06:13 Sztuka Leona
- 06:15 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 06:18 Brygada ogniowa
- 06:20 Przygody kaczki
- 06:22 Mimo i Bobo
- 06:25 Toby McFly
- 06:28 Sippi Sappi
- 06:31 Rodzina bobrów
- 06:33 Indie
- 06:37 Morskie przygody
- 06:40 Świat elfów
- 06:43 Opowieści warzywne
- 06:45 Risto Gusto
- 06:48 Kaczka i jej przyjaciele
- 06:50 Kaczka i Puszek
- 06:52 Małe, ale pracowite
- 06:55 Zastęp strażaków
- 06:57 Hubbi się tym zajmie
- 07:02 Świat elfów
- 07:05 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 07:07 Urocze miejsca
- 07:10 Zwierzęta
- 07:13 Safari
- 07:16 Lola i Liczby
- 07:18 Kaczka i jej przyjaciele
- 07:20 Tempo Giusto
- 07:22 Afryka
- 07:25 Lola i Liczby
- 07:28 Wstawaj!
- 07:30 Kaczka i jej przyjaciele
- 07:32 Sport, sport, sport
- 07:35 Ding Dang Dong
- 07:37 Świat zwierząt
- 07:39 Urocze miejsca
- 07:41 Ding Dang Dong
- 07:45 Świat zwierząt
- 07:47 Afryka
- 07:49 Sippi Sappi
- 07:51 Zack i Ziggy
- 07:54 Lola i Liczby
- 07:56 Hubbi i jego koledzy
- 07:59 Lola i Liczby
- 08:02 Urocze miejsca
- 08:05 Teraz się bawimy
- 08:08 Taniec
- 08:11 Teraz się bawimy
- 08:13 Jak podróżujemy
- 08:17 ABC - duckBC
- 08:20 Małe melodie
- 08:22 Kształcików
- 08:23 Małe melodie
- 08:25 Kolorowa Klara
- 08:27 Mimo i Bobo
- 08:29 Kaczka i jej przyjaciele
- 08:31 ABC - duckBC
- 08:34 Dźwięki wokół nas
- 08:36 Kącik naukowy
- 08:40 Jaki jest twój zawód ?
- 08:42 Urocze miejsca
- 08:45 Miyu i Litto
- 08:48 Kolorowa magia
- 08:51 Dinoland
- 08:53 Słodki dom
- 08:55 Elfy przyrody
- 08:56 Monika i Rudi
- 08:59 Wesoła łąka
- 09:02 Hubbi i jego koledzy
- 09:04 Posłuchaj tego
- 09:07 Panni i Fanni
- 09:09 Jaki jest twój zawód ?
- 09:12 Posłuchaj tego
- 09:15 Kolorowa magia
- 09:18 Wesoła łąka
- 09:22 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 09:25 Zabawa w chowanego
- 09:28 Zack i Ziggy
- 09:31 Margo i Felix
- 09:34 Przygody kaczki
- 09:36 Tempo Giusto
- 09:38 Albert tłumaczy
- 09:41 Dźwięki wokół nas
- 09:43 Kształcików
- 09:44 Afryka
- 09:47 Zack i Ziggy
- 09:50 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 09:53 ABC - duckBC
- 09:56 Dotty i Kitty
- 09:59 Małe melodie
- 10:01 Monika i Rudi 2
- 10:04 Elfy przyrody
- 10:05 Wesoła łąka
- 10:09 Kaczka i jej przyjaciele
- 10:11 Margo i Felix
- 10:14 DuckSchool
- 10:16 ABC - duckBC
- 10:19 Mimo i Bobo
- 10:22 Kolorowa Klara
- 10:24 Historie Henryka
- 10:26 Toby McFly
- 10:29 Zack i Ziggy
- 10:32 Toby McFly
- 10:35 Zabawa w chowanego
- 10:38 Świat Mimo
- 10:41 Margo i Felix
- 10:44 Brygada ogniowa
- 10:46 Lola i Liczby
- 10:49 Co rośnie na drzewie?
- 10:50 Kaczka i jej przyjaciele
- 10:52 Wesołe królestwo
- 10:55 Elfy przyrody
- 10:57 Uczymy się
- 10:59 Przygody kaczki
- 11:01 Hop-hop
- 11:03 Risto Gusto
- 11:06 Mały Didy
- 11:09 Fin i Fianna
- 11:12 Hiphopowy kaktus
- 11:14 ABC - duckBC
- 11:17 Kaczka i jej przyjaciele
- 11:19 Hiphopowy kaktus
- 11:21 Kaczka i jej przyjaciele
- 11:23 Dotty i Kitty
- 11:27 Risto Gusto
- 11:30 Połączony świat
- 11:33 Skoczkowie Planet
- 11:37 Dinoland
- 11:40 Toby McFly
- 11:43 Drużyna lalek na ratunek
- 11:45 Świat zabawek
- 11:49 Afryka
- 11:51 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 11:54 Zastęp strażaków
- 11:56 Świat Mimo
- 11:58 Drużyna lalek na ratunek
- 12:01 Skoczkowie Planet
- 12:05 Dotty i Kitty
- 12:09 Hiphopowy kaktus
- 12:12 Kaczka i jej przyjaciele
- 12:14 Zastęp strażaków
- 12:17 Sztuka Leona
- 12:19 Raul
- 12:22 Toby McFly
- 12:25 Afryka
- 12:27 Mimo & Bobo PLUS
- 12:31 Kaczka i Puszek
- 12:33 Świat zabawek
- 12:36 Sztuka Leona
- 12:39 Świat zabawek
- 12:42 Dinozaur Milo
- 12:46 Risto Gusto
- 12:49 Drużyna lalek na ratunek
- 12:53 Mały Didy
- 12:55 Hiphopowy kaktus
- 12:57 Dinozaur Milo
- 13:01 Afryka
- 13:04 Hop-hop
- 13:06 Toby McFly
- 13:09 Mimo & Bobo PLUS
- 13:13 Świat Mimo
- 13:16 Uczymy się
- 13:19 Mimo & Bobo PLUS
- 13:23 Kaczka i jej przyjaciele
- 13:25 Restauracja
- 13:29 Afryka
- 13:31 Toobys
- 13:34 Sippi Sappi
- 13:36 Mimo i Bobo
- 13:39 Monika i Rudi 2
- 13:42 Przygody kaczki
- 13:44 Pixie 2
- 13:45 Wesoła łąka
- 13:48 Kształcików
- 13:49 Sippi Sappi
- 13:52 Kolorowa Klara
- 13:54 Monika i Rudi
- 13:57 Dotty i Kitty
- 14:00 Monika i Rudi
- 14:03 Zabawa w chowanego
- 14:05 Co rośnie na drzewie?
- 14:06 Sippi Sappi
- 14:09 Historie Henryka
- 14:11 Wesoła łąka
- 14:14 Słodki dom
- 14:15 Mimo i Bobo
- 14:17 Małe melodie
- 14:19 Pixie 2
- 14:20 Historie Henryka
- 14:22 Lola i Liczby
- 14:25 Uczymy się
- 14:28 Kształcików
- 14:29 Wesołe królestwo
- 14:32 Małe melodie
- 14:35 Hop-hop
- 14:37 Mimo i Bobo
- 14:40 Mały Didy
- 14:42 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 14:45 Margo i Felix
- 14:48 Hop-hop
- 14:51 Dźwięki wokół nas
- 14:53 Afryka
- 14:55 Wstawaj!
- 14:57 Historie Henryka
- 14:59 Tempo Giusto
- 15:01 Elfy przyrody
- 15:02 Sippi Sappi
- 15:04 Mały Didy
- 15:07 Świat Mimo
- 15:10 Sippi Sappi
- 15:13 Risto Gusto
- 15:16 Zabawa w chowanego
- 15:18 Afryka
- 15:20 Afryka
- 15:22 Raul
- 15:25 Elfy przyrody
- 15:26 Mimo i Bobo
- 15:29 Świat Mimo
- 15:32 DuckSchool
- 15:35 Restauracja
- 15:38 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 15:41 Hiphopowy kaktus
- 15:44 Raul
- 15:46 Afryka
- 15:48 Zabawa w chowanego
- 15:50 Dźwięki wokół nas
- 15:52 Restauracja
- 15:55 Elfy przyrody
- 15:57 Fin i Fianna
- 16:00 Raul
- 16:02 Toobys
- 16:05 Mały Didy
- 16:07 Tempo Giusto
- 16:09 Świat Mimo
- 16:12 Brygada ogniowa
- 16:14 Mały Didy
- 16:16 Sippi Sappi
- 16:19 DuckSchool
- 16:21 Drużyna lalek
- 16:24 Brygada ogniowa
- 16:26 Toobys
- 16:28 Elfy przyrody
- 16:30 Przygody kaczki
- 16:32 Świat Mimo
- 16:34 Co rośnie na drzewie?
- 16:36 Mimo i Bobo
- 16:39 Albert tłumaczy
- 16:42 Mimo i Bobo
- 16:44 DuckSchool
- 16:47 Margo i Felix
- 16:50 Hop-hop
- 16:53 Wstawaj!
- 16:55 Mimo i Bobo
- 16:58 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 17:01 Hubbi się tym zajmie
- 17:03 Wstawaj!
- 17:05 Mimo i Bobo
- 17:08 Wstawaj!
- 17:10 Przygody kaczki
- 17:12 Elfy przyrody
- 17:13 Hop-hop
- 17:15 Mimo & Bobo PLUS
- 17:19 Zack i Ziggy
- 17:22 Mimo & Bobo PLUS
- 17:26 Wstawaj!
- 17:28 Zabawa w chowanego
- 17:31 Mimo i Bobo
- 17:34 Mimo & Bobo PLUS
- 17:38 Raul
- 17:41 Kształcików
- 17:43 Sippi Sappi
- 17:45 Co rośnie na drzewie?
- 17:46 Uczymy się
- 17:49 Pixie 2
- 17:50 Tempo Giusto
- 17:52 Co rośnie na drzewie?
- 17:53 Sippi Sappi
- 17:56 Zabawa w chowanego
- 17:59 Kolorowa Klara
- 18:01 Uczymy się
- 18:04 Co rośnie na drzewie?
- 18:05 Małe melodie
- 18:07 Monika i Rudi
- 18:10 Fin i Fianna
- 18:13 Co rośnie na drzewie?
- 18:14 Kolorowa Klara
- 18:16 Fin i Fianna
- 18:19 Toobys
- 18:21 Lola i Liczby
- 18:24 Małe melodie
- 18:26 Fin i Fianna
- 18:30 Monika i Rudi 2
- 18:33 Fin i Fianna
- 18:36 Mimo i Bobo
- 18:38 Sippi Sappi
- 18:41 Lola i Liczby
- 18:43 Pociąg
- 18:46 Lola i Liczby
- 18:48 DuckSchool
- 18:51 Dźwięki wokół nas
- 18:53 Fin i Fianna
- 18:56 Dotty i Kitty
- 18:59 Brygada ogniowa
- 19:02 Toobys
- 19:04 Raul
- 19:07 Dinoland
- 19:09 Hiphopowy kaktus
- 19:12 Brygada ogniowa
- 19:14 Dotty i Kitty
- 19:18 Dobranoc!
- 19:20 Toobys
- 19:23 Hiphopowy kaktus
- 19:25 Elfy przyrody
- 19:26 Mały Didy
- 19:29 Monika i Rudi
- 19:32 Tempo Giusto
- 19:34 DuckSchool
- 19:37 Hop-hop
- 19:39 ABC - duckBC
- 19:42 Raul
- 19:46 Drużyna lalek na ratunek
- 19:48 Drużyna lalek
- 19:52 Brygada ogniowa
- 19:55 Drużyna lalek
- 19:58 Afryka
- 20:01 Margo i Felix
- 20:04 Dźwięki wokół nas
- 20:06 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 20:09 Tempo Giusto
- 20:11 Przygody kaczki
- 20:13 Małe, ale pracowite
- 20:16 Restauracja
- 20:19 Sippi Sappi
- 20:22 Monika i Rudi
- 20:26 Mały Didy
- 20:28 Zabawa w chowanego
- 20:30 Zoo
- 20:33 Zoo
- 20:36 Elfy przyrody
- 20:37 Monika i Rudi
- 20:41 Mimo i Bobo
- 20:44 Afryka
- 20:47 Lola i Liczby
- 20:49 Mimo i Bobo
- 20:52 Cubie
- 20:54 Raul
- 20:57 Afryka
- 20:59 Toobys
- 21:02 Drużyna lalek
- 21:04 Afryka
- 21:07 Opowieści warzywne
- 21:09 Kolorowe koło
- 21:12 Wakacje
- 21:15 Kolorowe koło
- 21:17 Opowieści warzywne
- 21:19 Toobys
- 21:22 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 21:25 Afryka
- 21:28 Raul
- 21:31 Brygada ogniowa
- 21:34 Opowieści warzywne
- 21:36 Kolorowe koło
- 21:39 Wakacje
- 21:41 Kolorowe koło
- 21:44 Wakacje
- 21:46 Wakacje
- 21:50 Przygody kaczki
- 21:52 Kaczka i Puszek
- 21:54 Mimo i Bobo
- 21:57 Drużyna lalek
- 21:59 Drużyna lalek na ratunek
- 22:02 Sztuka Leona
- 22:04 Hubbi się tym zajmie
- 22:07 Opowieści warzywne
- 22:10 Świat elfów
- 22:14 Świat zwierząt
- 22:16 Łazienka
- 22:19 Jak podróżujemy
- 22:22 Fin i Fianna
- 22:25 Kaczka i jej przyjaciele
- 22:27 Mimo i Bobo
- 22:29 Świat Mimo
- 22:32 Drużyna lalek na ratunek
- 22:36 Towarzysze zabawy
- 22:39 Morskie przygody
- 22:42 Mini opowiadania
- 22:45 Towarzysze zabawy
- 22:47 Świat elfów
- 22:51 Pixie 2
- 22:52 Kształcików
- 22:54 Słodki dom
- 22:55 Albert tłumaczy
- 22:57 Toobys
- 23:00 Uczymy się
- 23:02 Kolorowa Klara
- 23:04 Dotty i Kitty
- 23:08 Kolorowe koło
- 23:10 Kolorowa magia
- 23:13 Muzeum
- 23:15 Posłuchaj tego
- 23:17 Kącik naukowy
- 23:20 Kolorowa magia
- 23:23 Dotty i Kitty
- 23:27 Toobys
- 23:29 Fin i Fianna
- 23:32 Toobys
- 23:34 Co rośnie na drzewie?
- 23:36 Posłuchaj tego
- 23:41 Miyu i Litto
- 23:44 Kolorowe koło
- 23:46 Jaki jest twój zawód ?
- 23:49 Kolorowa magia
- 23:52 Teraz się bawimy
- 23:54 Ding Dang Dong
- 23:57 Urocze miejsca
- 00:00 Pory roku
- 01:05 Ulubione bajki
- 02:06 Uczymy się z ducktv
- 03:09 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 04:12 Pory roku
- 05:13 Uczymy się z ducktv
- 06:16 Ulubione bajki
- 07:19 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 08:20 Uczymy się z ducktv
- 10:26 Pory roku
- 11:27 Ulubione bajki
- 13:34 Uczymy się z ducktv
- 14:37 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 15:37 Pory roku
- 16:40 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 17:42 Uczymy się z ducktv
- 18:43 Bajki na dobranoc
- 19:48 Słodkie sny
- 20:49 Pory roku
- 21:52 Ulubione bajki
- 22:56 Uczymy się z ducktv
- 05:00 Z archiwum LaLiga
- 06:00 Diego Rodriguez
- 06:35 Paco Gento
- 07:10 Miguel Soler
- 16:55 LaLiga Promoted Teams
- 12:00 LaLiga Best 11 (Diego Forlan)
- 12:40 LaLiga Best Goalkeeper
- 13:00 LaLiga Top Scorer
- 13:35 La Manita
- 18:00 The LaLiga EA Sports Champion
- 19:00 LaLiga Top Goals
- 10:00 Legendy LaLiga (Michael Laudrup)
- 10:30 Legendy LaLiga (Samuel Eto'o)
- 11:00 La Manita
- 11:20 La Manita
- 11:35 La Manita
- 04:00 LaLiga Top Goals
- 05:00 LaLiga Top Scorer
- 05:30 LaLiga Best Goalkeeper
- 06:00 Z archiwum LaLiga (7)
- 07:00 Z archiwum LaLiga (8)
- 14:00 The LaLiga EA Sports Champion
- 15:00 LaLiga Promoted Teams
- 22:00 Z archiwum LaLiga (5)
- 23:00 Z archiwum LaLiga (6)
- 05:00 Fighting Fit (3)
- 06:00 Voss Extreme Sports Week (1)
- 06:30 Voss Extreme Sports Week (2)
- 07:00 Voss Extreme Sports Week (3)
- 07:30 Voss Extreme Sports Week (4)
- 08:00 Voss Extreme Sports Week (5)
- 08:30 Voss Extreme Sports Week (6)
- 09:00 WWE Classic Gold (32)
- 09:30 WWE Classic Gold (33)
- 10:00 WWE Classic Gold (34)
- 10:20 WWE Classic Gold (35)
- 11:00 WWE Raw (20)
- 14:00 WWE SmackDown (31)
- 15:00 WWE SmackDown (32)
- 16:00 WWE NXT (17)
- 17:00 WWE - Main Event (17)
- 23:00 EFC (1)
- 04:15 Remont na 5+ (3)
- 04:35 Remont na 5+ (4)
- 04:55 Remont na 5+ (5)
- 05:25 Remont na 5+ (6)
- 05:45 Zakręcone stworzonka z internetu (2)
- 06:00 Remont na 5+ (7)
- 06:25 Remont na 5+ (8)
- 06:50 Remont na 5+ (1)
- 07:15 Remont na 5+ (2)
- 07:45 Remont na 5+ (3)
- 10:00 Niezwykłe pomysły 17 (7)
- 10:30 Niezwykłe pomysły 17 (8)
- 11:00 Niezwykłe pomysły 17 (9)
- 11:30 Niezwykłe pomysły 17 (10)
- 11:55 77 TV (Przypadków drogowych)
- 14:00 Celnicy 2 (2)
- 15:00 Celnicy 2 (3)
- 16:00 Demolka: Nowa Zelandia (8)
- 16:30 Demolka: Nowa Zelandia (9)
- 17:00 Demolka: Nowa Zelandia (10)
- 17:30 Demolka: Nowa Zelandia 2 (1)
- 17:55 Demolka: Nowa Zelandia 2 (2)
- 00:00 Program 00:00 - 02:00
- 02:00 Program 02:00 - 04:00
- 04:00 Program 04:00 - 06:00
- 06:00 Program 06:00 - 08:00
- 08:00 Program 08:00 - 10:00
- 10:00 Program 10:00 - 12:00
- 12:00 Program 12:00 - 14:00
- 14:00 Program 14:00 - 16:00
- 16:00 Program 16:00 - 18:00
- 18:00 Program 18:00 - 20:00
- 20:00 Program 20:00 - 22:00
- 22:00 Program 22:00 - 00:00
- 00:00 Życie za kratami (2)
- 01:05 Louis Theroux: Joe Exotic na celowniku (1)
- 02:10 Gaz do dechy (4)
- 02:55 W warsztacie (7)
- 03:40 Jak kupić najdroższe auta świata (4)
- 14:00 Najsłabsze ogniwo (3)
- 15:00 Olbrzymie maszyny 2 (5)
- 18:05 Nadzwyczajne maszyny (5)
- 19:00 Gaz do dechy (4)
- 20:00 Nadzwyczajne maszyny (6)
- 21:00 Najsłabsze ogniwo (3)
- 09:05 Rok na Ziemi (Zima)
- 13:00 Szpital dla słoni 2 (2)
- 13:55 Fantazja o Dunaju
- 15:05 Lwy i hieny
- 20:35 Śladami antylop gnu
- 21:40 Królowie pustyni: lwy z Namibii
- 08:10 Hitler: Odliczanie (2)
- 09:10 Hitler: Odliczanie (3)
- 16:30 Linie frontu (Iwo Jima)
- 17:35 Linie frontu (Berlin)
- 18:50 Linie frontu (Midway)
- 19:55 Linie frontu (Monte Cassino)