Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 04:30 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 04:45 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:05 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:25 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:35 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:45 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 06:00 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 06:15 Sporty walki: OSS Fighters By Superkombat w Bukareszcie 28.02.2019
- 10:30 UK Wrestling Showdown (21)
- 11:05 UK Wrestling Showdown (22)
- 11:35 UK Wrestling Showdown (23)
- 22:45 Hip Show
- 23:05 Hip Show
- 23:25 Hip Show
- 23:45 Hard Knocks Fighting (10)
- 00:00 Łowcy przeszłości (2)
- 01:00 Podróż przez historię (27)
- 01:30 Podróż przez historię (28)
- 02:00 Indie - mali policjanci
- 03:00 Zadziwiająca nauka (1)
- 03:30 Zadziwiająca nauka (2)
- 04:00 Medycyna zwierząt
- 05:00 Autyzm - miejsce wśród wszystkich
- 06:00 Pokaż mi jak mieszkasz (3)
- 06:30 Pokaż mi jak mieszkasz (4)
- 07:00 Autyzm - miejsce wśród wszystkich
- 10:00 Olej arganowy - białe złoto Maroka
- 11:00 Wyspy Europy (10)
- 11:35 Chłopiec z dziczy
- 12:15 Podwodne kolonie
- 13:05 Ścieżki słów
- 14:00 Wyścig o życie (6)
- 14:30 Wyścig o życie (7)
- 15:00 Aleksander Macedoński Wielki
- 16:00 Trafalgar
- 17:00 Powodzie: co nas czeka (1)
- 18:00 Wyprawa do Afryki 2 (9)
- 18:30 Wyprawa do Afryki 2 (10)
- 19:00 Football uliczny (Kenia)
- 19:30 Football uliczny (Kambodża)
- 20:00 Plagi (2)
- 21:00 Głuptaki - po złej stronie
- 22:00 Medycyna zwierząt
- 23:00 Boliwia: Droga śmierci
- 08:15 TVGry (399)
- 08:30 Stream Nation (Stray, część 1)
- 09:00 Stream Nation (Stray, część 2)
- 09:30 TVGry (404)
- 09:45 Stream Nation (Stray, część 3)
- 12:45 TVGry (376)
- 13:05 Stream Nation (The Artful Escape, część 5)
- 13:35 Robot Wars 3 (4)
- 14:50 Robot Wars 3 (5)
- 16:10 Robot Wars 3 (6)
- 17:20 Gildia Smaków (134)
- 17:30 Board News (155)
- 17:55 Stream Nation (Kangurek Kao, część 5)
- 02:00 Śpiewaj z Nami!
- 03:00 Młoda Polska
- 05:00 Śpiewaj z Nami!
- 06:00 Śpiewaj z rana!
- 08:00 Kultowe przeboje
- 10:00 Polski Top Tygodnia
- 11:00 Top 30
- 14:00 Gwiazdy w trasie
- 14:30 Gwiazdy w trasie
- 15:00 Gwiazdy w trasie
- 15:30 Kochamy Lata 80!
- 16:00 Kultowe przeboje
- 17:00 50 Hitów na Weekend
- 21:00 Rockowa 20
- 23:00 Rodzinne Karaoke
- 06:00 Ultra poranek
- 10:05 Kuchnia na dziko
- 10:20 Kuchnia na dziko
- 10:35 Kuchnia na dziko
- 10:50 Kuchnia na dziko
- 11:05 Dziesięć największych skarbów
- 12:00 Dziesięć największych skarbów
- 13:00 Życie w oceanie
- 14:00 Prawdziwe potwory z oceanów
- 14:55 Ultra muzyka
- 18:05 Ultra hity
- 22:05 Dziesięć największych skarbów
- 23:00 Dziesięć największych skarbów
- 23:55 Polska w 4K
- 00:00 Nuta Gold karaoke
- 06:00 Nuta Gold karaoke
- 08:00 Przeboje na dzień dobry
- 10:00 Weekend z... (eurodisco)
- 12:00 Hity 60 i 70
- 13:00 Hity 80
- 16:00 Hity 90
- 18:00 Hity eurodance
- 22:00 Klubowa rewolucja 2000
- 06:00 Dzienna dawka rapu
- 09:00 Hip-hop nie ma granic
- 10:00 Same hity!
- 12:00 Top 16
- 13:20 Same hity!
- 16:00 Hip-hop nie ma granic
- 18:00 Klasyka gatunku
- 20:00 Dzienna dawka rapu
- 21:00 1 na 1
- 21:15 Dzienna dawka rapu
- 23:00 Bez cenzury
- 00:00 Dobra-noc
- 06:00 Budzik
- 09:00 Odlatowe hity
- 10:00 Halo, Warszawo!
- 11:00 Odlatowe hity
- 13:00 Kapsuła czasu
- 15:00 Hitmix
- 16:00 Hits Around the World
- 17:00 Odlatowe hity
- 21:00 Kapsuła czasu
- 06:00 Power karaoke
- 07:00 Słoneczny Power wake up!
- 09:00 100% Power Dance
- 12:00 100% Power Dance
- 14:00 Power Classic 90. - Godzina z...
- 15:00 Power Classic 90.
- 16:00 Power mix
- 18:00 Classic Euro i Disco Dance
- 19:00 Power mix
- 22:30 Power karaoke
- 00:00 Śpiewaj z NUTA.TV!
- 06:00 Śpiewaj z NUTA.TV!
- 08:00 Weekendowa nakrętka
- 10:00 Weekend z... (Jennifer Lopez)
- 11:00 Hit NUTA
- 13:00 Top 30 Nuta.TV
- 15:00 Best of 2000+
- 18:00 Best new!
- 19:00 Weekend z... (Jennifer Lopez)
- 20:00 Imprezowa NUTA
- 00:00 Feature film
- 02:10 Feature film
- 03:45 Film set (37)
- 04:00 English united (22)
- 04:10 English united (23)
- 04:20 3ways2 (21)
- 04:30 Figures of speech (3)
- 05:00 Art land (27)
- 05:05 Art land (28)
- 05:10 Crafty hands 2 (14)
- 05:20 Okey-dokey (14)
- 05:30 Once upon a time (14)
- 05:40 Words to grow (27)
- 05:45 Words to grow (28)
- 05:50 English playtime (8)
- 00:30 FREEDOM
- 04:00 Информационные сюжеты
- 05:00 ФронтNews
- 05:30 Информационные сюжеты
- 06:00 Наше время
- 06:30 Информационные сюжеты
- 07:00 FREEDOM
- 09:00 Реальная история
- 09:30 Информационные сюжеты
- 10:30 Антизомби
- 10:45 Гражданская оборона
- 11:00 FREEDOM
- 12:00 Все так однозначно
- 12:30 Информационные сюжеты
- 13:00 Кризисы Путинской России
- 13:20 FREEDOM
- 14:00 ФронтNews
- 14:30 Информационные сюжеты
- 15:00 Наше время
- 15:30 FREEDOM
- 17:00 Антизомби
- 17:15 Гражданская оборона
- 17:30 FREEDOM
- 20:00 Наше время
- 20:30 FREEDOM
- 21:30 Документальный фильм
- 22:15 Информационные сюжеты
- 23:00 Гимн Украины
- 23:02 Информационные сюжеты
- 10:00 НОВИНИ
- 10:10 Інформаційний марафон з Лесею Вакулюк та Андрієм Сайчуком
- 11:00 НОВИНИ
- 11:10 ПолітКлуб з Віталієм Портниковим
- 16:00 НОВИНИ
- 16:10 Інформаційний марафон з Мартою Оліярник та Антоном Борковським
- 17:00 НОВИНИ
- 17:10 Великий ефір Василя Зими
- 20:00 BBC News Украина
- 20:15 Вердикт з Сергієм Руденком
- 21:00 Футбольний формат
- 22:00 Свобода Live
- 23:00 Час-Time
- 23:30 Власні назви з Мирославою Барчук
- 00:00 Le journal
- 00:15 French Connections
- 00:21 Fashion
- 00:30 Le journal
- 00:45 En tete a tete
- 01:00 Le journal
- 01:15 The Observers
- 01:22 Focus
- 01:30 Le journal
- 01:45 Arts24
- 02:00 Le journal
- 02:15 People And Profit
- 02:30 Le journal
- 02:45 Across Africa
- 03:00 Le journal
- 03:15 The 51 Percent
- 03:30 Le journal
- 03:45 French Connections
- 03:51 Fashion
- 04:00 Le journal
- 04:15 Reporters
- 04:30 Le journal
- 04:45 A Week in France
- 05:00 Le journal
- 05:15 Access Asia
- 05:30 Le journal
- 05:45 Arts24
- 06:00 Le journal
- 06:15 The 51 Percent
- 06:30 Le journal
- 06:45 Focus
- 06:50 Sports
- 07:00 Le journal
- 07:15 French Connections
- 07:21 Fashion
- 07:30 Le journal
- 07:45 Focus
- 07:50 Sports
- 08:00 Le journal
- 08:15 Arts24
- 08:30 Le journal
- 08:45 Focus
- 08:50 Sports
- 09:00 Le journal
- 09:30 Le journal
- 10:00 Le journal
- 10:15 France In Focus
- 10:30 Le journal
- 10:45 Focus
- 10:50 You Are Here
- 11:00 Le journal
- 11:15 French Connections
- 11:30 Le journal
- 11:45 The 51 Percent
- 12:00 Le journal
- 12:15 Arts24
- 12:30 Le journal
- 12:45 Focus
- 12:50 Sports
- 13:00 Le journal
- 13:30 Le journal
- 14:00 Le journal
- 14:15 The Observers
- 14:21 Focus
- 14:30 Le journal
- 14:45 En tete a tete
- 15:00 Le journal
- 15:15 Across Africa
- 15:30 Le journal
- 15:45 Reporters
- 16:00 Le journal
- 16:15 The Observers
- 16:21 Focus
- 16:30 Le journal
- 16:45 Arts24
- 17:00 Le journal
- 17:15 Talking Europe
- 17:30 Le journal
- 17:45 Talking Europe
- 18:00 Le journal
- 18:15 The 51 Percent
- 18:30 Le journal
- 18:45 The Observers
- 18:51 Focus
- 19:00 Le journal
- 19:15 En tete a tete
- 19:30 Le journal
- 19:45 People And Profit
- 20:00 Le journal
- 20:30 Le journal
- 21:00 Le journal
- 21:15 France In Focus
- 21:30 Le journal
- 21:45 The Reporter's Week
- 22:00 Le journal
- 22:10 Revisited
- 22:30 Le journal
- 22:45 Talking Europe
- 23:00 Le journal
- 23:15 Arts24
- 23:30 Le journal
- 23:45 The Reporter's Week
- 00:00 Le journal
- 00:15 Pas2quartier
- 00:22 Mode
- 00:30 Le journal
- 00:45 The Observers
- 00:51 Focus
- 01:00 Le journal
- 01:15 Le journal de l'Afrique
- 01:30 Le journal
- 01:45 L'invité de l'économie
- 02:00 Le journal
- 02:15 The Observers
- 02:22 Vous etes ici
- 02:30 Le journal
- 02:45 A l'affiche
- 03:00 Le journal
- 03:10 Ici l'Europe
- 03:30 Le journal
- 03:40 Le Paris des arts
- 04:00 Le journal
- 04:15 En tete a tete
- 04:30 Le journal
- 04:45 Mode
- 04:51 Vous etes ici
- 05:00 Le journal
- 05:15 Reporters France 24
- 05:30 Le journal
- 05:45 Le journal de l'Afrique
- 06:00 Le journal
- 06:15 L'entretien de l'intelligence économique
- 06:30 Le journal
- 06:45 Focus
- 06:50 Sports
- 07:00 Le journal
- 07:15 Reporters plus
- 07:45 Focus
- 07:50 Sports
- 08:00 Le journal
- 08:30 Le journal
- 09:00 Le journal
- 09:15 Mode
- 09:21 Vous etes ici
- 09:30 Le journal
- 09:45 Focus
- 09:50 Sports
- 10:00 Le journal
- 10:15 C'est en France
- 10:30 Le journal
- 10:45 Focus
- 10:50 Sports
- 11:00 Le journal
- 11:10 Ici l'Europe
- 11:30 Le journal
- 11:40 Légendes urbaines
- 12:00 Le journal
- 12:15 L'entretien de l'intelligence économique
- 12:30 Le journal
- 12:45 Focus
- 12:50 Sports
- 13:00 Le journal
- 13:30 Le journal
- 14:00 Le journal
- 14:15 Reporters plus
- 14:45 L'entretien de l'intelligence économique
- 15:00 Le journal
- 15:10 L'invité de l'économie
- 15:22 L'instant mobile
- 15:30 Le journal
- 15:40 Ici l'Europe
- 16:00 Le journal
- 16:10 Reporters France 24
- 16:22 L'instant mobile
- 16:30 Le journal
- 16:40 Le Paris des arts
- 17:00 Le journal
- 17:15 Outre-mer
- 17:30 Le journal
- 17:45 Focus
- 17:50 L'instant mobile
- 18:00 Le journal
- 18:15 A l'affiche
- 18:30 Le journal
- 18:45 Actuelles
- 19:00 Le journal
- 19:15 L'entretien de l'intelligence économique
- 19:30 Le journal
- 19:45 En tete a tete
- 20:00 Le journal
- 20:30 Le journal
- 21:00 Le journal
- 21:15 Mode
- 21:21 Vous etes ici
- 21:30 Le journal
- 21:45 Le journal de l'Afrique
- 22:00 Le journal
- 22:12 Billet retour
- 22:30 Le journal
- 22:44 Le journal de l'Afrique
- 23:00 Le journal
- 23:10 The Observers
- 23:16 Focus
- 23:21 L'instant mobile
- 23:30 Le journal
- 23:40 Le Paris des arts
- 00:15 Całkiem niezła historia (Bogacze w miłości)
- 00:35 Całkiem niezła historia (Brama niebios)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Astronarium (Supernowa 1987A)
- 01:50 Wiek to tylko liczba
- 02:15 Spotkania w świecie ciszy
- 02:40 Niezwykłe miejsca (Muzeum Ziemi - pałacyk - kamienie)
- 02:55 Rok w ogrodzie
- 03:15 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Łęknica)
- 03:25 Jeden dzień dłużej
- 04:30 Info Wilno (1288)
- 04:50 Niezwykłe miejsca (Warszawskie ZOO - willa Żabińskich)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Dzika Polska (Korytarze życia)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki
- 07:10 Turystyczna jazda (Litwa)
- 07:35 Sielskie życie
- 07:55 Mieszkać piękniej (Parki i ogrody miejskie)
- 08:30 O pracy po pracy
- 08:55 Warszawa. Wczoraj i dziś (Zamek Królewski - Sala Rycerska)
- 09:05 Rok w ogrodzie
- 09:30 Igrzyska w regionach
- 10:00 Pogoda
- 10:05 Słowo o Ewangelii
- 10:10 Tedë jo
- 10:25 Dar Młodzieży - Operacja Żagiel '84 (Dookoła Świata - Dookoła przylądka Horn)
- 10:45 Stulecie Winnych 4 (52)
- 11:30 W labiryncie (Na wakacjach)
- 12:00 Zakochaj się w Polsce (Gniew)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 14:00 Rączka gotuje
- 14:30 Najpierw latały latawce
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 16:00 Na sygnale (Zabawa w chowanego)
- 16:30 Do brzegu
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:01 Na kłopoty... Bednarski (Nasz człowiek)
- 18:00 Droga
- 18:20 Którędy po sztukę (Gdańska szafa sieniowa)
- 18:30 Panorama
- 18:50 Panorama sport
- 18:51 Pogoda
- 19:00 Cały ten sport
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 2. Liga - mecz: Zagłębie Sosnowiec - Olimpia Grudziądz
- 21:31 Panorama
- 21:40 Panorama sport
- 21:43 Pogoda
- 21:45 Wiatrak
- 22:00 Przepis dnia (66)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Igrzyska w regionach
- 23:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1995)
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 00:15 Całkiem niezła historia (Bogacze w miłości)
- 00:35 Całkiem niezła historia (Brama niebios)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Astronarium (Supernowa 1987A)
- 01:50 Wiek to tylko liczba
- 02:15 Spotkania w świecie ciszy
- 02:40 Niezwykłe miejsca (Muzeum Ziemi - pałacyk - kamienie)
- 02:55 Rok w ogrodzie
- 03:15 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Łęknica)
- 03:25 Jeden dzień dłużej
- 04:30 Info Wilno (1288)
- 04:50 Niezwykłe miejsca (Warszawskie ZOO - willa Żabińskich)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Dzika Polska (Korytarze życia)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki
- 07:10 Turystyczna jazda (Litwa)
- 07:35 Sielskie życie
- 07:55 Mieszkać piękniej (Parki i ogrody miejskie)
- 08:30 O pracy po pracy
- 08:55 Warszawa. Wczoraj i dziś (Zamek Królewski - Sala Rycerska)
- 09:05 Rok w ogrodzie
- 09:30 Igrzyska w regionach
- 10:00 Barka
- 10:22 Pogoda
- 10:24 Twórcze horyzonty
- 10:52 Muzeum Polskiej Piosenki, czyli historia jednego przeboju
- 11:00 Nad Odrą (3)
- 11:51 Języczek u wagi
- 12:00 Zakochaj się w Polsce (Gniew)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 16:00 Na sygnale (Zabawa w chowanego)
- 16:30 Kronika - flesz
- 16:35 Wokół nas
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:31 Muzeum Polskiej Piosenki, czyli historia jednego przeboju
- 17:39 Arka
- 18:00 Magazyn sportowy
- 18:27 Pogoda
- 18:30 Kronika
- 18:50 Pogoda
- 18:51 Europa z bliska
- 19:05 Stacja innowacja (123)
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 2. Liga - mecz: Zagłębie Sosnowiec - Olimpia Grudziądz
- 21:31 Kronika (Podsumowanie dnia)
- 21:48 Pogoda
- 21:50 Wokół nas (Opowieść o Sławku)
- 22:00 Przepis dnia (66)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Igrzyska w regionach
- 23:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1995)
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 00:15 Całkiem niezła historia (Bogacze w miłości)
- 00:35 Całkiem niezła historia (Brama niebios)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Astronarium (Supernowa 1987A)
- 01:50 Wiek to tylko liczba
- 02:15 Spotkania w świecie ciszy
- 02:40 Niezwykłe miejsca (Muzeum Ziemi - pałacyk - kamienie)
- 02:55 Rok w ogrodzie
- 03:15 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Łęknica)
- 03:25 Jeden dzień dłużej
- 04:30 Info Wilno (1288)
- 04:50 Niezwykłe miejsca (Warszawskie ZOO - willa Żabińskich)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Dzika Polska (Korytarze życia)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki
- 07:10 Turystyczna jazda (Litwa)
- 07:35 Sielskie życie
- 07:55 Mieszkać piękniej (Parki i ogrody miejskie)
- 08:30 O pracy po pracy
- 08:55 Warszawa. Wczoraj i dziś (Zamek Królewski - Sala Rycerska)
- 09:05 Rok w ogrodzie
- 09:30 Igrzyska w regionach
- 10:01 Wielkopolska każdego dnia (21 lipca)
- 10:04 Poza miastem - Europejska wieś
- 10:46 Podróże po Wielkopolsce
- 11:00 Wiek to tylko liczba
- 11:23 Wielkopolska każdego dnia (21 lipca)
- 11:28 Prognoza pogody
- 11:30 Teleskop kulturalny
- 11:35 Prognoza pogody
- 11:36 Z życia Kościoła
- 11:53 Sztuka codziennego życia
- 12:00 Zakochaj się w Polsce (Gniew)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 14:00 Rączka gotuje
- 14:30 Teleskop
- 14:38 Prognoza pogody
- 14:40 Wielkopolska każdego dnia (21 lipca)
- 14:42 Wielkopolski informator ekologiczny
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 16:00 Na sygnale (Zabawa w chowanego)
- 16:30 Teleskop
- 16:37 Prognoza pogody
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:01 Szlakiem drewnianych kościołów
- 17:15 Medycyna i ty
- 17:28 Prognoza pogody
- 17:30 Teleskop kulturalny
- 17:35 Film dokumentalny
- 18:15 Pociąg do Wielkopolski
- 18:30 Teleskop
- 18:47 Prognoza pogody
- 18:52 Sportowy weekend
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 2. Liga - mecz: Zagłębie Sosnowiec - Olimpia Grudziądz
- 21:31 Prognoza pogody
- 21:35 Teleskop
- 21:51 Prognoza pogody
- 21:52 Teleskop kulturalny
- 22:00 Przepis dnia (66)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Igrzyska w regionach
- 23:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1995)
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 00:15 Całkiem niezła historia (Bogacze w miłości)
- 00:35 Całkiem niezła historia (Brama niebios)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Astronarium (Supernowa 1987A)
- 01:50 Wiek to tylko liczba
- 02:15 Spotkania w świecie ciszy
- 02:40 Niezwykłe miejsca (Muzeum Ziemi - pałacyk - kamienie)
- 02:55 Rok w ogrodzie
- 03:15 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Łęknica)
- 03:25 Jeden dzień dłużej
- 04:30 Info Wilno (1288)
- 04:50 Niezwykłe miejsca (Warszawskie ZOO - willa Żabińskich)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Dzika Polska (Korytarze życia)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki
- 07:10 Turystyczna jazda (Litwa)
- 07:35 Sielskie życie
- 07:55 Mieszkać piękniej (Parki i ogrody miejskie)
- 08:30 O pracy po pracy
- 08:55 Warszawa. Wczoraj i dziś (Zamek Królewski - Sala Rycerska)
- 09:05 Rok w ogrodzie
- 09:30 Igrzyska w regionach
- 10:00 Prognoza pogody
- 10:02 Tym żyje wieś
- 10:12 Astronarium (Sieci radioteleskopów)
- 10:36 Przystanek Kultura
- 10:53 Warto tam być
- 10:58 Piosenka u Ciebie
- 11:21 Kuchnia polskich Żydów (Sukkot: Co jadano w szałasach?)
- 11:47 Przegląd ukraiński
- 12:00 Zakochaj się w Polsce (Gniew)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 14:00 Rączka gotuje
- 14:30 Nic nas nie rozdzieli
- 14:50 Panorama litewska
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 16:00 Na sygnale (Zabawa w chowanego)
- 16:30 Obiektyw
- 16:40 Prognoza pogody
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Tydzień białoruski
- 17:24 Co na obiad? (Pierogi z bobu z sosem kurkowym)
- 17:29 U źródeł wiary
- 17:56 Co na obiad? (Chłodnik)
- 18:01 Słownik polsko@polski (576)
- 18:27 Warto tam być
- 18:30 Obiektyw
- 18:50 Sport
- 18:54 Prognoza pogody
- 18:56 Żyjący Kościół
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 2. Liga - mecz: Zagłębie Sosnowiec - Olimpia Grudziądz
- 21:31 Obiektyw
- 21:50 Prognoza pogody
- 21:51 Sport
- 22:00 Przepis dnia (66)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Igrzyska w regionach
- 23:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1995)
- 23:55 Piosenka dla Ciebie