Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 00:15 Całkiem niezła historia (Bogacze w miłości)
- 00:35 Całkiem niezła historia (Brama niebios)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Astronarium (Supernowa 1987A)
- 01:50 Wiek to tylko liczba
- 02:15 Spotkania w świecie ciszy
- 02:40 Niezwykłe miejsca (Muzeum Ziemi - pałacyk - kamienie)
- 02:55 Rok w ogrodzie
- 03:15 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Łęknica)
- 03:25 Jeden dzień dłużej
- 12:00 Zakochaj się w Polsce (Gniew)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 16:00 Na sygnale (Zabawa w chowanego)
- 16:30 Nie taki internet straszny
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:15 Winda regionu (Niezwyciężeni)
- 17:30 Gra Warszawa
- 17:55 Bezbłędnie (Maryja)
- 18:00 Czas dotacji, czas rozwoju (2/24)
- 18:15 RoberTeka (47)
- 18:30 Głos regionu
- 18:44 Pogoda
- 18:45 Informacje sport
- 19:00 Informacje kulturalne
- 19:10 L jak las (4/24)
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 2. Liga - mecz: Zagłębie Sosnowiec - Olimpia Grudziądz
- 21:31 Głos regionu
- 21:44 Pogoda
- 21:45 Informacje kulturalne
- 22:00 Przepis dnia (66)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Igrzyska w regionach
- 23:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1995)
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 00:15 Całkiem niezła historia (Bogacze w miłości)
- 00:35 Całkiem niezła historia (Brama niebios)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Astronarium (Supernowa 1987A)
- 01:50 Wiek to tylko liczba
- 02:15 Spotkania w świecie ciszy
- 02:40 Niezwykłe miejsca (Muzeum Ziemi - pałacyk - kamienie)
- 02:55 Rok w ogrodzie
- 03:15 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Łęknica)
- 03:25 Jeden dzień dłużej
- 04:30 Info Wilno (1288)
- 04:50 Niezwykłe miejsca (Warszawskie ZOO - willa Żabińskich)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Dzika Polska (Korytarze życia)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki
- 07:10 Turystyczna jazda (Litwa)
- 07:35 Sielskie życie
- 07:55 Mieszkać piękniej (Parki i ogrody miejskie)
- 08:30 O pracy po pracy
- 08:55 Warszawa. Wczoraj i dziś (Zamek Królewski - Sala Rycerska)
- 09:05 Rok w ogrodzie
- 09:30 Igrzyska w regionach
- 10:00 Transmisja mszy świętej
- 11:00 Dokument w TVP 3 Bydgoszcz
- 12:00 Zakochaj się w Polsce (Gniew)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 14:30 Zbliżenia
- 14:45 Przechodzimy do historii
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 16:00 Na sygnale (Zabawa w chowanego)
- 16:30 Zbliżenia
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Polacy w kosmosie (Księżycowy samochód)
- 17:25 Prosto z lasu (13/24)
- 17:40 Po obu stronach Wisły (7/24)
- 21:30 Zbliżenia - wieczorne
- 21:45 Sport
- 21:50 Pogoda wieczorna
- 22:00 Przepis dnia (66)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Igrzyska w regionach
- 23:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1995)
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 00:15 Całkiem niezła historia (Bogacze w miłości)
- 00:35 Całkiem niezła historia (Brama niebios)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Astronarium (Supernowa 1987A)
- 01:50 Wiek to tylko liczba
- 02:15 Spotkania w świecie ciszy
- 02:40 Niezwykłe miejsca (Muzeum Ziemi - pałacyk - kamienie)
- 02:55 Rok w ogrodzie
- 03:15 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Łęknica)
- 03:25 Jeden dzień dłużej
- 04:30 Info Wilno (1288)
- 04:50 Niezwykłe miejsca (Warszawskie ZOO - willa Żabińskich)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Dzika Polska (Korytarze życia)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki
- 07:10 Turystyczna jazda (Litwa)
- 07:35 Sielskie życie
- 07:55 Mieszkać piękniej (Parki i ogrody miejskie)
- 08:30 O pracy po pracy
- 08:55 Warszawa. Wczoraj i dziś (Zamek Królewski - Sala Rycerska)
- 09:05 Rok w ogrodzie
- 09:30 Igrzyska w regionach
- 10:01 Sport weekend
- 10:11 Przegląd tygodnia
- 10:35 Pamiętajcie o ogrodach
- 10:47 Całkiem niezła historia (Potrzeba bycia potrzebnym)
- 10:59 Nad Odrą
- 11:50 Twój punkt widzenia
- 11:54 Obalamy mity medyczne
- 12:00 Zakochaj się w Polsce (Gniew)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 14:00 Rączka gotuje
- 14:30 Informacje lubuskie - flesz
- 14:35 Prognoza pogody
- 14:37 Spotkania w świecie ciszy
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 16:00 Na sygnale (Zabawa w chowanego)
- 16:30 Informacje lubuskie
- 16:39 Prognoza pogody
- 16:41 Twój punkt widzenia
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Psia służba
- 17:23 Twój punkt widzenia
- 17:27 Obalamy mity medyczne (7)
- 17:32 Nad Odrą
- 21:31 Informacje lubuskie
- 21:45 Sport weekend
- 21:56 Prognoza pogody
- 22:00 Przepis dnia (66)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Igrzyska w regionach
- 23:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1995)
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 00:15 Całkiem niezła historia (Bogacze w miłości)
- 00:35 Całkiem niezła historia (Brama niebios)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Astronarium (Supernowa 1987A)
- 01:50 Wiek to tylko liczba
- 02:15 Spotkania w świecie ciszy
- 02:40 Niezwykłe miejsca (Muzeum Ziemi - pałacyk - kamienie)
- 02:55 Rok w ogrodzie
- 03:15 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Łęknica)
- 03:25 Jeden dzień dłużej
- 04:30 Info Wilno (1288)
- 04:50 Niezwykłe miejsca (Warszawskie ZOO - willa Żabińskich)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Dzika Polska (Korytarze życia)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki
- 07:10 Turystyczna jazda (Litwa)
- 07:35 Sielskie życie
- 07:55 Mieszkać piękniej (Parki i ogrody miejskie)
- 08:30 O pracy po pracy
- 08:55 Warszawa. Wczoraj i dziś (Zamek Królewski - Sala Rycerska)
- 09:05 Rok w ogrodzie
- 09:30 Igrzyska w regionach
- 12:00 Zakochaj się w Polsce (Gniew)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 21:30 Panorama lubelska - wydanie wieczorne
- 21:43 Prognoza pogody
- 21:45 Magazyn sportowy
- 22:00 Przepis dnia (66)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Igrzyska w regionach
- 23:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1995)
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 00:15 Całkiem niezła historia (Bogacze w miłości)
- 00:35 Całkiem niezła historia (Brama niebios)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Astronarium (Supernowa 1987A)
- 01:50 Wiek to tylko liczba
- 02:15 Spotkania w świecie ciszy
- 02:40 Niezwykłe miejsca (Muzeum Ziemi - pałacyk - kamienie)
- 02:55 Rok w ogrodzie
- 03:15 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Łęknica)
- 03:25 Jeden dzień dłużej
- 04:30 Info Wilno (1288)
- 04:50 Niezwykłe miejsca (Warszawskie ZOO - willa Żabińskich)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Dzika Polska (Korytarze życia)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki
- 07:10 Turystyczna jazda (Litwa)
- 07:35 Sielskie życie
- 07:55 Mieszkać piękniej (Parki i ogrody miejskie)
- 08:30 O pracy po pracy
- 08:55 Warszawa. Wczoraj i dziś (Zamek Królewski - Sala Rycerska)
- 09:05 Rok w ogrodzie
- 09:30 Igrzyska w regionach
- 12:00 Zakochaj się w Polsce (Gniew)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 18:00 Z życia regionu (Niechciany pomnik)
- 18:14 Dokument w TVP Rzeszów (Przepis na przyjaźń)
- 18:30 Aktualności
- 18:52 Pogoda
- 18:55 Kalejdoskop filmowy
- 19:00 Sportowe wydarzenia
- 19:15 Z życia regionu (Największe na świecie)
- 19:20 Kalejdoskop filmowy
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 2. Liga - mecz: Zagłębie Sosnowiec - Olimpia Grudziądz
- 21:30 Aktualności
- 21:52 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia (66)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Igrzyska w regionach
- 23:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1995)
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 00:15 Całkiem niezła historia (Bogacze w miłości)
- 00:35 Całkiem niezła historia (Brama niebios)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Astronarium (Supernowa 1987A)
- 01:50 Wiek to tylko liczba
- 02:15 Spotkania w świecie ciszy
- 02:40 Niezwykłe miejsca (Muzeum Ziemi - pałacyk - kamienie)
- 02:55 Rok w ogrodzie
- 03:15 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Łęknica)
- 03:25 Jeden dzień dłużej
- 04:30 Info Wilno (1288)
- 04:50 Niezwykłe miejsca (Warszawskie ZOO - willa Żabińskich)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Dzika Polska (Korytarze życia)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki
- 07:10 Turystyczna jazda (Litwa)
- 07:35 Sielskie życie
- 07:55 Mieszkać piękniej (Parki i ogrody miejskie)
- 08:30 O pracy po pracy
- 08:55 Warszawa. Wczoraj i dziś (Zamek Królewski - Sala Rycerska)
- 09:05 Rok w ogrodzie
- 09:30 Igrzyska w regionach
- 10:01 Prosto z lasu (14/24)
- 10:15 Teraz wieś
- 10:41 Agro-Fakty
- 10:55 Poznaj region (Winnica Świdnicka)
- 11:00 Nad Odrą (3)
- 12:00 Zakochaj się w Polsce (Gniew)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 14:00 Rączka gotuje
- 14:30 Szlachetne zdrowie
- 14:45 Podróże po Wielkopolsce (Sieroszewice)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 16:00 Na sygnale (Zabawa w chowanego)
- 16:30 Szlakiem drewnianych kościołów (Rzgów)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:01 Wniebowzięci
- 17:47 Festiwal Góry Literatury. O czułości
- 21:31 Fakty - wydanie wieczorne
- 21:43 Pogoda
- 21:45 Agro-Fakty
- 22:00 Przepis dnia (66)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Igrzyska w regionach
- 23:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1995)
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 00:15 Całkiem niezła historia (Bogacze w miłości)
- 00:35 Całkiem niezła historia (Brama niebios)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Astronarium (Supernowa 1987A)
- 01:50 Wiek to tylko liczba
- 02:15 Spotkania w świecie ciszy
- 02:40 Niezwykłe miejsca (Muzeum Ziemi - pałacyk - kamienie)
- 02:55 Rok w ogrodzie
- 03:15 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Łęknica)
- 03:25 Jeden dzień dłużej
- 04:30 Info Wilno (1288)
- 04:50 Niezwykłe miejsca (Warszawskie ZOO - willa Żabińskich)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Dzika Polska (Korytarze życia)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki
- 07:10 Turystyczna jazda (Litwa)
- 07:35 Sielskie życie
- 07:55 Mieszkać piękniej (Parki i ogrody miejskie)
- 08:30 O pracy po pracy
- 08:55 Warszawa. Wczoraj i dziś (Zamek Królewski - Sala Rycerska)
- 09:05 Rok w ogrodzie
- 09:30 Igrzyska w regionach
- 12:00 Zakochaj się w Polsce (Gniew)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 14:00 Rączka gotuje
- 14:30 Koło się kręci (Pogromca wielkiego mistrza)
- 14:42 Odkrywamy Małopolskę
- 14:45 Kronika dnia (21)
- 14:57 Pogoda (21)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 16:00 Na sygnale (Zabawa w chowanego)
- 16:30 Kronika dnia (21)
- 16:42 Pogoda (21)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Pogoda (21)
- 17:02 Raport pogodowy (21)
- 17:05 Działo się w Krakowie
- 17:07 Na tropie przypraw. Pikantnie i słodko (Oregano)
- 17:33 Laboratorium wolności. Pogromców mikrobów portrety rodzinne
- 21:30 Kronika (21)
- 21:50 Pogoda (21)
- 21:52 Kronika sportowa
- 22:00 Przepis dnia (66)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Igrzyska w regionach
- 23:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1995)
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 00:15 Całkiem niezła historia (Bogacze w miłości)
- 00:35 Całkiem niezła historia (Brama niebios)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Astronarium (Supernowa 1987A)
- 01:50 Wiek to tylko liczba
- 02:15 Spotkania w świecie ciszy
- 02:40 Niezwykłe miejsca (Muzeum Ziemi - pałacyk - kamienie)
- 02:55 Rok w ogrodzie
- 03:15 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Łęknica)
- 03:25 Jeden dzień dłużej
- 04:30 Info Wilno (1288)
- 04:50 Niezwykłe miejsca (Warszawskie ZOO - willa Żabińskich)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 06:00 Dzika Polska (Korytarze życia)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki
- 07:10 Turystyczna jazda (Litwa)
- 07:35 Sielskie życie
- 07:55 Mieszkać piękniej (Parki i ogrody miejskie)
- 08:30 O pracy po pracy
- 08:55 Warszawa. Wczoraj i dziś (Zamek Królewski - Sala Rycerska)
- 09:05 Rok w ogrodzie
- 09:30 Igrzyska w regionach
- 10:00 Transmisja mszy świętej
- 11:00 Nad Odrą
- 11:50 Agrokurier
- 12:00 Zakochaj się w Polsce (Gniew)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 14:00 Rączka gotuje
- 14:30 Kurier opolski
- 14:45 Ginące zawody
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 16:00 Na sygnale (Zabawa w chowanego)
- 16:30 Kurier opolski
- 16:40 Minutka ze słowem
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Nad Odrą
- 17:50 Agrokurier
- 18:00 Dej pozór
- 18:30 Kurier opolski
- 18:45 Pogoda
- 18:50 Sport opolski
- 19:10 7 dni opolskie
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 2. Liga - mecz: Zagłębie Sosnowiec - Olimpia Grudziądz
- 21:31 Kurier opolski
- 21:52 Pogoda
- 21:57 Minutka ze słowem
- 22:00 Przepis dnia (66)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Igrzyska w regionach
- 23:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1995)
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 00:15 Całkiem niezła historia (Bogacze w miłości)
- 00:35 Całkiem niezła historia (Brama niebios)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Astronarium (Supernowa 1987A)
- 01:50 Wiek to tylko liczba
- 02:15 Spotkania w świecie ciszy
- 02:40 Niezwykłe miejsca (Muzeum Ziemi - pałacyk - kamienie)
- 02:55 Rok w ogrodzie
- 03:15 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Łęknica)
- 03:25 Jeden dzień dłużej
- 04:30 Info Wilno (1288)
- 04:50 Niezwykłe miejsca (Warszawskie ZOO - willa Żabińskich)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Dzika Polska (Korytarze życia)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki
- 07:10 Turystyczna jazda (Litwa)
- 07:35 Sielskie życie
- 07:55 Mieszkać piękniej (Parki i ogrody miejskie)
- 08:30 O pracy po pracy
- 08:55 Warszawa. Wczoraj i dziś (Zamek Królewski - Sala Rycerska)
- 09:05 Rok w ogrodzie
- 09:30 Igrzyska w regionach
- 10:00 Transmisja mszy świętej
- 11:00 Pogoda w regionie
- 11:01 Świętokrzyskie Espresso
- 11:31 Nasz Kościół
- 11:51 Siewcy słowa
- 11:57 Pogoda w regionie
- 12:00 Zakochaj się w Polsce (Gniew)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 14:00 Rączka gotuje
- 14:30 Informacje
- 14:36 Pogoda w regionie
- 14:37 Zmiana biegu
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 16:00 Na sygnale (Zabawa w chowanego)
- 16:30 Informacje
- 16:42 Pogoda w regionie
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Pogoda w regionie
- 17:01 Astronarium
- 17:25 Prosto z lasu
- 17:38 Świętokrzyskie Espresso
- 18:08 Odkryj regiony
- 18:29 Informacje
- 18:51 Pogoda w regionie
- 18:52 Na tropach historii
- 19:04 Sport
- 19:25 Dzieciaki zdolniaki
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 2. Liga - mecz: Zagłębie Sosnowiec - Olimpia Grudziądz
- 19:37 Siewcy słowa
- 19:43 RoberTeka
- 19:58 Pogoda w regionie
- 21:30 Informacje
- 21:50 Pogoda w regionie
- 21:51 Szlakiem drewnianych kaplic
- 22:00 Przepis dnia (66)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Igrzyska w regionach
- 23:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1995)
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 00:15 Całkiem niezła historia (Bogacze w miłości)
- 00:35 Całkiem niezła historia (Brama niebios)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Astronarium (Supernowa 1987A)
- 01:50 Wiek to tylko liczba
- 02:15 Spotkania w świecie ciszy
- 02:40 Niezwykłe miejsca (Muzeum Ziemi - pałacyk - kamienie)
- 02:55 Rok w ogrodzie
- 03:15 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Łęknica)
- 03:25 Jeden dzień dłużej
- 04:30 Info Wilno (1288)
- 04:50 Niezwykłe miejsca (Warszawskie ZOO - willa Żabińskich)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Dzika Polska (Korytarze życia)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki
- 07:10 Turystyczna jazda (Litwa)
- 07:35 Sielskie życie
- 07:55 Mieszkać piękniej (Parki i ogrody miejskie)
- 08:30 O pracy po pracy
- 08:55 Warszawa. Wczoraj i dziś (Zamek Królewski - Sala Rycerska)
- 09:05 Rok w ogrodzie
- 09:30 Igrzyska w regionach
- 10:00 Agroexpress (25)
- 10:15 Ewa Demarczyk
- 11:09 Spotkania z Arturem Rubinsteinem
- 12:00 Zakochaj się w Polsce (Gniew)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 14:00 Rączka gotuje
- 14:30 Portret z pamięci (Barbara Dembińska)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 16:00 Na sygnale (Zabawa w chowanego)
- 16:30 Misja OGRÓD
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Zakręceni, wkręceni
- 17:12 Portret z pamięci (3)
- 17:48 Historie z pasją
- 18:01 Depozyt wiary
- 18:30 Łódzkie wiadomości dnia
- 18:49 Sport
- 18:54 Pogoda
- 19:00 LOFT
- 19:21 Obalamy mity medyczne (14)
- 21:31 Łódzkie wiadomości dnia
- 21:49 Pogoda
- 21:52 Skarby Łodzi (11)
- 22:00 Przepis dnia (66)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Igrzyska w regionach
- 23:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1995)
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 00:15 Całkiem niezła historia (Bogacze w miłości)
- 00:35 Całkiem niezła historia (Brama niebios)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Astronarium (Supernowa 1987A)
- 01:50 Wiek to tylko liczba
- 02:15 Spotkania w świecie ciszy
- 02:40 Niezwykłe miejsca (Muzeum Ziemi - pałacyk - kamienie)
- 02:55 Rok w ogrodzie
- 03:15 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Łęknica)
- 03:25 Jeden dzień dłużej
- 04:30 Info Wilno (1288)
- 04:50 Niezwykłe miejsca (Warszawskie ZOO - willa Żabińskich)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Dzika Polska (Korytarze życia)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki
- 07:10 Turystyczna jazda (Litwa)
- 07:35 Sielskie życie
- 07:55 Mieszkać piękniej (Parki i ogrody miejskie)
- 08:30 O pracy po pracy
- 08:55 Warszawa. Wczoraj i dziś (Zamek Królewski - Sala Rycerska)
- 09:05 Rok w ogrodzie
- 09:30 Igrzyska w regionach
- 10:00 Rączka gotuje
- 10:30 Fest gryfne szlagry
- 11:00 Mikrokosmosy
- 11:30 Zdarzyło się
- 11:45 Telezakupy
- 12:00 Zakochaj się w Polsce (Gniew)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 14:00 Rączka gotuje
- 14:30 Aktualności - flesz
- 14:37 Studio 3
- 14:39 Sport - flesz
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 16:00 Na sygnale (Zabawa w chowanego)
- 16:30 Aktualności - flesz
- 16:37 Studio 3
- 16:39 Sport - flesz
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Astronarium (Rewolucja kopernikańska)
- 17:25 Studio 3
- 17:30 Trzciny, ryby i grzyby
- 18:00 Credo
- 18:30 Aktualności
- 18:50 Studio 3
- 18:55 Wieczorne wiadomości sportowe
- 19:07 Dej pozór
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 2. Liga - mecz: Zagłębie Sosnowiec - Olimpia Grudziądz
- 21:31 Aktualności
- 21:36 Studio 3
- 21:38 Wiadomości sportowe TVP 3 Katowice
- 22:00 Przepis dnia (66)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Igrzyska w regionach
- 23:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1995)
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 00:00 Słowo życia ((Mt 12, 14-21) Jezus cichy i pokornego serca)
- 00:05 Świat w obrazach
- 00:10 Informacje dnia
- 00:30 Nowa Ewangelizacja (Droga cz.8 - Pan Bóg prowadzi)
- 00:55 Poczet wielkich Polaków (Paweł Edmund Strzelecki)
- 01:00 transmisje: III Narodowa Modlitwa za Ojczyznę w Sanktuarium św. Andrzeja Boboli w Strachocinie (Transmisja z Sanktuarium św. Andrzeja Boboli w Strachocinie)
- 02:30 Manna z Nieba (Wakacje z Bogiem)
- 02:45 Modlitwa z telefonicznym udziałem dzieci
- 03:00 Informacje dnia
- 03:20 Różaniec
- 03:50 Nie tylko Ulmowie (Rodzina Lechów, Wólka w gm. Chmielnik)
- 04:00 Apel Jasnogórski
- 04:20 Polski punkt widzenia
- 04:40 Odpowiedzialni za Kościół (Swięta codzienność)
- 05:05 Misjonarz
- 06:00 Jestem mamą (Relaks w plenerze)
- 06:15 Mocni w wierze (Chrześcijaństwo jako tabu)
- 06:40 Muzyczne chwile
- 06:50 Regał (Pio - pisana i nie pisana historia świętego)
- 07:15 Pierwszy zmysł
- 07:45 Ocalić od zapomnienia (Janina Jaskółowska)
- 07:55 Poczet wielkich Polaków (Książę Jeremi Wiśniowiecki)
- 08:00 Słowo życia ((Mk 6, 30-34) Jezus lituje się nad tłumem)
- 08:05 Polski punkt widzenia
- 08:25 Święty na każdy dzień (21 lipca, wspomnienie św. Wawrzyńca, prezbitera i doktora Kościoła)
- 08:30 Z Parlamentu Europejskiego (Inauguracyjna sesja Parlamentu Europejskiego)
- 09:00 Prymas Stefan Wyszyński (8)
- 09:10 Spotkanie z Magdą Buczek
- 09:15 Manna z Nieba (Wakacje z Bogiem)
- 09:30 Msza święta z Jasnej Góry (Transmisja z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej)
- 16:00 Informacje dnia
- 16:10 Koncert życzeń
- 16:45 Rezurekcja
- 17:30 Sól ziemi (Niech coś pozostanie)
- 17:55 Poczet wielkich Polaków (Książę Jeremi Wiśniowiecki)
- 20:00 Informacje dnia
- 20:20 Różaniec
- 20:50 Krótka historia zbawienia - Bóg spotyka się z człowiekiem (Stary Testament)
- 21:00 Apel Jasnogórski
- 21:20 Informacje dnia
- 21:40 Retrospekcja (Zofia Kossak)
- 21:45 Stan bezpieczeństwa państwa (Stan bezpieczeństwa państwa w kontekście umów i traktatów)
- 21:55 Święty na każdy dzień (21 lipca, wspomnienie św. Wawrzyńca, prezbitera i doktora Kościoła)
- 01:55 Dom Charnela
- 03:45 Uśmiechnij się 3 (1)
- 04:00 Miłe rozmowy
- 04:50 Miłe rozmowy
- 05:45 Nieźle kliknięci bez filtra (13)
- 06:00 Yattaman (Parasol króla)
- 06:30 Yattaman (Przygoda na biegunie)
- 06:55 Yattaman (Fałszywy prorok)
- 07:25 Yattaman (Pałac Słońca)
- 07:50 Prawo do narodzin (118)
- 08:20 Prawo do narodzin (119)
- 08:50 Prawo do narodzin (120)
- 09:20 Uśmiechnij się 3 (6)
- 09:25 Prawo do narodzin (121)
- 09:50 Uśmiechnij się (6)
- 09:55 Yattaman (Puchar Billy Boop)
- 10:25 Yattaman (Historia o Panokiu)
- 10:50 Gigi (Powietrzna koszykówka)
- 11:20 Gigi (Jak zdobyć serce ukochanej)
- 11:45 Uśmiechnij się 3 (4)
- 11:55 Uśmiechnij się (13)
- 12:00 Stolik dla trojga (7)
- 13:00 Stolik dla trojga (8)
- 14:00 Stolik dla trojga (9)
- 15:00 Klejnot TV
- 17:00 Gigi (Babunia)
- 17:30 Gigi (23)
- 18:00 Klejnot TV
- 21:00 Malibu - atak rekinów
- 22:45 Uśmiechnij się (14)
- 23:00 Uśmiechnij się 3 (5)
- 23:05 Uśmiechnij się (17)
- 23:15 Miłe rozmowy (6)
- 23:40 Driver (1)
- 00:35 Chłopiec imieniem Po
- 02:30 Wielki podryw
- 08:00 Muzyka
- 08:15 Telezakupy
- 09:15 To nie tak miało być (10)
- 09:55 Jurajscy wojownicy (Najkrwawsza batalia)
- 13:25 Legendy sportu (6)
- 14:00 Klub Winx 4 (Jaskinia Sybilli)
- 14:30 Klub Winx 4 (Mroźna wieża)
- 15:00 Mała doboszka (6)
- 04:00 Smutný oslík
- 04:25 Ignis Brunensis 2009
- 04:50 Hranice v srdci (Plnou parou Vlárou)
- 05:15 Etiketa (Nápoje)
- 05:30 Z metropole
- 06:00 Zajímavosti z regionů
- 06:25 Po stopách hvězd
- 06:50 Žáku Kašíku, nežeň se!
- 08:10 Chalupáři (5)
- 09:05 Pečení na neděli
- 09:40 Kalendárium
- 09:55 Toulavá kamera
- 10:30 Objektiv
- 11:00 My všichni školou povinní (9)
- 12:00 Svatba
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Darmošlap z Nemanic a princezna Terezka
- 14:00 Zlatý chléb
- 15:10 Pohádka z šafránové louky
- 15:50 Rubín má barvu krve
- 18:10 Chalupáři (6)
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Ďáblova lest (1)
- 21:15 Ďáblova lest (2)
- 01:10 Království pirátů (3)
- 02:00 Magické muchomůrky
- 02:25 Jizerní Vtelno a okolí
- 02:55 ...eště svaďba nebyla
- 03:15 Historie.cs
- 04:10 New Age
- 04:35 Věřím
- 05:05 Vstávej, cesta je dlouhá!
- 05:15 Televizní klub neslyšících
- 05:45 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 06:00 Cesta z doby uhelné
- 06:25 Zázraky lidského génia (Majestátní hrady)
- 07:20 Cesta za pokladem
- 07:45 Vltava, naše řeka (3)
- 07:55 Peklo na zemi (3)
- 20:00 Mrtvý nebo živý
- 21:45 Sherlock Holmes (Svobodný mládenec)
- 23:30 Bahrajn, ostrov zábavy
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 01:34 Týden v regionech
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 03:34 Týden v regionech
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 05:00 Zprávy
- 05:05 Fokus Václava Moravce
- 07:00 Zprávy
- 07:05 Pozor! Státní hranice
- 07:33 Interview ČT24
- 08:00 Zprávy
- 08:30 Archiv ČT24 (Restaurace a jídelny.)
- 09:00 Zprávy
- 09:05 Hyde Park Civilizace
- 10:00 Zprávy v 10
- 10:03 Studio ČT24
- 11:00 Zprávy
- 11:03 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:30 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 15:00 Zkraje
- 16:00 Zprávy
- 16:03 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:07 Interview Speciál
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:50 Počasí v letoviscích
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:06 90′ ČT24
- 22:00 Zprávy
- 22:30 Newsroom ČT24 - Retrovize
- 23:00 Zprávy ve 23
- 23:32 Z metropole
- 05:00 Golf Time
- 05:20 Cyklistika ČR 2024 (MČR Vysoké Mýto)
- 05:40 Branky, body, vteřiny
- 06:00 Fortuna Beach Soccer Liga 2024 (Final Four Fortuna Beach Soccer Liga)
- 07:25 Cyklotoulky
- 07:35 BBV po 25 letech
- 07:45 Panorama
- 00:50 Frank Sinatra: portrét
- 02:10 Jak se kalila hudba (Lidský nástroj)
- 03:00 Chaplin novomanželem
- 03:15 Čich
- 03:35 Dub nad Moravou
- 03:50 Uchem jehly
- 04:20 Jiná architektura
- 04:40 Barevný klapot podkov
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Przerwa w transmisji 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Semafor atd. (2)
- 21:10 J. Offenbach: Orfeus v podsvětí
- 06:00 Panáček Paneláček (O výtahu,který nejel)
- 06:10 Prasátko Peppa V
- 06:15 Prasátko Peppa V
- 06:20 Kámoši hafíci (14)
- 06:40 Pošťák Pat
- 07:00 Ovečka Shaun
- 07:05 Tlapková patrola VIII
- 07:30 Studio Kamarád
- 09:00 Draci v hrnci
- 09:25 Dobrák Rover
- 10:35 Soví příběh
- 11:05 Fazolčina kavárna
- 11:25 Lampie (3)
- 12:05 MasterChef Junior VIII (7)
- 12:50 Tlapková patrola VIII
- 13:10 Tlapková patrola VIII
- 13:35 U6 - Úžasný svět techniky
- 14:05 Jak vycvičit draky II
- 14:25 Jak vycvičit draky II
- 14:50 Šmoulové
- 15:15 Fazolčina kavárna
- 15:35 Dynotrax Turbo
- 16:00 Dreamzzz: Zkoušky pronásledovatelů snů
- 16:20 Tlapková patrola VIII
- 16:45 Tlapková patrola VIII
- 17:10 Ovečka Shaun II
- 17:15 Pan Tau (9)
- 17:50 Jak vycvičit draky II
- 18:15 Fazolčina kavárna
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 O krtkovi (Krtek a tranzistor)
- 18:55 Kámoši hafíci (15)
- 19:20 Zákony Mila Murphyho (11)
- 19:40 Kiwi a Strit III
- 19:50 Bob a Bobek na cestách (Na tržišti v Kašmíru)
- 19:56 Przerwa w transmisji 19:56-06:00