Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Parki i ogrody miejskie)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Gniew)
- 02:55 Rok w ogrodzie
- 03:25 Żywioł
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Dobrego dnia
- 08:00 Żyjący Kościół
- 08:30 Przystanek Kultura
- 08:45 Tydzień białoruski
- 09:10 Spotkania w świecie ciszy
- 09:30 Dzieciaki zdolniaki
- 09:45 Nie taki internet straszny
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Mali bohaterowie)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Pomorska gęś)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Igrzyska w regionach
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 14:15 Eko patent (9)
- 14:30 Piosenka u Ciebie
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Studio Raban
- 15:50 Przepis dnia (68)
- 16:00 Na sygnale (Będziesz tylko moja)
- 16:30 Obiektyw
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Spotkania w pracowni
- 17:20 W kotle historii
- 17:45 Księga przestrzeni
- 18:15 Ogród i nie tylko
- 18:22 Warto tam być
- 18:30 Obiektyw
- 18:55 Gość "Obiektywu"
- 19:05 Prognoza pogody
- 19:10 Strefa otwarta
- 19:30 Żyjący Kościół
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 21:30 Obiektyw
- 21:50 Prognoza pogody
- 21:55 Przystanek Kultura
- 22:00 Przepis dnia (68)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (527)
- 23:40 Saga prastarej puszczy (Opowieść o dziku. Cena niezależności)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Parki i ogrody miejskie)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Gniew)
- 02:55 Rok w ogrodzie
- 03:25 Żywioł
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Dobrego dnia
- 08:00 Fajna Polska (Wisła)
- 08:45 Dwory i dworki Lubelszczyzny (Milanów)
- 09:00 Informacje kulturalne
- 09:15 Informacje sport
- 09:45 Winda regionu (Niezwyciężeni)
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Mali bohaterowie)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Pomorska gęś)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Igrzyska w regionach
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 14:15 Eko patent (9)
- 14:30 Pogoda
- 14:35 Everyday English (605)
- 14:50 Tajemniczy świat zwierząt
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Studio Raban
- 15:50 Przepis dnia (68)
- 16:00 Na sygnale (Będziesz tylko moja)
- 16:30 Głos regionu
- 16:43 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:15 RoberTeka (47)
- 17:30 Łowcy pasjonatów (81)
- 17:45 Wiatrak
- 18:00 Informacje sport
- 18:15 Jedz na zdrowie (34)
- 18:30 Głos regionu
- 18:49 Pogoda
- 18:50 Głos dnia
- 19:00 Z historią na Ty
- 19:20 Unia kulinarna
- 19:45 Języczek u wagi (Awiacja)
- 19:55 Pogoda
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1997)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Głos regionu
- 21:44 Pogoda
- 21:45 Głos dnia
- 22:00 Przepis dnia (68)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (527)
- 23:40 Saga prastarej puszczy (Opowieść o dziku. Cena niezależności)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Parki i ogrody miejskie)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Gniew)
- 02:55 Rok w ogrodzie
- 03:25 Żywioł
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Dobrego dnia
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Mali bohaterowie)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Pomorska gęś)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Igrzyska w regionach
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 14:15 Eko patent (9)
- 14:30 Zbliżenia
- 14:45 Małe miejscowości - wielcy ludzie (Mistrz od krzyży)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Studio Raban
- 15:50 Przepis dnia (68)
- 16:00 Na sygnale (Będziesz tylko moja)
- 16:30 Zbliżenia
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 A to historia (Folklor szyty na miarę)
- 17:30 Studio lato
- 18:30 Zbliżenia - wydanie główne
- 18:54 Pogoda
- 19:00 Unia kulinarna (139)
- 19:20 Weterynarze z sercem
- 19:45 Spotkania z ekologią (15/24)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1997)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Zbliżenia - wieczorne
- 21:45 Sport
- 21:50 Pogoda wieczorna
- 22:00 Przepis dnia (68)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (527)
- 23:40 Saga prastarej puszczy (Opowieść o dziku. Cena niezależności)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Parki i ogrody miejskie)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Gniew)
- 02:55 Rok w ogrodzie
- 03:25 Żywioł
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Dobrego dnia
- 08:00 Przegląd tygodnia
- 08:25 Tour de Lubuskie
- 09:25 Twój punkt widzenia
- 09:29 Poranny gość Radia Zachód
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Mali bohaterowie)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Pomorska gęś)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Igrzyska w regionach
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 14:15 Eko patent (9)
- 14:30 Informacje lubuskie - flesz
- 14:34 Sport
- 14:38 Prognoza pogody
- 14:40 Całkiem niezła historia
- 14:55 Twój punkt widzenia
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Studio Raban
- 15:50 Przepis dnia (68)
- 16:00 Na sygnale (Będziesz tylko moja)
- 16:30 Informacje lubuskie
- 16:39 Sport
- 16:43 Prognoza pogody
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Piosenka u Ciebie
- 17:24 Twój punkt widzenia
- 17:27 Informacje lubuskie - flesz
- 17:32 Sport
- 17:35 Prognoza pogody
- 17:38 Dwory i dworki Lubelszczyzny
- 17:51 Sport - podsumowanie weekendu
- 18:16 Całkiem niezła historia
- 18:30 Informacje lubuskie
- 18:51 Sport
- 18:56 Prognoza pogody
- 18:59 Sielskie życie
- 19:13 Tajemniczy świat zwierząt
- 19:18 Abecadło astronomii
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1997)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Informacje lubuskie
- 21:53 Sport
- 21:57 Prognoza pogody
- 22:00 Przepis dnia (68)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (527)
- 23:40 Saga prastarej puszczy (Opowieść o dziku. Cena niezależności)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Parki i ogrody miejskie)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Gniew)
- 02:55 Rok w ogrodzie
- 03:25 Żywioł
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Dobrego dnia
- 08:00 To dobry dzień
- 09:00 Panorama lubelska - flesz
- 09:12 Prognoza pogody
- 09:15 Gość "Panoramy"
- 09:35 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii (Patent nr 532)
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Mali bohaterowie)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Pomorska gęś)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Igrzyska w regionach
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 14:15 Eko patent (9)
- 14:30 Magazyn sportowy
- 14:45 Żyj w przyrodzie
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Studio Raban
- 15:50 Przepis dnia (68)
- 16:00 Na sygnale (Będziesz tylko moja)
- 16:30 Skarbiec sztuki Lubelszczyzny (Z Wiednia na Lubelszczyznę, czyli o rzeźbach Johanna Eliasa Hoffmana)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Nie taki internet straszny
- 17:15 Historie niezapisane (Prochownia Terespol. Zatrzymany czas)
- 17:30 Panorama lubelska - flesz
- 17:42 Prognoza pogody
- 17:45 Nurty reformacji w Polsce
- 18:10 Reportaż. Z lubelskiego (Baju, baju, zapraszam do raju)
- 18:30 Panorama lubelska - wydanie główne
- 18:55 Prognoza pogody
- 19:00 Czas na speedway
- 19:35 Gość "Panoramy"
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1997)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Panorama lubelska - wydanie wieczorne
- 21:55 Prognoza pogody
- 22:00 Przepis dnia (68)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (527)
- 23:40 Saga prastarej puszczy (Opowieść o dziku. Cena niezależności)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Parki i ogrody miejskie)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Gniew)
- 02:55 Rok w ogrodzie
- 03:25 Żywioł
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Dobrego dnia
- 08:00 Aktualności poranne
- 08:05 Sportowe wydarzenia
- 08:22 Pełnosprawni
- 08:42 Kalejdoskop filmowy
- 08:46 Podkarpacka scena przebojów
- 09:00 Aktualności poranne
- 09:05 Moda na język polski
- 09:28 Kalejdoskop filmowy
- 09:30 Z życia regionu
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Mali bohaterowie)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Pomorska gęś)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Igrzyska w regionach
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 14:15 Eko patent (9)
- 14:30 Sportowe wydarzenia
- 14:45 Liczy się pasja
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Studio Raban
- 15:50 Przepis dnia (68)
- 16:00 Na sygnale (Będziesz tylko moja)
- 16:30 Aktualności - flesz
- 16:34 Pogoda
- 16:38 Kalejdoskop filmowy
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Odkrywanie Podkarpacia
- 17:30 Magazyn sportowy
- 18:00 Kwartet
- 18:30 Aktualności
- 18:52 Pogoda
- 18:53 Kalejdoskop filmowy
- 19:00 Z Andrusem po Galicji
- 19:24 Kalejdoskop filmowy
- 19:30 Magazyn sportowy
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1997)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Aktualności
- 21:52 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia (68)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (527)
- 23:40 Saga prastarej puszczy (Opowieść o dziku. Cena niezależności)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Parki i ogrody miejskie)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Gniew)
- 02:55 Rok w ogrodzie
- 03:25 Żywioł
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Dobrego dnia
- 08:01 Fakty o poranku
- 08:10 Pogoda
- 08:12 Fakty o poranku
- 08:40 Pogoda
- 08:42 Fakty o poranku
- 09:03 Z Archiwum Telewizji Wrocław: Harcerze
- 09:28 Pasmo zdarzeń
- 09:55 Pogoda
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Mali bohaterowie)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Pomorska gęś)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Igrzyska w regionach
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 14:15 Eko patent (9)
- 14:32 Dlaczego krowa... (Wilki)
- 14:45 Liczy się pasja (Anita Byra)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Studio Raban
- 15:50 Przepis dnia (68)
- 16:00 Na sygnale (Będziesz tylko moja)
- 16:31 Magazyn Dolnośląski
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:02 Astronarium (Astrobiologia)
- 17:35 Teraz wieś
- 18:01 Agro-Fakty
- 18:14 Szlachetne zdrowie
- 18:30 Fakty - wydanie główne
- 18:53 Pogoda
- 18:57 Fakty sport
- 19:10 Szczawno. Uzdrowisko książęce
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1997)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Fakty - wydanie wieczorne
- 21:42 Pogoda
- 21:44 Prosto z lasu
- 22:00 Przepis dnia (68)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (527)
- 23:40 Saga prastarej puszczy (Opowieść o dziku. Cena niezależności)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Parki i ogrody miejskie)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Gniew)
- 02:55 Rok w ogrodzie
- 03:25 Żywioł
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Dobrego dnia
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Mali bohaterowie)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Pomorska gęś)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Igrzyska w regionach
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 14:15 Eko patent (9)
- 14:30 Krzemionki 30. Przystanek reportaż (Oj, żeby nie ta koronka klockowa)
- 14:45 Kronika dnia (22)
- 14:57 Pogoda (22)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Studio Raban
- 15:50 Przepis dnia (68)
- 16:00 Na sygnale (Będziesz tylko moja)
- 16:30 Kronika dnia (22)
- 16:42 Pogoda (22)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Pogoda (22)
- 17:02 Raport pogodowy (22)
- 17:04 Działo się w Krakowie
- 17:07 Z Andrusem po Galicji (Tarnobrzeg)
- 17:33 Zdrowie dla Ciebie (Światowy Dzień WZW)
- 17:45 Wojownicy czasu (Szwedzi nad Dunajcem, czyli Wojnicz 1655)
- 18:11 Legendy Tatrzańskich Szczytów (Kozi Wierch)
- 18:30 Kronika (22)
- 18:51 Tematy dnia (22)
- 19:02 Pogoda (22)
- 19:05 Kronika sportowa
- 19:08 Raport pogodowy (22)
- 19:11 Działo się w Krakowie
- 19:14 Bieszczadzki Park Narodowy - nasze wspólne dziedzictwo (Osobliwości świata zwierząt - kręgowce)
- 19:22 Niecodziennik (Akcja III Most)
- 19:32 Magazyn medyczny (Robotyka w Szpitalu Rydygiera)
- 19:48 Kwartet
- 19:54 Pogoda (22)
- 19:57 Raport pogodowy (22)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1997)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kronika (22)
- 21:45 Tematy dnia
- 21:55 Pogoda (22)
- 21:56 Kronika sportowa
- 22:00 Przepis dnia (68)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (527)
- 23:40 Saga prastarej puszczy (Opowieść o dziku. Cena niezależności)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Parki i ogrody miejskie)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Gniew)
- 02:55 Rok w ogrodzie
- 03:25 Żywioł
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Dobrego dnia
- 08:00 Kurier opolski
- 08:15 Sport opolski
- 08:35 7 dni opolskie
- 09:00 Serial
- 09:30 Astronarium
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Mali bohaterowie)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Pomorska gęś)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Igrzyska w regionach
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 14:15 Eko patent (9)
- 14:30 Kurier opolski
- 14:40 Sport opolski
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Studio Raban
- 15:50 Przepis dnia (68)
- 16:00 Na sygnale (Będziesz tylko moja)
- 16:30 Kurier opolski
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Ginące zawody
- 18:00 Artyści Śląska Opolskiego. Moje inspiracje, moja sztuka
- 18:25 Sport opolski
- 18:30 Kurier opolski
- 18:52 Pogoda
- 18:55 Rozmowa dnia
- 19:10 Niezwykłe historie z pocztówek
- 19:30 Serial
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1997)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier opolski
- 21:52 Sport opolski
- 21:57 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia (68)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (527)
- 23:40 Saga prastarej puszczy (Opowieść o dziku. Cena niezależności)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Parki i ogrody miejskie)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Gniew)
- 02:55 Rok w ogrodzie
- 03:25 Żywioł
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Dobrego dnia
- 08:00 Dobrego dnia z TVP 3 Kielce
- 09:00 Sport
- 09:20 Pogoda w regionie
- 09:22 Astronarium
- 09:45 Gwiazdy od szafy
- 09:58 Pogoda w regionie
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Mali bohaterowie)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Pomorska gęś)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Igrzyska w regionach
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 14:15 Eko patent (9)
- 14:30 Informacje
- 14:36 Dobrego dnia z TVP 3 Kielce
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Studio Raban
- 15:50 Przepis dnia (68)
- 16:00 Na sygnale (Będziesz tylko moja)
- 16:30 Informacje
- 16:42 Pogoda w regionie
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Pogoda w regionie
- 17:01 Muzeum Polskiej Piosenki
- 17:09 Sport
- 17:30 Fakty i opinie
- 18:15 Rola wsi
- 18:29 Informacje
- 18:51 Pogoda w regionie
- 18:52 Gość Informacji
- 19:00 Świat pomiarów
- 19:12 Świętokrzyskie Espresso
- 19:44 Zawodowcy. CK
- 19:58 Pogoda w regionie
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1997)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Informacje
- 21:50 Pogoda w regionie
- 21:51 Gość Informacji
- 22:00 Przepis dnia (68)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (527)
- 23:40 Saga prastarej puszczy (Opowieść o dziku. Cena niezależności)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Parki i ogrody miejskie)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Gniew)
- 02:55 Rok w ogrodzie
- 03:25 Żywioł
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Dobrego dnia
- 08:00 Reportaż
- 08:35 Pracownia reportażu
- 09:00 Aktywni seniorzy
- 09:10 Łódzka nauka
- 09:30 Depozyt wiary
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Mali bohaterowie)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Pomorska gęś)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Igrzyska w regionach
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 14:15 Eko patent (9)
- 14:30 Pracownia reportażu
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Studio Raban
- 15:50 Przepis dnia (68)
- 16:00 Na sygnale (Będziesz tylko moja)
- 16:30 Reportaż
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Życie jest piękne
- 17:15 Reportaż
- 17:45 Prosto z lasu
- 18:00 Misja OGRÓD
- 18:15 Skarby Łodzi
- 18:30 Łódzkie wiadomości dnia
- 18:50 Sport
- 18:56 Pogoda
- 19:00 Rozmowa dnia
- 19:15 Polityczna dogrywka
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1997)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Łódzkie wiadomości dnia
- 21:55 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia (68)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (527)
- 23:40 Saga prastarej puszczy (Opowieść o dziku. Cena niezależności)
- 04:05 Uwaga! (7530)
- 04:25 Nauka jazdy 5 (30-ost.)
- 04:55 Recepta na stary dom (5/14)
- 05:25 Uwaga! (7530)
- 05:45 Ukryta prawda (985)
- 06:40 Kuchenne rewolucje (Kawice, Paradiso)
- 07:35 SOS. Ekipy w akcji (21/60)
- 12:20 Ukryta prawda (1039)
- 13:25 Ukryta prawda (1011)
- 14:25 Szpital (934)
- 15:30 Kuchenne rewolucje (Lublin, Zapiecek)
- 16:35 Ukryta prawda (1044)
- 17:40 Detektywi (16/56)
- 18:45 Sport
- 18:55 Pogoda
- 19:00 Fakty
- 19:40 Uwaga! (7531)
- 22:55 Góra Dantego
Za gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PIN- 00:30 Serwis informacyjny
- 01:00 Serwis informacyjny
- 01:15 Serwis informacyjny
- 01:37 Serwis informacyjny
- 02:00 Serwis informacyjny
- 02:30 Serwis informacyjny
- 03:00 Programy powtórkowe
- 03:30 Serwis informacyjny
- 04:00 Serwis informacyjny
- 04:30 Serwis informacyjny
- 05:00 Serwis informacyjny
- 05:30 Serwis informacyjny
- 06:00 Serwis informacyjny
- 06:30 Serwis informacyjny
- 07:00 Serwis informacyjny
- 07:10 News24 na start
- 07:30 Serwis informacyjny
- 07:44 News24 na start
- 08:00 Serwis informacyjny
- 08:10 News24 na start
- 08:30 Serwis informacyjny
- 08:44 News24 na start
- 09:00 Serwis dnia
- 09:10 News24 na start
- 09:30 Serwis informacyjny
- 09:44 News24 na start
- 10:00 Serwis informacyjny
- 10:10 News24 na start
- 10:30 Serwis informacyjny
- 10:44 News24 na start
- 11:00 Serwis informacyjny
- 11:10 News na start
- 11:30 Serwis informacyjny
- 11:44 News24 na start
- 12:00 Serwis informacyjny
- 12:30 Serwis informacyjny
- 12:44 News24 na start
- 13:00 Serwis informacyjny
- 13:10 News24 dzień
- 13:30 Serwis informacyjny
- 13:44 News24 dzień
- 14:00 Serwis informacyjny
- 14:10 News24 dzień
- 14:30 Serwis informacyjny
- 14:42 News24 dzień
- 15:00 Serwis informacyjny
- 15:10 News24 dzień
- 15:30 Serwis informacyjny
- 15:44 News24 dzień
- 16:00 Serwis informacyjny
- 16:10 News24 dzień
- 16:30 Serwis informacyjny
- 17:00 Serwis informacyjny
- 17:10 News24 dzień
- 17:32 Blisko nas
- 18:00 Serwis informacyjny
- 18:30 Serwis informacyjny
- 19:00 Biznes News24
- 19:30 Serwis 24 minuty
- 20:00 Serwis informacyjny
- 20:30 Serwis informacyjny
- 21:00 Serwis informacyjny
- 21:30 Serwis informacyjny
- 22:00 Serwis informacyjny
- 22:30 Serwis informacyjny
- 23:00 Serwis informacyjny
- 23:30 Serwis informacyjny
- 00:00 Newsday
- 00:30 Business Today
- 00:45 Sportsday
- 01:00 Newsday
- 01:30 Business Today
- 01:45 Sportsday
- 02:00 Newsday
- 02:30 Business Today
- 02:45 Sportsday
- 03:00 BBC News
- 03:30 Business Today
- 03:45 Sportsday
- 04:00 BBC News
- 04:30 Mabu: Saving the Secret Forest
- 05:00 BBC News
- 05:30 HARDtalk
- 06:00 BBC News
- 06:30 Business Today
- 07:00 BBC News
- 07:30 Business Today
- 07:55 Click
- 08:00 BBC News
- 08:30 Business Today
- 08:55 Discovering the World's Culture
- 09:00 BBC News
- 09:30 Talking Business
- 12:00 BBC News
- 12:30 Business Today
- 12:45 BBC News
- 12:55 Discovering the World's Culture
- 13:00 BBC News Now
- 13:30 BBC News Now
- 14:00 BBC News Now
- 14:30 BBC News Now
- 14:55 Click
- 15:00 BBC News Now
- 15:30 Business Today - NYSE Opening Bell
- 15:45 BBC News Now
- 16:00 Verified Live
- 16:30 Verified Live
- 17:00 Verified Live
- 17:30 Business Today
- 17:45 Verified Live
- 17:55 Discovering the World's Culture
- 18:00 Verified Live
- 18:30 Focus on Africa
- 19:00 The World Today with Maryam Moshiri
- 19:30 The World Today with Maryam Moshiri
- 20:00 The World Today with Maryam Moshiri
- 20:30 The World Today with Maryam Moshiri
- 20:55 Click
- 21:00 The Context
- 21:30 The Context
- 22:00 The Context
- 22:30 The Context
- 22:55 Discovering the World's Culture
- 23:00 BBC World News America
- 23:30 HARDtalk