Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Parki i ogrody miejskie)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Gniew)
- 02:55 Rok w ogrodzie
- 03:25 Żywioł
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Dobrego dnia
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Mali bohaterowie)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Pomorska gęś)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Igrzyska w regionach
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 14:15 Eko patent (9)
- 14:30 Zbliżenia
- 14:45 Małe miejscowości - wielcy ludzie (Mistrz od krzyży)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Studio Raban
- 15:50 Przepis dnia (68)
- 16:00 Na sygnale (Będziesz tylko moja)
- 16:30 Zbliżenia
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 A to historia (Folklor szyty na miarę)
- 17:30 Studio lato
- 18:30 Zbliżenia - wydanie główne
- 18:54 Pogoda
- 19:00 Unia kulinarna (139)
- 19:20 Weterynarze z sercem
- 19:45 Spotkania z ekologią (15/24)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1997)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Zbliżenia - wieczorne
- 21:45 Sport
- 21:50 Pogoda wieczorna
- 22:00 Przepis dnia (68)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (527)
- 23:40 Saga prastarej puszczy (Opowieść o dziku. Cena niezależności)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Parki i ogrody miejskie)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Gniew)
- 02:55 Rok w ogrodzie
- 03:25 Żywioł
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Dobrego dnia
- 08:00 Przegląd tygodnia
- 08:25 Tour de Lubuskie
- 09:25 Twój punkt widzenia
- 09:29 Poranny gość Radia Zachód
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Mali bohaterowie)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Pomorska gęś)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Igrzyska w regionach
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 14:15 Eko patent (9)
- 14:30 Informacje lubuskie - flesz
- 14:34 Sport
- 14:38 Prognoza pogody
- 14:40 Całkiem niezła historia
- 14:55 Twój punkt widzenia
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Studio Raban
- 15:50 Przepis dnia (68)
- 16:00 Na sygnale (Będziesz tylko moja)
- 16:30 Informacje lubuskie
- 16:39 Sport
- 16:43 Prognoza pogody
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Piosenka u Ciebie
- 17:24 Twój punkt widzenia
- 17:27 Informacje lubuskie - flesz
- 17:32 Sport
- 17:35 Prognoza pogody
- 17:38 Dwory i dworki Lubelszczyzny
- 17:51 Sport - podsumowanie weekendu
- 18:16 Całkiem niezła historia
- 18:30 Informacje lubuskie
- 18:51 Sport
- 18:56 Prognoza pogody
- 18:59 Sielskie życie
- 19:13 Tajemniczy świat zwierząt
- 19:18 Abecadło astronomii
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1997)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Informacje lubuskie
- 21:53 Sport
- 21:57 Prognoza pogody
- 22:00 Przepis dnia (68)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (527)
- 23:40 Saga prastarej puszczy (Opowieść o dziku. Cena niezależności)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Parki i ogrody miejskie)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Gniew)
- 02:55 Rok w ogrodzie
- 03:25 Żywioł
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Dobrego dnia
- 08:00 To dobry dzień
- 09:00 Panorama lubelska - flesz
- 09:12 Prognoza pogody
- 09:15 Gość "Panoramy"
- 09:35 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii (Patent nr 532)
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Mali bohaterowie)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Pomorska gęś)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Igrzyska w regionach
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 14:15 Eko patent (9)
- 14:30 Magazyn sportowy
- 14:45 Żyj w przyrodzie
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Studio Raban
- 15:50 Przepis dnia (68)
- 16:00 Na sygnale (Będziesz tylko moja)
- 16:30 Skarbiec sztuki Lubelszczyzny (Z Wiednia na Lubelszczyznę, czyli o rzeźbach Johanna Eliasa Hoffmana)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Nie taki internet straszny
- 17:15 Historie niezapisane (Prochownia Terespol. Zatrzymany czas)
- 17:30 Panorama lubelska - flesz
- 17:42 Prognoza pogody
- 17:45 Nurty reformacji w Polsce
- 18:10 Reportaż. Z lubelskiego (Baju, baju, zapraszam do raju)
- 18:30 Panorama lubelska - wydanie główne
- 18:55 Prognoza pogody
- 19:00 Czas na speedway
- 19:35 Gość "Panoramy"
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1997)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Panorama lubelska - wydanie wieczorne
- 21:55 Prognoza pogody
- 22:00 Przepis dnia (68)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (527)
- 23:40 Saga prastarej puszczy (Opowieść o dziku. Cena niezależności)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Parki i ogrody miejskie)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Gniew)
- 02:55 Rok w ogrodzie
- 03:25 Żywioł
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Dobrego dnia
- 08:00 Aktualności poranne
- 08:05 Sportowe wydarzenia
- 08:22 Pełnosprawni
- 08:42 Kalejdoskop filmowy
- 08:46 Podkarpacka scena przebojów
- 09:00 Aktualności poranne
- 09:05 Moda na język polski
- 09:28 Kalejdoskop filmowy
- 09:30 Z życia regionu
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Mali bohaterowie)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Pomorska gęś)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Igrzyska w regionach
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 14:15 Eko patent (9)
- 14:30 Sportowe wydarzenia
- 14:45 Liczy się pasja
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Studio Raban
- 15:50 Przepis dnia (68)
- 16:00 Na sygnale (Będziesz tylko moja)
- 16:30 Aktualności - flesz
- 16:34 Pogoda
- 16:38 Kalejdoskop filmowy
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Odkrywanie Podkarpacia
- 17:30 Magazyn sportowy
- 18:00 Kwartet
- 18:30 Aktualności
- 18:52 Pogoda
- 18:53 Kalejdoskop filmowy
- 19:00 Z Andrusem po Galicji
- 19:24 Kalejdoskop filmowy
- 19:30 Magazyn sportowy
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1997)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Aktualności
- 21:52 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia (68)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (527)
- 23:40 Saga prastarej puszczy (Opowieść o dziku. Cena niezależności)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Parki i ogrody miejskie)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Gniew)
- 02:55 Rok w ogrodzie
- 03:25 Żywioł
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Dobrego dnia
- 08:01 Fakty o poranku
- 08:10 Pogoda
- 08:12 Fakty o poranku
- 08:40 Pogoda
- 08:42 Fakty o poranku
- 09:03 Z Archiwum Telewizji Wrocław: Harcerze
- 09:28 Pasmo zdarzeń
- 09:55 Pogoda
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Mali bohaterowie)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Pomorska gęś)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Igrzyska w regionach
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 14:15 Eko patent (9)
- 14:32 Dlaczego krowa... (Wilki)
- 14:45 Liczy się pasja (Anita Byra)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Studio Raban
- 15:50 Przepis dnia (68)
- 16:00 Na sygnale (Będziesz tylko moja)
- 16:31 Magazyn Dolnośląski
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:02 Astronarium (Astrobiologia)
- 17:35 Teraz wieś
- 18:01 Agro-Fakty
- 18:14 Szlachetne zdrowie
- 18:30 Fakty - wydanie główne
- 18:53 Pogoda
- 18:57 Fakty sport
- 19:10 Szczawno. Uzdrowisko książęce
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1997)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Fakty - wydanie wieczorne
- 21:42 Pogoda
- 21:44 Prosto z lasu
- 22:00 Przepis dnia (68)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (527)
- 23:40 Saga prastarej puszczy (Opowieść o dziku. Cena niezależności)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Parki i ogrody miejskie)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Gniew)
- 02:55 Rok w ogrodzie
- 03:25 Żywioł
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Dobrego dnia
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Mali bohaterowie)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Pomorska gęś)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Igrzyska w regionach
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 14:15 Eko patent (9)
- 14:30 Krzemionki 30. Przystanek reportaż (Oj, żeby nie ta koronka klockowa)
- 14:45 Kronika dnia (22)
- 14:57 Pogoda (22)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Studio Raban
- 15:50 Przepis dnia (68)
- 16:00 Na sygnale (Będziesz tylko moja)
- 16:30 Kronika dnia (22)
- 16:42 Pogoda (22)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Pogoda (22)
- 17:02 Raport pogodowy (22)
- 17:04 Działo się w Krakowie
- 17:07 Z Andrusem po Galicji (Tarnobrzeg)
- 17:33 Zdrowie dla Ciebie (Światowy Dzień WZW)
- 17:45 Wojownicy czasu (Szwedzi nad Dunajcem, czyli Wojnicz 1655)
- 18:11 Legendy Tatrzańskich Szczytów (Kozi Wierch)
- 18:30 Kronika (22)
- 18:51 Tematy dnia (22)
- 19:02 Pogoda (22)
- 19:05 Kronika sportowa
- 19:08 Raport pogodowy (22)
- 19:11 Działo się w Krakowie
- 19:14 Bieszczadzki Park Narodowy - nasze wspólne dziedzictwo (Osobliwości świata zwierząt - kręgowce)
- 19:22 Niecodziennik (Akcja III Most)
- 19:32 Magazyn medyczny (Robotyka w Szpitalu Rydygiera)
- 19:48 Kwartet
- 19:54 Pogoda (22)
- 19:57 Raport pogodowy (22)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1997)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kronika (22)
- 21:45 Tematy dnia
- 21:55 Pogoda (22)
- 21:56 Kronika sportowa
- 22:00 Przepis dnia (68)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (527)
- 23:40 Saga prastarej puszczy (Opowieść o dziku. Cena niezależności)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Parki i ogrody miejskie)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Gniew)
- 02:55 Rok w ogrodzie
- 03:25 Żywioł
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Dobrego dnia
- 08:00 Kurier opolski
- 08:15 Sport opolski
- 08:35 7 dni opolskie
- 09:00 Serial
- 09:30 Astronarium
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Mali bohaterowie)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Pomorska gęś)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Igrzyska w regionach
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 14:15 Eko patent (9)
- 14:30 Kurier opolski
- 14:40 Sport opolski
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Studio Raban
- 15:50 Przepis dnia (68)
- 16:00 Na sygnale (Będziesz tylko moja)
- 16:30 Kurier opolski
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Ginące zawody
- 18:00 Artyści Śląska Opolskiego. Moje inspiracje, moja sztuka
- 18:25 Sport opolski
- 18:30 Kurier opolski
- 18:52 Pogoda
- 18:55 Rozmowa dnia
- 19:10 Niezwykłe historie z pocztówek
- 19:30 Serial
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1997)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier opolski
- 21:52 Sport opolski
- 21:57 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia (68)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (527)
- 23:40 Saga prastarej puszczy (Opowieść o dziku. Cena niezależności)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Parki i ogrody miejskie)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Gniew)
- 02:55 Rok w ogrodzie
- 03:25 Żywioł
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Dobrego dnia
- 08:00 Dobrego dnia z TVP 3 Kielce
- 09:00 Sport
- 09:20 Pogoda w regionie
- 09:22 Astronarium
- 09:45 Gwiazdy od szafy
- 09:58 Pogoda w regionie
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Mali bohaterowie)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Pomorska gęś)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Igrzyska w regionach
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 14:15 Eko patent (9)
- 14:30 Informacje
- 14:36 Dobrego dnia z TVP 3 Kielce
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Studio Raban
- 15:50 Przepis dnia (68)
- 16:00 Na sygnale (Będziesz tylko moja)
- 16:30 Informacje
- 16:42 Pogoda w regionie
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Pogoda w regionie
- 17:01 Muzeum Polskiej Piosenki
- 17:09 Sport
- 17:30 Fakty i opinie
- 18:15 Rola wsi
- 18:29 Informacje
- 18:51 Pogoda w regionie
- 18:52 Gość Informacji
- 19:00 Świat pomiarów
- 19:12 Świętokrzyskie Espresso
- 19:44 Zawodowcy. CK
- 19:58 Pogoda w regionie
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1997)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Informacje
- 21:50 Pogoda w regionie
- 21:51 Gość Informacji
- 22:00 Przepis dnia (68)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (527)
- 23:40 Saga prastarej puszczy (Opowieść o dziku. Cena niezależności)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Parki i ogrody miejskie)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Gniew)
- 02:55 Rok w ogrodzie
- 03:25 Żywioł
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Dobrego dnia
- 08:00 Reportaż
- 08:35 Pracownia reportażu
- 09:00 Aktywni seniorzy
- 09:10 Łódzka nauka
- 09:30 Depozyt wiary
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Mali bohaterowie)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Pomorska gęś)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Igrzyska w regionach
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 14:15 Eko patent (9)
- 14:30 Pracownia reportażu
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Studio Raban
- 15:50 Przepis dnia (68)
- 16:00 Na sygnale (Będziesz tylko moja)
- 16:30 Reportaż
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Życie jest piękne
- 17:15 Reportaż
- 17:45 Prosto z lasu
- 18:00 Misja OGRÓD
- 18:15 Skarby Łodzi
- 18:30 Łódzkie wiadomości dnia
- 18:50 Sport
- 18:56 Pogoda
- 19:00 Rozmowa dnia
- 19:15 Polityczna dogrywka
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1997)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Łódzkie wiadomości dnia
- 21:55 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia (68)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (527)
- 23:40 Saga prastarej puszczy (Opowieść o dziku. Cena niezależności)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Parki i ogrody miejskie)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Gniew)
- 02:55 Rok w ogrodzie
- 03:25 Żywioł
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Dobrego dnia
- 08:00 Raz, dwa, trzy - lato!
- 08:45 Dej pozór
- 09:15 Credo
- 09:45 Telezakupy
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Mali bohaterowie)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Pomorska gęś)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Igrzyska w regionach
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 14:15 Eko patent (9)
- 14:30 Aktualności - flesz
- 14:37 Pogoda
- 14:39 Sport - flesz
- 14:45 Telezakupy
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Studio Raban
- 15:50 Przepis dnia (68)
- 16:00 Na sygnale (Będziesz tylko moja)
- 16:30 Aktualności - flesz
- 16:38 Pogoda
- 16:39 Sport - flesz
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Ziołowa apteka
- 17:15 Relacje
- 17:30 Czujesz to?
- 18:15 Wiesz jak jest?
- 18:30 Aktualności
- 18:50 Pogoda
- 18:55 Wieczorne wiadomości sportowe
- 19:10 Raz, dwa, trzy - lato!
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1997)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Aktualności
- 21:38 Pogoda
- 21:40 Wieczorne wiadomości sportowe
- 22:00 Przepis dnia (68)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (527)
- 23:40 Saga prastarej puszczy (Opowieść o dziku. Cena niezależności)
- 00:00 Słowo życia ((Mk 6, 30-34) Jezus lituje się nad tłumem)
- 00:05 Świat w obrazach
- 00:10 Informacje dnia
- 00:30 Sól ziemi
- 00:55 Poczet wielkich Polaków (Książę Jeremi Wiśniowiecki)
- 01:00 Msza święta z Jasnej Góry (Transmisja z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej)
- 02:00 Transmisja papieska: Anioł Pański z Ojcem Świętym Franciszkiem (Transmisja z Placu św. Piotra w Watykanie)
- 02:15 Rozmowy niedokończone
- 03:20 Różaniec
- 03:50 Krótka historia zbawienia - Bóg spotyka się z człowiekiem (Nowy Testament)
- 04:00 Apel Jasnogórski
- 04:20 Informacje dnia
- 04:40 Tam, gdzie Bóg płacze (Wyjście z podziemia II)
- 05:10 Sanktuaria polskie (Sanktuarium Matki Bożej Szkaplerznej w Tomaszowie Lubelskim)
- 05:30 Odpowiedzialni za Kościół (Regionalne Spotkanie PKRD w Studzienicznej)
- 06:00 Ze szkolnej ławki (Salezjański Ośrodek Wychowawczy "Dom Młodzieży" - Branżowa Szkoła I-go Stopnia w Trzcińcu)
- 07:00 Muzyczne chwile
- 07:10 Dominikanie - Od słowa do nauki
- 07:55 Poczet wielkich Polaków (Por. Stefan Kosobudzki "Sęk")
- 08:00 Informacje dnia
- 08:15 Wieś - to też Polska
- 09:15 Słowo życia ((J 20, 1. 11-18) Niewiasto, czemu płaczesz? Kogo szukasz?)
- 09:20 Mateczniki Polskości (Muzeum Regionalne im. Mieczysława Asłanowicza w Siedlcach)
- 09:30 Moja katolicka rodzina (Święta Józefina Bakhita)
- 09:55 Święty na każdy dzień (22 lipca, wspomnienie św. Marii Magdaleny)
- 10:00 Informacje dnia
- 10:15 Rozmowy niedokończone
- 11:20 Stan bezpieczeństwa państwa
- 11:30 Warto być ojcem
- 11:45 Muzyczne chwile
- 14:20 Muzyczne chwile
- 14:30 Człowiek przebaczenia i pojednania ks. Michał Rapacz
- 15:00 Leśni mocarze
- 15:50 Ma się rozumieć
- 16:00 Informacje dnia
- 16:10 Sanktuaria polskie (Sanktuarium Matki Bożej Myślenickiej)
- 16:30 Porady medyczne bonifratrów (Choroba zakrzepowo-zatorowa)
- 16:50 Izba Pamięci Pułkownika Kuklińskiego
- 17:00 Świadkowie (Helena Gawrychowska, część 1)
- 17:30 Rajd Katyński: Rajd Katyński (Narewka, Bielsk Podlaski, Drohiczyn)
- 17:55 Poczet wielkich Polaków (Por. Stefan Kosobudzki "Sęk")
- 20:00 Informacje dnia
- 20:20 Różaniec
- 20:50 Nie tylko Ulmowie (Stanisława i Halina Kamińskie Sosnowica k. Włodawy)
- 21:00 Apel Jasnogórski
- 21:20 Informacje dnia
- 21:40 Polski punkt widzenia
- 01:30 Driver (2)
- 03:25 Miłosny trójkąt (13)
- 04:00 Miłe rozmowy
- 04:50 Miłe rozmowy
- 05:40 Nieźle kliknięci bez filtra (21)
- 06:00 Yattaman (Przygoda na biegunie)
- 06:30 Yattaman (Fałszywy prorok)
- 06:55 Yattaman (Pałac Słońca)
- 07:25 Yattaman (Karnawał w Rio)
- 07:55 Jeden plus Dziesięć (56)
- 08:35 Pablo Escobar: Szef zła (2)
- 09:30 Moje trzy siostry (120)
- 10:35 Królowa szpady (22)
- 11:35 Rozbitkowie (1)
- 12:30 Jeden plus Dziesięć (27)
- 13:10 Doktory 2 (24)
- 13:40 Namiętności (57)
- 14:15 Namiętności (58)
- 15:00 Klejnot TV
- 17:00 Gigi (23)
- 17:25 Gigi (Zemsta Salomona)
- 18:00 Klejnot TV
- 21:00 Zagadka tygodnia
- 21:40 Wesoły ambulans (24)
- 22:15 Uśmiechnij się (14)
- 22:20 Uśmiechnij się (9)
- 22:30 Uśmiechnij się 3 (5)
- 22:35 Zagadka tygodnia
- 23:15 Miłe rozmowy (6)
- 23:40 W poszukiwaniu Felliniego
- 00:30 Jawajska gorączka
- 02:35 Chłopiec imieniem Po
- 10:00 Remont na 5+ (7)
- 10:30 Telezakupy
- 11:00 Legendy sportu (6)
- 11:35 Telezakupy
- 12:05 Muzyka
- 12:20 Telezakupy
- 13:05 Droga wolna 3 (28)
- 13:35 Klub Winx 4 (Jaskinia Sybilli)
- 14:00 Klub Winx 4 (Mroźna wieża)
- 14:30 Klub Winx 4 (Próba Bloom)
- 15:00 Telezakupy
- 15:45 Muzyka
- 20:00 Intryga
- 21:50 Kabaretowy Szał 2 (Kabaret Smile, część 3)
- 00:40 Paní Olga
- 01:35 Manéž Bolka Polívky
- 02:45 Na forbíně TM
- 03:30 Banánové rybičky
- 04:00 Což takhle dát si špenát?
- 04:25 Přes nový práh
- 04:50 Hranice v srdci (Střecha Beskyd)
- 05:15 Etiketa (Aperitiv, digestiv)
- 05:30 Zajímavosti z regionů
- 06:00 Hobby naší doby - letní speciál
- 06:30 Na cestě po Mauriciu
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Walker: Independence (7)
- 09:40 Doktor Martin 2 (11)
- 10:35 Svatba v terénu
- 11:00 Klenoty naší krajiny (Orlické hory)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně Athén s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Zpátky se Sobotou (Wimmer a Černoch)
- 13:50 Chvíle pro písničku
- 14:05 Svatba
- 15:00 Nemocnice na kraji města (9)
- 16:10 Magnum II (Žena na pláži)
- 17:00 Na cestě po Apulii
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Svět pod hlavou (4)
- 21:10 Neviditelní (5)
- 22:04 Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty
- 22:05 Trpaslík (5)
- 22:45 Sisi II (2)
- 23:35 Angličanka (4)
- 00:25 Kruk (6)
- 01:30 Čaj pro třetího
- 02:00 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 02:10 Popcorn
- 02:40 Lidová zbožnost
- 03:05 Turistika jménem Agro
- 03:25 Ukrajinská čítanka: Ukrajina, davaj, Ukrajina
- 03:35 Život mezi černými kuličkami
- 03:55 Před půlnocí
- 04:25 Vzkaz Aloise Mikulky
- 04:40 Žiješ jenom 2x (13)
- 05:05 Splácím dluh
- 05:20 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 05:30 Zajímavosti z regionů
- 06:00 Kam k nám (3)
- 06:45 Nádherná Amerika II (Kansas)
- 07:40 Boj o sloní trůn
- 08:35 Evropa z výšky (Nizozemsko)
- 09:20 Bedekr II. (Dolní Rakousko)
- 09:45 Čína na jazyku II (3)
- 20:00 Zápisník jedné lásky
- 22:05 Terč
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Zajímavosti z regionů
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Zajímavosti z regionů
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v letoviscích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 08:00 Panorama
- 08:35 BBV po 25 letech
- 08:45 Triatlon ČR 2024 (Welzlův kvadriatlon)
- 09:00 Cyklotoulky
- 09:10 Tour de France 2024 (Tour de France)
- 09:55 Livesport Prague Open 2024 (Livesport Prague Open)
- 00:25 Beatles, indické dobrodružství
- 02:00 Hudební toulky s Ladislavem Smoljakem
- 02:15 Kanadská soda IX (14)
- 02:40 Televizní klub neslyšících
- 03:10 Uchem jehly
- 03:40 V televizi
- 04:05 Terra musica
- 04:30 Divadlo žije!
- 05:00 Gruzínská čítanka: Erekle Deisadze
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Przerwa w transmisji 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Impresário ze Smyrny
- 22:20 David Radok pohledem Jána Sebechlebského
- 22:40 Blízko
- 06:00 Od Andulky po žížalu (Písmeno: A)
- 06:05 Rytmix
- 06:15 Splat & Harry
- 06:30 Bruno
- 06:40 Gusta, malý velký rytíř
- 06:50 Bing
- 07:00 Sovík zvaný Otík
- 07:10 Ryšáček Pablo
- 07:15 Drobečkové
- 07:25 Prasátko Peppa V
- 07:30 Pošťák Pat zvláštní zásilková služba
- 07:45 Ella, Oskar a Hú
- 07:55 Dynotrax
- 08:20 Tlapková patrola VIII
- 08:45 Méďové
- 08:55 Sportující zvířata
- 09:00 Kámoši hafíci (15)
- 09:25 Terčin zvířecí svět
- 09:40 Idefix a smečka Nepoddajných
- 09:55 Sardinka ve vesmíru
- 10:05 Operace Jauu! IX
- 10:35 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví
- 11:00 Vyber si svůj sport
- 11:05 Turbo R.A.Ke.Ta
- 11:30 DVA3
- 11:45 Zákony Mila Murphyho (11)
- 12:10 Kamarádi z koše
- 12:20 Byl jednou jeden život
- 12:50 Šmoulové
- 13:15 Bludiště
- 13:45 Superhrdinové
- 13:55 Městečko na moři
- 14:00 Příběhy o telátku
- 14:15 Stavitelé II
- 14:45 Super třída II (3)
- 15:10 Čvacht
- 15:20 Remy a Fů
- 15:30 Dodohando
- 15:35 Sovička Ollie
- 15:40 Hej, Hafí! III
- 15:45 Operace Jauu! IX
- 16:15 Sportující zvířata
- 16:20 Splat & Harry
- 16:35 Bruno
- 16:45 Gusta, malý velký rytíř
- 16:55 Bing
- 17:05 Sovík zvaný Otík
- 17:15 Ryšáček Pablo
- 17:20 Drobečkové II
- 17:30 Méďové
- 17:35 Vyber si svůj sport
- 17:40 Nefertine na Nilu
- 17:50 Jak vycvičit draky II
- 18:15 Fazolčina kavárna
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 O krtkovi (Krtek malířem)
- 18:55 Kámoši hafíci (16)
- 19:20 Zákony Mila Murphyho (12)
- 19:40 Sportující zvířata
- 19:45 Bajkovník
- 19:55 Przerwa w transmisji 19:55-06:00