Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 00:05 Dzika kuchnia (5)
- 00:40 Dzika kuchnia (7)
- 01:15 Dzika kuchnia (1)
- 01:50 Dzika kuchnia (2)
- 02:25 Dzika kuchnia (3)
- 02:55 Dzika kuchnia (4)
- 03:25 Dzika kuchnia (5)
- 04:00 Dzika kuchnia (7)
- 04:30 Przepis na ogród (66)
- 04:40 Przepis na ogród (67)
- 04:50 Dzika kuchnia (1)
- 05:25 Dzika kuchnia (2)
- 06:00 Remont na 5+ (4)
- 06:25 Remont na 5+ (5)
- 06:50 Remont na 5+ (6)
- 07:20 Remont na 5+ (7)
- 07:45 Remont na 5+ (8)
- 08:05 Dzika kuchnia (4)
- 08:35 Dzika kuchnia (5)
- 09:10 Dzika kuchnia (6)
- 09:40 Dzika kuchnia (7)
- 10:10 Przepis na remont 2 (16)
- 10:40 Przepis na remont 2 (17)
- 11:10 Przepis na remont 2 (18)
- 11:40 Przepis na remont 2 (19)
- 15:05 Przepis na remont 2 (20)
- 15:35 Przepis na remont 2 (21)
- 16:05 Przepis na remont 2 (22)
- 16:35 Przepis na remont 2 (23)
- 17:05 Domy marzeń - nad morzem 6 (3)
- 00:00 Monika i seks (12)
- 00:40 Jak uniknąć raka? (Styl życia)
- 01:45 Czy wiesz, co jesz? 2 (Wino)
- 02:15 Potęga zdrowia 3 (Nowe metody rekonstrukcji piersi)
- 02:55 Być rodzicem (6)
- 03:25 Czy wiesz, co jesz? (Śmieciowe jedzenie)
- 03:55 Zdrowie w Twoich rękach (Telefoniczna Informacja Pacjenta - wsparcie psychologiczne)
- 04:15 Potęga zdrowia 3 (Fizjoterapia i rehabilitacja)
- 04:55 Potęga zdrowia 4 (Leczenie otyłości)
- 05:35 Szlachetne zdrowie (Udary)
- 06:00 Operacja zdrowie 3 (Endometrioza)
- 06:35 Zapytaj lekarza (4)
- 07:10 Zdrowie w Twoich rękach (Profilaktyka antynowotworowa)
- 07:30 Szlachetne zdrowie (Wpływ wirusów na układ nerwowy)
- 07:50 Potęga zdrowia 4 (Wady serca - jak je rozpoznać i jak je leczyć?)
- 14:00 Operacje plastyczne - powrót do normalności (2)
- 14:40 Zapytaj lekarza (4)
- 15:15 Pies na życie (3)
- 15:55 Zwierzaki z misją 2 (4)
- 18:20 Happy i Zen 2 (1)
- 19:00 Metoda Osmina (4)
- 20:00 Nocna zmiana 2 (8)
- 20:55 Upiększeni w raju (4)
- 21:35 Chirurdzy (3)
- 00:40 Family Guy: Głowa rodziny 20 (Lois Quagmire)
- 01:10 Family Guy: Głowa rodziny 20 (Łeb do kruczków)
- 01:40 Family Guy: Głowa rodziny 20 (HBO show)
- 02:10 Family Guy: Głowa rodziny 20 (Nie zadzieraj z Meg)
- 02:40 Family Guy: Głowa rodziny 20 (Medyczna heroina)
- 03:10 Bajer z Bel-Air (Zakichani młodociani)
- 03:40 Bajer z Bel-Air (Druga połówka)
- 00:45 Jak najdalej stąd
- 02:45 Milion dolarów
- 04:55 Wracając do Marka
- 05:40 Zakończenie programu
- 06:10 Ludzie morza (1)
- 07:10 Ludzie morza (2)
- 08:15 Premiera: Patent na zieleń (2)
- 08:50 Nowy kabaretowy rejs (2)
- 09:50 Nowy kabaretowy rejs (3)
- 10:45 Och! Kabaret (5)
- 11:45 Rzeczpospolita babska
- 13:50 Chłopi (Boryna)
- 15:45 Chłopi (Jagna)
- 20:00 Życie na gorąco (Budapeszt)
- 21:55 Kamper
- 23:45 Biała sukienka
- 04:30 Zakręcone stworzonka z internetu (6)
- 05:00 77 TV (UFO i zjawiska paranormalne)
- 06:00 Zameldowani (13)
- 06:30 Zameldowani 2 (1)
- 07:00 Zameldowani 2 (2)
- 07:25 Zameldowani 2 (3)
- 07:55 Zameldowani 2 (4)
- 08:25 Zameldowani 2 (5)
- 08:55 Zameldowani 2 (6)
- 09:25 Zameldowani 2 (7)
- 09:55 Zakręcone stworzonka z internetu (10)
- 10:25 Bonanza (2)
- 11:25 Bonanza (3)
- 16:40 Bonanza (6)
- 17:50 Najbardziej poszukiwani naziści
- 20:00 Wściekła pięść
- 22:25 Żołnierz doskonały
- 00:20 Autor widmo
- 02:55 Supernova
- 04:30 Bulionerzy (Podpis)
- 05:05 Bulionerzy (Odwieczny wróg)
- 05:30 Bulionerzy (Efekt motyla)
- 06:00 Kabaretowe hity (2)
- 06:40 Matki, żony i kochanki (16)
- 07:40 Matki, żony i kochanki (17)
- 08:50 Kojak (Rabunek)
- 09:55 Komisarz Rex 5 (Telefoniczny terror)
- 18:05 Komisarz Rex 5 (Uciekinierzy)
- 19:05 Hudson i Rex 3 (1)
- 23:40 Wymyk
- 01:01 Okrutne miasto (47)
- 02:00 Okrutne miasto (48)
- 03:00 Okrutne miasto (49)
- 04:00 Płomienie pożądania (7)
- 05:00 Płomienie pożądania (8)
- 06:00 Niezwyciężona miłość (45)
- 07:00 Trzy siostry (229)
- 08:00 Dzika miłość (109)
- 09:00 Teresa (25)
- 10:00 Okrutne miasto (49)
- 11:00 Przypieczętowany los (101)
- 12:00 Sploty nienawiści (6)
- 13:00 Dzika miłość (109)
- 14:00 Trzy siostry (229)
- 15:00 Niezwyciężona miłość (45)
- 16:00 Niezwyciężona miłość (46)
- 17:00 Trzy siostry (230)
- 18:00 Dzika miłość (110)
- 19:00 Teresa (26)
- 20:00 Okrutne miasto (50)
- 21:00 Przypieczętowany los (102)
- 22:00 Sploty nienawiści (7)
- 23:00 Niezwyciężona miłość (46)
- 01:20 Krzyk 4
- 03:40 Sukiyaki western django
- 05:45 Hity AXN
- 06:00 Totalcar (3)
- 06:35 Kafejka za rogiem 5 (5)
- 07:40 Kafejka za rogiem 5 (6)
- 08:50 Najdroższy rejs świata 2 (2)
- 09:45 Gdzie powiem "tak"? (4)
- 10:15 Gdzie powiem "tak"? (5)
- 10:50 Gdzie powiem "tak"? (6)
- 11:20 Najdroższy rejs świata 3 (3)
- 14:25 Gdzie powiem "tak"? (7)
- 14:55 Gdzie powiem "tak"? (8)
- 15:25 Gdzie powiem "tak"? 2 (1)
- 15:55 Najdroższy rejs świata 3 (4)
- 02:00 Układ (7)
- 03:00 Układ (8-ost.)
- 04:00 Żmijowisko (1)
- 04:55 Żmijowisko (2)
- 05:45 Blok promocyjny AXN Black
- 06:00 Zagadki z przeszłości 2 (10)
- 06:55 Xena: Wojownicza księżniczka 2 (8)
- 07:55 Słoneczny patrol 8 (21)
- 08:55 Drużyna A 2 (7)
- 09:55 Zagadki z przeszłości 2 (10)
- 10:55 Xena: Wojownicza księżniczka 2 (8)
- 11:55 Drużyna A 2 (7)
- 14:55 Drużyna A 2 (8)
- 22:25 Naczelny dowódca
- 00:45 Do diabła z miłością
- 02:50 Prezentuj broń! (40)
- 03:55 Prezentuj broń! (41)
- 05:05 Hity AXN
- 05:20 Blok promocyjny AXN White
- 06:10 Winnice miłości 2 (83)
- 07:20 Candice Renoir 9 (3)
- 08:35 Candice Renoir 9 (4)
- 09:50 Domek na prerii 8 (9)
- 10:50 Domek na prerii 8 (10)
- 11:55 Cztery siostry (40)
- 13:15 Winnice miłości 2 (83)
- 14:20 Candice Renoir 9 (5)
- 15:30 Candice Renoir 9 (6)
- 16:40 Domek na prerii 8 (11)
- 17:40 Domek na prerii 8 (12)
- 18:45 Winnice miłości 2 (83)
- 19:50 Winnice miłości 2 (84)
- 21:00 Sex Story
- 05:20 Zakończenie programu
- 05:45 Bonanza (Wiara i nadzieja)
- 06:40 To nie ze mną 2 (6)
- 07:15 To nie ze mną 2 (7)
- 07:55 Poirot (Wigilia Wszystkich Świętych)
- 12:00 Na pokuszenie
- 13:55 Lodowa zagłada
- 20:00 Wstrząsy
- 22:00 Londyn w ogniu
- 00:15 Zakończenie programu
- 11:20 Obóz skautów
- 12:45 Worek mąki
- 14:15 Stracone marzenia
- 16:05 Czekając na Anyę
- 17:50 Prawie przyjaciele
- 19:30 Ciało potrzebne na gwałt
- 21:00 Chlor
- 22:35 Daj czadu
- 00:30 My First Threesome
- 01:45 Konflikt interesów
- 03:15 Lochy i Smoki. Księga Plugawego Mroku
- 04:45 Zakończenie programu
- 06:00 Lope
- 07:50 Żar zemsty
- 09:15 Morderca w naszym domu
- 10:45 Trzy kule
- 12:15 Na ratunek
- 13:45 Czyja to córka
- 15:10 Kung-fu joga
- 16:55 W kręgu zdrady
- 18:25 Niezawodny plan
- 20:00 Czas zemsty
- 21:30 Potępieńcy
- 23:10 Joker
- 01:20 Małpa
- 02:20 Duch ze Sierra de Cobre
- 03:40 To żart, synu
- 04:45 Lokator
- 05:15 Banjo Farid
- 06:00 Edith
- 06:15 Miasteczko Abilene
- 07:45 Krzyk pośród nocy
- 08:50 Panny młode
- 10:25 Wędrownik
- 10:50 Dom kamiennych małp
- 12:15 Zmierzch nad Tokio
- 14:30 Nowe głosy - stary kwiat
- 15:40 Univitellin
- 15:55 Życie z ojcem
- 17:50 Gest
- 19:15 Sędzia Priest
- 20:35 Monopol na głupotę
- 20:55 KOTharsis z Marie-Lou Desmeules
- 21:00 Kozie uszy
- 22:50 Wiadro krwi
- 23:55 Oddychaj
- 00:25 Życie nie gryzie
- 02:05 Niezłomni
- 04:05 Zakończenie programu
- 06:25 Nocna jazda
- 07:50 Mali agenci: Wyścig z czasem 4D
- 09:15 To nie ze mną 2 (4)
- 09:45 Dwóch facetów w jednym
- 11:10 Chłopak dla szefowej
- 12:35 El camino
- 14:00 Klub dyskusyjny
- 16:05 Do zobaczenia we wrześniu
- 17:35 Miłosne zapiski
- 19:05 Leonardo (2)
- 20:00 Leonardo (3)
- 20:50 Plan B 2 (4)
- 21:35 Obsesja Eve 2 (7)
- 22:20 Quiz (3)
- 23:15 Kiedy coś zjemy
- 00:55 Brama ciał
- 02:45 Wstręt
- 05:05 Codzienne marzenia
- 05:15 Codzienne marzenia
- 06:00 ShowBiznes po godzinach (Danuta Stenka)
- 06:25 Skąd ja Cię znam? (Anne Hathaway)
- 06:40 Superstars (Angelina Jolie)
- 07:10 FilmoNewsy (120)
- 07:35 Gość Red Carpet TV (36)
- 08:00 Między gwiazdami (Małgorzata Rozenek-Majdan - extra!)
- 08:20 Superstars (Nicolas Cage, Michael Jackson, Kevin Costner, Cate Blanchett, Johnny Depp)
- 08:50 Dziesięć najlepszych (Największe gwiazdy Instagramu)
- 09:05 Warsztat filmowy (46)
- 09:30 Ikony (Charlie Chaplin)
- 09:45 Ale lapsus (1)
- 09:55 Klik News (7)
- 10:00 Ikony - 10 min. (Meryl Streep)
- 10:15 Burza (85)
- 11:05 Klik News (33)
- 11:15 Najpiękniejsza brzydula (86)
- 12:05 Moda na sukces 34 (8592)
- 12:35 Moda na sukces 34 (8593)
- 13:05 The Queen of Flow 2 (41)
- 13:55 Planetarium (158)
- 16:10 Ikony - 10 min. (Marilyn Monroe)
- 16:20 Klik News (7)
- 16:35 The Queen of Flow 2 (49)
- 17:25 Najpiękniejsza brzydula (80)
- 18:20 Arabela 2 (Rumburak leci na Pultanelę)
- 19:00 Ale lapsus (4)
- 19:05 Klik News (7)
- 19:15 Przypadki kryminalne (Promienie)
- 20:20 Moda na sukces 34 (8593)
- 20:50 Moda na sukces 34 (8594)
- 21:20 Niagara
- 00:40 Marquis de Sade: Justine
- 03:30 Lody na patyku
- 08:20 Ty tam jesteś - Pearl Harbor
- 08:50 Olimpiada, część 2
- 14:25 Burza (96)
- 15:15 Pierwsza dama (94)
- 16:05 Najpiękniejsza brzydula (98)
- 17:00 Karetka (5)
- 18:15 Triumf miłości (98)
- 19:15 The Queen of Flow 2 (18)
- 20:15 Moda na sukces 34 (8277)
- 20:50 Moda na sukces 34 (8278)
- 21:25 Nocny kowboj
- 23:35 Bohaterowie z piekła
- 01:25 Śląska karuzela
- 02:50 Pasmo ciekawostek
- 06:00 Telesprzedaż
- 10:00 Przegląd prasy
- 10:10 Muzyczne dzień dobry
- 10:35 Przy muzyce po Śląsku
- 11:30 Spotkanie z balladą
- 12:40 Columbo
- 14:55 Chicago Fire
- 15:55 Przegląd prasy
- 16:00 Silesia flesz; Pogoda
- 16:10 Schlesien Journal
- 16:20 Aktywny senior
- 16:45 Przy muzyce po Śląsku
- 17:45 Silesia flesz; Pogoda
- 18:00 Napisała: Morderstwo
- 19:00 Chicago Fire
- 19:55 Columbo
- 22:00 Napisała: Morderstwo
- 23:00 Silesia flesz
- 23:15 Kino TVS: Statek marzeń - Zambia
- 17:20 UK Wrestling Showdown (21)
- 17:50 UK Wrestling Showdown (22)
- 18:25 UK Wrestling Showdown (23)
- 19:00 WGP Kickboxing Brazil (14)