Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
- 00:25 Skazany na bluesa
- 02:20 Wyjście awaryjne
- 04:05 61. KFPP w Opolu - "Twoje serce do życia wystarczy" - Michał Bajor, 50 lat od opolskiego debiutu
- 04:55 Notacje (Andrzej Rybiński. Piosenka jest szalenie ważna)
- 05:10 Zakończenie programu
- 05:15 Dziedzictwo (321)
- 06:05 Złoty chłopak (224)
- 07:00 Transmisja mszy świętej z Sanktuarium Matki Bożej na Jasnej Górze
- 07:30 Pełnia wiary
- 10:50 Ojciec Mateusz 4 (Talent)
- 11:40 Halo, tu Paryż (1)
- 12:10 Agrobiznes
- 12:35 Agropogoda
- 12:40 To się opłaca
- 13:00 Natura w Jedynce: Najpiękniejsze parki Europy (Villa Borghese w Rzymie)
- 14:00 Złoty chłopak (225)
- 14:55 Jaka to melodia? (5192)
- 15:35 Gra słów. Krzyżówka (795)
- 16:05 Dziedzictwo (322)
- 17:00 Teleexpress
- 17:15 Pogoda
- 17:20 Jaka to melodia? (5308)
- 18:00 Dziewczyny ze Lwowa 2 (Nowa lokatorka)
- 19:00 Jeden z dziesięciu (15/139)
- 19:30 Program informacyjny 19.30
- 19:55 Pytanie dnia
- 20:05 Pogoda
- 20:10 Sport
- 20:15 Reporterzy
- 20:35 Ojciec Mateusz 31 (Droga na skróty)
- 21:30 Sprawa dla reportera
- 22:30 Pierre Cardin - pazur nowoczesności
- 23:40 Nie mów nikomu
- 00:05 Mężczyzna moich marzeń
- 01:45 Krok od nieba (Poszukiwanie skarbu)
- 02:45 Krok od nieba (Ocalony z wody)
- 03:50 Przeklęte dzieci
- 12:00 Barwy szczęścia (2993)
- 12:35 Koło fortuny (1594)
- 13:15 Akacjowa 38 (391)
- 14:05 Va banque (754)
- 14:35 Na sygnale (Rób, co należy)
- 15:05 La Promesa - pałac tajemnic (9)
- 16:00 Koło fortuny (1595)
- 16:35 Familiada (2976)
- 17:15 Miłość i nadzieja (6)
- 18:10 Va banque (755)
- 18:45 Akacjowa 38 (424)
- 19:35 Barwy szczęścia (2993)
- 20:10 Postaw na milion (341)
- 21:05 Tak to leciało! (42)
- 21:55 Na sygnale (Corrida po polsku)
- 22:30 Panorama
- 23:10 Krucjata. Prawo serii (7/13)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (293)
- 02:05 Dzikie pszczoły (38)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1292)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Synek z gruby)
- 04:35 Na ratunek ogrodom (7)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 Obalamy mity medyczne (17)
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Pomorska gęś)
- 07:00 Dobrego dnia
- 08:00 Dobrego dnia
- 09:19 Zawsze na temat
- 09:53 Niezwykłe miejsca (Wieża widokowa Krynica Górska)
- 09:58 Pogoda
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Albo on, albo my)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food (Gorce)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Eureka biblioteka! (Zwierzyn)
- 14:45 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 14:57 Pogoda
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia (70)
- 16:00 Na sygnale (W dobrej i złej woli)
- 16:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 16:42 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Fajna Polska (Duszniki-Zdrój)
- 18:00 Zawsze na temat
- 18:30 Telewizyjny Kurier Warszawski
- 18:47 Pogoda
- 18:49 Kurier Mazowiecki
- 19:04 Sport
- 19:09 Prosto z Mazowsza
- 19:31 Zakochaj się w Polsce (Reszel)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 13. Wyścig Górski Limanowa - Przełęcz pod Ostrą (3)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 21:47 Pogoda
- 21:49 Sport
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (530)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 01:05 Kształt wody
- 03:40 Nasz nowy dom (239)
- 04:45 Disco Gramy (6254)
- 05:25 Telezakupy TV Okazje
- 06:00 Nowy dzień z Polsat News
- 16:20 Pogoda (725)
- 16:25 Interwencja (5454)
- 16:40 Gliniarze (Ostre cięcie)
- 17:40 Sekrety rodziny (371)
- 18:50 Wydarzenia (725)
- 19:20 Gość "Wydarzeń" (725)
- 19:45 Sport (725)
- 19:55 Pogoda (725)
- 22:35 Pokojówka na Manhattanie
- 01:00 Love Island. Wyspa miłości (167)
- 02:05 STOP Drogówka (334)
- 03:05 Interwencja (5450)
- 03:25 Disco Polo Life (2372)
- 23:00 Miliardowy okup
- 12:00 Zbuntowany anioł (256)
- 13:00 Zaklinaczka duchów 3 (53)
- 04:00 Lombard. Życie pod zastaw 4 (155)
- 05:00 Dyżur 3 (41)
- 05:30 Dyżur 3 (42)
- 05:55 Gra muzyka (9)
- 06:55 Dolina Muminków (Gruba ryba)
- 07:30 Dolina Muminków (Noc Buki)
- 07:55 Smerfy (Dziki na punkcie Smerfetki/Szalona przygoda Lalusia)
- 10:00 Bing (Szukaj mnie)
- 10:10 Baranek Shaun (4)
- 10:12 Baranek Shaun (Pościg)
- 10:20 Baranek Shaun (Sroka)
- 10:25 Baranek Shaun (Sami w domu)
- 10:50 Milo (Piekarz Milo)
- 11:00 Milo (Nauczyciel Milo)
- 11:10 Blue 2 (Autobus)
- 11:20 Blue 2 (Królowe)
- 11:25 Blue 2 (Złóż to sam)
- 11:45 Dinopociąg 2 (Abecadło dinozaurów, część 1: Pomysł/Abecadło dinozaurów, część 2: Wieść się niesie)
- 00:20 Seal Team 5 (12)
- 01:20 The Good Doctor 6 (12)
- 02:15 DOC: w twoich rękach 2 (7)
- 03:30 Zagadki z przeszłości 2 (13)
- 04:30 Ultraviolet 2 (1)
- 05:35 Hity AXN
- 05:50 Blok promocyjny AXN
- 06:00 Ultraviolet 2 (2)
- 07:00 Rekrut 5 (3)
- 07:55 Agenci NCIS: Los Angeles 14 (18)
- 08:50 Agenci NCIS: Los Angeles 14 (19)
- 09:50 Rekrut 5 (3)
- 12:40 Rekrut 5 (4)
- 13:35 Seal Team 5 (11)
- 14:30 Seal Team 5 (12)
- 15:30 S.W.A.T. 5 (19)
- 16:25 S.W.A.T. 5 (20)
- 17:20 Seal Team 5 (13)
- 18:15 Seal Team 5 (14)
- 19:10 S.W.A.T. 5 (21)
- 20:05 S.W.A.T. 5 (22)
- 21:05 Premiera: Agenci NCIS: Hawaje (21)
- 22:00 Agenci NCIS 17 (4)
- 22:55 Seal Team 5 (13)
- 23:55 Seal Team 5 (14)
- 00:05 Niesamowite konstrukcje (6)
- 01:10 Malownicze trasy kolejowe 2 (2)
- 02:00 W okowach mrozu 5 (16)
- 02:50 Malownicze trasy kolejowe 2 (2)
- 03:30 Planeta Ziemia 3 (7)
- 04:20 W okowach mrozu 4 (15)
- 05:10 Brytyjskie fabryki 2 (5)
- 06:00 David Attenborough i cuda natury 4 (4)
- 06:30 W okowach mrozu 6 (1)
- 07:30 Malownicze trasy kolejowe 2 (3)
- 08:30 Planeta Ziemia 3 (8)
- 09:35 W okowach mrozu 4 (16)
- 12:40 Planeta Ziemia 3 (8)
- 13:50 Malownicze trasy kolejowe 2 (3)
- 14:50 W okowach mrozu 6 (1)
- 15:45 Życie na pustkowiu 5 (8)
- 18:45 Planeta Ziemia 3 (8)
- 19:55 Jimmy ratuje pszczoły (2)
- 20:55 Życie na pustkowiu 9 (8)
- 21:55 W okowach mrozu 5 (3)
- 23:00 Cała prawda o alkoholu
- 00:05 Dziewczyna, chłopak, itd. (To tylko gra...)
- 00:20 Dziewczyna, chłopak, itd. (Wyprowadzanie...)
- 00:30 Dziewczyna, chłopak, itd. (Rekord rekordów)
- 00:50 Ghostforce (Drapacz / Krip Hop)
- 01:15 Ghostforce (Śpiączkoptak / Rozciągacz)
- 01:45 Taffy (Masz to w genach)
- 01:55 Taffy (Ogłaszam was psem i kotem)
- 02:00 Taffy (Kukiełka)
- 02:05 Taffy (Kto da więcej?)
- 02:15 Płazowyż 2 (Przełęcz kłótników/Łowczyni ropuch)
- 02:35 Płazowyż 2 (Bagnisty i romantyczny/Muzeum figur woskowych)
- 03:00 Płazowyż 2 (Marcela)
- 03:20 Dronersi (Wyścig dla Wielkiego Moe)
- 03:40 Dronersi (Wyścig po pajęcze jajo)
- 04:05 Dronersi (Tajemnica Ora)
- 04:25 Szkoła Wikingów (Krzyk bojowy)
- 04:50 Szkoła Wikingów (Przepychanki)
- 05:10 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Jak powstało miasto)
- 05:20 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Rajska miejscówka)
- 05:35 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Megawaleczne roboty)
- 05:45 Taffy (Podchody z duchami)
- 05:50 Taffy (Kochanie, zmniejszyłam szopa)
- 06:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 2 (47)
- 06:25 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 2 (49)
- 06:55 Herosi pół na pół (Zgrywuska/ Mój kumpel internet)
- 07:20 Herosi pół na pół (Zły Bzyk/ Czasem szczęście, czasem pech)
- 07:50 Greenowie w wielkim mieście 3 (Eko-Greenowie/ Rozejm)
- 22:10 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 2 (42)
- 22:40 Greenowie w wielkim mieście 2 (Dynamit/ Wrumka)
- 23:00 Greenowie w wielkim mieście 2 (Wiedźma z Bagien/ Studnia życzeń)
- 23:25 Dziewczyna, chłopak, itd. (Kocia broda)
- 23:35 Dziewczyna, chłopak, itd. (Mistrzowie kempingu)
- 23:55 Dziewczyna, chłopak, itd. (Potworna pupa)
- 01:25 Bliski wróg
- 02:50 Ostatnia szansa ludzkości
- 04:20 Zakończenie programu
- 06:15 W harmonii
- 07:40 Delikatność
- 09:25 Trzy kule
- 12:30 Tańcząca z wiatrem
- 14:00 Kupiec wenecki
- 16:10 Najlepsi wrogowie
- 18:20 Między wierszami
- 20:00 Pewny kandydat
- 21:50 7 psychopatów
- 23:40 Piraci z Somalii
- 00:55 Sanditon 2 (3)
- 02:05 Lewis 8 (6)
- 03:00 Morderstwa w Midsomer 14 (1)
- 04:35 Z pamiętnika położnej 4 (7)
- 05:30 Obiady piątkowe 2 (7)
- 06:00 Śmierć pod palmami 3 (2)
- 07:05 Ojciec Brown 7 (6)
- 08:10 Morderstwa w Midsomer 19 (4)
- 09:55 Lewis 8 (6)
- 10:55 Śmierć pod palmami 3 (2)
- 12:05 Ojciec Brown 7 (6)
- 13:05 Morderstwa w Midsomer 19 (4)
- 14:55 Lewis 8 (6)
- 15:55 Śledztwa siostry Bonifacji 2 (8)
- 16:55 Ojciec Brown 7 (7)
- 17:55 Morderstwa w Midsomer 19 (5)
- 19:55 Śmierć pod palmami 3 (3)
- 22:00 Milczący świadek 24 (3)
- 23:10 Milczący świadek 24 (4)
- 10:00 Kabaretowy Szał (Kabaret Moralnego Niepokoju)
- 11:00 Celnicy (3)
- 11:30 Celnicy (4)
- 22:00 C.K. Dezerterzy
- 08:00 Porzucone budowle 6 (11)
- 09:00 Porzucone budowle 8 (12)
- 09:55 Kobra - oddział specjalny 17 (3)
- 00:05 Magia nagości. Polska (2)
- 01:10 Magia nagości 2 (9)
- 02:20 I love kabaret (5)
- 03:20 I love kabaret (5)
- 04:15 I love kabaret (4)
- 05:10 I love kabaret (1)
- 06:00 Poranny rogal (98)
- 06:25 Zoom na pogodę
- 06:40 Poranny rogal (5)
- 07:10 Bliżej! Magazyn reporterów (10)
- 07:40 To leci w sieci (14)
- 12:35 Dzień, w którym... (Hitler)
- 13:50 M.A.S.H. (Wielki Mac)
- 14:25 M.A.S.H. (Dzień wypłaty)
- 15:00 M.A.S.H. (Białe złoto)
- 15:35 M.A.S.H. (Abisynia, Henry)
- 18:00 Kabaretowe przeboje (3)
- 19:00 I love kabaret (2)
- 22:00 Wstydliwe choroby 4 (3)
- 23:00 Magia nagości. Polska 2 (4)
- 00:20 Niezwykłe pomysły 17 (10)
- 00:45 Dzika kuchnia (4)
- 01:15 Dzika kuchnia (5)
- 01:50 Dzika kuchnia (7)
- 02:20 Dzika kuchnia (1)
- 02:50 Dzika kuchnia (2)
- 03:25 Dzika kuchnia (3)
- 03:55 Dzika kuchnia (4)
- 04:25 Dzika kuchnia (5)
- 04:55 Dzika kuchnia (7)
- 05:30 Dzika kuchnia (1)
- 06:00 77 TV (Przypadków drogowych)
- 07:00 77 TV (Przypadków wodnych)
- 10:00 Inżynieryjne katastrofy (4)
- 11:00 Kontrola graniczna (8)
- 12:00 Kontrola graniczna 2 (1)
- 13:00 Kontrola graniczna 2 (2)
- 16:00 Kontrola graniczna 2 (3)
- 17:00 Kontrola graniczna 2 (4)
- 22:05 Kod Jezusa (2)
- 23:00 Kod Jezusa (3)
- 23:55 Niezwykłe pomysły 17 (10)
- 04:00 Kabaretowy Szał (Ani Mru-Mru)
- 05:00 Kabaretowy Szał (Kabaret Młodych Panów)
- 06:00 U nas w...
- 06:20 U nas w...
- 06:40 U nas w...
- 07:00 U nas w...
- 07:25 U nas w...
- 07:40 Z lokalnego archiwum
- 08:00 Z lokalnego archiwum
- 08:20 Z lokalnego archiwum
- 08:40 Z lokalnego archiwum
- 09:00 TVCentrum uwagi
- 09:20 TVCentrum uwagi
- 09:40 TVCentrum uwagi
- 00:15 Czarodziejska cukiernia Alicji 2 (Taniec kwiatów wiśni/ Budownicza Milly)
- 00:40 Czarodziejska cukiernia Alicji 2 (Najsłodsza przyjaźń/ Brawo dla Rumianka)
- 01:05 Czarodziejska cukiernia Alicji (Niezapomniane nie-urodziny / Jednoosobowy piknik)
- 01:30 Spidey i superkumple (18)
- 01:55 Spidey i superkumple (19)
- 02:20 Spidey i superkumple (20)
- 02:45 Myszka Miki: Frajdomek (Festiwal bohaterów! / Gdzie się podziała Wanda?)
- 03:10 Myszka Miki: Frajdomek (Fantastyczna piątka (plus jeden)! / Miki spotyka Myszkę Rakietę!)
- 03:35 Myszka Miki: Frajdomek (Witajcie na Wyspie Gigantycznych Krabów /Duchy Nawiedzonego Wąwozu)
- 04:00 Eureka! (Światełko na końcu jaskini / W poszukiwaniu swojego miejsca)
- 04:30 Eureka! (Ale koło! / Tak jak Yurt)
- 05:00 Eureka! (Projekt Bog / Gigantyczny slalom)
- 05:30 Myszka Miki: Frajdomek (Deszczu, idź sobie / Dzień blichtru Donalda)
- 06:00 Myszka Miki: Frajdomek (Daisy i muzy / Parada)
- 06:30 Myszka Miki: Frajdomek (Rodzina Farfusa / Parada przygód)
- 07:00 Blue 3 (107)
- 07:10 Blue 3 (108)
- 07:20 Blue 3 (109)
- 07:30 Blue 3 (110)
- 07:40 Blue 3 (111)
- 07:50 Blue 3 (112)
- 08:00 Blue 3 (113)
- 08:10 Blue 3 (114)
- 08:20 Blue 3 (115)
- 08:30 Spidey i superkumple (19)
- 09:00 Klub przyjaciół Myszki Miki
- 12:00 Pupstruction (3)
- 12:30 Blue (Wagonikowa przejażdżka)
- 12:40 Blue (25)
- 12:50 Blue (Plaża)
- 13:00 Blue (Piraci)
- 13:10 Blue (Babunie)
- 13:20 Blue (Strumyk)
- 13:30 Straż Ekipa (Szkoła jazdy Pistona / Jazzyland)
- 16:00 Jej Wysokość Zosia 4 (Królewskie wesele)
- 16:30 Pupstruction (Szybcy i futrzasty/ Luna kopie głęboko)
- 17:00 Blue 3 (107)
- 17:10 Blue 3 (108)
- 17:20 Blue 3 (109)
- 17:30 Blue 3 (110)
- 17:40 Blue 3 (111)
- 17:50 Blue 3 (112)
- 18:00 Superkoty (Sernado / Konkurs talentów)
- 18:30 Jej Wysokość Zosia 2 (39)
- 19:00 Jej Wysokość Zosia 2 (Szmaragdowy klucz)
- 19:30 Blue 2 (89)
- 19:40 Blue 2 (90)
- 19:50 Blue 2 (91)
- 22:00 Czarodziejska cukiernia Alicji 2 (Skok w zwierciadło / Tort na odwrót)
- 22:30 Myszka Miki: Frajdomek (Awaryjne lądowanie Mikołaja)
- 23:00 Pidżamersi Ekipa Mocy (Kocia sprawa/ Taniec dwóch kotów)
- 23:25 Pidżamersi Ekipa Mocy (Wróżka-bohaterka z kosmosu/ Lilyfay i jezioro)
- 23:50 Pidżamersi Ekipa Mocy (Słoneczna Luna/ Koty na kółkach)
- 00:25 Ghostforce (Raijin / Petrostrach)
- 00:50 Dziewczyna, chłopak, itd. (Mistrzowie kempingu)
- 01:00 Dziewczyna, chłopak, itd. (Potworna pupa)
- 01:15 Dziewczyna, chłopak, itd. (Przestępstwa przeciw rodzinie)
- 01:25 Dziewczyna, chłopak, itd. (Niemożliwie naukowo)
- 01:40 Dziewczyna, chłopak, itd. (Bohaterowie)
- 01:55 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (20)
- 02:15 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (21)
- 02:35 Duch i nas dwóch (5)
- 03:00 Duch i nas dwóch (6)
- 03:25 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (23)
- 03:45 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (24)
- 04:05 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja 2 (31)
- 04:30 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja 2 (32)
- 04:50 Duch i nas dwóch (14)
- 05:15 Duch i nas dwóch (15)
- 05:35 Robale ziomale (Golfiarze/Bilet jeden a nas troje)
- 06:00 Taffy (Trening z szopem)
- 06:05 Taffy (Kontrola klimatu)
- 06:10 Taffy (Taffyzilla)
- 06:25 Taffy (Kici, kici)
- 06:35 Taffy (Szop w złotej klatce)
- 06:40 Taffy (Metamorfoza)
- 06:55 Płazowyż 2 (Druga świątynia/Młot wojenny Beki)
- 07:25 Płazowyż 2 (Bysia i Michaś Aniołek/Trzecia świątynia)
- 07:50 Herosi pół na pół (Skok na stopę/ Półbrat)
- 10:20 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Za dużo chili)
- 10:30 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Poszukiwanie skarbu)
- 10:50 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Światła! Kamera! Akcja!)
- 11:00 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Leniwy pies)
- 11:20 Greenowie w wielkim mieście 3 (Skok na miód/ Psi burmistrz)
- 11:45 Greenowie w wielkim mieście 3 (Wyluzowany Bill/ Króliki)
- 16:15 Prawo Milo Murphy'ego (Zastępstwo/Głębokie wody)
- 16:45 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Sama prawda)
- 16:55 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Randka dziadka)
- 17:15 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Skecz z papugą)
- 17:25 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Przyszła kariera)
- 17:45 Molly i Duch (Szczęśliwy pens / W tarapatach)
- 00:00 Blue 2 (23)
- 00:10 Blue 2 (12)
- 00:20 Andy dookoła świata (16)
- 00:35 Andy i dino-zabawy (9)
- 00:40 Hej, Duggee! 4 (23)
- 00:50 Noddy: detektyw w krainie zabawek (4)
- 01:05 Piotruś Królik 2 (4)
- 01:20 Psi Oddział (13)
- 01:35 Blue 2 (19)
- 01:40 Blue 2 (20)
- 01:50 Blue 2 (21)
- 02:00 Blue 2 (22)
- 02:05 Noddy: detektyw w krainie zabawek (30)
- 02:20 Blue 2 (2)
- 02:25 Tosia i Tymek (41)
- 02:40 Kręciołki (54)
- 02:50 Teletubisie (48)
- 03:05 Blue 2 (49)
- 03:10 Blue 2 (50)
- 03:20 JoJo i Babcia (22)
- 03:30 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne (11)
- 03:45 Tosia i Tymek (17)
- 03:55 Tosia i Tymek (18)
- 04:10 Blue (21)
- 04:15 Blue (22)
- 04:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (19)
- 04:35 Blue (7)
- 04:45 Blue (8)
- 04:50 Blue (9)
- 05:00 Blue (10)
- 05:05 Superpyra (21)
- 05:15 Kolorklocki (6)
- 05:20 Hej, Duggee! 2 (16)
- 05:25 Hej, Duggee! 2 (17)
- 05:35 Piotruś Królik 2 (25)
- 05:50 W Papierowej Krainie (33)
- 06:00 W Papierowej Krainie (25)
- 06:15 JoJo i Babcia 2 (17)
- 06:30 Piotruś Królik 2 (19)
- 06:40 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (19)
- 06:55 Blue 2 (27)
- 07:05 Blue (17)
- 07:15 Blue (25)
- 07:20 Blue 2 (10)
- 07:30 Blue 2 (11)
- 07:40 Blue 2 (36)
- 07:50 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 3 (19)
- 08:05 Matklocki 2 (7)
- 08:10 Blue 2 (45)
- 08:20 Blue 2 (46)
- 08:30 Blue 2 (32)
- 08:35 Psi Oddział (13)
- 08:50 JoJo i Babcia (1)
- 09:05 W Papierowej Krainie (8)
- 09:15 Piotruś Królik 2 (43)
- 09:30 Piotruś Królik 2 (44)
- 09:45 Teletubisie (41)
- 10:00 Kręciołki (83)
- 10:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek (32)
- 10:25 Blue (19)
- 10:35 Blue 2 (19)
- 10:45 Matklocki (29)
- 10:50 Yakka Dee (9)
- 11:00 Piotruś Królik 2 (4)
- 11:15 W Papierowej Krainie (33)
- 11:25 Pirackie potyczki 8 (26)
- 11:50 Superpyra (48)
- 12:00 Blue (39)
- 12:10 Blue 2 (47)
- 12:15 Blue 2 (22)
- 12:25 Blue 2 (23)
- 12:35 Blue 2 (12)
- 12:45 Andy dookoła świata (16)
- 13:00 Andy i dino-zabawy (9)
- 13:10 Hej, Duggee! 4 (23)
- 13:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek (4)
- 13:30 Piotruś Królik 2 (4)
- 13:45 Psi Oddział (13)
- 13:55 Blue 2 (19)
- 14:05 Blue 2 (20)
- 14:15 Blue 2 (21)
- 14:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (30)
- 14:35 Blue 2 (2)
- 14:45 Tosia i Tymek (41)
- 15:00 Piotruś Królik 2 (5)
- 15:15 W Papierowej Krainie (34)
- 15:25 Pirackie potyczki 6 (1)
- 15:50 Superpyra (49)
- 16:00 Blue (40)
- 16:10 Blue 2 (48)
- 16:15 Blue 2 (24)
- 16:25 Blue 2 (25)
- 16:35 Blue 2 (13)
- 16:45 Andy dookoła świata (17)
- 17:00 Andy i dino-zabawy (10)
- 17:10 Hej, Duggee! 4 (24)
- 17:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek (5)
- 17:30 Piotruś Królik 2 (5)
- 17:45 Psi Oddział (14)
- 18:00 Blue 2 (22)
- 18:10 Blue 2 (23)
- 18:15 Blue 2 (24)
- 18:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (31)
- 18:40 Blue 2 (3)
- 18:50 Tosia i Tymek (42)
- 19:00 Kręciołki (55)
- 19:15 Teletubisie (49)
- 19:30 Blue 2 (Świąteczne pływanie)
- 19:35 Blue 2 (Wielkanoc)
- 19:45 JoJo i Babcia (23)
- 20:00 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne (12)
- 20:15 Tosia i Tymek (19)
- 20:30 Tosia i Tymek (20)
- 20:40 Blue (23)
- 20:50 Blue (24)
- 21:00 Noddy: detektyw w krainie zabawek (20)
- 21:15 Blue (11)
- 21:20 Blue (12)
- 21:30 Blue (13)
- 21:40 Blue (14)
- 21:50 Superpyra (22)
- 22:00 Hej, Duggee! 2 (19)
- 22:10 Kolorklocki (7)
- 22:15 Piotruś Królik 2 (26)
- 22:30 W Papierowej Krainie (34)
- 22:40 Piotruś Królik 2 (5)
- 22:55 W Papierowej Krainie (33)
- 23:10 Pirackie potyczki 6 (1)
- 23:35 Superpyra (49)
- 23:45 Blue (40)
- 23:55 Blue 2 (48)
- 00:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 01:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 01:55 Rodzina Treflików 2 (Sami w domu)
- 02:10 Rodzina Treflików 2 (Przepis na ciasto)
- 02:20 Rodzina Treflików 3 (Kłamstewko)
- 02:30 Rodzina Treflików 3 (Dziki Zachód)
- 02:40 Rodzina Treflików 3 (Przyjaźń)
- 02:50 Rodzina Treflików 3 (Duch)
- 02:55 Rodzina Treflików 3 (Gra)
- 03:10 Rodzina Treflików 3 (Śmieci)
- 03:25 Rodzina Treflików 3 (Syrenka)
- 03:30 Rodzina Treflików 3 (Oj, boli)
- 03:40 Rodzina Treflików 3 (Smog)
- 03:50 Rodzina Treflików 3 (Fortepian)
- 04:00 Rodzina Treflików 3 (Kwiat paproci)
- 04:10 Rodzina Treflików 3 (Perełka)
- 04:25 Rodzina Treflików 3 (Obcy)
- 04:35 Rodzina Treflików (Tęcza)
- 04:45 Rodzina Treflików (Kołysanka)
- 04:50 Rodzina Treflików (Drzewko)
- 05:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 06:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 07:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 12:00 Strażak Sam 9 (Granity, piaskowce i inne)
- 12:20 Strażak Sam 9 (Koty czy psy?)
- 12:35 Strażak Sam 9 (Niech chowa się kto może)
- 12:45 Strażak Sam 9 (Boyce, Boyce, Boyce)
- 12:55 Strażak Sam 9 (Trema)
- 13:05 Strażak Sam 9 (Piękny ogród górą!)
- 13:25 Strażak Sam 10 (Nieposłuszny koń)
- 13:40 Strażak Sam 10 (Urodziny Sama)
- 13:50 Strażak Sam 10 (Królowie i zamczyska)
- 14:00 Strażak Sam 10 (Szaleństwo na punkcie pizzy)
- 14:15 Strażak Sam 10 (Katastrofa pod psem)
- 14:35 Strażak Sam 10 (Autobus w opałach)
- 14:45 Strażak Sam 10 (Szpiegowskie intrygi)
- 14:55 Strażak Sam 10 (Lis na wolności)
- 15:05 Strażak Sam 10 (Upiorne przyjęcie)
- 15:20 Strażak Sam 10 (Rozstanie)
- 15:40 Strażak Sam 10 (Ognista piłka)
- 15:50 Strażak Sam 10 (Jaskiniowa wpadka)
- 16:00 Strażak Sam 10 (Trenuj i błyszcz)
- 16:15 Strażak Sam 10 (Kosmiczny pociąg)
- 16:35 Strażak Sam 10 (Największy miś)
- 16:45 Strażak Sam 10 (Zamki na piasku)
- 16:55 Strażak Sam 10 (Lodowiskowa katastrofa)
- 17:10 Strażak Sam 10 (Uciekający ponton)
- 17:25 Strażak Sam 10 (Żabia fantazja)
- 17:35 Strażak Sam 10 (Pada, pada śnieg)
- 17:45 Strażak Sam 10 (Norman i wielki cyrk)
- 17:55 Strażak Sam 10 (Wio, wio, wiosłuj!)
- 18:15 Strażak Sam 10 (Dzień pingwina)
- 18:30 Strażak Sam 10 (Festyn w Pontypandy)
- 18:40 Strażak Sam 8 (Milionowy klient)
- 18:50 Strażak Sam 8 (Jupiter na wolności)
- 19:10 Strażak Sam 8 (Zima zła)
- 19:25 Strażak Sam 8 (Boyce, jak to Boyce)
- 19:35 Strażak Sam 8 (Wielki koncert)
- 19:45 Strażak Sam 8 (Mandy na morzu)
- 19:55 Strażak Sam 8 (Wielkie ratowanie świnki morskiej)
- 20:05 Strażak Sam 8 (Niedźwiedź polarny w Pontypandy)
- 20:25 Strażak Sam 8 (Szalona wieża ciśnień)
- 20:40 Strażak Sam 8 (Mandy i wielka góra)
- 20:50 Strażak Sam 8 (Uciekający pociąg)
- 21:00 Strażak Sam 8 (Potwór z Pontypandyness)
- 21:15 Strażak Sam 8 (Za dobre chęci Dilys)
- 21:35 Strażak Sam 8 (Zimno, zimno i jeszcze zimniej...)
- 21:45 Strażak Sam 8 (Halloweenowy przekręt Normana)
- 21:55 Strażak Sam 8 (Charlie i fura ryb)
- 22:05 Strażak Sam 8 (Bessie mknie na ratunek)
- 22:20 Strażak Sam 8 (Kula grozy)
- 22:40 Strażak Sam 8 (Król gór)
- 22:50 Strażak Sam 8 (Ach, te widoki)
- 23:00 Strażak Sam 8 (Światełka, światełka i jeszcze raz światełka)
- 23:10 Strażak Sam 8 (Babski wieczór)
- 23:25 Strażak Sam 8 (Fajerwerki w ogniu)
- 23:40 Strażak Sam 8 (Przechytrzyć lisa)
- 23:50 Strażak Sam 8 (Lily i wielkie fale)
- 00:01 Wakacje
- 00:03 Teraz się bawimy
- 00:05 Świat elfów
- 00:08 Świat podwodny
- 00:11 Towarzysze zabawy
- 00:14 Wakacje
- 00:17 Kolorowe koło
- 00:20 Jaki jest twój zawód ?
- 00:22 Świat elfów
- 00:25 Kolorowe koło
- 00:28 Świat podwodny
- 00:31 Zwierzęta
- 00:34 Teraz się bawimy
- 00:36 Wakacje
- 00:39 Sunville
- 00:42 Opowieści warzywne
- 00:44 Sunville
- 00:47 Kolorowe koło
- 00:50 Sunville
- 00:53 Kolorowa magia
- 00:55 Towarzysze zabawy
- 00:59 Wakacje
- 01:01 Towarzysze zabawy
- 01:04 Opowieści warzywne
- 01:07 Pojazdy
- 01:09 Jak podróżujemy
- 01:12 Teraz się bawimy
- 01:15 Opowieści warzywne
- 01:18 Galaktyczni turyści
- 01:20 Łazienka
- 01:23 Jak podróżujemy
- 01:26 Świat elfów
- 01:29 Pojazdy
- 01:31 Jak podróżujemy
- 01:36 Świat zwierząt
- 01:38 Rodzina bobrów
- 01:41 Teraz się bawimy
- 01:43 Łazienka
- 01:46 Przygody w przestrzeni
- 01:48 Rodzina bobrów
- 01:51 Sunville
- 01:54 Mini opowiadania
- 01:59 Świat elfów
- 02:02 Mini opowiadania
- 02:04 Zwierzęta
- 02:07 Opowieści warzywne
- 02:09 Puffy i Tubby
- 02:14 Kolorowe koło
- 02:16 Muzeum
- 02:18 Sunville
- 02:21 Safari
- 02:24 Posłuchaj tego
- 02:29 Opowieści warzywne
- 02:31 Panni i Fanni
- 02:34 Safari
- 02:37 Przygody w przestrzeni
- 02:40 Sunville
- 02:42 Jaki jest twój zawód ?
- 02:45 Grupy
- 02:47 Kącik naukowy
- 02:50 Panni i Fanni
- 02:52 Oli - cykle natury
- 02:55 Kolorowa magia
- 02:58 Kolorowe koło
- 03:01 Kącik naukowy
- 03:04 Panni i Fanni
- 03:07 Jaki jest twój zawód ?
- 03:09 Ding Dang Dong
- 03:12 Opowieści warzywne
- 03:14 Świat elfów
- 03:17 Przygody w przestrzeni
- 03:21 Mini opowiadania
- 03:24 Świat zwierząt
- 03:29 Teraz się bawimy
- 03:31 Urocze miejsca
- 03:34 Taniec
- 03:37 Jak podróżujemy
- 03:39 Jaki jest twój zawód ?
- 03:42 Teraz się bawimy
- 03:44 Ding Dang Dong
- 03:48 Teraz się bawimy
- 03:50 Opowieści warzywne
- 03:52 Sport, sport, sport
- 03:55 Teraz się bawimy
- 03:57 Urocze miejsca
- 04:00 Sport, sport, sport
- 04:02 Wstawaj!
- 04:05 Świat zwierząt
- 04:07 Wstawaj!
- 04:11 Jaki jest twój zawód ?
- 04:13 Wstawaj!
- 04:16 Teraz się bawimy
- 04:18 Świat podwodny
- 04:20 Kolorowe koło
- 04:22 Wakacje
- 04:25 Towarzysze zabawy
- 04:27 Wakacje
- 04:30 Opowieści warzywne
- 04:33 Towarzysze zabawy
- 04:35 Kolorowe koło
- 04:38 Opowieści warzywne
- 04:41 Świat podwodny
- 04:44 Kolorowe koło
- 04:47 Wakacje
- 04:49 Świat podwodny
- 04:52 Opowieści warzywne
- 04:54 Kolorowe koło
- 04:57 Świat podwodny
- 05:00 Wakacje
- 05:02 Kolorowe koło
- 05:04 Opowieści warzywne
- 05:06 Kolorowe koło
- 05:09 Opowieści warzywne
- 05:13 Kolorowa magia
- 05:16 Urocze miejsca
- 05:18 Panni i Fanni
- 05:20 Kącik naukowy
- 05:23 Jaki jest twój zawód ?
- 05:26 Miejskie życie
- 05:28 Puffy i Tubby
- 05:33 Miyu i Litto
- 05:36 Jaki jest twój zawód ?
- 05:38 Kolorowa magia
- 05:41 Miyu i Litto
- 05:44 Urocze miejsca
- 05:47 Miyu i Litto
- 05:50 Puffy i Tubby
- 05:54 Panni i Fanni
- 05:57 Muzeum
- 06:00 Kolorowe koło
- 06:03 Grupy
- 06:06 Kolorowa magia
- 06:09 Jaki jest twój zawód ?
- 06:12 Miyu i Litto
- 06:15 Hubbi się tym zajmie
- 06:18 Hubbi i jego koledzy
- 06:20 Fin i Fianna
- 06:23 Brygada ogniowa
- 06:25 Dotty i Kitty
- 06:29 Skoczkowie Planet
- 06:34 Mini opowiadania
- 06:36 Teraz się bawimy
- 06:39 Pojazdy
- 06:41 Miejskie życie
- 06:43 Opowieści warzywne
- 06:46 Morskie przygody
- 06:49 Zoo
- 06:51 Świat zabawek
- 06:54 Połączony świat
- 06:57 Restauracja
- 07:02 Safari
- 07:04 Pojazdy
- 07:07 Rodzina bobrów
- 07:10 Pojazdy
- 07:12 Świat podwodny
- 07:15 Morskie przygody
- 07:18 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 07:21 Risto Gusto
- 07:24 Hubbi i jego koledzy
- 07:26 Elfy przyrody
- 07:27 Przygody kaczki
- 07:29 Wstawaj!
- 07:31 Tempo Giusto
- 07:33 Raul
- 07:36 Ding Dang Dong
- 07:40 Urocze miejsca
- 07:42 Posłuchaj tego
- 07:44 Ding Dang Dong
- 07:47 Rodzina bobrów
- 07:50 Ding Dang Dong
- 07:54 Albert tłumaczy
- 07:57 Margo i Felix
- 08:00 Historie Henryka
- 08:02 Zabawa w chowanego
- 08:04 Elfy przyrody
- 08:06 Taniec
- 08:08 Urocze miejsca
- 08:11 Taniec
- 08:14 Ding Dang Dong
- 08:17 Urocze miejsca
- 08:21 ABC - duckBC
- 08:24 Małe melodie
- 08:26 Hubbi i jego koledzy
- 08:28 Toobys
- 08:31 Wesoła łąka
- 08:34 Wesołe królestwo
- 08:37 Dotty i Kitty
- 08:40 Kącik naukowy
- 08:43 Miyu i Litto
- 08:46 Urocze miejsca
- 08:49 Miyu i Litto
- 08:51 Muzeum
- 08:54 DuckSchool
- 08:56 Elfy przyrody
- 08:57 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 09:00 DuckSchool
- 09:02 Uczymy się
- 09:05 Monika i Rudi
- 09:07 Lola i Liczby
- 09:11 Kącik naukowy
- 09:14 Grupy
- 09:16 Kolorowe koło
- 09:18 Jaki jest twój zawód ?
- 09:20 Panni i Fanni
- 09:24 Albert tłumaczy
- 09:28 Zack i Ziggy
- 09:31 Dinoland
- 09:33 Uczymy się
- 09:36 Albert tłumaczy
- 09:38 Kształcików
- 09:39 Małe melodie
- 09:41 Lola i Liczby
- 09:44 DuckSchool
- 09:46 Kształcików
- 09:47 Słodki dom
- 09:48 Fin i Fianna
- 09:51 Przygody kaczki
- 09:53 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 09:56 Toobys
- 09:59 Mimo i Bobo
- 10:02 Lola i Liczby
- 10:04 Elfy przyrody
- 10:05 Toobys
- 10:07 Afryka
- 10:10 Uczymy się
- 10:13 Albert tłumaczy
- 10:17 Sippi Sappi
- 10:20 Lola i Liczby
- 10:23 Kaczka i jej przyjaciele
- 10:25 Wesoła łąka
- 10:29 Mały Didy
- 10:32 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 10:35 Raul
- 10:37 Toobys
- 10:40 Przygody kaczki
- 10:42 Uczymy się
- 10:44 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 10:48 Cubie
- 10:50 Brygada ogniowa
- 10:52 Restauracja
- 10:55 Margo i Felix
- 10:58 Kaczka i jej przyjaciele
- 11:00 Co rośnie na drzewie?
- 11:02 ABC - duckBC
- 11:05 Dotty i Kitty
- 11:08 Mały Didy
- 11:10 Wesołe królestwo
- 11:13 Zabawa w chowanego
- 11:17 Brygada ogniowa
- 11:19 DuckSchool
- 11:21 Sippi Sappi
- 11:24 Zack i Ziggy
- 11:27 Toobys
- 11:30 Kaczka i jej przyjaciele
- 11:32 Hiphopowy kaktus
- 11:35 Hop-hop
- 11:37 Risto Gusto
- 11:39 Zastęp strażaków
- 11:42 Kaczka i Puszek
- 11:44 Drużyna lalek na ratunek
- 11:48 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 11:51 Świat Mimo
- 11:53 Hiphopowy kaktus
- 11:56 Mały Didy
- 11:58 Uczymy się
- 12:00 Zoo
- 12:03 Małe, ale pracowite
- 12:06 Kaczka i jej przyjaciele
- 12:08 Dinoland
- 12:11 Przygody kaczki
- 12:13 Afryka
- 12:15 Drużyna lalek na ratunek
- 12:19 Przygody kaczki
- 12:21 Kaczka i jej przyjaciele
- 12:23 Świat Mimo
- 12:25 Restauracja
- 12:28 Przygody kaczki
- 12:30 Raul
- 12:33 Sippi Sappi
- 12:36 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 12:39 Małe, ale pracowite
- 12:41 Zastęp strażaków
- 12:43 Wesoła łąka
- 12:47 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 12:50 Mały Didy
- 12:53 Drużyna lalek na ratunek
- 12:56 Hiphopowy kaktus
- 12:59 Uczymy się
- 13:01 Kaczka i jej przyjaciele
- 13:03 Drużyna lalek
- 13:06 Afryka
- 13:08 Risto Gusto
- 13:11 Wesołe królestwo
- 13:14 Drużyna lalek na ratunek
- 13:17 Zastęp strażaków
- 13:21 Hubbi i jego koledzy
- 13:23 Mały Didy
- 13:25 Drużyna lalek
- 13:27 Hiphopowy kaktus
- 13:30 Pociąg
- 13:32 Połączony świat
- 13:35 Mimo i Bobo
- 13:38 Uczymy się
- 13:40 Słodki dom
- 13:42 Albert tłumaczy
- 13:46 Zabawa w chowanego
- 13:48 Kaczka i jej przyjaciele
- 13:50 Kształcików
- 13:51 Uczymy się
- 13:54 Uczymy się
- 13:57 Kształcików
- 13:58 Słodki dom
- 13:59 DuckSchool
- 14:01 Uczymy się
- 14:04 Historie Henryka
- 14:06 Tempo Giusto
- 14:08 Słodki dom
- 14:09 Historie Henryka
- 14:11 Albert tłumaczy
- 14:14 Fin i Fianna
- 14:17 Tempo Giusto
- 14:19 DuckSchool
- 14:22 Uczymy się
- 14:25 Dotty i Kitty
- 14:29 Zack i Ziggy
- 14:32 Zabawa w chowanego
- 14:35 Toobys
- 14:38 DuckSchool
- 14:41 Mały Didy
- 14:43 Mimo i Bobo
- 14:46 Hubbi się tym zajmie
- 14:48 Mimo i Bobo
- 14:51 Sippi Sappi
- 14:53 Tempo Giusto
- 14:55 Dźwięki wokół nas
- 14:57 Zabawa w chowanego
- 15:00 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 15:03 Kaczka i jej przyjaciele
- 15:05 Margo i Felix
- 15:08 Zabawa w chowanego
- 15:11 Świat Mimo
- 15:15 Lola i Liczby
- 15:17 Świat Mimo
- 15:20 Kaczka i jej przyjaciele
- 15:22 Elfy przyrody
- 15:23 Sippi Sappi
- 15:26 Lola i Liczby
- 15:28 Sippi Sappi
- 15:30 Mały Didy
- 15:33 DuckSchool
- 15:36 Raul
- 15:39 Brygada ogniowa
- 15:41 Przygody kaczki
- 15:43 Hiphopowy kaktus
- 15:45 Elfy przyrody
- 15:47 Historie Henryka
- 15:49 Hiphopowy kaktus
- 15:51 Restauracja
- 15:53 Toobys
- 15:55 Mały Didy
- 15:58 Kolorowa Klara
- 16:00 Lola i Liczby
- 16:02 Drużyna lalek
- 16:04 Kaczka i jej przyjaciele
- 16:06 Cubie
- 16:09 Fin i Fianna
- 16:12 Drużyna lalek
- 16:14 Świat Mimo
- 16:17 Zabawa w chowanego
- 16:19 Świat Mimo
- 16:22 Toby McFly
- 16:25 Toobys
- 16:27 Mimo i Bobo
- 16:30 Elfy przyrody
- 16:31 Afryka
- 16:34 Lola i Liczby
- 16:37 Elfy przyrody
- 16:38 Dźwięki wokół nas
- 16:40 Toobys
- 16:43 Raul
- 16:46 Afryka
- 16:48 Zabawa w chowanego
- 16:50 Lola i Liczby
- 16:53 Mimo i Bobo
- 16:56 Afryka
- 16:58 Lola i Liczby
- 17:01 Zack i Ziggy
- 17:04 Wstawaj!
- 17:06 Hop-hop
- 17:08 Raul
- 17:11 Wstawaj!
- 17:13 Mimo & Bobo PLUS
- 17:17 Afryka
- 17:19 Raul
- 17:22 Afryka
- 17:24 Raul
- 17:27 Hop-hop
- 17:29 Hop-hop
- 17:32 Wstawaj!
- 17:34 Hop-hop
- 17:36 Afryka
- 17:38 Mimo & Bobo PLUS
- 17:42 Mimo i Bobo
- 17:45 Wesoła łąka
- 17:48 Albert tłumaczy
- 17:50 Zabawa w chowanego
- 17:53 Monika i Rudi
- 17:56 Margo i Felix
- 17:59 Dotty i Kitty
- 18:02 Margo i Felix
- 18:06 Co rośnie na drzewie?
- 18:07 Słodki dom
- 18:08 Co rośnie na drzewie?
- 18:09 Monika i Rudi 2
- 18:12 Co rośnie na drzewie?
- 18:14 Sippi Sappi
- 18:16 Dźwięki wokół nas
- 18:18 Toobys
- 18:20 Mimo i Bobo
- 18:24 Co rośnie na drzewie?
- 18:25 Dźwięki wokół nas
- 18:27 Przygody kaczki
- 18:29 Co rośnie na drzewie?
- 18:30 Kształcików
- 18:32 Co rośnie na drzewie?
- 18:33 Pixie 2
- 18:34 Mimo i Bobo
- 18:36 Wesoła łąka
- 18:39 Toobys
- 18:41 DuckSchool
- 18:43 Sippi Sappi
- 18:46 Przygody kaczki
- 18:48 DuckSchool
- 18:51 Zoo
- 18:55 Raul
- 18:57 Fin i Fianna
- 19:00 Elfy przyrody
- 19:02 Hiphopowy kaktus
- 19:04 Dotty i Kitty
- 19:08 Tempo Giusto
- 19:10 Zoo
- 19:13 Raul
- 19:15 Elfy przyrody
- 19:17 Historie Henryka
- 19:19 Dinoland
- 19:21 Kaczka i Puszek
- 19:23 Margo i Felix
- 19:26 Zabawa w chowanego
- 19:29 Brygada ogniowa
- 19:32 ABC - duckBC
- 19:35 Uczymy się
- 19:38 Zoo
- 19:41 Toby McFly
- 19:44 Mimo i Bobo
- 19:46 Afryka
- 19:49 Uczymy się
- 19:52 Hubbi i jego koledzy
- 19:55 Brygada ogniowa
- 19:58 Mały Didy
- 20:01 Hop-hop
- 20:03 Drużyna lalek na ratunek
- 20:05 Lola i Liczby
- 20:08 Monika i Rudi
- 20:11 Mały Didy
- 20:14 Restauracja
- 20:17 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 20:20 Zabawa w chowanego
- 20:22 Zack i Ziggy
- 20:25 Mimo i Bobo
- 20:28 Afryka
- 20:31 Uczymy się
- 20:34 Drużyna lalek
- 20:38 Małe, ale pracowite
- 20:41 Pociąg
- 20:44 Hubbi i jego koledzy
- 20:47 Margo i Felix
- 20:50 Afryka
- 20:53 Raul
- 20:56 Świat Mimo
- 20:59 Tempo Giusto
- 21:01 Hiphopowy kaktus
- 21:03 Mimo i Bobo
- 21:05 Afryka
- 21:07 Co rośnie na drzewie?
- 21:09 Toby McFly
- 21:12 Kolorowe koło
- 21:14 Wakacje
- 21:17 Opowieści warzywne
- 21:19 Kolorowe koło
- 21:22 Opowieści warzywne
- 21:25 Raul
- 21:27 Mimo i Bobo
- 21:30 Risto Gusto
- 21:33 Brygada ogniowa
- 21:36 Raul
- 21:39 Kolorowe koło
- 21:41 Opowieści warzywne
- 21:43 Wakacje
- 21:46 Opowieści warzywne
- 21:48 Wakacje
- 21:51 Wakacje
- 21:54 Pociąg
- 21:56 Drużyna lalek na ratunek
- 21:58 Świat zabawek
- 22:02 Kaczka i Puszek
- 22:04 Sztuka Leona
- 22:06 Pociąg
- 22:09 Toby McFly
- 22:12 Kaczka i Puszek
- 22:14 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 22:17 Puffy i Tubby
- 22:20 Indie
- 22:23 Świat podwodny
- 22:25 Pojazdy
- 22:28 Kaczka i Puszek
- 22:30 Drużyna lalek na ratunek
- 22:33 Drużyna lalek
- 22:35 Pociąg
- 22:38 Wesoła łąka
- 22:41 Świat elfów
- 22:43 Safari
- 22:45 Opowieści warzywne
- 22:48 Mini opowiadania
- 22:51 Indie
- 22:55 Świat zwierząt
- 22:58 Uczymy się
- 23:01 Kształcików
- 23:02 Wesoła łąka
- 23:05 Monika i Rudi 2
- 23:08 Co rośnie na drzewie?
- 23:09 Toobys
- 23:11 Mimo i Bobo
- 23:13 Kolorowa Klara
- 23:16 Kącik naukowy
- 23:19 Panni i Fanni
- 23:21 Kolorowe koło
- 23:24 Miyu i Litto
- 23:27 Muzeum
- 23:30 Monika i Rudi
- 23:32 Toobys
- 23:35 ABC - duckBC
- 23:38 Sippi Sappi
- 23:40 Pixie 2
- 23:41 ABC - duckBC
- 23:45 Panni i Fanni
- 23:47 Miyu i Litto
- 23:50 Kącik naukowy
- 23:52 Kolorowa magia
- 23:55 Jaki jest twój zawód ?
- 23:58 Mini opowiadania
- 00:00 Pory roku
- 01:06 Ulubione bajki
- 02:08 Uczymy się z ducktv
- 03:10 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 04:12 Pory roku
- 05:15 Uczymy się z ducktv
- 06:18 Ulubione bajki
- 07:21 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 08:24 Uczymy się z ducktv
- 10:28 Pory roku
- 11:32 Ulubione bajki
- 13:39 Uczymy się z ducktv
- 14:41 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 15:43 Pory roku
- 16:44 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 17:49 Uczymy się z ducktv
- 18:52 Bajki na dobranoc
- 19:54 Słodkie sny
- 20:55 Pory roku
- 21:57 Ulubione bajki
- 23:01 Uczymy się z ducktv
- 05:00 Z archiwum LaLiga
- 06:00 La Manita
- 06:20 La Manita
- 06:40 La Manita
- 07:00 The LaLiga EA Sports Champion
- 17:00 LaLiga Promoted Teams
- 20:30 Magazyn PGE Ekstraligi (12)
- 21:20 LaLiga Best Goalkeeper
- 21:40 La Manita
- 22:00 The LaLiga EA Sports Champion
- 23:00 LaLiga Top Goals
- 04:00 Piłka nożna: Liga włoska - mecz: Empoli FC - Bologna FC
- 06:00 LaLiga Best 11 (Javier Mascherano)
- 06:30 Leo Messi
- 07:20 La Manita
- 07:40 La Manita
- 04:00 LaLiga Top Scorer
- 04:30 LaLiga Best Goalkeeper
- 05:00 LaLiga Top Goals 2024
- 06:00 Z archiwum LaLiga (1)
- 07:00 Z archiwum LaLiga (2)
- 14:00 LaLiga Best 11 (Javier Mascherano)
- 14:30 LaLiga Top Scorer
- 15:00 LaLiga Best Goalkeeper
- 15:20 Javier Irureta
- 22:00 LaLiga Best 11 (Fredéric Kanouté)
- 22:30 LaLiga Promoted Teams
- 23:30 Andoni Zubizarreta
- 01:00 X Games - Minneapolis (9)
- 02:00 Pro Bull Riders 2016 (11)
- 03:00 Grid (5)
- 08:00 Sports Adventure 4 (1)
- 08:30 Sports Adventure 4 (2)
- 09:00 Action Sports World (10)
- 14:00 Pro Bull Riders 2016 (27)
- 15:00 Pro Bull Riders 2016 (28)
- 18:00 WWE Classic Gold (36)
- 18:20 WWE Classic Gold (37)
- 19:00 WWE Raw (21)
- 22:00 EFC (3)
- 23:00 Liga wyścigów dronów (4)
- 00:00 Tabu i skandale: Skandaliczna nastoletnia seksdomina (2)
- 00:55 Tabu i skandale: Seks życie w Berlinie (2)
- 01:30 Tabu i skandale: Seks życie w Berlinie (3)
- 02:10 Zakręcone stworzonka z internetu (10)
- 02:35 Zakręcone stworzonka z internetu (1)
- 03:00 Remont na 5+ (6)
- 03:30 Remont na 5+ (7)
- 03:55 Remont na 5+ (8)
- 04:20 Remont na 5+ (1)
- 04:45 Remont na 5+ (2)
- 05:15 Remont na 5+ (3)
- 05:40 Remont na 5+ (4)
- 06:00 77 TV 2 (Duchy i zjawiska paranormalne)
- 07:00 77 TV 2 (Wydarzenia, które wstrząsnęły światem. Część 1)
- 08:00 Zakręcone stworzonka z internetu (2)
- 08:30 Zakręcone stworzonka z internetu (3)
- 09:00 Celnicy 3 (12)
- 09:30 Celnicy (1)
- 10:00 Celnicy (2)
- 10:30 Celnicy (3)
- 11:05 Niezwykłe pomysły 17 (4)
- 11:30 Niezwykłe pomysły 17 (5)
- 12:00 Niezwykłe pomysły 17 (6)
- 12:30 Niezwykłe pomysły 17 (7)
- 12:55 Niezwykłe pomysły 17 (8)
- 13:25 Niezwykłe pomysły 17 (9)
- 13:55 Remont na 5+ (5)
- 14:20 Remont na 5+ (6)
- 14:45 Remont na 5+ (7)
- 15:15 Remont na 5+ (8)
- 15:40 Remont na 5+ (7)
- 16:00 Celnicy (4)
- 16:30 Celnicy (5)
- 17:00 Celnicy (6)
- 17:30 Celnicy (7)
- 20:05 Demolka: Nowa Zelandia (6)
- 20:35 Demolka: Nowa Zelandia (7)
- 21:05 Demolka: Nowa Zelandia (8)
- 21:35 Demolka: Nowa Zelandia (9)
- 08:05 Top Gear: zimowe szaleństwa (2)
- 09:00 Cuda inżynierii 5 (8)
- 10:00 Top Gear 14 (7)
- 11:05 Top Gear 32 (4)
- 12:15 Miliony w lombardzie (1)
- 13:15 Top Gear 24 (6)
- 16:30 Top Gear: zimowe szaleństwa (2)
- 17:30 Top Gear 14 (7)
- 00:30 Dzika kuchnia (5)
- 01:05 Dzika kuchnia (7)
- 01:35 Dzika kuchnia (1)
- 02:10 Dzika kuchnia (2)
- 02:40 Dzika kuchnia (3)
- 03:15 Dzika kuchnia (4)
- 03:50 Dzika kuchnia (5)
- 04:25 Dzika kuchnia (7)
- 04:55 Dzika kuchnia (1)
- 05:25 Dzika kuchnia (2)
- 06:00 Remont na 5+ (7)
- 06:25 Remont na 5+ (8)
- 06:55 Remont na 5+ (9)
- 07:20 Remont na 5+ (1)
- 07:45 Remont na 5+ (2)
- 08:05 Dzika kuchnia (7)
- 08:35 Dzika kuchnia (8)
- 09:10 Dzika kuchnia (9)
- 09:40 Dzika kuchnia (10)
- 10:10 Przepis na remont 2 (19)
- 10:35 Przepis na remont 2 (20)
- 11:05 Przepis na remont 2 (21)
- 11:35 Przepis na remont 2 (22)
- 15:00 Przepis na remont 2 (23)
- 15:30 Przepis na remont 2 (24)
- 16:00 Przepis na remont 2 (25)
- 16:30 Przepis na remont 2 (26)
- 17:00 Domy marzeń - nad morzem 6 (6)
- 04:20 Zdrowie w Twoich rękach (Substancje psychoaktywne - dopalacze)
- 04:40 Czy wiesz, co jesz? (Kawa)
- 05:10 Potęga zdrowia 3 (Bliźniaczki, trojaczki, ciąże mnogie)
- 05:45 Szlachetne zdrowie (Kardiochirurgia)
- 06:00 Operacja zdrowie 3 (Choroby kręgosłupa)
- 06:35 Zapytaj lekarza 3 (1)
- 07:10 Zdrowie w Twoich rękach (Zdrowe odżywianie)
- 07:30 Szlachetne zdrowie (Bóle głowy)
- 07:50 Potęga zdrowia 4 (Małopłytkowość immunologiczna)
- 10:40 Ciąża i poród. Cała prawda 2 (4)
- 11:15 Poród co minutę (3)
- 14:00 Operacje plastyczne - powrót do normalności (5)
- 14:40 Zapytaj lekarza 3 (1)
- 15:15 Pies na życie (6)
- 15:55 Zwierzaki z misją 2 (7)
- 18:20 Happy i Zen 2 (4)
- 19:00 Metoda Osmina (7)
- 20:00 Nocna zmiana 2 (11)
- 20:55 Upiększeni w raju (7)
- 21:35 Chirurdzy 2 (3)
- 23:00 Monika i seks (3)
- 23:30 Monika i seks (4)
- 00:05 Family Guy: Głowa rodziny 20 (20)
- 00:35 Family Guy: Głowa rodziny 21 (Oskarowy gość)
- 01:05 Family Guy: Głowa rodziny 21 (Tylko Blockbuster)
- 01:35 Bajer z Bel-Air (Historia wielkiej wagi)
- 02:05 Bajer z Bel-Air (Ubezpieczenie)
- 02:35 Bajer z Bel-Air (Srebra rodzinne)
- 03:05 Wszyscy kochają Raymonda (Diamenty)
- 03:35 Wszyscy kochają Raymonda (Gra)
- 22:00 Partner
- 00:05 Mała wielka miłość
- 02:40 Dom moich synów
- 03:55 Obywatel Piszczyk
- 06:00 Ludzie morza (4)
- 06:55 Ludzie morza (5)
- 08:00 Premiera: Patent na zieleń (5)
- 08:25 Nowy kabaretowy rejs (5)
- 09:30 Nowy kabaretowy rejs (6)
- 10:25 Och! Kabaret (1)
- 11:30 Giuseppe w Warszawie
- 13:35 Człowiek na torze
- 15:25 Desperacja
- 20:00 Skazany na bluesa
- 22:10 Pogoda na jutro
- 04:05 Zakręcone stworzonka z internetu (10)
- 04:35 Zakręcone stworzonka z internetu (1)
- 05:00 77 TV 2 (Wydarzenia, które wstrząsnęły światem. Część 1)
- 06:00 Zameldowani 2 (3)
- 06:30 Zameldowani 2 (4)
- 07:00 Zameldowani 2 (5)
- 07:25 Zameldowani 2 (6)
- 07:55 Zameldowani 2 (7)
- 08:25 Zameldowani 2 (8)
- 08:55 Zameldowani 2 (9)
- 09:25 Zameldowani 2 (10)
- 09:55 Zakręcone stworzonka z internetu (3)
- 10:25 Bonanza (5)
- 11:25 Bonanza (6)
- 12:25 Bonanza (7)
- 13:30 II wojna światowa - bez granic (2)
- 14:35 II wojna światowa - bez granic (3)
- 15:40 Bonanza (8)
- 20:00 Policyjna opowieść 2
- 22:10 Zbroja boga
- 00:00 W jak morderstwo
- 02:30 Skazany na bluesa
- 04:30 Bulionerzy (Grzybobranie)
- 05:05 Bulionerzy (Romans)
- 05:35 Bulionerzy (Kohabitacja)
- 06:00 Kabaretowe hity (5)
- 06:40 Matki, żony i kochanki (19)
- 07:40 Matki, żony i kochanki (20)
- 16:00 Kojak (Zwolnienie warunkowe)
- 17:00 Kojak (Morfina)
- 20:00 Szara Sowa
- 22:20 Premiera: Zabójca
- 00:00 Trzy siostry (232)
- 01:00 Dzika miłość (112)
- 02:00 Teresa (28)
- 03:00 Okrutne miasto (52)
- 04:00 Przypieczętowany los (104)
- 05:00 Sploty nienawiści (9)
- 06:00 Niezwyciężona miłość (48)
- 07:00 Trzy siostry (232)
- 08:00 Dzika miłość (112)
- 09:00 Teresa (28)
- 10:00 Okrutne miasto (52)
- 11:00 Przypieczętowany los (104)
- 12:00 Sploty nienawiści (9)
- 13:00 Dzika miłość (112)
- 14:00 Trzy siostry (232)
- 15:00 Niezwyciężona miłość (48)
- 16:00 Niezwyciężona miłość (49)
- 17:00 Trzy siostry (233)
- 18:00 Dzika miłość (113)
- 19:00 Teresa (29)
- 20:00 Okrutne miasto (53)
- 21:00 Przypieczętowany los (105)
- 22:00 Sploty nienawiści (10)
- 23:00 Niezwyciężona miłość (49)
- 00:50 Dom obietnic (11)
- 01:35 Agenci NCIS 11 (Do domu)
- 02:20 Agenci NCIS 11 (Łańcuch śmierci)
- 03:05 Des (1)
- 03:55 Detektyw Murdoch 16 (Długie pożegnanie, część 1)
- 04:00 Pod jednym dachem z mordercą (6)
- 04:55 Znaki (6)
- 06:00 Totalcar (6)
- 06:35 Kafejka za rogiem 5 (8)
- 07:40 Kafejka za rogiem 5 (9)
- 10:20 Gdzie powiem "tak"? 2 (6)
- 10:50 Gdzie powiem "tak"? 2 (7)
- 11:15 Jak zarobić na remoncie (1)
- 14:25 Gdzie powiem "tak"? 2 (8)
- 14:55 Gdzie powiem "tak"? 3 (1)
- 15:25 Gdzie powiem "tak"? 3 (2)
- 15:55 Jak zarobić na remoncie (2)
- 00:25 Dyktator
- 02:10 Prezentuj broń! (18)
- 03:05 Prezentuj broń! (19)
- 04:10 Prezentuj broń! (20)
- 05:20 Totalcar (9)
- 05:45 Blok promocyjny AXN Black
- 06:00 Zagadki z przeszłości 2 (13)
- 07:00 Xena: Wojownicza księżniczka 2 (11)
- 08:00 Słoneczny patrol 9 (2)
- 08:55 Drużyna A 2 (10)
- 12:00 Drużyna A 2 (10)
- 13:00 Słoneczny patrol 9 (2)
- 13:55 Kobra - oddział specjalny 21 (12)
- 18:00 Drużyna A 2 (11)
- 19:00 Zagadki z przeszłości 2 (14)
- 20:00 Lot
- 22:55 Maksimum ryzyka
- 00:25 Winnice miłości 2 (86)
- 01:35 Prezentuj broń! (32)
- 02:45 Prezentuj broń! (33)
- 03:50 Prezentuj broń! (34)
- 04:55 Hity AXN
- 05:30 Blok promocyjny AXN White
- 06:00 Winnice miłości 2 (86)
- 07:15 Candice Renoir 9 (9)
- 08:20 Candice Renoir 9 (10-ost.)
- 09:30 Domek na prerii 8 (15)
- 10:35 Domek na prerii 8 (16)
- 11:35 Cztery siostry (43)
- 12:55 Winnice miłości 2 (86)
- 14:05 Candice Renoir 10 (1)
- 15:20 Candice Renoir 10 (2)
- 16:30 Domek na prerii 8 (17)
- 17:35 Domek na prerii 8 (18)
- 21:00 Do diabła z miłością
- 00:10 Podziemny krąg
- 03:10 Powrót laleczki Chucky
- 05:00 Klasyka krótkich animacji (A Haunting We Will Go)
- 05:20 Zakończenie programu
- 05:45 Bonanza (San Francisco)
- 06:40 To nie ze mną 2 (9)
- 07:15 To nie ze mną 2 (10)
- 07:50 Poirot (Słonie mają dobrą pamięć)
- 11:50 Trudny pacjent
- 13:55 Tragedia w San Andreas
- 20:00 Skyline
- 00:55 Zakończenie programu
- 04:30 Guido Superbohater
- 05:05 Powrót księżniczki
- 06:45 Mój przyjaciel Shadow
- 11:15 Misjonarze - krawaciarze
- 14:25 Romans (jak) z powieści
- 15:55 Pochmurne dni
- 17:50 Bernie
- 19:30 Letnie wino
- 21:00 Klub dyskusyjny
- 23:05 Leonie
- 01:05 Pussy Pumped To Perfection
- 01:40 Uniwersalny żołnierz. Dzień odrodzenia
- 03:30 Killerman
- 05:20 Zakończenie programu
- 06:00 Niezawodny plan
- 07:35 W kręgu zdrady
- 09:05 Na ratunek
- 10:35 Kung-fu joga
- 12:20 Czyja to córka
- 13:45 Lope
- 15:35 Ciało potrzebne na gwałt
- 17:05 Morderca w naszym domu
- 18:35 Nocna jazda
- 20:00 Śmiertelne przesłuchanie
- 21:25 Na szlaku
- 22:55 Mściciel z Wall Street
- 00:05 Lokator
- 00:35 Kraul
- 02:05 Podróż, którą odbyliśmy z tatą
- 03:55 Ostatni dzień sierpnia
- 05:10 31 godzin
- 06:00 Dumny buntownik
- 07:40 Pani na Musashino
- 09:05 Worek mąki
- 13:15 Operacja "Wąskie gardło"
- 17:10 Wypadek
- 18:45 Nielegalne szwalnie
- 19:25 Miasteczko Abilene
- 22:20 Scena dla Joan
- 23:25 Zima (drapieżne koty)
- 00:40 Przyjaciel czy wróg
- 02:00 Ogień zwalczaj ogniem
- 03:35 Bliski wróg
- 05:00 Zakończenie programu
- 05:35 Joga dla dwojga
- 07:00 Przesyłka specjalna
- 08:35 To nie ze mną 2 (7)
- 09:05 Piraci ze słonego jeziora
- 10:30 Miłosne zapiski
- 12:00 Do zobaczenia we wrześniu
- 13:30 Czekając na Anyę
- 15:15 Chłopak dla szefowej
- 16:40 Maudie
- 18:35 Dwóch facetów w jednym
- 20:00 Dynastia Tudorów (8)
- 20:55 Australian Gangster (1)
- 22:25 Interwencja
- 23:55 Krzyk 4
- 01:45 Dziewica wśród żywych trupów
- 03:40 Wykonać wyrok
- 05:20 Zagrajmy w "Lochy i potwory" (brak nie wrzucać)
- 05:50 Klik News (51)
- 06:00 ShowBiznes po godzinach (Joanna Racewicz)
- 06:20 Klik News (55)
- 06:30 Skąd ja Cię znam? (Zendaya)
- 06:45 Superstars (Angelina Jolie, Al Pacino, Clint Eastwood, Keanu Reeves i Dolly Parton)
- 07:10 FilmoNewsy (38)
- 07:35 Gość Red Carpet TV (19)
- 07:55 Między gwiazdami (Sebastian Fabijański - extra!)
- 10:05 Ikony - 10 min. (Quentin Tarantino)
- 10:15 Burza (88)
- 11:05 Klik News (57)
- 11:10 Najpiękniejsza brzydula (89)
- 14:10 Muzyczny express (140)
- 14:35 FilmoNewsy (126)
- 14:55 Ale lapsus (8)
- 15:05 Klik News (57)
- 15:15 "Top 13" - ranking gwiazd (Najbardziej romantyczne pary srebrnego ekranu)
- 15:35 Klik News (58)
- 15:50 Planetarium (164)
- 16:15 Klik News (57)
- 16:25 Ale lapsus (8)
- 16:35 Klik News (58)
- 16:45 The Queen of Flow 2 (52)
- 17:35 Najpiękniejsza brzydula (83)
- 18:25 Arabela 2 (Decydujące jabłko)
- 19:00 Ale lapsus (8)
- 19:10 Klik News (58)
- 19:20 Przypadki kryminalne (Pies)
- 20:20 Moda na sukces 34 (8596)
- 20:55 Moda na sukces 34 (8597)
- 21:25 Bullitt
- 23:30 Wojny drapieżców
- 00:15 Szalony pies Morgan
- 02:30 Klątwa karmazynowego ołtarza
- 14:10 Jak wyrwać ząb wielorybowi
- 15:45 Ale lapsus (8)
- 15:55 Vidocówka (2)
- 16:10 Najpiękniejsza brzydula (97)
- 17:00 Karetka (8)
- 18:15 Ikony - 10 min. (James Stewart)
- 18:25 Triumf miłości (100)
- 19:25 The Queen of Flow 2 (18)
- 20:20 Moda na sukces 34 (8299)
- 20:55 Moda na sukces 34 (8300)
- 21:30 Patton
- 01:05 Pasmo ciekawostek
- 04:55 Program kulinarny
- 05:25 Propozycje do "Szlagierowej listy"
- 06:00 Telesprzedaż
- 10:00 Przegląd prasy
- 10:10 Muzyczne dzień dobry
- 10:35 Przy muzyce po Śląsku
- 11:30 Spotkanie z balladą
- 12:40 Columbo 5 (5)
- 14:20 Chicago Fire 3 (21)
- 15:15 Pasmo ciekawostek
- 15:55 Przegląd prasy
- 16:00 Silesia flesz; Pogoda
- 16:10 Podróże z wędrownymi motylami
- 16:45 Przy muzyce po Śląsku
- 17:45 Silesia flesz; Pogoda
- 18:00 Napisała: Morderstwo 3 (6)
- 19:00 Chicago Fire 3 (22)
- 19:55 Columbo 6 (1)
- 22:40 Pasmo ciekawostek
- 23:00 Silesia flesz
- 23:15 Kino TVS: Statek marzeń: Los Angeles
- 21:00 Hard Knocks Fighting (10)
- 21:45 Hard Knocks Fighting (11)
- 22:30 Fighting Rookies 2014
- 23:20 Fighting Rookies 2014
- 08:00 Zenit (9)
- 08:30 Zenit (8)
- 09:00 Butan - w poszukiwaniu szczęścia
- 10:00 Tajemnica ciemnej materii
- 11:00 Ostatni bambusowy pociąg
- 12:00 Tajemnica ginących pszczół
- 13:30 Mongolia. Stepowy emirat
- 14:00 Nurkujący z krokodylami
- 15:00 Wyspy Europy (8)
- 15:30 Siła natury (1)
- 16:00 Z dala od miasta 2 (13)
- 16:25 Z dala od miasta 3 (1)
- 17:00 Kreatywni zabójcy (2)
- 20:00 Nowi nomadzi Kirgistanu
- 21:00 Łowca nasion
- 22:00 Trumna Isetemcheb
- 23:00 Samolotem dookoła świata (3)
- 23:30 Samolotem dookoła świata (4)
- 00:10 Stream Nation (Iron Harvest, część 8)
- 00:55 Stream Nation (Cyberpunk 2077: Widmo Wolności, część 17)
- 01:30 Stream Nation (Ghost of Tsushima, część 1)
- 02:05 Sim Racing Challenge 2022 (14)
- 02:20 Stream Nation (Wiedźmin 3: Dziki Gon, część 69)
- 02:55 Stream Nation (Wiedźmin 3: Dziki Gon, część 70)
- 03:25 Stream Nation (The Last of Us Part 2, część 12)
- 00:00 Śpiewaj z Nami!
- 03:00 Młoda Polska
- 05:00 Śpiewaj z Nami!
- 06:00 Śpiewaj z rana!
- 08:00 Kultowe przeboje
- 10:00 Młoda Polska
- 11:00 Nastrojowe
- 13:00 Kochamy Lata 80!
- 13:30 Kochamy Lata 90!
- 14:00 Śpiewaj z Nami!
- 15:00 Młoda Polska
- 16:00 TOP Przeboje Roku
- 16:30 Pytania do Gwiazd
- 17:00 Maraton Lat 2000.
- 06:00 Ultra poranek
- 07:30 Kuchnia na dziko
- 07:45 Kuchnia na dziko
- 08:00 Dziesięć największych skarbów
- 08:55 Dziesięć największych skarbów
- 09:50 Życie w oceanie
- 10:55 Prawdziwe potwory z oceanów
- 11:50 Ultra muzyka
- 18:05 Ultra hity
- 19:55 Dzikie Chiny
- 20:55 Dzikie Chiny
- 21:50 Ultra hity
- 23:05 Polska w 4K
- 06:00 Nuta Gold karaoke
- 08:00 Przeboje na dzień dobry
- 11:00 To był rok
- 12:00 Hity 80
- 14:00 Hity 90
- 16:00 To był rok
- 17:00 Hity eurodance
- 20:00 Gold impreza
- 23:00 Nuta Gold karaoke
- 06:00 Same hity!
- 10:00 Dzienna dawka rapu
- 14:00 1 na 1
- 14:15 Dzienna dawka rapu
- 16:00 Same hity!
- 17:00 Trzymacie
- 17:15 Same hity!
- 18:00 Fresh
- 20:00 Top 16
- 21:20 Dzienna dawka rapu
- 23:00 Bez cenzury
- 00:00 Dobra-noc
- 06:00 Budzik
- 09:00 Hitmix
- 10:00 Odlatowe hity
- 15:00 Halo, Warszawo!
- 16:00 Odlatowe hity
- 21:00 Kapsuła czasu
- 00:00 Best Hits
- 01:00 Best Polish
- 11:00 Best 90's
- 12:00 Best Ballads
- 13:00 Best 80's
- 20:00 Best 80's
- 22:00 Best Ballads
- 23:00 Best Rock
- 06:00 Power karaoke
- 07:00 Słoneczny Power wake up!
- 09:00 Top Power 15 !
- 10:00 100% Power Dance
- 15:00 Power Classic
- 16:00 Power mix
- 17:00 Top Power 15 !
- 18:00 Classic Euro i Disco Dance
- 19:00 Power mix
- 22:30 Power karaoke
- 06:00 Śpiewaj z NUTA.TV!
- 08:00 Poranna nakrętka
- 11:00 Hit NUTA
- 13:00 Hit NUTA
- 15:00 Best of 2000+
- 18:00 Hit NUTA
- 20:00 Best of 2000+
- 23:00 Śpiewaj z NUTA.TV!
- 00:00 Feature film
- 01:30 City grammar (18)
- 01:40 City grammar (19)
- 01:50 City grammar (20)
- 02:00 Feature film
- 04:10 English united (30)
- 04:25 3ways2 (25)
- 04:35 Figures of speech (7)
- 05:00 Art land (35)
- 05:05 Art land (36)
- 05:10 Crafty hands 2 (18)
- 05:20 Okey-dokey (18)
- 05:30 Once upon a time (18)
- 05:40 Word party (5)
- 05:45 Word party (6)
- 05:50 English playtime (3)
- 06:00 Magic science (12)
- 06:15 Yummy for mummy (19)
- 06:25 Yummy for mummy (20)
- 06:35 Kids in action (23)
- 06:40 Kids in action (24)
- 06:45 Alfred & wilfred (9)
- 07:00 Simple phrases (12)
- 07:10 Life around (17)
- 07:20 Life around (18)
- 07:30 Life around (55)
- 07:35 Jack of all trades (5)
- 07:45 Basic lexis (26)
- 07:50 Basic lexis (27)
- 07:55 Basic lexis (28)
- 08:00 Mojo morning (25)
- 08:15 All about (67)
- 08:20 All about (68)
- 08:25 All about (69)
- 08:30 Here and there (45)
- 08:40 Here and there (46)
- 08:50 Euronews. smart regions (23)
- 09:00 This day in history
- 09:10 Easy talk (13)
- 09:20 Let's talk (13)
- 09:35 English in focus (29)
- 09:45 English 911 2 (96)
- 09:50 English 911 2 (101)
- 09:55 English 911 2 (104)
- 10:00 Spot on the map (17)
- 10:10 Spot on the map (18)
- 10:20 Worth seeing (17)
- 10:30 Worth seeing (18)
- 10:40 National parks (19)
- 10:50 National parks (20)
- 10:55 National parks (24)
- 11:00 Art land (35)
- 11:05 Art land (36)
- 11:10 Crafty hands 2 (18)
- 11:20 Okey-dokey (18)
- 11:30 Once upon a time (18)
- 11:40 Word party (5)
- 11:45 Word party (6)
- 11:50 English playtime (3)
- 12:00 Magic science (12)
- 12:15 Yummy for mummy (19)
- 12:25 Yummy for mummy (20)
- 12:35 Kids in action (23)
- 12:40 Kids in action (24)
- 12:45 Alfred & wilfred (9)
- 13:00 Mojo morning (26)
- 13:15 Easy talk (48)
- 13:20 All about (70)
- 13:25 All about (71)
- 13:30 All about (72)
- 13:35 Here and there (47)
- 13:45 Here and there (48)
- 13:55 Euronews. smart regions (24)
- 14:00 English united (32)
- 14:15 3ways2 (26)
- 14:25 Figures of speech (8)
- 15:00 This day in history
- 15:10 Labour of love (10)
- 15:25 What did they say (34)
- 15:30 What did they say (35)
- 15:35 What did they say (36)
- 15:40 Keep fit (5)
- 16:00 Grammar wise (22)
- 16:25 English is the key (10)
- 16:35 English is the key (11)
- 16:45 English is the key (12)
- 17:00 Feature film
- 18:30 Spot on the map (17)
- 18:40 Spot on the map (18)
- 18:50 Worth seeing (17)
- 19:00 Simple phrases (12)
- 19:10 Life around (17)
- 19:20 Life around (18)
- 19:30 Life around (55)
- 19:35 Jack of all trades (5)
- 19:45 Basic lexis (26)
- 19:50 Basic lexis (27)
- 19:55 Basic lexis (28)
- 20:00 This day in history
- 20:10 Easy talk (13)
- 20:20 Let's talk (13)
- 20:35 English in focus (29)
- 20:45 English 911 2 (96)
- 20:50 English 911 2 (101)
- 20:55 English 911 2 (104)
- 21:00 Feature film
- 23:10 This day in history
- 23:20 Labour of love (10)
- 23:35 What did they say (34)
- 23:40 What did they say (35)
- 23:45 What did they say (36)
- 23:50 Keep fit (5)
- 00:31 FREEDOM
- 03:00 Реальная история
- 03:27 Тайная жизнь матрешки
- 03:39 Зачем Лукашенко прилюдно машет Искандерами
- 03:54 В изоляции
- 04:17 Украина активно готовится ко второму Саммиту мира: чего ожидать
- 04:21 Григорий Герман
- 04:54 Народ
- 05:24 Антизомби
- 05:38 Война России против Украины разбудила НАТО
- 06:00 Наше время
- 06:31 Кремль угрожает ударами по столицам Европы
- 06:33 30 лет у власти: что диктатор Лукашенко принес Беларуси за годы правления
- 07:00 FREEDOM
- 12:00 Деоккупация. Путь Литвы
- 12:38 FREEDOM
- 16:59 Исторические факты
- 17:30 FREEDOM
- 20:00 Наше время
- 20:32 FREEDOM
- 21:30 Деоккупация. Путь Литвы
- 22:07 Антизомби
- 22:23 В Украине ожидают согласования формата спецтрибунала по РФ
- 22:44 Путин. БНР
- 23:00 Гимн Украины
- 23:02 23:02 - 00:05
- 10:00 НОВИНИ
- 10:10 Інформаційний марафон з Лесею Вакулюк та Андрієм Сайчуком
- 11:00 НОВИНИ
- 11:10 ПолітКлуб з Віталієм Портниковим
- 16:00 НОВИНИ
- 16:10 Інформаційний марафон з Мартою Оліярник та Антоном Борковським
- 17:00 НОВИНИ
- 17:10 Великий ефір Василя Зими
- 20:00 BBC News Украина
- 20:15 Вердикт з Сергієм Руденком
- 21:00 Футбольний формат
- 22:00 Свобода Live
- 23:00 Час-Time
- 23:30 Власні назви з Мирославою Барчук
- 00:00 Le journal
- 00:15 French Connections
- 00:30 Le journal
- 00:45 The 51 Percent
- 01:00 Le journal
- 01:15 France In Focus
- 01:30 Le journal
- 01:45 Arts24
- 02:00 Le journal
- 02:15 French Connections
- 02:21 Fashion
- 02:30 Le journal
- 02:45 Eye on Africa
- 03:00 Le journal
- 03:10 Reporters
- 03:30 Le journal
- 03:40 Revisited
- 04:00 Le journal
- 04:15 Focus
- 04:20 You Are Here
- 04:30 Le journal
- 04:45 French Connections
- 05:00 Le journal
- 05:15 Eye on Africa
- 05:30 Le journal
- 05:45 Arts24
- 06:00 Le journal
- 06:15 France In Focus
- 06:30 Le journal
- 06:45 Focus
- 06:50 Sports
- 07:00 Le journal
- 07:15 The 51 Percent
- 07:30 Le journal
- 07:45 Focus
- 07:50 Sports
- 08:00 Le journal
- 08:15 Arts24
- 08:30 Le journal
- 08:45 Focus
- 08:50 Sports
- 09:00 Le journal
- 09:30 Le journal
- 10:00 Le journal
- 10:15 French Connections
- 10:30 Le journal
- 10:45 French Connections
- 10:51 Fashion
- 11:00 Le journal
- 11:10 Reporters
- 11:30 Le journal
- 11:40 Revisited
- 12:00 Le journal
- 12:16 Arts24
- 12:30 Le journal
- 12:45 Focus
- 12:50 Sports
- 13:00 Le journal
- 13:30 Le journal
- 14:00 Le journal
- 14:15 France In Focus
- 14:30 Le journal
- 14:45 Focus
- 14:50 You Are Here
- 15:00 Le journal
- 15:15 French Connections
- 15:30 Le journal
- 15:45 The 51 Percent
- 16:00 Le journal
- 16:10 Reporters
- 16:30 Le journal
- 16:40 Revisited
- 17:00 Le journal
- 17:15 Arts24
- 17:30 Le journal
- 17:45 French Connections
- 17:51 Fashion
- 18:00 Le journal
- 18:15 France In Focus
- 18:30 Le journal
- 18:45 Focus
- 18:50 You Are Here
- 19:00 Le journal
- 19:15 French Connections
- 19:30 Le journal
- 19:45 The 51 Percent
- 20:00 Le journal
- 20:30 Le journal
- 21:00 Le journal
- 21:15 Reporters
- 21:30 Le journal
- 21:46 Eye on Africa
- 22:00 Le journal
- 22:15 French Connections
- 22:21 You Are Here
- 22:30 Le journal
- 22:45 Eye on Africa
- 23:00 Le journal
- 23:15 Arts24
- 23:30 Le journal
- 23:45 Eye on Africa
- 00:00 Le journal
- 00:15 L'invité de l'économie
- 00:30 Le journal
- 00:45 Reporters France 24
- 01:00 Le journal
- 01:15 Le journal de l'Afrique
- 01:30 Le journal
- 01:45 A l'affiche
- 02:00 Le journal
- 02:10 Ici l'Europe
- 02:40 Le Paris des arts
- 02:45 Le journal
- 03:00 Le journal
- 03:15 Plan B
- 03:21 The Observers
- 03:30 Le journal
- 03:45 Actuelles
- 04:00 Le journal
- 04:10 Billet retour
- 04:30 Le journal
- 04:40 Légendes urbaines
- 05:00 Le journal
- 05:15 L'entretien de l'intelligence économique
- 05:30 Le journal
- 05:45 Le journal de l'Afrique
- 06:00 Le journal
- 06:15 L'entretien de l'intelligence économique
- 06:30 Le journal
- 06:45 Focus
- 06:50 Sports
- 07:00 Le journal
- 07:15 Reporters France 24
- 07:30 Le journal
- 07:45 Focus
- 07:50 Sports
- 08:00 Le journal
- 08:30 Le journal
- 09:00 Le journal
- 09:15 A l'affiche
- 09:30 Le journal
- 09:45 Focus
- 09:50 Sports
- 10:00 Le journal
- 10:15 C'est en France
- 10:30 Le journal
- 10:45 Plan B
- 10:51 The Observers
- 11:00 Le journal
- 11:15 Actuelles
- 11:30 Le journal
- 11:45 L'invité de l'économie
- 12:00 Le journal
- 12:15 A l'affiche
- 12:30 Le journal
- 12:45 Focus
- 12:50 Sports
- 13:00 Le journal
- 13:30 Le journal
- 14:00 Le journal
- 14:15 Reporters France 24
- 14:30 Le journal
- 14:45 L'entretien de l'intelligence économique
- 15:00 Le journal
- 15:10 L'instant mobile
- 15:15 C'est en France
- 15:30 Le journal
- 15:40 Légendes urbaines
- 16:00 Le journal
- 16:15 Plan B
- 16:21 The Observers
- 16:30 Le journal
- 16:45 A l'affiche
- 17:00 Le journal
- 17:15 Actuelles
- 17:30 Le journal
- 17:45 Focus
- 17:50 L'instant mobile
- 18:00 Le journal
- 18:15 L'invité de l'économie
- 18:30 Le journal
- 18:45 Reporters France 24
- 19:00 Le journal
- 19:15 Plan B
- 19:21 The Observers
- 19:30 Le journal
- 19:45 C'est en France
- 20:00 Le journal
- 20:20 Destination Paris
- 20:30 Le journal
- 21:00 Le journal
- 21:15 A l'affiche
- 21:30 Le journal
- 21:45 Le journal de l'Afrique
- 22:00 Le journal
- 22:15 L'entretien de l'intelligence économique
- 22:30 Le journal
- 22:45 Le journal de l'Afrique
- 23:00 Le journal
- 23:10 Billet retour
- 23:30 Le journal
- 23:40 Légendes urbaines
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (293)
- 02:05 Dzikie pszczoły (38)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1292)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Synek z gruby)
- 04:35 Na ratunek ogrodom (7)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 Obalamy mity medyczne (17)
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Pomorska gęś)
- 07:00 Dobrego dnia
- 08:05 Raport gospodarczy
- 08:30 Panorama
- 08:44 Pogoda
- 08:45 Wojenne dziewczyny (4)
- 09:30 W labiryncie (Igor)
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Albo on, albo my)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food (Gorce)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Panorama
- 14:43 Pogoda
- 14:45 Forum "Panoramy"
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia (70)
- 16:00 Na sygnale (W dobrej i złej woli)
- 16:30 Panorama flesz
- 16:43 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:02 "Wróżby kumaka" - na planie filmu
- 17:30 Panorama flesz
- 17:35 ABC szachów
- 17:50 Pin do kultury
- 18:15 Dycht Kociewie
- 18:30 Panorama
- 18:55 Panorama sport
- 18:58 Pogoda
- 19:00 Forum "Panoramy"
- 19:15 Doktor Ewa (Porwanie)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 13. Wyścig Górski Limanowa - Przełęcz pod Ostrą (3)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Panorama
- 21:40 Panorama sport
- 21:43 Pogoda
- 21:45 Forum "Panoramy"
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (530)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (293)
- 02:05 Dzikie pszczoły (38)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1292)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Synek z gruby)
- 04:35 Na ratunek ogrodom (7)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 Obalamy mity medyczne (17)
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Pomorska gęś)
- 07:00 Dobrego dnia
- 08:00 Astronarium (Meteoryt Ribbeck)
- 08:25 U Pana Boga w ogródku (12-ost.)
- 09:10 Pracownia reportażu
- 09:22 Przepis dnia
- 09:26 Zakochaj się w Polsce (Zgorzelec)
- 09:51 Wokół nas
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Albo on, albo my)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food (Gorce)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Kuchnia dwudziestolecia (Tajemnice domowej spiżarni)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia (70)
- 16:00 Na sygnale (W dobrej i złej woli)
- 16:30 Kronika - flesz
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Telezakupy
- 17:30 Polacy światu
- 17:35 Nad Odrą (3)
- 18:27 Pogoda
- 18:30 Kronika
- 18:49 Pogoda
- 18:51 Wokół nas
- 19:00 Pensjonat nad rozlewiskiem (4/13)
- 19:45 Pracownia reportażu
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 13. Wyścig Górski Limanowa - Przełęcz pod Ostrą (3)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:29 Pogoda
- 21:30 Kronika (Podsumowanie dnia)
- 21:48 Pogoda
- 21:50 Rozmowa dnia
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (530)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (293)
- 02:05 Dzikie pszczoły (38)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1292)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Synek z gruby)
- 04:35 Na ratunek ogrodom (7)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 Obalamy mity medyczne (17)
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Pomorska gęś)
- 07:00 Dobrego dnia
- 08:00 Ewa i jej goście (Paulina Damięcka)
- 08:30 Teleskop
- 08:35 Przeboje Bogusława Kaczyńskiego (Gwiazdy Sceny i Estrady: Michał Bajor)
- 09:31 Teleskop
- 09:36 Prognoza pogody
- 09:37 Wiadomości sportowe
- 09:45 Rozmowa dnia
- 09:58 Prognoza pogody
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Albo on, albo my)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food (Gorce)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Teleskop
- 14:38 Prognoza pogody
- 14:39 Wielkopolska każdego dnia (25 lipca)
- 14:45 Podróże po Wielkopolsce (Nadleśnictwo Oborniki)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia (70)
- 16:00 Na sygnale (W dobrej i złej woli)
- 16:30 Teleskop
- 16:38 Prognoza pogody
- 16:39 Wielkopolska każdego dnia
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Telekurier
- 17:23 Wielkopolska każdego dnia
- 17:28 Prognoza pogody
- 17:30 Teleskop kulturalny
- 17:36 Prognoza pogody
- 17:39 Widziane po drodze (Mama Leszka Możdżera)
- 17:46 Warci, niewarci
- 18:00 Dom, który chcę
- 18:07 Wiek to tylko liczba
- 18:30 Teleskop
- 18:46 Prognoza pogody
- 18:48 Stefan Mroczkowski od A-Z (3)
- 19:27 Miejsca i ludzie (Na skraju Wielkopolski)
- 19:41 Medycyna i ty
- 19:57 Prognoza pogody
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 13. Wyścig Górski Limanowa - Przełęcz pod Ostrą (3)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:28 Prognoza pogody
- 21:29 Teleskop
- 21:43 Prognoza pogody
- 21:45 Wiadomości sportowe
- 21:53 Teleskop kulturalny
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (530)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (293)
- 02:05 Dzikie pszczoły (38)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1292)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Synek z gruby)
- 04:35 Na ratunek ogrodom (7)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 Obalamy mity medyczne (17)
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Pomorska gęś)
- 07:00 Dobrego dnia
- 08:00 Gość "Obiektywu"
- 08:10 Panorama łomżyńska
- 08:25 Gawędy Kłosowskiego (Zimorodek)
- 08:39 Pod opieką świętej Katarzyny
- 08:58 Gra Warszawa (58)
- 09:22 Arrasów dzieje osobliwe (Malowane sztuką tkacką)
- 09:47 Od losu nie uciekniesz
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Albo on, albo my)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food (Gorce)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Gra Warszawa
- 14:54 Języczek u wagi (Błędy fleksyjne)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia (70)
- 18:07 Nie taki internet straszny
- 18:19 Turbo Podlasie
- 18:27 Warto tam być
- 18:30 Obiektyw
- 18:53 Gość "Obiektywu"
- 19:03 Sport
- 19:07 Prognoza pogody
- 19:09 Świadkowie czasu (Świątynia pełna historii)
- 19:26 Arrasów dzieje osobliwe (Malowane sztuką tkacką)
- 19:51 Muzeum Polskiej Piosenki ("Kwiat jednej nocy" - Alibabki)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 13. Wyścig Górski Limanowa - Przełęcz pod Ostrą (3)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Obiektyw
- 21:50 Prognoza pogody
- 21:51 Sport
- 21:55 Warto tam być
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (530)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (293)
- 02:05 Dzikie pszczoły (38)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1292)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Synek z gruby)
- 04:35 Na ratunek ogrodom (7)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 Obalamy mity medyczne (17)
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Pomorska gęś)
- 07:00 Dobrego dnia
- 08:00 Gra Warszawa
- 08:25 Fajna Polska (Wisła)
- 09:10 Odkryj regiony (179)
- 09:45 Głos dnia
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Albo on, albo my)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food (Gorce)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Pogoda
- 14:35 Języczek u wagi (Awiacja)
- 14:45 Głos dnia
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia (70)
- 18:10 Bezbłędnie (Bitcoin)
- 18:15 Winda regionu (Festiwal Varmia Musica)
- 18:30 Głos regionu
- 18:49 Pogoda
- 18:50 Głos dnia
- 19:00 Nasze zdrowie (7/24)
- 19:15 Unia kulinarna
- 19:40 Jedz na zdrowie (34)
- 19:55 Pogoda
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 13. Wyścig Górski Limanowa - Przełęcz pod Ostrą (3)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Głos regionu
- 21:44 Pogoda
- 21:45 Głos dnia
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (530)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (293)
- 02:05 Dzikie pszczoły (38)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1292)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Synek z gruby)
- 04:35 Na ratunek ogrodom (7)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 Obalamy mity medyczne (17)
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Pomorska gęś)
- 07:00 Dobrego dnia
- 08:00 Lato na ROD'os
- 08:30 Zbliżenia
- 08:45 Nożem i widelcem (Biodrówka z rozmarynem i nutą pomarańczy)
- 09:00 Studio lato
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Albo on, albo my)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food (Gorce)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Zbliżenia
- 14:45 Małe miejscowości - wielcy ludzie (Kobieta z dłutem)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia (70)
- 16:00 Na sygnale (W dobrej i złej woli)
- 16:30 Zbliżenia
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Z miłości do zwierząt
- 17:30 Studio lato
- 18:30 Zbliżenia - wydanie główne
- 18:55 Pogoda
- 19:00 Unia kulinarna (142)
- 19:25 Weterynarze z sercem
- 19:45 Woda bydgoska
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 13. Wyścig Górski Limanowa - Przełęcz pod Ostrą (3)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Zbliżenia - wieczorne
- 21:45 Sport
- 21:50 Pogoda
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (530)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (293)
- 02:05 Dzikie pszczoły (38)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1292)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Synek z gruby)
- 04:35 Na ratunek ogrodom (7)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 Obalamy mity medyczne (17)
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Pomorska gęś)
- 07:00 Dobrego dnia
- 08:00 Astronarium (Sofia)
- 08:24 Psia służba
- 08:46 Całkiem niezła historia (O czasach słusznie minionych)
- 08:58 Szlakiem Świętej Warmii
- 09:03 Obalamy mity medyczne
- 09:08 Tajemniczy świat zwierząt
- 09:16 Całkiem niezła historia (Co tu jest grane...)
- 09:28 Twój punkt widzenia
- 09:31 Poranny gość Radia Zachód
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Albo on, albo my)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food (Gorce)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Informacje lubuskie - flesz
- 14:36 Sport
- 14:40 Prognoza pogody
- 14:42 Pamiętajcie o ogrodach
- 14:54 Obalamy mity medyczne (8)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia (70)
- 16:00 Na sygnale (W dobrej i złej woli)
- 16:30 Informacje lubuskie
- 16:39 Sport
- 16:43 Prognoza pogody
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Piosenka u Ciebie
- 17:24 Twój punkt widzenia
- 17:27 Informacje lubuskie - flesz
- 17:32 Sport
- 17:36 Prognoza pogody
- 17:38 Pamiętajcie o ogrodach
- 17:50 RODowity działkowiec
- 18:03 Obalamy mity medyczne
- 18:08 Całkiem niezła historia (O czasach słusznie minionych)
- 18:20 Abecadło astronomii (Gromady gwiazd)
- 18:30 Informacje lubuskie
- 18:51 Sport
- 18:56 Prognoza pogody
- 18:59 Psia służba
- 19:22 Tajemniczy świat zwierząt (19)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 13. Wyścig Górski Limanowa - Przełęcz pod Ostrą (3)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Informacje lubuskie
- 21:52 Sport
- 21:57 Prognoza pogody
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (530)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (293)
- 02:05 Dzikie pszczoły (38)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1292)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Synek z gruby)
- 04:35 Na ratunek ogrodom (7)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 Obalamy mity medyczne (17)
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Pomorska gęś)
- 07:00 Dobrego dnia
- 08:00 To dobry dzień
- 09:00 Panorama lubelska - flesz
- 09:13 Prognoza pogody
- 09:15 Gość "Panoramy"
- 09:35 Afisz
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Albo on, albo my)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food (Gorce)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Magazyn sportowy
- 14:45 Prosto z lasu
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia (70)
- 16:00 Na sygnale (W dobrej i złej woli)
- 16:30 Design i ty (Typografia)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Kuchnia Jagiellonów (Synowie Jagiełły początek ekspansji. Smaki od morza do morza)
- 17:25 Bezbłędnie (Hajtać się)
- 17:30 Panorama lubelska - flesz
- 17:42 Prognoza pogody
- 17:44 Ci cholerni Polacy. Lotnictwo polskie 1939-1945 (W gościnie u Anglików)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 13. Wyścig Górski Limanowa - Przełęcz pod Ostrą (3)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Panorama lubelska - wydanie wieczorne
- 21:50 Prognoza pogody
- 21:55 Krótka historia (03.10.1944 - Skutki upadku powstania warszawskiego)
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (530)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (293)
- 02:05 Dzikie pszczoły (38)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1292)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Synek z gruby)
- 04:35 Na ratunek ogrodom (7)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 Obalamy mity medyczne (17)
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Pomorska gęś)
- 07:00 Dobrego dnia
- 08:00 Aktualności poranne
- 08:05 Studio lato
- 08:33 Kwartet (Historyczne atrakcje turystyczne)
- 09:00 Aktualności poranne
- 09:07 Odkryj regiony
- 09:25 Dokument w TVP Rzeszów (Przepis na przyjaźń)
- 09:40 Z życia regionu (Arboretum w Bolestraszycach)
- 09:45 Elektrykiem po mieście, czyli hulaj Rzeszów (2)
- 09:55 Kalejdoskop filmowy
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Albo on, albo my)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food (Gorce)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Studio lato
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia (70)
- 16:00 Na sygnale (W dobrej i złej woli)
- 16:30 Aktualności - flesz
- 16:34 Pogoda
- 16:37 Kalejdoskop filmowy
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Nielegalne kościoły
- 17:30 Studio lato
- 18:01 Podkarpacka scena przebojów
- 18:15 Z życia regionu (Bezpieczne wakacje z Bieszczadzkim Wodnym Ochotniczym Pogotowiem Ratunkowym)
- 18:30 Aktualności
- 18:46 Pogoda
- 18:53 Kalejdoskop filmowy
- 19:00 Wiatr w żagle (2)
- 19:15 Stacja Rzeszów Główny
- 19:30 Studio lato
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 13. Wyścig Górski Limanowa - Przełęcz pod Ostrą (3)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Aktualności
- 21:52 Pogoda
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (530)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (293)
- 02:05 Dzikie pszczoły (38)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1292)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Synek z gruby)
- 04:35 Na ratunek ogrodom (7)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 Obalamy mity medyczne (17)
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Pomorska gęś)
- 07:00 Dobrego dnia
- 08:01 Fakty o poranku
- 08:10 Pogoda
- 08:12 Fakty o poranku
- 08:40 Pogoda
- 08:42 Fakty o poranku
- 09:00 Odkryj regiony
- 09:17 Teraz wieś
- 09:43 Drobiowe frykasy
- 09:57 Pogoda
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Albo on, albo my)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food (Gorce)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Z Unią na Ty
- 14:45 Pasmo zdarzeń
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia (70)
- 18:30 Fakty - wydanie główne
- 18:50 Pogoda
- 18:54 Psia służba
- 19:18 Poznaj region (Gościniec pod Gruszą)
- 19:24 Wschód
- 19:40 Podróże po Wielkopolsce (Słupca)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 13. Wyścig Górski Limanowa - Przełęcz pod Ostrą (3)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Fakty - wydanie wieczorne
- 21:42 Pogoda
- 21:44 Oblicza kultury (Teresa Kujawa)
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (530)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (293)
- 02:05 Dzikie pszczoły (38)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1292)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Synek z gruby)
- 04:35 Na ratunek ogrodom (7)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 Obalamy mity medyczne (17)
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Pomorska gęś)
- 07:00 Dobrego dnia
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Albo on, albo my)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food (Gorce)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Spichlerz smaków (54)
- 14:43 Krakowskie Podgórze (Bagry)
- 14:45 Kronika dnia (25)
- 14:56 Pogoda (25)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia (70)
- 16:00 Na sygnale (W dobrej i złej woli)
- 16:30 Kronika dnia (25)
- 16:42 Pogoda (25)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Pogoda (25)
- 17:01 Raport pogodowy (25)
- 17:04 Magazyn medyczny (Robotyka ortopedyczna w Szpitalu Rydygiera)
- 17:16 Turystyczna jazda (Rumunia: Konstanca)
- 17:26 Krakowskie dzwony
- 17:31 Działo się w Krakowie
- 17:34 Śladami Eskulapa (Detektywi w kitlach)
- 17:57 Odkrywamy Małopolskę (Rezerwat Zimny Dół)
- 18:00 Małopolska na rowery (Orawa)
- 18:10 Krakowskie impresje Stanisława Markowskiego (Mój sklepik ulubiony)
- 18:14 Czas pogodnej jesieni. Magazyn nie tylko dla seniorów (92)
- 18:28 Kopiec Kościuszki
- 18:30 Kronika (25)
- 18:51 Tematy dnia (25)
- 19:03 Pogoda (25)
- 19:05 Kronika sportowa
- 19:11 Raport pogodowy (25)
- 19:13 Kronika kulturalna
- 19:24 Pełnosprawni (560)
- 19:44 Niecodziennik (Akcja III Most)
- 19:53 Pogoda (25)
- 19:56 Raport pogodowy (25)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 13. Wyścig Górski Limanowa - Przełęcz pod Ostrą (3)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kronika (25)
- 21:45 Tematy dnia
- 21:55 Pogoda (25)
- 21:56 Kronika sportowa
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (530)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (293)
- 02:05 Dzikie pszczoły (38)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1292)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Synek z gruby)
- 04:35 Na ratunek ogrodom (7)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 Obalamy mity medyczne (17)
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Pomorska gęś)
- 07:00 Dobrego dnia
- 08:00 Kurier opolski
- 08:20 Sport opolski
- 08:25 Rozmowa dnia
- 08:40 Polacy na ratunek Żydom
- 09:00 Serial
- 09:30 Astronarium
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Albo on, albo my)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food (Gorce)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Kurier opolski
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia (70)
- 16:00 Na sygnale (W dobrej i złej woli)
- 16:30 Kurier opolski
- 16:45 Dziennik regionów
- 18:10 Dwory i dworki Lubelszczyzny
- 18:25 Sport opolski
- 18:30 Kurier opolski
- 18:52 Pogoda
- 18:55 Rozmowa dnia
- 19:10 Ludzie, sprawy, historie
- 19:30 Serial
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 13. Wyścig Górski Limanowa - Przełęcz pod Ostrą (3)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier opolski
- 21:52 Sport opolski
- 21:57 Pogoda
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (530)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (293)
- 02:05 Dzikie pszczoły (38)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1292)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Synek z gruby)
- 04:35 Na ratunek ogrodom (7)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 Obalamy mity medyczne (17)
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Pomorska gęś)
- 07:00 Dobrego dnia
- 08:00 Dobrego dnia z TVP 3 Kielce
- 09:01 Kwartet (Formacje przyrody)
- 09:26 Pogoda w regionie
- 09:27 Świat pomiarów
- 09:39 Informator kulturalny
- 09:47 Gość Informacji
- 09:55 Bezbłędnie (Gęsty - Tłusty)
- 09:57 Pogoda w regionie
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Albo on, albo my)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food (Gorce)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Informacje
- 14:35 Dobrego dnia z TVP 3 Kielce
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia (70)
- 16:00 Na sygnale (W dobrej i złej woli)
- 16:30 Informacje
- 16:36 Pogoda w regionie
- 16:37 Pocztówki z Kielc (Handel w Kielcach)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Pogoda w regionie
- 17:01 Fakty i opinie
- 17:47 Odkryj regiony
- 18:02 Bezbłędnie (Kielczanin)
- 18:08 Drzwi do kultury
- 18:30 Informacje
- 18:49 Pogoda w regionie
- 18:51 Gość Informacji
- 18:59 Tu Kielce. Nowa Generacja (Adrianna Jędrzejczyk - pięściarka)
- 19:12 Telewizja Łódź zawsze z Wami (Sulejów bije rekord)
- 19:40 Zawodowcy. CK
- 19:50 Informator kulturalny
- 19:58 Pogoda w regionie
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 13. Wyścig Górski Limanowa - Przełęcz pod Ostrą (3)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Informacje
- 21:49 Pogoda w regionie
- 21:50 Gość Informacji
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (530)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (293)
- 02:05 Dzikie pszczoły (38)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1292)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Synek z gruby)
- 04:35 Na ratunek ogrodom (7)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 Obalamy mity medyczne (17)
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Pomorska gęś)
- 07:00 Dobrego dnia
- 08:00 Ewa Demarczyk
- 08:52 Aktywni seniorzy
- 09:00 Rozmowa dnia
- 09:14 Wpływ zmian klimatu na las
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Albo on, albo my)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food (Gorce)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 LOFT
- 14:52 Skarby Łodzi (5)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia (70)
- 16:00 Na sygnale (W dobrej i złej woli)
- 16:31 Misja OGRÓD
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Dwa Plus Jeden
- 17:33 Leśni zapylacze
- 18:00 Telewizja Łódź zawsze z Wami (Sulejów bije rekord)
- 18:30 Łódzkie wiadomości dnia
- 18:52 Sport
- 18:58 Pogoda
- 19:02 Rozmowa dnia
- 19:17 Kulturalnie po Łodzi i regionie
- 19:30 Sport po łódzku
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 13. Wyścig Górski Limanowa - Przełęcz pod Ostrą (3)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Łódzkie wiadomości dnia
- 21:50 Pogoda
- 21:54 Obalamy mity medyczne (16)
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (530)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (293)
- 02:05 Dzikie pszczoły (38)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1292)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Synek z gruby)
- 04:35 Na ratunek ogrodom (7)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 Obalamy mity medyczne (17)
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Pomorska gęś)
- 07:00 Dobrego dnia
- 08:00 Raz, dwa, trzy - lato!
- 08:45 Zdarzyło się
- 09:30 Wiesz jak jest?
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Albo on, albo my)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food (Gorce)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Aktualności - flesz
- 14:37 Pogoda
- 14:39 Sport - flesz
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia (70)
- 16:00 Na sygnale (W dobrej i złej woli)
- 16:30 Aktualności - flesz
- 16:38 Pogoda
- 16:39 Sport - flesz
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Ziołowa apteka
- 17:15 Tamte lata, tamte dni (Michał Żebrowski)
- 17:45 Mikrokosmosy
- 18:15 Wiesz jak jest?
- 18:30 Aktualności
- 18:50 Pogoda
- 18:55 Wieczorne wiadomości sportowe
- 19:10 Raz, dwa, trzy - lato!
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 13. Wyścig Górski Limanowa - Przełęcz pod Ostrą (3)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Aktualności
- 21:38 Pogoda
- 21:40 Wieczorne wiadomości sportowe
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (530)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 00:00 Słowo życia ((Mt 13, 1-9) Przypowieść o siewcy)
- 00:05 Świat w obrazach
- 00:10 Informacje dnia
- 00:30 Sanktuaria polskie (Sanktuarium Matki Bożej Myślenickiej)
- 00:55 Poczet wielkich Polaków (Andrzej Rudolf Czaykowski "Garda")
- 01:00 Anioł Pański
- 01:05 Ma się rozumieć (Owoce miłości)
- 01:15 Rozmowy niedokończone (Stworzenie wobec Stwórcy, czyli co, gdy człowiek zapomina o Bogu?)
- 02:25 Święty na każdy dzień (24 lipca, wspomnienie św. Kingi, dziewicy)
- 02:30 Opowieści z Księgi Cnót (Opowieść o sumienności)
- 03:00 Informacje dnia
- 03:20 Różaniec
- 03:50 Myśląc Ojczyzna (Ks. Bp Tadeusz Bronakowski, Przewodniczący Zespołu KEP ds. Apostolstwa Trzeźwości i Osób Uzależnionych)
- 08:00 Informacje dnia
- 08:15 Polski punkt widzenia
- 08:35 Słowo życia ((Mt 20, 20-28) Kielich mój pić będziecie)
- 08:40 Poznajemy Polskę (Tatry)
- 08:55 Święty na każdy dzień (25 lipca, wspomnienie św. Jakuba Starszego, Apostoła)
- 09:00 Na zdrowie (Walka z chorobami nowotworowymi)
- 09:20 Opowieści z Księgi Cnót (Opowieść o sumienności)
- 09:45 Jej misja trwa
- 12:00 Anioł Pański
- 12:03 Informacje dnia
- 12:20 Wykłady z Konferencji "Kryzys praworządności i wymiar sprawiedliwości - co dalej?" (Konstytucje narodowe czy prawo UE. Spór o granice zasady pierwszeństwa unijnego prawa)
- 12:50 Siostry na posterunku
- 13:20 Przegląd katolickiego tygodnika "Niedziela"
- 13:30 Msza święta z Jasnej Góry (Transmisja z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej)
- 16:00 Informacje dnia
- 16:10 Z wędką nad wodę w Polskę i świat (Działalność stowarzyszenia Stawy Cietrzewia z Warszawy)
- 16:35 Sól ziemi (Niech coś pozostanie)
- 17:05 Akademia pro-life
- 17:15 Muzyczne chwile
- 17:30 Odpowiedzialni za Kościół (Centrum Ewangelizacji Dobrego Pasterza)
- 17:55 Poczet wielkich Polaków (Ppłk Stanisław Kasznica "Stanisław Wąsacz")
- 20:00 Informacje dnia
- 20:20 Różaniec
- 20:50 Nie tylko Ulmowie (Rodzina Wąsowskich, Cegłów)
- 21:00 Apel Jasnogórski
- 21:20 Informacje dnia
- 21:40 Polski punkt widzenia
- 22:00 Do światła
- 23:30 Projekt: Nadzieja
- 01:35 Dziewczyna zawodowa
- 03:10 Miłosny trójkąt (15)
- 03:40 Nieźle kliknięci bez filtra (11)
- 04:00 Miłe rozmowy
- 04:50 Miłe rozmowy
- 05:40 Nieźle kliknięci bez filtra (19)
- 06:00 Yattaman (Karnawał w Rio)
- 06:30 Yattaman (Człowiek z Himalajów)
- 06:55 Yattaman (Przyjaciel Tarzan)
- 07:25 Yattaman (Potwór z jeziora)
- 07:50 Jeden plus Dziesięć (59)
- 08:35 Pablo Escobar: Szef zła (5)
- 09:30 Moje trzy siostry (123)
- 10:35 Rozbitkowie (3)
- 11:30 Uśmiechnij się (6)
- 11:35 Rozbitkowie (4)
- 12:35 Jeden plus Dziesięć (30)
- 13:10 Doktory 2 (27)
- 13:40 Namiętności (60)
- 14:20 Namiętności (61)
- 15:00 Klejnot TV
- 17:00 Gigi (Ważny mecz)
- 17:30 Gigi (Dziwny mecz)
- 18:00 Klejnot TV
- 21:00 Zagadka tygodnia
- 21:40 Wesoły ambulans (27)
- 22:10 Uśmiechnij się (7)
- 22:20 Uśmiechnij się (12)
- 22:30 Zagadka tygodnia
- 23:10 Miłe rozmowy (6)
- 23:35 Kupiec wenecki
- 04:00 Kobra - oddział specjalny (12)
- 05:00 Na osi (498)
- 05:35 Uśmiechnij się 3 (6)
- 05:45 Świat z powietrza (3)
- 06:00 Jurajscy wojownicy (Najkrwawsza batalia)
- 06:55 Mróweczki z bajeczki (19)
- 07:00 Bajki dla najmłodszych (8)
- 07:20 Simba lwi Król (5)
- 07:55 Mój przyjaciel Yeti (10)
- 10:00 Remont na 5+ (6)
- 10:30 Wesoły ambulans 2 (19)
- 11:00 Legendy sportu (Krzysztof Kosedowski)
- 11:45 To nie tak miało być (19)
- 12:25 SAF3 - Oddział ratunkowy (4)
- 13:20 Droga wolna 2 (1)
- 13:40 Klub Winx 4 (Dzień sprawiedliwości)
- 14:10 Klub Winx 4 (Sekrety Morgany)
- 14:40 Klub Winx 4 (Lód i ogień)
- 15:10 Herb piratów (5)
- 22:50 Kabaretowy Szał 2 (Kabaret Ani Mru Mru)
- 23:50 Węzeł śmierci
- 00:40 Sisi II (2)
- 01:25 AZ-kvíz
- 01:50 Průhonice
- 02:10 Dobré ráno
- 04:50 Hranice v srdci (Portášova varta)
- 05:15 Etiketa (Dokonalý muž)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Jeseníky)
- 06:30 Na cestě po středním Uzbekistánu
- 06:59 Studio 6
- 10:30 Toulavá kamera
- 11:00 Klenoty naší krajiny (Kokořínsko)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně kyperské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Za oponou
- 13:50 Než odbije půlnoc
- 14:10 Kluci v akci
- 14:35 Hercule Poirot XI (Schůzka se smrtí)
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 MOST! (4)
- 20:50 Zahájení Olympijského festivalu
- 04:05 Babylon
- 04:35 1280 metrů nad mořem
- 05:00 Království pohody
- 05:30 Případ MEVRO
- 05:45 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 06:00 Narozeni 1918 – viděno šesti (4)
- 06:50 Muži z Aleje mrtvých
- 07:50 Svět zvířat (Krokodýli)
- 10:05 Kontejnerová loď XXL
- 11:00 Letecké katastrofy (Klamné zdání)
- 11:40 České tajemno (4)
- 20:00 Protektor
- 21:45 Důvěrný nepřítel
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Události v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:35 Zprávy
- 13:38 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v letoviscích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 00:45 Branky, body, vteřiny
- 01:00 Svět motorů
- 02:05 Nezapomenutelné hry pod Akropolí
- 03:35 Branky, body, vteřiny
- 03:50 Hry velkých rekordů i očekávání
- 05:20 Touchdown
- 05:45 Branky, body, vteřiny
- 06:00 Livesport Prague Open 2024 (Livesport Prague Open)
- 08:00 Panorama
- 08:10 BBV po 25 letech
- 08:30 Olympijský úspěch po anglicku
- 00:30 Norská čítanka: Hanne Orstavik
- 00:40 Norská čítanka: Audun Mortensen
- 00:50 Beatles, indické dobrodružství
- 02:30 Ladí neladí
- 03:30 Pepíci
- 03:40 Kieslowski na Colours of Ostrava
- 04:40 Před půlnocí
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Przerwa w transmisji 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Já, Tonya
- 22:10 Skutečný Charlie Chaplin
- 06:00 Od Andulky po žížalu (Písmeno: D)
- 06:05 Rytmix
- 06:15 Splat & Harry
- 06:30 Bruno
- 06:40 Gusta, malý velký rytíř
- 06:50 Bing
- 07:00 Sovík zvaný Otík
- 07:05 Ryšáček Pablo
- 07:10 Drobečkové II
- 07:20 Prasátko Peppa V
- 07:30 Pošťák Pat zvláštní zásilková služba
- 07:45 Ella, Oskar a Hú
- 07:55 Dynotrax
- 08:20 Tlapková patrola VIII
- 08:45 Podivuhodná cesta ježka Aladina
- 08:50 Sportující zvířata
- 09:00 Kámoši hafíci (18)
- 09:20 Terčin zvířecí svět
- 09:40 Idefix a smečka Nepoddajných
- 09:50 Sardinka ve vesmíru
- 10:05 Operace Jauu! IX
- 10:35 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví
- 10:55 Olympijská Shaun
- 11:00 Vyber si svůj sport
- 11:05 Turbo R.A.Ke.Ta
- 11:25 DVA3
- 11:40 Zákony Mila Murphyho (14)
- 12:05 Kamarádi z koše
- 12:20 Byl jednou jeden život
- 12:45 Šmoulové
- 13:10 Bludiště
- 13:45 Superhrdinové
- 13:50 Městečko na moři
- 14:00 Příběhy o telátku
- 14:10 Stavitelé II
- 14:40 Super třída II (6)
- 15:05 Čvacht
- 15:20 Remy a Fů
- 15:30 Dodohando
- 15:35 Sovička Ollie
- 15:40 Hej, Hafí! III
- 15:45 Operace Jauu! IX
- 16:15 Sportující zvířata
- 16:20 Splat & Harry
- 16:35 Bruno
- 16:45 Gusta, malý velký rytíř
- 16:55 Bing
- 17:05 Sovík zvaný Otík
- 17:10 Ryšáček Pablo
- 17:15 Drobečkové II
- 17:25 Podivuhodná cesta ježka Aladina
- 17:35 Vyber si svůj sport
- 17:40 Nefertine na Nilu
- 17:55 Jak vycvičit draky II
- 18:15 Fazolčina kavárna
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 O krtkovi (Krtek a zelená hvězda)
- 18:55 Kámoši hafíci (19)
- 19:20 Zákony Mila Murphyho (15)
- 19:40 Sportující zvířata
- 19:45 Bajkovník
- 19:54 Przerwa w transmisji 19:54-06:00
Aby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiej- 00:00 Program 00:00 - 02:00
- 02:00 Program 02:00 - 04:00
- 04:00 Program 04:00 - 06:00
- 06:00 Program 06:00 - 08:00
- 08:00 Program 08:00 - 10:00
- 10:00 Program 10:00 - 12:00
- 12:00 Program 12:00 - 14:00
- 14:00 Program 14:00 - 16:00
- 16:00 Program 16:00 - 18:00
- 18:00 Program 18:00 - 20:00
- 20:00 Program 20:00 - 22:00
- 22:00 Program 22:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Fakty po Faktach
- 01:00 Tak jest
- 02:00 Wystąpienie prezydenta USA Joe Bidena
- 03:00 Szkło kontaktowe
- 03:30 Nowa Maja w ogrodzie
- 03:55 Tak jest
- 10:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 10:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 10:55 Biznes
- 11:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 11:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 11:55 Biznes
- 14:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 14:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 14:55 Biznes
- 15:00 15 na żywo
- 16:00 Fakty po południu
- 18:00 Tak jest
- 19:15 Serwis informacyjny
- 19:30 Fakty po Faktach
- 20:00 Kropka nad i
- 20:20 Fakty o świecie
- 21:00 Polska i świat
- 22:00 Szkło kontaktowe
- 23:00 Dzień po dniu
- 23:45 Biznes
- 00:35 Fakty po Faktach
- 01:35 Tak jest
- 02:35 Nowa Maja w ogrodzie
- 03:00 Nowa Maja w ogrodzie
- 03:35 Tak jest
- 04:35 Fakty po Faktach
- 05:35 Fakty o świecie
- 06:00 Makłowicz w drodze
- 06:30 Nowa Maja w ogrodzie
- 07:00 Podziemne sekrety (Amerykański Stonehenge)
- 07:55 Szkło kontaktowe
- 09:00 Rozmowy dnia
- 09:45 Fakty o świecie
- 10:10 Byk i Niedźwiedź
- 10:45 Tak jest
- 11:45 Byk i Niedźwiedź
- 12:15 Alarm dla Ziemi
- 12:50 Fakty po Faktach
- 13:50 Tak jest
- 14:45 Fakty o świecie
- 15:20 Kijek w kosmosie
- 16:00 Dzień na świecie
- 18:30 Fakty o świecie
- 19:00 Fakty
- 19:30 Fakty po Faktach
- 20:20 Fakty o świecie
- 21:00 Rozmowy dnia
- 21:50 Tak jest
- 22:45 Fakty o świecie
- 23:25 Polska i świat
- 00:05 Blajer mówi: Biznes (1)
- 00:20 Dłuższa rozmowa
- 00:35 Biznes wieczorem
- 01:05 Blajer mówi: Biznes
- 01:20 Blajer mówi: Biznes
- 01:30 Blajer mówi: Biznes
- 01:45 Blajer mówi: Biznes
- 02:00 Blajer mówi: Biznes (1)
- 02:15 Biznes wieczorem
- 02:45 Zdaniem analityków
- 03:00 Biznes wieczorem
- 03:30 Nowy jedwabny szlak (4)
- 04:30 Biznes wieczorem
- 05:00 Biznesmania (32)
- 05:30 Biznes wieczorem
- 06:00 Zdaniem analityków
- 06:15 Blajer mówi: Biznes
- 06:30 Blajer mówi: Biznes
- 06:45 Blajer mówi: Biznes
- 07:00 Blajer mówi: Biznes
- 07:15 Blajer mówi: Biznes (1)
- 07:30 Dłuższa rozmowa
- 07:45 Zdaniem analityków
- 08:00 Biznes od rana
- 09:00 Poranek inwestora
- 10:00 Biznes od rana
- 11:00 Blajer mówi: Biznes
- 11:15 Blajer mówi: Biznes
- 11:30 Blajer mówi: Biznes
- 11:45 Blajer mówi: Biznes
- 12:00 Biznes w południe
- 13:00 ITbiznes (183)
- 13:30 Biznes w południe
- 14:00 Pan i Pani Szaran 2 (10)
- 14:15 Dobra franczyza 2 (30)
- 14:30 Twój branding (103)
- 14:45 Kadry w pigułce (146)
- 15:00 Pan i Pani Szaran 2 (10)
- 15:15 Dłuższa rozmowa
- 15:30 Biznes po południu
- 16:30 Koniec dnia
- 17:30 Dłuższa rozmowa
- 17:45 Twój branding (104)
- 18:00 Koniec dnia
- 20:00 Biznes wieczorem
- 21:00 Blajer mówi: Biznes
- 21:15 Blajer mówi: Biznes
- 21:30 Blajer mówi: Biznes
- 21:45 Blajer mówi: Biznes
- 22:00 Blajer mówi: Biznes (1)
- 22:20 Biznes wieczorem
- 22:50 Zdaniem analityków
- 23:05 Blajer mówi: Biznes
- 23:20 Blajer mówi: Biznes
- 23:30 Blajer mówi: Biznes
- 23:45 Blajer mówi: Biznes
Aby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiej- 00:25 Skazany na bluesa
- 02:20 Wyjście awaryjne
- 04:05 61. KFPP w Opolu - "Twoje serce do życia wystarczy" - Michał Bajor, 50 lat od opolskiego debiutu
- 04:55 Notacje (Andrzej Rybiński. Piosenka jest szalenie ważna)
- 05:10 Zakończenie programu
- 05:15 Dziedzictwo (321)
- 06:05 Złoty chłopak (224)
- 07:00 Transmisja mszy świętej z Sanktuarium Matki Bożej na Jasnej Górze
- 07:30 Pełnia wiary
- 10:50 Ojciec Mateusz 4 (Talent)
- 11:40 Halo, tu Paryż (1)
- 12:10 Agrobiznes
- 12:35 Agropogoda
- 12:40 To się opłaca
- 13:00 Natura w Jedynce: Najpiękniejsze parki Europy (Villa Borghese w Rzymie)
- 14:00 Złoty chłopak (225)
- 14:55 Jaka to melodia? (5192)
- 15:35 Gra słów. Krzyżówka (795)
- 16:05 Dziedzictwo (322)
- 17:00 Teleexpress
- 17:15 Pogoda
- 17:20 Jaka to melodia? (5308)
- 18:00 Dziewczyny ze Lwowa 2 (Nowa lokatorka)
- 19:00 Jeden z dziesięciu (15/139)
- 19:30 Program informacyjny 19.30
- 19:55 Pytanie dnia
- 20:05 Pogoda
- 20:10 Sport
- 20:15 Reporterzy
- 20:35 Ojciec Mateusz 31 (Droga na skróty)
- 21:30 Sprawa dla reportera
- 22:30 Pierre Cardin - pazur nowoczesności
- 23:40 Nie mów nikomu
- 00:05 Mężczyzna moich marzeń
- 01:45 Krok od nieba (Poszukiwanie skarbu)
- 02:45 Krok od nieba (Ocalony z wody)
- 03:50 Przeklęte dzieci
- 12:00 Barwy szczęścia (2993)
- 12:35 Koło fortuny (1594)
- 13:15 Akacjowa 38 (391)
- 14:05 Va banque (754)
- 14:35 Na sygnale (Rób, co należy)
- 15:05 La Promesa - pałac tajemnic (9)
- 16:00 Koło fortuny (1595)
- 16:35 Familiada (2976)
- 17:15 Miłość i nadzieja (6)
- 18:10 Va banque (755)
- 18:45 Akacjowa 38 (424)
- 19:35 Barwy szczęścia (2993)
- 20:10 Postaw na milion (341)
- 21:05 Tak to leciało! (42)
- 21:55 Na sygnale (Corrida po polsku)
- 22:30 Panorama
- 23:10 Krucjata. Prawo serii (7/13)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (293)
- 02:05 Dzikie pszczoły (38)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1292)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Synek z gruby)
- 04:35 Na ratunek ogrodom (7)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 Obalamy mity medyczne (17)
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Pomorska gęś)
- 07:00 Dobrego dnia
- 08:00 Dobrego dnia
- 09:19 Zawsze na temat
- 09:53 Niezwykłe miejsca (Wieża widokowa Krynica Górska)
- 09:58 Pogoda
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Albo on, albo my)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food (Gorce)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Eureka biblioteka! (Zwierzyn)
- 14:45 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 14:57 Pogoda
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia (70)
- 16:00 Na sygnale (W dobrej i złej woli)
- 16:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 16:42 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Fajna Polska (Duszniki-Zdrój)
- 18:00 Zawsze na temat
- 18:30 Telewizyjny Kurier Warszawski
- 18:47 Pogoda
- 18:49 Kurier Mazowiecki
- 19:04 Sport
- 19:09 Prosto z Mazowsza
- 19:31 Zakochaj się w Polsce (Reszel)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 13. Wyścig Górski Limanowa - Przełęcz pod Ostrą (3)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 21:47 Pogoda
- 21:49 Sport
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (530)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (293)
- 02:05 Dzikie pszczoły (38)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1292)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Synek z gruby)
- 04:35 Na ratunek ogrodom (7)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 Obalamy mity medyczne (17)
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Pomorska gęś)
- 07:00 Dobrego dnia
- 08:00 Raz, dwa, trzy - lato!
- 08:45 Zdarzyło się
- 09:30 Wiesz jak jest?
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Albo on, albo my)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food (Gorce)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Aktualności - flesz
- 14:37 Pogoda
- 14:39 Sport - flesz
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia (70)
- 16:00 Na sygnale (W dobrej i złej woli)
- 16:30 Aktualności - flesz
- 16:38 Pogoda
- 16:39 Sport - flesz
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Ziołowa apteka
- 17:15 Tamte lata, tamte dni (Michał Żebrowski)
- 17:45 Mikrokosmosy
- 18:15 Wiesz jak jest?
- 18:30 Aktualności
- 18:50 Pogoda
- 18:55 Wieczorne wiadomości sportowe
- 19:10 Raz, dwa, trzy - lato!
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 13. Wyścig Górski Limanowa - Przełęcz pod Ostrą (3)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Aktualności
- 21:38 Pogoda
- 21:40 Wieczorne wiadomości sportowe
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (530)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (293)
- 02:05 Dzikie pszczoły (38)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1292)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Synek z gruby)
- 04:35 Na ratunek ogrodom (7)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 Obalamy mity medyczne (17)
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Pomorska gęś)
- 07:00 Dobrego dnia
- 08:05 Raport gospodarczy
- 08:30 Panorama
- 08:44 Pogoda
- 08:45 Wojenne dziewczyny (4)
- 09:30 W labiryncie (Igor)
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Albo on, albo my)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food (Gorce)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Panorama
- 14:43 Pogoda
- 14:45 Forum "Panoramy"
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia (70)
- 16:00 Na sygnale (W dobrej i złej woli)
- 16:30 Panorama flesz
- 16:43 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:02 "Wróżby kumaka" - na planie filmu
- 17:30 Panorama flesz
- 17:35 ABC szachów
- 17:50 Pin do kultury
- 18:15 Dycht Kociewie
- 18:30 Panorama
- 18:55 Panorama sport
- 18:58 Pogoda
- 19:00 Forum "Panoramy"
- 19:15 Doktor Ewa (Porwanie)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 13. Wyścig Górski Limanowa - Przełęcz pod Ostrą (3)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Panorama
- 21:40 Panorama sport
- 21:43 Pogoda
- 21:45 Forum "Panoramy"
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (530)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (293)
- 02:05 Dzikie pszczoły (38)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1292)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Synek z gruby)
- 04:35 Na ratunek ogrodom (7)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 Obalamy mity medyczne (17)
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Pomorska gęś)
- 07:00 Dobrego dnia
- 08:00 Astronarium (Meteoryt Ribbeck)
- 08:25 U Pana Boga w ogródku (12-ost.)
- 09:10 Pracownia reportażu
- 09:22 Przepis dnia
- 09:26 Zakochaj się w Polsce (Zgorzelec)
- 09:51 Wokół nas
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Albo on, albo my)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food (Gorce)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Kuchnia dwudziestolecia (Tajemnice domowej spiżarni)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia (70)
- 16:00 Na sygnale (W dobrej i złej woli)
- 16:30 Kronika - flesz
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Telezakupy
- 17:30 Polacy światu
- 17:35 Nad Odrą (3)
- 18:27 Pogoda
- 18:30 Kronika
- 18:49 Pogoda
- 18:51 Wokół nas
- 19:00 Pensjonat nad rozlewiskiem (4/13)
- 19:45 Pracownia reportażu
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 13. Wyścig Górski Limanowa - Przełęcz pod Ostrą (3)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:29 Pogoda
- 21:30 Kronika (Podsumowanie dnia)
- 21:48 Pogoda
- 21:50 Rozmowa dnia
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (530)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (293)
- 02:05 Dzikie pszczoły (38)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1292)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Synek z gruby)
- 04:35 Na ratunek ogrodom (7)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 Obalamy mity medyczne (17)
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Pomorska gęś)
- 07:00 Dobrego dnia
- 08:00 Ewa i jej goście (Paulina Damięcka)
- 08:30 Teleskop
- 08:35 Przeboje Bogusława Kaczyńskiego (Gwiazdy Sceny i Estrady: Michał Bajor)
- 09:31 Teleskop
- 09:36 Prognoza pogody
- 09:37 Wiadomości sportowe
- 09:45 Rozmowa dnia
- 09:58 Prognoza pogody
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Albo on, albo my)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food (Gorce)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Teleskop
- 14:38 Prognoza pogody
- 14:39 Wielkopolska każdego dnia (25 lipca)
- 14:45 Podróże po Wielkopolsce (Nadleśnictwo Oborniki)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia (70)
- 16:00 Na sygnale (W dobrej i złej woli)
- 16:30 Teleskop
- 16:38 Prognoza pogody
- 16:39 Wielkopolska każdego dnia
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Telekurier
- 17:23 Wielkopolska każdego dnia
- 17:28 Prognoza pogody
- 17:30 Teleskop kulturalny
- 17:36 Prognoza pogody
- 17:39 Widziane po drodze (Mama Leszka Możdżera)
- 17:46 Warci, niewarci
- 18:00 Dom, który chcę
- 18:07 Wiek to tylko liczba
- 18:30 Teleskop
- 18:46 Prognoza pogody
- 18:48 Stefan Mroczkowski od A-Z (3)
- 19:27 Miejsca i ludzie (Na skraju Wielkopolski)
- 19:41 Medycyna i ty
- 19:57 Prognoza pogody
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 13. Wyścig Górski Limanowa - Przełęcz pod Ostrą (3)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:28 Prognoza pogody
- 21:29 Teleskop
- 21:43 Prognoza pogody
- 21:45 Wiadomości sportowe
- 21:53 Teleskop kulturalny
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (530)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik