Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
- 01:55 Dziewczyna z tatuażem
- 14:00 Złoty chłopak (222)
- 14:55 Jaka to melodia? (5187)
- 15:35 Gra słów. Krzyżówka (792)
- 16:05 Dziedzictwo (319)
- 17:00 Teleexpress
- 17:15 Pogoda
- 17:20 Jaka to melodia? (5303)
- 18:00 Dziewczyny ze Lwowa 2 (Anna Karenina)
- 19:00 Jeden z dziesięciu (12/139)
- 19:30 Program informacyjny 19.30
- 19:55 Pytanie dnia
- 20:05 Pogoda
- 20:10 Sport
- 20:15 Reporterzy
- 20:35 07 zgłoś się (Złoty kielich z rubinami)
- 21:45 07 zgłoś się (Brudna sprawa)
- 00:35 Wojenne dziewczyny 4 (42)
- 01:30 Wojenne dziewczyny 4 (43)
- 02:30 Utoya, 22 lipca
- 12:30 Koło fortuny (1588)
- 13:15 Akacjowa 38 (388)
- 14:05 Va banque (751)
- 14:35 Na sygnale (Śliska sprawa)
- 15:05 Na dobre i na złe (Trzeba całej wioski)
- 16:00 Koło fortuny (1589)
- 16:35 Familiada (2973)
- 17:15 Miłość i nadzieja (3)
- 18:10 Va banque (752)
- 18:45 Akacjowa 38 (421)
- 19:35 Barwy szczęścia (2990)
- 22:30 Panorama
- 23:10 Izabela, królowa Hiszpanii (36)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Parki i ogrody miejskie)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Gniew)
- 02:55 Rok w ogrodzie
- 03:15 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kozłówka)
- 03:25 Żywioł
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1972)
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Dobrego dnia
- 08:00 Dobrego dnia
- 09:18 Zawsze na temat
- 09:46 WAWA Bohaterom
- 09:57 Pogoda
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Mali bohaterowie)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Pomorska gęś)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Igrzyska w regionach
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 16:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 16:41 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Piosenka u Ciebie
- 17:25 Ja cię uczyć każę (Mówca, gentleman czy obywatel?)
- 17:48 Kronika warszawska: Kronika lata '80
- 18:00 Zawsze na temat
- 18:30 Telewizyjny Kurier Warszawski
- 18:47 Pogoda
- 18:49 Kurier Mazowiecki
- 19:04 Sport
- 19:09 Prosto z Mazowsza
- 19:32 Kościół z bliska
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1997)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 21:48 Sport
- 21:54 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia (68)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (527)
- 23:40 Saga prastarej puszczy (Opowieść o dziku. Cena niezależności)
- 04:10 Świat według Kiepskich (Pułapka na myszy)
- 04:45 Disco Gramy (6251)
- 05:25 Telezakupy TV Okazje
- 06:00 Nowy dzień z Polsat News
- 16:20 Pogoda (722)
- 16:25 Interwencja (5451)
- 16:40 Gliniarze (Jazda bez trzymanki)
- 17:40 Sekrety rodziny (368)
- 18:50 Wydarzenia (722)
- 19:20 Gość "Wydarzeń" (722)
- 19:45 Sport (722)
- 19:55 Pogoda (722)
- 22:55 Safe House
- 10:00 Dlaczego ja? (Oskarżona)
- 11:00 Trudne sprawy (Regina)
- 20:00 Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (782)
- 21:00 Kamerdyner
- 23:50 Wyspa przetrwania
- 00:10 Ninja 2: Cień łzy
- 02:10 Zobacz to!: Dyżur 3 (31)
- 03:00 Taki jest świat 9 (29)
- 03:50 Przypadki Cezarego P. (Pan Materac)
- 12:00 Zbuntowany anioł (253)
- 13:00 Zaklinaczka duchów 3 (50)
- 20:00 Zemsta Sokoła
- 22:00 Zabójcza portierka
- 04:00 Lombard. Życie pod zastaw 4 (196)
- 05:00 Dyżur 3 (35)
- 05:30 Dyżur 3 (36)
- 05:55 Gra muzyka (6)
- 06:55 Dolina Muminków (Wiosenna piosenka)
- 07:30 Dolina Muminków (Ostatni smok na świecie)
- 07:55 Smerfy (Mechaniczna Smerfetka)
- 10:00 Bing (Drzewo)
- 10:10 Baranek Shaun (19)
- 10:12 Baranek Shaun (Łódka)
- 10:20 Baranek Shaun (Balon)
- 10:25 Baranek Shaun (Porwanie)
- 10:50 Milo (Pilot-ratownik Milo)
- 11:00 Milo (Sportowiec Milo)
- 11:10 Blue 2 (Tata w ciąży)
- 11:20 Blue 2 (Mamo-szkoła)
- 11:25 Blue 2 (Pociągi)
- 11:45 Dinopociąg 2 (Zimowe życzenie Sama/Festiwal świateł)
- 00:55 Piąta fala
- 03:15 Agenci NCIS: Hawaje (20)
- 04:05 Agenci NCIS 17 (3)
- 05:00 The Good Doctor 6 (11)
- 05:45 Blok promocyjny AXN
- 06:00 Znaki 2 (7)
- 07:00 Rekrut 4 (22)
- 07:55 Agenci NCIS: Los Angeles 14 (12)
- 08:55 Agenci NCIS: Los Angeles 14 (13)
- 09:50 Rekrut 4 (22)
- 12:40 Rekrut 5 (1)
- 13:40 Seal Team 5 (5)
- 14:30 Seal Team 5 (6)
- 15:25 S.W.A.T. 5 (13)
- 16:20 S.W.A.T. 5 (14)
- 17:10 Seal Team 5 (7)
- 18:10 Seal Team 5 (8)
- 19:10 S.W.A.T. 5 (15)
- 20:05 S.W.A.T. 5 (16)
- 21:05 Premiera: FBI 4 (9)
- 22:00 FBI: Most Wanted (7)
- 23:00 Seal Team 5 (7)
- 23:55 Seal Team 5 (8)
- 00:10 Zabójcza pogoda 3 (11)
- 01:10 Cała prawda o treningach w domu
- 02:10 Planeta Ziemia 3 (5)
- 03:10 Życie na pustkowiu 8 (9)
- 03:55 W okowach mrozu 2 (10)
- 08:30 Planeta Ziemia 3 (5)
- 09:35 W okowach mrozu 4 (13)
- 12:40 Planeta Ziemia 3 (5)
- 13:45 Malownicze trasy kolejowe 3 (6)
- 14:45 W okowach mrozu 5 (14)
- 15:50 Życie na pustkowiu 5 (5)
- 18:50 Planeta Ziemia 3 (5)
- 19:55 Wszechświat (4)
- 20:55 Życie na pustkowiu 9 (5)
- 21:55 W okowach mrozu 4 (20)
- 01:00 Taffy 2 (Wielkie porządki)
- 01:05 Taffy 2 (Wystarczy zagwizdać)
- 01:20 Taffy 2 (Bentley leci na Marsa)
- 01:25 Taffy 2 (Podróż do wnętrza misia)
- 01:30 Taffy 2 (Kret)
- 01:45 Ghostforce (Krik-Krok / Burgerhorror)
- 02:10 Ghostforce (Raijin / Petrostrach)
- 02:35 Płazowyż 2 (Piżamówka nad piżamówkami/Dzień w akwarium)
- 02:55 Płazowyż 2 (Rygiel)
- 03:20 Płazowyż 2 (Nocni woźnice/Powrót do Kurzajkowa)
- 03:40 Dronersi (Wyścig paipai)
- 04:05 Dronersi (Witamy w Paroa)
- 04:25 Szkoła Wikingów (Gra zdrajcy)
- 04:50 Szkoła Wikingów (Wstrętne zwierzaki)
- 05:10 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Kocia Mścicielka powraca!)
- 05:20 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Wrogi przyjaciel Kici)
- 05:35 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (DJ Kicia)
- 05:45 Taffy (Mysz, a kysz!)
- 05:50 Taffy (Plamki)
- 06:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 2 (44)
- 06:25 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot (45)
- 06:55 Herosi pół na pół (Huśtawka śmiechu i łez/ Włos się jeży)
- 07:20 Herosi pół na pół (Czysta robota/ Lepka sprawa)
- 07:50 Greenowie w wielkim mieście 2 (Van / Mecz bejsbola)
- 22:10 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 2 (39)
- 22:40 Greenowie w wielkim mieście (Walentynkowe Tańce/ Stróż porządku)
- 23:00 Greenowie w wielkim mieście (Boliząbek/ Psychiczne ogniwo)
- 23:25 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Fotka idealna)
- 23:35 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Droga do sławy)
- 23:55 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Jak powstało miasto)
- 00:00 Mój syn
- 01:35 Operacja Chromit - bitwa o Inczon
- 03:25 Między miejscami
- 05:00 Zakończenie programu
- 06:20 Coco Chanel
- 12:35 Księgarnia z marzeniami
- 14:25 Guido Superbohater
- 15:50 W harmonii
- 17:15 Arka Noego
- 18:40 Rzeź
- 20:00 Straszny film 5
- 21:25 Maria Antonina
- 23:25 Ja, Daniel Blake
- 01:00 Ulica nadziei 3 (6)
- 02:00 Komisarz Maigret (Maigret w kabarecie)
- 03:30 Profesor T (1)
- 04:20 Z pamiętnika położnej 4 (4)
- 05:10 Obiady piątkowe 2 (4)
- 05:35 Obiady piątkowe 4 (2)
- 06:00 Ojciec Brown 7 (2)
- 07:00 Ojciec Brown 7 (3)
- 11:05 Ulica nadziei 3 (6)
- 12:05 Ojciec Brown 7 (3)
- 13:05 Śmierć pod palmami 13 (7)
- 16:00 Ulica nadziei 3 (6)
- 17:00 Ojciec Brown 7 (4)
- 21:00 Ulica nadziei 3 (7)
- 22:00 Tajemnice Brokenwood 3 (1)
- 23:55 Harry Wild (3)
- 04:00 Morderstwa w Midsomer 9 (3)
- 06:00 Mistrzowie Kabaretu 12 (Smile, część 3)
- 07:00 Premiera: WP News (39)
- 07:20 Premiera: Tłit (1054)
- 07:50 Porzucone budowle 6 (8)
- 00:05 Magia nagości. Niemcy (4)
- 01:10 Body SOS: naga prawda (9)
- 02:15 Seks bez ograniczeń (5)
- 03:20 I love kabaret (5)
- 04:15 I love kabaret (7)
- 05:05 I love kabaret (2)
- 06:00 Poranny rogal (94)
- 06:25 Zoom na pogodę
- 06:40 Poranny rogal (4)
- 07:10 Bliżej! Magazyn reporterów (7)
- 07:35 Poranny rogal (51)
- 18:00 Kabaretowe przeboje 2 (5)
- 19:00 I love kabaret (6)
- 22:00 Zabójcze potrawy (Laos)
- 23:00 Magia nagości. Polska (2)
- 00:05 Giganty na drogach (4)
- 01:05 Darz Bór (325)
- 01:35 Darz Bór (326)
- 02:05 Darz Bór (327)
- 02:35 Darz Bór (328)
- 03:05 Darz Bór (329)
- 03:35 Darz Bór (330)
- 04:05 Darz Bór (331)
- 04:40 Na osi (1000)
- 05:15 Na osi (1001)
- 06:00 Na osi (1089)
- 06:30 Trucker Club (187)
- 07:05 77 TV 2 (Fascynujące rekordy świata. Część 1)
- 10:00 Inżynieryjne katastrofy (1)
- 11:00 Kontrola graniczna (5)
- 12:00 Kontrola graniczna (6)
- 13:00 Kontrola graniczna (7)
- 14:00 Giganty na drogach 2 (9)
- 15:00 Giganty na drogach 2 (10)
- 16:00 Kontrola graniczna (8)
- 17:00 Kontrola graniczna 2 (1)
- 22:00 Kod Jezusa 2 (5)
- 23:00 Kod Jezusa 2 (6)
- 23:55 Niezwykłe pomysły 17 (7)
- 04:10 77 TV 2 (Katastrofy lotnicze, część 2)
- 05:10 Zakręcone stworzonka z internetu (10)
- 05:40 Zakręcone stworzonka z internetu (2)
- 06:00 U nas w...
- 06:20 U nas w...
- 06:40 U nas w...
- 07:00 U nas w...
- 07:25 U nas w...
- 07:40 Z lokalnego archiwum
- 08:00 Z lokalnego archiwum
- 08:20 Z lokalnego archiwum
- 08:40 Z lokalnego archiwum
- 09:00 TVCentrum uwagi
- 09:25 TVCentrum uwagi
- 09:40 TVCentrum uwagi
- 10:00 77 TV (UFO i zjawiska paranormalne)
- 11:00 Na osi (1089)
- 11:30 Demolka: Nowa Zelandia 2 (5)
- 04:20 Mistrzowie szycia 8 (9)
- 05:15 Kurorty sławnych i bogatych (4)
- 06:00 Jak mądrze schudnąć? 3 (4)
- 07:05 Mistrzowie ceramiki 3 (1)
- 21:00 Ratunek dla skóry 3 (5)
- 00:15 Czarodziejska cukiernia Alicji 2 (Żak i zamieszanie w garnku/ Ciekawy przypadek okruszków)
- 00:40 Czarodziejska cukiernia Alicji 2 (Serdeczna harmonia/ Dzień Kocurka)
- 01:05 Czarodziejska cukiernia Alicji 2 (Liczy się różnorodność/ Smakowity mecz krokieta)
- 01:30 Spidey i superkumple 3 (Przekręt z małymi autkami/ Sztuczki wróżki-zębuszki)
- 01:55 Spidey i superkumple (10)
- 02:20 Spidey i superkumple (11)
- 02:45 Myszka Miki: Frajdomek (Życzenia do spełnienia / Ogród wróżek)
- 03:10 Myszka Miki: Frajdomek (Magiczna posiadłość/Wycieczka z Frajdkiem!)
- 03:35 Myszka Miki: Frajdomek (12)
- 04:00 Eureka! (Za wysokie loty / Budzik dla Bartka)
- 04:30 Eureka! (Muszla pełna dźwięków / Prezent dla bliźniaków)
- 05:00 Eureka! (Chrapiący problem / Wycieczka do biblioteki)
- 05:30 Myszka Miki: Frajdomek (Miki i kukurydza / Król Miki)
- 06:00 Myszka Miki: Frajdomek (Daisy i Goofy sprzątają!/ Kredkowy świat)
- 06:30 Myszka Miki: Frajdomek (Życzenia do spełnienia / Ogród wróżek)
- 07:00 Blue 2 (Stójka)
- 07:10 Blue 2 (81)
- 07:20 Blue 2 (82)
- 07:30 Blue 2 (83)
- 07:40 Bluey (84)
- 07:50 Blue 2 (85)
- 08:00 Blue 2 (86)
- 08:10 Blue 2 (87)
- 08:20 Blue 2 (88)
- 08:30 Spidey i superkumple 3 (Drzewiaste problemy/ Utknąć w kosmosie)
- 09:00 Klub przyjaciół Myszki Miki
- 12:00 Pupstruction (Parking rozrywki/ Dinopies)
- 12:30 Blue (Weekend)
- 12:40 Blue (Grill)
- 12:50 Blue (Nietoperz owocowy)
- 13:00 Blue (Zabawa w koniki)
- 13:10 Blue (10)
- 13:20 Blue (Rower)
- 13:30 Straż Ekipa (Niezłe bagno/ Sztuka przyjaźni)
- 14:00 Spidey i superkumple (Electro musi świecić / Chaos Black Cat)
- 14:30 Lwia Straż 2 (49)
- 15:00 Lwia Straż 2 (50)
- 15:30 Blue (Babunie)
- 15:40 Blue (Dzieci)
- 15:50 Blue 3 (149)
- 16:00 Blue 2 (80)
- 16:10 Blue 3 (119)
- 16:20 Blue 3 (130)
- 16:30 Pupstruction (Akwariochód/ Balon Bogusia)
- 17:00 Blue 2 (Stójka)
- 17:10 Blue 2 (81)
- 17:20 Blue 2 (82)
- 17:30 Blue 2 (83)
- 17:40 Blue 2 (84)
- 17:50 Blue 2 (85)
- 00:15 Prawo Milo Murphy'ego 2 (Spójrz na ten statek / Gipsowe przyjęcie)
- 00:40 Wodogrzmoty Małe 2 (Nie ten za kogo się podaje)
- 01:05 Wodogrzmoty Małe 2 (Lochy, Lochy i jeszcze więcej Lochów)
- 01:30 Wodogrzmoty Małe 2 (Kandydat Stanowy)
- 01:55 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (14)
- 02:15 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (15)
- 02:35 Duch i nas dwóch (25)
- 03:00 Duch i nas dwóch (26)
- 03:25 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (17)
- 03:45 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (18)
- 04:05 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja (25)
- 04:30 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja (26)
- 04:50 Duch i nas dwóch (8)
- 05:15 Duch i nas dwóch (9)
- 05:35 Robale ziomale (Współlokatorka / Opuszczone miasto)
- 06:00 Taffy (Zwierzaki cudaki)
- 06:05 Taffy (Pokaz)
- 06:10 Taffy (Porywacz kotów)
- 06:25 Taffy (Zamiana)
- 06:35 Taffy (Woń domu)
- 06:40 Taffy (Kołnierze)
- 06:55 Płazowyż 2 (Rygiel)
- 07:25 Płazowyż 2 (Nocni woźnice/Powrót do Kurzajkowa)
- 07:50 Herosi pół na pół (Całkiem nowe brzmienie/ Boski filtr)
- 10:20 Dziewczyna, chłopak, itd. (Koci włamywacz)
- 10:30 Dziewczyna, chłopak, itd. (Hasający chomik)
- 10:50 Dziewczyna, chłopak, itd. (Rodzinka na lodzie)
- 11:00 Dziewczyna, chłopak, itd. (Początek! Część 1)
- 11:20 Greenowie w wielkim mieście 3 (Na wsi / Góra złomu)
- 11:45 Greenowie w wielkim mieście 3 (Farmer Remy / Impreza)
- 16:15 Prawo Milo Murphy'ego (Wyrwać wroga/W stronę słońca)
- 16:45 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Współlokatorzy)
- 16:55 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Za dużo chili)
- 17:15 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Poszukiwanie skarbu)
- 17:25 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Światła! Kamera! Akcja!)
- 17:45 Molly i Duch (Święto Świateł/ Ratowanie świąt)
- 18:15 Molly i Duch (Księżniczka Lodu/ Dzień Śniegu)
- 18:45 Taffy 2 (Zjeżdżalnia)
- 18:50 Taffy 2 (Zagubieni w dżungli)
- 18:55 Taffy 2 (Ostatnia gra)
- 19:10 Taffy 2 (Perfekcyjne szkolenie)
- 19:20 Taffy 2 (Pamiątka)
- 19:25 Taffy 2 (Bentley na obozie)
- 19:40 Wodogrzmoty Małe (19)
- 22:00 Fineasz i Ferb 2 (62)
- 22:30 Fineasz i Ferb 2 (63)
- 23:00 Dzieciak kontra Kot 2 (31)
- 23:25 Dzieciak kontra Kot 2 (32)
- 23:55 Ghostforce (Mizuo / Reiknoswąd)
- 00:00 Blue 2 (17)
- 00:10 Blue 2 (9)
- 00:20 Andy dookoła świata (28)
- 00:35 Andy i dino-zabawy (6)
- 00:40 Hej, Duggee! 4 (20)
- 00:50 Noddy: detektyw w krainie zabawek (1)
- 01:05 Piotruś Królik 2 (1)
- 01:20 Psi Oddział (4)
- 01:35 Blue 2 (10)
- 01:40 Blue 2 (11)
- 01:50 Blue 2 (12)
- 02:00 Blue 2 (16)
- 02:05 Noddy: detektyw w krainie zabawek (27)
- 02:20 Blue (50)
- 02:25 Tosia i Tymek (38)
- 02:40 Kręciołki (51)
- 02:50 Teletubisie (45)
- 03:05 Blue 2 (43)
- 03:10 Blue 2 (44)
- 03:20 JoJo i Babcia (19)
- 03:30 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne (8)
- 03:45 Tosia i Tymek (11)
- 03:55 Tosia i Tymek (12)
- 04:10 Blue (15)
- 04:15 Blue (16)
- 04:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (16)
- 04:35 Blue 2 (47)
- 04:45 Blue 2 (48)
- 04:50 Blue 2 (49)
- 05:00 Blue 2 (50)
- 05:05 Superpyra (18)
- 05:15 Kolorklocki (3)
- 05:20 Hej, Duggee! 2 (10)
- 05:25 Hej, Duggee! 2 (11)
- 05:35 Piotruś Królik 2 (22)
- 05:50 W Papierowej Krainie (30)
- 06:00 W Papierowej Krainie (22)
- 06:15 JoJo i Babcia 2 (14)
- 06:30 Piotruś Królik 2 (16)
- 06:40 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (16)
- 06:55 Blue 2 (24)
- 07:05 Blue (14)
- 07:15 Blue (22)
- 07:20 Blue 2 (7)
- 07:30 Blue 2 (8)
- 07:40 Blue 2 (33)
- 07:50 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 3 (16)
- 08:05 Matklocki 2 (4)
- 08:10 Blue 2 (39)
- 08:20 Blue 2 (40)
- 08:30 Blue 2 (29)
- 08:35 Psi Oddział (10)
- 08:50 JoJo i Babcia 3 (30)
- 09:05 W Papierowej Krainie (5)
- 09:15 Piotruś Królik 2 (37)
- 09:30 Piotruś Królik 2 (38)
- 09:45 Teletubisie (38)
- 10:00 Kręciołki (80)
- 10:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek (29)
- 10:25 Blue (16)
- 10:35 Blue 2 (16)
- 10:45 Matklocki (26)
- 10:50 Yakka Dee (6)
- 11:00 Piotruś Królik 2 (1)
- 11:15 W Papierowej Krainie (30)
- 11:25 Pirackie potyczki 8 (23)
- 11:50 Superpyra (45)
- 12:00 Blue (36)
- 12:10 Blue 2 (44)
- 12:15 Blue 2 (16)
- 12:25 Blue 2 (17)
- 12:35 Blue 2 (9)
- 12:45 Andy dookoła świata (28)
- 13:00 Andy i dino-zabawy (6)
- 13:10 Hej, Duggee! 4 (20)
- 13:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek (1)
- 13:30 Piotruś Królik 2 (1)
- 13:45 Psi Oddział (4)
- 13:55 Blue 2 (10)
- 14:05 Blue 2 (11)
- 14:15 Blue 2 (12)
- 14:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (27)
- 14:35 Blue (50)
- 14:45 Tosia i Tymek (38)
- 15:00 Piotruś Królik 2 (2)
- 15:15 W Papierowej Krainie (31)
- 15:25 Pirackie potyczki 8 (24)
- 15:50 Superpyra (46)
- 16:00 Blue (37)
- 16:10 Blue 2 (45)
- 16:15 Blue 2 (18)
- 16:25 Blue 2 (19)
- 16:35 Blue 2 (10)
- 16:45 Andy dookoła świata (29)
- 17:00 Andy i dino-zabawy (7)
- 17:10 Hej, Duggee! 4 (21)
- 17:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek (2)
- 17:30 Piotruś Królik 2 (2)
- 17:45 Psi Oddział (11)
- 18:00 Blue 2 (13)
- 18:10 Blue 2 (14)
- 18:15 Blue 2 (15)
- 18:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (28)
- 18:40 Blue (51)
- 18:50 Tosia i Tymek (39)
- 19:00 Kręciołki (52)
- 19:15 Teletubisie (46)
- 19:30 Blue 2 (45)
- 19:35 Blue 2 (46)
- 19:45 JoJo i Babcia (20)
- 20:00 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne (9)
- 20:15 Tosia i Tymek (13)
- 20:30 Tosia i Tymek (14)
- 20:40 Blue (17)
- 20:50 Blue (18)
- 21:00 Noddy: detektyw w krainie zabawek (17)
- 21:15 Blue 2 (Świąteczne pływanie)
- 21:20 Blue 2 (Wielkanoc)
- 21:30 Blue (1)
- 21:40 Blue (2)
- 21:50 Superpyra (19)
- 22:00 Hej, Duggee! 2 (13)
- 22:10 Kolorklocki (4)
- 22:15 Piotruś Królik 2 (23)
- 22:30 W Papierowej Krainie (31)
- 22:40 Piotruś Królik 2 (2)
- 22:55 W Papierowej Krainie (30)
- 23:10 Pirackie potyczki 8 (24)
- 23:35 Superpyra (46)
- 23:45 Blue (37)
- 23:55 Blue 2 (45)
- 01:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 02:00 Rodzina Treflików (Buty)
- 02:10 Rodzina Treflików (Szczęśliwa rodzinka)
- 02:25 Rodzina Treflików (Z wizytą u cioci)
- 02:35 Rodzina Treflików (Babski wieczór)
- 02:45 Rodzina Treflików 2 (Serce Robbobota)
- 02:55 Rodzina Treflików 2 (Kot)
- 03:05 Rodzina Treflików 2 (Kura)
- 03:20 Rodzina Treflików 2 (Zdrowy tatuś)
- 03:30 Rodzina Treflików 2 (Jajko)
- 03:40 Rodzina Treflików 2 (Sobowtóry)
- 03:50 Rodzina Treflików 2 (Zaginiony Treflik)
- 03:55 Rodzina Treflików 2 (Huśtawka)
- 04:10 Rodzina Treflików 2 (Pasja Treflinki)
- 04:25 Rodzina Treflików 2 (Duży wujcio)
- 04:35 Rodzina Treflików 2 (Sami w domu)
- 04:40 Rodzina Treflików 2 (Przepis na ciasto)
- 04:50 Rodzina Treflików 3 (Kłamstewko)
- 05:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 06:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 07:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 12:05 Strażak Sam 8 (Uciekający pociąg)
- 12:20 Strażak Sam 8 (Potwór z Pontypandyness)
- 12:35 Strażak Sam 8 (Za dobre chęci Dilys)
- 12:45 Strażak Sam 8 (Zimno, zimno i jeszcze zimniej...)
- 12:55 Strażak Sam 8 (Halloweenowy przekręt Normana)
- 13:05 Strażak Sam 8 (Charlie i fura ryb)
- 13:25 Strażak Sam 8 (Bessie mknie na ratunek)
- 13:40 Strażak Sam 8 (Kula grozy)
- 13:50 Strażak Sam 8 (Król gór)
- 14:00 Strażak Sam 8 (Ach, te widoki)
- 14:20 Strażak Sam 8 (Światełka, światełka i jeszcze raz światełka)
- 14:35 Strażak Sam 8 (Babski wieczór)
- 14:45 Strażak Sam 8 (Fajerwerki w ogniu)
- 14:55 Strażak Sam 8 (Przechytrzyć lisa)
- 15:05 Strażak Sam 8 (Lily i wielkie fale)
- 15:20 Strażak Sam 8 (Lampiony)
- 15:40 Strażak Sam 9 (Morskie opowieści)
- 15:50 Strażak Sam 9 (Szalone toczenie sera)
- 16:00 Strażak Sam 9 (Kto po cienkim stąpa lodzie)
- 16:15 Strażak Sam 9 (Norman czaruje)
- 16:35 Strażak Sam 9 (Wielka ucieczka z wyspy)
- 16:45 Strażak Sam 9 (Niebezpieczne wody)
- 16:55 Strażak Sam 9 (Najlepsze nocowanko na świecie!)
- 17:10 Strażak Sam 9 (Wielorybia historia)
- 17:30 Strażak Sam 9 (Leć, leć i jeszcze raz leć)
- 17:40 Strażak Sam 9 (Światła, kamera, lawina)
- 17:50 Strażak Sam 9 (Puchar Pontypandy)
- 18:00 Strażak Sam 9 (Szalony domek na drzewie)
- 18:15 Strażak Sam 9 (Pogromcy rekordów)
- 18:35 Strażak Sam 9 (Gorące kiełbaski)
- 18:45 Strażak Sam 9 (Norman i pociąg do skamieniałości)
- 18:55 Strażak Sam 9 (Polowanie na żółwia)
- 19:10 Strażak Sam 9 (Mapa, duchy i skarb)
- 19:25 Strażak Sam 9 (Granity, piaskowce i inne)
- 19:35 Strażak Sam 9 (Koty czy psy?)
- 19:50 Strażak Sam 9 (Niech chowa się kto może)
- 20:00 Strażak Sam 9 (Boyce, Boyce, Boyce)
- 20:15 Strażak Sam 9 (Trema)
- 20:30 Strażak Sam 9 (Piękny ogród górą!)
- 20:40 Strażak Sam 10 (Nieposłuszny koń)
- 20:50 Strażak Sam 10 (Urodziny Sama)
- 21:10 Strażak Sam 10 (Królowie i zamczyska)
- 21:25 Strażak Sam 10 (Szaleństwo na punkcie pizzy)
- 21:35 Strażak Sam 10 (Katastrofa pod psem)
- 21:45 Strażak Sam 10 (Autobus w opałach)
- 21:55 Strażak Sam 10 (Szpiegowskie intrygi)
- 22:15 Strażak Sam 10 (Lis na wolności)
- 22:30 Strażak Sam 10 (Upiorne przyjęcie)
- 22:40 Strażak Sam 10 (Rozstanie)
- 22:50 Strażak Sam 10 (Ognista piłka)
- 23:00 Strażak Sam 10 (Jaskiniowa wpadka)
- 23:20 Strażak Sam 10 (Trenuj i błyszcz)
- 23:35 Strażak Sam 10 (Kosmiczny pociąg)
- 23:45 Strażak Sam 10 (Największy miś)
- 23:55 Cocomelon - baw się razem z nami
- 00:00 Teraz się bawimy
- 00:02 Sunville
- 00:05 Zwierzęta
- 00:08 Teraz się bawimy
- 00:10 Świat elfów
- 00:13 Kolorowe koło
- 00:16 Wakacje
- 00:19 Towarzysze zabawy
- 00:22 Sunville
- 00:24 Kolorowa magia
- 00:27 Kolorowe koło
- 00:30 Wstawaj!
- 00:32 Towarzysze zabawy
- 00:36 Sunville
- 00:39 Wakacje
- 00:41 Teraz się bawimy
- 00:44 Jaki jest twój zawód ?
- 00:46 Świat elfów
- 00:50 Kolorowe koło
- 00:53 Towarzysze zabawy
- 00:55 Świat podwodny
- 00:58 Opowieści warzywne
- 01:00 Wakacje
- 01:03 Sunville
- 01:06 Miejskie życie
- 01:08 Pojazdy
- 01:11 Świat zwierząt
- 01:14 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 01:16 Zwierzęta
- 01:19 Jak podróżujemy
- 01:21 Świat podwodny
- 01:23 Przygody w przestrzeni
- 01:26 Teraz się bawimy
- 01:29 Świat zwierząt
- 01:31 Galaktyczni turyści
- 01:34 Sunville
- 01:37 Pojazdy
- 01:40 Teraz się bawimy
- 01:44 Sport, sport, sport
- 01:48 Pojazdy
- 01:51 Świat zwierząt
- 01:53 Jak podróżujemy
- 01:56 Łazienka
- 01:59 Świat podwodny
- 02:01 Teraz się bawimy
- 02:03 Świat podwodny
- 02:06 Miejskie życie
- 02:09 Grupy
- 02:11 Miyu i Litto
- 02:14 Sunville
- 02:17 Kolorowe koło
- 02:20 Opowieści warzywne
- 02:22 Safari
- 02:24 Kącik naukowy
- 02:27 Oli - cykle natury
- 02:30 Miyu i Litto
- 02:32 Posłuchaj tego
- 02:36 Sunville
- 02:39 Opowieści warzywne
- 02:42 Miyu i Litto
- 02:45 Puffy i Tubby
- 02:49 Urocze miejsca
- 02:51 Miyu i Litto
- 02:54 Panni i Fanni
- 02:57 Przygody w przestrzeni
- 02:59 Miyu i Litto
- 03:02 Kolorowa magia
- 03:05 Posłuchaj tego
- 03:08 Jaki jest twój zawód ?
- 03:11 Rodzina bobrów
- 03:14 Posłuchaj tego
- 03:16 Mini opowiadania
- 03:18 Świat zwierząt
- 03:20 Jak podróżujemy
- 03:23 Wstawaj!
- 03:25 Przygody w przestrzeni
- 03:30 Taniec
- 03:33 Teraz się bawimy
- 03:35 Mini opowiadania
- 03:38 Teraz się bawimy
- 03:41 Urocze miejsca
- 03:44 Wstawaj!
- 03:46 Sport, sport, sport
- 03:48 Opowieści warzywne
- 03:51 Świat elfów
- 03:54 Wstawaj!
- 03:57 Taniec
- 03:59 Wstawaj!
- 04:02 Jaki jest twój zawód ?
- 04:04 Opowieści warzywne
- 04:07 Wstawaj!
- 04:10 Towarzysze zabawy
- 04:12 Opowieści warzywne
- 04:14 Jaki jest twój zawód ?
- 04:17 Opowieści warzywne
- 04:19 Kolorowe koło
- 04:22 Świat podwodny
- 04:25 Kolorowe koło
- 04:28 Towarzysze zabawy
- 04:30 Świat podwodny
- 04:33 Wakacje
- 04:35 Kolorowe koło
- 04:38 Opowieści warzywne
- 04:41 Świat podwodny
- 04:44 Świat podwodny
- 04:47 Kolorowe koło
- 04:49 Wakacje
- 04:52 Świat podwodny
- 04:54 Wakacje
- 04:56 Kolorowe koło
- 04:58 Kolorowe koło
- 05:01 Wakacje
- 05:03 Kolorowe koło
- 05:06 Wakacje
- 05:09 Opowieści warzywne
- 05:11 Wakacje
- 05:14 Panni i Fanni
- 05:16 Puffy i Tubby
- 05:20 Miyu i Litto
- 05:23 Urocze miejsca
- 05:26 Puffy i Tubby
- 05:30 Kolorowa magia
- 05:33 Safari
- 05:36 Panni i Fanni
- 05:38 Kącik naukowy
- 05:40 Posłuchaj tego
- 05:44 Muzeum
- 05:46 Grupy
- 05:49 Kolorowe koło
- 05:51 Posłuchaj tego
- 05:53 Kolorowe koło
- 05:56 Panni i Fanni
- 05:58 Jaki jest twój zawód ?
- 06:01 Muzeum
- 06:04 Grupy
- 06:06 Miyu i Litto
- 06:09 Kolorowa magia
- 06:12 Urocze miejsca
- 06:15 Zoo
- 06:18 Pociąg
- 06:20 Hubbi i jego koledzy
- 06:23 Świat Mimo
- 06:25 Zoo
- 06:28 Zastęp strażaków
- 06:30 Drużyna lalek
- 06:33 Restauracja
- 06:37 Łazienka
- 06:40 Jak podróżujemy
- 06:43 Świat zwierząt
- 06:45 Teraz się bawimy
- 06:47 Świat Mimo
- 06:50 Wesoła łąka
- 06:53 Uczymy się
- 06:55 Fin i Fianna
- 06:58 Zoo
- 07:01 Świat zabawek
- 07:04 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 07:06 Teraz się bawimy
- 07:10 Opowieści warzywne
- 07:12 Rodzina bobrów
- 07:14 Puffy i Tubby
- 07:18 Historie Henryka
- 07:20 Zack i Ziggy
- 07:23 Przygody kaczki
- 07:25 Hop-hop
- 07:27 Albert tłumaczy
- 07:30 Zack i Ziggy
- 07:34 Wstawaj!
- 07:36 Wstawaj!
- 07:39 Urocze miejsca
- 07:41 Taniec
- 07:44 Sport, sport, sport
- 07:47 Teraz się bawimy
- 07:50 Wstawaj!
- 07:52 Mały Didy
- 07:54 Kaczka i jej przyjaciele
- 07:56 Lola i Liczby
- 07:59 Kaczka i jej przyjaciele
- 08:01 Tempo Giusto
- 08:03 Margo i Felix
- 08:06 Teraz się bawimy
- 08:08 Ding Dang Dong
- 08:11 Sport, sport, sport
- 08:14 Urocze miejsca
- 08:19 Tempo Giusto
- 08:21 Uczymy się
- 08:23 Margo i Felix
- 08:26 Kolorowa Klara
- 08:28 ABC - duckBC
- 08:31 Dźwięki wokół nas
- 08:33 Co rośnie na drzewie?
- 08:35 Wesoła łąka
- 08:38 Miyu i Litto
- 08:41 Kolorowa magia
- 08:44 Grupy
- 08:46 Muzeum
- 08:49 Grupy
- 08:52 Margo i Felix
- 08:55 Monika i Rudi 2
- 08:58 Kaczka i jej przyjaciele
- 09:00 Małe melodie
- 09:02 Dotty i Kitty
- 09:05 Wesołe królestwo
- 09:08 Kącik naukowy
- 09:11 Grupy
- 09:13 Kącik naukowy
- 09:16 Muzeum
- 09:19 Jaki jest twój zawód ?
- 09:22 Toobys
- 09:24 Kaczka i jej przyjaciele
- 09:26 Zabawa w chowanego
- 09:28 Albert tłumaczy
- 09:32 Tempo Giusto
- 09:34 DuckSchool
- 09:36 Monika i Rudi
- 09:39 Małe melodie
- 09:41 Albert tłumaczy
- 09:44 Monika i Rudi
- 09:47 Afryka
- 09:49 Pixie 2
- 09:50 Dotty i Kitty
- 09:54 Przygody kaczki
- 09:56 Słodki dom
- 09:57 Sippi Sappi
- 09:59 Monika i Rudi
- 10:02 Sippi Sappi
- 10:05 Mimo i Bobo
- 10:08 Co rośnie na drzewie?
- 10:09 Historie Henryka
- 10:11 Małe melodie
- 10:13 Lola i Liczby
- 10:15 Sippi Sappi
- 10:17 Mimo i Bobo
- 10:19 Historie Henryka
- 10:21 Zack i Ziggy
- 10:25 Margo i Felix
- 10:28 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 10:31 Historie Henryka
- 10:33 Zabawa w chowanego
- 10:35 Hop-hop
- 10:37 Tempo Giusto
- 10:39 Toby McFly
- 10:43 Afryka
- 10:45 Wesołe królestwo
- 10:48 Co rośnie na drzewie?
- 10:49 Elfy przyrody
- 10:51 Kolorowa Klara
- 10:53 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 10:56 Drużyna lalek
- 10:58 Sippi Sappi
- 11:01 Mimo i Bobo
- 11:03 Cubie
- 11:05 Zabawa w chowanego
- 11:08 Lola i Liczby
- 11:11 Fin i Fianna
- 11:14 Toobys
- 11:16 Elfy przyrody
- 11:17 Świat Mimo
- 11:20 Co rośnie na drzewie?
- 11:21 Raul
- 11:24 Brygada ogniowa
- 11:27 Małe, ale pracowite
- 11:30 Mały Didy
- 11:33 Mimo i Bobo
- 11:35 Hiphopowy kaktus
- 11:38 Raul
- 11:41 Hubbi się tym zajmie
- 11:43 Restauracja
- 11:48 Kaczka i jej przyjaciele
- 11:50 Mimo & Bobo PLUS
- 11:54 Hubbi się tym zajmie
- 11:58 Wesoła łąka
- 12:01 Hubbi i jego koledzy
- 12:03 Skoczkowie Planet
- 12:07 Świat zabawek
- 12:09 Skoczkowie Planet
- 12:13 Wesołe królestwo
- 12:16 Mimo & Bobo PLUS
- 12:20 Małe, ale pracowite
- 12:23 Toby McFly
- 12:26 Małe, ale pracowite
- 12:29 Dinozaur Milo
- 12:33 Drużyna lalek
- 12:36 Toby McFly
- 12:39 Kaczka i jej przyjaciele
- 12:41 Pociąg
- 12:43 Hop-hop
- 12:45 Raul
- 12:48 Przygody kaczki
- 12:50 Mimo i Bobo
- 12:53 Zoo
- 12:55 Risto Gusto
- 12:58 Zoo
- 13:01 Sippi Sappi
- 13:04 Dinoland
- 13:06 Drużyna lalek
- 13:09 Połączony świat
- 13:12 Dotty i Kitty
- 13:16 Świat Mimo
- 13:20 Małe, ale pracowite
- 13:23 Mimo i Bobo
- 13:26 Restauracja
- 13:30 Mimo i Bobo
- 13:33 Monika i Rudi
- 13:36 Hubbi i jego koledzy
- 13:38 Lola i Liczby
- 13:41 Dotty i Kitty
- 13:44 Kolorowa Klara
- 13:46 Małe melodie
- 13:48 Toobys
- 13:51 Fin i Fianna
- 13:54 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 13:57 Uczymy się
- 14:00 Fin i Fianna
- 14:03 Dotty i Kitty
- 14:07 Mimo i Bobo
- 14:09 Elfy przyrody
- 14:11 Kształcików
- 14:12 Toobys
- 14:14 Elfy przyrody
- 14:16 Dźwięki wokół nas
- 14:18 Lola i Liczby
- 14:21 DuckSchool
- 14:24 Sippi Sappi
- 14:27 Dotty i Kitty
- 14:30 Uczymy się
- 14:32 Przygody kaczki
- 14:35 Wstawaj!
- 14:37 Świat Mimo
- 14:39 Raul
- 14:42 Świat Mimo
- 14:46 Afryka
- 14:48 Sippi Sappi
- 14:51 Lola i Liczby
- 14:53 Wstawaj!
- 14:55 Margo i Felix
- 14:58 Zabawa w chowanego
- 15:01 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 15:04 Mimo & Bobo PLUS
- 15:08 Risto Gusto
- 15:11 Hubbi i jego koledzy
- 15:13 Dźwięki wokół nas
- 15:15 Hop-hop
- 15:18 Elfy przyrody
- 15:19 Hop-hop
- 15:22 Hop-hop
- 15:24 Mimo i Bobo
- 15:26 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 15:29 Mały Didy
- 15:32 Afryka
- 15:34 Hubbi się tym zajmie
- 15:37 Mały Didy
- 15:40 Afryka
- 15:42 Drużyna lalek
- 15:44 Dźwięki wokół nas
- 15:46 DuckSchool
- 15:48 Cubie
- 15:51 ABC - duckBC
- 15:54 Restauracja
- 15:57 Kaczka i jej przyjaciele
- 15:59 Fin i Fianna
- 16:02 Mały Didy
- 16:04 Świat Mimo
- 16:07 Brygada ogniowa
- 16:10 Hiphopowy kaktus
- 16:12 Świat Mimo
- 16:14 Toby McFly
- 16:17 Zack i Ziggy
- 16:20 Hiphopowy kaktus
- 16:22 Mały Didy
- 16:25 Raul
- 16:27 Restauracja
- 16:30 Hiphopowy kaktus
- 16:32 Uczymy się
- 16:35 Przygody kaczki
- 16:37 Brygada ogniowa
- 16:39 DuckSchool
- 16:42 Tempo Giusto
- 16:44 Afryka
- 16:46 Sippi Sappi
- 16:49 Mimo & Bobo PLUS
- 16:53 Zabawa w chowanego
- 16:55 Lola i Liczby
- 16:57 DuckSchool
- 17:00 Wstawaj!
- 17:02 Mimo & Bobo PLUS
- 17:06 Afryka
- 17:08 Sippi Sappi
- 17:11 Raul
- 17:13 Afryka
- 17:15 Zabawa w chowanego
- 17:17 Lola i Liczby
- 17:20 Zabawa w chowanego
- 17:23 Mimo i Bobo
- 17:27 Elfy przyrody
- 17:28 Mimo i Bobo
- 17:30 Elfy przyrody
- 17:32 Wstawaj!
- 17:34 Raul
- 17:36 Mimo i Bobo
- 17:39 Wstawaj!
- 17:41 Mimo i Bobo
- 17:44 Monika i Rudi
- 17:46 Fin i Fianna
- 17:50 Co rośnie na drzewie?
- 17:51 Uczymy się
- 17:54 Dotty i Kitty
- 17:57 Zack i Ziggy
- 18:00 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 18:03 Fin i Fianna
- 18:06 Monika i Rudi
- 18:09 Co rośnie na drzewie?
- 18:10 Toobys
- 18:12 Dinoland
- 18:15 Dotty i Kitty
- 18:18 Monika i Rudi
- 18:21 Dotty i Kitty
- 18:25 Monika i Rudi
- 18:27 Lola i Liczby
- 18:30 Dotty i Kitty
- 18:33 Małe melodie
- 18:35 Pixie 2
- 18:36 Sippi Sappi
- 18:39 Co rośnie na drzewie?
- 18:40 Małe melodie
- 18:42 Wesoła łąka
- 18:46 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 18:49 Kaczka i Puszek
- 18:51 Zoo
- 18:54 Mały Didy
- 18:56 Monika i Rudi
- 18:58 Hop-hop
- 19:00 Raul
- 19:03 Zoo
- 19:05 Cubie
- 19:08 Zack i Ziggy
- 19:11 Margo i Felix
- 19:14 Dotty i Kitty
- 19:16 Elfy przyrody
- 19:18 Zabawa w chowanego
- 19:21 Brygada ogniowa
- 19:24 Pociąg
- 19:26 Toobys
- 19:29 Historie Henryka
- 19:31 Dotty i Kitty
- 19:35 Dinoland
- 19:37 Raul
- 19:39 Toobys
- 19:42 Hubbi i jego koledzy
- 19:44 Dotty i Kitty
- 19:48 Hop-hop
- 19:50 Lola i Liczby
- 19:53 Sippi Sappi
- 19:56 Kaczka i jej przyjaciele
- 19:58 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 20:01 Hubbi i jego koledzy
- 20:04 Brygada ogniowa
- 20:07 Małe, ale pracowite
- 20:10 Toby McFly
- 20:13 Przygody kaczki
- 20:15 Lola i Liczby
- 20:17 Monika i Rudi
- 20:21 Formy są twoje
- 20:23 Drużyna lalek na ratunek
- 20:25 Tempo Giusto
- 20:27 Historie Henryka
- 20:29 Zoo
- 20:32 Elfy przyrody
- 20:33 Hubbi i jego koledzy
- 20:37 Formy są twoje
- 20:39 Zoo
- 20:42 Pociąg
- 20:44 Formy są twoje
- 20:46 Zack i Ziggy
- 20:50 Dotty i Kitty
- 20:54 Przygody kaczki
- 20:56 Toobys
- 20:58 Raul
- 21:01 Afryka
- 21:03 Risto Gusto
- 21:06 Brygada ogniowa
- 21:08 Kaczka i jej przyjaciele
- 21:10 Opowieści warzywne
- 21:12 Kolorowe koło
- 21:15 Opowieści warzywne
- 21:17 Wakacje
- 21:19 Kolorowe koło
- 21:21 Wakacje
- 21:25 Mimo i Bobo
- 21:27 Toobys
- 21:29 Kaczka i jej przyjaciele
- 21:31 Raul
- 21:34 Afryka
- 21:36 Toobys
- 21:40 Opowieści warzywne
- 21:42 Wakacje
- 21:45 Opowieści warzywne
- 21:48 Wakacje
- 21:50 Opowieści warzywne
- 21:54 Kaczka i Puszek
- 21:56 Dinozaur Milo
- 22:00 Świat Mimo
- 22:03 Toby McFly
- 22:06 Restauracja
- 22:10 Zastęp strażaków
- 22:13 Urocze miejsca
- 22:16 Indie
- 22:19 Safari
- 22:22 Pojazdy
- 22:25 Miejskie życie
- 22:28 Świat zabawek
- 22:33 Toby McFly
- 22:36 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 22:39 Risto Gusto
- 22:42 Urocze miejsca
- 22:44 Świat elfów
- 22:48 Indie
- 22:50 Miejskie życie
- 22:52 Mini opowiadania
- 22:56 Dotty i Kitty
- 23:00 Monika i Rudi 2
- 23:03 Kształcików
- 23:04 Monika i Rudi
- 23:07 Kolorowa Klara
- 23:09 Kształcików
- 23:10 Dotty i Kitty
- 23:13 Małe melodie
- 23:15 Panni i Fanni
- 23:18 Urocze miejsca
- 23:20 Posłuchaj tego
- 23:23 Kącik naukowy
- 23:25 Miyu i Litto
- 23:28 Grupy
- 23:30 Słodki dom
- 23:32 Małe melodie
- 23:34 Wesoła łąka
- 23:37 Monika i Rudi 2
- 23:40 Wesoła łąka
- 23:43 Małe melodie
- 23:45 Kolorowa magia
- 23:48 Kolorowe koło
- 23:51 Jaki jest twój zawód ?
- 23:53 Posłuchaj tego
- 23:56 Kolorowa magia
- 23:59 Taniec
- 00:00 Pory roku
- 01:05 Ulubione bajki
- 02:06 Uczymy się z ducktv
- 03:12 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 04:11 Pory roku
- 05:13 Uczymy się z ducktv
- 06:15 Ulubione bajki
- 07:20 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 08:23 Uczymy się z ducktv
- 10:26 Pory roku
- 11:30 Ulubione bajki
- 13:35 Uczymy się z ducktv
- 14:37 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 15:40 Pory roku
- 16:43 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 17:45 Uczymy się z ducktv
- 18:48 Bajki na dobranoc
- 19:51 Słodkie sny
- 20:54 Pory roku
- 21:57 Ulubione bajki
- 22:58 Uczymy się z ducktv
- 05:00 Z archiwum LaLiga
- 06:00 La Manita
- 06:20 La Manita
- 06:40 La Manita
- 07:00 The LaLiga EA Sports Champion
- 16:55 LaLiga Top Goals
- 20:00 LaLiga Best 11 (Gaizka Mendieta)
- 20:35 La Manita
- 21:00 Magazyn PGE Ekstraligi (11)
- 04:00 Piłka nożna: Liga włoska - mecz: SSC Napoli - Atalanta BC
- 06:00 LaLiga Best 11 (Gaizka Mendieta)
- 06:30 Leo Messi
- 07:20 La Manita
- 07:40 La Manita
- 04:00 Full Impact Season Review
- 05:00 LaLiga Post-Season Show
- 06:00 Z archiwum LaLiga (3)
- 07:00 Z archiwum LaLiga (4)
- 14:00 LaLiga Best 11 (David Albelda)
- 14:30 LaLiga Top Scorer
- 15:00 LaLiga Best Goalkeeper
- 15:20 Javier Irureta
- 22:00 LaLiga Best 11 (Diego Forlan)
- 22:30 LaLiga Promoted Teams
- 23:30 Andoni Zubizarreta
- 00:00 EFC (2)
- 01:00 EFC (3)
- 02:00 Liga wyścigów dronów (4)
- 04:00 Pro Bull Riders 2016 (7)
- 05:00 Fighting Fit (4)
- 06:00 Action Sports World (4)
- 07:00 Nitro World Games: All Access (11)
- 07:30 Nitro World Games: All Access (12)
- 08:00 Voss Extreme Sports Week (2)
- 08:30 Voss Extreme Sports Week (3)
- 09:00 Action Sports World (4)
- 12:00 Beyond The Beaten Path (7)
- 13:00 X Games - Minneapolis (7)
- 14:00 Pro Bull Riders 2016 (21)
- 15:00 Pro Bull Riders 2016 (22)
- 16:00 Liga wyścigów dronów (3)
- 18:00 Now Boarding (5)
- 18:30 Now Boarding (6)
- 19:00 Nitro World Games: All Access (9)
- 19:30 Nitro World Games: All Access (10)
- 20:00 WWE NXT (17)
- 21:00 Fighting Fit (5)
- 22:00 Fighting Fit (6)
- 23:00 EFC (3)
- 04:20 Remont na 5+ (7)
- 04:45 Remont na 5+ (8)
- 05:15 Remont na 5+ (1)
- 05:40 Remont na 5+ (2)
- 06:00 Zawodowiec amator (13)
- 06:30 Zawodowiec amator (14)
- 07:00 Zawodowiec amator (15)
- 07:30 Zawodowiec amator (16)
- 07:55 Zakręcone stworzonka z internetu (8)
- 08:25 Zakręcone stworzonka z internetu (9)
- 08:50 Celnicy (5)
- 09:20 Celnicy (6)
- 09:50 Celnicy (7)
- 12:10 Niezwykłe pomysły 18 (1)
- 12:40 Niezwykłe pomysły 18 (2)
- 13:00 Niezwykłe pomysły 18 (3)
- 13:30 Niezwykłe pomysły 18 (4)
- 14:00 Remont na 5+ (3)
- 14:25 Remont na 5+ (4)
- 14:50 Remont na 5+ (5)
- 15:15 Remont na 5+ (6)
- 15:35 Remont na 5+ (7)
- 16:00 Celnicy 2 (1)
- 16:30 Celnicy 2 (3)
- 17:00 Celnicy 2 (4)
- 17:30 Celnicy 2 (5)
- 08:55 Cuda inżynierii 5 (5)
- 09:55 Top Gear 14 (3)
- 11:00 Top Gear 32 (1)
- 12:10 Najsłabsze ogniwo (2)
- 13:10 Top Gear 24 (3)
- 16:20 Top Gear: Ambitne porażki (6)
- 17:25 Top Gear 14 (3)
- 18:30 W warsztacie (7)
- 19:30 Top Gear 24 (4)
- 00:30 Hitler: Odliczanie (1)
- 01:25 Hitler: Odliczanie (2)
- 02:10 Hitler: Odliczanie (3)
- 02:55 Przeklęte skarby (2)
- 03:45 Złamać kod (Zaginiona cywilizacja)
- 04:35 Rody przeklęte (Klątwa sokołów)
- 05:00 Rody przeklęte (Przekleństwo pawiego tronu)
- 05:20 Rody przeklęte (Klątwa faraonów)
- 05:45 Rody przeklęte (Klątwa Onassisów)
- 06:10 Zakazana historia 6 (Tajemnice Trójkąta Bermudzkiego)
- 06:55 Skarby przeszłości i ich tajemnice 4 (Bezgłowi gladiatorzy z Yorku)
- 07:55 Wyprawa po skarby z Bettany Hughes (Skarby Malty)
- 18:55 Linie frontu (Anzio)
- 00:05 Dzika kuchnia (5)
- 00:35 Dzika kuchnia (7)
- 01:10 Dzika kuchnia (1)
- 01:50 Dzika kuchnia (2)
- 02:25 Dzika kuchnia (3)
- 02:55 Dzika kuchnia (4)
- 03:25 Dzika kuchnia (5)
- 04:00 Dzika kuchnia (7)
- 04:30 Przepis na ogród (66)
- 04:45 Przepis na ogród (67)
- 04:55 Dzika kuchnia (1)
- 05:25 Dzika kuchnia (2)
- 06:00 Remont na 5+ (4)
- 06:25 Remont na 5+ (5)
- 06:55 Remont na 5+ (6)
- 07:20 Remont na 5+ (7)
- 07:45 Remont na 5+ (8)
- 08:05 Dzika kuchnia (4)
- 08:35 Dzika kuchnia (5)
- 09:10 Dzika kuchnia (6)
- 09:40 Dzika kuchnia (7)
- 10:10 Przepis na remont 2 (16)
- 10:35 Przepis na remont 2 (17)
- 11:05 Przepis na remont 2 (18)
- 11:35 Przepis na remont 2 (19)
- 15:05 Przepis na remont 2 (20)
- 15:35 Przepis na remont 2 (21)
- 16:05 Przepis na remont 2 (22)
- 16:35 Przepis na remont 2 (23)
- 17:05 Domy marzeń - nad morzem 6 (3)
- 00:00 Monika i seks (12)
- 00:40 Jak uniknąć raka? (Styl życia)
- 01:45 Czy wiesz, co jesz? 2 (Wino)
- 02:15 Potęga zdrowia 3 (Nowe metody rekonstrukcji piersi)
- 02:55 Być rodzicem (6)
- 03:25 Czy wiesz, co jesz? (Śmieciowe jedzenie)
- 03:55 Zdrowie w Twoich rękach (Telefoniczna Informacja Pacjenta - wsparcie psychologiczne)
- 04:15 Potęga zdrowia 3 (Fizjoterapia i rehabilitacja)
- 04:55 Potęga zdrowia 4 (Leczenie otyłości)
- 05:35 Szlachetne zdrowie (Udary)
- 06:00 Operacja zdrowie 3 (Endometrioza)
- 06:35 Zapytaj lekarza (4)
- 07:10 Zdrowie w Twoich rękach (Profilaktyka antynowotworowa)
- 07:30 Szlachetne zdrowie (Wpływ wirusów na układ nerwowy)
- 07:50 Potęga zdrowia 4 (Wady serca - jak je rozpoznać i jak je leczyć?)
- 14:00 Operacje plastyczne - powrót do normalności (2)
- 14:40 Zapytaj lekarza (4)
- 15:15 Pies na życie (3)
- 15:55 Zwierzaki z misją 2 (4)
- 18:20 Happy i Zen 2 (1)
- 19:00 Metoda Osmina (4)
- 20:00 Nocna zmiana 2 (8)
- 20:55 Upiększeni w raju (4)
- 21:35 Chirurdzy (3)
- 00:40 Family Guy: Głowa rodziny 20 (Lois Quagmire)
- 01:10 Family Guy: Głowa rodziny 20 (Łeb do kruczków)
- 01:40 Family Guy: Głowa rodziny 20 (HBO show)
- 02:10 Family Guy: Głowa rodziny 20 (Nie zadzieraj z Meg)
- 02:40 Family Guy: Głowa rodziny 20 (Medyczna heroina)
- 03:10 Bajer z Bel-Air (Zakichani młodociani)
- 03:40 Bajer z Bel-Air (Druga połówka)
- 00:45 Jak najdalej stąd
- 02:45 Milion dolarów
- 04:55 Wracając do Marka
- 05:40 Zakończenie programu
- 06:10 Ludzie morza (1)
- 07:10 Ludzie morza (2)
- 08:15 Premiera: Patent na zieleń (2)
- 08:50 Nowy kabaretowy rejs (2)
- 09:50 Nowy kabaretowy rejs (3)
- 10:45 Och! Kabaret (5)
- 11:45 Rzeczpospolita babska
- 13:50 Chłopi (Boryna)
- 15:45 Chłopi (Jagna)
- 20:00 Życie na gorąco (Budapeszt)
- 21:55 Kamper
- 23:45 Biała sukienka
- 04:30 Zakręcone stworzonka z internetu (5)
- 05:00 77 TV (UFO i zjawiska paranormalne)
- 06:00 Zameldowani (13)
- 06:30 Zameldowani 2 (1)
- 07:00 Zameldowani 2 (2)
- 07:30 Zameldowani 2 (3)
- 07:55 Zameldowani 2 (4)
- 08:25 Zameldowani 2 (5)
- 08:55 Zameldowani 2 (6)
- 09:25 Zameldowani 2 (7)
- 09:55 Zakręcone stworzonka z internetu (10)
- 10:20 Bonanza (2)
- 11:25 Bonanza (3)
- 16:40 Bonanza (6)
- 17:50 Najbardziej poszukiwani naziści
- 20:00 Wściekła pięść
- 22:25 Żołnierz doskonały
- 00:20 Autor widmo
- 02:55 Supernova
- 04:30 Bulionerzy (Podpis)
- 05:05 Bulionerzy (Odwieczny wróg)
- 05:30 Bulionerzy (Efekt motyla)
- 06:00 Kabaretowe hity (2)
- 06:40 Matki, żony i kochanki (16)
- 07:40 Matki, żony i kochanki (17)
- 08:50 Kojak (Rabunek)
- 09:55 Komisarz Rex 5 (Telefoniczny terror)
- 18:05 Komisarz Rex 5 (Uciekinierzy)
- 19:05 Hudson i Rex 3 (1)
- 23:40 Wymyk
- 01:01 Okrutne miasto (47)
- 02:00 Okrutne miasto (48)
- 03:00 Okrutne miasto (49)
- 04:00 Płomienie pożądania (7)
- 05:00 Płomienie pożądania (8)
- 06:00 Niezwyciężona miłość (45)
- 07:00 Trzy siostry (229)
- 08:00 Dzika miłość (109)
- 09:00 Teresa (25)
- 10:00 Okrutne miasto (49)
- 11:00 Przypieczętowany los (101)
- 12:00 Sploty nienawiści (6)
- 13:00 Dzika miłość (109)
- 14:00 Trzy siostry (229)
- 15:00 Niezwyciężona miłość (45)
- 16:00 Niezwyciężona miłość (46)
- 17:00 Trzy siostry (230)
- 18:00 Dzika miłość (110)
- 19:00 Teresa (26)
- 20:00 Okrutne miasto (50)
- 21:00 Przypieczętowany los (102)
- 22:00 Sploty nienawiści (7)
- 23:00 Niezwyciężona miłość (46)
- 01:20 Krzyk 4
- 03:40 Sukiyaki western django
- 05:45 Hity AXN
- 06:00 Totalcar (3)
- 06:35 Kafejka za rogiem 5 (5)
- 07:40 Kafejka za rogiem 5 (6)
- 08:50 Najdroższy rejs świata 2 (2)
- 09:45 Gdzie powiem "tak"? (4)
- 10:15 Gdzie powiem "tak"? (5)
- 10:50 Gdzie powiem "tak"? (6)
- 11:20 Najdroższy rejs świata 3 (3)
- 14:25 Gdzie powiem "tak"? (7)
- 14:55 Gdzie powiem "tak"? (8)
- 15:25 Gdzie powiem "tak"? 2 (1)
- 15:55 Najdroższy rejs świata 3 (4)
- 01:50 Układ (7)
- 02:50 Układ (8-ost.)
- 03:50 Żmijowisko (1)
- 04:50 Żmijowisko (2)
- 05:40 Blok promocyjny AXN Black
- 06:05 Zagadki z przeszłości 2 (10)
- 07:05 Xena: Wojownicza księżniczka 2 (8)
- 08:05 Słoneczny patrol 8 (21)
- 09:00 Drużyna A 2 (7)
- 12:00 Drużyna A 2 (7)
- 13:05 Słoneczny patrol 8 (21)
- 13:55 Kobra - oddział specjalny 21 (9)
- 22:25 Naczelny dowódca
- 00:45 Do diabła z miłością
- 02:50 Prezentuj broń! (40)
- 03:55 Prezentuj broń! (41)
- 05:05 Hity AXN
- 05:20 Blok promocyjny AXN White
- 06:10 Winnice miłości 2 (83)
- 07:20 Candice Renoir 9 (3)
- 08:35 Candice Renoir 9 (4)
- 09:50 Domek na prerii 8 (9)
- 10:50 Domek na prerii 8 (10)
- 11:55 Cztery siostry (40)
- 13:15 Winnice miłości 2 (83)
- 14:20 Candice Renoir 9 (5)
- 15:30 Candice Renoir 9 (6)
- 16:40 Domek na prerii 8 (11)
- 17:40 Domek na prerii 8 (12)
- 18:45 Winnice miłości 2 (83)
- 19:50 Winnice miłości 2 (84)
- 21:00 Sex Story
- 05:20 Zakończenie programu
- 05:45 Bonanza (Wiara i nadzieja)
- 06:40 To nie ze mną 2 (6)
- 07:15 To nie ze mną 2 (7)
- 07:55 Poirot (Wigilia Wszystkich Świętych)
- 12:00 Na pokuszenie
- 13:55 Lodowa zagłada
- 20:00 Wstrząsy
- 22:00 Londyn w ogniu
- 00:15 Zakończenie programu
- 11:20 Obóz skautów
- 12:45 Worek mąki
- 14:15 Stracone marzenia
- 16:05 Czekając na Anyę
- 17:50 Prawie przyjaciele
- 19:30 Ciało potrzebne na gwałt
- 21:00 Chlor
- 22:35 Daj czadu
- 00:30 My First Threesome
- 01:45 Konflikt interesów
- 03:15 Lochy i Smoki. Księga Plugawego Mroku
- 04:45 Zakończenie programu
- 06:00 Lope
- 07:50 Żar zemsty
- 09:15 Morderca w naszym domu
- 10:45 Trzy kule
- 12:15 Na ratunek
- 13:45 Czyja to córka
- 15:10 Kung-fu joga
- 16:55 W kręgu zdrady
- 18:25 Niezawodny plan
- 20:00 Czas zemsty
- 21:30 Potępieńcy
- 23:10 Joker
- 01:20 Małpa
- 02:20 Duch ze Sierra de Cobre
- 03:40 To żart, synu
- 04:45 Lokator
- 05:15 Banjo Farid
- 06:00 Edith
- 06:15 Miasteczko Abilene
- 07:45 Krzyk pośród nocy
- 08:50 Panny młode
- 10:25 Wędrownik
- 10:50 Dom kamiennych małp
- 12:15 Zmierzch nad Tokio
- 14:30 Nowe głosy - stary kwiat
- 15:40 Univitellin
- 15:55 Życie z ojcem
- 17:50 Gest
- 19:15 Sędzia Priest
- 20:35 Monopol na głupotę
- 20:55 KOTharsis z Marie-Lou Desmeules
- 21:00 Kozie uszy
- 22:50 Wiadro krwi
- 23:55 Oddychaj
- 00:25 Życie nie gryzie
- 02:05 Niezłomni
- 04:05 Zakończenie programu
- 06:25 Nocna jazda
- 07:50 Mali agenci: Wyścig z czasem 4D
- 09:15 To nie ze mną 2 (4)
- 09:45 Dwóch facetów w jednym
- 11:10 Chłopak dla szefowej
- 12:35 El camino
- 14:00 Klub dyskusyjny
- 16:05 Do zobaczenia we wrześniu
- 17:35 Miłosne zapiski
- 19:05 Leonardo (2)
- 20:00 Leonardo (3)
- 20:50 Plan B 2 (4)
- 21:35 Obsesja Eve 2 (7)
- 22:20 Quiz (3)
- 23:15 Kiedy coś zjemy
- 01:00 Brama ciał
- 02:55 Wstręt
- 05:10 Codzienne marzenia
- 05:50 Willy agent (25)
- 06:00 ShowBiznes po godzinach (Danuta Stenka)
- 06:25 Skąd ja Cię znam? (Anne Hathaway)
- 06:40 Superstars (Angelina Jolie)
- 07:10 FilmoNewsy (120)
- 07:35 Gość Red Carpet TV (36)
- 08:00 Między gwiazdami (Małgorzata Rozenek-Majdan - extra!)
- 08:20 Superstars (Nicolas Cage, Michael Jackson, Kevin Costner, Cate Blanchett, Johnny Depp)
- 08:50 Dziesięć najlepszych (Największe gwiazdy Instagramu)
- 09:05 Warsztat filmowy (46)
- 09:30 Ikony (Charlie Chaplin)
- 09:45 Ale lapsus (1)
- 09:55 Klik News (52)
- 10:05 Ikony - 10 min. (Meryl Streep)
- 10:15 Burza (85)
- 11:10 Klik News (33)
- 11:15 Najpiękniejsza brzydula (86)
- 12:10 Moda na sukces 34 (8592)
- 12:35 Moda na sukces 34 (8593)
- 13:05 The Queen of Flow 2 (41)
- 13:55 Planetarium (163)
- 16:10 Ikony - 10 min. (Marilyn Monroe)
- 16:25 Klik News (54)
- 16:35 The Queen of Flow 2 (49)
- 17:25 Najpiękniejsza brzydula (80)
- 18:15 Arabela 2 (Rumburak leci na Pultanelę)
- 18:55 Ale lapsus (8)
- 19:00 Klik News (53)
- 19:10 Przypadki kryminalne (Promienie)
- 20:15 Moda na sukces 34 (8593)
- 20:50 Moda na sukces 34 (8594)
- 21:20 Niagara
- 00:40 Marquis de Sade: Justine
- 03:30 Lody na patyku
- 05:35 Królewski ślub. Exclusive! (2)
- 05:50 Ale lapsus (5)
- 06:00 Niewolnica Isaura (19)
- 06:40 Żyjąca planeta - Portret Ziemi (15)
- 07:00 Cannes 2024 (11)
- 07:35 Tajemnice Marilyn Monroe: Nieznane nagrania
- 08:50 Olimpiada, część 2
- 14:25 Herod Wielki
- 16:10 Najpiękniejsza brzydula (94)
- 17:00 Karetka (5)
- 18:15 Triumf miłości (97)
- 19:15 The Queen of Flow 2 (15)
- 20:10 Klik News (53)
- 20:15 Moda na sukces 34 (8296)
- 20:45 Moda na sukces 34 (8297)
- 21:25 Nocny kowboj
- 23:35 Bohaterowie z piekła
- 01:25 Śląska karuzela
- 02:50 Pasmo ciekawostek
- 06:00 Telesprzedaż
- 10:00 Przegląd prasy
- 10:10 Muzyczne dzień dobry
- 10:35 Przy muzyce po Śląsku
- 11:30 Spotkanie z balladą
- 12:40 Columbo 4 (4)
- 14:55 Chicago Fire 3 (18)
- 15:55 Przegląd prasy
- 16:00 Silesia flesz; Pogoda
- 16:10 Schlesien Journal
- 16:20 Aktywny senior
- 16:45 Przy muzyce po Śląsku
- 17:45 Silesia flesz; Pogoda
- 18:00 Napisała: Morderstwo 3 (4)
- 19:00 Chicago Fire 3 (19)
- 19:55 Columbo 4 (6)
- 22:00 Napisała: Morderstwo 3 (5)
- 23:00 Silesia flesz
- 23:15 Kino TVS: Statek marzeń - Zambia
- 17:20 UK Wrestling Showdown (21)
- 17:50 UK Wrestling Showdown (22)
- 18:25 UK Wrestling Showdown (23)
- 19:00 WGP Kickboxing Brazil (14)
- 00:00 Łowcy przeszłości (10)
- 01:00 Siła natury (5)
- 01:30 Siła natury (6)
- 02:00 Odkrywamy Chiny. Trzydzieści lat postępu (Rośnie cena piękna)
- 03:00 Nurkujący z krokodylami
- 04:00 Scilly, archipelag narcyzów
- 05:00 Bretania - pszczoły i latarnie
- 06:00 Kreatywni zabójcy (3)
- 07:00 Labirynt krokodyli
- 08:00 Tygrysy Szkocji
- 09:00 Apple: Tyrania luzu
- 14:25 Wyścig o życie (9)
- 14:55 Kolebka wina
- 15:50 Z dala od miasta 2 (5)
- 16:15 Historia ludzi i lampartów
- 17:00 Powodzie: co nas czeka (2)
- 18:00 Wyprawa do Afryki 2 (11)
- 18:30 Szkliste oko
- 19:00 Football uliczny (RPA)
- 19:30 Football uliczny (Bośnia i Hercegowina)
- 20:00 Plagi (3)
- 21:00 Ekologiczna panika (1)
- 21:30 Ekologiczna panika (3)
- 22:00 Otoczeni przez fale
- 23:00 Nikiel - skarb kanaków
- 00:35 Stream Nation (Iron Harvest, część 4)
- 01:20 Stream Nation (Iron Harvest, część 5)
- 02:05 Stream Nation (Life is Strange: True Colors, część 13)
- 02:35 Stream Nation (Life is Strange: True Colors, część 14)
- 03:05 Stream Nation (Life is Strange: True Colors, część 15)
- 03:35 Stream Nation (Lego City: Tajny Agent, część 5)
- 08:20 Stream Nation (House Flipper, część 4)
- 08:50 TVGry (404)
- 09:05 Stream Nation (The Artful Escape, część 7)
- 09:35 Let's Replay (Crossout, część 6)
- 09:55 TVGry (407)
- 03:00 Młoda Polska
- 05:00 Śpiewaj z Nami!
- 06:00 Śpiewaj z rana!
- 08:00 Kultowe przeboje
- 10:00 Młoda Polska
- 11:00 Nastrojowe
- 13:00 Kochamy Lata 90!
- 13:30 Kochamy Lata 80!
- 14:00 Śpiewaj z Nami!
- 15:00 Młoda Polska
- 16:00 TOP Przeboje Roku
- 16:30 To Był Hit!
- 17:00 25 Niezapomnianych Przebojów Filmowych
- 06:00 Ultra poranek
- 07:30 Kuchnia na dziko
- 07:45 Kuchnia na dziko
- 08:00 Dziesięć największych skarbów
- 08:55 Dziesięć największych skarbów
- 09:50 Życie w oceanie
- 10:55 Prawdziwe potwory z oceanów
- 11:50 Ultra muzyka
- 18:05 Ultra hity
- 19:55 Dziesięć największych skarbów
- 20:55 Dziesięć największych skarbów
- 21:50 Ultra hity
- 23:05 Polska w 4K
- 00:00 Nuta Gold karaoke
- 06:00 Nuta Gold karaoke
- 08:00 Przeboje na dzień dobry
- 11:00 To był rok
- 12:00 Hity 80
- 14:00 Hity 90
- 16:00 To był rok
- 17:00 Hity eurodance
- 20:00 Gold impreza
- 23:00 Nuta Gold karaoke
- 06:00 Same hity!
- 10:00 Dzienna dawka rapu
- 15:00 1 na 1
- 15:15 Dzienna dawka rapu
- 16:00 Same hity!
- 18:00 Klasyka gatunku
- 20:00 Dzienna dawka rapu
- 23:00 Bez cenzury
- 00:00 Dobra-noc
- 06:00 Budzik
- 09:00 Hitmix
- 11:00 Odlatowe hity
- 19:00 Hits Around the World
- 20:00 Odlatowe hity
- 21:00 Kapsuła czasu
- 00:00 Best Hits
- 01:00 Best Polish
- 11:00 Best 90's
- 12:00 Best Ballads
- 13:00 Best 80's
- 20:00 Best 80's
- 22:00 Best Ballads
- 23:00 Best Rock
- 06:00 Power karaoke
- 07:00 Słoneczny Power wake up!
- 09:00 Top Power 15 !
- 10:00 100% Power Dance
- 15:00 Power Classic
- 16:00 Power mix
- 17:00 Top Power 15 !
- 18:00 Classic Euro i Disco Dance
- 19:00 Power mix
- 22:30 Power karaoke
- 00:00 Śpiewaj z NUTA.TV!
- 06:00 Śpiewaj z NUTA.TV!
- 08:00 Poranna nakrętka
- 11:00 Hit NUTA
- 13:00 Hit NUTA
- 15:00 Best of 2000+
- 18:00 Hit NUTA
- 20:00 Imprezowa NUTA
- 23:00 Śpiewaj z NUTA.TV!
- 05:00 Art land (29)
- 05:05 Art land (30)
- 05:10 Crafty hands 2 (15)
- 05:20 Okey-dokey (15)
- 05:30 Once upon a time (15)
- 05:40 Words to grow (29)
- 05:45 Words to grow (30)
- 05:50 English playtime (9)
- 06:00 Magic science (9)
- 06:15 Yummy for mummy (14)
- 06:25 Yummy for mummy (15)
- 06:35 Kids in action (17)
- 06:40 Kids in action (18)
- 06:45 Alfred & wilfred (6)
- 07:00 Simple phrases (9)
- 07:10 Life around (12)
- 07:15 Life around (40)
- 07:20 Life around (52)
- 07:25 City grammar (13)
- 07:30 Basic lexis (58)
- 07:35 Basic lexis (59)
- 07:40 Step by step 2 (13)
- 07:45 Step by step 2 (14)
- 07:50 Step by step 2 (15)
- 07:55 Step by step 2 (16)
- 08:00 Film set (7)
- 08:15 Film set (8)
- 08:28 Film set (9)
- 08:41 Study choice (14)
- 08:43 Study choice (15)
- 08:45 Study choice (16)
- 08:47 Euronews. futuris (23)
- 08:51 Euronews. futuris (24)
- 08:55 Euronews. futuris (25)
- 09:00 This day in history
- 09:10 Easy talk (10)
- 09:20 Let's talk (10)
- 09:35 English in focus (23)
- 09:45 English 911 2 (60)
- 09:50 English 911 2 (68)
- 09:55 English 911 2 (70)
- 10:00 Spot on the map (15)
- 10:10 Spot on the map (16)
- 10:20 Easy talk (40)
- 10:25 Worth seeing (15)
- 10:35 Worth seeing (16)
- 10:45 National parks (17)
- 10:50 National parks (18)
- 10:55 National parks (25)
- 11:00 Art land (29)
- 11:05 Art land (30)
- 11:10 Crafty hands 2 (15)
- 11:20 Okey-dokey (15)
- 11:30 Once upon a time (15)
- 11:40 Words to grow (29)
- 11:45 Words to grow (30)
- 11:50 English playtime (9)
- 12:00 Magic science (9)
- 12:15 Yummy for mummy (14)
- 12:25 Yummy for mummy (15)
- 12:35 Kids in action (17)
- 12:40 Kids in action (18)
- 12:45 Alfred & wilfred (6)
- 13:00 Film set (40)
- 13:15 Film set (41)
- 13:30 Film set (42)
- 13:40 Easy talk (45)
- 13:45 Euronews. futuris (56)
- 13:50 Euronews. futuris (57)
- 13:55 Euronews. futuris (58)
- 14:00 English united (26)
- 14:10 English united (27)
- 14:20 3ways2 (23)
- 14:30 Figures of speech (5)
- 15:00 This day in history
- 15:10 Labour of love (9)
- 15:25 What did they say (32)
- 15:30 What did they say (33)
- 15:35 English 911 2 (147)
- 15:40 Keep fit (4)
- 16:00 Grammar wise (19)
- 16:25 English up (10)
- 16:35 English up (11)
- 16:45 English up (12)
- 17:00 Feature film
- 18:40 Easy talk (40)
- 18:50 Worth seeing (15)
- 19:00 Simple phrases (9)
- 19:10 Life around (12)
- 19:15 Life around (40)
- 19:20 Life around (52)
- 19:25 City grammar (13)
- 19:30 Basic lexis (58)
- 19:35 Basic lexis (59)
- 19:40 Step by step 2 (13)
- 19:45 Step by step 2 (14)
- 19:50 Step by step 2 (15)
- 19:55 Step by step 2 (16)
- 20:00 This day in history
- 20:10 Easy talk (10)
- 20:20 Let's talk (10)
- 20:35 English in focus (23)
- 20:45 English 911 2 (60)
- 20:50 English 911 2 (68)
- 20:55 English 911 2 (70)
- 21:00 Feature film
- 23:10 This day in history
- 23:20 Labour of love (9)
- 23:35 What did they say (32)
- 23:40 What did they say (33)
- 23:45 English 911 2 (147)
- 23:50 Keep fit (4)
- 00:30 FREEDOM
- 04:00 Кризисы Путинской России
- 05:00 Кризисы Путинской России
- 05:30 Информационные сюжеты
- 06:00 Наше время
- 06:30 Информационные сюжеты
- 07:00 FREEDOM
- 09:00 Смотрите сами
- 09:30 Информационные сюжеты
- 10:30 Антизомби
- 10:45 Гражданская оборона
- 11:00 FREEDOM
- 12:00 Документальный фильм
- 12:45 FREEDOM
- 14:00 Zahysnyky neba
- 14:30 Информационные сюжеты
- 15:00 Наше время
- 15:30 FREEDOM
- 17:00 Виновники войны
- 17:30 FREEDOM
- 20:00 Наше время
- 20:30 FREEDOM
- 21:30 Документальный фильм
- 22:15 Информационные сюжеты
- 23:00 Гимн Украины
- 23:02 Информационные сюжеты
- 10:00 НОВИНИ
- 10:10 Інформаційний марафон з Лесею Вакулюк та Андрієм Сайчуком
- 11:00 НОВИНИ
- 11:10 ПолітКлуб з Віталієм Портниковим
- 16:00 НОВИНИ
- 16:10 Інформаційний марафон з Мартою Оліярник та Антоном Борковським
- 17:00 НОВИНИ
- 17:10 Великий ефір Василя Зими
- 20:00 BBC News Украина
- 20:15 Вердикт з Сергієм Руденком
- 21:00 Футбольний формат
- 22:00 Свобода Live
- 23:00 Час-Time
- 23:30 Власні назви з Мирославою Барчук
- 00:00 Le journal
- 00:15 French Connections
- 00:30 Le journal
- 00:45 The 51 Percent
- 01:00 Le journal
- 01:15 The Observers
- 01:21 Focus
- 01:30 Le journal
- 01:45 Arts24
- 02:00 Le journal
- 02:15 French Connections
- 02:21 Fashion
- 02:30 Le journal
- 02:45 France In Focus
- 03:00 Le journal
- 03:10 Reporters
- 03:30 Le journal
- 03:40 Revisited
- 04:00 Le journal
- 04:15 Focus
- 04:20 You Are Here
- 04:30 Le journal
- 04:45 The 51 Percent
- 05:00 Le journal
- 05:15 The Observers
- 05:21 Focus
- 05:30 Le journal
- 05:45 Arts24
- 06:00 Le journal
- 06:15 France In Focus
- 06:30 Le journal
- 06:45 Focus
- 06:50 Sports
- 07:00 Le journal
- 07:15 The 51 Percent
- 07:30 Le journal
- 07:45 Focus
- 07:50 Sports
- 08:00 Le journal
- 08:15 Arts24
- 08:30 Le journal
- 08:45 Focus
- 08:50 Sports
- 09:00 Le journal
- 09:30 Le journal
- 10:00 Le journal
- 10:15 French Connections
- 10:30 Le journal
- 10:45 French Connections
- 10:51 Fashion
- 11:00 Le journal
- 11:10 Reporters
- 11:30 Le journal
- 11:40 Revisited
- 12:00 Le journal
- 12:16 Arts24
- 12:30 Le journal
- 12:45 Focus
- 12:50 Sports
- 13:00 Le journal
- 13:30 Le journal
- 14:00 Le journal
- 14:15 France In Focus
- 14:30 Le journal
- 14:45 Focus
- 14:50 You Are Here
- 15:00 Le journal
- 15:15 French Connections
- 15:30 Le journal
- 15:45 The 51 Percent
- 16:00 Le journal
- 16:10 Reporters
- 16:30 Le journal
- 16:40 Revisited
- 17:00 Le journal
- 17:15 Arts24
- 17:30 Le journal
- 17:45 French Connections
- 17:51 Fashion
- 18:00 Le journal
- 18:15 France In Focus
- 18:30 Le journal
- 18:45 Focus
- 18:50 You Are Here
- 19:00 Le journal
- 19:15 French Connections
- 19:30 Le journal
- 19:45 The 51 Percent
- 20:00 Le journal
- 20:30 Le journal
- 21:00 Le journal
- 21:15 Reporters
- 21:30 Le journal
- 21:46 Eye on Africa
- 22:00 Le journal
- 22:15 French Connections
- 22:21 You Are Here
- 22:30 Le journal
- 22:45 Eye on Africa
- 23:00 Le journal
- 23:15 Arts24
- 23:30 Le journal
- 23:45 Eye on Africa
- 00:00 Le journal
- 00:15 C'est en France
- 00:30 Le journal
- 00:45 Actuelles
- 01:00 Le journal
- 01:15 Le journal de l'Afrique
- 01:30 Le journal
- 01:45 En tete a tete
- 02:00 Le journal
- 02:15 Reporters France 24
- 02:30 Le journal
- 02:45 A l'affiche
- 03:00 Le journal
- 03:10 Ici l'Europe
- 03:30 Le journal
- 03:45 Actuelles
- 04:00 Le journal
- 04:15 L'invité de l'économie
- 04:30 Le journal
- 04:45 En tete a tete
- 05:00 Le journal
- 05:10 Billet retour
- 05:30 Le journal
- 05:40 L'instant mobile
- 05:45 Le journal de l'Afrique
- 06:00 Le journal
- 06:15 L'entretien de l'intelligence économique
- 06:30 Le journal
- 06:45 Focus
- 06:50 Sports
- 07:00 Le journal
- 07:15 Reporters France 24
- 07:30 Le journal
- 07:45 Focus
- 07:50 Sports
- 08:00 Le journal
- 08:30 Le journal
- 09:00 Le journal
- 09:15 A l'affiche
- 09:30 Le journal
- 09:45 Focus
- 09:50 Sports
- 10:00 Le journal
- 10:15 C'est en France
- 10:30 Le journal
- 10:45 Plan B
- 10:51 The Observers
- 11:00 Le journal
- 11:15 En tete a tete
- 11:30 Le journal
- 11:45 L'invité de l'économie
- 12:00 Le journal
- 12:16 A l'affiche
- 12:30 Le journal
- 12:45 Focus
- 12:50 Sports
- 13:00 Le journal
- 13:30 Le journal
- 14:00 Le journal
- 14:15 Reporters France 24
- 14:30 Le journal
- 14:45 L'entretien de l'intelligence économique
- 15:00 Le journal
- 15:15 Pas2quartier
- 15:22 Mode
- 15:30 Le journal
- 15:45 C'est en France
- 16:00 Le journal
- 16:15 Plan B
- 16:21 The Observers
- 16:30 Le journal
- 16:45 A l'affiche
- 17:00 Le journal
- 17:15 The Observers
- 17:21 Focus
- 17:30 Le journal
- 17:45 Outre-mer
- 18:00 Le journal
- 18:15 L'invité de l'économie
- 18:30 Le journal
- 18:45 Reporters France 24
- 19:00 Le journal
- 19:15 Plan B
- 19:21 The Observers
- 19:30 Le journal
- 19:45 C'est en France
- 20:00 Le journal
- 20:20 Destination Paris
- 20:30 Le journal
- 21:00 Le journal
- 21:15 A l'affiche
- 21:30 Le journal
- 21:45 Le journal de l'Afrique
- 22:00 Le journal
- 22:15 L'entretien de l'intelligence économique
- 22:30 Le journal
- 22:45 Le journal de l'Afrique
- 23:00 Le journal
- 23:10 Billet retour
- 23:30 Le journal
- 23:40 Légendes urbaines
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Parki i ogrody miejskie)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Gniew)
- 02:55 Rok w ogrodzie
- 03:15 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kozłówka)
- 03:25 Żywioł
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1972)
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Dobrego dnia
- 08:00 Droga
- 08:20 Którędy po sztukę (Gdańska szafa sieniowa)
- 08:30 Panorama
- 08:44 Pogoda
- 08:45 Wojenne dziewczyny (1)
- 09:30 W labiryncie (Bójka)
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Mali bohaterowie)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Pomorska gęś)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Igrzyska w regionach
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 14:15 Niezwykłe miejsca (Wieża widokowa Krynica Górska)
- 14:30 Panorama
- 14:43 Pogoda
- 14:45 ABC szachów
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Studio Raban
- 15:50 Przepis dnia (68)
- 15:55 Na sygnale (Będziesz tylko moja)
- 16:30 Panorama
- 16:43 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Cały ten sport
- 17:30 Panorama flesz
- 17:35 Gdański epizod marszałka
- 18:05 Kamień, nożyce, papier (Fontanna Neptuna)
- 18:15 Tedë jo
- 18:30 Panorama
- 18:55 Panorama sport
- 18:58 Pogoda
- 19:00 Forum "Panoramy"
- 19:15 Doktor Ewa (Przeoczenie)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1997)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Panorama
- 21:40 Panorama sport
- 21:43 Pogoda
- 21:45 Forum "Panoramy"
- 22:00 Przepis dnia (68)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (527)
- 23:40 Saga prastarej puszczy (Opowieść o dziku. Cena niezależności)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Parki i ogrody miejskie)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Gniew)
- 02:55 Rok w ogrodzie
- 03:15 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kozłówka)
- 03:25 Żywioł
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1972)
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Dobrego dnia
- 08:00 Barka
- 08:21 Przepis dnia (12)
- 08:25 U Pana Boga w ogródku (9/12)
- 09:10 Prosto z lasu
- 09:25 Magazyn sportowy
- 09:51 Wokół nas
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Mali bohaterowie)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Pomorska gęś)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Igrzyska w regionach
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 18:28 Pogoda
- 18:30 Kronika
- 18:49 Pogoda
- 18:51 Wokół nas
- 19:00 Pensjonat nad rozlewiskiem (1/13)
- 19:45 Prosto z lasu
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1997)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:29 Pogoda
- 21:30 Kronika (Podsumowanie dnia)
- 21:49 Pogoda
- 21:50 Rozmowa dnia
- 22:00 Przepis dnia (68)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (527)
- 23:40 Saga prastarej puszczy (Opowieść o dziku. Cena niezależności)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Parki i ogrody miejskie)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Gniew)
- 02:55 Rok w ogrodzie
- 03:15 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kozłówka)
- 03:25 Żywioł
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1972)
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Dobrego dnia
- 08:00 Sportowy weekend
- 08:30 Teleskop
- 08:35 Prognoza pogody
- 08:38 Z archiwum TVP Poznań: Reportaż
- 09:30 Teleskop
- 09:35 Prognoza pogody
- 09:37 Sztuka codziennego życia
- 09:45 Prosto z lasu
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Mali bohaterowie)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Pomorska gęś)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Igrzyska w regionach
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 14:15 Niezwykłe miejsca (Wieża widokowa Krynica Górska)
- 14:31 Teleskop
- 14:37 Prognoza pogody
- 14:39 EKO prognoza dla Wielkopolski
- 14:43 Z życia Kościoła
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Studio Raban
- 15:50 Przepis dnia (68)
- 15:55 Na sygnale (Będziesz tylko moja)
- 16:30 Teleskop
- 16:37 Prognoza pogody
- 16:39 EKO prognoza dla Wielkopolski
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Ewa i jej goście
- 17:30 Teleskop kulturalny
- 17:35 Prognoza pogody
- 17:36 Pociąg do Wielkopolski
- 17:51 Podróże po Wielkopolsce
- 18:30 Teleskop
- 18:49 Prognoza pogody
- 18:50 Wielkopolska każdego dnia
- 18:55 Animacje na antenie TVP 3 Poznań
- 19:20 Wielkopolski informator ekologiczny
- 19:40 Medycyna i ty
- 19:56 EKO prognoza dla Wielkopolski
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1997)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Teleskop
- 21:45 Prognoza pogody
- 21:47 Wiadomości sportowe
- 21:54 Teleskop kulturalny
- 22:00 Przepis dnia (68)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (527)
- 23:40 Saga prastarej puszczy (Opowieść o dziku. Cena niezależności)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Parki i ogrody miejskie)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Gniew)
- 02:55 Rok w ogrodzie
- 03:15 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kozłówka)
- 03:25 Żywioł
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1972)
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Dobrego dnia
- 08:00 Żyjący Kościół
- 08:28 Przystanek Kultura
- 08:45 Warto tam być
- 08:49 Tydzień białoruski
- 09:11 Spotkania w świecie ciszy
- 09:33 Dzieciaki zdolniaki (Teatr)
- 09:47 Nie taki internet straszny
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Mali bohaterowie)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Pomorska gęś)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Igrzyska w regionach
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 14:15 Niezwykłe miejsca (Wieża widokowa Krynica Górska)
- 14:30 Piosenka u Ciebie
- 14:53 Warto tam być
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Studio Raban
- 15:50 Przepis dnia (68)
- 15:55 Na sygnale (Będziesz tylko moja)
- 18:18 Ogród i nie tylko
- 18:25 Warto tam być
- 18:30 Obiektyw
- 18:53 Gość "Obiektywu"
- 19:03 Prognoza pogody
- 19:05 Strefa otwarta (Głos)
- 19:30 Żyjący Kościół
- 19:58 Warto tam być
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 21:30 Obiektyw
- 21:50 Prognoza pogody
- 21:51 Przystanek Kultura (Twórcy - Krzysztof Kiziewicz)
- 21:56 Warto tam być
- 22:00 Przepis dnia (68)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (527)
- 23:40 Saga prastarej puszczy (Opowieść o dziku. Cena niezależności)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Parki i ogrody miejskie)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Gniew)
- 02:55 Rok w ogrodzie
- 03:15 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kozłówka)
- 03:25 Żywioł
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1972)
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Dobrego dnia
- 08:00 Fajna Polska (Wisła)
- 08:45 Dwory i dworki Lubelszczyzny (Milanów)
- 09:00 Informacje kulturalne
- 09:15 Informacje sport
- 09:45 Winda regionu (Niezwyciężeni)
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Mali bohaterowie)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Pomorska gęś)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Igrzyska w regionach
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 14:15 Niezwykłe miejsca (Wieża widokowa Krynica Górska)
- 14:30 Pogoda
- 14:35 Everyday English (605)
- 14:50 Tajemniczy świat zwierząt
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Studio Raban
- 15:50 Przepis dnia (68)
- 15:55 Na sygnale (Będziesz tylko moja)
- 16:30 Głos regionu
- 16:43 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:15 RoberTeka (47)
- 17:30 Łowcy pasjonatów (81)
- 17:45 Wiatrak
- 18:00 Informacje sport
- 18:15 Jedz na zdrowie (34)
- 18:30 Głos regionu
- 18:49 Pogoda
- 18:50 Głos dnia
- 19:00 Z historią na Ty
- 19:20 Unia kulinarna
- 19:45 Języczek u wagi (Awiacja)
- 19:55 Pogoda
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1997)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Głos regionu
- 21:44 Pogoda
- 21:45 Głos dnia
- 22:00 Przepis dnia (68)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (527)
- 23:40 Saga prastarej puszczy (Opowieść o dziku. Cena niezależności)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Parki i ogrody miejskie)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Gniew)
- 02:55 Rok w ogrodzie
- 03:15 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kozłówka)
- 03:25 Żywioł
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1972)
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Dobrego dnia
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Mali bohaterowie)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Pomorska gęś)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Igrzyska w regionach
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 16:30 Zbliżenia
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 A to historia (Folklor szyty na miarę)
- 17:30 Studio lato
- 18:30 Zbliżenia - wydanie główne
- 18:54 Pogoda
- 19:00 Unia kulinarna (139)
- 19:20 Weterynarze z sercem
- 19:45 Spotkania z ekologią (15/24)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1997)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Zbliżenia - wieczorne
- 21:45 Sport
- 21:50 Pogoda wieczorna
- 22:00 Przepis dnia (68)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (527)
- 23:40 Saga prastarej puszczy (Opowieść o dziku. Cena niezależności)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Parki i ogrody miejskie)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Gniew)
- 02:55 Rok w ogrodzie
- 03:15 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kozłówka)
- 03:25 Żywioł
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1972)
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Dobrego dnia
- 08:00 Przegląd tygodnia
- 08:25 Tour de Lubuskie
- 09:15 Całkiem niezła historia (Ziomek od szabli)
- 09:27 Poranny gość Radia Zachód
- 09:56 Twój punkt widzenia
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Mali bohaterowie)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Pomorska gęś)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Igrzyska w regionach
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 14:15 Niezwykłe miejsca (Wieża widokowa Krynica Górska)
- 14:30 Informacje lubuskie - flesz
- 14:34 Sport
- 14:38 Prognoza pogody
- 14:40 Całkiem niezła historia (Ziomek od szabli)
- 14:52 Tajemniczy świat zwierząt (19)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Studio Raban
- 15:50 Przepis dnia (68)
- 15:55 Na sygnale (Będziesz tylko moja)
- 16:30 Informacje lubuskie
- 16:39 Sport
- 16:43 Prognoza pogody
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Piosenka u Ciebie
- 17:24 Twój punkt widzenia
- 17:27 Informacje lubuskie - flesz
- 17:32 Sport
- 17:36 Prognoza pogody
- 17:38 Dwory i dworki Lubelszczyzny (Dwór Rzewuskich w Sielcu)
- 17:51 Sport - podsumowanie weekendu
- 18:17 Całkiem niezła historia (Wisła moja kochana)
- 18:30 Informacje lubuskie
- 18:51 Sport
- 18:56 Prognoza pogody
- 18:59 Sielskie życie
- 19:12 Tajemniczy świat zwierząt
- 19:20 Abecadło astronomii (Galaktyki)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1997)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Informacje lubuskie
- 21:52 Sport
- 21:57 Prognoza pogody
- 22:00 Przepis dnia (68)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (527)
- 23:40 Saga prastarej puszczy (Opowieść o dziku. Cena niezależności)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Parki i ogrody miejskie)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Gniew)
- 02:55 Rok w ogrodzie
- 03:15 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kozłówka)
- 03:25 Żywioł
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1972)
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Dobrego dnia
- 08:00 To dobry dzień
- 09:00 Panorama lubelska - flesz
- 09:13 Prognoza pogody
- 09:15 Gość "Panoramy"
- 09:36 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii (Patent nr 532)
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Mali bohaterowie)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Pomorska gęś)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Igrzyska w regionach
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 14:15 Niezwykłe miejsca (Wieża widokowa Krynica Górska)
- 14:30 Magazyn sportowy
- 14:45 Żyj w przyrodzie
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Studio Raban
- 15:50 Przepis dnia (68)
- 15:55 Na sygnale (Będziesz tylko moja)
- 16:30 Skarbiec sztuki Lubelszczyzny (Z Wiednia na Lubelszczyznę, czyli o rzeźbach Johanna Eliasa Hoffmana)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Nie taki internet straszny
- 17:15 Historie niezapisane (Prochownia Terespol. Zatrzymany czas)
- 17:30 Panorama lubelska - flesz
- 17:42 Prognoza pogody
- 17:45 Nurty reformacji w Polsce
- 18:10 Reportaż. Z lubelskiego (Baju, baju, zapraszam do raju)
- 18:30 Panorama lubelska - wydanie główne
- 18:54 Prognoza pogody
- 19:00 Czas na speedway
- 19:45 Gość "Panoramy"
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1997)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Panorama lubelska - wydanie wieczorne
- 21:50 Prognoza pogody
- 21:52 Krótka historia (Rok 1956 w Polsce)
- 22:00 Przepis dnia (68)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (527)
- 23:40 Saga prastarej puszczy (Opowieść o dziku. Cena niezależności)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Parki i ogrody miejskie)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Gniew)
- 02:55 Rok w ogrodzie
- 03:15 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kozłówka)
- 03:25 Żywioł
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1972)
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Dobrego dnia
- 08:00 Aktualności poranne
- 08:07 Sportowe wydarzenia
- 08:22 Pełnosprawni
- 08:42 Kalejdoskop filmowy
- 08:46 Podkarpacka scena przebojów
- 09:00 Aktualności poranne
- 09:07 Moda na język polski (Fryderyk Chopin)
- 09:28 Kalejdoskop filmowy
- 09:30 Dzieci rzeźbiarza
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Mali bohaterowie)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Pomorska gęś)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Igrzyska w regionach
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 14:15 Niezwykłe miejsca (Wieża widokowa Krynica Górska)
- 14:30 Sportowe wydarzenia
- 14:45 Liczy się pasja
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Studio Raban
- 15:50 Przepis dnia (68)
- 15:55 Na sygnale (Będziesz tylko moja)
- 16:30 Aktualności - flesz
- 16:34 Pogoda
- 16:38 Kalejdoskop filmowy
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Odkrywanie Podkarpacia
- 17:30 Magazyn sportowy
- 18:00 Kwartet
- 18:30 Aktualności
- 18:52 Pogoda
- 18:54 Kalejdoskop filmowy
- 19:00 Piłka nożna: Betclic 1. Liga - mecz: Stal Rzeszów - Arka Gdynia
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Aktualności
- 21:52 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia (68)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (527)
- 23:40 Saga prastarej puszczy (Opowieść o dziku. Cena niezależności)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Parki i ogrody miejskie)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Gniew)
- 02:55 Rok w ogrodzie
- 03:15 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kozłówka)
- 03:25 Żywioł
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1972)
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Dobrego dnia
- 08:01 Fakty o poranku
- 08:10 Pogoda
- 08:12 Fakty o poranku
- 08:40 Pogoda
- 08:42 Fakty o poranku
- 09:02 Z Archiwum Telewizji Wrocław: Harcerze
- 09:28 Pasmo zdarzeń
- 09:57 Pogoda
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Mali bohaterowie)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Pomorska gęś)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Igrzyska w regionach
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 16:30 Magazyn Dolnośląski
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:01 Astronarium (Astrobiologia)
- 17:35 Teraz wieś
- 18:02 Agro-Fakty
- 18:15 Szlachetne zdrowie
- 18:30 Fakty - wydanie główne
- 18:50 Pogoda
- 18:53 Fakty sport
- 19:07 Szczawno. Uzdrowisko książęce
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1997)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Fakty - wydanie wieczorne
- 21:42 Pogoda
- 21:44 Prosto z lasu
- 22:00 Przepis dnia (68)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (527)
- 23:40 Saga prastarej puszczy (Opowieść o dziku. Cena niezależności)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Parki i ogrody miejskie)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Gniew)
- 02:55 Rok w ogrodzie
- 03:15 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kozłówka)
- 03:25 Żywioł
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1972)
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Dobrego dnia
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Mali bohaterowie)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Pomorska gęś)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Igrzyska w regionach
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 16:30 Kronika dnia (22)
- 16:42 Pogoda (22)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Pogoda (22)
- 17:02 Raport pogodowy (22)
- 17:04 Działo się w Krakowie
- 17:07 Z Andrusem po Galicji (Tarnobrzeg)
- 17:33 Zdrowie dla Ciebie (Światowy Dzień WZW)
- 17:45 Wojownicy czasu (Szwedzi nad Dunajcem, czyli Wojnicz 1655)
- 18:11 Legendy Tatrzańskich Szczytów (Kozi Wierch)
- 18:30 Kronika (22)
- 18:51 Tematy dnia (22)
- 19:02 Pogoda (22)
- 19:05 Kronika sportowa
- 19:08 Raport pogodowy (22)
- 19:11 Działo się w Krakowie
- 19:14 Bieszczadzki Park Narodowy - nasze wspólne dziedzictwo (Osobliwości świata zwierząt - kręgowce)
- 19:22 Niecodziennik (Akcja III Most)
- 19:32 Magazyn medyczny (Robotyka w Szpitalu Rydygiera)
- 19:48 Kwartet
- 19:54 Pogoda (22)
- 19:57 Raport pogodowy (22)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1997)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kronika (22)
- 21:45 Tematy dnia
- 21:55 Pogoda (22)
- 21:56 Kronika sportowa
- 22:00 Przepis dnia (68)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (527)
- 23:40 Saga prastarej puszczy (Opowieść o dziku. Cena niezależności)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Parki i ogrody miejskie)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Gniew)
- 02:55 Rok w ogrodzie
- 03:15 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kozłówka)
- 03:25 Żywioł
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1972)
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Dobrego dnia
- 08:00 Kurier opolski
- 08:15 Sport opolski
- 08:35 7 dni opolskie
- 09:00 Serial
- 09:30 Astronarium
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Mali bohaterowie)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Pomorska gęś)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Igrzyska w regionach
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 14:15 Niezwykłe miejsca (Wieża widokowa Krynica Górska)
- 14:30 Kurier opolski
- 14:40 Sport opolski
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Studio Raban
- 15:50 Przepis dnia (68)
- 15:55 Na sygnale (Będziesz tylko moja)
- 16:30 Kurier opolski
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Ginące zawody
- 18:00 Artyści Śląska Opolskiego. Moje inspiracje, moja sztuka
- 18:25 Sport opolski
- 18:30 Kurier opolski
- 18:52 Pogoda
- 18:55 Rozmowa dnia
- 19:10 Niezwykłe historie z pocztówek
- 19:30 Serial
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1997)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier opolski
- 21:52 Sport opolski
- 21:57 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia (68)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (527)
- 23:40 Saga prastarej puszczy (Opowieść o dziku. Cena niezależności)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Parki i ogrody miejskie)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Gniew)
- 02:55 Rok w ogrodzie
- 03:15 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kozłówka)
- 03:25 Żywioł
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1972)
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Dobrego dnia
- 08:00 Dobrego dnia z TVP 3 Kielce
- 09:00 Sport
- 09:20 Pogoda w regionie
- 09:22 Astronarium
- 09:45 Gwiazdy od szafy
- 09:58 Pogoda w regionie
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Mali bohaterowie)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Pomorska gęś)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Igrzyska w regionach
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 14:15 Niezwykłe miejsca (Wieża widokowa Krynica Górska)
- 14:30 Informacje
- 14:36 Dobrego dnia z TVP 3 Kielce
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Studio Raban
- 15:50 Przepis dnia (68)
- 15:55 Na sygnale (Będziesz tylko moja)
- 16:30 Informacje
- 16:42 Pogoda w regionie
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Pogoda w regionie
- 17:01 Muzeum Polskiej Piosenki
- 17:09 Sport
- 17:30 Fakty i opinie
- 18:15 Rola wsi
- 18:29 Informacje
- 18:51 Pogoda w regionie
- 18:52 Gość Informacji
- 19:00 Świat pomiarów
- 19:12 Świętokrzyskie Espresso
- 19:44 Zawodowcy. CK
- 19:58 Pogoda w regionie
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1997)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Informacje
- 21:50 Pogoda w regionie
- 21:51 Gość Informacji
- 22:00 Przepis dnia (68)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (527)
- 23:40 Saga prastarej puszczy (Opowieść o dziku. Cena niezależności)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Parki i ogrody miejskie)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Gniew)
- 02:55 Rok w ogrodzie
- 03:15 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kozłówka)
- 03:25 Żywioł
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1972)
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Dobrego dnia
- 08:00 Sport po łódzku
- 08:25 Żółw błotny. Osobliwy relikt polskiej przyrody
- 09:20 Leśne rzeki
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Mali bohaterowie)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Pomorska gęś)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Igrzyska w regionach
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 16:30 Tajemniczy świat zwierząt (15)
- 16:38 Tajemniczy świat zwierząt (16)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Dwa Plus Jeden
- 17:34 Zdarzyło się w kulturze
- 17:48 Prosto z lasu
- 18:01 Misja OGRÓD
- 18:15 Skarby Łodzi (11)
- 18:23 Skarby Łodzi
- 18:30 Łódzkie wiadomości dnia
- 18:51 Sport
- 18:57 Pogoda
- 19:01 Rozmowa dnia
- 19:15 Wpływ zmian klimatu na las
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1997)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Łódzkie wiadomości dnia
- 21:50 Pogoda
- 21:55 Skarby Łodzi (20)
- 22:00 Przepis dnia (68)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (527)
- 23:40 Saga prastarej puszczy (Opowieść o dziku. Cena niezależności)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Parki i ogrody miejskie)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Gniew)
- 02:55 Rok w ogrodzie
- 03:15 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kozłówka)
- 03:25 Żywioł
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1972)
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Dobrego dnia
- 08:00 Raz, dwa, trzy - lato!
- 08:45 Dej pozór
- 09:15 Credo
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Mali bohaterowie)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Pomorska gęś)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Igrzyska w regionach
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 14:15 Niezwykłe miejsca (Wieża widokowa Krynica Górska)
- 14:30 Aktualności - flesz
- 14:37 Pogoda
- 14:39 Sport - flesz
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Studio Raban
- 15:50 Przepis dnia (68)
- 15:55 Na sygnale (Będziesz tylko moja)
- 16:30 Aktualności - flesz
- 16:38 Pogoda
- 16:39 Sport - flesz
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Ziołowa apteka
- 17:15 Relacje
- 17:30 Czujesz to?
- 18:15 Wiesz jak jest?
- 18:30 Aktualności
- 18:50 Pogoda
- 18:55 Wieczorne wiadomości sportowe
- 19:10 Raz, dwa, trzy - lato!
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1997)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Aktualności
- 21:38 Pogoda
- 21:40 Wieczorne wiadomości sportowe
- 22:00 Przepis dnia (68)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (527)
- 23:40 Saga prastarej puszczy (Opowieść o dziku. Cena niezależności)
- 00:00 Słowo życia ((Mk 6, 30-34) Jezus lituje się nad tłumem)
- 00:05 Świat w obrazach
- 00:10 Informacje dnia
- 00:30 Sól ziemi (Niech coś pozostanie)
- 00:55 Poczet wielkich Polaków (Książę Jeremi Wiśniowiecki)
- 01:00 Msza święta z Jasnej Góry (Transmisja z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej)
- 02:00 Transmisja papieska: Anioł Pański z Ojcem Świętym Franciszkiem (Transmisja z Placu św. Piotra w Watykanie)
- 02:15 Rozmowy niedokończone (Aktualna sytuacja w gospodarce leśnej)
- 03:20 Różaniec
- 03:50 Krótka historia zbawienia - Bóg spotyka się z człowiekiem (Nowy Testament)
- 04:00 Apel Jasnogórski
- 04:20 Informacje dnia
- 04:40 Tam, gdzie Bóg płacze (Wyjście z podziemia II)
- 05:10 Sanktuaria polskie (Sanktuarium Matki Bożej Szkaplerznej w Tomaszowie Lubelskim)
- 05:30 Odpowiedzialni za Kościół (Regionalne Spotkanie PKRD w Studzienicznej)
- 06:00 Ze szkolnej ławki (Salezjański Ośrodek Wychowawczy "Dom Młodzieży" - Branżowa Szkoła I-go Stopnia w Trzcińcu)
- 07:00 Muzyczne chwile
- 07:10 Dominikanie - Od słowa do nauki
- 07:55 Poczet wielkich Polaków (Por. Stefan Kosobudzki "Sęk")
- 08:00 Informacje dnia
- 08:15 Wieś - to też Polska
- 09:15 Słowo życia ((J 20, 1. 11-18) Niewiasto, czemu płaczesz? Kogo szukasz?)
- 09:20 Mateczniki Polskości (Muzeum Regionalne im. Mieczysława Asłanowicza w Siedlcach)
- 09:30 Moja katolicka rodzina (Święta Józefina Bakhita)
- 09:55 Święty na każdy dzień (22 lipca, wspomnienie św. Marii Magdaleny)
- 16:00 Informacje dnia
- 16:10 Sanktuaria polskie (Sanktuarium Matki Bożej Myślenickiej)
- 16:30 Porady medyczne bonifratrów (Choroba zakrzepowo-zatorowa)
- 16:50 Izba Pamięci Pułkownika Kuklińskiego
- 17:00 Świadkowie (Helena Gawrychowska, część 1)
- 17:30 Rajd Katyński: Rajd Katyński (Narewka, Bielsk Podlaski, Drohiczyn)
- 17:55 Poczet wielkich Polaków (Por. Stefan Kosobudzki "Sęk")
- 20:00 Informacje dnia
- 20:20 Różaniec
- 20:50 Nie tylko Ulmowie (Stanisława i Halina Kamińskie Sosnowica k. Włodawy)
- 21:00 Apel Jasnogórski
- 21:20 Informacje dnia
- 21:40 Polski punkt widzenia
- 01:30 Driver (2)
- 03:25 Miłosny trójkąt (13)
- 04:00 Miłe rozmowy
- 04:50 Miłe rozmowy
- 05:45 Nieźle kliknięci bez filtra (21)
- 06:00 Yattaman (Przygoda na biegunie)
- 06:30 Yattaman (Fałszywy prorok)
- 06:55 Yattaman (Pałac Słońca)
- 07:25 Yattaman (Karnawał w Rio)
- 07:55 Jeden plus Dziesięć (56)
- 08:35 Pablo Escobar: Szef zła (2)
- 09:30 Moje trzy siostry (120)
- 10:35 Królowa szpady (22)
- 11:35 Rozbitkowie (1)
- 12:35 Jeden plus Dziesięć (27)
- 13:10 Doktory 2 (24)
- 13:40 Namiętności (57)
- 14:15 Namiętności (58)
- 15:00 Klejnot TV
- 17:00 Gigi (23)
- 17:25 Gigi (Zemsta Salomona)
- 18:00 Klejnot TV
- 21:00 Zagadka tygodnia
- 21:40 Wesoły ambulans (24)
- 22:15 Uśmiechnij się (14)
- 22:20 Uśmiechnij się (9)
- 22:30 Uśmiechnij się 3 (5)
- 22:35 Zagadka tygodnia
- 23:15 Miłe rozmowy (6)
- 23:40 W poszukiwaniu Felliniego
- 00:30 Jawajska gorączka
- 02:35 Chłopiec imieniem Po
- 10:00 Remont na 5+ (7)
- 10:30 Wesoły ambulans 2 (16)
- 11:00 Legendy sportu (Renata Mauer-Różańska)
- 11:50 To nie tak miało być (16)
- 12:25 SAF3 - Oddział ratunkowy (1)
- 13:30 Uśmiechnij się (15)
- 13:35 Uśmiechnij się (5)
- 13:40 Klub Winx 4 (Jaskinia Sybilli)
- 14:05 Klub Winx 4 (Mroźna wieża)
- 14:35 Klub Winx 4 (Próba Bloom)
- 15:00 Herb piratów (1, 2)
- 20:00 Intryga
- 21:50 Kabaretowy Szał 2 (Kabaret Smile, część 3)
- 00:40 Paní Olga
- 01:35 Manéž Bolka Polívky
- 02:45 Na forbíně TM
- 03:30 Banánové rybičky
- 04:00 Což takhle dát si špenát?
- 04:25 Přes nový práh
- 04:50 Hranice v srdci (Střecha Beskyd)
- 05:15 Etiketa (Aperitiv, digestiv)
- 05:30 Zajímavosti z regionů
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Walker: Independence (7)
- 09:40 Doktor Martin 2 (11)
- 10:35 Svatba v terénu
- 11:00 Klenoty naší krajiny (Orlické hory)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně Athén s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Zpátky se Sobotou (Wimmer a Černoch)
- 13:50 Chvíle pro písničku
- 14:05 Svatba
- 15:00 Nemocnice na kraji města (9)
- 16:10 Magnum II (Žena na pláži)
- 17:00 Na cestě po Apulii
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Svět pod hlavou (4)
- 21:10 Neviditelní (5)
- 22:04 Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty
- 22:05 Trpaslík (5)
- 22:45 Sisi II (2)
- 23:35 Angličanka (4)
- 00:25 Kruk (6)
- 01:30 Čaj pro třetího
- 02:00 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 02:10 Popcorn
- 02:40 Lidová zbožnost
- 03:05 Turistika jménem Agro
- 03:25 Ukrajinská čítanka: Ukrajina, davaj, Ukrajina
- 03:35 Život mezi černými kuličkami
- 03:55 Před půlnocí
- 04:25 Vzkaz Aloise Mikulky
- 04:40 Žiješ jenom 2x (13)
- 05:05 Splácím dluh
- 05:20 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 05:30 Zajímavosti z regionů
- 06:00 Kam k nám (3)
- 06:45 Nádherná Amerika II (Kansas)
- 07:40 Boj o sloní trůn
- 08:35 Evropa z výšky (Nizozemsko)
- 09:20 Bedekr II. (Dolní Rakousko)
- 09:45 Čína na jazyku II (3)
- 20:00 Zápisník jedné lásky
- 22:05 Terč
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Zajímavosti z regionů
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Zajímavosti z regionů
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v letoviscích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 08:00 Panorama
- 08:35 BBV po 25 letech
- 08:45 Triatlon ČR 2024 (Welzlův kvadriatlon)
- 09:00 Cyklotoulky
- 09:10 Tour de France 2024 (Tour de France)
- 09:55 Livesport Prague Open 2024 (Livesport Prague Open)
- 00:25 Beatles, indické dobrodružství
- 02:00 Hudební toulky s Ladislavem Smoljakem
- 02:15 Kanadská soda IX (14)
- 02:40 Televizní klub neslyšících
- 03:10 Uchem jehly
- 03:40 V televizi
- 04:05 Terra musica
- 04:30 Divadlo žije!
- 05:00 Gruzínská čítanka: Erekle Deisadze
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Przerwa w transmisji 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Impresário ze Smyrny
- 22:20 David Radok pohledem Jána Sebechlebského
- 22:40 Blízko
- 06:00 Od Andulky po žížalu (Písmeno: A)
- 06:05 Rytmix
- 06:15 Splat & Harry
- 06:30 Bruno
- 06:40 Gusta, malý velký rytíř
- 06:50 Bing
- 07:00 Sovík zvaný Otík
- 07:10 Ryšáček Pablo
- 07:15 Drobečkové
- 07:25 Prasátko Peppa V
- 07:30 Pošťák Pat zvláštní zásilková služba
- 07:45 Ella, Oskar a Hú
- 07:55 Dynotrax
- 08:20 Tlapková patrola VIII
- 08:45 Méďové
- 08:55 Sportující zvířata
- 09:00 Kámoši hafíci (15)
- 09:25 Terčin zvířecí svět
- 09:40 Idefix a smečka Nepoddajných
- 09:55 Sardinka ve vesmíru
- 10:05 Operace Jauu! IX
- 10:35 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví
- 11:00 Vyber si svůj sport
- 11:05 Turbo R.A.Ke.Ta
- 11:30 DVA3
- 11:45 Zákony Mila Murphyho (11)
- 12:10 Kamarádi z koše
- 12:20 Byl jednou jeden život
- 12:50 Šmoulové
- 13:15 Bludiště
- 13:45 Superhrdinové
- 13:55 Městečko na moři
- 14:00 Příběhy o telátku
- 14:15 Stavitelé II
- 14:45 Super třída II (3)
- 15:10 Čvacht
- 15:20 Remy a Fů
- 15:30 Dodohando
- 15:35 Sovička Ollie
- 15:40 Hej, Hafí! III
- 15:45 Operace Jauu! IX
- 16:15 Sportující zvířata
- 16:20 Splat & Harry
- 16:35 Bruno
- 16:45 Gusta, malý velký rytíř
- 16:55 Bing
- 17:05 Sovík zvaný Otík
- 17:15 Ryšáček Pablo
- 17:20 Drobečkové II
- 17:30 Méďové
- 17:35 Vyber si svůj sport
- 17:40 Nefertine na Nilu
- 17:50 Jak vycvičit draky II
- 18:15 Fazolčina kavárna
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 O krtkovi (Krtek malířem)
- 18:55 Kámoši hafíci (16)
- 19:20 Zákony Mila Murphyho (12)
- 19:40 Sportující zvířata
- 19:45 Bajkovník
- 19:55 Przerwa w transmisji 19:55-06:00
Aby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiej- 00:00 Program 00:00 - 02:00
- 02:00 Program 02:00 - 04:00
- 04:00 Program 04:00 - 06:00
- 06:00 Program 06:00 - 08:00
- 08:00 Program 08:00 - 10:00
- 10:00 Program 10:00 - 12:00
- 12:00 Program 12:00 - 14:00
- 14:00 Program 14:00 - 16:00
- 16:00 Program 16:00 - 18:00
- 18:00 Program 18:00 - 20:00
- 20:00 Program 20:00 - 22:00
- 22:00 Program 22:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Fakty po Faktach
- 00:45 Kawa na ławę
- 02:00 Nowa Maja w ogrodzie
- 02:20 Akademia ogrodnika
- 02:35 Ranking Mazura
- 03:05 Szkło kontaktowe
- 04:00 Kadr na Kino
- 04:10 Nowa Maja w ogrodzie
- 04:30 Akademia ogrodnika
- 04:40 Kawa na ławę
- 06:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 06:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 07:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 07:30 Jeden na jeden
- 10:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 10:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 10:55 Biznes
- 11:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 11:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 11:55 Biznes
- 14:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 14:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 14:55 Biznes
- 15:00 15 na żywo
- 16:00 Fakty po południu
- 18:00 Tak jest
- 19:15 Serwis informacyjny
- 19:30 Fakty po Faktach
- 20:00 Kropka nad i
- 20:20 Fakty o świecie
- 21:00 Polska i świat
- 22:00 Szkło kontaktowe
- 23:00 Dzień po dniu
- 23:45 Biznes
- 00:50 Loża prasowa
- 02:00 Superwizjer
- 03:00 Nowa Maja w ogrodzie
- 03:35 Kawa na ławę
- 04:45 Fakty po Faktach
- 05:20 Akcja Grawitacja
- 05:35 Nowa Maja w ogrodzie
- 06:00 Nowa Maja w ogrodzie
- 06:30 Nowa Maja w ogrodzie
- 07:00 Makłowicz w drodze
- 07:35 Szkło kontaktowe
- 08:40 Kawa na ławę
- 09:50 Loża prasowa
- 11:00 Fakty po Faktach
- 11:45 Alarm dla Ziemi
- 12:10 Akcja Grawitacja
- 12:25 Kawa na ławę
- 13:40 Loża prasowa
- 14:50 Kijek w kosmosie
- 15:30 Horyzont
- 16:00 Dzień na świecie
- 18:30 Fakty o świecie
- 19:00 Fakty
- 19:30 Fakty po Faktach
- 20:20 Fakty o świecie
- 21:00 Rozmowy dnia
- 21:50 24 godziny
- 23:00 Fakty o świecie
- 23:35 Polska i świat
- 00:05 ITbiznes (185)
- 00:35 Motozoom (116)
- 01:00 Pieniądze z papieru (107)
- 01:30 Świat do odczytu (34)
- 02:00 ITbiznes (185)
- 02:30 Nowy jedwabny szlak (4)
- 03:30 Pieniądze z papieru (107)
- 04:00 Projekt kawa (4)
- 05:00 Biznesmania (48)
- 05:30 Motozoom (116)
- 06:00 Zdaniem analityków
- 06:10 Blajer mówi: Biznes
- 06:25 Blajer mówi: Biznes
- 06:45 Blajer mówi: Biznes
- 07:00 Blajer mówi: Biznes
- 07:15 Blajer mówi: Biznes (1)
- 07:30 Świat do odczytu (34)
- 08:00 Biznes od rana
- 09:00 Poranek inwestora
- 10:00 Biznes od rana
- 11:00 Blajer mówi: Biznes
- 11:15 Blajer mówi: Biznes
- 11:30 Blajer mówi: Biznes
- 11:45 Blajer mówi: Biznes
- 12:00 Biznes w południe
- 13:00 Biznes to ludzie (5)
- 13:30 Biznes w południe
- 14:00 Pieniądze z papieru (107)
- 14:30 Po godzinach: Konie (10)
- 14:45 Dobra franczyza 2 (30)
- 15:00 Świat do odczytu (34)
- 15:30 Biznes po południu
- 16:30 Koniec dnia
- 17:30 Dłuższa rozmowa
- 17:45 Po godzinach: Konie (10)
- 18:00 Koniec dnia
- 20:00 Biznes wieczorem
- 21:00 Blajer mówi: Biznes
- 21:15 Blajer mówi: Biznes
- 21:30 Blajer mówi: Biznes
- 21:45 Blajer mówi: Biznes
- 22:00 Blajer mówi: Biznes (1)
- 22:15 Biznes wieczorem
- 22:45 Zdaniem analityków
- 23:00 Blajer mówi: Biznes
- 23:15 Blajer mówi: Biznes
- 23:30 Blajer mówi: Biznes
- 23:45 Blajer mówi: Biznes
Aby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiej- 01:55 Dziewczyna z tatuażem
- 14:00 Złoty chłopak (222)
- 14:55 Jaka to melodia? (5187)
- 15:35 Gra słów. Krzyżówka (792)
- 16:05 Dziedzictwo (319)
- 17:00 Teleexpress
- 17:15 Pogoda
- 17:20 Jaka to melodia? (5303)
- 18:00 Dziewczyny ze Lwowa 2 (Anna Karenina)
- 19:00 Jeden z dziesięciu (12/139)
- 19:30 Program informacyjny 19.30
- 19:55 Pytanie dnia
- 20:05 Pogoda
- 20:10 Sport
- 20:15 Reporterzy
- 20:35 07 zgłoś się (Złoty kielich z rubinami)
- 21:45 07 zgłoś się (Brudna sprawa)
- 00:35 Wojenne dziewczyny 4 (42)
- 01:30 Wojenne dziewczyny 4 (43)
- 02:30 Utoya, 22 lipca
- 12:30 Koło fortuny (1588)
- 13:15 Akacjowa 38 (388)
- 14:05 Va banque (751)
- 14:35 Na sygnale (Śliska sprawa)
- 15:05 Na dobre i na złe (Trzeba całej wioski)
- 16:00 Koło fortuny (1589)
- 16:35 Familiada (2973)
- 17:15 Miłość i nadzieja (3)
- 18:10 Va banque (752)
- 18:45 Akacjowa 38 (421)
- 19:35 Barwy szczęścia (2990)
- 22:30 Panorama
- 23:10 Izabela, królowa Hiszpanii (36)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Parki i ogrody miejskie)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Gniew)
- 02:55 Rok w ogrodzie
- 03:15 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kozłówka)
- 03:25 Żywioł
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1972)
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Dobrego dnia
- 08:00 Dobrego dnia
- 09:18 Zawsze na temat
- 09:46 WAWA Bohaterom
- 09:57 Pogoda
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Mali bohaterowie)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Pomorska gęś)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Igrzyska w regionach
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 16:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 16:41 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Piosenka u Ciebie
- 17:25 Ja cię uczyć każę (Mówca, gentleman czy obywatel?)
- 17:48 Kronika warszawska: Kronika lata '80
- 18:00 Zawsze na temat
- 18:30 Telewizyjny Kurier Warszawski
- 18:47 Pogoda
- 18:49 Kurier Mazowiecki
- 19:04 Sport
- 19:09 Prosto z Mazowsza
- 19:32 Kościół z bliska
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1997)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 21:48 Sport
- 21:54 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia (68)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (527)
- 23:40 Saga prastarej puszczy (Opowieść o dziku. Cena niezależności)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Parki i ogrody miejskie)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Gniew)
- 02:55 Rok w ogrodzie
- 03:15 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kozłówka)
- 03:25 Żywioł
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1972)
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Dobrego dnia
- 08:00 Raz, dwa, trzy - lato!
- 08:45 Dej pozór
- 09:15 Credo
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Mali bohaterowie)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Pomorska gęś)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Igrzyska w regionach
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 14:15 Niezwykłe miejsca (Wieża widokowa Krynica Górska)
- 14:30 Aktualności - flesz
- 14:37 Pogoda
- 14:39 Sport - flesz
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Studio Raban
- 15:50 Przepis dnia (68)
- 15:55 Na sygnale (Będziesz tylko moja)
- 16:30 Aktualności - flesz
- 16:38 Pogoda
- 16:39 Sport - flesz
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Ziołowa apteka
- 17:15 Relacje
- 17:30 Czujesz to?
- 18:15 Wiesz jak jest?
- 18:30 Aktualności
- 18:50 Pogoda
- 18:55 Wieczorne wiadomości sportowe
- 19:10 Raz, dwa, trzy - lato!
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1997)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Aktualności
- 21:38 Pogoda
- 21:40 Wieczorne wiadomości sportowe
- 22:00 Przepis dnia (68)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (527)
- 23:40 Saga prastarej puszczy (Opowieść o dziku. Cena niezależności)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Parki i ogrody miejskie)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Gniew)
- 02:55 Rok w ogrodzie
- 03:15 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kozłówka)
- 03:25 Żywioł
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1972)
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Dobrego dnia
- 08:00 Droga
- 08:20 Którędy po sztukę (Gdańska szafa sieniowa)
- 08:30 Panorama
- 08:44 Pogoda
- 08:45 Wojenne dziewczyny (1)
- 09:30 W labiryncie (Bójka)
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Mali bohaterowie)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Pomorska gęś)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Igrzyska w regionach
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 14:15 Niezwykłe miejsca (Wieża widokowa Krynica Górska)
- 14:30 Panorama
- 14:43 Pogoda
- 14:45 ABC szachów
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Studio Raban
- 15:50 Przepis dnia (68)
- 15:55 Na sygnale (Będziesz tylko moja)
- 16:30 Panorama
- 16:43 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Cały ten sport
- 17:30 Panorama flesz
- 17:35 Gdański epizod marszałka
- 18:05 Kamień, nożyce, papier (Fontanna Neptuna)
- 18:15 Tedë jo
- 18:30 Panorama
- 18:55 Panorama sport
- 18:58 Pogoda
- 19:00 Forum "Panoramy"
- 19:15 Doktor Ewa (Przeoczenie)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1997)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Panorama
- 21:40 Panorama sport
- 21:43 Pogoda
- 21:45 Forum "Panoramy"
- 22:00 Przepis dnia (68)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (527)
- 23:40 Saga prastarej puszczy (Opowieść o dziku. Cena niezależności)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Parki i ogrody miejskie)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Gniew)
- 02:55 Rok w ogrodzie
- 03:15 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kozłówka)
- 03:25 Żywioł
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1972)
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Dobrego dnia
- 08:00 Barka
- 08:21 Przepis dnia (12)
- 08:25 U Pana Boga w ogródku (9/12)
- 09:10 Prosto z lasu
- 09:25 Magazyn sportowy
- 09:51 Wokół nas
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Mali bohaterowie)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Pomorska gęś)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Igrzyska w regionach
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 18:28 Pogoda
- 18:30 Kronika
- 18:49 Pogoda
- 18:51 Wokół nas
- 19:00 Pensjonat nad rozlewiskiem (1/13)
- 19:45 Prosto z lasu
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1997)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:29 Pogoda
- 21:30 Kronika (Podsumowanie dnia)
- 21:49 Pogoda
- 21:50 Rozmowa dnia
- 22:00 Przepis dnia (68)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (527)
- 23:40 Saga prastarej puszczy (Opowieść o dziku. Cena niezależności)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Parki i ogrody miejskie)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Gniew)
- 02:55 Rok w ogrodzie
- 03:15 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kozłówka)
- 03:25 Żywioł
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1972)
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Dobrego dnia
- 08:00 Sportowy weekend
- 08:30 Teleskop
- 08:35 Prognoza pogody
- 08:38 Z archiwum TVP Poznań: Reportaż
- 09:30 Teleskop
- 09:35 Prognoza pogody
- 09:37 Sztuka codziennego życia
- 09:45 Prosto z lasu
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Mali bohaterowie)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Pomorska gęś)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Igrzyska w regionach
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 14:15 Niezwykłe miejsca (Wieża widokowa Krynica Górska)
- 14:31 Teleskop
- 14:37 Prognoza pogody
- 14:39 EKO prognoza dla Wielkopolski
- 14:43 Z życia Kościoła
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Studio Raban
- 15:50 Przepis dnia (68)
- 15:55 Na sygnale (Będziesz tylko moja)
- 16:30 Teleskop
- 16:37 Prognoza pogody
- 16:39 EKO prognoza dla Wielkopolski
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Ewa i jej goście
- 17:30 Teleskop kulturalny
- 17:35 Prognoza pogody
- 17:36 Pociąg do Wielkopolski
- 17:51 Podróże po Wielkopolsce
- 18:30 Teleskop
- 18:49 Prognoza pogody
- 18:50 Wielkopolska każdego dnia
- 18:55 Animacje na antenie TVP 3 Poznań
- 19:20 Wielkopolski informator ekologiczny
- 19:40 Medycyna i ty
- 19:56 EKO prognoza dla Wielkopolski
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1997)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Teleskop
- 21:45 Prognoza pogody
- 21:47 Wiadomości sportowe
- 21:54 Teleskop kulturalny
- 22:00 Przepis dnia (68)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (527)
- 23:40 Saga prastarej puszczy (Opowieść o dziku. Cena niezależności)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Parki i ogrody miejskie)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Gniew)
- 02:55 Rok w ogrodzie
- 03:15 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kozłówka)
- 03:25 Żywioł
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1972)
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Dobrego dnia
- 08:00 Żyjący Kościół
- 08:28 Przystanek Kultura
- 08:45 Warto tam być
- 08:49 Tydzień białoruski
- 09:11 Spotkania w świecie ciszy
- 09:33 Dzieciaki zdolniaki (Teatr)
- 09:47 Nie taki internet straszny
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Mali bohaterowie)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Pomorska gęś)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Igrzyska w regionach
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 14:15 Niezwykłe miejsca (Wieża widokowa Krynica Górska)
- 14:30 Piosenka u Ciebie
- 14:53 Warto tam być
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Studio Raban
- 15:50 Przepis dnia (68)
- 15:55 Na sygnale (Będziesz tylko moja)
- 18:18 Ogród i nie tylko
- 18:25 Warto tam być
- 18:30 Obiektyw
- 18:53 Gość "Obiektywu"
- 19:03 Prognoza pogody
- 19:05 Strefa otwarta (Głos)
- 19:30 Żyjący Kościół
- 19:58 Warto tam być
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 21:30 Obiektyw
- 21:50 Prognoza pogody
- 21:51 Przystanek Kultura (Twórcy - Krzysztof Kiziewicz)
- 21:56 Warto tam być
- 22:00 Przepis dnia (68)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (527)
- 23:40 Saga prastarej puszczy (Opowieść o dziku. Cena niezależności)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Parki i ogrody miejskie)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Gniew)
- 02:55 Rok w ogrodzie
- 03:15 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kozłówka)
- 03:25 Żywioł
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1972)
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Dobrego dnia
- 08:00 Fajna Polska (Wisła)
- 08:45 Dwory i dworki Lubelszczyzny (Milanów)
- 09:00 Informacje kulturalne
- 09:15 Informacje sport
- 09:45 Winda regionu (Niezwyciężeni)
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Mali bohaterowie)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Pomorska gęś)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Igrzyska w regionach
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 14:15 Niezwykłe miejsca (Wieża widokowa Krynica Górska)
- 14:30 Pogoda
- 14:35 Everyday English (605)
- 14:50 Tajemniczy świat zwierząt
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Studio Raban
- 15:50 Przepis dnia (68)
- 15:55 Na sygnale (Będziesz tylko moja)
- 16:30 Głos regionu
- 16:43 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:15 RoberTeka (47)
- 17:30 Łowcy pasjonatów (81)
- 17:45 Wiatrak
- 18:00 Informacje sport
- 18:15 Jedz na zdrowie (34)
- 18:30 Głos regionu
- 18:49 Pogoda
- 18:50 Głos dnia
- 19:00 Z historią na Ty
- 19:20 Unia kulinarna
- 19:45 Języczek u wagi (Awiacja)
- 19:55 Pogoda
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1997)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Głos regionu
- 21:44 Pogoda
- 21:45 Głos dnia
- 22:00 Przepis dnia (68)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (527)
- 23:40 Saga prastarej puszczy (Opowieść o dziku. Cena niezależności)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Parki i ogrody miejskie)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Gniew)
- 02:55 Rok w ogrodzie
- 03:15 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kozłówka)
- 03:25 Żywioł
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1972)
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Dobrego dnia
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Mali bohaterowie)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Pomorska gęś)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Igrzyska w regionach
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 16:30 Zbliżenia
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 A to historia (Folklor szyty na miarę)
- 17:30 Studio lato
- 18:30 Zbliżenia - wydanie główne
- 18:54 Pogoda
- 19:00 Unia kulinarna (139)
- 19:20 Weterynarze z sercem
- 19:45 Spotkania z ekologią (15/24)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1997)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Zbliżenia - wieczorne
- 21:45 Sport
- 21:50 Pogoda wieczorna
- 22:00 Przepis dnia (68)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (527)
- 23:40 Saga prastarej puszczy (Opowieść o dziku. Cena niezależności)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Parki i ogrody miejskie)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Gniew)
- 02:55 Rok w ogrodzie
- 03:15 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kozłówka)
- 03:25 Żywioł
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1972)
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Dobrego dnia
- 08:00 Przegląd tygodnia
- 08:25 Tour de Lubuskie
- 09:15 Całkiem niezła historia (Ziomek od szabli)
- 09:27 Poranny gość Radia Zachód
- 09:56 Twój punkt widzenia
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Mali bohaterowie)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Pomorska gęś)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Igrzyska w regionach
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 14:15 Niezwykłe miejsca (Wieża widokowa Krynica Górska)
- 14:30 Informacje lubuskie - flesz
- 14:34 Sport
- 14:38 Prognoza pogody
- 14:40 Całkiem niezła historia (Ziomek od szabli)
- 14:52 Tajemniczy świat zwierząt (19)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Studio Raban
- 15:50 Przepis dnia (68)
- 15:55 Na sygnale (Będziesz tylko moja)
- 16:30 Informacje lubuskie
- 16:39 Sport
- 16:43 Prognoza pogody
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Piosenka u Ciebie
- 17:24 Twój punkt widzenia
- 17:27 Informacje lubuskie - flesz
- 17:32 Sport
- 17:36 Prognoza pogody
- 17:38 Dwory i dworki Lubelszczyzny (Dwór Rzewuskich w Sielcu)
- 17:51 Sport - podsumowanie weekendu
- 18:17 Całkiem niezła historia (Wisła moja kochana)
- 18:30 Informacje lubuskie
- 18:51 Sport
- 18:56 Prognoza pogody
- 18:59 Sielskie życie
- 19:12 Tajemniczy świat zwierząt
- 19:20 Abecadło astronomii (Galaktyki)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1997)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Informacje lubuskie
- 21:52 Sport
- 21:57 Prognoza pogody
- 22:00 Przepis dnia (68)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (527)
- 23:40 Saga prastarej puszczy (Opowieść o dziku. Cena niezależności)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Parki i ogrody miejskie)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Gniew)
- 02:55 Rok w ogrodzie
- 03:15 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kozłówka)
- 03:25 Żywioł
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1972)
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Dobrego dnia
- 08:00 To dobry dzień
- 09:00 Panorama lubelska - flesz
- 09:13 Prognoza pogody
- 09:15 Gość "Panoramy"
- 09:36 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii (Patent nr 532)
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Mali bohaterowie)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Pomorska gęś)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Igrzyska w regionach
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 14:15 Niezwykłe miejsca (Wieża widokowa Krynica Górska)
- 14:30 Magazyn sportowy
- 14:45 Żyj w przyrodzie
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Studio Raban
- 15:50 Przepis dnia (68)
- 15:55 Na sygnale (Będziesz tylko moja)
- 16:30 Skarbiec sztuki Lubelszczyzny (Z Wiednia na Lubelszczyznę, czyli o rzeźbach Johanna Eliasa Hoffmana)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Nie taki internet straszny
- 17:15 Historie niezapisane (Prochownia Terespol. Zatrzymany czas)
- 17:30 Panorama lubelska - flesz
- 17:42 Prognoza pogody
- 17:45 Nurty reformacji w Polsce
- 18:10 Reportaż. Z lubelskiego (Baju, baju, zapraszam do raju)
- 18:30 Panorama lubelska - wydanie główne
- 18:54 Prognoza pogody
- 19:00 Czas na speedway
- 19:45 Gość "Panoramy"
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1997)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Panorama lubelska - wydanie wieczorne
- 21:50 Prognoza pogody
- 21:52 Krótka historia (Rok 1956 w Polsce)
- 22:00 Przepis dnia (68)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (527)
- 23:40 Saga prastarej puszczy (Opowieść o dziku. Cena niezależności)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Parki i ogrody miejskie)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Gniew)
- 02:55 Rok w ogrodzie
- 03:15 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kozłówka)
- 03:25 Żywioł
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1972)
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Dobrego dnia
- 08:00 Aktualności poranne
- 08:07 Sportowe wydarzenia
- 08:22 Pełnosprawni
- 08:42 Kalejdoskop filmowy
- 08:46 Podkarpacka scena przebojów
- 09:00 Aktualności poranne
- 09:07 Moda na język polski (Fryderyk Chopin)
- 09:28 Kalejdoskop filmowy
- 09:30 Dzieci rzeźbiarza
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Mali bohaterowie)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Pomorska gęś)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Igrzyska w regionach
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 14:15 Niezwykłe miejsca (Wieża widokowa Krynica Górska)
- 14:30 Sportowe wydarzenia
- 14:45 Liczy się pasja
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Studio Raban
- 15:50 Przepis dnia (68)
- 15:55 Na sygnale (Będziesz tylko moja)
- 16:30 Aktualności - flesz
- 16:34 Pogoda
- 16:38 Kalejdoskop filmowy
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Odkrywanie Podkarpacia
- 17:30 Magazyn sportowy
- 18:00 Kwartet
- 18:30 Aktualności
- 18:52 Pogoda
- 18:54 Kalejdoskop filmowy
- 19:00 Piłka nożna: Betclic 1. Liga - mecz: Stal Rzeszów - Arka Gdynia
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Aktualności
- 21:52 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia (68)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (527)
- 23:40 Saga prastarej puszczy (Opowieść o dziku. Cena niezależności)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Parki i ogrody miejskie)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Gniew)
- 02:55 Rok w ogrodzie
- 03:15 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kozłówka)
- 03:25 Żywioł
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1972)
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Dobrego dnia
- 08:01 Fakty o poranku
- 08:10 Pogoda
- 08:12 Fakty o poranku
- 08:40 Pogoda
- 08:42 Fakty o poranku
- 09:02 Z Archiwum Telewizji Wrocław: Harcerze
- 09:28 Pasmo zdarzeń
- 09:57 Pogoda
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Mali bohaterowie)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Pomorska gęś)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Igrzyska w regionach
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 16:30 Magazyn Dolnośląski
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:01 Astronarium (Astrobiologia)
- 17:35 Teraz wieś
- 18:02 Agro-Fakty
- 18:15 Szlachetne zdrowie
- 18:30 Fakty - wydanie główne
- 18:50 Pogoda
- 18:53 Fakty sport
- 19:07 Szczawno. Uzdrowisko książęce
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1997)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Fakty - wydanie wieczorne
- 21:42 Pogoda
- 21:44 Prosto z lasu
- 22:00 Przepis dnia (68)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (527)
- 23:40 Saga prastarej puszczy (Opowieść o dziku. Cena niezależności)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Parki i ogrody miejskie)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Gniew)
- 02:55 Rok w ogrodzie
- 03:15 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kozłówka)
- 03:25 Żywioł
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1972)
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Dobrego dnia
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Mali bohaterowie)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Pomorska gęś)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Igrzyska w regionach
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 16:30 Kronika dnia (22)
- 16:42 Pogoda (22)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Pogoda (22)
- 17:02 Raport pogodowy (22)
- 17:04 Działo się w Krakowie
- 17:07 Z Andrusem po Galicji (Tarnobrzeg)
- 17:33 Zdrowie dla Ciebie (Światowy Dzień WZW)
- 17:45 Wojownicy czasu (Szwedzi nad Dunajcem, czyli Wojnicz 1655)
- 18:11 Legendy Tatrzańskich Szczytów (Kozi Wierch)
- 18:30 Kronika (22)
- 18:51 Tematy dnia (22)
- 19:02 Pogoda (22)
- 19:05 Kronika sportowa
- 19:08 Raport pogodowy (22)
- 19:11 Działo się w Krakowie
- 19:14 Bieszczadzki Park Narodowy - nasze wspólne dziedzictwo (Osobliwości świata zwierząt - kręgowce)
- 19:22 Niecodziennik (Akcja III Most)
- 19:32 Magazyn medyczny (Robotyka w Szpitalu Rydygiera)
- 19:48 Kwartet
- 19:54 Pogoda (22)
- 19:57 Raport pogodowy (22)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1997)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kronika (22)
- 21:45 Tematy dnia
- 21:55 Pogoda (22)
- 21:56 Kronika sportowa
- 22:00 Przepis dnia (68)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (527)
- 23:40 Saga prastarej puszczy (Opowieść o dziku. Cena niezależności)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Parki i ogrody miejskie)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Gniew)
- 02:55 Rok w ogrodzie
- 03:15 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kozłówka)
- 03:25 Żywioł
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1972)
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Dobrego dnia
- 08:00 Kurier opolski
- 08:15 Sport opolski
- 08:35 7 dni opolskie
- 09:00 Serial
- 09:30 Astronarium
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Mali bohaterowie)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Pomorska gęś)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Igrzyska w regionach
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 14:15 Niezwykłe miejsca (Wieża widokowa Krynica Górska)
- 14:30 Kurier opolski
- 14:40 Sport opolski
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Studio Raban
- 15:50 Przepis dnia (68)
- 15:55 Na sygnale (Będziesz tylko moja)
- 16:30 Kurier opolski
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Ginące zawody
- 18:00 Artyści Śląska Opolskiego. Moje inspiracje, moja sztuka
- 18:25 Sport opolski
- 18:30 Kurier opolski
- 18:52 Pogoda
- 18:55 Rozmowa dnia
- 19:10 Niezwykłe historie z pocztówek
- 19:30 Serial
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1997)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier opolski
- 21:52 Sport opolski
- 21:57 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia (68)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (527)
- 23:40 Saga prastarej puszczy (Opowieść o dziku. Cena niezależności)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Parki i ogrody miejskie)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Gniew)
- 02:55 Rok w ogrodzie
- 03:15 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kozłówka)
- 03:25 Żywioł
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1972)
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Dobrego dnia
- 08:00 Dobrego dnia z TVP 3 Kielce
- 09:00 Sport
- 09:20 Pogoda w regionie
- 09:22 Astronarium
- 09:45 Gwiazdy od szafy
- 09:58 Pogoda w regionie
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Mali bohaterowie)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Pomorska gęś)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Igrzyska w regionach
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 14:15 Niezwykłe miejsca (Wieża widokowa Krynica Górska)
- 14:30 Informacje
- 14:36 Dobrego dnia z TVP 3 Kielce
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Studio Raban
- 15:50 Przepis dnia (68)
- 15:55 Na sygnale (Będziesz tylko moja)
- 16:30 Informacje
- 16:42 Pogoda w regionie
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Pogoda w regionie
- 17:01 Muzeum Polskiej Piosenki
- 17:09 Sport
- 17:30 Fakty i opinie
- 18:15 Rola wsi
- 18:29 Informacje
- 18:51 Pogoda w regionie
- 18:52 Gość Informacji
- 19:00 Świat pomiarów
- 19:12 Świętokrzyskie Espresso
- 19:44 Zawodowcy. CK
- 19:58 Pogoda w regionie
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1997)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Informacje
- 21:50 Pogoda w regionie
- 21:51 Gość Informacji
- 22:00 Przepis dnia (68)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (527)
- 23:40 Saga prastarej puszczy (Opowieść o dziku. Cena niezależności)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Parki i ogrody miejskie)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Gniew)
- 02:55 Rok w ogrodzie
- 03:15 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kozłówka)
- 03:25 Żywioł
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1972)
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Dobrego dnia
- 08:00 Sport po łódzku
- 08:25 Żółw błotny. Osobliwy relikt polskiej przyrody
- 09:20 Leśne rzeki
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Mali bohaterowie)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Pomorska gęś)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Igrzyska w regionach
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 16:30 Tajemniczy świat zwierząt (15)
- 16:38 Tajemniczy świat zwierząt (16)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Dwa Plus Jeden
- 17:34 Zdarzyło się w kulturze
- 17:48 Prosto z lasu
- 18:01 Misja OGRÓD
- 18:15 Skarby Łodzi (11)
- 18:23 Skarby Łodzi
- 18:30 Łódzkie wiadomości dnia
- 18:51 Sport
- 18:57 Pogoda
- 19:01 Rozmowa dnia
- 19:15 Wpływ zmian klimatu na las
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1997)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Łódzkie wiadomości dnia
- 21:50 Pogoda
- 21:55 Skarby Łodzi (20)
- 22:00 Przepis dnia (68)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (527)
- 23:40 Saga prastarej puszczy (Opowieść o dziku. Cena niezależności)
- 04:05 Uwaga! (7530)
- 04:25 Nauka jazdy 5 (30-ost.)
- 04:55 Recepta na stary dom (5/14)
- 05:25 Uwaga! (7530)
- 05:45 Ukryta prawda (985)
- 06:40 Kuchenne rewolucje (Kawice, Paradiso)
- 07:35 Kuchenne rewolucje (Czeladź, Lawendowy Dom)
- 08:35 Ten moment (21/40)
- 09:10 Szpital (740)
- 12:20 Ukryta prawda (1039)
- 13:25 Ukryta prawda (1011)
- 14:25 Szpital (934)
- 15:30 Kuchenne rewolucje (Lublin, Zapiecek)
- 16:35 Ukryta prawda (1044)
- 17:40 Detektywi (16/56)
- 18:45 Sport
- 18:55 Pogoda
- 19:00 Fakty
- 19:40 Uwaga! (7531)
- 22:55 Góra Dantego
Aby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiej- 00:30 Serwis informacyjny
- 01:00 Serwis informacyjny
- 01:15 Serwis informacyjny
- 01:37 Serwis informacyjny
- 02:00 Serwis informacyjny
- 02:30 Serwis informacyjny
- 03:00 Programy powtórkowe
- 03:30 Serwis informacyjny
- 04:00 Serwis informacyjny
- 04:30 Serwis informacyjny
- 05:00 Serwis informacyjny
- 05:30 Serwis informacyjny
- 06:00 Serwis informacyjny
- 06:30 Serwis informacyjny
- 07:00 Serwis informacyjny
- 07:10 News24 na start
- 07:30 Serwis informacyjny
- 07:44 News24 na start
- 08:00 Serwis informacyjny
- 08:10 News24 na start
- 08:30 Serwis informacyjny
- 08:44 News24 na start
- 09:00 Serwis dnia
- 09:10 News24 na start
- 09:30 Serwis informacyjny
- 09:44 News24 na start
- 10:00 Serwis informacyjny
- 10:10 News24 na start
- 10:30 Serwis informacyjny
- 10:44 News24 na start
- 11:00 Serwis informacyjny
- 11:10 News na start
- 11:30 Serwis informacyjny
- 11:44 News24 na start
- 12:00 Serwis informacyjny
- 12:30 Serwis informacyjny
- 12:44 News24 na start
- 13:00 Serwis informacyjny
- 13:10 News24 dzień
- 13:30 Serwis informacyjny
- 13:44 News24 dzień
- 14:00 Serwis informacyjny
- 14:10 News24 dzień
- 14:30 Serwis informacyjny
- 14:42 News24 dzień
- 15:00 Serwis informacyjny
- 15:10 News24 dzień
- 15:30 Serwis informacyjny
- 15:44 News24 dzień
- 16:00 Serwis informacyjny
- 16:10 News24 dzień
- 16:30 Serwis informacyjny
- 17:00 Serwis informacyjny
- 17:10 News24 dzień
- 17:32 Blisko nas
- 18:00 Serwis informacyjny
- 18:30 Serwis informacyjny
- 19:00 Biznes News24
- 19:30 Serwis 24 minuty
- 20:00 Serwis informacyjny
- 20:30 Serwis informacyjny
- 21:00 Serwis informacyjny
- 21:30 Serwis informacyjny
- 22:00 Serwis informacyjny
- 22:30 Serwis informacyjny
- 23:00 Serwis informacyjny
- 23:30 Serwis informacyjny
- 00:00 Newsday
- 00:30 Business Today
- 00:45 Sportsday
- 01:00 Newsday
- 01:30 Business Today
- 01:45 Sportsday
- 02:00 Newsday
- 02:30 Business Today
- 02:45 Sportsday
- 03:00 BBC News
- 03:30 Business Today
- 03:45 Sportsday
- 04:00 BBC News
- 04:30 Mabu: Saving the Secret Forest
- 05:00 BBC News
- 05:30 HARDtalk: Eyal Weizman, Director of Forensic Architecture
- 06:00 BBC News
- 06:30 Business Today
- 07:00 BBC News
- 07:30 Business Today
- 07:55 Click
- 08:00 BBC News
- 08:30 Business Today
- 08:55 Discovering the World's Culture
- 09:00 BBC News
- 09:30 Talking Business
- 10:00 BBC News
- 10:30 BBC News
- 10:55 Click
- 11:00 BBC News
- 11:30 HARDtalk: Eyal Weizman, Director of Forensic Architecture
- 12:00 BBC News
- 12:30 Business Today
- 12:45 BBC News
- 12:55 Discovering the World's Culture
- 13:00 BBC News Now
- 13:30 BBC News Now
- 14:00 BBC News Now
- 14:30 BBC News Now
- 14:55 Click
- 15:00 BBC News Now
- 15:30 Business Today - NYSE Opening Bell
- 15:45 BBC News Now
- 16:00 Verified Live
- 16:30 Verified Live
- 17:00 Verified Live
- 17:30 Business Today
- 17:45 Verified Live
- 17:55 Discovering the World's Culture
- 18:00 Verified Live
- 18:30 Focus on Africa
- 19:00 The World Today with Maryam Moshiri
- 19:30 The World Today with Maryam Moshiri
- 20:00 The World Today with Maryam Moshiri
- 20:30 The World Today with Maryam Moshiri
- 20:55 Click
- 21:00 The Context
- 21:30 The Context
- 22:00 The Context
- 22:30 The Context
- 22:55 Discovering the World's Culture
- 23:00 BBC World News America
- 23:30 HARDtalk: Eyal Weizman, Director of Forensic Architecture