Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 00:10 Łowca jeleni
- 03:20 Miłość w Sankt Petersburgu
- 14:00 Złoty chłopak (223)
- 14:55 Jaka to melodia? (5188)
- 15:35 Gra słów. Krzyżówka (793)
- 16:05 Dziedzictwo (320)
- 17:00 Teleexpress
- 17:15 Pogoda
- 17:20 Jaka to melodia? (5306)
- 18:00 Dziewczyny ze Lwowa 2 (Terapia szokowa)
- 19:00 Jeden z dziesięciu (13/139)
- 19:30 Program informacyjny 19.30
- 19:55 Pytanie dnia
- 20:05 Pogoda
- 20:10 Sport
- 20:15 Reporterzy
- 20:35 07 zgłoś się (Dlaczego pan zabił moją mamę?)
- 21:40 07 zgłoś się (Rozkład jazdy)
- 23:10 Wyjście awaryjne
- 00:10 Utoya, 22 lipca
- 02:00 O mnie się nie martw 11 (4/13)
- 03:00 Z pasją
- 04:30 Zakończenie programu
- 04:40 Na dobre i na złe (Znajdź najjaśniejsze miejsce)
- 05:35 M jak miłość (1622)
- 06:25 Adolf Loewe - architekt
- 06:55 Rodzinka.pl (Kubek z syrenką)
- 07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka
- 07:55 Pytanie na śniadanie
- 11:15 Lena na Bałkanach (Religia)
- 11:50 Barwy szczęścia (2991)
- 12:30 Koło fortuny (1590)
- 13:15 Akacjowa 38 (389)
- 14:05 Va banque (752)
- 14:35 Na sygnale (Ojcowie)
- 15:05 M jak miłość (1797)
- 16:00 Koło fortuny (1591)
- 16:35 Familiada (2974)
- 17:15 Miłość i nadzieja (4)
- 18:10 Va banque (753)
- 18:45 Akacjowa 38 (422)
- 19:35 Barwy szczęścia (2991)
- 20:10 Ile waży koń trojański?
- 22:30 Panorama
- 23:10 Izabela, królowa Hiszpanii (37)
- 00:40 Panorama
- 01:05 Pogoda
- 01:10 Dziedzictwo (291)
- 02:05 Dzikie pszczoły (36)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Pogoda
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1290)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Głębia szczęścia)
- 04:35 Igrzyska w regionach
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Eko patent (9)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Królewska kuchnia myśliwska)
- 07:00 Dobrego dnia
- 08:00 Dobrego dnia
- 09:20 Zawsze na temat
- 09:48 Kronika warszawska: Film dokumentalny
- 09:58 Pogoda
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Złudne nadzieje)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Rączka gotuje
- 11:40 Naturalnie Lubelskie (Dolina Tyśmienicy)
- 12:00 O pracy po pracy
- 12:30 Wiek to tylko liczba
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Sielskie życie
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Program lokalny
- 14:45 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 14:57 Pogoda
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia (69)
- 18:00 Zawsze na temat
- 18:30 Telewizyjny Kurier Warszawski
- 18:48 Pogoda
- 18:50 Kurier Mazowiecki
- 19:04 Sport
- 19:09 Prosto z Mazowsza
- 19:35 Z boisk i stadionów Warszawy i Mazowsza
- 19:52 Niezwykłe miejsca (Muzeum Cystersów)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1998)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 21:46 Sport
- 21:52 Pogoda
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (528)
- 23:30 Obalamy mity medyczne (11)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 01:15 Dzień, w którym zatrzymała się Ziemia
- 03:35 Znaki (13)
- 04:45 Disco Gramy (6252)
- 05:25 Telezakupy TV Okazje
- 06:00 Nowy dzień z Polsat News
- 16:20 Pogoda (723)
- 16:25 Interwencja (5452)
- 16:40 Gliniarze (Transakcja)
- 17:40 Sekrety rodziny (369)
- 18:50 Wydarzenia (723)
- 19:20 Gość "Wydarzeń" (723)
- 19:45 Sport (723)
- 19:55 Pogoda (723)
- 20:05 Jason Bourne
- 22:45 Granice wytrzymałości
- 01:30 Love Island. Wyspa miłości (165)
- 02:30 Interwencja (5451)
- 02:40 Cudownych rodziców mam (Mateusz Kusznierewicz)
- 02:55 SuperLudzie (20)
- 03:25 SuperLudzie (21)
- 03:55 SuperLudzie (22)
- 04:25 SuperLudzie (23)
- 04:55 SuperLudzie (24)
- 05:30 Telezakupy TV Okazje
- 06:00 Łowcy skarbów. Kto da więcej? (71)
- 07:00 Łowcy skarbów. Kto da więcej? (277)
- 20:00 Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (783)
- 21:00 Banita
- 12:00 Zbuntowany anioł (254)
- 13:00 Zaklinaczka duchów 3 (51)
- 20:00 Atak na szpital
- 21:50 Potępiony 2
- 23:45 Sęp
- 10:00 Bing (Nocowanie)
- 10:10 Baranek Shaun (21)
- 10:12 Baranek Shaun (Trening Bitzera)
- 10:20 Baranek Shaun (Rzeźba)
- 10:25 Baranek Shaun (Nowe rządy)
- 10:50 Milo (Rybak Milo)
- 11:00 Milo (Pisarz Milo)
- 11:10 Blue 2 (Wojsko)
- 11:20 Blue 2 (Wytworna restauracja)
- 11:25 Blue 2 (Na barana)
- 11:45 Dinopociąg 2 (Dinołódź podwodna/Król poznaje Krysię)
- 22:00 Dzielnica strachu 6 (Tam mieszka zło)
- 23:00 Wesele
- 01:00 FBI 4 (9)
- 01:55 FBI: Most Wanted (7)
- 02:55 Zagadki z przeszłości 2 (11)
- 03:55 Znaki 2 (7)
- 04:55 Rysa (6)
- 05:40 Blok promocyjny AXN
- 06:00 Znaki 2 (8)
- 07:00 Rekrut 5 (1)
- 07:55 Agenci NCIS: Los Angeles 14 (14)
- 08:50 Agenci NCIS: Los Angeles 14 (15)
- 09:50 Rekrut 5 (1)
- 12:30 Rekrut 5 (2)
- 13:25 Seal Team 5 (7)
- 14:20 Seal Team 5 (8)
- 15:20 S.W.A.T. 5 (15)
- 16:15 S.W.A.T. 5 (16)
- 17:05 Seal Team 5 (9)
- 18:10 Seal Team 5 (10)
- 19:10 S.W.A.T. 5 (17)
- 20:05 S.W.A.T. 5 (18)
- 21:05 Rekrut 5 (19)
- 22:00 Premiera: Rekrut: FBI (19)
- 23:00 Seal Team 5 (9)
- 08:30 Planeta Ziemia 3 (6)
- 09:35 W okowach mrozu 4 (14)
- 10:40 Życie na pustkowiu 9 (1)
- 11:40 Starożytne mocarstwa (1)
- 12:45 Planeta Ziemia 3 (6)
- 13:50 Malownicze trasy kolejowe 2 (1)
- 14:45 W okowach mrozu 5 (15)
- 15:50 Życie na pustkowiu 5 (6)
- 20:55 Życie na pustkowiu 9 (6)
- 21:55 W okowach mrozu 5 (1)
- 00:05 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Rajska miejscówka)
- 00:20 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Megawaleczne roboty)
- 00:30 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Żadnych chłopaków)
- 00:50 Ghostforce (Katastrofa / Galareciarz)
- 01:15 Ghostforce (Głoschaos / Wiekduch)
- 01:45 Taffy (Wysokie loty)
- 01:55 Taffy (Lustrzany dom)
- 02:00 Taffy (Trening zbieracza)
- 02:05 Taffy (Powrót Chudego)
- 02:15 Płazowyż (Wielki mecz robalówki/Obóz przetrwania)
- 02:35 Płazowyż (Dzieci zarodnika/Anna roku)
- 03:00 Płazowyż (Znowu razem)
- 03:20 Dronersi (Tor Pająka)
- 03:40 Dronersi (Zapętlony wyścig)
- 04:05 Dronersi (Duch)
- 04:25 Szkoła Wikingów (Koniec szkoły)
- 04:50 Szkoła Wikingów (Oczy Lokiego)
- 05:10 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Psia poczta)
- 05:20 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Świetna dziewczyna)
- 05:35 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Napraw to sam)
- 05:45 Taffy (Milczenie szopów)
- 05:50 Taffy (Nowa pani Majętna)
- 06:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 2 (31)
- 06:25 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 2 (30)
- 06:55 Herosi pół na pół (Przygoda wysokich lotów/ Pokonać Tuptupa)
- 07:20 Herosi pół na pół (Naciągana zabawa/ Humorzasta pogoda)
- 07:50 Greenowie w wielkim mieście 3 (Z dyńki)
- 22:10 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 2 (29)
- 22:40 Greenowie w wielkim mieście (Przyczepa Mamy/ u Remingtonów)
- 23:00 Greenowie w wielkim mieście (Parkowe szaleństwo/ Babcine ciastka)
- 23:25 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Szpieg, który mnie szkolił)
- 23:35 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Cierpienie w salonie gier)
- 23:55 Dziewczyna, chłopak, itd. (Greb-Nefual E-Neg!)
- 01:05 Spragnieni życia
- 03:10 Londyński bulwar
- 04:50 Zakończenie programu
- 05:35 Żółwik Sammy 2
- 07:05 Next
- 08:40 Kochankowie z Księżyca
- 10:10 Tańcząca z wiatrem
- 11:40 Droga pod wiatr
- 13:10 Dom zbrodni
- 15:05 Maudie
- 17:00 Tajna agentka
- 18:30 Wampirzyce
- 20:00 Murarz. Na granicy spisku
- 21:50 Alex z Venice
- 23:20 Zombieland
- 00:55 Milczący świadek 21 (2)
- 02:00 Ulica nadziei 3 (7)
- 02:45 Tajemnice Brokenwood 3 (1)
- 04:15 Z pamiętnika położnej 4 (5)
- 05:10 Obiady piątkowe 2 (5)
- 05:35 Obiady piątkowe 4 (3)
- 06:00 Śmierć pod palmami 13 (8)
- 07:10 Ojciec Brown 7 (4)
- 08:10 Morderstwa w Midsomer 19 (2)
- 09:55 Ulica nadziei 3 (7)
- 12:00 Ojciec Brown 7 (4)
- 13:00 Morderstwa w Midsomer 19 (2)
- 15:00 Ulica nadziei 3 (7)
- 16:00 Lewis 8 (5)
- 17:00 Ojciec Brown 7 (5)
- 18:00 Morderstwa w Midsomer 19 (3)
- 19:50 Śmierć pod palmami 3 (1)
- 21:00 Harry Wild (4)
- 22:05 Milczący świadek 21 (3)
- 23:10 Wina 3 (3)
- 00:00 Magia nagości. Hiszpania (4)
- 01:10 Magia nagości. Finlandia (11)
- 01:45 I love kabaret (8)
- 02:45 I love kabaret EXTRA (32)
- 03:05 Rodzinne perypetie (33)
- 04:05 I love kabaret (8)
- 05:05 I love kabaret (2)
- 06:00 Poranny rogal (95)
- 06:25 Zoom na pogodę
- 06:40 Poranny rogal (2)
- 07:10 Bliżej! Magazyn reporterów (8)
- 07:35 To leci w sieci (13)
- 08:00 Gadżet show (5)
- 08:35 Transporty domów (10)
- 09:30 Największe kłamstwa świata (Wojna światów)
- 16:15 M.A.S.H. (Doradca)
- 16:50 M.A.S.H. (Areszt domowy)
- 17:25 M.A.S.H. (Punkt pierwszej pomocy)
- 18:00 Kabaretowe przeboje (8)
- 19:00 I love kabaret (4)
- 22:00 Zabójcze potrawy (Wietnam)
- 23:00 Magia nagości 2 (9)
- 00:20 Niezwykłe pomysły 17 (8)
- 00:45 Dzika kuchnia (3)
- 01:15 Dzika kuchnia (4)
- 01:50 Dzika kuchnia (5)
- 02:25 Dzika kuchnia (7)
- 02:55 Dzika kuchnia (1)
- 03:25 Dzika kuchnia (2)
- 03:55 Dzika kuchnia (3)
- 04:25 Dzika kuchnia (4)
- 04:55 Dzika kuchnia (5)
- 05:30 Dzika kuchnia (7)
- 06:00 77 TV 2 (Fascynujące rekordy świata. Część 2)
- 07:00 77 TV (Przypadków lotniczych)
- 10:00 Inżynieryjne katastrofy (2)
- 11:00 Kontrola graniczna (6)
- 12:00 Kontrola graniczna (7)
- 13:00 Kontrola graniczna (8)
- 16:00 Kontrola graniczna 2 (1)
- 17:00 Kontrola graniczna 2 (2)
- 22:05 Kod Jezusa 2 (6)
- 23:00 Kod Jezusa (1)
- 23:55 Niezwykłe pomysły 17 (8)
- 04:00 Kabaretowy Szał (Kabaret Młodych Panów)
- 05:00 Kabaretowy Szał (Kabaret Moralnego Niepokoju)
- 06:00 U nas w...
- 06:25 U nas w...
- 06:40 U nas w...
- 07:00 U nas w...
- 07:20 U nas w...
- 07:40 Z lokalnego archiwum
- 08:00 Z lokalnego archiwum
- 08:20 Z lokalnego archiwum
- 08:40 Z lokalnego archiwum
- 08:55 TVCentrum uwagi
- 09:20 TVCentrum uwagi
- 09:40 TVCentrum uwagi
- 12:00 Celnicy 2 (2)
- 13:00 77 TV 2 (Duchy i zjawiska paranormalne)
- 14:00 III Rzesza (Obrona Renu)
- 15:00 Kupiec Hitlera
- 14:45 Nowy wymiar remontu 3 (8)
- 15:50 Wielkie projekty 13 (1)
- 22:05 Rodzina 18+2
- 23:00 Wstydliwe choroby: Nastolatki 2 (2)
- 00:15 Czarodziejska cukiernia Alicji 2 (Zamiankowy Dzień/ Raz na czaro-czas)
- 00:40 Czarodziejska cukiernia Alicji 2 (Skok w zwierciadło / Tort na odwrót)
- 01:05 Czarodziejska cukiernia Alicji 2 (Gwiezdny Suflet Prababci / Pierwszy mecz sezonu)
- 01:30 Spidey i superkumple (12)
- 01:55 Spidey i superkumple (Mega pajęcza Gwiazdka / Gobby na lodzie)
- 02:20 Spidey i superkumple (14)
- 02:45 Myszka Miki: Frajdomek (Słoneczny śnieżek/ Bałwan Promyk!)
- 03:10 Myszka Miki: Frajdomek (W labiryncie/ Kraina zagubionych... skarpet)
- 03:35 Myszka Miki: Frajdomek (Krystaliczna Crystal/ Wielkie Frajdomkowe nocowanko)
- 04:00 Eureka! (Kły, kłopoty i takie tam / Abso-fletnie fantastycznie)
- 04:30 Eureka! (Lawa i pizza / Prehistoryczna zoologia)
- 05:00 Eureka! (Ślizg / Smrodkowy dzień)
- 05:30 Myszka Miki: Frajdomek (Magiczna posiadłość/Wycieczka z Frajdkiem!)
- 06:00 Myszka Miki: Frajdomek (12)
- 06:30 Myszka Miki: Frajdomek (Słoneczny śnieżek/ Bałwan Promyk!)
- 07:00 Blue 2 (89)
- 07:10 Blue 2 (90)
- 07:20 Blue 2 (91)
- 07:30 Blue 2 (92)
- 07:40 Blue 2 (Kibel)
- 07:50 Blue 2 (Tort-kaczka)
- 12:00 Pupstruction (Tycia stodoła/ Do wyboru, do koloru)
- 12:30 Blue (Bob Wielkouch)
- 12:40 Blue (Szpiegowanie)
- 12:50 Blue (Jedzenie na wynos)
- 13:00 Blue (Motylki)
- 13:10 Blue (Piłka do jogi)
- 13:20 Blue (Pani Matylda)
- 13:30 Straż Ekipa (Zaciemnienie / Uwaga, tłukące)
- 16:00 Eureka! (Życie nomadów)
- 16:15 Eureka! (Muszla pełna dźwięków)
- 16:30 Pupstruction (Poczta walentynkowa/ Awaria prądu)
- 17:00 Blue 2 (89)
- 17:10 Blue 2 (90)
- 17:20 Blue 2 (91)
- 17:30 Blue 2 (Podróż)
- 17:40 Blue 2 (Kibel)
- 17:50 Blue 2 (Tort-kaczka)
- 20:00 Blue 2 (80)
- 20:10 Blue 2 (81)
- 20:20 Blue 2 (82)
- 20:30 Superkoty (23)
- 21:00 Spidey i superkumple (15)
- 21:30 Gwiezdne wojny: Przygody młodych Jedi (15)
- 00:25 Ghostforce (Masta / Pająguma)
- 00:50 Dziewczyna, chłopak, itd. (Listowna kumpela)
- 01:00 Dziewczyna, chłopak, itd. (Serowy dziennik)
- 01:15 Dziewczyna, chłopak, itd. (Gra o tron)
- 01:25 Dziewczyna, chłopak, itd. (Przyjaciel Chłopca)
- 01:40 Dziewczyna, chłopak, itd. (Babcisynek)
- 01:55 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (16)
- 02:15 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (17)
- 02:35 Duch i nas dwóch (1)
- 03:00 Duch i nas dwóch (2)
- 03:25 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (19)
- 03:45 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (20)
- 04:05 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja 2 (27)
- 04:30 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja 2 (28)
- 04:50 Duch i nas dwóch (10)
- 05:15 Duch i nas dwóch (11)
- 05:35 Robale ziomale (Magiczna perła/Ślimakowe rodeo)
- 06:00 Taffy (Wszędzie jarmuż)
- 06:05 Taffy (Fabryka waz)
- 06:10 Taffy (Zaklinacz krzyków)
- 06:25 Taffy (Swetry)
- 06:35 Taffy (Marzenia maszyny)
- 06:40 Taffy (Dzień szopa)
- 06:55 Płazowyż 2 (Ifcia na gigancie/Po deszczu)
- 07:25 Płazowyż 2 (Pierwsza świątynia)
- 07:50 Herosi pół na pół (Weekendowa zamiana/ Myśli, które coś znaczą)
- 10:20 Dziewczyna, chłopak, itd. (Początek! Część 2)
- 10:30 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Roboto-karate)
- 10:50 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Dudy i Ser)
- 11:00 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Gracze, do boju!)
- 11:20 Greenowie w wielkim mieście 3 (Ciasto twarde/ Szczurzy ogon)
- 11:45 Greenowie w wielkim mieście 3 (Dostawa pizzy / Dziewczyna z koniem)
- 16:15 Prawo Milo Murphy'ego (Niebezpieczna imprezka/Gładki operator)
- 16:45 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Leniwy pies)
- 16:55 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Dzień narwala)
- 17:15 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Klub figurkowy)
- 17:25 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Mysie kroczki)
- 17:45 Molly i Duch (Skazany za bycie duchem/ Bliźniacze kłopoty)
- 18:15 Molly i Duch (Raz kozę mieć/ Bardzo głodny duch)
- 18:45 Taffy 2 (Małpie figle)
- 18:50 Taffy 2 (Porwanie w raju)
- 18:55 Taffy 2 (Bestia w domu)
- 19:10 Taffy 2 (Ofermy z północy)
- 19:20 Taffy 2 (Zaśnieżeni)
- 19:25 Taffy (Wejście kota)
- 19:40 Wodogrzmoty Małe 2 (Straszneoke)
- 00:00 Blue 2 (19)
- 00:10 Blue 2 (10)
- 00:20 Andy dookoła świata (29)
- 00:35 Andy i dino-zabawy (7)
- 00:40 Hej, Duggee! 4 (21)
- 00:50 Noddy: detektyw w krainie zabawek (2)
- 01:05 Piotruś Królik 2 (2)
- 01:20 Psi Oddział (11)
- 01:35 Blue 2 (13)
- 01:40 Blue 2 (14)
- 01:50 Blue 2 (15)
- 02:00 Blue 2 (18)
- 02:05 Noddy: detektyw w krainie zabawek (28)
- 02:20 Blue (51)
- 02:25 Tosia i Tymek (39)
- 02:40 Kręciołki (52)
- 02:50 Teletubisie (46)
- 03:05 Blue 2 (45)
- 03:10 Blue 2 (46)
- 03:20 JoJo i Babcia (20)
- 03:30 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne (9)
- 03:45 Tosia i Tymek (13)
- 03:55 Tosia i Tymek (14)
- 04:10 Blue (17)
- 04:15 Blue (18)
- 04:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (17)
- 04:35 Blue 2 (Świąteczne pływanie)
- 04:45 Blue 2 (Wielkanoc)
- 04:50 Blue (1)
- 05:00 Blue (2)
- 05:05 Superpyra (19)
- 05:15 Kolorklocki (4)
- 05:20 Hej, Duggee! 2 (12)
- 05:25 Hej, Duggee! 2 (13)
- 05:35 Piotruś Królik 2 (23)
- 05:50 W Papierowej Krainie (31)
- 06:00 W Papierowej Krainie (23)
- 06:15 JoJo i Babcia 2 (15)
- 06:30 Piotruś Królik 2 (17)
- 06:40 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (17)
- 06:55 Blue 2 (25)
- 07:05 Blue (15)
- 07:15 Blue (23)
- 07:20 Blue 2 (8)
- 07:30 Blue 2 (9)
- 07:40 Blue 2 (34)
- 07:50 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 3 (17)
- 08:05 Matklocki 2 (5)
- 08:10 Blue 2 (41)
- 08:20 Blue 2 (42)
- 08:30 Blue 2 (30)
- 08:35 Psi Oddział (11)
- 08:50 JoJo i Babcia 3 (31)
- 09:05 W Papierowej Krainie (6)
- 09:15 Piotruś Królik 2 (39)
- 09:30 Piotruś Królik 2 (40)
- 09:45 Teletubisie (39)
- 10:00 Kręciołki (81)
- 10:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek (30)
- 10:25 Blue (17)
- 10:35 Blue 2 (17)
- 10:45 Matklocki (27)
- 10:50 Yakka Dee (7)
- 11:00 Piotruś Królik 2 (2)
- 11:15 W Papierowej Krainie (31)
- 11:25 Pirackie potyczki 8 (24)
- 11:50 Superpyra (46)
- 12:00 Blue (37)
- 12:10 Blue 2 (45)
- 12:15 Blue 2 (18)
- 12:25 Blue 2 (19)
- 12:35 Blue 2 (10)
- 12:45 Andy dookoła świata (29)
- 13:00 Andy i dino-zabawy (7)
- 13:10 Hej, Duggee! 4 (21)
- 13:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek (2)
- 13:30 Piotruś Królik 2 (2)
- 13:45 Psi Oddział (11)
- 13:55 Blue 2 (13)
- 14:05 Blue 2 (14)
- 14:15 Blue 2 (15)
- 14:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (28)
- 14:35 Blue (51)
- 14:45 Tosia i Tymek (39)
- 15:00 Piotruś Królik 2 (3)
- 15:15 W Papierowej Krainie (32)
- 15:25 Pirackie potyczki 8 (25)
- 15:50 Superpyra (47)
- 16:00 Blue (38)
- 16:10 Blue 2 (46)
- 16:15 Blue 2 (20)
- 16:25 Blue 2 (21)
- 16:35 Blue 2 (11)
- 16:45 Andy dookoła świata (30)
- 17:00 Andy i dino-zabawy (8)
- 17:10 Hej, Duggee! 4 (22)
- 17:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek (3)
- 17:30 Piotruś Królik 2 (3)
- 17:45 Psi Oddział (12)
- 18:00 Blue 2 (16)
- 18:10 Blue 2 (17)
- 18:15 Blue 2 (18)
- 18:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (29)
- 18:40 Blue 2 (1)
- 18:50 Tosia i Tymek (40)
- 19:00 Kręciołki (53)
- 19:15 Teletubisie (47)
- 19:30 Blue 2 (47)
- 19:35 Blue 2 (48)
- 19:45 JoJo i Babcia (21)
- 20:00 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne (10)
- 20:15 Tosia i Tymek (15)
- 20:30 Tosia i Tymek (16)
- 20:40 Blue (19)
- 20:50 Blue (20)
- 21:00 Noddy: detektyw w krainie zabawek (18)
- 21:15 Blue (3)
- 21:20 Blue (4)
- 21:30 Blue (5)
- 21:40 Blue (6)
- 21:50 Superpyra (20)
- 22:00 Hej, Duggee! 2 (15)
- 22:10 Kolorklocki (5)
- 22:15 Piotruś Królik 2 (24)
- 22:30 W Papierowej Krainie (32)
- 22:40 Piotruś Królik 2 (3)
- 22:55 W Papierowej Krainie (31)
- 23:10 Pirackie potyczki 8 (25)
- 23:35 Superpyra (47)
- 23:45 Blue (38)
- 23:55 Blue 2 (46)
- 01:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 02:00 Rodzina Treflików 3 (Dziki Zachód)
- 02:10 Rodzina Treflików 3 (Przyjaźń)
- 02:25 Rodzina Treflików 3 (Duch)
- 02:35 Rodzina Treflików 3 (Gra)
- 02:40 Rodzina Treflików 3 (Śmieci)
- 02:50 Rodzina Treflików 3 (Syrenka)
- 03:00 Rodzina Treflików 3 (Oj, boli)
- 03:15 Rodzina Treflików 3 (Smog)
- 03:25 Rodzina Treflików 3 (Fortepian)
- 03:35 Rodzina Treflików 3 (Kwiat paproci)
- 03:45 Rodzina Treflików 3 (Perełka)
- 03:55 Rodzina Treflików 3 (Obcy)
- 04:00 Rodzina Treflików (Tęcza)
- 04:15 Rodzina Treflików (Kołysanka)
- 04:30 Rodzina Treflików (Drzewko)
- 04:35 Rodzina Treflików (Król i królowa)
- 04:45 Rodzina Treflików (Urodziny Treflika)
- 04:55 Cocomelon - baw się razem z nami
- 05:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 06:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 07:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 12:00 Strażak Sam 10 (Norman i wielki cyrk)
- 12:20 Strażak Sam 10 (Wio, wio, wiosłuj!)
- 12:35 Strażak Sam 10 (Dzień pingwina)
- 12:45 Strażak Sam 10 (Festyn w Pontypandy)
- 12:55 Strażak Sam 8 (Milionowy klient)
- 13:05 Strażak Sam 8 (Jupiter na wolności)
- 13:25 Strażak Sam 8 (Zima zła)
- 13:40 Strażak Sam 8 (Boyce, jak to Boyce)
- 13:50 Strażak Sam 8 (Wielki koncert)
- 14:00 Strażak Sam 8 (Mandy na morzu)
- 14:15 Strażak Sam 8 (Wielkie ratowanie świnki morskiej)
- 14:30 Strażak Sam 8 (Niedźwiedź polarny w Pontypandy)
- 14:45 Strażak Sam 8 (Szalona wieża ciśnień)
- 14:55 Strażak Sam 8 (Mandy i wielka góra)
- 15:05 Strażak Sam 8 (Uciekający pociąg)
- 15:25 Strażak Sam 8 (Potwór z Pontypandyness)
- 15:40 Strażak Sam 8 (Za dobre chęci Dilys)
- 15:50 Strażak Sam 8 (Zimno, zimno i jeszcze zimniej...)
- 16:05 Strażak Sam 8 (Halloweenowy przekręt Normana)
- 16:20 Strażak Sam 8 (Charlie i fura ryb)
- 16:35 Strażak Sam 8 (Bessie mknie na ratunek)
- 16:45 Strażak Sam 8 (Kula grozy)
- 17:00 Strażak Sam 8 (Król gór)
- 17:15 Strażak Sam 8 (Ach, te widoki)
- 17:35 Strażak Sam 8 (Światełka, światełka i jeszcze raz światełka)
- 17:45 Strażak Sam 8 (Babski wieczór)
- 18:00 Strażak Sam 8 (Fajerwerki w ogniu)
- 18:20 Strażak Sam 8 (Przechytrzyć lisa)
- 18:35 Strażak Sam 8 (Lily i wielkie fale)
- 18:45 Strażak Sam 8 (Lampiony)
- 19:00 Strażak Sam 9 (Morskie opowieści)
- 19:15 Strażak Sam 9 (Szalone toczenie sera)
- 19:35 Strażak Sam 9 (Kto po cienkim stąpa lodzie)
- 19:45 Strażak Sam 9 (Norman czaruje)
- 19:55 Strażak Sam 9 (Wielka ucieczka z wyspy)
- 20:05 Strażak Sam 9 (Niebezpieczne wody)
- 20:25 Strażak Sam 9 (Najlepsze nocowanko na świecie!)
- 20:40 Strażak Sam 9 (Wielorybia historia)
- 20:55 Strażak Sam 9 (Leć, leć i jeszcze raz leć)
- 21:05 Strażak Sam 9 (Światła, kamera, lawina)
- 21:20 Strażak Sam 9 (Puchar Pontypandy)
- 21:40 Strażak Sam 9 (Szalony domek na drzewie)
- 21:50 Strażak Sam 9 (Pogromcy rekordów)
- 22:00 Strażak Sam 9 (Gorące kiełbaski)
- 22:15 Strażak Sam 9 (Norman i pociąg do skamieniałości)
- 22:35 Strażak Sam 9 (Polowanie na żółwia)
- 22:45 Strażak Sam 9 (Mapa, duchy i skarb)
- 22:55 Strażak Sam 9 (Granity, piaskowce i inne)
- 23:05 Strażak Sam 9 (Koty czy psy?)
- 23:20 Strażak Sam 9 (Niech chowa się kto może)
- 23:40 Strażak Sam 9 (Boyce, Boyce, Boyce)
- 23:50 Strażak Sam 9 (Trema)
- 00:02 Zwierzęta
- 00:05 Świat elfów
- 00:07 Jaki jest twój zawód ?
- 00:10 Wstawaj!
- 00:12 Sunville
- 00:16 Wakacje
- 00:18 Towarzysze zabawy
- 00:21 Świat podwodny
- 00:23 Kolorowe koło
- 00:26 Wakacje
- 00:29 Jaki jest twój zawód ?
- 00:32 Wakacje
- 00:34 Świat podwodny
- 00:36 Sunville
- 00:39 Wakacje
- 00:41 Teraz się bawimy
- 00:43 Opowieści warzywne
- 00:45 Świat elfów
- 00:48 Kolorowa magia
- 00:51 Opowieści warzywne
- 00:54 Świat podwodny
- 00:56 Teraz się bawimy
- 00:59 Sunville
- 01:02 Opowieści warzywne
- 01:05 Miejskie życie
- 01:08 Zwierzęta
- 01:11 Safari
- 01:14 Pojazdy
- 01:16 Teraz się bawimy
- 01:18 Towarzysze zabawy
- 01:22 Sunville
- 01:26 Świat zwierząt
- 01:28 Zwierzęta
- 01:30 Galaktyczni turyści
- 01:33 Teraz się bawimy
- 01:35 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 01:38 Puffy i Tubby
- 01:41 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 01:44 Miejskie życie
- 01:49 Morskie przygody
- 01:51 Świat zwierząt
- 01:54 Świat elfów
- 01:57 Świat zwierząt
- 02:00 Świat elfów
- 02:03 Sunville
- 02:05 Świat podwodny
- 02:10 Grupy
- 02:12 Miyu i Litto
- 02:15 Posłuchaj tego
- 02:18 Sunville
- 02:21 Posłuchaj tego
- 02:26 Jaki jest twój zawód ?
- 02:28 Safari
- 02:31 Przygody w przestrzeni
- 02:34 Puffy i Tubby
- 02:38 Kolorowe koło
- 02:41 Oli - cykle natury
- 02:44 Posłuchaj tego
- 02:47 Kolorowe koło
- 02:50 Jaki jest twój zawód ?
- 02:53 Safari
- 02:56 Miejskie życie
- 02:58 Urocze miejsca
- 03:00 Grupy
- 03:03 Jaki jest twój zawód ?
- 03:05 Kolorowa magia
- 03:09 Puffy i Tubby
- 03:13 Ding Dang Dong
- 03:17 Mini opowiadania
- 03:19 Świat elfów
- 03:22 Wstawaj!
- 03:24 Rodzina bobrów
- 03:27 Jaki jest twój zawód ?
- 03:30 Wstawaj!
- 03:32 Urocze miejsca
- 03:35 Mini opowiadania
- 03:38 Przygody w przestrzeni
- 03:42 Teraz się bawimy
- 03:45 Wstawaj!
- 03:47 Opowieści warzywne
- 03:49 Posłuchaj tego
- 03:51 Jaki jest twój zawód ?
- 03:54 Ding Dang Dong
- 03:57 Świat zwierząt
- 04:00 Teraz się bawimy
- 04:02 Wstawaj!
- 04:04 Opowieści warzywne
- 04:07 Taniec
- 04:09 Ding Dang Dong
- 04:12 Świat zwierząt
- 04:15 Teraz się bawimy
- 04:17 Świat podwodny
- 04:20 Opowieści warzywne
- 04:22 Towarzysze zabawy
- 04:25 Wakacje
- 04:28 Kolorowe koło
- 04:31 Towarzysze zabawy
- 04:33 Świat podwodny
- 04:36 Towarzysze zabawy
- 04:39 Wakacje
- 04:41 Opowieści warzywne
- 04:44 Wakacje
- 04:46 Kolorowe koło
- 04:49 Wakacje
- 04:52 Świat podwodny
- 04:55 Kolorowe koło
- 04:57 Opowieści warzywne
- 05:00 Wakacje
- 05:02 Kolorowe koło
- 05:05 Towarzysze zabawy
- 05:08 Wakacje
- 05:11 Opowieści warzywne
- 05:13 Kolorowe koło
- 05:15 Puffy i Tubby
- 05:20 Panni i Fanni
- 05:22 Muzeum
- 05:24 Sunville
- 05:27 Kolorowa magia
- 05:30 Kolorowe koło
- 05:33 Panni i Fanni
- 05:36 Kącik naukowy
- 05:39 Kolorowe koło
- 05:42 Kącik naukowy
- 05:44 Jaki jest twój zawód ?
- 05:47 Kolorowe koło
- 05:49 Urocze miejsca
- 05:52 Kącik naukowy
- 05:55 Grupy
- 05:57 Miyu i Litto
- 06:00 Muzeum
- 06:03 Kącik naukowy
- 06:06 Urocze miejsca
- 06:08 Kolorowa magia
- 06:11 Urocze miejsca
- 06:13 Miyu i Litto
- 06:16 Posłuchaj tego
- 06:18 Kolorowe koło
- 06:22 Pociąg
- 06:24 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 06:27 Przygody kaczki
- 06:29 Zoo
- 06:32 Brygada ogniowa
- 06:34 Dinozaur Milo
- 06:38 Towarzysze zabawy
- 06:42 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 06:44 Jak podróżujemy
- 06:47 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 06:50 Safari
- 06:52 Zwierzęta
- 06:54 Przygody kaczki
- 06:56 Mimo i Bobo
- 06:59 Drużyna lalek na ratunek
- 07:03 Mimo i Bobo
- 07:05 Hop-hop
- 07:08 Sunville
- 07:11 Urocze miejsca
- 07:14 Zwierzęta
- 07:16 Urocze miejsca
- 07:19 Puffy i Tubby
- 07:23 Hubbi się tym zajmie
- 07:26 Margo i Felix
- 07:29 Mały Didy
- 07:31 Mimo & Bobo PLUS
- 07:35 Risto Gusto
- 07:39 Zabawa w chowanego
- 07:42 Świat zwierząt
- 07:44 Urocze miejsca
- 07:47 Ding Dang Dong
- 07:51 Jak podróżujemy
- 07:53 Urocze miejsca
- 07:56 Wstawaj!
- 07:58 Kaczka i jej przyjaciele
- 08:00 Afryka
- 08:02 Albert tłumaczy
- 08:05 Świat Mimo
- 08:09 Sippi Sappi
- 08:12 Urocze miejsca
- 08:14 Wstawaj!
- 08:17 Urocze miejsca
- 08:19 Świat zwierząt
- 08:22 Wstawaj!
- 08:25 Dźwięki wokół nas
- 08:27 Lola i Liczby
- 08:30 Monika i Rudi
- 08:33 Uczymy się
- 08:36 Mimo i Bobo
- 08:38 Elfy przyrody
- 08:40 Małe melodie
- 08:42 Zack i Ziggy
- 08:45 Kolorowa magia
- 08:48 Muzeum
- 08:50 Kolorowa magia
- 08:53 Kolorowe koło
- 08:56 Panni i Fanni
- 08:58 Toobys
- 09:00 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 09:03 Hubbi i jego koledzy
- 09:06 Małe melodie
- 09:08 Historie Henryka
- 09:10 Kolorowa Klara
- 09:12 Kolorowe koło
- 09:15 Opowieści warzywne
- 09:18 Kącik naukowy
- 09:20 Grupy
- 09:23 Panni i Fanni
- 09:26 ABC - duckBC
- 09:29 Margo i Felix
- 09:32 Tempo Giusto
- 09:34 Sippi Sappi
- 09:37 Uczymy się
- 09:39 Tempo Giusto
- 09:41 Zack i Ziggy
- 09:44 Toobys
- 09:46 Pixie 2
- 09:47 Historie Henryka
- 09:49 Monika i Rudi
- 09:52 Fin i Fianna
- 09:55 Toobys
- 09:57 Dotty i Kitty
- 10:01 Lola i Liczby
- 10:03 Uczymy się
- 10:06 Dotty i Kitty
- 10:10 Co rośnie na drzewie?
- 10:12 Dotty i Kitty
- 10:16 Dotty i Kitty
- 10:20 Fin i Fianna
- 10:23 Margo i Felix
- 10:26 Kolorowa Klara
- 10:28 Monika i Rudi
- 10:31 Margo i Felix
- 10:34 Restauracja
- 10:37 Co rośnie na drzewie?
- 10:38 Mały Didy
- 10:40 Raul
- 10:43 Tempo Giusto
- 10:45 ABC - duckBC
- 10:48 DuckSchool
- 10:50 Fin i Fianna
- 10:53 Hop-hop
- 10:56 Historie Henryka
- 10:58 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 11:01 Toby McFly
- 11:04 Drużyna lalek
- 11:06 Dźwięki wokół nas
- 11:08 Lola i Liczby
- 11:10 Cubie
- 11:13 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 11:16 Risto Gusto
- 11:19 Hiphopowy kaktus
- 11:21 Fin i Fianna
- 11:24 Mały Didy
- 11:26 Świat Mimo
- 11:29 Zabawa w chowanego
- 11:31 Mimo i Bobo
- 11:34 Sippi Sappi
- 11:37 Wesołe królestwo
- 11:40 Mimo & Bobo PLUS
- 11:44 Dinozaur Milo
- 11:48 Risto Gusto
- 11:51 Wesoła łąka
- 11:55 Zastęp strażaków
- 11:57 Mały Didy
- 11:59 Przygody kaczki
- 12:01 Raul
- 12:04 Zastęp strażaków
- 12:07 Pociąg
- 12:09 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 12:12 Dinozaur Milo
- 12:16 Małe, ale pracowite
- 12:18 Kaczka i jej przyjaciele
- 12:21 Świat Mimo
- 12:25 Hubbi się tym zajmie
- 12:27 Zastęp strażaków
- 12:30 Przygody kaczki
- 12:32 Mimo i Bobo
- 12:34 Kaczka i Puszek
- 12:36 Mimo i Bobo
- 12:40 Sztuka Leona
- 12:42 Drużyna lalek na ratunek
- 12:44 Brygada ogniowa
- 12:46 Restauracja
- 12:50 Świat zabawek
- 12:53 Hiphopowy kaktus
- 12:56 Hiphopowy kaktus
- 12:58 Wesoła łąka
- 13:00 Hiphopowy kaktus
- 13:03 Drużyna lalek na ratunek
- 13:06 Brygada ogniowa
- 13:09 Skoczkowie Planet
- 13:13 Zoo
- 13:16 Hiphopowy kaktus
- 13:18 Pociąg
- 13:20 Restauracja
- 13:24 Przygody kaczki
- 13:26 Uczymy się
- 13:29 Dotty i Kitty
- 13:33 Kaczka i Puszek
- 13:35 Drużyna lalek
- 13:38 DuckSchool
- 13:40 Elfy przyrody
- 13:42 Słodki dom
- 13:43 Fin i Fianna
- 13:46 Uczymy się
- 13:48 Pixie 2
- 13:49 Kaczka i jej przyjaciele
- 13:51 Kolorowa Klara
- 13:53 Monika i Rudi
- 13:57 Co rośnie na drzewie?
- 13:58 Wesoła łąka
- 14:01 Kolorowa Klara
- 14:03 Lola i Liczby
- 14:06 Toobys
- 14:09 Małe melodie
- 14:11 Małe melodie
- 14:13 Kolorowa Klara
- 14:15 Słodki dom
- 14:16 Pixie 2
- 14:17 Toobys
- 14:20 Dotty i Kitty
- 14:23 Kształcików
- 14:24 Zabawa w chowanego
- 14:27 Lola i Liczby
- 14:29 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 14:32 Uczymy się
- 14:35 ABC - duckBC
- 14:38 Albert tłumaczy
- 14:43 Raul
- 14:46 Dźwięki wokół nas
- 14:48 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 14:51 DuckSchool
- 14:54 Mimo i Bobo
- 14:56 Zack i Ziggy
- 14:59 Kaczka i jej przyjaciele
- 15:01 Historie Henryka
- 15:03 Zack i Ziggy
- 15:06 Margo i Felix
- 15:09 Tempo Giusto
- 15:11 Raul
- 15:14 Zabawa w chowanego
- 15:16 Świat Mimo
- 15:19 Hop-hop
- 15:21 Lola i Liczby
- 15:24 Przygody kaczki
- 15:26 Zabawa w chowanego
- 15:28 DuckSchool
- 15:31 Mały Didy
- 15:33 Tempo Giusto
- 15:35 Mimo i Bobo
- 15:38 Zabawa w chowanego
- 15:41 Mimo i Bobo
- 15:44 Raul
- 15:47 Przygody kaczki
- 15:49 Hiphopowy kaktus
- 15:51 Sippi Sappi
- 15:54 Dotty i Kitty
- 15:57 Kolorowa Klara
- 15:59 Wesołe królestwo
- 16:03 Afryka
- 16:05 Zack i Ziggy
- 16:08 Raul
- 16:10 Toby McFly
- 16:13 Przygody kaczki
- 16:16 Co rośnie na drzewie?
- 16:17 Mimo i Bobo
- 16:20 Restauracja
- 16:22 Zabawa w chowanego
- 16:25 Mimo i Bobo
- 16:28 Toobys
- 16:31 Kaczka i jej przyjaciele
- 16:33 Afryka
- 16:35 Lola i Liczby
- 16:38 Cubie
- 16:41 Mimo i Bobo
- 16:43 Drużyna lalek
- 16:46 Wstawaj!
- 16:48 Raul
- 16:51 Hubbi i jego koledzy
- 16:53 Mimo i Bobo
- 16:56 Hop-hop
- 16:58 Wstawaj!
- 17:00 Mimo i Bobo
- 17:03 Hop-hop
- 17:05 Wstawaj!
- 17:07 Raul
- 17:10 Sippi Sappi
- 17:12 Mimo & Bobo PLUS
- 17:16 Wstawaj!
- 17:18 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 17:21 Elfy przyrody
- 17:23 Afryka
- 17:25 Raul
- 17:28 Hop-hop
- 17:30 Raul
- 17:33 Raul
- 17:36 Mimo & Bobo PLUS
- 17:40 Afryka
- 17:42 Lola i Liczby
- 17:45 Mimo i Bobo
- 17:48 Wesołe królestwo
- 17:51 Toobys
- 17:54 DuckSchool
- 17:56 Co rośnie na drzewie?
- 17:57 Uczymy się
- 18:00 Dinoland
- 18:02 Fin i Fianna
- 18:06 Słodki dom
- 18:07 Pixie 2
- 18:08 Toobys
- 18:11 Uczymy się
- 18:13 Fin i Fianna
- 18:16 ABC - duckBC
- 18:19 Dotty i Kitty
- 18:23 Mimo i Bobo
- 18:26 Małe melodie
- 18:28 Albert tłumaczy
- 18:30 Afryka
- 18:33 Monika i Rudi
- 18:36 Kaczka i jej przyjaciele
- 18:38 Zabawa w chowanego
- 18:41 Albert tłumaczy
- 18:46 Małe melodie
- 18:48 Dźwięki wokół nas
- 18:50 Toby McFly
- 18:53 Toobys
- 18:56 Hubbi i jego koledzy
- 18:58 Cubie
- 19:01 Dobranoc!
- 19:03 ABC - duckBC
- 19:06 Elfy przyrody
- 19:07 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 19:10 Zabawa w chowanego
- 19:12 Dinoland
- 19:14 Fin i Fianna
- 19:17 Kaczka i jej przyjaciele
- 19:19 Uczymy się
- 19:22 Toobys
- 19:25 Cubie
- 19:27 Monika i Rudi
- 19:30 Elfy przyrody
- 19:31 Historie Henryka
- 19:33 Zoo
- 19:36 Lola i Liczby
- 19:39 Dobranoc!
- 19:41 Drużyna lalek
- 19:43 Margo i Felix
- 19:46 Dźwięki wokół nas
- 19:48 Pociąg
- 19:50 Lola i Liczby
- 19:53 Mały Didy
- 19:56 Mimo i Bobo
- 19:58 Toby McFly
- 20:01 Zoo
- 20:04 Pociąg
- 20:07 Formy są twoje
- 20:09 Drużyna lalek
- 20:13 Hiphopowy kaktus
- 20:15 Historie Henryka
- 20:17 Małe, ale pracowite
- 20:20 Kaczka i jej przyjaciele
- 20:22 Drużyna lalek
- 20:26 Restauracja
- 20:29 Zabawa w chowanego
- 20:32 Przygody kaczki
- 20:34 Elfy przyrody
- 20:35 Lola i Liczby
- 20:38 Hop-hop
- 20:41 Hiphopowy kaktus
- 20:45 Dźwięki wokół nas
- 20:47 Brygada ogniowa
- 20:50 Mały Didy
- 20:53 Sippi Sappi
- 20:56 Toobys
- 20:59 Brygada ogniowa
- 21:01 Raul
- 21:04 Uczymy się
- 21:06 Mimo i Bobo
- 21:09 Elfy przyrody
- 21:10 Mały Didy
- 21:12 Elfy przyrody
- 21:14 Wakacje
- 21:16 Kolorowe koło
- 21:19 Wakacje
- 21:21 Opowieści warzywne
- 21:23 Wakacje
- 21:26 Opowieści warzywne
- 21:29 Elfy przyrody
- 21:30 Hiphopowy kaktus
- 21:32 Afryka
- 21:34 Brygada ogniowa
- 21:36 Afryka
- 21:39 Toobys
- 21:41 Świat Mimo
- 21:44 Kolorowe koło
- 21:47 Wakacje
- 21:49 Opowieści warzywne
- 21:52 Wakacje
- 21:54 Kolorowe koło
- 21:57 Mimo i Bobo
- 22:00 Uczymy się
- 22:02 Hubbi się tym zajmie
- 22:06 Świat zabawek
- 22:08 Toby McFly
- 22:11 Świat zabawek
- 22:13 Mimo & Bobo PLUS
- 22:18 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 22:20 Safari
- 22:23 Sport, sport, sport
- 22:27 Urocze miejsca
- 22:30 Afryka
- 22:32 Małe, ale pracowite
- 22:35 Fin i Fianna
- 22:38 Restauracja
- 22:42 Małe, ale pracowite
- 22:45 Jak podróżujemy
- 22:48 Posłuchaj tego
- 22:50 Świat elfów
- 22:53 Opowieści warzywne
- 22:55 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 22:58 Urocze miejsca
- 23:01 Mimo i Bobo
- 23:03 Przygody kaczki
- 23:05 Wesoła łąka
- 23:08 Monika i Rudi
- 23:11 Albert tłumaczy
- 23:13 Pixie 2
- 23:14 Dotty i Kitty
- 23:17 Sippi Sappi
- 23:19 Grupy
- 23:22 Kolorowa magia
- 23:24 Panni i Fanni
- 23:27 Kącik naukowy
- 23:29 Posłuchaj tego
- 23:32 Kolorowa magia
- 23:35 Monika i Rudi 2
- 23:38 Uczymy się
- 23:41 Pixie 2
- 23:42 Dotty i Kitty
- 23:44 Słodki dom
- 23:45 DuckSchool
- 23:48 Jaki jest twój zawód ?
- 23:50 Miyu i Litto
- 23:53 Opowieści warzywne
- 23:55 Muzeum
- 23:57 Kolorowe koło
- 00:00 Pory roku
- 01:03 Ulubione bajki
- 02:06 Uczymy się z ducktv
- 03:10 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 04:14 Pory roku
- 05:13 Uczymy się z ducktv
- 06:16 Ulubione bajki
- 07:19 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 08:23 Uczymy się z ducktv
- 10:26 Pory roku
- 11:28 Ulubione bajki
- 13:35 Uczymy się z ducktv
- 14:36 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 15:37 Pory roku
- 16:41 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 17:43 Uczymy się z ducktv
- 18:43 Bajki na dobranoc
- 19:46 Słodkie sny
- 20:48 Pory roku
- 21:51 Ulubione bajki
- 22:55 Uczymy się z ducktv
- 23:54 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 05:00 Z archiwum LaLiga
- 06:00 La Manita
- 06:20 La Manita
- 06:40 La Manita
- 07:00 LaLiga Post-Season Show
- 21:00 LaLiga Best 11 (Diego Forlan)
- 21:40 La Manita
- 22:00 Leo Messi
- 23:00 LaLiga Post-Season Show
- 20:00 Jorge Valdano
- 20:30 Ronaldo
- 21:00 Serie A Made in Italy (US Lecce)
- 21:20 Serie A Made in Italy (ACF Fiorentina)
- 21:40 Serie A Made in Italy (AC Monza)
- 04:00 The LaLiga EA Sports Champion
- 05:00 LaLiga Promoted Teams
- 06:00 Z archiwum LaLiga (5)
- 07:00 Z archiwum LaLiga (6)
- 14:00 LaLiga Best 11 (Diego Forlan)
- 14:30 LaLiga Top Goals 2024
- 15:30 La Manita
- 22:00 LaLiga Best 11 (David Albelda)
- 22:30 LaLiga Top Scorer
- 23:00 LaLiga Best Goalkeeper
- 23:20 Legendy LaLiga (Samuel Eto'o)
- 00:00 Nomads Seeking Adventure (11)
- 00:30 Nomads Seeking Adventure (12)
- 01:00 X Games - Minneapolis (7)
- 02:00 Pro Bull Riders 2016 (9)
- 03:00 Grid (3)
- 08:00 Voss Extreme Sports Week (4)
- 08:30 Voss Extreme Sports Week (5)
- 09:00 Action Sports World (6)
- 12:00 Beyond The Beaten Path (8)
- 13:00 X Games - Minneapolis (8)
- 14:00 Pro Bull Riders 2016 (23)
- 15:00 Pro Bull Riders 2016 (24)
- 16:00 Liga wyścigów dronów (4)
- 18:00 WWE Classic Gold (34)
- 18:20 WWE Classic Gold (35)
- 19:00 WWE SmackDown (33)
- 20:00 WWE SmackDown (34)
- 21:00 WWE NXT (17)
- 22:00 WWE - Main Event (17)
- 23:00 Beyond The Beaten Path (11)
- 00:05 Tabu i skandale: Seks życie w Berlinie (2)
- 00:50 Tabu i skandale: Seks życie w Berlinie (3)
- 01:25 Tabu i skandale: Seks życie w Berlinie (4)
- 02:05 Zakręcone stworzonka z internetu (10)
- 02:30 Zakręcone stworzonka z internetu (1)
- 03:00 Remont na 5+ (8)
- 03:25 Remont na 5+ (1)
- 03:55 Remont na 5+ (2)
- 04:20 Remont na 5+ (3)
- 04:45 Remont na 5+ (4)
- 05:15 Remont na 5+ (5)
- 05:40 Remont na 5+ (6)
- 06:00 77 TV (UFO i zjawiska paranormalne)
- 07:00 77 TV 2 (Przypadków świątecznych)
- 08:00 Zakręcone stworzonka z internetu (2)
- 08:30 Zakręcone stworzonka z internetu (3)
- 09:00 Celnicy 2 (6)
- 09:30 Celnicy 2 (7)
- 10:00 Celnicy 2 (8)
- 10:30 Celnicy 2 (9)
- 11:00 Niezwykłe pomysły 18 (5)
- 11:30 Niezwykłe pomysły 18 (6)
- 12:00 Niezwykłe pomysły 18 (7)
- 12:30 Niezwykłe pomysły 18 (8)
- 13:00 Niezwykłe pomysły 18 (9)
- 13:30 Niezwykłe pomysły 18 (10)
- 14:00 Remont na 5+ (7)
- 14:30 Remont na 5+ (8)
- 15:00 Remont na 5+ (1)
- 15:30 Remont na 5+ (2)
- 16:00 Celnicy 2 (10)
- 16:30 Celnicy 3 (1)
- 17:00 Celnicy 3 (2)
- 17:30 Celnicy 3 (3)
- 18:00 III Rzesza (Pancerna furia)
- 19:00 III Rzesza (Wrogi sojusz)
- 20:00 Demolka: Nowa Zelandia (3)
- 21:00 Demolka: Nowa Zelandia (4)
- 22:00 Demolka: Nowa Zelandia (5)
- 23:00 Tabu i skandale: 100 wagin
- 00:05 Who Wants to Be a Millionaire z Jeremym Clarksonem 3 (9)
- 01:10 Gaz do dechy (4)
- 02:20 Cuda inżynierii 5 (5)
- 03:10 Top Gear 14 (3)
- 04:10 Top Gear 24 (4)
- 05:10 W warsztacie (6)
- 06:00 W warsztacie (7)
- 06:55 Who Wants to Be a Millionaire z Jeremym Clarksonem 3 (10)
- 07:55 Top Gear: Ambitne porażki (7)
- 08:55 Cuda inżynierii 5 (6)
- 09:55 Top Gear 14 (4)
- 11:05 Top Gear 32 (2)
- 12:15 W warsztacie (7)
- 13:15 Top Gear 24 (4)
- 16:25 Top Gear: Ambitne porażki (7)
- 17:25 Top Gear 14 (4)
- 18:30 Gaz do dechy (4)
- 19:30 Top Gear 24 (5)
- 22:00 Gaz do dechy (5)
- 23:00 Jak powstaje samochód 2 (1)
- 00:50 Dzika kuchnia (3)
- 01:20 Dzika kuchnia (4)
- 01:50 Dzika kuchnia (5)
- 02:25 Dzika kuchnia (7)
- 02:55 Dzika kuchnia (1)
- 03:25 Dzika kuchnia (2)
- 03:55 Dzika kuchnia (3)
- 04:25 Dzika kuchnia (4)
- 05:00 Dzika kuchnia (5)
- 05:30 Dzika kuchnia (7)
- 06:00 Remont na 5+ (5)
- 06:25 Remont na 5+ (6)
- 06:50 Remont na 5+ (7)
- 07:20 Remont na 5+ (8)
- 07:45 Remont na 5+ (9)
- 08:05 Dzika kuchnia (5)
- 08:40 Dzika kuchnia (6)
- 09:10 Dzika kuchnia (7)
- 09:40 Dzika kuchnia (8)
- 10:10 Przepis na remont 2 (17)
- 10:40 Przepis na remont 2 (18)
- 11:10 Przepis na remont 2 (19)
- 11:40 Przepis na remont 2 (20)
- 15:05 Przepis na remont 2 (21)
- 15:35 Przepis na remont 2 (22)
- 16:05 Przepis na remont 2 (23)
- 16:35 Przepis na remont 2 (24)
- 17:05 Domy marzeń - nad morzem 6 (4)
- 00:05 Dziecięcy oddział ratunkowy (8)
- 01:10 Czy wiesz, co jesz? 2 (Wołowina)
- 01:40 Czy wiesz, co jesz? (Śmieciowe jedzenie)
- 02:10 Potęga zdrowia 3 (Rehabilitacja onkologiczna)
- 02:50 Szlachetne zdrowie (Wpływ wirusów na układ nerwowy)
- 03:10 Być rodzicem (6)
- 03:40 Potęga zdrowia 3 (Jak mądrze korzystać z ziół)
- 04:20 Zdrowie w Twoich rękach (Profilaktyka antynowotworowa)
- 04:40 Czy wiesz, co jesz? (Opakowania)
- 05:10 Potęga zdrowia 3 (Jak dbać o tarczycę)
- 05:45 Szlachetne zdrowie (Nowoczesne leczenie zaćmy)
- 06:00 Operacja zdrowie 3 (Choroby uszu)
- 06:35 Zapytaj lekarza (5)
- 07:10 Zdrowie w Twoich rękach (Tętniaki aorty brzusznej)
- 07:30 Szlachetne zdrowie (Anafilaksja)
- 07:50 Potęga zdrowia 4 (Choroba Alzheimera)
- 10:40 Ciąża i poród. Cała prawda 2 (2)
- 11:15 Poród co minutę (1)
- 14:00 Operacje plastyczne - powrót do normalności (3)
- 14:40 Zapytaj lekarza (5)
- 15:15 Pies na życie (4)
- 15:55 Zwierzaki z misją 2 (5)
- 18:20 Happy i Zen 2 (2)
- 19:00 Metoda Osmina (5)
- 20:00 Nocna zmiana 2 (9)
- 20:55 Upiększeni w raju (5)
- 21:35 Chirurdzy 2 (1)
- 00:15 Family Guy: Głowa rodziny 20 (Nie zadzieraj z Meg)
- 00:45 Family Guy: Głowa rodziny 20 (Medyczna heroina)
- 01:15 Family Guy: Głowa rodziny 20 (Wszystko o Alanie)
- 01:45 Family Guy: Głowa rodziny 20 (Dziewczyna, tak?)
- 02:15 Bajer z Bel-Air (Matka wszystkich bitew)
- 02:45 Bajer z Bel-Air (Will idzie do pracy)
- 03:15 Bajer z Bel-Air (Próbny egzamin)
- 03:45 Wszyscy kochają Raymonda (Debra jest chora)
- 01:20 Body/Ciało
- 03:05 Dwa księżyce
- 05:50 Książę
- 06:00 Ludzie morza (2)
- 06:50 Ludzie morza (3)
- 07:55 Premiera: Patent na zieleń (3)
- 08:20 Nowy kabaretowy rejs (3)
- 09:25 Nowy kabaretowy rejs (4)
- 10:35 Och! Kabaret (6)
- 11:35 Łukasiewicz - nafciarz, romantyk
- 12:45 Wojciech Cejrowski. Kura
- 13:35 Hania
- 15:15 Dzieci i ryby
- 22:05 Girl Guide
- 04:10 Zakręcone stworzonka z internetu (6)
- 04:45 Zakręcone stworzonka z internetu (3)
- 05:00 77 TV 2 (Przypadków handlowych)
- 06:00 Zameldowani 2 (1)
- 06:30 Zameldowani 2 (2)
- 07:00 Zameldowani 2 (3)
- 07:25 Zameldowani 2 (4)
- 07:55 Zameldowani 2 (5)
- 08:25 Zameldowani 2 (6)
- 08:55 Zameldowani 2 (7)
- 09:25 Zameldowani 2 (8)
- 09:55 Zakręcone stworzonka z internetu (1)
- 10:25 Bonanza (3)
- 11:25 Bonanza (4)
- 14:35 II wojna światowa - bez granic (1)
- 15:40 Bonanza (6)
- 20:00 Droga smoka
- 01:35 Wodzirej
- 03:50 Szereg syczący
- 04:20 Bulionerzy (Trzy życzenia)
- 04:55 Bulionerzy (Burżuazja)
- 05:25 Bulionerzy (Gra dżentelmenów)
- 06:00 Kabaretowe hity (3)
- 06:40 Matki, żony i kochanki (17)
- 07:40 Matki, żony i kochanki (18)
- 18:05 Komisarz Rex 5 (Bratobójstwo)
- 19:05 Hudson i Rex 3 (2)
- 20:00 Przebudzenie
- 21:50 Blitz
- 23:50 PolandJa
- 00:00 Trzy siostry (230)
- 01:00 Dzika miłość (110)
- 02:00 Teresa (26)
- 03:00 Okrutne miasto (50)
- 04:00 Przypieczętowany los (102)
- 05:00 Sploty nienawiści (7)
- 06:00 Niezwyciężona miłość (46)
- 07:00 Trzy siostry (230)
- 08:00 Dzika miłość (110)
- 09:00 Teresa (26)
- 10:00 Okrutne miasto (50)
- 11:00 Przypieczętowany los (102)
- 12:00 Sploty nienawiści (7)
- 13:00 Dzika miłość (110)
- 14:00 Trzy siostry (230)
- 15:00 Niezwyciężona miłość (46)
- 16:00 Niezwyciężona miłość (47)
- 17:00 Trzy siostry (231)
- 18:00 Dzika miłość (111)
- 19:00 Teresa (27)
- 20:00 Okrutne miasto (51)
- 21:00 Przypieczętowany los (103)
- 22:00 Sploty nienawiści (8)
- 23:00 Niezwyciężona miłość (47)
- 04:00 Pod jednym dachem z mordercą (4)
- 04:55 Znaki (4)
- 06:00 Totalcar (4)
- 06:35 Kafejka za rogiem 5 (6)
- 07:40 Kafejka za rogiem 5 (7)
- 08:40 Najdroższy rejs świata 2 (3)
- 09:40 Gdzie powiem "tak"? (7)
- 10:15 Gdzie powiem "tak"? (8)
- 10:50 Gdzie powiem "tak"? 2 (1)
- 11:15 Najdroższy rejs świata 3 (4)
- 14:25 Gdzie powiem "tak"? 2 (2)
- 14:55 Gdzie powiem "tak"? 2 (3)
- 15:25 Gdzie powiem "tak"? 2 (4)
- 15:55 Świąteczny rejs w luksusie 2
- 00:15 Po śladach mordercy
- 02:15 Prezentuj broń! (11)
- 03:10 Prezentuj broń! (12)
- 04:10 Prezentuj broń! (13)
- 05:25 Hity AXN
- 05:40 Blok promocyjny AXN Black
- 06:00 Zagadki z przeszłości 2 (11)
- 07:00 Xena: Wojownicza księżniczka 2 (9)
- 08:00 Słoneczny patrol 8 (22)
- 08:55 Drużyna A 2 (8)
- 09:55 Zagadki z przeszłości 2 (11)
- 10:55 Xena: Wojownicza księżniczka 2 (9)
- 11:55 Drużyna A 2 (8)
- 20:00 Kosmiczny grzech
- 21:50 Dyktator
- 23:30 Naczelny dowódca
- 00:30 Winnice miłości 2 (84)
- 01:45 Prezentuj broń! (25)
- 02:50 Prezentuj broń! (26)
- 04:00 Prezentuj broń! (27)
- 05:15 Hity AXN
- 05:30 Blok promocyjny AXN White
- 06:00 Winnice miłości 2 (84)
- 07:10 Candice Renoir 9 (5)
- 08:20 Candice Renoir 9 (6)
- 09:35 Domek na prerii 8 (11)
- 10:35 Domek na prerii 8 (12)
- 11:40 Cztery siostry (41)
- 12:55 Winnice miłości 2 (84)
- 14:05 Candice Renoir 9 (7)
- 15:15 Candice Renoir 9 (8)
- 16:25 Domek na prerii 8 (13)
- 17:30 Domek na prerii 8 (14)
- 18:35 Winnice miłości 2 (84)
- 19:40 Winnice miłości 2 (85)
- 21:00 Recepta na święta
- 00:05 Demony wojny wg Goi
- 02:10 Zabójcze tornado
- 04:15 Bonanza (Wiara i nadzieja)
- 05:15 Zakończenie programu
- 05:45 Bonanza (Denver McKee)
- 06:40 To nie ze mną 2 (7)
- 07:20 To nie ze mną 2 (8)
- 07:50 Poirot (Morderstwo w Orient Ekspresie)
- 11:50 Zabójczy pacjent
- 13:45 Titanic 2
- 20:00 Fuks
- 21:55 Gra tajemnic
- 00:10 Zakończenie programu
- 05:05 Pierwiosnek
- 06:55 Regina - Śpiewająca czarodziejka
- 08:25 Wujek Nino
- 10:05 Gdy płoną lasy
- 11:40 Nico jednorożec
- 13:15 Latarnicy
- 14:50 Misja: Niewykonalna
- 16:20 Irlandzki numer
- 17:55 Miłość w Indiach
- 21:00 Wczorajsze dzieci
- 22:30 Paryż 36
- 00:40 Horny Housewives 3
- 01:40 Dobra i zła
- 03:20 Spowiednik
- 04:50 Zakończenie programu
- 06:05 Czarny motyl
- 07:35 Wyspa piratów
- 09:05 Król wojowników
- 10:35 Zaginiona
- 15:20 Wyspa skarbów
- 18:30 Wrobieni
- 22:05 Osiris Child
- 23:45 Colt 45
- 00:20 Ojciec
- 01:55 Śmierć i rycerz
- 02:30 Odosobnienie
- 03:55 Trumna doktora Blooda
- 05:23 Zakończenie programu
- 06:00 Sprawiedliwość na sprzedaż
- 07:10 Wysłuchaj
- 07:25 Kapitan Kidd
- 08:50 Titus i Mirabella
- 09:15 Paradise Club
- 10:20 Champagne Safari
- 11:15 Indianie
- 11:45 Zjazd
- 12:15 Niesamowita przygoda
- 13:15 Zemsta zombie
- 14:15 Dzień dobrze minął?
- 15:45 Tonąca koza
- 16:15 Milcząca odwaga
- 17:35 Mogłabym być twoją babcią
- 17:55 Strach
- 19:15 Velo Mysterium
- 19:25 Śladami Nazarina
- 20:45 Odlecieć
- 21:00 Manos - ręce przeznaczenia
- 22:10 Talizman
- 23:40 Nie nurkować
- 00:45 Interwencja
- 02:15 Blitz
- 03:50 Przebiegła gra
- 05:20 Zakończenie programu
- 06:00 Mam na imię Sara
- 07:30 Tedi i poszukiwacze zaginionego miasta
- 09:00 To nie ze mną 2 (5)
- 09:30 Piaskun
- 12:30 Mój najlepszy przyjaciel
- 16:55 Wesele Jenny
- 18:30 Ukryta kamera
- 20:00 Obsesja Eve 2 (8)
- 20:45 Houdini i Doyle (2)
- 21:30 Więzy krwi
- 23:15 Mężczyzna, który kocha
- 04:00 Galaktyka grozy
- 05:50 Ikony - 10 min. (Cate Blanchett)
- 06:00 ShowBiznes po godzinach (Magda Welc)
- 06:20 Skąd ja Cię znam? (Brie Larson)
- 06:35 Superstars (Woody Allen, Scarlett Johanson, Vin Diesel, Nicole Kidman, Ozzy Osbourne)
- 07:05 FilmoNewsy (36)
- 07:30 Gość Red Carpet TV (35)
- 07:55 Między gwiazdami (Piotr Krysiak - extra!)
- 10:00 Ikony - 10 min. (Robert De Niro)
- 10:15 Burza (86)
- 11:05 Klik News (32)
- 11:10 Najpiękniejsza brzydula (87)
- 12:05 Moda na sukces 34 (8593)
- 12:35 Moda na sukces 34 (8594)
- 13:05 The Queen of Flow 2 (42)
- 13:55 Między gwiazdami (odc_132)
- 16:20 Klik News (8)
- 16:25 Klik News (33)
- 16:35 The Queen of Flow 2 (50)
- 17:25 Najpiękniejsza brzydula (81)
- 18:20 Arabela 2 (Arafon)
- 18:55 Ale lapsus (3)
- 19:05 Klik News (9)
- 19:15 Przygody kryminalistyki (Agencja detektywistyczna Pinkertona)
- 20:15 Moda na sukces 34 (8594)
- 20:45 Moda na sukces 34 (8595)
- 21:20 Mistrz kierownicy ucieka
- 23:05 Legionista
- 01:50 Lody na patyku
- 03:55 Delirium
- 05:29 Zakończenie programu
- 06:00 Niewolnica Isaura (20)
- 06:40 Żyjąca planeta - Portret Ziemi (2)
- 07:00 Olimpiada, część 2
- 14:00 Moda na sukces 34 (8269)
- 14:25 Burza (97)
- 15:15 Pierwsza dama (95)
- 16:05 Najpiękniejsza brzydula (99)
- 17:00 Karetka (6)
- 18:15 Triumf miłości (99)
- 19:15 The Queen of Flow 2 (19)
- 20:15 Moda na sukces 34 (8278)
- 20:50 Moda na sukces 34 (8279)
- 21:25 Francuski łącznik
- 23:25 Harakiri
- 01:05 Pasmo ciekawostek
- 04:55 Program kulinarny
- 05:25 Propozycje do "Szlagierowej listy"
- 06:00 Telesprzedaż
- 10:00 Przegląd prasy
- 10:10 Muzyczne dzień dobry
- 10:35 Przy muzyce po Śląsku
- 11:30 Spotkanie z balladą
- 12:40 Columbo
- 14:20 Chicago Fire
- 15:15 Pasmo ciekawostek
- 15:55 Przegląd prasy
- 16:00 Silesia flesz; Pogoda
- 16:10 Podróże z wędrownymi motylami
- 16:45 Przy muzyce po Śląsku
- 17:45 Silesia flesz; Pogoda
- 18:00 Napisała: Morderstwo
- 19:00 Chicago Fire
- 19:55 Columbo
- 21:40 Napisała: Morderstwo
- 22:40 Pasmo ciekawostek
- 23:00 Silesia flesz
- 23:15 Kino TVS: Inga Lindström: Nie zadzieraj z Lilli