Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 00:50 Dzika kuchnia (3)
- 01:20 Dzika kuchnia (4)
- 01:50 Dzika kuchnia (5)
- 02:25 Dzika kuchnia (7)
- 02:55 Dzika kuchnia (1)
- 03:25 Dzika kuchnia (2)
- 03:55 Dzika kuchnia (3)
- 04:25 Dzika kuchnia (4)
- 05:00 Dzika kuchnia (5)
- 05:30 Dzika kuchnia (7)
- 06:00 Remont na 5+ (5)
- 06:25 Remont na 5+ (6)
- 06:50 Remont na 5+ (7)
- 07:20 Remont na 5+ (8)
- 07:45 Remont na 5+ (9)
- 08:05 Dzika kuchnia (5)
- 08:40 Dzika kuchnia (6)
- 09:10 Dzika kuchnia (7)
- 09:40 Dzika kuchnia (8)
- 10:10 Przepis na remont 2 (17)
- 10:40 Przepis na remont 2 (18)
- 11:10 Przepis na remont 2 (19)
- 11:40 Przepis na remont 2 (20)
- 15:05 Przepis na remont 2 (21)
- 15:35 Przepis na remont 2 (22)
- 16:05 Przepis na remont 2 (23)
- 16:35 Przepis na remont 2 (24)
- 17:05 Domy marzeń - nad morzem 6 (4)
- 00:05 Dziecięcy oddział ratunkowy (8)
- 01:10 Czy wiesz, co jesz? 2 (Wołowina)
- 01:40 Czy wiesz, co jesz? (Śmieciowe jedzenie)
- 02:10 Potęga zdrowia 3 (Rehabilitacja onkologiczna)
- 02:50 Szlachetne zdrowie (Wpływ wirusów na układ nerwowy)
- 03:10 Być rodzicem (6)
- 03:40 Potęga zdrowia 3 (Jak mądrze korzystać z ziół)
- 04:20 Zdrowie w Twoich rękach (Profilaktyka antynowotworowa)
- 04:40 Czy wiesz, co jesz? (Opakowania)
- 05:10 Potęga zdrowia 3 (Jak dbać o tarczycę)
- 05:45 Szlachetne zdrowie (Nowoczesne leczenie zaćmy)
- 06:00 Operacja zdrowie 3 (Choroby uszu)
- 06:35 Zapytaj lekarza (5)
- 07:10 Zdrowie w Twoich rękach (Tętniaki aorty brzusznej)
- 07:30 Szlachetne zdrowie (Anafilaksja)
- 07:50 Potęga zdrowia 4 (Choroba Alzheimera)
- 10:40 Ciąża i poród. Cała prawda 2 (2)
- 11:15 Poród co minutę (1)
- 14:00 Operacje plastyczne - powrót do normalności (3)
- 14:40 Zapytaj lekarza (5)
- 15:15 Pies na życie (4)
- 15:55 Zwierzaki z misją 2 (5)
- 18:20 Happy i Zen 2 (2)
- 19:00 Metoda Osmina (5)
- 20:00 Nocna zmiana 2 (9)
- 20:55 Upiększeni w raju (5)
- 21:35 Chirurdzy 2 (1)
- 00:15 Family Guy: Głowa rodziny 20 (Nie zadzieraj z Meg)
- 00:45 Family Guy: Głowa rodziny 20 (Medyczna heroina)
- 01:15 Family Guy: Głowa rodziny 20 (Wszystko o Alanie)
- 01:45 Family Guy: Głowa rodziny 20 (Dziewczyna, tak?)
- 02:15 Bajer z Bel-Air (Matka wszystkich bitew)
- 02:45 Bajer z Bel-Air (Will idzie do pracy)
- 03:15 Bajer z Bel-Air (Próbny egzamin)
- 03:45 Wszyscy kochają Raymonda (Debra jest chora)
- 01:20 Body/Ciało
- 03:05 Dwa księżyce
- 05:50 Książę
- 06:00 Ludzie morza (2)
- 06:50 Ludzie morza (3)
- 07:55 Premiera: Patent na zieleń (3)
- 08:20 Nowy kabaretowy rejs (3)
- 09:25 Nowy kabaretowy rejs (4)
- 10:35 Och! Kabaret (6)
- 11:35 Łukasiewicz - nafciarz, romantyk
- 12:45 Wojciech Cejrowski. Kura
- 13:35 Hania
- 15:15 Dzieci i ryby
- 22:05 Girl Guide
- 04:10 Zakręcone stworzonka z internetu (7)
- 04:45 Zakręcone stworzonka z internetu (3)
- 05:00 77 TV 2 (Przypadków handlowych)
- 06:00 Zameldowani 2 (1)
- 06:30 Zameldowani 2 (2)
- 07:00 Zameldowani 2 (3)
- 07:25 Zameldowani 2 (4)
- 07:55 Zameldowani 2 (5)
- 08:25 Zameldowani 2 (6)
- 08:55 Zameldowani 2 (7)
- 09:25 Zameldowani 2 (8)
- 09:55 Zakręcone stworzonka z internetu (1)
- 10:25 Bonanza (3)
- 11:25 Bonanza (4)
- 14:35 II wojna światowa - bez granic (1)
- 15:40 Bonanza (6)
- 20:00 Droga smoka
- 01:35 Wodzirej
- 03:50 Szereg syczący
- 04:20 Bulionerzy (Trzy życzenia)
- 04:55 Bulionerzy (Burżuazja)
- 05:25 Bulionerzy (Gra dżentelmenów)
- 06:00 Kabaretowe hity (3)
- 06:40 Matki, żony i kochanki (17)
- 07:40 Matki, żony i kochanki (18)
- 18:05 Komisarz Rex 5 (Bratobójstwo)
- 19:05 Hudson i Rex 3 (2)
- 20:00 Przebudzenie
- 21:50 Blitz
- 23:50 PolandJa
- 00:00 Trzy siostry (230)
- 01:00 Dzika miłość (110)
- 02:00 Teresa (26)
- 03:00 Okrutne miasto (50)
- 04:00 Przypieczętowany los (102)
- 05:00 Sploty nienawiści (7)
- 06:00 Niezwyciężona miłość (46)
- 07:00 Trzy siostry (230)
- 08:00 Dzika miłość (110)
- 09:00 Teresa (26)
- 10:00 Okrutne miasto (50)
- 11:00 Przypieczętowany los (102)
- 12:00 Sploty nienawiści (7)
- 13:00 Dzika miłość (110)
- 14:00 Trzy siostry (230)
- 15:00 Niezwyciężona miłość (46)
- 16:00 Niezwyciężona miłość (47)
- 17:00 Trzy siostry (231)
- 18:00 Dzika miłość (111)
- 19:00 Teresa (27)
- 20:00 Okrutne miasto (51)
- 21:00 Przypieczętowany los (103)
- 22:00 Sploty nienawiści (8)
- 23:00 Niezwyciężona miłość (47)
- 04:00 Pod jednym dachem z mordercą (4)
- 04:55 Znaki (4)
- 06:00 Totalcar (4)
- 06:35 Kafejka za rogiem 5 (6)
- 07:40 Kafejka za rogiem 5 (7)
- 08:40 Najdroższy rejs świata 2 (3)
- 09:40 Gdzie powiem "tak"? (7)
- 10:15 Gdzie powiem "tak"? (8)
- 10:50 Gdzie powiem "tak"? 2 (1)
- 11:15 Najdroższy rejs świata 3 (4)
- 14:25 Gdzie powiem "tak"? 2 (2)
- 14:55 Gdzie powiem "tak"? 2 (3)
- 15:25 Gdzie powiem "tak"? 2 (4)
- 15:55 Świąteczny rejs w luksusie 2
- 00:15 Po śladach mordercy
- 02:25 Prezentuj broń! (11)
- 03:25 Prezentuj broń! (12)
- 04:25 Prezentuj broń! (13)
- 05:40 Hity AXN
- 05:55 Blok promocyjny AXN Black
- 06:00 Zagadki z przeszłości 2 (11)
- 06:55 Xena: Wojownicza księżniczka 2 (9)
- 07:55 Słoneczny patrol 8 (22)
- 08:55 Drużyna A 2 (8)
- 09:55 Zagadki z przeszłości 2 (11)
- 10:55 Xena: Wojownicza księżniczka 2 (9)
- 11:55 Drużyna A 2 (8)
- 14:55 Drużyna A 2 (9)
- 20:00 Kosmiczny grzech
- 21:50 Dyktator
- 23:30 Naczelny dowódca
- 00:30 Winnice miłości 2 (84)
- 01:45 Prezentuj broń! (25)
- 02:50 Prezentuj broń! (26)
- 04:00 Prezentuj broń! (27)
- 05:15 Hity AXN
- 05:30 Blok promocyjny AXN White
- 06:00 Winnice miłości 2 (84)
- 07:10 Candice Renoir 9 (5)
- 08:20 Candice Renoir 9 (6)
- 09:35 Domek na prerii 8 (11)
- 10:35 Domek na prerii 8 (12)
- 11:40 Cztery siostry (41)
- 12:55 Winnice miłości 2 (84)
- 14:05 Candice Renoir 9 (7)
- 15:15 Candice Renoir 9 (8)
- 16:25 Domek na prerii 8 (13)
- 17:30 Domek na prerii 8 (14)
- 18:35 Winnice miłości 2 (84)
- 19:40 Winnice miłości 2 (85)
- 21:00 Recepta na święta
- 00:05 Demony wojny wg Goi
- 02:10 Zabójcze tornado
- 04:15 Bonanza (Wiara i nadzieja)
- 05:15 Zakończenie programu
- 05:45 Bonanza (Denver McKee)
- 06:40 To nie ze mną 2 (7)
- 07:20 To nie ze mną 2 (8)
- 07:50 Poirot (Morderstwo w Orient Ekspresie)
- 11:50 Zabójczy pacjent
- 13:45 Titanic 2
- 20:00 Fuks
- 21:55 Gra tajemnic
- 00:10 Zakończenie programu
- 05:05 Pierwiosnek
- 06:55 Regina - Śpiewająca czarodziejka
- 08:25 Wujek Nino
- 10:05 Gdy płoną lasy
- 11:40 Nico jednorożec
- 13:15 Latarnicy
- 14:50 Misja: Niewykonalna
- 16:20 Irlandzki numer
- 17:55 Miłość w Indiach
- 21:00 Wczorajsze dzieci
- 22:30 Paryż 36
- 00:40 Horny Housewives 3
- 01:40 Dobra i zła
- 03:20 Spowiednik
- 04:50 Zakończenie programu
- 06:05 Czarny motyl
- 07:35 Wyspa piratów
- 09:05 Król wojowników
- 10:35 Zaginiona
- 15:20 Wyspa skarbów
- 18:30 Wrobieni
- 22:05 Osiris Child
- 23:45 Colt 45
- 00:20 Ojciec
- 01:55 Śmierć i rycerz
- 02:30 Odosobnienie
- 03:55 Trumna doktora Blooda
- 05:23 Zakończenie programu
- 06:00 Sprawiedliwość na sprzedaż
- 07:10 Wysłuchaj
- 07:25 Kapitan Kidd
- 08:50 Titus i Mirabella
- 09:15 Paradise Club
- 10:20 Champagne Safari
- 11:15 Indianie
- 11:45 Zjazd
- 12:15 Niesamowita przygoda
- 13:15 Zemsta zombie
- 14:15 Dzień dobrze minął?
- 15:45 Tonąca koza
- 16:15 Milcząca odwaga
- 17:35 Mogłabym być twoją babcią
- 17:55 Strach
- 19:15 Velo Mysterium
- 19:25 Śladami Nazarina
- 20:45 Odlecieć
- 21:00 Manos - ręce przeznaczenia
- 22:10 Talizman
- 23:40 Nie nurkować
- 00:45 Interwencja
- 02:15 Blitz
- 03:50 Przebiegła gra
- 05:20 Zakończenie programu
- 06:00 Mam na imię Sara
- 07:30 Tedi i poszukiwacze zaginionego miasta
- 09:00 To nie ze mną 2 (5)
- 09:30 Piaskun
- 12:30 Mój najlepszy przyjaciel
- 16:55 Wesele Jenny
- 18:30 Ukryta kamera
- 20:00 Obsesja Eve 2 (8)
- 20:45 Houdini i Doyle (2)
- 21:30 Więzy krwi
- 23:15 Mężczyzna, który kocha
- 04:05 Galaktyka grozy
- 05:10 W teatrze
- 06:00 ShowBiznes po godzinach (Magda Welc)
- 06:20 Skąd ja Cię znam? (Brie Larson)
- 06:35 Superstars (Woody Allen, Scarlett Johanson, Vin Diesel, Nicole Kidman, Ozzy Osbourne)
- 07:05 FilmoNewsy (36)
- 07:30 Gość Red Carpet TV (35)
- 07:55 Między gwiazdami (Piotr Krysiak - extra!)
- 10:00 Ikony - 10 min. (Robert De Niro)
- 10:15 Burza (86)
- 11:05 Klik News (32)
- 11:10 Najpiękniejsza brzydula (87)
- 12:05 Moda na sukces 34 (8593)
- 12:35 Moda na sukces 34 (8594)
- 13:05 The Queen of Flow 2 (42)
- 13:55 Między gwiazdami (odc_132)
- 16:20 Klik News (8)
- 16:25 Klik News (33)
- 16:35 The Queen of Flow 2 (50)
- 17:25 Najpiękniejsza brzydula (81)
- 18:20 Arabela 2 (Arafon)
- 18:55 Ale lapsus (3)
- 19:05 Klik News (9)
- 19:15 Przygody kryminalistyki (Agencja detektywistyczna Pinkertona)
- 20:15 Moda na sukces 34 (8594)
- 20:45 Moda na sukces 34 (8595)
- 21:20 Mistrz kierownicy ucieka
- 23:05 Legionista
- 01:50 Lody na patyku
- 03:55 Delirium
- 05:29 Zakończenie programu
- 06:00 Niewolnica Isaura (20)
- 06:40 Żyjąca planeta - Portret Ziemi (2)
- 07:00 Olimpiada, część 2
- 14:00 Moda na sukces 34 (8269)
- 14:25 Burza (97)
- 15:15 Pierwsza dama (95)
- 16:05 Najpiękniejsza brzydula (99)
- 17:00 Karetka (6)
- 18:15 Triumf miłości (99)
- 19:15 The Queen of Flow 2 (19)
- 20:15 Moda na sukces 34 (8278)
- 20:50 Moda na sukces 34 (8279)
- 21:25 Francuski łącznik
- 23:25 Harakiri
- 01:05 Pasmo ciekawostek
- 04:55 Program kulinarny
- 05:25 Propozycje do "Szlagierowej listy"
- 06:00 Telesprzedaż
- 10:00 Przegląd prasy
- 10:10 Muzyczne dzień dobry
- 10:35 Przy muzyce po Śląsku
- 11:30 Spotkanie z balladą
- 12:40 Columbo
- 14:20 Chicago Fire
- 15:15 Pasmo ciekawostek
- 15:55 Przegląd prasy
- 16:00 Silesia flesz; Pogoda
- 16:10 Podróże z wędrownymi motylami
- 16:45 Przy muzyce po Śląsku
- 17:45 Silesia flesz; Pogoda
- 18:00 Napisała: Morderstwo
- 19:00 Chicago Fire
- 19:55 Columbo
- 21:40 Napisała: Morderstwo
- 22:40 Pasmo ciekawostek
- 23:00 Silesia flesz
- 23:15 Kino TVS: Inga Lindström: Nie zadzieraj z Lilli