Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
- 00:05 Łowca jeleni
- 03:20 Miłość w Sankt Petersburgu
- 14:00 Złoty chłopak (223)
- 14:55 Jaka to melodia? (5188)
- 15:35 Gra słów. Krzyżówka (793)
- 16:05 Dziedzictwo (320)
- 17:00 Teleexpress
- 17:15 Pogoda
- 17:20 Jaka to melodia? (5306)
- 18:00 Dziewczyny ze Lwowa 2 (Terapia szokowa)
- 19:00 Jeden z dziesięciu (13/139)
- 19:30 Program informacyjny 19.30
- 19:55 Pytanie dnia
- 20:05 Pogoda
- 20:10 Sport
- 20:15 Reporterzy
- 20:35 07 zgłoś się (Dlaczego pan zabił moją mamę?)
- 21:40 07 zgłoś się (Rozkład jazdy)
- 23:10 Wyjście awaryjne
- 00:05 Utoya, 22 lipca
- 01:55 O mnie się nie martw 11 (4/13)
- 02:55 Z pasją
- 04:30 Zakończenie programu
- 04:40 Na dobre i na złe (Znajdź najjaśniejsze miejsce)
- 05:35 M jak miłość (1622)
- 06:25 Adolf Loewe - architekt
- 06:55 Rodzinka.pl (Kubek z syrenką)
- 07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka
- 07:55 Pytanie na śniadanie
- 11:15 Lena na Bałkanach (Religia)
- 11:50 Barwy szczęścia (2991)
- 12:30 Koło fortuny (1590)
- 13:15 Akacjowa 38 (389)
- 14:05 Va banque (752)
- 14:35 Na sygnale (Ojcowie)
- 15:05 M jak miłość (1797)
- 16:00 Koło fortuny (1591)
- 16:35 Familiada (2974)
- 17:15 Miłość i nadzieja (4)
- 18:10 Va banque (753)
- 18:45 Akacjowa 38 (422)
- 19:35 Barwy szczęścia (2991)
- 20:10 Ile waży koń trojański?
- 22:30 Panorama
- 23:10 Izabela, królowa Hiszpanii (37)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (291)
- 02:05 Dzikie pszczoły (36)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1290)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Głębia szczęścia)
- 04:35 Igrzyska w regionach
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Eko patent (9)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Królewska kuchnia myśliwska)
- 07:00 Dobrego dnia
- 08:00 Dobrego dnia
- 09:20 Zawsze na temat
- 09:48 Kronika warszawska: Film dokumentalny
- 09:58 Pogoda
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Złudne nadzieje)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Rączka gotuje
- 11:40 Naturalnie Lubelskie (Dolina Tyśmienicy)
- 12:00 O pracy po pracy
- 12:30 Wiek to tylko liczba
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Sielskie życie
- 14:15 Europa z bliska
- 14:45 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 14:57 Pogoda
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia (69)
- 18:00 Zawsze na temat
- 18:30 Telewizyjny Kurier Warszawski
- 18:48 Pogoda
- 18:50 Kurier Mazowiecki
- 19:04 Sport
- 19:09 Prosto z Mazowsza
- 19:35 Z boisk i stadionów Warszawy i Mazowsza
- 19:52 Niezwykłe miejsca (Muzeum Cystersów)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1998)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 21:46 Sport
- 21:52 Pogoda
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (528)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 01:15 Dzień, w którym zatrzymała się Ziemia
- 03:35 Znaki (13)
- 04:45 Disco Gramy (6252)
- 05:25 Telezakupy TV Okazje
- 06:00 Nowy dzień z Polsat News
- 16:20 Pogoda (723)
- 16:25 Interwencja (5452)
- 16:40 Gliniarze (Transakcja)
- 17:40 Sekrety rodziny (369)
- 18:50 Wydarzenia (723)
- 19:25 Gość "Wydarzeń" (723)
- 19:45 Sport (723)
- 19:55 Pogoda (723)
- 20:05 Jason Bourne
- 22:45 Granice wytrzymałości
- 01:30 Love Island. Wyspa miłości (165)
- 02:30 Interwencja (5451)
- 02:40 Cudownych rodziców mam (Mateusz Kusznierewicz)
- 02:55 SuperLudzie (20)
- 03:25 SuperLudzie (21)
- 03:55 SuperLudzie (22)
- 04:25 SuperLudzie (23)
- 04:55 SuperLudzie (24)
- 05:30 Telezakupy TV Okazje
- 06:00 Łowcy skarbów. Kto da więcej? (71)
- 07:00 Łowcy skarbów. Kto da więcej? (277)
- 20:00 Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (783)
- 21:00 Banita
- 12:00 Zbuntowany anioł (254)
- 13:00 Zaklinaczka duchów 3 (51)
- 20:00 Atak na szpital
- 21:50 Potępiony 2
- 23:45 Sęp
- 10:00 Bing (Nocowanie)
- 10:10 Baranek Shaun (21)
- 10:12 Baranek Shaun (Trening Bitzera)
- 10:20 Baranek Shaun (Rzeźba)
- 10:25 Baranek Shaun (Nowe rządy)
- 10:50 Milo (Rybak Milo)
- 11:00 Milo (Pisarz Milo)
- 11:10 Blue 2 (Wojsko)
- 11:20 Blue 2 (Wytworna restauracja)
- 11:25 Blue 2 (Na barana)
- 11:45 Dinopociąg 2 (Dinołódź podwodna/Król poznaje Krysię)
- 22:00 Dzielnica strachu 6 (Tam mieszka zło)
- 23:00 Wesele
- 01:00 FBI 4 (9)
- 01:55 FBI: Most Wanted (7)
- 02:55 Zagadki z przeszłości 2 (11)
- 03:55 Znaki 2 (7)
- 04:55 Rysa (6)
- 05:40 Blok promocyjny AXN
- 06:00 Znaki 2 (8)
- 07:00 Rekrut 5 (1)
- 07:55 Agenci NCIS: Los Angeles 14 (14)
- 08:50 Agenci NCIS: Los Angeles 14 (15)
- 09:50 Rekrut 5 (1)
- 12:30 Rekrut 5 (2)
- 13:25 Seal Team 5 (7)
- 14:20 Seal Team 5 (8)
- 15:20 S.W.A.T. 5 (15)
- 16:15 S.W.A.T. 5 (16)
- 17:05 Seal Team 5 (9)
- 18:10 Seal Team 5 (10)
- 19:10 S.W.A.T. 5 (17)
- 20:05 S.W.A.T. 5 (18)
- 21:05 Rekrut 5 (19)
- 22:00 Premiera: Rekrut: FBI (19)
- 23:00 Seal Team 5 (9)
- 08:30 Planeta Ziemia 3 (6)
- 09:35 W okowach mrozu 4 (14)
- 10:40 Życie na pustkowiu 9 (1)
- 11:40 Starożytne mocarstwa (1)
- 12:45 Planeta Ziemia 3 (6)
- 13:50 Malownicze trasy kolejowe 2 (1)
- 14:45 W okowach mrozu 5 (15)
- 15:50 Życie na pustkowiu 5 (6)
- 20:55 Życie na pustkowiu 9 (6)
- 21:55 W okowach mrozu 5 (1)
- 00:05 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Rajska miejscówka)
- 00:20 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Megawaleczne roboty)
- 00:30 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Żadnych chłopaków)
- 00:50 Ghostforce (Katastrofa / Galareciarz)
- 01:15 Ghostforce (Głoschaos / Wiekduch)
- 01:45 Taffy (Wysokie loty)
- 01:55 Taffy (Lustrzany dom)
- 02:00 Taffy (Trening zbieracza)
- 02:05 Taffy (Powrót Chudego)
- 02:15 Płazowyż (Wielki mecz robalówki/Obóz przetrwania)
- 02:35 Płazowyż (Dzieci zarodnika/Anna roku)
- 03:00 Płazowyż (Znowu razem)
- 03:20 Dronersi (Tor Pająka)
- 03:40 Dronersi (Zapętlony wyścig)
- 04:05 Dronersi (Duch)
- 04:25 Szkoła Wikingów (Koniec szkoły)
- 04:50 Szkoła Wikingów (Oczy Lokiego)
- 05:10 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Psia poczta)
- 05:20 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Świetna dziewczyna)
- 05:35 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Napraw to sam)
- 05:45 Taffy (Milczenie szopów)
- 05:50 Taffy (Nowa pani Majętna)
- 06:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 2 (31)
- 06:25 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 2 (30)
- 06:55 Herosi pół na pół (Przygoda wysokich lotów/ Pokonać Tuptupa)
- 07:20 Herosi pół na pół (Naciągana zabawa/ Humorzasta pogoda)
- 07:50 Greenowie w wielkim mieście 3 (Z dyńki)
- 22:10 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 2 (29)
- 22:40 Greenowie w wielkim mieście (Przyczepa Mamy/ u Remingtonów)
- 23:00 Greenowie w wielkim mieście (Parkowe szaleństwo/ Babcine ciastka)
- 23:25 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Szpieg, który mnie szkolił)
- 23:35 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Cierpienie w salonie gier)
- 23:55 Dziewczyna, chłopak, itd. (Greb-Nefual E-Neg!)
- 01:05 Spragnieni życia
- 03:10 Londyński bulwar
- 04:50 Zakończenie programu
- 05:35 Żółwik Sammy 2
- 07:05 Next
- 08:40 Kochankowie z Księżyca
- 10:10 Tańcząca z wiatrem
- 11:40 Droga pod wiatr
- 13:10 Dom zbrodni
- 15:05 Maudie
- 17:00 Tajna agentka
- 18:30 Wampirzyce
- 20:00 Murarz. Na granicy spisku
- 21:50 Alex z Venice
- 23:20 Zombieland
- 00:55 Milczący świadek 21 (2)
- 02:00 Ulica nadziei 3 (7)
- 02:45 Tajemnice Brokenwood 3 (1)
- 04:15 Z pamiętnika położnej 4 (5)
- 05:10 Obiady piątkowe 2 (5)
- 05:35 Obiady piątkowe 4 (3)
- 06:00 Śmierć pod palmami 13 (8)
- 07:10 Ojciec Brown 7 (4)
- 08:10 Morderstwa w Midsomer 19 (2)
- 09:55 Ulica nadziei 3 (7)
- 12:00 Ojciec Brown 7 (4)
- 13:00 Morderstwa w Midsomer 19 (2)
- 15:00 Ulica nadziei 3 (7)
- 16:00 Lewis 8 (5)
- 17:00 Ojciec Brown 7 (5)
- 18:00 Morderstwa w Midsomer 19 (3)
- 19:50 Śmierć pod palmami 3 (1)
- 21:00 Harry Wild (4)
- 22:05 Milczący świadek 21 (3)
- 23:10 Wina 3 (3)
- 00:00 Magia nagości. Hiszpania (4)
- 01:10 Magia nagości. Finlandia (11)
- 01:45 I love kabaret (8)
- 02:45 I love kabaret EXTRA (32)
- 03:05 Rodzinne perypetie (33)
- 04:05 I love kabaret (8)
- 05:05 I love kabaret (2)
- 06:00 Poranny rogal (95)
- 06:25 Zoom na pogodę
- 06:40 Poranny rogal (2)
- 07:10 Bliżej! Magazyn reporterów (8)
- 07:35 To leci w sieci (13)
- 08:00 Gadżet show (5)
- 08:35 Transporty domów (10)
- 09:30 Największe kłamstwa świata (Wojna światów)
- 16:15 M.A.S.H. (Doradca)
- 16:50 M.A.S.H. (Areszt domowy)
- 17:25 M.A.S.H. (Punkt pierwszej pomocy)
- 18:00 Kabaretowe przeboje (8)
- 19:00 I love kabaret (4)
- 22:00 Zabójcze potrawy (Wietnam)
- 23:00 Magia nagości 2 (9)
- 00:20 Niezwykłe pomysły 17 (8)
- 00:45 Dzika kuchnia (3)
- 01:15 Dzika kuchnia (4)
- 01:50 Dzika kuchnia (5)
- 02:20 Dzika kuchnia (7)
- 02:55 Dzika kuchnia (1)
- 03:25 Dzika kuchnia (2)
- 03:55 Dzika kuchnia (3)
- 04:25 Dzika kuchnia (4)
- 04:55 Dzika kuchnia (5)
- 05:25 Dzika kuchnia (7)
- 06:00 77 TV 2 (Fascynujące rekordy świata. Część 2)
- 07:00 77 TV (Przypadków lotniczych)
- 10:00 Inżynieryjne katastrofy (2)
- 11:00 Kontrola graniczna (6)
- 12:00 Kontrola graniczna (7)
- 13:00 Kontrola graniczna (8)
- 16:00 Kontrola graniczna 2 (1)
- 17:00 Kontrola graniczna 2 (2)
- 22:05 Kod Jezusa 2 (6)
- 23:05 Kod Jezusa (1)
- 23:55 Niezwykłe pomysły 17 (8)
- 04:00 Kabaretowy Szał (Kabaret Młodych Panów)
- 05:00 Kabaretowy Szał (Kabaret Moralnego Niepokoju)
- 06:00 U nas w...
- 06:25 U nas w...
- 06:40 U nas w...
- 07:00 U nas w...
- 07:20 U nas w...
- 07:40 Z lokalnego archiwum
- 08:00 Z lokalnego archiwum
- 08:20 Z lokalnego archiwum
- 08:40 Z lokalnego archiwum
- 08:55 TVCentrum uwagi
- 09:20 TVCentrum uwagi
- 09:40 TVCentrum uwagi
- 12:00 Celnicy 2 (2)
- 13:00 77 TV 2 (Duchy i zjawiska paranormalne)
- 14:00 III Rzesza (Obrona Renu)
- 15:00 Kupiec Hitlera
- 14:45 Nowy wymiar remontu 3 (8)
- 15:50 Wielkie projekty 13 (1)
- 22:05 Rodzina 18+2
- 23:00 Wstydliwe choroby: Nastolatki 2 (2)
- 00:15 Czarodziejska cukiernia Alicji 2 (Zamiankowy Dzień/ Raz na czaro-czas)
- 00:40 Czarodziejska cukiernia Alicji 2 (Skok w zwierciadło / Tort na odwrót)
- 01:05 Czarodziejska cukiernia Alicji 2 (Gwiezdny Suflet Prababci / Pierwszy mecz sezonu)
- 01:30 Spidey i superkumple (12)
- 01:55 Spidey i superkumple (Mega pajęcza Gwiazdka / Gobby na lodzie)
- 02:20 Spidey i superkumple (14)
- 02:45 Myszka Miki: Frajdomek (Słoneczny śnieżek/ Bałwan Promyk!)
- 03:10 Myszka Miki: Frajdomek (W labiryncie/ Kraina zagubionych... skarpet)
- 03:35 Myszka Miki: Frajdomek (Krystaliczna Crystal/ Wielkie Frajdomkowe nocowanko)
- 04:00 Eureka! (Kły, kłopoty i takie tam / Abso-fletnie fantastycznie)
- 04:30 Eureka! (Lawa i pizza / Prehistoryczna zoologia)
- 05:00 Eureka! (Ślizg / Smrodkowy dzień)
- 05:30 Myszka Miki: Frajdomek (Magiczna posiadłość/Wycieczka z Frajdkiem!)
- 06:00 Myszka Miki: Frajdomek (12)
- 06:30 Myszka Miki: Frajdomek (Słoneczny śnieżek/ Bałwan Promyk!)
- 07:00 Blue 2 (89)
- 07:10 Blue 2 (90)
- 07:20 Blue 2 (91)
- 07:30 Blue 2 (92)
- 07:40 Blue 2 (Kibel)
- 07:50 Blue 2 (Tort-kaczka)
- 12:00 Pupstruction (Tycia stodoła/ Do wyboru, do koloru)
- 12:30 Blue (Bob Wielkouch)
- 12:40 Blue (Szpiegowanie)
- 12:50 Blue (Jedzenie na wynos)
- 13:00 Blue (Motylki)
- 13:10 Blue (Piłka do jogi)
- 13:20 Blue (Pani Matylda)
- 13:30 Straż Ekipa (Zaciemnienie / Uwaga, tłukące)
- 16:00 Eureka! (Życie nomadów)
- 16:15 Eureka! (Muszla pełna dźwięków)
- 16:30 Pupstruction (Poczta walentynkowa/ Awaria prądu)
- 17:00 Blue 2 (89)
- 17:10 Blue 2 (90)
- 17:20 Blue 2 (91)
- 17:30 Blue 2 (Podróż)
- 17:40 Blue 2 (Kibel)
- 17:50 Blue 2 (Tort-kaczka)
- 20:00 Blue 2 (80)
- 20:10 Blue 2 (81)
- 20:20 Blue 2 (82)
- 20:30 Superkoty (23)
- 21:00 Spidey i superkumple (15)
- 21:30 Gwiezdne wojny: Przygody młodych Jedi (15)
- 00:25 Ghostforce (Masta / Pająguma)
- 00:50 Dziewczyna, chłopak, itd. (Listowna kumpela)
- 01:00 Dziewczyna, chłopak, itd. (Serowy dziennik)
- 01:15 Dziewczyna, chłopak, itd. (Gra o tron)
- 01:25 Dziewczyna, chłopak, itd. (Przyjaciel Chłopca)
- 01:40 Dziewczyna, chłopak, itd. (Babcisynek)
- 01:55 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (16)
- 02:15 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (17)
- 02:35 Duch i nas dwóch (1)
- 03:00 Duch i nas dwóch (2)
- 03:25 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (19)
- 03:45 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (20)
- 04:05 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja 2 (27)
- 04:30 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja 2 (28)
- 04:50 Duch i nas dwóch (10)
- 05:15 Duch i nas dwóch (11)
- 05:35 Robale ziomale (Magiczna perła/Ślimakowe rodeo)
- 06:00 Taffy (Wszędzie jarmuż)
- 06:05 Taffy (Fabryka waz)
- 06:10 Taffy (Zaklinacz krzyków)
- 06:25 Taffy (Swetry)
- 06:35 Taffy (Marzenia maszyny)
- 06:40 Taffy (Dzień szopa)
- 06:55 Płazowyż 2 (Ifcia na gigancie/Po deszczu)
- 07:25 Płazowyż 2 (Pierwsza świątynia)
- 07:50 Herosi pół na pół (Weekendowa zamiana/ Myśli, które coś znaczą)
- 10:20 Dziewczyna, chłopak, itd. (Początek! Część 2)
- 10:30 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Roboto-karate)
- 10:50 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Dudy i Ser)
- 11:00 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Gracze, do boju!)
- 11:20 Greenowie w wielkim mieście 3 (Ciasto twarde/ Szczurzy ogon)
- 11:45 Greenowie w wielkim mieście 3 (Dostawa pizzy / Dziewczyna z koniem)
- 16:15 Prawo Milo Murphy'ego (Niebezpieczna imprezka/Gładki operator)
- 16:45 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Leniwy pies)
- 16:55 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Dzień narwala)
- 17:15 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Klub figurkowy)
- 17:25 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Mysie kroczki)
- 17:45 Molly i Duch (Skazany za bycie duchem/ Bliźniacze kłopoty)
- 18:15 Molly i Duch (Raz kozę mieć/ Bardzo głodny duch)
- 18:45 Taffy 2 (Małpie figle)
- 18:50 Taffy 2 (Porwanie w raju)
- 18:55 Taffy 2 (Bestia w domu)
- 19:10 Taffy 2 (Ofermy z północy)
- 19:20 Taffy 2 (Zaśnieżeni)
- 19:25 Taffy (Wejście kota)
- 19:40 Wodogrzmoty Małe 2 (Straszneoke)
- 00:00 Blue 2 (19)
- 00:10 Blue 2 (10)
- 00:20 Andy dookoła świata (29)
- 00:35 Andy i dino-zabawy (7)
- 00:40 Hej, Duggee! 4 (21)
- 00:50 Noddy: detektyw w krainie zabawek (2)
- 01:05 Piotruś Królik 2 (2)
- 01:20 Psi Oddział (11)
- 01:35 Blue 2 (13)
- 01:40 Blue 2 (14)
- 01:50 Blue 2 (15)
- 02:00 Blue 2 (18)
- 02:05 Noddy: detektyw w krainie zabawek (28)
- 02:20 Blue (51)
- 02:25 Tosia i Tymek (39)
- 02:40 Kręciołki (52)
- 02:50 Teletubisie (46)
- 03:05 Blue 2 (45)
- 03:10 Blue 2 (46)
- 03:20 JoJo i Babcia (20)
- 03:30 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne (9)
- 03:45 Tosia i Tymek (13)
- 03:55 Tosia i Tymek (14)
- 04:10 Blue (17)
- 04:15 Blue (18)
- 04:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (17)
- 04:35 Blue 2 (Świąteczne pływanie)
- 04:45 Blue 2 (Wielkanoc)
- 04:50 Blue (1)
- 05:00 Blue (2)
- 05:05 Superpyra (19)
- 05:15 Kolorklocki (4)
- 05:20 Hej, Duggee! 2 (12)
- 05:25 Hej, Duggee! 2 (13)
- 05:35 Piotruś Królik 2 (23)
- 05:50 W Papierowej Krainie (31)
- 06:00 W Papierowej Krainie (23)
- 06:15 JoJo i Babcia 2 (15)
- 06:30 Piotruś Królik 2 (17)
- 06:40 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (17)
- 06:55 Blue 2 (25)
- 07:05 Blue (15)
- 07:15 Blue (23)
- 07:20 Blue 2 (8)
- 07:30 Blue 2 (9)
- 07:40 Blue 2 (34)
- 07:50 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 3 (17)
- 08:05 Matklocki 2 (5)
- 08:10 Blue 2 (41)
- 08:20 Blue 2 (42)
- 08:30 Blue 2 (30)
- 08:35 Psi Oddział (11)
- 08:50 JoJo i Babcia 3 (31)
- 09:05 W Papierowej Krainie (6)
- 09:15 Piotruś Królik 2 (39)
- 09:30 Piotruś Królik 2 (40)
- 09:45 Teletubisie (39)
- 10:00 Kręciołki (81)
- 10:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek (30)
- 10:25 Blue (17)
- 10:35 Blue 2 (17)
- 10:45 Matklocki (27)
- 10:50 Yakka Dee (7)
- 11:00 Piotruś Królik 2 (2)
- 11:15 W Papierowej Krainie (31)
- 11:25 Pirackie potyczki 8 (24)
- 11:50 Superpyra (46)
- 12:00 Blue (37)
- 12:10 Blue 2 (45)
- 12:15 Blue 2 (18)
- 12:25 Blue 2 (19)
- 12:35 Blue 2 (10)
- 12:45 Andy dookoła świata (29)
- 13:00 Andy i dino-zabawy (7)
- 13:10 Hej, Duggee! 4 (21)
- 13:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek (2)
- 13:30 Piotruś Królik 2 (2)
- 13:45 Psi Oddział (11)
- 13:55 Blue 2 (13)
- 14:05 Blue 2 (14)
- 14:15 Blue 2 (15)
- 14:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (28)
- 14:35 Blue (51)
- 14:45 Tosia i Tymek (39)
- 15:00 Piotruś Królik 2 (3)
- 15:15 W Papierowej Krainie (32)
- 15:25 Pirackie potyczki 8 (25)
- 15:50 Superpyra (47)
- 16:00 Blue (38)
- 16:10 Blue 2 (46)
- 16:15 Blue 2 (20)
- 16:25 Blue 2 (21)
- 16:35 Blue 2 (11)
- 16:45 Andy dookoła świata (30)
- 17:00 Andy i dino-zabawy (8)
- 17:10 Hej, Duggee! 4 (22)
- 17:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek (3)
- 17:30 Piotruś Królik 2 (3)
- 17:45 Psi Oddział (12)
- 18:00 Blue 2 (16)
- 18:10 Blue 2 (17)
- 18:15 Blue 2 (18)
- 18:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (29)
- 18:40 Blue 2 (1)
- 18:50 Tosia i Tymek (40)
- 19:00 Kręciołki (53)
- 19:15 Teletubisie (47)
- 19:30 Blue 2 (47)
- 19:35 Blue 2 (48)
- 19:45 JoJo i Babcia (21)
- 20:00 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne (10)
- 20:15 Tosia i Tymek (15)
- 20:30 Tosia i Tymek (16)
- 20:40 Blue (19)
- 20:50 Blue (20)
- 21:00 Noddy: detektyw w krainie zabawek (18)
- 21:15 Blue (3)
- 21:20 Blue (4)
- 21:30 Blue (5)
- 21:40 Blue (6)
- 21:50 Superpyra (20)
- 22:00 Hej, Duggee! 2 (15)
- 22:10 Kolorklocki (5)
- 22:15 Piotruś Królik 2 (24)
- 22:30 W Papierowej Krainie (32)
- 22:40 Piotruś Królik 2 (3)
- 22:55 W Papierowej Krainie (31)
- 23:10 Pirackie potyczki 8 (25)
- 23:35 Superpyra (47)
- 23:45 Blue (38)
- 23:55 Blue 2 (46)
- 00:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 01:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 02:00 Rodzina Treflików 2 (Sobowtóry)
- 02:15 Rodzina Treflików 2 (Zaginiony Treflik)
- 02:30 Rodzina Treflików 2 (Huśtawka)
- 02:40 Rodzina Treflików 2 (Pasja Treflinki)
- 02:50 Rodzina Treflików 2 (Duży wujcio)
- 03:00 Rodzina Treflików 2 (Sami w domu)
- 03:15 Rodzina Treflików 2 (Przepis na ciasto)
- 03:30 Rodzina Treflików 3 (Kłamstewko)
- 03:40 Rodzina Treflików 3 (Dziki Zachód)
- 03:50 Rodzina Treflików 3 (Przyjaźń)
- 12:00 Strażak Sam 10 (Szpiegowskie intrygi)
- 12:20 Strażak Sam 10 (Lis na wolności)
- 12:35 Strażak Sam 10 (Upiorne przyjęcie)
- 12:45 Strażak Sam 10 (Rozstanie)
- 12:55 Strażak Sam 10 (Ognista piłka)
- 13:05 Strażak Sam 10 (Jaskiniowa wpadka)
- 13:25 Strażak Sam 10 (Trenuj i błyszcz)
- 13:40 Strażak Sam 10 (Kosmiczny pociąg)
- 13:50 Strażak Sam 10 (Największy miś)
- 14:00 Strażak Sam 10 (Zamki na piasku)
- 14:15 Strażak Sam 10 (Lodowiskowa katastrofa)
- 14:30 Strażak Sam 10 (Uciekający ponton)
- 14:45 Strażak Sam 10 (Żabia fantazja)
- 14:55 Strażak Sam 10 (Pada, pada śnieg)
- 15:05 Strażak Sam 10 (Norman i wielki cyrk)
- 15:25 Strażak Sam 10 (Wio, wio, wiosłuj!)
- 15:40 Strażak Sam 10 (Dzień pingwina)
- 15:50 Strażak Sam 10 (Festyn w Pontypandy)
- 16:05 Strażak Sam 8 (Milionowy klient)
- 16:20 Strażak Sam 8 (Jupiter na wolności)
- 16:35 Strażak Sam 8 (Zima zła)
- 16:45 Strażak Sam 8 (Boyce, jak to Boyce)
- 17:00 Strażak Sam 8 (Wielki koncert)
- 17:15 Strażak Sam 8 (Mandy na morzu)
- 17:35 Strażak Sam 8 (Wielkie ratowanie świnki morskiej)
- 17:45 Strażak Sam 8 (Niedźwiedź polarny w Pontypandy)
- 18:00 Strażak Sam 8 (Szalona wieża ciśnień)
- 18:20 Strażak Sam 8 (Mandy i wielka góra)
- 18:35 Strażak Sam 8 (Uciekający pociąg)
- 18:45 Strażak Sam 8 (Potwór z Pontypandyness)
- 19:00 Strażak Sam 8 (Za dobre chęci Dilys)
- 19:15 Strażak Sam 8 (Zimno, zimno i jeszcze zimniej...)
- 19:35 Strażak Sam 8 (Halloweenowy przekręt Normana)
- 19:45 Strażak Sam 8 (Charlie i fura ryb)
- 19:55 Strażak Sam 8 (Bessie mknie na ratunek)
- 20:05 Strażak Sam 8 (Kula grozy)
- 20:25 Strażak Sam 8 (Król gór)
- 20:40 Strażak Sam 8 (Ach, te widoki)
- 20:55 Strażak Sam 8 (Światełka, światełka i jeszcze raz światełka)
- 21:05 Strażak Sam 8 (Babski wieczór)
- 21:20 Strażak Sam 8 (Fajerwerki w ogniu)
- 21:40 Strażak Sam 8 (Przechytrzyć lisa)
- 21:50 Strażak Sam 8 (Lily i wielkie fale)
- 22:00 Strażak Sam 8 (Lampiony)
- 22:15 Strażak Sam 9 (Morskie opowieści)
- 22:35 Strażak Sam 9 (Szalone toczenie sera)
- 22:45 Strażak Sam 9 (Kto po cienkim stąpa lodzie)
- 22:55 Strażak Sam 9 (Norman czaruje)
- 23:05 Strażak Sam 9 (Wielka ucieczka z wyspy)
- 23:20 Strażak Sam 9 (Niebezpieczne wody)
- 23:40 Strażak Sam 9 (Najlepsze nocowanko na świecie!)
- 23:50 Strażak Sam 9 (Wielorybia historia)
- 00:02 Zwierzęta
- 00:05 Świat elfów
- 00:07 Jaki jest twój zawód ?
- 00:10 Wstawaj!
- 00:12 Sunville
- 00:16 Wakacje
- 00:18 Towarzysze zabawy
- 00:21 Świat podwodny
- 00:23 Kolorowe koło
- 00:26 Wakacje
- 00:29 Jaki jest twój zawód ?
- 00:32 Wakacje
- 00:34 Świat podwodny
- 00:36 Sunville
- 00:39 Wakacje
- 00:41 Teraz się bawimy
- 00:43 Opowieści warzywne
- 00:45 Świat elfów
- 00:48 Kolorowa magia
- 00:51 Opowieści warzywne
- 00:54 Świat podwodny
- 00:56 Teraz się bawimy
- 00:59 Sunville
- 01:02 Opowieści warzywne
- 01:05 Miejskie życie
- 01:08 Zwierzęta
- 01:11 Safari
- 01:14 Pojazdy
- 01:16 Teraz się bawimy
- 01:18 Towarzysze zabawy
- 01:22 Sunville
- 01:26 Świat zwierząt
- 01:28 Zwierzęta
- 01:30 Galaktyczni turyści
- 01:33 Teraz się bawimy
- 01:35 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 01:38 Puffy i Tubby
- 01:41 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 01:44 Miejskie życie
- 01:49 Morskie przygody
- 01:51 Świat zwierząt
- 01:54 Świat elfów
- 01:57 Świat zwierząt
- 02:00 Świat elfów
- 02:03 Sunville
- 02:05 Świat podwodny
- 02:10 Grupy
- 02:12 Miyu i Litto
- 02:15 Posłuchaj tego
- 02:18 Sunville
- 02:21 Posłuchaj tego
- 02:26 Jaki jest twój zawód ?
- 02:28 Safari
- 02:31 Przygody w przestrzeni
- 02:34 Puffy i Tubby
- 02:38 Kolorowe koło
- 02:41 Oli - cykle natury
- 02:44 Posłuchaj tego
- 02:47 Kolorowe koło
- 02:50 Jaki jest twój zawód ?
- 02:53 Safari
- 02:56 Miejskie życie
- 02:58 Urocze miejsca
- 03:00 Grupy
- 03:03 Jaki jest twój zawód ?
- 03:05 Kolorowa magia
- 03:09 Puffy i Tubby
- 03:13 Ding Dang Dong
- 03:17 Mini opowiadania
- 03:19 Świat elfów
- 03:22 Wstawaj!
- 03:24 Rodzina bobrów
- 03:27 Jaki jest twój zawód ?
- 03:30 Wstawaj!
- 03:32 Urocze miejsca
- 03:35 Mini opowiadania
- 03:38 Przygody w przestrzeni
- 03:42 Teraz się bawimy
- 03:45 Wstawaj!
- 03:47 Opowieści warzywne
- 03:49 Posłuchaj tego
- 03:51 Jaki jest twój zawód ?
- 03:54 Ding Dang Dong
- 03:57 Świat zwierząt
- 04:00 Teraz się bawimy
- 04:02 Wstawaj!
- 04:04 Opowieści warzywne
- 04:07 Taniec
- 04:09 Ding Dang Dong
- 04:12 Świat zwierząt
- 04:15 Teraz się bawimy
- 04:17 Świat podwodny
- 04:20 Opowieści warzywne
- 04:22 Towarzysze zabawy
- 04:25 Wakacje
- 04:28 Kolorowe koło
- 04:31 Towarzysze zabawy
- 04:33 Świat podwodny
- 04:36 Towarzysze zabawy
- 04:39 Wakacje
- 04:41 Opowieści warzywne
- 04:44 Wakacje
- 04:46 Kolorowe koło
- 04:49 Wakacje
- 04:52 Świat podwodny
- 04:55 Kolorowe koło
- 04:57 Opowieści warzywne
- 05:00 Wakacje
- 05:02 Kolorowe koło
- 05:05 Towarzysze zabawy
- 05:08 Wakacje
- 05:11 Opowieści warzywne
- 05:13 Kolorowe koło
- 05:15 Puffy i Tubby
- 05:20 Panni i Fanni
- 05:22 Muzeum
- 05:24 Sunville
- 05:27 Kolorowa magia
- 05:30 Kolorowe koło
- 05:33 Panni i Fanni
- 05:36 Kącik naukowy
- 05:39 Kolorowe koło
- 05:42 Kącik naukowy
- 05:44 Jaki jest twój zawód ?
- 05:47 Kolorowe koło
- 05:49 Urocze miejsca
- 05:52 Kącik naukowy
- 05:55 Grupy
- 05:57 Miyu i Litto
- 06:00 Muzeum
- 06:03 Kącik naukowy
- 06:06 Urocze miejsca
- 06:08 Kolorowa magia
- 06:11 Urocze miejsca
- 06:13 Miyu i Litto
- 06:16 Posłuchaj tego
- 06:18 Kolorowe koło
- 06:22 Pociąg
- 06:24 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 06:27 Przygody kaczki
- 06:29 Zoo
- 06:32 Brygada ogniowa
- 06:34 Dinozaur Milo
- 06:38 Towarzysze zabawy
- 06:42 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 06:44 Jak podróżujemy
- 06:47 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 06:50 Safari
- 06:52 Zwierzęta
- 06:54 Przygody kaczki
- 06:56 Mimo i Bobo
- 06:59 Drużyna lalek na ratunek
- 07:03 Mimo i Bobo
- 07:05 Hop-hop
- 07:08 Sunville
- 07:11 Urocze miejsca
- 07:14 Zwierzęta
- 07:16 Urocze miejsca
- 07:19 Puffy i Tubby
- 07:23 Hubbi się tym zajmie
- 07:26 Margo i Felix
- 07:29 Mały Didy
- 07:31 Mimo & Bobo PLUS
- 07:35 Risto Gusto
- 07:39 Zabawa w chowanego
- 07:42 Świat zwierząt
- 07:44 Urocze miejsca
- 07:47 Ding Dang Dong
- 07:51 Jak podróżujemy
- 07:53 Urocze miejsca
- 07:56 Wstawaj!
- 07:58 Kaczka i jej przyjaciele
- 08:00 Afryka
- 08:02 Albert tłumaczy
- 08:05 Świat Mimo
- 08:09 Sippi Sappi
- 08:12 Urocze miejsca
- 08:14 Wstawaj!
- 08:17 Urocze miejsca
- 08:19 Świat zwierząt
- 08:22 Wstawaj!
- 08:25 Dźwięki wokół nas
- 08:27 Lola i Liczby
- 08:30 Monika i Rudi
- 08:33 Uczymy się
- 08:36 Mimo i Bobo
- 08:38 Elfy przyrody
- 08:40 Małe melodie
- 08:42 Zack i Ziggy
- 08:45 Kolorowa magia
- 08:48 Muzeum
- 08:50 Kolorowa magia
- 08:53 Kolorowe koło
- 08:56 Panni i Fanni
- 08:58 Toobys
- 09:00 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 09:03 Hubbi i jego koledzy
- 09:06 Małe melodie
- 09:08 Historie Henryka
- 09:10 Kolorowa Klara
- 09:12 Kolorowe koło
- 09:15 Opowieści warzywne
- 09:18 Kącik naukowy
- 09:20 Grupy
- 09:23 Panni i Fanni
- 09:26 ABC - duckBC
- 09:29 Margo i Felix
- 09:32 Tempo Giusto
- 09:34 Sippi Sappi
- 09:37 Uczymy się
- 09:39 Tempo Giusto
- 09:41 Zack i Ziggy
- 09:44 Toobys
- 09:46 Pixie 2
- 09:47 Historie Henryka
- 09:49 Monika i Rudi
- 09:52 Fin i Fianna
- 09:55 Toobys
- 09:57 Dotty i Kitty
- 10:01 Lola i Liczby
- 10:03 Uczymy się
- 10:06 Dotty i Kitty
- 10:10 Co rośnie na drzewie?
- 10:12 Dotty i Kitty
- 10:16 Dotty i Kitty
- 10:20 Fin i Fianna
- 10:23 Margo i Felix
- 10:26 Kolorowa Klara
- 10:28 Monika i Rudi
- 10:31 Margo i Felix
- 10:34 Restauracja
- 10:37 Co rośnie na drzewie?
- 10:38 Mały Didy
- 10:40 Raul
- 10:43 Tempo Giusto
- 10:45 ABC - duckBC
- 10:48 DuckSchool
- 10:50 Fin i Fianna
- 10:53 Hop-hop
- 10:56 Historie Henryka
- 10:58 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 11:01 Toby McFly
- 11:04 Drużyna lalek
- 11:06 Dźwięki wokół nas
- 11:08 Lola i Liczby
- 11:10 Cubie
- 11:13 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 11:16 Risto Gusto
- 11:19 Hiphopowy kaktus
- 11:21 Fin i Fianna
- 11:24 Mały Didy
- 11:26 Świat Mimo
- 11:29 Zabawa w chowanego
- 11:31 Mimo i Bobo
- 11:34 Sippi Sappi
- 11:37 Wesołe królestwo
- 11:40 Mimo & Bobo PLUS
- 11:44 Dinozaur Milo
- 11:48 Risto Gusto
- 11:51 Wesoła łąka
- 11:55 Zastęp strażaków
- 11:57 Mały Didy
- 11:59 Przygody kaczki
- 12:01 Raul
- 12:04 Zastęp strażaków
- 12:07 Pociąg
- 12:09 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 12:12 Dinozaur Milo
- 12:16 Małe, ale pracowite
- 12:18 Kaczka i jej przyjaciele
- 12:21 Świat Mimo
- 12:25 Hubbi się tym zajmie
- 12:27 Zastęp strażaków
- 12:30 Przygody kaczki
- 12:32 Mimo i Bobo
- 12:34 Kaczka i Puszek
- 12:36 Mimo i Bobo
- 12:40 Sztuka Leona
- 12:42 Drużyna lalek na ratunek
- 12:44 Brygada ogniowa
- 12:46 Restauracja
- 12:50 Świat zabawek
- 12:53 Hiphopowy kaktus
- 12:56 Hiphopowy kaktus
- 12:58 Wesoła łąka
- 13:00 Hiphopowy kaktus
- 13:03 Drużyna lalek na ratunek
- 13:06 Brygada ogniowa
- 13:09 Skoczkowie Planet
- 13:13 Zoo
- 13:16 Hiphopowy kaktus
- 13:18 Pociąg
- 13:20 Restauracja
- 13:24 Przygody kaczki
- 13:26 Uczymy się
- 13:29 Dotty i Kitty
- 13:33 Kaczka i Puszek
- 13:35 Drużyna lalek
- 13:38 DuckSchool
- 13:40 Elfy przyrody
- 13:42 Słodki dom
- 13:43 Fin i Fianna
- 13:46 Uczymy się
- 13:48 Pixie 2
- 13:49 Kaczka i jej przyjaciele
- 13:51 Kolorowa Klara
- 13:53 Monika i Rudi
- 13:57 Co rośnie na drzewie?
- 13:58 Wesoła łąka
- 14:01 Kolorowa Klara
- 14:03 Lola i Liczby
- 14:06 Toobys
- 14:09 Małe melodie
- 14:11 Małe melodie
- 14:13 Kolorowa Klara
- 14:15 Słodki dom
- 14:16 Pixie 2
- 14:17 Toobys
- 14:20 Dotty i Kitty
- 14:23 Kształcików
- 14:24 Zabawa w chowanego
- 14:27 Lola i Liczby
- 14:29 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 14:32 Uczymy się
- 14:35 ABC - duckBC
- 14:38 Albert tłumaczy
- 14:43 Raul
- 14:46 Dźwięki wokół nas
- 14:48 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 14:51 DuckSchool
- 14:54 Mimo i Bobo
- 14:56 Zack i Ziggy
- 14:59 Kaczka i jej przyjaciele
- 15:01 Historie Henryka
- 15:03 Zack i Ziggy
- 15:06 Margo i Felix
- 15:09 Tempo Giusto
- 15:11 Raul
- 15:14 Zabawa w chowanego
- 15:16 Świat Mimo
- 15:19 Hop-hop
- 15:21 Lola i Liczby
- 15:24 Przygody kaczki
- 15:26 Zabawa w chowanego
- 15:28 DuckSchool
- 15:31 Mały Didy
- 15:33 Tempo Giusto
- 15:35 Mimo i Bobo
- 15:38 Zabawa w chowanego
- 15:41 Mimo i Bobo
- 15:44 Raul
- 15:47 Przygody kaczki
- 15:49 Hiphopowy kaktus
- 15:51 Sippi Sappi
- 15:54 Dotty i Kitty
- 15:57 Kolorowa Klara
- 15:59 Wesołe królestwo
- 16:03 Afryka
- 16:05 Zack i Ziggy
- 16:08 Raul
- 16:10 Toby McFly
- 16:13 Przygody kaczki
- 16:16 Co rośnie na drzewie?
- 16:17 Mimo i Bobo
- 16:20 Restauracja
- 16:22 Zabawa w chowanego
- 16:25 Mimo i Bobo
- 16:28 Toobys
- 16:31 Kaczka i jej przyjaciele
- 16:33 Afryka
- 16:35 Lola i Liczby
- 16:38 Cubie
- 16:41 Mimo i Bobo
- 16:43 Drużyna lalek
- 16:46 Wstawaj!
- 16:48 Raul
- 16:51 Hubbi i jego koledzy
- 16:53 Mimo i Bobo
- 16:56 Hop-hop
- 16:58 Wstawaj!
- 17:00 Mimo i Bobo
- 17:03 Hop-hop
- 17:05 Wstawaj!
- 17:07 Raul
- 17:10 Sippi Sappi
- 17:12 Mimo & Bobo PLUS
- 17:16 Wstawaj!
- 17:18 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 17:21 Elfy przyrody
- 17:23 Afryka
- 17:25 Raul
- 17:28 Hop-hop
- 17:30 Raul
- 17:33 Raul
- 17:36 Mimo & Bobo PLUS
- 17:40 Afryka
- 17:42 Lola i Liczby
- 17:45 Mimo i Bobo
- 17:48 Wesołe królestwo
- 17:51 Toobys
- 17:54 DuckSchool
- 17:56 Co rośnie na drzewie?
- 17:57 Uczymy się
- 18:00 Dinoland
- 18:02 Fin i Fianna
- 18:06 Słodki dom
- 18:07 Pixie 2
- 18:08 Toobys
- 18:11 Uczymy się
- 18:13 Fin i Fianna
- 18:16 ABC - duckBC
- 18:19 Dotty i Kitty
- 18:23 Mimo i Bobo
- 18:26 Małe melodie
- 18:28 Albert tłumaczy
- 18:30 Afryka
- 18:33 Monika i Rudi
- 18:36 Kaczka i jej przyjaciele
- 18:38 Zabawa w chowanego
- 18:41 Albert tłumaczy
- 18:46 Małe melodie
- 18:48 Dźwięki wokół nas
- 18:50 Toby McFly
- 18:53 Toobys
- 18:56 Hubbi i jego koledzy
- 18:58 Cubie
- 19:01 Dobranoc!
- 19:03 ABC - duckBC
- 19:06 Elfy przyrody
- 19:07 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 19:10 Zabawa w chowanego
- 19:12 Dinoland
- 19:14 Fin i Fianna
- 19:17 Kaczka i jej przyjaciele
- 19:19 Uczymy się
- 19:22 Toobys
- 19:25 Cubie
- 19:27 Monika i Rudi
- 19:30 Elfy przyrody
- 19:31 Historie Henryka
- 19:33 Zoo
- 19:36 Lola i Liczby
- 19:39 Dobranoc!
- 19:41 Drużyna lalek
- 19:43 Margo i Felix
- 19:46 Dźwięki wokół nas
- 19:48 Pociąg
- 19:50 Lola i Liczby
- 19:53 Mały Didy
- 19:56 Mimo i Bobo
- 19:58 Toby McFly
- 20:01 Zoo
- 20:04 Pociąg
- 20:07 Formy są twoje
- 20:09 Drużyna lalek
- 20:13 Hiphopowy kaktus
- 20:15 Historie Henryka
- 20:17 Małe, ale pracowite
- 20:20 Kaczka i jej przyjaciele
- 20:22 Drużyna lalek
- 20:26 Restauracja
- 20:29 Zabawa w chowanego
- 20:32 Przygody kaczki
- 20:34 Elfy przyrody
- 20:35 Lola i Liczby
- 20:38 Hop-hop
- 20:41 Hiphopowy kaktus
- 20:45 Dźwięki wokół nas
- 20:47 Brygada ogniowa
- 20:50 Mały Didy
- 20:53 Sippi Sappi
- 20:56 Toobys
- 20:59 Brygada ogniowa
- 21:01 Raul
- 21:04 Uczymy się
- 21:06 Mimo i Bobo
- 21:09 Elfy przyrody
- 21:10 Mały Didy
- 21:12 Elfy przyrody
- 21:14 Wakacje
- 21:16 Kolorowe koło
- 21:19 Wakacje
- 21:21 Opowieści warzywne
- 21:23 Wakacje
- 21:26 Opowieści warzywne
- 21:29 Elfy przyrody
- 21:30 Hiphopowy kaktus
- 21:32 Afryka
- 21:34 Brygada ogniowa
- 21:36 Afryka
- 21:39 Toobys
- 21:41 Świat Mimo
- 21:44 Kolorowe koło
- 21:47 Wakacje
- 21:49 Opowieści warzywne
- 21:52 Wakacje
- 21:54 Kolorowe koło
- 21:57 Mimo i Bobo
- 22:00 Uczymy się
- 22:02 Hubbi się tym zajmie
- 22:06 Świat zabawek
- 22:08 Toby McFly
- 22:11 Świat zabawek
- 22:13 Mimo & Bobo PLUS
- 22:18 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 22:20 Safari
- 22:23 Sport, sport, sport
- 22:27 Urocze miejsca
- 22:30 Afryka
- 22:32 Małe, ale pracowite
- 22:35 Fin i Fianna
- 22:38 Restauracja
- 22:42 Małe, ale pracowite
- 22:45 Jak podróżujemy
- 22:48 Posłuchaj tego
- 22:50 Świat elfów
- 22:53 Opowieści warzywne
- 22:55 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 22:58 Urocze miejsca
- 23:01 Mimo i Bobo
- 23:03 Przygody kaczki
- 23:05 Wesoła łąka
- 23:08 Monika i Rudi
- 23:11 Albert tłumaczy
- 23:13 Pixie 2
- 23:14 Dotty i Kitty
- 23:17 Sippi Sappi
- 23:19 Grupy
- 23:22 Kolorowa magia
- 23:24 Panni i Fanni
- 23:27 Kącik naukowy
- 23:29 Posłuchaj tego
- 23:32 Kolorowa magia
- 23:35 Monika i Rudi 2
- 23:38 Uczymy się
- 23:41 Pixie 2
- 23:42 Dotty i Kitty
- 23:44 Słodki dom
- 23:45 DuckSchool
- 23:48 Jaki jest twój zawód ?
- 23:50 Miyu i Litto
- 23:53 Opowieści warzywne
- 23:55 Muzeum
- 23:57 Kolorowe koło
- 00:00 Pory roku
- 01:03 Ulubione bajki
- 02:06 Uczymy się z ducktv
- 03:10 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 04:14 Pory roku
- 05:13 Uczymy się z ducktv
- 06:16 Ulubione bajki
- 07:19 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 08:23 Uczymy się z ducktv
- 10:26 Pory roku
- 11:28 Ulubione bajki
- 13:35 Uczymy się z ducktv
- 14:36 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 15:37 Pory roku
- 16:41 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 17:43 Uczymy się z ducktv
- 18:43 Bajki na dobranoc
- 19:46 Słodkie sny
- 20:48 Pory roku
- 21:51 Ulubione bajki
- 22:55 Uczymy się z ducktv
- 23:54 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 05:00 Z archiwum LaLiga
- 06:00 La Manita
- 06:20 La Manita
- 06:40 La Manita
- 07:00 LaLiga Post-Season Show
- 21:00 LaLiga Best 11 (Diego Forlan)
- 21:35 La Manita
- 22:00 Leo Messi
- 23:00 LaLiga Post-Season Show
- 04:00 Magazyn sportowy
- 05:00 Magazyn sportowy
- 06:00 Magazyn sportowy
- 07:00 Magazyn sportowy
- 14:00 Magazyn sportowy
- 15:00 Magazyn sportowy
- 22:00 Magazyn sportowy
- 23:00 Magazyn sportowy
- 00:00 Nomads Seeking Adventure (11)
- 00:30 Nomads Seeking Adventure (12)
- 01:00 X Games - Minneapolis (7)
- 02:00 Pro Bull Riders 2016 (9)
- 03:00 Grid (3)
- 08:00 Voss Extreme Sports Week (4)
- 08:30 Voss Extreme Sports Week (5)
- 09:00 Action Sports World (6)
- 12:00 Beyond The Beaten Path (8)
- 13:00 X Games - Minneapolis (8)
- 14:00 Pro Bull Riders 2016 (23)
- 15:00 Pro Bull Riders 2016 (24)
- 16:00 Liga wyścigów dronów (4)
- 18:00 WWE Classic Gold (34)
- 18:20 WWE Classic Gold (35)
- 19:00 WWE SmackDown (33)
- 20:00 WWE SmackDown (34)
- 21:00 WWE NXT (17)
- 22:00 WWE - Main Event (17)
- 23:00 Beyond The Beaten Path (11)
- 04:15 Remont na 5+ (3)
- 04:40 Remont na 5+ (4)
- 05:05 Remont na 5+ (5)
- 05:30 Remont na 5+ (6)
- 05:40 Remont na 5+ (2)
- 06:00 77 TV (UFO i zjawiska paranormalne)
- 06:55 77 TV 2 (Przypadków świątecznych)
- 07:55 Zakręcone stworzonka z internetu (2)
- 08:25 Zakręcone stworzonka z internetu (3)
- 08:50 Celnicy 2 (6)
- 09:20 Celnicy 2 (7)
- 09:50 Celnicy 2 (8)
- 10:20 Celnicy 2 (9)
- 10:50 Niezwykłe pomysły 18 (5)
- 11:15 Niezwykłe pomysły 18 (6)
- 11:45 Niezwykłe pomysły 18 (7)
- 12:10 Niezwykłe pomysły 18 (8)
- 12:35 Niezwykłe pomysły 18 (9)
- 13:00 Niezwykłe pomysły 18 (10)
- 13:30 Niezwykłe pomysły 18 (11)
- 13:55 Remont na 5+ (7)
- 14:25 Remont na 5+ (8)
- 14:50 Remont na 5+ (1)
- 15:10 Remont na 5+ (2)
- 15:35 Remont na 5+ (3)
- 16:00 Celnicy 2 (10)
- 16:30 Celnicy 3 (1)
- 17:00 Celnicy 3 (2)
- 17:30 Celnicy 3 (3)
- 18:00 III Rzesza (Pancerna furia)
- 19:00 III Rzesza (Wrogi sojusz)
- 20:00 Demolka: Nowa Zelandia (5)
- 21:00 Demolka: Nowa Zelandia (1)
- 00:05 Who Wants to Be a Millionaire z Jeremym Clarksonem 3 (9)
- 01:10 Gaz do dechy (4)
- 02:20 Cuda inżynierii 5 (5)
- 03:10 Top Gear 14 (3)
- 04:10 Top Gear 24 (4)
- 05:10 W warsztacie (6)
- 06:00 W warsztacie (7)
- 06:55 Who Wants to Be a Millionaire z Jeremym Clarksonem 3 (10)
- 07:55 Top Gear: Ambitne porażki (7)
- 08:55 Cuda inżynierii 5 (6)
- 09:55 Top Gear 14 (4)
- 11:05 Top Gear 32 (2)
- 12:15 W warsztacie (7)
- 13:15 Top Gear 24 (4)
- 16:25 Top Gear: Ambitne porażki (7)
- 17:25 Top Gear 14 (4)
- 18:30 Gaz do dechy (4)
- 19:30 Top Gear 24 (5)
- 22:00 Gaz do dechy (5)
- 23:00 Jak powstaje samochód 2 (1)
- 00:50 Dzika kuchnia (3)
- 01:20 Dzika kuchnia (4)
- 01:50 Dzika kuchnia (5)
- 02:25 Dzika kuchnia (7)
- 02:55 Dzika kuchnia (1)
- 03:25 Dzika kuchnia (2)
- 03:55 Dzika kuchnia (3)
- 04:25 Dzika kuchnia (4)
- 05:00 Dzika kuchnia (5)
- 05:30 Dzika kuchnia (7)
- 06:00 Remont na 5+ (5)
- 06:25 Remont na 5+ (6)
- 06:50 Remont na 5+ (7)
- 07:20 Remont na 5+ (8)
- 07:45 Remont na 5+ (9)
- 08:05 Dzika kuchnia (5)
- 08:40 Dzika kuchnia (6)
- 09:10 Dzika kuchnia (7)
- 09:40 Dzika kuchnia (8)
- 10:10 Przepis na remont 2 (17)
- 10:40 Przepis na remont 2 (18)
- 11:10 Przepis na remont 2 (19)
- 11:40 Przepis na remont 2 (20)
- 15:05 Przepis na remont 2 (21)
- 15:35 Przepis na remont 2 (22)
- 16:05 Przepis na remont 2 (23)
- 16:35 Przepis na remont 2 (24)
- 17:05 Domy marzeń - nad morzem 6 (4)
- 00:05 Dziecięcy oddział ratunkowy (8)
- 01:10 Czy wiesz, co jesz? 2 (Wołowina)
- 01:40 Czy wiesz, co jesz? (Śmieciowe jedzenie)
- 02:10 Potęga zdrowia 3 (Rehabilitacja onkologiczna)
- 02:50 Szlachetne zdrowie (Wpływ wirusów na układ nerwowy)
- 03:10 Być rodzicem (6)
- 03:40 Potęga zdrowia 3 (Jak mądrze korzystać z ziół)
- 04:20 Zdrowie w Twoich rękach (Profilaktyka antynowotworowa)
- 04:40 Czy wiesz, co jesz? (Opakowania)
- 05:10 Potęga zdrowia 3 (Jak dbać o tarczycę)
- 05:45 Szlachetne zdrowie (Nowoczesne leczenie zaćmy)
- 06:00 Operacja zdrowie 3 (Choroby uszu)
- 06:35 Zapytaj lekarza (5)
- 07:10 Zdrowie w Twoich rękach (Tętniaki aorty brzusznej)
- 07:30 Szlachetne zdrowie (Anafilaksja)
- 07:50 Potęga zdrowia 4 (Choroba Alzheimera)
- 10:40 Ciąża i poród. Cała prawda 2 (2)
- 11:15 Poród co minutę (1)
- 14:00 Operacje plastyczne - powrót do normalności (3)
- 14:40 Zapytaj lekarza (5)
- 15:15 Pies na życie (4)
- 15:55 Zwierzaki z misją 2 (5)
- 18:20 Happy i Zen 2 (2)
- 19:00 Metoda Osmina (5)
- 20:00 Nocna zmiana 2 (9)
- 20:55 Upiększeni w raju (5)
- 21:35 Chirurdzy 2 (1)
- 00:15 Family Guy: Głowa rodziny 20 (Nie zadzieraj z Meg)
- 00:45 Family Guy: Głowa rodziny 20 (Medyczna heroina)
- 01:15 Family Guy: Głowa rodziny 20 (Wszystko o Alanie)
- 01:45 Family Guy: Głowa rodziny 20 (Dziewczyna, tak?)
- 02:15 Bajer z Bel-Air (Matka wszystkich bitew)
- 02:45 Bajer z Bel-Air (Will idzie do pracy)
- 03:15 Bajer z Bel-Air (Próbny egzamin)
- 03:45 Wszyscy kochają Raymonda (Debra jest chora)
- 01:20 Body/Ciało
- 03:05 Dwa księżyce
- 05:50 Książę
- 06:00 Ludzie morza (2)
- 06:50 Ludzie morza (3)
- 07:55 Premiera: Patent na zieleń (3)
- 08:20 Nowy kabaretowy rejs (3)
- 09:25 Nowy kabaretowy rejs (4)
- 10:35 Och! Kabaret (6)
- 11:35 Łukasiewicz - nafciarz, romantyk
- 12:45 Wojciech Cejrowski. Kura
- 13:35 Hania
- 15:15 Dzieci i ryby
- 22:05 Girl Guide
- 04:10 Zakręcone stworzonka z internetu (7)
- 04:45 Zakręcone stworzonka z internetu (3)
- 05:00 77 TV 2 (Przypadków handlowych)
- 06:00 Zameldowani 2 (1)
- 06:30 Zameldowani 2 (2)
- 07:00 Zameldowani 2 (3)
- 07:25 Zameldowani 2 (4)
- 07:55 Zameldowani 2 (5)
- 08:25 Zameldowani 2 (6)
- 08:55 Zameldowani 2 (7)
- 09:25 Zameldowani 2 (8)
- 09:55 Zakręcone stworzonka z internetu (1)
- 10:25 Bonanza (3)
- 11:25 Bonanza (4)
- 14:35 II wojna światowa - bez granic (1)
- 15:40 Bonanza (6)
- 20:00 Droga smoka
- 01:35 Wodzirej
- 03:50 Szereg syczący
- 04:20 Bulionerzy (Trzy życzenia)
- 04:55 Bulionerzy (Burżuazja)
- 05:25 Bulionerzy (Gra dżentelmenów)
- 06:00 Kabaretowe hity (3)
- 06:40 Matki, żony i kochanki (17)
- 07:40 Matki, żony i kochanki (18)
- 18:05 Komisarz Rex 5 (Bratobójstwo)
- 19:05 Hudson i Rex 3 (2)
- 20:00 Przebudzenie
- 21:50 Blitz
- 23:50 PolandJa
- 00:00 Trzy siostry (230)
- 01:00 Dzika miłość (110)
- 02:00 Teresa (26)
- 03:00 Okrutne miasto (50)
- 04:00 Przypieczętowany los (102)
- 05:00 Sploty nienawiści (7)
- 06:00 Niezwyciężona miłość (46)
- 07:00 Trzy siostry (230)
- 08:00 Dzika miłość (110)
- 09:00 Teresa (26)
- 10:00 Okrutne miasto (50)
- 11:00 Przypieczętowany los (102)
- 12:00 Sploty nienawiści (7)
- 13:00 Dzika miłość (110)
- 14:00 Trzy siostry (230)
- 15:00 Niezwyciężona miłość (46)
- 16:00 Niezwyciężona miłość (47)
- 17:00 Trzy siostry (231)
- 18:00 Dzika miłość (111)
- 19:00 Teresa (27)
- 20:00 Okrutne miasto (51)
- 21:00 Przypieczętowany los (103)
- 22:00 Sploty nienawiści (8)
- 23:00 Niezwyciężona miłość (47)
- 04:00 Pod jednym dachem z mordercą (4)
- 04:55 Znaki (4)
- 06:00 Totalcar (4)
- 06:35 Kafejka za rogiem 5 (6)
- 07:40 Kafejka za rogiem 5 (7)
- 08:40 Najdroższy rejs świata 2 (3)
- 09:40 Gdzie powiem "tak"? (7)
- 10:15 Gdzie powiem "tak"? (8)
- 10:50 Gdzie powiem "tak"? 2 (1)
- 11:15 Najdroższy rejs świata 3 (4)
- 14:25 Gdzie powiem "tak"? 2 (2)
- 14:55 Gdzie powiem "tak"? 2 (3)
- 15:25 Gdzie powiem "tak"? 2 (4)
- 15:55 Świąteczny rejs w luksusie 2
- 00:15 Po śladach mordercy
- 02:25 Prezentuj broń! (11)
- 03:25 Prezentuj broń! (12)
- 04:25 Prezentuj broń! (13)
- 05:40 Hity AXN
- 05:55 Blok promocyjny AXN Black
- 06:00 Zagadki z przeszłości 2 (11)
- 06:55 Xena: Wojownicza księżniczka 2 (9)
- 07:55 Słoneczny patrol 8 (22)
- 08:55 Drużyna A 2 (8)
- 09:55 Zagadki z przeszłości 2 (11)
- 10:55 Xena: Wojownicza księżniczka 2 (9)
- 11:55 Drużyna A 2 (8)
- 14:55 Drużyna A 2 (9)
- 20:00 Kosmiczny grzech
- 21:50 Dyktator
- 23:30 Naczelny dowódca
- 00:30 Winnice miłości 2 (84)
- 01:45 Prezentuj broń! (25)
- 02:50 Prezentuj broń! (26)
- 04:00 Prezentuj broń! (27)
- 05:15 Hity AXN
- 05:30 Blok promocyjny AXN White
- 06:00 Winnice miłości 2 (84)
- 07:10 Candice Renoir 9 (5)
- 08:20 Candice Renoir 9 (6)
- 09:35 Domek na prerii 8 (11)
- 10:35 Domek na prerii 8 (12)
- 11:40 Cztery siostry (41)
- 12:55 Winnice miłości 2 (84)
- 14:05 Candice Renoir 9 (7)
- 15:15 Candice Renoir 9 (8)
- 16:25 Domek na prerii 8 (13)
- 17:30 Domek na prerii 8 (14)
- 18:35 Winnice miłości 2 (84)
- 19:40 Winnice miłości 2 (85)
- 21:00 Recepta na święta
- 00:05 Demony wojny wg Goi
- 02:10 Zabójcze tornado
- 04:15 Bonanza (Wiara i nadzieja)
- 05:15 Zakończenie programu
- 05:45 Bonanza (Denver McKee)
- 06:40 To nie ze mną 2 (7)
- 07:20 To nie ze mną 2 (8)
- 07:50 Poirot (Morderstwo w Orient Ekspresie)
- 11:50 Zabójczy pacjent
- 13:45 Titanic 2
- 20:00 Fuks
- 21:55 Gra tajemnic
- 00:10 Zakończenie programu
- 05:05 Pierwiosnek
- 06:55 Regina - Śpiewająca czarodziejka
- 08:25 Wujek Nino
- 10:05 Gdy płoną lasy
- 11:40 Nico jednorożec
- 13:15 Latarnicy
- 14:50 Misja: Niewykonalna
- 16:20 Irlandzki numer
- 17:55 Miłość w Indiach
- 21:00 Wczorajsze dzieci
- 22:30 Paryż 36
- 00:40 Horny Housewives 3
- 01:40 Dobra i zła
- 03:20 Spowiednik
- 04:50 Zakończenie programu
- 06:05 Czarny motyl
- 07:35 Wyspa piratów
- 09:05 Król wojowników
- 10:35 Zaginiona
- 15:20 Wyspa skarbów
- 18:30 Wrobieni
- 22:05 Osiris Child
- 23:45 Colt 45
- 00:20 Ojciec
- 01:55 Śmierć i rycerz
- 02:30 Odosobnienie
- 03:55 Trumna doktora Blooda
- 05:23 Zakończenie programu
- 06:00 Sprawiedliwość na sprzedaż
- 07:10 Wysłuchaj
- 07:25 Kapitan Kidd
- 08:50 Titus i Mirabella
- 09:15 Paradise Club
- 10:20 Champagne Safari
- 11:15 Indianie
- 11:45 Zjazd
- 12:15 Niesamowita przygoda
- 13:15 Zemsta zombie
- 14:15 Dzień dobrze minął?
- 15:45 Tonąca koza
- 16:15 Milcząca odwaga
- 17:35 Mogłabym być twoją babcią
- 17:55 Strach
- 19:15 Velo Mysterium
- 19:25 Śladami Nazarina
- 20:45 Odlecieć
- 21:00 Manos - ręce przeznaczenia
- 22:10 Talizman
- 23:40 Nie nurkować
- 00:45 Interwencja
- 02:15 Blitz
- 03:50 Przebiegła gra
- 05:20 Zakończenie programu
- 06:00 Mam na imię Sara
- 07:30 Tedi i poszukiwacze zaginionego miasta
- 09:00 To nie ze mną 2 (5)
- 09:30 Piaskun
- 12:30 Mój najlepszy przyjaciel
- 16:55 Wesele Jenny
- 18:30 Ukryta kamera
- 20:00 Obsesja Eve 2 (8)
- 20:45 Houdini i Doyle (2)
- 21:30 Więzy krwi
- 23:15 Mężczyzna, który kocha
- 04:05 Galaktyka grozy
- 05:10 W teatrze
- 06:00 ShowBiznes po godzinach (Magda Welc)
- 06:20 Skąd ja Cię znam? (Brie Larson)
- 06:35 Superstars (Woody Allen, Scarlett Johanson, Vin Diesel, Nicole Kidman, Ozzy Osbourne)
- 07:05 FilmoNewsy (36)
- 07:30 Gość Red Carpet TV (35)
- 07:55 Między gwiazdami (Piotr Krysiak - extra!)
- 10:00 Ikony - 10 min. (Robert De Niro)
- 10:15 Burza (86)
- 11:05 Klik News (32)
- 11:10 Najpiękniejsza brzydula (87)
- 12:05 Moda na sukces 34 (8593)
- 12:35 Moda na sukces 34 (8594)
- 13:05 The Queen of Flow 2 (42)
- 13:55 Między gwiazdami (odc_132)
- 16:20 Klik News (8)
- 16:25 Klik News (33)
- 16:35 The Queen of Flow 2 (50)
- 17:25 Najpiękniejsza brzydula (81)
- 18:20 Arabela 2 (Arafon)
- 18:55 Ale lapsus (3)
- 19:05 Klik News (9)
- 19:15 Przygody kryminalistyki (Agencja detektywistyczna Pinkertona)
- 20:15 Moda na sukces 34 (8594)
- 20:45 Moda na sukces 34 (8595)
- 21:20 Mistrz kierownicy ucieka
- 23:05 Legionista
- 01:50 Lody na patyku
- 03:55 Delirium
- 05:29 Zakończenie programu
- 06:00 Niewolnica Isaura (20)
- 06:40 Żyjąca planeta - Portret Ziemi (2)
- 07:00 Olimpiada, część 2
- 14:00 Moda na sukces 34 (8269)
- 14:25 Burza (97)
- 15:15 Pierwsza dama (95)
- 16:05 Najpiękniejsza brzydula (99)
- 17:00 Karetka (6)
- 18:15 Triumf miłości (99)
- 19:15 The Queen of Flow 2 (19)
- 20:15 Moda na sukces 34 (8278)
- 20:50 Moda na sukces 34 (8279)
- 21:25 Francuski łącznik
- 23:25 Harakiri
- 01:05 Pasmo ciekawostek
- 04:55 Program kulinarny
- 05:25 Propozycje do "Szlagierowej listy"
- 06:00 Telesprzedaż
- 10:00 Przegląd prasy
- 10:10 Muzyczne dzień dobry
- 10:35 Przy muzyce po Śląsku
- 11:30 Spotkanie z balladą
- 12:40 Columbo
- 14:20 Chicago Fire
- 15:15 Pasmo ciekawostek
- 15:55 Przegląd prasy
- 16:00 Silesia flesz; Pogoda
- 16:10 Podróże z wędrownymi motylami
- 16:45 Przy muzyce po Śląsku
- 17:45 Silesia flesz; Pogoda
- 18:00 Napisała: Morderstwo
- 19:00 Chicago Fire
- 19:55 Columbo
- 21:40 Napisała: Morderstwo
- 22:40 Pasmo ciekawostek
- 23:00 Silesia flesz
- 23:15 Kino TVS: Inga Lindström: Nie zadzieraj z Lilli
- 10:00 Lamu, wyspa osłów
- 11:00 Nowe oblicze Kuby
- 14:00 Zaginiona muzyka Indii (1)
- 14:30 Zaginiona muzyka Indii (2)
- 15:00 Zaginiona muzyka Indii (3)
- 15:30 Zaginiona muzyka Indii (6)
- 16:00 Z dala od miasta 2 (9)
- 16:30 Z dala od miasta 2 (10)
- 17:00 Kondor andyjski - król przestworzy
- 18:00 Zabójcza szybkość (1)
- 19:00 Football uliczny (Argentyna)
- 19:30 Zenit (13)
- 20:00 Plagi (4)
- 21:00 Ekologiczna panika (2)
- 21:30 Ekologiczna panika (4)
- 00:35 Stream Nation (Cyberpunk 2077: Widmo Wolności, część 15)
- 01:10 Stream Nation (Assassin's Creed Valhalla, część 7)
- 01:55 Stream Nation (Wiedźmin 3: Dziki Gon, część 65)
- 02:25 Stream Nation (Wiedźmin 3: Dziki Gon, część 66)
- 02:55 Stream Nation (The Last of Us Part 2, część 10)
- 03:45 Gramy z Głową (8)
- 08:05 Stream Nation (House Flipper, część 5)
- 08:40 TVGry (407)
- 09:00 Stream Nation (The Artful Escape, część 8)
- 09:30 Let's Replay (Crossout, część 7)
- 09:55 TVGry (408)
- 00:00 Śpiewaj z Nami!
- 03:00 Młoda Polska
- 05:00 Śpiewaj z Nami!
- 06:00 Śpiewaj z rana!
- 08:00 Kultowe przeboje
- 10:00 Młoda Polska
- 11:00 Nastrojowe
- 13:00 Kochamy Lata 80!
- 13:30 Kochamy Lata 90!
- 14:00 Śpiewaj z Nami!
- 15:00 Młoda Polska
- 16:00 TOP Przeboje Roku
- 16:30 Pytania do Gwiazd
- 17:00 Maraton lat 80.
- 06:00 Ultra poranek
- 07:30 Kuchnia na dziko
- 07:45 Kuchnia na dziko
- 08:00 Dziesięć największych skarbów
- 08:55 Dziesięć największych skarbów
- 09:50 Życie w oceanie
- 10:55 Prawdziwe potwory z oceanów
- 11:50 Ultra muzyka
- 18:05 Ultra hity
- 19:55 Życie w oceanie
- 20:55 Życie w oceanie
- 21:50 Ultra hity
- 06:00 Nuta Gold karaoke
- 08:00 Przeboje na dzień dobry
- 11:00 To był rok
- 12:00 Hity 80
- 14:00 Hity 90
- 16:00 To był rok
- 17:00 Hity eurodance
- 20:00 Gold impreza
- 23:00 23:00 - 00:00
- 06:00 Same hity!
- 10:00 Dzienna dawka rapu
- 14:00 Ulica mówi
- 15:00 Dzienna dawka rapu
- 16:00 1 na 1
- 16:15 Same hity!
- 18:00 Fresh
- 20:00 Dzienna dawka rapu
- 23:00 23:00 - 00:00
- 00:00 Dobra-noc
- 06:00 Budzik
- 09:00 Hitmix
- 11:00 Odlatowe hity
- 15:00 Top Dance Chart
- 16:00 Odlatowe hity
- 19:00 Halo, Warszawo!
- 20:00 Odlatowe hity
- 21:00 Kapsuła czasu
- 00:00 Best Hits
- 01:00 Best Polish
- 11:00 Best 90's
- 12:00 Best Ballads
- 13:00 Best 80's
- 20:00 Best 80's
- 22:00 Best Ballads
- 23:00 Best Rock
- 06:00 Power karaoke
- 07:00 Słoneczny Power wake up!
- 09:00 Top Power 15 !
- 10:00 100% Power Dance
- 15:00 Power Classic
- 16:00 Power mix
- 17:00 Top Power 15 !
- 18:00 Classic Euro i Disco Dance
- 19:00 Power mix
- 22:30 22:30 - 00:00
- 06:00 Śpiewaj z NUTA.TV!
- 08:00 Poranna nakrętka
- 11:00 Hit NUTA
- 13:00 Hit NUTA
- 15:00 Best of 2000+
- 18:00 Hit NUTA
- 20:00 Imprezowa NUTA
- 23:00 23:00 - 00:00
- 00:00 Feature film
- 01:40 English up (11)
- 01:50 English up (12)
- 02:00 Feature film
- 04:10 English united (26)
- 04:20 English united (27)
- 04:30 3ways2 (23)
- 04:40 Figures of speech (5)
- 05:00 Art land (31)
- 05:05 Art land (32)
- 05:10 Crafty hands 2 (16)
- 05:20 Okey-dokey (16)
- 05:30 Once upon a time (16)
- 05:40 Word party (1)
- 05:45 Word party (2)
- 05:50 English playtime (1)
- 06:00 Magic science (10)
- 06:15 Yummy for mummy (16)
- 06:25 Kids in action (19)
- 06:30 Kids in action (20)
- 06:35 Alfred & wilfred (7)
- 06:45 A school day in the uk (4)
- 07:00 Simple phrases (10)
- 07:10 Life around (13)
- 07:20 Life around (14)
- 07:30 Life around (53)
- 07:35 Jack of all trades (4)
- 07:45 Basic lexis (22)
- 07:50 Basic lexis (23)
- 07:55 Basic lexis (24)
- 08:00 Mojo morning (23)
- 08:15 All about (61)
- 08:20 All about (62)
- 08:25 All about (63)
- 08:30 Here and there (41)
- 08:40 Here and there (42)
- 08:50 Euronews. smart regions (21)
- 09:00 This day in history
- 09:10 Easy talk (11)
- 09:20 Let's talk (11)
- 09:35 English in focus (26)
- 09:45 English 911 2 (77)
- 09:50 English 911 2 (78)
- 09:55 English 911 2 (86)
- 10:00 The language of business (29)
- 10:15 The language of business (30)
- 10:30 Business words (14)
- 10:35 Business words (15)
- 10:40 3ways2 (15)
- 10:45 3ways2 (16)
- 10:50 Best of the best (14)
- 10:55 Best of the best (15)
- 11:00 Art land (31)
- 11:05 Art land (32)
- 11:10 Crafty hands 2 (16)
- 11:20 Okey-dokey (16)
- 11:30 Once upon a time (16)
- 11:40 Word party (1)
- 11:45 Word party (2)
- 11:50 English playtime (1)
- 12:00 Magic science (10)
- 12:15 Yummy for mummy (16)
- 12:25 Kids in action (19)
- 12:30 Kids in action (20)
- 12:35 Alfred & wilfred (7)
- 12:45 A school day in the uk (4)
- 13:00 Mojo morning (24)
- 13:15 Easy talk (46)
- 13:20 All about (64)
- 13:25 All about (65)
- 13:30 All about (66)
- 13:35 Here and there (43)
- 13:45 Here and there (44)
- 13:55 Euronews. smart regions (22)
- 14:00 English united (28)
- 14:15 English united (29)
- 14:25 3ways2 (24)
- 14:35 Figures of speech (6)
- 15:00 This day in history
- 15:10 Keep fit (24)
- 15:20 Keep fit (15)
- 15:30 What did they say (78)
- 15:35 What did they say (79)
- 15:40 What did they say (80)
- 15:45 What did they say (81)
- 16:00 Grammar wise (20)
- 16:25 English in focus (13)
- 16:35 English in focus (17)
- 16:45 English in focus (21)
- 17:00 Feature film
- 18:30 The language of business (29)
- 18:45 The language of business (30)
- 19:00 Simple phrases (10)
- 19:10 Life around (13)
- 19:20 Life around (14)
- 19:30 Life around (53)
- 19:35 Jack of all trades (4)
- 19:45 Basic lexis (22)
- 19:50 Basic lexis (23)
- 19:55 Basic lexis (24)
- 20:00 This day in history
- 20:10 Easy talk (11)
- 20:20 Let's talk (11)
- 20:35 English in focus (26)
- 20:45 English 911 2 (77)
- 20:50 English 911 2 (78)
- 20:55 English 911 2 (86)
- 21:00 Feature film
- 23:00 This day in history
- 23:10 Keep fit (24)
- 23:20 Keep fit (15)
- 23:30 What did they say (78)
- 23:35 What did they say (79)
- 23:40 What did they say (80)
- 23:45 What did they say (81)
- 01:00 Beraber. Разом
- 01:45 Донбас Реалії
- 02:15 Вердикт з Сергієм Руденком
- 04:00 ”Хроніки війни” з Ольгою Лень
- 05:00 Beraber. Разом
- 06:00 ЕСПРЕСО. Док
- 07:00 НОВИНИ
- 07:10 Інформаційний марафон з Лесею Вакулюк та Андрієм Сайчуком
- 08:00 Хвилина мовчання
- 08:01 НОВИНИ
- 08:10 Інформаційний марафон з Лесею Вакулюк та Андрієм Сайчуком
- 09:00 НОВИНИ
- 09:10 Реальний фронт з Тарасом Березовцем
- 09:45 Колаборанти
- 10:00 НОВИНИ
- 10:10 Інформаційний марафон з Лесею Вакулюк та Андрієм Сайчуком
- 11:00 НОВИНИ
- 11:10 Суботній політклуб
- 16:00 НОВИНИ
- 16:10 Інформаційний марафон з Лесею Вакулюк та Андрієм Сайчуком
- 17:00 НОВИНИ
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Le journal
- 00:15 French Connections
- 00:30 Le journal
- 00:45 The 51 Percent
- 01:00 Le journal
- 01:15 France In Focus
- 01:30 Le journal
- 01:45 Arts24
- 02:00 Le journal
- 02:15 French Connections
- 02:21 Fashion
- 02:30 Le journal
- 02:45 Eye on Africa
- 03:00 Le journal
- 03:10 Reporters
- 03:30 Le journal
- 03:40 Revisited
- 04:00 Le journal
- 04:15 Focus
- 04:20 You Are Here
- 04:30 Le journal
- 04:45 French Connections
- 05:00 Le journal
- 05:15 Eye on Africa
- 05:30 Le journal
- 05:45 Arts24
- 06:00 Le journal
- 06:15 France In Focus
- 06:30 Le journal
- 06:45 Focus
- 06:50 Sports
- 07:00 Le journal
- 07:15 The 51 Percent
- 07:30 Le journal
- 07:45 Focus
- 07:50 Sports
- 08:00 Le journal
- 08:15 Arts24
- 08:30 Le journal
- 08:45 Focus
- 08:50 Sports
- 09:00 Le journal
- 09:30 Le journal
- 10:00 Le journal
- 10:15 French Connections
- 10:30 Le journal
- 10:45 French Connections
- 10:51 Fashion
- 11:00 Le journal
- 11:10 Reporters
- 11:30 Le journal
- 11:40 Revisited
- 12:00 Le journal
- 12:16 Arts24
- 12:30 Le journal
- 12:45 Focus
- 12:50 Sports
- 13:00 Le journal
- 13:30 Le journal
- 14:00 Le journal
- 14:15 France In Focus
- 14:30 Le journal
- 14:45 Focus
- 14:50 You Are Here
- 15:00 Le journal
- 15:15 French Connections
- 15:30 Le journal
- 15:45 The 51 Percent
- 16:00 Le journal
- 16:10 Reporters
- 16:30 Le journal
- 16:40 Revisited
- 17:00 Le journal
- 17:15 Arts24
- 17:30 Le journal
- 17:45 French Connections
- 17:51 Fashion
- 18:00 Le journal
- 18:15 France In Focus
- 18:30 Le journal
- 18:45 Focus
- 18:50 You Are Here
- 19:00 Le journal
- 19:15 French Connections
- 19:30 Le journal
- 19:45 The 51 Percent
- 20:00 Le journal
- 20:30 Le journal
- 21:00 Le journal
- 21:15 Reporters
- 21:30 Le journal
- 21:46 Eye on Africa
- 22:00 Le journal
- 22:15 French Connections
- 22:21 You Are Here
- 22:30 Le journal
- 22:45 Eye on Africa
- 23:00 Le journal
- 23:15 Arts24
- 23:30 Le journal
- 23:45 Eye on Africa
- 00:00 Le journal
- 00:15 L'invité de l'économie
- 00:30 Le journal
- 00:45 Reporters France 24
- 01:00 Le journal
- 01:15 Le journal de l'Afrique
- 01:30 Le journal
- 01:45 A l'affiche
- 02:00 Le journal
- 02:10 Billet retour
- 02:30 Le journal
- 02:40 Le Paris des arts
- 03:00 Le journal
- 03:15 Plan B
- 03:21 The Observers
- 03:30 Le journal
- 03:45 Actuelles
- 04:00 Le journal
- 04:15 The Observers
- 04:21 Focus
- 04:30 Le journal
- 04:45 Outre-mer
- 05:00 Le journal
- 05:15 En tete a tete
- 05:30 Le journal
- 05:45 Le journal de l'Afrique
- 06:00 Le journal
- 06:15 L'entretien de l'intelligence économique
- 06:30 Le journal
- 06:45 Focus
- 06:50 Sports
- 07:00 Le journal
- 07:15 Reporters France 24
- 07:30 Le journal
- 07:45 Focus
- 07:50 Sports
- 08:00 Le journal
- 08:30 Le journal
- 09:00 Le journal
- 09:15 A l'affiche
- 09:30 Le journal
- 09:45 Focus
- 09:50 Sports
- 10:00 Le journal
- 10:15 C'est en France
- 10:30 Le journal
- 10:45 Plan B
- 10:51 The Observers
- 11:00 Le journal
- 11:10 Ici l'Europe
- 11:30 Le journal
- 11:40 L'entretien de l'intelligence économique
- 11:52 L'instant mobile
- 12:00 Le journal
- 12:15 A l'affiche
- 12:30 Le journal
- 12:45 Focus
- 12:50 Sports
- 13:00 Le journal
- 13:30 Le journal
- 14:00 Le journal
- 14:15 Reporters France 24
- 14:30 Le journal
- 14:45 L'entretien de l'intelligence économique
- 15:00 Le journal
- 15:10 L'instant mobile
- 15:15 C'est en France
- 15:30 Le journal
- 15:40 Le Paris des arts
- 16:00 Le journal
- 16:15 Plan B
- 16:21 The Observers
- 16:30 Le journal
- 16:45 A l'affiche
- 17:00 Le journal
- 17:10 L'instant mobile
- 17:15 Reporters France 24
- 17:30 Le journal
- 17:40 Ici l'Europe
- 18:00 Le journal
- 18:15 L'invité de l'économie
- 18:30 Le journal
- 18:45 Reporters France 24
- 19:00 Le journal
- 19:15 Plan B
- 19:21 The Observers
- 19:30 Le journal
- 19:45 C'est en France
- 20:00 Le journal
- 20:20 Destination Paris
- 20:30 Le journal
- 21:00 Le journal
- 21:15 A l'affiche
- 21:30 Le journal
- 21:45 Le journal de l'Afrique
- 22:00 Le journal
- 22:15 L'entretien de l'intelligence économique
- 22:30 Le journal
- 22:45 Le journal de l'Afrique
- 23:00 Le journal
- 23:10 Billet retour
- 23:30 Le journal
- 23:40 Légendes urbaines
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (291)
- 02:05 Dzikie pszczoły (36)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1290)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Głębia szczęścia)
- 04:35 Igrzyska w regionach
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Eko patent (9)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Królewska kuchnia myśliwska)
- 07:00 Dobrego dnia
- 08:00 Reportaż TVP Gdańsk
- 08:30 Panorama
- 08:44 Pogoda
- 08:45 Reportaż TVP Gdańsk
- 09:30 Reportaż TVP Gdańsk
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Złudne nadzieje)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Rączka gotuje
- 11:40 Naturalnie Lubelskie (Dolina Tyśmienicy)
- 12:00 O pracy po pracy
- 12:30 Wiek to tylko liczba
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Sielskie życie
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Panorama
- 14:43 Pogoda
- 14:45 Forum "Panoramy"
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia (69)
- 16:00 Na sygnale (Prędzej trupem padnę)
- 16:30 Panorama flesz
- 16:43 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Droga
- 17:30 Panorama flesz
- 17:35 Dycht Kociewie
- 18:00 Reportaż TVP Gdańsk
- 18:30 Panorama
- 18:50 Panorama sport
- 18:57 Pogoda
- 19:00 Forum "Panoramy"
- 19:15 Reportaż TVP Gdańsk
- 19:35 O pracy po pracy
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1998)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Panorama
- 21:40 Panorama sport
- 21:42 Pogoda
- 21:44 Forum "Panoramy"
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (528)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (291)
- 02:05 Dzikie pszczoły (36)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1290)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Głębia szczęścia)
- 04:35 Igrzyska w regionach
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Eko patent (9)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Królewska kuchnia myśliwska)
- 07:00 Dobrego dnia
- 08:00 Arka
- 08:25 U Pana Boga w ogródku (10/12)
- 09:10 Europa z bliska
- 09:22 Bezbłędnie (Wakacje)
- 09:25 Smaki świata - pośród mórz (7)
- 09:51 Wokół nas
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Złudne nadzieje)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Rączka gotuje
- 11:40 Naturalnie Lubelskie (Dolina Tyśmienicy)
- 12:00 O pracy po pracy
- 12:30 Wiek to tylko liczba
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Sielskie życie
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Na tropie przypraw. Pikantnie i słodko (Lawenda)
- 14:53 Polacy światu
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia (69)
- 16:00 Na sygnale (Prędzej trupem padnę)
- 16:30 Kronika - flesz
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Telezakupy
- 17:30 Wędrowiec polski (Kociewie)
- 18:00 Smaki świata - pośród mórz
- 18:27 Pogoda
- 18:30 Kronika
- 18:50 Pogoda
- 18:52 Wokół nas
- 19:00 Pensjonat nad rozlewiskiem (2/13)
- 19:45 Świat pomiarów
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1998)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:29 Pogoda
- 21:30 Kronika (Podsumowanie Dnia)
- 21:48 Pogoda
- 21:50 Rozmowa dnia
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (528)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (291)
- 02:05 Dzikie pszczoły (36)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1290)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Głębia szczęścia)
- 04:35 Igrzyska w regionach
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Eko patent (9)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Królewska kuchnia myśliwska)
- 07:00 Dobrego dnia
- 08:00 Starszaki
- 08:30 Teleskop
- 08:35 Prognoza pogody
- 08:38 Łączymy z archiwum TVP Poznań
- 09:30 Teleskop
- 09:36 Prognoza pogody
- 09:38 Wiadomości sportowe
- 09:48 Rozmowa dnia
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Złudne nadzieje)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Rączka gotuje
- 11:40 Naturalnie Lubelskie (Dolina Tyśmienicy)
- 12:00 O pracy po pracy
- 12:30 Wiek to tylko liczba
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Sielskie życie
- 14:15 Europa z bliska
- 14:31 Teleskop
- 14:37 Prognoza pogody
- 14:39 Wielkopolska każdego dnia (23 lipca)
- 14:44 Alfabet Wielkopolski (Polanie)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia (69)
- 16:00 Na sygnale (Prędzej trupem padnę)
- 16:30 Teleskop
- 16:37 Prognoza pogody
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Sportowy weekend
- 17:30 Teleskop kulturalny
- 17:35 Prognoza pogody
- 17:37 Księga przestrzeni
- 18:03 Poza miastem - Europejska wieś
- 18:16 Wielkopolscy twórcy ludowi (Od wiersza do wiersza)
- 18:30 Teleskop
- 18:48 Prognoza pogody
- 18:49 Wielkopolska każdego dnia (23 lipca)
- 18:55 Naturalnie, na zdrowie
- 19:17 Czysta energia (Wodór)
- 19:41 Dwór życiem malowany (Niemieczkowo)
- 19:57 Prognoza pogody
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1998)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:29 Teleskop
- 21:45 Prognoza pogody
- 21:47 Wiadomości sportowe
- 21:54 Teleskop kulturalny
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (528)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (291)
- 02:05 Dzikie pszczoły (36)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1290)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Głębia szczęścia)
- 04:35 Igrzyska w regionach
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Eko patent (9)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Królewska kuchnia myśliwska)
- 07:00 Dobrego dnia
- 08:00 Gość "Obiektywu"
- 08:10 U źródeł wiary
- 08:40 Kuchnia polskich Żydów
- 09:05 Świadkowie czasu
- 09:25 Podróże z historią
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Złudne nadzieje)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Rączka gotuje
- 11:40 Naturalnie Lubelskie (Dolina Tyśmienicy)
- 12:00 O pracy po pracy
- 12:30 Wiek to tylko liczba
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Sielskie życie
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Księga przestrzeni
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia (69)
- 16:00 Na sygnale (Prędzej trupem padnę)
- 16:30 Obiektyw
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Z Internetu na antenę
- 17:10 Słownik polsko@polski
- 17:40 To je Borowicz. Podróże ze smakiem
- 18:05 Zwierzaki
- 18:15 Przegląd suwalski
- 18:30 Obiektyw
- 18:50 Gość "Obiektywu"
- 19:00 Prognoza pogody
- 19:05 Nasi w Paryżu
- 19:10 Reportaż ekumeniczny
- 19:30 U źródeł wiary
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 21:30 Obiektyw
- 21:50 Prognoza pogody
- 21:55 Przystanek Kultura
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (528)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (291)
- 02:05 Dzikie pszczoły (36)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1290)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Głębia szczęścia)
- 04:35 Igrzyska w regionach
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Eko patent (9)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Królewska kuchnia myśliwska)
- 07:00 Dobrego dnia
- 08:00 Łowcy pasjonatów (81)
- 08:15 Wiatrak
- 08:30 Odkryj regiony (179)
- 08:50 Języczek u wagi (Awiacja)
- 09:00 Astronarium (Meteoryt Ribbeck)
- 09:25 Bezbłędnie (Bitcoin)
- 09:45 Głos dnia
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Złudne nadzieje)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Rączka gotuje
- 11:40 Naturalnie Lubelskie (Dolina Tyśmienicy)
- 12:00 O pracy po pracy
- 12:30 Wiek to tylko liczba
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Sielskie życie
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Pogoda
- 14:35 ABC zdrowia (Depresja)
- 14:45 Głos dnia
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia (69)
- 16:00 Na sygnale (Prędzej trupem padnę)
- 16:30 Głos regionu
- 16:43 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:15 Z historią na Ty
- 17:35 Unia kulinarna
- 18:00 Nie taki internet straszny
- 18:15 Przedziwna Puszcza Białowieska
- 18:30 Głos regionu
- 18:49 Pogoda
- 18:50 Głos dnia
- 19:00 Informacje kulturalne
- 19:15 Gra Warszawa
- 19:40 Małe miejscowości - wielcy ludzie (Malarz i podróżnik)
- 19:55 Pogoda
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1998)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Głos regionu
- 21:44 Pogoda
- 21:45 Głos dnia
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (528)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (291)
- 02:05 Dzikie pszczoły (36)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1290)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Głębia szczęścia)
- 04:35 Igrzyska w regionach
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Eko patent (9)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Królewska kuchnia myśliwska)
- 07:00 Dobrego dnia
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Złudne nadzieje)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Rączka gotuje
- 11:40 Naturalnie Lubelskie (Dolina Tyśmienicy)
- 12:00 O pracy po pracy
- 12:30 Wiek to tylko liczba
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Sielskie życie
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Zbliżenia
- 14:45 Małe miejscowości - wielcy ludzie (Królowa Shimmy)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia (69)
- 16:00 Na sygnale (Prędzej trupem padnę)
- 16:30 Zbliżenia
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Obiektyw regionu (4/24)
- 17:30 Studio lato
- 18:30 Zbliżenia - wydanie główne
- 18:55 Pogoda
- 19:00 Unia kulinarna
- 19:25 Weterynarze z sercem
- 19:45 Nad Drwęcą
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1998)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Zbliżenia - wieczorne
- 21:45 Sport
- 21:50 Pogoda wieczorna
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (528)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (291)
- 02:05 Dzikie pszczoły (36)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1290)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Głębia szczęścia)
- 04:35 Igrzyska w regionach
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Eko patent (9)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Królewska kuchnia myśliwska)
- 07:00 Dobrego dnia
- 08:00 Sport - podsumowanie weekendu
- 08:26 Całkiem niezła historia
- 08:39 Sielskie życie
- 08:53 Całkiem niezła historia
- 09:06 Geograficzne fenomeny Lubelszczyzny
- 09:20 Tajemniczy świat zwierząt
- 09:25 Twój punkt widzenia
- 09:29 Poranny gość Radia Zachód
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Złudne nadzieje)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Rączka gotuje
- 11:40 Naturalnie Lubelskie (Dolina Tyśmienicy)
- 12:00 O pracy po pracy
- 12:30 Wiek to tylko liczba
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Sielskie życie
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Informacje lubuskie - flesz
- 14:34 Sport
- 14:38 Prognoza pogody
- 14:40 Całkiem niezła historia
- 14:55 Twój punkt widzenia
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia (69)
- 16:00 Na sygnale (Prędzej trupem padnę)
- 16:30 Informacje lubuskie
- 16:39 Sport
- 16:43 Prognoza pogody
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Piosenka u Ciebie
- 17:24 Twój punkt widzenia
- 17:27 Informacje lubuskie - flesz
- 17:32 Sport
- 17:35 Prognoza pogody
- 17:38 Leśny kalejdoskop
- 17:50 Całkiem niezła historia
- 18:02 Magazyn reporterski
- 18:16 Całkiem niezła historia
- 18:30 Informacje lubuskie
- 18:51 Sport
- 18:56 Prognoza pogody
- 18:58 Dwory i dworki Lubelszczyzny
- 19:12 Pamiętajcie o ogrodach
- 19:24 Twój punkt widzenia
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1998)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Informacje lubuskie
- 21:53 Sport
- 21:57 Prognoza pogody
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (528)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (291)
- 02:05 Dzikie pszczoły (36)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1290)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Głębia szczęścia)
- 04:35 Igrzyska w regionach
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Eko patent (9)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Królewska kuchnia myśliwska)
- 07:00 Dobrego dnia
- 08:00 To dobry dzień
- 09:00 Panorama lubelska - flesz
- 09:12 Prognoza pogody
- 09:15 Gość "Panoramy"
- 09:35 Piosenka u Ciebie
- 09:36 Czas na speedway
- 09:50 Bezbłędnie (Hajtać się)
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Złudne nadzieje)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Rączka gotuje
- 11:40 Naturalnie Lubelskie (Dolina Tyśmienicy)
- 12:00 O pracy po pracy
- 12:30 Wiek to tylko liczba
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Sielskie życie
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 RoberTeka
- 14:45 Agrowieści
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia (69)
- 16:00 Na sygnale (Prędzej trupem padnę)
- 16:30 Zbieram, więc jestem. Kolekcje - zbiory - hobby (Hodowla kanarków harceńskich)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Abecadło astronomii (Jowisz)
- 17:09 Bezbłędnie (Hajtać się)
- 17:15 Reportaż. Z lubelskiego (Twój dar serca)
- 17:30 Panorama lubelska - flesz
- 17:42 Prognoza pogody
- 17:45 Kuchnia Jagiellonów (Synowie Jagiełły początek ekspansji. Smaki od morza do morza)
- 18:10 Design i ty (Typografia)
- 18:30 Panorama lubelska - wydanie główne
- 18:55 Prognoza pogody
- 19:00 Gość "Panoramy"
- 19:21 Stop! Kultura
- 19:45 Nie taki internet straszny
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1998)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Panorama lubelska - wydanie wieczorne
- 21:55 Prognoza pogody
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (528)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (291)
- 02:05 Dzikie pszczoły (36)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1290)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Głębia szczęścia)
- 04:35 Igrzyska w regionach
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Eko patent (9)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Królewska kuchnia myśliwska)
- 07:00 Dobrego dnia
- 08:00 Aktualności poranne
- 08:05 Magazyn sportowy
- 08:34 Z Andrusem po Galicji
- 09:00 Aktualności poranne
- 09:04 Rok w ogrodzie
- 09:24 Rok w ogrodzie extra
- 09:34 Odkrywanie Podkarpacia
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Złudne nadzieje)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Rączka gotuje
- 11:40 Naturalnie Lubelskie (Dolina Tyśmienicy)
- 12:00 O pracy po pracy
- 12:30 Wiek to tylko liczba
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Sielskie życie
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Magazyn sportowy
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia (69)
- 16:00 Na sygnale (Prędzej trupem padnę)
- 16:30 Aktualności - flesz
- 16:34 Pogoda
- 16:37 Kalejdoskop filmowy
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Moda na język polski
- 17:30 Studio lato
- 18:01 Z życia regionu
- 18:30 Aktualności
- 18:46 Pogoda
- 18:52 Kalejdoskop filmowy
- 19:00 Liczy się pasja
- 19:15 Podkarpackie tablice i inskrypcje
- 19:30 Studio lato
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1998)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Aktualności
- 21:52 Pogoda
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (528)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (291)
- 02:05 Dzikie pszczoły (36)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1290)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Głębia szczęścia)
- 04:35 Igrzyska w regionach
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Eko patent (9)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Królewska kuchnia myśliwska)
- 07:00 Dobrego dnia
- 08:01 Fakty o poranku
- 08:10 Pogoda
- 08:12 Fakty o poranku
- 08:40 Pogoda
- 08:42 Fakty o poranku
- 09:03 Szczawno. Uzdrowisko książęce
- 09:55 Pogoda
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Złudne nadzieje)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Rączka gotuje
- 11:40 Naturalnie Lubelskie (Dolina Tyśmienicy)
- 12:00 O pracy po pracy
- 12:30 Wiek to tylko liczba
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Sielskie życie
- 14:15 Europa z bliska
- 14:32 Z Archiwum Telewizji Wrocław: Harcerze
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia (69)
- 18:02 Dlaczego krowa... (Motyle)
- 18:14 Doktor Haust i tajemnice ściśle jawne (Owady)
- 18:30 Fakty - wydanie główne
- 18:53 Pogoda
- 18:57 Wschód
- 19:14 Słownik polsko@polski
- 19:39 A to polski właśnie...
- 19:43 Design i ty
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1998)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Fakty - wydanie wieczorne
- 21:42 Pogoda
- 21:44 Sielskie życie
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (528)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (291)
- 02:05 Dzikie pszczoły (36)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1290)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Głębia szczęścia)
- 04:35 Igrzyska w regionach
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Eko patent (9)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Królewska kuchnia myśliwska)
- 07:00 Dobrego dnia
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Złudne nadzieje)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Rączka gotuje
- 11:40 Naturalnie Lubelskie (Dolina Tyśmienicy)
- 12:00 O pracy po pracy
- 12:30 Wiek to tylko liczba
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Sielskie życie
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Prosto z lasu (11/23)
- 14:45 Kronika dnia (23)
- 14:57 Pogoda (23)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia (69)
- 16:00 Na sygnale (Prędzej trupem padnę)
- 16:30 Kronika dnia (23)
- 16:42 Pogoda (23)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Pogoda (23)
- 17:02 Raport pogodowy (23)
- 17:04 Działo się w Krakowie
- 17:07 Zaginione? Ocalone? Historie zawodów różnych (Wikliniarz)
- 17:30 Krzemionki 30. Przystanek reportaż (Oj, żeby nie ta koronka klockowa)
- 17:45 Pełnosprawni (560)
- 18:06 Moda na język polski (Łacina)
- 18:30 Kronika (23)
- 18:51 Tematy dnia (23)
- 19:02 Pogoda (23)
- 19:05 Kronika sportowa
- 19:08 Raport pogodowy (23)
- 19:11 Działo się w Krakowie
- 19:15 Filmoteka małopolska: Solidarni w pomocy
- 19:54 Pogoda (23)
- 19:57 Raport pogodowy (23)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1998)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kronika (23)
- 21:45 Tematy dnia
- 21:55 Pogoda (23)
- 21:56 Kronika sportowa
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (528)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (291)
- 02:05 Dzikie pszczoły (36)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1290)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Głębia szczęścia)
- 04:35 Igrzyska w regionach
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Eko patent (9)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Królewska kuchnia myśliwska)
- 07:00 Dobrego dnia
- 08:00 Kurier opolski
- 08:20 Sport opolski
- 08:25 Rozmowa dnia
- 09:00 Serial
- 09:30 Astronarium
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Złudne nadzieje)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Rączka gotuje
- 11:40 Naturalnie Lubelskie (Dolina Tyśmienicy)
- 12:00 O pracy po pracy
- 12:30 Wiek to tylko liczba
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Sielskie życie
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Kurier opolski
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia (69)
- 16:00 Na sygnale (Prędzej trupem padnę)
- 16:30 Kurier opolski
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Prosto z lasu
- 18:00 Schlesien Journal
- 18:15 Wiadomości w języku polskim
- 18:25 Sport opolski
- 18:30 Kurier opolski
- 18:52 Pogoda
- 18:55 Rozmowa dnia
- 19:10 Strefa kultury
- 19:30 Serial
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1998)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier opolski
- 21:52 Sport opolski
- 21:57 Pogoda
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (528)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (291)
- 02:05 Dzikie pszczoły (36)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1290)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Głębia szczęścia)
- 04:35 Igrzyska w regionach
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Eko patent (9)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Królewska kuchnia myśliwska)
- 07:00 Dobrego dnia
- 08:00 Dobrego dnia z TVP 3 Kielce
- 09:00 Odkryj regiony
- 09:18 Pogoda w regionie
- 09:20 Świętokrzyskie Espresso
- 09:50 Gość Informacji
- 09:58 Pogoda w regionie
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Złudne nadzieje)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Rączka gotuje
- 11:40 Naturalnie Lubelskie (Dolina Tyśmienicy)
- 12:00 O pracy po pracy
- 12:30 Wiek to tylko liczba
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Sielskie życie
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Informacje
- 14:36 Dobrego dnia z TVP 3 Kielce
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia (69)
- 16:00 Na sygnale (Prędzej trupem padnę)
- 16:30 Informacje
- 16:42 Pogoda w regionie
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Pogoda w regionie
- 17:01 Wakacje z TVP 3 Kielce
- 18:01 Fundusze wokół nas
- 18:15 Zawodowcy. CK
- 18:29 Informacje
- 18:51 Pogoda w regionie
- 18:52 Gość Informacji
- 19:00 ABC zdrowia
- 19:10 Fakty i opinie
- 19:58 Pogoda w regionie
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1998)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Informacje
- 21:50 Pogoda w regionie
- 21:51 Gość Informacji
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (528)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (291)
- 02:05 Dzikie pszczoły (36)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1290)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Głębia szczęścia)
- 04:35 Igrzyska w regionach
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Eko patent (9)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Królewska kuchnia myśliwska)
- 07:00 Dobrego dnia
- 08:00 Reportaż
- 08:35 Prosto z lasu
- 08:55 Aktywni seniorzy
- 09:00 Rozmowa dnia
- 09:15 Polityczna dogrywka
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Złudne nadzieje)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Rączka gotuje
- 11:40 Naturalnie Lubelskie (Dolina Tyśmienicy)
- 12:00 O pracy po pracy
- 12:30 Wiek to tylko liczba
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Sielskie życie
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Reportaż
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia (69)
- 16:00 Na sygnale (Prędzej trupem padnę)
- 16:30 Reportaż
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Moje miejsce
- 17:15 Teatr Wielki zza kulis
- 17:30 Reportaż
- 17:45 Łódzka nauka
- 18:00 Tajemniczy świat zwierząt
- 18:15 Strefa biznesu
- 18:30 Łódzkie wiadomości dnia
- 18:50 Sport
- 18:56 Pogoda
- 19:00 Rozmowa dnia
- 19:15 Zdarzyło się w kulturze
- 19:30 LOFT
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1998)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Łódzkie wiadomości dnia
- 21:55 Pogoda
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (528)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (291)
- 02:05 Dzikie pszczoły (36)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1290)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Głębia szczęścia)
- 04:35 Igrzyska w regionach
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Eko patent (9)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Królewska kuchnia myśliwska)
- 07:00 Dobrego dnia
- 08:00 Raz, dwa, trzy - lato!
- 08:45 Relacje
- 09:00 Spotkania w świecie ciszy
- 09:30 Wiesz jak jest?
- 09:43 Śląsk znany i nieznany
- 09:45 Telezakupy
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Złudne nadzieje)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Rączka gotuje
- 11:40 Naturalnie Lubelskie (Dolina Tyśmienicy)
- 12:00 O pracy po pracy
- 12:30 Wiek to tylko liczba
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Sielskie życie
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Aktualności - flesz
- 14:37 Pogoda
- 14:39 Sport - flesz
- 14:45 Telezakupy
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia (69)
- 16:00 Na sygnale (Prędzej trupem padnę)
- 16:30 Aktualności - flesz
- 16:38 Pogoda
- 16:39 Sport - flesz
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Zdarzyło się
- 17:15 Pierwsza trójka
- 17:45 Trzciny, ryby i grzyby
- 18:15 Wiesz jak jest?
- 18:30 Aktualności
- 18:50 Pogoda
- 18:55 Wieczorne wiadomości sportowe
- 19:10 Raz, dwa, trzy - lato!
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1998)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Aktualności
- 21:38 Pogoda
- 21:40 Wieczorne wiadomości sportowe
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (528)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:00 Słowo życia ((J 20, 1. 11-18) Niewiasto, czemu płaczesz? Kogo szukasz?)
- 00:05 Świat w obrazach
- 00:10 Informacje dnia
- 00:30 Rajd Katyński: Rajd Katyński (Narewka, Bielsk Podlaski, Drohiczyn)
- 00:55 Poczet wielkich Polaków (Por. Stefan Kosobudzki "Sęk")
- 01:00 Anioł Pański
- 01:05 Ma się rozumieć
- 01:15 Rozmowy niedokończone
- 02:25 Święty na każdy dzień (22 lipca, wspomnienie św. Marii Magdaleny)
- 02:30 Poznajemy Polskę (Niziny, część 2)
- 02:45 Modlitwa z telefonicznym udziałem dzieci
- 03:00 Informacje dnia
- 03:20 Różaniec
- 03:50 Nie tylko Ulmowie (Stanisława i Halina Kamińskie Sosnowica k. Włodawy)
- 08:00 Informacje dnia
- 08:15 Polski punkt widzenia
- 08:35 Cichy bohater z Puszczy Białowieskiej
- 09:00 Papież Polak do rodaków (Homilia w czasie mszy świętej odprawionej w katedrze wawelskiej. Kraków, 10 czerwca 1987 r.)
- 09:20 Słowo życia ((J 15, 1-8) Kto trwa w Chrystusie, przynosi owoc obfity)
- 09:25 Święty na każdy dzień (23 lipca, wspomnienie św. Brygidy, zakonnicy, patronki Europy)
- 09:30 Misja Szczecin - Madagaskar
- 10:00 Informacje dnia
- 10:15 Jak my to widzimy - z daleka widać lepiej (Przygotowania do obchodów śmierci bł. ks. Jerzego Popiełuszki)
- 10:45 Zew natury (4)
- 11:05 Mocni w wierze (Chrześcijaństwo przeciw wolności?)
- 11:35 Słowo życia ((J 15, 1-8) Kto trwa w Chrystusie, przynosi owoc obfity)
- 11:40 Ma się rozumieć
- 11:50 Święty na każdy dzień (23 lipca, wspomnienie św. Brygidy, zakonnicy, patronki Europy)
- 14:20 Muzyczne chwile
- 14:30 Ulmowie. Świadectwo sprawiedliwych
- 15:00 Bogu i ludziom - ks. Stanisław Sudoł
- 15:50 Ma się rozumieć
- 16:00 Informacje dnia
- 16:10 Jestem mamą
- 16:25 Przyroda w obiektywie (Rykowisko)
- 16:40 Zdrowie z Bożej Apteki (Aronia)
- 16:55 Kurier Pana Boga
- 17:10 Prosto o gospodarce
- 17:30 Zostań żołnierzem RP (18 Pułk Przeciwlotniczy)
- 17:50 Muzyczne chwile
- 17:55 Poczet wielkich Polaków (Prof. Henryk Jordan)
- 20:00 Informacje dnia
- 20:20 Różaniec
- 20:50 Nie tylko Ulmowie (Stefania i Wojciech Olesiejuk z synami, Kolonia Chominna)
- 21:00 Apel Jasnogórski
- 21:20 Informacje dnia
- 21:40 Polski punkt widzenia
- 22:00 Polityka
- 23:40 Mocarz pokory
- 01:40 Intryga
- 03:30 Miłosny trójkąt (14)
- 04:00 Miłe rozmowy
- 04:50 Miłe rozmowy
- 05:40 Nieźle kliknięci bez filtra (1)
- 06:00 Yattaman (Fałszywy prorok)
- 06:25 Yattaman (Pałac Słońca)
- 06:55 Yattaman (Karnawał w Rio)
- 07:25 Yattaman (Człowiek z Himalajów)
- 07:55 Jeden plus Dziesięć (57)
- 08:35 Pablo Escobar: Szef zła (3)
- 09:30 Moje trzy siostry (121)
- 10:35 Rozbitkowie (1)
- 11:35 Rozbitkowie (2)
- 12:35 Jeden plus Dziesięć (28)
- 13:10 Doktory 2 (25)
- 13:40 Namiętności (58)
- 14:20 Namiętności (59)
- 15:00 Klejnot TV
- 17:00 Gigi (Zemsta Salomona)
- 17:30 Gigi (25)
- 18:00 Klejnot TV
- 21:00 Zagadka tygodnia
- 21:40 Wesoły ambulans (25)
- 22:15 Uśmiechnij się (5)
- 22:20 Uśmiechnij się (10)
- 22:30 Uśmiechnij się 3 (3)
- 22:35 Zagadka tygodnia
- 23:15 Miłe rozmowy (6)
- 23:40 Samochód Jayne Mansfield
- 04:00 Kobra - oddział specjalny (10)
- 05:00 Na osi (498)
- 05:40 Świat z powietrza (1)
- 06:00 Jurajscy wojownicy (Tyranozaur - król myśliwych)
- 06:55 Simba lwi Król (2)
- 07:25 Simba lwi Król (3)
- 10:00 Remont na 5+ (6)
- 10:30 Telezakupy
- 11:00 Legendy sportu (7)
- 11:35 Telezakupy
- 12:05 Muzyka
- 12:20 Telezakupy
- 13:05 Droga wolna 3 (29)
- 13:30 Klub Winx 4 (Mroźna wieża)
- 14:00 Klub Winx 4 (Próba Bloom)
- 14:25 Klub Winx 4 (Dzień sprawiedliwości)
- 15:00 Telezakupy
- 15:45 Muzyka
- 20:00 Jawajska gorączka
- 00:25 AZ-kvíz
- 00:55 Zahrada je hra
- 01:20 Z metropole
- 01:45 Kalendárium
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Hranice v srdci (Zahrady Karpat)
- 05:15 Etiketa (Pozvánky)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Orlické hory)
- 06:30 Na cestě po Apulii
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Magnum II (Žena na pláži)
- 09:50 Hitparáda televizní zábavy
- 10:40 Písničky z obrazovky
- 11:05 Klenoty naší krajiny (České středohoří)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně Athén s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Logik
- 13:25 Rubín má barvu krve
- 16:10 Magnum II (Z Moskvy na Maui)
- 17:00 Na cestě po severní Kolumbii
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Milenci a vrazi
- 21:55 Zlata Adamovská
- 00:00 Cesta k ráji
- 01:45 Za mřížemi: v nejdrsnějších věznicích světa (3)
- 02:35 Návraty k divočině (Národní park Podyjí)
- 03:05 Zašlapané projekty (Kinoautomat)
- 03:20 Před půlnocí
- 03:50 Babylon
- 04:20 Muži, kteří sází stromy
- 04:45 Dobrodružství vědy a techniky (Život vysoko v horách - přírodní rezervace Sněžné hory Baima)
- 05:15 Podzemní voda
- 05:30 Vzkaz Karla Lopraise
- 05:45 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 06:00 University – Tajemství evropského zázraku
- 06:50 Zázraky lidského génia (Majestátní hrady)
- 07:45 Svérázné chování zvířat (3)
- 16:05 Římané za humny!
- 17:00 Evropa z výšky (Itálie)
- 17:50 Nádherná Amerika II (Kentucky)
- 20:00 Hrbáč
- 21:50 Velký flám
- 23:50 Kruk II (1)
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Události v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v letoviscích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 08:00 Panorama
- 08:35 BBV po 25 letech
- 08:45 Touchdown
- 09:10 Mystic Sk8 Cup 2024 (Mystic Sk8 Cup)
- 09:40 Cyklotoulky
- 09:55 Livesport Prague Open 2024 (Livesport Prague Open)
- 00:20 Geniální přítelkyně III: Příběh těch, co odcházejí, a těch, kteří zůstanou (3)
- 01:10 Taneční příběhy Darii Klimentové (3)
- 01:40 Norská čítanka: Kjartan Fløgstad
- 01:50 Norská čítanka: M. Seppola Simonsen
- 02:00 Televizní klub neslyšících
- 02:30 Laurel a Hardy (Bílá křídla)
- 02:40 Colours of Ostrava Radegast Czech stage
- 03:30 Ladí neladí
- 04:30 Apollo 2015
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Przerwa w transmisji 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 100 dní ve Versailles (3)
- 21:00 Američan v Paříži
- 06:00 Od Andulky po žížalu (Písmeno: B)
- 06:05 Rytmix
- 06:15 Splat & Harry
- 06:25 Bruno
- 06:40 Gusta, malý velký rytíř
- 06:50 Bing
- 07:00 Sovík zvaný Otík
- 07:05 Ryšáček Pablo
- 07:10 Drobečkové
- 07:20 Prasátko Peppa V
- 07:25 Pošťák Pat zvláštní zásilková služba
- 07:45 Ella, Oskar a Hú
- 07:55 Dynotrax
- 08:20 Tlapková patrola VIII
- 08:40 Podivuhodná cesta ježka Aladina
- 08:50 Sportující zvířata
- 08:55 Kámoši hafíci (16)
- 09:20 Terčin zvířecí svět
- 09:35 Idefix a smečka Nepoddajných
- 09:50 Sardinka ve vesmíru
- 10:00 Operace Jauu! IX
- 10:30 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví
- 10:55 Vyber si svůj sport
- 11:00 Turbo R.A.Ke.Ta
- 11:25 DVA3
- 11:40 Zákony Mila Murphyho (12)
- 12:00 Kamarádi z koše
- 12:15 Byl jednou jeden život
- 12:45 Šmoulové
- 13:10 Bludiště
- 13:40 Superhrdinové
- 13:50 Městečko na moři
- 13:55 Příběhy o telátku
- 14:05 Stavitelé II
- 14:40 Super třída II (4)
- 15:05 Čvacht
- 15:15 Remy a Fů
- 15:25 Dodohando
- 15:30 Sovička Ollie
- 15:35 Hej, Hafí! III
- 15:45 Operace Jauu! IX
- 16:15 Sportující zvířata
- 16:20 Splat & Harry
- 16:30 Bruno
- 16:45 Gusta, malý velký rytíř
- 16:55 Bing
- 17:00 Sovík zvaný Otík
- 17:10 Ryšáček Pablo
- 17:15 Drobečkové II
- 17:25 Podivuhodná cesta ježka Aladina
- 17:35 Vyber si svůj sport
- 17:40 Nefertine na Nilu
- 17:50 Jak vycvičit draky II
- 18:15 Fazolčina kavárna
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 O krtkovi (Krtek v ZOO)
- 18:55 Kámoši hafíci (17)
- 19:20 Zákony Mila Murphyho (13)
- 19:40 Sportující zvířata
- 19:45 Bajkovník
- 19:55 Przerwa w transmisji 19:55-06:00
Aby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiej- 00:00 Program 00:00 - 02:00
- 02:00 Program 02:00 - 04:00
- 04:00 Program 04:00 - 06:00
- 06:00 Program 06:00 - 08:00
- 08:00 Program 08:00 - 10:00
- 10:00 Program 10:00 - 12:00
- 12:00 Program 12:00 - 14:00
- 14:00 Program 14:00 - 16:00
- 16:00 Program 16:00 - 18:00
- 18:00 Program 18:00 - 20:00
- 20:00 Program 20:00 - 22:00
- 22:00 Program 22:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Fakty po Faktach
- 01:00 Tak jest
- 02:00 Nowa Maja w ogrodzie
- 02:30 Szkło kontaktowe
- 03:30 Nowa Maja w ogrodzie
- 03:55 Tak jest
- 10:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 10:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 10:55 Biznes
- 11:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 11:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 11:55 Biznes
- 14:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 14:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 14:55 Biznes
- 15:00 15 na żywo
- 16:00 Fakty po południu
- 18:00 Tak jest
- 19:15 Serwis informacyjny
- 19:30 Fakty po Faktach
- 20:00 Kropka nad i
- 20:20 Fakty o świecie
- 21:00 Polska i świat
- 22:00 Szkło kontaktowe
- 23:00 Dzień po dniu
- 23:45 Biznes
- 00:35 Fakty po Faktach
- 01:35 Tak jest
- 02:35 Nowa Maja w ogrodzie
- 03:00 Nowa Maja w ogrodzie
- 03:35 Tak jest
- 04:35 Fakty po Faktach
- 05:35 Fakty o świecie
- 06:00 Makłowicz w drodze
- 06:30 Nowa Maja w ogrodzie
- 07:00 Dokument w TVN24 BiS
- 08:00 Szkło kontaktowe
- 09:00 Rozmowy dnia
- 09:45 Fakty o świecie
- 10:10 Horyzont
- 10:45 Tak jest
- 11:45 Byk i Niedźwiedź
- 12:15 Alarm dla Ziemi
- 12:50 Fakty po Faktach
- 13:50 Tak jest
- 14:45 Fakty o świecie
- 15:20 Kijek w kosmosie
- 16:00 Dzień na świecie
- 18:30 Fakty o świecie
- 19:00 Fakty
- 19:30 Fakty po Faktach
- 20:20 Fakty o świecie
- 21:00 Rozmowy dnia
- 21:50 24 godziny
- 23:00 Fakty o świecie
- 23:35 Polska i świat
- 00:00 Blajer mówi: Biznes (1)
- 00:15 Dłuższa rozmowa
- 00:30 Biznes wieczorem
- 01:00 Blajer mówi: Biznes
- 01:15 Blajer mówi: Biznes
- 01:30 Blajer mówi: Biznes
- 01:45 Blajer mówi: Biznes
- 02:00 Blajer mówi: Biznes (1)
- 02:15 Biznes wieczorem
- 02:45 Zdaniem analityków
- 03:00 Biznes wieczorem
- 03:30 Nowy jedwabny szlak (4)
- 04:30 Biznes wieczorem
- 05:00 Biznesmania (32)
- 05:30 Biznes wieczorem
- 06:00 Zdaniem analityków
- 06:15 Blajer mówi: Biznes
- 06:30 Blajer mówi: Biznes
- 06:45 Blajer mówi: Biznes
- 07:00 Blajer mówi: Biznes
- 07:15 Blajer mówi: Biznes (1)
- 07:30 Dłuższa rozmowa
- 07:45 Zdaniem analityków
- 08:00 Biznes od rana
- 09:00 Poranek inwestora
- 10:00 Biznes od rana
- 11:00 Blajer mówi: Biznes
- 11:15 Blajer mówi: Biznes
- 11:30 Blajer mówi: Biznes
- 11:45 Blajer mówi: Biznes
- 12:00 Biznes w południe
- 13:00 Pieniądze z papieru (107)
- 13:30 Biznes w południe
- 14:00 Motozoom (112)
- 14:30 Pan i Pani Szaran 2 (34)
- 14:45 Kadry w pigułce (142)
- 15:00 Po godzinach: Konie (11)
- 15:15 Dłuższa rozmowa
- 15:30 Biznes po południu
- 16:30 Koniec dnia
- 17:30 Dłuższa rozmowa
- 17:45 Pan i Pani Szaran 2 (34)
- 18:00 Koniec dnia
- 20:00 Biznes wieczorem
- 21:00 Blajer mówi: Biznes
- 21:15 Blajer mówi: Biznes
- 21:30 Blajer mówi: Biznes
- 21:45 Blajer mówi: Biznes
- 22:00 Blajer mówi: Biznes (1)
- 22:15 Biznes wieczorem
- 22:45 Zdaniem analityków
- 23:00 Blajer mówi: Biznes
- 23:15 Blajer mówi: Biznes
- 23:30 Blajer mówi: Biznes
- 23:45 Blajer mówi: Biznes
Aby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiej- 00:05 Łowca jeleni
- 03:20 Miłość w Sankt Petersburgu
- 14:00 Złoty chłopak (223)
- 14:55 Jaka to melodia? (5188)
- 15:35 Gra słów. Krzyżówka (793)
- 16:05 Dziedzictwo (320)
- 17:00 Teleexpress
- 17:15 Pogoda
- 17:20 Jaka to melodia? (5306)
- 18:00 Dziewczyny ze Lwowa 2 (Terapia szokowa)
- 19:00 Jeden z dziesięciu (13/139)
- 19:30 Program informacyjny 19.30
- 19:55 Pytanie dnia
- 20:05 Pogoda
- 20:10 Sport
- 20:15 Reporterzy
- 20:35 07 zgłoś się (Dlaczego pan zabił moją mamę?)
- 21:40 07 zgłoś się (Rozkład jazdy)
- 23:10 Wyjście awaryjne
- 00:05 Utoya, 22 lipca
- 01:55 O mnie się nie martw 11 (4/13)
- 02:55 Z pasją
- 04:30 Zakończenie programu
- 04:40 Na dobre i na złe (Znajdź najjaśniejsze miejsce)
- 05:35 M jak miłość (1622)
- 06:25 Adolf Loewe - architekt
- 06:55 Rodzinka.pl (Kubek z syrenką)
- 07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka
- 07:55 Pytanie na śniadanie
- 11:15 Lena na Bałkanach (Religia)
- 11:50 Barwy szczęścia (2991)
- 12:30 Koło fortuny (1590)
- 13:15 Akacjowa 38 (389)
- 14:05 Va banque (752)
- 14:35 Na sygnale (Ojcowie)
- 15:05 M jak miłość (1797)
- 16:00 Koło fortuny (1591)
- 16:35 Familiada (2974)
- 17:15 Miłość i nadzieja (4)
- 18:10 Va banque (753)
- 18:45 Akacjowa 38 (422)
- 19:35 Barwy szczęścia (2991)
- 20:10 Ile waży koń trojański?
- 22:30 Panorama
- 23:10 Izabela, królowa Hiszpanii (37)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (291)
- 02:05 Dzikie pszczoły (36)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1290)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Głębia szczęścia)
- 04:35 Igrzyska w regionach
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Eko patent (9)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Królewska kuchnia myśliwska)
- 07:00 Dobrego dnia
- 08:00 Dobrego dnia
- 09:20 Zawsze na temat
- 09:48 Kronika warszawska: Film dokumentalny
- 09:58 Pogoda
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Złudne nadzieje)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Rączka gotuje
- 11:40 Naturalnie Lubelskie (Dolina Tyśmienicy)
- 12:00 O pracy po pracy
- 12:30 Wiek to tylko liczba
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Sielskie życie
- 14:15 Europa z bliska
- 14:45 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 14:57 Pogoda
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia (69)
- 18:00 Zawsze na temat
- 18:30 Telewizyjny Kurier Warszawski
- 18:48 Pogoda
- 18:50 Kurier Mazowiecki
- 19:04 Sport
- 19:09 Prosto z Mazowsza
- 19:35 Z boisk i stadionów Warszawy i Mazowsza
- 19:52 Niezwykłe miejsca (Muzeum Cystersów)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1998)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 21:46 Sport
- 21:52 Pogoda
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (528)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (291)
- 02:05 Dzikie pszczoły (36)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1290)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Głębia szczęścia)
- 04:35 Igrzyska w regionach
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Eko patent (9)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Królewska kuchnia myśliwska)
- 07:00 Dobrego dnia
- 08:00 Raz, dwa, trzy - lato!
- 08:45 Relacje
- 09:00 Spotkania w świecie ciszy
- 09:30 Wiesz jak jest?
- 09:43 Śląsk znany i nieznany
- 09:45 Telezakupy
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Złudne nadzieje)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Rączka gotuje
- 11:40 Naturalnie Lubelskie (Dolina Tyśmienicy)
- 12:00 O pracy po pracy
- 12:30 Wiek to tylko liczba
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Sielskie życie
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Aktualności - flesz
- 14:37 Pogoda
- 14:39 Sport - flesz
- 14:45 Telezakupy
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia (69)
- 16:00 Na sygnale (Prędzej trupem padnę)
- 16:30 Aktualności - flesz
- 16:38 Pogoda
- 16:39 Sport - flesz
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Zdarzyło się
- 17:15 Pierwsza trójka
- 17:45 Trzciny, ryby i grzyby
- 18:15 Wiesz jak jest?
- 18:30 Aktualności
- 18:50 Pogoda
- 18:55 Wieczorne wiadomości sportowe
- 19:10 Raz, dwa, trzy - lato!
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1998)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Aktualności
- 21:38 Pogoda
- 21:40 Wieczorne wiadomości sportowe
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (528)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (291)
- 02:05 Dzikie pszczoły (36)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1290)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Głębia szczęścia)
- 04:35 Igrzyska w regionach
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Eko patent (9)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Królewska kuchnia myśliwska)
- 07:00 Dobrego dnia
- 08:00 Reportaż TVP Gdańsk
- 08:30 Panorama
- 08:44 Pogoda
- 08:45 Reportaż TVP Gdańsk
- 09:30 Reportaż TVP Gdańsk
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Złudne nadzieje)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Rączka gotuje
- 11:40 Naturalnie Lubelskie (Dolina Tyśmienicy)
- 12:00 O pracy po pracy
- 12:30 Wiek to tylko liczba
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Sielskie życie
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Panorama
- 14:43 Pogoda
- 14:45 Forum "Panoramy"
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia (69)
- 16:00 Na sygnale (Prędzej trupem padnę)
- 16:30 Panorama flesz
- 16:43 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Droga
- 17:30 Panorama flesz
- 17:35 Dycht Kociewie
- 18:00 Reportaż TVP Gdańsk
- 18:30 Panorama
- 18:50 Panorama sport
- 18:57 Pogoda
- 19:00 Forum "Panoramy"
- 19:15 Reportaż TVP Gdańsk
- 19:35 O pracy po pracy
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1998)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Panorama
- 21:40 Panorama sport
- 21:42 Pogoda
- 21:44 Forum "Panoramy"
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (528)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (291)
- 02:05 Dzikie pszczoły (36)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1290)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Głębia szczęścia)
- 04:35 Igrzyska w regionach
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Eko patent (9)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Królewska kuchnia myśliwska)
- 07:00 Dobrego dnia
- 08:00 Arka
- 08:25 U Pana Boga w ogródku (10/12)
- 09:10 Europa z bliska
- 09:22 Bezbłędnie (Wakacje)
- 09:25 Smaki świata - pośród mórz (7)
- 09:51 Wokół nas
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Złudne nadzieje)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Rączka gotuje
- 11:40 Naturalnie Lubelskie (Dolina Tyśmienicy)
- 12:00 O pracy po pracy
- 12:30 Wiek to tylko liczba
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Sielskie życie
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Na tropie przypraw. Pikantnie i słodko (Lawenda)
- 14:53 Polacy światu
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia (69)
- 16:00 Na sygnale (Prędzej trupem padnę)
- 16:30 Kronika - flesz
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Telezakupy
- 17:30 Wędrowiec polski (Kociewie)
- 18:00 Smaki świata - pośród mórz
- 18:27 Pogoda
- 18:30 Kronika
- 18:50 Pogoda
- 18:52 Wokół nas
- 19:00 Pensjonat nad rozlewiskiem (2/13)
- 19:45 Świat pomiarów
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1998)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:29 Pogoda
- 21:30 Kronika (Podsumowanie Dnia)
- 21:48 Pogoda
- 21:50 Rozmowa dnia
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (528)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (291)
- 02:05 Dzikie pszczoły (36)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1290)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Głębia szczęścia)
- 04:35 Igrzyska w regionach
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Eko patent (9)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Królewska kuchnia myśliwska)
- 07:00 Dobrego dnia
- 08:00 Starszaki
- 08:30 Teleskop
- 08:35 Prognoza pogody
- 08:38 Łączymy z archiwum TVP Poznań
- 09:30 Teleskop
- 09:36 Prognoza pogody
- 09:38 Wiadomości sportowe
- 09:48 Rozmowa dnia
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Złudne nadzieje)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Rączka gotuje
- 11:40 Naturalnie Lubelskie (Dolina Tyśmienicy)
- 12:00 O pracy po pracy
- 12:30 Wiek to tylko liczba
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Sielskie życie
- 14:15 Europa z bliska
- 14:31 Teleskop
- 14:37 Prognoza pogody
- 14:39 Wielkopolska każdego dnia (23 lipca)
- 14:44 Alfabet Wielkopolski (Polanie)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia (69)
- 16:00 Na sygnale (Prędzej trupem padnę)
- 16:30 Teleskop
- 16:37 Prognoza pogody
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Sportowy weekend
- 17:30 Teleskop kulturalny
- 17:35 Prognoza pogody
- 17:37 Księga przestrzeni
- 18:03 Poza miastem - Europejska wieś
- 18:16 Wielkopolscy twórcy ludowi (Od wiersza do wiersza)
- 18:30 Teleskop
- 18:48 Prognoza pogody
- 18:49 Wielkopolska każdego dnia (23 lipca)
- 18:55 Naturalnie, na zdrowie
- 19:17 Czysta energia (Wodór)
- 19:41 Dwór życiem malowany (Niemieczkowo)
- 19:57 Prognoza pogody
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1998)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:29 Teleskop
- 21:45 Prognoza pogody
- 21:47 Wiadomości sportowe
- 21:54 Teleskop kulturalny
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (528)
- 23:40 Sprawa dla reportera