Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
- 00:35 Bez pamięci
- 02:10 Godzina prawdy
- 16:45 Letnie Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024 - studio
- 17:00 Teleexpress
- 17:15 Pogoda
- 17:20 Jaka to melodia? (5310)
- 20:05 Pogoda
- 20:15 Sport
- 20:25 Letnie Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024: Pływanie - finały
- 01:35 Wojenne dziewczyny 4 (44)
- 02:35 Morderstwa w Granville
- 12:30 Koło fortuny (1600)
- 13:10 Akacjowa 38 (393)
- 13:55 Va banque (756)
- 14:25 Na sygnale (Siurpryza)
- 14:55 Na dobre i na złe (Dla twojego dobra)
- 15:50 Koło fortuny (1601)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Obiekty użyteczności publicznej)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Szlak Pilicy)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Ziemia
- 04:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Warszawskie filtry)
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:06 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:46 Dobrego dnia
- 08:00 Dobrego dnia
- 09:19 Zawsze na temat
- 09:47 WAWA Bohaterom
- 09:58 Pogoda
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Selekcja naturalna)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Kasza gryczana)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Igrzyska w regionach
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 16:00 Na sygnale (Zgniły wyż)
- 16:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 16:41 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Piosenka u Ciebie
- 17:24 Ja cię uczyć każę (8)
- 17:48 Kronika warszawska: Kronika lata '80
- 18:00 Zawsze na temat
- 18:30 Telewizyjny Kurier Warszawski
- 18:47 Pogoda
- 18:49 Kurier Mazowiecki
- 19:04 Sport
- 19:09 Prosto z Mazowsza
- 19:33 Kościół z bliska
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2000)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 21:48 Sport
- 21:53 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia (1)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (532)
- 23:40 Saga prastarej puszczy (Opowieść o nornicy. Niezwyczajna zażyłość)
- 01:40 Jack i Jill
- 03:35 Świat według Kiepskich (Mamut)
- 04:05 Świat według Kiepskich (Azazel Pazuzu)
- 04:40 Disco Gramy (6258)
- 05:25 Telezakupy TV Okazje
- 06:00 Nowy dzień z Polsat News
- 10:30 Dlaczego ja? (Śmierć kochanka)
- 11:30 Gliniarze (Dobry brat)
- 16:20 Pogoda (729)
- 16:25 Interwencja (5456)
- 16:35 Gliniarze (Dyskoteka)
- 17:40 Sekrety rodziny (373)
- 18:50 Wydarzenia (729)
- 19:20 Gość "Wydarzeń" (729)
- 19:45 Sport (729)
- 19:55 Pogoda (729)
- 22:10 Snajper: Dziedzictwo
- 01:50 Potępiony 2
- 03:25 Zobacz to!: Dyżur 3 (34)
- 12:00 Zbuntowany anioł (258)
- 13:00 Zaklinaczka duchów 3 (55)
- 20:00 Infiltrator
- 22:05 Commando: Ostatnia misja
- 10:00 Bing (Hipcia i Króliś Tuliś)
- 10:10 Baranek Shaun (Gra w bilard)
- 10:17 Baranek Shaun (8)
- 10:20 Baranek Shaun (Chory wiatrak)
- 10:25 Baranek Shaun (Przy kominku)
- 10:50 Milo (Ogrodnik Milo)
- 11:00 Milo (Ratownik Milo)
- 11:10 Blue 2 (Kino)
- 11:20 Blue 2 (Biblioteka)
- 11:25 Blue 2 (Łódki z kory)
- 11:45 Dinopociąg 2 (Pamiętaj o Alamozaurze/Wschód i zachód słońca)
- 18:00 Pingwiny z Madagaskaru 2 (Dyrektor X/Miłość boli)
- 18:35 Pingwiny z Madagaskaru 2 (Operacja: Dobry uczynek/Chrupki w pudle)
- 19:05 Psi Patrol 5 (Pieski ratują dzieci w Halloween/Pieski ratują odrzutowy minipatrol)
- 19:35 Psi Patrol 8 (Pieski ratują słodkiego burmistrza / Pieski ratują magiczną sztuczkę)
- 00:30 Autor widmo
- 03:15 Agenci NCIS: Hawaje (21)
- 04:10 Agenci NCIS 17 (4)
- 05:05 The Good Doctor 6 (12)
- 05:50 Blok promocyjny AXN
- 06:00 Ultraviolet 2 (4)
- 07:00 Rekrut 5 (5)
- 07:55 Agenci NCIS 17 (1)
- 08:55 Agenci NCIS 17 (2)
- 09:50 Rekrut 5 (5)
- 10:45 Agenci NCIS 17 (3)
- 11:40 Agenci NCIS 17 (4)
- 12:35 Rekrut 5 (6)
- 13:30 SEAL Team 6 (1)
- 14:30 SEAL Team 6 (2)
- 15:30 S.W.A.T. 6 (1)
- 16:25 S.W.A.T. 6 (2)
- 17:20 SEAL Team 6 (3)
- 18:15 SEAL Team 6 (4)
- 19:10 S.W.A.T. 6 (3)
- 20:05 S.W.A.T. 6 (4)
- 21:05 Premiera: FBI 4 (10)
- 22:00 FBI: Most Wanted (8)
- 23:00 SEAL Team 6 (3)
- 00:10 Zabójcza pogoda 3 (12)
- 01:15 Cała prawda o alkoholu
- 02:20 Planeta Ziemia III: za kulisami (1)
- 03:25 Życie na pustkowiu 9 (9)
- 04:15 W okowach mrozu 5 (6)
- 05:05 Zabójcza pogoda 3 (12)
- 06:00 David Attenborough i cuda natury 4 (6)
- 06:30 W okowach mrozu 6 (3)
- 07:35 Malownicze trasy kolejowe 2 (5)
- 08:30 Dynastie (1)
- 09:35 W okowach mrozu 4 (20)
- 12:50 Dynastie (1)
- 13:50 Malownicze trasy kolejowe 2 (5)
- 14:45 W okowach mrozu 6 (3)
- 15:50 Życie na pustkowiu 6 (2)
- 18:50 Dynastie (1)
- 19:55 Wszechświat: kulisy (5)
- 20:55 Życie na pustkowiu 10 (1)
- 21:55 W okowach mrozu 5 (7)
- 00:25 Fatalna czarownica (Wizyta Wielkiego Czarnoksiężnika)
- 01:00 Taffy 2 (Mucha)
- 01:05 Taffy 2 (Bentley mózgowiec)
- 01:20 Taffy 2 (Nawiedzony kłaczek)
- 01:25 Taffy 2 (Dzielny Bentley)
- 01:30 Taffy 2 (Majętna magia)
- 01:45 Ghostforce (Maskarada/ Batata)
- 02:10 Ghostforce (Prehistraszność/ Chaorion)
- 02:35 Płazowyż 2 (Ropusza pokuta/Madzia i Marcela)
- 02:55 Płazowyż 2 (Druga świątynia/Młot wojenny Beki)
- 03:20 Płazowyż 2 (Bysia i Michaś Aniołek/Trzecia świątynia)
- 03:40 Dronersi (Pościg za Khepri)
- 04:05 Dronersi (Niebezpieczeństwo z Polaris)
- 04:25 Szkoła Wikingów (Obóz Walkirii)
- 04:50 Szkoła Wikingów (Dziadek Kozioł)
- 05:10 Dziewczyna, chłopak, itd. (Hultaje na hulajnogach)
- 05:20 Dziewczyna, chłopak, itd. (To tylko gra...)
- 05:35 Dziewczyna, chłopak, itd. (Wyprowadzanie...)
- 05:45 Taffy (Wysokie loty)
- 05:50 Taffy (Lustrzany dom)
- 06:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 3 (Kameleon)
- 06:25 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 3 (Cofelia)
- 06:55 Herosi pół na pół (Królowie stołówki/ Moc ogórków)
- 07:20 Herosi pół na pół (Mo wszechmogący/ Stary, dobry Mo)
- 07:50 Greenowie w wielkim mieście 3 (Rembo/ Słoik)
- 22:10 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 2 (44)
- 22:40 Greenowie w wielkim mieście 2 (Pseudocelebryta / Obóz futbolowy)
- 23:00 Greenowie w wielkim mieście 2 (Pokonać upał/ Kosmici)
- 23:30 Dziewczyna, chłopak, itd. (23)
- 23:40 Dziewczyna, chłopak, itd. (Serowa feta)
- 23:55 Dziewczyna, chłopak, itd. (Zamiana głosów)
- 01:00 7 psychopatów
- 02:50 Córka trenera
- 04:20 Zakończenie programu
- 05:45 Kupiec wenecki
- 07:55 Poczuj rytm
- 09:45 The Hammer
- 11:30 Między wierszami
- 15:00 Proza życia
- 16:40 Leonie
- 18:20 Sekretny gabinet
- 20:00 Gra tajemnic
- 21:50 Dziennik zakrapiany rumem
- 23:50 W pogoni za szczęściem
- 04:20 Z pamiętnika położnej 5 (1)
- 05:15 Obiady piątkowe 3 (4)
- 05:35 Obiady piątkowe 3 (5)
- 06:00 Ojciec Brown 7 (7)
- 07:00 Ojciec Brown 7 (8)
- 08:00 Śmierć pod palmami 3 (4)
- 09:05 Morderstwa w Midsomer 19 (6)
- 10:50 Ulica nadziei 3 (7)
- 11:50 Ojciec Brown 7 (8)
- 12:50 Śmierć pod palmami 3 (4)
- 14:00 Morderstwa w Midsomer 19 (6)
- 15:55 Ulica nadziei 3 (7)
- 16:55 Ojciec Brown 7 (9)
- 17:55 Morderstwa w Midsomer 20 (1)
- 19:55 Śmierć pod palmami 3 (5)
- 21:00 Ulica nadziei 3 (8)
- 22:00 Tajemnice Brokenwood 3 (2)
- 23:55 Harry Wild (4)
- 00:05 Magia nagości (1)
- 01:15 Body SOS: naga prawda (10)
- 02:25 Pomówmy o seksie (3)
- 03:25 I love kabaret (2)
- 04:25 I love kabaret (1)
- 05:20 I love kabaret EXTRA (22)
- 05:45 I love kabaret EXTRA (32)
- 06:00 Poranny rogal (99)
- 06:20 Zoom na pogodę
- 06:40 Poranny rogal (6)
- 07:10 Bliżej! Magazyn reporterów (12)
- 07:40 Poranny rogal (54)
- 12:35 Wojna Hitlera z prasą
- 13:35 I love kabaret EXTRA (83)
- 13:50 M.A.S.H. (Zmarły kapitan Pierce)
- 14:25 M.A.S.H. (Hej, doktorku)
- 15:00 M.A.S.H. (Autobus)
- 15:35 M.A.S.H. (Droga Mildred)
- 18:00 Kabaretowe przeboje 2 (1)
- 19:00 I love kabaret (6)
- 22:00 Zabójcze potrawy (Wietnam)
- 23:00 Magia nagości. Polska (3)
- 00:05 Niezwykle skomplikowane transporty (1)
- 01:05 Darz Bór (340)
- 01:35 Darz Bór (341)
- 02:05 Darz Bór (342)
- 02:35 Darz Bór (343)
- 03:05 Darz Bór (344)
- 03:40 Darz Bór (345)
- 04:10 Darz Bór (346)
- 04:40 Na osi (1004)
- 05:15 Na osi (1005)
- 06:00 Na osi (1090)
- 06:30 Trucker Club (188)
- 07:00 77 TV 2 (Przypadki gastronomiczne)
- 10:00 Inżynieryjne katastrofy (6)
- 11:00 Kontrola graniczna 2 (2)
- 12:00 Kontrola graniczna 2 (3)
- 13:00 Kontrola graniczna 2 (4)
- 16:00 Kontrola graniczna 2 (5)
- 17:00 Kontrola graniczna 2 (6)
- 22:05 Kod Jezusa (4)
- 23:00 Kod Jezusa (5)
- 23:55 Niezwykłe pomysły 17 (Innovation Nation)
- 04:05 77 TV 2 (Wydarzenia, które wstrząsnęły światem. Część 1)
- 05:05 Zakręcone stworzonka z internetu (3)
- 05:35 Zakręcone stworzonka z internetu (3)
- 06:00 U nas w...
- 06:25 U nas w...
- 06:40 U nas w...
- 07:00 U nas w...
- 07:20 U nas w...
- 07:40 Z lokalnego archiwum
- 07:55 Z lokalnego archiwum
- 08:20 Z lokalnego archiwum
- 08:40 Z lokalnego archiwum
- 08:55 TVCentrum uwagi
- 09:20 TVCentrum uwagi
- 09:40 TVCentrum uwagi
- 09:55 77 TV 2 (Wydarzenia, które wstrząsnęły światem. Część 2)
- 10:55 Na osi (1090)
- 11:25 Demolka: Nowa Zelandia 2 (10)
- 11:55 Demolka: Nowa Zelandia (1)
- 04:25 Mistrzowie ceramiki 3 (4)
- 05:10 Mistrzowie ceramiki 3 (5)
- 06:00 Jak mądrze schudnąć? 3 (5)
- 07:00 Mistrzowie ceramiki 3 (6)
- 21:00 Ratunek dla skóry 3 (6)
- 00:15 Czarodziejska cukiernia Alicji (Nic trudnego / Spacer z Żaberzwłokiem)
- 00:40 Czarodziejska cukiernia Alicji (Wycieczka po Krainie / Budyniowy dowód)
- 01:05 Czarodziejska cukiernia Alicji (Królewsko szalony podwieczorek / Pożegnalne przyjęcie Jojo)
- 01:30 Spidey i superkumple (Mały Hulk! / Niespodziankowa niespodzianka!)
- 01:55 Spidey i superkumple (Nieustanne tańce / Mrówki-złodziejki)
- 02:20 Spidey i superkumple (Pułapka z pisaku / Co za dużo, to niezdrowo)
- 02:45 Myszka Miki: Frajdomek (Klątwa Chrupiącego Małża! Wyśnij mały sen)
- 03:10 Myszka Miki: Frajdomek (Ratujmy Karminowy Rubin / Smacznego, Goofy!)
- 03:35 Myszka Miki: Frajdomek (33)
- 04:00 Eureka! (Kto zagra najlepiej? / Śmig-lina)
- 04:30 Eureka! (Nieskończoność garnków / Poklejony luz-blues)
- 05:00 Eureka! (Tworząc księżyc / Dinka u dentystki)
- 05:30 Myszka Miki: Frajdomek (Bohaterowie sprzątają / Dino-kaczor!)
- 06:00 Myszka Miki: Frajdomek (Szukając Skarba! / Czarodziejskie zmartwienia)
- 06:30 Myszka Miki: Frajdomek (Dzień Ciasta Clarabelle / Nowy szczeniak Minnie)
- 07:00 Blue 3 (125)
- 07:10 Blue 3 (126)
- 07:20 Blue 3 (127)
- 07:30 Blue 3 (128)
- 07:40 Blue 3 (Ziemia)
- 07:50 Blue 3 (130)
- 12:00 Pupstruction (Śmierdzący dom/ Dylemat wywrotki)
- 12:30 Blue (Plecakowe wędrówki)
- 12:40 Blue (Przygoda)
- 12:50 Blue (Papugowanie)
- 13:00 Blue (Nocowanko)
- 13:10 Blue (Wcześniaczek)
- 13:20 Blue (Mamusie i tatusiowie)
- 13:30 Straż Ekipa (23)
- 16:00 Pupstruction (Brygada cukierników / Remiza na kółkach)
- 16:30 Pupstruction (Robokot / Podwodne psiaki)
- 17:00 Blue 3 (125)
- 17:10 Blue 3 (126)
- 17:20 Blue 3 (127)
- 17:30 Blue 3 (128)
- 17:40 Blue 3 (Ziemia)
- 17:50 Blue 3 (130)
- 18:00 Superkoty (Łap piłkę/ Oto Zsa-Zsa)
- 18:30 Jej Wysokość Zosia 2 (41)
- 19:00 Jej Wysokość Zosia 2 (44)
- 19:30 Blue 3 (113)
- 19:40 Blue 3 (114)
- 19:50 Blue 3 (115)
- 22:00 Czarodziejska cukiernia Alicji 2 (Niezapomniana Rycerka/ Ryczące Lwizantemy)
- 22:30 Myszka Miki: Frajdomek 3 (Zabezpieczenie Goofy'ego/ Zaczarowany ratunek)
- 23:00 Pidżamersi Ekipa Mocy (Ciem/ Klątwa Armadylana)
- 23:25 Pidżamersi Ekipa Mocy (Migawka na Księżycu/ Tyci problem Kotboy'a)
- 23:50 Pidżamersi Ekipa Mocy (Słoneczna Fabryka/ Kotboy solo)
- 00:15 Prawo Milo Murphy'ego (Nadchodzi ekstra Milo/Podziemia)
- 00:40 Wodogrzmoty Małe 2 (Dziwnogedon: Część 1: Strachokalipsa)
- 01:05 Wodogrzmoty Małe 2 (Dziwnogedon: Część 2: Ucieczka od rzeczywistości)
- 01:30 Wodogrzmoty Małe 2 (Dziwnogedon: Część 3: Odzyskać Wodogrzmoty Małe)
- 01:55 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (3)
- 02:15 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (4)
- 02:35 Duch i nas dwóch (13)
- 03:00 Duch i nas dwóch (14)
- 03:25 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (6)
- 03:45 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (7)
- 04:05 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja 2 (39)
- 04:30 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja 2 (40)
- 04:50 Duch i nas dwóch (22)
- 05:15 Duch i nas dwóch (23)
- 05:35 Robale ziomale (Bohaterka / Sobowtór)
- 06:00 Taffy (Szopi Księżyc)
- 06:05 Taffy (Taffy z przyszłości)
- 06:10 Taffy (Zwrot)
- 06:25 Taffy (Pchli cyrk)
- 06:35 Taffy (Nowszy model)
- 06:40 Taffy (Kichanie)
- 06:55 Płazowyż 3 (Nowa rutyna)
- 07:25 Płazowyż 3 (Żaby supermarketu/Punkt zwrotny)
- 07:50 Herosi pół na pół (Huśtawka śmiechu i łez/ Włos się jeży)
- 16:15 Prawo Milo Murphy'ego (Idol/Jaka piękna katastrofa)
- 16:45 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Larpuj na całego)
- 16:55 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Rodzinne potyczki)
- 17:15 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Własne plony)
- 17:25 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Super dzieciaki)
- 17:45 Molly i Duch (Klątwa/ Pierwszy dzień w szkole)
- 18:15 Molly i Duch (Wyjąca Weronika/ (Nie)naturalni)
- 18:45 Taffy (Fabryka waz)
- 18:50 Taffy (Robodom)
- 18:55 Taffy (Zaklinacz krzyków)
- 19:10 Taffy (Bentley z dżungli)
- 19:20 Taffy (W dziczy)
- 19:25 Taffy (Dotknij futra)
- 19:40 Wodogrzmoty Małe 2 (Bożek miłości)
- 00:00 Blue 2 (31)
- 00:10 Blue 2 (16)
- 00:20 Andy dookoła świata (20)
- 00:35 Andy i dino-zabawy (13)
- 00:40 Hej, Duggee! 4 (27)
- 00:50 Noddy: detektyw w krainie zabawek (8)
- 01:05 Piotruś Królik 2 (8)
- 01:20 Psi Oddział (6)
- 01:35 Blue 2 (31)
- 01:40 Blue 2 (32)
- 01:50 Blue 2 (33)
- 02:00 Blue 2 (30)
- 02:05 Noddy: detektyw w krainie zabawek (34)
- 02:20 Blue 2 (6)
- 02:25 Tosia i Tymek (45)
- 02:40 Kręciołki (58)
- 02:50 Teletubisie (52)
- 03:05 Blue (5)
- 03:10 Blue (6)
- 03:20 JoJo i Babcia (26)
- 03:30 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne (15)
- 03:45 Tosia i Tymek (25)
- 03:55 Tosia i Tymek (26)
- 04:10 Blue (29)
- 04:15 Blue (30)
- 04:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (23)
- 04:35 Blue (23)
- 04:45 Blue (24)
- 04:50 Blue (25)
- 05:00 Blue (26)
- 05:05 Superpyra (25)
- 05:15 Kolorklocki (10)
- 05:20 Hej, Duggee! 2 (24)
- 05:25 Hej, Duggee! 2 (25)
- 05:35 Piotruś Królik 2 (29)
- 05:50 W Papierowej Krainie (37)
- 06:00 W Papierowej Krainie (1)
- 06:15 JoJo i Babcia 2 (19)
- 06:30 Piotruś Królik 2 (21)
- 06:40 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (21)
- 06:55 Blue 2 (29)
- 07:05 Blue (19)
- 07:15 Blue (27)
- 07:20 Blue 2 (12)
- 07:30 Blue 2 (13)
- 07:40 Blue 2 (38)
- 07:50 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 3 (21)
- 08:05 Matklocki 2 (9)
- 08:10 Blue 2 (49)
- 08:20 Blue 2 (50)
- 08:30 Blue 2 (34)
- 08:35 Psi Oddział (15)
- 08:50 JoJo i Babcia (3)
- 09:05 W Papierowej Krainie (10)
- 09:15 Piotruś Królik 2 (47)
- 09:30 Piotruś Królik 2 (48)
- 09:45 Teletubisie (43)
- 10:00 Kręciołki (85)
- 10:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek (34)
- 10:25 Blue (21)
- 10:35 Blue 2 (21)
- 10:45 Matklocki 2 (1)
- 10:50 Yakka Dee (11)
- 11:00 Piotruś Królik 2 (8)
- 11:15 W Papierowej Krainie (37)
- 11:25 Pirackie potyczki 6 (4)
- 11:50 Superpyra (52)
- 12:00 Blue (43)
- 12:10 Blue 2 (Świąteczne pływanie)
- 12:15 Blue 2 (30)
- 12:25 Blue 2 (31)
- 12:35 Blue 2 (16)
- 12:45 Andy dookoła świata (20)
- 13:00 Andy i dino-zabawy (13)
- 13:10 Hej, Duggee! 4 (27)
- 13:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek (8)
- 13:30 Piotruś Królik 2 (8)
- 13:45 Psi Oddział (6)
- 13:55 Blue 2 (31)
- 14:05 Blue 2 (32)
- 14:15 Blue 2 (33)
- 14:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (34)
- 14:35 Blue 2 (6)
- 14:45 Tosia i Tymek (45)
- 15:00 Piotruś Królik 2 (9)
- 15:15 W Papierowej Krainie (38)
- 15:25 Pirackie potyczki 6 (5)
- 15:50 Superpyra (1)
- 16:00 Blue (44)
- 16:10 Blue 2 (Wielkanoc)
- 16:15 Blue 2 (32)
- 16:25 Blue 2 (33)
- 16:35 Blue 2 (17)
- 16:45 Andy dookoła świata (21)
- 17:00 Andy i dino-zabawy (14)
- 17:10 Hej, Duggee! 4 (28)
- 17:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek (9)
- 17:30 Piotruś Królik 2 (9)
- 17:45 Psi Oddział (3)
- 18:00 Blue 2 (34)
- 18:10 Blue 2 (35)
- 18:15 Blue 2 (36)
- 18:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (35)
- 18:40 Blue 2 (7)
- 18:50 Tosia i Tymek (46)
- 19:00 Kręciołki (59)
- 19:15 Teletubisie (53)
- 19:30 Blue (7)
- 19:35 Blue (8)
- 19:45 JoJo i Babcia (27)
- 20:00 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne (16)
- 20:15 Tosia i Tymek (27)
- 20:30 Tosia i Tymek (28)
- 20:40 Blue (31)
- 20:50 Blue (32)
- 21:00 Noddy: detektyw w krainie zabawek (24)
- 21:15 Blue (27)
- 21:20 Blue (28)
- 21:30 Blue (29)
- 21:40 Blue (30)
- 21:50 Superpyra (26)
- 22:00 Hej, Duggee! 2 (27)
- 22:10 Kolorklocki (11)
- 22:15 Piotruś Królik 2 (30)
- 22:30 W Papierowej Krainie (38)
- 22:40 Piotruś Królik 2 (9)
- 22:55 W Papierowej Krainie (37)
- 23:10 Pirackie potyczki 6 (5)
- 23:35 Superpyra (1)
- 23:45 Blue (44)
- 23:55 Blue 2 (Wielkanoc)
- 00:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 00:55 Cocomelon - baw się razem z nami
- 01:55 Rodzina Treflików 2 (Zdrowy tatuś)
- 02:10 Rodzina Treflików 2 (Jajko)
- 02:25 Rodzina Treflików 2 (Sobowtóry)
- 02:35 Rodzina Treflików 2 (Zaginiony Treflik)
- 02:45 Rodzina Treflików 2 (Huśtawka)
- 02:50 Rodzina Treflików 2 (Pasja Treflinki)
- 03:00 Rodzina Treflików 2 (Duży wujcio)
- 03:15 Rodzina Treflików 2 (Sami w domu)
- 03:30 Rodzina Treflików 2 (Przepis na ciasto)
- 03:40 Rodzina Treflików 3 (Kłamstewko)
- 03:50 Rodzina Treflików 3 (Dziki Zachód)
- 04:00 Rodzina Treflików 3 (Przyjaźń)
- 04:15 Rodzina Treflików 3 (Duch)
- 04:30 Rodzina Treflików 3 (Gra)
- 04:35 Rodzina Treflików 3 (Śmieci)
- 04:45 Rodzina Treflików 3 (Syrenka)
- 04:55 Rodzina Treflików 3 (Oj, boli)
- 05:05 Cocomelon - baw się razem z nami
- 06:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 07:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 07:55 Cocomelon - baw się razem z nami
- 12:15 Strażak Sam 10 (Lodowiskowa katastrofa)
- 12:30 Strażak Sam 10 (Uciekający ponton)
- 12:40 Strażak Sam 10 (Żabia fantazja)
- 12:50 Strażak Sam 10 (Pada, pada śnieg)
- 13:00 Strażak Sam 10 (Norman i wielki cyrk)
- 13:20 Strażak Sam 10 (Wio, wio, wiosłuj!)
- 13:35 Strażak Sam 10 (Dzień pingwina)
- 13:45 Strażak Sam 10 (Festyn w Pontypandy)
- 13:55 Strażak Sam 8 (Milionowy klient)
- 14:10 Strażak Sam 8 (Jupiter na wolności)
- 14:30 Strażak Sam 8 (Zima zła)
- 14:40 Strażak Sam 8 (Boyce, jak to Boyce)
- 14:50 Strażak Sam 8 (Wielki koncert)
- 15:00 Strażak Sam 8 (Mandy na morzu)
- 15:15 Strażak Sam 8 (Wielkie ratowanie świnki morskiej)
- 15:35 Strażak Sam 8 (Niedźwiedź polarny w Pontypandy)
- 15:45 Strażak Sam 8 (Szalona wieża ciśnień)
- 15:55 Strażak Sam 8 (Mandy i wielka góra)
- 16:05 Strażak Sam 8 (Uciekający pociąg)
- 16:20 Strażak Sam 8 (Potwór z Pontypandyness)
- 16:40 Strażak Sam 8 (Za dobre chęci Dilys)
- 16:50 Strażak Sam 8 (Zimno, zimno i jeszcze zimniej...)
- 17:00 Strażak Sam 8 (Halloweenowy przekręt Normana)
- 17:15 Strażak Sam 8 (Charlie i fura ryb)
- 17:30 Strażak Sam 8 (Bessie mknie na ratunek)
- 17:40 Strażak Sam 8 (Kula grozy)
- 17:50 Strażak Sam 8 (Król gór)
- 18:00 Strażak Sam 8 (Ach, te widoki)
- 18:20 Strażak Sam 8 (Światełka, światełka i jeszcze raz światełka)
- 18:35 Strażak Sam 8 (Babski wieczór)
- 18:45 Strażak Sam 8 (Fajerwerki w ogniu)
- 18:55 Strażak Sam 8 (Przechytrzyć lisa)
- 19:15 Strażak Sam 8 (Lily i wielkie fale)
- 19:30 Strażak Sam 8 (Lampiony)
- 19:40 Strażak Sam 9 (Morskie opowieści)
- 19:50 Strażak Sam 9 (Szalone toczenie sera)
- 20:00 Strażak Sam 9 (Kto po cienkim stąpa lodzie)
- 20:20 Strażak Sam 9 (Norman czaruje)
- 20:35 Strażak Sam 9 (Wielka ucieczka z wyspy)
- 20:45 Strażak Sam 9 (Niebezpieczne wody)
- 20:55 Strażak Sam 9 (Najlepsze nocowanko na świecie!)
- 21:05 Strażak Sam 9 (Wielorybia historia)
- 21:20 Strażak Sam 9 (Leć, leć i jeszcze raz leć)
- 21:40 Strażak Sam 9 (Światła, kamera, lawina)
- 21:50 Strażak Sam 9 (Puchar Pontypandy)
- 22:00 Strażak Sam 9 (Szalony domek na drzewie)
- 22:15 Strażak Sam 9 (Pogromcy rekordów)
- 22:35 Strażak Sam 9 (Gorące kiełbaski)
- 22:45 Strażak Sam 9 (Norman i pociąg do skamieniałości)
- 22:55 Strażak Sam 9 (Polowanie na żółwia)
- 23:05 Strażak Sam 9 (Mapa, duchy i skarb)
- 23:20 Strażak Sam 9 (Granity, piaskowce i inne)
- 23:40 Strażak Sam 9 (Koty czy psy?)
- 23:50 Strażak Sam 9 (Niech chowa się kto może)
- 00:00 Wstawaj!
- 00:02 Wakacje
- 00:05 Opowieści warzywne
- 00:08 Wakacje
- 00:10 Opowieści warzywne
- 00:13 Sunville
- 00:16 Zwierzęta
- 00:18 Jaki jest twój zawód ?
- 00:21 Wakacje
- 00:24 Świat podwodny
- 00:26 Towarzysze zabawy
- 00:29 Sunville
- 00:32 Opowieści warzywne
- 00:34 Kolorowa magia
- 00:37 Wakacje
- 00:39 Kolorowe koło
- 00:42 Świat elfów
- 00:45 Teraz się bawimy
- 00:48 Sunville
- 00:51 Świat elfów
- 00:54 Świat podwodny
- 00:57 Opowieści warzywne
- 01:00 Kolorowe koło
- 01:03 Jak podróżujemy
- 01:06 Pojazdy
- 01:09 Galaktyczni turyści
- 01:11 Mini opowiadania
- 01:16 Teraz się bawimy
- 01:20 Morskie przygody
- 01:22 Indie
- 01:26 Mini opowiadania
- 01:29 Sport, sport, sport
- 01:33 Sunville
- 01:36 Puffy i Tubby
- 01:39 Urocze miejsca
- 01:41 Pojazdy
- 01:44 Miejskie życie
- 01:49 Posłuchaj tego
- 01:51 Świat zwierząt
- 01:54 Świat elfów
- 01:57 Urocze miejsca
- 01:59 Przygody w przestrzeni
- 02:03 Teraz się bawimy
- 02:07 Muzeum
- 02:10 Oli - cykle natury
- 02:13 Przygody w przestrzeni
- 02:15 Puffy i Tubby
- 02:20 Kolorowa magia
- 02:22 Kolorowe koło
- 02:25 Kolorowa magia
- 02:28 Muzeum
- 02:30 Safari
- 02:33 Kącik naukowy
- 02:35 Urocze miejsca
- 02:38 Sunville
- 02:41 Sunville
- 02:43 Puffy i Tubby
- 02:47 Kolorowe koło
- 02:50 Miyu i Litto
- 02:53 Urocze miejsca
- 02:56 Kącik naukowy
- 02:58 Miejskie życie
- 03:01 Posłuchaj tego
- 03:06 Muzeum
- 03:09 Jak podróżujemy
- 03:12 Przygody w przestrzeni
- 03:16 Jaki jest twój zawód ?
- 03:18 Opowieści warzywne
- 03:20 Ding Dang Dong
- 03:24 Mini opowiadania
- 03:26 Teraz się bawimy
- 03:29 Posłuchaj tego
- 03:30 Jaki jest twój zawód ?
- 03:33 Sport, sport, sport
- 03:36 Świat elfów
- 03:39 Taniec
- 03:42 Taniec
- 03:44 Urocze miejsca
- 03:47 Taniec
- 03:50 Opowieści warzywne
- 03:52 Świat zwierząt
- 03:54 Urocze miejsca
- 03:58 Sport, sport, sport
- 04:00 Teraz się bawimy
- 04:03 Taniec
- 04:06 Sport, sport, sport
- 04:08 Mini opowiadania
- 04:12 Świat podwodny
- 04:15 Jaki jest twój zawód ?
- 04:17 Kolorowe koło
- 04:20 Opowieści warzywne
- 04:22 Towarzysze zabawy
- 04:24 Wakacje
- 04:27 Teraz się bawimy
- 04:30 Świat podwodny
- 04:32 Kolorowe koło
- 04:35 Towarzysze zabawy
- 04:38 Wakacje
- 04:40 Kolorowe koło
- 04:43 Opowieści warzywne
- 04:46 Wakacje
- 04:49 Towarzysze zabawy
- 04:51 Kolorowe koło
- 04:54 Towarzysze zabawy
- 04:57 Wakacje
- 05:01 Opowieści warzywne
- 05:03 Świat podwodny
- 05:05 Opowieści warzywne
- 05:07 Teraz się bawimy
- 05:10 Świat podwodny
- 05:12 Kolorowe koło
- 05:15 Panni i Fanni
- 05:18 Miyu i Litto
- 05:21 Puffy i Tubby
- 05:25 Urocze miejsca
- 05:27 Grupy
- 05:29 Kolorowa magia
- 05:33 Panni i Fanni
- 05:36 Miyu i Litto
- 05:39 Panni i Fanni
- 05:41 Jaki jest twój zawód ?
- 05:44 Kącik naukowy
- 05:48 Kolorowe koło
- 05:50 Jaki jest twój zawód ?
- 05:53 Panni i Fanni
- 05:55 Kolorowa magia
- 05:58 Opowieści warzywne
- 06:00 Miyu i Litto
- 06:03 Panni i Fanni
- 06:05 Posłuchaj tego
- 06:08 Miyu i Litto
- 06:11 Jaki jest twój zawód ?
- 06:13 Kolorowa magia
- 06:17 Zoo
- 06:20 Pociąg
- 06:22 Uczymy się
- 06:25 Raul
- 06:28 Risto Gusto
- 06:30 Dotty i Kitty
- 06:34 Kaczka i jej przyjaciele
- 06:36 Posłuchaj tego
- 06:40 Safari
- 06:42 Opowieści warzywne
- 06:44 Pojazdy
- 06:46 Towarzysze zabawy
- 06:50 Toby McFly
- 06:53 Mimo i Bobo
- 06:56 Wesoła łąka
- 06:59 Świat Mimo
- 07:02 Zoo
- 07:05 Pojazdy
- 07:07 Opowieści warzywne
- 07:09 Urocze miejsca
- 07:12 Rodzina bobrów
- 07:15 Przygody w przestrzeni
- 07:18 Rodzina bobrów
- 07:21 Wstawaj!
- 07:23 Sippi Sappi
- 07:25 Tempo Giusto
- 07:27 Hop-hop
- 07:29 Afryka
- 07:31 Raul
- 07:34 Historie Henryka
- 07:36 DuckSchool
- 07:39 Urocze miejsca
- 07:41 Teraz się bawimy
- 07:44 Urocze miejsca
- 07:48 Taniec
- 07:51 Margo i Felix
- 07:54 Mimo & Bobo PLUS
- 07:58 Tempo Giusto
- 08:00 Elfy przyrody
- 08:01 Mimo & Bobo PLUS
- 08:06 Ding Dang Dong
- 08:08 Wstawaj!
- 08:10 Rodzina bobrów
- 08:13 Świat zwierząt
- 08:15 Sport, sport, sport
- 08:18 Wstawaj!
- 08:21 Wesoła łąka
- 08:24 ABC - duckBC
- 08:27 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 08:30 ABC - duckBC
- 08:33 Toobys
- 08:36 Słodki dom
- 08:37 Elfy przyrody
- 08:39 DuckSchool
- 08:41 Panni i Fanni
- 08:43 Kolorowa magia
- 08:46 Safari
- 08:48 Kolorowa magia
- 08:51 Kącik naukowy
- 08:53 Muzeum
- 08:56 Kształcików
- 08:57 ABC - duckBC
- 09:00 Małe melodie
- 09:02 Przygody kaczki
- 09:04 Hubbi i jego koledzy
- 09:07 Małe melodie
- 09:09 Grupy
- 09:12 Opowieści warzywne
- 09:14 Kolorowa magia
- 09:17 Muzeum
- 09:20 Grupy
- 09:23 Kolorowa magia
- 09:26 Pixie 2
- 09:27 Mimo i Bobo
- 09:30 Kolorowa Klara
- 09:32 Monika i Rudi
- 09:35 Lola i Liczby
- 09:37 ABC - duckBC
- 09:40 Elfy przyrody
- 09:42 Monika i Rudi
- 09:45 Dotty i Kitty
- 09:48 Małe melodie
- 09:50 Dinoland
- 09:53 Kształcików
- 09:54 Fin i Fianna
- 09:57 Historie Henryka
- 09:59 Fin i Fianna
- 10:02 Historie Henryka
- 10:04 Zabawa w chowanego
- 10:07 Uczymy się
- 10:10 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 10:13 Sippi Sappi
- 10:16 Mimo i Bobo
- 10:18 Tempo Giusto
- 10:20 Kształcików
- 10:21 Monika i Rudi 2
- 10:24 Toobys
- 10:27 Mimo i Bobo
- 10:29 Lola i Liczby
- 10:32 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 10:35 Raul
- 10:38 Mimo i Bobo
- 10:41 Co rośnie na drzewie?
- 10:42 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 10:45 Wesołe królestwo
- 10:48 Raul
- 10:51 Restauracja
- 10:54 Zack i Ziggy
- 10:57 Cubie
- 10:59 Historie Henryka
- 11:01 Mimo i Bobo
- 11:04 Fin i Fianna
- 11:07 Risto Gusto
- 11:10 DuckSchool
- 11:12 Kolorowa Klara
- 11:14 Świat Mimo
- 11:17 Mały Didy
- 11:19 Fin i Fianna
- 11:22 Mały Didy
- 11:25 Cubie
- 11:28 Toby McFly
- 11:31 Świat zabawek
- 11:36 Małe, ale pracowite
- 11:38 Połączony świat
- 11:41 Wesołe królestwo
- 11:44 Fin i Fianna
- 11:47 Wesołe królestwo
- 11:50 Zoo
- 11:53 Hubbi się tym zajmie
- 11:55 Toby McFly
- 11:58 Hubbi i jego koledzy
- 12:01 Kaczka i Puszek
- 12:03 Drużyna lalek
- 12:05 Przygody kaczki
- 12:07 Sztuka Leona
- 12:09 Pociąg
- 12:11 Toby McFly
- 12:14 Małe, ale pracowite
- 12:18 Połączony świat
- 12:21 Hiphopowy kaktus
- 12:23 Zoo
- 12:26 Kaczka i Puszek
- 12:28 Wesoła łąka
- 12:32 Mały Didy
- 12:34 Kaczka i jej przyjaciele
- 12:36 Mimo i Bobo
- 12:38 Połączony świat
- 12:41 Zoo
- 12:44 Wesoła łąka
- 12:47 Zoo
- 12:50 Pociąg
- 12:52 Dinoland
- 12:55 Świat zabawek
- 12:58 Sztuka Leona
- 13:00 Hubbi i jego koledzy
- 13:02 Mały Didy
- 13:04 Kaczka i Puszek
- 13:06 Sippi Sappi
- 13:09 Risto Gusto
- 13:12 Świat Mimo
- 13:14 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 13:18 Dinozaur Milo
- 13:22 Drużyna lalek
- 13:24 Świat zabawek
- 13:28 Wesoła łąka
- 13:30 Zoo
- 13:34 Małe melodie
- 13:36 Kaczka i jej przyjaciele
- 13:38 Afryka
- 13:40 Fin i Fianna
- 13:44 Małe melodie
- 13:46 Sippi Sappi
- 13:48 Toobys
- 13:51 Co rośnie na drzewie?
- 13:52 DuckSchool
- 13:54 Albert tłumaczy
- 13:58 Monika i Rudi
- 14:01 Margo i Felix
- 14:04 Kształcików
- 14:05 Kolorowa Klara
- 14:07 Dotty i Kitty
- 14:11 Sippi Sappi
- 14:14 Monika i Rudi 2
- 14:17 Uczymy się
- 14:20 Kaczka i jej przyjaciele
- 14:22 Sippi Sappi
- 14:25 Pixie 2
- 14:26 Monika i Rudi
- 14:28 Zabawa w chowanego
- 14:30 Co rośnie na drzewie?
- 14:32 Kształcików
- 14:33 Zabawa w chowanego
- 14:37 Dźwięki wokół nas
- 14:39 Raul
- 14:41 Albert tłumaczy
- 14:44 Mimo & Bobo PLUS
- 14:48 Kaczka i jej przyjaciele
- 14:50 Wstawaj!
- 14:53 Wstawaj!
- 14:55 Hop-hop
- 14:57 DuckSchool
- 15:00 Zabawa w chowanego
- 15:02 Zack i Ziggy
- 15:05 Risto Gusto
- 15:08 Lola i Liczby
- 15:10 Hubbi i jego koledzy
- 15:12 Elfy przyrody
- 15:13 Mimo i Bobo
- 15:16 Wstawaj!
- 15:18 Mimo i Bobo
- 15:21 Raul
- 15:24 Świat Mimo
- 15:26 Afryka
- 15:28 Mały Didy
- 15:31 Zack i Ziggy
- 15:34 Mały Didy
- 15:37 Dotty i Kitty
- 15:41 Zabawa w chowanego
- 15:43 Sippi Sappi
- 15:45 Dźwięki wokół nas
- 15:47 Toby McFly
- 15:50 Tempo Giusto
- 15:52 Uczymy się
- 15:55 Brygada ogniowa
- 15:57 Kaczka i jej przyjaciele
- 15:59 Hiphopowy kaktus
- 16:01 ABC - duckBC
- 16:04 Afryka
- 16:07 Zabawa w chowanego
- 16:10 Mały Didy
- 16:12 Brygada ogniowa
- 16:15 Świat Mimo
- 16:17 Afryka
- 16:20 Hiphopowy kaktus
- 16:22 Przygody kaczki
- 16:24 Drużyna lalek
- 16:27 Margo i Felix
- 16:30 Toby McFly
- 16:33 Kaczka i jej przyjaciele
- 16:35 Świat Mimo
- 16:37 Drużyna lalek
- 16:40 Zabawa w chowanego
- 16:43 Wstawaj!
- 16:45 Kaczka i jej przyjaciele
- 16:47 Świat Mimo
- 16:51 Lola i Liczby
- 16:53 Afryka
- 16:55 Wstawaj!
- 16:57 Mimo i Bobo
- 16:59 Mimo i Bobo
- 17:02 Zabawa w chowanego
- 17:05 Raul
- 17:07 Przygody kaczki
- 17:09 Lola i Liczby
- 17:12 Wstawaj!
- 17:15 Margo i Felix
- 17:18 Hubbi się tym zajmie
- 17:20 Afryka
- 17:22 Mimo i Bobo
- 17:25 Zabawa w chowanego
- 17:27 Elfy przyrody
- 17:28 Lola i Liczby
- 17:31 Raul
- 17:34 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 17:37 Mimo i Bobo
- 17:40 Afryka
- 17:43 Monika i Rudi
- 17:46 Co rośnie na drzewie?
- 17:47 Zack i Ziggy
- 17:50 Kolorowa Klara
- 17:52 Małe melodie
- 17:54 Kolorowa Klara
- 17:56 Słodki dom
- 17:57 Monika i Rudi 2
- 18:00 DuckSchool
- 18:04 Słodki dom
- 18:05 Przygody kaczki
- 18:07 Kształcików
- 18:08 Albert tłumaczy
- 18:12 DuckSchool
- 18:14 Co rośnie na drzewie?
- 18:16 Zack i Ziggy
- 18:19 Tempo Giusto
- 18:21 Lola i Liczby
- 18:24 Co rośnie na drzewie?
- 18:25 Pixie 2
- 18:26 Sippi Sappi
- 18:29 DuckSchool
- 18:32 Fin i Fianna
- 18:35 Lola i Liczby
- 18:37 Monika i Rudi
- 18:40 Toobys
- 18:42 Uczymy się
- 18:45 Brygada ogniowa
- 18:48 Uczymy się
- 18:51 Dotty i Kitty
- 18:54 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 18:57 Hiphopowy kaktus
- 18:59 Monika i Rudi
- 19:01 ABC - duckBC
- 19:05 Dobranoc!
- 19:07 Fin i Fianna
- 19:10 Tempo Giusto
- 19:12 DuckSchool
- 19:15 Zoo
- 19:17 Drużyna lalek
- 19:20 Toobys
- 19:22 Mały Didy
- 19:24 Mimo i Bobo
- 19:26 Margo i Felix
- 19:29 Hop-hop
- 19:31 Pociąg
- 19:34 Zabawa w chowanego
- 19:36 Pociąg
- 19:38 Kaczka i jej przyjaciele
- 19:40 Cubie
- 19:42 Zoo
- 19:45 Zack i Ziggy
- 19:49 Sippi Sappi
- 19:51 Mały Didy
- 19:54 Małe, ale pracowite
- 19:57 Hubbi i jego koledzy
- 20:00 Brygada ogniowa
- 20:03 Tempo Giusto
- 20:05 Uczymy się
- 20:09 Lola i Liczby
- 20:12 Historie Henryka
- 20:14 Dźwięki wokół nas
- 20:16 Formy są twoje
- 20:18 Mimo i Bobo
- 20:20 Mały Didy
- 20:24 Pociąg
- 20:26 Zack i Ziggy
- 20:29 Zabawa w chowanego
- 20:31 Restauracja
- 20:34 Przygody kaczki
- 20:37 Hiphopowy kaktus
- 20:39 Drużyna lalek na ratunek
- 20:41 Elfy przyrody
- 20:43 Afryka
- 20:45 Uczymy się
- 20:48 Drużyna lalek
- 20:53 Mimo i Bobo
- 20:55 Toobys
- 20:57 Brygada ogniowa
- 20:59 Mimo i Bobo
- 21:02 Toobys
- 21:05 Przygody kaczki
- 21:07 Brygada ogniowa
- 21:10 Opowieści warzywne
- 21:12 Kolorowe koło
- 21:15 Wakacje
- 21:17 Opowieści warzywne
- 21:19 Wakacje
- 21:21 Kolorowe koło
- 21:24 Toobys
- 21:27 Afryka
- 21:29 Lola i Liczby
- 21:31 Hiphopowy kaktus
- 21:33 Elfy przyrody
- 21:34 Toobys
- 21:37 Co rośnie na drzewie?
- 21:39 Wakacje
- 21:41 Kolorowe koło
- 21:44 Wakacje
- 21:46 Kolorowe koło
- 21:48 Wakacje
- 21:51 Kolorowe koło
- 21:55 Drużyna lalek na ratunek
- 21:58 Skoczkowie Planet
- 22:02 Dinoland
- 22:05 Brygada ogniowa
- 22:07 Świat zabawek
- 22:10 Kaczka i jej przyjaciele
- 22:12 Indie
- 22:16 Morskie przygody
- 22:18 Opowieści warzywne
- 22:21 Morskie przygody
- 22:23 Świat elfów
- 22:26 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 22:29 Drużyna lalek na ratunek
- 22:32 Przygody kaczki
- 22:34 Raul
- 22:37 Pociąg
- 22:39 Hiphopowy kaktus
- 22:42 Pojazdy
- 22:45 Rodzina bobrów
- 22:47 Indie
- 22:49 Świat elfów
- 22:52 Świat zwierząt
- 22:55 Puffy i Tubby
- 22:59 Pixie 2
- 23:00 Toobys
- 23:02 Wesoła łąka
- 23:05 Albert tłumaczy
- 23:08 Wesołe królestwo
- 23:11 DuckSchool
- 23:13 Sippi Sappi
- 23:15 Miyu i Litto
- 23:18 Jaki jest twój zawód ?
- 23:21 Muzeum
- 23:23 Miyu i Litto
- 23:26 Urocze miejsca
- 23:28 Kształcików
- 23:30 Margo i Felix
- 23:33 Uczymy się
- 23:35 Słodki dom
- 23:36 Pixie 2
- 23:38 Co rośnie na drzewie?
- 23:39 Dźwięki wokół nas
- 23:41 Słodki dom
- 23:43 Muzeum
- 23:45 Panni i Fanni
- 23:47 Kolorowa magia
- 23:50 Muzeum
- 23:53 Kolorowe koło
- 23:55 Urocze miejsca
- 23:58 Wstawaj!
- 00:01 Pory roku
- 01:05 Ulubione bajki
- 02:07 Uczymy się z ducktv
- 03:12 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 04:12 Pory roku
- 05:16 Uczymy się z ducktv
- 06:19 Ulubione bajki
- 07:23 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 08:26 Uczymy się z ducktv
- 10:29 Pory roku
- 11:32 Ulubione bajki
- 13:38 Uczymy się z ducktv
- 14:39 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 15:42 Pory roku
- 16:44 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 17:48 Uczymy się z ducktv
- 18:48 Bajki na dobranoc
- 19:50 Słodkie sny
- 20:54 Pory roku
- 21:56 Ulubione bajki
- 23:02 Uczymy się z ducktv
- 05:00 Z archiwum LaLiga
- 06:00 Leo Messi
- 07:00 LaLiga Best Goalkeeper
- 07:25 LaLiga Top Scorer
- 17:00 LaLiga Top Scorer
- 17:35 LaLiga Best Goalkeeper
- 20:00 LaLiga Top Goals
- 21:00 Magazyn PGE Ekstraligi (12)
- 12:00 The LaLiga EA Sports Champion
- 13:00 LaLiga Promoted Teams
- 18:00 Miguel Soler
- 18:40 Andoni Zubizarreta
- 19:20 Luis Suarez
- 10:00 Z archiwum LaLiga
- 11:00 Z archiwum LaLiga
- 20:00 LaLiga Best Goalkeeper
- 20:30 LaLiga Top Scorer
- 21:00 Serie A Made in Italy (Juventus)
- 21:20 Serie A Made in Italy (SSC Napoli)
- 21:40 Serie A Made in Italy (Inter)
- 04:00 The LaLiga EA Sports Champion
- 05:00 LaLiga Promoted Teams
- 06:00 Z archiwum LaLiga (3)
- 07:00 Z archiwum LaLiga (4)
- 14:00 LaLiga Top Scorer
- 14:30 LaLiga Best Goalkeeper
- 15:00 Leo Messi
- 22:00 Ronaldo
- 22:40 Javier Irureta
- 23:20 Andoni Zubizarreta
- 00:00 Pro Bull Riders 2016 (9)
- 01:00 Pro Bull Riders 2016 (10)
- 02:00 Pro Bull Riders 2016 (11)
- 03:00 Pro Bull Riders 2016 (12)
- 04:00 Pro Bull Riders 2016 (13)
- 05:00 Fighting Fit (6)
- 06:00 Action Sports World (9)
- 07:00 Nitro Circus Live (3)
- 07:30 Nitro Circus Live (4)
- 08:00 Sports Adventure 4 (5)
- 08:30 Sports Adventure 4 (6)
- 09:00 Action Sports World (14)
- 10:00 Action Sports World (15)
- 11:00 Rumble & Hum (All's Well...)
- 12:00 Beyond The Beaten Path (12)
- 13:00 X Games - Aspen (2)
- 14:00 The Ultimate Ride (2)
- 15:00 Nomads Seeking Adventure (3)
- 15:30 Nomads Seeking Adventure (4)
- 16:00 Liga wyścigów dronów (4)
- 20:00 WWE NXT (18)
- 21:00 Fighting Fit (1)
- 22:00 Fighting Fit (2)
- 23:00 Beyond The Beaten Path (12)
- 00:00 Tabu i skandale: Bez zahamowań - fantazje online
- 01:00 Tabu i skandale: Seks życie w Berlinie (1)
- 01:35 Zakręcone stworzonka z internetu (1)
- 02:05 Zakręcone stworzonka z internetu (2)
- 02:30 Zakręcone stworzonka z internetu (3)
- 03:00 Remont na 5+ (7)
- 03:25 Remont na 5+ (8)
- 03:55 Remont na 5+ (1)
- 04:20 Remont na 5+ (2)
- 04:45 Remont na 5+ (3)
- 05:15 Remont na 5+ (4)
- 05:40 Remont na 5+ (5)
- 06:00 Zawodowiec amator (17)
- 06:30 Zawodowiec amator (18)
- 07:00 Zawodowiec amator (19)
- 07:30 Zawodowiec amator (20)
- 08:00 Zakręcone stworzonka z internetu (4)
- 08:30 Zakręcone stworzonka z internetu (5)
- 09:00 Celnicy 2 (9)
- 09:30 Celnicy 2 (10)
- 10:00 Celnicy 3 (1)
- 10:30 Celnicy 3 (2)
- 11:00 Niezwykłe pomysły 18 (11)
- 11:30 Niezwykłe pomysły 18 (12)
- 12:00 Niezwykłe pomysły 18 (13)
- 12:30 Niezwykłe pomysły 17 (1)
- 12:55 Niezwykłe pomysły 17 (2)
- 13:25 Niezwykłe pomysły 17 (3)
- 13:55 Remont na 5+ (6)
- 14:20 Remont na 5+ (7)
- 14:50 Remont na 5+ (8)
- 15:10 Remont na 5+ (1)
- 15:40 Remont na 5+ (2)
- 16:00 Celnicy 3 (3)
- 16:30 Celnicy 3 (4)
- 17:00 Celnicy 3 (5)
- 17:30 Celnicy 3 (6)
- 20:05 Demolka: Nowa Zelandia (5)
- 20:35 Demolka: Nowa Zelandia (6)
- 21:05 Demolka: Nowa Zelandia (7)
- 21:35 Demolka: Nowa Zelandia (8)
- 04:35 Top Gear: Największe wyzwania (1)
- 05:30 Allo, allo! (4)
- 06:00 Najsłabsze ogniwo (3)
- 07:00 Najsłabsze ogniwo (1)
- 08:00 Top Gear 15 (2)
- 09:00 Cuda inżynierii 5 (10)
- 10:00 Top Gear 15 (2)
- 11:00 Top Gear 33 (1)
- 12:15 Najsłabsze ogniwo (3)
- 13:15 Top Gear 21 (6)
- 14:30 W warsztacie (8)
- 15:30 Najsłabsze ogniwo (1)
- 16:30 Top Gear: Igrzyska Zimowe
- 17:30 Top Gear 15 (2)
- 18:30 W warsztacie (8)
- 19:30 Top Gear 27 (1)
- 00:00 Lwy i hieny
- 01:10 W poszukiwaniu deszczu (4)
- 02:05 Dziki tabun (Rodeo nad jeziorem)
- 02:50 Najdziwniejsze cuda świata 2 (4)
- 03:40 Dziki tabun (Rodeo nad jeziorem)
- 04:25 Weterynarz z Yorkshire 4 (3)
- 05:10 Weterynarz z Yorkshire 4 (4)
- 06:20 Prerie: dzika Ameryka
- 07:20 Bizon: ikona Ameryki
- 00:25 Odliczanie do kapitulacji (1)
- 01:30 Odliczanie do kapitulacji (2)
- 02:20 Odliczanie do kapitulacji (3)
- 03:15 Przeklęte skarby (3)
- 18:55 Linie frontu (Berlin)
- 00:30 Dzika kuchnia (4)
- 01:00 Dzika kuchnia (5)
- 01:35 Dzika kuchnia (7)
- 02:10 Dzika kuchnia (1)
- 02:50 Dzika kuchnia (2)
- 03:25 Dzika kuchnia (3)
- 03:55 Dzika kuchnia (4)
- 04:25 Przepis na ogród (2)
- 04:35 Przepis na ogród (3)
- 04:45 Przepis na ogród (4)
- 04:55 Dzika kuchnia (5)
- 05:25 Dzika kuchnia (7)
- 06:00 Remont na 5+ (9)
- 06:25 Remont na 5+ (1)
- 06:55 Remont na 5+ (2)
- 07:15 Remont na 5+ (3)
- 07:40 Remont na 5+ (4)
- 08:05 Dzika kuchnia (9)
- 08:35 Dzika kuchnia (10)
- 09:05 Dzika kuchnia (1)
- 09:40 Dzika kuchnia (2)
- 10:10 Przepis na remont 2 (21)
- 10:35 Przepis na remont 2 (22)
- 11:05 Przepis na remont 2 (23)
- 11:35 Przepis na remont 2 (24)
- 14:55 Przepis na remont 2 (25)
- 15:25 Przepis na remont 2 (26)
- 15:55 Przepis na remont (1)
- 16:30 Przepis na remont (2)
- 17:00 Domy marzeń - nad morzem 6 (8)
- 04:15 Potęga zdrowia 3 (Leczenie hormonem wzrostu)
- 04:55 Potęga zdrowia 4 (Rak szyjki macicy)
- 05:35 Szlachetne zdrowie (Okulistyka w czasie epidemii)
- 06:00 Operacja zdrowie 3 (Ospa wietrzna)
- 06:35 Zapytaj lekarza 3 (3)
- 07:10 Zdrowie w Twoich rękach (Zjawisko polipragmazji, jak brać leki)
- 07:30 Szlachetne zdrowie (Wady wzroku u dzieci)
- 07:50 Potęga zdrowia 4 (Choroba Leśniowskiego-Crohna)
- 10:40 Ciąża i poród. Cała prawda 2 (6)
- 11:15 Poród co minutę (5)
- 14:00 Operacje plastyczne - powrót do normalności (9)
- 14:40 Zapytaj lekarza 3 (3)
- 15:15 Pies na życie (8)
- 15:55 Zwierzaki z misją 2 (9)
- 18:20 Happy i Zen 2 (6)
- 19:00 Moje życie XXL (1)
- 20:00 Nocna zmiana 2 (13)
- 20:55 Upiększeni w raju (9)
- 21:35 Chirurdzy 2 (5)
- 23:00 Monika i seks (7)
- 23:30 Monika i seks (8)
- 00:50 Family Guy: Głowa rodziny 21 (Tylko Blockbuster)
- 01:20 Family Guy: Głowa rodziny 21 (Doświadczenie odmieniające żonę)
- 01:50 Family Guy: Głowa rodziny 21 (Mandżurski kandydat)
- 02:20 Family Guy: Głowa rodziny 21 (Dress code pocztowy)
- 02:50 Family Guy: Głowa rodziny 21 (Wesołego Holo-ween)
- 03:25 Bajer z Bel-Air (Babcia wraca do gry)
- 03:55 Bajer z Bel-Air (Zgadnij, kto przyjdzie na ślub)
- 00:25 Biała sukienka
- 01:45 W lesie dziś nie zaśnie nikt
- 03:55 Trójkąt bermudzki
- 05:25 Zakończenie programu
- 06:00 Ludzie morza (6)
- 06:45 Ludzie morza (7)
- 07:45 Premiera: Patent na zieleń (7)
- 08:15 Nowy kabaretowy rejs (7)
- 09:20 Nowy kabaretowy rejs (8)
- 13:05 Sławna jak Sarajewo
- 15:10 Desperacja
- 20:00 Życie na gorąco (Saloniki)
- 21:50 Zamknąć za sobą drzwi
- 23:35 Drzazgi
- 00:20 Obrońca
- 02:30 Starsza pani znika
- 04:20 Zakręcone stworzonka z internetu (5)
- 04:50 Zakręcone stworzonka z internetu (2)
- 05:00 3-2-1 Start (1)
- 06:00 Zameldowani 2 (5)
- 06:30 Zameldowani 2 (6)
- 07:00 Zameldowani 2 (7)
- 07:25 Zameldowani 2 (8)
- 07:55 Zameldowani 2 (9)
- 08:25 Zameldowani 2 (10)
- 08:55 Zameldowani 2 (11)
- 09:25 Zameldowani 2 (12)
- 09:55 Zakręcone stworzonka z internetu (9)
- 10:25 Bonanza (7)
- 11:25 Bonanza (8)
- 12:25 Bonanza (9)
- 13:30 II wojna światowa - bez granic (4)
- 14:35 II wojna światowa - bez granic (5)
- 15:40 Bonanza (10)
- 20:00 Zbroja boga
- 22:00 Dwa oblicza zemsty
- 00:25 Tropem bezprawia
- 02:00 Córka trenera
- 08:55 Kojak (Morfina)
- 16:00 Kojak (Terapia grupowa)
- 17:00 Kojak (Jedyne rozwiązanie)
- 01:01 Okrutne miasto (52)
- 02:00 Okrutne miasto (53)
- 03:00 Okrutne miasto (54)
- 04:00 Płomienie pożądania (11)
- 05:00 Płomienie pożądania (12)
- 06:00 Niezwyciężona miłość (50)
- 07:00 Trzy siostry (234)
- 08:00 Dzika miłość (114)
- 09:00 Teresa (30)
- 10:00 Okrutne miasto (54)
- 11:00 Przypieczętowany los (106)
- 12:00 Sploty nienawiści (11)
- 13:00 Dzika miłość (114)
- 14:00 Trzy siostry (234)
- 15:00 Niezwyciężona miłość (50)
- 16:00 Niezwyciężona miłość (51)
- 17:00 Trzy siostry (235)
- 18:00 Dzika miłość (115)
- 19:00 Teresa (31)
- 20:00 Okrutne miasto (55)
- 21:00 Przypieczętowany los (107)
- 22:00 Sploty nienawiści (12)
- 23:00 Niezwyciężona miłość (51)
- 00:55 Agora
- 03:30 Chłopak dla szefowej
- 05:20 Totalcar (8)
- 06:00 Totalcar (9)
- 06:30 Kafejka za rogiem 5 (10)
- 07:35 Kafejka za rogiem 5 (11)
- 10:10 Gdzie powiem "tak"? 3 (4)
- 10:45 Gdzie powiem "tak"? 3 (5)
- 11:15 Jak zarobić na remoncie (3)
- 14:25 Gdzie powiem "tak"? 3 (6)
- 14:55 Gdzie powiem "tak"? 3 (7)
- 15:25 Gdzie powiem "tak"? 3 (8)
- 15:55 Jak zarobić na remoncie (4)
- 00:45 Przykrywkowcy. Podwójna gra (1)
- 01:50 Przykrywkowcy. Podwójna gra (2)
- 03:00 Żmijowisko (3)
- 04:00 Żmijowisko (4)
- 05:10 Totalcar 2 (2)
- 05:40 Blok promocyjny AXN Black
- 06:00 Zagadki z przeszłości 2 (15)
- 07:00 Xena: Wojownicza księżniczka 2 (13)
- 08:00 Słoneczny patrol 9 (4)
- 09:00 Drużyna A 2 (12)
- 12:00 Drużyna A 2 (12)
- 13:00 Słoneczny patrol 9 (4)
- 18:00 Drużyna A 2 (13)
- 19:00 Zagadki z przeszłości 2 (16)
- 20:00 Maksimum ryzyka
- 22:00 Ryzykanci
- 23:55 Kosmiczny grzech
- 01:30 Sex Story
- 03:50 Prezentuj broń! (43)
- 04:55 Hity AXN
- 05:30 Blok promocyjny AXN White
- 06:00 Winnice miłości 2 (88)
- 07:10 Candice Renoir 10 (3)
- 08:10 Candice Renoir 10 (4)
- 09:30 Domek na prerii 8 (19)
- 10:30 Domek na prerii 8 (20)
- 11:35 Cztery siostry (45)
- 12:55 Winnice miłości 2 (88)
- 14:00 Candice Renoir 10 (5)
- 15:10 Candice Renoir 10 (6)
- 16:30 Domek na prerii 8 (21)
- 17:35 Domek na prerii 8 (22)
- 21:00 The Ghost Writer
- 05:15 Zakończenie programu
- 05:45 Bonanza (Obcy)
- 06:40 To nie ze mną 2 (10)
- 07:15 To nie ze mną 2 (11)
- 07:55 Poirot (Wielka czwórka)
- 11:50 Chłopak dla szefowej
- 13:50 Kosmiczna kolizja
- 17:50 Poirot (Król trefl)
- 18:55 Poirot (Sen)
- 20:00 Krwawa zemsta
- 21:55 Dorwać Cartera
- 00:10 Zakończenie programu
- 08:15 Mój przyjaciel Shadow
- 09:55 Pas startowy
- 11:25 Pierwiosnek
- 13:15 Na przekór całemu światu
- 14:55 Czekając na Anyę
- 19:30 Powrót do domu
- 21:00 Sarkazm wielokrotny
- 22:35 Bella i Bell
- 01:25 Dead Rising: Strażnicy
- 03:20 Przebiegła gra
- 04:50 Zakończenie programu
- 06:25 Wyspa piratów
- 07:55 Tajna agentka
- 09:30 Wyspa skarbów
- 11:05 Skarb Jesse'ego Jamesa
- 12:45 Amerykanin
- 14:30 Tajemnica pieczęci smoka
- 16:30 Tygrysy ze stacji Shagou
- 18:30 Młodzi muszkieterowie
- 20:00 Zabójca w rodzinie
- 21:30 Bez śladów
- 23:05 Ostatni samarytanin
- 00:00 Univitellin
- 00:15 Obcy
- 02:00 Monopol na głupotę
- 02:20 Koniec wojny
- 04:05 Dzień dobrze minął?
- 06:00 Moulin Rouge
- 08:05 Uśpieni
- 08:15 Ekspres na Broadway
- 09:30 Intruz
- 10:50 Rozkosznie niebezpieczna
- 12:20 Ludzie, których znamy
- 14:00 Podążaj na Zachód
- 15:20 Żelazna wyspa
- 18:20 Sztama
- 18:30 Gorączka złota
- 19:55 Kingston Avenue
- 20:40 Smok morski
- 21:00 Na brzegu
- 22:20 Delikatna grawitacja
- 22:55 Frieda
- 00:05 Australian Gangster (1)
- 01:35 Przyjaciel czy wróg
- 02:55 I zapadła ciemność
- 08:05 Jack Hunter i grobowiec Akenatena
- 09:40 To nie ze mną 2 (9)
- 10:10 Jack Hunter i Gwiazda Niebios
- 11:45 Piaskun
- 13:15 Kto zabił ciotkę Cookie?
- 15:10 Paryż 36
- 19:10 Leonardo (3)
- 20:00 Leonardo (4)
- 20:55 Plan B 2 (5)
- 21:40 Obsesja Eve 2 (8)
- 22:25 Uzdrowiciel na wózku
- 01:05 Cheerleaderki
- 02:55 Delirium
- 05:00 Brzdąc
- 06:00 ShowBiznes po godzinach (Danuta Stenka)
- 06:20 Klik News (58)
- 06:25 Skąd ja Cię znam? (Anne Hathaway)
- 06:40 Superstars (Angelina Jolie)
- 07:10 FilmoNewsy (120)
- 07:35 Gość Red Carpet TV (36)
- 08:00 Między gwiazdami (Małgorzata Rozenek-Majdan - extra!)
- 08:25 Superstars (Nicolas Cage, Michael Jackson, Kevin Costner, Cate Blanchett, Johnny Depp)
- 08:50 Dziesięć najlepszych (Największe gwiazdy Instagramu)
- 09:05 Warsztat filmowy (46)
- 09:30 Ikony (Charlie Chaplin)
- 09:45 Ale lapsus (1)
- 09:55 Klik News (7)
- 10:05 Ikony - 10 min. (Meryl Streep)
- 10:15 Burza (90)
- 11:10 Najpiękniejsza brzydula (91)
- 12:05 Moda na sukces 34 (8598)
- 12:35 Moda na sukces 34 (8599)
- 13:05 The Queen of Flow 2 (46)
- 13:55 Planetarium (164)
- 16:10 Klik News (58)
- 16:25 Ikony - 10 min. (Marilyn Monroe)
- 16:35 The Queen of Flow 2 (54)
- 17:25 Najpiękniejsza brzydula (85)
- 18:15 Klik News (57)
- 18:20 Arabela 2 (Tato, masz bliźniaki!)
- 19:00 Klik News (58)
- 19:10 Przygody kryminalistyki (Falsyfikat)
- 20:15 Moda na sukces 34 (8599)
- 20:45 Moda na sukces 34 (8600)
- 21:20 Mistrz kierownicy ucieka
- 23:05 Pasażer w deszczu
- 00:00 Żądło
- 02:45 Lody na patyku 3
- 08:25 Ty tam jesteś - Pearl Harbor
- 08:55 Olimpiada, część 2
- 16:15 Najpiękniejsza brzydula (99)
- 17:10 Karetka (10)
- 18:25 Triumf miłości (103)
- 19:20 The Queen of Flow 2 (23)
- 20:15 Moda na sukces 34 (8301)
- 20:45 Moda na sukces 34 (8302)
- 21:15 Maria Magdalena (1)
- 22:10 Maria Magdalena (2)
- 23:10 Zmierzch bogów
- 01:25 Śląska karuzela
- 02:50 Pasmo ciekawostek
- 06:00 Telesprzedaż
- 10:00 Przegląd prasy
- 10:10 Muzyczne dzień dobry
- 10:35 Przy muzyce po Śląsku
- 11:30 Spotkanie z balladą
- 12:40 Columbo
- 14:55 Chicago Fire
- 15:55 Przegląd prasy
- 16:00 Silesia flesz; Pogoda
- 16:10 Schlesien Journal
- 16:20 Aktywny senior
- 16:45 Przy muzyce po Śląsku
- 17:45 Silesia flesz; Pogoda
- 18:00 Napisała: Morderstwo
- 19:00 Chicago Fire
- 19:55 Columbo
- 22:00 Napisała: Morderstwo
- 23:00 Silesia flesz
- 23:15 Kino TVS: Inga Lindstrom: Meandry miłości
- 04:35 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 04:45 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 04:55 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:05 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:20 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:35 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:45 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 06:00 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 06:15 Sporty walki: Colosseum/Prometheus w Ploiesti 25.03.2022
- 17:20 UK Wrestling Showdown (1)
- 17:50 UK Wrestling Showdown (22)
- 18:25 UK Wrestling Showdown (23)
- 19:00 WGP Kickboxing Brazil (15)
- 00:00 Gepard, cena szybkości
- 01:00 Wyspiarze
- 02:00 Kondor andyjski - król przestworzy
- 03:00 Zaklinacz małp
- 04:00 Wyprawa na Spitsbergen
- 05:00 Apple: Tyrania luzu
- 06:00 Andaluzja - architektura mauretańska
- 07:00 Człowiek i jego łódź (1)
- 10:00 Sokotra, zagrożony raj
- 11:00 Podział
- 12:00 Cel podróży (8)
- 12:30 Cel podróży (Antarctica)
- 13:00 Cel podróży (Brazil)
- 13:30 Cel podróży (6)
- 14:00 Żarłacz biały - zew krwi
- 15:00 Na szczytach miast (1)
- 16:00 Nikiel - skarb kanaków
- 17:00 Indie - mali policjanci
- 18:00 Azory - wieloryby i ludzie
- 19:00 Nowi nomadzi Kirgistanu
- 22:00 Zdalnie sterowana wojna
- 23:00 Ostatni karawaniarze Sahary
- 00:15 Zapomniane przygody (5)
- 00:45 Zapomniane przygody (6)
- 01:15 Stream Nation (Life is Strange: True Colors, część 18)
- 01:45 Stream Nation (Life is Strange: True Colors, część 19)
- 02:15 Stream Nation (Life is Strange: True Colors, część 20)
- 02:45 Stream Nation (Life is Strange: True Colors, część 21)
- 03:20 Stream Nation (Life is Strange: True Colors, część 22)
- 03:45 Stream Nation (Life is Strange: True Colors, część 23)
- 03:00 Młoda Polska
- 05:00 Śpiewaj z Nami!
- 06:00 Śpiewaj z rana!
- 08:00 Kultowe przeboje
- 10:00 Młoda Polska
- 11:00 Nastrojowe
- 13:00 Kochamy Lata 90!
- 13:30 Kochamy Lata 80!
- 14:00 Śpiewaj z Nami!
- 15:00 Młoda Polska
- 16:00 TOP Przeboje Roku
- 16:30 To Był Hit!
- 17:00 50 Idoli Lat 80.
- 06:00 Ultra poranek
- 07:30 Kuchnia na dziko
- 07:45 Kuchnia na dziko
- 08:00 Dziesięć największych skarbów
- 08:55 Dziesięć największych skarbów
- 09:50 Życie w oceanie
- 10:55 Prawdziwe potwory z oceanów
- 11:50 Ultra muzyka
- 18:05 Ultra hity
- 19:55 Dziesięć największych skarbów
- 20:55 Dziesięć największych skarbów
- 21:50 Ultra hity
- 23:05 Polska w 4K
- 00:00 Nuta Gold karaoke
- 06:00 Nuta Gold karaoke
- 08:00 Przeboje na dzień dobry
- 11:00 To był rok
- 12:00 Hity 80
- 14:00 Hity 90
- 16:00 To był rok
- 17:00 Hity eurodance
- 20:00 Gold impreza
- 23:00 Nuta Gold karaoke
- 06:00 Same hity!
- 10:00 Dzienna dawka rapu
- 15:00 1 na 1
- 15:15 Dzienna dawka rapu
- 16:00 Same hity!
- 18:00 Klasyka gatunku
- 20:00 Dzienna dawka rapu
- 23:00 Bez cenzury
- 00:00 Dobra-noc
- 06:00 Budzik
- 09:00 Hitmix
- 10:00 Odlatowe hity
- 19:00 Hits Around the World
- 20:00 Odlatowe hity
- 21:00 Kapsuła czasu
- 00:00 Best Hits
- 01:00 Best Polish
- 11:00 Best 90's
- 12:00 Best Ballads
- 13:00 Best 80's
- 20:00 Best 80's
- 22:00 Best Ballads
- 23:00 Best Rock
- 06:00 Power karaoke
- 07:00 Słoneczny Power wake up!
- 09:00 Top Power 15 !
- 10:00 100% Power Dance
- 15:00 Power Classic
- 16:00 Power mix
- 17:00 Top Power 15 !
- 18:00 Classic Euro i Disco Dance
- 19:00 Power Impreza
- 22:30 Power karaoke
- 00:00 Śpiewaj z NUTA.TV!
- 06:00 Śpiewaj z NUTA.TV!
- 08:00 Poranna nakrętka
- 11:00 Hit NUTA
- 13:00 Hit NUTA
- 15:00 Best of 2000+
- 18:00 Hit NUTA
- 20:00 Imprezowa NUTA
- 23:00 Śpiewaj z NUTA.TV!
- 00:00 Feature film
- 02:10 Feature film
- 03:45 Easy talk (51)
- 03:50 All about (82)
- 03:55 All about (83)
- 04:00 English united (35)
- 04:20 English united (36)
- 04:35 Figures of speech (11)
- 05:00 Art land (57)
- 05:05 Art land (58)
- 05:10 Crafty hands 2 (29)
- 05:20 Okey-dokey (6)
- 05:30 Once upon a time (29)
- 05:40 Word party (27)
- 05:45 Word party (28)
- 05:50 English playtime (1)
- 06:00 Magic science (10)
- 06:15 Yummy for mummy (16)
- 06:25 Kids in action (19)
- 06:30 Kids in action (20)
- 06:35 Alfred & wilfred (7)
- 06:45 A school day in the uk (4)
- 07:00 Simple phrases (10)
- 07:10 Life around (13)
- 07:20 Life around (14)
- 07:30 Life around (53)
- 07:35 Jack of all trades (4)
- 07:45 Basic lexis (22)
- 07:50 Basic lexis (23)
- 07:55 Basic lexis (24)
- 08:00 Mojo morning (33)
- 08:15 All about (91)
- 08:20 All about (92)
- 08:25 All about (93)
- 08:30 Here and there (61)
- 08:40 Here and there (62)
- 08:50 Euronews. smart regions (31)
- 09:00 This day in history
- 09:10 Easy talk (9)
- 09:20 Let's talk (9)
- 09:35 English in focus (20)
- 09:45 English 911 2 (54)
- 09:50 English 911 2 (56)
- 09:55 English 911 2 (59)
- 10:00 Spot on the map (1)
- 10:10 Easy talk (31)
- 10:20 Spot on the map (2)
- 10:30 Worth seeing (1)
- 10:40 Worth seeing (2)
- 10:50 National parks (1)
- 10:55 National parks (2)
- 11:00 Art land (57)
- 11:05 Art land (58)
- 11:10 Crafty hands 2 (29)
- 11:20 Okey-dokey (6)
- 11:30 Once upon a time (29)
- 11:40 Word party (27)
- 11:45 Word party (28)
- 11:50 English playtime (1)
- 12:00 Magic science (10)
- 12:15 Yummy for mummy (16)
- 12:25 Kids in action (19)
- 12:30 Kids in action (20)
- 12:35 Alfred & wilfred (7)
- 12:45 A school day in the uk (4)
- 13:00 Mojo morning (34)
- 13:15 Easy talk (54)
- 13:20 All about (94)
- 13:25 All about (95)
- 13:30 All about (96)
- 13:35 Here and there (63)
- 13:45 Here and there (64)
- 13:55 Euronews. smart regions (32)
- 14:00 English united (37)
- 14:15 3ways2 (1)
- 14:25 English in focus (33)
- 14:35 English 911 2 (73)
- 14:40 English 911 2 (74)
- 14:45 English 911 2 (80)
- 15:00 This day in history
- 15:10 Labour of love (2)
- 15:25 What did they say (18)
- 15:30 What did they say (19)
- 15:35 English 911 2 (84)
- 15:40 English 911 2 (85)
- 15:45 Evolution (17)
- 16:00 Grammar wise (26)
- 16:25 English is the key (13)
- 16:35 English is the key (14)
- 16:45 English is the key (15)
- 17:00 Norm of the north: king sized adventure
- 18:30 Spot on the map (1)
- 18:40 Easy talk (31)
- 18:50 Spot on the map (2)
- 19:00 Simple phrases (10)
- 19:10 Life around (13)
- 19:20 Life around (14)
- 19:30 Life around (53)
- 19:35 Jack of all trades (4)
- 19:45 Basic lexis (22)
- 19:50 Basic lexis (23)
- 19:55 Basic lexis (24)
- 20:00 This day in history
- 20:10 Easy talk (9)
- 20:20 Let's talk (9)
- 20:35 English in focus (20)
- 20:45 English 911 2 (54)
- 20:50 English 911 2 (56)
- 20:55 English 911 2 (59)
- 21:00 Knives out
- 23:10 This day in history
- 23:20 Labour of love (2)
- 23:35 What did they say (18)
- 23:40 What did they say (19)
- 23:45 English 911 2 (84)
- 23:50 English 911 2 (85)
- 23:55 Evolution (17)
- 00:30 FREEDOM
- 04:00 Кризисы Путинской России
- 05:00 Кризисы Путинской России
- 05:30 Информационные сюжеты
- 06:00 Наше время
- 06:30 Информационные сюжеты
- 07:00 FREEDOM
- 09:00 Дивіться самі
- 09:30 Информационные сюжеты
- 10:30 Антизомби
- 10:45 Гражданская оборона
- 11:00 FREEDOM
- 12:00 Документальный фильм
- 12:45 FREEDOM
- 14:00 Film
- 14:30 Информационные сюжеты
- 15:00 Наше время
- 15:30 FREEDOM
- 17:00 Винуватці війни
- 17:30 FREEDOM
- 20:00 Наше время
- 20:30 FREEDOM
- 21:30 Документальный фильм
- 22:15 Информационные сюжеты
- 23:00 Гимн Украины
- 23:02 Информационные сюжеты
- 00:15 Судовий контроль з Тетяною Шустровою
- 00:30 Колаборанти
- 00:45 Великий ефір Василя Зими
- 02:30 Beraber. Разом
- 03:15 Вердикт з Сергієм Руденком
- 10:00 НОВИНИ
- 10:10 Інформаційний марафон з Лесею Вакулюк та Андрієм Сайчуком
- 11:00 НОВИНИ
- 11:10 Вердикт з Сергієм Руденком
- 16:00 НОВИНИ
- 16:10 Хроніки інформаційної війни
- 16:45 Колаборанти
- 17:00 НОВИНИ
- 17:10 Великий ефір Василя Зими
- 20:00 ВВС News Україна
- 20:15 Вердикт з Сергієм Руденком
- 21:00 Хроніки інформаційної війни
- 21:30 Колаборанти
- 22:00 Свобода Live
- 23:00 Час-Time
- 23:30 Вердикт з Сергієм Руденком
- 00:00 Le journal
- 00:15 French Connections
- 00:30 Le journal
- 00:45 The 51 Percent
- 01:00 Le journal
- 01:15 The Observers
- 01:21 Focus
- 01:30 Le journal
- 01:45 Arts24
- 02:00 Le journal
- 02:15 French Connections
- 02:21 Fashion
- 02:30 Le journal
- 02:45 France In Focus
- 03:00 Le journal
- 03:10 Reporters
- 03:30 Le journal
- 03:40 Revisited
- 04:00 Le journal
- 04:15 Focus
- 04:20 You Are Here
- 04:30 Le journal
- 04:45 The 51 Percent
- 05:00 Le journal
- 05:15 The Observers
- 05:21 Focus
- 05:30 Le journal
- 05:45 Arts24
- 06:00 Le journal
- 06:15 France In Focus
- 06:30 Le journal
- 06:45 Focus
- 06:50 Sports
- 07:00 Le journal
- 07:15 The 51 Percent
- 07:30 Le journal
- 07:45 Focus
- 07:50 Sports
- 08:00 Le journal
- 08:15 Arts24
- 08:30 Le journal
- 08:45 Focus
- 08:50 Sports
- 09:00 Le journal
- 09:20 Olympic
- 09:30 Le journal
- 10:00 Le journal
- 10:15 French Connections
- 10:30 Le journal
- 10:45 French Connections
- 10:51 Fashion
- 11:00 Le journal
- 11:10 Reporters
- 11:30 Le journal
- 11:40 Revisited
- 12:00 Le journal
- 12:16 Arts24
- 12:30 Le journal
- 12:45 Focus
- 12:50 Sports
- 13:00 Le journal
- 13:20 Olympic
- 13:30 Le journal
- 14:00 Le journal
- 14:15 France In Focus
- 14:30 Le journal
- 14:45 Focus
- 14:50 You Are Here
- 15:00 Le journal
- 15:15 French Connections
- 15:30 Le journal
- 15:45 The 51 Percent
- 16:00 Le journal
- 16:10 Reporters
- 16:30 Le journal
- 16:40 Revisited
- 17:00 Le journal
- 17:15 Arts24
- 17:30 Le journal
- 17:45 French Connections
- 17:51 Fashion
- 18:00 Le journal
- 18:20 Destination Paris
- 18:30 Le journal
- 19:00 Le journal
- 19:15 French Connections
- 19:30 Le journal
- 19:45 The 51 Percent
- 20:00 Le journal
- 20:30 Le journal
- 21:00 Le journal
- 21:15 Reporters
- 21:30 Le journal
- 21:46 Eye on Africa
- 22:00 Le journal
- 22:15 French Connections
- 22:21 You Are Here
- 22:30 Le journal
- 22:45 Eye on Africa
- 23:00 Le journal
- 23:15 Arts24
- 23:30 Le journal
- 23:45 Eye on Africa
- 00:00 Le journal
- 00:15 C'est en France
- 00:30 Le journal
- 00:45 Reporters plus
- 01:15 Le journal de l'Afrique
- 01:30 Le journal
- 01:45 En tete a tete
- 02:00 Le journal
- 02:10 Billet retour
- 02:30 Le journal
- 02:40 Le Paris des arts
- 03:00 Le journal
- 03:15 Plan B
- 03:21 The Observers
- 03:30 Le journal
- 03:45 Actuelles
- 04:00 Le journal
- 04:15 C'est en France
- 04:30 Le journal
- 04:45 Pas2quartier
- 04:51 Mode
- 05:00 Le journal
- 05:15 A l'affiche
- 05:30 Le journal
- 05:45 Le journal de l'Afrique
- 06:00 Le journal
- 06:15 L'entretien de l'intelligence économique
- 06:30 Le journal
- 06:45 Focus
- 06:50 Sports
- 07:00 Le journal
- 07:15 Reporters France 24
- 07:30 Le journal
- 07:45 Focus
- 07:50 Sports
- 08:00 Le journal
- 08:20 Les jeux de Paris
- 08:30 Le journal
- 09:00 Le journal
- 09:15 A l'affiche
- 09:30 Le journal
- 09:45 Focus
- 09:50 Sports
- 10:00 Le journal
- 10:15 C'est en France
- 10:30 Le journal
- 10:45 Plan B
- 10:51 The Observers
- 11:00 Le journal
- 11:15 Actuelles
- 11:30 Le journal
- 11:45 L'invité de l'économie
- 12:00 Le journal
- 12:16 A l'affiche
- 12:30 Le journal
- 12:45 Focus
- 12:50 Sports
- 13:00 Le journal
- 13:20 Les jeux de Paris
- 13:30 Le journal
- 14:00 Le journal
- 14:15 Reporters France 24
- 14:30 Le journal
- 14:45 L'entretien de l'intelligence économique
- 15:00 Le journal
- 15:15 C'est en France
- 15:30 Le journal
- 15:45 Pas2quartier
- 15:51 Vous etes ici
- 16:00 Le journal
- 16:15 Plan B
- 16:21 The Observers
- 16:30 Le journal
- 16:45 A l'affiche
- 17:00 Le journal
- 17:15 Actuelles
- 17:30 Le journal
- 17:45 Outre-mer
- 18:00 Le journal
- 18:15 L'invité de l'économie
- 18:30 Le journal
- 18:45 Reporters France 24
- 19:00 Le journal
- 19:15 Plan B
- 19:21 The Observers
- 19:30 Le journal
- 19:45 C'est en France
- 20:00 Le journal
- 20:30 Les jeux de Paris
- 21:00 Le journal
- 21:15 A l'affiche
- 21:30 Le journal
- 21:45 Le journal de l'Afrique
- 22:00 Le journal
- 22:15 L'entretien de l'intelligence économique
- 22:30 Le journal
- 22:45 Le journal de l'Afrique
- 23:00 Le journal
- 23:10 Les jeux de Paris
- 23:16 Actuelles
- 23:30 Le journal
- 23:45 Pas2quartier
- 23:51 Mode
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Obiekty użyteczności publicznej)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Szlak Pilicy)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Ziemia
- 04:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Warszawskie filtry)
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:06 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:46 Dobrego dnia
- 08:00 Droga
- 08:25 Którędy po sztukę (Klee)
- 08:30 Panorama
- 08:44 Pogoda
- 08:45 Wojenne dziewczyny (7)
- 09:30 W labiryncie (Kolacja we dwoje)
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Selekcja naturalna)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Kasza gryczana)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Igrzyska w regionach
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 14:05 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1972)
- 14:15 Niezwykłe miejsca (Muzeum Cystersów)
- 14:30 Panorama
- 14:43 Pogoda
- 14:45 ABC szachów
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Studio Raban
- 15:50 Przepis dnia (1)
- 16:00 Na sygnale (Zgniły wyż)
- 16:30 Panorama
- 16:43 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Cały ten sport
- 17:30 Panorama flesz
- 17:36 Tajemnice Joachima
- 18:30 Panorama
- 18:55 Panorama sport
- 18:58 Pogoda
- 19:00 Forum "Panoramy"
- 19:15 Szatan z siódmej klasy (Niech żyje cesarz i jeszcze kilka innych osób)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2000)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Panorama
- 21:40 Panorama sport
- 21:43 Pogoda
- 21:45 Forum "Panoramy"
- 22:00 Przepis dnia (1)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (532)
- 23:40 Saga prastarej puszczy (Opowieść o nornicy. Niezwyczajna zażyłość)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Obiekty użyteczności publicznej)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Szlak Pilicy)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Ziemia
- 04:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Warszawskie filtry)
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:06 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:46 Dobrego dnia
- 08:00 Barka
- 08:21 Przepis dnia (11)
- 08:25 Doktor Ewa (Cena lekcji)
- 09:10 Prosto z lasu
- 09:25 Magazyn sportowy
- 09:51 Wokół nas
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Selekcja naturalna)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Kasza gryczana)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Igrzyska w regionach
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 18:27 Pogoda
- 18:30 Kronika
- 18:49 Pogoda
- 18:51 Wokół nas
- 19:00 Pensjonat nad rozlewiskiem (6/13)
- 19:45 Prosto z lasu
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2000)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:29 Pogoda
- 21:30 Kronika (Podsumowanie dnia)
- 21:48 Pogoda
- 21:50 Rozmowa dnia
- 22:00 Przepis dnia (1)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (532)
- 23:40 Saga prastarej puszczy (Opowieść o nornicy. Niezwyczajna zażyłość)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Obiekty użyteczności publicznej)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Szlak Pilicy)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Ziemia
- 04:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Warszawskie filtry)
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:06 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:46 Dobrego dnia
- 08:00 Ewa i jej goście (Renata Przemyk)
- 08:30 Teleskop
- 08:35 Przeboje Bogusława Kaczyńskiego (Gwiazdy Sceny i Estrady: Ewa Bandrowska-Turska)
- 09:29 Prognoza pogody
- 09:30 Teleskop
- 09:35 Prognoza pogody
- 09:36 Sztuka codziennego życia (Medytacje nad tym, czego nie wiem)
- 09:44 Prosto z lasu (14)
- 09:57 Sekrety świata (Iaido - japońska sztuka walki mieczem)
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Selekcja naturalna)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Kasza gryczana)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Igrzyska w regionach
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 14:05 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1972)
- 14:15 Niezwykłe miejsca (Muzeum Cystersów)
- 14:30 Teleskop
- 14:39 Prognoza pogody
- 14:40 EKO prognoza dla Wielkopolski
- 14:44 Z życia Kościoła
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Studio Raban
- 15:50 Przepis dnia (1)
- 16:00 Na sygnale (Zgniły wyż)
- 16:30 Teleskop
- 16:38 Prognoza pogody
- 16:40 EKO prognoza dla Wielkopolski
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Ewa i jej goście (Marek i Arkady Fiedler)
- 17:30 Teleskop kulturalny
- 17:37 Prognoza pogody
- 17:39 Warci, niewarci
- 17:53 Pociąg do Wielkopolski
- 18:09 Mięso i podroby drobiowe w kuchni regionalnej
- 18:30 Teleskop
- 18:46 Prognoza pogody
- 18:48 Wielkopolska każdego dnia
- 18:53 Sportowy weekend
- 19:23 Wielkopolski informator ekologiczny (4)
- 19:38 Medycyna i ty
- 19:55 EKO prognoza dla Wielkopolski
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2000)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:28 Prognoza pogody
- 21:29 Teleskop
- 21:43 Prognoza pogody
- 21:45 Wiadomości sportowe
- 21:52 Teleskop kulturalny
- 22:00 Przepis dnia (1)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (532)
- 23:40 Saga prastarej puszczy (Opowieść o nornicy. Niezwyczajna zażyłość)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Obiekty użyteczności publicznej)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Szlak Pilicy)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Ziemia
- 04:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Warszawskie filtry)
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:06 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:46 Dobrego dnia
- 08:00 Żyjący Kościół
- 08:28 Przystanek Kultura
- 08:45 Warto tam być
- 08:48 Tydzień białoruski
- 09:12 Spotkania w świecie ciszy
- 09:34 Dzieciaki zdolniaki (Mleczarnia i przetwórnia owoców w Opolu Lubelskim)
- 09:47 Nie taki internet straszny
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Selekcja naturalna)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Kasza gryczana)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Igrzyska w regionach
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 18:20 Ogród i nie tylko
- 18:27 Warto tam być
- 18:30 Obiektyw
- 18:53 Gość "Obiektywu"
- 19:03 Prognoza pogody
- 19:05 Strefa otwarta (Zanieczyszczenie światłem)
- 19:29 Żyjący Kościół
- 19:56 Warto tam być
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 21:28 Warto tam być
- 21:30 Obiektyw
- 21:50 Prognoza pogody
- 21:52 Przystanek Kultura (Twórcy - Jacek Grekow)
- 21:56 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2014)
- 22:00 Przepis dnia (1)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (532)
- 23:40 Saga prastarej puszczy (Opowieść o nornicy. Niezwyczajna zażyłość)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Obiekty użyteczności publicznej)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Szlak Pilicy)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Ziemia
- 04:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Warszawskie filtry)
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:06 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:46 Dobrego dnia
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Selekcja naturalna)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Kasza gryczana)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Igrzyska w regionach
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 16:00 Na sygnale (Zgniły wyż)
- 16:30 Głos regionu
- 16:43 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:15 Prosto z lasu (12/24)
- 17:30 Liczy się pasja
- 17:45 Szlakiem drewnianych kościołów
- 18:00 Sport
- 18:15 Jedz na zdrowie
- 18:30 Głos regionu
- 18:49 Pogoda
- 18:50 Głos dnia
- 19:00 Z historią na Ty
- 19:20 Unia kulinarna
- 19:45 Języczek u wagi
- 19:55 Pogoda
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2000)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Głos regionu
- 21:44 Pogoda
- 21:45 Głos dnia
- 22:00 Przepis dnia (1)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (532)
- 23:40 Saga prastarej puszczy (Opowieść o nornicy. Niezwyczajna zażyłość)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Obiekty użyteczności publicznej)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Szlak Pilicy)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Ziemia
- 04:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Warszawskie filtry)
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:06 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:46 Dobrego dnia
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Selekcja naturalna)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Kasza gryczana)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Igrzyska w regionach
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 16:00 Na sygnale (Zgniły wyż)
- 16:30 Zbliżenia
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 A to historia (Powstanie wielkopolskie na Kujawach i Pałukach)
- 17:30 Studio lato
- 18:30 Zbliżenia - wydanie główne
- 18:55 Pogoda
- 19:00 Unia kulinarna (143)
- 19:25 Weterynarze z sercem
- 19:45 Prosto z lasu (14/24)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2000)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Zbliżenia - wieczorne
- 21:50 Sport
- 21:55 Pogoda wieczorna
- 22:00 Przepis dnia (1)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (532)
- 23:40 Saga prastarej puszczy (Opowieść o nornicy. Niezwyczajna zażyłość)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Obiekty użyteczności publicznej)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Szlak Pilicy)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Ziemia
- 04:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Warszawskie filtry)
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:06 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:46 Dobrego dnia
- 08:00 Przegląd tygodnia
- 08:25 Tour de Lubuskie
- 09:15 Całkiem niezła historia (Trzy gracje)
- 09:28 Poranny gość Radia Zachód
- 09:56 Twój punkt widzenia
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Selekcja naturalna)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Kasza gryczana)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Igrzyska w regionach
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 14:05 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1972)
- 14:15 Niezwykłe miejsca (Muzeum Cystersów)
- 14:30 Informacje lubuskie - flesz
- 14:34 Sport
- 14:39 Prognoza pogody
- 14:40 Całkiem niezła historia (Trzy gracje)
- 14:52 Tajemniczy świat zwierząt (20)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Studio Raban
- 15:50 Przepis dnia (1)
- 16:00 Na sygnale (Zgniły wyż)
- 16:30 Informacje lubuskie
- 16:39 Sport
- 16:43 Prognoza pogody
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Piosenka u Ciebie
- 17:24 Twój punkt widzenia
- 17:27 Informacje lubuskie - flesz
- 17:32 Sport
- 17:36 Prognoza pogody
- 17:38 Dwory i dworki Lubelszczyzny (Wieża ariańska w Wojciechowie)
- 17:51 Sport - podsumowanie weekendu
- 18:17 Całkiem niezła historia (Od nowa po staremu)
- 18:30 Informacje lubuskie
- 18:51 Sport
- 18:55 Prognoza pogody
- 18:59 Sielskie życie
- 19:12 Tajemniczy świat zwierząt
- 19:19 Abecadło astronomii (Mgławice)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2000)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Informacje lubuskie
- 21:52 Sport
- 21:57 Prognoza pogody
- 22:00 Przepis dnia (1)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (532)
- 23:40 Saga prastarej puszczy (Opowieść o nornicy. Niezwyczajna zażyłość)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Obiekty użyteczności publicznej)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Szlak Pilicy)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Ziemia
- 04:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Warszawskie filtry)
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:06 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:46 Dobrego dnia
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Selekcja naturalna)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Kasza gryczana)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Igrzyska w regionach
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 14:05 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1972)
- 14:15 Niezwykłe miejsca (Muzeum Cystersów)
- 14:30 Magazyn sportowy
- 14:45 Żyj w przyrodzie
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Studio Raban
- 15:50 Przepis dnia (1)
- 16:00 Na sygnale (Zgniły wyż)
- 16:30 Skarbiec sztuki Lubelszczyzny (Z Moraw na Lubelszczyznę polichromie Meyera w lubelskiej katedrze i kościele pijarów w Chełmie)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Nie taki internet straszny
- 17:15 Historie niezapisane (Miejsce (nie)pamięci?)
- 17:30 Panorama lubelska - flesz
- 17:42 Prognoza pogody
- 17:45 Spadkobiercy reformacji
- 18:10 Reportaż. Z lubelskiego
- 18:30 Panorama lubelska - wydanie główne
- 18:53 Prognoza pogody
- 19:00 Czas na speedway
- 19:45 Gość "Panoramy"
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2000)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Panorama lubelska - wydanie wieczorne
- 21:50 Prognoza pogody
- 21:55 Krótka historia (Brygada gen. Sosabowskiego)
- 22:00 Przepis dnia (1)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (532)
- 23:40 Saga prastarej puszczy (Opowieść o nornicy. Niezwyczajna zażyłość)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Obiekty użyteczności publicznej)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Szlak Pilicy)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Ziemia
- 04:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Warszawskie filtry)
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:06 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:46 Dobrego dnia
- 08:00 Aktualności poranne
- 08:06 Sportowe wydarzenia
- 08:21 Rok w ogrodzie
- 08:42 Kalejdoskop filmowy
- 08:46 Podkarpacka scena przebojów (Karolina Paterak, Adam Michocki)
- 09:00 Aktualności poranne
- 09:07 Moda na język polski (Disco polo)
- 09:28 Kalejdoskop filmowy
- 09:31 Trzcina, ryby i grzyby
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Selekcja naturalna)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Kasza gryczana)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Igrzyska w regionach
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 14:05 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1972)
- 14:15 Niezwykłe miejsca (Muzeum Cystersów)
- 14:30 Sportowe wydarzenia
- 14:45 Liczy się pasja (Anita Byra)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Studio Raban
- 15:50 Przepis dnia (1)
- 16:00 Na sygnale (Zgniły wyż)
- 16:30 Aktualności - flesz
- 16:34 Pogoda
- 16:38 Kalejdoskop filmowy
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Z życia regionu (Jaśliskie wędrowanie)
- 17:30 Magazyn sportowy
- 17:59 Kwartet (Historyczne atrakcje turystyczne)
- 18:30 Aktualności
- 18:52 Pogoda
- 18:53 Kalejdoskop filmowy
- 19:00 Z Andrusem po Galicji
- 19:24 Kalejdoskop filmowy
- 19:30 Magazyn sportowy
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2000)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Aktualności
- 21:52 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia (1)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (532)
- 23:40 Saga prastarej puszczy (Opowieść o nornicy. Niezwyczajna zażyłość)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Obiekty użyteczności publicznej)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Szlak Pilicy)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Ziemia
- 04:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Warszawskie filtry)
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:06 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:46 Dobrego dnia
- 08:01 Fakty o poranku
- 08:10 Pogoda
- 08:12 Fakty o poranku
- 08:40 Pogoda
- 08:42 Fakty o poranku
- 09:03 Z Archiwum Telewizji Wrocław: Głusi
- 09:28 Pasmo zdarzeń
- 09:55 Pogoda
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Selekcja naturalna)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Kasza gryczana)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Igrzyska w regionach
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 14:05 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1972)
- 14:15 Niezwykłe miejsca (Muzeum Cystersów)
- 14:30 Program lokalny
- 14:32 Dlaczego krowa... (Motyle)
- 14:45 Liczy się pasja (Aleksandra Sobala-Wilk)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Studio Raban
- 15:50 Przepis dnia (1)
- 16:00 Na sygnale (Zgniły wyż)
- 16:31 Magazyn Dolnośląski
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Program lokalny
- 17:02 Astronarium (Pozaziemska inteligencja)
- 17:30 Studio (Ekologia)
- 17:42 Teraz wieś
- 18:09 Agro-Fakty
- 18:24 Studio (Ekologia)
- 18:30 Fakty - wydanie główne
- 18:53 Pogoda
- 18:57 Fakty sport
- 19:11 Studio (Ekologia)
- 19:16 Twierdza Kłodzka
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2000)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Fakty - wydanie wieczorne
- 21:42 Pogoda
- 21:44 Prosto z lasu
- 22:00 Przepis dnia (1)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (532)
- 23:40 Saga prastarej puszczy (Opowieść o nornicy. Niezwyczajna zażyłość)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Obiekty użyteczności publicznej)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Szlak Pilicy)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Ziemia
- 04:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Warszawskie filtry)
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:06 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:46 Dobrego dnia
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Selekcja naturalna)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Kasza gryczana)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Igrzyska w regionach
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 14:05 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1972)
- 14:15 Niezwykłe miejsca (Muzeum Cystersów)
- 14:30 Krzemionki 30. Przystanek reportaż (Twórcza cisza)
- 14:42 Odkrywamy Małopolskę (Dolina Aleksandrowicka)
- 14:45 Kronika dnia (29)
- 14:56 Pogoda (29)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Studio Raban
- 15:50 Przepis dnia (1)
- 16:00 Na sygnale (Zgniły wyż)
- 16:30 Kronika dnia (29)
- 16:42 Pogoda (29)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Pogoda (29)
- 17:02 Raport pogodowy (29)
- 17:05 Z Andrusem po Galicji (Rzeszów)
- 17:30 Zdrowie dla Ciebie (31)
- 17:39 Działo się w Krakowie
- 17:42 Odkrywamy Małopolskę (Pałac w Młoszowej i Puszcza Dulowska)
- 17:45 Wojownicy czasu (Hostowice czyli wielka wojna w Karpatach)
- 18:12 Legendy Tatrzańskich Szczytów (Mnich)
- 18:30 Kronika (29)
- 18:52 Tematy dnia (29)
- 19:03 Pogoda (29)
- 19:06 Kronika sportowa
- 19:09 Raport pogodowy (29)
- 19:11 Bieszczadzki Park Narodowy - nasze wspólne dziedzictwo (Osobliwości świata zwierząt - bezkręgowce)
- 19:24 Niecodziennik (Mościcki Klub Balonowy)
- 19:34 Magazyn medyczny (Nowoczesna diagnostyka i leczenie nowotworów kobiecych)
- 19:46 Kwartet (Aktywny senior - biegiem przez życie)
- 19:52 Odkrywamy Małopolskę (Myślenice)
- 19:55 Pogoda (29)
- 19:57 Raport pogodowy (29)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2000)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kronika (29)
- 21:45 Tematy dnia
- 21:55 Pogoda (29)
- 21:56 Kronika sportowa
- 22:00 Przepis dnia (1)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (532)
- 23:40 Saga prastarej puszczy (Opowieść o nornicy. Niezwyczajna zażyłość)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Obiekty użyteczności publicznej)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Szlak Pilicy)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Ziemia
- 04:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Warszawskie filtry)
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:06 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:46 Dobrego dnia
- 08:00 Kurier opolski
- 08:15 Sport opolski
- 08:35 7 dni opolskie
- 09:00 Serial
- 09:30 Astronarium
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Selekcja naturalna)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Kasza gryczana)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Igrzyska w regionach
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 14:05 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1972)
- 14:15 Niezwykłe miejsca (Muzeum Cystersów)
- 14:30 Kurier opolski
- 14:40 Sport opolski
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Studio Raban
- 15:50 Przepis dnia (1)
- 16:00 Na sygnale (Zgniły wyż)
- 16:30 Kurier opolski
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Ginące zawody
- 18:00 Artyści Śląska Opolskiego. Moje inspiracje, moja sztuka
- 18:25 Sport opolski
- 18:30 Kurier opolski
- 18:52 Pogoda
- 18:55 Rozmowa dnia
- 19:10 Niezwykłe historie z pocztówek
- 19:30 Serial
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2000)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier opolski
- 21:52 Sport opolski
- 21:57 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia (1)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (532)
- 23:40 Saga prastarej puszczy (Opowieść o nornicy. Niezwyczajna zażyłość)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Obiekty użyteczności publicznej)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Szlak Pilicy)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Ziemia
- 04:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Warszawskie filtry)
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:06 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:46 Dobrego dnia
- 08:00 Dobrego dnia z TVP 3 Kielce
- 09:00 Sport
- 09:20 Pogoda w regionie
- 09:21 Astronarium (Horyzont zdarzeń)
- 09:44 Gwiazdy od szafy (Olga Bończyk)
- 09:57 Pogoda w regionie
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Selekcja naturalna)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Kasza gryczana)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Igrzyska w regionach
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 14:05 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1972)
- 14:15 Niezwykłe miejsca (Muzeum Cystersów)
- 14:30 Informacje
- 14:35 Dobrego dnia z TVP 3 Kielce
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Studio Raban
- 15:50 Przepis dnia (1)
- 16:00 Na sygnale (Zgniły wyż)
- 16:30 Informacje
- 16:36 Pogoda w regionie
- 16:37 Pocztówki z Kielc (Rowery)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Pogoda w regionie
- 17:01 Muzeum Polskiej Piosenki
- 17:09 Sport
- 17:29 Fakty i opinie
- 18:14 Rola wsi
- 18:24 Pocztówki z Kielc (Ogród Botaniczny)
- 18:30 Informacje
- 18:49 Pogoda w regionie
- 18:51 Gość Informacji
- 18:59 Świat pomiarów
- 19:10 Świętokrzyskie Espresso
- 19:40 Zawodowcy. CK
- 19:51 Pocztówki z Kielc (Kawa po kielecku)
- 19:58 Pogoda w regionie
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2000)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Informacje
- 21:49 Pogoda w regionie
- 21:50 Gość Informacji
- 22:00 Przepis dnia (1)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (532)
- 23:40 Saga prastarej puszczy (Opowieść o nornicy. Niezwyczajna zażyłość)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Obiekty użyteczności publicznej)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Szlak Pilicy)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Ziemia
- 04:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Warszawskie filtry)
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:06 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:46 Dobrego dnia
- 08:00 Sport po łódzku
- 08:27 Rzemieślnicy
- 09:23 Portret z pamięci (2)
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Selekcja naturalna)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Kasza gryczana)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Igrzyska w regionach
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 14:05 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1972)
- 14:15 Niezwykłe miejsca (Muzeum Cystersów)
- 14:30 Ale to już było (26)
- 14:43 Historie z pasją (6)
- 14:54 Tajemniczy świat zwierząt (1)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Studio Raban
- 15:50 Przepis dnia (1)
- 16:00 Na sygnale (Zgniły wyż)
- 16:30 Tajemniczy świat zwierząt (23)
- 16:37 Tajemniczy świat zwierząt (24)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Spotkanie z Olgą Olginą
- 17:31 Ale to już było (27)
- 17:44 Prosto z lasu
- 17:57 Misja OGRÓD
- 18:09 Zakręceni, wkręceni (10)
- 18:21 Skarby Łodzi
- 18:30 Łódzkie wiadomości dnia
- 18:51 Sport
- 18:59 Pogoda
- 19:04 Rozmowa dnia
- 19:17 Portret z pamięci (Tadeusz Robak)
- 19:46 Łucka odkrywa Łódzkie
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2000)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Łódzkie wiadomości dnia
- 21:50 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia (1)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (532)
- 23:40 Saga prastarej puszczy (Opowieść o nornicy. Niezwyczajna zażyłość)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Obiekty użyteczności publicznej)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Szlak Pilicy)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Ziemia
- 04:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Warszawskie filtry)
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:06 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:46 Dobrego dnia
- 08:00 Raz, dwa, trzy - lato!
- 08:45 Dej pozór
- 09:15 Credo
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Selekcja naturalna)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Kasza gryczana)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Igrzyska w regionach
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 14:05 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1972)
- 14:15 Niezwykłe miejsca (Muzeum Cystersów)
- 14:30 Aktualności - flesz
- 14:37 Pogoda
- 14:39 Sport - flesz
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Studio Raban
- 15:50 Przepis dnia (1)
- 16:00 Na sygnale (Zgniły wyż)
- 16:30 Aktualności - flesz
- 16:38 Pogoda
- 16:39 Sport - flesz
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Ziołowa apteka
- 17:15 Relacje
- 17:30 Czujesz to?
- 18:15 Wiesz jak jest?
- 18:30 Aktualności
- 18:50 Pogoda
- 18:55 Wieczorne wiadomości sportowe
- 19:10 Raz, dwa, trzy - lato!
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2000)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Aktualności
- 21:38 Pogoda
- 21:40 Wieczorne wiadomości sportowe
- 22:00 Przepis dnia (1)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (532)
- 23:40 Saga prastarej puszczy (Opowieść o nornicy. Niezwyczajna zażyłość)
- 00:00 Słowo życia ((J 6, 1-15) Rozmnożenie chleba)
- 00:05 Świat w obrazach
- 00:10 Informacje dnia
- 00:30 Sól ziemi
- 00:55 Poczet wielkich Polaków (Józef Ignacy Kraszewski)
- 01:00 Msza święta z Jasnej Góry (Transmisja z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej)
- 02:00 Transmisja papieska: Anioł Pański z Ojcem Świętym Franciszkiem (Transmisja z Placu św. Piotra w Watykanie)
- 02:15 Rozmowy niedokończone
- 03:20 Różaniec
- 03:50 Krótka historia zbawienia - Bóg spotyka się z człowiekiem (Interpretacja Biblii)
- 04:00 Apel Jasnogórski
- 04:20 Informacje dnia
- 04:40 Tam, gdzie Bóg płacze (Nie spocznę i nie przestanę się wałęsać po ulicach I)
- 05:10 Sanktuaria polskie (Sanktuarium Matki Bożej Myślenickiej)
- 05:30 Odpowiedzialni za Kościół (Wszystko jest łaską)
- 06:00 Ze szkolnej ławki (Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży)
- 07:10 Franciszkanie - droga do ubóstwa
- 07:55 Poczet wielkich Polaków (Stanisława Leszczyńska)
- 08:00 Informacje dnia
- 08:15 Wieś - to też Polska
- 09:15 Słowo życia ((J 11, 19-27) Ja mocno wierzę, że Ty jesteś Mesjasz, Syn Boży)
- 09:20 Mateczniki Polskości (Zamek Krzyżacki w Nidzicy)
- 09:30 Moja katolicka rodzina (Święta Katarzyna Laboure i Cudowny Medalik)
- 09:55 Święty na każdy dzień (29 lipca, wspomniane św. Marty)
- 16:00 Informacje dnia
- 16:10 Sanktuaria polskie (Sanktuarium Trójcy Przenajświętszej i świętej Anny w Prostyni)
- 16:30 Porady medyczne bonifratrów (Zaburzenia rytmu serca)
- 17:00 Świadkowie (Helena Gawrychowska, część 2)
- 17:30 Transmisje: Spotkanie Rodziny Radia Maryja (Transmisja z Miejsca Piastowego)
- 20:00 Informacje dnia
- 20:20 Różaniec
- 20:50 Nie tylko Ulmowie (Katarzyna Filipek z Tokarni koło Rabki)
- 21:00 Apel Jasnogórski
- 21:20 Informacje dnia
- 21:40 Polski punkt widzenia
- 01:35 Rekiny z lawiny
- 03:10 Miłosny trójkąt (17)
- 03:45 Nieźle kliknięci bez filtra (7)
- 04:00 Miłe rozmowy
- 04:50 Miłe rozmowy
- 05:45 Nieźle kliknięci bez filtra (10)
- 06:00 Yattaman (Tajemniczy trójkąt)
- 06:30 Yattaman (Pieśń)
- 06:55 Yattaman (Wspaniałe Amazonki)
- 07:25 Yattaman (Wielki złodziej)
- 07:55 Jeden plus Dziesięć (61)
- 08:30 Pablo Escobar: Szef zła (7)
- 09:30 Moje trzy siostry (125)
- 10:35 Rozbitkowie (5)
- 11:35 Rozbitkowie (6)
- 12:30 Jeden plus Dziesięć (32)
- 13:10 Doktory 2 (29)
- 13:40 Namiętności (62)
- 14:20 Namiętności (63)
- 15:00 Klejnot TV
- 18:00 Klejnot TV
- 21:00 Zagadka tygodnia
- 21:40 Wesoły ambulans (29)
- 22:10 Uśmiechnij się (14)
- 22:15 Uśmiechnij się (9)
- 22:25 Uśmiechnij się (8)
- 22:30 Uśmiechnij się 3 (5)
- 22:40 Uśmiechnij się 3 (2)
- 22:45 Zagadka tygodnia
- 23:20 Dom Charnela
- 00:30 Kto jest twoim tatą?
- 02:30 Jestem Charlie
- 04:25 Kabaretowy Szał 2 (Kabaret Moralnego Niepokoju)
- 05:15 Coś śmiesznego (Kabaret Moralnego Niepokoju)
- 05:30 Coś śmiesznego (Kabaret Jurki_4)
- 05:45 Świat z powietrza (1)
- 06:00 Jurajscy wojownicy (Ostatnia walka Jutaraptora)
- 06:55 Simba lwi Król (6)
- 07:25 Simba lwi Król (7)
- 07:55 Kabaretowy Szał 2 (Kabaret Moralnego Niepokoju)
- 10:00 Remont na 5+ (8)
- 10:30 Drakers (1)
- 11:00 Jurajscy wojownicy (Dinozaur kanibal)
- 11:55 Legendy sportu (Paweł Nastula)
- 14:00 Klub Winx 5 (Księga Sirenix)
- 14:30 Legendy sportu (Paweł Nastula)
- 15:00 Herb piratów (6)
- 15:55 Uśmiechnij się (2)
- 16:00 Jurajscy wojownicy (Polowanie na myśliwego)
- 16:55 Uśmiechnij się (3)
- 17:00 Rozbitkowie (13)
- 20:00 Tristan i Izolda
- 00:15 Manéž Bolka Polívky
- 01:20 Po stopách
- 01:35 Po stopách
- 01:55 Banánové rybičky
- 02:35 Koptashow
- 03:00 Chalupa je hra
- 03:25 Zahrada je hra
- 03:45 Pod pokličkou
- 04:10 Bydlení je hra
- 04:50 Hranice v srdci (U starých Slovanů)
- 05:15 Etiketa (Malá svatba)
- 05:30 Zajímavosti z regionů
- 06:00 Hobby naší doby - letní speciál
- 06:25 Na cestě po jihoafrickém Zululandu
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Walker: Independence (8)
- 09:40 Doktor Martin 2 (12)
- 10:40 Chacha, cheche, chichi...!
- 11:05 Klenoty naší krajiny (Železné hory)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Sportovní zprávy
- 12:30 Vůně kyperské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Zpátky se Sobotou (Král zábavy Vladimír Menšík)
- 13:50 Pomeranč
- 14:45 Muži z Bombaje
- 15:15 Nemocnice na kraji města (10)
- 16:10 Magnum II (Tropické šílenství)
- 17:00 Na cestě po Roatánu
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 Minuty z Olympijského festivalu 2024 (3)
- 20:10 Svět pod hlavou (5)
- 21:10 Neviditelní (6)
- 22:09 Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty
- 22:10 Trpaslík (6)
- 22:50 Sisi II (3)
- 23:40 Angličanka (5)
- 00:20 Kruk II (1)
- 01:10 Láska a sex v Izraeli
- 02:05 Šumava
- 02:30 Zašlapané projekty (Dálník pana Andrleho)
- 02:50 V zajetí železné opony (Sedláci bez domova)
- 03:05 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie
- 03:30 Splácím dluh
- 03:40 Vyhnal jsem ovečky až na Javorníček
- 04:00 Na palubě života
- 04:25 Folklorní výlety
- 04:50 Krajina plná not
- 05:20 Žiješ jenom 2x (14)
- 05:45 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 06:00 Kam k nám (4)
- 06:50 Československý filmový týdeník 1974 (1524)
- 07:05 Nádherná Amerika II (Kentucky)
- 07:55 Kalahari - zákony pouště (1)
- 08:50 Evropa z výšky (Itálie)
- 09:35 Bedekr II. (Linz)
- 12:45 Peklo na zemi (5)
- 13:35 Berlín 30. let očima diplomatů
- 23:25 Bojovníci s peklem
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Zajímavosti z regionů
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Zajímavosti z regionů
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v letoviscích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:20 Sportovní zprávy
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 04:00 OH Paříž 2024 (Střelba)
- 04:30 OH Paříž 2024 (Skateboarding)
- 05:00 OH Paříž 2024 (Střelba)
- 05:30 OH Paříž 2024 (Plavání)
- 06:00 OH Paříž 2024 (Šerm)
- 06:30 OH Paříž 2024 (Skateboarding)
- 07:00 OH Paříž 2024 (Vodní slalom)
- 07:30 OH Paříž 2024 (USA - Srbsko)
- 08:30 OH Paříž 2024 (Tenis)
- 09:00 OH Paříž 2024 (Studio Paříž)
- 09:30 OH Paříž 2024 (Střelba)
- 10:15 OH Paříž 2024 (Šerm)
- 10:30 OH Paříž 2024 (Veslování)
- 10:40 OH Paříž 2024 (Veslování)
- 11:00 OH Paříž 2024 (Skoky do vody)
- 12:00 OH Paříž 2024 (Střelba)
- 12:45 OH Paříž 2024 (Šerm)
- 16:20 OH Paříž 2024 (Šerm)
- 16:50 OH Paříž 2024 (Rychlý přehled)
- 17:20 OH Paříž 2024 (Vodní slalom)
- 20:15 OH Paříž 2024 (Judo)
- 20:20 OH Paříž 2024 (Judo)
- 20:30 OH Paříž 2024 (Plavání)
- 22:30 OH Paříž 2024 (Hodina z Paříže)
- 23:30 OH Paříž 2024 (Šerm)
- 00:55 100 dní ve Versailles (3)
- 01:40 Po Královské cestě s profesorem Františkem Dvořákem
- 01:55 Televizní klub neslyšících
- 02:20 Luboš Andršt "60"
- 03:15 Ladí neladí
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Šašek a královna
- 22:00 Písničky z Manéže Bolka Polívky
- 22:50 Léto s Norou
- 06:00 Od Andulky po žížalu (Písmeno: H)
- 06:05 Rytmix
- 06:15 Splat & Harry
- 06:25 Bruno
- 06:40 Gusta, malý velký rytíř
- 06:50 Bing
- 06:55 Sovík zvaný Otík
- 07:05 Ryšáček Pablo
- 07:10 Drobečkové II
- 07:20 Prasátko Peppa VI
- 07:25 Pošťák Pat zvláštní zásilková služba
- 07:40 Ella, Oskar a Hú
- 07:50 Dynotrax
- 08:15 Tlapková patrola VIII
- 08:40 Podivuhodná cesta ježka Aladina
- 08:50 Sportující zvířata
- 08:55 Kámoši hafíci (22)
- 09:20 Terčin zvířecí svět
- 09:35 Idefix a smečka Nepoddajných
- 09:45 Sardinka ve vesmíru
- 10:00 Nejlepší zvítězí
- 10:40 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví
- 11:05 Vyber si svůj sport
- 11:10 Turbo R.A.Ke.Ta
- 11:35 DVA3
- 11:50 Zákony Mila Murphyho (18)
- 12:10 Kamarádi z koše
- 12:25 Byl jednou jeden život
- 12:50 Šmoulové
- 13:15 Bludiště
- 13:45 Superhrdinové
- 13:55 Městečko na moři
- 14:00 Stavitelé II
- 14:30 Super třída II (8)
- 14:55 Čvacht
- 15:10 Remy a Fů
- 15:20 Dodohando
- 15:25 Sovička Ollie
- 15:30 Hej, Hafí! III
- 15:35 Nejlepší zvítězí
- 16:20 Sportující zvířata
- 16:25 Splat & Harry
- 16:35 Bruno
- 16:45 Gusta, malý velký rytíř
- 17:00 Bing
- 17:05 Sovík zvaný Otík
- 17:15 Ryšáček Pablo
- 17:20 Ne-Ne
- 17:30 Podivuhodná cesta ježka Aladina
- 17:35 Vyber si svůj sport
- 17:40 Nefertine na Nilu
- 17:50 Jak vycvičit draky II
- 18:15 Fazolčina kavárna
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 O krtkovi (Krtek a telefon)
- 18:50 Kámoši hafíci (23)
- 19:15 Zákony Mila Murphyho (19)
- 19:40 Sportující zvířata
- 19:45 Staré pověsti české pro děti
- 19:55 Przerwa w transmisji 19:55-06:00
Za gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PIN- 00:00 Program 00:00 - 02:00
- 02:00 Program 02:00 - 04:00
- 04:00 Program 04:00 - 06:00
- 06:00 Program 06:00 - 08:00
- 08:00 Program 08:00 - 10:00
- 10:00 Program 10:00 - 12:00
- 12:00 Program 12:00 - 14:00
- 14:00 Program 14:00 - 16:00
- 16:00 Program 16:00 - 18:00
- 18:00 Program 18:00 - 20:00
- 20:00 Program 20:00 - 22:00
- 22:00 Program 22:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Fakty po Faktach
- 00:45 Kawa na ławę
- 02:00 Nowa Maja w ogrodzie
- 02:20 Akademia ogrodnika
- 02:35 Ranking Mazura
- 03:05 Szkło kontaktowe
- 04:00 Kadr na Kino
- 04:10 Nowa Maja w ogrodzie
- 04:30 Akademia ogrodnika
- 04:40 Kawa na ławę
- 06:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 06:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 07:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 07:30 Jeden na jeden
- 10:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 10:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 10:55 Biznes
- 11:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 11:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 11:55 Biznes
- 14:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 14:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 14:55 Biznes
- 15:00 15 na żywo
- 16:00 Fakty po południu
- 18:00 Tak jest
- 19:15 Serwis informacyjny
- 19:30 Fakty po Faktach
- 20:30 Studio Paryż
- 21:00 Polska i świat
- 22:00 Szkło kontaktowe
- 23:00 Dzień po dniu
- 23:40 Biznes
- 23:45 Igrzyska olimpijskie. Kroniki
- 00:50 Loża prasowa
- 02:00 Superwizjer
- 03:00 Nowa Maja w ogrodzie
- 03:35 Kawa na ławę
- 04:45 Fakty po Faktach
- 05:20 Akcja Grawitacja
- 05:35 Nowa Maja w ogrodzie
- 06:00 Nowa Maja w ogrodzie
- 06:30 Nowa Maja w ogrodzie
- 07:00 Makłowicz w drodze
- 07:35 Szkło kontaktowe
- 08:40 Kawa na ławę
- 09:50 Loża prasowa
- 11:00 Fakty po Faktach
- 11:45 Alarm dla Ziemi
- 12:10 Akcja Grawitacja
- 12:25 Kawa na ławę
- 13:40 Loża prasowa
- 14:50 Kijek w kosmosie
- 15:30 Horyzont
- 16:00 Dzień na świecie
- 18:30 Fakty o świecie
- 19:00 Fakty
- 19:30 Fakty po Faktach
- 20:15 Fakty o świecie
- 21:00 Rozmowy dnia
- 21:50 24 godziny
- 23:00 Fakty o świecie
- 23:40 Polska i świat
- 00:00 ITbiznes (183)
- 00:30 Motozoom (114)
- 01:00 Pieniądze z papieru (108)
- 01:30 Świat do odczytu (34)
- 02:00 ITbiznes (183)
- 02:25 Nowy jedwabny szlak (6)
- 03:30 Pieniądze z papieru (108)
- 04:00 Projekt kawa (5)
- 05:00 Biznesmania (48)
- 05:30 Motozoom (114)
- 06:00 Zdaniem analityków
- 06:15 Blajer mówi: Biznes
- 06:30 Blajer mówi: Biznes
- 06:45 Blajer mówi: Biznes
- 07:00 Blajer mówi: Biznes
- 07:15 Blajer mówi: Biznes (1)
- 07:30 Świat do odczytu (34)
- 08:00 Biznes od rana
- 09:00 Poranek inwestora
- 10:00 Biznes od rana
- 11:00 Blajer mówi: Biznes
- 11:15 Blajer mówi: Biznes
- 11:30 Blajer mówi: Biznes
- 11:45 Blajer mówi: Biznes
- 12:00 Biznes w południe
- 13:00 Biznes to ludzie (5)
- 13:30 Biznes w południe
- 14:00 Pieniądze z papieru (108)
- 14:30 Pan i Pani Szaran 2 (10)
- 14:45 Dobra franczyza 2 (26)
- 15:00 Świat do odczytu (34)
- 15:30 Biznes po południu
- 16:30 Koniec dnia
- 17:30 Dłuższa rozmowa
- 17:45 Pan i Pani Szaran 2 (10)
- 18:00 Koniec dnia
- 20:00 Biznes wieczorem
- 21:00 Blajer mówi: Biznes
- 21:15 Blajer mówi: Biznes
- 21:30 Blajer mówi: Biznes
- 21:45 Blajer mówi: Biznes
- 22:00 Blajer mówi: Biznes (1)
- 22:15 Biznes wieczorem
- 22:45 Zdaniem analityków
- 23:00 Blajer mówi: Biznes
- 23:15 Blajer mówi: Biznes
- 23:30 Blajer mówi: Biznes
- 23:45 Blajer mówi: Biznes
Za gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PIN- 00:35 Bez pamięci
- 02:10 Godzina prawdy
- 16:45 Letnie Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024 - studio
- 17:00 Teleexpress
- 17:15 Pogoda
- 17:20 Jaka to melodia? (5310)
- 20:05 Pogoda
- 20:15 Sport
- 20:25 Letnie Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024: Pływanie - finały
- 01:35 Wojenne dziewczyny 4 (44)
- 02:35 Morderstwa w Granville
- 12:30 Koło fortuny (1600)
- 13:10 Akacjowa 38 (393)
- 13:55 Va banque (756)
- 14:25 Na sygnale (Siurpryza)
- 14:55 Na dobre i na złe (Dla twojego dobra)
- 15:50 Koło fortuny (1601)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Obiekty użyteczności publicznej)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Szlak Pilicy)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Ziemia
- 04:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Warszawskie filtry)
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:06 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:46 Dobrego dnia
- 08:00 Dobrego dnia
- 09:19 Zawsze na temat
- 09:47 WAWA Bohaterom
- 09:58 Pogoda
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Selekcja naturalna)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Kasza gryczana)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Igrzyska w regionach
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 16:00 Na sygnale (Zgniły wyż)
- 16:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 16:41 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Piosenka u Ciebie
- 17:24 Ja cię uczyć każę (8)
- 17:48 Kronika warszawska: Kronika lata '80
- 18:00 Zawsze na temat
- 18:30 Telewizyjny Kurier Warszawski
- 18:47 Pogoda
- 18:49 Kurier Mazowiecki
- 19:04 Sport
- 19:09 Prosto z Mazowsza
- 19:33 Kościół z bliska
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2000)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 21:48 Sport
- 21:53 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia (1)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (532)
- 23:40 Saga prastarej puszczy (Opowieść o nornicy. Niezwyczajna zażyłość)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Obiekty użyteczności publicznej)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Szlak Pilicy)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Ziemia
- 04:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Warszawskie filtry)
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:06 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:46 Dobrego dnia
- 08:00 Raz, dwa, trzy - lato!
- 08:45 Dej pozór
- 09:15 Credo
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Selekcja naturalna)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Kasza gryczana)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Igrzyska w regionach
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 14:05 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1972)
- 14:15 Niezwykłe miejsca (Muzeum Cystersów)
- 14:30 Aktualności - flesz
- 14:37 Pogoda
- 14:39 Sport - flesz
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Studio Raban
- 15:50 Przepis dnia (1)
- 16:00 Na sygnale (Zgniły wyż)
- 16:30 Aktualności - flesz
- 16:38 Pogoda
- 16:39 Sport - flesz
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Ziołowa apteka
- 17:15 Relacje
- 17:30 Czujesz to?
- 18:15 Wiesz jak jest?
- 18:30 Aktualności
- 18:50 Pogoda
- 18:55 Wieczorne wiadomości sportowe
- 19:10 Raz, dwa, trzy - lato!
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2000)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Aktualności
- 21:38 Pogoda
- 21:40 Wieczorne wiadomości sportowe
- 22:00 Przepis dnia (1)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (532)
- 23:40 Saga prastarej puszczy (Opowieść o nornicy. Niezwyczajna zażyłość)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Obiekty użyteczności publicznej)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Szlak Pilicy)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Ziemia
- 04:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Warszawskie filtry)
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:06 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:46 Dobrego dnia
- 08:00 Droga
- 08:25 Którędy po sztukę (Klee)
- 08:30 Panorama
- 08:44 Pogoda
- 08:45 Wojenne dziewczyny (7)
- 09:30 W labiryncie (Kolacja we dwoje)
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Selekcja naturalna)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Kasza gryczana)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Igrzyska w regionach
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 14:05 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1972)
- 14:15 Niezwykłe miejsca (Muzeum Cystersów)
- 14:30 Panorama
- 14:43 Pogoda
- 14:45 ABC szachów
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Studio Raban
- 15:50 Przepis dnia (1)
- 16:00 Na sygnale (Zgniły wyż)
- 16:30 Panorama
- 16:43 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Cały ten sport
- 17:30 Panorama flesz
- 17:36 Tajemnice Joachima
- 18:30 Panorama
- 18:55 Panorama sport
- 18:58 Pogoda
- 19:00 Forum "Panoramy"
- 19:15 Szatan z siódmej klasy (Niech żyje cesarz i jeszcze kilka innych osób)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2000)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Panorama
- 21:40 Panorama sport
- 21:43 Pogoda
- 21:45 Forum "Panoramy"
- 22:00 Przepis dnia (1)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (532)
- 23:40 Saga prastarej puszczy (Opowieść o nornicy. Niezwyczajna zażyłość)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Obiekty użyteczności publicznej)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Szlak Pilicy)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Ziemia
- 04:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Warszawskie filtry)
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:06 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:46 Dobrego dnia
- 08:00 Barka
- 08:21 Przepis dnia (11)
- 08:25 Doktor Ewa (Cena lekcji)
- 09:10 Prosto z lasu
- 09:25 Magazyn sportowy
- 09:51 Wokół nas
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Selekcja naturalna)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Kasza gryczana)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Igrzyska w regionach
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 18:27 Pogoda
- 18:30 Kronika
- 18:49 Pogoda
- 18:51 Wokół nas
- 19:00 Pensjonat nad rozlewiskiem (6/13)
- 19:45 Prosto z lasu
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2000)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:29 Pogoda
- 21:30 Kronika (Podsumowanie dnia)
- 21:48 Pogoda
- 21:50 Rozmowa dnia
- 22:00 Przepis dnia (1)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (532)
- 23:40 Saga prastarej puszczy (Opowieść o nornicy. Niezwyczajna zażyłość)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Obiekty użyteczności publicznej)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Szlak Pilicy)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Ziemia
- 04:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Warszawskie filtry)
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:06 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:46 Dobrego dnia
- 08:00 Ewa i jej goście (Renata Przemyk)
- 08:30 Teleskop
- 08:35 Przeboje Bogusława Kaczyńskiego (Gwiazdy Sceny i Estrady: Ewa Bandrowska-Turska)
- 09:29 Prognoza pogody
- 09:30 Teleskop
- 09:35 Prognoza pogody
- 09:36 Sztuka codziennego życia (Medytacje nad tym, czego nie wiem)
- 09:44 Prosto z lasu (14)
- 09:57 Sekrety świata (Iaido - japońska sztuka walki mieczem)
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Selekcja naturalna)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Kasza gryczana)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Igrzyska w regionach
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 14:05 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1972)
- 14:15 Niezwykłe miejsca (Muzeum Cystersów)
- 14:30 Teleskop
- 14:39 Prognoza pogody
- 14:40 EKO prognoza dla Wielkopolski
- 14:44 Z życia Kościoła
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Studio Raban
- 15:50 Przepis dnia (1)
- 16:00 Na sygnale (Zgniły wyż)
- 16:30 Teleskop
- 16:38 Prognoza pogody
- 16:40 EKO prognoza dla Wielkopolski
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Ewa i jej goście (Marek i Arkady Fiedler)
- 17:30 Teleskop kulturalny
- 17:37 Prognoza pogody
- 17:39 Warci, niewarci
- 17:53 Pociąg do Wielkopolski
- 18:09 Mięso i podroby drobiowe w kuchni regionalnej
- 18:30 Teleskop
- 18:46 Prognoza pogody
- 18:48 Wielkopolska każdego dnia
- 18:53 Sportowy weekend
- 19:23 Wielkopolski informator ekologiczny (4)
- 19:38 Medycyna i ty
- 19:55 EKO prognoza dla Wielkopolski
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2000)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:28 Prognoza pogody
- 21:29 Teleskop
- 21:43 Prognoza pogody
- 21:45 Wiadomości sportowe
- 21:52 Teleskop kulturalny
- 22:00 Przepis dnia (1)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (532)
- 23:40 Saga prastarej puszczy (Opowieść o nornicy. Niezwyczajna zażyłość)