Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 00:25 Skazany na bluesa
- 02:20 Wyjście awaryjne
- 04:05 61. KFPP w Opolu - "Twoje serce do życia wystarczy" - Michał Bajor, 50 lat od opolskiego debiutu
- 04:55 Notacje (Andrzej Rybiński. Piosenka jest szalenie ważna)
- 05:10 Zakończenie programu
- 05:15 Dziedzictwo (321)
- 06:05 Złoty chłopak (224)
- 07:00 Transmisja mszy świętej z Sanktuarium Matki Bożej na Jasnej Górze
- 07:30 Pełnia wiary
- 10:50 Ojciec Mateusz 4 (Talent)
- 11:40 Halo, tu Paryż (1)
- 12:10 Agrobiznes
- 12:35 Agropogoda
- 12:40 To się opłaca
- 13:00 Natura w Jedynce: Najpiękniejsze parki Europy (Villa Borghese w Rzymie)
- 14:00 Złoty chłopak (225)
- 14:55 Jaka to melodia? (5192)
- 15:35 Gra słów. Krzyżówka (795)
- 16:05 Dziedzictwo (322)
- 17:00 Teleexpress
- 17:15 Pogoda
- 17:20 Jaka to melodia? (5308)
- 18:00 Dziewczyny ze Lwowa 2 (Nowa lokatorka)
- 19:00 Jeden z dziesięciu (15/139)
- 19:30 Program informacyjny 19.30
- 19:55 Pytanie dnia
- 20:05 Pogoda
- 20:10 Sport
- 20:15 Reporterzy
- 20:35 Ojciec Mateusz 31 (Droga na skróty)
- 21:30 Sprawa dla reportera
- 22:30 Pierre Cardin - pazur nowoczesności
- 23:35 Nie mów nikomu
- 00:05 Mężczyzna moich marzeń
- 01:45 Krok od nieba (Poszukiwanie skarbu)
- 02:45 Krok od nieba (Ocalony z wody)
- 03:50 Przeklęte dzieci
- 12:00 Barwy szczęścia (2993)
- 12:35 Koło fortuny (1594)
- 13:15 Akacjowa 38 (391)
- 14:05 Va banque (754)
- 14:35 Na sygnale (Rób, co należy)
- 15:05 La Promesa - pałac tajemnic (9)
- 16:00 Koło fortuny (1595)
- 16:35 Familiada (2976)
- 17:15 Miłość i nadzieja (6)
- 18:10 Va banque (755)
- 18:45 Akacjowa 38 (424)
- 19:35 Barwy szczęścia (2993)
- 20:10 Postaw na milion (341)
- 21:05 Tak to leciało! (42)
- 21:55 Na sygnale (Corrida po polsku)
- 22:30 Panorama
- 23:10 Krucjata. Prawo serii (7/13)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (293)
- 02:05 Dzikie pszczoły (38)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1292)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Synek z gruby)
- 04:35 Na ratunek ogrodom (7)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 Obalamy mity medyczne (17)
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Pomorska gęś)
- 07:00 Dobrego dnia
- 08:00 Dobrego dnia
- 09:20 Zawsze na temat
- 09:58 Pogoda
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Albo on, albo my)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food (Gorce)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Eureka biblioteka! (Zwierzyn)
- 14:45 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 14:57 Pogoda
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia (70)
- 16:00 Na sygnale (W dobrej i złej woli)
- 16:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 16:41 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Fajna Polska (Duszniki-Zdrój)
- 18:00 Zawsze na temat
- 18:30 Telewizyjny Kurier Warszawski
- 18:47 Pogoda
- 18:48 Kurier Mazowiecki
- 19:04 Sport
- 19:09 Prosto z Mazowsza
- 19:33 Zakochaj się w Polsce (Reszel)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 13. Wyścig Górski Limanowa - Przełęcz pod Ostrą (3)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 21:46 Sport
- 21:52 Pogoda
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (530)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 01:05 Kształt wody
- 03:40 Nasz nowy dom (239)
- 04:45 Disco Gramy (6254)
- 05:25 Telezakupy TV Okazje
- 06:00 Nowy dzień z Polsat News
- 16:20 Pogoda (725)
- 16:25 Interwencja (5454)
- 16:40 Gliniarze (Ostre cięcie)
- 17:40 Sekrety rodziny (371)
- 18:50 Wydarzenia (725)
- 19:20 Gość "Wydarzeń" (725)
- 19:45 Sport (725)
- 19:55 Pogoda (725)
- 22:35 Pokojówka na Manhattanie
- 01:00 Love Island. Wyspa miłości (167)
- 02:05 STOP Drogówka (334)
- 03:05 Interwencja (5450)
- 03:25 Disco Polo Life (2372)
- 23:00 Miliardowy okup
- 12:00 Zbuntowany anioł (256)
- 13:00 Zaklinaczka duchów 3 (53)
- 04:00 Lombard. Życie pod zastaw 4 (155)
- 05:00 Dyżur 3 (41)
- 05:30 Dyżur 3 (42)
- 05:55 Gra muzyka (9)
- 06:55 Dolina Muminków (Gruba ryba)
- 07:30 Dolina Muminków (Noc Buki)
- 07:55 Smerfy (Dziki na punkcie Smerfetki/Szalona przygoda Lalusia)
- 10:00 Bing (Szukaj mnie)
- 10:10 Baranek Shaun (4)
- 10:12 Baranek Shaun (Pościg)
- 10:20 Baranek Shaun (Sroka)
- 10:25 Baranek Shaun (Sami w domu)
- 10:50 Milo (Piekarz Milo)
- 11:00 Milo (Nauczyciel Milo)
- 11:10 Blue 2 (Autobus)
- 11:20 Blue 2 (Królowe)
- 11:25 Blue 2 (Złóż to sam)
- 11:45 Dinopociąg 2 (Abecadło dinozaurów, część 1: Pomysł/Abecadło dinozaurów, część 2: Wieść się niesie)
- 00:20 Seal Team 5 (12)
- 01:20 The Good Doctor 6 (12)
- 02:15 DOC: w twoich rękach 2 (7)
- 03:30 Zagadki z przeszłości 2 (13)
- 04:30 Ultraviolet 2 (1)
- 05:35 Hity AXN
- 05:50 Blok promocyjny AXN
- 06:00 Ultraviolet 2 (2)
- 07:00 Rekrut 5 (3)
- 07:55 Agenci NCIS: Los Angeles 14 (18)
- 08:50 Agenci NCIS: Los Angeles 14 (19)
- 09:50 Rekrut 5 (3)
- 12:40 Rekrut 5 (4)
- 13:35 Seal Team 5 (11)
- 14:30 Seal Team 5 (12)
- 15:30 S.W.A.T. 5 (19)
- 16:25 S.W.A.T. 5 (20)
- 17:20 Seal Team 5 (13)
- 18:15 Seal Team 5 (14)
- 19:10 S.W.A.T. 5 (21)
- 20:05 S.W.A.T. 5 (22)
- 21:05 Premiera: Agenci NCIS: Hawaje (21)
- 22:00 Agenci NCIS 17 (4)
- 22:55 Seal Team 5 (13)
- 23:55 Seal Team 5 (14)
- 00:05 Niesamowite konstrukcje (6)
- 01:10 Malownicze trasy kolejowe 2 (2)
- 02:00 W okowach mrozu 5 (16)
- 02:50 Malownicze trasy kolejowe 2 (2)
- 03:30 Planeta Ziemia 3 (7)
- 04:20 W okowach mrozu 4 (15)
- 05:10 Brytyjskie fabryki 2 (5)
- 06:00 David Attenborough i cuda natury 4 (4)
- 06:30 W okowach mrozu 6 (1)
- 07:30 Malownicze trasy kolejowe 2 (3)
- 08:30 Planeta Ziemia 3 (8)
- 09:35 W okowach mrozu 4 (16)
- 12:40 Planeta Ziemia 3 (8)
- 13:50 Malownicze trasy kolejowe 2 (3)
- 14:50 W okowach mrozu 6 (1)
- 15:45 Życie na pustkowiu 5 (8)
- 18:45 Planeta Ziemia 3 (8)
- 19:55 Jimmy ratuje pszczoły (2)
- 20:55 Życie na pustkowiu 9 (8)
- 21:55 W okowach mrozu 5 (3)
- 23:00 Cała prawda o alkoholu
- 00:05 Dziewczyna, chłopak, itd. (To tylko gra...)
- 00:20 Dziewczyna, chłopak, itd. (Wyprowadzanie...)
- 00:30 Dziewczyna, chłopak, itd. (Rekord rekordów)
- 00:50 Ghostforce (Drapacz / Krip Hop)
- 01:15 Ghostforce (Śpiączkoptak / Rozciągacz)
- 01:45 Taffy (Masz to w genach)
- 01:55 Taffy (Ogłaszam was psem i kotem)
- 02:00 Taffy (Kukiełka)
- 02:05 Taffy (Kto da więcej?)
- 02:15 Płazowyż 2 (Przełęcz kłótników/Łowczyni ropuch)
- 02:35 Płazowyż 2 (Bagnisty i romantyczny/Muzeum figur woskowych)
- 03:00 Płazowyż 2 (Marcela)
- 03:20 Dronersi (Wyścig dla Wielkiego Moe)
- 03:40 Dronersi (Wyścig po pajęcze jajo)
- 04:05 Dronersi (Tajemnica Ora)
- 04:25 Szkoła Wikingów (Krzyk bojowy)
- 04:50 Szkoła Wikingów (Przepychanki)
- 05:10 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Jak powstało miasto)
- 05:20 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Rajska miejscówka)
- 05:35 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Megawaleczne roboty)
- 05:45 Taffy (Podchody z duchami)
- 05:50 Taffy (Kochanie, zmniejszyłam szopa)
- 06:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 2 (47)
- 06:25 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 2 (49)
- 06:55 Herosi pół na pół (Zgrywuska/ Mój kumpel internet)
- 07:20 Herosi pół na pół (Zły Bzyk/ Czasem szczęście, czasem pech)
- 07:50 Greenowie w wielkim mieście 3 (Eko-Greenowie/ Rozejm)
- 22:10 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 2 (42)
- 22:40 Greenowie w wielkim mieście 2 (Dynamit/ Wrumka)
- 23:00 Greenowie w wielkim mieście 2 (Wiedźma z Bagien/ Studnia życzeń)
- 23:25 Dziewczyna, chłopak, itd. (Kocia broda)
- 23:35 Dziewczyna, chłopak, itd. (Mistrzowie kempingu)
- 23:55 Dziewczyna, chłopak, itd. (Potworna pupa)
- 01:25 Bliski wróg
- 02:50 Ostatnia szansa ludzkości
- 04:20 Zakończenie programu
- 06:15 W harmonii
- 07:40 Delikatność
- 09:25 Trzy kule
- 12:30 Tańcząca z wiatrem
- 14:00 Kupiec wenecki
- 16:10 Najlepsi wrogowie
- 18:20 Między wierszami
- 20:00 Pewny kandydat
- 21:50 7 psychopatów
- 23:40 Piraci z Somalii
- 00:55 Sanditon 2 (3)
- 02:05 Lewis 8 (6)
- 03:00 Morderstwa w Midsomer 14 (1)
- 04:35 Z pamiętnika położnej 4 (7)
- 05:30 Obiady piątkowe 2 (7)
- 06:00 Śmierć pod palmami 3 (2)
- 07:05 Ojciec Brown 7 (6)
- 08:10 Morderstwa w Midsomer 19 (4)
- 09:55 Lewis 8 (6)
- 10:55 Śmierć pod palmami 3 (2)
- 12:05 Ojciec Brown 7 (6)
- 13:05 Morderstwa w Midsomer 19 (4)
- 14:55 Lewis 8 (6)
- 15:55 Śledztwa siostry Bonifacji 2 (8)
- 16:55 Ojciec Brown 7 (7)
- 17:55 Morderstwa w Midsomer 19 (5)
- 19:55 Śmierć pod palmami 3 (3)
- 22:00 Milczący świadek 24 (3)
- 23:10 Milczący świadek 24 (4)
- 00:05 Magia nagości. Polska (2)
- 01:10 Magia nagości 2 (9)
- 02:20 I love kabaret (5)
- 03:20 I love kabaret (5)
- 04:15 I love kabaret (4)
- 05:10 I love kabaret (1)
- 06:00 Poranny rogal (98)
- 06:25 Zoom na pogodę
- 06:40 Poranny rogal (5)
- 07:10 Bliżej! Magazyn reporterów (10)
- 07:40 To leci w sieci (14)
- 12:35 Dzień, w którym... (Hitler)
- 13:50 M.A.S.H. (Wielki Mac)
- 14:25 M.A.S.H. (Dzień wypłaty)
- 15:00 M.A.S.H. (Białe złoto)
- 15:35 M.A.S.H. (Abisynia, Henry)
- 18:00 Kabaretowe przeboje (3)
- 19:00 I love kabaret (2)
- 22:00 Wstydliwe choroby 4 (3)
- 23:00 Magia nagości. Polska 2 (4)
- 00:20 Niezwykłe pomysły 17 (10)
- 00:45 Dzika kuchnia (4)
- 01:10 Dzika kuchnia (5)
- 01:50 Dzika kuchnia (7)
- 02:20 Dzika kuchnia (1)
- 02:50 Dzika kuchnia (2)
- 03:20 Dzika kuchnia (3)
- 03:55 Dzika kuchnia (4)
- 04:25 Dzika kuchnia (5)
- 04:55 Dzika kuchnia (7)
- 05:25 Dzika kuchnia (1)
- 06:00 77 TV (Przypadków drogowych)
- 07:00 77 TV (Przypadków wodnych)
- 10:00 Inżynieryjne katastrofy (4)
- 11:00 Kontrola graniczna (8)
- 12:00 Kontrola graniczna 2 (1)
- 13:00 Kontrola graniczna 2 (2)
- 16:00 Kontrola graniczna 2 (3)
- 17:00 Kontrola graniczna 2 (4)
- 22:05 Kod Jezusa (2)
- 23:00 Kod Jezusa (3)
- 04:00 Kabaretowy Szał (Ani Mru-Mru)
- 05:00 Kabaretowy Szał (Kabaret Młodych Panów)
- 06:00 U nas w...
- 06:25 U nas w...
- 06:40 U nas w...
- 07:00 U nas w...
- 07:20 U nas w...
- 07:40 Z lokalnego archiwum
- 08:00 Z lokalnego archiwum
- 08:20 Z lokalnego archiwum
- 08:40 Z lokalnego archiwum
- 08:55 TVCentrum uwagi
- 09:20 TVCentrum uwagi
- 09:40 TVCentrum uwagi
- 00:15 Czarodziejska cukiernia Alicji 2 (Taniec kwiatów wiśni/ Budownicza Milly)
- 00:40 Czarodziejska cukiernia Alicji 2 (Najsłodsza przyjaźń/ Brawo dla Rumianka)
- 01:05 Czarodziejska cukiernia Alicji (Niezapomniane nie-urodziny / Jednoosobowy piknik)
- 01:30 Spidey i superkumple (18)
- 01:55 Spidey i superkumple (19)
- 02:20 Spidey i superkumple (20)
- 02:45 Myszka Miki: Frajdomek (Festiwal bohaterów! / Gdzie się podziała Wanda?)
- 03:10 Myszka Miki: Frajdomek (Fantastyczna piątka (plus jeden)! / Miki spotyka Myszkę Rakietę!)
- 03:35 Myszka Miki: Frajdomek (Witajcie na Wyspie Gigantycznych Krabów /Duchy Nawiedzonego Wąwozu)
- 04:00 Eureka! (Światełko na końcu jaskini / W poszukiwaniu swojego miejsca)
- 04:30 Eureka! (Ale koło! / Tak jak Yurt)
- 05:00 Eureka! (Projekt Bog / Gigantyczny slalom)
- 05:30 Myszka Miki: Frajdomek (Deszczu, idź sobie / Dzień blichtru Donalda)
- 06:00 Myszka Miki: Frajdomek (Daisy i muzy / Parada)
- 06:30 Myszka Miki: Frajdomek (Rodzina Farfusa / Parada przygód)
- 07:00 Blue 3 (107)
- 07:10 Blue 3 (108)
- 07:20 Blue 3 (109)
- 07:30 Blue 3 (110)
- 07:40 Blue 3 (111)
- 07:50 Blue 3 (112)
- 08:00 Blue 3 (113)
- 08:10 Blue 3 (114)
- 08:20 Blue 3 (115)
- 08:30 Spidey i superkumple (19)
- 09:00 Klub przyjaciół Myszki Miki
- 12:00 Pupstruction (3)
- 12:30 Blue (Wagonikowa przejażdżka)
- 12:40 Blue (25)
- 12:50 Blue (Plaża)
- 13:00 Blue (Piraci)
- 13:10 Blue (Babunie)
- 13:20 Blue (Strumyk)
- 13:30 Straż Ekipa (Szkoła jazdy Pistona / Jazzyland)
- 16:00 Jej Wysokość Zosia 4 (Królewskie wesele)
- 16:30 Pupstruction (Szybcy i futrzasty/ Luna kopie głęboko)
- 17:00 Blue 3 (107)
- 17:10 Blue 3 (108)
- 17:20 Blue 3 (109)
- 17:30 Blue 3 (110)
- 17:40 Blue 3 (111)
- 17:50 Blue 3 (112)
- 18:00 Superkoty (Sernado / Konkurs talentów)
- 18:30 Jej Wysokość Zosia 2 (39)
- 19:00 Jej Wysokość Zosia 2 (Szmaragdowy klucz)
- 19:30 Blue 2 (89)
- 19:40 Blue 2 (90)
- 19:50 Blue 2 (91)
- 22:00 Czarodziejska cukiernia Alicji 2 (Skok w zwierciadło / Tort na odwrót)
- 22:30 Myszka Miki: Frajdomek (Awaryjne lądowanie Mikołaja)
- 23:00 Pidżamersi Ekipa Mocy (Kocia sprawa/ Taniec dwóch kotów)
- 23:25 Pidżamersi Ekipa Mocy (Wróżka-bohaterka z kosmosu/ Lilyfay i jezioro)
- 23:50 Pidżamersi Ekipa Mocy (Słoneczna Luna/ Koty na kółkach)
- 00:25 Ghostforce (Raijin / Petrostrach)
- 00:50 Dziewczyna, chłopak, itd. (Mistrzowie kempingu)
- 01:00 Dziewczyna, chłopak, itd. (Potworna pupa)
- 01:15 Dziewczyna, chłopak, itd. (Przestępstwa przeciw rodzinie)
- 01:25 Dziewczyna, chłopak, itd. (Niemożliwie naukowo)
- 01:40 Dziewczyna, chłopak, itd. (Bohaterowie)
- 01:55 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (20)
- 02:15 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (21)
- 02:35 Duch i nas dwóch (5)
- 03:00 Duch i nas dwóch (6)
- 03:25 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (23)
- 03:45 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (24)
- 04:05 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja 2 (31)
- 04:30 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja 2 (32)
- 04:50 Duch i nas dwóch (14)
- 05:15 Duch i nas dwóch (15)
- 05:35 Robale ziomale (Golfiarze/Bilet jeden a nas troje)
- 06:00 Taffy (Trening z szopem)
- 06:05 Taffy (Kontrola klimatu)
- 06:10 Taffy (Taffyzilla)
- 06:25 Taffy (Kici, kici)
- 06:35 Taffy (Szop w złotej klatce)
- 06:40 Taffy (Metamorfoza)
- 06:55 Płazowyż 2 (Druga świątynia/Młot wojenny Beki)
- 07:25 Płazowyż 2 (Bysia i Michaś Aniołek/Trzecia świątynia)
- 07:50 Herosi pół na pół (Skok na stopę/ Półbrat)
- 10:20 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Za dużo chili)
- 10:30 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Poszukiwanie skarbu)
- 10:50 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Światła! Kamera! Akcja!)
- 11:00 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Leniwy pies)
- 11:20 Greenowie w wielkim mieście 3 (Skok na miód/ Psi burmistrz)
- 11:45 Greenowie w wielkim mieście 3 (Wyluzowany Bill/ Króliki)
- 16:15 Prawo Milo Murphy'ego (Zastępstwo/Głębokie wody)
- 16:45 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Sama prawda)
- 16:55 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Randka dziadka)
- 17:15 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Skecz z papugą)
- 17:25 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Przyszła kariera)
- 17:45 Molly i Duch (Szczęśliwy pens / W tarapatach)
- 00:00 Blue 2 (23)
- 00:10 Blue 2 (12)
- 00:20 Andy dookoła świata (16)
- 00:35 Andy i dino-zabawy (9)
- 00:40 Hej, Duggee! 4 (23)
- 00:50 Noddy: detektyw w krainie zabawek (4)
- 01:05 Piotruś Królik 2 (4)
- 01:20 Psi Oddział (13)
- 01:35 Blue 2 (19)
- 01:40 Blue 2 (20)
- 01:50 Blue 2 (21)
- 02:00 Blue 2 (22)
- 02:05 Noddy: detektyw w krainie zabawek (30)
- 02:20 Blue 2 (2)
- 02:25 Tosia i Tymek (41)
- 02:40 Kręciołki (54)
- 02:50 Teletubisie (48)
- 03:05 Blue 2 (49)
- 03:10 Blue 2 (50)
- 03:20 JoJo i Babcia (22)
- 03:30 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne (11)
- 03:45 Tosia i Tymek (17)
- 03:55 Tosia i Tymek (18)
- 04:10 Blue (21)
- 04:15 Blue (22)
- 04:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (19)
- 04:35 Blue (7)
- 04:45 Blue (8)
- 04:50 Blue (9)
- 05:00 Blue (10)
- 05:05 Superpyra (21)
- 05:15 Kolorklocki (6)
- 05:20 Hej, Duggee! 2 (16)
- 05:25 Hej, Duggee! 2 (17)
- 05:35 Piotruś Królik 2 (25)
- 05:50 W Papierowej Krainie (33)
- 06:00 W Papierowej Krainie (25)
- 06:15 JoJo i Babcia 2 (17)
- 06:30 Piotruś Królik 2 (19)
- 06:40 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (19)
- 06:55 Blue 2 (27)
- 07:05 Blue (17)
- 07:15 Blue (25)
- 07:20 Blue 2 (10)
- 07:30 Blue 2 (11)
- 07:40 Blue 2 (36)
- 07:50 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 3 (19)
- 08:05 Matklocki 2 (7)
- 08:10 Blue 2 (45)
- 08:20 Blue 2 (46)
- 08:30 Blue 2 (32)
- 08:35 Psi Oddział (13)
- 08:50 JoJo i Babcia (1)
- 09:05 W Papierowej Krainie (8)
- 09:15 Piotruś Królik 2 (43)
- 09:30 Piotruś Królik 2 (44)
- 09:45 Teletubisie (41)
- 10:00 Kręciołki (83)
- 10:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek (32)
- 10:25 Blue (19)
- 10:35 Blue 2 (19)
- 10:45 Matklocki (29)
- 10:50 Yakka Dee (9)
- 11:00 Piotruś Królik 2 (4)
- 11:15 W Papierowej Krainie (33)
- 11:25 Pirackie potyczki 8 (26)
- 11:50 Superpyra (48)
- 12:00 Blue (39)
- 12:10 Blue 2 (47)
- 12:15 Blue 2 (22)
- 12:25 Blue 2 (23)
- 12:35 Blue 2 (12)
- 12:45 Andy dookoła świata (16)
- 13:00 Andy i dino-zabawy (9)
- 13:10 Hej, Duggee! 4 (23)
- 13:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek (4)
- 13:30 Piotruś Królik 2 (4)
- 13:45 Psi Oddział (13)
- 13:55 Blue 2 (19)
- 14:05 Blue 2 (20)
- 14:15 Blue 2 (21)
- 14:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (30)
- 14:35 Blue 2 (2)
- 14:45 Tosia i Tymek (41)
- 15:00 Piotruś Królik 2 (5)
- 15:15 W Papierowej Krainie (34)
- 15:25 Pirackie potyczki 6 (1)
- 15:50 Superpyra (49)
- 16:00 Blue (40)
- 16:10 Blue 2 (48)
- 16:15 Blue 2 (24)
- 16:25 Blue 2 (25)
- 16:35 Blue 2 (13)
- 16:45 Andy dookoła świata (17)
- 17:00 Andy i dino-zabawy (10)
- 17:10 Hej, Duggee! 4 (24)
- 17:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek (5)
- 17:30 Piotruś Królik 2 (5)
- 17:45 Psi Oddział (14)
- 18:00 Blue 2 (22)
- 18:10 Blue 2 (23)
- 18:15 Blue 2 (24)
- 18:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (31)
- 18:40 Blue 2 (3)
- 18:50 Tosia i Tymek (42)
- 19:00 Kręciołki (55)
- 19:15 Teletubisie (49)
- 19:30 Blue 2 (Świąteczne pływanie)
- 19:35 Blue 2 (Wielkanoc)
- 19:45 JoJo i Babcia (23)
- 20:00 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne (12)
- 20:15 Tosia i Tymek (19)
- 20:30 Tosia i Tymek (20)
- 20:40 Blue (23)
- 20:50 Blue (24)
- 21:00 Noddy: detektyw w krainie zabawek (20)
- 21:15 Blue (11)
- 21:20 Blue (12)
- 21:30 Blue (13)
- 21:40 Blue (14)
- 21:50 Superpyra (22)
- 22:00 Hej, Duggee! 2 (19)
- 22:10 Kolorklocki (7)
- 22:15 Piotruś Królik 2 (26)
- 22:30 W Papierowej Krainie (34)
- 22:40 Piotruś Królik 2 (5)
- 22:55 W Papierowej Krainie (33)
- 23:10 Pirackie potyczki 6 (1)
- 23:35 Superpyra (49)
- 23:45 Blue (40)
- 23:55 Blue 2 (48)
- 00:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 01:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 02:00 Rodzina Treflików 2 (Sami w domu)
- 02:15 Rodzina Treflików 2 (Przepis na ciasto)
- 02:30 Rodzina Treflików 3 (Kłamstewko)
- 02:40 Rodzina Treflików 3 (Dziki Zachód)
- 02:50 Rodzina Treflików 3 (Przyjaźń)
- 03:00 Rodzina Treflików 3 (Duch)
- 03:15 Rodzina Treflików 3 (Gra)
- 03:30 Rodzina Treflików 3 (Śmieci)
- 03:40 Rodzina Treflików 3 (Syrenka)
- 03:50 Rodzina Treflików 3 (Oj, boli)
- 12:00 Strażak Sam 9 (Norman i pociąg do skamieniałości)
- 12:20 Strażak Sam 9 (Polowanie na żółwia)
- 12:35 Strażak Sam 9 (Mapa, duchy i skarb)
- 12:45 Strażak Sam 9 (Granity, piaskowce i inne)
- 12:55 Strażak Sam 9 (Koty czy psy?)
- 13:05 Strażak Sam 9 (Niech chowa się kto może)
- 13:25 Strażak Sam 9 (Boyce, Boyce, Boyce)
- 13:40 Strażak Sam 9 (Trema)
- 13:50 Strażak Sam 9 (Piękny ogród górą!)
- 14:00 Strażak Sam 10 (Nieposłuszny koń)
- 14:15 Strażak Sam 10 (Urodziny Sama)
- 14:30 Strażak Sam 10 (Królowie i zamczyska)
- 14:45 Strażak Sam 10 (Szaleństwo na punkcie pizzy)
- 14:55 Strażak Sam 10 (Katastrofa pod psem)
- 15:05 Strażak Sam 10 (Autobus w opałach)
- 15:25 Strażak Sam 10 (Szpiegowskie intrygi)
- 15:40 Strażak Sam 10 (Lis na wolności)
- 15:50 Strażak Sam 10 (Upiorne przyjęcie)
- 16:05 Strażak Sam 10 (Rozstanie)
- 16:20 Strażak Sam 10 (Ognista piłka)
- 16:35 Strażak Sam 10 (Jaskiniowa wpadka)
- 16:45 Strażak Sam 10 (Trenuj i błyszcz)
- 17:00 Strażak Sam 10 (Kosmiczny pociąg)
- 17:15 Strażak Sam 10 (Największy miś)
- 17:35 Strażak Sam 10 (Zamki na piasku)
- 17:45 Strażak Sam 10 (Lodowiskowa katastrofa)
- 18:00 Strażak Sam 10 (Uciekający ponton)
- 18:20 Strażak Sam 10 (Żabia fantazja)
- 18:35 Strażak Sam 10 (Pada, pada śnieg)
- 18:45 Strażak Sam 10 (Norman i wielki cyrk)
- 19:00 Strażak Sam 10 (Wio, wio, wiosłuj!)
- 19:15 Strażak Sam 10 (Dzień pingwina)
- 19:35 Strażak Sam 10 (Festyn w Pontypandy)
- 19:45 Strażak Sam 8 (Milionowy klient)
- 19:55 Strażak Sam 8 (Jupiter na wolności)
- 20:05 Strażak Sam 8 (Zima zła)
- 20:25 Strażak Sam 8 (Boyce, jak to Boyce)
- 20:40 Strażak Sam 8 (Wielki koncert)
- 20:55 Strażak Sam 8 (Mandy na morzu)
- 21:05 Strażak Sam 8 (Wielkie ratowanie świnki morskiej)
- 21:20 Strażak Sam 8 (Niedźwiedź polarny w Pontypandy)
- 21:40 Strażak Sam 8 (Szalona wieża ciśnień)
- 21:50 Strażak Sam 8 (Mandy i wielka góra)
- 22:00 Strażak Sam 8 (Uciekający pociąg)
- 22:15 Strażak Sam 8 (Potwór z Pontypandyness)
- 22:35 Strażak Sam 8 (Za dobre chęci Dilys)
- 22:45 Strażak Sam 8 (Zimno, zimno i jeszcze zimniej...)
- 22:55 Strażak Sam 8 (Halloweenowy przekręt Normana)
- 23:05 Strażak Sam 8 (Charlie i fura ryb)
- 23:20 Strażak Sam 8 (Bessie mknie na ratunek)
- 23:40 Strażak Sam 8 (Kula grozy)
- 23:50 Strażak Sam 8 (Król gór)
- 00:01 Wakacje
- 00:03 Teraz się bawimy
- 00:05 Świat elfów
- 00:08 Świat podwodny
- 00:11 Towarzysze zabawy
- 00:14 Wakacje
- 00:17 Kolorowe koło
- 00:20 Jaki jest twój zawód ?
- 00:22 Świat elfów
- 00:25 Kolorowe koło
- 00:28 Świat podwodny
- 00:31 Zwierzęta
- 00:34 Teraz się bawimy
- 00:36 Wakacje
- 00:39 Sunville
- 00:42 Opowieści warzywne
- 00:44 Sunville
- 00:47 Kolorowe koło
- 00:50 Sunville
- 00:53 Kolorowa magia
- 00:55 Towarzysze zabawy
- 00:59 Wakacje
- 01:01 Towarzysze zabawy
- 01:04 Opowieści warzywne
- 01:07 Pojazdy
- 01:09 Jak podróżujemy
- 01:12 Teraz się bawimy
- 01:15 Opowieści warzywne
- 01:18 Galaktyczni turyści
- 01:20 Łazienka
- 01:23 Jak podróżujemy
- 01:26 Świat elfów
- 01:29 Pojazdy
- 01:31 Jak podróżujemy
- 01:36 Świat zwierząt
- 01:38 Rodzina bobrów
- 01:41 Teraz się bawimy
- 01:43 Łazienka
- 01:46 Przygody w przestrzeni
- 01:48 Rodzina bobrów
- 01:51 Sunville
- 01:54 Mini opowiadania
- 01:59 Świat elfów
- 02:02 Mini opowiadania
- 02:04 Zwierzęta
- 02:07 Opowieści warzywne
- 02:09 Puffy i Tubby
- 02:14 Kolorowe koło
- 02:16 Muzeum
- 02:18 Sunville
- 02:21 Safari
- 02:24 Posłuchaj tego
- 02:29 Opowieści warzywne
- 02:31 Panni i Fanni
- 02:34 Safari
- 02:37 Przygody w przestrzeni
- 02:40 Sunville
- 02:42 Jaki jest twój zawód ?
- 02:45 Grupy
- 02:47 Kącik naukowy
- 02:50 Panni i Fanni
- 02:52 Oli - cykle natury
- 02:55 Kolorowa magia
- 02:58 Kolorowe koło
- 03:01 Kącik naukowy
- 03:04 Panni i Fanni
- 03:07 Jaki jest twój zawód ?
- 03:09 Ding Dang Dong
- 03:12 Opowieści warzywne
- 03:14 Świat elfów
- 03:17 Przygody w przestrzeni
- 03:21 Mini opowiadania
- 03:24 Świat zwierząt
- 03:29 Teraz się bawimy
- 03:31 Urocze miejsca
- 03:34 Taniec
- 03:37 Jak podróżujemy
- 03:39 Jaki jest twój zawód ?
- 03:42 Teraz się bawimy
- 03:44 Ding Dang Dong
- 03:48 Teraz się bawimy
- 03:50 Opowieści warzywne
- 03:52 Sport, sport, sport
- 03:55 Teraz się bawimy
- 03:57 Urocze miejsca
- 04:00 Sport, sport, sport
- 04:02 Wstawaj!
- 04:05 Świat zwierząt
- 04:07 Wstawaj!
- 04:11 Jaki jest twój zawód ?
- 04:13 Wstawaj!
- 04:16 Teraz się bawimy
- 04:18 Świat podwodny
- 04:20 Kolorowe koło
- 04:22 Wakacje
- 04:25 Towarzysze zabawy
- 04:27 Wakacje
- 04:30 Opowieści warzywne
- 04:33 Towarzysze zabawy
- 04:35 Kolorowe koło
- 04:38 Opowieści warzywne
- 04:41 Świat podwodny
- 04:44 Kolorowe koło
- 04:47 Wakacje
- 04:49 Świat podwodny
- 04:52 Opowieści warzywne
- 04:54 Kolorowe koło
- 04:57 Świat podwodny
- 05:00 Wakacje
- 05:02 Kolorowe koło
- 05:04 Opowieści warzywne
- 05:06 Kolorowe koło
- 05:09 Opowieści warzywne
- 05:13 Kolorowa magia
- 05:16 Urocze miejsca
- 05:18 Panni i Fanni
- 05:20 Kącik naukowy
- 05:23 Jaki jest twój zawód ?
- 05:26 Miejskie życie
- 05:28 Puffy i Tubby
- 05:33 Miyu i Litto
- 05:36 Jaki jest twój zawód ?
- 05:38 Kolorowa magia
- 05:41 Miyu i Litto
- 05:44 Urocze miejsca
- 05:47 Miyu i Litto
- 05:50 Puffy i Tubby
- 05:54 Panni i Fanni
- 05:57 Muzeum
- 06:00 Kolorowe koło
- 06:03 Grupy
- 06:06 Kolorowa magia
- 06:09 Jaki jest twój zawód ?
- 06:12 Miyu i Litto
- 06:15 Hubbi się tym zajmie
- 06:18 Hubbi i jego koledzy
- 06:20 Fin i Fianna
- 06:23 Brygada ogniowa
- 06:25 Dotty i Kitty
- 06:29 Skoczkowie Planet
- 06:34 Mini opowiadania
- 06:36 Teraz się bawimy
- 06:39 Pojazdy
- 06:41 Miejskie życie
- 06:43 Opowieści warzywne
- 06:46 Morskie przygody
- 06:49 Zoo
- 06:51 Świat zabawek
- 06:54 Połączony świat
- 06:57 Restauracja
- 07:02 Safari
- 07:04 Pojazdy
- 07:07 Rodzina bobrów
- 07:10 Pojazdy
- 07:12 Świat podwodny
- 07:15 Morskie przygody
- 07:18 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 07:21 Risto Gusto
- 07:24 Hubbi i jego koledzy
- 07:26 Elfy przyrody
- 07:27 Przygody kaczki
- 07:29 Wstawaj!
- 07:31 Tempo Giusto
- 07:33 Raul
- 07:36 Ding Dang Dong
- 07:40 Urocze miejsca
- 07:42 Posłuchaj tego
- 07:44 Ding Dang Dong
- 07:47 Rodzina bobrów
- 07:50 Ding Dang Dong
- 07:54 Albert tłumaczy
- 07:57 Margo i Felix
- 08:00 Historie Henryka
- 08:02 Zabawa w chowanego
- 08:04 Elfy przyrody
- 08:06 Taniec
- 08:08 Urocze miejsca
- 08:11 Taniec
- 08:14 Ding Dang Dong
- 08:17 Urocze miejsca
- 08:21 ABC - duckBC
- 08:24 Małe melodie
- 08:26 Hubbi i jego koledzy
- 08:28 Toobys
- 08:31 Wesoła łąka
- 08:34 Wesołe królestwo
- 08:37 Dotty i Kitty
- 08:40 Kącik naukowy
- 08:43 Miyu i Litto
- 08:46 Urocze miejsca
- 08:49 Miyu i Litto
- 08:51 Muzeum
- 08:54 DuckSchool
- 08:56 Elfy przyrody
- 08:57 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 09:00 DuckSchool
- 09:02 Uczymy się
- 09:05 Monika i Rudi
- 09:07 Lola i Liczby
- 09:11 Kącik naukowy
- 09:14 Grupy
- 09:16 Kolorowe koło
- 09:18 Jaki jest twój zawód ?
- 09:20 Panni i Fanni
- 09:24 Albert tłumaczy
- 09:28 Zack i Ziggy
- 09:31 Dinoland
- 09:33 Uczymy się
- 09:36 Albert tłumaczy
- 09:38 Kształcików
- 09:39 Małe melodie
- 09:41 Lola i Liczby
- 09:44 DuckSchool
- 09:46 Kształcików
- 09:47 Słodki dom
- 09:48 Fin i Fianna
- 09:51 Przygody kaczki
- 09:53 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 09:56 Toobys
- 09:59 Mimo i Bobo
- 10:02 Lola i Liczby
- 10:04 Elfy przyrody
- 10:05 Toobys
- 10:07 Afryka
- 10:10 Uczymy się
- 10:13 Albert tłumaczy
- 10:17 Sippi Sappi
- 10:20 Lola i Liczby
- 10:23 Kaczka i jej przyjaciele
- 10:25 Wesoła łąka
- 10:29 Mały Didy
- 10:32 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 10:35 Raul
- 10:37 Toobys
- 10:40 Przygody kaczki
- 10:42 Uczymy się
- 10:44 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 10:48 Cubie
- 10:50 Brygada ogniowa
- 10:52 Restauracja
- 10:55 Margo i Felix
- 10:58 Kaczka i jej przyjaciele
- 11:00 Co rośnie na drzewie?
- 11:02 ABC - duckBC
- 11:05 Dotty i Kitty
- 11:08 Mały Didy
- 11:10 Wesołe królestwo
- 11:13 Zabawa w chowanego
- 11:17 Brygada ogniowa
- 11:19 DuckSchool
- 11:21 Sippi Sappi
- 11:24 Zack i Ziggy
- 11:27 Toobys
- 11:30 Kaczka i jej przyjaciele
- 11:32 Hiphopowy kaktus
- 11:35 Hop-hop
- 11:37 Risto Gusto
- 11:39 Zastęp strażaków
- 11:42 Kaczka i Puszek
- 11:44 Drużyna lalek na ratunek
- 11:48 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 11:51 Świat Mimo
- 11:53 Hiphopowy kaktus
- 11:56 Mały Didy
- 11:58 Uczymy się
- 12:00 Zoo
- 12:03 Małe, ale pracowite
- 12:06 Kaczka i jej przyjaciele
- 12:08 Dinoland
- 12:11 Przygody kaczki
- 12:13 Afryka
- 12:15 Drużyna lalek na ratunek
- 12:19 Przygody kaczki
- 12:21 Kaczka i jej przyjaciele
- 12:23 Świat Mimo
- 12:25 Restauracja
- 12:28 Przygody kaczki
- 12:30 Raul
- 12:33 Sippi Sappi
- 12:36 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 12:39 Małe, ale pracowite
- 12:41 Zastęp strażaków
- 12:43 Wesoła łąka
- 12:47 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 12:50 Mały Didy
- 12:53 Drużyna lalek na ratunek
- 12:56 Hiphopowy kaktus
- 12:59 Uczymy się
- 13:01 Kaczka i jej przyjaciele
- 13:03 Drużyna lalek
- 13:06 Afryka
- 13:08 Risto Gusto
- 13:11 Wesołe królestwo
- 13:14 Drużyna lalek na ratunek
- 13:17 Zastęp strażaków
- 13:21 Hubbi i jego koledzy
- 13:23 Mały Didy
- 13:25 Drużyna lalek
- 13:27 Hiphopowy kaktus
- 13:30 Pociąg
- 13:32 Połączony świat
- 13:35 Mimo i Bobo
- 13:38 Uczymy się
- 13:40 Słodki dom
- 13:42 Albert tłumaczy
- 13:46 Zabawa w chowanego
- 13:48 Kaczka i jej przyjaciele
- 13:50 Kształcików
- 13:51 Uczymy się
- 13:54 Uczymy się
- 13:57 Kształcików
- 13:58 Słodki dom
- 13:59 DuckSchool
- 14:01 Uczymy się
- 14:04 Historie Henryka
- 14:06 Tempo Giusto
- 14:08 Słodki dom
- 14:09 Historie Henryka
- 14:11 Albert tłumaczy
- 14:14 Fin i Fianna
- 14:17 Tempo Giusto
- 14:19 DuckSchool
- 14:22 Uczymy się
- 14:25 Dotty i Kitty
- 14:29 Zack i Ziggy
- 14:32 Zabawa w chowanego
- 14:35 Toobys
- 14:38 DuckSchool
- 14:41 Mały Didy
- 14:43 Mimo i Bobo
- 14:46 Hubbi się tym zajmie
- 14:48 Mimo i Bobo
- 14:51 Sippi Sappi
- 14:53 Tempo Giusto
- 14:55 Dźwięki wokół nas
- 14:57 Zabawa w chowanego
- 15:00 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 15:03 Kaczka i jej przyjaciele
- 15:05 Margo i Felix
- 15:08 Zabawa w chowanego
- 15:11 Świat Mimo
- 15:15 Lola i Liczby
- 15:17 Świat Mimo
- 15:20 Kaczka i jej przyjaciele
- 15:22 Elfy przyrody
- 15:23 Sippi Sappi
- 15:26 Lola i Liczby
- 15:28 Sippi Sappi
- 15:30 Mały Didy
- 15:33 DuckSchool
- 15:36 Raul
- 15:39 Brygada ogniowa
- 15:41 Przygody kaczki
- 15:43 Hiphopowy kaktus
- 15:45 Elfy przyrody
- 15:47 Historie Henryka
- 15:49 Hiphopowy kaktus
- 15:51 Restauracja
- 15:53 Toobys
- 15:55 Mały Didy
- 15:58 Kolorowa Klara
- 16:00 Lola i Liczby
- 16:02 Drużyna lalek
- 16:04 Kaczka i jej przyjaciele
- 16:06 Cubie
- 16:09 Fin i Fianna
- 16:12 Drużyna lalek
- 16:14 Świat Mimo
- 16:17 Zabawa w chowanego
- 16:19 Świat Mimo
- 16:22 Toby McFly
- 16:25 Toobys
- 16:27 Mimo i Bobo
- 16:30 Elfy przyrody
- 16:31 Afryka
- 16:34 Lola i Liczby
- 16:37 Elfy przyrody
- 16:38 Dźwięki wokół nas
- 16:40 Toobys
- 16:43 Raul
- 16:46 Afryka
- 16:48 Zabawa w chowanego
- 16:50 Lola i Liczby
- 16:53 Mimo i Bobo
- 16:56 Afryka
- 16:58 Lola i Liczby
- 17:01 Zack i Ziggy
- 17:04 Wstawaj!
- 17:06 Hop-hop
- 17:08 Raul
- 17:11 Wstawaj!
- 17:13 Mimo & Bobo PLUS
- 17:17 Afryka
- 17:19 Raul
- 17:22 Afryka
- 17:24 Raul
- 17:27 Hop-hop
- 17:29 Hop-hop
- 17:32 Wstawaj!
- 17:34 Hop-hop
- 17:36 Afryka
- 17:38 Mimo & Bobo PLUS
- 17:42 Mimo i Bobo
- 17:45 Wesoła łąka
- 17:48 Albert tłumaczy
- 17:50 Zabawa w chowanego
- 17:53 Monika i Rudi
- 17:56 Margo i Felix
- 17:59 Dotty i Kitty
- 18:02 Margo i Felix
- 18:06 Co rośnie na drzewie?
- 18:07 Słodki dom
- 18:08 Co rośnie na drzewie?
- 18:09 Monika i Rudi 2
- 18:12 Co rośnie na drzewie?
- 18:14 Sippi Sappi
- 18:16 Dźwięki wokół nas
- 18:18 Toobys
- 18:20 Mimo i Bobo
- 18:24 Co rośnie na drzewie?
- 18:25 Dźwięki wokół nas
- 18:27 Przygody kaczki
- 18:29 Co rośnie na drzewie?
- 18:30 Kształcików
- 18:32 Co rośnie na drzewie?
- 18:33 Pixie 2
- 18:34 Mimo i Bobo
- 18:36 Wesoła łąka
- 18:39 Toobys
- 18:41 DuckSchool
- 18:43 Sippi Sappi
- 18:46 Przygody kaczki
- 18:48 DuckSchool
- 18:51 Zoo
- 18:55 Raul
- 18:57 Fin i Fianna
- 19:00 Elfy przyrody
- 19:02 Hiphopowy kaktus
- 19:04 Dotty i Kitty
- 19:08 Tempo Giusto
- 19:10 Zoo
- 19:13 Raul
- 19:15 Elfy przyrody
- 19:17 Historie Henryka
- 19:19 Dinoland
- 19:21 Kaczka i Puszek
- 19:23 Margo i Felix
- 19:26 Zabawa w chowanego
- 19:29 Brygada ogniowa
- 19:32 ABC - duckBC
- 19:35 Uczymy się
- 19:38 Zoo
- 19:41 Toby McFly
- 19:44 Mimo i Bobo
- 19:46 Afryka
- 19:49 Uczymy się
- 19:52 Hubbi i jego koledzy
- 19:55 Brygada ogniowa
- 19:58 Mały Didy
- 20:01 Hop-hop
- 20:03 Drużyna lalek na ratunek
- 20:05 Lola i Liczby
- 20:08 Monika i Rudi
- 20:11 Mały Didy
- 20:14 Restauracja
- 20:17 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 20:20 Zabawa w chowanego
- 20:22 Zack i Ziggy
- 20:25 Mimo i Bobo
- 20:28 Afryka
- 20:31 Uczymy się
- 20:34 Drużyna lalek
- 20:38 Małe, ale pracowite
- 20:41 Pociąg
- 20:44 Hubbi i jego koledzy
- 20:47 Margo i Felix
- 20:50 Afryka
- 20:53 Raul
- 20:56 Świat Mimo
- 20:59 Tempo Giusto
- 21:01 Hiphopowy kaktus
- 21:03 Mimo i Bobo
- 21:05 Afryka
- 21:07 Co rośnie na drzewie?
- 21:09 Toby McFly
- 21:12 Kolorowe koło
- 21:14 Wakacje
- 21:17 Opowieści warzywne
- 21:19 Kolorowe koło
- 21:22 Opowieści warzywne
- 21:25 Raul
- 21:27 Mimo i Bobo
- 21:30 Risto Gusto
- 21:33 Brygada ogniowa
- 21:36 Raul
- 21:39 Kolorowe koło
- 21:41 Opowieści warzywne
- 21:43 Wakacje
- 21:46 Opowieści warzywne
- 21:48 Wakacje
- 21:51 Wakacje
- 21:54 Pociąg
- 21:56 Drużyna lalek na ratunek
- 21:58 Świat zabawek
- 22:02 Kaczka i Puszek
- 22:04 Sztuka Leona
- 22:06 Pociąg
- 22:09 Toby McFly
- 22:12 Kaczka i Puszek
- 22:14 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 22:17 Puffy i Tubby
- 22:20 Indie
- 22:23 Świat podwodny
- 22:25 Pojazdy
- 22:28 Kaczka i Puszek
- 22:30 Drużyna lalek na ratunek
- 22:33 Drużyna lalek
- 22:35 Pociąg
- 22:38 Wesoła łąka
- 22:41 Świat elfów
- 22:43 Safari
- 22:45 Opowieści warzywne
- 22:48 Mini opowiadania
- 22:51 Indie
- 22:55 Świat zwierząt
- 22:58 Uczymy się
- 23:01 Kształcików
- 23:02 Wesoła łąka
- 23:05 Monika i Rudi 2
- 23:08 Co rośnie na drzewie?
- 23:09 Toobys
- 23:11 Mimo i Bobo
- 23:13 Kolorowa Klara
- 23:16 Kącik naukowy
- 23:19 Panni i Fanni
- 23:21 Kolorowe koło
- 23:24 Miyu i Litto
- 23:27 Muzeum
- 23:30 Monika i Rudi
- 23:32 Toobys
- 23:35 ABC - duckBC
- 23:38 Sippi Sappi
- 23:40 Pixie 2
- 23:41 ABC - duckBC
- 23:45 Panni i Fanni
- 23:47 Miyu i Litto
- 23:50 Kącik naukowy
- 23:52 Kolorowa magia
- 23:55 Jaki jest twój zawód ?
- 23:58 Mini opowiadania
- 00:00 Pory roku
- 01:06 Ulubione bajki
- 02:08 Uczymy się z ducktv
- 03:10 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 04:12 Pory roku
- 05:15 Uczymy się z ducktv
- 06:18 Ulubione bajki
- 07:21 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 08:24 Uczymy się z ducktv
- 10:28 Pory roku
- 11:32 Ulubione bajki
- 13:39 Uczymy się z ducktv
- 14:41 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 15:43 Pory roku
- 16:44 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 17:49 Uczymy się z ducktv
- 18:52 Bajki na dobranoc
- 19:54 Słodkie sny
- 20:55 Pory roku
- 21:57 Ulubione bajki
- 23:01 Uczymy się z ducktv
- 05:00 Z archiwum LaLiga
- 06:00 La Manita
- 06:20 La Manita
- 06:40 La Manita
- 07:00 The LaLiga EA Sports Champion
- 17:00 LaLiga Promoted Teams
- 20:30 Magazyn PGE Ekstraligi (12)
- 21:20 LaLiga Best Goalkeeper
- 21:40 La Manita
- 22:00 The LaLiga EA Sports Champion
- 23:00 LaLiga Top Goals
- 04:00 LaLiga Top Scorer
- 04:30 LaLiga Best Goalkeeper
- 05:00 LaLiga Top Goals 2024
- 06:00 Z archiwum LaLiga (1)
- 07:00 Z archiwum LaLiga (2)
- 14:00 LaLiga Best 11 (Javier Mascherano)
- 14:30 LaLiga Top Scorer
- 15:00 LaLiga Best Goalkeeper
- 15:20 Javier Irureta
- 22:00 LaLiga Best 11 (Fredéric Kanouté)
- 22:30 LaLiga Promoted Teams
- 23:30 Andoni Zubizarreta
- 01:00 X Games - Minneapolis (9)
- 02:00 Pro Bull Riders 2016 (11)
- 03:00 Grid (5)
- 08:00 Sports Adventure 4 (1)
- 08:30 Sports Adventure 4 (2)
- 09:00 Action Sports World (10)
- 14:00 Pro Bull Riders 2016 (27)
- 15:00 Pro Bull Riders 2016 (28)
- 18:00 WWE Classic Gold (36)
- 18:20 WWE Classic Gold (37)
- 19:00 WWE Raw (21)
- 22:00 EFC (3)
- 23:00 Liga wyścigów dronów (4)
- 00:00 Tabu i skandale: Skandaliczna nastoletnia seksdomina (1)
- 00:55 Tabu i skandale: Seks życie w Berlinie (2)
- 01:30 Tabu i skandale: Seks życie w Berlinie (3)
- 02:10 Zakręcone stworzonka z internetu (10)
- 02:35 Zakręcone stworzonka z internetu (1)
- 03:00 Remont na 5+ (6)
- 03:30 Remont na 5+ (7)
- 03:55 Remont na 5+ (8)
- 04:20 Remont na 5+ (1)
- 04:45 Remont na 5+ (2)
- 05:15 Remont na 5+ (3)
- 05:40 Remont na 5+ (4)
- 06:00 77 TV 2 (Duchy i zjawiska paranormalne)
- 07:00 77 TV 2 (Wydarzenia, które wstrząsnęły światem. Część 1)
- 08:00 Zakręcone stworzonka z internetu (2)
- 08:30 Zakręcone stworzonka z internetu (3)
- 09:00 Celnicy 3 (12)
- 09:30 Celnicy (1)
- 10:00 Celnicy (2)
- 10:30 Celnicy (3)
- 11:00 Niezwykłe pomysły 17 (4)
- 11:30 Niezwykłe pomysły 17 (5)
- 12:00 Niezwykłe pomysły 17 (6)
- 12:30 Niezwykłe pomysły 17 (7)
- 13:00 Niezwykłe pomysły 17 (8)
- 13:30 Niezwykłe pomysły 17 (9)
- 14:00 Remont na 5+ (5)
- 14:30 Remont na 5+ (6)
- 15:00 Remont na 5+ (7)
- 15:30 Remont na 5+ (8)
- 16:00 Celnicy (4)
- 16:30 Celnicy (5)
- 17:00 Celnicy (6)
- 17:30 Celnicy (7)
- 08:05 Top Gear: zimowe szaleństwa (2)
- 09:00 Cuda inżynierii 5 (8)
- 10:00 Top Gear 14 (7)
- 11:05 Top Gear 32 (4)
- 12:15 Miliony w lombardzie (1)
- 13:15 Top Gear 24 (6)
- 16:30 Top Gear: zimowe szaleństwa (2)
- 17:30 Top Gear 14 (7)