Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 00:30 Dzika kuchnia (5)
- 01:05 Dzika kuchnia (7)
- 01:35 Dzika kuchnia (1)
- 02:10 Dzika kuchnia (2)
- 02:40 Dzika kuchnia (3)
- 03:15 Dzika kuchnia (4)
- 03:50 Dzika kuchnia (5)
- 04:25 Dzika kuchnia (7)
- 04:55 Dzika kuchnia (1)
- 05:25 Dzika kuchnia (2)
- 06:00 Remont na 5+ (7)
- 06:25 Remont na 5+ (8)
- 06:55 Remont na 5+ (9)
- 07:20 Remont na 5+ (1)
- 07:45 Remont na 5+ (2)
- 08:05 Dzika kuchnia (7)
- 08:35 Dzika kuchnia (8)
- 09:10 Dzika kuchnia (9)
- 09:40 Dzika kuchnia (10)
- 10:10 Przepis na remont 2 (19)
- 10:35 Przepis na remont 2 (20)
- 11:05 Przepis na remont 2 (21)
- 11:35 Przepis na remont 2 (22)
- 15:00 Przepis na remont 2 (23)
- 15:30 Przepis na remont 2 (24)
- 16:00 Przepis na remont 2 (25)
- 16:30 Przepis na remont 2 (26)
- 17:00 Domy marzeń - nad morzem 6 (6)
- 04:20 Zdrowie w Twoich rękach (Substancje psychoaktywne - dopalacze)
- 04:40 Czy wiesz, co jesz? (Kawa)
- 05:10 Potęga zdrowia 3 (Bliźniaczki, trojaczki, ciąże mnogie)
- 05:45 Szlachetne zdrowie (Kardiochirurgia)
- 06:00 Operacja zdrowie 3 (Choroby kręgosłupa)
- 06:35 Zapytaj lekarza 3 (1)
- 07:10 Zdrowie w Twoich rękach (Zdrowe odżywianie)
- 07:30 Szlachetne zdrowie (Bóle głowy)
- 07:50 Potęga zdrowia 4 (Małopłytkowość immunologiczna)
- 10:40 Ciąża i poród. Cała prawda 2 (4)
- 11:15 Poród co minutę (3)
- 14:00 Operacje plastyczne - powrót do normalności (5)
- 14:40 Zapytaj lekarza 3 (1)
- 15:15 Pies na życie (6)
- 15:55 Zwierzaki z misją 2 (7)
- 18:20 Happy i Zen 2 (4)
- 19:00 Metoda Osmina (7)
- 20:00 Nocna zmiana 2 (11)
- 20:55 Upiększeni w raju (7)
- 21:35 Chirurdzy 2 (3)
- 23:00 Monika i seks (3)
- 23:30 Monika i seks (4)
- 00:05 Family Guy: Głowa rodziny 20 (20)
- 00:35 Family Guy: Głowa rodziny 21 (Oskarowy gość)
- 01:05 Family Guy: Głowa rodziny 21 (Tylko Blockbuster)
- 01:35 Bajer z Bel-Air (Historia wielkiej wagi)
- 02:05 Bajer z Bel-Air (Ubezpieczenie)
- 02:35 Bajer z Bel-Air (Srebra rodzinne)
- 03:05 Wszyscy kochają Raymonda (Diamenty)
- 03:35 Wszyscy kochają Raymonda (Gra)
- 22:00 Partner
- 00:05 Mała wielka miłość
- 02:40 Dom moich synów
- 03:55 Obywatel Piszczyk
- 06:00 Ludzie morza (4)
- 06:55 Ludzie morza (5)
- 08:00 Premiera: Patent na zieleń (5)
- 08:25 Nowy kabaretowy rejs (5)
- 09:30 Nowy kabaretowy rejs (6)
- 10:25 Och! Kabaret (1)
- 11:30 Giuseppe w Warszawie
- 13:35 Człowiek na torze
- 15:25 Desperacja
- 20:00 Skazany na bluesa
- 22:10 Pogoda na jutro
- 04:05 Zakręcone stworzonka z internetu (10)
- 04:35 Zakręcone stworzonka z internetu (1)
- 05:00 77 TV 2 (Wydarzenia, które wstrząsnęły światem. Część 1)
- 06:00 Zameldowani 2 (3)
- 06:30 Zameldowani 2 (4)
- 07:00 Zameldowani 2 (5)
- 07:25 Zameldowani 2 (6)
- 07:55 Zameldowani 2 (7)
- 08:25 Zameldowani 2 (8)
- 08:55 Zameldowani 2 (9)
- 09:25 Zameldowani 2 (10)
- 09:55 Zakręcone stworzonka z internetu (3)
- 10:25 Bonanza (5)
- 11:25 Bonanza (6)
- 12:25 Bonanza (7)
- 13:30 II wojna światowa - bez granic (2)
- 14:35 II wojna światowa - bez granic (3)
- 15:40 Bonanza (8)
- 20:00 Policyjna opowieść 2
- 22:10 Zbroja boga
- 00:00 W jak morderstwo
- 02:30 Skazany na bluesa
- 04:30 Bulionerzy (Grzybobranie)
- 05:05 Bulionerzy (Romans)
- 05:35 Bulionerzy (Kohabitacja)
- 06:00 Kabaretowe hity (5)
- 06:40 Matki, żony i kochanki (19)
- 07:40 Matki, żony i kochanki (20)
- 16:00 Kojak (Zwolnienie warunkowe)
- 17:00 Kojak (Morfina)
- 20:00 Szara Sowa
- 22:20 Premiera: Zabójca
- 00:00 Trzy siostry (232)
- 01:00 Dzika miłość (112)
- 02:00 Teresa (28)
- 03:00 Okrutne miasto (52)
- 04:00 Przypieczętowany los (104)
- 05:00 Sploty nienawiści (9)
- 06:00 Niezwyciężona miłość (48)
- 07:00 Trzy siostry (232)
- 08:00 Dzika miłość (112)
- 09:00 Teresa (28)
- 10:00 Okrutne miasto (52)
- 11:00 Przypieczętowany los (104)
- 12:00 Sploty nienawiści (9)
- 13:00 Dzika miłość (112)
- 14:00 Trzy siostry (232)
- 15:00 Niezwyciężona miłość (48)
- 16:00 Niezwyciężona miłość (49)
- 17:00 Trzy siostry (233)
- 18:00 Dzika miłość (113)
- 19:00 Teresa (29)
- 20:00 Okrutne miasto (53)
- 21:00 Przypieczętowany los (105)
- 22:00 Sploty nienawiści (10)
- 23:00 Niezwyciężona miłość (49)
- 00:50 Dom obietnic (11)
- 01:35 Agenci NCIS 11 (Do domu)
- 02:20 Agenci NCIS 11 (Łańcuch śmierci)
- 03:05 Des (1)
- 03:55 Detektyw Murdoch 16 (Długie pożegnanie, część 1)
- 04:00 Pod jednym dachem z mordercą (6)
- 04:55 Znaki (6)
- 06:00 Totalcar (6)
- 06:35 Kafejka za rogiem 5 (8)
- 07:40 Kafejka za rogiem 5 (9)
- 10:20 Gdzie powiem "tak"? 2 (6)
- 10:50 Gdzie powiem "tak"? 2 (7)
- 11:15 Jak zarobić na remoncie (1)
- 14:25 Gdzie powiem "tak"? 2 (8)
- 14:55 Gdzie powiem "tak"? 3 (1)
- 15:25 Gdzie powiem "tak"? 3 (2)
- 15:55 Jak zarobić na remoncie (2)
- 00:25 Dyktator
- 02:10 Prezentuj broń! (18)
- 03:05 Prezentuj broń! (19)
- 04:10 Prezentuj broń! (20)
- 05:20 Totalcar (9)
- 05:45 Blok promocyjny AXN Black
- 06:00 Zagadki z przeszłości 2 (13)
- 07:00 Xena: Wojownicza księżniczka 2 (11)
- 08:00 Słoneczny patrol 9 (2)
- 08:55 Drużyna A 2 (10)
- 12:00 Drużyna A 2 (10)
- 13:00 Słoneczny patrol 9 (2)
- 13:55 Kobra - oddział specjalny 21 (12)
- 18:00 Drużyna A 2 (11)
- 19:00 Zagadki z przeszłości 2 (14)
- 20:00 Lot
- 22:55 Maksimum ryzyka
- 00:25 Winnice miłości 2 (86)
- 01:35 Prezentuj broń! (32)
- 02:45 Prezentuj broń! (33)
- 03:50 Prezentuj broń! (34)
- 04:55 Hity AXN
- 05:30 Blok promocyjny AXN White
- 06:00 Winnice miłości 2 (86)
- 07:15 Candice Renoir 9 (9)
- 08:20 Candice Renoir 9 (10-ost.)
- 09:30 Domek na prerii 8 (15)
- 10:35 Domek na prerii 8 (16)
- 11:35 Cztery siostry (43)
- 12:55 Winnice miłości 2 (86)
- 14:05 Candice Renoir 10 (1)
- 15:20 Candice Renoir 10 (2)
- 16:30 Domek na prerii 8 (17)
- 17:35 Domek na prerii 8 (18)
- 21:00 Do diabła z miłością
- 00:10 Podziemny krąg
- 03:10 Powrót laleczki Chucky
- 05:00 Klasyka krótkich animacji (A Haunting We Will Go)
- 05:20 Zakończenie programu
- 05:45 Bonanza (San Francisco)
- 06:40 To nie ze mną 2 (9)
- 07:15 To nie ze mną 2 (10)
- 07:50 Poirot (Słonie mają dobrą pamięć)
- 11:50 Trudny pacjent
- 13:55 Tragedia w San Andreas
- 20:00 Skyline
- 00:55 Zakończenie programu
- 04:30 Guido Superbohater
- 05:05 Powrót księżniczki
- 06:45 Mój przyjaciel Shadow
- 11:15 Misjonarze - krawaciarze
- 14:25 Romans (jak) z powieści
- 15:55 Pochmurne dni
- 17:50 Bernie
- 19:30 Letnie wino
- 21:00 Klub dyskusyjny
- 23:05 Leonie
- 01:05 Pussy Pumped To Perfection
- 01:40 Uniwersalny żołnierz. Dzień odrodzenia
- 03:30 Killerman
- 05:20 Zakończenie programu
- 06:00 Niezawodny plan
- 07:35 W kręgu zdrady
- 09:05 Na ratunek
- 10:35 Kung-fu joga
- 12:20 Czyja to córka
- 13:45 Lope
- 15:35 Ciało potrzebne na gwałt
- 17:05 Morderca w naszym domu
- 18:35 Nocna jazda
- 20:00 Śmiertelne przesłuchanie
- 21:25 Na szlaku
- 22:55 Mściciel z Wall Street
- 00:05 Lokator
- 00:35 Kraul
- 02:05 Podróż, którą odbyliśmy z tatą
- 03:55 Ostatni dzień sierpnia
- 05:10 31 godzin
- 06:00 Dumny buntownik
- 07:40 Pani na Musashino
- 09:05 Worek mąki
- 13:15 Operacja "Wąskie gardło"
- 17:10 Wypadek
- 18:45 Nielegalne szwalnie
- 19:25 Miasteczko Abilene
- 22:20 Scena dla Joan
- 23:25 Zima (drapieżne koty)
- 00:40 Przyjaciel czy wróg
- 02:00 Ogień zwalczaj ogniem
- 03:35 Bliski wróg
- 05:00 Zakończenie programu
- 05:35 Joga dla dwojga
- 07:00 Przesyłka specjalna
- 08:35 To nie ze mną 2 (7)
- 09:05 Piraci ze słonego jeziora
- 10:30 Miłosne zapiski
- 12:00 Do zobaczenia we wrześniu
- 13:30 Czekając na Anyę
- 15:15 Chłopak dla szefowej
- 16:40 Maudie
- 18:35 Dwóch facetów w jednym
- 20:00 Dynastia Tudorów (8)
- 20:55 Australian Gangster (1)
- 22:25 Interwencja
- 23:55 Krzyk 4
- 01:45 Dziewica wśród żywych trupów
- 03:40 Wykonać wyrok
- 05:20 Zagrajmy w "Lochy i potwory" (brak nie wrzucać)
- 05:50 Klik News (51)
- 06:00 ShowBiznes po godzinach (Joanna Racewicz)
- 06:20 Klik News (55)
- 06:30 Skąd ja Cię znam? (Zendaya)
- 06:45 Superstars (Angelina Jolie, Al Pacino, Clint Eastwood, Keanu Reeves i Dolly Parton)
- 07:10 FilmoNewsy (38)
- 07:35 Gość Red Carpet TV (19)
- 07:55 Między gwiazdami (Sebastian Fabijański - extra!)
- 10:05 Ikony - 10 min. (Quentin Tarantino)
- 10:15 Burza (88)
- 11:05 Klik News (57)
- 11:10 Najpiękniejsza brzydula (89)
- 14:10 Muzyczny express (140)
- 14:35 FilmoNewsy (126)
- 14:55 Ale lapsus (8)
- 15:05 Klik News (57)
- 15:15 "Top 13" - ranking gwiazd (Najbardziej romantyczne pary srebrnego ekranu)
- 15:35 Klik News (58)
- 15:50 Planetarium (164)
- 16:15 Klik News (57)
- 16:25 Ale lapsus (8)
- 16:35 Klik News (58)
- 16:45 The Queen of Flow 2 (52)
- 17:35 Najpiękniejsza brzydula (83)
- 18:25 Arabela 2 (Decydujące jabłko)
- 19:00 Ale lapsus (8)
- 19:10 Klik News (58)
- 19:20 Przypadki kryminalne (Pies)
- 20:20 Moda na sukces 34 (8596)
- 20:55 Moda na sukces 34 (8597)
- 21:25 Bullitt
- 23:30 Wojny drapieżców
- 00:15 Szalony pies Morgan
- 02:30 Klątwa karmazynowego ołtarza
- 14:10 Jak wyrwać ząb wielorybowi
- 15:45 Ale lapsus (8)
- 15:55 Vidocówka (2)
- 16:10 Najpiękniejsza brzydula (97)
- 17:00 Karetka (8)
- 18:15 Ikony - 10 min. (James Stewart)
- 18:25 Triumf miłości (100)
- 19:25 The Queen of Flow 2 (18)
- 20:20 Moda na sukces 34 (8299)
- 20:55 Moda na sukces 34 (8300)
- 21:30 Patton
- 01:05 Pasmo ciekawostek
- 04:55 Program kulinarny
- 05:25 Propozycje do "Szlagierowej listy"
- 06:00 Telesprzedaż
- 10:00 Przegląd prasy
- 10:10 Muzyczne dzień dobry
- 10:35 Przy muzyce po Śląsku
- 11:30 Spotkanie z balladą
- 12:40 Columbo 5 (5)
- 14:20 Chicago Fire 3 (21)
- 15:15 Pasmo ciekawostek
- 15:55 Przegląd prasy
- 16:00 Silesia flesz; Pogoda
- 16:10 Podróże z wędrownymi motylami
- 16:45 Przy muzyce po Śląsku
- 17:45 Silesia flesz; Pogoda
- 18:00 Napisała: Morderstwo 3 (6)
- 19:00 Chicago Fire 3 (22)
- 19:55 Columbo 6 (1)
- 22:40 Pasmo ciekawostek
- 23:00 Silesia flesz
- 23:15 Kino TVS: Statek marzeń: Los Angeles
- 21:00 Hard Knocks Fighting (10)
- 21:45 Hard Knocks Fighting (11)
- 22:30 Fighting Rookies 2014
- 23:20 Fighting Rookies 2014