Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 00:25 Skazany na bluesa
- 02:20 Wyjście awaryjne
- 04:05 61. KFPP w Opolu - "Twoje serce do życia wystarczy" - Michał Bajor, 50 lat od opolskiego debiutu
- 04:55 Notacje (Andrzej Rybiński. Piosenka jest szalenie ważna)
- 05:10 Zakończenie programu
- 05:15 Dziedzictwo (321)
- 06:05 Złoty chłopak (224)
- 07:00 Transmisja mszy świętej z Sanktuarium Matki Bożej na Jasnej Górze
- 07:30 Pełnia wiary
- 10:50 Ojciec Mateusz 4 (Talent)
- 11:40 Halo, tu Paryż (1)
- 12:10 Agrobiznes
- 12:35 Agropogoda
- 12:40 To się opłaca
- 13:00 Natura w Jedynce: Najpiękniejsze parki Europy (Villa Borghese w Rzymie)
- 14:00 Złoty chłopak (225)
- 14:55 Jaka to melodia? (5192)
- 15:35 Gra słów. Krzyżówka (795)
- 16:05 Dziedzictwo (322)
- 17:00 Teleexpress
- 17:15 Pogoda
- 17:20 Jaka to melodia? (5308)
- 18:00 Dziewczyny ze Lwowa 2 (Nowa lokatorka)
- 19:00 Jeden z dziesięciu (15/139)
- 19:30 Program informacyjny 19.30
- 19:55 Pytanie dnia
- 20:05 Pogoda
- 20:10 Sport
- 20:15 Reporterzy
- 20:35 Ojciec Mateusz 31 (Droga na skróty)
- 21:30 Sprawa dla reportera
- 22:30 Pierre Cardin - pazur nowoczesności
- 23:35 Nie mów nikomu
- 00:05 Mężczyzna moich marzeń
- 01:45 Krok od nieba (Poszukiwanie skarbu)
- 02:45 Krok od nieba (Ocalony z wody)
- 03:50 Przeklęte dzieci
- 12:00 Barwy szczęścia (2993)
- 12:35 Koło fortuny (1594)
- 13:15 Akacjowa 38 (391)
- 14:05 Va banque (754)
- 14:35 Na sygnale (Rób, co należy)
- 15:05 La Promesa - pałac tajemnic (9)
- 16:00 Koło fortuny (1595)
- 16:35 Familiada (2976)
- 17:15 Miłość i nadzieja (6)
- 18:10 Va banque (755)
- 18:45 Akacjowa 38 (424)
- 19:35 Barwy szczęścia (2993)
- 20:10 Postaw na milion (341)
- 21:05 Tak to leciało! (42)
- 21:55 Na sygnale (Corrida po polsku)
- 22:30 Panorama
- 23:10 Krucjata. Prawo serii (7/13)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (293)
- 02:05 Dzikie pszczoły (38)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1292)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Synek z gruby)
- 04:35 Na ratunek ogrodom (7)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 Antenowe remanenty
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Pomorska gęś)
- 07:00 Dobrego dnia
- 08:00 Dobrego dnia
- 09:20 Zawsze na temat
- 09:58 Pogoda
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Albo on, albo my)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food (Gorce)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Eureka biblioteka! (Zwierzyn)
- 14:45 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 14:57 Pogoda
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia (70)
- 16:00 Na sygnale (W dobrej i złej woli)
- 16:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 16:41 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Fajna Polska (Duszniki-Zdrój)
- 18:00 Zawsze na temat
- 18:30 Telewizyjny Kurier Warszawski
- 18:47 Pogoda
- 18:48 Kurier Mazowiecki
- 19:04 Sport
- 19:09 Prosto z Mazowsza
- 19:33 Zakochaj się w Polsce (Reszel)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 13. Wyścig Górski Limanowa - Przełęcz pod Ostrą (3)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 21:46 Sport
- 21:52 Pogoda
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (530)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 01:05 Kształt wody
- 03:40 Nasz nowy dom (239)
- 04:45 Disco Gramy (6254)
- 05:25 Telezakupy TV Okazje
- 06:00 Nowy dzień z Polsat News
- 16:20 Pogoda (725)
- 16:25 Interwencja (5454)
- 16:40 Gliniarze (Ostre cięcie)
- 17:40 Sekrety rodziny (371)
- 18:50 Wydarzenia (725)
- 19:20 Gość "Wydarzeń" (725)
- 19:45 Sport (725)
- 19:55 Pogoda (725)
- 22:35 Pokojówka na Manhattanie
- 01:00 Love Island. Wyspa miłości (167)
- 02:05 STOP Drogówka (334)
- 03:05 Interwencja (5452)
- 03:25 Disco Polo Life (2373)
- 23:00 Miliardowy okup
- 12:00 Zbuntowany anioł (256)
- 13:00 Zaklinaczka duchów 3 (53)
- 04:00 Lombard. Życie pod zastaw 4 (155)
- 05:00 Dyżur 3 (41)
- 05:30 Dyżur 3 (42)
- 05:55 Gra muzyka (9)
- 06:55 Dolina Muminków (Gruba ryba)
- 07:30 Dolina Muminków (Noc Buki)
- 07:55 Smerfy (Dziki na punkcie Smerfetki/Szalona przygoda Lalusia)
- 10:00 Bing (Szukaj mnie)
- 10:10 Baranek Shaun (4)
- 10:12 Baranek Shaun (Pościg)
- 10:20 Baranek Shaun (Sroka)
- 10:25 Baranek Shaun (Sami w domu)
- 10:50 Milo (Piekarz Milo)
- 11:00 Milo (Nauczyciel Milo)
- 11:10 Blue 2 (Autobus)
- 11:20 Blue 2 (Królowe)
- 11:25 Blue 2 (Złóż to sam)
- 11:45 Dinopociąg 2 (Abecadło dinozaurów, część 1: Pomysł/Abecadło dinozaurów, część 2: Wieść się niesie)
- 00:20 Seal Team 5 (12)
- 01:20 The Good Doctor 6 (12)
- 02:15 DOC: w twoich rękach 2 (7)
- 03:30 Zagadki z przeszłości 2 (13)
- 04:30 Ultraviolet 2 (1)
- 05:35 Hity AXN
- 05:50 Blok promocyjny AXN
- 06:00 Ultraviolet 2 (2)
- 07:00 Rekrut 5 (3)
- 07:55 Agenci NCIS: Los Angeles 14 (18)
- 08:50 Agenci NCIS: Los Angeles 14 (19)
- 09:50 Rekrut 5 (3)
- 12:40 Rekrut 5 (4)
- 13:35 Seal Team 5 (11)
- 14:30 Seal Team 5 (12)
- 15:30 S.W.A.T. 5 (19)
- 16:25 S.W.A.T. 5 (20)
- 17:20 Seal Team 5 (13)
- 18:15 Seal Team 5 (14)
- 19:10 S.W.A.T. 5 (21)
- 20:05 S.W.A.T. 5 (22)
- 21:05 Premiera: Agenci NCIS: Hawaje (21)
- 22:00 Agenci NCIS 17 (4)
- 22:55 Seal Team 5 (13)
- 23:55 Seal Team 5 (14)
- 00:05 Niesamowite konstrukcje (6)
- 01:10 Malownicze trasy kolejowe 2 (2)
- 02:00 W okowach mrozu 5 (16)
- 02:50 Malownicze trasy kolejowe 2 (2)
- 03:30 Planeta Ziemia 3 (7)
- 04:20 W okowach mrozu 4 (15)
- 05:10 Brytyjskie fabryki 2 (5)
- 06:00 David Attenborough i cuda natury 4 (4)
- 06:30 W okowach mrozu 6 (1)
- 07:30 Malownicze trasy kolejowe 2 (3)
- 08:30 Planeta Ziemia 3 (8)
- 09:35 W okowach mrozu 4 (16)
- 12:40 Planeta Ziemia 3 (8)
- 13:50 Malownicze trasy kolejowe 2 (3)
- 14:50 W okowach mrozu 6 (1)
- 15:45 Życie na pustkowiu 5 (8)
- 18:45 Planeta Ziemia 3 (8)
- 19:55 Jimmy ratuje pszczoły (2)
- 20:55 Życie na pustkowiu 9 (8)
- 21:55 W okowach mrozu 5 (3)
- 23:00 Cała prawda o alkoholu
- 00:05 Dziewczyna, chłopak, itd. (To tylko gra...)
- 00:20 Dziewczyna, chłopak, itd. (Wyprowadzanie...)
- 00:30 Dziewczyna, chłopak, itd. (Rekord rekordów)
- 00:50 Ghostforce (Drapacz / Krip Hop)
- 01:15 Ghostforce (Śpiączkoptak / Rozciągacz)
- 01:45 Taffy (Masz to w genach)
- 01:55 Taffy (Ogłaszam was psem i kotem)
- 02:00 Taffy (Kukiełka)
- 02:05 Taffy (Kto da więcej?)
- 02:15 Płazowyż 2 (Przełęcz kłótników/Łowczyni ropuch)
- 02:35 Płazowyż 2 (Bagnisty i romantyczny/Muzeum figur woskowych)
- 03:00 Płazowyż 2 (Marcela)
- 03:20 Dronersi (Wyścig dla Wielkiego Moe)
- 03:40 Dronersi (Wyścig po pajęcze jajo)
- 04:05 Dronersi (Tajemnica Ora)
- 04:25 Szkoła Wikingów (Krzyk bojowy)
- 04:50 Szkoła Wikingów (Przepychanki)
- 05:10 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Jak powstało miasto)
- 05:20 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Rajska miejscówka)
- 05:35 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Megawaleczne roboty)
- 05:45 Taffy (Podchody z duchami)
- 05:50 Taffy (Kochanie, zmniejszyłam szopa)
- 06:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 2 (47)
- 06:25 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 2 (49)
- 06:55 Herosi pół na pół (Zgrywuska/ Mój kumpel internet)
- 07:20 Herosi pół na pół (Zły Bzyk/ Czasem szczęście, czasem pech)
- 07:50 Greenowie w wielkim mieście 3 (Eko-Greenowie/ Rozejm)
- 22:10 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 2 (42)
- 22:40 Greenowie w wielkim mieście 2 (Dynamit/ Wrumka)
- 23:00 Greenowie w wielkim mieście 2 (Wiedźma z Bagien/ Studnia życzeń)
- 23:25 Dziewczyna, chłopak, itd. (Kocia broda)
- 23:35 Dziewczyna, chłopak, itd. (Mistrzowie kempingu)
- 23:55 Dziewczyna, chłopak, itd. (Potworna pupa)
- 01:25 Bliski wróg
- 02:50 Ostatnia szansa ludzkości
- 04:20 Zakończenie programu
- 06:15 W harmonii
- 07:40 Delikatność
- 09:25 Trzy kule
- 12:30 Tańcząca z wiatrem
- 14:00 Kupiec wenecki
- 16:10 Najlepsi wrogowie
- 18:20 Między wierszami
- 20:00 Pewny kandydat
- 21:50 7 psychopatów
- 23:40 Piraci z Somalii
- 00:55 Sanditon 2 (3)
- 02:05 Lewis 8 (6)
- 03:00 Morderstwa w Midsomer 14 (1)
- 04:35 Z pamiętnika położnej 4 (7)
- 05:30 Obiady piątkowe 2 (7)
- 06:00 Śmierć pod palmami 3 (2)
- 07:05 Ojciec Brown 7 (6)
- 08:10 Morderstwa w Midsomer 19 (4)
- 09:55 Lewis 8 (6)
- 10:55 Śmierć pod palmami 3 (2)
- 12:05 Ojciec Brown 7 (6)
- 13:05 Morderstwa w Midsomer 19 (4)
- 14:55 Lewis 8 (6)
- 15:55 Śledztwa siostry Bonifacji 2 (8)
- 16:55 Ojciec Brown 7 (7)
- 17:55 Morderstwa w Midsomer 19 (5)
- 19:55 Śmierć pod palmami 3 (3)
- 22:00 Milczący świadek 24 (3)
- 23:10 Milczący świadek 24 (4)
- 00:05 Magia nagości. Polska (2)
- 01:10 Magia nagości 2 (9)
- 02:20 I love kabaret (5)
- 03:20 I love kabaret (5)
- 04:15 I love kabaret (4)
- 05:10 I love kabaret (1)
- 06:00 Poranny rogal (98)
- 06:25 Zoom na pogodę
- 06:40 Poranny rogal (5)
- 07:10 Bliżej! Magazyn reporterów (10)
- 07:40 To leci w sieci (14)
- 12:35 Dzień, w którym... (Hitler)
- 13:50 M.A.S.H. (Wielki Mac)
- 14:25 M.A.S.H. (Dzień wypłaty)
- 15:00 M.A.S.H. (Białe złoto)
- 15:35 M.A.S.H. (Abisynia, Henry)
- 18:00 Kabaretowe przeboje (3)
- 19:00 I love kabaret (2)
- 22:00 Wstydliwe choroby 4 (3)
- 23:00 Magia nagości. Polska 2 (4)
- 00:20 Niezwykłe pomysły 17 (10)
- 00:45 Dzika kuchnia (4)
- 01:10 Dzika kuchnia (5)
- 01:50 Dzika kuchnia (7)
- 02:20 Dzika kuchnia (1)
- 02:50 Dzika kuchnia (2)
- 03:20 Dzika kuchnia (3)
- 03:55 Dzika kuchnia (4)
- 04:25 Dzika kuchnia (5)
- 04:55 Dzika kuchnia (7)
- 05:25 Dzika kuchnia (1)
- 06:00 77 TV (Przypadków drogowych)
- 07:00 77 TV (Przypadków wodnych)
- 10:00 Inżynieryjne katastrofy (4)
- 11:00 Kontrola graniczna (8)
- 12:00 Kontrola graniczna 2 (1)
- 13:00 Kontrola graniczna 2 (2)
- 16:00 Kontrola graniczna 2 (3)
- 17:00 Kontrola graniczna 2 (4)
- 22:05 Kod Jezusa (2)
- 23:00 Kod Jezusa (3)
- 04:00 Kabaretowy Szał (Ani Mru-Mru)
- 05:00 Kabaretowy Szał (Kabaret Młodych Panów)
- 06:00 U nas w...
- 06:25 U nas w...
- 06:40 U nas w...
- 07:00 U nas w...
- 07:20 U nas w...
- 07:40 Z lokalnego archiwum
- 08:00 Z lokalnego archiwum
- 08:20 Z lokalnego archiwum
- 08:40 Z lokalnego archiwum
- 08:55 TVCentrum uwagi
- 09:20 TVCentrum uwagi
- 09:40 TVCentrum uwagi