Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 01:30 E=mc2
- 03:20 Tajemnice zamarzniętego jeziora
- 18:40 Jaka to melodia? (5325)
- 19:30 Program informacyjny 19.30
- 01:10 Wielkie wesele
- 02:50 Francuski pocałunek
- 04:45 Rodzinka.pl (Stymulujemy się intelektualnie)
- 05:10 Zakończenie programu
- 05:25 Barwy szczęścia (2993)
- 06:00 Barwy szczęścia (2994)
- 06:30 M jak miłość (1798)
- 07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka
- 07:55 Pytanie na śniadanie
- 11:55 Między ziemią a niebem
- 20:40 Wielkie wesele
- 22:30 Panorama
- 23:00 Informacje kulturalne
- 00:35 Całkiem niezła historia (Wyleczyć i oddać naturze)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Astronarium (Powierzchnia Słońca)
- 01:50 Wiek to tylko liczba
- 02:15 Spotkania w świecie ciszy
- 02:40 Niezwykłe miejsca (Nowogród - skansen)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Sad dziadka
- 04:30 Info Wilno (1294)
- 04:50 Niezwykłe miejsca (Muzeum Narodowe - magazyn orientalny)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Dzika Polska (Wisła na biegunach)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki (Urszulanki z Rybnika)
- 07:10 Turystyczna jazda
- 07:35 13. Wyścig Górski Limanowa - Przełęcz pod Ostrą
- 07:55 Mieszkać piękniej (Obiekty użyteczności publicznej)
- 10:01 Dobrego dnia
- 12:00 13. Wyścig Górski Limanowa - Przełęcz pod Ostrą
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 14:00 Rączka gotuje
- 14:30 Niezwykłe historie z pocztówek (Pozdrowienia dla nauczycieli)
- 14:45 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 14:57 Pogoda
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 16:00 Na sygnale (Miłość nie powinna boleć)
- 16:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 16:41 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Ludzie i pszczoły (Pan Marcin)
- 17:35 Polacy to wiedzą!
- 18:01 Z wieszaka historii (Narodowo i z fasonem)
- 18:30 Telewizyjny Kurier Warszawski
- 18:50 Pogoda
- 19:07 Sport
- 19:10 Reportaż
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 2. Liga - mecz: Polonia Bytom - Olimpia Grudziądz
- 21:31 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 21:46 Sport
- 21:52 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia (70)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 13. Wyścig Górski Limanowa - Przełęcz pod Ostrą
- 22:55 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Igrzyska w regionach
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 02:15 Znaki (15)
- 03:30 Znaki (16)
- 04:45 Disco Gramy (6257)
- 05:25 Telezakupy TV Okazje
- 06:00 Nowy dzień z Polsat News
- 08:55 Spider-Man 3
- 16:25 Narzeczony na niby
- 18:50 Wydarzenia (728)
- 19:20 Gość "Wydarzeń" (728)
- 19:45 Sport (728)
- 19:55 Pogoda (728)
- 20:00 Dzień Niepodległości
- 00:00 Włatcy móch (Wójek Alfred)
- 00:30 Włatcy móch (Piersza Komunja)
- 01:00 13 posterunek 2 (27)
- 01:50 13 posterunek 2 (28)
- 02:30 13 posterunek 2 (29)
- 03:05 Interwencja (5456)
- 03:25 Disco Polo Life (2376)
- 04:25 Top 10 - lista przebojów (2626)
- 05:30 Telezakupy TV Okazje
- 06:00 Łowcy skarbów. Kto da więcej? (78)
- 07:00 Bój o Colę
- 08:50 Galileo (1054)
- 09:50 Galileo (1055)
- 13:40 Bitwa pod Wiedniem
- 16:05 Gwiazdy Kabaretu (27)
- 17:05 Gwiazdy Kabaretu (28)
- 19:05 Galileo (1057)
- 20:05 Włatcy móch (Wiedźma Shigella)
- 20:35 Włatcy móch (Higieniczny blues)
- 21:05 Banita
- 04:00 Menu na miarę (6)
- 04:35 Menu na miarę (7)
- 05:00 Dyżur 3 (42)
- 05:30 Dyżur 3 (33)
- 06:00 Rodzinny interes 2 (Rodzinne porachunki)
- 07:00 Rodzinny interes 2 (Zaginiony)
- 08:00 Kurierzy (7)
- 09:05 Kurierzy (8)
- 10:20 Żandarm się żeni
- 12:00 Żandarm na emeryturze
- 14:15 Agent z przypadku
- 15:50 Głupi i głupszy bardziej
- 05:00 Dyżur 3 (34)
- 05:30 Dyżur 3 (35)
- 06:00 Gra muzyka (7)
- 07:00 Ale numer! 20 (13)
- 07:35 Dom dla psa (5)
- 10:35 Bystry Bill
- 12:30 Gang Wiewióra
- 20:00 Rekin
- 21:50 Dzielnica strachu 6 (Drugie życie)
- 04:00 III Rzesza: Droga do upadku (Plan Himmlera)
- 05:00 Car SOS (Citroën SM)
- 06:00 W pułapce żywiołów (8)
- 07:00 W pułapce żywiołów (9)
- 00:55 Premiera: Po śladach mordercy
- 02:55 FBI 4 (9)
- 03:50 FBI: Most Wanted (7)
- 04:45 Rekrut 5 (19)
- 05:40 Hity AXN
- 05:55 Blok promocyjny AXN
- 06:15 Hity AXN
- 06:35 Agenci NCIS: Los Angeles 14 (19)
- 07:30 Agenci NCIS: Los Angeles 14 (20)
- 12:20 Kobra - oddział specjalny (1)
- 13:20 Angry Birds Film
- 15:20 Potwory kontra obcy
- 17:20 Świat w płomieniach
- 20:00 Terminator: Genisys
- 22:40 Lara Croft: Tomb Raider
- 00:05 Zabójcza pogoda 3 (11)
- 01:10 Krótka kronika dłuższego życia (4)
- 02:15 Starożytne mocarstwa (2)
- 03:20 W okowach mrozu 5 (5)
- 04:10 Cała prawda o alkoholu
- 05:10 Niesamowite konstrukcje (6)
- 06:00 Planeta Ziemia 3 (7)
- 07:20 Planeta Ziemia 3 (8)
- 11:00 Rodzina pingwinów
- 12:05 W okowach mrozu 5 (6)
- 13:00 Wszechświat (4)
- 14:00 Starożytne mocarstwa (2)
- 15:00 Zabójcza pogoda 3 (12)
- 18:00 Niesamowite konstrukcje (6)
- 19:00 Starożytne mocarstwa (2)
- 22:05 W okowach mrozu 5 (6)
- 23:05 Jimmy ratuje pszczoły (2)
- 14:00 Genialna Morgane (Człowiek małej wiary)
- 15:10 Partner
- 17:30 Co z oczu, to z serca
- 22:25 Ostatni rycerze
- 00:25 Fatalna czarownica (Nowa)
- 01:00 Taffy 2 (To nie jest miłość)
- 01:05 Taffy 2 (Brelok)
- 01:20 Taffy 2 (Szop za okup)
- 01:25 Taffy 2 (Maggy Łapa)
- 01:30 Taffy 2 (Gipsowe nogi)
- 01:45 Ghostforce (Gumoklej / Skorpiod)
- 02:10 Ghostforce (Turbokorn/ Bibalon)
- 02:35 Płazowyż 2 (Ifcia na gigancie/Po deszczu)
- 02:55 Płazowyż 2 (Pierwsza świątynia)
- 03:20 Płazowyż 2 (Nowe Kurzajkowo/Przyjaciel czy Żobot?)
- 03:40 Dronersi (Sztafeta)
- 04:05 Dronersi (Wyścig z Kamim)
- 04:25 Szkoła Wikingów (Żelazna kapusta)
- 04:50 Szkoła Wikingów (Pajęcza sieć)
- 05:10 Dziewczyna, chłopak, itd. (Gra o tron)
- 05:20 Dziewczyna, chłopak, itd. (Przyjaciel Chłopca)
- 05:35 Dziewczyna, chłopak, itd. (Babcisynek)
- 05:45 Taffy (Pies na piątkę)
- 05:50 Taffy (Rywal)
- 06:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 5 (Intuicja)
- 06:25 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 5 (Ochrona)
- 06:55 Greenowie w wielkim mieście 2 (Malowanie z Gabriellą/ Po taniości)
- 07:25 Greenowie w wielkim mieście 2 (Wy bez wad/ Piracki bankiet)
- 07:50 Taffy (Wylogowanie)
- 08:00 Taffy (Dziewczyna Bentleya)
- 08:05 Taffy (Wakacje w domu)
- 08:20 Taffy (Zwierzaki cudaki)
- 08:30 Taffy (Pokaz)
- 08:35 Taffy (Porywacz kotów)
- 08:40 Taffy (Zamiana)
- 08:55 Miraculum: Biedronka i Czarny Kot w obronie planety (Warsztaty nr 2)
- 09:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 3 (Miraculia)
- 09:25 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 3 (Desperata)
- 09:55 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 3 (Gracz 2.0)
- 18:00 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Żegnaj, dziadku)
- 18:10 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Fotka idealna)
- 18:30 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Droga do sławy)
- 18:40 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Jak powstało miasto)
- 19:00 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Rajska miejscówka)
- 19:20 Greenowie w wielkim mieście 3 (Frilly Tilly / Montowany)
- 19:50 Greenowie w wielkim mieście 3 (Pen Pals/ Studiuj za granicą)
- 00:50 Londyński bulwar
- 02:30 Spragnieni życia
- 04:30 Zakończenie programu
- 05:30 Zaginiona
- 07:05 Jak kochać się z D
- 08:40 Kroczący Grom
- 10:15 Trzy kule
- 11:45 Wojenne kwiaty
- 13:20 Klub dyskusyjny
- 15:25 Weekend z królem
- 20:00 Wyścig z czasem
- 21:45 Już za Tobą tęsknię
- 23:35 Decydująca godzina
- 00:15 Morderstwa w Midsomer 14 (1)
- 02:10 Milczący świadek 24 (5)
- 03:10 Milczący świadek 24 (6)
- 04:05 Ragdoll (1)
- 04:50 Z pamiętnika położnej 5 (Odcinek świąteczny: część 2)
- 05:35 Obiady piątkowe 3 (3)
- 06:00 Ojciec Brown 7 (6)
- 06:55 Ojciec Brown 7 (7)
- 07:55 Śmierć pod palmami 3 (2)
- 09:00 Lewis 8 (6)
- 12:45 Sanditon 2 (4)
- 13:55 Śmierć pod palmami 3 (2)
- 15:05 Śmierć pod palmami 3 (3)
- 18:00 Morderstwa w Midsomer 14 (1)
- 19:55 Ulica nadziei 3 (7)
- 10:05 Kabaretowy Szał (Jurki)
- 11:05 Łowcy skarbów 3 (15)
- 12:05 Łowcy skarbów 3 (16)
- 13:00 Łowcy skarbów 3 (17)
- 00:30 Magia nagości 6 (9)
- 01:40 Magia nagości. Dania (4)
- 02:25 Pomówmy o seksie (2)
- 03:20 I love kabaret (7)
- 04:25 I love kabaret (8)
- 05:25 I love kabaret EXTRA (1)
- 05:45 I love kabaret EXTRA (42)
- 06:00 Bliżej! Magazyn reporterów (4)
- 06:25 Bliżej! Magazyn reporterów (5)
- 06:50 Bliżej! Magazyn reporterów (6)
- 07:20 Bliżej! Magazyn reporterów (7)
- 07:45 Patent na zieleń (7)
- 08:15 To leci w sieci (1)
- 08:40 To leci w sieci (2)
- 09:05 Dzika przyroda na żywo (12)
- 09:40 Gdy natura atakuje (W nogi!)
- 14:10 Pan Wołodyjowski
- 22:00 Kabaretowe przeboje (7)
- 23:00 Magia nagości 6 (9)
- 00:05 Giganty na drogach 2 (8)
- 01:05 Darz Bór (332)
- 01:35 Darz Bór (333)
- 02:05 Darz Bór (334)
- 02:35 Darz Bór (335)
- 03:05 Darz Bór (336)
- 03:35 Darz Bór (338)
- 04:05 Darz Bór (339)
- 04:40 Na osi (1002)
- 05:15 Na osi (1003)
- 06:00 Na osi (1090)
- 06:30 Zakręcone stworzonka z internetu (4)
- 07:00 77 TV 2 (Duchy i zjawiska paranormalne)
- 22:10 Giganty na drogach 2 (9)
- 23:05 Giganty na drogach 2 (10)
- 04:25 77 TV (UFO i zjawiska paranormalne)
- 05:30 Zakręcone stworzonka z internetu (2)
- 06:00 Z lokalnego archiwum
- 06:25 Z lokalnego archiwum
- 06:40 Z lokalnego archiwum
- 07:00 TVCentrum uwagi
- 07:20 TVCentrum uwagi
- 07:40 TVCentrum uwagi
- 08:00 TVCentrum uwagi
- 08:20 TVCentrum uwagi
- 08:40 U nas w...
- 08:55 U nas w...
- 09:20 U nas w...
- 09:40 U nas w...
- 10:00 Przepis na remont 2 (4)
- 10:30 Przepis na remont 2 (5)
- 11:00 Przepis na remont 2 (6)
- 11:30 Przepis na remont 2 (7)
- 12:00 Przepis na remont 2 (8)
- 12:30 Przepis na remont 2 (9)
- 13:00 Przepis na remont 2 (10)
- 13:30 Przepis na remont 2 (11)
- 20:00 Zbroja boga
- 00:15 Czarodziejska cukiernia Alicji (Druga Alicja / Felek gra w pałacu)
- 00:40 Czarodziejska cukiernia Alicji (Dodo dylemat / Końskie harce)
- 01:05 Czarodziejska cukiernia Alicji (Ziemniak czy kartofel? / Tort na odwrót Kapka)
- 01:30 Spidey i superkumple (Ciemno / Sandman się nie podzieli!)
- 01:55 Spidey i superkumple (Wycieczka Kulki! / Tarapaty u Tony'ego!)
- 02:20 Spidey i superkumple (Bum-Bum Głośnik/ Golfowy łobuziak)
- 02:45 Myszka Miki: Frajdomek (Bohaterowie sprzątają / Dino-kaczor!)
- 03:10 Myszka Miki: Frajdomek (Szukając Skarba! / Czarodziejskie zmartwienia)
- 03:35 Myszka Miki: Frajdomek (Dzień Ciasta Clarabelle / Nowy szczeniak Minnie)
- 04:00 Eureka! (Urodziny Barry'ego / Ptero Tap)
- 04:30 Eureka! (Wyjątkowa Eureka / Bądź moim KB)
- 05:00 Eureka! (Amp znosi jajo / Kawałek pizzy)
- 05:30 Myszka Miki: Frajdomek (Bez emocji, proszę! / Kosmiczne pieski)
- 06:00 Myszka Miki: Frajdomek (39)
- 06:30 Myszka Miki: Frajdomek (Zaczarowana herbatka! / Nieszczęśliwi biwakowicze)
- 07:00 Blue 3 (151)
- 07:30 Blue (Cienistym szlakiem)
- 07:40 Blue (Weekend)
- 07:50 Blue (Grill)
- 08:00 Blue (Nietoperz owocowy)
- 08:10 Blue (Zabawa w koniki)
- 08:20 Blue (10)
- 08:30 Disney Junior Ariel (4)
- 09:00 Pupstruction (Akwariochód/ Balon Bogusia)
- 09:30 Superkoty (Włóczkowe harce / Duży problem)
- 22:00 Czarodziejska cukiernia Alicji 2 (Najlepszy duet/ Zapominajka)
- 22:30 Myszka Miki: Frajdomek 3 (Daisy i zagubiony sen/ Wielkie zdjęcie Daisy)
- 23:00 Pidżamersi Ekipa Mocy (Góra Faraona/ Bohaterski robot)
- 23:25 Pidżamersi Ekipa Mocy (Niech wyje/ Wilczki szukają skarbów)
- 23:50 Pidżamersi Ekipa Mocy (Zasady Bastet/ Romeowizja)
- 00:15 Prawo Milo Murphy'ego 2 (Klub popołudniowej przekąski/Parkuj i niszcz)
- 00:40 Wodogrzmoty Małe 2 (Ostatni jednorożec)
- 01:05 Wodogrzmoty Małe 2 (Drogowe atrakcje)
- 01:30 Wodogrzmoty Małe 2 (Dipper i Mabel kontra Przyszłość)
- 01:55 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (1)
- 02:15 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (2)
- 02:35 Duch i nas dwóch (11)
- 03:00 Duch i nas dwóch (12)
- 03:25 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (Space Chcikens In Space S1)
- 03:45 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (Space Chickens In Space)
- 04:05 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja 2 (37)
- 04:30 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja 2 (38)
- 04:50 Duch i nas dwóch (20)
- 05:15 Duch i nas dwóch (21)
- 05:35 Robale ziomale (Skacz Mo, skacz / Mój telefon)
- 06:00 Taffy 2 (Maggy Łapa)
- 06:05 Taffy 2 (Gipsowe nogi)
- 06:10 Taffy 2 (Mucha)
- 06:25 Taffy 2 (Bentley mózgowiec)
- 06:35 Taffy 2 (Nawiedzony kłaczek)
- 06:40 Taffy 2 (Dzielny Bentley)
- 06:55 Herosi pół na pół (Sam gra ze mną/ Kto ukradł packę na muchy?)
- 07:25 Herosi pół na pół (Pacanow Potężny cz.1/Pacanow Potężny cz.2)
- 07:50 Niesamowity Żółty Yeti (Nadciąga zima / Pierwsza wieczerza)
- 16:25 Ghostforce (Hipno / Sporofungus)
- 16:55 Dronersi (Tor Pająka)
- 17:25 Dronersi (Zapętlony wyścig)
- 17:55 Taffy (Fabryka waz)
- 18:00 Taffy (Zaklinacz krzyków)
- 18:10 Taffy (Swetry)
- 18:25 Taffy (Marzenia maszyny)
- 18:30 Taffy (Dzień szopa)
- 18:35 Taffy (W dziczy)
- 18:50 Fineasz i Ferb 2 (38)
- 19:20 Fineasz i Ferb 2 (39)
- 19:50 Fineasz i Ferb 2 (40)
- 22:20 Dziewczyna, chłopak, itd. (Babcisynek)
- 22:30 Dziewczyna, chłopak, itd. (Hultaje na hulajnogach)
- 22:50 Dziewczyna, chłopak, itd. (To tylko gra...)
- 23:00 Dziewczyna, chłopak, itd. (Wyprowadzanie...)
- 23:20 Prawo Milo Murphy'ego 2 (Ucieczka/Milo w kosmosie)
- 23:50 Prawo Milo Murphy'ego 2 (Kula i obrzydlistwo w kosmosie)
- 00:00 Blue 2 (29)
- 00:10 Blue 2 (15)
- 00:20 Andy dookoła świata (19)
- 00:35 Andy i dino-zabawy (12)
- 00:40 Hej, Duggee! 4 (26)
- 00:50 Noddy: detektyw w krainie zabawek (7)
- 01:05 Piotruś Królik 2 (7)
- 01:20 Psi Oddział (5)
- 01:35 Blue 2 (28)
- 01:40 Blue 2 (29)
- 01:50 Blue 2 (30)
- 02:00 Blue 2 (28)
- 02:05 Noddy: detektyw w krainie zabawek (33)
- 02:20 Blue 2 (5)
- 02:25 Tosia i Tymek (44)
- 02:40 Kręciołki (57)
- 02:50 Teletubisie (51)
- 03:05 Blue (3)
- 03:10 Blue (4)
- 03:20 JoJo i Babcia (25)
- 03:30 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne (14)
- 03:45 Tosia i Tymek (23)
- 03:55 Tosia i Tymek (24)
- 04:10 Blue (27)
- 04:15 Blue (28)
- 04:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (22)
- 04:35 Blue (19)
- 04:45 Blue (20)
- 04:50 Blue (21)
- 05:00 Blue (22)
- 05:05 Superpyra (24)
- 05:15 Kolorklocki (9)
- 05:20 Hej, Duggee! 2 (22)
- 05:25 Hej, Duggee! 2 (23)
- 05:35 Piotruś Królik 2 (28)
- 05:50 W Papierowej Krainie (36)
- 06:00 Nadjeżdża Pan Robótka (8)
- 06:20 W Papierowej Krainie (36)
- 06:35 Superpyra (27)
- 06:45 Blue 2 (28)
- 06:55 Blue 2 (29)
- 07:00 Blue 2 (30)
- 07:10 Blue 2 (31)
- 07:20 Blue 2 (32)
- 07:30 Blue 2 (33)
- 07:35 Nadjeżdża Pan Robótka (19)
- 08:00 Pan Robótka w domu (2)
- 08:10 W Papierowej Krainie (33)
- 08:20 Blue (33)
- 08:30 Blue (34)
- 08:40 Blue (35)
- 08:45 Blue (36)
- 08:55 Blue (37)
- 09:05 Blue 2 (30)
- 09:15 Pirackie potyczki 8 (26)
- 09:40 Piotruś Królik 2 (11)
- 09:55 Piotruś Królik 2 (12)
- 10:10 Tosia i Tymek (62)
- 10:20 Blue (51)
- 10:30 Blue 2 (1)
- 10:40 Psi Oddział (6)
- 10:55 Matklocki (12)
- 11:00 Piotruś Królik 2 (7)
- 11:15 W Papierowej Krainie (36)
- 11:25 Pirackie potyczki 6 (3)
- 11:50 Superpyra (51)
- 12:00 Blue (42)
- 12:10 Blue 2 (50)
- 12:15 Blue 2 (28)
- 12:25 Blue 2 (29)
- 12:35 Blue 2 (15)
- 12:45 Andy dookoła świata (19)
- 13:00 Andy i dino-zabawy (12)
- 13:10 Hej, Duggee! 4 (26)
- 13:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek (7)
- 13:30 Piotruś Królik 2 (7)
- 13:45 Psi Oddział (5)
- 13:55 Blue 2 (28)
- 14:05 Blue 2 (29)
- 14:15 Blue 2 (30)
- 14:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (33)
- 14:35 Blue 2 (5)
- 14:45 Tosia i Tymek (44)
- 15:00 Piotruś Królik 2 (8)
- 15:15 W Papierowej Krainie (37)
- 15:25 Pirackie potyczki 6 (4)
- 15:50 Superpyra (52)
- 16:00 Blue (43)
- 16:10 Blue 2 (Świąteczne pływanie)
- 16:15 Blue 2 (30)
- 16:25 Blue 2 (31)
- 16:35 Blue 2 (16)
- 16:45 Andy dookoła świata (20)
- 17:00 Andy i dino-zabawy (13)
- 17:10 Hej, Duggee! 4 (27)
- 17:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek (8)
- 17:30 Piotruś Królik 2 (8)
- 17:45 Psi Oddział (6)
- 18:00 Blue 2 (31)
- 18:10 Blue 2 (32)
- 18:15 Blue 2 (33)
- 18:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (34)
- 18:40 Blue 2 (6)
- 18:50 Tosia i Tymek (45)
- 19:00 Kręciołki (58)
- 19:15 Teletubisie (52)
- 19:30 Blue (5)
- 19:35 Blue (6)
- 19:45 JoJo i Babcia (26)
- 20:00 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne (15)
- 20:15 Tosia i Tymek (25)
- 20:30 Tosia i Tymek (26)
- 20:40 Blue (29)
- 20:50 Blue (30)
- 21:00 Noddy: detektyw w krainie zabawek (23)
- 21:15 Blue (23)
- 21:20 Blue (24)
- 21:30 Blue (25)
- 21:40 Blue (26)
- 21:50 Superpyra (25)
- 22:00 Hej, Duggee! 2 (25)
- 22:10 Kolorklocki (10)
- 22:15 Piotruś Królik 2 (29)
- 22:30 W Papierowej Krainie (37)
- 22:40 Piotruś Królik 2 (8)
- 22:55 W Papierowej Krainie (36)
- 23:10 Pirackie potyczki 6 (4)
- 23:35 Superpyra (52)
- 23:45 Blue (43)
- 23:55 Blue 2 (Świąteczne pływanie)
- 00:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 01:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 02:00 Rodzina Treflików 3 (Przyjaźń)
- 02:15 Rodzina Treflików 3 (Duch)
- 02:30 Rodzina Treflików 3 (Gra)
- 02:40 Rodzina Treflików 3 (Śmieci)
- 02:50 Rodzina Treflików 3 (Syrenka)
- 03:00 Rodzina Treflików 3 (Oj, boli)
- 03:15 Rodzina Treflików 3 (Smog)
- 03:30 Rodzina Treflików 3 (Fortepian)
- 03:40 Rodzina Treflików 3 (Kwiat paproci)
- 03:50 Rodzina Treflików 3 (Perełka)
- 04:00 Rodzina Treflików 3 (Obcy)
- 04:15 Rodzina Treflików (Tęcza)
- 04:35 Rodzina Treflików (Kołysanka)
- 04:40 Rodzina Treflików (Drzewko)
- 04:50 Rodzina Treflików (Król i królowa)
- 05:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 06:00 Bob Budowniczy 20 (Niespodzianka dla Marty)
- 06:30 Bob Budowniczy 20 (Super Koparka)
- 07:00 Bob Budowniczy 20 (Betoniarka i motylek)
- 07:30 Bob Budowniczy 20 (Dino Coaster)
- 12:00 Strażak Sam 10 (Kosmiczny pociąg)
- 12:20 Strażak Sam 10 (Największy miś)
- 12:35 Strażak Sam 10 (Zamki na piasku)
- 12:45 Strażak Sam 10 (Lodowiskowa katastrofa)
- 12:55 Strażak Sam 10 (Uciekający ponton)
- 13:05 Strażak Sam 10 (Żabia fantazja)
- 13:25 Strażak Sam 10 (Pada, pada śnieg)
- 13:40 Strażak Sam 10 (Norman i wielki cyrk)
- 13:50 Strażak Sam 10 (Wio, wio, wiosłuj!)
- 14:00 Strażak Sam 10 (Dzień pingwina)
- 14:15 Strażak Sam 10 (Festyn w Pontypandy)
- 14:30 Strażak Sam 8 (Milionowy klient)
- 14:45 Strażak Sam 8 (Jupiter na wolności)
- 14:55 Strażak Sam 8 (Zima zła)
- 15:05 Strażak Sam 8 (Boyce, jak to Boyce)
- 15:25 Strażak Sam 8 (Wielki koncert)
- 15:40 Strażak Sam 8 (Mandy na morzu)
- 15:50 Strażak Sam 8 (Wielkie ratowanie świnki morskiej)
- 16:05 Strażak Sam 8 (Niedźwiedź polarny w Pontypandy)
- 16:20 Strażak Sam 8 (Szalona wieża ciśnień)
- 16:35 Strażak Sam 8 (Mandy i wielka góra)
- 16:45 Strażak Sam 8 (Uciekający pociąg)
- 17:00 Strażak Sam 8 (Potwór z Pontypandyness)
- 17:15 Strażak Sam 8 (Za dobre chęci Dilys)
- 17:35 Strażak Sam 8 (Zimno, zimno i jeszcze zimniej...)
- 17:45 Strażak Sam 8 (Halloweenowy przekręt Normana)
- 18:00 Strażak Sam 8 (Charlie i fura ryb)
- 18:20 Strażak Sam 8 (Bessie mknie na ratunek)
- 18:35 Strażak Sam 8 (Kula grozy)
- 18:45 Strażak Sam 8 (Król gór)
- 19:00 Strażak Sam 8 (Ach, te widoki)
- 19:15 Strażak Sam 8 (Światełka, światełka i jeszcze raz światełka)
- 19:35 Strażak Sam 8 (Babski wieczór)
- 19:45 Strażak Sam 8 (Fajerwerki w ogniu)
- 19:55 Strażak Sam 8 (Przechytrzyć lisa)
- 20:05 Strażak Sam 8 (Lily i wielkie fale)
- 20:25 Strażak Sam 8 (Lampiony)
- 20:40 Strażak Sam 9 (Morskie opowieści)
- 20:55 Strażak Sam 9 (Szalone toczenie sera)
- 21:05 Strażak Sam 9 (Kto po cienkim stąpa lodzie)
- 21:20 Strażak Sam 9 (Norman czaruje)
- 21:40 Strażak Sam 9 (Wielka ucieczka z wyspy)
- 21:50 Strażak Sam 9 (Niebezpieczne wody)
- 22:00 Strażak Sam 9 (Najlepsze nocowanko na świecie!)
- 22:15 Strażak Sam 9 (Wielorybia historia)
- 22:35 Strażak Sam 9 (Leć, leć i jeszcze raz leć)
- 22:45 Strażak Sam 9 (Światła, kamera, lawina)
- 22:55 Strażak Sam 9 (Puchar Pontypandy)
- 23:05 Strażak Sam 9 (Szalony domek na drzewie)
- 23:20 Strażak Sam 9 (Pogromcy rekordów)
- 23:40 Strażak Sam 9 (Gorące kiełbaski)
- 23:50 Strażak Sam 9 (Norman i pociąg do skamieniałości)
- 00:00 Wakacje
- 00:02 Kolorowa magia
- 00:04 Zwierzęta
- 00:07 Wstawaj!
- 00:09 Wakacje
- 00:11 Świat podwodny
- 00:13 Teraz się bawimy
- 00:15 Towarzysze zabawy
- 00:18 Świat elfów
- 00:21 Kolorowe koło
- 00:24 Wakacje
- 00:27 Świat podwodny
- 00:30 Wakacje
- 00:33 Opowieści warzywne
- 00:35 Świat podwodny
- 00:38 Kolorowe koło
- 00:41 Świat elfów
- 00:44 Opowieści warzywne
- 00:47 Kolorowe koło
- 00:49 Opowieści warzywne
- 00:51 Teraz się bawimy
- 00:54 Wakacje
- 00:57 Opowieści warzywne
- 00:59 Świat podwodny
- 01:03 Miejskie życie
- 01:06 Łazienka
- 01:09 Posłuchaj tego
- 01:12 Rodzina bobrów
- 01:15 Sunville
- 01:17 Morskie przygody
- 01:20 Świat zwierząt
- 01:23 Galaktyczni turyści
- 01:25 Świat podwodny
- 01:28 Pojazdy
- 01:30 Łazienka
- 01:33 Przygody w przestrzeni
- 01:35 Mini opowiadania
- 01:38 Świat zwierząt
- 01:40 Sport, sport, sport
- 01:45 Sunville
- 01:48 Łazienka
- 01:51 Zwierzęta
- 01:54 Miejskie życie
- 01:56 Safari
- 01:58 Teraz się bawimy
- 02:02 Towarzysze zabawy
- 02:06 Sunville
- 02:09 Grupy
- 02:11 Przygody w przestrzeni
- 02:14 Puffy i Tubby
- 02:18 Kolorowe koło
- 02:20 Muzeum
- 02:23 Opowieści warzywne
- 02:25 Kącik naukowy
- 02:27 Kolorowe koło
- 02:30 Miyu i Litto
- 02:33 Muzeum
- 02:36 Sunville
- 02:38 Kolorowe koło
- 02:41 Panni i Fanni
- 02:43 Jaki jest twój zawód ?
- 02:46 Muzeum
- 02:48 Safari
- 02:51 Grupy
- 02:54 Kolorowa magia
- 02:57 Puffy i Tubby
- 03:01 Grupy
- 03:03 Oli - cykle natury
- 03:06 Muzeum
- 03:10 Sport, sport, sport
- 03:13 Jaki jest twój zawód ?
- 03:15 Jak podróżujemy
- 03:18 Urocze miejsca
- 03:21 Mini opowiadania
- 03:24 Ding Dang Dong
- 03:28 Sport, sport, sport
- 03:30 Mini opowiadania
- 03:32 Świat elfów
- 03:35 Wstawaj!
- 03:37 Przygody w przestrzeni
- 03:42 Sport, sport, sport
- 03:44 Opowieści warzywne
- 03:46 Jaki jest twój zawód ?
- 03:49 Teraz się bawimy
- 03:51 Taniec
- 03:54 Urocze miejsca
- 03:57 Posłuchaj tego
- 03:59 Ding Dang Dong
- 04:02 Opowieści warzywne
- 04:04 Świat zwierząt
- 04:08 Teraz się bawimy
- 04:12 Świat podwodny
- 04:14 Jaki jest twój zawód ?
- 04:17 Świat podwodny
- 04:19 Opowieści warzywne
- 04:21 Towarzysze zabawy
- 04:24 Teraz się bawimy
- 04:27 Sunville
- 04:30 Towarzysze zabawy
- 04:33 Jaki jest twój zawód ?
- 04:35 Wakacje
- 04:37 Opowieści warzywne
- 04:39 Kolorowe koło
- 04:42 Opowieści warzywne
- 04:44 Sunville
- 04:47 Wakacje
- 04:50 Kolorowe koło
- 04:52 Towarzysze zabawy
- 04:55 Opowieści warzywne
- 04:58 Wakacje
- 05:01 Towarzysze zabawy
- 05:04 Kolorowe koło
- 05:07 Wakacje
- 05:10 Opowieści warzywne
- 05:12 Wakacje
- 05:15 Miejskie życie
- 05:17 Kolorowe koło
- 05:20 Muzeum
- 05:23 Kolorowa magia
- 05:26 Kącik naukowy
- 05:28 Miyu i Litto
- 05:30 Grupy
- 05:34 Kolorowe koło
- 05:37 Opowieści warzywne
- 05:39 Miyu i Litto
- 05:42 Urocze miejsca
- 05:45 Jaki jest twój zawód ?
- 05:47 Posłuchaj tego
- 05:51 Grupy
- 05:53 Jaki jest twój zawód ?
- 05:56 Urocze miejsca
- 05:59 Jaki jest twój zawód ?
- 06:02 Kącik naukowy
- 06:04 Puffy i Tubby
- 06:08 Posłuchaj tego
- 06:11 Grupy
- 06:14 Posłuchaj tego
- 06:18 Mały Didy
- 06:20 Toby McFly
- 06:23 Mimo i Bobo
- 06:26 Mały Didy
- 06:29 Mimo & Bobo PLUS
- 06:33 Zastęp strażaków
- 06:36 Morskie przygody
- 06:38 Sunville
- 06:43 Świat elfów
- 06:46 Puffy i Tubby
- 06:50 Dinoland
- 06:52 Wesołe królestwo
- 06:55 Mały Didy
- 06:57 Dotty i Kitty
- 07:01 Zoo
- 07:04 Jak podróżujemy
- 07:07 Zwierzęta
- 07:09 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 07:12 Mini opowiadania
- 07:14 Teraz się bawimy
- 07:18 Hop-hop
- 07:20 Zabawa w chowanego
- 07:22 DuckSchool
- 07:25 Przygody kaczki
- 07:27 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 07:30 Dźwięki wokół nas
- 07:32 Mimo i Bobo
- 07:35 Mały Didy
- 07:38 Ding Dang Dong
- 07:41 Rodzina bobrów
- 07:44 Teraz się bawimy
- 07:47 Taniec
- 07:50 Sport, sport, sport
- 07:52 Risto Gusto
- 07:56 Raul
- 07:58 Zack i Ziggy
- 08:01 Kaczka i jej przyjaciele
- 08:03 Świat Mimo
- 08:06 Sport, sport, sport
- 08:09 Taniec
- 08:11 Urocze miejsca
- 08:14 Taniec
- 08:17 Urocze miejsca
- 08:21 Zack i Ziggy
- 08:24 Margo i Felix
- 08:27 Monika i Rudi 2
- 08:30 Kolorowa Klara
- 08:32 Monika i Rudi
- 08:34 Sippi Sappi
- 08:37 Afryka
- 08:40 Jaki jest twój zawód ?
- 08:42 Grupy
- 08:45 Kącik naukowy
- 08:50 Jaki jest twój zawód ?
- 08:53 Miyu i Litto
- 08:56 Zabawa w chowanego
- 08:59 Margo i Felix
- 09:02 ABC - duckBC
- 09:05 Mimo i Bobo
- 09:08 Jaki jest twój zawód ?
- 09:11 Urocze miejsca
- 09:13 Grupy
- 09:16 Kolorowe koło
- 09:18 Jaki jest twój zawód ?
- 09:21 Posłuchaj tego
- 09:24 Zabawa w chowanego
- 09:27 Przygody kaczki
- 09:29 Sippi Sappi
- 09:32 Kształcików
- 09:33 Elfy przyrody
- 09:34 Dźwięki wokół nas
- 09:36 Wesołe królestwo
- 09:39 Pixie 2
- 09:40 Mimo i Bobo
- 09:43 Kształcików
- 09:44 Albert tłumaczy
- 09:48 Monika i Rudi
- 09:51 Sippi Sappi
- 09:54 Wesoła łąka
- 09:57 Monika i Rudi
- 10:00 Dźwięki wokół nas
- 10:02 Albert tłumaczy
- 10:04 Uczymy się
- 10:07 Wesoła łąka
- 10:10 Przygody kaczki
- 10:13 Pixie 2
- 10:14 Słodki dom
- 10:15 Zack i Ziggy
- 10:18 Sippi Sappi
- 10:20 Mimo i Bobo
- 10:22 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 10:26 Toby McFly
- 10:29 DuckSchool
- 10:31 Wesołe królestwo
- 10:34 ABC - duckBC
- 10:37 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 10:40 Fin i Fianna
- 10:43 Risto Gusto
- 10:46 Afryka
- 10:49 Toobys
- 10:51 Fin i Fianna
- 10:54 Kolorowa Klara
- 10:56 Uczymy się
- 10:59 Lola i Liczby
- 11:01 Tempo Giusto
- 11:03 Mimo i Bobo
- 11:05 Hop-hop
- 11:07 Drużyna lalek
- 11:09 Restauracja
- 11:12 Kaczka i jej przyjaciele
- 11:15 Zabawa w chowanego
- 11:18 Dźwięki wokół nas
- 11:20 Zabawa w chowanego
- 11:22 Dotty i Kitty
- 11:26 Mimo i Bobo
- 11:28 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 11:32 Fin i Fianna
- 11:35 Kaczka i Puszek
- 11:37 Pociąg
- 11:39 Dinozaur Milo
- 11:43 Świat Mimo
- 11:45 Raul
- 11:48 Hop-hop
- 11:50 Zoo
- 11:53 Raul
- 11:56 Hubbi i jego koledzy
- 11:58 Wesołe królestwo
- 12:01 Połączony świat
- 12:04 Małe, ale pracowite
- 12:06 Świat Mimo
- 12:09 Sztuka Leona
- 12:11 Uczymy się
- 12:14 Mimo i Bobo
- 12:16 Połączony świat
- 12:20 Zastęp strażaków
- 12:22 Brygada ogniowa
- 12:24 Pociąg
- 12:27 Świat Mimo
- 12:29 Hiphopowy kaktus
- 12:32 Zastęp strażaków
- 12:35 Toby McFly
- 12:38 Kaczka i Puszek
- 12:40 Świat zabawek
- 12:43 Uczymy się
- 12:46 Mimo & Bobo PLUS
- 12:50 Hiphopowy kaktus
- 12:52 Toby McFly
- 12:55 Mimo i Bobo
- 12:58 Kaczka i Puszek
- 13:00 Sztuka Leona
- 13:02 Kaczka i jej przyjaciele
- 13:04 Hubbi się tym zajmie
- 13:07 Świat Mimo
- 13:10 Kaczka i jej przyjaciele
- 13:12 Mały Didy
- 13:14 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 13:17 Hiphopowy kaktus
- 13:21 Małe, ale pracowite
- 13:24 Połączony świat
- 13:27 Skoczkowie Planet
- 13:31 Drużyna lalek
- 13:33 Pociąg
- 13:36 Hubbi i jego koledzy
- 13:38 Fin i Fianna
- 13:42 Pixie 2
- 13:43 Kształcików
- 13:44 DuckSchool
- 13:46 Historie Henryka
- 13:48 Wesoła łąka
- 13:51 Kształcików
- 13:52 Historie Henryka
- 13:54 Dotty i Kitty
- 13:58 Albert tłumaczy
- 14:02 Kaczka i jej przyjaciele
- 14:04 Monika i Rudi
- 14:06 Albert tłumaczy
- 14:11 Mimo i Bobo
- 14:14 Uczymy się
- 14:16 Toobys
- 14:19 Kaczka i jej przyjaciele
- 14:22 Co rośnie na drzewie?
- 14:23 Lola i Liczby
- 14:26 ABC - duckBC
- 14:29 Pixie 2
- 14:30 Uczymy się
- 14:32 Słodki dom
- 14:34 Pixie 2
- 14:35 Monika i Rudi
- 14:38 Mały Didy
- 14:41 Kaczka i jej przyjaciele
- 14:43 Hop-hop
- 14:45 Lola i Liczby
- 14:48 Mimo & Bobo PLUS
- 14:52 Hop-hop
- 14:54 Hubbi i jego koledzy
- 14:56 Sippi Sappi
- 14:59 Tempo Giusto
- 15:01 Margo i Felix
- 15:04 DuckSchool
- 15:07 Sippi Sappi
- 15:09 Sippi Sappi
- 15:12 Tempo Giusto
- 15:14 Zabawa w chowanego
- 15:17 Mimo & Bobo PLUS
- 15:21 Margo i Felix
- 15:24 Zack i Ziggy
- 15:27 Afryka
- 15:29 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 15:32 Historie Henryka
- 15:34 Hubbi się tym zajmie
- 15:37 Wstawaj!
- 15:39 Zack i Ziggy
- 15:42 Co rośnie na drzewie?
- 15:44 Sippi Sappi
- 15:46 Brygada ogniowa
- 15:49 Mimo i Bobo
- 15:52 Przygody kaczki
- 15:54 Mimo i Bobo
- 15:56 Afryka
- 15:59 Raul
- 16:02 Afryka
- 16:04 Mały Didy
- 16:07 Historie Henryka
- 16:09 Afryka
- 16:11 Lola i Liczby
- 16:14 Restauracja
- 16:17 Toby McFly
- 16:20 Toobys
- 16:23 Przygody kaczki
- 16:25 Raul
- 16:28 Cubie
- 16:30 Brygada ogniowa
- 16:33 Cubie
- 16:35 Kaczka i jej przyjaciele
- 16:37 Drużyna lalek
- 16:40 Świat Mimo
- 16:43 Mimo & Bobo PLUS
- 16:47 Hop-hop
- 16:50 Świat Mimo
- 16:53 Zabawa w chowanego
- 16:55 Mimo i Bobo
- 16:57 Raul
- 17:00 Zabawa w chowanego
- 17:03 Lola i Liczby
- 17:05 Wstawaj!
- 17:07 Mimo i Bobo
- 17:10 Lola i Liczby
- 17:13 Mimo i Bobo
- 17:15 Lola i Liczby
- 17:18 Afryka
- 17:20 Raul
- 17:22 Elfy przyrody
- 17:24 Raul
- 17:26 Wstawaj!
- 17:28 Raul
- 17:31 Albert tłumaczy
- 17:34 Wstawaj!
- 17:36 Mimo i Bobo
- 17:39 Elfy przyrody
- 17:40 Wstawaj!
- 17:42 Raul
- 17:45 Afryka
- 17:48 Zabawa w chowanego
- 17:50 Toobys
- 17:53 Dotty i Kitty
- 17:56 Monika i Rudi
- 17:59 Sippi Sappi
- 18:01 DuckSchool
- 18:03 Małe melodie
- 18:06 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 18:09 Słodki dom
- 18:10 Małe melodie
- 18:12 Elfy przyrody
- 18:13 Albert tłumaczy
- 18:16 Toobys
- 18:18 Mimo i Bobo
- 18:20 Wesoła łąka
- 18:23 Kształcików
- 18:25 Monika i Rudi
- 18:27 Kolorowa Klara
- 18:29 Co rośnie na drzewie?
- 18:31 Dinoland
- 18:34 Kształcików
- 18:35 Mimo i Bobo
- 18:38 Toobys
- 18:40 ABC - duckBC
- 18:43 Dotty i Kitty
- 18:46 Co rośnie na drzewie?
- 18:48 Kaczka i Puszek
- 18:50 Pociąg
- 18:52 DuckSchool
- 18:55 Historie Henryka
- 18:57 Lola i Liczby
- 18:59 Margo i Felix
- 19:02 Hop-hop
- 19:08 Zabawa w chowanego
- 19:11 Brygada ogniowa
- 19:13 Mimo i Bobo
- 19:16 Afryka
- 19:18 DuckSchool
- 19:21 Hop-hop
- 19:23 Drużyna lalek
- 19:25 Uczymy się
- 19:28 Hubbi i jego koledzy
- 19:30 Afryka
- 19:32 Dźwięki wokół nas
- 19:35 Elfy przyrody
- 19:36 Hubbi i jego koledzy
- 19:38 Toby McFly
- 19:41 Przygody kaczki
- 19:43 Małe, ale pracowite
- 19:46 Dinoland
- 19:48 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 19:51 Sippi Sappi
- 19:54 Margo i Felix
- 19:57 Dźwięki wokół nas
- 19:59 Uczymy się
- 20:02 Monika i Rudi
- 20:06 Elfy przyrody
- 20:07 Mały Didy
- 20:11 Mimo i Bobo
- 20:13 Lola i Liczby
- 20:16 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 20:19 Toby McFly
- 20:22 Zoo
- 20:25 Historie Henryka
- 20:27 Zack i Ziggy
- 20:30 Zoo
- 20:33 Pociąg
- 20:35 Uczymy się
- 20:39 Mimo i Bobo
- 20:41 Brygada ogniowa
- 20:44 Mimo i Bobo
- 20:47 Uczymy się
- 20:50 Mimo i Bobo
- 20:54 Toobys
- 20:56 Co rośnie na drzewie?
- 20:57 Mimo i Bobo
- 21:00 Mały Didy
- 21:02 Brygada ogniowa
- 21:05 Kaczka i jej przyjaciele
- 21:07 Mimo i Bobo
- 21:09 Elfy przyrody
- 21:10 Toobys
- 21:13 Kolorowe koło
- 21:15 Sunville
- 21:18 Opowieści warzywne
- 21:21 Wakacje
- 21:24 Kolorowe koło
- 21:27 Mały Didy
- 21:29 Brygada ogniowa
- 21:31 Toobys
- 21:33 Elfy przyrody
- 21:34 Toobys
- 21:36 Hiphopowy kaktus
- 21:38 Mimo i Bobo
- 21:42 Kolorowe koło
- 21:44 Wakacje
- 21:47 Kolorowe koło
- 21:50 Wakacje
- 21:52 Kolorowe koło
- 21:55 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 21:58 Afryka
- 22:00 Risto Gusto
- 22:03 Przygody kaczki
- 22:05 Sippi Sappi
- 22:07 Mały Didy
- 22:10 Kaczka i jej przyjaciele
- 22:12 Mimo i Bobo
- 22:15 Świat podwodny
- 22:16 Indie
- 22:20 Towarzysze zabawy
- 22:23 Teraz się bawimy
- 22:25 Safari
- 22:28 Łazienka
- 22:30 Przygody kaczki
- 22:32 Hubbi się tym zajmie
- 22:35 Toby McFly
- 22:38 Przygody kaczki
- 22:40 Pociąg
- 22:42 Brygada ogniowa
- 22:44 Urocze miejsca
- 22:47 Teraz się bawimy
- 22:49 Mini opowiadania
- 22:52 Pojazdy
- 22:54 Rodzina bobrów
- 22:56 Miejskie życie
- 23:02 Tempo Giusto
- 23:04 Mimo i Bobo
- 23:07 Fin i Fianna
- 23:10 Tempo Giusto
- 23:12 Monika i Rudi 2
- 23:15 Uczymy się
- 23:18 Jaki jest twój zawód ?
- 23:20 Kolorowe koło
- 23:23 Posłuchaj tego
- 23:25 Kolorowe koło
- 23:28 Urocze miejsca
- 23:30 Wesoła łąka
- 23:34 Słodki dom
- 23:35 Sippi Sappi
- 23:37 Małe melodie
- 23:39 Fin i Fianna
- 23:42 Dotty i Kitty
- 23:47 Kolorowe koło
- 23:50 Panni i Fanni
- 23:52 Grupy
- 23:55 Jaki jest twój zawód ?
- 23:57 Kącik naukowy
- 00:00 Pory roku
- 01:04 Ulubione bajki
- 02:10 Uczymy się z ducktv
- 03:11 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 04:16 Pory roku
- 05:18 Uczymy się z ducktv
- 06:20 Ulubione bajki
- 07:23 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 08:23 Uczymy się z ducktv
- 10:30 Pory roku
- 11:33 Ulubione bajki
- 13:37 Uczymy się z ducktv
- 14:41 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 15:43 Pory roku
- 16:44 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 17:47 Uczymy się z ducktv
- 18:51 Bajki na dobranoc
- 19:53 Słodkie sny
- 20:55 Pory roku
- 21:57 Ulubione bajki
- 23:01 Uczymy się z ducktv
- 05:00 Z archiwum LaLiga
- 06:00 La Manita
- 06:20 La Manita
- 06:40 La Manita
- 07:00 The LaLiga EA Sports Champion
- 16:00 LaLiga Top Scorer
- 16:35 LaLiga Best Goalkeeper
- 17:00 LaLiga Top Goals
- 23:00 LaLiga Promoted Teams
- 12:00 The LaLiga EA Sports Champion
- 13:00 LaLiga Top Goals
- 18:00 LaLiga Promoted Teams
- 19:00 LaLiga Top Scorer
- 19:35 LaLiga Best Goalkeeper
- 04:00 Piłka nożna: Liga włoska - mecz: Empoli FC - Bologna FC
- 06:00 LaLiga Best 11 (Joaquin)
- 06:30 Leo Messi
- 07:20 La Manita
- 07:40 La Manita
- 04:00 LaLiga Top Scorer
- 04:30 LaLiga Best Goalkeeper
- 05:00 LaLiga Top Goals 2024
- 06:00 Z archiwum LaLiga (7)
- 07:00 Z archiwum LaLiga (8)
- 14:00 LaLiga Best 11 (Diego Forlan)
- 14:30 LaLiga Top Scorer
- 15:00 LaLiga Best Goalkeeper
- 15:20 Javier Irureta
- 22:00 LaLiga Best 11 (Joaquin)
- 22:30 The LaLiga EA Sports Champion
- 23:30 Andoni Zubizarreta
- 04:00 Grid (5)
- 06:00 Voss Extreme Sports Week (1)
- 06:30 Voss Extreme Sports Week (2)
- 07:00 Voss Extreme Sports Week (3)
- 07:30 Voss Extreme Sports Week (4)
- 08:00 Voss Extreme Sports Week (5)
- 08:30 Voss Extreme Sports Week (6)
- 09:00 WWE Classic Gold (36)
- 09:20 WWE Classic Gold (37)
- 10:00 WWE Classic Gold (38)
- 10:20 WWE Classic Gold (39)
- 11:00 WWE Raw (21)
- 14:00 WWE SmackDown (33)
- 15:00 WWE SmackDown (34)
- 16:00 WWE NXT (18)
- 17:00 WWE - Main Event (18)
- 18:00 WWE Highlights
- 19:30 Dumball: Idiots In India (8)
- 20:00 Liga wyścigów dronów (4)
- 22:00 Liga wyścigów dronów (5)
- 04:15 Remont na 5+ (1)
- 04:40 Remont na 5+ (2)
- 05:05 Remont na 5+ (3)
- 05:30 Remont na 5+ (4)
- 06:00 Remont na 5+ (5)
- 06:25 Remont na 5+ (6)
- 06:55 Remont na 5+ (7)
- 07:20 Remont na 5+ (8)
- 07:45 Remont na 5+ (1)
- 10:00 Niezwykłe pomysły 18 (10)
- 10:30 Niezwykłe pomysły 18 (11)
- 11:00 Niezwykłe pomysły 18 (12)
- 11:30 Niezwykłe pomysły 18 (13)
- 14:00 Celnicy 2 (4)
- 15:00 Celnicy 2 (5)
- 16:00 Demolka: Nowa Zelandia (4)
- 17:00 Demolka: Nowa Zelandia (5)
- 18:00 Demolka: Nowa Zelandia (1)
- 19:00 Demolka: Nowa Zelandia (2)
- 00:05 Więźniarki (1)
- 01:05 Louis Theroux: Joe Exotic na celowniku (2)
- 02:05 Gaz do dechy (5)
- 02:55 W warsztacie (8)
- 03:35 Jak kupić najdroższe auta świata (5)
- 18:00 Nadzwyczajne maszyny (6)
- 19:00 Gaz do dechy (5)
- 00:15 Ta szalona ewolucja! (Ochrona)
- 01:20 Dziki tabun (Inicjacja)
- 02:05 Najdziwniejsze cuda świata 2 (3)
- 02:55 Dziki tabun (Inicjacja)
- 03:40 Weterynarz z Yorkshire 4 (1)
- 04:25 Weterynarz z Yorkshire 4 (2)
- 05:10 Dziki tabun (Inicjacja)
- 06:35 Tybet: na dachu świata
- 07:35 Rok na Ziemi (Wiosna)
- 08:35 Kongo z Benem Foglem (3)
- 09:40 Małpie królestwo w Chinach
- 15:00 Nocni łowcy Afryki
- 00:00 Niezwykły dr Pol (Świnki w deszczu)
- 01:00 Niezwykły dr Pol (Bez prądu)
- 02:00 Mądrość słonia
- 03:00 Sardynia: kamienna arka
- 22:00 Uratowani przed rekinem
- 23:00 Rekiny Północy
- 04:35 Wielkie budowle Rzymian (Arles)
- 06:20 Wojna o wieżę Eiffla
- 07:20 Odliczanie do kapitulacji (1)
- 18:50 Linie frontu (Plaża Omaha)
- 19:55 Linie frontu (Wzgórze 112)
- 00:05 Dzika kuchnia (5)
- 00:40 Dzika kuchnia (7)
- 01:15 Dzika kuchnia (1)
- 01:50 Dzika kuchnia (2)
- 02:25 Dzika kuchnia (3)
- 02:55 Dzika kuchnia (4)
- 03:25 Dzika kuchnia (5)
- 04:00 Dzika kuchnia (7)
- 04:30 Przepis na ogród (68)
- 04:40 Przepis na ogród (1)
- 04:50 Dzika kuchnia (1)
- 05:25 Dzika kuchnia (2)
- 06:00 ABC Designu (4)
- 06:15 ABC Designu (5)
- 06:30 ABC Designu (1)
- 06:45 ABC Designu (3)
- 06:55 Kuchnia na dziko (13)
- 07:10 Kuchnia na dziko (1)
- 07:25 Kuchnia na dziko (2)
- 07:35 Kuchnia na dziko (3)
- 07:50 Kuchnia na dziko (4)
- 08:05 Ogród bez tajemnic 4 (11)
- 08:30 Ogród bez tajemnic 4 (13)
- 09:00 Ogrody marzeń (Mainau)
- 09:30 Ogrody marzeń (Smalandia)
- 18:00 Przepis na remont 2 (14)
- 18:30 Przepis na remont 2 (15)
- 19:00 Przepis na remont 2 (16)
- 19:30 Przepis na remont 2 (17)
- 22:50 Ogrody marzeń 2 (Lombardia)
- 23:20 Ogrody marzeń 2 (Istria)
- 23:55 Dzika kuchnia (3)
- 00:00 Monika i seks (14)
- 00:40 Jak uniknąć raka? (Medycyna i technologia)
- 01:45 Czy wiesz, co jesz? 2 (Krakersy)
- 02:15 Potęga zdrowia 3 (Fizjoterapia i rehabilitacja)
- 02:55 Być rodzicem (7)
- 03:25 Czy wiesz, co jesz? (Opakowania)
- 03:55 Zdrowie w Twoich rękach (Aktywność fizyczna jako forma podnoszenia kondycji psychofizycznej)
- 04:15 Potęga zdrowia 3 (Hipercholesterolemia: rozpoznawanie i leczenie)
- 04:55 Potęga zdrowia 4 (Choroba Leśniowskiego-Crohna)
- 05:35 Szlachetne zdrowie (Stomatologia w czasie epidemii)
- 06:00 Potęga zdrowia 4 (Rak szyjki macicy)
- 06:40 Operacja zdrowie 3 (Psychiatria, uzależnienia i depresje w czasie pandemii)
- 07:15 Zapytaj lekarza 3 (2)
- 07:50 Ćwicz z Olą Żelazo (Jogalates - ramiona, górne partie ciała)
- 10:00 Pies na życie (5)
- 10:35 Zwierzaki z misją (5)
- 11:10 Łowcy smaków (3)
- 11:50 Przez żołądek do zdrowia (3)
- 12:25 Pytania do doktora (Alergie)
- 13:00 Zapytaj lekarza (4)
- 13:35 Happy i Zen (7)
- 14:05 Happy i Zen (8)
- 14:40 Żyj jak Laila (7)
- 15:10 Żyj jak Laila (8)
- 15:40 Nocna zmiana 2 (8)
- 16:35 Nocna zmiana 2 (9)
- 17:25 Nocna zmiana 2 (10)
- 18:20 Nocna zmiana 2 (11)
- 19:10 Nocna zmiana 2 (12)
- 20:00 Niesamowita kobieta. W poszukiwaniu diagnozy
- 21:00 Łowcy smaków (4)
- 21:35 Gotowe na start (4)
- 22:20 Metoda Osmina (8)
- 23:30 Monika i seks (15)
- 00:50 Family Guy: Głowa rodziny 20 (Wszystko o Alanie)
- 01:20 Family Guy: Głowa rodziny 20 (Dziewczyna, tak?)
- 01:50 Family Guy: Głowa rodziny 20 (Pierwsza krew)
- 02:20 Family Guy: Głowa rodziny 20 (20)
- 02:50 Family Guy: Głowa rodziny 21 (Oskarowy gość)
- 03:20 Bajer z Bel-Air (Matka wszystkich bitew)
- 03:50 Bajer z Bel-Air (Will idzie do pracy)
- 04:20 Bajer z Bel-Air (Próbny egzamin)
- 05:00 Jak poznałem waszą matkę 6 (Wyspa śmieci)
- 05:30 Jak poznałem waszą matkę 6 (Zmiana zdania)
- 06:00 Jak poznałem waszą matkę 6 (Legendarny tatuś)
- 06:30 Jak poznałem waszą matkę 6 (Wybuchowa kanapka)
- 07:00 Jak poznałem waszą matkę 6 (Beznadzieja)
- 07:30 Jak poznałem waszą matkę 6 (Koktajl idealny)
- 20:35 Partner
- 22:50 Raj na ziemi
- 01:50 Słaba płeć?
- 03:55 Feministki polskie
- 04:30 Mały Jakub
- 06:00 Gdzie jest trzeci król
- 07:30 W pustyni i w puszczy
- 09:50 Komedia małżeńska
- 11:55 Filip z konopi
- 15:00 Rysopis
- 16:40 C.K. Dezerterzy (1/2)
- 18:40 C.K. Dezerterzy (2-ost.)
- 20:00 Dama kameliowa
- 22:10 Sztuczki
- 01:00 Młody i niewinny
- 02:50 Sherlock Holmes: Kobieta w zieleni
- 04:05 Zakręcone stworzonka z internetu (3)
- 04:20 Zakręcone stworzonka z internetu (4)
- 05:00 77 TV 2 (Teorie spiskowe. Część 2)
- 06:00 Zameldowani (4)
- 06:30 Zameldowani (5)
- 07:00 Zameldowani (6)
- 07:30 Zameldowani (7)
- 08:00 Zameldowani (8)
- 08:30 Zameldowani (9)
- 09:00 Zameldowani (10)
- 09:30 Zakręcone stworzonka z internetu (6)
- 10:00 Zakręcone stworzonka z internetu (8)
- 10:30 Bonanza (23)
- 11:30 Bonanza (24)
- 12:30 Legendy rocka (Tina Turner)
- 13:30 Legendy rocka (Bon Jovi)
- 16:30 Nad Niemnem
- 20:00 Policyjna opowieść
- 22:05 Wściekła pięść
- 01:45 Milion dolarów
- 08:55 Komisarz Rex (Zabójca staruszek)
- 09:55 Hudson i Rex 3 (8)
- 10:55 Hudson i Rex 3 (9)
- 11:55 Hudson i Rex 3 (10)
- 14:55 Znachor
- 00:00 Teresa (27)
- 01:00 Teresa (28)
- 02:00 Teresa (29)
- 03:00 Teresa (30)
- 04:00 Płomienie pożądania (9)
- 05:00 Płomienie pożądania (10)
- 06:00 Sploty nienawiści (7)
- 07:00 Sploty nienawiści (8)
- 08:00 Sploty nienawiści (9)
- 09:00 Sploty nienawiści (10)
- 10:00 Sploty nienawiści (11)
- 11:00 Teresa (26)
- 12:00 Teresa (27)
- 13:00 Teresa (28)
- 14:00 Teresa (29)
- 15:00 Teresa (30)
- 16:00 Trzy siostry (230)
- 17:00 Trzy siostry (231)
- 18:00 Trzy siostry (232)
- 19:00 Trzy siostry (233)
- 20:00 Trzy siostry (234)
- 21:00 Płomienie pożądania (11)
- 22:00 Płomienie pożądania (12)
- 23:00 Okrutne miasto (50)
- 00:50 Sukiyaki western django
- 02:55 Brzydka prawda
- 04:55 Totalcar (3)
- 05:35 Hity AXN
- 06:00 Totalcar (8)
- 06:30 Porządek w domu - porządek w życiu (7)
- 07:50 Porządek w domu - porządek w życiu 3 (1)
- 12:05 Gdzie powiem "tak"? 3 (1)
- 12:35 Gdzie powiem "tak"? 3 (2)
- 13:05 Gdzie powiem "tak"? 3 (3)
- 13:30 Gdzie powiem "tak"? 3 (4)
- 14:00 Gdzie powiem "tak"? 3 (5)
- 14:30 Gdzie powiem "tak"? 3 (6)
- 15:00 Gdzie powiem "tak"? 3 (7)
- 15:30 Gdzie powiem "tak"? 3 (8)
- 22:50 Kanciarz
- 00:40 Żmijowisko (3)
- 01:45 Żmijowisko (4)
- 02:45 Przykrywkowcy. Podwójna gra (1)
- 03:50 Przykrywkowcy. Podwójna gra (2)
- 05:00 Totalcar 2 (1)
- 05:40 Hity AXN
- 05:55 Blok promocyjny AXN Black
- 06:00 Totalcar 4 (10)
- 06:35 Flash 8 (2)
- 07:30 Flash 8 (3)
- 08:25 Flash 8 (4)
- 09:20 Zagadki z przeszłości 2 (16)
- 10:20 Zagadki z przeszłości 2 (17)
- 11:20 Amatorzy przygód (14)
- 12:15 Amatorzy przygód (15)
- 13:15 Amatorzy przygód (16)
- 20:00 Zagadki z przeszłości 2 (21)
- 21:00 Ryzykanci
- 22:55 Underworld: Wojny krwi
- 01:25 Agora
- 04:05 Prezentuj broń! (42)
- 05:15 Hity AXN
- 05:30 Blok promocyjny AXN White
- 06:10 Hity AXN
- 06:30 Winnice miłości 2 (103)
- 07:50 Candice Renoir 9 (10-ost.)
- 09:05 Candice Renoir 10 (1)
- 10:20 Candice Renoir 10 (2)
- 11:30 Candice Renoir 10 (3)
- 12:35 Candice Renoir 10 (4)
- 13:50 Domek na prerii 8 (16)
- 14:55 Domek na prerii 8 (17)
- 16:00 Domek na prerii 8 (18)
- 17:00 Domek na prerii 8 (19)
- 19:05 Carter (3)
- 20:00 Carter (4)
- 21:00 Wszystkie drogi prowadzą do Rzymu
- 04:20 Bonanza (San Francisco)
- 05:20 Zakończenie programu
- 05:25 Cimarron Strip (Nikt)
- 06:50 Stara baśń
- 09:00 Kung-fu joga
- 11:10 Next
- 13:10 Niezawodny plan
- 15:30 Agora
- 18:05 Skyline
- 20:00 Twarda sztuka
- 00:40 Zakończenie programu
- 05:15 Misjonarze - krawaciarze
- 06:50 Bohaterowie
- 08:35 Maszynista
- 13:10 Wujek Nino
- 16:20 Misja: Niewykonalna
- 17:50 Ciało potrzebne na gwałt
- 19:20 Prawie przyjaciele
- 21:00 Jake do kwadratu
- 22:40 Zostań jeszcze chwilę
- 00:30 BloodRayne
- 02:05 W odwecie za śmierć
- 03:40 Joker
- 05:10 Zakończenie programu
- 06:10 Nocna jazda
- 07:35 Czyja to córka
- 09:00 Cesarz
- 10:40 Żar zemsty
- 12:05 Morderca w naszym domu
- 13:35 W kręgu zdrady
- 15:05 Tajna agentka
- 16:40 Na ratunek
- 18:10 Lope
- 20:00 Killerman
- 21:50 Modigliani
- 04:20 Wiadro krwi
- 05:25 Wyprane brudy na słońcu
- 06:00 Ludzie psy
- 07:15 Bunt
- 08:30 Bajeczka dla przeciętniaków
- 08:45 Bella
- 09:10 Człowiek, który się oszukiwał
- 10:30 Znikające zwłoki
- 11:35 Moja brunetka
- 13:00 Matka
- 14:35 Omsch
- 15:55 Poganiacze
- 17:25 Namiętny hydraulik
- 21:00 W pułapce
- 22:20 Nigdy nie jest za późno
- 22:35 Bajeczni Dorseyowie
- 00:10 Blitz
- 01:45 Piano, solo
- 03:30 Ogień zwalczaj ogniem
- 05:05 Zakończenie programu
- 05:45 To nie ze mną 2 (7)
- 06:15 To nie ze mną 2 (8)
- 06:45 To nie ze mną 2 (9)
- 07:15 Do zobaczenia we wrześniu
- 08:45 Wampirzyce
- 10:15 Przesyłka specjalna
- 11:50 Dwóch facetów w jednym
- 14:45 Che. Rewolucja
- 16:55 Świątynia koszykówki
- 18:30 Miłosne zapiski
- 20:00 Życie nie gryzie
- 21:40 Dynastia Tudorów (8)
- 22:35 Obsesja Eve 2 (7)
- 23:20 Plan B 2 (4)
- 01:20 Dziewczyny z Las Vegas
- 03:25 Sklepik z horrorami
- 10:00 Arabela (Jamnik Karel Majer)
- 10:40 Moda na sukces 34 (8598)
- 11:10 Moda na sukces 34 (8599)
- 11:40 Triumf miłości (101)
- 12:30 Klik News (51)
- 12:40 Triumf miłości (102)
- 13:30 Triumf miłości (103)
- 14:20 Klik News (52)
- 14:35 Everest (32)
- 15:05 Everest (33)
- 15:35 Najpiękniejsza brzydula (59)
- 16:25 Najpiękniejsza brzydula (60)
- 17:20 Jeremiah Johnson
- 19:40 Mózg za miliard dolarów
- 01:15 Lody na patyku 2
- 03:10 Czarne święta
- 05:20 Skazaniec - Buster Keaton
- 06:00 Niewolnica Isaura (25)
- 06:45 Żyjąca planeta - Portret Ziemi (3)
- 07:05 Olimpiada, część 2
- 14:00 Dziesięć najlepszych (Rekordy box office'u)
- 14:15 Ikony (Elizabeth Taylor)
- 14:35 Moda na sukces 34 (8274)
- 15:05 Król i ja
- 17:35 Ucieczka na Atenę
- 19:55 SOS Titanic
- 01:05 Pasmo ciekawostek
- 05:00 Telesprzedaż
- 06:00 Telesprzedaż
- 07:00 Pasmo ciekawostek
- 07:40 Koncert życzeń
- 09:30 Muzyczne dzień dobry
- 09:50 Przy muzyce po Śląsku
- 10:20 Szlagroteka
- 10:55 Weekend z TVS
- 11:15 Spotkanie z balladą
- 14:20 Weekend z TVS
- 14:30 Śląska karuzela
- 16:00 Koncert życzeń
- 17:50 Szlagierowa lista
- 19:45 Koncert w TVS
- 04:30 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 04:45 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 04:55 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:05 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:20 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:35 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:50 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 06:00 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 06:15 Sporty walki: OSS Fighters By Superkombat w Mamai
- 22:15 Hip Show
- 22:35 Hard Knocks Fighting (11)