Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 00:40 Dzika kuchnia (1)
- 01:10 Dzika kuchnia (2)
- 01:50 Dzika kuchnia (3)
- 02:20 Dzika kuchnia (4)
- 02:55 Dzika kuchnia (5)
- 03:25 Dzika kuchnia (7)
- 03:55 Dzika kuchnia (1)
- 04:25 Dzika kuchnia (2)
- 04:55 Dzika kuchnia (3)
- 05:30 Dzika kuchnia (4)
- 06:00 ABC Designu (3)
- 06:10 ABC Designu (4)
- 06:25 ABC Designu (5)
- 06:35 ABC Designu (1)
- 06:55 Kuchnia na dziko (12)
- 07:05 Kuchnia na dziko (13)
- 07:25 Kuchnia na dziko (1)
- 07:40 Kuchnia na dziko (2)
- 07:50 Kuchnia na dziko (3)
- 08:05 Ogród bez tajemnic 4 (9)
- 08:30 Ogród bez tajemnic 4 (10)
- 09:00 Ogrody marzeń (Andaluzja)
- 09:30 Ogrody marzeń (Toskania)
- 10:05 Ogrody marzeń (Styria)
- 10:35 Ogrody marzeń (Ticino)
- 11:10 Domy marzeń - nad morzem 7 (1)
- 18:00 Przepis na remont 2 (13)
- 18:30 Przepis na remont 2 (14)
- 19:00 Przepis na remont 2 (15)
- 19:30 Przepis na remont 2 (16)
- 22:55 Ogrody marzeń (Madera)
- 23:30 Ogrody marzeń (Kornwalia)
- 04:20 Zdrowie w Twoich rękach (Depresja)
- 04:40 Czy wiesz, co jesz? (Kurczak)
- 05:10 Potęga zdrowia 3 (Ortopedia: implanty stawów)
- 05:45 Szlachetne zdrowie (Wady wzroku u dzieci)
- 06:00 Potęga zdrowia 4 (Choroba Leśniowskiego-Crohna)
- 06:40 Operacja zdrowie 3 (Choroby kręgosłupa)
- 07:15 Zapytaj lekarza 3 (1)
- 07:50 Ćwicz z Olą Żelazo (Jogalates - płaski brzuch i poprawa sylwetki)
- 08:15 Studio zdrowego ruchu (Mini band)
- 08:55 Metoda Osmina (7)
- 10:00 Nocna zmiana 2 (8)
- 10:55 Nocna zmiana 2 (9)
- 11:45 Nocna zmiana 2 (10)
- 12:35 Nocna zmiana 2 (11)
- 13:25 Nocna zmiana 2 (12)
- 14:25 Jak Calineczka
- 15:25 Pytania do doktora (Sen)
- 16:00 Zapytaj lekarza (3)
- 16:35 Łowcy smaków (4)
- 17:15 Przez żołądek do zdrowia (4)
- 17:50 Pies na życie (5)
- 18:25 Zwierzaki z misją (5)
- 19:00 Co kryje żywność: cukrzyca (4)
- 19:35 Zapytaj lekarza (4)
- 20:10 Happy i Zen (7)
- 20:40 Happy i Zen (8)
- 21:20 Żyj jak Laila (7)
- 21:50 Żyj jak Laila (8)
- 22:20 Metoda Osmina (7)
- 23:30 Monika i seks (13)
- 00:15 Family Guy: Głowa rodziny 21 (Mandżurski kandydat)
- 00:45 Family Guy: Głowa rodziny 21 (Dress code pocztowy)
- 01:15 Family Guy: Głowa rodziny 21 (Wesołego Holo-ween)
- 01:45 Bajer z Bel-Air (Hilary zaczyna życie)
- 02:15 Bajer z Bel-Air (Stróż brata mego)
- 02:45 Bajer z Bel-Air (Porządki Geoffreya)
- 03:15 Wszyscy kochają Raymonda (Zafascynowani Debrą)
- 03:45 Wszyscy kochają Raymonda (Dlaczego tu jesteśmy?)
- 04:15 Wszyscy kochają Raymonda 2 (Ray w telewizji)
- 05:00 Współczesna rodzina 10 (Przeprowadzka)
- 05:30 Współczesna rodzina 10 (Echa przeszłości)
- 06:00 Współczesna rodzina 10 (Co dalej?)
- 06:30 Współczesna rodzina 10 (Musimy porozmawiać o Lily)
- 07:00 Współczesna rodzina 10 (Bociankowe Super Bowl)
- 07:30 Współczesna rodzina 10 (Czerwony alarm)
- 20:55 Ali G
- 22:40 To już jest koniec
- 00:05 Premiera: Wymyk
- 01:55 Wściekły
- 04:00 Kamper
- 05:45 Zaraz pęknę
- 06:00 O dwóch takich, co ukradli księżyc
- 07:30 Historia żółtej ciżemki
- 09:20 Mysz
- 10:05 Szatan z siódmej klasy
- 14:35 Chłopi (Boryna)
- 16:30 Chłopi (Jagna)
- 18:20 Wielka majówka
- 20:00 Skrzydlate świnie
- 22:05 Lokal zamknięty
- 23:45 Komornik
- 00:40 Dwa oblicza zemsty
- 03:25 Bez prawa do życia
- 04:20 Zakręcone stworzonka z internetu (3)
- 05:00 77 TV 2 (Teorie spiskowe. Część 1)
- 06:00 Zameldowani (12)
- 06:30 Zameldowani (13)
- 07:00 Zameldowani 2 (14)
- 07:30 Zameldowani 2 (15)
- 08:00 Zameldowani (1)
- 08:30 Zameldowani (2)
- 09:00 Zameldowani (3)
- 09:30 Zakręcone stworzonka z internetu (5)
- 10:00 Zakręcone stworzonka z internetu (2)
- 10:15 Bonanza (21)
- 11:15 Bonanza (22)
- 12:15 Legendy rocka (Sting)
- 12:50 Legendy rocka (Rod Stewart)
- 13:20 Legendy rocka (U2)
- 13:50 Legendy rocka (Queen)
- 14:20 Legendy rocka (ABBA)
- 15:15 Legendy rocka (Cher)
- 23:00 Wielki szef
- 00:00 Premiera: Straszne piątki: Amityville
- 01:50 Wodzirej
- 10:55 Hudson i Rex 3 (7)
- 11:55 Hawaje 5-0 2 (Odszedł na zawsze)
- 14:55 Działa Navarony
- 18:20 Titanic 2
- 23:40 Dredd
- 00:00 Trzy siostry (234)
- 01:00 Dzika miłość (114)
- 02:00 Teresa (30)
- 03:00 Okrutne miasto (54)
- 04:00 Przypieczętowany los (106)
- 05:00 Sploty nienawiści (11)
- 06:00 Przypieczętowany los (102)
- 07:00 Przypieczętowany los (103)
- 08:00 Przypieczętowany los (104)
- 09:00 Przypieczętowany los (105)
- 10:00 Przypieczętowany los (106)
- 11:00 Dzika miłość (110)
- 12:00 Dzika miłość (111)
- 13:01 Dzika miłość (112)
- 14:00 Dzika miłość (113)
- 15:00 Dzika miłość (114)
- 16:00 Niezwyciężona miłość (46)
- 17:00 Niezwyciężona miłość (47)
- 18:00 Niezwyciężona miłość (48)
- 19:00 Niezwyciężona miłość (49)
- 20:00 Niezwyciężona miłość (50)
- 21:00 Płomienie pożądania (9)
- 22:00 Płomienie pożądania (10)
- 23:00 Teresa (26)
- 01:30 Agenci NCIS 11 (Kuloodporne)
- 02:15 Agenci NCIS 11 (W przebraniu)
- 03:00 Paryż 1900: policja (6)
- 03:50 Świat w ogniu: Początki (6)
- 10:15 Agenci NCIS 11 (Alibi)
- 11:00 Agenci NCIS 11 (Przeczucie)
- 04:00 Pod jednym dachem z mordercą (8)
- 05:00 Znaki (8-ost.)
- 06:05 Totalcar (8)
- 06:40 Najdroższy rejs świata 3 (4)
- 07:35 Świąteczny rejs w luksusie 2
- 10:30 Jak zarobić na remoncie (3)
- 11:25 Gdzie powiem "tak"? (7)
- 11:55 Gdzie powiem "tak"? (8)
- 12:25 Gdzie powiem "tak"? 2 (1)
- 12:55 Gdzie powiem "tak"? 2 (2)
- 13:25 Gdzie powiem "tak"? 2 (3)
- 13:55 Gdzie powiem "tak"? 2 (4)
- 23:00 Chłopak dla szefowej
- 00:20 Uniwersalny żołnierz: Powrót
- 02:05 Prezentuj broń! (24)
- 03:10 Prezentuj broń! (25)
- 04:20 Prezentuj broń! (26)
- 05:25 Totalcar (10)
- 05:50 Blok promocyjny AXN Black
- 06:00 Totalcar 4 (9)
- 06:35 Flash 7 (17)
- 07:30 Flash 7 (18)
- 08:25 Flash 8 (1)
- 09:20 Zagadki z przeszłości 2 (14)
- 10:20 Zagadki z przeszłości 2 (15)
- 11:20 Flash 8 (2)
- 12:15 Flash 8 (3)
- 13:05 Flash 8 (4)
- 14:00 Amatorzy przygód (14)
- 15:00 Amatorzy przygód (15)
- 16:00 Amatorzy przygód (16)
- 16:55 Zagadki z przeszłości 2 (14)
- 17:55 Zagadki z przeszłości 2 (15)
- 21:00 Kosmiczny grzech
- 00:10 Winnice miłości 2 (88)
- 01:20 Prezentuj broń! (38)
- 02:25 Prezentuj broń! (39)
- 03:30 Prezentuj broń! (40)
- 04:45 Prezentuj broń! (41)
- 05:35 Blok promocyjny AXN White
- 06:00 Hity AXN
- 06:40 Winnice miłości 2 (102)
- 07:50 Candice Renoir 9 (5)
- 09:00 Candice Renoir 9 (6)
- 10:15 Candice Renoir 9 (7)
- 11:25 Candice Renoir 9 (8)
- 12:35 Candice Renoir 9 (9)
- 13:45 Domek na prerii 8 (11)
- 14:50 Domek na prerii 8 (12)
- 15:55 Domek na prerii 8 (13)
- 16:55 Domek na prerii 8 (14)
- 18:00 Domek na prerii 8 (15)
- 19:05 Carter (1)
- 20:00 Carter (2)
- 21:00 Sex Story
- 23:15 Do diabła z miłością
- 00:00 Agent Red - Broń chemiczna
- 02:00 Robocop 3
- 08:10 Tygrysy ze stacji Shagou
- 10:50 Partner
- 13:10 Samotny wilk McQuade
- 15:40 Rocky
- 18:05 Różowa Pantera
- 20:00 The Bag Man
- 22:30 Druga twarz
- 00:10 Zakończenie programu
- 05:25 Latarnicy
- 07:00 Dzieciaki bez granic: Wiele hałasu o szkołę
- 08:30 Nico jednorożec
- 10:05 Listopisarz
- 11:30 Heidi
- 13:20 Delikatność
- 15:05 Tajemnica pieczęci smoka
- 17:05 Gorzko-słodki
- 18:50 Kupiec wenecki
- 21:00 Mężczyzna, który kocha
- 22:35 Wspaniałość Ambersonów
- 00:40 Baseline
- 02:15 Przyjaciel czy wróg
- 03:35 Colt 45
- 05:00 Zakończenie programu
- 06:05 Chłopiec z dżungli
- 07:35 Skarb Jesse'ego Jamesa
- 09:15 Strefa Q
- 11:10 Amerykanin
- 12:55 Kung-fu joga
- 14:40 Link do zbrodni
- 16:20 Autor widmo
- 20:00 Operacja rekrut
- 21:20 90 minut do śmierci
- 22:50 Pierwszy strzał
- 00:25 Sklepik z horrorami
- 01:35 Nowe życie
- 02:50 Ostatni człowiek na Ziemi
- 04:15 Miłosne kłopoty Andy'ego Hardy'ego
- 06:00 Kapitan Kidd
- 07:25 Papużki
- 07:40 Czarne smoki
- 08:40 Dzikie serca
- 09:45 Dama z rewii
- 11:15 Na posterunku
- 14:40 Lassie z Malowanych Wzgórz
- 15:50 W głębinach
- 00:55 Generacja hmm
- 02:30 Max Manus
- 04:25 Zakończenie programu
- 05:45 To nie ze mną 2 (4)
- 06:15 To nie ze mną 2 (5)
- 06:45 To nie ze mną 2 (6)
- 07:15 Na przekór całemu światu
- 08:55 Wesele Jenny
- 10:30 Wyznanie
- 12:05 Pies prezydenta
- 13:40 Na skrzydłach orłów
- 15:15 Łąka zgubionych butów
- 16:50 Mój najlepszy przyjaciel
- 18:25 Irlandzki numer
- 20:00 Cake
- 21:40 Houdini i Doyle (3)
- 22:25 Leonardo (3)
- 23:15 Dynastia Tudorów (7)
- 01:50 Noc żywych trupów
- 04:05 Karnawał dusz
- 05:45 Willy agent (10)
- 06:00 ShowBiznes po godzinach (Władysław Kozakiewicz)
- 06:25 Skąd ja Cię znam? (Ryan Reynolds)
- 06:40 Superstars (Halle Berry, Colin Farrell, Britney Spears, Madonna, Pierce Brosnan)
- 07:10 FilmoNewsy (63)
- 07:30 RED!Akcja (EXTRA - Justyna Sieńczyłło)
- 07:50 Między gwiazdami (Joanna Brodzik - extra!)
- 10:05 Arabela (Petr i księżniczka)
- 10:40 Moda na sukces 34 (8598)
- 11:05 Między gwiazdami (Cleo - extra!)
- 11:25 FilmoNewsy (126)
- 11:45 Warsztat filmowy (WF_117)
- 14:10 Muzyczny express (140)
- 14:35 Willy agent (26)
- 14:45 Ale lapsus (9)
- 14:50 Między gwiazdami (odc_150)
- 15:10 Najpiękniejsza brzydula (57)
- 16:00 Najpiękniejsza brzydula (58)
- 16:50 Klik News (59)
- 17:00 Klik News (60)
- 17:10 Śniadanie u Tiffany'ego
- 19:30 Słodkie życie
- 22:55 Człowiek zwany Koniem
- 01:30 Człowiek zwany Ciszą
- 03:45 Barbarzyńcy
- 08:20 Vidocówka (1)
- 08:35 Cannes 2024 (11)
- 09:15 Herod Wielki
- 14:25 Podbój planety małp
- 16:05 Kobiety
- 18:30 Kasia Ballou
- 20:25 Maria Magdalena (2)
- 21:30 Easy Rider
- 23:25 Na krańcu świata
- 01:05 Szlagierowa lista
- 03:00 Program kulinarny
- 03:30 Pasmo ciekawostek
- 06:00 Telesprzedaż
- 07:00 Pasmo ciekawostek
- 07:40 Koncert życzeń
- 09:25 Muzyczne dzień dobry
- 10:05 Przy muzyce po Śląsku
- 11:15 Spotkanie z balladą
- 15:25 Szlagroteka
- 16:00 Koncert życzeń
- 17:45 Przy muzyce po Śląsku
- 18:05 Śląska karuzela
- 19:40 Przy muzyce po Śląsku
- 20:00 Muzyczna chata
- 21:30 Szlagierowa lista
- 23:25 Muzyczna chata
- 02:00 Hip Show
- 02:20 Hip Show
- 02:40 Hip Show
- 03:00 Fighting Rookies 2014
- 03:50 Fighting Rookies 2014
- 04:35 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 04:55 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:05 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:15 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:30 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:45 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 06:00 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 06:10 Kick-boxing: King of Kings - World GP 26.09.2020 - część 1