Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 00:35 Bez pamięci
- 02:10 Godzina prawdy
- 16:45 Letnie Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024 - studio
- 17:00 Teleexpress
- 17:15 Pogoda
- 17:20 Jaka to melodia? (5310)
- 20:05 Pogoda
- 20:15 Sport
- 20:25 Letnie Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024: Pływanie - finały
- 01:35 Wojenne dziewczyny 4 (44)
- 02:35 Morderstwa w Granville
- 12:30 Koło fortuny (1600)
- 13:10 Akacjowa 38 (393)
- 13:55 Va banque (756)
- 14:25 Na sygnale (Siurpryza)
- 14:55 Na dobre i na złe (Dla twojego dobra)
- 15:50 Koło fortuny (1601)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Obiekty użyteczności publicznej)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Szlak Pilicy)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Ziemia
- 04:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Warszawskie filtry)
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:06 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:46 Dobrego dnia
- 08:00 Dobrego dnia
- 09:19 Zawsze na temat
- 09:47 WAWA Bohaterom
- 09:58 Pogoda
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Selekcja naturalna)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Kasza gryczana)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Igrzyska w regionach
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 16:00 Na sygnale (Zgniły wyż)
- 16:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 16:41 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Piosenka u Ciebie
- 17:24 Ja cię uczyć każę (8)
- 17:48 Kronika warszawska: Kronika lata '80
- 18:00 Zawsze na temat
- 18:30 Telewizyjny Kurier Warszawski
- 18:47 Pogoda
- 18:49 Kurier Mazowiecki
- 19:04 Sport
- 19:09 Prosto z Mazowsza
- 19:33 Kościół z bliska
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2000)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 21:48 Sport
- 21:53 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia (1)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (532)
- 23:40 Saga prastarej puszczy (Opowieść o nornicy. Niezwyczajna zażyłość)
- 01:40 Jack i Jill
- 03:35 Świat według Kiepskich (Mamut)
- 04:05 Świat według Kiepskich (Azazel Pazuzu)
- 04:40 Disco Gramy (6258)
- 05:25 Telezakupy TV Okazje
- 06:00 Nowy dzień z Polsat News
- 10:30 Dlaczego ja? (Śmierć kochanka)
- 11:30 Gliniarze (Dobry brat)
- 16:20 Pogoda (729)
- 16:25 Interwencja (5456)
- 16:35 Gliniarze (Dyskoteka)
- 17:40 Sekrety rodziny (373)
- 18:50 Wydarzenia (729)
- 19:20 Gość "Wydarzeń" (729)
- 19:45 Sport (729)
- 19:55 Pogoda (729)
- 22:10 Snajper: Dziedzictwo
- 01:50 Potępiony 2
- 03:25 Zobacz to!: Dyżur 3 (34)
- 12:00 Zbuntowany anioł (258)
- 13:00 Zaklinaczka duchów 3 (55)
- 20:00 Infiltrator
- 22:05 Commando: Ostatnia misja
- 10:00 Bing (Hipcia i Króliś Tuliś)
- 10:10 Baranek Shaun (Gra w bilard)
- 10:17 Baranek Shaun (8)
- 10:20 Baranek Shaun (Chory wiatrak)
- 10:25 Baranek Shaun (Przy kominku)
- 10:50 Milo (Ogrodnik Milo)
- 11:00 Milo (Ratownik Milo)
- 11:10 Blue 2 (Kino)
- 11:20 Blue 2 (Biblioteka)
- 11:25 Blue 2 (Łódki z kory)
- 11:45 Dinopociąg 2 (Pamiętaj o Alamozaurze/Wschód i zachód słońca)
- 18:00 Pingwiny z Madagaskaru 2 (Dyrektor X/Miłość boli)
- 18:35 Pingwiny z Madagaskaru 2 (Operacja: Dobry uczynek/Chrupki w pudle)
- 19:05 Psi Patrol 5 (Pieski ratują dzieci w Halloween/Pieski ratują odrzutowy minipatrol)
- 19:35 Psi Patrol 8 (Pieski ratują słodkiego burmistrza / Pieski ratują magiczną sztuczkę)
- 00:30 Autor widmo
- 03:15 Agenci NCIS: Hawaje (21)
- 04:10 Agenci NCIS 17 (4)
- 05:05 The Good Doctor 6 (12)
- 05:50 Blok promocyjny AXN
- 06:00 Ultraviolet 2 (4)
- 07:00 Rekrut 5 (5)
- 07:55 Agenci NCIS 17 (1)
- 08:55 Agenci NCIS 17 (2)
- 09:50 Rekrut 5 (5)
- 10:45 Agenci NCIS 17 (3)
- 11:40 Agenci NCIS 17 (4)
- 12:35 Rekrut 5 (6)
- 13:30 SEAL Team 6 (1)
- 14:30 SEAL Team 6 (2)
- 15:30 S.W.A.T. 6 (1)
- 16:25 S.W.A.T. 6 (2)
- 17:20 SEAL Team 6 (3)
- 18:15 SEAL Team 6 (4)
- 19:10 S.W.A.T. 6 (3)
- 20:05 S.W.A.T. 6 (4)
- 21:05 Premiera: FBI 4 (10)
- 22:00 FBI: Most Wanted (8)
- 23:00 SEAL Team 6 (3)
- 00:10 Zabójcza pogoda 3 (12)
- 01:15 Cała prawda o alkoholu
- 02:20 Planeta Ziemia III: za kulisami (1)
- 03:25 Życie na pustkowiu 9 (9)
- 04:15 W okowach mrozu 5 (6)
- 05:05 Zabójcza pogoda 3 (12)
- 06:00 David Attenborough i cuda natury 4 (6)
- 06:30 W okowach mrozu 6 (3)
- 07:35 Malownicze trasy kolejowe 2 (5)
- 08:30 Dynastie (1)
- 09:35 W okowach mrozu 4 (20)
- 12:50 Dynastie (1)
- 13:50 Malownicze trasy kolejowe 2 (5)
- 14:45 W okowach mrozu 6 (3)
- 15:50 Życie na pustkowiu 6 (2)
- 18:50 Dynastie (1)
- 19:55 Wszechświat: kulisy (5)
- 20:55 Życie na pustkowiu 10 (1)
- 21:55 W okowach mrozu 5 (7)
- 00:25 Fatalna czarownica (Wizyta Wielkiego Czarnoksiężnika)
- 01:00 Taffy 2 (Mucha)
- 01:05 Taffy 2 (Bentley mózgowiec)
- 01:20 Taffy 2 (Nawiedzony kłaczek)
- 01:25 Taffy 2 (Dzielny Bentley)
- 01:30 Taffy 2 (Majętna magia)
- 01:45 Ghostforce (Maskarada/ Batata)
- 02:10 Ghostforce (Prehistraszność/ Chaorion)
- 02:35 Płazowyż 2 (Ropusza pokuta/Madzia i Marcela)
- 02:55 Płazowyż 2 (Druga świątynia/Młot wojenny Beki)
- 03:20 Płazowyż 2 (Bysia i Michaś Aniołek/Trzecia świątynia)
- 03:40 Dronersi (Pościg za Khepri)
- 04:05 Dronersi (Niebezpieczeństwo z Polaris)
- 04:25 Szkoła Wikingów (Obóz Walkirii)
- 04:50 Szkoła Wikingów (Dziadek Kozioł)
- 05:10 Dziewczyna, chłopak, itd. (Hultaje na hulajnogach)
- 05:20 Dziewczyna, chłopak, itd. (To tylko gra...)
- 05:35 Dziewczyna, chłopak, itd. (Wyprowadzanie...)
- 05:45 Taffy (Wysokie loty)
- 05:50 Taffy (Lustrzany dom)
- 06:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 3 (Kameleon)
- 06:25 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 3 (Cofelia)
- 06:55 Herosi pół na pół (Królowie stołówki/ Moc ogórków)
- 07:20 Herosi pół na pół (Mo wszechmogący/ Stary, dobry Mo)
- 07:50 Greenowie w wielkim mieście 3 (Rembo/ Słoik)
- 22:10 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 2 (44)
- 22:40 Greenowie w wielkim mieście 2 (Pseudocelebryta / Obóz futbolowy)
- 23:00 Greenowie w wielkim mieście 2 (Pokonać upał/ Kosmici)
- 23:30 Dziewczyna, chłopak, itd. (23)
- 23:40 Dziewczyna, chłopak, itd. (Serowa feta)
- 23:55 Dziewczyna, chłopak, itd. (Zamiana głosów)
- 01:00 7 psychopatów
- 02:50 Córka trenera
- 04:20 Zakończenie programu
- 05:45 Kupiec wenecki
- 07:55 Poczuj rytm
- 09:45 The Hammer
- 11:30 Między wierszami
- 15:00 Proza życia
- 16:40 Leonie
- 18:20 Sekretny gabinet
- 20:00 Gra tajemnic
- 21:50 Dziennik zakrapiany rumem
- 23:50 W pogoni za szczęściem
- 04:20 Z pamiętnika położnej 5 (1)
- 05:15 Obiady piątkowe 3 (4)
- 05:35 Obiady piątkowe 3 (5)
- 06:00 Ojciec Brown 7 (7)
- 07:00 Ojciec Brown 7 (8)
- 08:00 Śmierć pod palmami 3 (4)
- 09:05 Morderstwa w Midsomer 19 (6)
- 10:50 Ulica nadziei 3 (7)
- 11:50 Ojciec Brown 7 (8)
- 12:50 Śmierć pod palmami 3 (4)
- 14:00 Morderstwa w Midsomer 19 (6)
- 15:55 Ulica nadziei 3 (7)
- 16:55 Ojciec Brown 7 (9)
- 17:55 Morderstwa w Midsomer 20 (1)
- 19:55 Śmierć pod palmami 3 (5)
- 21:00 Ulica nadziei 3 (8)
- 22:00 Tajemnice Brokenwood 3 (2)
- 23:55 Harry Wild (4)
- 00:05 Magia nagości (1)
- 01:15 Body SOS: naga prawda (10)
- 02:25 Pomówmy o seksie (3)
- 03:25 I love kabaret (2)
- 04:25 I love kabaret (1)
- 05:20 I love kabaret EXTRA (22)
- 05:45 I love kabaret EXTRA (32)
- 06:00 Poranny rogal (99)
- 06:20 Zoom na pogodę
- 06:40 Poranny rogal (6)
- 07:10 Bliżej! Magazyn reporterów (12)
- 07:40 Poranny rogal (54)
- 12:35 Wojna Hitlera z prasą
- 13:35 I love kabaret EXTRA (83)
- 13:50 M.A.S.H. (Zmarły kapitan Pierce)
- 14:25 M.A.S.H. (Hej, doktorku)
- 15:00 M.A.S.H. (Autobus)
- 15:35 M.A.S.H. (Droga Mildred)
- 18:00 Kabaretowe przeboje 2 (1)
- 19:00 I love kabaret (6)
- 22:00 Zabójcze potrawy (Wietnam)
- 23:00 Magia nagości. Polska (3)
- 00:05 Niezwykle skomplikowane transporty (1)
- 01:05 Darz Bór (340)
- 01:35 Darz Bór (341)
- 02:05 Darz Bór (342)
- 02:35 Darz Bór (343)
- 03:05 Darz Bór (344)
- 03:40 Darz Bór (345)
- 04:10 Darz Bór (346)
- 04:40 Na osi (1004)
- 05:15 Na osi (1005)
- 06:00 Na osi (1090)
- 06:30 Trucker Club (188)
- 07:00 77 TV 2 (Przypadki gastronomiczne)
- 10:00 Inżynieryjne katastrofy (6)
- 11:00 Kontrola graniczna 2 (2)
- 12:00 Kontrola graniczna 2 (3)
- 13:00 Kontrola graniczna 2 (4)
- 16:00 Kontrola graniczna 2 (5)
- 17:00 Kontrola graniczna 2 (6)
- 22:05 Kod Jezusa (4)
- 23:00 Kod Jezusa (5)
- 23:55 Niezwykłe pomysły 17 (Innovation Nation)
- 04:05 77 TV 2 (Wydarzenia, które wstrząsnęły światem. Część 1)
- 05:05 Zakręcone stworzonka z internetu (3)
- 05:35 Zakręcone stworzonka z internetu (3)
- 06:00 U nas w...
- 06:25 U nas w...
- 06:40 U nas w...
- 07:00 U nas w...
- 07:20 U nas w...
- 07:40 Z lokalnego archiwum
- 07:55 Z lokalnego archiwum
- 08:20 Z lokalnego archiwum
- 08:40 Z lokalnego archiwum
- 08:55 TVCentrum uwagi
- 09:20 TVCentrum uwagi
- 09:40 TVCentrum uwagi
- 09:55 77 TV 2 (Wydarzenia, które wstrząsnęły światem. Część 2)
- 10:55 Na osi (1090)
- 11:25 Demolka: Nowa Zelandia 2 (10)
- 11:55 Demolka: Nowa Zelandia (1)