Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 01:20 1920 Bitwa Warszawska
- 03:25 Obietnica (1/6)
- 12:10 Agrobiznes
- 12:30 Agropogoda
- 12:35 Magazyn rolniczy
- 12:55 Natura w Jedynce: Żółtodzioby. Pierwsze dni życia
- 14:00 Złoty chłopak (221)
- 14:55 Jaka to melodia? (5186)
- 15:35 Gra słów. Krzyżówka (791)
- 16:05 Dziedzictwo (318)
- 17:00 Teleexpress
- 17:15 Pogoda
- 17:20 Jaka to melodia? (5302)
- 18:00 Dziewczyny ze Lwowa 2 (Koncert)
- 19:00 Jeden z dziesięciu (11/139)
- 19:30 Program informacyjny 19.30
- 19:55 Pytanie dnia
- 20:05 Pogoda
- 20:10 Sport
- 20:15 Reporterzy
- 20:35 Galimatias, czyli kogel-mogel 2
- 22:20 Instynkt pierwotny
- 00:00 Krucjata. Prawo serii (6/13)
- 01:00 Morderstwa w Berry
- 02:40 Popioły (1/2)
- 12:30 Koło fortuny (1584)
- 13:15 Akacjowa 38 (387)
- 16:00 Koło fortuny (1585)
- 16:35 Familiada (2970)
- 17:15 Miłość i nadzieja (2)
- 18:10 Va banque (750)
- 18:45 Akacjowa 38 (419)
- 19:35 Barwy szczęścia (2989)
- 22:30 Panorama
- 23:10 Kino relaks: Stój, bo mamuśka strzela
- 00:20 Całkiem niezła historia (Babka ala Amadeusz)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (289)
- 02:05 Dzikie pszczoły (34)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Pogoda
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1287)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Dwa metry pod ziemią)
- 04:35 Prywatne życie zwierząt (Rezydenci)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Przyrodnik na tropie (Ryś)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Rok w ogrodzie extra
- 14:10 Dlaczego krowa...
- 14:30 Program lokalny
- 14:45 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 14:57 Pogoda
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Życiowe wybory (Kompromis)
- 15:50 Przepis dnia (67)
- 16:00 Na sygnale (Nigdy cię nie zapomnę)
- 16:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 16:41 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Rola życia (Anna Milewska)
- 17:24 Igrzyska w regionach
- 17:47 Filmowe spotkania
- 18:00 Zawsze na temat
- 18:30 Telewizyjny Kurier Warszawski
- 18:48 Pogoda
- 18:50 Kurier Mazowiecki
- 19:05 Sport
- 19:10 Prosto z Mazowsza
- 19:33 Na wszelki WYPADEK! (Śpiączka cukrzycowa)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Stulecie Winnych (6)
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 21:48 Sport
- 21:54 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia (67)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (526)
- 23:40 Wodecki Festiwal - przeboje tamtych lat (1)
- 06:00 Nowy dzień z Polsat News
- 12:35 Gliniarze (Wyższe dobro)
- 13:35 Trudne sprawy (Domek z kart)
- 16:20 Pogoda (719)
- 16:25 Interwencja (5450)
- 16:40 Gliniarze (Chrzciny)
- 17:40 Sekrety rodziny (Z orzekaniem o winie)
- 18:50 Wydarzenia (719)
- 19:20 Gość "Wydarzeń" (719)
- 19:45 Sport (719)
- 19:55 Pogoda (719)
- 20:00 Dlaczego nie!
- 22:10 Siódmy syn
- 04:20 Menu na miarę (7)
- 05:00 Menu na miarę (8)
- 05:35 Menu na miarę (9)
- 06:00 Policjanci z Miami (Złoty Trójkąt (Część 2))
- 07:00 Policjanci z Miami (Przemytniczy blues)
- 12:00 Zbuntowany anioł (252)
- 13:00 Zaklinaczka duchów 3 (49)
- 20:00 Zabójcza portierka
- 21:55 Dziedzictwo krwi
- 23:30 Ostatnie zlecenie
- 10:00 Bing (Latawiec)
- 10:10 Baranek Shaun (Zamiana)
- 10:12 Baranek Shaun (Zamiana)
- 10:20 Baranek Shaun (Zakochany Shaun)
- 10:25 Baranek Shaun (Pałac Bitzera)
- 10:50 Milo (Taksówkarz Milo)
- 11:00 Milo (Pracownik fabryki Milo)
- 11:10 Blue 2 (Wyspa Dywanowa)
- 11:20 Blue 2 (Kalambury)
- 11:25 Blue 2 (Lepki gekon)
- 11:45 Dinopociąg 2 (Nawiedzona parowozownia/Grządka dyni nad Wielkim Stawem)
- 18:00 Pingwiny z Madagaskaru 2 (Noce i dnie/ W uścisku boa)
- 18:35 Pingwiny z Madagaskaru 2 (Uwolnić owcę/ Twarde jajko do zgryzienia)
- 19:05 Psi Patrol 5 (Wodny Patrol: Pieski ratują latający dzwon nurkowy/Wodny Patrol: Pieski ratują zalaną farmę)
- 19:35 Psi Patrol 5 (Psia misja: Pieski ratują królewski koncert/ Psia misja: Pieski ratują przyjaciół księżniczki)
- 22:00 Dzielnica strachu 6 (Wilczy zew)
- 23:00 Wesele
- 00:50 Agenci NCIS: Hawaje (20)
- 01:50 Agenci NCIS 17 (3)
- 02:45 Zagadki z przeszłości 2 (9)
- 03:45 Znaki 2 (5)
- 04:45 Rysa (5)
- 05:40 Hity AXN
- 05:55 Blok promocyjny AXN
- 06:05 Znaki 2 (6)
- 07:05 Rekrut 4 (21)
- 10:00 Rekrut 4 (21)
- 10:55 Agenci NCIS: Los Angeles 14 (12)
- 11:50 Agenci NCIS: Los Angeles 14 (13)
- 12:50 Rekrut 4 (22)
- 13:45 Seal Team 5 (3)
- 14:40 Seal Team 5 (4)
- 15:40 S.W.A.T. 5 (11)
- 16:30 S.W.A.T. 5 (12)
- 17:25 Seal Team 5 (5)
- 18:20 Seal Team 5 (6)
- 19:15 S.W.A.T. 5 (13)
- 20:05 S.W.A.T. 5 (14)
- 21:05 W ciemność. Star Trek
- 23:50 Bez litości 2
- 04:20 Cała prawda o układzie odpornościowym
- 05:10 Planeta Ziemia 3 (3)
- 06:00 Weterynarze w Arktyce (10)
- 06:30 W okowach mrozu 5 (13)
- 07:30 Malownicze trasy kolejowe 3 (5)
- 08:30 Planeta Ziemia 3 (4)
- 09:35 W okowach mrozu 4 (10)
- 10:35 Życie na pustkowiu 8 (9)
- 11:35 Zwierzęta z kamerami 2 (2)
- 12:40 Planeta Ziemia 3 (4)
- 13:45 Malownicze trasy kolejowe 3 (5)
- 14:45 W okowach mrozu 5 (13)
- 15:45 Życie na pustkowiu 5 (4)
- 20:55 Życie na pustkowiu 9 (4)
- 21:55 W okowach mrozu 4 (17)
- 23:00 Zabójcza pogoda 3 (10)
- 00:05 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Wyprawa)
- 00:20 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Gospodarze)
- 00:30 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Kocia Mścicielka powraca!)
- 00:50 Ghostforce (Bananolody / Faraok)
- 01:15 Ghostforce (Śmiecioksyny / Mikrus)
- 01:45 Taffy (Podchody z duchami)
- 01:55 Taffy (Kochanie, zmniejszyłam szopa)
- 02:00 Taffy (Cudowna lampa)
- 02:05 Taffy (Piskofobia)
- 02:15 Płazowyż (Wojna domowa/Wybory)
- 02:35 Płazowyż (Zbrodnia i żaba/Wypad do archiwum)
- 03:00 Płazowyż (Mróz/Pani Rechotek wymiata)
- 03:20 Dronersi 2 (Wyścig w labiryncie)
- 03:40 Dronersi 2 (Wyzwanie tsunami)
- 04:05 Dronersi 2 (Wyścig albo klucz)
- 04:25 Szkoła Wikingów (Skarb z nieba)
- 04:50 Szkoła Wikingów (Paliwo wikinga)
- 05:10 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Larpuj na całego)
- 05:20 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Rodzinne potyczki)
- 05:35 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Własne plony)
- 05:45 Taffy (Rozgrywka)
- 05:50 Taffy (Zakopany skarb)
- 06:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 2 (35)
- 06:25 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 2 (43)
- 06:55 Herosi pół na pół (Gra o trony/ Duży problem, mały problem)
- 07:20 Herosi pół na pół (Przewinąć nudę/ Mozart gitary)
- 07:50 Greenowie w wielkim mieście 2 (Fastfood/ Teoriai spaghetti)
- 22:10 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 2 (33)
- 22:40 Greenowie w wielkim mieście (Night Bill/Cheap Snake)
- 23:00 Greenowie w wielkim mieście (Heja Henio/ Obserwowanie ludzi)
- 23:25 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Wrogi przyjaciel Kici)
- 23:35 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (DJ Kicia)
- 23:55 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Psia poczta)
- 04:05 Zakończenie programu
- 04:25 Wojenne kwiaty
- 06:00 Tajna agentka
- 07:30 Jak kochać się z D
- 11:00 Wielki Mistrz
- 13:00 Kochankowie z Księżyca
- 14:30 Agora
- 16:35 Gra tajemnic
- 23:15 Ja, Daniel Blake
- 04:00 Z pamiętnika położnej 4 (1)
- 04:50 Obiady piątkowe 2 (1)
- 05:15 Obiady piątkowe 2 (2)
- 05:35 Obiady piątkowe 4 (3)
- 06:00 Śmierć pod palmami 13 (6)
- 07:05 Ojciec Brown 7 (2)
- 12:10 Ojciec Brown 7 (2)
- 13:10 Morderstwa w Midsomer 18 (6)
- 16:00 Tajemnice Majorki 2 (5)
- 17:00 Ojciec Brown 7 (3)
- 22:10 Komisarz Maigret (1)
- 08:10 Kabaretowy Szał (Jurki)
- 09:10 Kabaretowy Szał (Czesuaf)
- 10:00 Kabaretowy Szał (Ani Mru-Mru)
- 11:00 Celnicy 3 (4)
- 22:00 77 TV 2 (Przypadki w pracy)
- 22:55 Rekin Gigant
- 00:05 Magia nagości (10)
- 01:15 Magia nagości. Włochy (8)
- 02:35 I love kabaret (1)
- 03:35 I love kabaret (8)
- 04:35 I love kabaret (6)
- 05:35 I love kabaret EXTRA (2)
- 06:00 Poranny rogal (93)
- 06:25 Zoom na pogodę
- 06:45 Poranny rogal (100)
- 07:10 Bliżej! Magazyn reporterów (6)
- 07:40 Poranny rogal (Katarzyna Zielińska)
- 12:35 Na łasce meteorów
- 13:50 M.A.S.H. (Oficer dyżurny)
- 14:25 M.A.S.H. (Kelly Żelazne Nerwy)
- 15:00 M.A.S.H. (Sala operacyjna)
- 15:35 M.A.S.H. (Wiosna)
- 18:00 Kabaretowe przeboje 2 (2)
- 19:00 I love kabaret EXTRA (43)
- 19:15 Kabaretowe przeboje 2 (1)
- 00:00 Niezwykłe pomysły 17 (5)
- 00:20 Niezwykłe pomysły 17 (6)
- 00:50 Na osi (1088)
- 01:20 Dzika kuchnia (2)
- 01:50 Dzika kuchnia (3)
- 02:25 Dzika kuchnia (4)
- 02:55 Dzika kuchnia (5)
- 03:25 Dzika kuchnia (7)
- 03:55 Dzika kuchnia (1)
- 04:25 Dzika kuchnia (2)
- 05:00 Dzika kuchnia (3)
- 05:30 Dzika kuchnia (4)
- 06:00 Na osi (1088)
- 06:30 Trucker Club (186)
- 07:00 77 TV 2 (Przypadki gastronomiczne)
- 10:00 Inżynieryjne katastrofy (10)
- 11:00 Kontrola graniczna (4)
- 12:00 Kontrola graniczna (5)
- 13:00 Kontrola graniczna (6)
- 14:00 Giganty na drogach 2 (8)
- 15:00 Giganty na drogach 2 (9)
- 16:00 Kontrola graniczna (7)
- 17:00 Kontrola graniczna (8)
- 22:00 Kod Jezusa 2 (4)
- 23:00 Kod Jezusa 2 (5)
- 04:00 Kabaretowy Szał (Kabaret Młodych Panów)
- 05:00 Kabaretowy Szał (Kabaret Moralnego Niepokoju)
- 06:00 U nas w...
- 06:20 U nas w...
- 06:40 U nas w...
- 07:00 U nas w...
- 07:20 U nas w...
- 07:40 Z lokalnego archiwum
- 08:00 Z lokalnego archiwum
- 08:20 Z lokalnego archiwum
- 08:40 Z lokalnego archiwum
- 09:00 TVCentrum uwagi
- 09:20 TVCentrum uwagi
- 09:40 TVCentrum uwagi
- 10:00 77 TV 2 (Duchy i zjawiska paranormalne)
- 11:00 Na osi (1089)
- 11:30 Demolka: Nowa Zelandia 2 (4)
- 20:00 McCanick
- 21:45 Kabaretowy Szał (Ani Mru-Mru)
- 00:00 Wstydliwe choroby 7 (3)
- 01:05 Mistrzowie szycia 8 (9)
- 02:10 Wielkie brytyjskie wypieki 5 (9)
- 03:10 Luksusowa florystyka (5)
- 00:15 Czarodziejska cukiernia Alicji (Królewsko szalony podwieczorek / Pożegnalne przyjęcie Jojo)
- 00:40 Czarodziejska cukiernia Alicji (Kandydat na karto-strażnika / Puk puk, kto tam?)
- 01:05 Czarodziejska cukiernia Alicji (Królowa Alicja / Kulinarna niespodzianka)
- 01:30 Spidey i superkumple (Superośmiornica/ Atak Zielonych Chichotów)
- 01:55 Spidey i superkumple (Trudny Dzień Matki/ Niewesołe miasteczko)
- 02:20 Spidey i superkumple (Rakietowy Nosorożec/ Psikus albo TRACE-E)
- 02:45 Myszka Miki: Frajdomek (Dzielny Miki!)
- 03:10 Myszka Miki: Frajdomek (Piknik! / Złotko!)
- 03:35 Myszka Miki: Frajdomek (W kosmosie!/ Ahoj, skarby!)
- 04:00 Eureka! (Wyjątkowa Eureka / Bądź moim KB)
- 04:30 Eureka! (Amp znosi jajo / Kawałek pizzy)
- 05:00 Eureka! (Kto zagra najlepiej? / Śmig-lina)
- 05:30 Myszka Miki: Frajdomek (W labiryncie/ Kraina zagubionych... skarpet)
- 06:00 Myszka Miki: Frajdomek (Krystaliczna Crystal/ Wielkie Frajdomkowe nocowanko)
- 06:30 Myszka Miki: Frajdomek (Kaczki w tarapatach / Kropka nad i)
- 07:00 Blue 2 (Przedstawienie)
- 07:10 Blue 2 (Gili-kraby)
- 07:20 Blue 2 (Ucieczka)
- 07:30 Blue 2 (Autobus)
- 07:40 Blue 2 (Mamo-szkoła)
- 07:50 Blue 2 (Na barana)
- 16:00 Pupstruction (Śnieżne lato/ Podniebne ewolucje)
- 16:30 Pupstruction (Fryzjer/ Dzień Mamy)
- 17:00 Blue 2 (Przedstawienie)
- 17:10 Blue 2 (Gili-kraby)
- 17:20 Blue 2 (Ucieczka)
- 17:30 Blue 2 (Autobus)
- 17:40 Blue 2 (Mamo-szkoła)
- 17:50 Blue 2 (Na barana)
- 22:00 Czarodziejska cukiernia Alicji (Kandydat na karto-strażnika / Puk puk, kto tam?)
- 22:30 Myszka Miki: Frajdomek (Fantastyczna piątka (plus jeden)! / Miki spotyka Myszkę Rakietę!)
- 23:00 Pidżamersi 5 (Szkoła Ninjałobuzerki Nocnego Ninja / Wesoły Ninjaludek)
- 23:25 Pidżamersi 5 (Moc Tajemniczej Góry / Moc Tajemniczej Góry, część 2)
- 23:50 Pidżamersi 5 (Powoli i podstępnie / Pidża-zwierzaki ratują dzień)
- 00:25 Ghostforce (Ninja Ki/ Kątur)
- 00:50 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Żegnaj, dziadku)
- 01:00 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Fotka idealna)
- 01:15 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Droga do sławy)
- 01:25 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Jak powstało miasto)
- 01:40 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Rajska miejscówka)
- 01:55 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (8)
- 02:15 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (9)
- 02:35 Duch i nas dwóch (19)
- 03:00 Duch i nas dwóch (20)
- 03:25 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (11)
- 03:45 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (12)
- 04:05 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja (19)
- 04:30 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja (20)
- 04:50 Duch i nas dwóch (2)
- 05:15 Duch i nas dwóch (3)
- 05:35 Robale ziomale (Jaki z ciebie owad? / Eddie kaskader)
- 06:00 Taffy (Robodom)
- 06:05 Taffy (Gwiazdkowy Bentley)
- 06:10 Taffy (Woń polowania)
- 06:25 Taffy (Wylogowanie)
- 06:35 Taffy (Dziewczyna Bentleya)
- 06:40 Taffy (Wakacje w domu)
- 06:55 Płazowyż 2 (Mieścina/Imbryk)
- 07:25 Płazowyż 2 (Piżamówka nad piżamówkami/Dzień w akwarium)
- 07:50 Herosi pół na pół (Marzenie Hammisia/ Wysyp pryszczy)
- 16:15 Prawo Milo Murphy'ego 2 (Kula i obrzydlistwo w kosmosie)
- 16:45 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Gracze, do boju!)
- 16:55 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Śmieci)
- 17:15 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Aport!)
- 17:25 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Zaczarowani)
- 17:45 Molly i Duch (Rzepkowy Twist /Zawsze na nie)
- 22:00 Fineasz i Ferb 2 (59)
- 22:30 Fineasz i Ferb 2 (60)
- 23:00 Dzieciak kontra Kot 2 (29)
- 23:25 Dzieciak kontra Kot 2 (30)
- 23:55 Ghostforce (Bananolody / Faraok)
- 00:00 Blue 2 (11)
- 00:10 Blue 2 (6)
- 00:20 Andy dookoła świata (25)
- 00:35 Andy i dino-zabawy (3)
- 00:40 Hej, Duggee! 4 (17)
- 00:50 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (48)
- 01:05 Piotruś Królik (54)
- 01:20 Psi Oddział (9)
- 01:35 Blue 2 (1)
- 01:40 Blue 2 (2)
- 01:50 Blue 2 (3)
- 02:00 Blue 2 (10)
- 02:05 Noddy: detektyw w krainie zabawek (24)
- 02:20 Blue (47)
- 02:25 Tosia i Tymek (35)
- 02:40 Kręciołki (98)
- 02:50 Teletubisie (42)
- 03:05 Blue 2 (37)
- 03:10 Blue 2 (38)
- 03:20 JoJo i Babcia (16)
- 03:30 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne (5)
- 03:45 Tosia i Tymek (5)
- 03:55 Tosia i Tymek (6)
- 04:10 Blue (9)
- 04:15 Blue (10)
- 04:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (13)
- 04:35 Blue 2 (35)
- 04:45 Blue 2 (36)
- 04:50 Blue 2 (37)
- 05:00 Blue 2 (38)
- 05:05 Superpyra (15)
- 05:15 Kolorklocki (30)
- 05:20 Hej, Duggee! 2 (4)
- 05:25 Hej, Duggee! 2 (5)
- 05:35 Piotruś Królik 2 (19)
- 05:50 W Papierowej Krainie (27)
- 06:00 W Papierowej Krainie (21)
- 06:15 JoJo i Babcia 2 (13)
- 06:30 Piotruś Królik 2 (15)
- 06:40 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (15)
- 06:55 Blue 2 (23)
- 07:05 Blue (13)
- 07:15 Blue (21)
- 07:20 Blue 2 (6)
- 07:30 Blue 2 (7)
- 07:40 Blue 2 (32)
- 07:50 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 3 (15)
- 08:05 Matklocki 2 (3)
- 08:10 Blue 2 (37)
- 08:20 Blue 2 (38)
- 08:30 Blue 2 (28)
- 08:35 Psi Oddział (9)
- 08:50 JoJo i Babcia 3 (29)
- 09:05 W Papierowej Krainie (4)
- 09:15 Piotruś Królik 2 (35)
- 09:30 Piotruś Królik 2 (36)
- 09:45 Teletubisie (37)
- 10:00 Kręciołki (79)
- 10:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek (28)
- 10:25 Blue (15)
- 10:35 Blue 2 (15)
- 10:45 Matklocki (25)
- 10:50 Yakka Dee (5)
- 11:00 Piotruś Królik (54)
- 11:15 W Papierowej Krainie (27)
- 11:25 Pirackie potyczki 8 (20)
- 11:50 Superpyra (42)
- 12:00 Blue (33)
- 12:10 Blue 2 (41)
- 12:15 Blue 2 (10)
- 12:25 Blue 2 (6)
- 12:35 Blue 2 (13)
- 12:45 Andy dookoła świata (25)
- 13:00 Andy i dino-zabawy (3)
- 13:10 Hej, Duggee! 4 (17)
- 13:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (48)
- 13:30 Piotruś Królik (54)
- 13:45 Psi Oddział (9)
- 13:55 Blue 2 (1)
- 14:05 Blue 2 (2)
- 14:15 Blue 2 (3)
- 14:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (24)
- 14:35 Blue (47)
- 14:45 Tosia i Tymek (35)
- 15:00 Piotruś Królik (55)
- 15:15 W Papierowej Krainie (28)
- 15:25 Pirackie potyczki 8 (21)
- 15:50 Superpyra (43)
- 16:00 Blue (34)
- 16:10 Blue 2 (42)
- 16:15 Blue 2 (12)
- 16:25 Blue 2 (13)
- 16:35 Blue 2 (7)
- 16:45 Andy dookoła świata (26)
- 17:00 Andy i dino-zabawy (4)
- 17:10 Hej, Duggee! 4 (18)
- 17:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (49)
- 17:30 Piotruś Królik (55)
- 17:45 Psi Oddział (10)
- 18:00 Blue 2 (4)
- 18:10 Blue 2 (5)
- 18:15 Blue 2 (6)
- 18:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (25)
- 18:40 Blue (48)
- 18:50 Tosia i Tymek (36)
- 19:00 Kręciołki (99)
- 19:15 Teletubisie (43)
- 19:30 Blue 2 (39)
- 19:35 Blue 2 (40)
- 19:45 JoJo i Babcia (17)
- 20:00 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne (6)
- 20:15 Tosia i Tymek (7)
- 20:30 Tosia i Tymek (8)
- 20:40 Blue (11)
- 20:50 Blue (12)
- 21:00 Noddy: detektyw w krainie zabawek (14)
- 21:15 Blue 2 (39)
- 21:20 Blue 2 (40)
- 21:30 Blue 2 (41)
- 21:40 Blue 2 (42)
- 21:50 Superpyra (16)
- 22:00 Hej, Duggee! 2 (7)
- 22:10 Kolorklocki (1)
- 22:15 Piotruś Królik 2 (20)
- 22:30 W Papierowej Krainie (28)
- 22:40 Piotruś Królik (55)
- 22:55 W Papierowej Krainie (27)
- 23:10 Pirackie potyczki 8 (21)
- 23:35 Superpyra (43)
- 23:45 Blue (34)
- 23:55 Blue 2 (42)
- 00:05 Cocomelon - baw się razem z nami
- 01:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 02:00 Rodzina Treflików 3 (Fortepian)
- 02:10 Rodzina Treflików 3 (Kwiat paproci)
- 02:25 Rodzina Treflików 3 (Perełka)
- 02:35 Rodzina Treflików 3 (Obcy)
- 02:40 Rodzina Treflików (Tęcza)
- 02:50 Rodzina Treflików (Kołysanka)
- 03:00 Rodzina Treflików (Drzewko)
- 03:15 Rodzina Treflików (Król i królowa)
- 03:25 Rodzina Treflików (Urodziny Treflika)
- 03:35 Rodzina Treflików (Żywa woda)
- 03:45 Rodzina Treflików (Nowy sąsiad)
- 03:50 Rodzina Treflików (Domek w domku)
- 04:00 Rodzina Treflików (Treflik królem)
- 04:15 Rodzina Treflików (Buty)
- 04:25 Rodzina Treflików (Szczęśliwa rodzinka)
- 04:35 Rodzina Treflików (Z wizytą u cioci)
- 04:45 Rodzina Treflików (Babski wieczór)
- 04:55 Cocomelon - baw się razem z nami
- 05:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 06:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 07:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 12:00 Strażak Sam 10 (Urodziny Sama)
- 12:20 Strażak Sam 10 (Królowie i zamczyska)
- 12:35 Strażak Sam 10 (Szaleństwo na punkcie pizzy)
- 12:45 Strażak Sam 10 (Katastrofa pod psem)
- 12:55 Strażak Sam 10 (Autobus w opałach)
- 13:05 Strażak Sam 10 (Szpiegowskie intrygi)
- 13:20 Strażak Sam 10 (Lis na wolności)
- 13:40 Strażak Sam 10 (Upiorne przyjęcie)
- 13:50 Strażak Sam 10 (Rozstanie)
- 14:00 Strażak Sam 10 (Ognista piłka)
- 14:15 Strażak Sam 10 (Jaskiniowa wpadka)
- 14:30 Strażak Sam 10 (Trenuj i błyszcz)
- 14:40 Strażak Sam 10 (Kosmiczny pociąg)
- 14:50 Strażak Sam 10 (Największy miś)
- 15:00 Strażak Sam 10 (Zamki na piasku)
- 15:20 Strażak Sam 10 (Lodowiskowa katastrofa)
- 15:35 Strażak Sam 10 (Uciekający ponton)
- 15:45 Strażak Sam 10 (Żabia fantazja)
- 15:55 Strażak Sam 10 (Pada, pada śnieg)
- 16:10 Strażak Sam 10 (Norman i wielki cyrk)
- 16:30 Strażak Sam 10 (Wio, wio, wiosłuj!)
- 16:40 Strażak Sam 10 (Dzień pingwina)
- 16:50 Strażak Sam 10 (Festyn w Pontypandy)
- 17:00 Strażak Sam 8 (Milionowy klient)
- 17:15 Strażak Sam 8 (Jupiter na wolności)
- 17:30 Strażak Sam 8 (Zima zła)
- 17:40 Strażak Sam 8 (Boyce, jak to Boyce)
- 17:50 Strażak Sam 8 (Wielki koncert)
- 18:10 Strażak Sam 8 (Mandy na morzu)
- 18:25 Strażak Sam 8 (Wielkie ratowanie świnki morskiej)
- 18:35 Strażak Sam 8 (Niedźwiedź polarny w Pontypandy)
- 18:45 Strażak Sam 8 (Szalona wieża ciśnień)
- 18:55 Strażak Sam 8 (Mandy i wielka góra)
- 19:10 Strażak Sam 8 (Uciekający pociąg)
- 19:30 Strażak Sam 8 (Potwór z Pontypandyness)
- 19:40 Strażak Sam 8 (Za dobre chęci Dilys)
- 19:50 Strażak Sam 8 (Zimno, zimno i jeszcze zimniej...)
- 20:00 Strażak Sam 8 (Halloweenowy przekręt Normana)
- 20:15 Strażak Sam 8 (Charlie i fura ryb)
- 20:30 Strażak Sam 8 (Bessie mknie na ratunek)
- 20:40 Strażak Sam 8 (Kula grozy)
- 20:50 Strażak Sam 8 (Król gór)
- 21:10 Strażak Sam 8 (Ach, te widoki)
- 21:25 Strażak Sam 8 (Światełka, światełka i jeszcze raz światełka)
- 21:35 Strażak Sam 8 (Babski wieczór)
- 21:45 Strażak Sam 8 (Fajerwerki w ogniu)
- 21:55 Strażak Sam 8 (Przechytrzyć lisa)
- 22:15 Strażak Sam 8 (Lily i wielkie fale)
- 22:30 Strażak Sam 8 (Lampiony)
- 22:40 Strażak Sam 9 (Morskie opowieści)
- 22:50 Strażak Sam 9 (Szalone toczenie sera)
- 23:00 Strażak Sam 9 (Kto po cienkim stąpa lodzie)
- 23:15 Strażak Sam 9 (Norman czaruje)
- 23:35 Strażak Sam 9 (Wielka ucieczka z wyspy)
- 23:45 Strażak Sam 9 (Niebezpieczne wody)
- 23:55 Strażak Sam 9 (Najlepsze nocowanko na świecie!)
- 00:02 Świat podwodny
- 00:05 Kolorowa magia
- 00:08 Jaki jest twój zawód ?
- 00:10 Świat podwodny
- 00:12 Sunville
- 00:15 Jaki jest twój zawód ?
- 00:18 Świat podwodny
- 00:21 Teraz się bawimy
- 00:23 Wakacje
- 00:26 Wstawaj!
- 00:28 Wakacje
- 00:31 Towarzysze zabawy
- 00:34 Świat podwodny
- 00:38 Towarzysze zabawy
- 00:40 Świat elfów
- 00:43 Świat podwodny
- 00:46 Opowieści warzywne
- 00:49 Zwierzęta
- 00:52 Wakacje
- 00:54 Sunville
- 00:56 Teraz się bawimy
- 00:59 Świat elfów
- 01:02 Wakacje
- 01:04 Teraz się bawimy
- 01:07 Przygody w przestrzeni
- 01:09 Łazienka
- 01:12 Zwierzęta
- 01:14 Towarzysze zabawy
- 01:18 Rodzina bobrów
- 01:21 Morskie przygody
- 01:24 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 01:27 Morskie przygody
- 01:29 Sport, sport, sport
- 01:34 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 01:36 Zwierzęta
- 01:39 Teraz się bawimy
- 01:42 Indie
- 01:45 Puffy i Tubby
- 01:49 Łazienka
- 01:51 Posłuchaj tego
- 01:53 Pojazdy
- 01:56 Łazienka
- 01:58 Świat zwierząt
- 02:01 Opowieści warzywne
- 02:04 Indie
- 02:08 Jaki jest twój zawód ?
- 02:11 Panni i Fanni
- 02:13 Kącik naukowy
- 02:16 Miyu i Litto
- 02:19 Oli - cykle natury
- 02:22 Panni i Fanni
- 02:24 Kolorowa magia
- 02:27 Kolorowa magia
- 02:30 Muzeum
- 02:33 Kącik naukowy
- 02:35 Sunville
- 02:38 Safari
- 02:40 Przygody w przestrzeni
- 02:43 Miyu i Litto
- 02:46 Miejskie życie
- 02:49 Safari
- 02:51 Kolorowe koło
- 02:55 Kącik naukowy
- 02:57 Puffy i Tubby
- 03:01 Panni i Fanni
- 03:03 Opowieści warzywne
- 03:06 Panni i Fanni
- 03:08 Kolorowe koło
- 03:12 Ding Dang Dong
- 03:15 Mini opowiadania
- 03:18 Opowieści warzywne
- 03:20 Rodzina bobrów
- 03:23 Świat zwierząt
- 03:25 Sport, sport, sport
- 03:28 Jaki jest twój zawód ?
- 03:31 Urocze miejsca
- 03:33 Jak podróżujemy
- 03:36 Opowieści warzywne
- 03:38 Jaki jest twój zawód ?
- 03:41 Teraz się bawimy
- 03:43 Sport, sport, sport
- 03:45 Wstawaj!
- 03:48 Posłuchaj tego
- 03:50 Mini opowiadania
- 03:52 Wstawaj!
- 03:54 Ding Dang Dong
- 03:57 Wstawaj!
- 04:00 Taniec
- 04:02 Sport, sport, sport
- 04:05 Wstawaj!
- 04:08 Świat elfów
- 04:11 Urocze miejsca
- 04:14 Wakacje
- 04:17 Świat podwodny
- 04:19 Sunville
- 04:22 Wakacje
- 04:24 Towarzysze zabawy
- 04:28 Kolorowe koło
- 04:30 Towarzysze zabawy
- 04:33 Opowieści warzywne
- 04:35 Wakacje
- 04:38 Opowieści warzywne
- 04:40 Kolorowe koło
- 04:43 Wakacje
- 04:46 Towarzysze zabawy
- 04:48 Wakacje
- 04:50 Kolorowe koło
- 04:53 Wakacje
- 04:56 Kolorowe koło
- 04:58 Wakacje
- 05:02 Opowieści warzywne
- 05:04 Wakacje
- 05:07 Opowieści warzywne
- 05:09 Kolorowe koło
- 05:12 Opowieści warzywne
- 05:15 Kolorowa magia
- 05:18 Sunville
- 05:21 Panni i Fanni
- 05:23 Kolorowa magia
- 05:26 Jaki jest twój zawód ?
- 05:28 Panni i Fanni
- 05:31 Urocze miejsca
- 05:34 Kolorowa magia
- 05:37 Grupy
- 05:39 Kącik naukowy
- 05:41 Puffy i Tubby
- 05:45 Miyu i Litto
- 05:48 Puffy i Tubby
- 05:52 Miyu i Litto
- 05:55 Jaki jest twój zawód ?
- 05:58 Kolorowa magia
- 06:01 Urocze miejsca
- 06:03 Kolorowa magia
- 06:06 Miyu i Litto
- 06:09 Panni i Fanni
- 06:12 Posłuchaj tego
- 06:14 Kącik naukowy
- 06:17 Kolorowe koło
- 06:20 Uczymy się
- 06:23 Skoczkowie Planet
- 06:27 Restauracja
- 06:31 Risto Gusto
- 06:33 Pociąg
- 06:36 Wesoła łąka
- 06:40 Świat zwierząt
- 06:42 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 06:45 Zwierzęta
- 06:47 Pojazdy
- 06:49 Rodzina bobrów
- 06:52 Toby McFly
- 06:55 Hubbi się tym zajmie
- 06:57 Sippi Sappi
- 07:00 Uczymy się
- 07:03 Hubbi i jego koledzy
- 07:06 Mini opowiadania
- 07:09 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 07:11 Świat zwierząt
- 07:14 Łazienka
- 07:16 Morskie przygody
- 07:19 Rodzina bobrów
- 07:22 Sippi Sappi
- 07:25 Albert tłumaczy
- 07:28 Mały Didy
- 07:30 Raul
- 07:33 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 07:36 Margo i Felix
- 07:39 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 07:42 Świat zwierząt
- 07:44 Sport, sport, sport
- 07:47 Świat zwierząt
- 07:51 Taniec
- 07:54 Lola i Liczby
- 07:57 Świat Mimo
- 08:00 Margo i Felix
- 08:03 Sippi Sappi
- 08:05 Zack i Ziggy
- 08:08 Ding Dang Dong
- 08:12 Urocze miejsca
- 08:15 Teraz się bawimy
- 08:17 Ding Dang Dong
- 08:20 Przygody w przestrzeni
- 08:25 Tempo Giusto
- 08:27 Monika i Rudi 2
- 08:30 Historie Henryka
- 08:32 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 08:35 Afryka
- 08:37 Albert tłumaczy
- 08:42 Panni i Fanni
- 08:44 Kolorowe koło
- 08:47 Posłuchaj tego
- 08:50 Kolorowe koło
- 08:52 Grupy
- 08:54 Posłuchaj tego
- 08:58 Monika i Rudi 2
- 09:01 Historie Henryka
- 09:03 Wesołe królestwo
- 09:06 Toobys
- 09:08 Co rośnie na drzewie?
- 09:10 Panni i Fanni
- 09:12 Miyu i Litto
- 09:15 Panni i Fanni
- 09:18 Kolorowe koło
- 09:21 Muzeum
- 09:24 Panni i Fanni
- 09:27 Mimo i Bobo
- 09:30 Zack i Ziggy
- 09:33 Toobys
- 09:36 Wesoła łąka
- 09:39 Kaczka i jej przyjaciele
- 09:41 Monika i Rudi
- 09:43 Przygody kaczki
- 09:46 Albert tłumaczy
- 09:50 Kaczka i jej przyjaciele
- 09:52 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 09:55 Margo i Felix
- 09:58 Przygody kaczki
- 10:00 Dźwięki wokół nas
- 10:02 Hubbi i jego koledzy
- 10:04 Dotty i Kitty
- 10:08 Sippi Sappi
- 10:10 Kolorowa Klara
- 10:13 Małe melodie
- 10:15 Monika i Rudi
- 10:18 Dinoland
- 10:20 Margo i Felix
- 10:23 Elfy przyrody
- 10:24 Małe melodie
- 10:26 Toobys
- 10:29 Zabawa w chowanego
- 10:31 Przygody kaczki
- 10:33 ABC - duckBC
- 10:36 Raul
- 10:39 Dźwięki wokół nas
- 10:41 Drużyna lalek
- 10:43 Mały Didy
- 10:46 Tempo Giusto
- 10:48 Kaczka i jej przyjaciele
- 10:50 DuckSchool
- 10:52 Fin i Fianna
- 10:55 Raul
- 10:58 Hiphopowy kaktus
- 11:00 Risto Gusto
- 11:03 Świat Mimo
- 11:05 Co rośnie na drzewie?
- 11:07 Restauracja
- 11:10 Hop-hop
- 11:12 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 11:15 Wesołe królestwo
- 11:18 Raul
- 11:21 Co rośnie na drzewie?
- 11:22 Sippi Sappi
- 11:25 Mimo i Bobo
- 11:27 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 11:31 Brygada ogniowa
- 11:33 Skoczkowie Planet
- 11:37 Wesołe królestwo
- 11:40 Kaczka i jej przyjaciele
- 11:42 Połączony świat
- 11:45 Hubbi się tym zajmie
- 11:48 Hubbi i jego koledzy
- 11:51 Risto Gusto
- 11:54 Raul
- 11:56 Połączony świat
- 11:59 Drużyna lalek
- 12:03 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 12:06 Afryka
- 12:08 Dinoland
- 12:10 Wesoła łąka
- 12:13 Kaczka i Puszek
- 12:15 Skoczkowie Planet
- 12:20 Zoo
- 12:22 Hop-hop
- 12:24 Skoczkowie Planet
- 12:28 Wesołe królestwo
- 12:32 Restauracja
- 12:35 Drużyna lalek na ratunek
- 12:37 Fin i Fianna
- 12:40 Drużyna lalek
- 12:43 Raul
- 12:46 Skoczkowie Planet
- 12:50 Przygody kaczki
- 12:52 Hiphopowy kaktus
- 12:55 Kaczka i Puszek
- 12:57 Połączony świat
- 13:00 Drużyna lalek
- 13:02 Mimo i Bobo
- 13:04 Małe, ale pracowite
- 13:07 Raul
- 13:10 Hubbi się tym zajmie
- 13:12 Zastęp strażaków
- 13:15 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 13:18 Drużyna lalek na ratunek
- 13:22 Raul
- 13:25 Mimo i Bobo
- 13:27 Dinoland
- 13:29 Mimo & Bobo PLUS
- 13:33 Risto Gusto
- 13:37 Elfy przyrody
- 13:38 Wesoła łąka
- 13:41 Słodki dom
- 13:43 Uczymy się
- 13:45 Wesoła łąka
- 13:48 Lola i Liczby
- 13:51 Słodki dom
- 13:53 Uczymy się
- 13:56 Kolorowa Klara
- 13:58 Dźwięki wokół nas
- 14:00 Sippi Sappi
- 14:02 Tempo Giusto
- 14:04 Fin i Fianna
- 14:07 Lola i Liczby
- 14:10 Fin i Fianna
- 14:13 ABC - duckBC
- 14:16 Fin i Fianna
- 14:19 Mimo i Bobo
- 14:22 Zabawa w chowanego
- 14:25 DuckSchool
- 14:27 Zabawa w chowanego
- 14:30 Pixie 2
- 14:31 Uczymy się
- 14:34 Pixie 2
- 14:35 Co rośnie na drzewie?
- 14:37 Świat Mimo
- 14:40 Kaczka i jej przyjaciele
- 14:42 Mały Didy
- 14:45 Hubbi i jego koledzy
- 14:47 Hop-hop
- 14:49 Zabawa w chowanego
- 14:51 Elfy przyrody
- 14:52 Mimo i Bobo
- 14:55 Zabawa w chowanego
- 14:57 Kaczka i jej przyjaciele
- 14:59 Risto Gusto
- 15:02 Historie Henryka
- 15:04 Raul
- 15:07 Mimo i Bobo
- 15:09 Wstawaj!
- 15:11 Tempo Giusto
- 15:13 Mimo i Bobo
- 15:16 Wstawaj!
- 15:18 Elfy przyrody
- 15:19 Sippi Sappi
- 15:21 Zack i Ziggy
- 15:25 Hop-hop
- 15:27 Tempo Giusto
- 15:29 Zabawa w chowanego
- 15:32 Raul
- 15:35 Przygody kaczki
- 15:37 Wstawaj!
- 15:39 Hop-hop
- 15:42 Cubie
- 15:44 Historie Henryka
- 15:46 Hiphopowy kaktus
- 15:48 Świat Mimo
- 15:51 Afryka
- 15:53 Restauracja
- 15:56 Mimo i Bobo
- 15:59 Afryka
- 16:02 Kolorowa Klara
- 16:04 Toobys
- 16:06 Kaczka i jej przyjaciele
- 16:08 Przygody kaczki
- 16:10 Dotty i Kitty
- 16:13 Elfy przyrody
- 16:15 Fin i Fianna
- 16:18 Brygada ogniowa
- 16:20 Drużyna lalek
- 16:22 Afryka
- 16:24 Margo i Felix
- 16:28 Lola i Liczby
- 16:30 Brygada ogniowa
- 16:32 Mimo i Bobo
- 16:34 Afryka
- 16:37 Świat Mimo
- 16:39 Cubie
- 16:42 Lola i Liczby
- 16:44 Raul
- 16:47 Hop-hop
- 16:49 Mimo i Bobo
- 16:52 Elfy przyrody
- 16:53 Hubbi się tym zajmie
- 16:56 Mimo & Bobo PLUS
- 17:00 Wstawaj!
- 17:02 Lola i Liczby
- 17:04 Mimo i Bobo
- 17:06 Afryka
- 17:08 Zabawa w chowanego
- 17:11 Dźwięki wokół nas
- 17:13 Lola i Liczby
- 17:16 Wstawaj!
- 17:18 Raul
- 17:21 Afryka
- 17:23 Mimo & Bobo PLUS
- 17:27 Mimo i Bobo
- 17:30 Afryka
- 17:32 Mimo i Bobo
- 17:35 Mimo & Bobo PLUS
- 17:39 DuckSchool
- 17:42 Afryka
- 17:44 Małe melodie
- 17:46 Toobys
- 17:48 Zack i Ziggy
- 17:51 Kolorowa Klara
- 17:53 Pixie 2
- 17:54 Sippi Sappi
- 17:57 Wesoła łąka
- 18:00 Dotty i Kitty
- 18:04 Kształcików
- 18:05 Monika i Rudi 2
- 18:08 Dotty i Kitty
- 18:12 Fin i Fianna
- 18:15 Słodki dom
- 18:16 Fin i Fianna
- 18:19 ABC - duckBC
- 18:22 Lola i Liczby
- 18:24 Co rośnie na drzewie?
- 18:26 Dotty i Kitty
- 18:30 ABC - duckBC
- 18:33 Kształcików
- 18:34 Zabawa w chowanego
- 18:36 Słodki dom
- 18:37 DuckSchool
- 18:39 Co rośnie na drzewie?
- 18:41 Kształcików
- 18:42 Dotty i Kitty
- 18:45 Kształcików
- 18:47 Margo i Felix
- 18:50 Kaczka i Puszek
- 18:52 Toby McFly
- 18:55 Hubbi i jego koledzy
- 18:57 Lola i Liczby
- 19:00 Uczymy się
- 19:03 Hubbi i jego koledzy
- 19:05 Toobys
- 19:07 Dobranoc!
- 19:09 Hubbi i jego koledzy
- 19:11 Mały Didy
- 19:14 Dotty i Kitty
- 19:17 Historie Henryka
- 19:19 Przygody kaczki
- 19:21 Przygody kaczki
- 19:23 Zoo
- 19:26 Brygada ogniowa
- 19:28 Zoo
- 19:31 Raul
- 19:34 Mały Didy
- 19:36 Hubbi i jego koledzy
- 19:38 Pociąg
- 19:40 Cubie
- 19:43 Zack i Ziggy
- 19:46 Dotty i Kitty
- 19:50 Małe, ale pracowite
- 19:53 Historie Henryka
- 19:55 Zack i Ziggy
- 19:58 Sippi Sappi
- 20:01 Restauracja
- 20:04 Zabawa w chowanego
- 20:07 Mimo i Bobo
- 20:09 Margo i Felix
- 20:12 Brygada ogniowa
- 20:15 Tempo Giusto
- 20:17 Dźwięki wokół nas
- 20:19 Monika i Rudi
- 20:23 Drużyna lalek na ratunek
- 20:25 Uczymy się
- 20:29 Elfy przyrody
- 20:30 Uczymy się
- 20:33 Afryka
- 20:36 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 20:39 Monika i Rudi
- 20:43 Zabawa w chowanego
- 20:45 Hubbi i jego koledzy
- 20:48 Hop-hop
- 20:50 Drużyna lalek
- 20:55 Mały Didy
- 20:57 Zack i Ziggy
- 21:00 Mimo i Bobo
- 21:03 Toobys
- 21:04 Brygada ogniowa
- 21:07 Mimo i Bobo
- 21:10 Kolorowe koło
- 21:13 Opowieści warzywne
- 21:16 Kolorowe koło
- 21:19 Wakacje
- 21:21 Opowieści warzywne
- 21:24 Wakacje
- 21:26 Toby McFly
- 21:29 Kaczka i jej przyjaciele
- 21:31 Lola i Liczby
- 21:34 Raul
- 21:37 Hiphopowy kaktus
- 21:39 Opowieści warzywne
- 21:41 Kolorowe koło
- 21:44 Opowieści warzywne
- 21:46 Kolorowe koło
- 21:49 Wakacje
- 21:51 Kolorowe koło
- 21:54 Dotty i Kitty
- 21:58 Dinoland
- 22:01 Małe, ale pracowite
- 22:04 Drużyna lalek
- 22:06 Wesoła łąka
- 22:08 Świat zabawek
- 22:11 Skoczkowie Planet
- 22:15 Mini opowiadania
- 22:20 Towarzysze zabawy
- 22:23 Świat podwodny
- 22:26 Sunville
- 22:29 Połączony świat
- 22:32 Przygody kaczki
- 22:34 Dinoland
- 22:37 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 22:40 Mimo i Bobo
- 22:43 Safari
- 22:45 Towarzysze zabawy
- 22:49 Miejskie życie
- 22:51 Galaktyczni turyści
- 22:54 Łazienka
- 22:56 Świat zwierząt
- 22:59 DuckSchool
- 23:01 Albert tłumaczy
- 23:04 Kolorowa Klara
- 23:06 Małe melodie
- 23:08 Mimo i Bobo
- 23:11 Dotty i Kitty
- 23:14 DuckSchool
- 23:16 Posłuchaj tego
- 23:21 Jaki jest twój zawód ?
- 23:24 Urocze miejsca
- 23:26 Kolorowa magia
- 23:29 Jaki jest twój zawód ?
- 23:32 Słodki dom
- 23:33 Pixie 2
- 23:34 Albert tłumaczy
- 23:36 Lola i Liczby
- 23:38 Kolorowa Klara
- 23:40 Słodki dom
- 23:42 Kształcików
- 23:43 Małe melodie
- 23:45 Opowieści warzywne
- 23:47 Urocze miejsca
- 23:50 Grupy
- 23:53 Kącik naukowy
- 23:55 Urocze miejsca
- 23:58 Jaki jest twój zawód ?
- 00:00 Pory roku
- 01:05 Ulubione bajki
- 02:08 Uczymy się z ducktv
- 03:09 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 04:12 Pory roku
- 05:13 Uczymy się z ducktv
- 06:16 Ulubione bajki
- 07:20 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 08:21 Uczymy się z ducktv
- 10:28 Pory roku
- 11:30 Ulubione bajki
- 13:36 Uczymy się z ducktv
- 14:34 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 15:39 Pory roku
- 16:40 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 17:43 Uczymy się z ducktv
- 18:47 Bajki na dobranoc
- 19:49 Słodkie sny
- 20:52 Pory roku
- 21:55 Ulubione bajki
- 22:59 Uczymy się z ducktv
- 23:59 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 12:00 The LaLiga EA Sports Champion
- 13:00 LaLiga Top Goals
- 18:00 Full Impact Season Review
- 19:00 LaLiga Promoted Teams
- 04:00 Full Impact Season Review
- 05:00 LaLiga Post-Season Show
- 06:00 Z archiwum LaLiga (3)
- 07:00 Z archiwum LaLiga (4)
- 14:00 LaLiga Top Scorer
- 14:30 LaLiga Best Goalkeeper
- 15:00 LaLiga Top Goals
- 22:00 Z archiwum LaLiga (1)
- 23:00 Z archiwum LaLiga (2)
- 01:00 X Games - Minneapolis (5)
- 02:00 Pro Bull Riders 2016 (7)
- 03:00 Grid (1)
- 08:00 Voss Extreme Sports Week (7)
- 08:30 Voss Extreme Sports Week (1)
- 09:00 Action Sports World (2)
- 10:00 Action Sports World (3)
- 11:00 Rumble & Hum (4)
- 12:00 Beyond The Beaten Path (6)
- 13:00 X Games - Minneapolis (6)
- 14:00 Pro Bull Riders 2016 (19)
- 15:00 Pro Bull Riders 2016 (20)
- 16:00 WWE Raw (20)
- 19:00 WWE SmackDown (31)
- 20:00 WWE SmackDown (32)
- 21:00 WWE NXT (17)
- 22:00 WWE - Main Event (17)
- 23:00 EFC (3)
- 04:05 Remont na 5+ (2)
- 04:35 Remont na 5+ (3)
- 05:00 Remont na 5+ (4)
- 05:30 Remont na 5+ (5)
- 06:00 3-2-1 Start (2)
- 07:00 3-2-1 Start (3)
- 08:00 Zakręcone stworzonka z internetu (9)
- 08:30 Trucker Club (186)
- 09:00 Celnicy 3 (9)
- 09:30 Celnicy 3 (10)
- 10:00 Celnicy 3 (11)
- 10:30 Celnicy 3 (12)
- 11:00 Niezwykłe pomysły 18 (10)
- 11:30 Niezwykłe pomysły 18 (11)
- 12:00 Niezwykłe pomysły 18 (12)
- 12:30 Niezwykłe pomysły 18 (13)
- 13:00 Niezwykłe pomysły 17 (1)
- 13:30 Niezwykłe pomysły 17 (2)
- 13:55 Remont na 5+ (6)
- 14:25 Remont na 5+ (7)
- 14:45 Remont na 5+ (8)
- 15:10 Remont na 5+ (1)
- 15:40 Remont na 5+ (2)
- 16:00 Celnicy (1)
- 16:30 Celnicy (2)
- 17:00 Celnicy (3)
- 17:30 Celnicy (4)
- 09:00 Cuda inżynierii 5 (4)
- 10:00 Top Gear 14 (2)
- 11:00 Top Gear 31 (6)
- 16:20 Top Gear: Ambitne porażki (5)
- 17:25 Top Gear 14 (2)
- 18:30 Najsłabsze ogniwo (2)
- 19:30 Top Gear 24 (3)