Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 00:05 Dzika kuchnia (5)
- 00:40 Dzika kuchnia (7)
- 01:15 Dzika kuchnia (1)
- 01:50 Dzika kuchnia (2)
- 02:25 Dzika kuchnia (3)
- 02:55 Dzika kuchnia (4)
- 03:25 Dzika kuchnia (5)
- 04:00 Dzika kuchnia (7)
- 04:30 Przepis na ogród (68)
- 04:40 Przepis na ogród (1)
- 04:50 Dzika kuchnia (1)
- 05:25 Dzika kuchnia (2)
- 06:00 ABC Designu (4)
- 06:15 ABC Designu (5)
- 06:30 ABC Designu (1)
- 06:45 ABC Designu (3)
- 06:55 Kuchnia na dziko (13)
- 07:10 Kuchnia na dziko (1)
- 07:25 Kuchnia na dziko (2)
- 07:35 Kuchnia na dziko (3)
- 07:50 Kuchnia na dziko (4)
- 08:05 Ogród bez tajemnic 4 (11)
- 08:30 Ogród bez tajemnic 4 (13)
- 09:00 Ogrody marzeń (Mainau)
- 09:30 Ogrody marzeń (Smalandia)
- 18:00 Przepis na remont 2 (14)
- 18:30 Przepis na remont 2 (15)
- 19:00 Przepis na remont 2 (16)
- 19:30 Przepis na remont 2 (17)
- 22:50 Ogrody marzeń 2 (Lombardia)
- 23:20 Ogrody marzeń 2 (Istria)
- 23:55 Dzika kuchnia (3)
- 00:00 Monika i seks (14)
- 00:40 Jak uniknąć raka? (Medycyna i technologia)
- 01:45 Czy wiesz, co jesz? 2 (Krakersy)
- 02:15 Potęga zdrowia 3 (Fizjoterapia i rehabilitacja)
- 02:55 Być rodzicem (7)
- 03:25 Czy wiesz, co jesz? (Opakowania)
- 03:55 Zdrowie w Twoich rękach (Aktywność fizyczna jako forma podnoszenia kondycji psychofizycznej)
- 04:15 Potęga zdrowia 3 (Hipercholesterolemia: rozpoznawanie i leczenie)
- 04:55 Potęga zdrowia 4 (Choroba Leśniowskiego-Crohna)
- 05:35 Szlachetne zdrowie (Stomatologia w czasie epidemii)
- 06:00 Potęga zdrowia 4 (Rak szyjki macicy)
- 06:40 Operacja zdrowie 3 (Psychiatria, uzależnienia i depresje w czasie pandemii)
- 07:15 Zapytaj lekarza 3 (2)
- 07:50 Ćwicz z Olą Żelazo (Jogalates - ramiona, górne partie ciała)
- 10:00 Pies na życie (5)
- 10:35 Zwierzaki z misją (5)
- 11:10 Łowcy smaków (3)
- 11:50 Przez żołądek do zdrowia (3)
- 12:25 Pytania do doktora (Alergie)
- 13:00 Zapytaj lekarza (4)
- 13:35 Happy i Zen (7)
- 14:05 Happy i Zen (8)
- 14:40 Żyj jak Laila (7)
- 15:10 Żyj jak Laila (8)
- 15:40 Nocna zmiana 2 (8)
- 16:35 Nocna zmiana 2 (9)
- 17:25 Nocna zmiana 2 (10)
- 18:20 Nocna zmiana 2 (11)
- 19:10 Nocna zmiana 2 (12)
- 20:00 Niesamowita kobieta. W poszukiwaniu diagnozy
- 21:00 Łowcy smaków (4)
- 21:35 Gotowe na start (4)
- 22:20 Metoda Osmina (8)
- 23:30 Monika i seks (15)
- 00:50 Family Guy: Głowa rodziny 20 (Wszystko o Alanie)
- 01:20 Family Guy: Głowa rodziny 20 (Dziewczyna, tak?)
- 01:50 Family Guy: Głowa rodziny 20 (Pierwsza krew)
- 02:20 Family Guy: Głowa rodziny 20 (20)
- 02:50 Family Guy: Głowa rodziny 21 (Oskarowy gość)
- 03:20 Bajer z Bel-Air (Matka wszystkich bitew)
- 03:50 Bajer z Bel-Air (Will idzie do pracy)
- 04:20 Bajer z Bel-Air (Próbny egzamin)
- 05:00 Jak poznałem waszą matkę 6 (Wyspa śmieci)
- 05:30 Jak poznałem waszą matkę 6 (Zmiana zdania)
- 06:00 Jak poznałem waszą matkę 6 (Legendarny tatuś)
- 06:30 Jak poznałem waszą matkę 6 (Wybuchowa kanapka)
- 07:00 Jak poznałem waszą matkę 6 (Beznadzieja)
- 07:30 Jak poznałem waszą matkę 6 (Koktajl idealny)
- 20:35 Partner
- 22:50 Raj na ziemi
- 01:50 Słaba płeć?
- 03:55 Feministki polskie
- 04:30 Mały Jakub
- 06:00 Gdzie jest trzeci król
- 07:30 W pustyni i w puszczy
- 09:50 Komedia małżeńska
- 11:55 Filip z konopi
- 15:00 Rysopis
- 16:40 C.K. Dezerterzy (1/2)
- 18:40 C.K. Dezerterzy (2-ost.)
- 20:00 Dama kameliowa
- 22:10 Sztuczki
- 01:00 Młody i niewinny
- 02:50 Sherlock Holmes: Kobieta w zieleni
- 04:05 Zakręcone stworzonka z internetu (3)
- 04:20 Zakręcone stworzonka z internetu (4)
- 05:00 77 TV 2 (Teorie spiskowe. Część 2)
- 06:00 Zameldowani (4)
- 06:30 Zameldowani (5)
- 07:00 Zameldowani (6)
- 07:30 Zameldowani (7)
- 08:00 Zameldowani (8)
- 08:30 Zameldowani (9)
- 09:00 Zameldowani (10)
- 09:30 Zakręcone stworzonka z internetu (6)
- 10:00 Zakręcone stworzonka z internetu (8)
- 10:30 Bonanza (23)
- 11:30 Bonanza (24)
- 12:30 Legendy rocka (Tina Turner)
- 13:30 Legendy rocka (Bon Jovi)
- 16:30 Nad Niemnem
- 20:00 Policyjna opowieść
- 22:05 Wściekła pięść
- 01:45 Milion dolarów
- 08:55 Komisarz Rex (Zabójca staruszek)
- 09:55 Hudson i Rex 3 (8)
- 10:55 Hudson i Rex 3 (9)
- 11:55 Hudson i Rex 3 (10)
- 14:55 Znachor
- 00:00 Teresa (27)
- 01:00 Teresa (28)
- 02:00 Teresa (29)
- 03:00 Teresa (30)
- 04:00 Płomienie pożądania (9)
- 05:00 Płomienie pożądania (10)
- 06:00 Sploty nienawiści (7)
- 07:00 Sploty nienawiści (8)
- 08:00 Sploty nienawiści (9)
- 09:00 Sploty nienawiści (10)
- 10:00 Sploty nienawiści (11)
- 11:00 Teresa (26)
- 12:00 Teresa (27)
- 13:00 Teresa (28)
- 14:00 Teresa (29)
- 15:00 Teresa (30)
- 16:00 Trzy siostry (230)
- 17:00 Trzy siostry (231)
- 18:00 Trzy siostry (232)
- 19:00 Trzy siostry (233)
- 20:00 Trzy siostry (234)
- 21:00 Płomienie pożądania (11)
- 22:00 Płomienie pożądania (12)
- 23:00 Okrutne miasto (50)
- 23:59 Okrutne miasto (51)
- 00:50 Sukiyaki western django
- 02:55 Brzydka prawda
- 04:55 Totalcar (3)
- 05:35 Hity AXN
- 06:00 Totalcar (8)
- 06:30 Porządek w domu - porządek w życiu (7)
- 07:50 Porządek w domu - porządek w życiu 3 (1)
- 12:05 Gdzie powiem "tak"? 3 (1)
- 12:35 Gdzie powiem "tak"? 3 (2)
- 13:05 Gdzie powiem "tak"? 3 (3)
- 13:30 Gdzie powiem "tak"? 3 (4)
- 14:00 Gdzie powiem "tak"? 3 (5)
- 14:30 Gdzie powiem "tak"? 3 (6)
- 15:00 Gdzie powiem "tak"? 3 (7)
- 15:30 Gdzie powiem "tak"? 3 (8)
- 22:50 Kanciarz
- 00:40 Żmijowisko (3)
- 01:45 Żmijowisko (4)
- 02:45 Przykrywkowcy. Podwójna gra (1)
- 03:50 Przykrywkowcy. Podwójna gra (2)
- 05:00 Totalcar 2 (1)
- 05:40 Hity AXN
- 05:55 Blok promocyjny AXN Black
- 06:00 Totalcar 4 (10)
- 06:35 Flash 8 (2)
- 07:30 Flash 8 (3)
- 08:25 Flash 8 (4)
- 09:20 Zagadki z przeszłości 2 (16)
- 10:20 Zagadki z przeszłości 2 (17)
- 11:20 Amatorzy przygód (14)
- 12:15 Amatorzy przygód (15)
- 13:15 Amatorzy przygód (16)
- 20:00 Zagadki z przeszłości 2 (21)
- 21:00 Ryzykanci
- 22:55 Underworld: Wojny krwi
- 01:25 Agora
- 04:05 Prezentuj broń! (42)
- 05:15 Hity AXN
- 05:30 Blok promocyjny AXN White
- 06:10 Hity AXN
- 06:30 Winnice miłości 2 (103)
- 07:50 Candice Renoir 9 (10-ost.)
- 09:05 Candice Renoir 10 (1)
- 10:20 Candice Renoir 10 (2)
- 11:30 Candice Renoir 10 (3)
- 12:35 Candice Renoir 10 (4)
- 13:50 Domek na prerii 8 (16)
- 14:55 Domek na prerii 8 (17)
- 16:00 Domek na prerii 8 (18)
- 17:00 Domek na prerii 8 (19)
- 18:05 Domek na prerii 8 (20)
- 19:05 Carter (3)
- 20:00 Carter (4)
- 21:00 Wszystkie drogi prowadzą do Rzymu
- 22:55 Agora
- 04:20 Bonanza (San Francisco)
- 05:20 Zakończenie programu
- 05:25 Cimarron Strip (Nikt)
- 06:50 Stara baśń
- 09:00 Kung-fu joga
- 11:10 Next
- 13:10 Niezawodny plan
- 15:30 Agora
- 18:05 Skyline
- 20:00 Twarda sztuka
- 22:15 Rebeliant
- 00:40 Zakończenie programu
- 05:15 Misjonarze - krawaciarze
- 06:50 Bohaterowie
- 08:35 Maszynista
- 13:10 Wujek Nino
- 16:20 Misja: Niewykonalna
- 17:50 Ciało potrzebne na gwałt
- 19:20 Prawie przyjaciele
- 21:00 Jake do kwadratu
- 22:40 Zostań jeszcze chwilę
- 00:30 BloodRayne
- 02:05 W odwecie za śmierć
- 03:40 Joker
- 05:10 Zakończenie programu
- 06:10 Nocna jazda
- 07:35 Czyja to córka
- 09:00 Cesarz
- 10:40 Żar zemsty
- 12:05 Morderca w naszym domu
- 13:35 W kręgu zdrady
- 15:05 Tajna agentka
- 16:40 Na ratunek
- 18:10 Lope
- 20:00 Killerman
- 21:50 Modigliani
- 23:55 Poprawczak
- 04:20 Wiadro krwi
- 05:25 Wyprane brudy na słońcu
- 06:00 Ludzie psy
- 07:15 Bunt
- 08:30 Bajeczka dla przeciętniaków
- 08:45 Bella
- 09:10 Człowiek, który się oszukiwał
- 10:30 Znikające zwłoki
- 11:35 Moja brunetka
- 13:00 Matka
- 14:35 Omsch
- 15:55 Poganiacze
- 17:25 Namiętny hydraulik
- 21:00 W pułapce
- 22:20 Nigdy nie jest za późno
- 22:35 Bajeczni Dorseyowie
- 00:10 Blitz
- 01:45 Piano, solo
- 03:30 Ogień zwalczaj ogniem
- 05:05 Zakończenie programu
- 05:45 To nie ze mną 2 (7)
- 06:15 To nie ze mną 2 (8)
- 06:45 To nie ze mną 2 (9)
- 07:15 Do zobaczenia we wrześniu
- 08:45 Wampirzyce
- 10:15 Przesyłka specjalna
- 11:50 Dwóch facetów w jednym
- 14:45 Che. Rewolucja
- 16:55 Świątynia koszykówki
- 18:30 Miłosne zapiski
- 20:00 Życie nie gryzie
- 21:40 Dynastia Tudorów (8)
- 22:35 Obsesja Eve 2 (7)
- 23:20 Plan B 2 (4)
- 01:20 Dziewczyny z Las Vegas
- 03:25 Sklepik z horrorami
- 10:00 Arabela (Jamnik Karel Majer)
- 10:40 Moda na sukces 34 (8598)
- 11:10 Moda na sukces 34 (8599)
- 11:40 Triumf miłości (101)
- 12:30 Klik News (51)
- 12:40 Triumf miłości (102)
- 13:30 Triumf miłości (103)
- 14:20 Klik News (52)
- 14:35 Everest (32)
- 15:05 Everest (33)
- 15:35 Najpiękniejsza brzydula (59)
- 16:25 Najpiękniejsza brzydula (60)
- 17:20 Jeremiah Johnson
- 19:40 Mózg za miliard dolarów
- 22:00 Zmierzch bogów
- 01:15 Lody na patyku 2
- 03:10 Czarne święta
- 05:20 Skazaniec - Buster Keaton
- 06:00 Niewolnica Isaura (25)
- 06:45 Żyjąca planeta - Portret Ziemi (3)
- 07:05 Olimpiada, część 2
- 14:00 Dziesięć najlepszych (Rekordy box office'u)
- 14:15 Ikony (Elizabeth Taylor)
- 14:35 Moda na sukces 34 (8274)
- 15:05 Król i ja
- 17:35 Ucieczka na Atenę
- 19:55 SOS Titanic
- 22:30 Żądło
- 01:05 Pasmo ciekawostek
- 05:00 Telesprzedaż
- 06:00 Telesprzedaż
- 07:00 Pasmo ciekawostek
- 07:40 Koncert życzeń
- 09:30 Muzyczne dzień dobry
- 09:50 Przy muzyce po Śląsku
- 10:20 Szlagroteka
- 10:55 Weekend z TVS
- 11:15 Spotkanie z balladą
- 14:20 Weekend z TVS
- 14:30 Śląska karuzela
- 16:00 Koncert życzeń
- 17:50 Szlagierowa lista
- 19:45 Koncert w TVS
- 23:35 Muzyczna chata
- 04:30 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 04:45 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 04:55 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:05 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:20 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:35 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:50 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 06:00 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 06:15 Sporty walki: OSS Fighters By Superkombat w Mamai