Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
- 01:30 Zabić Sekala
- 03:35 Tajemnice zamarzniętego jeziora
- 18:40 Jaka to melodia? (5325)
- 19:30 Program informacyjny 19.30
- 00:35 Wielkie wesele
- 02:15 Francuski pocałunek
- 04:10 Rodzinka.pl (Stymulujemy się intelektualnie)
- 04:35 Rodzinka.pl (Giżycko w nowej szacie)
- 05:00 Zakończenie programu
- 05:25 Barwy szczęścia (2993)
- 06:00 Barwy szczęścia (2994)
- 06:30 M jak miłość (1798)
- 07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka
- 07:55 Pytanie na śniadanie
- 11:55 Między ziemią a niebem
- 20:40 Wielkie wesele
- 22:30 Panorama
- 23:05 Informacje kulturalne
- 23:25 Kino bez granic: Pechowi szczęściarze
- 00:15 Całkiem niezła historia (Panowie z Sorrento)
- 00:35 Całkiem niezła historia (Wyleczyć i oddać naturze)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Astronarium (Powierzchnia Słońca)
- 01:50 Wiek to tylko liczba
- 02:15 Spotkania w świecie ciszy
- 02:40 Niezwykłe miejsca (Nowogród - skansen)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Sad dziadka
- 04:20 Pogoda
- 04:30 Info Wilno (1294)
- 04:50 Niezwykłe miejsca (Muzeum Narodowe - magazyn orientalny)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Dzika Polska (Wisła na biegunach)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki (Urszulanki z Rybnika)
- 07:10 Turystyczna jazda (Rumunia: Konstanca)
- 07:35 13. Wyścig Górski Limanowa - Przełęcz pod Ostrą
- 07:55 Mieszkać piękniej (Obiekty użyteczności publicznej)
- 10:01 Dobrego dnia
- 12:00 13. Wyścig Górski Limanowa - Przełęcz pod Ostrą
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 14:00 Rączka gotuje
- 14:30 Informacje z Mazowsza
- 14:45 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 14:57 Pogoda
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 16:00 Na sygnale (Miłość nie powinna boleć)
- 16:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 16:42 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Ludzie i pszczoły (Pan Marcin)
- 17:36 Polacy to wiedzą!
- 21:31 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 21:48 Pogoda
- 21:50 Sport
- 22:00 Przepis dnia (70)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 13. Wyścig Górski Limanowa - Przełęcz pod Ostrą
- 23:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Igrzyska w regionach
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 02:15 Znaki (15)
- 03:30 Znaki (16)
- 04:45 Disco Gramy (6257)
- 05:25 Telezakupy TV Okazje
- 06:00 Nowy dzień z Polsat News
- 08:55 Spider-Man 3
- 16:25 Narzeczony na niby
- 18:50 Wydarzenia (728)
- 19:20 Gość "Wydarzeń" (728)
- 19:45 Sport (728)
- 19:55 Pogoda (728)
- 20:00 Dzień Niepodległości
- 23:10 Człowiek z Toronto
- 00:00 Włatcy móch (Wójek Alfred)
- 00:30 Włatcy móch (Piersza Komunja)
- 01:00 13 posterunek 2 (27)
- 01:50 13 posterunek 2 (28)
- 02:30 13 posterunek 2 (29)
- 03:05 Interwencja (5454)
- 03:25 Disco Polo Life (2375)
- 04:25 Top 10 - lista przebojów (2626)
- 05:30 Telezakupy TV Okazje
- 06:00 Łowcy skarbów. Kto da więcej? (78)
- 07:00 Bój o Colę
- 08:50 Galileo (1054)
- 09:50 Galileo (1055)
- 13:40 Bitwa pod Wiedniem
- 16:05 Gwiazdy Kabaretu (27)
- 17:05 Gwiazdy Kabaretu (28)
- 18:05 Galileo (1056)
- 19:05 Galileo (1057)
- 20:05 Włatcy móch (Piersza Komunja)
- 20:35 Włatcy móch (Andżelika)
- 21:05 Banita
- 04:00 Menu na miarę (6)
- 04:35 Menu na miarę (7)
- 05:00 Dyżur 3 (42)
- 05:30 Dyżur 3 (33)
- 06:00 Rodzinny interes 2 (Rodzinne porachunki)
- 07:00 Rodzinny interes 2 (Zaginiony)
- 08:00 Kurierzy (7)
- 09:05 Kurierzy (8)
- 10:20 Żandarm się żeni
- 12:00 Żandarm na emeryturze
- 14:15 Agent z przypadku
- 15:50 Głupi i głupszy bardziej
- 22:10 Szeregowiec Ryan
- 05:00 Dyżur 3 (34)
- 05:30 Dyżur 3 (35)
- 06:00 Gra muzyka (7)
- 07:00 Ale numer! 20 (13)
- 07:35 Dom dla psa (5)
- 10:35 Bystry Bill
- 12:30 Gang Wiewióra
- 20:00 Rekin
- 21:50 Dzielnica strachu 6 (Drugie życie)
- 04:00 III Rzesza: Droga do upadku (Plan Himmlera)
- 05:00 Car SOS (Citroën SM)
- 06:00 W pułapce żywiołów (8)
- 07:00 W pułapce żywiołów (9)
- 00:55 Premiera: Po śladach mordercy
- 02:55 FBI 4 (9)
- 03:50 FBI: Most Wanted (7)
- 04:45 Rekrut 5 (19)
- 05:40 Hity AXN
- 05:55 Blok promocyjny AXN
- 06:15 Hity AXN
- 06:35 Agenci NCIS: Los Angeles 14 (19)
- 07:30 Agenci NCIS: Los Angeles 14 (20)
- 12:20 Kobra - oddział specjalny (1)
- 13:20 Angry Birds Film
- 15:20 Potwory kontra obcy
- 17:20 Świat w płomieniach
- 20:00 Terminator: Genisys
- 22:40 Lara Croft: Tomb Raider
- 00:05 Zabójcza pogoda 3 (11)
- 01:10 Krótka kronika dłuższego życia (4)
- 02:15 Starożytne mocarstwa (2)
- 03:20 W okowach mrozu 5 (5)
- 04:10 Cała prawda o alkoholu
- 05:10 Niesamowite konstrukcje (6)
- 06:00 Planeta Ziemia 3 (7)
- 07:20 Planeta Ziemia 3 (8)
- 11:00 Rodzina pingwinów
- 12:05 W okowach mrozu 5 (6)
- 13:00 Wszechświat (4)
- 14:00 Starożytne mocarstwa (2)
- 15:00 Zabójcza pogoda 3 (12)
- 18:00 Niesamowite konstrukcje (6)
- 19:00 Starożytne mocarstwa (2)
- 22:05 W okowach mrozu 5 (6)
- 23:05 Jimmy ratuje pszczoły (2)
- 14:00 Genialna Morgane (Człowiek małej wiary)
- 15:10 Partner
- 17:30 Co z oczu, to z serca
- 22:25 Ostatni rycerze
- 00:25 Fatalna czarownica (Nowa)
- 01:00 Taffy 2 (To nie jest miłość)
- 01:05 Taffy 2 (Brelok)
- 01:20 Taffy 2 (Szop za okup)
- 01:25 Taffy 2 (Maggy Łapa)
- 01:30 Taffy 2 (Gipsowe nogi)
- 01:45 Ghostforce (Gumoklej / Skorpiod)
- 02:10 Ghostforce (Turbokorn/ Bibalon)
- 02:35 Płazowyż 2 (Ifcia na gigancie/Po deszczu)
- 02:55 Płazowyż 2 (Pierwsza świątynia)
- 03:20 Płazowyż 2 (Nowe Kurzajkowo/Przyjaciel czy Żobot?)
- 03:40 Dronersi (Sztafeta)
- 04:05 Dronersi (Wyścig z Kamim)
- 04:25 Szkoła Wikingów (Żelazna kapusta)
- 04:50 Szkoła Wikingów (Pajęcza sieć)
- 05:10 Dziewczyna, chłopak, itd. (Gra o tron)
- 05:20 Dziewczyna, chłopak, itd. (Przyjaciel Chłopca)
- 05:35 Dziewczyna, chłopak, itd. (Babcisynek)
- 05:45 Taffy (Pies na piątkę)
- 05:50 Taffy (Rywal)
- 06:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 5 (Intuicja)
- 06:25 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 5 (Ochrona)
- 06:55 Greenowie w wielkim mieście 2 (Malowanie z Gabriellą/ Po taniości)
- 07:25 Greenowie w wielkim mieście 2 (Wy bez wad/ Piracki bankiet)
- 07:50 Taffy (Wylogowanie)
- 08:00 Taffy (Dziewczyna Bentleya)
- 08:05 Taffy (Wakacje w domu)
- 08:20 Taffy (Zwierzaki cudaki)
- 08:30 Taffy (Pokaz)
- 08:35 Taffy (Porywacz kotów)
- 08:40 Taffy (Zamiana)
- 08:55 Miraculum: Biedronka i Czarny Kot w obronie planety (Warsztaty nr 2)
- 09:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 3 (Miraculia)
- 09:25 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 3 (Desperata)
- 09:55 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 3 (Gracz 2.0)
- 18:00 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Żegnaj, dziadku)
- 18:10 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Fotka idealna)
- 18:30 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Droga do sławy)
- 18:40 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Jak powstało miasto)
- 19:00 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Rajska miejscówka)
- 19:20 Greenowie w wielkim mieście 3 (Frilly Tilly / Montowany)
- 19:50 Greenowie w wielkim mieście 3 (Pen Pals/ Studiuj za granicą)
- 00:50 Londyński bulwar
- 02:30 Spragnieni życia
- 04:30 Zakończenie programu
- 05:30 Zaginiona
- 07:05 Jak kochać się z D
- 08:40 Kroczący Grom
- 10:15 Trzy kule
- 11:45 Wojenne kwiaty
- 13:20 Klub dyskusyjny
- 15:25 Weekend z królem
- 20:00 Wyścig z czasem
- 21:45 Już za Tobą tęsknię
- 23:35 Decydująca godzina
- 00:15 Morderstwa w Midsomer 14 (1)
- 02:10 Milczący świadek 24 (5)
- 03:10 Milczący świadek 24 (6)
- 04:05 Ragdoll (1)
- 04:50 Z pamiętnika położnej 5 (Odcinek świąteczny: część 2)
- 05:35 Obiady piątkowe 3 (3)
- 06:00 Ojciec Brown 7 (6)
- 06:55 Ojciec Brown 7 (7)
- 07:55 Śmierć pod palmami 3 (2)
- 09:00 Lewis 8 (6)
- 12:45 Sanditon 2 (4)
- 13:55 Śmierć pod palmami 3 (2)
- 15:05 Śmierć pod palmami 3 (3)
- 18:00 Morderstwa w Midsomer 14 (1)
- 19:55 Ulica nadziei 3 (7)
- 01:05 Suburra
- 03:45 Kabaretowy Szał (Kabaret Młodych Panów)
- 12:05 Łowcy skarbów 3 (17)
- 13:00 Łowcy skarbów 3 (18)
- 22:50 Karate po polsku
- 00:30 Magia nagości 6 (9)
- 01:40 Magia nagości. Dania (4)
- 02:25 Pomówmy o seksie (2)
- 03:20 I love kabaret (7)
- 04:25 I love kabaret (8)
- 05:25 I love kabaret EXTRA (1)
- 05:45 I love kabaret EXTRA (42)
- 06:00 Bliżej! Magazyn reporterów (4)
- 06:25 Bliżej! Magazyn reporterów (5)
- 06:50 Bliżej! Magazyn reporterów (6)
- 07:20 Bliżej! Magazyn reporterów (7)
- 07:45 Patent na zieleń (7)
- 08:15 To leci w sieci (1)
- 08:40 To leci w sieci (2)
- 09:05 Dzika przyroda na żywo (12)
- 09:40 Gdy natura atakuje (W nogi!)
- 14:10 Pan Wołodyjowski
- 22:00 Kabaretowe przeboje (7)
- 23:00 Magia nagości 6 (9)
- 00:05 Giganty na drogach 2 (8)
- 01:05 Darz Bór (332)
- 01:35 Darz Bór (333)
- 02:05 Darz Bór (334)
- 02:35 Darz Bór (335)
- 03:10 Darz Bór (336)
- 03:40 Darz Bór (338)
- 04:10 Darz Bór (339)
- 04:40 Na osi (1002)
- 05:20 Na osi (1003)
- 06:00 Na osi (1090)
- 06:30 Zakręcone stworzonka z internetu (4)
- 07:00 77 TV 2 (Duchy i zjawiska paranormalne)
- 22:05 Giganty na drogach 2 (9)
- 23:05 Giganty na drogach 2 (10)
- 04:25 77 TV (UFO i zjawiska paranormalne)
- 05:30 Zakręcone stworzonka z internetu (2)
- 06:00 Z lokalnego archiwum
- 06:25 Z lokalnego archiwum
- 06:40 Z lokalnego archiwum
- 07:00 Z lokalnego archiwum
- 07:20 TVCentrum uwagi
- 07:40 TVCentrum uwagi
- 08:00 TVCentrum uwagi
- 08:20 TVCentrum uwagi
- 08:40 U nas w...
- 09:00 U nas w...
- 09:20 U nas w...
- 09:40 U nas w...
- 10:00 Przepis na remont 2 (4)
- 10:30 Przepis na remont 2 (5)
- 11:00 Przepis na remont 2 (6)
- 11:30 Przepis na remont 2 (7)
- 11:55 Przepis na remont 2 (8)
- 20:00 Zbroja boga
- 00:15 Czarodziejska cukiernia Alicji (Druga Alicja / Felek gra w pałacu)
- 00:40 Czarodziejska cukiernia Alicji (Dodo dylemat / Końskie harce)
- 01:05 Czarodziejska cukiernia Alicji (Ziemniak czy kartofel? / Tort na odwrót Kapka)
- 01:30 Spidey i superkumple (Ciemno / Sandman się nie podzieli!)
- 01:55 Spidey i superkumple (Wycieczka Kulki! / Tarapaty u Tony'ego!)
- 02:20 Spidey i superkumple (Bum-Bum Głośnik/ Golfowy łobuziak)
- 02:45 Myszka Miki: Frajdomek (Bohaterowie sprzątają / Dino-kaczor!)
- 03:10 Myszka Miki: Frajdomek (Szukając Skarba! / Czarodziejskie zmartwienia)
- 03:35 Myszka Miki: Frajdomek (Dzień Ciasta Clarabelle / Nowy szczeniak Minnie)
- 04:00 Eureka! (Urodziny Barry'ego / Ptero Tap)
- 04:30 Eureka! (Wyjątkowa Eureka / Bądź moim KB)
- 05:00 Eureka! (Amp znosi jajo / Kawałek pizzy)
- 05:30 Myszka Miki: Frajdomek (Bez emocji, proszę! / Kosmiczne pieski)
- 06:00 Myszka Miki: Frajdomek (39)
- 06:30 Myszka Miki: Frajdomek (Zaczarowana herbatka! / Nieszczęśliwi biwakowicze)
- 07:00 Blue 3 (151)
- 07:30 Blue (Cienistym szlakiem)
- 07:40 Blue (Weekend)
- 07:50 Blue (Grill)
- 08:00 Blue (Nietoperz owocowy)
- 08:10 Blue (Zabawa w koniki)
- 08:20 Blue (10)
- 08:30 Disney Junior Ariel (4)
- 09:00 Pupstruction (Akwariochód/ Balon Bogusia)
- 09:30 Superkoty (Włóczkowe harce / Duży problem)
- 22:00 Czarodziejska cukiernia Alicji 2 (Najlepszy duet/ Zapominajka)
- 22:30 Myszka Miki: Frajdomek 3 (Daisy i zagubiony sen/ Wielkie zdjęcie Daisy)
- 23:00 Pidżamersi Ekipa Mocy (Góra Faraona/ Bohaterski robot)
- 23:25 Pidżamersi Ekipa Mocy (Niech wyje/ Wilczki szukają skarbów)
- 23:50 Pidżamersi Ekipa Mocy (Zasady Bastet/ Romeowizja)
- 00:15 Prawo Milo Murphy'ego 2 (Klub popołudniowej przekąski/Parkuj i niszcz)
- 00:40 Wodogrzmoty Małe 2 (Ostatni jednorożec)
- 01:05 Wodogrzmoty Małe 2 (Drogowe atrakcje)
- 01:30 Wodogrzmoty Małe 2 (Dipper i Mabel kontra Przyszłość)
- 01:55 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (1)
- 02:15 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (2)
- 02:35 Duch i nas dwóch (11)
- 03:00 Duch i nas dwóch (12)
- 03:25 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (Space Chcikens In Space S1)
- 03:45 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (Space Chickens In Space)
- 04:05 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja 2 (37)
- 04:30 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja 2 (38)
- 04:50 Duch i nas dwóch (20)
- 05:15 Duch i nas dwóch (21)
- 05:35 Robale ziomale (Skacz Mo, skacz / Mój telefon)
- 06:00 Taffy 2 (Maggy Łapa)
- 06:05 Taffy 2 (Gipsowe nogi)
- 06:10 Taffy 2 (Mucha)
- 06:25 Taffy 2 (Bentley mózgowiec)
- 06:35 Taffy 2 (Nawiedzony kłaczek)
- 06:40 Taffy 2 (Dzielny Bentley)
- 06:55 Herosi pół na pół (Sam gra ze mną/ Kto ukradł packę na muchy?)
- 07:25 Herosi pół na pół (Pacanow Potężny cz.1/Pacanow Potężny cz.2)
- 07:50 Niesamowity Żółty Yeti (Nadciąga zima / Pierwsza wieczerza)
- 16:25 Ghostforce (Hipno / Sporofungus)
- 16:55 Dronersi (Tor Pająka)
- 17:25 Dronersi (Zapętlony wyścig)
- 17:55 Taffy (Fabryka waz)
- 18:00 Taffy (Zaklinacz krzyków)
- 18:10 Taffy (Swetry)
- 18:25 Taffy (Marzenia maszyny)
- 18:30 Taffy (Dzień szopa)
- 18:35 Taffy (W dziczy)
- 18:50 Fineasz i Ferb 2 (38)
- 19:20 Fineasz i Ferb 2 (39)
- 19:50 Fineasz i Ferb 2 (40)
- 22:20 Dziewczyna, chłopak, itd. (Babcisynek)
- 22:30 Dziewczyna, chłopak, itd. (Hultaje na hulajnogach)
- 22:50 Dziewczyna, chłopak, itd. (To tylko gra...)
- 23:00 Dziewczyna, chłopak, itd. (Wyprowadzanie...)
- 23:20 Prawo Milo Murphy'ego 2 (Ucieczka/Milo w kosmosie)
- 23:50 Prawo Milo Murphy'ego 2 (Kula i obrzydlistwo w kosmosie)
- 00:00 Blue 2 (29)
- 00:10 Blue 2 (15)
- 00:20 Andy dookoła świata (19)
- 00:35 Andy i dino-zabawy (12)
- 00:40 Hej, Duggee! 4 (26)
- 00:50 Noddy: detektyw w krainie zabawek (7)
- 01:05 Piotruś Królik 2 (7)
- 01:20 Psi Oddział (5)
- 01:35 Blue 2 (28)
- 01:40 Blue 2 (29)
- 01:50 Blue 2 (30)
- 02:00 Blue 2 (28)
- 02:05 Noddy: detektyw w krainie zabawek (33)
- 02:20 Blue 2 (5)
- 02:25 Tosia i Tymek (44)
- 02:40 Kręciołki (57)
- 02:50 Teletubisie (51)
- 03:05 Blue (3)
- 03:10 Blue (4)
- 03:20 JoJo i Babcia (25)
- 03:30 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne (14)
- 03:45 Tosia i Tymek (23)
- 03:55 Tosia i Tymek (24)
- 04:10 Blue (27)
- 04:15 Blue (28)
- 04:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (22)
- 04:35 Blue (19)
- 04:45 Blue (20)
- 04:50 Blue (21)
- 05:00 Blue (22)
- 05:05 Superpyra (24)
- 05:15 Kolorklocki (9)
- 05:20 Hej, Duggee! 2 (22)
- 05:25 Hej, Duggee! 2 (23)
- 05:35 Piotruś Królik 2 (28)
- 05:50 W Papierowej Krainie (36)
- 06:00 Nadjeżdża Pan Robótka (8)
- 06:20 W Papierowej Krainie (36)
- 06:35 Superpyra (27)
- 06:45 Blue 2 (28)
- 06:55 Blue 2 (29)
- 07:00 Blue 2 (30)
- 07:10 Blue 2 (31)
- 07:20 Blue 2 (32)
- 07:30 Blue 2 (33)
- 07:35 Nadjeżdża Pan Robótka (19)
- 08:00 Pan Robótka w domu (2)
- 08:10 W Papierowej Krainie (33)
- 08:20 Blue (33)
- 08:30 Blue (34)
- 08:40 Blue (35)
- 08:45 Blue (36)
- 08:55 Blue (37)
- 09:05 Blue 2 (30)
- 09:15 Pirackie potyczki 8 (26)
- 09:40 Piotruś Królik 2 (11)
- 09:55 Piotruś Królik 2 (12)
- 10:10 Tosia i Tymek (62)
- 10:20 Blue (51)
- 10:30 Blue 2 (1)
- 10:40 Psi Oddział (6)
- 10:55 Matklocki (12)
- 11:00 Piotruś Królik 2 (7)
- 11:15 W Papierowej Krainie (36)
- 11:25 Pirackie potyczki 6 (3)
- 11:50 Superpyra (51)
- 12:00 Blue (42)
- 12:10 Blue 2 (50)
- 12:15 Blue 2 (28)
- 12:25 Blue 2 (29)
- 12:35 Blue 2 (15)
- 12:45 Andy dookoła świata (19)
- 13:00 Andy i dino-zabawy (12)
- 13:10 Hej, Duggee! 4 (26)
- 13:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek (7)
- 13:30 Piotruś Królik 2 (7)
- 13:45 Psi Oddział (5)
- 13:55 Blue 2 (28)
- 14:05 Blue 2 (29)
- 14:15 Blue 2 (30)
- 14:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (33)
- 14:35 Blue 2 (5)
- 14:45 Tosia i Tymek (44)
- 15:00 Piotruś Królik 2 (8)
- 15:15 W Papierowej Krainie (37)
- 15:25 Pirackie potyczki 6 (4)
- 15:50 Superpyra (52)
- 16:00 Blue (43)
- 16:10 Blue 2 (Świąteczne pływanie)
- 16:15 Blue 2 (30)
- 16:25 Blue 2 (31)
- 16:35 Blue 2 (16)
- 16:45 Andy dookoła świata (20)
- 17:00 Andy i dino-zabawy (13)
- 17:10 Hej, Duggee! 4 (27)
- 17:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek (8)
- 17:30 Piotruś Królik 2 (8)
- 17:45 Psi Oddział (6)
- 18:00 Blue 2 (31)
- 18:10 Blue 2 (32)
- 18:15 Blue 2 (33)
- 18:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (34)
- 18:40 Blue 2 (6)
- 18:50 Tosia i Tymek (45)
- 19:00 Kręciołki (58)
- 19:15 Teletubisie (52)
- 19:30 Blue (5)
- 19:35 Blue (6)
- 19:45 JoJo i Babcia (26)
- 20:00 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne (15)
- 20:15 Tosia i Tymek (25)
- 20:30 Tosia i Tymek (26)
- 20:40 Blue (29)
- 20:50 Blue (30)
- 21:00 Noddy: detektyw w krainie zabawek (23)
- 21:15 Blue (23)
- 21:20 Blue (24)
- 21:30 Blue (25)
- 21:40 Blue (26)
- 21:50 Superpyra (25)
- 22:00 Hej, Duggee! 2 (25)
- 22:10 Kolorklocki (10)
- 22:15 Piotruś Królik 2 (29)
- 22:30 W Papierowej Krainie (37)
- 22:40 Piotruś Królik 2 (8)
- 22:55 W Papierowej Krainie (36)
- 23:10 Pirackie potyczki 6 (4)
- 23:35 Superpyra (52)
- 23:45 Blue (43)
- 23:55 Blue 2 (Świąteczne pływanie)
- 00:55 Cocomelon - baw się razem z nami
- 01:55 Rodzina Treflików 3 (Obcy)
- 02:10 Rodzina Treflików (Tęcza)
- 02:25 Rodzina Treflików (Kołysanka)
- 02:35 Rodzina Treflików (Drzewko)
- 02:45 Rodzina Treflików (Król i królowa)
- 02:50 Rodzina Treflików (Urodziny Treflika)
- 03:10 Rodzina Treflików (Żywa woda)
- 03:25 Rodzina Treflików (Nowy sąsiad)
- 03:30 Rodzina Treflików (Domek w domku)
- 03:40 Rodzina Treflików (Treflik królem)
- 03:50 Rodzina Treflików (Buty)
- 04:00 Rodzina Treflików (Szczęśliwa rodzinka)
- 04:15 Rodzina Treflików (Z wizytą u cioci)
- 04:30 Rodzina Treflików (Babski wieczór)
- 04:35 Rodzina Treflików 2 (Serce Robbobota)
- 04:45 Rodzina Treflików 2 (Kot)
- 04:55 Rodzina Treflików 2 (Kura)
- 05:05 Cocomelon - baw się razem z nami
- 06:00 Bob Budowniczy 20 (Niespodzianka dla Marty)
- 06:30 Bob Budowniczy 20 (Super Koparka)
- 07:00 Bob Budowniczy 20 (Betoniarka i motylek)
- 07:25 Bob Budowniczy 20 (Dino Coaster)
- 07:55 Bob Budowniczy 20 (Wiadomość z kosmosu)
- 12:05 Strażak Sam 8 (Mandy na morzu)
- 12:25 Strażak Sam 8 (Wielkie ratowanie świnki morskiej)
- 12:40 Strażak Sam 8 (Niedźwiedź polarny w Pontypandy)
- 12:50 Strażak Sam 8 (Szalona wieża ciśnień)
- 13:00 Strażak Sam 8 (Mandy i wielka góra)
- 13:10 Strażak Sam 8 (Uciekający pociąg)
- 13:30 Strażak Sam 8 (Potwór z Pontypandyness)
- 13:45 Strażak Sam 8 (Za dobre chęci Dilys)
- 13:55 Strażak Sam 8 (Zimno, zimno i jeszcze zimniej...)
- 14:05 Strażak Sam 8 (Halloweenowy przekręt Normana)
- 14:20 Strażak Sam 8 (Charlie i fura ryb)
- 14:40 Strażak Sam 8 (Bessie mknie na ratunek)
- 14:50 Strażak Sam 8 (Kula grozy)
- 15:00 Strażak Sam 8 (Król gór)
- 15:10 Strażak Sam 8 (Ach, te widoki)
- 15:25 Strażak Sam 8 (Światełka, światełka i jeszcze raz światełka)
- 15:45 Strażak Sam 8 (Babski wieczór)
- 15:55 Strażak Sam 8 (Fajerwerki w ogniu)
- 16:05 Strażak Sam 8 (Przechytrzyć lisa)
- 16:20 Strażak Sam 8 (Lily i wielkie fale)
- 16:35 Strażak Sam 8 (Lampiony)
- 16:45 Strażak Sam 9 (Morskie opowieści)
- 16:55 Strażak Sam 9 (Szalone toczenie sera)
- 17:15 Strażak Sam 9 (Kto po cienkim stąpa lodzie)
- 17:30 Strażak Sam 9 (Norman czaruje)
- 17:40 Strażak Sam 9 (Wielka ucieczka z wyspy)
- 17:50 Strażak Sam 9 (Niebezpieczne wody)
- 18:00 Strażak Sam 9 (Najlepsze nocowanko na świecie!)
- 18:20 Strażak Sam 9 (Wielorybia historia)
- 18:35 Strażak Sam 9 (Leć, leć i jeszcze raz leć)
- 18:45 Strażak Sam 9 (Światła, kamera, lawina)
- 18:55 Strażak Sam 9 (Puchar Pontypandy)
- 19:15 Strażak Sam 9 (Szalony domek na drzewie)
- 19:30 Strażak Sam 9 (Pogromcy rekordów)
- 19:40 Strażak Sam 9 (Gorące kiełbaski)
- 19:50 Strażak Sam 9 (Norman i pociąg do skamieniałości)
- 20:00 Strażak Sam 9 (Polowanie na żółwia)
- 20:20 Strażak Sam 9 (Mapa, duchy i skarb)
- 20:35 Strażak Sam 9 (Granity, piaskowce i inne)
- 20:45 Strażak Sam 9 (Koty czy psy?)
- 20:55 Strażak Sam 9 (Niech chowa się kto może)
- 21:15 Strażak Sam 9 (Boyce, Boyce, Boyce)
- 21:30 Strażak Sam 9 (Trema)
- 21:40 Strażak Sam 9 (Piękny ogród górą!)
- 21:50 Strażak Sam 10 (Nieposłuszny koń)
- 22:00 Strażak Sam 10 (Urodziny Sama)
- 22:15 Strażak Sam 10 (Królowie i zamczyska)
- 22:35 Strażak Sam 10 (Szaleństwo na punkcie pizzy)
- 22:45 Strażak Sam 10 (Katastrofa pod psem)
- 22:55 Strażak Sam 10 (Autobus w opałach)
- 23:05 Strażak Sam 10 (Szpiegowskie intrygi)
- 23:20 Strażak Sam 10 (Lis na wolności)
- 23:40 Strażak Sam 10 (Upiorne przyjęcie)
- 23:50 Strażak Sam 10 (Rozstanie)
- 00:00 Wakacje
- 00:02 Kolorowa magia
- 00:04 Zwierzęta
- 00:07 Wstawaj!
- 00:09 Wakacje
- 00:11 Świat podwodny
- 00:13 Teraz się bawimy
- 00:15 Towarzysze zabawy
- 00:18 Świat elfów
- 00:21 Kolorowe koło
- 00:24 Wakacje
- 00:27 Świat podwodny
- 00:30 Wakacje
- 00:33 Opowieści warzywne
- 00:35 Świat podwodny
- 00:38 Kolorowe koło
- 00:41 Świat elfów
- 00:44 Opowieści warzywne
- 00:47 Kolorowe koło
- 00:49 Opowieści warzywne
- 00:51 Teraz się bawimy
- 00:54 Wakacje
- 00:57 Opowieści warzywne
- 00:59 Świat podwodny
- 01:03 Miejskie życie
- 01:06 Łazienka
- 01:09 Posłuchaj tego
- 01:12 Rodzina bobrów
- 01:15 Sunville
- 01:17 Morskie przygody
- 01:20 Świat zwierząt
- 01:23 Galaktyczni turyści
- 01:25 Świat podwodny
- 01:28 Pojazdy
- 01:30 Łazienka
- 01:33 Przygody w przestrzeni
- 01:35 Mini opowiadania
- 01:38 Świat zwierząt
- 01:40 Sport, sport, sport
- 01:45 Sunville
- 01:48 Łazienka
- 01:51 Zwierzęta
- 01:54 Miejskie życie
- 01:56 Safari
- 01:58 Teraz się bawimy
- 02:02 Towarzysze zabawy
- 02:06 Sunville
- 02:09 Grupy
- 02:11 Przygody w przestrzeni
- 02:14 Puffy i Tubby
- 02:18 Kolorowe koło
- 02:20 Muzeum
- 02:23 Opowieści warzywne
- 02:25 Kącik naukowy
- 02:27 Kolorowe koło
- 02:30 Miyu i Litto
- 02:33 Muzeum
- 02:36 Sunville
- 02:38 Kolorowe koło
- 02:41 Panni i Fanni
- 02:43 Jaki jest twój zawód ?
- 02:46 Muzeum
- 02:48 Safari
- 02:51 Grupy
- 02:54 Kolorowa magia
- 02:57 Puffy i Tubby
- 03:01 Grupy
- 03:03 Oli - cykle natury
- 03:06 Muzeum
- 03:10 Sport, sport, sport
- 03:13 Jaki jest twój zawód ?
- 03:15 Jak podróżujemy
- 03:18 Urocze miejsca
- 03:21 Mini opowiadania
- 03:24 Ding Dang Dong
- 03:28 Sport, sport, sport
- 03:30 Mini opowiadania
- 03:32 Świat elfów
- 03:35 Wstawaj!
- 03:37 Przygody w przestrzeni
- 03:42 Sport, sport, sport
- 03:44 Opowieści warzywne
- 03:46 Jaki jest twój zawód ?
- 03:49 Teraz się bawimy
- 03:51 Taniec
- 03:54 Urocze miejsca
- 03:57 Posłuchaj tego
- 03:59 Ding Dang Dong
- 04:02 Opowieści warzywne
- 04:04 Świat zwierząt
- 04:08 Teraz się bawimy
- 04:12 Świat podwodny
- 04:14 Jaki jest twój zawód ?
- 04:17 Świat podwodny
- 04:19 Opowieści warzywne
- 04:21 Towarzysze zabawy
- 04:24 Teraz się bawimy
- 04:27 Sunville
- 04:30 Towarzysze zabawy
- 04:33 Jaki jest twój zawód ?
- 04:35 Wakacje
- 04:37 Opowieści warzywne
- 04:39 Kolorowe koło
- 04:42 Opowieści warzywne
- 04:44 Sunville
- 04:47 Wakacje
- 04:50 Kolorowe koło
- 04:52 Towarzysze zabawy
- 04:55 Opowieści warzywne
- 04:58 Wakacje
- 05:01 Towarzysze zabawy
- 05:04 Kolorowe koło
- 05:07 Wakacje
- 05:10 Opowieści warzywne
- 05:12 Wakacje
- 05:15 Miejskie życie
- 05:17 Kolorowe koło
- 05:20 Muzeum
- 05:23 Kolorowa magia
- 05:26 Kącik naukowy
- 05:28 Miyu i Litto
- 05:30 Grupy
- 05:34 Kolorowe koło
- 05:37 Opowieści warzywne
- 05:39 Miyu i Litto
- 05:42 Urocze miejsca
- 05:45 Jaki jest twój zawód ?
- 05:47 Posłuchaj tego
- 05:51 Grupy
- 05:53 Jaki jest twój zawód ?
- 05:56 Urocze miejsca
- 05:59 Jaki jest twój zawód ?
- 06:02 Kącik naukowy
- 06:04 Puffy i Tubby
- 06:08 Posłuchaj tego
- 06:11 Grupy
- 06:14 Posłuchaj tego
- 06:18 Mały Didy
- 06:20 Toby McFly
- 06:23 Mimo i Bobo
- 06:26 Mały Didy
- 06:29 Mimo & Bobo PLUS
- 06:33 Zastęp strażaków
- 06:36 Morskie przygody
- 06:38 Sunville
- 06:43 Świat elfów
- 06:46 Puffy i Tubby
- 06:50 Dinoland
- 06:52 Wesołe królestwo
- 06:55 Mały Didy
- 06:57 Dotty i Kitty
- 07:01 Zoo
- 07:04 Jak podróżujemy
- 07:07 Zwierzęta
- 07:09 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 07:12 Mini opowiadania
- 07:14 Teraz się bawimy
- 07:18 Hop-hop
- 07:20 Zabawa w chowanego
- 07:22 DuckSchool
- 07:25 Przygody kaczki
- 07:27 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 07:30 Dźwięki wokół nas
- 07:32 Mimo i Bobo
- 07:35 Mały Didy
- 07:38 Ding Dang Dong
- 07:41 Rodzina bobrów
- 07:44 Teraz się bawimy
- 07:47 Taniec
- 07:50 Sport, sport, sport
- 07:52 Risto Gusto
- 07:56 Raul
- 07:58 Zack i Ziggy
- 08:01 Kaczka i jej przyjaciele
- 08:03 Świat Mimo
- 08:06 Sport, sport, sport
- 08:09 Taniec
- 08:11 Urocze miejsca
- 08:14 Taniec
- 08:17 Urocze miejsca
- 08:21 Zack i Ziggy
- 08:24 Margo i Felix
- 08:27 Monika i Rudi 2
- 08:30 Kolorowa Klara
- 08:32 Monika i Rudi
- 08:34 Sippi Sappi
- 08:37 Afryka
- 08:40 Jaki jest twój zawód ?
- 08:42 Grupy
- 08:45 Kącik naukowy
- 08:50 Jaki jest twój zawód ?
- 08:53 Miyu i Litto
- 08:56 Zabawa w chowanego
- 08:59 Margo i Felix
- 09:02 ABC - duckBC
- 09:05 Mimo i Bobo
- 09:08 Jaki jest twój zawód ?
- 09:11 Urocze miejsca
- 09:13 Grupy
- 09:16 Kolorowe koło
- 09:18 Jaki jest twój zawód ?
- 09:21 Posłuchaj tego
- 09:24 Zabawa w chowanego
- 09:27 Przygody kaczki
- 09:29 Sippi Sappi
- 09:32 Kształcików
- 09:33 Elfy przyrody
- 09:34 Dźwięki wokół nas
- 09:36 Wesołe królestwo
- 09:39 Pixie 2
- 09:40 Mimo i Bobo
- 09:43 Kształcików
- 09:44 Albert tłumaczy
- 09:48 Monika i Rudi
- 09:51 Sippi Sappi
- 09:54 Wesoła łąka
- 09:57 Monika i Rudi
- 10:00 Dźwięki wokół nas
- 10:02 Albert tłumaczy
- 10:04 Uczymy się
- 10:07 Wesoła łąka
- 10:10 Przygody kaczki
- 10:13 Pixie 2
- 10:14 Słodki dom
- 10:15 Zack i Ziggy
- 10:18 Sippi Sappi
- 10:20 Mimo i Bobo
- 10:22 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 10:26 Toby McFly
- 10:29 DuckSchool
- 10:31 Wesołe królestwo
- 10:34 ABC - duckBC
- 10:37 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 10:40 Fin i Fianna
- 10:43 Risto Gusto
- 10:46 Afryka
- 10:49 Toobys
- 10:51 Fin i Fianna
- 10:54 Kolorowa Klara
- 10:56 Uczymy się
- 10:59 Lola i Liczby
- 11:01 Tempo Giusto
- 11:03 Mimo i Bobo
- 11:05 Hop-hop
- 11:07 Drużyna lalek
- 11:09 Restauracja
- 11:12 Kaczka i jej przyjaciele
- 11:15 Zabawa w chowanego
- 11:18 Dźwięki wokół nas
- 11:20 Zabawa w chowanego
- 11:22 Dotty i Kitty
- 11:26 Mimo i Bobo
- 11:28 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 11:32 Fin i Fianna
- 11:35 Kaczka i Puszek
- 11:37 Pociąg
- 11:39 Dinozaur Milo
- 11:43 Świat Mimo
- 11:45 Raul
- 11:48 Hop-hop
- 11:50 Zoo
- 11:53 Raul
- 11:56 Hubbi i jego koledzy
- 11:58 Wesołe królestwo
- 12:01 Połączony świat
- 12:04 Małe, ale pracowite
- 12:06 Świat Mimo
- 12:09 Sztuka Leona
- 12:11 Uczymy się
- 12:14 Mimo i Bobo
- 12:16 Połączony świat
- 12:20 Zastęp strażaków
- 12:22 Brygada ogniowa
- 12:24 Pociąg
- 12:27 Świat Mimo
- 12:29 Hiphopowy kaktus
- 12:32 Zastęp strażaków
- 12:35 Toby McFly
- 12:38 Kaczka i Puszek
- 12:40 Świat zabawek
- 12:43 Uczymy się
- 12:46 Mimo & Bobo PLUS
- 12:50 Hiphopowy kaktus
- 12:52 Toby McFly
- 12:55 Mimo i Bobo
- 12:58 Kaczka i Puszek
- 13:00 Sztuka Leona
- 13:02 Kaczka i jej przyjaciele
- 13:04 Hubbi się tym zajmie
- 13:07 Świat Mimo
- 13:10 Kaczka i jej przyjaciele
- 13:12 Mały Didy
- 13:14 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 13:17 Hiphopowy kaktus
- 13:21 Małe, ale pracowite
- 13:24 Połączony świat
- 13:27 Skoczkowie Planet
- 13:31 Drużyna lalek
- 13:33 Pociąg
- 13:36 Hubbi i jego koledzy
- 13:38 Fin i Fianna
- 13:42 Pixie 2
- 13:43 Kształcików
- 13:44 DuckSchool
- 13:46 Historie Henryka
- 13:48 Wesoła łąka
- 13:51 Kształcików
- 13:52 Historie Henryka
- 13:54 Dotty i Kitty
- 13:58 Albert tłumaczy
- 14:02 Kaczka i jej przyjaciele
- 14:04 Monika i Rudi
- 14:06 Albert tłumaczy
- 14:11 Mimo i Bobo
- 14:14 Uczymy się
- 14:16 Toobys
- 14:19 Kaczka i jej przyjaciele
- 14:22 Co rośnie na drzewie?
- 14:23 Lola i Liczby
- 14:26 ABC - duckBC
- 14:29 Pixie 2
- 14:30 Uczymy się
- 14:32 Słodki dom
- 14:34 Pixie 2
- 14:35 Monika i Rudi
- 14:38 Mały Didy
- 14:41 Kaczka i jej przyjaciele
- 14:43 Hop-hop
- 14:45 Lola i Liczby
- 14:48 Mimo & Bobo PLUS
- 14:52 Hop-hop
- 14:54 Hubbi i jego koledzy
- 14:56 Sippi Sappi
- 14:59 Tempo Giusto
- 15:01 Margo i Felix
- 15:04 DuckSchool
- 15:07 Sippi Sappi
- 15:09 Sippi Sappi
- 15:12 Tempo Giusto
- 15:14 Zabawa w chowanego
- 15:17 Mimo & Bobo PLUS
- 15:21 Margo i Felix
- 15:24 Zack i Ziggy
- 15:27 Afryka
- 15:29 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 15:32 Historie Henryka
- 15:34 Hubbi się tym zajmie
- 15:37 Wstawaj!
- 15:39 Zack i Ziggy
- 15:42 Co rośnie na drzewie?
- 15:44 Sippi Sappi
- 15:46 Brygada ogniowa
- 15:49 Mimo i Bobo
- 15:52 Przygody kaczki
- 15:54 Mimo i Bobo
- 15:56 Afryka
- 15:59 Raul
- 16:02 Afryka
- 16:04 Mały Didy
- 16:07 Historie Henryka
- 16:09 Afryka
- 16:11 Lola i Liczby
- 16:14 Restauracja
- 16:17 Toby McFly
- 16:20 Toobys
- 16:23 Przygody kaczki
- 16:25 Raul
- 16:28 Cubie
- 16:30 Brygada ogniowa
- 16:33 Cubie
- 16:35 Kaczka i jej przyjaciele
- 16:37 Drużyna lalek
- 16:40 Świat Mimo
- 16:43 Mimo & Bobo PLUS
- 16:47 Hop-hop
- 16:50 Świat Mimo
- 16:53 Zabawa w chowanego
- 16:55 Mimo i Bobo
- 16:57 Raul
- 17:00 Zabawa w chowanego
- 17:03 Lola i Liczby
- 17:05 Wstawaj!
- 17:07 Mimo i Bobo
- 17:10 Lola i Liczby
- 17:13 Mimo i Bobo
- 17:15 Lola i Liczby
- 17:18 Afryka
- 17:20 Raul
- 17:22 Elfy przyrody
- 17:24 Raul
- 17:26 Wstawaj!
- 17:28 Raul
- 17:31 Albert tłumaczy
- 17:34 Wstawaj!
- 17:36 Mimo i Bobo
- 17:39 Elfy przyrody
- 17:40 Wstawaj!
- 17:42 Raul
- 17:45 Afryka
- 17:48 Zabawa w chowanego
- 17:50 Toobys
- 17:53 Dotty i Kitty
- 17:56 Monika i Rudi
- 17:59 Sippi Sappi
- 18:01 DuckSchool
- 18:03 Małe melodie
- 18:06 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 18:09 Słodki dom
- 18:10 Małe melodie
- 18:12 Elfy przyrody
- 18:13 Albert tłumaczy
- 18:16 Toobys
- 18:18 Mimo i Bobo
- 18:20 Wesoła łąka
- 18:23 Kształcików
- 18:25 Monika i Rudi
- 18:27 Kolorowa Klara
- 18:29 Co rośnie na drzewie?
- 18:31 Dinoland
- 18:34 Kształcików
- 18:35 Mimo i Bobo
- 18:38 Toobys
- 18:40 ABC - duckBC
- 18:43 Dotty i Kitty
- 18:46 Co rośnie na drzewie?
- 18:48 Kaczka i Puszek
- 18:50 Pociąg
- 18:52 DuckSchool
- 18:55 Historie Henryka
- 18:57 Lola i Liczby
- 18:59 Margo i Felix
- 19:02 Hop-hop
- 19:05 Fin i Fianna
- 19:08 Zabawa w chowanego
- 19:11 Brygada ogniowa
- 19:13 Mimo i Bobo
- 19:16 Afryka
- 19:18 DuckSchool
- 19:21 Hop-hop
- 19:23 Drużyna lalek
- 19:25 Uczymy się
- 19:28 Hubbi i jego koledzy
- 19:30 Afryka
- 19:32 Dźwięki wokół nas
- 19:35 Elfy przyrody
- 19:36 Hubbi i jego koledzy
- 19:38 Toby McFly
- 19:41 Przygody kaczki
- 19:43 Małe, ale pracowite
- 19:46 Dinoland
- 19:48 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 19:51 Sippi Sappi
- 19:54 Margo i Felix
- 19:57 Dźwięki wokół nas
- 19:59 Uczymy się
- 20:02 Monika i Rudi
- 20:06 Elfy przyrody
- 20:07 Mały Didy
- 20:11 Mimo i Bobo
- 20:13 Lola i Liczby
- 20:16 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 20:19 Toby McFly
- 20:22 Zoo
- 20:25 Historie Henryka
- 20:27 Zack i Ziggy
- 20:30 Zoo
- 20:33 Pociąg
- 20:35 Uczymy się
- 20:39 Mimo i Bobo
- 20:41 Brygada ogniowa
- 20:44 Mimo i Bobo
- 20:47 Uczymy się
- 20:50 Mimo i Bobo
- 20:54 Toobys
- 20:56 Co rośnie na drzewie?
- 20:57 Mimo i Bobo
- 21:00 Mały Didy
- 21:02 Brygada ogniowa
- 21:05 Kaczka i jej przyjaciele
- 21:07 Mimo i Bobo
- 21:09 Elfy przyrody
- 21:10 Toobys
- 21:13 Kolorowe koło
- 21:15 Sunville
- 21:18 Opowieści warzywne
- 21:21 Wakacje
- 21:24 Kolorowe koło
- 21:27 Mały Didy
- 21:29 Brygada ogniowa
- 21:31 Toobys
- 21:33 Elfy przyrody
- 21:34 Toobys
- 21:36 Hiphopowy kaktus
- 21:38 Mimo i Bobo
- 21:42 Kolorowe koło
- 21:44 Wakacje
- 21:47 Kolorowe koło
- 21:50 Wakacje
- 21:52 Kolorowe koło
- 21:55 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 21:58 Afryka
- 22:00 Risto Gusto
- 22:03 Przygody kaczki
- 22:05 Sippi Sappi
- 22:07 Mały Didy
- 22:10 Kaczka i jej przyjaciele
- 22:12 Mimo i Bobo
- 22:15 Świat podwodny
- 22:16 Indie
- 22:20 Towarzysze zabawy
- 22:23 Teraz się bawimy
- 22:25 Safari
- 22:28 Łazienka
- 22:30 Przygody kaczki
- 22:32 Hubbi się tym zajmie
- 22:35 Toby McFly
- 22:38 Przygody kaczki
- 22:40 Pociąg
- 22:42 Brygada ogniowa
- 22:44 Urocze miejsca
- 22:47 Teraz się bawimy
- 22:49 Mini opowiadania
- 22:52 Pojazdy
- 22:54 Rodzina bobrów
- 22:56 Miejskie życie
- 23:02 Tempo Giusto
- 23:04 Mimo i Bobo
- 23:07 Fin i Fianna
- 23:10 Tempo Giusto
- 23:12 Monika i Rudi 2
- 23:15 Uczymy się
- 23:18 Jaki jest twój zawód ?
- 23:20 Kolorowe koło
- 23:23 Posłuchaj tego
- 23:25 Kolorowe koło
- 23:28 Urocze miejsca
- 23:30 Wesoła łąka
- 23:34 Słodki dom
- 23:35 Sippi Sappi
- 23:37 Małe melodie
- 23:39 Fin i Fianna
- 23:42 Dotty i Kitty
- 23:47 Kolorowe koło
- 23:50 Panni i Fanni
- 23:52 Grupy
- 23:55 Jaki jest twój zawód ?
- 23:57 Kącik naukowy
- 00:00 Pory roku
- 01:04 Ulubione bajki
- 02:10 Uczymy się z ducktv
- 03:11 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 04:16 Pory roku
- 05:18 Uczymy się z ducktv
- 06:20 Ulubione bajki
- 07:23 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 08:23 Uczymy się z ducktv
- 10:30 Pory roku
- 11:33 Ulubione bajki
- 13:37 Uczymy się z ducktv
- 14:41 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 15:43 Pory roku
- 16:44 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 17:47 Uczymy się z ducktv
- 18:51 Bajki na dobranoc
- 19:53 Słodkie sny
- 20:55 Pory roku
- 21:57 Ulubione bajki
- 23:01 Uczymy się z ducktv
- 05:05 Z archiwum LaLiga
- 06:00 La Manita
- 06:20 La Manita
- 06:40 La Manita
- 07:00 The LaLiga EA Sports Champion
- 16:00 LaLiga Top Scorer
- 16:35 LaLiga Best Goalkeeper
- 17:00 LaLiga Top Goals
- 23:00 LaLiga Promoted Teams
- 12:00 The LaLiga EA Sports Champion
- 13:00 LaLiga Top Goals
- 18:00 LaLiga Promoted Teams
- 19:00 LaLiga Top Scorer
- 19:35 LaLiga Best Goalkeeper
- 04:00 Piłka nożna: Liga włoska - mecz: Empoli FC - Bologna FC
- 06:00 LaLiga Best 11 (Joaquin)
- 06:30 Leo Messi
- 07:20 La Manita
- 07:40 La Manita
- 04:00 LaLiga Top Scorer
- 04:30 LaLiga Best Goalkeeper
- 05:00 LaLiga Top Goals 2024
- 06:00 Z archiwum LaLiga (7)
- 07:00 Z archiwum LaLiga (8)
- 14:00 LaLiga Best 11 (Diego Forlan)
- 14:30 LaLiga Top Scorer
- 15:00 LaLiga Best Goalkeeper
- 15:20 Javier Irureta
- 22:00 LaLiga Best 11 (Joaquin)
- 22:30 The LaLiga EA Sports Champion
- 23:30 Andoni Zubizarreta
- 04:00 Grid (5)
- 06:00 Voss Extreme Sports Week (1)
- 06:30 Voss Extreme Sports Week (2)
- 07:00 Voss Extreme Sports Week (3)
- 07:30 Voss Extreme Sports Week (4)
- 08:00 Voss Extreme Sports Week (5)
- 08:30 Voss Extreme Sports Week (6)
- 09:00 WWE Classic Gold (36)
- 09:20 WWE Classic Gold (37)
- 10:00 WWE Classic Gold (38)
- 10:20 WWE Classic Gold (39)
- 11:00 WWE Raw (21)
- 14:00 WWE SmackDown (33)
- 15:00 WWE SmackDown (34)
- 16:00 WWE NXT (18)
- 17:00 WWE - Main Event (18)
- 18:00 Japan Pro-Wrestling (2)
- 22:00 Liga wyścigów dronów (5)
- 04:20 Remont na 5+ (6)
- 04:45 Remont na 5+ (7)
- 05:05 Remont na 5+ (8)
- 05:30 Remont na 5+ (1)
- 06:00 Remont na 5+ (2)
- 06:25 Remont na 5+ (3)
- 06:50 Remont na 5+ (4)
- 07:20 Remont na 5+ (5)
- 07:45 Remont na 5+ (6)
- 10:00 Niezwykłe pomysły 18 (7)
- 10:30 Niezwykłe pomysły 18 (8)
- 11:00 Niezwykłe pomysły 18 (9)
- 11:30 Niezwykłe pomysły 18 (10)
- 14:00 Celnicy 2 (4)
- 15:00 Celnicy 2 (5)
- 16:00 Demolka: Nowa Zelandia 2 (10)
- 16:30 Demolka: Nowa Zelandia (1)
- 17:00 Demolka: Nowa Zelandia (2)
- 17:30 Demolka: Nowa Zelandia (3)
- 17:55 Demolka: Nowa Zelandia (4)
- 18:25 Demolka: Nowa Zelandia (5)
- 18:55 Demolka: Nowa Zelandia (6)
- 19:25 Demolka: Nowa Zelandia (7)
- 19:55 Ukryte dowody: Spisek Ufo
- 00:05 Więźniarki (1)
- 01:05 Louis Theroux: Joe Exotic na celowniku (2)
- 02:05 Gaz do dechy (5)
- 02:55 W warsztacie (8)
- 03:35 Jak kupić najdroższe auta świata (5)
- 18:00 Nadzwyczajne maszyny (6)
- 19:00 Gaz do dechy (5)
- 00:15 Ta szalona ewolucja! (Ochrona)
- 01:20 Dziki tabun (Inicjacja)
- 02:05 Najdziwniejsze cuda świata 2 (3)
- 02:55 Dziki tabun (Inicjacja)
- 03:40 Weterynarz z Yorkshire 4 (1)
- 04:25 Weterynarz z Yorkshire 4 (2)
- 05:10 Dziki tabun (Inicjacja)
- 06:35 Tybet: na dachu świata
- 07:35 Rok na Ziemi (Wiosna)
- 08:35 Kongo z Benem Foglem (3)
- 09:40 Małpie królestwo w Chinach
- 15:00 Nocni łowcy Afryki
- 00:00 Niezwykły dr Pol (Świnki w deszczu)
- 01:00 Niezwykły dr Pol (Bez prądu)
- 02:00 Mądrość słonia
- 03:00 Sardynia: kamienna arka
- 22:00 Uratowani przed rekinem
- 23:00 Rekiny Północy
- 04:35 Wielkie budowle Rzymian (Arles)
- 06:20 Wojna o wieżę Eiffla
- 07:20 Odliczanie do kapitulacji (1)
- 18:50 Linie frontu (Plaża Omaha)
- 19:55 Linie frontu (Wzgórze 112)
- 00:05 Dzika kuchnia (5)
- 00:35 Dzika kuchnia (7)
- 01:10 Dzika kuchnia (1)
- 01:50 Dzika kuchnia (2)
- 02:25 Dzika kuchnia (3)
- 02:55 Dzika kuchnia (4)
- 03:30 Dzika kuchnia (5)
- 04:00 Dzika kuchnia (7)
- 04:30 Przepis na ogród (68)
- 04:45 Przepis na ogród (1)
- 04:50 Dzika kuchnia (1)
- 05:25 Dzika kuchnia (2)
- 06:00 ABC Designu (4)
- 06:15 ABC Designu (5)
- 06:30 ABC Designu (1)
- 06:45 ABC Designu (3)
- 06:55 Kuchnia na dziko (13)
- 07:10 Kuchnia na dziko (1)
- 07:25 Kuchnia na dziko (2)
- 07:40 Kuchnia na dziko (3)
- 07:55 Kuchnia na dziko (4)
- 08:05 Ogród bez tajemnic 4 (11)
- 08:30 Ogród bez tajemnic 4 (13)
- 09:00 Ogrody marzeń (Mainau)
- 09:30 Ogrody marzeń (Smalandia)
- 18:00 Przepis na remont 2 (14)
- 18:30 Przepis na remont 2 (15)
- 19:00 Przepis na remont 2 (16)
- 19:30 Przepis na remont 2 (17)
- 22:50 Ogrody marzeń 2 (Lombardia)
- 23:25 Ogrody marzeń 2 (Istria)
- 23:55 Dzika kuchnia (3)
- 00:00 Monika i seks (14)
- 00:40 Jak uniknąć raka? (Medycyna i technologia)
- 01:45 Czy wiesz, co jesz? 2 (Krakersy)
- 02:15 Potęga zdrowia 3 (Fizjoterapia i rehabilitacja)
- 02:55 Być rodzicem (7)
- 03:25 Czy wiesz, co jesz? (Opakowania)
- 03:55 Zdrowie w Twoich rękach (Aktywność fizyczna jako forma podnoszenia kondycji psychofizycznej)
- 04:15 Potęga zdrowia 3 (Hipercholesterolemia: rozpoznawanie i leczenie)
- 04:55 Potęga zdrowia 4 (Choroba Leśniowskiego-Crohna)
- 05:35 Szlachetne zdrowie (Stomatologia w czasie epidemii)
- 06:00 Potęga zdrowia 4 (Rak szyjki macicy)
- 06:40 Operacja zdrowie 3 (Psychiatria, uzależnienia i depresje w czasie pandemii)
- 07:15 Zapytaj lekarza 3 (2)
- 07:50 Ćwicz z Olą Żelazo (Jogalates - ramiona, górne partie ciała)
- 10:00 Pies na życie (5)
- 10:35 Zwierzaki z misją (5)
- 11:10 Łowcy smaków (3)
- 11:50 Przez żołądek do zdrowia (3)
- 12:25 Pytania do doktora (Alergie)
- 13:00 Zapytaj lekarza (4)
- 13:35 Happy i Zen (7)
- 14:05 Happy i Zen (8)
- 14:40 Żyj jak Laila (7)
- 15:10 Żyj jak Laila (8)
- 15:40 Nocna zmiana 2 (8)
- 16:35 Nocna zmiana 2 (9)
- 17:25 Nocna zmiana 2 (10)
- 18:20 Nocna zmiana 2 (11)
- 19:05 Nocna zmiana 2 (12)
- 20:00 Niesamowita kobieta. W poszukiwaniu diagnozy
- 21:00 Łowcy smaków (4)
- 21:35 Gotowe na start (4)
- 22:20 Metoda Osmina (8)
- 23:30 Monika i seks (15)
- 00:50 Family Guy: Głowa rodziny 20 (Wszystko o Alanie)
- 01:20 Family Guy: Głowa rodziny 20 (Dziewczyna, tak?)
- 01:50 Family Guy: Głowa rodziny 20 (Pierwsza krew)
- 02:20 Family Guy: Głowa rodziny 20 (20)
- 02:50 Family Guy: Głowa rodziny 21 (Oskarowy gość)
- 03:20 Bajer z Bel-Air (Matka wszystkich bitew)
- 03:50 Bajer z Bel-Air (Will idzie do pracy)
- 04:20 Bajer z Bel-Air (Próbny egzamin)
- 05:00 Jak poznałem waszą matkę 6 (Wyspa śmieci)
- 05:30 Jak poznałem waszą matkę 6 (Zmiana zdania)
- 06:00 Jak poznałem waszą matkę 6 (Legendarny tatuś)
- 06:30 Jak poznałem waszą matkę 6 (Wybuchowa kanapka)
- 07:00 Jak poznałem waszą matkę 6 (Beznadzieja)
- 07:30 Jak poznałem waszą matkę 6 (Koktajl idealny)
- 20:35 Partner
- 22:50 Raj na ziemi
- 01:50 Słaba płeć?
- 03:55 Feministki polskie
- 04:30 Mały Jakub
- 06:00 Gdzie jest trzeci król
- 07:30 W pustyni i w puszczy
- 09:50 Komedia małżeńska
- 11:55 Filip z konopi
- 15:00 Rysopis
- 16:40 C.K. Dezerterzy (1/2)
- 18:40 C.K. Dezerterzy (2-ost.)
- 20:00 Dama kameliowa
- 22:10 Sztuczki
- 01:00 Młody i niewinny
- 02:50 Sherlock Holmes: Kobieta w zieleni
- 04:10 Zakręcone stworzonka z internetu (3)
- 04:25 Zakręcone stworzonka z internetu (4)
- 05:00 77 TV 2 (Teorie spiskowe. Część 2)
- 06:00 Zameldowani (4)
- 06:30 Zameldowani (5)
- 07:00 Zameldowani (6)
- 07:30 Zameldowani (7)
- 08:00 Zameldowani (8)
- 08:30 Zameldowani (9)
- 09:00 Zameldowani (10)
- 09:30 Zakręcone stworzonka z internetu (6)
- 10:00 Zakręcone stworzonka z internetu (8)
- 10:30 Bonanza (23)
- 11:30 Bonanza (24)
- 12:30 Legendy rocka (Tina Turner)
- 13:30 Legendy rocka (Bon Jovi)
- 16:30 Nad Niemnem
- 20:00 Policyjna opowieść
- 22:05 Wściekła pięść
- 01:45 Milion dolarów
- 08:55 Komisarz Rex (Zabójca staruszek)
- 09:55 Hudson i Rex 3 (8)
- 10:55 Hudson i Rex 3 (9)
- 11:55 Hudson i Rex 3 (10)
- 14:55 Znachor
- 00:00 Teresa (27)
- 01:00 Teresa (28)
- 02:00 Teresa (29)
- 03:00 Teresa (30)
- 04:00 Płomienie pożądania (9)
- 05:00 Płomienie pożądania (10)
- 06:00 Sploty nienawiści (7)
- 07:00 Sploty nienawiści (8)
- 08:00 Sploty nienawiści (9)
- 09:00 Sploty nienawiści (10)
- 10:00 Sploty nienawiści (11)
- 11:00 Teresa (26)
- 12:00 Teresa (27)
- 13:00 Teresa (28)
- 14:00 Teresa (29)
- 15:00 Teresa (30)
- 16:00 Trzy siostry (230)
- 17:00 Trzy siostry (231)
- 18:00 Trzy siostry (232)
- 19:00 Trzy siostry (233)
- 20:00 Trzy siostry (234)
- 21:00 Płomienie pożądania (11)
- 22:00 Płomienie pożądania (12)
- 23:00 Okrutne miasto (50)
- 23:59 Okrutne miasto (51)
- 00:50 Sukiyaki western django
- 02:55 Brzydka prawda
- 04:55 Totalcar (3)
- 05:35 Hity AXN
- 06:00 Totalcar (8)
- 06:30 Porządek w domu - porządek w życiu (7)
- 07:50 Porządek w domu - porządek w życiu 3 (1)
- 12:05 Gdzie powiem "tak"? 3 (1)
- 12:35 Gdzie powiem "tak"? 3 (2)
- 13:05 Gdzie powiem "tak"? 3 (3)
- 13:30 Gdzie powiem "tak"? 3 (4)
- 14:00 Gdzie powiem "tak"? 3 (5)
- 14:30 Gdzie powiem "tak"? 3 (6)
- 15:00 Gdzie powiem "tak"? 3 (7)
- 15:30 Gdzie powiem "tak"? 3 (8)
- 22:50 Kanciarz
- 00:40 Żmijowisko (3)
- 01:45 Żmijowisko (4)
- 02:45 Przykrywkowcy. Podwójna gra (1)
- 03:50 Przykrywkowcy. Podwójna gra (2)
- 05:00 Totalcar 2 (1)
- 05:40 Hity AXN
- 05:55 Blok promocyjny AXN Black
- 06:00 Totalcar 4 (10)
- 06:35 Flash 8 (2)
- 07:30 Flash 8 (3)
- 08:25 Flash 8 (4)
- 09:20 Zagadki z przeszłości 2 (16)
- 10:20 Zagadki z przeszłości 2 (17)
- 11:20 Amatorzy przygód (14)
- 12:15 Amatorzy przygód (15)
- 13:15 Amatorzy przygód (16)
- 20:00 Zagadki z przeszłości 2 (21)
- 21:00 Ryzykanci
- 22:55 Underworld: Wojny krwi
- 01:25 Agora
- 04:05 Prezentuj broń! (42)
- 05:15 Hity AXN
- 05:30 Blok promocyjny AXN White
- 06:10 Hity AXN
- 06:30 Winnice miłości 2 (103)
- 07:50 Candice Renoir 9 (10-ost.)
- 09:05 Candice Renoir 10 (1)
- 10:20 Candice Renoir 10 (2)
- 11:30 Candice Renoir 10 (3)
- 12:35 Candice Renoir 10 (4)
- 13:50 Domek na prerii 8 (16)
- 14:55 Domek na prerii 8 (17)
- 16:00 Domek na prerii 8 (18)
- 17:00 Domek na prerii 8 (19)
- 18:05 Domek na prerii 8 (20)
- 19:05 Carter (3)
- 20:00 Carter (4)
- 21:00 Wszystkie drogi prowadzą do Rzymu
- 22:55 Agora
- 04:20 Bonanza (San Francisco)
- 05:20 Zakończenie programu
- 05:25 Cimarron Strip (Nikt)
- 06:50 Stara baśń
- 09:00 Kung-fu joga
- 11:10 Next
- 13:10 Niezawodny plan
- 15:30 Agora
- 18:05 Skyline
- 20:00 Twarda sztuka
- 22:15 Rebeliant
- 00:40 Zakończenie programu
- 05:15 Misjonarze - krawaciarze
- 06:50 Bohaterowie
- 08:35 Maszynista
- 13:10 Wujek Nino
- 16:20 Misja: Niewykonalna
- 17:50 Ciało potrzebne na gwałt
- 19:20 Prawie przyjaciele
- 21:00 Jake do kwadratu
- 22:40 Zostań jeszcze chwilę
- 00:30 BloodRayne
- 02:05 W odwecie za śmierć
- 03:40 Joker
- 05:10 Zakończenie programu
- 06:10 Nocna jazda
- 07:35 Czyja to córka
- 09:00 Cesarz
- 10:40 Żar zemsty
- 12:05 Morderca w naszym domu
- 13:35 W kręgu zdrady
- 15:05 Tajna agentka
- 16:40 Na ratunek
- 18:10 Lope
- 20:00 Killerman
- 21:50 Modigliani
- 23:55 Poprawczak
- 04:20 Wiadro krwi
- 05:25 Wyprane brudy na słońcu
- 06:00 Ludzie psy
- 07:15 Bunt
- 08:30 Bajeczka dla przeciętniaków
- 08:45 Bella
- 09:10 Człowiek, który się oszukiwał
- 10:30 Znikające zwłoki
- 11:35 Moja brunetka
- 13:00 Matka
- 14:35 Omsch
- 15:55 Poganiacze
- 17:25 Namiętny hydraulik
- 21:00 W pułapce
- 22:20 Nigdy nie jest za późno
- 22:35 Bajeczni Dorseyowie
- 00:10 Blitz
- 01:45 Piano, solo
- 03:30 Ogień zwalczaj ogniem
- 05:05 Zakończenie programu
- 05:45 To nie ze mną 2 (7)
- 06:15 To nie ze mną 2 (8)
- 06:45 To nie ze mną 2 (9)
- 07:15 Do zobaczenia we wrześniu
- 08:45 Wampirzyce
- 10:15 Przesyłka specjalna
- 11:50 Dwóch facetów w jednym
- 14:45 Che. Rewolucja
- 16:55 Świątynia koszykówki
- 18:30 Miłosne zapiski
- 20:00 Życie nie gryzie
- 21:40 Dynastia Tudorów (8)
- 22:35 Obsesja Eve 2 (7)
- 23:20 Plan B 2 (4)
- 01:20 Dziewczyny z Las Vegas
- 03:25 Sklepik z horrorami
- 10:00 Arabela (Jamnik Karel Majer)
- 10:40 Moda na sukces 34 (8598)
- 11:05 Klik News (57)
- 11:10 Moda na sukces 34 (8599)
- 11:40 Triumf miłości (101)
- 12:30 Klik News (58)
- 12:40 Triumf miłości (102)
- 13:30 Triumf miłości (103)
- 14:25 Klik News (57)
- 14:35 Everest (32)
- 15:05 Everest (33)
- 15:35 Klik News (58)
- 15:40 Najpiękniejsza brzydula (59)
- 16:30 Najpiękniejsza brzydula (60)
- 17:25 Jeremiah Johnson
- 19:45 Mózg za miliard dolarów
- 21:50 Zmierzch bogów
- 01:45 Lody na patyku 2
- 03:40 Czarne święta
- 05:50 Ale lapsus (8)
- 06:00 Niewolnica Isaura (25)
- 06:40 Żyjąca planeta - Portret Ziemi (3)
- 07:00 Stary Testament
- 18:15 Ucieczka na Atenę
- 20:30 Maria Magdalena (3)
- 21:35 SOS Titanic
- 01:05 Pasmo ciekawostek
- 05:00 Telesprzedaż
- 06:00 Telesprzedaż
- 07:00 Pasmo ciekawostek
- 07:40 Koncert życzeń
- 09:30 Muzyczne dzień dobry
- 10:00 Szlagroteka
- 10:35 Spotkanie z balladą
- 11:35 Spotkanie z balladą
- 14:30 Śląska karuzela
- 16:00 Koncert życzeń
- 17:50 Szlagierowa lista
- 19:45 Koncert w TVS
- 23:35 Muzyczna chata
- 04:30 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 04:45 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 04:55 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:05 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:20 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:35 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:50 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 06:00 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 06:15 Sporty walki: OSS Fighters By Superkombat w Mamai
- 00:00 Łowcy przeszłości (17)
- 01:00 Moja dubajska rodzina (3)
- 01:30 Moja dubajska rodzina (4)
- 02:00 Lamu, wyspa osłów
- 03:00 Ostatnie tygrysy z Sumatry
- 08:00 Otoczeni przez fale
- 09:00 Ruchomy umysł
- 12:00 Życie u podnóża wielkiej góry
- 13:00 Gaz za wszelką cenę
- 16:00 Morze śródziemne - na tropie waleni
- 17:00 Rwanda kobiet
- 20:00 Słoneczny patrol z Hawajów
- 21:00 Football uliczny (Kenia)
- 21:30 Football uliczny (Kambodża)
- 22:00 Lodołamacze arktyczne
- 23:00 Lamparty z Dead Tree Island
- 08:00 Stream Nation (Stray, część 7)
- 08:30 TVGry (414)
- 08:50 Stream Nation (Stray, część 8)
- 09:15 Stream Nation (Stray, część 9)
- 09:45 TVGry (415)
- 14:20 Sol F1 10 (8. wyścig)
- 15:50 Sol F1 10 (9. wyścig)
- 17:15 Let's Replay (Creaks, część 3)
- 17:25 Gildia Smaków (135)
- 17:35 Board News (156)
- 17:55 Inea Pro Race (2)
- 20:00 Stream Nation (Legion Samobójców: Śmierć Lidze Sprawiedliwości, część 5)
- 20:30 Stream Nation (Legion Samobójców: Śmierć Lidze Sprawiedliwości, część 6)
- 21:00 Stream Nation (Legion Samobójców: Śmierć Lidze Sprawiedliwości, część 7)
- 21:30 Stream Nation (Legion Samobójców: Śmierć Lidze Sprawiedliwości, część 8)
- 22:00 Zapomniane przygody (1)
- 22:30 Zapomniane przygody (2)
- 23:15 Zapomniane przygody (3)
- 23:45 Zapomniane przygody (4)
- 02:00 Śpiewaj z Nami!
- 03:00 Młoda Polska
- 05:00 Śpiewaj z Nami!
- 06:00 Śpiewaj z rana!
- 08:00 Kultowe przeboje
- 10:00 Polski Top Tygodnia
- 11:00 Top 30
- 14:00 Gwiazdy w trasie (4)
- 14:35 Gwiazdy w trasie (5)
- 15:00 Gwiazdy w trasie (6)
- 15:30 Kochamy Lata 80!
- 16:00 Kultowe przeboje
- 17:00 Rockowy Hit Dekady
- 21:00 Rockowa 20
- 23:00 Rodzinne Karaoke
- 06:00 Ultra poranek
- 10:05 Kuchnia na dziko
- 10:20 Kuchnia na dziko
- 10:35 Kuchnia na dziko
- 10:50 Kuchnia na dziko
- 11:05 Dziesięć największych skarbów
- 12:00 Dziesięć największych skarbów
- 13:00 Życie w oceanie
- 14:00 Prawdziwe potwory z oceanów
- 14:55 Ultra muzyka
- 18:05 Ultra hity
- 22:05 Dziesięć największych skarbów
- 23:00 Dziesięć największych skarbów
- 23:55 Polska w 4K
- 00:00 Nuta Gold karaoke
- 06:00 Nuta Gold karaoke
- 08:00 Przeboje na dzień dobry
- 12:00 Hity 60 i 70
- 13:00 Hity 80
- 16:00 Hity 90
- 18:00 Hity eurodance
- 22:00 Klubowa rewolucja 2000
- 06:00 Dzienna dawka rapu
- 09:00 Hip-hop nie ma granic
- 10:00 Same hity!
- 12:00 Top 16
- 13:20 Same hity!
- 16:00 Hip-hop nie ma granic
- 18:00 Klasyka gatunku
- 20:00 Dzienna dawka rapu
- 21:00 1 na 1
- 21:15 Dzienna dawka rapu
- 23:00 Bez cenzury
- 00:00 Dobra-noc
- 06:00 Budzik
- 09:00 Odlatowe hity
- 10:00 Halo, Warszawo!
- 11:00 30 Hot Summer Hits
- 13:00 Kapsuła czasu
- 15:00 Hitmix
- 16:00 Hits Around the World
- 17:00 Odlatowe hity
- 21:00 Kapsuła czasu
- 06:00 Power karaoke
- 07:00 Słoneczny Power wake up!
- 09:00 100% Power Dance
- 12:00 100% Power Dance
- 14:00 Power Classic 90. - Godzina z...
- 15:00 Power Classic 90.
- 16:00 Power mix
- 18:00 Classic Euro i Disco Dance
- 19:00 Power mix
- 22:30 Power karaoke
- 00:00 Śpiewaj z NUTA.TV!
- 06:00 Śpiewaj z NUTA.TV!
- 08:00 Weekendowa nakrętka
- 10:00 Weekend z... (Seanem Paulem)
- 11:00 Hit NUTA
- 13:00 Top 30 Nuta.TV
- 15:00 Best of 2000+
- 18:00 Best new!
- 19:00 Weekend z... (Seanem Paulem)
- 20:00 Imprezowa NUTA
- 00:00 Feature film
- 01:50 City grammar (24)
- 02:00 Feature film
- 03:35 Film set (51)
- 03:45 Film set (52)
- 03:55 Easy talk (50)
- 04:00 English united (34)
- 04:15 3ways2 (28)
- 04:25 Figures of speech (10)
- 05:00 Art land (41)
- 05:05 Art land (42)
- 05:10 Crafty hands 2 (21)
- 05:20 Okey-dokey (21)
- 05:30 Once upon a time (21)
- 05:40 Word party (11)
- 05:45 Word party (12)
- 05:50 English playtime (6)
- 06:00 Magic science (15)
- 06:15 Yummy for mummy (24)
- 06:25 Yummy for mummy (25)
- 06:35 Kids in action (29)
- 06:40 Kids in action (30)
- 06:45 Alfred & wilfred (2)
- 06:50 Alfred & wilfred (12)
- 07:00 Simple phrases (1)
- 07:10 Life around (21)
- 07:15 Life around (22)
- 07:20 Life around (58)
- 07:25 City grammar (19)
- 07:35 Basic lexis (64)
- 07:40 Basic lexis (65)
- 07:45 Step by step 2 (31)
- 07:50 Step by step 2 (32)
- 07:55 Step by step 2 (33)
- 08:00 Mojo morning (29)
- 08:15 All about (79)
- 08:20 All about (80)
- 08:25 All about (81)
- 08:30 Here and there (53)
- 08:40 Here and there (54)
- 08:50 Euronews. smart regions (27)
- 09:00 This day in history
- 09:10 Easy talk (16)
- 09:20 Let's talk (16)
- 09:35 English in focus (37)
- 09:45 English 911 2 (114)
- 09:50 English 911 2 (144)
- 09:55 What did they say (2)
- 10:00 National parks (51)
- 10:15 National parks (51)
- 10:30 National parks (52)
- 11:00 Art land (41)
- 11:05 Art land (42)
- 11:10 Crafty hands 2 (21)
- 11:20 Okey-dokey (21)
- 11:30 Once upon a time (21)
- 11:40 Word party (11)
- 11:45 Word party (12)
- 11:50 English playtime (6)
- 12:00 Magic science (15)
- 12:15 Yummy for mummy (24)
- 12:25 Yummy for mummy (25)
- 12:35 Kids in action (29)
- 12:40 Kids in action (30)
- 12:45 Alfred & wilfred (2)
- 12:50 Alfred & wilfred (12)
- 13:00 Mojo morning (30)
- 13:15 Easy talk (51)
- 13:20 All about (82)
- 13:25 All about (83)
- 13:30 All about (84)
- 13:35 Here and there (55)
- 13:45 Here and there (56)
- 13:55 Euronews. smart regions (28)
- 14:00 English united (35)
- 14:20 English united (36)
- 14:35 Figures of speech (11)
- 15:00 This day in history
- 15:10 Gadget-x (12)
- 15:25 English 911 2 (62)
- 15:30 English 911 2 (63)
- 15:35 English 911 2 (64)
- 15:40 Evolution (12)
- 16:00 Grammar wise (26)
- 16:25 English is the key (13)
- 16:35 English is the key (14)
- 16:45 English is the key (15)
- 17:00 Feature film
- 19:10 Simple phrases (1)
- 19:20 Life around (21)
- 19:25 Life around (22)
- 19:30 Life around (58)
- 19:35 City grammar (19)
- 19:45 Basic lexis (64)
- 19:50 Basic lexis (65)
- 19:55 Step by step 2 (31)
- 20:00 This day in history
- 20:10 Easy talk (16)
- 20:20 Let's talk (16)
- 20:35 English in focus (37)
- 20:45 English 911 2 (114)
- 20:50 English 911 2 (144)
- 20:55 What did they say (2)
- 21:00 Feature film
- 22:35 All about (81)
- 22:40 Here and there (53)
- 22:50 Here and there (54)
- 23:00 This day in history
- 23:10 Gadget-x (12)
- 23:25 English 911 2 (62)
- 23:30 English 911 2 (63)
- 23:35 English 911 2 (64)
- 23:40 Evolution (12)
- 00:30 FREEDOM
- 04:00 Информационные сюжеты
- 05:00 ФронтNews
- 05:30 Информационные сюжеты
- 06:00 Наше время
- 06:30 Информационные сюжеты
- 07:00 FREEDOM
- 09:00 Реальная история
- 09:30 Информационные сюжеты
- 10:30 Антизомби
- 10:45 Гражданская оборона
- 11:00 FREEDOM
- 12:00 Все так однозначно
- 12:30 Информационные сюжеты
- 13:00 Кризисы Путинской России
- 13:20 FREEDOM
- 14:00 ФронтNews
- 14:30 Информационные сюжеты
- 15:00 Наше время
- 15:30 FREEDOM
- 17:00 Антизомби
- 17:15 Гражданская оборона
- 17:30 FREEDOM
- 20:00 Наше время
- 20:30 FREEDOM
- 21:30 Документальный фильм
- 22:15 Информационные сюжеты
- 23:00 Гимн Украины
- 23:02 Информационные сюжеты
- 10:00 НОВИНИ
- 10:10 Інформаційний марафон з Лесею Вакулюк та Андрієм Сайчуком
- 11:00 НОВИНИ
- 11:10 ПолітКлуб з Віталієм Портниковим
- 16:00 НОВИНИ
- 16:10 Інформаційний марафон з Мартою Оліярник та Антоном Борковським
- 17:00 НОВИНИ
- 17:10 Великий ефір Василя Зими
- 20:00 BBC News Украина
- 20:15 Вердикт з Сергієм Руденком
- 21:00 Футбольний формат
- 22:00 Свобода Live
- 23:00 Час-Time
- 23:30 Власні назви з Мирославою Барчук
- 00:00 Le journal
- 00:15 Reporters
- 00:30 Le journal
- 00:45 Focus
- 00:50 You Are Here
- 01:00 Le journal
- 01:15 France In Focus
- 01:30 Le journal
- 01:45 Arts24
- 02:00 Le journal
- 02:15 People And Profit
- 02:30 Le journal
- 02:45 The Observers
- 02:51 Focus
- 03:00 Le journal
- 03:15 The 51 Percent
- 03:30 Le journal
- 03:45 French Connections
- 03:51 Fashion
- 04:00 Le journal
- 04:15 Talking Europe
- 04:30 Le journal
- 04:45 Talking Europe
- 05:00 Le journal
- 05:10 Revisited
- 05:30 Le journal
- 05:40 Focus
- 05:45 Arts24
- 06:00 Le journal
- 06:15 The 51 Percent
- 06:30 Le journal
- 06:45 Focus
- 06:50 Sports
- 07:00 Le journal
- 07:15 French Connections
- 07:21 Fashion
- 07:30 Le journal
- 07:45 Focus
- 07:50 Sports
- 08:00 Le journal
- 08:15 Arts24
- 08:30 Le journal
- 08:45 Focus
- 08:50 Sports
- 09:00 Le journal
- 09:30 Le journal
- 10:00 Le journal
- 10:15 France In Focus
- 10:30 Le journal
- 10:45 Focus
- 10:50 You Are Here
- 11:00 Le journal
- 11:15 French Connections
- 11:30 Le journal
- 11:45 The 51 Percent
- 12:00 Le journal
- 12:15 Arts24
- 12:30 Le journal
- 12:45 Focus
- 12:50 Sports
- 13:00 Le journal
- 13:30 Le journal
- 14:00 Le journal
- 14:15 The Observers
- 14:21 Focus
- 14:30 Le journal
- 14:45 Focus
- 14:50 You Are Here
- 15:00 Le journal
- 15:15 Reporters
- 15:30 Le journal
- 15:45 France In Focus
- 16:00 Le journal
- 16:15 Focus
- 16:20 You Are Here
- 16:30 Le journal
- 16:45 French Connections
- 17:00 Le journal
- 17:15 Arts24
- 17:30 Le journal
- 17:45 People And Profit
- 18:00 Le journal
- 18:30 Le journal
- 19:00 Le journal
- 19:15 Talking Europe
- 19:30 Le journal
- 19:45 Talking Europe
- 20:00 Le journal
- 20:30 Le journal
- 21:00 Le journal
- 21:15 People And Profit
- 21:30 Le journal
- 21:45 Focus
- 21:50 You Are Here
- 22:00 Le journal
- 22:10 Reporters
- 22:30 Le journal
- 22:40 Revisited
- 23:00 Le journal
- 23:15 Arts24
- 23:30 Le journal
- 23:45 France In Focus
- 00:00 Le journal
- 00:15 Pas2quartier
- 00:22 Mode
- 00:30 Le journal
- 00:45 Reporters plus
- 01:15 Le journal de l'Afrique
- 01:30 Le journal
- 01:45 L'invité de l'économie
- 02:00 Le journal
- 02:10 Billet retour
- 02:30 Le journal
- 02:40 Le Paris des arts
- 03:00 Le journal
- 03:10 Ici l'Europe
- 03:30 Le journal
- 03:45 Actuelles
- 04:00 Le journal
- 04:15 C'est en France
- 04:30 Le journal
- 04:45 Mode
- 04:51 Pas2quartier
- 05:00 Le journal
- 05:15 Reporters France 24
- 05:30 Le journal
- 05:45 Le journal de l'Afrique
- 06:00 Le journal
- 06:15 L'entretien de l'intelligence économique
- 06:30 Le journal
- 06:45 Focus
- 06:50 Sports
- 07:00 Le journal
- 07:15 Reporters plus
- 07:45 Focus
- 07:50 Sports
- 08:00 Le journal
- 08:20 Destination Paris
- 08:30 Le journal
- 09:00 Le journal
- 09:15 Mode
- 09:21 Vous etes ici
- 09:30 Le journal
- 09:45 Focus
- 09:50 Sports
- 10:00 Le journal
- 10:15 A l'affiche
- 10:30 Le journal
- 10:45 L'instant mobile
- 10:50 Sports
- 11:00 Le journal
- 11:10 Ici l'Europe
- 11:30 Le journal
- 11:40 Légendes urbaines
- 12:00 Le journal
- 12:15 L'entretien de l'intelligence économique
- 12:30 Le journal
- 12:45 Focus
- 12:50 Sports
- 13:00 Le journal
- 13:20 Destination Paris
- 13:30 Le journal
- 14:00 Le journal
- 14:15 Reporters plus
- 14:45 L'entretien de l'intelligence économique
- 15:00 Le journal
- 15:15 L'invité de l'économie
- 15:30 Le journal
- 15:40 Ici l'Europe
- 16:00 Le journal
- 16:10 Reporters France 24
- 16:22 L'instant mobile
- 16:30 Le journal
- 16:40 Le Paris des arts
- 17:00 Le journal
- 17:15 Outre-mer
- 17:30 Le journal
- 17:45 Focus
- 17:50 L'instant mobile
- 18:00 Le journal
- 18:15 A l'affiche
- 18:30 Le journal
- 18:45 Actuelles
- 19:00 Le journal
- 19:15 L'entretien de l'intelligence économique
- 19:30 Le journal
- 19:45 En tete a tete
- 20:00 Le journal
- 20:20 Destination Paris
- 20:30 Le journal
- 21:00 Le journal
- 21:15 Mode
- 21:21 Vous etes ici
- 21:30 Le journal
- 21:45 Le journal de l'Afrique
- 22:00 Le journal
- 22:10 Billet retour
- 22:30 Le journal
- 22:44 Le journal de l'Afrique
- 23:00 Le journal
- 23:15 The Observers
- 23:21 Destination Paris
- 23:30 Le journal
- 23:40 Le Paris des arts
- 00:15 Całkiem niezła historia (Panowie z Sorrento)
- 00:35 Całkiem niezła historia (Wyleczyć i oddać naturze)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Astronarium (Powierzchnia Słońca)
- 01:50 Wiek to tylko liczba
- 02:15 Spotkania w świecie ciszy
- 02:40 Niezwykłe miejsca (Nowogród - skansen)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Sad dziadka
- 04:20 Pogoda
- 04:30 Info Wilno (1294)
- 04:50 Niezwykłe miejsca (Muzeum Narodowe - magazyn orientalny)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Dzika Polska (Wisła na biegunach)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki (Urszulanki z Rybnika)
- 07:10 Turystyczna jazda (Rumunia: Konstanca)
- 07:35 13. Wyścig Górski Limanowa - Przełęcz pod Ostrą
- 07:55 Mieszkać piękniej (Obiekty użyteczności publicznej)
- 10:02 Pogoda
- 10:05 Słowo o Ewangelii
- 10:10 Ludzie lasu
- 10:25 Po złoto
- 11:28 Pogoda
- 11:30 W labiryncie (Namiętność)
- 12:00 13. Wyścig Górski Limanowa - Przełęcz pod Ostrą
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 14:00 Rączka gotuje
- 14:30 O pracy po pracy
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 18:00 Droga
- 18:20 Którędy po sztukę (Klee)
- 18:30 Panorama
- 18:48 Panorama sport
- 18:51 Pogoda
- 18:53 Czytanie przed spaniem (Zero)
- 19:00 Cały ten sport
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 2. Liga - mecz: Polonia Bytom - Olimpia Grudziądz
- 21:31 Panorama
- 21:40 Panorama sport
- 21:43 Pogoda
- 21:45 Dycht Kociewie
- 22:00 Przepis dnia (70)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 13. Wyścig Górski Limanowa - Przełęcz pod Ostrą
- 23:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Igrzyska w regionach
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 00:15 Całkiem niezła historia (Panowie z Sorrento)
- 00:35 Całkiem niezła historia (Wyleczyć i oddać naturze)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Astronarium (Powierzchnia Słońca)
- 01:50 Wiek to tylko liczba
- 02:15 Spotkania w świecie ciszy
- 02:40 Niezwykłe miejsca (Nowogród - skansen)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Sad dziadka
- 04:20 Pogoda
- 04:30 Info Wilno (1294)
- 04:50 Niezwykłe miejsca (Muzeum Narodowe - magazyn orientalny)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Dzika Polska (Wisła na biegunach)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki (Urszulanki z Rybnika)
- 07:10 Turystyczna jazda (Rumunia: Konstanca)
- 07:35 13. Wyścig Górski Limanowa - Przełęcz pod Ostrą
- 07:55 Mieszkać piękniej (Obiekty użyteczności publicznej)
- 10:00 Barka
- 10:21 Pogoda
- 10:25 Twórcze horyzonty
- 10:52 Muzeum Polskiej Piosenki, czyli historia jednego przeboju
- 11:00 Nad Odrą (4)
- 11:50 Języczek u wagi (Kominiarz)
- 12:00 13. Wyścig Górski Limanowa - Przełęcz pod Ostrą
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 16:00 Na sygnale (Miłość nie powinna boleć)
- 16:30 Kronika - flesz
- 16:35 Wokół nas
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:30 Muzeum Polskiej Piosenki, czyli historia jednego przeboju
- 17:39 Arka
- 18:00 Magazyn sportowy
- 18:28 Pogoda
- 18:30 Kronika
- 18:49 Pogoda
- 18:51 Europa z bliska
- 19:05 Stacja innowacja (124)
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 2. Liga - mecz: Polonia Bytom - Olimpia Grudziądz
- 21:31 Pogoda
- 21:32 Kronika (Podsumowanie dnia)
- 21:49 Pogoda
- 21:51 Wokół nas
- 22:00 Przepis dnia (70)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 13. Wyścig Górski Limanowa - Przełęcz pod Ostrą
- 23:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Igrzyska w regionach
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 00:15 Całkiem niezła historia (Panowie z Sorrento)
- 00:35 Całkiem niezła historia (Wyleczyć i oddać naturze)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Astronarium (Powierzchnia Słońca)
- 01:50 Wiek to tylko liczba
- 02:15 Spotkania w świecie ciszy
- 02:40 Niezwykłe miejsca (Nowogród - skansen)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Sad dziadka
- 04:20 Pogoda
- 04:30 Info Wilno (1294)
- 04:50 Niezwykłe miejsca (Muzeum Narodowe - magazyn orientalny)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Dzika Polska (Wisła na biegunach)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki (Urszulanki z Rybnika)
- 07:10 Turystyczna jazda (Rumunia: Konstanca)
- 07:35 13. Wyścig Górski Limanowa - Przełęcz pod Ostrą
- 07:55 Mieszkać piękniej (Obiekty użyteczności publicznej)
- 10:00 Wielkopolska każdego dnia (28 lipca)
- 10:06 Prognoza pogody
- 10:07 Poza miastem - Europejska wieś
- 10:19 Mięso i podroby drobiowe w kuchni regionalnej
- 10:35 Widziane po drodze (W świat)
- 10:46 Podróże po Wielkopolsce (Nadleśnictwo Koło)
- 11:01 Wiek to tylko liczba
- 11:24 Wielkopolska każdego dnia (28 lipca)
- 11:29 Teleskop kulturalny
- 11:36 Prognoza pogody
- 11:37 Z życia Kościoła
- 11:51 EKO prognoza dla Wielkopolski
- 12:00 13. Wyścig Górski Limanowa - Przełęcz pod Ostrą
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 14:00 Rączka gotuje
- 14:30 Teleskop
- 14:37 Prognoza pogody
- 14:39 Wielkopolska każdego dnia (28 lipca)
- 14:44 Wielkopolski informator ekologiczny
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 16:00 Na sygnale (Miłość nie powinna boleć)
- 16:30 Teleskop
- 16:38 Prognoza pogody
- 16:39 Wielkopolska każdego dnia
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Widziane po drodze (Melancholia, Malczewski, Majewski)
- 17:09 Medycyna i ty
- 17:26 Prognoza pogody
- 17:27 Teleskop kulturalny
- 17:35 Kocham cię najwięcej - sonety Shakespeare śpiewa Stanisław Soyka
- 18:15 Pociąg do Wielkopolski
- 18:30 Teleskop
- 18:46 Prognoza pogody
- 18:49 Sportowy weekend
- 19:19 Wielkopolska każdego dnia
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 2. Liga - mecz: Polonia Bytom - Olimpia Grudziądz
- 21:31 Teleskop
- 21:45 Prognoza pogody
- 21:47 Teleskop kulturalny
- 21:53 Z Poznania do Paryża - Martyna Klatt, Helena Wiśniewska
- 22:00 Przepis dnia (70)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 13. Wyścig Górski Limanowa - Przełęcz pod Ostrą
- 23:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Igrzyska w regionach
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 00:15 Całkiem niezła historia (Panowie z Sorrento)
- 00:35 Całkiem niezła historia (Wyleczyć i oddać naturze)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Astronarium (Powierzchnia Słońca)
- 01:50 Wiek to tylko liczba
- 02:15 Spotkania w świecie ciszy
- 02:40 Niezwykłe miejsca (Nowogród - skansen)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Sad dziadka
- 04:20 Pogoda
- 04:30 Info Wilno (1294)
- 04:50 Niezwykłe miejsca (Muzeum Narodowe - magazyn orientalny)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Dzika Polska (Wisła na biegunach)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki (Urszulanki z Rybnika)
- 07:10 Turystyczna jazda (Rumunia: Konstanca)
- 07:35 13. Wyścig Górski Limanowa - Przełęcz pod Ostrą
- 07:55 Mieszkać piękniej (Obiekty użyteczności publicznej)
- 10:00 Prognoza pogody
- 10:01 Tym żyje wieś
- 10:12 Astronarium (Wieloświat)
- 10:35 Przystanek Kultura
- 10:52 Warto tam być
- 10:54 Piosenka u Ciebie
- 11:17 Co na obiad?
- 11:23 Kuchnia polskich Żydów (Złoty Wiek dla wszystkich)
- 11:49 Przegląd ukraiński
- 12:00 13. Wyścig Górski Limanowa - Przełęcz pod Ostrą
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 14:00 Rączka gotuje
- 14:30 Oto jestem, poślij mnie...
- 14:50 Panorama litewska
- 14:57 Warto tam być
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 16:00 Na sygnale (Miłość nie powinna boleć)
- 16:30 Obiektyw
- 16:40 Prognoza pogody
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:01 Tydzień białoruski
- 17:24 U źródeł wiary
- 17:55 Co na obiad? (Pierogi z bobu)
- 18:01 Słownik polsko@polski (577)
- 18:26 Warto tam być
- 18:30 Obiektyw
- 18:50 Sport
- 18:55 Prognoza pogody
- 18:56 Żyjący Kościół
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 2. Liga - mecz: Polonia Bytom - Olimpia Grudziądz
- 21:31 Obiektyw
- 21:46 Prognoza pogody
- 21:47 Sport
- 21:52 Nasi w Paryżu (1)
- 21:56 Warto tam być
- 22:00 Przepis dnia (70)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 13. Wyścig Górski Limanowa - Przełęcz pod Ostrą
- 23:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Igrzyska w regionach
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 00:15 Całkiem niezła historia (Panowie z Sorrento)
- 00:35 Całkiem niezła historia (Wyleczyć i oddać naturze)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Astronarium (Powierzchnia Słońca)
- 01:50 Wiek to tylko liczba
- 02:15 Spotkania w świecie ciszy
- 02:40 Niezwykłe miejsca (Nowogród - skansen)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Sad dziadka
- 04:20 Pogoda
- 04:30 Info Wilno (1294)
- 04:50 Niezwykłe miejsca (Muzeum Narodowe - magazyn orientalny)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Dzika Polska (Wisła na biegunach)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki (Urszulanki z Rybnika)
- 12:00 13. Wyścig Górski Limanowa - Przełęcz pod Ostrą
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 14:00 Rączka gotuje
- 14:30 Małe miejscowości - wielcy ludzie (Malarz i podróżnik)
- 14:45 Wiatrak
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 18:00 Nasze zdrowie (7/24)
- 18:15 Prosto z lasu (12/24)
- 18:30 Głos regionu
- 18:44 Pogoda
- 18:45 Sport
- 19:00 Informacje kulturalne
- 19:10 Winda regionu (Festiwal Varmia Musica)
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 2. Liga - mecz: Polonia Bytom - Olimpia Grudziądz
- 21:31 Głos regionu
- 21:44 Pogoda
- 21:45 Informacje kulturalne
- 22:00 Przepis dnia (70)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 13. Wyścig Górski Limanowa - Przełęcz pod Ostrą
- 23:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Igrzyska w regionach
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 00:15 Całkiem niezła historia (Panowie z Sorrento)
- 00:35 Całkiem niezła historia (Wyleczyć i oddać naturze)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Astronarium (Powierzchnia Słońca)
- 01:50 Wiek to tylko liczba
- 02:15 Spotkania w świecie ciszy
- 02:40 Niezwykłe miejsca (Nowogród - skansen)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Sad dziadka
- 04:20 Pogoda
- 04:30 Info Wilno (1294)
- 04:50 Niezwykłe miejsca (Muzeum Narodowe - magazyn orientalny)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Dzika Polska (Wisła na biegunach)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki (Urszulanki z Rybnika)
- 07:10 Turystyczna jazda (Rumunia: Konstanca)
- 07:35 13. Wyścig Górski Limanowa - Przełęcz pod Ostrą
- 07:55 Mieszkać piękniej (Obiekty użyteczności publicznej)
- 12:00 13. Wyścig Górski Limanowa - Przełęcz pod Ostrą
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 16:00 Na sygnale (Miłość nie powinna boleć)
- 16:30 Zbliżenia
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Polacy w kosmosie (Polski kosmonauta)
- 17:25 Spotkania z ekologią (15/24)
- 17:40 Nad Drwęcą (7/24)
- 21:30 Zbliżenia - wieczorne
- 21:45 Sport
- 21:50 Pogoda wieczorna
- 22:00 Przepis dnia (70)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 13. Wyścig Górski Limanowa - Przełęcz pod Ostrą
- 23:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Igrzyska w regionach
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 00:15 Całkiem niezła historia (Panowie z Sorrento)
- 00:35 Całkiem niezła historia (Wyleczyć i oddać naturze)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Astronarium (Powierzchnia Słońca)
- 01:50 Wiek to tylko liczba
- 02:15 Spotkania w świecie ciszy
- 02:40 Niezwykłe miejsca (Nowogród - skansen)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Sad dziadka
- 04:20 Pogoda
- 04:30 Info Wilno (1294)
- 04:50 Niezwykłe miejsca (Muzeum Narodowe - magazyn orientalny)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Dzika Polska (Wisła na biegunach)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki (Urszulanki z Rybnika)
- 10:01 Sport weekend
- 10:11 Przegląd tygodnia
- 10:35 Pamiętajcie o ogrodach
- 10:48 Całkiem niezła historia (Tak jak u lekarza, trochę...)
- 10:59 Nad Odrą
- 11:50 Twój punkt widzenia
- 11:54 Obalamy mity medyczne
- 12:00 13. Wyścig Górski Limanowa - Przełęcz pod Ostrą
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 14:00 Rączka gotuje
- 14:30 Informacje lubuskie - flesz
- 14:34 Prognoza pogody
- 14:36 Spotkania w świecie ciszy
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 16:00 Na sygnale (Miłość nie powinna boleć)
- 16:30 Informacje lubuskie
- 16:40 Prognoza pogody
- 16:41 Twój punkt widzenia
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Psia służba
- 17:23 Twój punkt widzenia
- 17:27 Obalamy mity medyczne (8)
- 17:32 Nad Odrą
- 21:31 Informacje lubuskie
- 21:45 Sport weekend
- 21:56 Prognoza pogody
- 22:00 Przepis dnia (70)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 13. Wyścig Górski Limanowa - Przełęcz pod Ostrą
- 23:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Igrzyska w regionach
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 00:15 Całkiem niezła historia (Panowie z Sorrento)
- 00:35 Całkiem niezła historia (Wyleczyć i oddać naturze)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Astronarium (Powierzchnia Słońca)
- 01:50 Wiek to tylko liczba
- 02:15 Spotkania w świecie ciszy
- 02:40 Niezwykłe miejsca (Nowogród - skansen)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Sad dziadka
- 04:20 Pogoda
- 04:30 Info Wilno (1294)
- 04:50 Niezwykłe miejsca (Muzeum Narodowe - magazyn orientalny)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Dzika Polska (Wisła na biegunach)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki (Urszulanki z Rybnika)
- 07:10 Turystyczna jazda (Rumunia: Konstanca)
- 07:35 13. Wyścig Górski Limanowa - Przełęcz pod Ostrą
- 07:55 Mieszkać piękniej (Obiekty użyteczności publicznej)
- 12:00 13. Wyścig Górski Limanowa - Przełęcz pod Ostrą
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 14:00 Rączka gotuje
- 14:30 Z miłości do zwierząt
- 14:50 Weekend z TVP 3 Lublin (Janów Podlaski - Święto ziół)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 16:00 Na sygnale (Miłość nie powinna boleć)
- 16:30 Weekend z TVP 3 Lublin (Janów Podlaski - Święto ziół)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Weekend z TVP 3 Lublin (Janów Podlaski - Święto ziół)
- 17:06 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii (Pod krzakiem dzikiej róży)
- 17:30 Panorama lubelska - flesz
- 17:42 Prognoza pogody
- 17:45 Weekend z TVP 3 Lublin (Janów Podlaski - Święto ziół)
- 17:55 Piosenka u Ciebie
- 21:31 Panorama lubelska - wydanie wieczorne
- 21:43 Prognoza pogody
- 21:45 Magazyn sportowy
- 22:00 Przepis dnia (70)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 13. Wyścig Górski Limanowa - Przełęcz pod Ostrą
- 23:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Igrzyska w regionach
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 00:15 Całkiem niezła historia (Panowie z Sorrento)
- 00:35 Całkiem niezła historia (Wyleczyć i oddać naturze)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Astronarium (Powierzchnia Słońca)
- 01:50 Wiek to tylko liczba
- 02:15 Spotkania w świecie ciszy
- 02:40 Niezwykłe miejsca (Nowogród - skansen)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Sad dziadka
- 04:20 Pogoda
- 04:30 Info Wilno (1294)
- 04:50 Niezwykłe miejsca (Muzeum Narodowe - magazyn orientalny)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Dzika Polska (Wisła na biegunach)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki (Urszulanki z Rybnika)
- 07:10 Turystyczna jazda (Rumunia: Konstanca)
- 07:35 13. Wyścig Górski Limanowa - Przełęcz pod Ostrą
- 07:55 Mieszkać piękniej (Obiekty użyteczności publicznej)
- 12:00 13. Wyścig Górski Limanowa - Przełęcz pod Ostrą
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 21:30 Aktualności
- 21:52 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia (70)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 13. Wyścig Górski Limanowa - Przełęcz pod Ostrą
- 23:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Igrzyska w regionach
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 00:15 Całkiem niezła historia (Panowie z Sorrento)
- 00:35 Całkiem niezła historia (Wyleczyć i oddać naturze)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Astronarium (Powierzchnia Słońca)
- 01:50 Wiek to tylko liczba
- 02:15 Spotkania w świecie ciszy
- 02:40 Niezwykłe miejsca (Nowogród - skansen)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Sad dziadka
- 04:20 Pogoda
- 04:30 Info Wilno (1294)
- 04:50 Niezwykłe miejsca (Muzeum Narodowe - magazyn orientalny)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Dzika Polska (Wisła na biegunach)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki (Urszulanki z Rybnika)
- 07:10 Turystyczna jazda (Rumunia: Konstanca)
- 07:35 13. Wyścig Górski Limanowa - Przełęcz pod Ostrą
- 07:55 Mieszkać piękniej (Obiekty użyteczności publicznej)
- 10:00 Prosto z lasu
- 10:15 Teraz wieś
- 10:41 Agro-Fakty
- 11:00 Nad Odrą (4)
- 12:00 13. Wyścig Górski Limanowa - Przełęcz pod Ostrą
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 14:00 Rączka gotuje
- 14:30 Program lokalny
- 14:32 Szlachetne zdrowie
- 14:46 Podróże po Wielkopolsce (Słupca)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 16:00 Na sygnale (Miłość nie powinna boleć)
- 16:31 Szlakiem drewnianych kościołów (Słupca)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Program lokalny
- 17:02 Porcelana w składzie słonia
- 17:45 Wschód
- 21:31 Fakty - wydanie wieczorne
- 21:43 Pogoda
- 21:45 Agro-Fakty
- 22:00 Przepis dnia (70)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 13. Wyścig Górski Limanowa - Przełęcz pod Ostrą
- 23:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Igrzyska w regionach
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 00:15 Całkiem niezła historia (Panowie z Sorrento)
- 00:35 Całkiem niezła historia (Wyleczyć i oddać naturze)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Astronarium (Powierzchnia Słońca)
- 01:50 Wiek to tylko liczba
- 02:15 Spotkania w świecie ciszy
- 02:40 Niezwykłe miejsca (Nowogród - skansen)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Sad dziadka
- 04:20 Pogoda
- 04:30 Info Wilno (1294)
- 04:50 Niezwykłe miejsca (Muzeum Narodowe - magazyn orientalny)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Dzika Polska (Wisła na biegunach)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki (Urszulanki z Rybnika)
- 07:10 Turystyczna jazda (Rumunia: Konstanca)
- 07:35 13. Wyścig Górski Limanowa - Przełęcz pod Ostrą
- 07:55 Mieszkać piękniej (Obiekty użyteczności publicznej)
- 10:00 Pogoda (28)
- 10:02 Muzealne opowieści (91)
- 10:04 Arrasów dzieje osobliwe (Wojenna tułaczka)
- 10:29 Czas pogodnej jesieni. Magazyn nie tylko dla seniorów (92)
- 10:43 Odkrywamy Małopolskę (Dwór Marsów)
- 10:45 Magazyn medyczny (Robotyka w Szpitalu Rydygiera)
- 10:57 Nasz Kraków (Plac Matejki)
- 11:00 Wolę dokument (Nie będąc - jestem. Krzysztof Kamil Baczyński)
- 11:05 Nie będąc - jestem. Krzysztof Kamil Baczyński
- 11:50 Kwartet (Skarbiec krakowski)
- 12:00 13. Wyścig Górski Limanowa - Przełęcz pod Ostrą
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 14:00 Rączka gotuje
- 14:30 Koło się kręci (Pierwsze koło)
- 14:42 Odkrywamy Małopolskę (Rudniański Park Krajobrazowy)
- 14:45 Kronika dnia (28)
- 14:56 Pogoda (28)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 16:00 Na sygnale (Miłość nie powinna boleć)
- 16:30 Kronika dnia (28)
- 16:41 Pogoda (28)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Pogoda (28)
- 17:01 Raport pogodowy (28)
- 17:05 Na tropie przypraw. Pikantnie i słodko (Ocet)
- 17:28 Nasz Kraków (Rynek Główny)
- 17:30 Krakowskie portrety (Kto wiedzy szuka czyta Krawczuka)
- 18:00 Krakowskie portrety (Świat profesora Jana Michalika)
- 18:27 Krakowskie Podgórze (Ludwinów)
- 18:29 Kronika (28)
- 18:51 Bliżej polityki
- 19:05 Pogoda (28)
- 19:07 Raport pogodowy (28)
- 19:09 Krzemionki 30. Przystanek reportaż (Twórcza cisza)
- 19:22 Odkrywamy Małopolskę (Dłubniański Park Krajobrazowy)
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 2. Liga - mecz: Polonia Bytom - Olimpia Grudziądz
- 21:30 Program lokalny
- 21:31 Kronika (28)
- 21:50 Pogoda (28)
- 21:52 Kronika sportowa
- 22:00 Przepis dnia (70)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 13. Wyścig Górski Limanowa - Przełęcz pod Ostrą
- 23:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Igrzyska w regionach
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 00:15 Całkiem niezła historia (Panowie z Sorrento)
- 00:35 Całkiem niezła historia (Wyleczyć i oddać naturze)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Astronarium (Powierzchnia Słońca)
- 01:50 Wiek to tylko liczba
- 02:15 Spotkania w świecie ciszy
- 02:40 Niezwykłe miejsca (Nowogród - skansen)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Sad dziadka
- 04:20 Pogoda
- 04:30 Info Wilno (1294)
- 04:50 Niezwykłe miejsca (Muzeum Narodowe - magazyn orientalny)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 06:00 Dzika Polska (Wisła na biegunach)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki (Urszulanki z Rybnika)
- 07:10 Turystyczna jazda (Rumunia: Konstanca)
- 07:35 13. Wyścig Górski Limanowa - Przełęcz pod Ostrą
- 07:55 Mieszkać piękniej (Obiekty użyteczności publicznej)
- 10:00 Transmisja mszy świętej
- 11:00 Nad Odrą
- 11:50 Agrokurier
- 12:00 13. Wyścig Górski Limanowa - Przełęcz pod Ostrą
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 14:00 Rączka gotuje
- 14:30 Kurier opolski
- 14:45 Ginące zawody
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 16:00 Na sygnale (Miłość nie powinna boleć)
- 16:30 Kurier opolski
- 16:40 Minutka ze słowem
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Nad Odrą
- 17:50 Agrokurier
- 18:00 Dej pozór
- 18:30 Kurier opolski
- 18:45 Pogoda
- 18:50 Sport opolski
- 19:10 7 dni opolskie
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 2. Liga - mecz: Polonia Bytom - Olimpia Grudziądz
- 21:31 Kurier opolski
- 21:52 Pogoda
- 21:57 Minutka ze słowem
- 22:00 Przepis dnia (70)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 13. Wyścig Górski Limanowa - Przełęcz pod Ostrą
- 23:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Igrzyska w regionach
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 00:15 Całkiem niezła historia (Panowie z Sorrento)
- 00:35 Całkiem niezła historia (Wyleczyć i oddać naturze)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Astronarium (Powierzchnia Słońca)
- 01:50 Wiek to tylko liczba
- 02:15 Spotkania w świecie ciszy
- 02:40 Niezwykłe miejsca (Nowogród - skansen)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Sad dziadka
- 04:20 Pogoda
- 04:30 Info Wilno (1294)
- 04:50 Niezwykłe miejsca (Muzeum Narodowe - magazyn orientalny)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Dzika Polska (Wisła na biegunach)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki (Urszulanki z Rybnika)
- 07:10 Turystyczna jazda (Rumunia: Konstanca)
- 07:35 13. Wyścig Górski Limanowa - Przełęcz pod Ostrą
- 07:55 Mieszkać piękniej (Obiekty użyteczności publicznej)
- 10:00 Transmisja mszy świętej
- 11:00 Pogoda w regionie
- 11:01 Świętokrzyskie Espresso
- 11:31 Drzwi do kultury
- 11:53 Bezbłędnie (Patologia)
- 11:58 Pogoda w regionie
- 12:00 13. Wyścig Górski Limanowa - Przełęcz pod Ostrą
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 14:00 Rączka gotuje
- 14:30 Informacje
- 14:35 Pogoda w regionie
- 14:36 Zmiana biegu
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 16:00 Na sygnale (Miłość nie powinna boleć)
- 16:30 Informacje
- 16:36 Pogoda w regionie
- 16:37 Siewcy słowa
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Pogoda w regionie
- 17:01 Astronarium
- 17:26 Prosto z lasu
- 17:39 Świętokrzyskie Espresso
- 18:09 Odkryj regiony
- 18:23 Bezbłędnie (Europarlamentarzysta)
- 18:30 Informacje
- 18:49 Pogoda w regionie
- 18:51 Na tropach historii (U Bram Niebios)
- 19:03 Sport
- 19:23 Pogoda w regionie
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 2. Liga - mecz: Polonia Bytom - Olimpia Grudziądz
- 21:33 Informacje
- 21:52 Pogoda w regionie
- 21:53 Kronika Bilardowych Mistrzostw Polski
- 22:00 Przepis dnia (70)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 13. Wyścig Górski Limanowa - Przełęcz pod Ostrą
- 23:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Igrzyska w regionach
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 00:15 Całkiem niezła historia (Panowie z Sorrento)
- 00:35 Całkiem niezła historia (Wyleczyć i oddać naturze)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Astronarium (Powierzchnia Słońca)
- 01:50 Wiek to tylko liczba
- 02:15 Spotkania w świecie ciszy
- 02:40 Niezwykłe miejsca (Nowogród - skansen)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Sad dziadka
- 04:20 Pogoda
- 04:30 Info Wilno (1294)
- 04:50 Niezwykłe miejsca (Muzeum Narodowe - magazyn orientalny)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Dzika Polska (Wisła na biegunach)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki (Urszulanki z Rybnika)
- 07:10 Turystyczna jazda (Rumunia: Konstanca)
- 07:35 13. Wyścig Górski Limanowa - Przełęcz pod Ostrą
- 07:55 Mieszkać piękniej (Obiekty użyteczności publicznej)
- 10:00 Agroexpress
- 10:15 Dwa Plus Jeden
- 10:50 Spotkanie z Olgą Olginą
- 11:22 Żubry wczoraj i dziś
- 12:00 13. Wyścig Górski Limanowa - Przełęcz pod Ostrą
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 14:00 Rączka gotuje
- 14:33 Sport po łódzku
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 16:00 Na sygnale (Miłość nie powinna boleć)
- 16:30 Prosto z lasu (14/24)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Zakręceni, wkręceni
- 17:11 Historie z pasją
- 17:22 Skarby Łodzi (6)
- 17:30 Portret z pamięci
- 18:04 Dialogi
- 18:30 Łódzkie wiadomości dnia
- 18:49 Sport
- 18:55 Pogoda
- 19:01 LOFT
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 2. Liga - mecz: Polonia Bytom - Olimpia Grudziądz
- 21:31 Łódzkie wiadomości dnia
- 21:48 Pogoda
- 21:52 Skarby Łodzi (12)
- 22:00 Przepis dnia (70)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 13. Wyścig Górski Limanowa - Przełęcz pod Ostrą
- 23:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Igrzyska w regionach
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 00:15 Całkiem niezła historia (Panowie z Sorrento)
- 00:35 Całkiem niezła historia (Wyleczyć i oddać naturze)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Astronarium (Powierzchnia Słońca)
- 01:50 Wiek to tylko liczba
- 02:15 Spotkania w świecie ciszy
- 02:40 Niezwykłe miejsca (Nowogród - skansen)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Sad dziadka
- 04:20 Pogoda
- 04:30 Info Wilno (1294)
- 04:50 Niezwykłe miejsca (Muzeum Narodowe - magazyn orientalny)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Dzika Polska (Wisła na biegunach)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki (Urszulanki z Rybnika)
- 07:10 Turystyczna jazda (Rumunia: Konstanca)
- 07:35 13. Wyścig Górski Limanowa - Przełęcz pod Ostrą
- 07:55 Mieszkać piękniej (Obiekty użyteczności publicznej)
- 10:00 Rączka gotuje
- 10:30 Fest gryfne szlagry
- 11:00 Mikrokosmosy
- 11:30 Zdarzyło się (Strachy)
- 12:00 13. Wyścig Górski Limanowa - Przełęcz pod Ostrą
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 14:00 Rączka gotuje
- 14:30 Aktualności - flesz
- 14:37 Pogoda
- 14:39 Sport - flesz
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 16:00 Na sygnale (Miłość nie powinna boleć)
- 16:30 Aktualności - flesz
- 16:37 Pogoda
- 16:39 Sport - flesz
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Trzcina, ryby i grzyby
- 17:30 Credo
- 18:00 Dej pozór
- 18:30 Aktualności
- 18:52 Pogoda
- 18:59 Wieczorne wiadomości sportowe
- 19:10 Ziołowa apteka (Skrzyp polny)
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 2. Liga - mecz: Polonia Bytom - Olimpia Grudziądz
- 21:31 Aktualności
- 21:36 Pogoda
- 21:38 Wiadomości sportowe TVP 3 Katowice
- 22:00 Przepis dnia (70)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 13. Wyścig Górski Limanowa - Przełęcz pod Ostrą
- 23:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Igrzyska w regionach
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 00:00 Słowo życia ((Mt 13, 24-30) Przypowieść o chwaście wśród zboża)
- 00:05 Świat w obrazach
- 00:10 Informacje dnia
- 00:30 Nowa Ewangelizacja (Droga cz.9 - Operacja na otwartym sercu)
- 00:55 Poczet wielkich Polaków (Paweł i Franciszek Buchalikowie)
- 01:00 Anioł Pański
- 01:05 Święty na każdy dzień (27 lipca, wspomnienie św. Innocentego I, papieża)
- 01:15 Rozmowy niedokończone
- 02:20 Muzyczne chwile
- 02:30 Manna z Nieba (Rozmnożyć chleb)
- 02:45 Modlitwa z telefonicznym udziałem dzieci
- 03:00 Informacje dnia
- 03:20 Różaniec
- 03:50 Nie tylko Ulmowie (Historia pięciu polskich rodzin chłopskich)
- 04:00 Apel Jasnogórski
- 04:20 Polski punkt widzenia
- 04:40 Odpowiedzialni za Kościół (Św. Józef z Lublina)
- 05:05 Prawo do Polski - Śląsk Cieszyński
- 06:00 Jestem mamą (Bezpieczne opalanie)
- 06:15 Mocni w wierze (Konstytucja - odwołanie do Boga)
- 06:45 Muzyczne chwile
- 06:50 Regał (Biblioteka Biskupa Wojciecha Owczarka)
- 07:15 Pustynia Boga
- 07:45 Ocalić od zapomnienia (Stanisław Supeł)
- 07:55 Poczet wielkich Polaków (Józef Ignacy Kraszewski)
- 08:00 Słowo życia ((J 6, 1-15) Rozmnożenie chleba)
- 08:05 Polski punkt widzenia
- 08:25 Święty na każdy dzień (28 lipca, wspomnienie św. Wiktora I, papieża)
- 08:30 Sól ziemi (Niech coś pozostanie)
- 09:00 Prymas Stefan Wyszyński (9)
- 09:10 Spotkanie z Magdą Buczek
- 09:15 Manna z Nieba (Rozmnożyć chleb)
- 09:30 Msza święta z Jasnej Góry (Transmisja z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej)
- 12:00 Transmisja papieska: Anioł Pański z Ojcem Świętym Franciszkiem (Transmisja z Placu św. Piotra w Watykanie)
- 12:15 Papież Polak do rodaków (Homilia w czasie mszy świętej beatyfikacyjnej Karoliny Kózkówny w Tarnowie, 10 czerwca 1987 r.)
- 12:55 Święty na każdy dzień (28 lipca, wspomnienie św. Wiktora I, papieża)
- 13:00 Polka
- 13:30 Pani Mazowsza
- 14:30 Uczestniczę w misji kościoła
- 15:00 Wieś - to też Polska
- 16:00 Informacje dnia
- 16:10 Koncert życzeń
- 16:45 Życie lasu. Ptaki
- 17:30 Sól ziemi
- 17:55 Poczet wielkich Polaków (Józef Ignacy Kraszewski)
- 20:00 Informacje dnia
- 20:20 Różaniec
- 20:50 Krótka historia zbawienia - Bóg spotyka się z człowiekiem (Interpretacja Biblii)
- 21:00 Apel Jasnogórski
- 21:20 Informacje dnia
- 21:40 Retrospekcja (Zemsta układu III RP)
- 21:45 Stan bezpieczeństwa państwa (Modernizacja techniczna Wojska Polskiego)
- 21:55 Święty na każdy dzień (28 lipca, wspomnienie św. Wiktora I, papieża)
- 22:00 Polskie dziedzictwo (27)
- 22:30 Chcę żyć
- 22:45 Jak wygrać małżeństwo (Jak okazywać wdzięczność)
- 23:00 Jak my to widzimy - z daleka widać lepiej (Sprawy materialne, związane z funkcjonowaniem parafii św. Jana Brebeuf w Chicago)
- 23:30 Tam, gdzie Bóg płacze (Nie spocznę i nie przestanę się wałęsać po ulicach I)
- 02:25 Bestia z Belize
- 04:00 Miłe rozmowy
- 04:55 Miłe rozmowy
- 05:45 Nieźle kliknięci bez filtra (9)
- 06:00 Yattaman (Potwór z jeziora)
- 06:30 Yattaman (Tajemniczy trójkąt)
- 06:55 Yattaman (Pieśń)
- 07:25 Yattaman (Wspaniałe Amazonki)
- 07:55 Prawo do narodzin (120)
- 08:20 Prawo do narodzin (121)
- 08:50 Uśmiechnij się 3 (4)
- 08:55 Prawo do narodzin (122)
- 09:25 Prawo do narodzin (123)
- 09:50 Uśmiechnij się 3 (1)
- 10:00 Yattaman (Napad na Błękitną Strzałę)
- 10:25 Yattaman (Czarodziej)
- 10:55 Gigi (Maraton)
- 11:20 Gigi (Tajemnica Shelley)
- 11:45 Uśmiechnij się 3 (6)
- 11:55 Uśmiechnij się 3 (5)
- 12:00 Stolik dla trojga (9)
- 13:00 Stolik dla trojga (10)
- 14:00 Stolik dla trojga (11)
- 15:00 Klejnot TV
- 17:00 Gigi (Potęga miłości)
- 17:30 Gigi (32)
- 18:00 Klejnot TV
- 21:00 Bohaterowie i tchórze
- 23:00 Uśmiechnij się (10)
- 23:10 Uśmiechnij się (11)
- 23:15 Miłe rozmowy (6)
- 23:40 Mroki miasta
- 04:00 Kabaretowy Szał 2 (Kabaret Ciach)
- 05:00 Na osi (499)
- 05:35 Uśmiechnij się 3 (3)
- 05:45 Świat z powietrza (3)
- 06:00 Jurajscy wojownicy (Polowanie na myśliwego)
- 06:55 Simba lwi Król (18)
- 07:25 Plastelinkowy angielski (13)
- 07:40 Plastelinkowy angielski (14)
- 07:55 Mój przyjaciel Yeti (9)
- 08:00 Władca zwierząt (8)
- 09:00 Władca zwierząt (9)
- 09:55 Uśmiechnij się (18)
- 14:15 Klub Winx 5 (Powstanie Tritannusa)
- 14:45 Klub Winx 5 (Księga Sirenix)
- 15:10 Mała doboszka (8)
- 20:00 Jestem Charlie
- 01:05 Případy detektiva Murdocha XVI (Pomsta bude sladká)
- 01:50 Bolkoviny
- 02:35 Banánové rybičky
- 03:15 Chalupa je hra
- 03:40 Zahrada je hra
- 04:05 Pod pokličkou
- 04:25 Bydlení je hra
- 04:50 Hranice v srdci (Karpatské sady)
- 05:15 Etiketa (Boty)
- 05:30 Z metropole
- 06:00 Zajímavosti z regionů
- 06:25 Chvíle s Orchestrem Václava Hybše
- 06:45 Králové hor
- 08:20 Chalupáři (6)
- 09:00 Pečení na neděli
- 09:40 Kalendárium
- 09:55 Toulavá kamera
- 10:25 Objektiv
- 10:55 My všichni školou povinní (10)
- 12:05 Pomeranč
- 13:00 Zprávy
- 13:05 O spící princezně, šípkových růžích a uražené víle
- 14:00 Letní pohádka
- 14:55 Anulka a pan Pětiočko
- 15:45 Poslední šance
- 18:05 Chalupáři (7)
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Ďáblova lest (3)
- 21:20 Ztracená brána (1)
- 01:00 Království pirátů (4)
- 01:50 Poloniny
- 02:20 Zašlapané projekty (Folkový kolotoč)
- 02:40 V zajetí železné opony (Václav Havel, vězeň číslo 9658)
- 02:55 ZOO – živé muzeum?
- 03:15 Babylon
- 03:40 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie
- 04:10 Pomoc živé vodě
- 04:35 Traktor pro šampióna
- 05:00 Domov jménem Egerland
- 05:30 Vzkaz Jana Rokyty
- 05:45 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 06:00 Poslední podzemí
- 06:25 Zázraky lidského génia (Síla vody)
- 07:20 Vltava, naše řeka (4)
- 07:30 Peklo na zemi (4)
- 14:35 Paříž v zrcadle času
- 15:30 Velký flám
- 18:25 Podivuhodné Thajsko (1)
- 19:20 Zajímavosti z regionů
- 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 01:34 Týden v regionech
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 03:34 Týden v regionech
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 05:00 Zprávy
- 05:05 Fokus Václava Moravce
- 07:00 Zprávy
- 07:05 Pozor! Státní hranice
- 07:30 Interview ČT24
- 08:00 Zprávy
- 08:30 Archiv ČT24 (Hrady a zámky)
- 09:00 Zprávy
- 09:05 Hyde Park Civilizace
- 10:00 Zprávy v 10
- 10:03 Studio ČT24
- 11:00 Zprávy
- 11:03 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:30 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy
- 16:03 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Interview Speciál
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:50 Počasí v letoviscích
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:06 90′ ČT24
- 22:00 Zprávy
- 22:15 Newsroom ČT24 - Podcasty
- 23:00 Zprávy ve 23
- 23:32 Z metropole
- 08:05 OH Paříž 2024 (Skoky do vody)
- 08:27 OH Paříž 2024 (Judo)
- 08:43 OH Paříž 2024 (Judo)
- 09:00 OH Paříž 2024 (Studio Paříž)
- 09:30 OH Paříž 2024 (Střelba)
- 10:00 OH Paříž 2024 (Šerm)
- 10:30 OH Paříž 2024 (Veslování)
- 11:00 OH Paříž 2024 (Gymnastika)
- 11:26 OH Paříž 2024 (Plavání)
- 11:41 OH Paříž 2024 (Jezdectví)
- 11:53 OH Paříž 2024 (Plavání)
- 12:04 OH Paříž 2024 (Tenis: Sorribesová – Krejčíková)
- 12:22 OH Paříž 2024 (Plavání)
- 12:25 OH Paříž 2024 (Tenis: Sorribesová – Krejčíková)
- 13:45 OH Paříž 2024 (Veslování)
- 13:53 OH Paříž 2024 (Tenis: Sorribesová – Krejčíková)
- 13:56 OH Paříž 2024 (Šerm)
- 13:58 OH Paříž 2024 (Tenis: Sorribesová – Krejčíková)
- 15:05 OH Paříž 2024 (Horská kola)
- 15:42 OH Paříž 2024 (Šerm)
- 04:00 Ladí neladí
- 04:55 Horalďan
- 05:10 Události v kultuře
- 05:24 Przerwa w transmisji 05:24-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Semafor atd. (3)
- 21:15 Mamzelle Nitouche
- 06:00 Od Andulky po žížalu (Písmeno: G)
- 06:05 Prasátko Peppa V
- 06:10 Prasátko Peppa VI
- 06:15 Kámoši hafíci (21)
- 06:40 Pošťák Pat
- 06:55 Ovečka Shaun II
- 07:05 Tlapková patrola VIII
- 07:30 Studio Kamarád
- 09:00 Draci v hrnci
- 09:20 Šmoulové a kouzelná flétna
- 10:35 Muchomůrek a Muchlíci: Přátelé lesa
- 10:55 Fazolčina kavárna
- 11:20 Lampie (4)
- 12:00 MasterChef Junior VIII (8)
- 12:45 Tlapková patrola VIII
- 13:10 Tlapková patrola VIII
- 13:30 U6 - Úžasný svět techniky
- 14:00 Jak vycvičit draky II
- 14:20 Jak vycvičit draky II
- 14:45 Šmoulové
- 15:10 Fazolčina kavárna
- 15:35 Dynotrax Turbo
- 15:55 Dreamzzz: Zkoušky pronásledovatelů snů
- 16:20 Tlapková patrola VIII
- 16:40 Tlapková patrola VIII
- 17:05 Ovečka Shaun II
- 17:15 Pan Tau (10)
- 17:50 Jak vycvičit draky II
- 18:15 Fazolčina kavárna
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 O krtkovi (Krtek a vejce)
- 18:55 Kámoši hafíci (22)
- 19:20 Zákony Mila Murphyho (18)
- 19:40 Kiwi a Strit III
- 19:50 Bob a Bobek na cestách (Klokan Felix)
- 19:57 Przerwa w transmisji 19:57-06:00
Za gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PIN- 00:00 Program 00:00 - 02:00
- 02:00 Program 02:00 - 04:00
- 04:00 Program 04:00 - 06:00
- 06:00 Program 06:00 - 08:00
- 08:00 Program 08:00 - 10:00
- 10:00 Program 10:00 - 12:00
- 12:00 Program 12:00 - 14:00
- 14:00 Program 14:00 - 16:00
- 16:00 Program 16:00 - 18:00
- 18:00 Program 18:00 - 20:00
- 20:00 Program 20:00 - 22:00
- 22:00 Program 22:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Fakty po Faktach
- 00:45 Superwizjer
- 01:50 Ranking Mazura
- 02:25 Nowa Maja w ogrodzie
- 02:50 Akademia ogrodnika
- 02:55 Fakty po Faktach
- 03:30 Szkło kontaktowe
- 04:30 Kadr na Kino
- 04:45 Nowa Maja w ogrodzie
- 05:05 Akademia ogrodnika
- 05:20 Fakty po Faktach
- 06:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 06:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 07:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 07:15 Kadr na Kino
- 07:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 10:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 10:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 10:45 Kawa na ławę
- 11:55 Loża prasowa
- 16:00 Fakty po południu
- 18:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 18:35 Ranking Mazura
- 19:10 Serwis informacyjny
- 19:20 Fakty po Faktach
- 20:00 Wywiad z księdzem Adamem Bonieckim
- 20:55 Kawa na ławę
- 22:00 Szkło kontaktowe
- 23:00 Dzień po dniu
- 23:40 Igrzyska olimpijskie. Kroniki
- 00:35 Superwizjer
- 01:35 Szkło kontaktowe
- 02:35 Fakty po Faktach
- 03:15 Nowa Maja w ogrodzie
- 03:45 Nowa Maja w ogrodzie
- 04:05 Akcja Grawitacja
- 04:25 Fakty po Faktach
- 05:00 Horyzont
- 05:35 Ranking Mazura
- 06:00 Nowa Maja w ogrodzie
- 06:35 Fakty po Faktach
- 07:20 Makłowicz w drodze
- 07:45 Szkło kontaktowe
- 08:50 Ranking Mazura
- 09:30 Fakty po Faktach
- 10:00 Kijek w kosmosie
- 10:45 Ranking Mazura
- 11:20 Horyzont
- 11:50 Byk i Niedźwiedź
- 12:25 Podziemne sekrety (Gorączka złota)
- 13:20 Kawa na ławę
- 16:20 Kijek w kosmosie
- 16:50 Prawda jako broń
- 18:00 Alarm dla Ziemi
- 18:35 Horyzont
- 19:00 Fakty
- 19:20 Fakty po Faktach
- 20:00 Bez polityki
- 21:25 MH370 - dziesięć lat później
- 22:30 Wyczytane z twarzy
- 23:35 Kawa na ławę
- 00:10 Motozoom (114)
- 00:40 ITbiznes (183)
- 01:05 Biznes to ludzie (5)
- 01:35 Biznesmania (61)
- 02:05 Tajemnice złota (1)
- 03:00 Projekt kawa (4)
- 04:00 Projektantki (1)
- 05:00 Biznesmania (57)
- 05:30 Biznes to ludzie (5)
- 06:00 Motozoom (114)
- 06:30 Projektantki (5)
- 07:00 Pieniądze z papieru (108)
- 07:30 ITbiznes (183)
- 08:00 Pan i Pani Szaran 2 (10)
- 08:15 Dobra franczyza 2 (26)
- 08:30 Twój branding (104)
- 08:45 Pan i Pani Szaran 2 (10)
- 09:00 Świat do odczytu (34)
- 09:30 Biznes to ludzie (5)
- 10:00 Pan i Pani Szaran 2 (10)
- 10:15 Dłuższa rozmowa
- 10:30 Pieniądze z papieru (108)
- 11:00 Motozoom (114)
- 11:30 ITbiznes (183)
- 12:00 Biznes to ludzie (5)
- 12:30 Pan i Pani Szaran 2 (10)
- 13:00 Dobra franczyza 2 (26)
- 13:15 Dłuższa rozmowa
- 13:30 Wyścigi konne
- 19:00 Pan i Pani Szaran 2 (10)
- 19:15 Dłuższa rozmowa
- 19:30 Biznes to ludzie (5)
- 20:00 Tulipanowa bańka (1)
- 21:05 Dłuższa rozmowa
- 21:15 Kadry w pigułce (146)
- 21:30 Dobra franczyza 2 (26)
- 21:45 Pan i Pani Szaran 2 (10)
- 22:00 Twój branding (104)
- 22:15 Kadry w pigułce (146)
- 22:30 Dobra franczyza 2 (26)
- 22:45 Dłuższa rozmowa
- 23:00 Pieniądze z papieru (108)
- 23:30 Kadry w pigułce (146)
- 23:45 Twój branding (104)
Za gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PIN- 01:30 Zabić Sekala
- 03:35 Tajemnice zamarzniętego jeziora
- 18:40 Jaka to melodia? (5325)
- 19:30 Program informacyjny 19.30
- 00:35 Wielkie wesele
- 02:15 Francuski pocałunek
- 04:10 Rodzinka.pl (Stymulujemy się intelektualnie)
- 04:35 Rodzinka.pl (Giżycko w nowej szacie)
- 05:00 Zakończenie programu
- 05:25 Barwy szczęścia (2993)
- 06:00 Barwy szczęścia (2994)
- 06:30 M jak miłość (1798)
- 07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka
- 07:55 Pytanie na śniadanie
- 11:55 Między ziemią a niebem
- 20:40 Wielkie wesele
- 22:30 Panorama
- 23:05 Informacje kulturalne
- 23:25 Kino bez granic: Pechowi szczęściarze
- 00:15 Całkiem niezła historia (Panowie z Sorrento)
- 00:35 Całkiem niezła historia (Wyleczyć i oddać naturze)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Astronarium (Powierzchnia Słońca)
- 01:50 Wiek to tylko liczba
- 02:15 Spotkania w świecie ciszy
- 02:40 Niezwykłe miejsca (Nowogród - skansen)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Sad dziadka
- 04:20 Pogoda
- 04:30 Info Wilno (1294)
- 04:50 Niezwykłe miejsca (Muzeum Narodowe - magazyn orientalny)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Dzika Polska (Wisła na biegunach)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki (Urszulanki z Rybnika)
- 07:10 Turystyczna jazda (Rumunia: Konstanca)
- 07:35 13. Wyścig Górski Limanowa - Przełęcz pod Ostrą
- 07:55 Mieszkać piękniej (Obiekty użyteczności publicznej)
- 10:01 Dobrego dnia
- 12:00 13. Wyścig Górski Limanowa - Przełęcz pod Ostrą
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 14:00 Rączka gotuje
- 14:30 Informacje z Mazowsza
- 14:45 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 14:57 Pogoda
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 16:00 Na sygnale (Miłość nie powinna boleć)
- 16:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 16:42 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Ludzie i pszczoły (Pan Marcin)
- 17:36 Polacy to wiedzą!
- 21:31 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 21:48 Pogoda
- 21:50 Sport
- 22:00 Przepis dnia (70)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 13. Wyścig Górski Limanowa - Przełęcz pod Ostrą
- 23:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Igrzyska w regionach
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 00:15 Całkiem niezła historia (Panowie z Sorrento)
- 00:35 Całkiem niezła historia (Wyleczyć i oddać naturze)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Astronarium (Powierzchnia Słońca)
- 01:50 Wiek to tylko liczba
- 02:15 Spotkania w świecie ciszy
- 02:40 Niezwykłe miejsca (Nowogród - skansen)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Sad dziadka
- 04:20 Pogoda
- 04:30 Info Wilno (1294)
- 04:50 Niezwykłe miejsca (Muzeum Narodowe - magazyn orientalny)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Dzika Polska (Wisła na biegunach)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki (Urszulanki z Rybnika)
- 07:10 Turystyczna jazda (Rumunia: Konstanca)
- 07:35 13. Wyścig Górski Limanowa - Przełęcz pod Ostrą
- 07:55 Mieszkać piękniej (Obiekty użyteczności publicznej)
- 10:00 Rączka gotuje
- 10:30 Fest gryfne szlagry
- 11:00 Mikrokosmosy
- 11:30 Zdarzyło się (Strachy)
- 12:00 13. Wyścig Górski Limanowa - Przełęcz pod Ostrą
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 14:00 Rączka gotuje
- 14:30 Aktualności - flesz
- 14:37 Pogoda
- 14:39 Sport - flesz
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 16:00 Na sygnale (Miłość nie powinna boleć)
- 16:30 Aktualności - flesz
- 16:37 Pogoda
- 16:39 Sport - flesz
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Trzcina, ryby i grzyby
- 17:30 Credo
- 18:00 Dej pozór
- 18:30 Aktualności
- 18:52 Pogoda
- 18:59 Wieczorne wiadomości sportowe
- 19:10 Ziołowa apteka (Skrzyp polny)
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 2. Liga - mecz: Polonia Bytom - Olimpia Grudziądz
- 21:31 Aktualności
- 21:36 Pogoda
- 21:38 Wiadomości sportowe TVP 3 Katowice
- 22:00 Przepis dnia (70)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 13. Wyścig Górski Limanowa - Przełęcz pod Ostrą
- 23:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Igrzyska w regionach
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 00:15 Całkiem niezła historia (Panowie z Sorrento)
- 00:35 Całkiem niezła historia (Wyleczyć i oddać naturze)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Astronarium (Powierzchnia Słońca)
- 01:50 Wiek to tylko liczba
- 02:15 Spotkania w świecie ciszy
- 02:40 Niezwykłe miejsca (Nowogród - skansen)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Sad dziadka
- 04:20 Pogoda
- 04:30 Info Wilno (1294)
- 04:50 Niezwykłe miejsca (Muzeum Narodowe - magazyn orientalny)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Dzika Polska (Wisła na biegunach)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki (Urszulanki z Rybnika)
- 07:10 Turystyczna jazda (Rumunia: Konstanca)
- 07:35 13. Wyścig Górski Limanowa - Przełęcz pod Ostrą
- 07:55 Mieszkać piękniej (Obiekty użyteczności publicznej)
- 10:02 Pogoda
- 10:05 Słowo o Ewangelii
- 10:10 Ludzie lasu
- 10:25 Po złoto
- 11:28 Pogoda
- 11:30 W labiryncie (Namiętność)
- 12:00 13. Wyścig Górski Limanowa - Przełęcz pod Ostrą
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 14:00 Rączka gotuje
- 14:30 O pracy po pracy
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 18:00 Droga
- 18:20 Którędy po sztukę (Klee)
- 18:30 Panorama
- 18:48 Panorama sport
- 18:51 Pogoda
- 18:53 Czytanie przed spaniem (Zero)
- 19:00 Cały ten sport
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 2. Liga - mecz: Polonia Bytom - Olimpia Grudziądz
- 21:31 Panorama
- 21:40 Panorama sport
- 21:43 Pogoda
- 21:45 Dycht Kociewie
- 22:00 Przepis dnia (70)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 13. Wyścig Górski Limanowa - Przełęcz pod Ostrą
- 23:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Igrzyska w regionach
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 00:15 Całkiem niezła historia (Panowie z Sorrento)
- 00:35 Całkiem niezła historia (Wyleczyć i oddać naturze)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Astronarium (Powierzchnia Słońca)
- 01:50 Wiek to tylko liczba
- 02:15 Spotkania w świecie ciszy
- 02:40 Niezwykłe miejsca (Nowogród - skansen)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Sad dziadka
- 04:20 Pogoda
- 04:30 Info Wilno (1294)
- 04:50 Niezwykłe miejsca (Muzeum Narodowe - magazyn orientalny)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Dzika Polska (Wisła na biegunach)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki (Urszulanki z Rybnika)
- 07:10 Turystyczna jazda (Rumunia: Konstanca)
- 07:35 13. Wyścig Górski Limanowa - Przełęcz pod Ostrą
- 07:55 Mieszkać piękniej (Obiekty użyteczności publicznej)
- 10:00 Barka
- 10:21 Pogoda
- 10:25 Twórcze horyzonty
- 10:52 Muzeum Polskiej Piosenki, czyli historia jednego przeboju
- 11:00 Nad Odrą (4)
- 11:50 Języczek u wagi (Kominiarz)
- 12:00 13. Wyścig Górski Limanowa - Przełęcz pod Ostrą
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 16:00 Na sygnale (Miłość nie powinna boleć)
- 16:30 Kronika - flesz
- 16:35 Wokół nas
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:30 Muzeum Polskiej Piosenki, czyli historia jednego przeboju
- 17:39 Arka
- 18:00 Magazyn sportowy
- 18:28 Pogoda
- 18:30 Kronika
- 18:49 Pogoda
- 18:51 Europa z bliska
- 19:05 Stacja innowacja (124)
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 2. Liga - mecz: Polonia Bytom - Olimpia Grudziądz
- 21:31 Pogoda
- 21:32 Kronika (Podsumowanie dnia)
- 21:49 Pogoda
- 21:51 Wokół nas
- 22:00 Przepis dnia (70)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 13. Wyścig Górski Limanowa - Przełęcz pod Ostrą
- 23:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Igrzyska w regionach
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 00:15 Całkiem niezła historia (Panowie z Sorrento)
- 00:35 Całkiem niezła historia (Wyleczyć i oddać naturze)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Astronarium (Powierzchnia Słońca)
- 01:50 Wiek to tylko liczba
- 02:15 Spotkania w świecie ciszy
- 02:40 Niezwykłe miejsca (Nowogród - skansen)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Sad dziadka
- 04:20 Pogoda
- 04:30 Info Wilno (1294)
- 04:50 Niezwykłe miejsca (Muzeum Narodowe - magazyn orientalny)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Dzika Polska (Wisła na biegunach)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki (Urszulanki z Rybnika)
- 07:10 Turystyczna jazda (Rumunia: Konstanca)
- 07:35 13. Wyścig Górski Limanowa - Przełęcz pod Ostrą
- 07:55 Mieszkać piękniej (Obiekty użyteczności publicznej)
- 10:00 Wielkopolska każdego dnia (28 lipca)
- 10:06 Prognoza pogody
- 10:07 Poza miastem - Europejska wieś
- 10:19 Mięso i podroby drobiowe w kuchni regionalnej
- 10:35 Widziane po drodze (W świat)
- 10:46 Podróże po Wielkopolsce (Nadleśnictwo Koło)
- 11:01 Wiek to tylko liczba
- 11:24 Wielkopolska każdego dnia (28 lipca)
- 11:29 Teleskop kulturalny
- 11:36 Prognoza pogody
- 11:37 Z życia Kościoła
- 11:51 EKO prognoza dla Wielkopolski
- 12:00 13. Wyścig Górski Limanowa - Przełęcz pod Ostrą
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 14:00 Rączka gotuje
- 14:30 Teleskop
- 14:37 Prognoza pogody
- 14:39 Wielkopolska każdego dnia (28 lipca)
- 14:44 Wielkopolski informator ekologiczny
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 16:00 Na sygnale (Miłość nie powinna boleć)
- 16:30 Teleskop
- 16:38 Prognoza pogody
- 16:39 Wielkopolska każdego dnia
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Widziane po drodze (Melancholia, Malczewski, Majewski)
- 17:09 Medycyna i ty
- 17:26 Prognoza pogody
- 17:27 Teleskop kulturalny
- 17:35 Kocham cię najwięcej - sonety Shakespeare śpiewa Stanisław Soyka
- 18:15 Pociąg do Wielkopolski
- 18:30 Teleskop
- 18:46 Prognoza pogody
- 18:49 Sportowy weekend
- 19:19 Wielkopolska każdego dnia
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 2. Liga - mecz: Polonia Bytom - Olimpia Grudziądz
- 21:31 Teleskop
- 21:45 Prognoza pogody
- 21:47 Teleskop kulturalny
- 21:53 Z Poznania do Paryża - Martyna Klatt, Helena Wiśniewska
- 22:00 Przepis dnia (70)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 13. Wyścig Górski Limanowa - Przełęcz pod Ostrą
- 23:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Igrzyska w regionach
- 23:55 Piosenka dla Ciebie