Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 01:30 E=mc2
- 03:20 Tajemnice zamarzniętego jeziora
- 18:40 Jaka to melodia? (5325)
- 19:30 Program informacyjny 19.30
- 01:10 Wielkie wesele
- 02:50 Francuski pocałunek
- 04:45 Rodzinka.pl (Stymulujemy się intelektualnie)
- 05:10 Zakończenie programu
- 05:25 Barwy szczęścia (2993)
- 06:00 Barwy szczęścia (2994)
- 06:30 M jak miłość (1798)
- 07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka
- 07:55 Pytanie na śniadanie
- 11:55 Między ziemią a niebem
- 20:40 Wielkie wesele
- 22:30 Panorama
- 23:00 Informacje kulturalne
- 23:25 Kino bez granic: Pechowi szczęściarze
- 00:35 Całkiem niezła historia (Wyleczyć i oddać naturze)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Astronarium (Powierzchnia Słońca)
- 01:50 Wiek to tylko liczba
- 02:15 Spotkania w świecie ciszy
- 02:40 Niezwykłe miejsca (Nowogród - skansen)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Sad dziadka
- 04:30 Info Wilno (1294)
- 04:50 Niezwykłe miejsca (Muzeum Narodowe - magazyn orientalny)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Dzika Polska (Wisła na biegunach)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki (Urszulanki z Rybnika)
- 07:10 Turystyczna jazda
- 07:35 13. Wyścig Górski Limanowa - Przełęcz pod Ostrą
- 07:55 Mieszkać piękniej (Obiekty użyteczności publicznej)
- 10:01 Dobrego dnia
- 12:00 13. Wyścig Górski Limanowa - Przełęcz pod Ostrą
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 14:00 Rączka gotuje
- 14:30 Niezwykłe historie z pocztówek (Pozdrowienia dla nauczycieli)
- 14:45 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 14:57 Pogoda
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 16:00 Na sygnale (Miłość nie powinna boleć)
- 16:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 16:41 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Ludzie i pszczoły (Pan Marcin)
- 17:35 Polacy to wiedzą!
- 18:01 Z wieszaka historii (Narodowo i z fasonem)
- 18:30 Telewizyjny Kurier Warszawski
- 18:50 Pogoda
- 18:51 Kurier Mazowiecki
- 19:07 Sport
- 19:10 Reportaż
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 2. Liga - mecz: Polonia Bytom - Olimpia Grudziądz
- 21:31 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 21:46 Sport
- 21:52 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia (70)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 13. Wyścig Górski Limanowa - Przełęcz pod Ostrą
- 22:55 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Igrzyska w regionach
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 02:15 Znaki (15)
- 03:30 Znaki (16)
- 04:45 Disco Gramy (6257)
- 05:25 Telezakupy TV Okazje
- 06:00 Nowy dzień z Polsat News
- 08:55 Spider-Man 3
- 16:25 Narzeczony na niby
- 18:50 Wydarzenia (728)
- 19:20 Gość "Wydarzeń" (728)
- 19:45 Sport (728)
- 19:55 Pogoda (728)
- 20:00 Dzień Niepodległości
- 23:10 Człowiek z Toronto
- 00:00 Włatcy móch (Wójek Alfred)
- 00:30 Włatcy móch (Piersza Komunja)
- 01:00 13 posterunek 2 (27)
- 01:50 13 posterunek 2 (28)
- 02:30 13 posterunek 2 (29)
- 03:05 Interwencja (5456)
- 03:25 Disco Polo Life (2376)
- 04:25 Top 10 - lista przebojów (2626)
- 05:30 Telezakupy TV Okazje
- 06:00 Łowcy skarbów. Kto da więcej? (78)
- 07:00 Bój o Colę
- 08:50 Galileo (1054)
- 09:50 Galileo (1055)
- 13:40 Bitwa pod Wiedniem
- 16:05 Gwiazdy Kabaretu (27)
- 17:05 Gwiazdy Kabaretu (28)
- 18:05 Galileo (1056)
- 19:05 Galileo (1057)
- 20:05 Włatcy móch (Wiedźma Shigella)
- 20:35 Włatcy móch (Higieniczny blues)
- 21:05 Banita
- 04:00 Menu na miarę (6)
- 04:35 Menu na miarę (7)
- 05:00 Dyżur 3 (42)
- 05:30 Dyżur 3 (33)
- 06:00 Rodzinny interes 2 (Rodzinne porachunki)
- 07:00 Rodzinny interes 2 (Zaginiony)
- 08:00 Kurierzy (7)
- 09:05 Kurierzy (8)
- 10:20 Żandarm się żeni
- 12:00 Żandarm na emeryturze
- 14:15 Agent z przypadku
- 15:50 Głupi i głupszy bardziej
- 22:10 Szeregowiec Ryan
- 05:00 Dyżur 3 (34)
- 05:30 Dyżur 3 (35)
- 06:00 Gra muzyka (7)
- 07:00 Ale numer! 20 (13)
- 07:35 Dom dla psa (5)
- 10:35 Bystry Bill
- 12:30 Gang Wiewióra
- 20:00 Rekin
- 21:50 Dzielnica strachu 6 (Drugie życie)
- 04:00 III Rzesza: Droga do upadku (Plan Himmlera)
- 05:00 Car SOS (Citroën SM)
- 06:00 W pułapce żywiołów (8)
- 07:00 W pułapce żywiołów (9)
- 00:55 Premiera: Po śladach mordercy
- 02:55 FBI 4 (9)
- 03:50 FBI: Most Wanted (7)
- 04:45 Rekrut 5 (19)
- 05:40 Hity AXN
- 05:55 Blok promocyjny AXN
- 06:15 Hity AXN
- 06:35 Agenci NCIS: Los Angeles 14 (19)
- 07:30 Agenci NCIS: Los Angeles 14 (20)
- 12:20 Kobra - oddział specjalny (1)
- 13:20 Angry Birds Film
- 15:20 Potwory kontra obcy
- 17:20 Świat w płomieniach
- 20:00 Terminator: Genisys
- 22:40 Lara Croft: Tomb Raider
- 00:05 Zabójcza pogoda 3 (11)
- 01:10 Krótka kronika dłuższego życia (4)
- 02:15 Starożytne mocarstwa (2)
- 03:20 W okowach mrozu 5 (5)
- 04:10 Cała prawda o alkoholu
- 05:10 Niesamowite konstrukcje (6)
- 06:00 Planeta Ziemia 3 (7)
- 07:20 Planeta Ziemia 3 (8)
- 11:00 Rodzina pingwinów
- 12:05 W okowach mrozu 5 (6)
- 13:00 Wszechświat (4)
- 14:00 Starożytne mocarstwa (2)
- 15:00 Zabójcza pogoda 3 (12)
- 18:00 Niesamowite konstrukcje (6)
- 19:00 Starożytne mocarstwa (2)
- 22:05 W okowach mrozu 5 (6)
- 23:05 Jimmy ratuje pszczoły (2)
- 14:00 Genialna Morgane (Człowiek małej wiary)
- 15:10 Partner
- 17:30 Co z oczu, to z serca
- 22:25 Ostatni rycerze
- 00:25 Fatalna czarownica (Nowa)
- 01:00 Taffy 2 (To nie jest miłość)
- 01:05 Taffy 2 (Brelok)
- 01:20 Taffy 2 (Szop za okup)
- 01:25 Taffy 2 (Maggy Łapa)
- 01:30 Taffy 2 (Gipsowe nogi)
- 01:45 Ghostforce (Gumoklej / Skorpiod)
- 02:10 Ghostforce (Turbokorn/ Bibalon)
- 02:35 Płazowyż 2 (Ifcia na gigancie/Po deszczu)
- 02:55 Płazowyż 2 (Pierwsza świątynia)
- 03:20 Płazowyż 2 (Nowe Kurzajkowo/Przyjaciel czy Żobot?)
- 03:40 Dronersi (Sztafeta)
- 04:05 Dronersi (Wyścig z Kamim)
- 04:25 Szkoła Wikingów (Żelazna kapusta)
- 04:50 Szkoła Wikingów (Pajęcza sieć)
- 05:10 Dziewczyna, chłopak, itd. (Gra o tron)
- 05:20 Dziewczyna, chłopak, itd. (Przyjaciel Chłopca)
- 05:35 Dziewczyna, chłopak, itd. (Babcisynek)
- 05:45 Taffy (Pies na piątkę)
- 05:50 Taffy (Rywal)
- 06:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 5 (Intuicja)
- 06:25 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 5 (Ochrona)
- 06:55 Greenowie w wielkim mieście 2 (Malowanie z Gabriellą/ Po taniości)
- 07:25 Greenowie w wielkim mieście 2 (Wy bez wad/ Piracki bankiet)
- 07:50 Taffy (Wylogowanie)
- 08:00 Taffy (Dziewczyna Bentleya)
- 08:05 Taffy (Wakacje w domu)
- 08:20 Taffy (Zwierzaki cudaki)
- 08:30 Taffy (Pokaz)
- 08:35 Taffy (Porywacz kotów)
- 08:40 Taffy (Zamiana)
- 08:55 Miraculum: Biedronka i Czarny Kot w obronie planety (Warsztaty nr 2)
- 09:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 3 (Miraculia)
- 09:25 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 3 (Desperata)
- 09:55 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 3 (Gracz 2.0)
- 18:00 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Żegnaj, dziadku)
- 18:10 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Fotka idealna)
- 18:30 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Droga do sławy)
- 18:40 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Jak powstało miasto)
- 19:00 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Rajska miejscówka)
- 19:20 Greenowie w wielkim mieście 3 (Frilly Tilly / Montowany)
- 19:50 Greenowie w wielkim mieście 3 (Pen Pals/ Studiuj za granicą)
- 00:50 Londyński bulwar
- 02:30 Spragnieni życia
- 04:30 Zakończenie programu
- 05:30 Zaginiona
- 07:05 Jak kochać się z D
- 08:40 Kroczący Grom
- 10:15 Trzy kule
- 11:45 Wojenne kwiaty
- 13:20 Klub dyskusyjny
- 15:25 Weekend z królem
- 20:00 Wyścig z czasem
- 21:45 Już za Tobą tęsknię
- 23:35 Decydująca godzina
- 00:15 Morderstwa w Midsomer 14 (1)
- 02:10 Milczący świadek 24 (5)
- 03:10 Milczący świadek 24 (6)
- 04:05 Ragdoll (1)
- 04:50 Z pamiętnika położnej 5 (Odcinek świąteczny: część 2)
- 05:35 Obiady piątkowe 3 (3)
- 06:00 Ojciec Brown 7 (6)
- 06:55 Ojciec Brown 7 (7)
- 07:55 Śmierć pod palmami 3 (2)
- 09:00 Lewis 8 (6)
- 12:45 Sanditon 2 (4)
- 13:55 Śmierć pod palmami 3 (2)
- 15:05 Śmierć pod palmami 3 (3)
- 18:00 Morderstwa w Midsomer 14 (1)
- 19:55 Ulica nadziei 3 (7)
- 10:05 Kabaretowy Szał (Jurki)
- 11:05 Łowcy skarbów 3 (15)
- 12:05 Łowcy skarbów 3 (16)
- 13:00 Łowcy skarbów 3 (17)
- 22:05 C.K. Dezerterzy
- 00:30 Magia nagości 6 (9)
- 01:40 Magia nagości. Dania (4)
- 02:25 Pomówmy o seksie (2)
- 03:20 I love kabaret (7)
- 04:25 I love kabaret (8)
- 05:25 I love kabaret EXTRA (1)
- 05:45 I love kabaret EXTRA (42)
- 06:00 Bliżej! Magazyn reporterów (4)
- 06:25 Bliżej! Magazyn reporterów (5)
- 06:50 Bliżej! Magazyn reporterów (6)
- 07:20 Bliżej! Magazyn reporterów (7)
- 07:45 Patent na zieleń (7)
- 08:15 To leci w sieci (1)
- 08:40 To leci w sieci (2)
- 09:05 Dzika przyroda na żywo (12)
- 09:40 Gdy natura atakuje (W nogi!)
- 14:10 Pan Wołodyjowski
- 22:00 Kabaretowe przeboje (7)
- 23:00 Magia nagości 6 (9)
- 00:05 Giganty na drogach 2 (8)
- 01:05 Darz Bór (332)
- 01:35 Darz Bór (333)
- 02:05 Darz Bór (334)
- 02:35 Darz Bór (335)
- 03:05 Darz Bór (336)
- 03:35 Darz Bór (338)
- 04:05 Darz Bór (339)
- 04:40 Na osi (1002)
- 05:15 Na osi (1003)
- 06:00 Na osi (1090)
- 06:30 Zakręcone stworzonka z internetu (4)
- 07:00 77 TV 2 (Duchy i zjawiska paranormalne)
- 22:10 Giganty na drogach 2 (9)
- 23:05 Giganty na drogach 2 (10)
- 04:25 77 TV (UFO i zjawiska paranormalne)
- 05:30 Zakręcone stworzonka z internetu (2)
- 06:00 Z lokalnego archiwum
- 06:25 Z lokalnego archiwum
- 06:40 Z lokalnego archiwum
- 07:00 TVCentrum uwagi
- 07:20 TVCentrum uwagi
- 07:40 TVCentrum uwagi
- 08:00 TVCentrum uwagi
- 08:20 TVCentrum uwagi
- 08:40 U nas w...
- 08:55 U nas w...
- 09:20 U nas w...
- 09:40 U nas w...
- 10:00 Przepis na remont 2 (4)
- 10:30 Przepis na remont 2 (5)
- 11:00 Przepis na remont 2 (6)
- 11:30 Przepis na remont 2 (7)
- 12:00 Przepis na remont 2 (8)
- 12:30 Przepis na remont 2 (9)
- 13:00 Przepis na remont 2 (10)
- 13:30 Przepis na remont 2 (11)
- 20:00 Zbroja boga