Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 00:35 Bez pamięci
- 02:10 Godzina prawdy
- 16:45 Letnie Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024 - studio
- 17:00 Teleexpress
- 17:15 Pogoda
- 17:20 Jaka to melodia? (5310)
- 20:05 Pogoda
- 20:15 Sport
- 20:25 Letnie Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024: Pływanie - finały
- 01:35 Wojenne dziewczyny 4 (44)
- 02:35 Morderstwa w Granville
- 12:30 Koło fortuny (1600)
- 13:10 Akacjowa 38 (393)
- 13:55 Va banque (756)
- 14:25 Na sygnale (Siurpryza)
- 14:55 Na dobre i na złe (Dla twojego dobra)
- 15:50 Koło fortuny (1601)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Obiekty użyteczności publicznej)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Szlak Pilicy)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Ziemia
- 04:20 Antenowe remanenty
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:06 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:46 Dobrego dnia
- 08:00 Dobrego dnia
- 09:20 Zawsze na temat
- 09:48 WAWA Bohaterom
- 09:58 Pogoda
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Selekcja naturalna)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Kasza gryczana)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Igrzyska w regionach
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 14:15 Niezwykłe miejsca (Muzeum Cystersów)
- 14:30 Dwory i dworki Lubelszczyzny (Dwór Potockich w Bończy)
- 14:45 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 14:57 Pogoda
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Studio Raban
- 15:50 Przepis dnia (1)
- 16:00 Na sygnale (Zgniły wyż)
- 16:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 16:41 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Piosenka u Ciebie
- 17:25 Ja cię uczyć każę (Mówca, gentleman czy obywatel?)
- 17:48 Kronika warszawska: Kronika lata '80
- 18:00 Zawsze na temat
- 18:30 Telewizyjny Kurier Warszawski
- 18:47 Pogoda
- 18:50 Kurier Mazowiecki
- 19:04 Sport
- 19:09 Prosto z Mazowsza
- 19:33 Kościół z bliska
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2000)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 21:46 Sport
- 21:52 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia (1)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (532)
- 23:40 Saga prastarej puszczy (Opowieść o nornicy. Niezwyczajna zażyłość)
- 01:40 Jack i Jill
- 03:35 Świat według Kiepskich (Mamut)
- 04:05 Świat według Kiepskich (Azazel Pazuzu)
- 04:40 Disco Gramy (6258)
- 05:25 Telezakupy TV Okazje
- 06:00 Nowy dzień z Polsat News
- 10:30 Dlaczego ja? (Śmierć kochanka)
- 11:30 Gliniarze (Dobry brat)
- 16:20 Pogoda (729)
- 16:25 Interwencja (5456)
- 16:35 Gliniarze (Dyskoteka)
- 17:40 Sekrety rodziny (373)
- 18:50 Wydarzenia (729)
- 19:20 Gość "Wydarzeń" (729)
- 19:45 Sport (729)
- 19:55 Pogoda (729)
- 22:10 Snajper: Dziedzictwo
- 01:50 Potępiony 2
- 03:25 Zobacz to!: Dyżur 3 (34)
- 12:00 Zbuntowany anioł (258)
- 13:00 Zaklinaczka duchów 3 (55)
- 20:00 Infiltrator
- 22:05 Commando: Ostatnia misja
- 10:00 Bing (Hipcia i Króliś Tuliś)
- 10:10 Baranek Shaun (Gra w bilard)
- 10:17 Baranek Shaun (8)
- 10:20 Baranek Shaun (Chory wiatrak)
- 10:25 Baranek Shaun (Przy kominku)
- 10:50 Milo (Ogrodnik Milo)
- 11:00 Milo (Ratownik Milo)
- 11:10 Blue 2 (Kino)
- 11:20 Blue 2 (Biblioteka)
- 11:25 Blue 2 (Łódki z kory)
- 11:45 Dinopociąg 2 (Pamiętaj o Alamozaurze/Wschód i zachód słońca)
- 18:00 Pingwiny z Madagaskaru 2 (Dyrektor X/Miłość boli)
- 18:35 Pingwiny z Madagaskaru 2 (Operacja: Dobry uczynek/Chrupki w pudle)
- 19:05 Psi Patrol 5 (Pieski ratują dzieci w Halloween/Pieski ratują odrzutowy minipatrol)
- 19:35 Psi Patrol 8 (Pieski ratują słodkiego burmistrza / Pieski ratują magiczną sztuczkę)
- 00:30 Autor widmo
- 03:15 Agenci NCIS: Hawaje (21)
- 04:10 Agenci NCIS 17 (4)
- 05:05 The Good Doctor 6 (12)
- 05:50 Blok promocyjny AXN
- 06:00 Ultraviolet 2 (4)
- 07:00 Rekrut 5 (5)
- 07:55 Agenci NCIS 17 (1)
- 08:55 Agenci NCIS 17 (2)
- 09:50 Rekrut 5 (5)
- 10:45 Agenci NCIS 17 (3)
- 11:40 Agenci NCIS 17 (4)
- 12:35 Rekrut 5 (6)
- 13:30 SEAL Team 6 (1)
- 14:30 SEAL Team 6 (2)
- 15:30 S.W.A.T. 6 (1)
- 16:25 S.W.A.T. 6 (2)
- 17:20 SEAL Team 6 (3)
- 18:15 SEAL Team 6 (4)
- 19:10 S.W.A.T. 6 (3)
- 20:05 S.W.A.T. 6 (4)
- 21:05 Premiera: FBI 4 (10)
- 22:00 FBI: Most Wanted (8)
- 23:00 SEAL Team 6 (3)
- 00:10 Zabójcza pogoda 3 (12)
- 01:15 Cała prawda o alkoholu
- 02:20 Planeta Ziemia III: za kulisami (1)
- 03:25 Życie na pustkowiu 9 (9)
- 04:15 W okowach mrozu 5 (6)
- 05:05 Zabójcza pogoda 3 (12)
- 06:00 David Attenborough i cuda natury 4 (6)
- 06:30 W okowach mrozu 6 (3)
- 07:35 Malownicze trasy kolejowe 2 (5)
- 08:30 Dynastie (1)
- 09:35 W okowach mrozu 4 (20)
- 12:50 Dynastie (1)
- 13:50 Malownicze trasy kolejowe 2 (5)
- 14:45 W okowach mrozu 6 (3)
- 15:50 Życie na pustkowiu 6 (2)
- 18:50 Dynastie (1)
- 19:55 Wszechświat: kulisy (5)
- 20:55 Życie na pustkowiu 10 (1)
- 21:55 W okowach mrozu 5 (7)
- 00:25 Fatalna czarownica (Wizyta Wielkiego Czarnoksiężnika)
- 01:00 Taffy 2 (Mucha)
- 01:05 Taffy 2 (Bentley mózgowiec)
- 01:20 Taffy 2 (Nawiedzony kłaczek)
- 01:25 Taffy 2 (Dzielny Bentley)
- 01:30 Taffy 2 (Majętna magia)
- 01:45 Ghostforce (Maskarada/ Batata)
- 02:10 Ghostforce (Prehistraszność/ Chaorion)
- 02:35 Płazowyż 2 (Ropusza pokuta/Madzia i Marcela)
- 02:55 Płazowyż 2 (Druga świątynia/Młot wojenny Beki)
- 03:20 Płazowyż 2 (Bysia i Michaś Aniołek/Trzecia świątynia)
- 03:40 Dronersi (Pościg za Khepri)
- 04:05 Dronersi (Niebezpieczeństwo z Polaris)
- 04:25 Szkoła Wikingów (Obóz Walkirii)
- 04:50 Szkoła Wikingów (Dziadek Kozioł)
- 05:10 Dziewczyna, chłopak, itd. (Hultaje na hulajnogach)
- 05:20 Dziewczyna, chłopak, itd. (To tylko gra...)
- 05:35 Dziewczyna, chłopak, itd. (Wyprowadzanie...)
- 05:45 Taffy (Wysokie loty)
- 05:50 Taffy (Lustrzany dom)
- 06:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 3 (Kameleon)
- 06:25 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 3 (Cofelia)
- 06:55 Herosi pół na pół (Królowie stołówki/ Moc ogórków)
- 07:20 Herosi pół na pół (Mo wszechmogący/ Stary, dobry Mo)
- 07:50 Greenowie w wielkim mieście 3 (Rembo/ Słoik)
- 22:10 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 2 (44)
- 22:40 Greenowie w wielkim mieście 2 (Pseudocelebryta / Obóz futbolowy)
- 23:00 Greenowie w wielkim mieście 2 (Pokonać upał/ Kosmici)
- 23:30 Dziewczyna, chłopak, itd. (23)
- 23:40 Dziewczyna, chłopak, itd. (Serowa feta)
- 23:55 Dziewczyna, chłopak, itd. (Zamiana głosów)
- 01:00 7 psychopatów
- 02:50 Córka trenera
- 04:20 Zakończenie programu
- 05:45 Kupiec wenecki
- 07:55 Poczuj rytm
- 09:45 The Hammer
- 11:30 Między wierszami
- 15:00 Proza życia
- 16:40 Leonie
- 18:20 Sekretny gabinet
- 20:00 Gra tajemnic
- 21:50 Dziennik zakrapiany rumem
- 23:50 W pogoni za szczęściem
- 04:20 Z pamiętnika położnej 5 (1)
- 05:15 Obiady piątkowe 3 (4)
- 05:35 Obiady piątkowe 3 (5)
- 06:00 Ojciec Brown 7 (7)
- 07:00 Ojciec Brown 7 (8)
- 08:00 Śmierć pod palmami 3 (4)
- 09:05 Morderstwa w Midsomer 19 (6)
- 10:50 Ulica nadziei 3 (7)
- 11:50 Ojciec Brown 7 (8)
- 12:50 Śmierć pod palmami 3 (4)
- 14:00 Morderstwa w Midsomer 19 (6)
- 15:55 Ulica nadziei 3 (7)
- 16:55 Ojciec Brown 7 (9)
- 17:55 Morderstwa w Midsomer 20 (1)
- 19:55 Śmierć pod palmami 3 (5)
- 21:00 Ulica nadziei 3 (8)
- 22:00 Tajemnice Brokenwood 3 (2)
- 23:55 Harry Wild (4)
- 10:00 Kabaretowy Szał (Ciach)
- 11:00 Celnicy 3 (5)
- 20:00 77 TV (Przypadków kolejowych)
- 21:00 77 TV (Przypadków drogowych)
- 21:55 Rekin Gigant
- 23:15 Poświęcenie
- 00:05 Magia nagości (1)
- 01:15 Body SOS: naga prawda (10)
- 02:25 Pomówmy o seksie (3)
- 03:25 I love kabaret (2)
- 04:25 I love kabaret (1)
- 05:20 I love kabaret EXTRA (22)
- 05:45 I love kabaret EXTRA (32)
- 06:00 Poranny rogal (99)
- 06:20 Zoom na pogodę
- 06:40 Poranny rogal (6)
- 07:10 Bliżej! Magazyn reporterów (12)
- 07:40 Poranny rogal (54)
- 12:35 Wojna Hitlera z prasą
- 13:35 I love kabaret EXTRA (83)
- 13:50 M.A.S.H. (Zmarły kapitan Pierce)
- 14:25 M.A.S.H. (Hej, doktorku)
- 15:00 M.A.S.H. (Autobus)
- 15:35 M.A.S.H. (Droga Mildred)
- 18:00 Kabaretowe przeboje 2 (1)
- 19:00 I love kabaret (6)
- 22:00 Zabójcze potrawy (Wietnam)
- 23:00 Magia nagości. Polska (3)
- 00:05 Niezwykle skomplikowane transporty (1)
- 01:05 Darz Bór (340)
- 01:35 Darz Bór (341)
- 02:05 Darz Bór (342)
- 02:35 Darz Bór (343)
- 03:05 Darz Bór (344)
- 03:40 Darz Bór (345)
- 04:10 Darz Bór (346)
- 04:40 Na osi (1004)
- 05:15 Na osi (1005)
- 06:00 Na osi (1090)
- 07:00 77 TV 2 (Przypadki gastronomiczne)
- 10:00 Inżynieryjne katastrofy (6)
- 11:00 Kontrola graniczna 2 (2)
- 12:00 Kontrola graniczna 2 (3)
- 13:00 Kontrola graniczna 2 (4)
- 16:00 Kontrola graniczna 2 (5)
- 17:00 Kontrola graniczna 2 (6)
- 22:10 Kod Jezusa (4)
- 23:00 Kod Jezusa (5)
- 23:55 Niezwykłe pomysły 17 (Innovation Nation)
- 04:00 77 TV 2 (Wydarzenia, które wstrząsnęły światem. Część 1)
- 05:00 Zakręcone stworzonka z internetu (3)
- 05:30 Zakręcone stworzonka z internetu (4)
- 06:00 U nas w...
- 06:25 U nas w...
- 06:40 U nas w...
- 07:00 U nas w...
- 07:20 U nas w...
- 07:40 Z lokalnego archiwum
- 08:00 Z lokalnego archiwum
- 08:20 Z lokalnego archiwum
- 08:40 Z lokalnego archiwum
- 08:55 TVCentrum uwagi
- 09:20 TVCentrum uwagi
- 09:40 TVCentrum uwagi
- 04:25 Mistrzowie ceramiki 3 (4)
- 05:10 Mistrzowie ceramiki 3 (5)
- 06:00 Jak mądrze schudnąć? 3 (5)
- 07:00 Mistrzowie ceramiki 3 (6)
- 21:00 Ratunek dla skóry 3 (6)
- 00:15 Czarodziejska cukiernia Alicji (Nic trudnego / Spacer z Żaberzwłokiem)
- 00:40 Czarodziejska cukiernia Alicji (Wycieczka po Krainie / Budyniowy dowód)
- 01:05 Czarodziejska cukiernia Alicji (Królewsko szalony podwieczorek / Pożegnalne przyjęcie Jojo)
- 01:30 Spidey i superkumple (Mały Hulk! / Niespodziankowa niespodzianka!)
- 01:55 Spidey i superkumple (Nieustanne tańce / Mrówki-złodziejki)
- 02:20 Spidey i superkumple (Pułapka z pisaku / Co za dużo, to niezdrowo)
- 02:45 Myszka Miki: Frajdomek (Klątwa Chrupiącego Małża! Wyśnij mały sen)
- 03:10 Myszka Miki: Frajdomek (Ratujmy Karminowy Rubin / Smacznego, Goofy!)
- 03:35 Myszka Miki: Frajdomek (33)
- 04:00 Eureka! (Kto zagra najlepiej? / Śmig-lina)
- 04:30 Eureka! (Nieskończoność garnków / Poklejony luz-blues)
- 05:00 Eureka! (Tworząc księżyc / Dinka u dentystki)
- 05:30 Myszka Miki: Frajdomek (Bohaterowie sprzątają / Dino-kaczor!)
- 06:00 Myszka Miki: Frajdomek (Szukając Skarba! / Czarodziejskie zmartwienia)
- 06:30 Myszka Miki: Frajdomek (Dzień Ciasta Clarabelle / Nowy szczeniak Minnie)
- 07:00 Blue 3 (125)
- 07:10 Blue 3 (126)
- 07:20 Blue 3 (127)
- 07:30 Blue 3 (128)
- 07:40 Blue 3 (Ziemia)
- 07:50 Blue 3 (130)
- 12:00 Pupstruction (Śmierdzący dom/ Dylemat wywrotki)
- 12:30 Blue (Plecakowe wędrówki)
- 12:40 Blue (Przygoda)
- 12:50 Blue (Papugowanie)
- 13:00 Blue (Nocowanko)
- 13:10 Blue (Wcześniaczek)
- 13:20 Blue (Mamusie i tatusiowie)
- 13:30 Straż Ekipa (23)
- 16:00 Pupstruction (Brygada cukierników / Remiza na kółkach)
- 16:30 Pupstruction (Robokot / Podwodne psiaki)
- 17:00 Blue 3 (125)
- 17:10 Blue 3 (126)
- 17:20 Blue 3 (127)
- 17:30 Blue 3 (128)
- 17:40 Blue 3 (Ziemia)
- 17:50 Blue 3 (130)
- 18:00 Superkoty (Łap piłkę/ Oto Zsa-Zsa)
- 18:30 Jej Wysokość Zosia 2 (41)
- 19:00 Jej Wysokość Zosia 2 (44)
- 19:30 Blue 3 (113)
- 19:40 Blue 3 (114)
- 19:50 Blue 3 (115)
- 22:00 Czarodziejska cukiernia Alicji 2 (Niezapomniana Rycerka/ Ryczące Lwizantemy)
- 22:30 Myszka Miki: Frajdomek 3 (Zabezpieczenie Goofy'ego/ Zaczarowany ratunek)
- 23:00 Pidżamersi Ekipa Mocy (Ciem/ Klątwa Armadylana)
- 23:25 Pidżamersi Ekipa Mocy (Migawka na Księżycu/ Tyci problem Kotboy'a)
- 23:50 Pidżamersi Ekipa Mocy (Słoneczna Fabryka/ Kotboy solo)
- 00:15 Prawo Milo Murphy'ego (Nadchodzi ekstra Milo/Podziemia)
- 00:40 Wodogrzmoty Małe 2 (Dziwnogedon: Część 1: Strachokalipsa)
- 01:05 Wodogrzmoty Małe 2 (Dziwnogedon: Część 2: Ucieczka od rzeczywistości)
- 01:30 Wodogrzmoty Małe 2 (Dziwnogedon: Część 3: Odzyskać Wodogrzmoty Małe)
- 01:55 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (3)
- 02:15 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (4)
- 02:35 Duch i nas dwóch (13)
- 03:00 Duch i nas dwóch (14)
- 03:25 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (6)
- 03:45 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (7)
- 04:05 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja 2 (39)
- 04:30 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja 2 (40)
- 04:50 Duch i nas dwóch (22)
- 05:15 Duch i nas dwóch (23)
- 05:35 Robale ziomale (Bohaterka / Sobowtór)
- 06:00 Taffy (Szopi Księżyc)
- 06:05 Taffy (Taffy z przyszłości)
- 06:10 Taffy (Zwrot)
- 06:25 Taffy (Pchli cyrk)
- 06:35 Taffy (Nowszy model)
- 06:40 Taffy (Kichanie)
- 06:55 Płazowyż 3 (Nowa rutyna)
- 07:25 Płazowyż 3 (Żaby supermarketu/Punkt zwrotny)
- 07:50 Herosi pół na pół (Huśtawka śmiechu i łez/ Włos się jeży)
- 16:15 Prawo Milo Murphy'ego (Idol/Jaka piękna katastrofa)
- 16:45 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Larpuj na całego)
- 16:55 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Rodzinne potyczki)
- 17:15 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Własne plony)
- 17:25 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Super dzieciaki)
- 17:45 Molly i Duch (Klątwa/ Pierwszy dzień w szkole)
- 18:15 Molly i Duch (Wyjąca Weronika/ (Nie)naturalni)
- 18:45 Taffy (Fabryka waz)
- 18:50 Taffy (Robodom)
- 18:55 Taffy (Zaklinacz krzyków)
- 19:10 Taffy (Bentley z dżungli)
- 19:20 Taffy (W dziczy)
- 19:25 Taffy (Dotknij futra)
- 19:40 Wodogrzmoty Małe 2 (Bożek miłości)
- 00:00 Blue 2 (31)
- 00:10 Blue 2 (16)
- 00:20 Andy dookoła świata (20)
- 00:35 Andy i dino-zabawy (13)
- 00:40 Hej, Duggee! 4 (27)
- 00:50 Noddy: detektyw w krainie zabawek (8)
- 01:05 Piotruś Królik 2 (8)
- 01:20 Psi Oddział (6)
- 01:35 Blue 2 (31)
- 01:40 Blue 2 (32)
- 01:50 Blue 2 (33)
- 02:00 Blue 2 (30)
- 02:05 Noddy: detektyw w krainie zabawek (34)
- 02:20 Blue 2 (6)
- 02:25 Tosia i Tymek (45)
- 02:40 Kręciołki (58)
- 02:50 Teletubisie (52)
- 03:05 Blue (5)
- 03:10 Blue (6)
- 03:20 JoJo i Babcia (26)
- 03:30 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne (15)
- 03:45 Tosia i Tymek (25)
- 03:55 Tosia i Tymek (26)
- 04:10 Blue (29)
- 04:15 Blue (30)
- 04:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (23)
- 04:35 Blue (23)
- 04:45 Blue (24)
- 04:50 Blue (25)
- 05:00 Blue (26)
- 05:05 Superpyra (25)
- 05:15 Kolorklocki (10)
- 05:20 Hej, Duggee! 2 (24)
- 05:25 Hej, Duggee! 2 (25)
- 05:35 Piotruś Królik 2 (29)
- 05:50 W Papierowej Krainie (37)
- 06:00 W Papierowej Krainie (1)
- 06:15 JoJo i Babcia 2 (19)
- 06:30 Piotruś Królik 2 (21)
- 06:40 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (21)
- 06:55 Blue 2 (29)
- 07:05 Blue (19)
- 07:15 Blue (27)
- 07:20 Blue 2 (12)
- 07:30 Blue 2 (13)
- 07:40 Blue 2 (38)
- 07:50 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 3 (21)
- 08:05 Matklocki 2 (9)
- 08:10 Blue 2 (49)
- 08:20 Blue 2 (50)
- 08:30 Blue 2 (34)
- 08:35 Psi Oddział (15)
- 08:50 JoJo i Babcia (3)
- 09:05 W Papierowej Krainie (10)
- 09:15 Piotruś Królik 2 (47)
- 09:30 Piotruś Królik 2 (48)
- 09:45 Teletubisie (43)
- 10:00 Kręciołki (85)
- 10:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek (34)
- 10:25 Blue (21)
- 10:35 Blue 2 (21)
- 10:45 Matklocki 2 (1)
- 10:50 Yakka Dee (11)
- 11:00 Piotruś Królik 2 (8)
- 11:15 W Papierowej Krainie (37)
- 11:25 Pirackie potyczki 6 (4)
- 11:50 Superpyra (52)
- 12:00 Blue (43)
- 12:10 Blue 2 (Świąteczne pływanie)
- 12:15 Blue 2 (30)
- 12:25 Blue 2 (31)
- 12:35 Blue 2 (16)
- 12:45 Andy dookoła świata (20)
- 13:00 Andy i dino-zabawy (13)
- 13:10 Hej, Duggee! 4 (27)
- 13:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek (8)
- 13:30 Piotruś Królik 2 (8)
- 13:45 Psi Oddział (6)
- 13:55 Blue 2 (31)
- 14:05 Blue 2 (32)
- 14:15 Blue 2 (33)
- 14:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (34)
- 14:35 Blue 2 (6)
- 14:45 Tosia i Tymek (45)
- 15:00 Piotruś Królik 2 (9)
- 15:15 W Papierowej Krainie (38)
- 15:25 Pirackie potyczki 6 (5)
- 15:50 Superpyra (1)
- 16:00 Blue (44)
- 16:10 Blue 2 (Wielkanoc)
- 16:15 Blue 2 (32)
- 16:25 Blue 2 (33)
- 16:35 Blue 2 (17)
- 16:45 Andy dookoła świata (21)
- 17:00 Andy i dino-zabawy (14)
- 17:10 Hej, Duggee! 4 (28)
- 17:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek (9)
- 17:30 Piotruś Królik 2 (9)
- 17:45 Psi Oddział (3)
- 18:00 Blue 2 (34)
- 18:10 Blue 2 (35)
- 18:15 Blue 2 (36)
- 18:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (35)
- 18:40 Blue 2 (7)
- 18:50 Tosia i Tymek (46)
- 19:00 Kręciołki (59)
- 19:15 Teletubisie (53)
- 19:30 Blue (7)
- 19:35 Blue (8)
- 19:45 JoJo i Babcia (27)
- 20:00 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne (16)
- 20:15 Tosia i Tymek (27)
- 20:30 Tosia i Tymek (28)
- 20:40 Blue (31)
- 20:50 Blue (32)
- 21:00 Noddy: detektyw w krainie zabawek (24)
- 21:15 Blue (27)
- 21:20 Blue (28)
- 21:30 Blue (29)
- 21:40 Blue (30)
- 21:50 Superpyra (26)
- 22:00 Hej, Duggee! 2 (27)
- 22:10 Kolorklocki (11)
- 22:15 Piotruś Królik 2 (30)
- 22:30 W Papierowej Krainie (38)
- 22:40 Piotruś Królik 2 (9)
- 22:55 W Papierowej Krainie (37)
- 23:10 Pirackie potyczki 6 (5)
- 23:35 Superpyra (1)
- 23:45 Blue (44)
- 23:55 Blue 2 (Wielkanoc)
- 00:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 00:55 Cocomelon - baw się razem z nami
- 01:55 Rodzina Treflików 2 (Zdrowy tatuś)
- 02:10 Rodzina Treflików 2 (Jajko)
- 02:25 Rodzina Treflików 2 (Sobowtóry)
- 02:35 Rodzina Treflików 2 (Zaginiony Treflik)
- 02:45 Rodzina Treflików 2 (Huśtawka)
- 02:50 Rodzina Treflików 2 (Pasja Treflinki)
- 03:00 Rodzina Treflików 2 (Duży wujcio)
- 03:15 Rodzina Treflików 2 (Sami w domu)
- 03:30 Rodzina Treflików 2 (Przepis na ciasto)
- 03:40 Rodzina Treflików 3 (Kłamstewko)
- 03:50 Rodzina Treflików 3 (Dziki Zachód)
- 04:00 Rodzina Treflików 3 (Przyjaźń)
- 04:15 Rodzina Treflików 3 (Duch)
- 04:30 Rodzina Treflików 3 (Gra)
- 04:35 Rodzina Treflików 3 (Śmieci)
- 04:45 Rodzina Treflików 3 (Syrenka)
- 04:55 Rodzina Treflików 3 (Oj, boli)
- 05:05 Cocomelon - baw się razem z nami
- 06:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 07:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 07:55 Cocomelon - baw się razem z nami
- 12:00 Strażak Sam 10 (Zamki na piasku)
- 12:20 Strażak Sam 10 (Lodowiskowa katastrofa)
- 12:35 Strażak Sam 10 (Uciekający ponton)
- 12:45 Strażak Sam 10 (Żabia fantazja)
- 12:55 Strażak Sam 10 (Pada, pada śnieg)
- 13:05 Strażak Sam 10 (Norman i wielki cyrk)
- 13:25 Strażak Sam 10 (Wio, wio, wiosłuj!)
- 13:40 Strażak Sam 10 (Dzień pingwina)
- 13:50 Strażak Sam 10 (Festyn w Pontypandy)
- 14:00 Strażak Sam 8 (Milionowy klient)
- 14:15 Strażak Sam 8 (Jupiter na wolności)
- 14:30 Strażak Sam 8 (Zima zła)
- 14:45 Strażak Sam 8 (Boyce, jak to Boyce)
- 14:55 Strażak Sam 8 (Wielki koncert)
- 15:05 Strażak Sam 8 (Mandy na morzu)
- 15:25 Strażak Sam 8 (Wielkie ratowanie świnki morskiej)
- 15:40 Strażak Sam 8 (Niedźwiedź polarny w Pontypandy)
- 15:50 Strażak Sam 8 (Szalona wieża ciśnień)
- 16:05 Strażak Sam 8 (Mandy i wielka góra)
- 16:20 Strażak Sam 8 (Uciekający pociąg)
- 16:35 Strażak Sam 8 (Potwór z Pontypandyness)
- 16:45 Strażak Sam 8 (Za dobre chęci Dilys)
- 17:00 Strażak Sam 8 (Zimno, zimno i jeszcze zimniej...)
- 17:15 Strażak Sam 8 (Halloweenowy przekręt Normana)
- 17:35 Strażak Sam 8 (Charlie i fura ryb)
- 17:45 Strażak Sam 8 (Bessie mknie na ratunek)
- 18:00 Strażak Sam 8 (Kula grozy)
- 18:20 Strażak Sam 8 (Król gór)
- 18:35 Strażak Sam 8 (Ach, te widoki)
- 18:45 Strażak Sam 8 (Światełka, światełka i jeszcze raz światełka)
- 19:00 Strażak Sam 8 (Babski wieczór)
- 19:15 Strażak Sam 8 (Fajerwerki w ogniu)
- 19:35 Strażak Sam 8 (Przechytrzyć lisa)
- 19:45 Strażak Sam 8 (Lily i wielkie fale)
- 19:55 Strażak Sam 8 (Lampiony)
- 20:05 Strażak Sam 9 (Morskie opowieści)
- 20:25 Strażak Sam 9 (Szalone toczenie sera)
- 20:40 Strażak Sam 9 (Kto po cienkim stąpa lodzie)
- 20:55 Strażak Sam 9 (Norman czaruje)
- 21:05 Strażak Sam 9 (Wielka ucieczka z wyspy)
- 21:20 Strażak Sam 9 (Niebezpieczne wody)
- 21:40 Strażak Sam 9 (Najlepsze nocowanko na świecie!)
- 21:50 Strażak Sam 9 (Wielorybia historia)
- 22:00 Strażak Sam 9 (Leć, leć i jeszcze raz leć)
- 22:15 Strażak Sam 9 (Światła, kamera, lawina)
- 22:35 Strażak Sam 9 (Puchar Pontypandy)
- 22:45 Strażak Sam 9 (Szalony domek na drzewie)
- 22:55 Strażak Sam 9 (Pogromcy rekordów)
- 23:05 Strażak Sam 9 (Gorące kiełbaski)
- 23:20 Strażak Sam 9 (Norman i pociąg do skamieniałości)
- 23:40 Strażak Sam 9 (Polowanie na żółwia)
- 23:50 Strażak Sam 9 (Mapa, duchy i skarb)
- 00:00 Wstawaj!
- 00:02 Wakacje
- 00:05 Opowieści warzywne
- 00:08 Wakacje
- 00:10 Opowieści warzywne
- 00:13 Sunville
- 00:16 Zwierzęta
- 00:18 Jaki jest twój zawód ?
- 00:21 Wakacje
- 00:24 Świat podwodny
- 00:26 Towarzysze zabawy
- 00:29 Sunville
- 00:32 Opowieści warzywne
- 00:34 Kolorowa magia
- 00:37 Wakacje
- 00:39 Kolorowe koło
- 00:42 Świat elfów
- 00:45 Teraz się bawimy
- 00:48 Sunville
- 00:51 Świat elfów
- 00:54 Świat podwodny
- 00:57 Opowieści warzywne
- 01:00 Kolorowe koło
- 01:03 Jak podróżujemy
- 01:06 Pojazdy
- 01:09 Galaktyczni turyści
- 01:11 Mini opowiadania
- 01:16 Teraz się bawimy
- 01:20 Morskie przygody
- 01:22 Indie
- 01:26 Mini opowiadania
- 01:29 Sport, sport, sport
- 01:33 Sunville
- 01:36 Puffy i Tubby
- 01:39 Urocze miejsca
- 01:41 Pojazdy
- 01:44 Miejskie życie
- 01:49 Posłuchaj tego
- 01:51 Świat zwierząt
- 01:54 Świat elfów
- 01:57 Urocze miejsca
- 01:59 Przygody w przestrzeni
- 02:03 Teraz się bawimy
- 02:07 Muzeum
- 02:10 Oli - cykle natury
- 02:13 Przygody w przestrzeni
- 02:15 Puffy i Tubby
- 02:20 Kolorowa magia
- 02:22 Kolorowe koło
- 02:25 Kolorowa magia
- 02:28 Muzeum
- 02:30 Safari
- 02:33 Kącik naukowy
- 02:35 Urocze miejsca
- 02:38 Sunville
- 02:41 Sunville
- 02:43 Puffy i Tubby
- 02:47 Kolorowe koło
- 02:50 Miyu i Litto
- 02:53 Urocze miejsca
- 02:56 Kącik naukowy
- 02:58 Miejskie życie
- 03:01 Posłuchaj tego
- 03:06 Muzeum
- 03:09 Jak podróżujemy
- 03:12 Przygody w przestrzeni
- 03:16 Jaki jest twój zawód ?
- 03:18 Opowieści warzywne
- 03:20 Ding Dang Dong
- 03:24 Mini opowiadania
- 03:26 Teraz się bawimy
- 03:29 Posłuchaj tego
- 03:30 Jaki jest twój zawód ?
- 03:33 Sport, sport, sport
- 03:36 Świat elfów
- 03:39 Taniec
- 03:42 Taniec
- 03:44 Urocze miejsca
- 03:47 Taniec
- 03:50 Opowieści warzywne
- 03:52 Świat zwierząt
- 03:54 Urocze miejsca
- 03:58 Sport, sport, sport
- 04:00 Teraz się bawimy
- 04:03 Taniec
- 04:06 Sport, sport, sport
- 04:08 Mini opowiadania
- 04:12 Świat podwodny
- 04:15 Jaki jest twój zawód ?
- 04:17 Kolorowe koło
- 04:20 Opowieści warzywne
- 04:22 Towarzysze zabawy
- 04:24 Wakacje
- 04:27 Teraz się bawimy
- 04:30 Świat podwodny
- 04:32 Kolorowe koło
- 04:35 Towarzysze zabawy
- 04:38 Wakacje
- 04:40 Kolorowe koło
- 04:43 Opowieści warzywne
- 04:46 Wakacje
- 04:49 Towarzysze zabawy
- 04:51 Kolorowe koło
- 04:54 Towarzysze zabawy
- 04:57 Wakacje
- 05:01 Opowieści warzywne
- 05:03 Świat podwodny
- 05:05 Opowieści warzywne
- 05:07 Teraz się bawimy
- 05:10 Świat podwodny
- 05:12 Kolorowe koło
- 05:15 Panni i Fanni
- 05:18 Miyu i Litto
- 05:21 Puffy i Tubby
- 05:25 Urocze miejsca
- 05:27 Grupy
- 05:29 Kolorowa magia
- 05:33 Panni i Fanni
- 05:36 Miyu i Litto
- 05:39 Panni i Fanni
- 05:41 Jaki jest twój zawód ?
- 05:44 Kącik naukowy
- 05:48 Kolorowe koło
- 05:50 Jaki jest twój zawód ?
- 05:53 Panni i Fanni
- 05:55 Kolorowa magia
- 05:58 Opowieści warzywne
- 06:00 Miyu i Litto
- 06:03 Panni i Fanni
- 06:05 Posłuchaj tego
- 06:08 Miyu i Litto
- 06:11 Jaki jest twój zawód ?
- 06:13 Kolorowa magia
- 06:17 Zoo
- 06:20 Pociąg
- 06:22 Uczymy się
- 06:25 Raul
- 06:28 Risto Gusto
- 06:30 Dotty i Kitty
- 06:34 Kaczka i jej przyjaciele
- 06:36 Posłuchaj tego
- 06:40 Safari
- 06:42 Opowieści warzywne
- 06:44 Pojazdy
- 06:46 Towarzysze zabawy
- 06:50 Toby McFly
- 06:53 Mimo i Bobo
- 06:56 Wesoła łąka
- 06:59 Świat Mimo
- 07:02 Zoo
- 07:05 Pojazdy
- 07:07 Opowieści warzywne
- 07:09 Urocze miejsca
- 07:12 Rodzina bobrów
- 07:15 Przygody w przestrzeni
- 07:18 Rodzina bobrów
- 07:21 Wstawaj!
- 07:23 Sippi Sappi
- 07:25 Tempo Giusto
- 07:27 Hop-hop
- 07:29 Afryka
- 07:31 Raul
- 07:34 Historie Henryka
- 07:36 DuckSchool
- 07:39 Urocze miejsca
- 07:41 Teraz się bawimy
- 07:44 Urocze miejsca
- 07:48 Taniec
- 07:51 Margo i Felix
- 07:54 Mimo & Bobo PLUS
- 07:58 Tempo Giusto
- 08:00 Elfy przyrody
- 08:01 Mimo & Bobo PLUS
- 08:06 Ding Dang Dong
- 08:08 Wstawaj!
- 08:10 Rodzina bobrów
- 08:13 Świat zwierząt
- 08:15 Sport, sport, sport
- 08:18 Wstawaj!
- 08:21 Wesoła łąka
- 08:24 ABC - duckBC
- 08:27 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 08:30 ABC - duckBC
- 08:33 Toobys
- 08:36 Słodki dom
- 08:37 Elfy przyrody
- 08:39 DuckSchool
- 08:41 Panni i Fanni
- 08:43 Kolorowa magia
- 08:46 Safari
- 08:48 Kolorowa magia
- 08:51 Kącik naukowy
- 08:53 Muzeum
- 08:56 Kształcików
- 08:57 ABC - duckBC
- 09:00 Małe melodie
- 09:02 Przygody kaczki
- 09:04 Hubbi i jego koledzy
- 09:07 Małe melodie
- 09:09 Grupy
- 09:12 Opowieści warzywne
- 09:14 Kolorowa magia
- 09:17 Muzeum
- 09:20 Grupy
- 09:23 Kolorowa magia
- 09:26 Pixie 2
- 09:27 Mimo i Bobo
- 09:30 Kolorowa Klara
- 09:32 Monika i Rudi
- 09:35 Lola i Liczby
- 09:37 ABC - duckBC
- 09:40 Elfy przyrody
- 09:42 Monika i Rudi
- 09:45 Dotty i Kitty
- 09:48 Małe melodie
- 09:50 Dinoland
- 09:53 Kształcików
- 09:54 Fin i Fianna
- 09:57 Historie Henryka
- 09:59 Fin i Fianna
- 10:02 Historie Henryka
- 10:04 Zabawa w chowanego
- 10:07 Uczymy się
- 10:10 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 10:13 Sippi Sappi
- 10:16 Mimo i Bobo
- 10:18 Tempo Giusto
- 10:20 Kształcików
- 10:21 Monika i Rudi 2
- 10:24 Toobys
- 10:27 Mimo i Bobo
- 10:29 Lola i Liczby
- 10:32 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 10:35 Raul
- 10:38 Mimo i Bobo
- 10:41 Co rośnie na drzewie?
- 10:42 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 10:45 Wesołe królestwo
- 10:48 Raul
- 10:51 Restauracja
- 10:54 Zack i Ziggy
- 10:57 Cubie
- 10:59 Historie Henryka
- 11:01 Mimo i Bobo
- 11:04 Fin i Fianna
- 11:07 Risto Gusto
- 11:10 DuckSchool
- 11:12 Kolorowa Klara
- 11:14 Świat Mimo
- 11:17 Mały Didy
- 11:19 Fin i Fianna
- 11:22 Mały Didy
- 11:25 Cubie
- 11:28 Toby McFly
- 11:31 Świat zabawek
- 11:36 Małe, ale pracowite
- 11:38 Połączony świat
- 11:41 Wesołe królestwo
- 11:44 Fin i Fianna
- 11:47 Wesołe królestwo
- 11:50 Zoo
- 11:53 Hubbi się tym zajmie
- 11:55 Toby McFly
- 11:58 Hubbi i jego koledzy
- 12:01 Kaczka i Puszek
- 12:03 Drużyna lalek
- 12:05 Przygody kaczki
- 12:07 Sztuka Leona
- 12:09 Pociąg
- 12:11 Toby McFly
- 12:14 Małe, ale pracowite
- 12:18 Połączony świat
- 12:21 Hiphopowy kaktus
- 12:23 Zoo
- 12:26 Kaczka i Puszek
- 12:28 Wesoła łąka
- 12:32 Mały Didy
- 12:34 Kaczka i jej przyjaciele
- 12:36 Mimo i Bobo
- 12:38 Połączony świat
- 12:41 Zoo
- 12:44 Wesoła łąka
- 12:47 Zoo
- 12:50 Pociąg
- 12:52 Dinoland
- 12:55 Świat zabawek
- 12:58 Sztuka Leona
- 13:00 Hubbi i jego koledzy
- 13:02 Mały Didy
- 13:04 Kaczka i Puszek
- 13:06 Sippi Sappi
- 13:09 Risto Gusto
- 13:12 Świat Mimo
- 13:14 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 13:18 Dinozaur Milo
- 13:22 Drużyna lalek
- 13:24 Świat zabawek
- 13:28 Wesoła łąka
- 13:30 Zoo
- 13:34 Małe melodie
- 13:36 Kaczka i jej przyjaciele
- 13:38 Afryka
- 13:40 Fin i Fianna
- 13:44 Małe melodie
- 13:46 Sippi Sappi
- 13:48 Toobys
- 13:51 Co rośnie na drzewie?
- 13:52 DuckSchool
- 13:54 Albert tłumaczy
- 13:58 Monika i Rudi
- 14:01 Margo i Felix
- 14:04 Kształcików
- 14:05 Kolorowa Klara
- 14:07 Dotty i Kitty
- 14:11 Sippi Sappi
- 14:14 Monika i Rudi 2
- 14:17 Uczymy się
- 14:20 Kaczka i jej przyjaciele
- 14:22 Sippi Sappi
- 14:25 Pixie 2
- 14:26 Monika i Rudi
- 14:28 Zabawa w chowanego
- 14:30 Co rośnie na drzewie?
- 14:32 Kształcików
- 14:33 Zabawa w chowanego
- 14:37 Dźwięki wokół nas
- 14:39 Raul
- 14:41 Albert tłumaczy
- 14:44 Mimo & Bobo PLUS
- 14:48 Kaczka i jej przyjaciele
- 14:50 Wstawaj!
- 14:53 Wstawaj!
- 14:55 Hop-hop
- 14:57 DuckSchool
- 15:00 Zabawa w chowanego
- 15:02 Zack i Ziggy
- 15:05 Risto Gusto
- 15:08 Lola i Liczby
- 15:10 Hubbi i jego koledzy
- 15:12 Elfy przyrody
- 15:13 Mimo i Bobo
- 15:16 Wstawaj!
- 15:18 Mimo i Bobo
- 15:21 Raul
- 15:24 Świat Mimo
- 15:26 Afryka
- 15:28 Mały Didy
- 15:31 Zack i Ziggy
- 15:34 Mały Didy
- 15:37 Dotty i Kitty
- 15:41 Zabawa w chowanego
- 15:43 Sippi Sappi
- 15:45 Dźwięki wokół nas
- 15:47 Toby McFly
- 15:50 Tempo Giusto
- 15:52 Uczymy się
- 15:55 Brygada ogniowa
- 15:57 Kaczka i jej przyjaciele
- 15:59 Hiphopowy kaktus
- 16:01 ABC - duckBC
- 16:04 Afryka
- 16:07 Zabawa w chowanego
- 16:10 Mały Didy
- 16:12 Brygada ogniowa
- 16:15 Świat Mimo
- 16:17 Afryka
- 16:20 Hiphopowy kaktus
- 16:22 Przygody kaczki
- 16:24 Drużyna lalek
- 16:27 Margo i Felix
- 16:30 Toby McFly
- 16:33 Kaczka i jej przyjaciele
- 16:35 Świat Mimo
- 16:37 Drużyna lalek
- 16:40 Zabawa w chowanego
- 16:43 Wstawaj!
- 16:45 Kaczka i jej przyjaciele
- 16:47 Świat Mimo
- 16:51 Lola i Liczby
- 16:53 Afryka
- 16:55 Wstawaj!
- 16:57 Mimo i Bobo
- 16:59 Mimo i Bobo
- 17:02 Zabawa w chowanego
- 17:05 Raul
- 17:07 Przygody kaczki
- 17:09 Lola i Liczby
- 17:12 Wstawaj!
- 17:15 Margo i Felix
- 17:18 Hubbi się tym zajmie
- 17:20 Afryka
- 17:22 Mimo i Bobo
- 17:25 Zabawa w chowanego
- 17:27 Elfy przyrody
- 17:28 Lola i Liczby
- 17:31 Raul
- 17:34 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 17:37 Mimo i Bobo
- 17:40 Afryka
- 17:43 Monika i Rudi
- 17:46 Co rośnie na drzewie?
- 17:47 Zack i Ziggy
- 17:50 Kolorowa Klara
- 17:52 Małe melodie
- 17:54 Kolorowa Klara
- 17:56 Słodki dom
- 17:57 Monika i Rudi 2
- 18:00 DuckSchool
- 18:04 Słodki dom
- 18:05 Przygody kaczki
- 18:07 Kształcików
- 18:08 Albert tłumaczy
- 18:12 DuckSchool
- 18:14 Co rośnie na drzewie?
- 18:16 Zack i Ziggy
- 18:19 Tempo Giusto
- 18:21 Lola i Liczby
- 18:24 Co rośnie na drzewie?
- 18:25 Pixie 2
- 18:26 Sippi Sappi
- 18:29 DuckSchool
- 18:32 Fin i Fianna
- 18:35 Lola i Liczby
- 18:37 Monika i Rudi
- 18:40 Toobys
- 18:42 Uczymy się
- 18:45 Brygada ogniowa
- 18:48 Uczymy się
- 18:51 Dotty i Kitty
- 18:54 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 18:57 Hiphopowy kaktus
- 18:59 Monika i Rudi
- 19:01 ABC - duckBC
- 19:05 Dobranoc!
- 19:07 Fin i Fianna
- 19:10 Tempo Giusto
- 19:12 DuckSchool
- 19:15 Zoo
- 19:17 Drużyna lalek
- 19:20 Toobys
- 19:22 Mały Didy
- 19:24 Mimo i Bobo
- 19:26 Margo i Felix
- 19:29 Hop-hop
- 19:31 Pociąg
- 19:34 Zabawa w chowanego
- 19:36 Pociąg
- 19:38 Kaczka i jej przyjaciele
- 19:40 Cubie
- 19:42 Zoo
- 19:45 Zack i Ziggy
- 19:49 Sippi Sappi
- 19:51 Mały Didy
- 19:54 Małe, ale pracowite
- 19:57 Hubbi i jego koledzy
- 20:00 Brygada ogniowa
- 20:03 Tempo Giusto
- 20:05 Uczymy się
- 20:09 Lola i Liczby
- 20:12 Historie Henryka
- 20:14 Dźwięki wokół nas
- 20:16 Formy są twoje
- 20:18 Mimo i Bobo
- 20:20 Mały Didy
- 20:24 Pociąg
- 20:26 Zack i Ziggy
- 20:29 Zabawa w chowanego
- 20:31 Restauracja
- 20:34 Przygody kaczki
- 20:37 Hiphopowy kaktus
- 20:39 Drużyna lalek na ratunek
- 20:41 Elfy przyrody
- 20:43 Afryka
- 20:45 Uczymy się
- 20:48 Drużyna lalek
- 20:53 Mimo i Bobo
- 20:55 Toobys
- 20:57 Brygada ogniowa
- 20:59 Mimo i Bobo
- 21:02 Toobys
- 21:05 Przygody kaczki
- 21:07 Brygada ogniowa
- 21:10 Opowieści warzywne
- 21:12 Kolorowe koło
- 21:15 Wakacje
- 21:17 Opowieści warzywne
- 21:19 Wakacje
- 21:21 Kolorowe koło
- 21:24 Toobys
- 21:27 Afryka
- 21:29 Lola i Liczby
- 21:31 Hiphopowy kaktus
- 21:33 Elfy przyrody
- 21:34 Toobys
- 21:37 Co rośnie na drzewie?
- 21:39 Wakacje
- 21:41 Kolorowe koło
- 21:44 Wakacje
- 21:46 Kolorowe koło
- 21:48 Wakacje
- 21:51 Kolorowe koło
- 21:55 Drużyna lalek na ratunek
- 21:58 Skoczkowie Planet
- 22:02 Dinoland
- 22:05 Brygada ogniowa
- 22:07 Świat zabawek
- 22:10 Kaczka i jej przyjaciele
- 22:12 Indie
- 22:16 Morskie przygody
- 22:18 Opowieści warzywne
- 22:21 Morskie przygody
- 22:23 Świat elfów
- 22:26 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 22:29 Drużyna lalek na ratunek
- 22:32 Przygody kaczki
- 22:34 Raul
- 22:37 Pociąg
- 22:39 Hiphopowy kaktus
- 22:42 Pojazdy
- 22:45 Rodzina bobrów
- 22:47 Indie
- 22:49 Świat elfów
- 22:52 Świat zwierząt
- 22:55 Puffy i Tubby
- 22:59 Pixie 2
- 23:00 Toobys
- 23:02 Wesoła łąka
- 23:05 Albert tłumaczy
- 23:08 Wesołe królestwo
- 23:11 DuckSchool
- 23:13 Sippi Sappi
- 23:15 Miyu i Litto
- 23:18 Jaki jest twój zawód ?
- 23:21 Muzeum
- 23:23 Miyu i Litto
- 23:26 Urocze miejsca
- 23:28 Kształcików
- 23:30 Margo i Felix
- 23:33 Uczymy się
- 23:35 Słodki dom
- 23:36 Pixie 2
- 23:38 Co rośnie na drzewie?
- 23:39 Dźwięki wokół nas
- 23:41 Słodki dom
- 23:43 Muzeum
- 23:45 Panni i Fanni
- 23:47 Kolorowa magia
- 23:50 Muzeum
- 23:53 Kolorowe koło
- 23:55 Urocze miejsca
- 23:58 Wstawaj!
- 00:01 Pory roku
- 01:05 Ulubione bajki
- 02:07 Uczymy się z ducktv
- 03:12 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 04:12 Pory roku
- 05:16 Uczymy się z ducktv
- 06:19 Ulubione bajki
- 07:23 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 08:26 Uczymy się z ducktv
- 10:29 Pory roku
- 11:32 Ulubione bajki
- 13:38 Uczymy się z ducktv
- 14:39 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 15:42 Pory roku
- 16:44 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 17:48 Uczymy się z ducktv
- 18:48 Bajki na dobranoc
- 19:50 Słodkie sny
- 20:54 Pory roku
- 21:56 Ulubione bajki
- 23:02 Uczymy się z ducktv
- 05:00 Z archiwum LaLiga
- 06:00 Leo Messi
- 07:00 LaLiga Best Goalkeeper
- 07:25 LaLiga Top Scorer
- 17:00 LaLiga Top Scorer
- 17:35 LaLiga Best Goalkeeper
- 20:00 LaLiga Top Goals
- 21:00 Magazyn PGE Ekstraligi (12)
- 12:00 The LaLiga EA Sports Champion
- 13:00 LaLiga Promoted Teams
- 18:00 Miguel Soler
- 18:40 Andoni Zubizarreta
- 19:20 Luis Suarez
- 10:00 Z archiwum LaLiga
- 11:00 Z archiwum LaLiga
- 20:00 LaLiga Best Goalkeeper
- 20:30 LaLiga Top Scorer
- 21:00 Serie A Made in Italy (Juventus)
- 21:20 Serie A Made in Italy (SSC Napoli)
- 21:40 Serie A Made in Italy (Inter)
- 04:00 The LaLiga EA Sports Champion
- 05:00 LaLiga Promoted Teams
- 06:00 Z archiwum LaLiga (3)
- 07:00 Z archiwum LaLiga (4)
- 14:00 LaLiga Top Scorer
- 14:30 LaLiga Best Goalkeeper
- 15:00 Leo Messi
- 22:00 Ronaldo
- 22:40 Javier Irureta
- 23:20 Andoni Zubizarreta
- 00:00 Pro Bull Riders 2016 (9)
- 01:00 Pro Bull Riders 2016 (10)
- 02:00 Pro Bull Riders 2016 (11)
- 03:00 Pro Bull Riders 2016 (12)
- 04:00 Pro Bull Riders 2016 (13)
- 05:00 Fighting Fit (6)
- 06:00 Action Sports World (9)
- 07:00 Nitro Circus Live (3)
- 07:30 Nitro Circus Live (4)
- 08:00 Sports Adventure 4 (5)
- 08:30 Sports Adventure 4 (6)
- 09:00 Action Sports World (14)
- 10:00 Action Sports World (15)
- 11:00 Rumble & Hum (All's Well...)
- 12:00 Beyond The Beaten Path (12)
- 13:00 X Games - Aspen (2)
- 14:00 The Ultimate Ride (2)
- 15:00 Nomads Seeking Adventure (3)
- 15:30 Nomads Seeking Adventure (4)
- 16:00 Liga wyścigów dronów (4)
- 20:00 WWE NXT (18)
- 21:00 Fighting Fit (1)
- 22:00 Fighting Fit (2)
- 23:00 Beyond The Beaten Path (12)
- 00:00 Tabu i skandale: Bez zahamowań - fantazje online
- 01:00 Tabu i skandale: Seks życie w Berlinie (1)
- 01:35 Zakręcone stworzonka z internetu (1)
- 02:05 Zakręcone stworzonka z internetu (2)
- 02:30 Zakręcone stworzonka z internetu (3)
- 03:00 Remont na 5+ (7)
- 03:25 Remont na 5+ (8)
- 03:55 Remont na 5+ (1)
- 04:20 Remont na 5+ (2)
- 04:45 Remont na 5+ (3)
- 05:15 Remont na 5+ (4)
- 05:40 Remont na 5+ (5)
- 06:00 Zawodowiec amator (17)
- 06:30 Zawodowiec amator (18)
- 07:00 Zawodowiec amator (19)
- 07:30 Zawodowiec amator (20)
- 08:00 Zakręcone stworzonka z internetu (4)
- 08:30 Zakręcone stworzonka z internetu (5)
- 09:00 Celnicy 2 (9)
- 09:30 Celnicy 2 (10)
- 10:00 Celnicy 3 (1)
- 10:30 Celnicy 3 (2)
- 11:00 Niezwykłe pomysły 18 (11)
- 11:30 Niezwykłe pomysły 18 (12)
- 12:00 Niezwykłe pomysły 18 (13)
- 12:30 Niezwykłe pomysły 17 (1)
- 12:55 Niezwykłe pomysły 17 (2)
- 13:25 Niezwykłe pomysły 17 (3)
- 13:55 Remont na 5+ (6)
- 14:20 Remont na 5+ (7)
- 14:50 Remont na 5+ (8)
- 15:10 Remont na 5+ (1)
- 15:40 Remont na 5+ (2)
- 16:00 Celnicy 3 (3)
- 16:30 Celnicy 3 (4)
- 17:00 Celnicy 3 (5)
- 17:30 Celnicy 3 (6)
- 20:05 Demolka: Nowa Zelandia (5)
- 20:35 Demolka: Nowa Zelandia (6)
- 21:05 Demolka: Nowa Zelandia (7)
- 21:35 Demolka: Nowa Zelandia (8)
- 04:35 Top Gear: Największe wyzwania (1)
- 05:30 Allo, allo! (4)
- 06:00 Najsłabsze ogniwo (3)
- 07:00 Najsłabsze ogniwo (1)
- 08:00 Top Gear 15 (2)
- 09:00 Cuda inżynierii 5 (10)
- 10:00 Top Gear 15 (2)
- 11:00 Top Gear 33 (1)
- 12:15 Najsłabsze ogniwo (3)
- 13:15 Top Gear 21 (6)
- 14:30 W warsztacie (8)
- 15:30 Najsłabsze ogniwo (1)
- 16:30 Top Gear: Igrzyska Zimowe
- 17:30 Top Gear 15 (2)
- 18:30 W warsztacie (8)
- 19:30 Top Gear 27 (1)
- 00:00 Lwy i hieny
- 01:10 W poszukiwaniu deszczu (4)
- 02:05 Dziki tabun (Rodeo nad jeziorem)
- 02:50 Najdziwniejsze cuda świata 2 (4)
- 03:40 Dziki tabun (Rodeo nad jeziorem)
- 04:25 Weterynarz z Yorkshire 4 (3)
- 05:10 Weterynarz z Yorkshire 4 (4)
- 06:20 Prerie: dzika Ameryka
- 07:20 Bizon: ikona Ameryki
- 00:25 Odliczanie do kapitulacji (1)
- 01:30 Odliczanie do kapitulacji (2)
- 02:20 Odliczanie do kapitulacji (3)
- 03:15 Przeklęte skarby (3)
- 18:55 Linie frontu (Berlin)
- 00:30 Dzika kuchnia (4)
- 01:00 Dzika kuchnia (5)
- 01:35 Dzika kuchnia (7)
- 02:10 Dzika kuchnia (1)
- 02:50 Dzika kuchnia (2)
- 03:25 Dzika kuchnia (3)
- 03:55 Dzika kuchnia (4)
- 04:25 Przepis na ogród (2)
- 04:35 Przepis na ogród (3)
- 04:45 Przepis na ogród (4)
- 04:55 Dzika kuchnia (5)
- 05:25 Dzika kuchnia (7)
- 06:00 Remont na 5+ (9)
- 06:25 Remont na 5+ (1)
- 06:55 Remont na 5+ (2)
- 07:20 Remont na 5+ (3)
- 07:40 Remont na 5+ (4)
- 08:05 Dzika kuchnia (9)
- 08:35 Dzika kuchnia (10)
- 09:10 Dzika kuchnia (1)
- 09:40 Dzika kuchnia (2)
- 10:10 Przepis na remont 2 (21)
- 10:40 Przepis na remont 2 (22)
- 11:10 Przepis na remont 2 (23)
- 11:40 Przepis na remont 2 (24)
- 14:55 Przepis na remont 2 (25)
- 15:25 Przepis na remont 2 (26)
- 15:55 Przepis na remont (1)
- 16:30 Przepis na remont (2)
- 17:00 Domy marzeń - nad morzem 6 (8)
- 04:15 Potęga zdrowia 3 (Leczenie hormonem wzrostu)
- 04:55 Potęga zdrowia 4 (Rak szyjki macicy)
- 05:35 Szlachetne zdrowie (Okulistyka w czasie epidemii)
- 06:00 Operacja zdrowie 3 (Ospa wietrzna)
- 06:35 Zapytaj lekarza 3 (3)
- 07:10 Zdrowie w Twoich rękach (Zjawisko polipragmazji, jak brać leki)
- 07:30 Szlachetne zdrowie (Wady wzroku u dzieci)
- 07:50 Potęga zdrowia 4 (Choroba Leśniowskiego-Crohna)
- 10:40 Ciąża i poród. Cała prawda 2 (6)
- 11:15 Poród co minutę (5)
- 14:00 Operacje plastyczne - powrót do normalności (9)
- 14:40 Zapytaj lekarza 3 (3)
- 15:15 Pies na życie (8)
- 15:55 Zwierzaki z misją 2 (9)
- 18:20 Happy i Zen 2 (6)
- 19:00 Moje życie XXL (1)
- 20:00 Nocna zmiana 2 (13)
- 20:55 Upiększeni w raju (9)
- 21:35 Chirurdzy 2 (5)
- 23:00 Monika i seks (7)
- 23:30 Monika i seks (8)
- 00:50 Family Guy: Głowa rodziny 21 (Tylko Blockbuster)
- 01:20 Family Guy: Głowa rodziny 21 (Doświadczenie odmieniające żonę)
- 01:50 Family Guy: Głowa rodziny 21 (Mandżurski kandydat)
- 02:20 Family Guy: Głowa rodziny 21 (Dress code pocztowy)
- 02:50 Family Guy: Głowa rodziny 21 (Wesołego Holo-ween)
- 03:25 Bajer z Bel-Air (Babcia wraca do gry)
- 03:55 Bajer z Bel-Air (Zgadnij, kto przyjdzie na ślub)
- 00:25 Biała sukienka
- 01:45 W lesie dziś nie zaśnie nikt
- 03:55 Trójkąt bermudzki
- 05:25 Zakończenie programu
- 06:00 Ludzie morza (6)
- 06:45 Ludzie morza (7)
- 07:45 Premiera: Patent na zieleń (7)
- 08:15 Nowy kabaretowy rejs (7)
- 09:20 Nowy kabaretowy rejs (8)
- 13:05 Sławna jak Sarajewo
- 15:10 Desperacja
- 20:00 Życie na gorąco (Saloniki)
- 21:50 Zamknąć za sobą drzwi
- 23:35 Drzazgi
- 00:20 Obrońca
- 02:30 Starsza pani znika
- 04:20 Zakręcone stworzonka z internetu (5)
- 04:50 Zakręcone stworzonka z internetu (2)
- 05:00 3-2-1 Start (1)
- 06:00 Zameldowani 2 (5)
- 06:30 Zameldowani 2 (6)
- 07:00 Zameldowani 2 (7)
- 07:25 Zameldowani 2 (8)
- 07:55 Zameldowani 2 (9)
- 08:25 Zameldowani 2 (10)
- 08:55 Zameldowani 2 (11)
- 09:25 Zameldowani 2 (12)
- 09:55 Zakręcone stworzonka z internetu (9)
- 10:25 Bonanza (7)
- 11:25 Bonanza (8)
- 12:25 Bonanza (9)
- 13:30 II wojna światowa - bez granic (4)
- 14:35 II wojna światowa - bez granic (5)
- 15:40 Bonanza (10)
- 20:00 Zbroja boga
- 22:00 Dwa oblicza zemsty
- 00:25 Tropem bezprawia
- 02:00 Córka trenera
- 08:55 Kojak (Morfina)
- 16:00 Kojak (Terapia grupowa)
- 17:00 Kojak (Jedyne rozwiązanie)
- 01:01 Okrutne miasto (52)
- 02:00 Okrutne miasto (53)
- 03:00 Okrutne miasto (54)
- 04:00 Płomienie pożądania (11)
- 05:00 Płomienie pożądania (12)
- 06:00 Niezwyciężona miłość (50)
- 07:00 Trzy siostry (234)
- 08:00 Dzika miłość (114)
- 09:00 Teresa (30)
- 10:00 Okrutne miasto (54)
- 11:00 Przypieczętowany los (106)
- 12:00 Sploty nienawiści (11)
- 13:00 Dzika miłość (114)
- 14:00 Trzy siostry (234)
- 15:00 Niezwyciężona miłość (50)
- 16:00 Niezwyciężona miłość (51)
- 17:00 Trzy siostry (235)
- 18:00 Dzika miłość (115)
- 19:00 Teresa (31)
- 20:00 Okrutne miasto (55)
- 21:00 Przypieczętowany los (107)
- 22:00 Sploty nienawiści (12)
- 23:00 Niezwyciężona miłość (51)
- 00:55 Agora
- 03:30 Chłopak dla szefowej
- 05:20 Totalcar (8)
- 06:00 Totalcar (9)
- 06:30 Kafejka za rogiem 5 (10)
- 07:35 Kafejka za rogiem 5 (11)
- 10:10 Gdzie powiem "tak"? 3 (4)
- 10:45 Gdzie powiem "tak"? 3 (5)
- 11:15 Jak zarobić na remoncie (3)
- 14:25 Gdzie powiem "tak"? 3 (6)
- 14:55 Gdzie powiem "tak"? 3 (7)
- 15:25 Gdzie powiem "tak"? 3 (8)
- 15:55 Jak zarobić na remoncie (4)
- 00:45 Przykrywkowcy. Podwójna gra (1)
- 01:50 Przykrywkowcy. Podwójna gra (2)
- 03:00 Żmijowisko (3)
- 04:00 Żmijowisko (4)
- 05:10 Totalcar 2 (2)
- 05:40 Blok promocyjny AXN Black
- 06:00 Zagadki z przeszłości 2 (15)
- 07:00 Xena: Wojownicza księżniczka 2 (13)
- 08:00 Słoneczny patrol 9 (4)
- 09:00 Drużyna A 2 (12)
- 12:00 Drużyna A 2 (12)
- 13:00 Słoneczny patrol 9 (4)
- 18:00 Drużyna A 2 (13)
- 19:00 Zagadki z przeszłości 2 (16)
- 20:00 Maksimum ryzyka
- 22:00 Ryzykanci
- 23:55 Kosmiczny grzech
- 01:30 Sex Story
- 03:50 Prezentuj broń! (43)
- 04:55 Hity AXN
- 05:30 Blok promocyjny AXN White
- 06:00 Winnice miłości 2 (88)
- 07:10 Candice Renoir 10 (3)
- 08:10 Candice Renoir 10 (4)
- 09:30 Domek na prerii 8 (19)
- 10:30 Domek na prerii 8 (20)
- 11:35 Cztery siostry (45)
- 12:55 Winnice miłości 2 (88)
- 14:00 Candice Renoir 10 (5)
- 15:10 Candice Renoir 10 (6)
- 16:30 Domek na prerii 8 (21)
- 17:35 Domek na prerii 8 (22)
- 21:00 The Ghost Writer
- 05:15 Zakończenie programu
- 05:45 Bonanza (Obcy)
- 06:40 To nie ze mną 2 (10)
- 07:15 To nie ze mną 2 (11)
- 07:55 Poirot (Wielka czwórka)
- 11:50 Chłopak dla szefowej
- 13:50 Kosmiczna kolizja
- 17:50 Poirot (Król trefl)
- 18:55 Poirot (Sen)
- 20:00 Krwawa zemsta
- 21:55 Dorwać Cartera
- 00:10 Zakończenie programu
- 08:15 Mój przyjaciel Shadow
- 09:55 Pas startowy
- 11:25 Pierwiosnek
- 13:15 Na przekór całemu światu
- 14:55 Czekając na Anyę
- 19:30 Powrót do domu
- 21:00 Sarkazm wielokrotny
- 22:35 Bella i Bell
- 01:25 Dead Rising: Strażnicy
- 03:20 Przebiegła gra
- 04:50 Zakończenie programu
- 06:25 Wyspa piratów
- 07:55 Tajna agentka
- 09:30 Wyspa skarbów
- 11:05 Skarb Jesse'ego Jamesa
- 12:45 Amerykanin
- 14:30 Tajemnica pieczęci smoka
- 16:30 Tygrysy ze stacji Shagou
- 18:30 Młodzi muszkieterowie
- 20:00 Zabójca w rodzinie
- 21:30 Bez śladów
- 23:05 Ostatni samarytanin
- 00:00 Univitellin
- 00:15 Obcy
- 02:00 Monopol na głupotę
- 02:20 Koniec wojny
- 04:05 Dzień dobrze minął?
- 06:00 Moulin Rouge
- 08:05 Uśpieni
- 08:15 Ekspres na Broadway
- 09:30 Intruz
- 10:50 Rozkosznie niebezpieczna
- 12:20 Ludzie, których znamy
- 14:00 Podążaj na Zachód
- 15:20 Żelazna wyspa
- 18:20 Sztama
- 18:30 Gorączka złota
- 19:55 Kingston Avenue
- 20:40 Smok morski
- 21:00 Na brzegu
- 22:20 Delikatna grawitacja
- 22:55 Frieda
- 00:05 Australian Gangster (1)
- 01:35 Przyjaciel czy wróg
- 02:55 I zapadła ciemność
- 08:05 Jack Hunter i grobowiec Akenatena
- 09:40 To nie ze mną 2 (9)
- 10:10 Jack Hunter i Gwiazda Niebios
- 11:45 Piaskun
- 13:15 Kto zabił ciotkę Cookie?
- 15:10 Paryż 36
- 19:10 Leonardo (3)
- 20:00 Leonardo (4)
- 20:55 Plan B 2 (5)
- 21:40 Obsesja Eve 2 (8)
- 22:25 Uzdrowiciel na wózku
- 01:00 Cheerleaderki
- 02:55 Delirium
- 04:55 Brzdąc
- 06:00 ShowBiznes po godzinach (Danuta Stenka)
- 06:25 Skąd ja Cię znam? (Anne Hathaway)
- 06:40 Superstars (Angelina Jolie)
- 07:10 FilmoNewsy (120)
- 07:35 Gość Red Carpet TV (36)
- 08:00 Między gwiazdami (Małgorzata Rozenek-Majdan - extra!)
- 08:20 Superstars (Nicolas Cage, Michael Jackson, Kevin Costner, Cate Blanchett, Johnny Depp)
- 08:50 Dziesięć najlepszych (Największe gwiazdy Instagramu)
- 09:05 Warsztat filmowy (46)
- 09:30 Ikony (Charlie Chaplin)
- 09:45 Ale lapsus (1)
- 09:55 Klik News (7)
- 10:00 Ikony - 10 min. (Meryl Streep)
- 10:15 Burza (90)
- 11:10 Najpiękniejsza brzydula (91)
- 12:05 Moda na sukces 34 (8598)
- 12:35 Moda na sukces 34 (8599)
- 13:05 The Queen of Flow 2 (46)
- 13:55 Planetarium (158)
- 16:10 Klik News (7)
- 16:15 Klik News (33)
- 16:25 Ikony - 10 min. (Marilyn Monroe)
- 16:35 The Queen of Flow 2 (54)
- 17:25 Najpiękniejsza brzydula (85)
- 20:15 Moda na sukces 34 (8599)
- 20:45 Moda na sukces 34 (8600)
- 21:20 Mistrz kierownicy ucieka
- 23:05 Pasażer w deszczu
- 00:50 Lody na patyku 3
- 02:45 Dziewczyny z Las Vegas
- 04:40 W teatrze
- 05:20 Sąsiedzi - Buster Keaton
- 06:00 Niewolnica Isaura (25)
- 06:45 Żyjąca planeta - Portret Ziemi (1)
- 07:10 Tajemnice Marilyn Monroe: Nieznane nagrania
- 08:25 Ty tam jesteś - Pearl Harbor
- 08:55 Olimpiada, część 2
- 16:15 Najpiękniejsza brzydula (99)
- 17:10 Karetka (10)
- 18:25 Triumf miłości (103)
- 19:20 The Queen of Flow 2 (23)
- 20:15 Moda na sukces 34 (8301)
- 20:45 Moda na sukces 34 (8302)
- 21:15 Maria Magdalena (1)
- 22:10 Maria Magdalena (2)
- 23:10 Zmierzch bogów
- 01:25 Śląska karuzela
- 02:50 Pasmo ciekawostek
- 06:00 Telesprzedaż
- 10:00 Przegląd prasy
- 10:10 Muzyczne dzień dobry
- 10:35 Przy muzyce po Śląsku
- 11:30 Spotkanie z balladą
- 12:40 Columbo
- 14:55 Chicago Fire
- 15:55 Przegląd prasy
- 16:00 Silesia flesz; Pogoda
- 16:10 Schlesien Journal
- 16:20 Aktywny senior
- 16:45 Przy muzyce po Śląsku
- 17:45 Silesia flesz; Pogoda
- 18:00 Napisała: Morderstwo
- 19:00 Chicago Fire
- 19:55 Columbo
- 22:00 Napisała: Morderstwo
- 23:00 Silesia flesz
- 23:15 Kino TVS: Inga Lindstrom: Meandry miłości
- 04:35 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 04:45 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 04:55 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:05 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:20 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:35 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:45 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 06:00 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 06:15 Sporty walki: Colosseum/Prometheus w Ploiesti 25.03.2022
- 17:20 UK Wrestling Showdown (1)
- 17:50 UK Wrestling Showdown (22)
- 18:25 UK Wrestling Showdown (23)
- 19:00 WGP Kickboxing Brazil (15)