Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 00:00 Gepard, cena szybkości
- 01:00 Wyspiarze
- 02:00 Kondor andyjski - król przestworzy
- 03:00 Zaklinacz małp
- 04:00 Wyprawa na Spitsbergen
- 05:00 Apple: Tyrania luzu
- 06:00 Andaluzja - architektura mauretańska
- 07:00 Człowiek i jego łódź (1)
- 10:00 Sokotra, zagrożony raj
- 11:00 Podział
- 12:00 Cel podróży (8)
- 12:30 Cel podróży (Antarctica)
- 13:00 Cel podróży (Brazil)
- 13:30 Cel podróży (6)
- 14:00 Żarłacz biały - zew krwi
- 15:00 Na szczytach miast (1)
- 16:00 Nikiel - skarb kanaków
- 17:00 Indie - mali policjanci
- 18:00 Azory - wieloryby i ludzie
- 19:00 Nowi nomadzi Kirgistanu
- 22:00 Zdalnie sterowana wojna
- 23:00 Ostatni karawaniarze Sahary
- 00:15 Zapomniane przygody (5)
- 00:45 Zapomniane przygody (6)
- 01:15 Stream Nation (Life is Strange: True Colors, część 18)
- 01:45 Stream Nation (Life is Strange: True Colors, część 19)
- 02:15 Stream Nation (Life is Strange: True Colors, część 20)
- 02:45 Stream Nation (Life is Strange: True Colors, część 21)
- 03:20 Stream Nation (Life is Strange: True Colors, część 22)
- 03:45 Stream Nation (Life is Strange: True Colors, część 23)
- 03:00 Młoda Polska
- 05:00 Śpiewaj z Nami!
- 06:00 Śpiewaj z rana!
- 08:00 Kultowe przeboje
- 10:00 Młoda Polska
- 11:00 Nastrojowe
- 13:00 Kochamy Lata 90!
- 13:30 Kochamy Lata 80!
- 14:00 Śpiewaj z Nami!
- 15:00 Młoda Polska
- 16:00 TOP Przeboje Roku
- 16:30 To Był Hit!
- 17:00 50 Idoli Lat 80.
- 06:00 Ultra poranek
- 07:30 Kuchnia na dziko
- 07:45 Kuchnia na dziko
- 08:00 Dziesięć największych skarbów
- 08:55 Dziesięć największych skarbów
- 09:50 Życie w oceanie
- 10:55 Prawdziwe potwory z oceanów
- 11:50 Ultra muzyka
- 18:05 Ultra hity
- 19:55 Dziesięć największych skarbów
- 20:55 Dziesięć największych skarbów
- 21:50 Ultra hity
- 23:05 Polska w 4K
- 00:00 Nuta Gold karaoke
- 06:00 Nuta Gold karaoke
- 08:00 Przeboje na dzień dobry
- 11:00 To był rok
- 12:00 Hity 80
- 14:00 Hity 90
- 16:00 To był rok
- 17:00 Hity eurodance
- 20:00 Gold impreza
- 23:00 Nuta Gold karaoke
- 06:00 Same hity!
- 10:00 Dzienna dawka rapu
- 15:00 1 na 1
- 15:15 Dzienna dawka rapu
- 16:00 Same hity!
- 18:00 Klasyka gatunku
- 20:00 Dzienna dawka rapu
- 23:00 Bez cenzury
- 00:00 Dobra-noc
- 06:00 Budzik
- 09:00 Hitmix
- 10:00 Odlatowe hity
- 19:00 Hits Around the World
- 20:00 Odlatowe hity
- 21:00 Kapsuła czasu
- 00:00 Best Hits
- 01:00 Best Polish
- 11:00 Best 90's
- 12:00 Best Ballads
- 13:00 Best 80's
- 20:00 Best 80's
- 22:00 Best Ballads
- 23:00 Best Rock
- 06:00 Power karaoke
- 07:00 Słoneczny Power wake up!
- 09:00 Top Power 15 !
- 10:00 100% Power Dance
- 15:00 Power Classic
- 16:00 Power mix
- 17:00 Top Power 15 !
- 18:00 Classic Euro i Disco Dance
- 19:00 Power Impreza
- 22:30 Power karaoke
- 00:00 Śpiewaj z NUTA.TV!
- 06:00 Śpiewaj z NUTA.TV!
- 08:00 Poranna nakrętka
- 11:00 Hit NUTA
- 13:00 Hit NUTA
- 15:00 Best of 2000+
- 18:00 Hit NUTA
- 20:00 Imprezowa NUTA
- 23:00 Śpiewaj z NUTA.TV!
- 00:00 Feature film
- 02:10 Feature film
- 03:45 Easy talk (51)
- 03:50 All about (82)
- 03:55 All about (83)
- 04:00 English united (35)
- 04:20 English united (36)
- 04:35 Figures of speech (11)
- 05:00 Art land (57)
- 05:05 Art land (58)
- 05:10 Crafty hands 2 (29)
- 05:20 Okey-dokey (6)
- 05:30 Once upon a time (29)
- 05:40 Word party (27)
- 05:45 Word party (28)
- 05:50 English playtime (1)
- 06:00 Magic science (10)
- 06:15 Yummy for mummy (16)
- 06:25 Kids in action (19)
- 06:30 Kids in action (20)
- 06:35 Alfred & wilfred (7)
- 06:45 A school day in the uk (4)
- 07:00 Simple phrases (10)
- 07:10 Life around (13)
- 07:20 Life around (14)
- 07:30 Life around (53)
- 07:35 Jack of all trades (4)
- 07:45 Basic lexis (22)
- 07:50 Basic lexis (23)
- 07:55 Basic lexis (24)
- 08:00 Mojo morning (33)
- 08:15 All about (91)
- 08:20 All about (92)
- 08:25 All about (93)
- 08:30 Here and there (61)
- 08:40 Here and there (62)
- 08:50 Euronews. smart regions (31)
- 09:00 This day in history
- 09:10 Easy talk (9)
- 09:20 Let's talk (9)
- 09:35 English in focus (20)
- 09:45 English 911 2 (54)
- 09:50 English 911 2 (56)
- 09:55 English 911 2 (59)
- 10:00 Spot on the map (1)
- 10:10 Easy talk (31)
- 10:20 Spot on the map (2)
- 10:30 Worth seeing (1)
- 10:40 Worth seeing (2)
- 10:50 National parks (1)
- 10:55 National parks (2)
- 11:00 Art land (57)
- 11:05 Art land (58)
- 11:10 Crafty hands 2 (29)
- 11:20 Okey-dokey (6)
- 11:30 Once upon a time (29)
- 11:40 Word party (27)
- 11:45 Word party (28)
- 11:50 English playtime (1)
- 12:00 Magic science (10)
- 12:15 Yummy for mummy (16)
- 12:25 Kids in action (19)
- 12:30 Kids in action (20)
- 12:35 Alfred & wilfred (7)
- 12:45 A school day in the uk (4)
- 13:00 Mojo morning (34)
- 13:15 Easy talk (54)
- 13:20 All about (94)
- 13:25 All about (95)
- 13:30 All about (96)
- 13:35 Here and there (63)
- 13:45 Here and there (64)
- 13:55 Euronews. smart regions (32)
- 14:00 English united (37)
- 14:15 3ways2 (1)
- 14:25 English in focus (33)
- 14:35 English 911 2 (73)
- 14:40 English 911 2 (74)
- 14:45 English 911 2 (80)
- 15:00 This day in history
- 15:10 Labour of love (2)
- 15:25 What did they say (18)
- 15:30 What did they say (19)
- 15:35 English 911 2 (84)
- 15:40 English 911 2 (85)
- 15:45 Evolution (17)
- 16:00 Grammar wise (26)
- 16:25 English is the key (13)
- 16:35 English is the key (14)
- 16:45 English is the key (15)
- 17:00 Norm of the north: king sized adventure
- 18:30 Spot on the map (1)
- 18:40 Easy talk (31)
- 18:50 Spot on the map (2)
- 19:00 Simple phrases (10)
- 19:10 Life around (13)
- 19:20 Life around (14)
- 19:30 Life around (53)
- 19:35 Jack of all trades (4)
- 19:45 Basic lexis (22)
- 19:50 Basic lexis (23)
- 19:55 Basic lexis (24)
- 20:00 This day in history
- 20:10 Easy talk (9)
- 20:20 Let's talk (9)
- 20:35 English in focus (20)
- 20:45 English 911 2 (54)
- 20:50 English 911 2 (56)
- 20:55 English 911 2 (59)
- 21:00 Knives out
- 23:10 This day in history
- 23:20 Labour of love (2)
- 23:35 What did they say (18)
- 23:40 What did they say (19)
- 23:45 English 911 2 (84)
- 23:50 English 911 2 (85)
- 23:55 Evolution (17)
- 00:30 FREEDOM
- 04:00 Кризисы Путинской России
- 05:00 Кризисы Путинской России
- 05:30 Информационные сюжеты
- 06:00 Наше время
- 06:30 Информационные сюжеты
- 07:00 FREEDOM
- 09:00 Дивіться самі
- 09:30 Информационные сюжеты
- 10:30 Антизомби
- 10:45 Гражданская оборона
- 11:00 FREEDOM
- 12:00 Документальный фильм
- 12:45 FREEDOM
- 14:00 Film
- 14:30 Информационные сюжеты
- 15:00 Наше время
- 15:30 FREEDOM
- 17:00 Винуватці війни
- 17:30 FREEDOM
- 20:00 Наше время
- 20:30 FREEDOM
- 21:30 Документальный фильм
- 22:15 Информационные сюжеты
- 23:00 Гимн Украины
- 23:02 Информационные сюжеты
- 00:15 Судовий контроль з Тетяною Шустровою
- 00:30 Колаборанти
- 00:45 Великий ефір Василя Зими
- 02:30 Beraber. Разом
- 03:15 Вердикт з Сергієм Руденком
- 10:00 НОВИНИ
- 10:10 Інформаційний марафон з Лесею Вакулюк та Андрієм Сайчуком
- 11:00 НОВИНИ
- 11:10 Вердикт з Сергієм Руденком
- 16:00 НОВИНИ
- 16:10 Хроніки інформаційної війни
- 16:45 Колаборанти
- 17:00 НОВИНИ
- 17:10 Великий ефір Василя Зими
- 20:00 ВВС News Україна
- 20:15 Вердикт з Сергієм Руденком
- 21:00 Хроніки інформаційної війни
- 21:30 Колаборанти
- 22:00 Свобода Live
- 23:00 Час-Time
- 23:30 Вердикт з Сергієм Руденком
- 00:00 Le journal
- 00:15 French Connections
- 00:30 Le journal
- 00:45 The 51 Percent
- 01:00 Le journal
- 01:15 The Observers
- 01:21 Focus
- 01:30 Le journal
- 01:45 Arts24
- 02:00 Le journal
- 02:15 French Connections
- 02:21 Fashion
- 02:30 Le journal
- 02:45 France In Focus
- 03:00 Le journal
- 03:10 Reporters
- 03:30 Le journal
- 03:40 Revisited
- 04:00 Le journal
- 04:15 Focus
- 04:20 You Are Here
- 04:30 Le journal
- 04:45 The 51 Percent
- 05:00 Le journal
- 05:15 The Observers
- 05:21 Focus
- 05:30 Le journal
- 05:45 Arts24
- 06:00 Le journal
- 06:15 France In Focus
- 06:30 Le journal
- 06:45 Focus
- 06:50 Sports
- 07:00 Le journal
- 07:15 The 51 Percent
- 07:30 Le journal
- 07:45 Focus
- 07:50 Sports
- 08:00 Le journal
- 08:15 Arts24
- 08:30 Le journal
- 08:45 Focus
- 08:50 Sports
- 09:00 Le journal
- 09:20 Olympic
- 09:30 Le journal
- 10:00 Le journal
- 10:15 French Connections
- 10:30 Le journal
- 10:45 French Connections
- 10:51 Fashion
- 11:00 Le journal
- 11:10 Reporters
- 11:30 Le journal
- 11:40 Revisited
- 12:00 Le journal
- 12:16 Arts24
- 12:30 Le journal
- 12:45 Focus
- 12:50 Sports
- 13:00 Le journal
- 13:20 Olympic
- 13:30 Le journal
- 14:00 Le journal
- 14:15 France In Focus
- 14:30 Le journal
- 14:45 Focus
- 14:50 You Are Here
- 15:00 Le journal
- 15:15 French Connections
- 15:30 Le journal
- 15:45 The 51 Percent
- 16:00 Le journal
- 16:10 Reporters
- 16:30 Le journal
- 16:40 Revisited
- 17:00 Le journal
- 17:15 Arts24
- 17:30 Le journal
- 17:45 French Connections
- 17:51 Fashion
- 18:00 Le journal
- 18:20 Destination Paris
- 18:30 Le journal
- 19:00 Le journal
- 19:15 French Connections
- 19:30 Le journal
- 19:45 The 51 Percent
- 20:00 Le journal
- 20:30 Le journal
- 21:00 Le journal
- 21:15 Reporters
- 21:30 Le journal
- 21:46 Eye on Africa
- 22:00 Le journal
- 22:15 French Connections
- 22:21 You Are Here
- 22:30 Le journal
- 22:45 Eye on Africa
- 23:00 Le journal
- 23:15 Arts24
- 23:30 Le journal
- 23:45 Eye on Africa
- 00:00 Le journal
- 00:15 C'est en France
- 00:30 Le journal
- 00:45 Reporters plus
- 01:15 Le journal de l'Afrique
- 01:30 Le journal
- 01:45 En tete a tete
- 02:00 Le journal
- 02:10 Billet retour
- 02:30 Le journal
- 02:40 Le Paris des arts
- 03:00 Le journal
- 03:15 Plan B
- 03:21 The Observers
- 03:30 Le journal
- 03:45 Actuelles
- 04:00 Le journal
- 04:15 C'est en France
- 04:30 Le journal
- 04:45 Pas2quartier
- 04:51 Mode
- 05:00 Le journal
- 05:15 A l'affiche
- 05:30 Le journal
- 05:45 Le journal de l'Afrique
- 06:00 Le journal
- 06:15 L'entretien de l'intelligence économique
- 06:30 Le journal
- 06:45 Focus
- 06:50 Sports
- 07:00 Le journal
- 07:15 Reporters France 24
- 07:30 Le journal
- 07:45 Focus
- 07:50 Sports
- 08:00 Le journal
- 08:20 Les jeux de Paris
- 08:30 Le journal
- 09:00 Le journal
- 09:15 A l'affiche
- 09:30 Le journal
- 09:45 Focus
- 09:50 Sports
- 10:00 Le journal
- 10:15 C'est en France
- 10:30 Le journal
- 10:45 Plan B
- 10:51 The Observers
- 11:00 Le journal
- 11:15 Actuelles
- 11:30 Le journal
- 11:45 L'invité de l'économie
- 12:00 Le journal
- 12:16 A l'affiche
- 12:30 Le journal
- 12:45 Focus
- 12:50 Sports
- 13:00 Le journal
- 13:20 Les jeux de Paris
- 13:30 Le journal
- 14:00 Le journal
- 14:15 Reporters France 24
- 14:30 Le journal
- 14:45 L'entretien de l'intelligence économique
- 15:00 Le journal
- 15:15 C'est en France
- 15:30 Le journal
- 15:45 Pas2quartier
- 15:51 Vous etes ici
- 16:00 Le journal
- 16:15 Plan B
- 16:21 The Observers
- 16:30 Le journal
- 16:45 A l'affiche
- 17:00 Le journal
- 17:15 Actuelles
- 17:30 Le journal
- 17:45 Outre-mer
- 18:00 Le journal
- 18:15 L'invité de l'économie
- 18:30 Le journal
- 18:45 Reporters France 24
- 19:00 Le journal
- 19:15 Plan B
- 19:21 The Observers
- 19:30 Le journal
- 19:45 C'est en France
- 20:00 Le journal
- 20:30 Les jeux de Paris
- 21:00 Le journal
- 21:15 A l'affiche
- 21:30 Le journal
- 21:45 Le journal de l'Afrique
- 22:00 Le journal
- 22:15 L'entretien de l'intelligence économique
- 22:30 Le journal
- 22:45 Le journal de l'Afrique
- 23:00 Le journal
- 23:10 Les jeux de Paris
- 23:16 Actuelles
- 23:30 Le journal
- 23:45 Pas2quartier
- 23:51 Mode
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Obiekty użyteczności publicznej)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Szlak Pilicy)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Ziemia
- 04:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Warszawskie filtry)
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:06 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:46 Dobrego dnia
- 08:00 Droga
- 08:25 Którędy po sztukę (Klee)
- 08:30 Panorama
- 08:44 Pogoda
- 08:45 Wojenne dziewczyny (7)
- 09:30 W labiryncie (Kolacja we dwoje)
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Selekcja naturalna)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Kasza gryczana)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Igrzyska w regionach
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 14:05 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1972)
- 14:15 Niezwykłe miejsca (Muzeum Cystersów)
- 14:30 Panorama
- 14:43 Pogoda
- 14:45 ABC szachów
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Studio Raban
- 15:50 Przepis dnia (1)
- 16:00 Na sygnale (Zgniły wyż)
- 16:30 Panorama
- 16:43 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Cały ten sport
- 17:30 Panorama flesz
- 17:36 Tajemnice Joachima
- 18:30 Panorama
- 18:55 Panorama sport
- 18:58 Pogoda
- 19:00 Forum "Panoramy"
- 19:15 Szatan z siódmej klasy (Niech żyje cesarz i jeszcze kilka innych osób)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2000)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Panorama
- 21:40 Panorama sport
- 21:43 Pogoda
- 21:45 Forum "Panoramy"
- 22:00 Przepis dnia (1)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (532)
- 23:40 Saga prastarej puszczy (Opowieść o nornicy. Niezwyczajna zażyłość)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Obiekty użyteczności publicznej)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Szlak Pilicy)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Ziemia
- 04:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Warszawskie filtry)
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:06 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:46 Dobrego dnia
- 08:00 Barka
- 08:21 Przepis dnia (11)
- 08:25 Doktor Ewa (Cena lekcji)
- 09:10 Prosto z lasu
- 09:25 Magazyn sportowy
- 09:51 Wokół nas
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Selekcja naturalna)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Kasza gryczana)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Igrzyska w regionach
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 18:27 Pogoda
- 18:30 Kronika
- 18:49 Pogoda
- 18:51 Wokół nas
- 19:00 Pensjonat nad rozlewiskiem (6/13)
- 19:45 Prosto z lasu
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2000)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:29 Pogoda
- 21:30 Kronika (Podsumowanie dnia)
- 21:48 Pogoda
- 21:50 Rozmowa dnia
- 22:00 Przepis dnia (1)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (532)
- 23:40 Saga prastarej puszczy (Opowieść o nornicy. Niezwyczajna zażyłość)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Obiekty użyteczności publicznej)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Szlak Pilicy)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Ziemia
- 04:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Warszawskie filtry)
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:06 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:46 Dobrego dnia
- 08:00 Ewa i jej goście (Renata Przemyk)
- 08:30 Teleskop
- 08:35 Przeboje Bogusława Kaczyńskiego (Gwiazdy Sceny i Estrady: Ewa Bandrowska-Turska)
- 09:29 Prognoza pogody
- 09:30 Teleskop
- 09:35 Prognoza pogody
- 09:36 Sztuka codziennego życia (Medytacje nad tym, czego nie wiem)
- 09:44 Prosto z lasu (14)
- 09:57 Sekrety świata (Iaido - japońska sztuka walki mieczem)
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Selekcja naturalna)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Kasza gryczana)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Igrzyska w regionach
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 14:05 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1972)
- 14:15 Niezwykłe miejsca (Muzeum Cystersów)
- 14:30 Teleskop
- 14:39 Prognoza pogody
- 14:40 EKO prognoza dla Wielkopolski
- 14:44 Z życia Kościoła
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Studio Raban
- 15:50 Przepis dnia (1)
- 16:00 Na sygnale (Zgniły wyż)
- 16:30 Teleskop
- 16:38 Prognoza pogody
- 16:40 EKO prognoza dla Wielkopolski
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Ewa i jej goście (Marek i Arkady Fiedler)
- 17:30 Teleskop kulturalny
- 17:37 Prognoza pogody
- 17:39 Warci, niewarci
- 17:53 Pociąg do Wielkopolski
- 18:09 Mięso i podroby drobiowe w kuchni regionalnej
- 18:30 Teleskop
- 18:46 Prognoza pogody
- 18:48 Wielkopolska każdego dnia
- 18:53 Sportowy weekend
- 19:23 Wielkopolski informator ekologiczny (4)
- 19:38 Medycyna i ty
- 19:55 EKO prognoza dla Wielkopolski
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2000)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:28 Prognoza pogody
- 21:29 Teleskop
- 21:43 Prognoza pogody
- 21:45 Wiadomości sportowe
- 21:52 Teleskop kulturalny
- 22:00 Przepis dnia (1)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (532)
- 23:40 Saga prastarej puszczy (Opowieść o nornicy. Niezwyczajna zażyłość)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Obiekty użyteczności publicznej)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Szlak Pilicy)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Ziemia
- 04:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Warszawskie filtry)
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:06 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:46 Dobrego dnia
- 08:00 Żyjący Kościół
- 08:28 Przystanek Kultura
- 08:45 Warto tam być
- 08:48 Tydzień białoruski
- 09:12 Spotkania w świecie ciszy
- 09:34 Dzieciaki zdolniaki (Mleczarnia i przetwórnia owoców w Opolu Lubelskim)
- 09:47 Nie taki internet straszny
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Selekcja naturalna)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Kasza gryczana)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Igrzyska w regionach
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 18:20 Ogród i nie tylko
- 18:27 Warto tam być
- 18:30 Obiektyw
- 18:53 Gość "Obiektywu"
- 19:03 Prognoza pogody
- 19:05 Strefa otwarta (Zanieczyszczenie światłem)
- 19:29 Żyjący Kościół
- 19:56 Warto tam być
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 21:28 Warto tam być
- 21:30 Obiektyw
- 21:50 Prognoza pogody
- 21:52 Przystanek Kultura (Twórcy - Jacek Grekow)
- 21:56 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2014)
- 22:00 Przepis dnia (1)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (532)
- 23:40 Saga prastarej puszczy (Opowieść o nornicy. Niezwyczajna zażyłość)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Obiekty użyteczności publicznej)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Szlak Pilicy)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Ziemia
- 04:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Warszawskie filtry)
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:06 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:46 Dobrego dnia
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Selekcja naturalna)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Kasza gryczana)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Igrzyska w regionach
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 16:00 Na sygnale (Zgniły wyż)
- 16:30 Głos regionu
- 16:43 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:15 Prosto z lasu (12/24)
- 17:30 Liczy się pasja
- 17:45 Szlakiem drewnianych kościołów
- 18:00 Sport
- 18:15 Jedz na zdrowie
- 18:30 Głos regionu
- 18:49 Pogoda
- 18:50 Głos dnia
- 19:00 Z historią na Ty
- 19:20 Unia kulinarna
- 19:45 Języczek u wagi
- 19:55 Pogoda
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2000)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Głos regionu
- 21:44 Pogoda
- 21:45 Głos dnia
- 22:00 Przepis dnia (1)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (532)
- 23:40 Saga prastarej puszczy (Opowieść o nornicy. Niezwyczajna zażyłość)