Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 00:30 Dzika kuchnia (4)
- 01:00 Dzika kuchnia (5)
- 01:35 Dzika kuchnia (7)
- 02:10 Dzika kuchnia (1)
- 02:50 Dzika kuchnia (2)
- 03:25 Dzika kuchnia (3)
- 03:55 Dzika kuchnia (4)
- 04:25 Przepis na ogród (2)
- 04:35 Przepis na ogród (3)
- 04:45 Przepis na ogród (4)
- 04:55 Dzika kuchnia (5)
- 05:25 Dzika kuchnia (7)
- 06:00 Remont na 5+ (9)
- 06:25 Remont na 5+ (1)
- 06:55 Remont na 5+ (2)
- 07:15 Remont na 5+ (3)
- 07:40 Remont na 5+ (4)
- 08:05 Dzika kuchnia (9)
- 08:35 Dzika kuchnia (10)
- 09:05 Dzika kuchnia (1)
- 09:40 Dzika kuchnia (2)
- 10:10 Przepis na remont 2 (21)
- 10:35 Przepis na remont 2 (22)
- 11:05 Przepis na remont 2 (23)
- 11:35 Przepis na remont 2 (24)
- 14:55 Przepis na remont 2 (25)
- 15:25 Przepis na remont 2 (26)
- 15:55 Przepis na remont (1)
- 16:30 Przepis na remont (2)
- 17:00 Domy marzeń - nad morzem 6 (8)
- 04:15 Potęga zdrowia 3 (Leczenie hormonem wzrostu)
- 04:55 Potęga zdrowia 4 (Rak szyjki macicy)
- 05:35 Szlachetne zdrowie (Okulistyka w czasie epidemii)
- 06:00 Operacja zdrowie 3 (Ospa wietrzna)
- 06:35 Zapytaj lekarza 3 (3)
- 07:10 Zdrowie w Twoich rękach (Zjawisko polipragmazji, jak brać leki)
- 07:30 Szlachetne zdrowie (Wady wzroku u dzieci)
- 07:50 Potęga zdrowia 4 (Choroba Leśniowskiego-Crohna)
- 10:40 Ciąża i poród. Cała prawda 2 (6)
- 11:15 Poród co minutę (5)
- 14:00 Operacje plastyczne - powrót do normalności (9)
- 14:40 Zapytaj lekarza 3 (3)
- 15:15 Pies na życie (8)
- 15:55 Zwierzaki z misją 2 (9)
- 18:20 Happy i Zen 2 (6)
- 19:00 Moje życie XXL (1)
- 20:00 Nocna zmiana 2 (13)
- 20:55 Upiększeni w raju (9)
- 21:35 Chirurdzy 2 (5)
- 23:00 Monika i seks (7)
- 23:30 Monika i seks (8)
- 00:50 Family Guy: Głowa rodziny 21 (Tylko Blockbuster)
- 01:20 Family Guy: Głowa rodziny 21 (Doświadczenie odmieniające żonę)
- 01:50 Family Guy: Głowa rodziny 21 (Mandżurski kandydat)
- 02:20 Family Guy: Głowa rodziny 21 (Dress code pocztowy)
- 02:50 Family Guy: Głowa rodziny 21 (Wesołego Holo-ween)
- 03:25 Bajer z Bel-Air (Babcia wraca do gry)
- 03:55 Bajer z Bel-Air (Zgadnij, kto przyjdzie na ślub)
- 00:25 Biała sukienka
- 01:45 W lesie dziś nie zaśnie nikt
- 03:55 Trójkąt bermudzki
- 05:25 Zakończenie programu
- 06:00 Ludzie morza (6)
- 06:45 Ludzie morza (7)
- 07:45 Premiera: Patent na zieleń (7)
- 08:15 Nowy kabaretowy rejs (7)
- 09:20 Nowy kabaretowy rejs (8)
- 13:05 Sławna jak Sarajewo
- 15:10 Desperacja
- 20:00 Życie na gorąco (Saloniki)
- 21:50 Zamknąć za sobą drzwi
- 23:35 Drzazgi
- 00:20 Obrońca
- 02:30 Starsza pani znika
- 04:20 Zakręcone stworzonka z internetu (5)
- 04:50 Zakręcone stworzonka z internetu (2)
- 05:00 3-2-1 Start (1)
- 06:00 Zameldowani 2 (5)
- 06:30 Zameldowani 2 (6)
- 07:00 Zameldowani 2 (7)
- 07:25 Zameldowani 2 (8)
- 07:55 Zameldowani 2 (9)
- 08:25 Zameldowani 2 (10)
- 08:55 Zameldowani 2 (11)
- 09:25 Zameldowani 2 (12)
- 09:55 Zakręcone stworzonka z internetu (9)
- 10:25 Bonanza (7)
- 11:25 Bonanza (8)
- 12:25 Bonanza (9)
- 13:30 II wojna światowa - bez granic (4)
- 14:35 II wojna światowa - bez granic (5)
- 15:40 Bonanza (10)
- 20:00 Zbroja boga
- 22:00 Dwa oblicza zemsty
- 00:25 Tropem bezprawia
- 02:00 Córka trenera
- 08:55 Kojak (Morfina)
- 16:00 Kojak (Terapia grupowa)
- 17:00 Kojak (Jedyne rozwiązanie)
- 01:01 Okrutne miasto (52)
- 02:00 Okrutne miasto (53)
- 03:00 Okrutne miasto (54)
- 04:00 Płomienie pożądania (11)
- 05:00 Płomienie pożądania (12)
- 06:00 Niezwyciężona miłość (50)
- 07:00 Trzy siostry (234)
- 08:00 Dzika miłość (114)
- 09:00 Teresa (30)
- 10:00 Okrutne miasto (54)
- 11:00 Przypieczętowany los (106)
- 12:00 Sploty nienawiści (11)
- 13:00 Dzika miłość (114)
- 14:00 Trzy siostry (234)
- 15:00 Niezwyciężona miłość (50)
- 16:00 Niezwyciężona miłość (51)
- 17:00 Trzy siostry (235)
- 18:00 Dzika miłość (115)
- 19:00 Teresa (31)
- 20:00 Okrutne miasto (55)
- 21:00 Przypieczętowany los (107)
- 22:00 Sploty nienawiści (12)
- 23:00 Niezwyciężona miłość (51)
- 00:55 Agora
- 03:30 Chłopak dla szefowej
- 05:20 Totalcar (8)
- 06:00 Totalcar (9)
- 06:30 Kafejka za rogiem 5 (10)
- 07:35 Kafejka za rogiem 5 (11)
- 10:10 Gdzie powiem "tak"? 3 (4)
- 10:45 Gdzie powiem "tak"? 3 (5)
- 11:15 Jak zarobić na remoncie (3)
- 14:25 Gdzie powiem "tak"? 3 (6)
- 14:55 Gdzie powiem "tak"? 3 (7)
- 15:25 Gdzie powiem "tak"? 3 (8)
- 15:55 Jak zarobić na remoncie (4)
- 00:45 Przykrywkowcy. Podwójna gra (1)
- 01:50 Przykrywkowcy. Podwójna gra (2)
- 03:00 Żmijowisko (3)
- 04:00 Żmijowisko (4)
- 05:10 Totalcar 2 (2)
- 05:40 Blok promocyjny AXN Black
- 06:00 Zagadki z przeszłości 2 (15)
- 07:00 Xena: Wojownicza księżniczka 2 (13)
- 08:00 Słoneczny patrol 9 (4)
- 09:00 Drużyna A 2 (12)
- 12:00 Drużyna A 2 (12)
- 13:00 Słoneczny patrol 9 (4)
- 18:00 Drużyna A 2 (13)
- 19:00 Zagadki z przeszłości 2 (16)
- 20:00 Maksimum ryzyka
- 22:00 Ryzykanci
- 23:55 Kosmiczny grzech
- 01:30 Sex Story
- 03:50 Prezentuj broń! (43)
- 04:55 Hity AXN
- 05:30 Blok promocyjny AXN White
- 06:00 Winnice miłości 2 (88)
- 07:10 Candice Renoir 10 (3)
- 08:10 Candice Renoir 10 (4)
- 09:30 Domek na prerii 8 (19)
- 10:30 Domek na prerii 8 (20)
- 11:35 Cztery siostry (45)
- 12:55 Winnice miłości 2 (88)
- 14:00 Candice Renoir 10 (5)
- 15:10 Candice Renoir 10 (6)
- 16:30 Domek na prerii 8 (21)
- 17:35 Domek na prerii 8 (22)
- 21:00 The Ghost Writer
- 05:15 Zakończenie programu
- 05:45 Bonanza (Obcy)
- 06:40 To nie ze mną 2 (10)
- 07:15 To nie ze mną 2 (11)
- 07:55 Poirot (Wielka czwórka)
- 11:50 Chłopak dla szefowej
- 13:50 Kosmiczna kolizja
- 17:50 Poirot (Król trefl)
- 18:55 Poirot (Sen)
- 20:00 Krwawa zemsta
- 21:55 Dorwać Cartera
- 00:10 Zakończenie programu
- 08:15 Mój przyjaciel Shadow
- 09:55 Pas startowy
- 11:25 Pierwiosnek
- 13:15 Na przekór całemu światu
- 14:55 Czekając na Anyę
- 19:30 Powrót do domu
- 21:00 Sarkazm wielokrotny
- 22:35 Bella i Bell
- 01:25 Dead Rising: Strażnicy
- 03:20 Przebiegła gra
- 04:50 Zakończenie programu
- 06:25 Wyspa piratów
- 07:55 Tajna agentka
- 09:30 Wyspa skarbów
- 11:05 Skarb Jesse'ego Jamesa
- 12:45 Amerykanin
- 14:30 Tajemnica pieczęci smoka
- 16:30 Tygrysy ze stacji Shagou
- 18:30 Młodzi muszkieterowie
- 20:00 Zabójca w rodzinie
- 21:30 Bez śladów
- 23:05 Ostatni samarytanin
- 00:00 Univitellin
- 00:15 Obcy
- 02:00 Monopol na głupotę
- 02:20 Koniec wojny
- 04:05 Dzień dobrze minął?
- 06:00 Moulin Rouge
- 08:05 Uśpieni
- 08:15 Ekspres na Broadway
- 09:30 Intruz
- 10:50 Rozkosznie niebezpieczna
- 12:20 Ludzie, których znamy
- 14:00 Podążaj na Zachód
- 15:20 Żelazna wyspa
- 18:20 Sztama
- 18:30 Gorączka złota
- 19:55 Kingston Avenue
- 20:40 Smok morski
- 21:00 Na brzegu
- 22:20 Delikatna grawitacja
- 22:55 Frieda
- 00:05 Australian Gangster (1)
- 01:35 Przyjaciel czy wróg
- 02:55 I zapadła ciemność
- 08:05 Jack Hunter i grobowiec Akenatena
- 09:40 To nie ze mną 2 (9)
- 10:10 Jack Hunter i Gwiazda Niebios
- 11:45 Piaskun
- 13:15 Kto zabił ciotkę Cookie?
- 15:10 Paryż 36
- 19:10 Leonardo (3)
- 20:00 Leonardo (4)
- 20:55 Plan B 2 (5)
- 21:40 Obsesja Eve 2 (8)
- 22:25 Uzdrowiciel na wózku
- 01:05 Cheerleaderki
- 02:55 Delirium
- 05:00 Brzdąc
- 06:00 ShowBiznes po godzinach (Danuta Stenka)
- 06:20 Klik News (58)
- 06:25 Skąd ja Cię znam? (Anne Hathaway)
- 06:40 Superstars (Angelina Jolie)
- 07:10 FilmoNewsy (120)
- 07:35 Gość Red Carpet TV (36)
- 08:00 Między gwiazdami (Małgorzata Rozenek-Majdan - extra!)
- 08:25 Superstars (Nicolas Cage, Michael Jackson, Kevin Costner, Cate Blanchett, Johnny Depp)
- 08:50 Dziesięć najlepszych (Największe gwiazdy Instagramu)
- 09:05 Warsztat filmowy (46)
- 09:30 Ikony (Charlie Chaplin)
- 09:45 Ale lapsus (1)
- 09:55 Klik News (7)
- 10:05 Ikony - 10 min. (Meryl Streep)
- 10:15 Burza (90)
- 11:10 Najpiękniejsza brzydula (91)
- 12:05 Moda na sukces 34 (8598)
- 12:35 Moda na sukces 34 (8599)
- 13:05 The Queen of Flow 2 (46)
- 13:55 Planetarium (164)
- 16:10 Klik News (58)
- 16:25 Ikony - 10 min. (Marilyn Monroe)
- 16:35 The Queen of Flow 2 (54)
- 17:25 Najpiękniejsza brzydula (85)
- 18:15 Klik News (57)
- 18:20 Arabela 2 (Tato, masz bliźniaki!)
- 19:00 Klik News (58)
- 19:10 Przygody kryminalistyki (Falsyfikat)
- 20:15 Moda na sukces 34 (8599)
- 20:45 Moda na sukces 34 (8600)
- 21:20 Mistrz kierownicy ucieka
- 23:05 Pasażer w deszczu
- 00:00 Żądło
- 02:45 Lody na patyku 3
- 08:25 Ty tam jesteś - Pearl Harbor
- 08:55 Olimpiada, część 2
- 16:15 Najpiękniejsza brzydula (99)
- 17:10 Karetka (10)
- 18:25 Triumf miłości (103)
- 19:20 The Queen of Flow 2 (23)
- 20:15 Moda na sukces 34 (8301)
- 20:45 Moda na sukces 34 (8302)
- 21:15 Maria Magdalena (1)
- 22:10 Maria Magdalena (2)
- 23:10 Zmierzch bogów
- 01:25 Śląska karuzela
- 02:50 Pasmo ciekawostek
- 06:00 Telesprzedaż
- 10:00 Przegląd prasy
- 10:10 Muzyczne dzień dobry
- 10:35 Przy muzyce po Śląsku
- 11:30 Spotkanie z balladą
- 12:40 Columbo
- 14:55 Chicago Fire
- 15:55 Przegląd prasy
- 16:00 Silesia flesz; Pogoda
- 16:10 Schlesien Journal
- 16:20 Aktywny senior
- 16:45 Przy muzyce po Śląsku
- 17:45 Silesia flesz; Pogoda
- 18:00 Napisała: Morderstwo
- 19:00 Chicago Fire
- 19:55 Columbo
- 22:00 Napisała: Morderstwo
- 23:00 Silesia flesz
- 23:15 Kino TVS: Inga Lindstrom: Meandry miłości
- 04:35 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 04:45 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 04:55 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:05 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:20 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:35 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:45 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 06:00 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 06:15 Sporty walki: Colosseum/Prometheus w Ploiesti 25.03.2022
- 17:20 UK Wrestling Showdown (1)
- 17:50 UK Wrestling Showdown (22)
- 18:25 UK Wrestling Showdown (23)
- 19:00 WGP Kickboxing Brazil (15)