Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 01:10 Bez pamięci
- 02:50 Winni
- 10:00 Komisarz Alex 6 (Uciekinierzy)
- 10:55 Ojciec Mateusz 4 (Zaklęty rewir)
- 11:45 Halo, tu Paryż (6)
- 12:00 Letnie Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024 - studio
- 12:15 Letnie Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024: Pływanie - eliminacje; Tenis - mecz 2. rundy mężczyzn, mecz 3. rundy kobiet; Boks - kobiety do 57 kg - eliminacje
- 13:15 Letnie Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024 - studio
- 13:25 Letnie Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024: Szermierka - szpada kobiet drużynowo - ćwierćfinały
- 16:45 Letnie Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024 - studio
- 17:00 Teleexpress
- 17:15 Pogoda
- 17:20 Jaka to melodia? (5313)
- 18:00 Dziewczyny ze Lwowa 2 (Metody naukowe)
- 19:00 Jeden z dziesięciu (17/139)
- 19:30 Program informacyjny 19.30
- 19:55 Pytanie dnia
- 20:05 Pogoda
- 20:10 Sport
- 20:20 Tour de Pologne - kroniki
- 20:25 Letnie Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024: Pływanie - finały
- 00:50 Żywie Biełaruś!
- 02:45 O mnie się nie martw 11 (5/13)
- 03:40 Pechowi szczęściarze
- 05:30 Zakończenie programu
- 05:35 M jak miłość (1627)
- 06:30 Serce pełne miłości
- 06:55 Rodzinka.pl (Ping-pong)
- 07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka
- 07:55 Pytanie na śniadanie
- 11:15 Lena na Bałkanach (Tradycja)
- 11:50 Barwy szczęścia (2996)
- 12:30 Koło fortuny (1602)
- 13:10 Akacjowa 38 (394)
- 13:55 Va banque (757)
- 14:25 Na sygnale (Martwi nie umierają)
- 14:55 M jak miłość (1799)
- 15:50 Koło fortuny (1603)
- 20:40 Dzień dobry, kocham Cię
- 22:30 Panorama
- 23:10 Izabela, królowa Hiszpanii (40)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (296)
- 02:05 Dzikie pszczoły (41)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agro-Fakty
- 03:45 Antenowe remanenty
- 03:55 Info Wilno (1296)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Kto tak pięknie trąbi...)
- 04:35 Igrzyska w regionach
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Niezwykłe miejsca (Muzeum Cystersów)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agro-Fakty
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Antenowe remanenty
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Leśna kuchnia śląska)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:06 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:46 Dobrego dnia
- 08:00 Dobrego dnia
- 09:20 Zawsze na temat
- 09:48 Kronika warszawska: Lato
- 09:58 Pogoda
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Program lokalny
- 14:45 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 14:57 Pogoda
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia (2)
- 18:00 Zawsze na temat
- 18:30 Telewizyjny Kurier Warszawski
- 18:48 Pogoda
- 18:50 Kurier Mazowiecki
- 19:04 Sport
- 19:09 Prosto z Mazowsza
- 19:35 Z boisk i stadionów Warszawy i Mazowsza
- 19:52 Niezwykłe miejsca (Gmina Laskowa)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2001)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 21:46 Sport
- 21:52 Pogoda
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (533)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:20 Dzień Niepodległości
- 03:30 Znaki (14)
- 04:40 Disco Gramy (6259)
- 05:25 Telezakupy TV Okazje
- 06:00 Nowy dzień z Polsat News
- 14:40 Dlaczego ja? (Psia krew)
- 15:50 Wydarzenia (730)
- 16:20 Pogoda (730)
- 16:25 Interwencja (5457)
- 16:35 Gliniarze (Przez błędy matki)
- 17:35 Sekrety rodziny (Testament)
- 18:50 Wydarzenia (730)
- 19:20 Gość "Wydarzeń" (730)
- 19:45 Sport (730)
- 19:55 Pogoda (730)
- 20:05 xXx
- 22:45 Wybraniec śmierci
- 01:10 Love Island. Wyspa miłości (170)
- 02:10 Śmierć na 1000 sposobów (3)
- 02:40 Interwencja (5454)
- 02:55 SuperLudzie (25)
- 03:25 SuperLudzie (26)
- 03:55 SuperLudzie (27)
- 04:25 SuperLudzie (28)
- 04:55 SuperLudzie (29)
- 05:30 Telezakupy TV Okazje
- 06:00 Łowcy skarbów. Kto da więcej? (80)
- 07:00 Łowcy skarbów. Kto da więcej? (281)
- 20:00 Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (788)
- 21:00 Impas
- 12:00 Zbuntowany anioł (259)
- 13:00 Zaklinaczka duchów 3 (56)
- 20:00 Więzienie w ogniu
- 21:35 Po prostu walcz 3
- 23:55 Człowiek prezydenta 2
- 10:00 Bing (Deskorolka)
- 10:10 Baranek Shaun (Śnieg)
- 10:17 Baranek Shaun (10)
- 10:20 Baranek Shaun (Wesołych Świąt)
- 10:25 Baranek Shaun (Impas)
- 10:50 Milo (Reżyser Milo)
- 11:00 Milo (Inżynier robotyki Milo)
- 11:10 Blue 2 (Burgerownia)
- 11:20 Blue 2 (Cyrk)
- 11:25 Blue 2 (Szkółka pływacka)
- 11:45 Dinopociąg 2 (Ale szyja/Gilbert odwiedza gniazdo)
- 00:00 SEAL Team 6 (4)
- 00:55 FBI 4 (10)
- 01:55 FBI: Most Wanted (8)
- 02:50 Zagadki z przeszłości 2 (16)
- 03:50 Ultraviolet 2 (4)
- 04:50 Układ (2)
- 05:40 Blok promocyjny AXN
- 06:00 Ultraviolet 2 (5)
- 07:00 Rekrut 5 (6)
- 07:55 Agenci NCIS 17 (3)
- 08:55 Agenci NCIS 17 (4)
- 09:50 Rekrut 5 (6)
- 10:50 Agenci NCIS 17 (5)
- 11:45 Agenci NCIS 17 (6)
- 12:40 Rekrut 5 (7)
- 13:40 SEAL Team 6 (3)
- 14:40 SEAL Team 6 (4)
- 15:30 S.W.A.T. 6 (3)
- 16:25 S.W.A.T. 6 (4)
- 17:20 SEAL Team 6 (5)
- 18:15 SEAL Team 6 (6)
- 19:10 S.W.A.T. 6 (5)
- 20:10 S.W.A.T. 6 (6)
- 21:05 Rekrut 5 (20)
- 22:00 Premiera: Rekrut: FBI (20)
- 22:55 SEAL Team 6 (5)
- 23:55 SEAL Team 6 (6)
- 00:15 Wyścig przez świat: celebryci (1)
- 01:20 Malownicze trasy kolejowe 2 (5)
- 02:15 W okowach mrozu 6 (3)
- 03:05 Malownicze trasy kolejowe 2 (5)
- 03:50 Dynastie (1)
- 08:30 Dynastie (2)
- 09:35 W okowach mrozu 5 (1)
- 10:35 Życie na pustkowiu 5 (6)
- 11:40 Starożytne mocarstwa (2)
- 12:45 Dynastie (2)
- 13:50 Malownicze trasy kolejowe 2 (6)
- 14:50 W okowach mrozu 6 (4)
- 15:50 Życie na pustkowiu 6 (3)
- 18:50 Dynastie (2)
- 19:50 Rodzina pingwinów
- 20:55 Życie na pustkowiu 10 (2)
- 21:55 W okowach mrozu 5 (8)
- 00:05 Dziewczyna, chłopak, itd. (Przezorny zawsze...)
- 00:20 Dziewczyna, chłopak, itd. (Straż osiedlowa)
- 00:30 Dziewczyna, chłopak, itd. (Przełamując złe nawyki)
- 00:50 Ghostforce (Piraniak/ Dinozos)
- 01:15 Ghostforce (Wsado Boss/ Dużystrach)
- 01:45 Taffy (Pokaz)
- 01:55 Taffy (Porywacz kotów)
- 02:00 Taffy (Zamiana)
- 02:05 Taffy (Woń domu)
- 02:15 Płazowyż 2 (Ifcia na gigancie/Po deszczu)
- 02:35 Płazowyż 2 (Pierwsza świątynia)
- 03:00 Płazowyż 2 (Nowe Kurzajkowo/Przyjaciel czy Żobot?)
- 03:20 Dronersi (24)
- 03:40 Dronersi (Ostatni wyścig. Część 1)
- 04:05 Dronersi (Ostatni wyścig. Część 2)
- 04:25 Szkoła Wikingów (Ręka Lokiego)
- 04:50 Szkoła Wikingów (26)
- 05:10 Dziewczyna, chłopak, itd. (Rekord rekordów)
- 05:20 Dziewczyna, chłopak, itd. (Kocia broda)
- 05:35 Dziewczyna, chłopak, itd. (Mistrzowie kempingu)
- 05:45 Taffy (Trening zbieracza)
- 05:50 Taffy (Powrót Chudego)
- 06:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 3 (Tatołak)
- 06:25 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 3 (Nawałnica 2)
- 06:55 Herosi pół na pół (Mo wszechmogący/ Stary, dobry Mo)
- 07:20 Herosi pół na pół (Bez pudła/ Kotek Bubu)
- 07:50 Greenowie w wielkim mieście 3 (Na wsi / Góra złomu)
- 01:45 Pewny kandydat
- 03:35 Bliski wróg
- 05:00 Zakończenie programu
- 05:20 Trzy kule
- 06:50 Wielki Mistrz
- 08:50 Pochmurne dni
- 12:40 W zawieszeniu
- 14:30 Szef
- 16:25 Książę i ja
- 18:15 Gorzko-słodki
- 20:00 The Social Network
- 22:00 Londyński bulwar
- 23:40 Opening Night
- 01:00 Milczący świadek 21 (3)
- 02:05 Ulica nadziei 3 (8)
- 02:50 Tajemnice Brokenwood 3 (2)
- 04:20 Z pamiętnika położnej 5 (2)
- 05:10 Obiady piątkowe 3 (5)
- 05:35 Obiady piątkowe 4 (4)
- 06:00 Śmierć pod palmami 3 (5)
- 07:10 Ojciec Brown 7 (9)
- 10:00 Ulica nadziei 3 (8)
- 11:00 Śmierć pod palmami 3 (5)
- 12:05 Ojciec Brown 7 (9)
- 13:05 Morderstwa w Midsomer 20 (1)
- 14:55 Ulica nadziei 3 (7)
- 15:55 Lewis 9 (1)
- 17:00 Ojciec Brown 7 (10)
- 18:00 Morderstwa w Midsomer 20 (2)
- 19:55 Śmierć pod palmami 3 (6)
- 21:00 Harry Wild (5)
- 22:05 Milczący świadek 21 (4)
- 23:10 Wina 3 (4)
- 00:00 Magia nagości. Hiszpania (5)
- 01:10 Magia nagości. Finlandia (12)
- 01:45 I love kabaret (1)
- 02:50 I love kabaret EXTRA (42)
- 03:05 Rodzinne perypetie (34)
- 04:00 I love kabaret (6)
- 05:05 I love kabaret (5)
- 06:00 Poranny rogal (100)
- 06:25 Zoom na pogodę
- 06:45 Poranny rogal (13)
- 07:10 Bliżej! Magazyn reporterów (1)
- 07:35 To leci w sieci (15)
- 12:25 Hitler narkoman
- 13:30 I love kabaret EXTRA (24)
- 13:50 M.A.S.H. (Dzieciaki)
- 18:00 Kabaretowe przeboje 2 (2)
- 19:00 I love kabaret (4)
- 20:00 Kabaretowe przeboje (5)
- 21:00 Kabaretowe przeboje 2 (8)
- 22:00 Zabójcze potrawy (Kambodża)
- 23:00 Magia nagości 2 (10)
- 00:20 Niezwykłe pomysły 17 (Innovation Nation)
- 00:45 Dzika kuchnia (3)
- 01:15 Dzika kuchnia (4)
- 01:50 Dzika kuchnia (5)
- 02:20 Dzika kuchnia (7)
- 02:50 Dzika kuchnia (1)
- 03:25 Dzika kuchnia (2)
- 03:55 Dzika kuchnia (3)
- 04:25 Dzika kuchnia (4)
- 04:55 Dzika kuchnia (5)
- 05:25 Dzika kuchnia (7)
- 06:00 77 TV 2 (Katastrofy lotnicze, część 1)
- 07:00 77 TV 2 (Katastrofy lotnicze, część 2)
- 10:00 Inżynieryjne katastrofy (7)
- 11:00 Kontrola graniczna 2 (3)
- 12:00 Kontrola graniczna 2 (4)
- 13:00 Kontrola graniczna 2 (5)
- 16:00 Kontrola graniczna 2 (6)
- 17:00 Kontrola graniczna 2 (7)
- 22:10 Kod Jezusa (5)
- 23:05 Kod Jezusa (6)
- 23:55 Niezwykłe pomysły 17 (Innovation Nation)
- 04:00 Kabaretowy Szał (Kabaret Młodych Panów)
- 05:00 Kabaretowy Szał (Kabaret Moralnego Niepokoju)
- 06:00 U nas w...
- 06:25 U nas w...
- 06:40 U nas w...
- 07:00 U nas w...
- 07:20 U nas w...
- 07:40 Z lokalnego archiwum
- 08:00 Z lokalnego archiwum
- 08:20 Z lokalnego archiwum
- 08:40 Z lokalnego archiwum
- 08:55 TVCentrum uwagi
- 09:20 TVCentrum uwagi
- 09:40 TVCentrum uwagi
- 14:40 Nowy wymiar remontu 3 (9)
- 15:50 Wielkie projekty 13 (2)
- 22:00 Sama mama (1)
- 23:10 Wstydliwe choroby: dzieci (2)
- 00:15 Czarodziejska cukiernia Alicji (Kandydat na karto-strażnika / Puk puk, kto tam?)
- 00:40 Czarodziejska cukiernia Alicji (Piernikowy pałac)
- 01:05 Czarodziejska cukiernia Alicji (Specjalna mieszanka / Księżniczka i Marcowy Zając)
- 01:30 Spidey i superkumple (Wstrzymane święto / Boże Narodzenie Spideya)
- 01:55 Spidey i superkumple (Za morskim potworem / Szkodliwa breja)
- 02:20 Spidey i superkumple (Wolność na gigancie / Katastrofalny dinozaur Zielonego Goblina)
- 02:45 Myszka Miki: Frajdomek (Kora, piracki krab / Ciekawy przypadek szalonego naukowca)
- 03:10 Myszka Miki: Frajdomek (Ząb zębowi nierówny / Igrzyska Bohaterów)
- 03:35 Myszka Miki: Frajdomek (Jak ptak z ptakiem / Wyścig po skarb)
- 04:00 Eureka! (Pepper wynalazczyni/ Trasa do wodospadu)
- 04:30 Eureka! (Robimy pluszaka / Od początku)
- 05:00 Eureka! (Wyżerka w Paleo / Hałasliwy wynalazek)
- 05:30 Myszka Miki: Frajdomek (Klątwa Chrupiącego Małża! Wyśnij mały sen)
- 06:00 Myszka Miki: Frajdomek (Ratujmy Karminowy Rubin / Smacznego, Goofy!)
- 06:30 Myszka Miki: Frajdomek (Trzecia dziesięć do Lodowej Góry / Proszę i dziękuję)
- 07:00 Blue 3 (Babuniowóz)
- 07:10 Blue 3 (Kosmos)
- 07:20 Blue 3 (136)
- 07:30 Blue 3 (Muzyczne posągi)
- 07:40 Blue 3 (Historie)
- 07:50 Blue 3 (Pacynki)
- 12:00 Pupstruction (Kometa / Domek na drzewie)
- 12:30 Blue (Zabawa w chowanego)
- 12:40 Blue (Kemping)
- 12:50 Blue (Góra Mamatata)
- 13:00 Blue (Dzieci)
- 13:10 Blue (Szczurokura)
- 13:20 Blue (Sąsiedzi)
- 13:30 Straż Ekipa 2 (Hej, Helek!/ W pogoni za dzięciołem)
- 16:00 Pupstruction (Profesor Miaukowicz/ Sąsiadka zza płotu)
- 16:30 Pupstruction (Śnieżne lato/ Podniebne ewolucje)
- 17:00 Blue 3 (Babuniowóz)
- 17:10 Blue 3 (Kosmos)
- 17:20 Blue 3 (136)
- 17:30 Blue 3 (Muzyczne posągi)
- 17:40 Blue 3 (Historie)
- 17:50 Blue 3 (Pacynki)
- 18:00 Superkoty (Nieobecny pan Greenie / Draka z fortepianem)
- 18:30 Jej Wysokość Zosia 2 (45)
- 19:00 Jej Wysokość Zosia 2 (Lekcje z Cedrykiem)
- 19:30 Blue 3 (119)
- 19:40 Blue 3 (120)
- 19:50 Blue 3 (121)
- 22:00 Czarodziejska cukiernia Alicji (Wykipienie / Tasowanie strażników)
- 22:30 Myszka Miki: Frajdomek (Niepozorna żabka / Pinky i pszczoły)
- 23:00 Pidżamersi Ekipa Mocy (Kamień Kotostrofy / Legenda Księżycowej Piratki)
- 23:25 Pidżamersi Ekipa Mocy (Powrót na planetę Chlup / Powrót na planetę Chlup, cz. 2)
- 23:50 Pidżamersi (4)
- 00:25 Ghostforce (Śpiączkoptak / Rozciągacz)
- 00:50 Dziewczyna, chłopak, itd. (Straż osiedlowa)
- 01:00 Dziewczyna, chłopak, itd. (Przełamując złe nawyki)
- 01:15 Dziewczyna, chłopak, itd. (Psi pokaz)
- 01:25 Dziewczyna, chłopak, itd. (Seropetarda)
- 01:40 Dziewczyna, chłopak, itd. (Ogonkowo)
- 01:55 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (5)
- 02:15 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (6)
- 02:35 Duch i nas dwóch (15)
- 03:00 Duch i nas dwóch (16)
- 03:25 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (8)
- 03:45 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (9)
- 04:05 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja 2 (41)
- 04:30 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja 2 (42)
- 04:50 Duch i nas dwóch (24)
- 05:15 Duch i nas dwóch (25)
- 05:35 Robale ziomale (Uciekać czy walczyć? / Oskarżony Wilberforce Wilberforce)
- 06:00 Taffy (Stróż)
- 06:05 Taffy (Dobranoc, kotku)
- 06:10 Taffy (Ciastka z wróżbą)
- 06:25 Taffy (Rozgrywka)
- 06:35 Taffy (Zakopany skarb)
- 06:40 Taffy (Nie ma jak klon)
- 06:55 Płazowyż 3 (Tajskie zwarcie/Zwariowany kot)
- 07:25 Płazowyż 3 (Bot w muzeum/Świątynne żaby)
- 07:50 Herosi pół na pół (Przygoda wysokich lotów/ Pokonać Tuptupa)
- 16:15 Prawo Milo Murphy'ego (Gdzie jest Milo? - część 2)
- 16:45 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Nie bój się bawić)
- 16:55 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Nocowanka)
- 17:15 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Smrodek przyjaźni)
- 17:25 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Wyprawa)
- 17:45 Molly i Duch (Na ratunek muszli koncertowej/ Najlepszy koncert wszechczasów)
- 00:00 Blue 2 (33)
- 00:10 Blue 2 (17)
- 00:20 Andy dookoła świata (21)
- 00:35 Andy i dino-zabawy (14)
- 00:40 Hej, Duggee! 4 (28)
- 00:50 Noddy: detektyw w krainie zabawek (9)
- 01:05 Piotruś Królik 2 (9)
- 01:20 Psi Oddział (3)
- 01:35 Blue 2 (34)
- 01:40 Blue 2 (35)
- 01:50 Blue 2 (36)
- 02:00 Blue 2 (32)
- 02:05 Noddy: detektyw w krainie zabawek (35)
- 02:20 Blue 2 (7)
- 02:25 Tosia i Tymek (46)
- 02:40 Kręciołki (59)
- 02:50 Teletubisie (53)
- 03:05 Blue (7)
- 03:10 Blue (8)
- 03:20 JoJo i Babcia (27)
- 03:30 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne (16)
- 03:45 Tosia i Tymek (27)
- 03:55 Tosia i Tymek (28)
- 04:10 Blue (31)
- 04:15 Blue (32)
- 04:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (24)
- 04:35 Blue (27)
- 04:45 Blue (28)
- 04:50 Blue (29)
- 05:00 Blue (30)
- 05:05 Superpyra (26)
- 05:15 Kolorklocki (11)
- 05:20 Hej, Duggee! 2 (26)
- 05:25 Hej, Duggee! 2 (27)
- 05:35 Piotruś Królik 2 (30)
- 05:50 W Papierowej Krainie (38)
- 06:00 W Papierowej Krainie (2)
- 06:15 JoJo i Babcia 2 (20)
- 06:30 Piotruś Królik 2 (22)
- 06:40 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (22)
- 06:55 Blue 2 (30)
- 07:05 Blue (20)
- 07:15 Blue (28)
- 07:20 Blue 2 (13)
- 07:30 Blue 2 (14)
- 07:40 Blue 2 (39)
- 07:50 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 3 (22)
- 08:05 Matklocki 2 (10)
- 08:10 Blue 2 (Świąteczne pływanie)
- 08:20 Blue 2 (Wielkanoc)
- 08:30 Blue 2 (35)
- 08:35 Psi Oddział (1)
- 08:50 JoJo i Babcia (4)
- 09:05 W Papierowej Krainie (11)
- 09:15 Piotruś Królik 2 (51)
- 09:30 Piotruś Królik 2 (52)
- 09:45 Teletubisie (44)
- 10:00 Kręciołki (86)
- 10:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek (35)
- 10:25 Blue (22)
- 10:35 Blue 2 (22)
- 10:45 Matklocki 2 (2)
- 10:50 Yakka Dee (12)
- 11:00 Piotruś Królik 2 (9)
- 11:15 W Papierowej Krainie (38)
- 11:25 Pirackie potyczki 6 (5)
- 11:50 Superpyra (1)
- 12:00 Blue (44)
- 12:10 Blue 2 (Wielkanoc)
- 12:15 Blue 2 (32)
- 12:25 Blue 2 (24)
- 12:35 Blue 2 (17)
- 12:45 Andy dookoła świata (21)
- 13:00 Andy i dino-zabawy (14)
- 13:10 Hej, Duggee! 4 (28)
- 13:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek (9)
- 13:30 Piotruś Królik 2 (9)
- 13:45 Psi Oddział (3)
- 13:55 Blue 2 (34)
- 14:05 Blue 2 (35)
- 14:15 Blue 2 (36)
- 14:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (35)
- 14:35 Blue 2 (7)
- 14:45 Tosia i Tymek (46)
- 15:00 Piotruś Królik 2 (10)
- 15:15 W Papierowej Krainie (39)
- 15:25 Pirackie potyczki 6 (6)
- 15:50 Superpyra (2)
- 16:00 Blue (45)
- 16:10 Blue (1)
- 16:15 Blue 2 (34)
- 16:25 Blue 2 (35)
- 16:35 Blue 2 (18)
- 16:45 Andy dookoła świata (22)
- 17:00 Andy i dino-zabawy (15)
- 17:10 Hej, Duggee! 4 (29)
- 17:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek (10)
- 17:30 Piotruś Królik 2 (10)
- 17:45 Psi Oddział (4)
- 18:00 Blue 2 (37)
- 18:10 Blue 2 (38)
- 18:15 Blue 2 (39)
- 18:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (36)
- 18:40 Blue 2 (8)
- 18:50 Tosia i Tymek (47)
- 19:00 Kręciołki (60)
- 19:15 Teletubisie (54)
- 19:30 Blue (9)
- 19:35 Blue (10)
- 19:45 JoJo i Babcia (28)
- 20:00 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne (17)
- 20:15 Tosia i Tymek (29)
- 20:30 Tosia i Tymek (30)
- 20:40 Blue (33)
- 20:50 Blue (34)
- 21:00 Noddy: detektyw w krainie zabawek (25)
- 21:15 Blue (31)
- 21:20 Blue (32)
- 21:30 Blue (33)
- 21:40 Blue (34)
- 21:50 Superpyra (27)
- 22:00 Hej, Duggee! 2 (29)
- 22:10 Kolorklocki (12)
- 22:15 Piotruś Królik 2 (33)
- 22:30 W Papierowej Krainie (39)
- 22:40 Piotruś Królik 2 (10)
- 22:55 W Papierowej Krainie (38)
- 23:10 Pirackie potyczki 6 (6)
- 23:35 Superpyra (2)
- 23:45 Blue (45)
- 23:55 Blue (1)
- 00:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 01:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 02:00 Rodzina Treflików 3 (Kłamstewko)
- 02:15 Rodzina Treflików 3 (Dziki Zachód)
- 02:30 Rodzina Treflików 3 (Przyjaźń)
- 02:40 Rodzina Treflików 3 (Duch)
- 02:50 Rodzina Treflików 3 (Gra)
- 03:00 Rodzina Treflików 3 (Śmieci)
- 03:15 Rodzina Treflików 3 (Syrenka)
- 03:30 Rodzina Treflików 3 (Oj, boli)
- 03:40 Rodzina Treflików 3 (Smog)
- 03:50 Rodzina Treflików 3 (Fortepian)
- 12:00 Strażak Sam 9 (Gorące kiełbaski)
- 12:20 Strażak Sam 9 (Norman i pociąg do skamieniałości)
- 12:35 Strażak Sam 9 (Polowanie na żółwia)
- 12:45 Strażak Sam 9 (Mapa, duchy i skarb)
- 12:55 Strażak Sam 9 (Granity, piaskowce i inne)
- 13:05 Strażak Sam 9 (Koty czy psy?)
- 13:25 Strażak Sam 9 (Niech chowa się kto może)
- 13:40 Strażak Sam 9 (Boyce, Boyce, Boyce)
- 13:50 Strażak Sam 9 (Trema)
- 14:00 Strażak Sam 9 (Piękny ogród górą!)
- 14:15 Strażak Sam 10 (Nieposłuszny koń)
- 14:30 Strażak Sam 10 (Urodziny Sama)
- 14:45 Strażak Sam 10 (Królowie i zamczyska)
- 14:55 Strażak Sam 10 (Szaleństwo na punkcie pizzy)
- 15:05 Strażak Sam 10 (Katastrofa pod psem)
- 15:25 Strażak Sam 10 (Autobus w opałach)
- 15:40 Strażak Sam 10 (Szpiegowskie intrygi)
- 15:50 Strażak Sam 10 (Lis na wolności)
- 16:05 Strażak Sam 10 (Upiorne przyjęcie)
- 16:20 Strażak Sam 10 (Rozstanie)
- 16:35 Strażak Sam 10 (Ognista piłka)
- 16:45 Strażak Sam 10 (Jaskiniowa wpadka)
- 17:00 Strażak Sam 10 (Trenuj i błyszcz)
- 17:15 Strażak Sam 10 (Kosmiczny pociąg)
- 17:35 Strażak Sam 10 (Największy miś)
- 17:45 Strażak Sam 10 (Zamki na piasku)
- 18:00 Strażak Sam 10 (Lodowiskowa katastrofa)
- 18:20 Strażak Sam 10 (Uciekający ponton)
- 18:35 Strażak Sam 10 (Żabia fantazja)
- 18:45 Strażak Sam 10 (Pada, pada śnieg)
- 19:00 Strażak Sam 10 (Norman i wielki cyrk)
- 19:15 Strażak Sam 10 (Wio, wio, wiosłuj!)
- 19:35 Strażak Sam 10 (Dzień pingwina)
- 19:45 Strażak Sam 10 (Festyn w Pontypandy)
- 19:55 Strażak Sam 8 (Milionowy klient)
- 20:05 Strażak Sam 8 (Jupiter na wolności)
- 20:25 Strażak Sam 8 (Zima zła)
- 20:40 Strażak Sam 8 (Boyce, jak to Boyce)
- 20:55 Strażak Sam 8 (Wielki koncert)
- 21:05 Strażak Sam 8 (Mandy na morzu)
- 21:20 Strażak Sam 8 (Wielkie ratowanie świnki morskiej)
- 21:40 Strażak Sam 8 (Niedźwiedź polarny w Pontypandy)
- 21:50 Strażak Sam 8 (Szalona wieża ciśnień)
- 22:00 Strażak Sam 8 (Mandy i wielka góra)
- 22:15 Strażak Sam 8 (Uciekający pociąg)
- 22:35 Strażak Sam 8 (Potwór z Pontypandyness)
- 22:45 Strażak Sam 8 (Za dobre chęci Dilys)
- 22:55 Strażak Sam 8 (Zimno, zimno i jeszcze zimniej...)
- 23:05 Strażak Sam 8 (Halloweenowy przekręt Normana)
- 23:20 Strażak Sam 8 (Charlie i fura ryb)
- 23:40 Strażak Sam 8 (Bessie mknie na ratunek)
- 23:50 Strażak Sam 8 (Kula grozy)
- 00:01 Świat podwodny
- 00:04 Kolorowe koło
- 00:07 Opowieści warzywne
- 00:09 Świat elfów
- 00:12 Jaki jest twój zawód ?
- 00:14 Teraz się bawimy
- 00:16 Wstawaj!
- 00:19 Towarzysze zabawy
- 00:21 Kolorowe koło
- 00:24 Sunville
- 00:27 Kolorowa magia
- 00:29 Jaki jest twój zawód ?
- 00:32 Towarzysze zabawy
- 00:35 Kolorowe koło
- 00:38 Wakacje
- 00:41 Świat podwodny
- 00:44 Teraz się bawimy
- 00:46 Świat elfów
- 00:50 Zwierzęta
- 00:52 Świat podwodny
- 00:55 Opowieści warzywne
- 00:57 Towarzysze zabawy
- 01:00 Teraz się bawimy
- 01:02 Opowieści warzywne
- 01:06 Jak podróżujemy
- 01:08 Towarzysze zabawy
- 01:11 Galaktyczni turyści
- 01:14 Towarzysze zabawy
- 01:18 Safari
- 01:20 Łazienka
- 01:23 Łazienka
- 01:25 Opowieści warzywne
- 01:27 Zwierzęta
- 01:29 Rodzina bobrów
- 01:32 Morskie przygody
- 01:34 Teraz się bawimy
- 01:37 Indie
- 01:40 Towarzysze zabawy
- 01:44 Pojazdy
- 01:46 Urocze miejsca
- 01:49 Pojazdy
- 01:52 Jak podróżujemy
- 01:54 Zwierzęta
- 01:57 Towarzysze zabawy
- 02:00 Posłuchaj tego
- 02:02 Rodzina bobrów
- 02:05 Puffy i Tubby
- 02:09 Opowieści warzywne
- 02:11 Posłuchaj tego
- 02:14 Urocze miejsca
- 02:16 Sunville
- 02:19 Puffy i Tubby
- 02:23 Panni i Fanni
- 02:27 Kącik naukowy
- 02:29 Muzeum
- 02:32 Opowieści warzywne
- 02:35 Urocze miejsca
- 02:38 Posłuchaj tego
- 02:40 Kolorowe koło
- 02:43 Panni i Fanni
- 02:46 Kolorowa magia
- 02:49 Urocze miejsca
- 02:52 Kącik naukowy
- 02:55 Muzeum
- 02:58 Miejskie życie
- 03:00 Kącik naukowy
- 03:03 Puffy i Tubby
- 03:07 Panni i Fanni
- 03:10 Świat zwierząt
- 03:13 Urocze miejsca
- 03:15 Taniec
- 03:18 Mini opowiadania
- 03:21 Świat zwierząt
- 03:23 Wstawaj!
- 03:25 Jaki jest twój zawód ?
- 03:28 Taniec
- 03:31 Jak podróżujemy
- 03:34 Urocze miejsca
- 03:37 Rodzina bobrów
- 03:40 Sport, sport, sport
- 03:42 Jaki jest twój zawód ?
- 03:45 Sport, sport, sport
- 03:48 Teraz się bawimy
- 03:50 Sport, sport, sport
- 03:52 Teraz się bawimy
- 03:55 Taniec
- 03:58 Opowieści warzywne
- 04:00 Taniec
- 04:03 Ding Dang Dong
- 04:06 Posłuchaj tego
- 04:08 Mini opowiadania
- 04:10 Opowieści warzywne
- 04:13 Kolorowe koło
- 04:15 Sunville
- 04:18 Opowieści warzywne
- 04:20 Towarzysze zabawy
- 04:23 Kolorowe koło
- 04:26 Świat podwodny
- 04:29 Świat podwodny
- 04:32 Sunville
- 04:34 Kolorowe koło
- 04:37 Towarzysze zabawy
- 04:40 Świat podwodny
- 04:42 Wakacje
- 04:45 Wakacje
- 04:48 Kolorowe koło
- 04:50 Wakacje
- 04:53 Opowieści warzywne
- 04:55 Kolorowe koło
- 04:59 Opowieści warzywne
- 05:01 Wakacje
- 05:04 Kolorowe koło
- 05:07 Opowieści warzywne
- 05:09 Wakacje
- 05:12 Kolorowe koło
- 05:15 Panni i Fanni
- 05:17 Posłuchaj tego
- 05:20 Kącik naukowy
- 05:22 Puffy i Tubby
- 05:27 Muzeum
- 05:29 Grupy
- 05:31 Muzeum
- 05:34 Kącik naukowy
- 05:37 Urocze miejsca
- 05:39 Kolorowa magia
- 05:42 Sunville
- 05:44 Kącik naukowy
- 05:47 Jaki jest twój zawód ?
- 05:50 Muzeum
- 05:53 Kolorowa magia
- 05:56 Kolorowe koło
- 05:58 Safari
- 06:01 Kącik naukowy
- 06:03 Grupy
- 06:06 Muzeum
- 06:08 Panni i Fanni
- 06:11 Urocze miejsca
- 06:13 Kolorowe koło
- 06:16 Fin i Fianna
- 06:19 Sztuka Leona
- 06:21 Dinoland
- 06:24 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 06:27 Wesoła łąka
- 06:30 Skoczkowie Planet
- 06:34 Towarzysze zabawy
- 06:37 Świat podwodny
- 06:40 Safari
- 06:42 Pojazdy
- 06:45 Jak podróżujemy
- 06:47 Świat zwierząt
- 06:50 Małe, ale pracowite
- 06:53 Świat Mimo
- 06:55 Dotty i Kitty
- 06:59 Zoo
- 07:02 Toby McFly
- 07:05 Mini opowiadania
- 07:08 Miejskie życie
- 07:10 Teraz się bawimy
- 07:12 Posłuchaj tego
- 07:15 Miejskie życie
- 07:19 Mimo & Bobo PLUS
- 07:23 Risto Gusto
- 07:26 Kaczka i jej przyjaciele
- 07:28 Lola i Liczby
- 07:31 Historie Henryka
- 07:33 Przygody kaczki
- 07:35 Albert tłumaczy
- 07:38 Świat elfów
- 07:41 Przygody w przestrzeni
- 07:45 Sport, sport, sport
- 07:48 Teraz się bawimy
- 07:50 Świat zwierząt
- 07:52 Zabawa w chowanego
- 07:55 Wstawaj!
- 07:57 Lola i Liczby
- 07:59 Mimo & Bobo PLUS
- 08:03 Elfy przyrody
- 08:04 Zack i Ziggy
- 08:08 Ding Dang Dong
- 08:11 Wstawaj!
- 08:13 Taniec
- 08:16 Teraz się bawimy
- 08:18 Ding Dang Dong
- 08:22 Monika i Rudi 2
- 08:25 Toobys
- 08:28 Zack i Ziggy
- 08:31 Małe melodie
- 08:33 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 08:36 Pixie 2
- 08:37 Tempo Giusto
- 08:39 Sippi Sappi
- 08:41 Kolorowa magia
- 08:44 Kącik naukowy
- 08:48 Kolorowe koło
- 08:51 Miyu i Litto
- 08:53 Muzeum
- 08:56 Kaczka i jej przyjaciele
- 08:58 Monika i Rudi 2
- 09:01 Wesołe królestwo
- 09:04 Przygody kaczki
- 09:06 Afryka
- 09:09 Muzeum
- 09:12 Grupy
- 09:14 Oli - cykle natury
- 09:17 Kolorowa magia
- 09:20 Safari
- 09:23 Grupy
- 09:26 Wesoła łąka
- 09:29 Dźwięki wokół nas
- 09:31 Elfy przyrody
- 09:32 Małe melodie
- 09:34 Dinoland
- 09:36 Fin i Fianna
- 09:39 Albert tłumaczy
- 09:44 Dźwięki wokół nas
- 09:46 Słodki dom
- 09:47 ABC - duckBC
- 09:50 Albert tłumaczy
- 09:54 Monika i Rudi 2
- 09:58 Fin i Fianna
- 10:01 Historie Henryka
- 10:03 DuckSchool
- 10:05 Pixie 2
- 10:06 Monika i Rudi
- 10:08 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 10:11 Kolorowa Klara
- 10:14 Przygody kaczki
- 10:16 Sippi Sappi
- 10:18 Lola i Liczby
- 10:20 Hubbi i jego koledzy
- 10:22 DuckSchool
- 10:25 Lola i Liczby
- 10:29 Sippi Sappi
- 10:32 Przygody kaczki
- 10:34 Co rośnie na drzewie?
- 10:35 Toby McFly
- 10:38 Co rośnie na drzewie?
- 10:39 Mały Didy
- 10:41 Tempo Giusto
- 10:43 Świat Mimo
- 10:46 Fin i Fianna
- 10:49 Kaczka i jej przyjaciele
- 10:51 Hiphopowy kaktus
- 10:53 Świat Mimo
- 10:56 Mimo i Bobo
- 10:58 Kaczka i jej przyjaciele
- 11:00 Wesołe królestwo
- 11:03 Drużyna lalek
- 11:06 Uczymy się
- 11:08 Historie Henryka
- 11:10 Drużyna lalek
- 11:13 Hop-hop
- 11:15 Toby McFly
- 11:18 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 11:21 Mały Didy
- 11:23 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 11:26 Świat Mimo
- 11:30 Zoo
- 11:32 Hubbi się tym zajmie
- 11:35 Skoczkowie Planet
- 11:39 Kaczka i Puszek
- 11:41 Drużyna lalek na ratunek
- 11:44 Skoczkowie Planet
- 11:48 Kaczka i Puszek
- 11:50 Hiphopowy kaktus
- 11:52 Świat Mimo
- 11:54 Hop-hop
- 11:56 Wesoła łąka
- 12:00 Zastęp strażaków
- 12:03 Toby McFly
- 12:06 Przygody kaczki
- 12:08 Afryka
- 12:10 Małe, ale pracowite
- 12:13 Hubbi się tym zajmie
- 12:18 Małe, ale pracowite
- 12:20 Wesołe królestwo
- 12:23 Afryka
- 12:25 Dinozaur Milo
- 12:29 Hubbi się tym zajmie
- 12:33 Hubbi się tym zajmie
- 12:36 Przygody kaczki
- 12:38 Wesoła łąka
- 12:41 Połączony świat
- 12:44 Świat Mimo
- 12:46 Hubbi się tym zajmie
- 12:48 Wesoła łąka
- 12:50 Mimo & Bobo PLUS
- 12:55 Hubbi i jego koledzy
- 12:57 Mimo i Bobo
- 12:59 Wesoła łąka
- 13:02 Świat Mimo
- 13:04 Kaczka i jej przyjaciele
- 13:06 Toby McFly
- 13:09 Świat Mimo
- 13:12 Kaczka i Puszek
- 13:14 Sippi Sappi
- 13:16 Mimo i Bobo
- 13:18 Drużyna lalek na ratunek
- 13:22 Wesoła łąka
- 13:25 Hubbi i jego koledzy
- 13:28 Drużyna lalek
- 13:31 Mimo i Bobo
- 13:35 Sippi Sappi
- 13:37 Kaczka i jej przyjaciele
- 13:39 Monika i Rudi
- 13:42 Zabawa w chowanego
- 13:44 Kolorowa Klara
- 13:46 Tempo Giusto
- 13:48 Zabawa w chowanego
- 13:51 Kształcików
- 13:52 Albert tłumaczy
- 13:57 Monika i Rudi
- 13:59 Fin i Fianna
- 14:02 Słodki dom
- 14:03 Uczymy się
- 14:06 Wesoła łąka
- 14:09 DuckSchool
- 14:11 Małe melodie
- 14:13 Co rośnie na drzewie?
- 14:14 Margo i Felix
- 14:17 Zack i Ziggy
- 14:20 Mimo i Bobo
- 14:24 DuckSchool
- 14:26 Sippi Sappi
- 14:28 Fin i Fianna
- 14:31 Małe melodie
- 14:33 Kolorowa Klara
- 14:35 Uczymy się
- 14:38 Tempo Giusto
- 14:40 Zack i Ziggy
- 14:43 Elfy przyrody
- 14:45 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 14:48 Wstawaj!
- 14:50 Hubbi się tym zajmie
- 14:52 Mimo i Bobo
- 14:55 Hop-hop
- 14:57 Mimo & Bobo PLUS
- 15:01 Zabawa w chowanego
- 15:04 Sippi Sappi
- 15:06 Mimo i Bobo
- 15:09 Świat Mimo
- 15:12 Świat Mimo
- 15:15 Hop-hop
- 15:17 Dźwięki wokół nas
- 15:19 Elfy przyrody
- 15:20 Mimo i Bobo
- 15:23 DuckSchool
- 15:26 Tempo Giusto
- 15:28 Margo i Felix
- 15:31 Zabawa w chowanego
- 15:33 Hubbi i jego koledzy
- 15:36 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 15:39 Hiphopowy kaktus
- 15:41 Afryka
- 15:44 Cubie
- 15:46 Kolorowa Klara
- 15:48 Risto Gusto
- 15:51 Raul
- 15:54 Przygody kaczki
- 15:56 Afryka
- 15:59 Elfy przyrody
- 16:00 Mały Didy
- 16:02 Dotty i Kitty
- 16:06 ABC - duckBC
- 16:09 Lola i Liczby
- 16:11 Afryka
- 16:13 Toobys
- 16:15 Lola i Liczby
- 16:18 Margo i Felix
- 16:21 Kaczka i jej przyjaciele
- 16:23 Elfy przyrody
- 16:24 Brygada ogniowa
- 16:27 Fin i Fianna
- 16:30 Toobys
- 16:33 Elfy przyrody
- 16:34 Toobys
- 16:36 Cubie
- 16:38 Toobys
- 16:42 Kaczka i jej przyjaciele
- 16:44 Raul
- 16:46 Wstawaj!
- 16:48 Hop-hop
- 16:51 Margo i Felix
- 16:54 Wstawaj!
- 16:56 Sippi Sappi
- 16:58 Mały Didy
- 17:01 Raul
- 17:04 Afryka
- 17:07 Lola i Liczby
- 17:10 Zabawa w chowanego
- 17:12 Hop-hop
- 17:14 Wstawaj!
- 17:16 Raul
- 17:19 DuckSchool
- 17:22 Wstawaj!
- 17:24 Afryka
- 17:26 Raul
- 17:29 Afryka
- 17:31 Raul
- 17:34 Lola i Liczby
- 17:36 Mimo i Bobo
- 17:38 Afryka
- 17:40 Mimo i Bobo
- 17:43 Toobys
- 17:46 Co rośnie na drzewie?
- 17:47 Uczymy się
- 17:50 Zabawa w chowanego
- 17:53 Wesoła łąka
- 17:56 Albert tłumaczy
- 17:59 Elfy przyrody
- 18:00 Pixie 2
- 18:01 Albert tłumaczy
- 18:04 Słodki dom
- 18:05 Monika i Rudi
- 18:08 ABC - duckBC
- 18:11 Wesoła łąka
- 18:14 Fin i Fianna
- 18:17 Monika i Rudi
- 18:20 Lola i Liczby
- 18:23 Margo i Felix
- 18:26 Monika i Rudi
- 18:28 Małe melodie
- 18:31 ABC - duckBC
- 18:34 Monika i Rudi
- 18:37 DuckSchool
- 18:39 Uczymy się
- 18:41 Lola i Liczby
- 18:43 Albert tłumaczy
- 18:46 Zabawa w chowanego
- 18:49 Mimo i Bobo
- 18:52 Małe, ale pracowite
- 18:55 Elfy przyrody
- 18:56 Hubbi i jego koledzy
- 18:58 DuckSchool
- 19:01 Dinoland
- 19:03 Hubbi i jego koledzy
- 19:05 Mały Didy
- 19:08 Drużyna lalek
- 19:10 Cubie
- 19:12 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 19:15 Dobranoc!
- 19:17 Hiphopowy kaktus
- 19:20 Restauracja
- 19:23 Dźwięki wokół nas
- 19:25 Brygada ogniowa
- 19:27 Cubie
- 19:30 Dotty i Kitty
- 19:33 Dotty i Kitty
- 19:36 Historie Henryka
- 19:38 Restauracja
- 19:41 Monika i Rudi
- 19:43 Zoo
- 19:46 Fin i Fianna
- 19:50 Toby McFly
- 19:53 Zabawa w chowanego
- 19:56 Brygada ogniowa
- 19:59 Formy są twoje
- 20:01 Tempo Giusto
- 20:03 Pociąg
- 20:05 Sippi Sappi
- 20:08 Uczymy się
- 20:12 Zoo
- 20:15 Mały Didy
- 20:18 Monika i Rudi
- 20:22 Małe, ale pracowite
- 20:24 Hop-hop
- 20:27 Zoo
- 20:29 Kaczka i jej przyjaciele
- 20:31 Elfy przyrody
- 20:33 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 20:36 Drużyna lalek
- 20:40 Restauracja
- 20:43 Zoo
- 20:46 Zabawa w chowanego
- 20:48 Dźwięki wokół nas
- 20:50 Monika i Rudi
- 20:54 Dźwięki wokół nas
- 20:56 Zabawa w chowanego
- 20:58 Zack i Ziggy
- 21:01 Hiphopowy kaktus
- 21:03 Restauracja
- 21:06 Afryka
- 21:08 Brygada ogniowa
- 21:11 Wakacje
- 21:13 Kolorowe koło
- 21:16 Opowieści warzywne
- 21:19 Kolorowe koło
- 21:21 Opowieści warzywne
- 21:23 Mimo i Bobo
- 21:26 Raul
- 21:28 Zabawa w chowanego
- 21:31 Mimo i Bobo
- 21:34 Restauracja
- 21:37 Mimo i Bobo
- 21:40 Opowieści warzywne
- 21:43 Wakacje
- 21:46 Wakacje
- 21:48 Wakacje
- 21:51 Wakacje
- 21:54 Zoo
- 21:57 Mały Didy
- 21:59 Drużyna lalek
- 22:01 Hiphopowy kaktus
- 22:03 Hubbi się tym zajmie
- 22:06 Skoczkowie Planet
- 22:10 Restauracja
- 22:14 Świat zwierząt
- 22:16 Pojazdy
- 22:19 Opowieści warzywne
- 22:21 Zwierzęta
- 22:23 Przygody w przestrzeni
- 22:26 Kaczka i jej przyjaciele
- 22:28 Raul
- 22:31 Dinozaur Milo
- 22:35 Hiphopowy kaktus
- 22:38 Raul
- 22:41 Zwierzęta
- 22:43 Łazienka
- 22:46 Puffy i Tubby
- 22:49 Świat zwierząt
- 22:52 Łazienka
- 22:54 Miejskie życie
- 22:57 Toobys
- 23:01 Co rośnie na drzewie?
- 23:02 Wesoła łąka
- 23:05 Uczymy się
- 23:08 Sippi Sappi
- 23:10 Kształcików
- 23:11 Kolorowa Klara
- 23:13 Toobys
- 23:16 Kolorowe koło
- 23:18 Przygody w przestrzeni
- 23:21 Muzeum
- 23:24 Panni i Fanni
- 23:26 Miyu i Litto
- 23:29 Co rośnie na drzewie?
- 23:30 Monika i Rudi
- 23:33 Słodki dom
- 23:35 Toobys
- 23:37 Słodki dom
- 23:38 Co rośnie na drzewie?
- 23:40 Małe melodie
- 23:42 Mimo i Bobo
- 23:45 Miyu i Litto
- 23:47 Posłuchaj tego
- 23:51 Muzeum
- 23:53 Posłuchaj tego
- 23:59 Wstawaj!
- 00:01 Pory roku
- 01:04 Ulubione bajki
- 02:08 Uczymy się z ducktv
- 03:11 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 04:16 Pory roku
- 05:17 Uczymy się z ducktv
- 06:18 Ulubione bajki
- 07:19 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 08:25 Uczymy się z ducktv
- 10:30 Pory roku
- 11:34 Ulubione bajki
- 13:40 Uczymy się z ducktv
- 14:41 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 15:43 Pory roku
- 16:47 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 17:49 Uczymy się z ducktv
- 18:51 Bajki na dobranoc
- 19:52 Słodkie sny
- 20:55 Pory roku
- 21:56 Ulubione bajki
- 23:01 Uczymy się z ducktv
- 12:00 LaLiga Top Goals
- 13:00 LaLiga Top Scorer
- 13:35 LaLiga Best Goalkeeper
- 18:00 Full Impact Season Review
- 19:00 LaLiga Post-Season Show
- 10:00 Z archiwum LaLiga
- 11:00 Z archiwum LaLiga
- 20:00 The LaLiga EA Sports Champion
- 21:00 LaLiga Promoted Teams
- 04:00 LaLiga Promoted Teams
- 05:00 LaLiga Best 11 (Diego Forlan)
- 05:30 LaLiga Best 11 (Gaizka Mendieta)
- 06:00 Z archiwum LaLiga (5)
- 07:00 Z archiwum LaLiga (6)
- 14:00 The LaLiga EA Sports Champion
- 15:00 LaLiga Promoted Teams
- 22:00 LaLiga Top Scorer
- 22:30 LaLiga Best Goalkeeper
- 23:00 Leo Messi
- 00:00 Drift Style (1)
- 00:30 Drift Style (2)
- 01:00 X Games - Aspen (2)
- 02:00 Pro Bull Riders 2016 (14)
- 03:00 Grid (8)
- 05:00 Nitro Circus Live (3)
- 05:30 Nitro Circus Live (4)
- 06:00 Action Sports World (10)
- 07:00 Nitro Circus Live (5)
- 07:30 Nitro Circus Live (6)
- 08:00 Sports Adventure 4 (7)
- 08:30 Sports Adventure 4 (8)
- 09:00 Action Sports World (16)
- 12:00 Beyond The Beaten Path (13)
- 13:00 X Games - Aspen (3)
- 14:00 The Ultimate Ride (3)
- 15:00 Nomads Seeking Adventure (5)
- 15:30 Nomads Seeking Adventure (6)
- 16:00 Liga wyścigów dronów (5)
- 18:00 WWE Classic Gold (38)
- 18:20 WWE Classic Gold (39)
- 19:00 WWE SmackDown (35)
- 20:00 WWE SmackDown (36)
- 21:00 WWE NXT (18)
- 22:00 WWE - Main Event (18)
- 23:00 Beyond The Beaten Path (13)
- 04:00 Remont na 5+ (4)
- 04:25 Remont na 5+ (5)
- 04:50 Remont na 5+ (6)
- 05:15 Remont na 5+ (7)
- 05:40 Remont na 5+ (8)
- 06:00 77 TV 2 (Odważni, nieskrępowani)
- 07:00 77 TV 2 (Przypadki rolnicze i wiejskie)
- 08:00 Zakręcone stworzonka z internetu (10)
- 08:30 Zakręcone stworzonka z internetu (1)
- 09:00 Celnicy 3 (7)
- 09:30 Celnicy 3 (8)
- 10:00 Celnicy 3 (9)
- 10:30 Celnicy 3 (10)
- 11:00 Niezwykłe pomysły 17 (4)
- 11:30 Niezwykłe pomysły 17 (5)
- 12:00 Niezwykłe pomysły 17 (6)
- 12:30 Niezwykłe pomysły 17 (7)
- 13:00 Niezwykłe pomysły 17 (8)
- 13:30 Niezwykłe pomysły 17 (9)
- 14:00 Remont na 5+ (1)
- 14:30 Remont na 5+ (2)
- 15:00 Remont na 5+ (3)
- 15:30 Remont na 5+ (4)
- 16:00 Celnicy 3 (11)
- 16:30 Celnicy 3 (12)
- 17:00 Celnicy (1)
- 17:30 Celnicy (2)
- 18:00 III Rzesza (Pancerna furia)
- 19:00 III Rzesza (Wrogi sojusz)
- 00:05 Najsłabsze ogniwo (1)
- 01:05 Gaz do dechy (5)
- 02:20 Cuda inżynierii 5 (10)
- 03:10 Top Gear 15 (2)
- 04:05 Top Gear 27 (1)
- 05:15 W warsztacie (7)
- 06:00 W warsztacie (8)
- 07:00 Najsłabsze ogniwo (2)
- 07:55 Top Gear 15 (3)
- 09:00 Cuda inżynierii 5 (11)
- 10:00 Top Gear 15 (3)
- 11:05 Top Gear 33 (2)
- 12:15 W warsztacie (8)
- 13:10 Top Gear 27 (1)
- 14:25 Gaz do dechy (5)
- 15:25 Najsłabsze ogniwo (2)
- 16:20 Top Gear: Największe wyzwania (1)
- 17:25 Top Gear 15 (3)
- 18:30 Gaz do dechy (5)
- 19:30 Top Gear 27 (2)
- 22:00 Gaz do dechy (6)
- 23:00 Jak powstaje samochód 2 (2)