Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 01:20 Punkt zapalny
- 03:00 Plan B
- 04:35 Opole na bis (SuperJedynki - część 2.)
- 05:25 05:25 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Izabela, królowa Hiszpanii (41)
- 00:55 Sztuczki
- 02:35 Za drzwiami galerii Uffizi
- 04:15 04:15 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (297)
- 02:05 Dzikie pszczoły (42)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agroexpress (26)
- 03:55 Info Wilno (1297)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Ostatni na Wiśle)
- 04:35 Tacy byliśmy (Na wakacjach)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 05:55 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:50 Szklana pułapka 5
- 02:55 Nasz nowy dom (242)
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 01:10 Love Island. Wyspa miłości (171)
- 02:10 Śmierć na 1000 sposobów (4)
- 02:40 Interwencja (5455)
- 02:55 SuperLudzie (27)
- 03:25 SuperLudzie (28)
- 03:55 SuperLudzie (29)
- 04:25 SuperLudzie (30)
- 04:55 SuperLudzie (31)
- 05:30 05:30 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 04:00 Zobacz to!: Menu na miarę (8)
- 04:35 Menu na miarę (9)
- 05:00 05:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 04:00 Lombard. Życie pod zastaw 4 (161)
- 05:00 Dyżur 3 (40)
- 05:30 05:30 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:55 Rekrut 5 (20)
- 01:50 Rekrut: FBI (20)
- 02:50 Zagadki z przeszłości 2 (17)
- 03:50 Ultraviolet 2 (5)
- 04:50 Układ (3)
- 05:40 05:40 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Rodzina pingwinów
- 01:00 Malownicze trasy kolejowe 2 (6)
- 01:55 W okowach mrozu 6 (4)
- 02:40 Malownicze trasy kolejowe 2 (7)
- 03:25 Dynastie (2)
- 04:20 W okowach mrozu 5 (1)
- 05:10 05:10 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:05 Dziewczyna, chłopak, itd. (Ściemy bez ściemy)
- 00:20 Dziewczyna, chłopak, itd. (Perfekcyjnie dysfunkcyjni)
- 00:30 Dziewczyna, chłopak, itd. (Pierwszy Ser na Marsie)
- 00:50 Ghostforce (Jellyjack/ Wybuch)
- 01:15 Ghostforce (Ninja Ki/ Kątur)
- 01:45 Taffy (Kołnierze)
- 01:55 Taffy (Wszędzie jarmuż)
- 02:00 Taffy (Fabryka waz)
- 02:05 Taffy (Zaklinacz krzyków)
- 02:15 Płazowyż 2 (Ropusza pokuta/Madzia i Marcela)
- 02:35 Płazowyż 2 (Druga świątynia/Młot wojenny Beki)
- 03:00 Płazowyż 2 (Bysia i Michaś Aniołek/Trzecia świątynia)
- 03:20 Dronersi 2 (Witamy w Tortudze, część 1)
- 03:40 Dronersi 2 (Witamy w Tortudze, część 2)
- 04:05 Dronersi 2 (Wyścig Wotanów)
- 04:25 Szkoła Wikingów (Podaż i popyt)
- 04:50 Szkoła Wikingów (Przyjaciele od niepogody)
- 05:10 Dziewczyna, chłopak, itd. (Potworna pupa)
- 05:20 Dziewczyna, chłopak, itd. (Przestępstwa przeciw rodzinie)
- 05:35 Dziewczyna, chłopak, itd. (Niemożliwie naukowo)
- 05:45 Taffy (Mały potwór)
- 05:50 05:50 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 01:15 W ułamku sekundy
- 03:00 Piraci z Somalii
- 04:55 04:55 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 04:25 Górscy cieśle (Nowe wyzwanie)
- 05:20 05:20 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:15 Tajemnice Brokenwood 3 (2)
- 02:15 Lewis 9 (1)
- 03:00 Harry Wild (5)
- 03:50 Milczący świadek 21 (4)
- 04:40 Z pamiętnika położnej 5 (3)
- 05:35 05:35 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:05 Polowanie
- 02:35 77 TV (Przypadków lotniczych)
- 03:50 77 TV (Przypadków kolejowych)
- 04:55 04:55 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:05 Magia nagości. Dania (5)
- 00:45 Magia nagości. Norwegia (2)
- 01:30 I love kabaret (3)
- 02:30 I love kabaret (2)
- 03:30 I love kabaret (3)
- 04:25 I love kabaret (5)
- 05:20 I love kabaret EXTRA (32)
- 05:45 05:45 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:20 Niezwykłe pomysły 18 (1)
- 00:45 Na osi (1090)
- 01:15 Dzika kuchnia (1)
- 01:50 Dzika kuchnia (2)
- 02:20 Dzika kuchnia (3)
- 02:55 Dzika kuchnia (4)
- 03:25 Dzika kuchnia (5)
- 03:55 Dzika kuchnia (7)
- 04:25 Dzika kuchnia (1)
- 04:55 Dzika kuchnia (2)
- 05:25 05:25 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00